Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 22:38:32
2017-08-30 21:49:15
Izabela Wojtaszewska PAOLO
  • 1x T3a/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
62 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 18:41:09
2017-08-30 17:49:24
Daria Kruk BERGIL
  • 1x R4b/L/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R6b/P/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:52:05
2017-08-30 11:29:09
Beata Walas RYWAL
  • 1x T3a/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T6a/LL-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Amatorów
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:52:15
2017-08-30 11:16:37
Gracja Kruk BAMBER LOXLEY
  • 1x R4b/L/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R6b/P/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 15:00:25
2017-08-30 08:41:41
Hubert Duszkiewicz LUTANA
  • 1x T2b/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T3b/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T5b/LL-65/zwykły art.238.2.1
  • 1x T6b/LL-85/zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:52:40
2017-08-30 08:39:36
Marek Duszkiewicz VERNON
  • 1x R7/P1/szybkości art. 239 - I półfinał otwartych MWŚ Seniorów
  • 1x R8/N/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał otwartych MWŚ Seniorów
57 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 12:25:56
2017-08-29 12:25:46
Julia Zabojszcza MAŁY KSIĄŻE
  • 2x T2b/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 2x T5b/LL-65/zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 12:18:45
2017-08-28 23:56:46
Daria Podsiadło DELEKTA
  • 1x T3a/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T6a/LL-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Amatorów
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 19:59:38
2017-08-28 14:56:30
Hanna Kucharczyk PLACIDO
  • 2x T2b/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 19:59:02
2017-08-27 17:16:22
Amelia Trelińska JORDAN
  • 1x T1/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Młodzików
  • 1x T2a/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Młodzików
  • 1x T5a/LL-65/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Młodzików
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 19:58:42
2017-08-27 17:15:26
Olivia Sijka BEN 64
  • 1x T1/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Młodzików
  • 1x T2a/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Młodzików
  • 1x T5a/LL-65/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Młodzików
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 07:14:27
2017-08-26 22:40:36
Joanna Pomiankowska NIKON
  • 1x R4b/L/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R6b/P/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 21:04:59
2017-08-26 20:40:11
Martyna Borkowska KORNELIA
  • 1x T2b/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 2x T3b/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 21:04:15
2017-08-26 17:44:28
Julita Biszewska LAQUINA W
  • 1x R7/P1/szybkości art. 239 - I półfinał otwartych MWŚ Seniorów
  • 1x R8/N/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał otwartych MWŚ Seniorów
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 16:56:24
2017-08-26 15:51:04
Michalina Stępień EKSPLOZJA
  • 2x T2b/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 2x T5b/LL-65/zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 12:54:11
2017-08-26 14:12:17
Joanna Pomiankowska HOKEY-POKEY
  • 1x R6b/P/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R7/P1/szybkości art. 239 - I półfinał otwartych MWŚ Seniorów
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 16:56:02
2017-08-26 14:11:14
Joanna Pomiankowska GIRL RV
  • 1x R7/P1/szybkości art. 239 - I półfinał otwartych MWŚ Seniorów
  • 1x R8/N/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał otwartych MWŚ Seniorów
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 16:55:50
2017-08-26 11:45:40
Anna Szrajer-Głasek HIMEQUYL
  • 1x T3b/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R4b/L/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T6b/LL-85/zwykły art.238.2.1
  • 1x R11b/L/zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 16:55:36
2017-08-26 06:30:32
Sylwia Mazur RIHANA
  • 1x R7/P1/szybkości art. 239 - I półfinał otwartych MWŚ Seniorów
  • 1x R8/N/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał otwartych MWŚ Seniorów
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 12:36:11
2017-08-26 06:29:41
Aleksandra Cebulak GINA ROYALTY
  • 1x R7/P1/szybkości art. 239 - I półfinał otwartych MWŚ Seniorów
  • 1x R8/N/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał otwartych MWŚ Seniorów
  • 1x R13/N/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Seniorów
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 18:40:48
2017-08-26 06:29:03
Agnieszka Cebulak LULANA VAN HET KEIZERSHOF
  • 1x R7/P1/szybkości art. 239 - I półfinał otwartych MWŚ Seniorów
  • 1x R8/N/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał otwartych MWŚ Seniorów
  • 1x R13/N/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Seniorów
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 18:42:09
2017-08-26 06:28:17
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x R5/P/zwykły, art. 238.2.1 - I Półfinał MWŚ Juniorów
  • 1x R6a/P/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Juniorów
  • 1x R12a/P1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Juniorów
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 21:30:50
2017-08-25 21:22:33
Natalia Gumuła BALOUCCA
  • 1x T3a/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T6a/LL-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Amatorów
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 21:31:13
2017-08-25 21:06:23
Oliwia Postrożny ESKAPADA
  • 1x T3a/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T6a/LL-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Amatorów
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 21:31:31
2017-08-25 21:00:44
Klaudia Śmiglarska BARON VAN GROSFELD BH
  • 1x R4b/L/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R6b/P/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R11b/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x R12b/P1/zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 14:59:32
2017-08-25 20:18:53
Julia Idziak BARIERA
  • 2x T2b/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 2x T5b/LL-65/zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 21:32:17
2017-08-25 20:09:36
Marcin Misiek HATON
  • 1x R4b/L/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R6b/P/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 2x R11b/L/zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 21:32:37
2017-08-25 20:07:55
Marcin Misiek CRATER
  • 1x R7/P1/szybkości art. 239 - I półfinał otwartych MWŚ Seniorów
  • 1x R8/N/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał otwartych MWŚ Seniorów
  • 1x R13/N/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Seniorów
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 21:32:55
2017-08-25 20:06:27
Magdalena Spanier SELENA
  • 1x R4b/L/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R6b/P/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 2x R11b/L/zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 21:33:16
2017-08-25 20:04:59
Nadia Kuc SHAKIRA L
  • 1x R5/P/zwykły, art. 238.2.1 - I Półfinał MWŚ Juniorów
  • 1x R6a/P/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Juniorów
  • 1x R12a/P1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Juniorów
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 14:58:28
2017-08-25 20:03:43
Gabriela Niewadzi SYZYF
  • 2x T2b/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 2x T5b/LL-65/zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 21:34:12
2017-08-25 20:02:37
Wiktoria Zapart SYZYF
  • 1x T3b/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T6b/LL-85/zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 19:58:10
2017-08-25 19:52:53
Hanna Bujak HEBRA
  • 1x T5b/LL-65/zwykły art.238.2.1
  • 1x T6b/LL-85/zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 19:57:34
2017-08-25 19:51:52
Aleksandra Bednarska HEBRA
  • 1x T2b/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T3b/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 19:57:15
2017-08-25 18:01:26
Katarzyna Gugała RAJMARA
  • 1x T3a/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T6a/LL-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Amatorów
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:52:16
2017-08-24 15:42:46
Małgorzata Sajda UCCELLA
  • 1x R4b/L/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R6b/P/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 11:10:55
2017-08-24 09:49:29
Marcelina Wrona PARYS
  • 1x T3b/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R4b/L/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T6b/LL-85/zwykły art.238.2.1
  • 1x R11b/L/zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 11:10:34
2017-08-24 09:47:18
Anna Podolecka MAHOMET
  • 1x T3b/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R4b/L/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T6b/LL-85/zwykły art.238.2.1
  • 1x R11b/L/zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 11:10:06
2017-08-24 09:45:27
Marcelina Wrona GREAT PLEASURE III
  • 1x R7/P1/szybkości art. 239 - I półfinał otwartych MWŚ Seniorów
  • 1x R8/N/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał otwartych MWŚ Seniorów
  • 1x R13/N/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Seniorów
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 11:03:47
2017-08-24 09:42:59
Anna Podolecka KORAN
  • 1x R4b/L/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R6b/P/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x R11b/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x R12b/P1/zwykły art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 11:03:28
2017-08-24 07:14:57
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 1x T1/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Młodzików
  • 1x T2a/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Młodzików
  • 1x T5a/LL-65/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Młodzików
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 20:58:02
2017-08-23 14:23:33
Oliwia Płatek TIK TAK
  • 1x R7/P1/szybkości art. 239 - I półfinał otwartych MWŚ Seniorów
  • 1x R8/N/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał otwartych MWŚ Seniorów
  • 1x R13/N/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Seniorów
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 20:58:22
2017-08-23 11:50:13
Patrycja Kurczyna LIR
  • 1x T3a/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T6a/LL-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Amatorów
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 20:58:40
2017-08-23 11:37:22
Zuzanna Gawryjołek MALWINA
  • 1x T2b/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T3a/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T6a/LL-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Amatorów
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:21:11
2017-08-22 21:16:35
Kaja Klepacz STERYD
  • 1x T2b/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T3a/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:21:28
2017-08-22 19:40:58
Julia Smolich WATERKANT'S ODIN
  • 1x T1/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Młodzików
  • 1x T2a/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Młodzików
  • 1x T5a/LL-65/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Młodzików
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:21:41
2017-08-22 19:07:45
Zuzanna Wróbel DZWONECZEK
  • 1x T3a/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T6a/LL-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Amatorów
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:22:27
2017-08-22 14:08:35
Maria Żądło ASTERIX
  • 1x R2/L/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Juniorów Młodszych
  • 1x R4a/L/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Juniorów Młodszych
  • 1x R11a/L-L1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Juniorów Młodszych na koniach
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:39:32
2017-08-22 09:23:26
Małgorzata Wisowska RIO GRANDE
  • 1x T3a/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T6a/LL-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Amatorów
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 20:58:58
2017-08-22 00:00:09
Anna Detka BRAWURA
  • 1x T3a/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Amatorów
  • 1x T6a/LL-85/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Amatorów
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 12:33:54
2017-08-19 10:51:11
Julia Kowalczyk EŻEKTOR
  • 1x R5/P/zwykły, art. 238.2.1 - I Półfinał MWŚ Juniorów
  • 1x R6a/P/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Juniorów
  • 1x R12a/P1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Juniorów
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 21:05:19
2017-08-17 03:03:49
Patrycja Metryka DANTER-GR
  • 1x R7/P1/szybkości art. 239 - I półfinał otwartych MWŚ Seniorów
  • 1x R8/N/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał otwartych MWŚ Seniorów
  • 1x R13/N/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Seniorów
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:22:02
2017-08-16 19:26:56
Kamila Lipka SAJGON
  • 2x T2b/LL-60/zwykły art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 1x T3b/LL-80/zwykły, art. 238.2.1 - konkurs otwarty
  • 2x T5b/LL-65/zwykły art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 20:48:37
2017-08-15 14:39:19
Zuzanna Wiecheć BENFIKA
  • 1x R5/P/zwykły, art. 238.2.1 - I Półfinał MWŚ Juniorów
  • 1x R6a/P/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Juniorów
  • 1x R12a/P1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Juniorów
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 17:58:23
2017-08-14 21:48:30
Nikola Bielnik QUITE
  • 1x R2/L/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Juniorów Młodszych
  • 1x R4a/L/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Juniorów Młodszych
  • 1x R11a/L-L1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Juniorów Młodszych na koniach
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 17:58:12
2017-08-14 20:35:43
Aleksandra Pękal ESTERA W
  • 1x R2/L/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Juniorów Młodszych
  • 1x R4a/L/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Juniorów Młodszych
  • 1x R11a/L-L1/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Juniorów Młodszych na koniach
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:49:57
2017-08-14 20:35:07
Emilia Pękal AMANDA
  • 1x R1/LL-90/zwykły, art. 238.2.1 - I półfinał MWŚ Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x R3/LL-95/zwykły, art. 238.2.1 - II półfinał MWŚ Juniorów Młodszych na kucach
  • 1x R10/L-95-100/dwunawrotowy art. 273.3.3.1 - Finałowy MWŚ Juniorów Młodszych na kucach
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bednarska Aleksandra Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2003 (JM.)
brak
2. Bielnik Nikola KS Stangret Kielce
2002 (JM.)
O035629
3. Biszewska Julita Kielecki Klub Jeździecki
S
O025702
4. Borkowska Martyna BPK (LUL)
2005 (JM.)
O041910
5. Bujak Hanna Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2004 (JM.)
brak
6. Cebulak Agnieszka KS Stangret Kielce
2000 (J.)
O021799
7. Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce
S
O005800
10068738
8. Duszkiewicz Hubert BPK
2007 (Mł.)
brak
9. Duszkiewicz Marek BPK
S
brak
10. Gawryjołek Zuzanna BPK
2005 (JM.)
brak
11. Głowacki Waldemar KS Stangret
brak
12. Gugała Katarzyna Brak
S
Brak
13. Gumuła Natalia KS Stangret Kielce
2001 (J.)
O037100
14. Idziak Julia Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2006 (Mł.)
brak
15. Klepacz Kaja KJ Bałtów
2004 (JM.)
brak
16. Kowalczyk Julia KKJ
2001 (J.)
O029208
17. Kruk Daria KS Stangret Kielce
1997 (MJ.)
O025733
18. Kruk Gracja KS Stangret Kielce
1997 (MJ.)
O025731
19. Kuc Nadia Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2001 (J.)
brak
20. Kucharczyk Hanna Wkj Lublin
2006 (Mł.)
Brak
21. Lipka Kamila Sekcja Jeździecka przy Uniwersytecie Technologiczno Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu
2001 (J.)
brak
22. Mazur Sylwia UKJ Lalin
1997 (MJ.)
O014017
23. Metryka Patrycja KJK Pod Żubrem Niepołomice
1997 (MJ.)
brak
24. Misiek Marcin Świętokrzyski KJK BrzezinkI
S
O012892
25. Niewadzi Gabriela Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2006 (Mł.)
brak
26. Pękal Aleksandra KKJ Kielce
2002 (JM.)
O041690
27. Pękal Emilia KKJ Kielce
2003 (JM.)
O041691
28. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (JM.)
O034540
29. Podolecka Anna KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O040702
30. Podsiadło Daria AZS AWF WARSZAWA
2003 (JM.)
0040566
31. Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
S
O003873
10046832
32. Postrożny Oliwia L.K.J Ponidzie pińczów
2005 (JM.)
brak
33. Sajda Małgorzata KKJ Kielce
S
O004661
34. Sijka Olivia KKJ Kielce
2006 (Mł.)
brak
35. Śmiglarska Klaudia Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
1996 (MJ.)
brak
36. Smolich Julia KKJ Kielce SJ Bilcza
2006 (Mł.)
O041975
37. Spanier Magdalena Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
S
brak
38. Stępień Michalina Klub Sportowy Dialog
2003 (JM.)
brak
39. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
40. Szrajer-Głasek Anna Kielecki Klub Jeździecki
S
brak
41. Walas Beata KS Stangret
1999 (J.)
brak
42. Wiecheć Zuzanna Kielecki Klub Jeździecki
2000 (J.)
brak
43. Wisowska Małgorzata Kraina Koni Bałtów
2006 (Mł.)
Brak
44. Wojtaszewska Izabela BPK
S
brak
45. Wróbel Zuzanna KKJ MAAG
2003 (JM.)
brak
46. Wrona Marcelina KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O020217
47. Zabojszcza Julia BPK
2002 (JM.)
O043465
48. Żądło Maria KS Stangret Kielce
2002 (JM.)
O038889
49. Zapart Wiktoria Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
1999 (J.)
BRAK
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

55

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver
M: Arleta
O: Wojciech Ciepliński
B: Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław
K023720 POL013670073507
2.

51

ASTERIX SP POL 2001 Wałach gniada F: Elvis / Le Mexico
M: Ajanta / Aloube
O: Barbara Żądło
B: SK Okoły
K006098 POL009670004401
3.

26

BALOUCCA SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet
M: Alberina
O: Joanna Pomiankowska
B: Janusz Cebulak
K014331
4.

10

BAMBER LOXLEY WLKP POL 2002 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
5.

6

BARIERA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: REVEL
M: BESSA
O: M.SARAPATA
B: SK RZECZNA
brak
6.

28

BARON VAN GROSFELD BH SP POL 2008 Ogier kara F: Elf
M: Bila BH
O: Klaudia Śmiglarska
B: Bogna Hupa
brak
7.

17

BEN 64 DRP POL 1991 Wałach kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Oskar Szrajer
B: xx
brak
8.

12

BENFIKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baryshnikov
M: Banicja
O: Marek Wiecheć
B: Magdalena Strąk
K019054
9.

4

BERGIL WLKP POL 2006 Wałach gniada F: El Bundy
M: Brenda
O: Aleksandra Cebulak
B: SK Racot
K010153
10.

2

COCO CHANEL DE LAUBRY Z Zangersheide BEL 2012 Klacz gniada F: Cornet Obolensky
M: Pastel hof ter Galeyck/Azur de Paulstra
O: J. Cebulak
B: Haras de Laubry
1
11.

30

CRATER OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Crown Z
M: Metallica
O: Misiek
B: Siergiej
K019912
12.

54

DANTER-GR Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach inna/mk: F: Alamos
M: DEKORA-GR
O: Angelika Metryka
B: Wacław Szpatkowski
brak
13.

14

DELEKTA PKSP POL 2006 Klacz kasztanowata/161 F: TALENT
M: DELICJA
O: INGRID SZRAJER
B: AGNIESZKA JABŁOŃSKA
KO14340 616009610107206
14.

50

DZWONECZEK Typ Szlachetny POL 2001 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Ośrodek Rekreacji i Hipoterapii MAAG
B: NN
brak
15.

21

EKSPLOZJA Małopolska POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Karkan
M: Emka
O: Katarzyna Janczyk
B: Katarzyna Janczyk
K020884
16.

27

ESKAPADA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz siwa F: Fair Play
M: Escada PG
O: Izabela Postrożny
B: Paweł Żeromiński
brak 616009550150309
17.

57

ESTERA W SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Harper
M: Elektra
O: Wojciech Ciepliński
B: Rinaldo Kiecoń
K011189 POL009680082704
18.

53

EŻEKTOR Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Salix
M: Ekologia
O: Grażyna Kowalczyk
B: Bogusław Dąbrowski
K020131
19.

25

GINA ROYALTY KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
O: Janusz Cebulak
B: J. Venner
K021170 528003201103587
20.

22

GIRL RV KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Quality Time / Quantum
M: Cottica II RV / Verdi
O: Joanna Pomiankowska
B: Stoeterij Renken
K021259 528003201105142 105EQ84
21.

37

GREAT PLEASURE III SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Ever For Pleasure
M: Grace
O: Manor House
B: Remigiusz Makowski
K015783 POL009660451207
22.

29

HATON SP POL 2008 Wałach kara F: Taunus
M: Holana
O: Misiek
B: SK Nowielice
K020151
23.

33

HEBRA M POL 2005 Klacz gniada F: Bekas
M: Huczna
O: Sarapata
B: Mesek
brak
24.

23

HIMEQUYL PKSP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: IMEQUYL
M: HURGANDA
O: OSKAR SZRAJER
B: WOJCIECH CIEPLIŃSKI
BRAK 616 009 55 00008 13
25.

58

HINDUS MŁP. POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Dybicz
M: Holandia
O: Waldemar Głowacki
B: Waldemar Głowecki
brak
26.

8

HOKEY-POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa F: Namelus R
M: Bijoux
O: Joanna pomiankowska
B: Holandia
K023569
27.

40

KORAN SP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Jagielończyk
M: Kama
O: Anna Podolecka
B: Jan Czerniawski
K021251 POL009570098008
28.

19

KORNELIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Jacenty Ziętek
B: Balcerek Zbigniew
K021973 616999580713709
29.

20

LAQUINA W HOL GER 2010 Klacz gniada/167 F: Larius W
M: P-Quinara
O: Biszewska Julita
B: Wahl&co
K020690
30.

3

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada F: Fidjy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Fulana Van Het Keizershof / Nonstop
O: Janusz Cebulak
B: Leon Otten
K021171 056002W00299561
31.

5

LUTANA SP POL 2010 Klacz gniada F: Turbud Quirinus BWP
M: Landrynka / Cotton Club
O: Andrzej Duszkiewicz
B: Marek Duszkiewicz
brak
32.

39

MAHOMET M POL 2009 Wałach gniada/164 F: Talon
M: Mozaika
O: Manor House
B: Czerniej Lech
K023943 POL006580177409
33.

45

MALWINA NN POL 2002 Klacz srokata/mk: F: nn
M: nn
O: Iwona Kielian
B: nn
brak
34.

13

MAŁY KSIĄŻE OO POL 2002 Ogier gniada F: .
M: .
O: .
B: .
brak
35.

18

NIKON SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: In camera
M: Nitaloma
O: Karolina burczyn
B: Sk widzow
A
36.

1

PAOLO WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Avero
M: Parada
O: Izabela Wojtaszewska
B: Sk Racot Sp. z o.o
brak
37.

38

PARYS M POL 2010 Wałach kara/168 F: Tabex
M: Proporcja
O: Manor House
B: Wacław Ignaciuk
brak POL61600658035410
38.

15

PLACIDO Kuc Felinski POL 2013 Ogier siwa/kuc:132 F: PL Nitro
M: Łatka
O: JACENTY ZIĘTEK
B: Mazur Norbert
Brak 616013610077113
39.

56

QUITE HOL. POL 2010 Wałach siwa F: Quite Capitol
M: Lady Jump II
O: Grzegorz Bielnik
B: -
K018032 DE 441411201910
40.

34

RAJMARA SP POL 2010 Klacz gniada F: Hetman
M: Renoma
O: Maciej Gugała
B: Pohnke Ryszard
Brak
41.

24

RIHANA SP POL 2010 Klacz gniada F: Stakatol
M: Rodezja/Landor
O: S. Mazur
B: n
K017357
42.

52

RIO GRANDE Wielkopolska POL 1996 Wałach gniada F: Orkisz
M: Romania
O: Blanka Lichota
B: S.K. Nowa Wioska
Brak
43.

9

RYWAL Małopolska POL 2009 Wałach gniada F: Wareg
M: Rachel
O: Iga Suchodolska
B: Halina Krais
brak
44.

48

SAJGON SP POL 2007 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Małgorzata Lipka
B: Wojewódzki Związek Hodowców Koni w Warszawie
brak 616 999 66 07821 07
45.

31

SELENA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: GUFFI
M: SALWA
O: MAGDALENA SPANIER
B: MANFRED RINK
brak
46.

32

SHAKIRA L SP POL 2003 Klacz gniada/165 F: Lansjer L
M: Sumka
O: Maciej Kuc
B: KJ Alexander Elizówka
K007334 105FI03
47.

47

STERYD Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Demon
M: Strefa
O: KJ Bałtów
B: KJ Bałtów
brak
48.

7

SYZYF M POL 2000 Wałach kasztanowata F: Empik
M: Sjesta
O: Sarapata
B: SK Udórz
brak
49.

42

TIK TAK SP POL 2008 Ogier gniada/168 F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
O: Rafał Płatek
B:
K018090 616009690190508
50.

36

UCCELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello
M: Suerte
O: Małgorzata Sajda
B: Hannelore Weygand
K022365 DE431314611812
51.

11

VERNON OS POL 2011 Wałach siwa F: Van Helsing
M: Funny Affair
O: Marek Duszkiewicz
B: Marek Duszkiewicz
brak
52.

49

WATERKANT'S ODIN Kuc Wal. GER 2003 Wałach kara/kuc:129 F: Padock Orion
M: Nordish Girl
O: Julia Smolich
B: -
K022957
53.

41

WOLLINGS LION KING Kuc Walijski NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
O: Herbert Szrajer
B: H. Bleker
K012216 5280170401229
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bednarska Aleksandra
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
HEBRA (33)
2017-09-02
4
2017-09-02
Bielnik Nikola
KS Stangret Kielce
QUITE (56)
2017-09-02
2
2017-09-02
2
2017-09-03
1
Biszewska Julita
Kielecki Klub Jeździecki
2017-09-02
8
2017-09-02
3
2017-09-03
8
2017-09-03
8
Borkowska Martyna
BPK (LUL)
2017-09-02
1
2017-09-02
3
2017-09-02
Bujak Hanna
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
HEBRA (33)
2017-09-03
2
2017-09-03
Cebulak Agnieszka
KS Stangret Kielce
2017-09-02
2017-09-02
2
2017-09-03
2
2017-09-02
4
2017-09-02
7
2017-09-03
5
2017-09-03
2
Cebulak Aleksandra
KS Stangret Kielce
2017-09-02
7
2017-09-02
8
2017-09-03
7
2017-09-03
5
Duszkiewicz Hubert
BPK
LUTANA (5)
2017-09-02
2
2017-09-02
2
2017-09-03
3
2017-09-03
Duszkiewicz Marek
BPK
VERNON (11)
2017-09-02
1
2017-09-02
4
2017-09-03
1
1200
2017-09-03
1
500
Gawryjołek Zuzanna
BPK
MALWINA (45)
2017-09-02
4
2017-09-02
8
2017-09-03
3
Głowacki Waldemar
KS Stangret
HINDUS (58)
2017-09-02
Gugała Katarzyna
Brak
RAJMARA (34)
2017-09-02
7
2017-09-02
7
2017-09-03
9
Gumuła Natalia
KS Stangret Kielce
2017-09-02
8
2017-09-02
2
2017-09-03
6
Idziak Julia
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2017-09-02
7
2017-09-02
2017-09-03
1
2017-09-03
Klepacz Kaja
KJ Bałtów
STERYD (47)
2017-09-02
9
2017-09-02
9
Kowalczyk Julia
KKJ
2017-09-02
1
2017-09-02
1
2017-09-03
1
Kruk Daria
KS Stangret Kielce
BERGIL (4)
2017-09-02
1
2017-09-02
2017-09-03
9
2017-09-03
Kruk Gracja
KS Stangret Kielce
2017-09-02
7
2017-09-02
4
2017-09-03
6
2017-09-03
1
Kuc Nadia
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
3
2017-09-03
Kucharczyk Hanna
Wkj Lublin
PLACIDO (15)
2017-09-02
2017-09-02
5
2017-09-02
6
Lipka Kamila
Sekcja Jeździecka przy Uniwersytecie Technologiczno Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu
SAJGON (48)
2017-09-02
9
2017-09-02
2017-09-02
5
2017-09-03
3
2017-09-03
2017-09-03
Mazur Sylwia
UKJ Lalin
RIHANA (24)
2017-09-02
5
2017-09-02
2
2017-09-03
6
2017-09-03
6
Metryka Patrycja
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2017-09-02
10
2017-09-02
Misiek Marcin
Świętokrzyski KJK BrzezinkI
HATON (29)
2017-09-02
8
2017-09-02
7
CRATER (30)
2017-09-02
9
2017-09-02
9
Niewadzi Gabriela
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
SYZYF (7)
2017-09-02
8
2017-09-02
2017-09-03
5
2017-09-03
Pękal Aleksandra
KKJ Kielce
2017-09-02
3
2017-09-02
1
2017-09-03
3
Pękal Emilia
KKJ Kielce
AMANDA (55)
2017-09-02
1
2017-09-02
1
2017-09-03
1
Płatek Oliwia
Kielecki KJ
TIK TAK (42)
2017-09-02
3
2017-09-02
1
2017-09-03
4
2017-09-03
7
Podolecka Anna
KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
MAHOMET (39)
2017-09-02
1
2017-09-02
2017-09-03
1
2017-09-03
5
KORAN (40)
2017-09-02
4
2017-09-02
6
2017-09-03
5
Podsiadło Daria
AZS AWF WARSZAWA
DELEKTA (14)
2017-09-02
5
2017-09-02
4
2017-09-03
4
Pomiankowska Joanna
KS Stangret Kielce
2017-09-02
6
2017-09-02
1
2017-09-03
2
NIKON (18)
2017-09-02
2017-09-02
2
2017-09-03
7
2017-09-03
3
GIRL RV (22)
2017-09-02
11
2017-09-02
5
2017-09-03
3
800
2017-09-03
4
Postrożny Oliwia
L.K.J Ponidzie pińczów
2017-09-02
10
2017-09-02
10
2017-09-03
8
Sajda Małgorzata
KKJ Kielce
UCCELLA (36)
2017-09-02
5
2017-09-02
3
2017-09-03
2
2017-09-03
6
Sijka Olivia
KKJ Kielce
BEN 64 (17)
2017-09-02
2
2017-09-02
1
2017-09-03
1
Śmiglarska Klaudia
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2017-09-02
2
2017-09-02
5
2017-09-03
1
2017-09-03
4
Smolich Julia
KKJ Kielce SJ Bilcza
2017-09-02
1
2017-09-02
1
2017-09-03
2
Spanier Magdalena
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2017-09-02
3
2017-09-03
4
SELENA (31)
2017-09-02
6
2017-09-02
2017-09-03
Stępień Michalina
Klub Sportowy Dialog
2017-09-02
2017-09-02
6
2017-09-03
7
2017-09-03
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2017-09-02
3
2017-09-02
1
2017-09-03
3
Szrajer-Głasek Anna
Kielecki Klub Jeździecki
2017-09-02
3
2017-09-02
2017-09-03
4
Walas Beata
KS Stangret
RYWAL (9)
2017-09-02
1
2017-09-02
5
2017-09-03
5
Wiecheć Zuzanna
Kielecki Klub Jeździecki
BENFIKA (12)
2017-09-02
2017-09-02
3
Wisowska Małgorzata
Kraina Koni Bałtów
2017-09-02
3
2017-09-02
6
2017-09-03
1
Wojtaszewska Izabela
BPK
PAOLO (1)
2017-09-02
2
2017-09-02
3
2017-09-03
2
Wróbel Zuzanna
KKJ MAAG
2017-09-02
6
2017-09-02
1
2017-09-03
7
Wrona Marcelina
KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
2017-09-02
2
2017-09-02
6
2017-09-03
2
1000
2017-09-03
3
PARYS (38)
2017-09-02
4
2017-09-02
9
2017-09-03
8
Zabojszcza Julia
BPK
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
6
2017-09-03
Żądło Maria
KS Stangret Kielce
ASTERIX (51)
2017-09-02
1
2017-09-02
3
2017-09-03
2
Zapart Wiktoria
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
SYZYF (7)
2017-09-02
2017-09-03
2

Number of Riders: 49

Number of Horses: 53

The sum of prizes: 3 500.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl