Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 18:57:09
2017-09-14 18:56:57
Artur Karczmarek ELABORAT
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 269.5
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 11:38:41
2017-09-14 10:00:59
Leszek Wygachiewicz EMER
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 11:38:50
2017-09-13 20:37:33
Marcin Herdzik GENEWA
  • 1x 3/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 11:38:58
2017-09-13 20:27:45
Emilia Tymczyszyn GALICJA
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-90/zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 11:39:07
2017-09-13 20:27:07
Emilia Tymczyszyn DODI
  • 1x 1/LL-70/z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 11:39:16
2017-09-13 20:26:41
Zofia Suszek SOKO
  • 1x 1/LL-70/z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 11:39:25
2017-09-13 20:25:23
Julia Sobstyl PARUZJA
  • 1x 1/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 11:39:34
2017-09-13 20:24:43
Robert Koszołko PARUZJA
  • 1x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-90/zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 19:24:27
2017-09-13 18:54:16
Michalina Polak WIRGINIA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 269.5
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 12:21:11
2017-09-12 23:07:22
Aleksandra Ciesielczuk PASTORAŁKA
  • 1x 3/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 12:21:02
2017-09-12 23:06:02
Aleksandra Ciesielczuk EDYCJA
  • 1x 3/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:59:33
2017-09-12 16:53:12
Agata Jastrzębska GABI ZAZOU
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:59:13
2017-09-12 16:52:15
Nina Czarnecka HRABIANKA
  • 1x 1/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 23:48:15
2017-09-10 18:12:59
Jadwiga Śniadek PRINCESSA PG
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-90/zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 23:47:48
2017-09-10 16:22:55
Daniel Wiśniewski SANTA BAJOU K
  • 1x 3/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 23:37:36
2017-09-07 20:47:58
Kamila Sionkowska MESARIA
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/N/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 11/P/dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 12/N/dwufazowy art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:23:09
2017-09-06 13:25:49
Marcin Maluga PŁATEK
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 269.5
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 20:56:29
2017-09-04 16:45:47
Sylwia Początek MAKLER II
  • 1x 6/N/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 12/N/dwufazowy art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 20:56:20
2017-09-04 16:28:37
Marcin Szostak ENIGMA
  • 1x 3/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 07:24:09
2017-09-03 08:23:31
Dariusz Sulowski BRAVE HEART S
  • 1x 3/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 17:04:43
2017-09-02 11:29:41
Zuzanna Grzegorczyk JULIANA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 269.5
  • 1x 11/P/dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 12/N/dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 12:36:59
2017-08-30 22:46:51
Oliwia Stępień J'02 M-APOLLO
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ciesielczuk Aleksandra Wojciechowa Stajnia
2000 (MJ.)
O044050
2. Czarnecka Nina wkj Lublin sj ARVENA
2003 (J.)
brak
3. Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin SJ Alexander Elizówka
1998 (MJ.)
O023808
4. Herdzik Marcin BPK
S
O031849
5. Jastrzebska Agata wkj Lublin sj ARVENA
S
brak
6. Karczmarek Artur LKS Białka
S
brak
7. Koszołko Robert Brak
S
Brak
8. Maluga Marcin SJ Pijany Okser
S
O023022
9. Początek Sylwia WKJ Lublin
S
O018489
10. Polak Michalina BPK (LUL)
2004 (JM.)
O039531
11. Sionkowska Kamila WKJ LUBLIN
2003 (J.)
O037844
12. Śniadek Jadwiga brak
S
brak
13. Sobstyl Julia brak
2004 (JM.)
brak
14. Stępień Oliwia brak
2002 (J.)
brak
15. Sulowski Dariusz WKJ Lublin SJ Sulowski Team
S
O000605
16. Suszek Zofia brak
2001 (J.)
brak
17. Szostak Marcin SJ Pijany Okser
S
O039693
18. Tymczyszyn Emilia brak
2003 (J.)
brak
19. Wiśniewski Daniel SJ Kapriola-Choiny WKJ Lublin
2002 (J.)
Brak
20. Wygachiewicz Leszek Bez przynależności klubowej
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

18

BRAVE HEART S PKSP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Sword xx/Glimmermann xx
M: Bonaqua/West han.
K020975 616 009 580 356 012
2.

4

DODI KUC POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc: F: Jocker
M: Dalia
Brak
3.

9

EDYCJA Małopolska POL 2007 Klacz gniada/173 F: Hebab
M: Elektra
K023096 POL 006 58 00245 07
4.

21

ELABORAT M POL 0000 Ogier inna F: .
M: .
brak
5.

1

EMER Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: Grey
M: Embera
brak
6.

17

ENIGMA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Ehrendame
brak
7.

10

GABI ZAOU SP POL 2009 Klacz kara/mk:155 F: Gepard
M: Zorika
brak 616 013 58 05268 09
8.

3

GALICJA SP POL 2001 Klacz gniada F: Hazard
M: Gina
brak
9.

2

GENEWA Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kara F: Player
M: Gujana
brak
10.

11

HRABIANKA Kuc Felinski POL 2006 Klacz srokata/kuc:130 F: Rokset
M: Hrabina
brak 013 58 05270 06
11.

19

JULIANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Lord Z
M: Julia Mariner
K014004
12.

20

M-APOLLO Małopolska POL 2010 Wałach siwa/170cm F: Audytor
M: Maskara
brak
13.

16

MAKLER II MŁP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Emerson
M: Makala
K022555
14.

14

MESARIA Małopolska POL 2005 Klacz gniada F: Bajt
M: Melisa
K014261
15.

6

PARUZJA SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein
M: Palba
Brak
16.

8

PASTORAŁKA Małopolska POL 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Tabex
M: Paleta
K017890 POL 006 58 02522 05
17.

15

PŁATEK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Sadam /Askar
M: Płataria /Ordynek
K023827
18.

12

PRINCESSA PG PKSP POL 2002 Klacz siwa F: Spartakus
M: Panama
brak
19.

13

SANTA BAJOU K SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet
M: Santa Cruz
Brak
20.

5

SOKO Hucuł POL 2007 Wałach srokata/mk: F: Pacyfek
M: Oszin
brak
21.

7

WIRGINIA TRK POL 2005 Klacz gniada/173 F: Impuls
M: Wiva
K010897
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ciesielczuk Aleksandra
Wojciechowa Stajnia
2017-09-16
1
2017-09-16
9
2017-09-17
2
2017-09-17
5
EDYCJA (9)
2017-09-16
6
2017-09-16
6
2017-09-17
1
2017-09-17
8
Czarnecka Nina
wkj Lublin sj ARVENA
2017-09-16
1
2017-09-16
2
Grzegorczyk Zuzanna
WKJ Lublin SJ Alexander Elizówka
JULIANA (19)
2017-09-16
1
300
2017-09-16
1
400
2017-09-17
4
2017-09-17
2
200
Herdzik Marcin
BPK
GENEWA (2)
2017-09-16
4
2017-09-16
7
2017-09-17
5
2017-09-17
7
Jastrzebska Agata
wkj Lublin sj ARVENA
2017-09-16
5
2017-09-16
Karczmarek Artur
LKS Białka
2017-09-16
2
200
2017-09-16
2
250
2017-09-17
4
2017-09-17
2
300
Koszołko Robert
Brak
2017-09-17
9
Maluga Marcin
SJ Pijany Okser
PŁATEK (15)
2017-09-16
8
2017-09-16
4
2017-09-17
3
100
2017-09-17
5
Początek Sylwia
WKJ Lublin
2017-09-16
1
500
2017-09-17
1
500
2017-09-16
1
Polak Michalina
BPK (LUL)
2017-09-16
4
2017-09-16
2017-09-17
10
2017-09-17
3
200
Sionkowska Kamila
WKJ LUBLIN
MESARIA (14)
2017-09-16
3
150
2017-09-16
2
350
2017-09-17
1
400
2017-09-17
1
300
Śniadek Jadwiga
brak
2017-09-16
4
2017-09-16
7
2017-09-17
3
2017-09-17
7
Sobstyl Julia
brak
2017-09-16
2017-09-16
1
Stępień Oliwia
brak
2017-09-17
3
2017-09-17
1
Sulowski Dariusz
WKJ Lublin SJ Sulowski Team
2017-09-16
3
2017-09-16
3
100
2017-09-17
4
2017-09-17
Suszek Zofia
brak
SOKO (5)
2017-09-16
2017-09-16
2017-09-17
Szostak Marcin
SJ Pijany Okser
ENIGMA (17)
2017-09-16
2
2017-09-16
5
2017-09-17
6
2017-09-17
6
Tymczyszyn Emilia
brak
2017-09-16
3
2017-09-16
5
2017-09-17
2
DODI (4)
2017-09-16
2
Wiśniewski Daniel
SJ Kapriola-Choiny WKJ Lublin
2017-09-16
2017-09-16
Wygachiewicz Leszek
Bez przynależności klubowej
EMER (1)
2017-09-16
10
2017-09-17
8
2017-09-17
9
2017-09-16
8

Number of Riders: 20

Number of Horses: 21

The sum of prizes: 4 250.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl