Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
117 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 08:27:36
2017-09-07 01:04:38
Beata Szumińska TRYNIDAD
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 08:27:22
2017-09-07 01:04:19
Beata Szumińska LETYCJA
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 08:27:05
2017-09-06 21:53:04
Cezary Kalinowski SZAFIR
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 21:32:29
2017-09-06 20:50:04
Julia Graczyk SUDARUSHKA
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 21:32:09
2017-09-06 20:46:06
Justyna Kopko MOREPARK AD ALTA
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 21:31:57
2017-09-06 20:43:33
Justyna Kopko BONO
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
111 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 20:40:39
2017-09-06 20:40:02
Justyna Kopko CARRY LADY
  • 2x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
110 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:09:28
2017-09-06 17:39:39
Agata Świerczyńska HAWANA
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
109 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:09:15
2017-09-06 15:59:06
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
108 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:08:59
2017-09-06 15:58:25
Izabella Tomaszewska NADAL
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
  • 1x 12/C1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
107 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:08:40
2017-09-06 15:57:30
Antoni Tomaszewski Tomaszewski CHACCO-LAUREN
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
  • 1x 12/C1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
106 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:23:40
2017-09-06 13:26:29
Zuzanna Roefler MAVANDER
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
105 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:23:52
2017-09-06 13:26:02
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/C1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
104 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:24:10
2017-09-06 13:25:39
Łukasz Jończyk STACUDO
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
103 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 10:00:45
2017-09-06 12:08:23
Sophie Von Werner CHECKPOINT CHARLY 6
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:24:40
2017-09-06 11:56:18
Klaudia Kobojek DNIEPR
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:25:01
2017-09-06 11:55:25
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
99 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 11:24:12
2017-09-06 09:03:05
Dorota Wakulińska MONTE CHRISTO AB
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
98 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 11:24:01
2017-09-06 08:05:16
Maria Kozłowska GREK
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 11:23:47
2017-09-06 08:04:26
Arkadiusz Piotrowski KASSARI
  • 2x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 11:23:35
2017-09-06 07:27:43
Tadeusz Chmielik GIOLI
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:46:01
2017-09-05 22:41:43
Marek Wacławik CLASSE DU ROUET
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:46:12
2017-09-05 22:36:20
Marek Wacławik SILVANA
  • 1x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
93 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:46:23
2017-09-05 22:36:07
Marek Wacławik RAF LIDER
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
92 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:47:58
2017-09-05 22:35:47
Marek Wacławik DEBATA II
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
91 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:46:42
2017-09-05 22:35:29
Marek Wacławik BOLIVAR
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:46:52
2017-09-05 22:35:08
Marek Wacławik A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 12/C1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
89 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:47:04
2017-09-05 22:34:54
Marek Wacławik A CATOKI
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:47:16
2017-09-05 21:40:57
Zofia Kozioł IDRYS
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
87 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:47:28
2017-09-05 21:20:52
Aleksandra Wiśniewska BOSTON MK
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
86 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:47:37
2017-09-05 19:30:11
Natalia Maciejewska DOLLAR GYM
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
85 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:47:48
2017-09-05 19:13:05
Maria Pietrusińska DIOMEDES
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
84 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:48:48
2017-09-05 19:12:33
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 1x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
83 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:49:06
2017-09-05 18:55:09
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
82 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:49:53
2017-09-05 18:34:41
Karolina Jeruć PACO
  • 1x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
79 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 12:30:04
2017-09-05 11:45:29
Daria Podsiadło DELEKTA
  • 2x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 12:29:43
2017-09-05 08:53:26
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
77 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 21:44:37
2017-09-04 21:29:28
Jan Buller CO TY NA TO
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
76 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 20:54:05
2017-09-04 20:12:09
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 2x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 20:54:36
2017-09-04 20:04:29
Zofia Chrzanowska INDIANIN
  • 2x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 20:54:48
2017-09-04 20:03:55
Zofia Chrzanowska G'SEMIR PG
  • 2x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 20:54:59
2017-09-04 18:51:59
Zuzanna Suska CELEBRA
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 20:55:10
2017-09-04 18:51:36
Ewa Kuczyńska PARYS
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 20:55:20
2017-09-04 18:51:22
Łukasz Kościesza CELANDER
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 20:55:29
2017-09-04 16:25:52
Monika Płatek SZACHRAJ
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 20:55:40
2017-09-04 15:49:37
Hanna Choińska NESSINO
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 20:55:51
2017-09-04 15:46:06
Sylwia Piechnik BAKALIAJ
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 20:56:01
2017-09-04 15:21:32
Karolina Kłos GREGORY
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 13:30:58
2017-09-04 12:46:52
Monika Daniel ROVETTO
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
65 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 13:31:20
2017-09-04 12:46:26
Monika Daniel CORTAS L
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
64 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 22:02:27
2017-09-03 18:59:43
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
63 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 22:02:56
2017-09-03 17:49:08
Marta Pietrkiewicz COTE D'AZUR
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
62 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 22:03:09
2017-09-03 17:14:17
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:25:33
2017-09-03 17:00:42
Daria Barwińska LONDON
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
59 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 22:03:56
2017-09-03 12:47:40
Marta Hejger DON CARLON
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 13:31:36
2017-09-03 12:28:53
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
57 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 13:32:01
2017-09-03 12:27:51
Marta Hejger CARRY BEST
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
56 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 08:17:17
2017-09-03 08:07:35
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
55 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 08:01:46
2017-09-02 23:54:24
Radosław Zalewski GOLIATH J&JZ
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/C1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
54 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 08:02:01
2017-09-02 23:53:57
Julia Ostrowska EVENING BREEZE
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 08:02:14
2017-09-02 22:54:12
Anna Wojciechowska SAMBA
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
52 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 08:17:28
2017-09-02 20:06:18
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
51 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 08:17:40
2017-09-02 20:05:27
Olga Celska ESCATO
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
50 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 08:17:51
2017-09-02 17:45:36
Paulina Szuba LIDKA
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
49 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 17:02:57
2017-09-01 22:39:51
Karolina Pęczyńska INTERIA
  • 1x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 13:30:34
2017-09-01 22:39:11
Karolina Pęczyńska ESTAMP
  • 2x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:49:39
2017-09-01 20:14:55
Joanna Tomaszewska HALA
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
46 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 19:17:23
2017-09-01 17:41:17
Rafał Janusz STAVROS
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 19:17:05
2017-09-01 17:40:54
Rafał Janusz CRAZY CLASSIC
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 17:35:50
2017-09-01 13:47:13
Łukasz Kamiński BIQUEEN
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 17:35:35
2017-09-01 11:39:56
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 2x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 17:35:18
2017-09-01 06:56:58
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 22:38:10
2017-08-30 22:35:38
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/C1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 22:37:58
2017-08-30 22:34:50
Cezary Kalinowski HARLEM
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 22:37:46
2017-08-30 22:34:15
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 17:35:00
2017-08-30 16:51:37
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 15:18:27
2017-08-29 13:46:46
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 17:59:06
2017-08-29 10:58:21
Karolina Kicinska NOTA
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 15:18:46
2017-08-29 10:57:01
Karolina Kicinska CZIKITA
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 15:18:57
2017-08-28 21:53:53
Jacek Rode KALINA
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 15:19:06
2017-08-28 21:53:23
Jacek Rode GACEK
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 15:19:17
2017-08-28 21:53:01
Marek Pawluczuk TIMIAN
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 15:19:27
2017-08-28 21:52:36
Marek Pawluczuk ROSATO
  • 2x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 15:19:39
2017-08-28 21:52:03
Kamila Pleskacz HUNCWOT
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 15:19:50
2017-08-28 21:51:21
Kamila Pleskacz DAMAI
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 17:34:40
2017-08-28 15:15:33
Kinga Daszczyk JARDE-LAND
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/C1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:00:14
2017-08-28 14:45:24
Marta Hejger CIROBANTA
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 19:59:59
2017-08-28 14:21:27
Marta Kotlarska WINNETOU
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 13:53:01
2017-08-28 11:05:15
Weronika Maciak GLITTER
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 13:52:49
2017-08-28 10:39:21
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 2x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 13:52:41
2017-08-28 10:38:40
Ewa Mazurowska INDI
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 13:52:30
2017-08-28 10:37:43
Ewa Mazurowska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 15:13:03
2017-08-26 16:24:56
Ewa Mazurowska H-CARYLLO
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 16:56:58
2017-08-26 11:21:16
Aleksandra Dąbkowska VEDETT Z
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 16:57:12
2017-08-26 11:20:39
Aleksandra Dąbkowska GUCCI
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 16:57:27
2017-08-26 11:20:11
Aleksandra Dąbkowska BORMAN
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/C1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 16:57:40
2017-08-26 11:19:56
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 16:57:53
2017-08-25 23:41:03
Leszek Nieużyła LEMA WM
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 16:58:03
2017-08-25 23:40:06
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 16:58:17
2017-08-25 23:39:29
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 19:59:10
2017-08-25 19:35:55
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 21:00:20
2017-08-23 14:18:03
Bogumiła Skoblewska BRYZA
  • 1x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:23:00
2017-08-22 17:24:40
Aleksandra Piątkowska BRAVOUR PP
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:26:09
2017-08-22 08:03:31
Anna Nerwińska ARAMIS
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:40:55
2017-08-21 23:17:05
Tomasz Matysiak LENOX
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:26:30
2017-08-21 21:39:44
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
  • 1x 10/P1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x 11/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
2. Celska Olga SKJ Beckersport
1999 (J.)
O026797
3. Chimkowska Karolina Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O018718
4. Chmielik Tadeusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2003 (JM.)
O034168
5. Choińska Hanna KJ Dworek Okuniew
1996 (MJ.)
O031299
6. Chrzanowska Zofia Szumawa
2004 (JM.)
O026640
7. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
8. Daniel Monika KJ Jantar Stryków
S
O005852
9. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
1996 (MJ.)
O004796
10. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
11. Garstka Dariusz BPK (MAZ)
S
O000140
12. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
13. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
1997 (MJ.)
O019602
14. Grabowska Oliwia LUKS Nysa Gubin
S
O006099
15. Graczyk Julia bpk
2002 (JM.)
brak
16. Hamerska Julia BPK (MAZ)
1997 (MJ.)
O019606
17. Hejger Marta LKJ Gałkowo
S
O006053
18. Hrabska Ludwika JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O024446
19. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
20. Jeruć Karolina JKS Karolina
1996 (MJ.)
O019460
21. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
22. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
O003297
23. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
24. Kamiński Łukasz KU AZS Politechnika Warszawska
S
O011972
25. Kaute Aleksandra KJ Szwadron Jazdy RP
S
O011213
26. Kicinska Karolina Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
27. Kłos Karolina KJ Aromer Józefin
1996 (MJ.)
O031508
28. Kobojek Klaudia KS AZS AWF Warszawa
2003 (JM.)
O041588
29. Kopko Justyna KSK Stare Babice
S
O003096
30. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
31. Kośmicka Adela KJ Aldragho
2003 (JM.)
brak
32. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
33. Kotwa-Grudzińska Agnieszka bpk
S
O009741
34. Kozioł Zofia WKJ Lublin
2001 (J.)
O023805
35. Kuliszewska Zofia BPK (MAZ)
1999 (J.)
O020911
36. Kuźma Nadia KJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
37. Lipkowska Alicja KJ Aldragho
38. Ludwiniak Katarzyna BPK
2005 (JM.)
O038345
39. Łabudzka Joanna Ośrodek Jeździecki Tarpan
S
brak
40. Maciak Weronika JKS Equita Świętochów
2000 (J.)
O031626
41. Malinowska Julia KJ Aldragho
2004 (JM.)
42. Matysiak Tomasz KJ Aromer Józefin
S
O040585
43. Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
S
O003222
44. Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
S
O003222
45. Nerwińska Anna JKS Challenger Chrostowo
1997 (MJ.)
O021357
46. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
47. Olesiejuk Jakub bpk
S
O001054
48. Ostapczuk Martyna KJ Chraboly
2004 (JM.)
BRAK
49. Pawluczuk Marek JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
S
O000482
50. Pęczyńska Karolina JKS Karolina
S
O003975
51. Piątkowska Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O002381
52. Piechnik Sylwia Bogusławicki KJ
S
O038621
53. Pietrkiewicz Marta BPK (MAZ)
S
O009887
54. Pietrusińska Maria KJ Aldragho Piaseczno
S
O003164
55. Piotrowski Arkadiusz Bpk
S
.
56. Pleskacz Kamila JKS Equita Świętochów
S
O006319
57. Płatek Monika KJ Truskaw
2000 (J.)
O026756
58. Podsiadło Daria AZS AWF Warszawa
2003 (JM.)
0040566
59. Przedpełski Stanisław BPK (MAZ)
S
O001821
10025825
60. Rode Jacek JKS Equita Świętochów
S
O015218
61. Roefler Zuzanna SKJ Bajardo Augustówek
S
O002578
62. Skoblewska Bogumiła BPK MAZ
2001 (J.)
O032716
63. Suska Zuzanna TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2001 (J.)
brak
64. Świerczyńska Agata KJ Strzała Krubiczew
S
O002314
65. Szpańska Paulina BPK
66. Szuba Paulina KJ Wiktorowo
S
O023245
67. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
68. Tomaszewska Izabella St. J Poster Piaseczno
S
O003344
69. Tomaszewska Joanna KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O033950
70. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
71. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
72. Von Werner Sophie KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O022530
10115086
73. Wacławik Marek SKJ Bobrowy Staw
S
O002899
10073039
74. Wakulińska Dorota Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O035451
75. Wilczewski Robert BPK (MAZ)
S
O002520
76. Wiśniewska Aleksandra SKF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003693
77. Wiszniewski Kamil Stow. CIM Stajnia Agmaja Warszawa
1996 (MJ.)
O019467
78. Wojciechowska Anna Polski Polo Klub
S
O026867
79. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
80. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
81. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo
2016 (Mł.)
O019842
82. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2010 (Mł.)
O026990
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

31

A CATOKI HAN. POL 2011 Wałach gniada F: Catoki
M: Arancha/ Acord II
O: Agata Mitrowska
B: Niemcy
1035/17
2.

30

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Quanta / Quidam's Rubin
O: Rafał Kowalski
B: Małgorzata Siergiej
K019679 DE421000595010
3.

18

ARAMIS SP POL 2004 Wałach kara/168 F: Monsun
M: Aluzja
O: Waldemar Spychalski
B: Polska
K017753
4.

52

BAKALIAJ Szlachetna Półkrew POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Karbon
M: Bagnica
O: Sylwia Piechnik
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
12697
5.

109

BE CLEAR SR hol 2009 k gniada F: Clearway / Capitol I
M: L-Cassina I / Cassini I
O:
B:
K018741 DE421000536409
6.

73

BIQUEEN HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Quirado/Guidam de Revel
M: Pretty Woman/Limbus
O: Łukasz Kamiński
B: Clausen Heinrich
K024276 DE421000119209
7.

29

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Iloczyn
M: Boliwia/ Jape
O: Karolina Kicińska
B: Jarosław Pacek
K020704
8.

96

BORMAN HAN GER 2010 Wałach gniada F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Sabine / Stakkato Gold
O: Jacek Kosow
B:
K016741 DE431310183510
9.

33

BOSTON MK SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Rash ex Rekrut
M: Bravia MK
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
brak
10.

20

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
O: Karolina Gałkowska
B: Waldemar John
K011876 POL009610072506 104PY81
11.

105

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:144 F: Baccarat
M: Niina PP
O: Procima sp. Z o.o.
B: Procima sp. Z o.o.
K022593
12.

104

BRYZA MŁP POL 2002 Klacz siwa F: Bajt / Wiedeń
M: nn/nn
O: Katarzyna Kopeć
B: Marek Mazurek
K009436
13.

80

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma
M: Corleanda P
O: Jan Kalinowski
B: Witold Polowczyk
K024018
14.

99

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O:
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
15.

77

CARETANE ROSE Z Z NLD 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
O: Natalia Zimnowodzka
B: Bedoheven
K023811 056015Z55824412
16.

117

CARPEDIEM han 2002 o gniada F: Coriano / Corrado I
M: Divola / Caletto I
O:
B:
K006555 DE421000610702
17.

57

CARRY BEST OLD GER 2011 Klacz gniada F: Cecotto's As
M: Greath Dream
O: Magdalena Procyszyn
B: Dajana Nicodem
K024203 DE 418181112211
18.

8

CARRY LADY Holsztynska POL 2011 Klacz ciemnogniada/161 F: Carry Son hol
M: Claudia hol
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
45898765 616009640004111
19.

118

CASALINA HOL GER 2009 Klacz gniada/167 F: Casall / Caretino
M: Levante III / Alexis Z
O: Jacek Kuźma
B: Volker Saak
K016169 DE421000582009 104LP23
20.

49

CELANDER KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Tangelo van de Zuutenhoeve
M: Lieke
O: Monika Kwasieborska-Kościesza
B: Prywatny
K023470
21.

12

CHACCO-LAUREN OLD POL 2010 Ogier gniada F: Chacco-Blue
M: Laura / Cortez
O: Andrzej Wojdalski
B: Andrzej Wojdalski
K020859
22.

36

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
O: Rafał Kowalski
B: /
K022560 056015Z55615311
23.

1

CHECKPOINT CHARLY 6 OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chambertin / Cambridge
M: Goldfee / Lord Pezi
O: Thomas Von Werner
B:
K018331 DE418180025607
24.

90

CIROBANTA KWPN NLD 2007 Klacz gniada F: Casantos / Cantos
M: Wirobanta / Indoctro
O: Marta Hejger
B: E. Kuijer
K018653 528003000706259
25.

26

CLASSE DU ROUET HOL POL 2011 Klacz gniada F: Classe
M: S-Vanity / Bolubet du rouet
O: Konstancja Kołakowska
B: Verhagen Jan
K021146
26.

43

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: ARAVEL WARO / LURON
M: CAMA / COMPONIST
O: Joanna Zielke
B: Bogdan Bryniak
K011555
27.

116

COCO BOLERO kuc F:
M:
O:
B:
28.

55

CORTAS L WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Cornado/
M: Pina/
O: Trax Sp. z o.o.
B: Hermann Wieseler
K011499 104GW10
29.

60

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
O: Marek Wajda
B: -
K007952 096121
30.

72

CRAZY CLASSIC OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Air / Contender
M: Ristona / Balou Du Rouet
O: Rafał Janusz
B: Gestuet Lewitz
K017579 DE 418181419007
31.

83

CZIKITA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Le Voltaire
M: Czamara
O: Karolina Kicinska
B: Tomasz Burzyński
K020705 POL007600224408
32.

89

DAMAI KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Indoctro
M: Naika / Concorde
O: Kamila Pleskacz
B: E. Reyrink
K016363
33.

107

DARAVELL sp 2007 w gniada F: Aravel II
M: Durette Z / Duch Capitol
O:
B:
K019601 POL009610190107
34.

123

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: SAM R/MERMUS R
M: WHITNEY V/ABKE
O:
B:
K022875
35.

25

DEBATA II SP POL 2008 Klacz gniada F: Campari M / Carprilli
M: Demeter / Czarownik
O: Andrzej Kania
B: Waldemar Duda
K016115 POL007540009908
36.

41

DELEKTA PKSP POL 2006 Klacz kasztanowata F: TALENT
M: DELICJA
O: INGRID SZRAJER
B: AGNIESZKA JABŁOŃSKA
KO14340 616009610107206
37.

35

DIOMEDES SP POL 2007 Wałach gniada F: Dionizos/ Elvis
M: Diuna/ Rabiatos Z
O:
B:
K015929
38.

19

DNIEPR Typ Szlachetny POL 2009 Wałach kasztanowata/160 F: Irak / Hippies
M: Dafne / Fiskor
O: Monika Kobojek
B: Jerzy Korona
K019023 616 999 59 03212 09
39.

44

DODA Małopolska POL 2013 Klacz siwa F: Barnaba
M: Dąbrówka
O: Edyta Ludwiniak
B: Gabriel Górski
brak
40.

62

DON CARLON AES POL 2012 Ogier gniada/165 F: Carlon
M: Dalia
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
Brak
41.

58

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K021535 616007520031711
42.

68

ESCATO Hannowerska POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I
M: Dakota
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204
43.

56

ESTAMP MŁP POL 2012 Wałach gniada F: San Luis
M: Ekspansja JP
O: .-
B: Polska
brak
44.

95

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
O: Magdalena Zamoyska
B:
K011507 POL009670100607
45.

102

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
46.

46

G'SEMIR PG Szlachetna Półkrew POL 2003 Wałach siwa F: Spartakus
M: Grace
O: Aleksandra Chrzanowska
B: Makowski Remigiusz
Brak
47.

86

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada F: Demetrios
M: Godilo
O: Jacek Rode
B: Lingo Mirosław
K013287
48.

113

GAJA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Solaris
M: Gloria V / Roland
O: Kamil Wiszniewski
B: Marek Adamuszewski
K020695
49.

121

GALLANT sp 2010 o gniada F: Castiglione L / Contender
M: Gazelle L / Golden Cup
O: Ewelina Faber
B:
K019980 616009580640410
50.

101

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
51.

24

GIOLI SI ITA 2002 Klacz kasztanowata F: Robine
M: Luisa III
O: L.Paweł Chmielik
B: Nicola Porcina
K020127
52.

92

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Paweł Maciak
B: Jan Greve
K019360
53.

64

GOLIATH J&JZ ZANG BEL 2009 Wałach kasztanowata F: Griseldi / Grosso Z
M: Prestige Z / Puccini
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: Janssen
K019393 056015Z55766709 104WE51
54.

111

GOOD LOOKING OF HERITAGE Belgish Warmbloedraard BEL 2006 Ogier gniada F: Action-breaker
M: M.Ronka III A
O: Joanna Błaszczak
B: Boonen Karel
K022387
55.

53

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Maram
M: Galilea
O: Karolina Kłos
B: Krzysztof Byczkowski
K011160 11466
56.

59

GRUPO PROM ANTRAX Z ZANG BEL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
O: Jacek Hrabski
B: R. Harley
K023183 056015Z55803509 104FH61
57.

98

GUCCI KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Elstar / Larino
M: Edetie / Zeldenrust Z
O:
B: H. P. Aarts
K022776 528003201111229
58.

81

H- CARYLLO SP POL 2010 Wałach siwa F: Carry Son
M: Herma
O: Agnieszka Kotwa-Grudzińska
B: Agnieszka Kotwa-Grudzińska
brak
59.

38

HALA WLKP. POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Tioman Island
M: Hawana / Oder
O: Damian Tomaszewski
B: SK Widzów
K020640 616 007 54 00447 09
60.

79

HARLEM SP POL 2012 Wałach gniada F: Landino
M: Hipnoza
O: Agata Świerczyńska
B: Agata Świerczyńska
K021763
61.

9

HAWANA WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada/172 F: Campari M / Carprilli
M: Hipnoza / Hartland
O: Agata Świerczyńska
B: Agata Świerczyńska
K017765 616007661612009
62.

67

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
63.

84

HUNCWOT SP POL 2011 Wałach gniada F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Halka / Loxley
O: Kamila Pleskacz
B: Janusz Kosek
K020079
64.

32

IDRYS SP POL 2008 Ogier gniada/178 F: Cruzejro L / Carpaccio
M: Izadora / Castiglione L
O: Paweł Kozioł
B: Krzysztof Ciechoński
K012051 POL009580063508
65.

94

INDI SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet
M: Inez / Hajfong
O: Marek Rogulski
B: Polska
K016672
66.

45

INDIANIN Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Atut
M: Inez
O: Paweł Chrzanowski
B: Krzemiński Witold
Brak
67.

42

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
68.

70

INTERIA M POL 2008 Klacz gniada F: Irak
M: Hawajka
O: Dominika Wrzosek
B: polska
K017943
69.

75

JARDE-LAND WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Landjonker S
M: Jaxa
O: Agnieszka Leśniak
B: Krzysztof Zdun
K016521 POL007590188507
70.

85

KALINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iloczyn
M: Kler / Hower
O: Jacek Rode
B: -
K020074
71.

23

KASSARI SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: .
M: .
O: Marek Kucharski
B: Pl
.
72.

78

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
O: Krzysztof Kalinowski
B: Krzysztof Kalinowski
K010603 POL009660709205 104QE40
73.

120

KORSARZ SP POL 2009 Wałach gniada F: Loxley/Lesotho
M: Kora
O: Haraszkowski Andrzej
B: Zięba Janusz
K017354
74.

112

LACROSSE hol 2006 o gniada F: Contender / Calypso I I
M: La Belle I / Acord I I
O:
B:
K010783 DE421000091806
75.

110

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Game-Boy D'10
M: Natasja
O: Joanna Błaszczak
B: Familie Custers
K022386
76.

106

LENOX Niem. Sport. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado / Landor S
M: Nordlicht / Nitendo
O: Tomasz Matysiak
B:
K011440 DE457000247505
77.

3

LETYCJA SP POL 2013 Klacz gniada F: Markies V
M: -
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
Brak
78.

69

LIDKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Maximus
M: Logika
O: Szuba Małgorzta
B: Szuba Małgorzata
K022609
79.

37

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach kara F: Huzar
M: Łysica
O: Wacławik Usługi Jeździeckie
B: SK Walewice
K017722
80.

61

MATADOR Typ Pogrubiony POL 2004 Wałach kasztanowata/168 F: Amor
M: Masza
O: Joanna Łabudzka
B: Ewa Wójtowicz
brak
81.

13

MAVANDER SP POL 2011 Wałach gniada F: Vanndam
M: Makabi
O: Łukasz Jończyk
B: Łukasz Jończyk
K023275
82.

125

MEFISTO SP POL 2008 Wałach gniada F: Czort R
M: Matnia
O: Michał Oleś
B: Katarzyna Radek
LKRWZJ/917/16 POL 009540147808
83.

126

MONTE CHRISTO Małopolska POL 2004 Wałach kara F: Saganek
M: nn
O: nn
B: nn
brak
84.

21

MONTE CHRISTO AB M POL 2010 Wałach siwa F: Huzar
M: Motorola
O: Dorota Wakuińska
B: Mirosław Janik
K023367
85.

6

MOREPARK AD ALTA Kuc Welsh Pony POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: .
M: .
O: Justyna Kopko
B: IRLANDIA
brak 890200000101988
86.

11

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho / Landgraf I
M: Niezapominajka / Davidoff
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Nowielice
K012424 POL009640033207 103ZR24
87.

51

NESSINO XX POL 2006 Ogier gniada F: Dzielżan
M: Nieglinka
O: Stanisław Choiński
B: Ryszard Szpar
K016580 12197
88.

40

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
O: Karolina Kicińska
B: Tyszko Horses
K018105
89.

39

PACO Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata/163 F: GLUOSNIS
M: PLATYNA-TEXASS
O: JANUSZ ŚLEDŹ
B: CHORĄŻY MARLENA
K013316
90.

124

PRESTIGE SP POL 2009 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Pretty Woman / Gracieux
O: Grzegorz Mieleńczuk/Roman Siwek
B: Szpak Jan
K015239 616009640101009
91.

28

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider
M: Rafa/ Monte Christo
O: Krzysztof Suchożebrski
B: Mirosław Kozański
K011901
92.

115

RAMBO kuc F:
M:
O:
B:
93.

93

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740
94.

74

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
O: Joanna Kuliszewska
B: Hernandez Alfredo BEL
K023624 056015Z55775410 105BB45
95.

88

ROSATO HOL GER 2012 Wałach gniada F: -
M: -
O: Jacek Rode
B: -
brak
96.

54

ROVETTO Oldenburska GER 2002 Ogier F: RADIATOR
M: SEMIRAMIS
O: TRAX SP.Z O.O.
B: NIEMCY
K006820
97.

76

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
98.

103

SAINT LAURENT SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Luron
M: Salwa
O: Marta Dominiak
B: SK Ochaby
K019805
99.

66

SAMBA HAN GER 2008 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Loree / Laurion
O: Anna Wojciechowska
B: Johannes Zur Lage
K013869 DE431319845108
100.

27

SILVANA LOT POL 2004 Klacz kara F: Sedans / Flagmanis II
M: Galana / Grafits
O: Karolina Łącka
B: -
K019368
101.

108

SINFONIE HOL. POL 2002 Klacz siwa F: Corrado II
M: Alma Costa M / Coriander
O: Paulina Szpańska
B: -
brak
102.

15

STACUDO BAW GER 2010 Wałach gniada F: Stalypso / Stakkate
M: Medici / Florestine
O: Anna Bienias
B: Eden Alois
K019997 DE481810205810
103.

71

STAVROS HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Zora / Zuenftiger
O: Rafał Janusz
B: Elisabeth Kapp
K014790 DE431314801008
104.

5

SUDARUSHKA XX POL 2001 Klacz kasztanowata/mk:157 F: .
M: .
O: Tomasz Olszewski
B: ROSJA
K021113 62292929292900
105.

50

SZACHRAJ Wielkopolska POL 2006 Wałach gniada F: Viskis
M: Szajka
O: Płatek Jarosław
B: Filipska Maria
K011593 616 007 68 00858 06
106.

4

SZAFIR Traken POL 2009 Wałach kasztanowata/174 F: Emis
M: Szilla
O: Agnieszka Kijewska
B: Mirosław Kulpiński
12807 Pol 732010062509
107.

10

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
108.

114

TEXAS kuc F:
M:
O:
B:
109.

87

TIMIAN Czes. Gorąc. CZE 2009 Ogier kasztanowata/175 F: Amarillo
M: Tajga
O: Jacek Rode
B: -
K018965
110.

14

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017470 616009600108710
111.

2

TRYNIDAD SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: -
O: Krzysztof Szuminski
B: SK Rzeczna
Brak
112.

127

URIAS KWPN NLD 2001 Wałach gniada F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
O: Gabriel Głusek
B: Albert Zoer
K008182 0105809 POL40639
113.

122

UVINE F:
M:
O:
B:
114.

17

VAL DE FRANCE SF FRA 2009 Ogier kasztanowata/177 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Princesse De France / Qredo De Paulstra
O: Karolina Chimkowska
B:
K020274 25000109223906P
115.

119

VALENCIA 88 OLDBG GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Valentino
M: Quintana
O: Agnieszka Polityło-Aluwihare
B: Bernd Renzing
brak DE433330398808 105BA29
116.

97

VEDETT Z Zangersheide BEL 2012 Wałach ciemnogniada F: Versace van de Ruitershoeve
M: Postoria Brown
O: Katja Sejer Nielsen
B: Sabine Nijkamp
K024103
117.

91

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
O: Marta Kotlarska
B:
K009862 5280030305238 102XR45
Rider Club
Competition
Prize
Celska Olga SKJ Beckersport
50
1600
100
1800
SUM:
3550.00
Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
250
2400
50
50
1200
SUM:
3950.00
Garstka Dariusz BPK (MAZ)
400
SUM:
400.00
Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
50
SUM:
50.00
Hejger Marta LKJ Gałkowo
250
2000
SUM:
2250.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
250
600
2800
1600
SUM:
5250.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
100
SUM:
100.00
Matysiak Tomasz KJ Aromer Józefin
1200
SUM:
1200.00
Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
100
300
100
SUM:
500.00
Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
1600
400
150
1800
50
SUM:
4000.00
Pietrusińska Maria KJ Aldragho Piaseczno
800
SUM:
800.00
Przedpełski Stanisław BPK (MAZ)
50
300
2400
SUM:
2750.00
Skoblewska Bogumiła BPK MAZ
1400
SUM:
1400.00
Tomaszewska Izabella St. J Poster Piaseczno
50
250
200
2200
SUM:
2700.00
Wacławik Marek SKJ Bobrowy Staw
150
50
1400
1000
2000
2200
SUM:
6800.00
Wilczewski Robert BPK (MAZ)
2000
SUM:
2000.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
600
400
2600
SUM:
3600.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-09-09
2017-09-09
12
2017-09-09
17
2017-09-10
2017-09-10
13
2017-09-10
28
Celska Olga
SKJ Beckersport
HIP HOP (67)
2017-09-10
4
50
2017-09-10
3
1600
ESCATO (68)
2017-09-10
3
100
2017-09-10
12
2017-09-10
4
1800
Chimkowska Karolina
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-09-10
15
2017-09-10
24
2017-09-10
8
2017-09-10
11
Chmielik Tadeusz
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
GIOLI (24)
2017-09-09
3
2017-09-09
2017-09-09
Choińska Hanna
KJ Dworek Okuniew
NESSINO (51)
2017-09-09
14
2017-09-09
2017-09-09
23
Chrzanowska Zofia
Szumawa
2017-09-09
11
2017-09-09
15
2017-09-09
2017-09-10
1
2017-09-10
1
2017-09-09
1
2017-09-09
7
2017-09-09
2017-09-10
1
2017-09-10
10
2017-09-10
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
BORMAN (96)
2017-09-09
11
2017-09-10
10
2017-09-10
3
250
2017-09-09
2017-09-10
3
2400
2017-09-09
14
2017-09-09
11
2017-09-10
24
2017-09-10
GUCCI (98)
2017-09-09
4
50
2017-09-09
4
50
2017-09-10
6
2017-09-10
17
2017-09-10
5
1200
2017-09-10
8
Daniel Monika
KJ Jantar Stryków
ROVETTO (54)
2017-09-09
6
2017-09-09
8
2017-09-10
13
2017-09-10
11
2017-09-09
4
2017-09-09
13
2017-09-10
24
2017-09-10
13
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
2017-09-09
6
2017-09-10
9
2017-09-09
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
BRANDO (20)
2017-09-10
9
2017-09-10
28
Garstka Dariusz
BPK (MAZ)
2017-09-09
2
400
2017-09-09
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
URIAS (127)
2017-09-10
4
50
2017-09-10
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (42)
2017-09-10
20
Grabowska Oliwia
LUKS Nysa Gubin
ŁAWNIK (37)
2017-09-09
18
2017-09-09
21
2017-09-10
7
2017-09-10
12
Graczyk Julia
bpk
2017-09-10
1
2017-09-10
Hamerska Julia
BPK (MAZ)
MEFISTO (125)
2017-09-09
9
2017-09-09
Hejger Marta
LKJ Gałkowo
2017-09-09
25
2017-09-09
25
2017-09-10
18
2017-09-10
17
2017-09-09
21
2017-09-09
10
2017-09-10
21
2017-09-10
18
2017-09-10
19
2017-09-10
2017-09-10
1
250
2017-09-10
1
2017-09-10
1
2000
Hrabska Ludwika
JKS Salio Besiekierz Rudny
2017-09-09
15
2017-09-09
7
2017-09-10
21
Janusz Rafał
KS Garo
STAVROS (71)
2017-09-10
11
Jeruć Karolina
JKS Karolina
PACO (39)
2017-09-10
5
2017-09-10
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
TREZOR (14)
2017-09-09
3
250
2017-09-10
1
600
2017-09-09
2017-09-10
1
2800
STACUDO (15)
2017-09-09
6
2017-09-10
13
2017-09-10
5
1600
2017-09-09
18
2017-09-10
8
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
SZAFIR (4)
2017-09-09
2017-09-09
24
2017-09-10
25
2017-09-10
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
KEMBALL (78)
2017-09-09
5
2017-09-10
4
100
2017-09-09
HARLEM (79)
2017-09-09
19
2017-09-09
2017-09-10
16
2017-09-10
2017-09-09
20
2017-09-09
2017-09-10
14
2017-09-10
Kamiński Łukasz
KU AZS Politechnika Warszawska
BIQUEEN (73)
2017-09-09
22
2017-09-09
2017-09-10
14
2017-09-10
Kaute Aleksandra
KJ Szwadron Jazdy RP
KORSARZ (120)
2017-09-09
8
2017-09-09
20
GALLANT (121)
2017-09-09
20
2017-09-09
Kicinska Karolina
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
NOTA (40)
2017-09-09
4
2017-09-09
11
2017-09-10
5
2017-09-10
17
CZIKITA (83)
2017-09-09
2017-09-09
2017-09-10
21
2017-09-10
Kłos Karolina
KJ Aromer Józefin
GREGORY (53)
2017-09-09
1
2017-09-09
2
2017-09-09
Kobojek Klaudia
KS AZS AWF Warszawa
DNIEPR (19)
2017-09-10
1
2017-09-10
11
Kopko Justyna
KSK Stare Babice
2017-09-10
9
2017-09-10
2017-09-10
6
2017-09-10
Kościesza Łukasz
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2017-09-09
7
2017-09-09
Kośmicka Adela
KJ Aldragho
2017-09-10
1
2017-09-10
1
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
2017-09-09
1
2017-09-09
13
2017-09-10
3
2017-09-10
Kotwa-Grudzińska Agnieszka
bpk
2017-09-10
1
2017-09-10
1
Kozioł Zofia
WKJ Lublin
IDRYS (32)
2017-09-09
Kuliszewska Zofia
BPK (MAZ)
2017-09-10
2017-09-10
19
Kuźma Nadia
KJ Bobrowy Staw
2017-09-09
11
2017-09-10
26
Lipkowska Alicja
KJ Aldragho
RAMBO (115)
2017-09-10
2017-09-10
2017-09-10
Ludwiniak Katarzyna
BPK
DODA (44)
2017-09-09
15
2017-09-09
11
2017-09-09
8
2017-09-10
17
2017-09-10
19
Łabudzka Joanna
Ośrodek Jeździecki Tarpan
MATADOR (61)
2017-09-09
11
2017-09-09
2017-09-10
24
Maciak Weronika
JKS Equita Świętochów
GLITTER (92)
2017-09-09
12
2017-09-09
10
2017-09-10
16
2017-09-10
Malinowska Julia
KJ Aldragho
TEXAS (114)
2017-09-10
1
2017-09-10
8
Matysiak Tomasz
KJ Aromer Józefin
LENOX (106)
2017-09-09
2017-09-09
18
2017-09-10
2
2017-09-10
3
2017-09-10
3
1200
Mazurowska Ewa
KJ Strzała Krubiczew
2017-09-09
13
2017-09-09
Mazurowska Ewa
KJ Strzała Krubiczew
RIANA P (93)
2017-09-09
11
2017-09-09
1
2017-09-10
15
2017-09-10
INDI (94)
2017-09-09
3
100
2017-09-09
2
300
2017-09-10
7
2017-09-10
2017-09-10
6
2017-09-09
4
100
2017-09-10
2017-09-10
8
2017-09-09
2017-09-10
2017-09-10
6
Nerwińska Anna
JKS Challenger Chrostowo
ARAMIS (18)
2017-09-10
8
2017-09-10
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
2017-09-09
1
2017-09-10
1
2017-09-10
1
1600
FREDORA (102)
2017-09-09
1
400
2017-09-10
2
150
2017-09-10
14
2017-09-10
2
1800
2017-09-10
6
DARAVELL (107)
2017-09-09
5
50
2017-09-10
9
Olesiejuk Jakub
bpk
2017-09-10
12
Ostapczuk Martyna
KJ Chraboly
CARPEDIEM (117)
2017-09-09
16
2017-09-10
12
Pawluczuk Marek
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
TIMIAN (87)
2017-09-09
18
2017-09-09
24
2017-09-10
10
2017-09-10
22
2017-09-10
11
ROSATO (88)
2017-09-09
1
2017-09-09
1
2017-09-10
1
2017-09-10
1
Pęczyńska Karolina
JKS Karolina
ESTAMP (56)
2017-09-10
1
2017-09-10
1
INTERIA (70)
2017-09-10
7
2017-09-10
25
Piątkowska Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
2017-09-09
5
2017-09-09
9
2017-09-10
6
2017-09-10
22
Piechnik Sylwia
Bogusławicki KJ
2017-09-09
17
2017-09-09
16
Pietrkiewicz Marta
BPK (MAZ)
2017-09-09
7
2017-09-09
20
Pietrusińska Maria
KJ Aldragho Piaseczno
2017-09-10
2017-09-10
11
2017-09-10
23
2017-09-10
5
800
2017-09-10
12
Piotrowski Arkadiusz
Bpk
KASSARI (23)
2017-09-09
1
2017-09-09
1
2017-09-10
17
2017-09-10
23
Pleskacz Kamila
JKS Equita Świętochów
HUNCWOT (84)
2017-09-09
2017-09-09
5
2017-09-10
8
2017-09-10
DAMAI (89)
2017-09-09
24
2017-09-09
23
2017-09-10
27
Płatek Monika
KJ Truskaw
2017-09-09
6
2017-09-09
2
Podsiadło Daria
AZS AWF Warszawa
DELEKTA (41)
2017-09-09
1
2017-09-09
11
2017-09-10
1
2017-09-10
1
Przedpełski Stanisław
BPK (MAZ)
2017-09-10
4
50
2017-09-10
6
PRESTIGE (124)
2017-09-10
2
300
2017-09-10
2017-09-10
1
2400
2017-09-10
Rode Jacek
JKS Equita Świętochów
KALINA (85)
2017-09-09
26
2017-09-09
26
2017-09-10
27
2017-09-10
26
GACEK (86)
2017-09-09
22
2017-09-09
22
2017-09-10
19
2017-09-10
23
2017-09-10
10
Roefler Zuzanna
SKJ Bajardo Augustówek
2017-09-09
14
2017-09-10
21
Skoblewska Bogumiła
BPK MAZ
BRYZA (104)
2017-09-10
2
2017-09-10
2
1400
Suska Zuzanna
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
UVINE (122)
2017-09-09
1
2017-09-09
1
Świerczyńska Agata
KJ Strzała Krubiczew
HAWANA (9)
2017-09-09
17
2017-09-09
9
Szpańska Paulina
BPK
SINFONIE (108)
2017-09-10
1
2017-09-10
22
2017-09-10
Szuba Paulina
KJ Wiktorowo
LIDKA (69)
2017-09-09
15
2017-09-09
2017-09-10
20
2017-09-10
Szumińska Beata
KJ Szumawa Bobrowiec
2017-09-09
16
2017-09-09
2017-09-09
10
2017-09-09
Tomaszewska Izabella
St. J Poster Piaseczno
SZIMANO (10)
2017-09-09
5
50
2017-09-09
12
2017-09-10
18
2017-09-10
15
2017-09-09
2017-09-10
9
NADAL (11)
2017-09-09
1
250
2017-09-09
13
2017-09-10
3
200
2017-09-10
2017-09-10
2
2200
2017-09-10
Tomaszewska Joanna
KJ Aromer Józefin
HALA (38)
2017-09-09
9
2017-09-09
19
2017-09-09
2017-09-10
4
2017-09-10
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
2017-09-09
17
2017-09-09
7
2017-09-10
14
2017-09-10
7
2017-09-09
Uljanowska Agnieszka
KJ Strzała Krubiczew
2017-09-09
6
2017-09-09
19
2017-09-10
9
2017-09-10
22
Von Werner Sophie
KJ Aldragho Piaseczno
2017-09-09
15
2017-09-09
2017-09-09
Wacławik Marek
SKJ Bobrowy Staw
2017-09-09
2
150
2017-09-09
16
2017-09-10
5
50
2017-09-10
4
1400
2017-09-09
10
2017-09-09
2017-09-10
15
2017-09-10
SILVANA (27)
2017-09-10
4
2017-09-10
4
1000
2017-09-10
6
2017-09-10
3
2000
BOLIVAR (29)
2017-09-09
23
2017-09-10
5
2017-09-10
4
2200
2017-09-09
21
2017-09-09
2017-09-10
2017-09-10
20
Wakulińska Dorota
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2017-09-09
2017-09-09
2017-09-09
2017-09-10
18
Wilczewski Robert
BPK (MAZ)
2017-09-09
12
2017-09-09
21
2017-09-10
16
2017-09-10
2017-09-09
12
2017-09-09
10
2017-09-10
16
2017-09-09
2017-09-10
7
2017-09-09
8
2017-09-10
LACROSSE (112)
2017-09-09
8
2017-09-10
7
2017-09-09
2017-09-10
5
2000
Wiśniewska Aleksandra
SKF KJ Hippica Polonia Słupno
2017-09-09
22
2017-09-09
27
2017-09-10
17
Wiszniewski Kamil
Stow. CIM Stajnia Agmaja Warszawa
GAJA (113)
2017-09-10
23
2017-09-10
Wojciechowska Anna
Polski Polo Klub
SAMBA (66)
2017-09-09
3
2017-09-09
19
2017-09-10
29
2017-09-10
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
2017-09-09
1
600
2017-09-10
2
400
2017-09-09
2017-09-10
2
2600
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
CASALINA (118)
2017-09-09
3
200
2017-09-10
20
2017-09-10
8
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo
2017-09-09
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
CARANJA (99)
2017-09-09
14
2017-09-09
9
2017-09-10
10
2017-09-10
19
2017-09-09
2017-09-10
7
2017-09-10
10

Number of Riders: 82

Number of Horses: 117

The sum of prizes: 41 500.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl