Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
159 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 10:16:28
2017-07-06 08:45:12
Martyna Więckowska AZARRO
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 10:16:16
2017-07-06 08:27:09
Grzegorz Świat OMENA
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 10:16:03
2017-07-06 07:03:03
Marta Zadrożna TESCO
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:40:01
2017-07-05 22:12:44
Justyna Kopko PHOENIX 03
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:40:18
2017-07-05 22:09:04
Maja Kerszka CHOCOLATE FUDGECAKE
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
154 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:40:49
2017-07-05 22:08:26
Justyna Kopko CHOCOLATE FUDGECAKE
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
153 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:41:07
2017-07-05 22:04:31
Patrycja Machnacka CASANOVA
  • 2x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
152 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:41:22
2017-07-05 22:03:46
Julia Graczyk KINRA
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:41:36
2017-07-05 21:42:03
Michał Siejek JUST CHERRY
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:41:54
2017-07-05 21:41:41
Lindsey Davis Miller RONALDINI
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
149 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:42:12
2017-07-05 21:41:19
Nadia Sobiecka DONALD
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:42:30
2017-07-05 20:43:12
Alicja Sadłos GRACJA
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:49:42
2017-07-05 20:42:23
Alicja Sadłos EPILOG
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:49:59
2017-07-05 20:40:58
Alicja Sadłos WICHER
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:50:18
2017-07-05 19:56:46
Marek Wacławik NOTA
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:50:35
2017-07-05 19:18:44
Inez Lendo CHIBA
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:50:56
2017-07-05 19:18:07
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:51:15
2017-07-05 19:17:54
Marta Hejger CIROBANTA
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/C/dwufazowy art. 274.5.6
141 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:51:31
2017-07-05 19:17:00
Angelika Kubat BARBIE
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
140 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:51:51
2017-07-05 18:47:48
Marek Wacławik ŁAWNIK
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:52:07
2017-07-05 18:26:01
Zofia Marx AMAR
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:52:25
2017-07-05 18:18:32
Anna Lewandowska HANKA
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
137 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:52:41
2017-07-05 18:18:10
Anna Lewandowska DALMACJA
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:52:55
2017-07-05 18:16:40
Karolina Rylska DALMACJA
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
135 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:53:15
2017-07-05 18:16:01
Karolina Rylska HANKA
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:53:33
2017-07-05 17:47:15
Milena Rutkowska CENA
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
133 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:53:50
2017-07-05 17:43:31
Maja Kosińska HATER STAR
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:54:07
2017-07-05 17:24:26
Magdalena Szuba HAITI
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:54:22
2017-07-05 17:23:43
Paulina Szuba LIDKA
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:54:39
2017-07-05 16:29:21
Anna Błaszczak CENA
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
129 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:12:11
2017-07-05 15:55:49
Hanna Choińska NESSINO
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:47:56
2017-07-05 13:41:54
Łukasz Kamiński BIQUEEN
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:48:13
2017-07-05 13:41:35
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:48:31
2017-07-05 13:41:17
Łukasz Jończyk MAVANDER
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:48:48
2017-07-05 10:57:49
Jakub Bielecki FOKUS
  • 2x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
124 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:49:04
2017-07-05 10:55:23
Amelia Zubczyńska THREE-B-TWEET
  • 2x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:49:18
2017-07-05 10:48:04
Natalia Stevnert CARENERO
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:49:33
2017-07-05 10:46:57
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/C/dwufazowy art. 274.5.6
121 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:49:48
2017-07-05 10:46:32
Izabella Tomaszewska NADAL
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/C/dwufazowy art. 274.5.6
120 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:50:03
2017-07-05 10:43:59
Natalia Stevnert BASTYLIA
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:50:18
2017-07-05 10:32:33
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:50:50
2017-07-05 09:47:20
Sylwia Zysk ATENA
  • 2x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 09:31:25
2017-07-05 09:16:18
Natalia Dzierżanowska MANUELA
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 09:31:09
2017-07-05 08:07:52
Aleksandra Mariańska ZARYS
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 09:30:52
2017-07-05 01:21:50
Magdalena Idzikowska KRONOS
  • 2x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 09:30:31
2017-07-05 00:45:33
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 2x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 23:19:10
2017-07-04 23:18:37
Tomasz Godek CZIKITA
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 23:18:23
2017-07-04 23:17:50
Tomasz Godek TITINKA
  • 2x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 23:16:54
2017-07-04 22:59:06
Wiktoria Pawlik DARFUR
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 23:17:10
2017-07-04 22:30:14
Wiktoria Huber SIR CONUS ZW
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 23:17:44
2017-07-04 22:27:11
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
108 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 23:18:01
2017-07-04 22:24:44
Katarzyna Kamola WERMUT
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 23:18:55
2017-07-04 21:47:59
Sylwia Piechnik BAKALIAJ
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 20:14:49
2017-07-04 20:00:21
Weronika Rogalska ANCONA
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 20:14:34
2017-07-04 19:47:41
Dagmara Kanar JASPER
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 20:14:18
2017-07-04 19:17:56
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 18:30:12
2017-07-04 17:56:35
Magda Staniak AVON
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
102 ENTRY CANCELED 2017-07-05 18:27:45
2017-07-04 16:45:41
Rafał Janusz STAVROS
101 ENTRY CANCELED 2017-07-05 18:27:59
2017-07-04 16:45:14
Rafał Janusz CRAZY CLASSIC
100 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 18:31:03
2017-07-04 16:30:41
Małgorzata Skowron-Suchodolska EMZ ET
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
99 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 18:31:20
2017-07-04 14:21:07
Oliwia Gałus MILANO
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 18:32:10
2017-07-04 14:14:38
Oliwia Gałus GIZELA
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:09:07
2017-07-04 12:00:14
Weronika Solarz MAFIA
  • 2x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 10:04:08
2017-07-04 09:46:27
Katarzyna Trojańczyk SZAFIR
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 22:27:57
2017-07-03 22:02:15
Sylwia Pietrzyk VELO
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 22:27:41
2017-07-03 22:00:12
Piotr Pietrzyk CHACCLANDO
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 22:27:19
2017-07-03 21:49:29
Martyna Szwarc NATAN
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 21:12:56
2017-07-03 19:52:05
Ewelina Kluska AMADEUSZ
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 19:48:04
2017-07-03 19:32:30
Agata Florkiewicz ESCORIAL
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 19:48:18
2017-07-03 13:21:11
Stanisław Piątkowski AARON 340
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
89 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 19:48:33
2017-07-03 11:17:44
Kinga Głuchowska FALKONDA
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 18:31:50
2017-07-03 09:30:38
Natalia Dragan JASPIS
  • 2x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 07:44:21
2017-07-02 23:07:39
Izabela Sadoch LAREDO
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 22:27:43
2017-07-02 14:57:34
Piotr Mizerski ENZO
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:08:52
2017-07-02 14:55:48
Gabriela Grzymała MAKS
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 13:44:40
2017-07-02 09:51:11
Klara Białasik LOVE STORY
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 13:44:59
2017-07-02 09:11:51
Cezary Kalinowski HARLEM
  • 2x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 13:48:53
2017-07-02 09:06:49
Laura Trzaska POLONIA
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 13:49:10
2017-07-02 09:06:12
Igor Esz DRAKA
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 13:49:33
2017-07-02 09:03:51
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 2x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 13:49:51
2017-07-01 22:50:41
Paulina Szpańska SINFONIE
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 11:09:01
2017-07-01 22:21:28
Maja Piotrowska HANTERKA
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 21:23:22
2017-07-01 20:46:03
Aleksandra Dąbkowska BORMAN
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/C/dwufazowy art. 274.5.6
76 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 21:23:05
2017-07-01 17:31:23
Janina Karasek ALEX
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
75 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 21:22:50
2017-07-01 12:07:45
Aleksandra Poznańska PERFECTO
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
74 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 21:22:34
2017-07-01 12:00:13
Joanna Kilczewska CARAMBA
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:50:34
2017-07-01 09:06:13
Ksenia Daniłowicz CONTI
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
72 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 09:52:38
2017-06-30 22:09:24
Aleksandra Piątkowska BRAVOUR PP
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 22:28:02
2017-06-30 21:38:34
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
70 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 21:37:41
2017-06-30 21:24:40
Bogdan Maślanka KASTET
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 19:49:55
2017-06-30 16:26:57
Anna Jagielak NUGAT
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 19:50:36
2017-06-30 16:26:34
Anna Jagielak LEGION
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 19:50:54
2017-06-30 15:20:27
Paulina Sypuła KALISIA W.
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 19:51:09
2017-06-30 15:17:05
Paulina Sypuła QUICKSTEP
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 19:51:27
2017-06-30 10:23:22
Eliza Zawadzka EGZORCYSTA
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 19:51:42
2017-06-30 10:22:04
Eliza Zawadzka BRAVE HEART 8
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 07:01:09
2017-06-29 23:09:30
Bogumiła Skoblewska BRYZA
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:28:39
2017-06-29 22:00:05
Maria Pietrusińska DIOMEDES
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:28:21
2017-06-29 21:59:30
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
60 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 11:13:15
2017-06-29 15:01:44
Maja Gromadowska TOP EVITA
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 11:15:10
2017-06-29 15:00:23
Hanna Miedziocha HARPUN
  • 2x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 20:49:10
2017-06-29 14:31:51
Anna Tomczak KANTOR
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 20:49:23
2017-06-29 10:48:52
Krzysztof Mazur CABONA
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 20:49:38
2017-06-29 10:48:24
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 20:49:52
2017-06-29 10:47:57
Krzysztof Mazur CROS BLUE
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 20:50:06
2017-06-29 10:47:31
Krzysztof Mazur ALLILAH
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 20:50:21
2017-06-29 10:29:24
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 20:50:35
2017-06-29 10:26:34
Ewa Mazurowska INDI
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 23:27:37
2017-06-28 23:28:16
Piotr Szmytkowski OASIS DE JOIE
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 21:12:40
2017-06-28 20:20:47
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 23:18:39
2017-06-28 20:16:22
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 07:34:14
2017-06-28 19:53:15
Olga Celska ESCATO
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 07:34:29
2017-06-28 19:52:42
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 07:34:43
2017-06-28 16:48:53
Julia Poschauko MR. CINNAMON
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 07:34:59
2017-06-28 16:48:33
Julia Poschauko JEEFREY
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/C/dwufazowy art. 274.5.6
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 07:35:14
2017-06-28 14:14:29
Alicja Karczmarczuk CALIFORNIA
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 12:41:16
2017-06-28 08:53:56
Weronika Maciak GLITTER
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 12:41:34
2017-06-27 22:56:19
Marta Jaczynowska CHANSONETTE DE REVEL
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 12:41:53
2017-06-27 21:51:57
Marek Wacławik QUANDO
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 12:42:08
2017-06-27 21:46:46
Marek Wacławik GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 12:42:22
2017-06-27 21:44:40
Marek Wacławik RAF LIDER
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 12:42:38
2017-06-27 21:44:18
Marek Wacławik KATHMANDAU
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 12:43:09
2017-06-27 21:43:58
Marek Wacławik DEBATA II
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
36 ENTRY CANCELED 2017-07-05 18:48:05
2017-06-27 21:43:38
Marek Wacławik BOLIVAR
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:54:54
2017-06-27 21:43:21
Marek Wacławik A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/C/dwufazowy art. 274.5.6
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 21:15:18
2017-06-27 20:56:14
Sylwia Zarzycka-Cybulska RAMZES
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 22:55:11
2017-06-27 13:37:17
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:51:45
2017-06-27 13:17:36
Katarzyna Mikulska-Sękalska PLATYNA
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:51:58
2017-06-27 13:15:32
Katarzyna Mikulska-Sękalska CEDRINO
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:52:11
2017-06-27 11:10:54
Andrzej Brzuchalski CZARON
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:52:26
2017-06-27 11:10:33
Katarzyna Szczyglak CASSILIANO
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:52:39
2017-06-27 08:37:00
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:52:52
2017-06-26 22:58:11
Stanisław Przedpełski DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:53:06
2017-06-26 22:57:37
Stanisław Przedpełski L-SERENA T
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:53:18
2017-06-26 22:57:01
Stanisław Przedpełski PRESTIGE
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:53:33
2017-06-26 22:56:08
Stanisław Przedpełski CANJER HST
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:53:46
2017-06-26 22:28:47
Karolina Pęczyńska INTERIA
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 20:52:44
2017-06-26 20:48:43
Marta Pietrkiewicz COTE D'AZUR
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 20:52:58
2017-06-26 20:40:42
Jacek Rode KALINA
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 20:53:36
2017-06-26 20:40:08
Jacek Rode GACEK
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 20:53:11
2017-06-26 20:39:44
Marek Pawluczuk WHO KNOWS
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 20:54:20
2017-06-26 20:39:22
Marek Pawluczuk TIMIAN
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 20:53:49
2017-06-26 20:38:56
Kamila Pleskacz HUNCWOT
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 20:54:03
2017-06-26 20:38:14
Kamila Pleskacz DAMAI
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 20:54:34
2017-06-26 19:36:18
Janina Strzałkowska MISTER CASH
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 20:54:48
2017-06-26 19:35:52
Janina Strzałkowska LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY CANCELED 2017-07-04 19:53:43
2017-06-26 19:35:31
Janina Strzałkowska INMORTAL
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 20:55:14
2017-06-26 19:35:10
Janina Strzałkowska GJALT D
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 20:55:27
2017-06-26 19:34:47
Janina Strzałkowska ELUE VAN T&L
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 20:56:05
2017-06-26 19:34:28
Janina Strzałkowska BLANT
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 20:55:52
2017-06-25 22:49:02
Dominika Maruda ASCOT
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 20:55:40
2017-06-25 22:48:31
Karolina Dąbrowska LOUCA QUATRO
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 22:23:45
2017-06-25 20:09:45
Zbigniew Krasowski DELILAH
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 22:22:21
2017-06-25 19:11:24
Maria Kozina CLAYTON
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 22:22:01
2017-06-25 19:10:16
Maria Kozina BE OKEY
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 15:45:37
2017-06-24 09:03:39
Larysa Krulik ZONENBOLD
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/C/dwufazowy art. 274.5.6
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 15:45:23
2017-06-24 09:03:15
Larysa Krulik KREPYSH
  • 1x 11/N/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/C/dwufazowy art. 274.5.6
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 08:09:02
2017-06-23 10:38:15
Tomasz Matysiak LENOX
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 11:15:02
2017-06-21 11:10:02
Dominika Jamorska FALKATA
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Białasik Klara Largo sp. z o.o.
1999 (J.)
O020863
2. Bielecki Jakub Bpk
1999 (J.)
Brak
3. Błaszczak Anna Bez przynależności klubowej
S
O014500
4. Brzuchalski Andrzej BPK
brak
5. Celska Olga SKJ Beckersport
1999 (J.)
O026797
6. Chimkowska Karolina Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O018718
7. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
8. Dąbrowska Karolina bpk
S
O024171
9. Daniłowicz Ksenia St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2000 (J.)
O028344
10. Davis Miller Lindsey KJ Akademia Kucania
S
O039876
11. Dragan Natalia BPK
2003 (JM.)
brak
12. Dzierżanowska Natalia KJ Dworek Okuniew
1999 (J.)
O020274
13. Esz Igor KJ Strzała Krubiczew
2002 (JM.)
O037495
14. Filipowicz Julia
S
O001955
15. Florkiewicz Agata KS Chojnów
1996 (MJ.)
O020377
16. Franckiewicz Olga BPK
17. Gałus Oliwia UKS Kucyk Serock
2004 (JM.)
O043379
18. Garstka Dariusz bpk
O000140
19. Głuchowska Kinga BPK (MAZ)
S
O039368
20. Godek Tomasz LKJ Gałkowo
S
O013715
21. Graczyk Julia bpk
2002 (JM.)
brak
22. Gromadowska Maja niezrzeszona
2005 (JM.)
O035878
23. Grzymała Gabriela SKJ Potęga Piekary
2003 (JM.)
O035305
24. Hejger Marta LKJ Gałkowo
S
O006053
25. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (J.)
O018498
26. Idzikowska Magdalena KJ Equest Łąck
1998 (MJ.)
brak
27. Jamorska Dominika Universe Horse Center
S
brak
28. Jaworska Monika KJ Hippica Polonia Słupno
S
O006078
29. Jończyk Łukasz bpk
S
O000790
30. Kabulska-Pankrat Anna BPK
31. Kajak Dawid KJ Aromer Józefin
S
O028288
32. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
33. Kamola Katarzyna KJ Equest Łąck
2000 (J.)
O031414
34. Kanar Dagmara KJ Equest Łąck
2002 (JM.)
brak
35. Karasek Janina LKJ Gałkowo
S
O033714
36. Karczmarczuk Alicja Largo S.A. Warszawa
1998 (MJ.)
O014505
37. Kilczewska Joanna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2000 (J.)
O039405
38. Kluska Ewelina Klub Jeździecki Milord
S
O044917
39. Kopko Justyna KSK Stare Babice
S
O003096
40. Kosińska Maja BPK
2000 (J.)
O035697
41. Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
2000 (J.)
O028675
42. Krasowski Zbigniew KJ DWOREK
S
O021903
43. Krulik Larysa bpk
1998 (MJ.)
O013841
44. Kubat Angelika Bez przynależności
2002 (JM.)
Brak
45. Lendo Inez LKJ Liski
S
O002468
46. Lewandowska Anna nz
2003 (JM.)
brak
47. Łabudzka Joanna Ośrodek Jeździecki Tarpan
S
brak
48. Machnacka Patrycja bpk
2002 (JM.)
brak
49. Maciak Weronika JKS Equita Świętochów
2000 (J.)
O031626
50. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
51. Marx Zofia BPK (MAZ)
2001 (J.)
O037224
52. Maślanka Bogdan bpk
S
O022341
53. Matysiak Tomasz KJ Aromer Józefin
S
O040585
54. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska
S
O001512
55. Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
S
O003222
56. Miedziocha Hanna Stajnia Hubertus
2005 (JM.)
brak
57. Mikulska-Sękalska Katarzyna KJ Huzar Józefów
S
O037461
58. Mizerski Piotr SKJ Potęga Piekary
1996 (MJ.)
O026558
59. Nieużyła Leszek BPK
S
O004155
60. Pawluczuk Marek JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
S
O000482
61. Pęczyńska Karolina JKS Karolina
S
O003975
62. Piątkowska Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O002381
63. Piątkowski Stanisław KJ Strzała Krubiczew
1999 (J.)
O019791
64. Piechnik Sylwia Bogusławicki KJ
S
O038621
65. Pietrkiewicz Marta BPK (MAZ)
S
O009887
66. Pietrusińska Maria KJ Aldragho Piaseczno
S
O003164
67. Pietrzyk Piotr LKS Wolta Żółwin
S
O009275
68. Pietrzyk Sylwia LKS Wolta Żółwin
S
O009355
69. Piotrowska Maja KJ Equistro Wierzawice
1997 (MJ.)
O021348
70. Pleskacz Kamila JKS Equita Świętochów
S
O006319
71. Poschauko Julia KJ Legia Kozielska Warszawa
1999 (J.)
O014122
10085827
72. Poznańska Aleksandra JKS Karolina
2002 (JM.)
O036636
73. Przedpełski Stanisław BPK
S
O001821
10025825
74. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
75. Rode Jacek JKS Equita Świętochów
S
O015218
76. Roefler Zuzanna SKJ Bajardo
S
O002578
77. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O024452
78. Rutkowska Milena BPK
S
brak
79. Rylska Karolina KJ Beckersport
S
brak
80. Sadłos Alicja KJ Huzar Józefów
1999 (J.)
O029327
81. Sadoch Izabela KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2002 (JM.)
O041595
82. Siejek Michał KJ Akademia Kucania
S
O008830
83. Skoblewska Bogumiła BPK MAZ
2001 (J.)
O032716
84. Skowron-Suchodolska Małgorzata JKS Stajnia pod Skowronkiem
S
O006092
85. Sobiecka Nadia JKS Equita Świętochów
2003 (JM.)
O036897
86. Staniak Magda bez przynależność
2001 (J.)
O025214
87. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
88. Strzałkowska Janina KJ Strzała Krubiczew
1998 (MJ.)
O004624
89. Świat Grzegorz Bobrowy Staw
S
O014137
90. Sypuła Paulina JKS Wyręba Świętochów
2001 (J.)
O034385
91. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
92. Szwarc Martyna BPK
S
O005618
93. Tomaszewska Izabella SJ Poster Piaseczno
S
O003344
94. Tomczak Anna SKJ Potęga
S
O034885
95. Trzaska Laura KJ Strzała Krubiczew
2002 (JM.)
O037494
96. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
97. Urbaniak Marek bpk
S
O012763
98. Wacławik Marek SKJ Bobrowy Staw
S
O002899
10073039
99. Więckowska Martyna KJ Wiktorowo
S
O014576
100. Zarzycka-Cybulska Sylwia JKS Sokóle
S
O003902
101. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (Mł.)
O032673
102. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (Mł.)
O044214
103. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (J.)
O026990
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

15

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Quanta / Quidam's Rubin
O: Rafał Kowalski
B: Małgorzata Siergiej
K019679 DE421000595010
2.

76

AARON 340 Niem.wierzch GER 2004 Ogier gniada F: Askari / Acord II
M: Fenja / Furinos
O: Procima Sp. z o. o.
B: a
K016248
3.

88

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada F: Pink Floyd HL /
M: Andora / Hadrian
O: Janina Karasek
B: Janina Karasek
K017957 009600007908
4.

106

ALLILAH SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K011403 POL009660048206 104DJ53
5.

74

AMADEUSZ SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Burgund
M: Arella
O: Ewelina Kluska
B: Bogumiła Metz
K008002 POL 009 60 00046 01
6.

22

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
7.

56

ANCONA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Santos / Guidam
M: Anja / Abanos
O: właściciel
B: hodowca
K014041
8.

144

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Dan /
M: Ada Sara / Aragonit
O: Karolina Ferenstein
B: Karolina Ferenstein
K021772 616007600224712
9.

2

AZARRO HAN GER 1997 Ogier gniada F: Acord II / Ahorn Z
M: Sigrun / Sender
O: Martyna Więckowska
B:
K003446 POL009660017897
10.

55

BAKALIA J Szlachetna Półkrew POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Karbon
M: Bagnica
O: Sylwia Piechnik
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
12697
11.

20

BARBIE NN POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Agnieszka Piotrowska
B: Nn
Brak
12.

40

BASTYLIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Oder
M: nn
O: Piotr Pająk
B: Piotr Pająk
K023151
13.

148

BE OKEY WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Quinnus III /
M: Bogra / Avero
O: Maria Kozina
B: Katarzyna Bawłowicz
K018267 616007680008910
14.

143

BLANT OS POL 2009 Wałach gniada F: Balou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Part de Reve / Burggraaf
O: Piotr Strzałkowski
B:
K018726 DE418185420109
15.

87

BORMAN HAN GER 2010 Wałach gniada F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Sabine / Stakkato Gold
O: Jacek Kosow
B:
K016741 DE431310183510
16.

98

BRAVE HEART 8 DRP GER 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
O: Aneta Zawadzka
B: Pferdestammbuch Schleswig-Holstein
K020456 DE422.220042208
17.

91

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:144 F: Baccarat
M: Niina PP
O: Procima sp. Z o.o.
B: Procima sp. Z o.o.
K022593
18.

99

BRYZA MŁP POL 2002 Klacz siwa F: Bajt / Wiedeń
M: nn/nn
O: Katarzyna Kopeć
B: Marek Mazurek
K009436
19.

103

CABONA WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Calido / Cantus
M: La Bonne I / Landstreicher
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K020825 DE441411203210
20.

113

CALIFORNIA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Faust Z
M: Citta / Kerman
O: Maria Milewska
B: Janusz Majkowski
K012363 POL007660993006
21.

85

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma
M: Corleanda P
O: Jan Kalinowski
B: Witold Polowczyk
brak
22.

130

CANJER HST HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
O: Anna Kiełb
B:
K022704
23.

90

CARAMBA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Carambole / Cassini I
M: Centra / Nurjev
O: Marta Kilczewska
B: Piotr Kaliciński
K021871 616009600270811
24.

107

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O: Zuzanna Żuk
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
25.

37

CARENERO SP POL 2013 Wałach siwa F: QUOTE
M: -
O: Natalia Stevnert
B: -
brak
26.

7

CASANOVA WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Meteoryt
M: Cayenne
O: Justyna Kopko
B: Waleńska Izabela
brak 616007610122313
27.

123

CEDRINO WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata/170 cm F: Karbon
M: Cesarka
O: Katarzyna Mikulska-Sękalska, SK Rzeczna
B: SK Rzeczna
K023344 007 60 00586 07
28.

25

CENA SP POL 1999 Klacz ciemnogniada F: ROBIN HOOD
M: CYFRA
O: Hanna Kosińska
B: Małgorzata Jakoniuk
POL 009 66 00277 99
29.

30

CENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1999 Klacz ciemnogniada F: ROBIN HOOD
M: CYFRA
O: Milena Rutkowska
B: Małgorzata Jakoniuk
brak POL 009 66 00277 99
30.

71

CHACCLANDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: CHACCO BLUE
M: PETTINA
O: S. HARTMAN
B: P. SCHOCKEMOLE
K012732
31.

101

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
O: Rafał Kowalski
B: /
K022560 056015Z55615311
32.

17

CHIBA Trakeńska POL 2009 Klacz kara/170 F: Heleris trak. / Elektronas trak.
M: Chałwa wlkp./Cedrus wlkp.
O: Inez Lendo
B: SK. Liski
Nr PZJ K018515 POL 007 60 02731 09
33.

6

CHOCOLATE FUDGECAKE Tinker GBR 2013 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
brak
34.

104

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
O: Krzysztof Mazur
B: SK Nad Wigrami
K020622 616009510343012
35.

19

CIROBANTA KWPN NLD 2007 Klacz gniada F: Casantos / Cantos
M: Wirobanta / Indoctro
O: Marta Hejger
B: E. Kuijer
K018653 528003000706259
36.

147

CLAYTON BWP BEL 2002 Wałach gniada F: Clinton / Corrado
M: Orleen Van Het Vijverbos / Feinschnitt I V D Richter
O: Piotr Strzałkowski
B:
K011765 W210642BWP 102QQ05
37.

43

CONTI HOL GER 2009 Ogier gniada F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Ultra IV / Cassini I
O: Bożena Daniłowicz
B: Hennings Detlef
K017391 DE421000288009
38.

132

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
O: Marek Wajda
B: -
K007952 096121
39.

105

CROS BLUE OLD GER 2009 Ogier kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Quoldas Girl / Sandro Boy
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K020367 DE418180121609
40.

124

CZARON WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Rulon/
M: Czara/
O: Bartosz Brzuchalski
B:
brak
41.

48

CZIKITA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Le Voltaire /
M: Czamara / Kołczan
O: Karolina Kicińska
B: Gosp. Rolne Tomasz Burzyński
K020705 POL007600224408
42.

24

DALMACJA Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada F: Logan
M: Dolina
O: Barbara Deluga
B: Barbara Deluga
brak
43.

138

DAMAI KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Indoctro
M: Naika / Concorde
O: Kamila Pleskacz
B: E. Reyrink
K016363
44.

127

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: SAM R/MERMUS R
M: WHITNEY V/ABKE
O:
B:
K022875
45.

120

DEBATA II SP POL 2008 Klacz gniada F: Campari M / Carprilli
M: Demeter / Czarownik
O: Andrzej Kania
B: Waldemar Duda
K016115 POL007540009908
46.

146

DELILAH M POL 2010 Klacz gniada/165 F: AWANS
M: DECYBELA
O: KRASOWSKI SPÓŁKA JAWNA
B: K. Z. Krasowscy
K016373 6160060050610
47.

100

DIOMEDES SP POL 2007 Wałach gniada F: Dionizos/ Elvis
M: Diuna/ Rabiatos Z
O:
B:
K015929
48.

11

DONALD KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:135 F: nn
M: nn
O: Nadia Sobiecka
B: Nadia Sobiecka
K012792 11863
49.

84

DRAKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Marino
M: Drafne / Szaser
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K008448
50.

79

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
51.

18

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K021535 616007520031711
52.

97

EGZORCYSTA KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:140 F: Ewrim / Eukaliptus
M: Liza / nn
O: Aneta Zawadzka
B:
K012364 POL013611069903
53.

142

ELUE VAN T&L BWP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Beaulieu's Think Big
M: Champi / Nabab de Reve
O: Luc Tillman
B: -
K018728
54.

47

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
LKPZJ/2454/17 DE431316105611
55.

61

EMZ ET SP POL 2010 Wałach gniada F: Ever For Pleasure /
M: Emza /
O: Marzenna Skowron
B: Marzenna Skowron
K018564 616009661515609
56.

80

ENZO SP POL 2005 Wałach siwa/168 F: Silver Dream
M: Ellili / Eryk
O: Katarzyna Dzierzbicka
B: Piotr Kapusta
K011289 11518
57.

13

EPILOG WLKP POL 2013 Ogier tarantowata/170 F: Tabasko / Cotton Club
M: Egeria / Czad
O: Magdalena Sadłos
B: .
K023356 616007610131113
58.

109

ESCATO Hannowerska POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I
M: Dakota
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204
59.

75

ESCORIAL SP POL 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: Espoir / Espri
O: Agata Florkiewicz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K013985 616009510414809
60.

54

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
O: Monika Jaworska
B: .
Brak
61.

154

FAJNA KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata F: Zippo
M: Ines
O: Jerzy Korona
B: -
K019691
62.

152

FALKATA WLKP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Dżamir/
M: Falanga/
O: Dominika Jamorska
B: Henryk Święcicki
brak POL007610193407
63.

77

FALKONDA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Dżamir
M: Falanga
O: Kinga Głuchowska
B: Święcicki Henryk
K023469 POL007610265806
64.

36

FOKUS SP POL 2005 Wałach gniada F: Dublebar
M: Finezja
O: Agata Śmietanka-Nowak
B: Justyna Ziółkowska
K011055 11420
65.

134

GACEK SP POL 2003 Wałach F: Demetrios
M: Godilo
O: Jacek Rode
B: Lingo Mirosław
K013287
66.

155

Gibanta kwpn 2011 k gniada F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Zibanta / Namelus R
O: E. Kuijer
B: E. Kuijer
K020276 528003201106593
67.

62

GIZELA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:134 F: NN
M: GABI AS
O: Anna Nagórka
B: Dziechciarz Marian
K023968 616999580284510
68.

141

GJALT D KWPN NED 2011 Wałach kara F: Zapatero VLD
M: Olivia / Indoctro
O: Piotr Strzałkowski
B: .
K022542
69.

114

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Paweł Maciak
B: Jan Greve
K019360
70.

12

GRACJA WLKP POL 2007 Klacz tarantowata/170 F: Euroboss / Bok
M: Garta / Tarantello
O: Magdalena Sadłos
B:
K017755 POL007590264907
71.

117

GRUPO PROM ANTRAX Z ZANG BEL 2009 Klacz gniada F: Bariton P/ Darco
M: Sky/ Quick Star
O: Jacek Hrabski
B: R. Harley
K023183
72.

41

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
73.

23

HANKA Wielkopolska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Herold
M: Hera
O: Barbara Deluga
B: Barbara Deluga
brak
74.

68

HANTERKA OLD POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Corvallo / Coriano
M: Highvellya / Highvalley
O: Paweł Piotrowski
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012163 DE418181111005
75.

82

HARLEM SP POL 2012 Wałach gniada F: Landino
M: Hipnoza
O: Agata Świerczyńska
B: Agata Świerczyńska
K021763
76.

66

HARPUN Kuc Feliński POL 2004 Wałach bułana/kuc:130 F: Harfista
M: Milka
O: P. Miedziocha
B: ---
---
77.

26

HATER STAR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: My will
M: Hajka
O: Hanna Kosińska
B: Gogolińska
brak
78.

110

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
79.

137

HUNCWOT SP POL 2011 Wałach gniada F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Halka / Loxley
O: Kamila Pleskacz
B: Janusz Kosek
K020079
80.

108

INDI SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet
M: Inez / Hajfong
O: Marek Rogulski
B: Polska
K016672
81.

131

INTERIA M POL 2008 Klacz gniada F: Irak
M: Hawajka
O: Dominika Wrzosek
B: polska
K017943
82.

57

JASPER SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Dżahil / Luron
M: Jaksa / Len
O: Joanna Tim-Kanar
B: Daria Hinca
K013741 POL009530001509
83.

60

JASPIS MŁP POL 2006 Wałach siwa F: Palmer
M: Jurna
O: Stowarzyszenie Szwadron Jazdy RP
B: Jankowska Anna
brak
84.

112

JEEFREY SP POL 2006 Wałach gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Jennifer / Lord Sherry
O: Monika Popławska
B: Renata Marocka
K012535 POL009530260706 104FN35
85.

9

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iluzjon
M: Jejmościanka
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
86.

133

KALINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iloczyn
M: Kler / Hower
O: Jacek Rode
B: -
K020074
87.

95

KALISIA W. WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Cancoon
M: Kondina / Rulon
O: Paulina Sypuła
B: Wilczyński Jacek
K015132
88.

102

KANTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/164 cm F: Armani
M: Kalina
O: Anna Tomczak
B: Iwona Wawrzyniak
K018414 POL013640055708
89.

92

KASTET Wielkopolska POL 2004 Wałach kasztanowata F: Roselli
M: Kasandra
O: Bogdan Maślanka
B: Ryszard Szczęsny
K019298
90.

119

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine/ Guidam
M: Kleopatra/ Samurai M
O: Oliwia Grabowska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K021758
91.

8

KINRA SP POL 2001 Klacz gniada/167 F: Rubin
M: Kinetyka
O: Justyna Kopko
B: Ryszard Szczesny
brak POL 009 52 00113 01
92.

150

KREPYSH TRK POL 2010 Ogier gniada F: Pavarotti
M: Burka
O: Leonid Łoszakow
B: Leonid Łoszakow
K019739
93.

46

KRONOS Wielkopolska POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Polder
M: Kryza
O: Robert Idzikowski
B: Jan Kowalski
brak
94.

128

L-SERENA T Deutsches Sportpferde DEU 2011 Klacz gniada F: Skyflight/Skyman
M: Landliebe/Landstreicher
O:
B: Franz Temmen
95.

78

LAREDO MŁP POL 2003 Wałach gniada F: Arcus/
M: Lerka/
O: Jacek Jagieliński
B: Jacek Jagieliński
brak
96.

153

Lawir F:
M:
O:
B:
97.

156

LE PARDUE WESTF GER 2004 Ogier F: Lenardo
M: Parodie
O: Sławomir Miąsko
B: Niemcy
104EG84
98.

151

LENOX Niem. Sport. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado / Landor S
M: Nordlicht / Nitendo
O: Tomasz Matysiak
B:
K011440 DE457000247505
99.

140

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP POL 2011 Wałach gniada F: Toulon
M: Quina Z / Quidam de Revel
O: Piotr Strzałkowski
B: -
K022002
100.

157

Lionel westf 2010 w gniada F: Lancer III / Landgraf I
M: Callas / Castillo
O:
B:
K021861 DE441411589310
101.

52

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
O: Anton Huber Prodatecc
B: Bogna Hupa
K017944 POL007660980406
102.

145

LOUCA QUATRO HAN POL 2008 Wałach gniada F: Fresh from the Coast / Friedensfurst
M: La Puppi / Le Primeur
O: Karolina Dąbrowska
B: Jorn Merzdorf
K021413 DE431316527708
103.

81

LOVE STORY SP POL 2007 Klacz gniada F: rammstein
M: luna
O: beata Pankau
B: damian Prudziński
K020390
104.

21

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
O: Agnieszka Polityło-Aluwihare
B: SK Walewice
K017722 616006590217010
105.

65

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138cm F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
O: Joanna Majkowska
B: Ryszard Grams
K018799 POL013610202007
106.

44

MANUELA SP POL 2004 Klacz gniada F: Lębork
M: Mimoza / Alarm
O: Robert Dzierżanowski
B: Robert Dzierżanowski
K012953
107.

73

MATADOR Typ Pogrubiony POL 2004 Wałach kasztanowata/168 F: Amor
M: Masza
O: Joanna Łabudzka
B: Ewa Wójtowicz
brak
108.

34

MAVANDER SP POL 2011 Wałach gniada F: Vanndam
M: Makabi
O: Łukasz Jończyk
B: Łukasz Jończyk
K023275
109.

139

MISTER CASH BWP POL 2012 Wałach gniada F: Cooper vd Heffinck
M: Go-Go-Girl / Contact vd Heffinck
O: Piotr Strzałkowski
B: .
K022027
110.

111

MR. CINNAMON SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Sword
M: Morgen / Rhytmus
O: Monika Popławska
B: Robert Stasiuk
K023721 616009580444631
111.

39

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho
M: Niezapominajka
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Nowielice
K012424 POL009640033207 103ZR24
112.

72

NATAN Typ Szlachetny POL 1999 Ogier inna F: Denis
M: Neska
O: Martyna Szwarc
B: nn
K023855
113.

16

NOTA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
O: Karolina Kicińska
B: Tyszko Horses
K018105
114.

4

OASIS DE JOIE SP POL 2011 Klacz gniada F: Bajou du rouet
M: Osama
O: Jacek Borowiec
B: Karolina Ferenstein Kraśko
K019476
115.

3

OMENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz siwa/184 F: CALDERON
M: OBLIGACJA
O: Grzegorz Świat
B: Malinowski Henryk
K013242 POL 009 61 01442 07
116.

89

PERFECTO SP POL 2010 Wałach kara F: Domel / Lagrain
M: Progis / Grand Amour
O: Aleksandra Poznańska
B: Zenon Brzozowski
K016501 616009520004510
117.

5

PHOENIX 03 SP POL 2010 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Bożena Jachlewska
B: Bożena Jachlewska
brak
118.

122

PLATYNA NN POL 2004 Klacz gniada/mk:165 F: nn
M: nn
O: Karolina Bielinska
B: Marek Samsel
brak pol 999 66 32352 04
119.

83

POLONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Marino / Zeoliet
M: Prelekcja / Dziurawiec
O: Jan Kalinowski
B: Andrzej Pohl
K008447 POL009600056600
120.

129

PRESTIGE SP POL 2009 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Pretty Woman / Gracieux
O: Grzegorz Mieleńczuk/Roman Siwek
B:
K015239 616009640101009
121.

116

QUANDO OLD POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Quintender
M: Bolonia/ Palegro
O: Paula Zdolska
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019504
122.

96

QUICKSTEP OLD POL 2009 Klacz gniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Lotte / Levantos I
O: Paulina Sypuła
B: Adam Sosnowski
K019085 DE433331687309
123.

118

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider
M: Rafa
O: Krzysztof Suchożebrski
B: Mirosław Kozański
K011901
124.

121

RAMZES SP POL 2003 Wałach siwa F: Roland
M: Westa / Wytok
O: Sylwia Zarzycka-Cybulska
B: Piotr Marszałkowski
K014633
125.

10

RONALDINI Trakeńska POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis
M: Regina
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K014546 732010006405
126.

126

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
127.

58

SAINT LAURENT SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Luron
M: Salwa
O: Marta Dominiak
B: SK Ochaby
K019805
128.

51

SIR CONUS ZW SP POL 2011 Wałach gniada/165 F: Conus B / Cosinus
M: Safi / Gere
O: Prodatecc Anton Huber
B: Wojciech Zdebel
K020615 616009540005411
129.

38

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl
M: Szaki
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
130.

35

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: Camillo
M: THREE-STAR'S ORCHID
O: Dariusz Zubczyński
B: Ludwik Sander
K022625
131.

136

TIMIAN Czeski Gorącokrwisty CZE 2009 Ogier kasztanowata/175 F: n
M: n
O: Jacek Rode
B: n
K018965
132.

67

TOP EVITA Niemiecki Kuc Wierzchowy (Drp) POL 1999 Wałach gniada/kuc: F: Nasty Boy
M: Grafin-W
O: ---
B: ---
K005422
133.

33

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017470 616009600108710
134.

29

VAL DE FRANCE SF FRA 2009 Ogier kasztanowata/177 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Princesse De France / Qredo De Paulstra
O: Karolina Chimkowska
B:
K020274 25000109223906P
135.

70

VELO KWPN POL 2002 Wałach F: Celano
M: Relaleen
O: Piotr Pietrzyk
B: Holandia
K006616
136.

53

WERMUT WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Lew/
M: Wygrana/
O: Marcin Wieczorkowski
B: Gospodarstwo Agroturystyczne Lidia Woźniczka
brak
137.

14

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/170 F: Guffi
M: Walentynka / Grand Amour
O: Magdalena Sadłos
B: -
K020641 616007520031511
Rider Club
Competition
Prize
Celska Olga SKJ Beckersport
50
SUM:
50.00
Chimkowska Karolina Stowarzyszenie KS Chojnów
50
SUM:
50.00
Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
400
SUM:
400.00
Garstka Dariusz bpk
200
SUM:
200.00
Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
250
SUM:
250.00
Jończyk Łukasz bpk
250
250
50
SUM:
550.00
Karczmarczuk Alicja Largo S.A. Warszawa
100
SUM:
100.00
Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska
250
600
SUM:
850.00
Pawluczuk Marek JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
50
SUM:
50.00
Piątkowski Stanisław KJ Strzała Krubiczew
300
300
600
SUM:
1200.00
Przedpełski Stanisław BPK
50
400
400
SUM:
850.00
Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
50
50
SUM:
100.00
Siejek Michał KJ Akademia Kucania
150
SUM:
150.00
Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
100
SUM:
100.00
Wacławik Marek SKJ Bobrowy Staw
200
100
50
150
50
SUM:
550.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Białasik Klara
Largo sp. z o.o.
2017-07-08
2017-07-08
2017-07-09
12
2017-07-09
2017-07-09
22
Bielecki Jakub
Bpk
FOKUS (36)
2017-07-08
19
2017-07-08
1
Błaszczak Anna
Bez przynależności klubowej
CENA (30)
2017-07-09
1
Brzuchalski Andrzej
BPK
CZARON (124)
2017-07-08
24
2017-07-08
2017-07-09
20
2017-07-09
Celska Olga
SKJ Beckersport
ESCATO (109)
2017-07-08
21
2017-07-08
23
2017-07-09
4
50
2017-07-09
23
HIP HOP (110)
2017-07-08
7
2017-07-08
32
2017-07-09
27
Chimkowska Karolina
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-07-08
10
2017-07-08
30
2017-07-09
9
2017-07-09
5
50
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
BORMAN (87)
2017-07-08
14
2017-07-08
2
400
2017-07-09
6
Dąbrowska Karolina
bpk
2017-07-08
12
2017-07-08
30
2017-07-08
Daniłowicz Ksenia
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CONTI (43)
2017-07-08
Davis Miller Lindsey
KJ Akademia Kucania
2017-07-09
9
2017-07-09
20
Dragan Natalia
BPK
JASPIS (60)
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-08
28
Dzierżanowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
MANUELA (44)
2017-07-08
2017-07-08
2017-07-08
Esz Igor
KJ Strzała Krubiczew
DRAKA (84)
2017-07-08
1
2017-07-08
2017-07-08
2017-07-09
Filipowicz Julia
Gibanta (155)
2017-07-08
15
2017-07-08
19
2017-07-09
14
Florkiewicz Agata
KS Chojnów
2017-07-08
2017-07-08
2017-07-09
33
2017-07-09
Franckiewicz Olga
BPK
Lawir (153)
2017-07-09
Gałus Oliwia
UKS Kucyk Serock
GIZELA (62)
2017-07-08
2017-07-08
Garstka Dariusz
bpk
2017-07-08
3
200
Głuchowska Kinga
BPK (MAZ)
2017-07-08
25
2017-07-08
29
2017-07-09
30
2017-07-09
Godek Tomasz
LKJ Gałkowo
CZIKITA (48)
2017-07-08
18
2017-07-08
Graczyk Julia
bpk
KINRA (8)
2017-07-09
6
2017-07-09
Gromadowska Maja
niezrzeszona
2017-07-08
1
2017-07-08
2017-07-09
18
2017-07-09
1
Grzymała Gabriela
SKJ Potęga Piekary
MAKS (65)
2017-07-08
21
2017-07-08
2017-07-08
27
Hejger Marta
LKJ Gałkowo
2017-07-09
11
2017-07-09
16
2017-07-09
11
2017-07-09
14
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2017-07-08
10
2017-07-08
34
2017-07-08
1
250
2017-07-08
25
Idzikowska Magdalena
KJ Equest Łąck
KRONOS (46)
2017-07-08
1
2017-07-08
1
Jamorska Dominika
Universe Horse Center
FALKATA (152)
2017-07-08
15
2017-07-08
2017-07-09
17
2017-07-09
Jaworska Monika
KJ Hippica Polonia Słupno
EUFORIA (54)
2017-07-08
2017-07-08
16
2017-07-09
7
2017-07-09
16
Jończyk Łukasz
bpk
TREZOR (33)
2017-07-09
1
2017-07-09
3
250
Lionel (157)
2017-07-09
1
250
2017-07-09
4
50
Kabulska-Pankrat Anna
BPK
Lawir (153)
2017-07-09
5
Kajak Dawid
KJ Aromer Józefin
GRYKA (41)
2017-07-08
11
2017-07-08
35
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
HARLEM (82)
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-09
15
2017-07-09
13
2017-07-08
18
2017-07-08
1
2017-07-09
1
2017-07-09
10
Kamola Katarzyna
KJ Equest Łąck
WERMUT (53)
2017-07-08
16
2017-07-08
24
Kanar Dagmara
KJ Equest Łąck
JASPER (57)
2017-07-09
23
2017-07-09
Karasek Janina
LKJ Gałkowo
ALEX (88)
2017-07-08
15
2017-07-08
9
Karczmarczuk Alicja
Largo S.A. Warszawa
2017-07-08
3
100
2017-07-08
31
2017-07-09
27
Kilczewska Joanna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CARAMBA (90)
2017-07-08
2017-07-08
2017-07-09
2017-07-09
Kluska Ewelina
Klub Jeździecki Milord
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-09
14
2017-07-09
1
Kopko Justyna
KSK Stare Babice
2017-07-09
21
2017-07-09
2017-07-09
10
2017-07-09
1
Kosińska Maja
BPK
2017-07-09
1
2017-07-09
24
2017-07-09
Kozina Maria
KJ Strzała Krubiczew
CLAYTON (147)
2017-07-08
12
2017-07-08
10
2017-07-09
16
BE OKEY (148)
2017-07-08
18
2017-07-08
27
2017-07-09
26
2017-07-09
15
Krasowski Zbigniew
KJ DWOREK
DELILAH (146)
2017-07-08
4
2017-07-08
1
Krulik Larysa
bpk
KREPYSH (150)
2017-07-09
6
2017-07-09
17
Kubat Angelika
Bez przynależności
BARBIE (20)
2017-07-09
15
2017-07-09
19
Lendo Inez
LKJ Liski
CHIBA (17)
2017-07-09
8
Lewandowska Anna
nz
HANKA (23)
2017-07-09
2017-07-09
2017-07-09
10
Łabudzka Joanna
Ośrodek Jeździecki Tarpan
MATADOR (73)
2017-07-09
2017-07-09
Machnacka Patrycja
bpk
2017-07-09
10
2017-07-09
10
Maciak Weronika
JKS Equita Świętochów
GLITTER (114)
2017-07-08
9
2017-07-08
8
2017-07-09
4
2017-07-09
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
ASCOT (144)
2017-07-08
29
2017-07-08
2017-07-09
22
2017-07-09
Marx Zofia
BPK (MAZ)
AMAR (22)
2017-07-08
13
2017-07-08
2017-07-08
Maślanka Bogdan
bpk
KASTET (92)
2017-07-08
4
2017-07-08
20
2017-07-09
5
2017-07-09
22
Matysiak Tomasz
KJ Aromer Józefin
LENOX (151)
2017-07-08
2
2017-07-08
23
2017-07-09
2
2017-07-09
5
2017-07-09
2
Mazur Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska
CONTI (43)
2017-07-08
12
2017-07-09
13
CABONA (103)
2017-07-08
10
2017-07-09
18
CICERO (104)
2017-07-08
30
2017-07-09
17
CROS BLUE (105)
2017-07-08
3
250
2017-07-09
11
ALLILAH (106)
2017-07-08
1
600
2017-07-09
8
Mazurowska Ewa
KJ Strzała Krubiczew
INDI (108)
2017-07-08
37
2017-07-08
13
Miedziocha Hanna
Stajnia Hubertus
HARPUN (66)
2017-07-08
17
2017-07-08
20
2017-07-09
2017-07-09
Mikulska-Sękalska Katarzyna
KJ Huzar Józefów
PLATYNA (122)
2017-07-08
6
2017-07-08
2017-07-09
4
2017-07-09
CEDRINO (123)
2017-07-08
28
2017-07-08
2017-07-09
27
2017-07-09
Mizerski Piotr
SKJ Potęga Piekary
ENZO (80)
2017-07-08
14
2017-07-08
2017-07-08
19
Nieużyła Leszek
BPK
FAJNA (154)
2017-07-08
22
2017-07-08
28
Pawluczuk Marek
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
TIMIAN (136)
2017-07-08
13
2017-07-08
4
50
2017-07-09
7
2017-07-09
26
Pęczyńska Karolina
JKS Karolina
INTERIA (131)
2017-07-09
7
2017-07-09
24
Piątkowska Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
2017-07-08
1
2017-07-08
19
Piątkowski Stanisław
KJ Strzała Krubiczew
2017-07-08
2
300
2017-07-09
2
300
2017-07-09
1
600
Piechnik Sylwia
Bogusławicki KJ
2017-07-08
17
2017-07-08
12
Pietrkiewicz Marta
BPK (MAZ)
2017-07-08
38
2017-07-08
33
2017-07-09
16
2017-07-09
20
Pietrusińska Maria
KJ Aldragho Piaseczno
DIOMEDES (100)
2017-07-08
27
2017-07-09
22
2017-07-08
14
2017-07-08
28
2017-07-09
18
Pietrzyk Piotr
LKS Wolta Żółwin
2017-07-08
Pietrzyk Sylwia
LKS Wolta Żółwin
VELO (70)
2017-07-08
2017-07-08
Piotrowska Maja
KJ Equistro Wierzawice
2017-07-08
25
2017-07-08
26
Pleskacz Kamila
JKS Equita Świętochów
HUNCWOT (137)
2017-07-08
31
2017-07-08
2017-07-09
17
2017-07-09
DAMAI (138)
2017-07-08
13
2017-07-08
24
2017-07-09
8
2017-07-09
8
Poschauko Julia
KJ Legia Kozielska Warszawa
2017-07-08
27
2017-07-08
26
2017-07-09
25
JEEFREY (112)
2017-07-08
9
2017-07-09
15
Poznańska Aleksandra
JKS Karolina
2017-07-08
25
2017-07-08
32
2017-07-09
15
2017-07-09
21
Przedpełski Stanisław
BPK
2017-07-08
6
2017-07-08
12
2017-07-09
5
50
2017-07-08
14
2017-07-08
29
2017-07-09
17
PRESTIGE (129)
2017-07-08
1
400
2017-07-08
8
2017-07-09
2
400
2017-07-08
17
2017-07-08
20
2017-07-09
10
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2017-07-09
12
2017-07-09
Rode Jacek
JKS Equita Świętochów
KALINA (133)
2017-07-08
33
2017-07-08
2017-07-09
25
2017-07-09
28
GACEK (134)
2017-07-08
29
2017-07-08
22
2017-07-09
15
Roefler Zuzanna
SKJ Bajardo
2017-07-09
18
2017-07-09
Rogalska Weronika
KJ Aldragho Piaseczno
ANCONA (56)
2017-07-08
7
2017-07-08
5
50
2017-07-09
32
2017-07-09
5
50
Rutkowska Milena
BPK
CENA (25)
2017-07-09
1
Rylska Karolina
KJ Beckersport
HANKA (23)
2017-07-09
20
2017-07-09
2017-07-09
18
Sadłos Alicja
KJ Huzar Józefów
GRACJA (12)
2017-07-08
5
2017-07-08
23
EPILOG (13)
2017-07-09
16
2017-07-09
14
2017-07-09
WICHER (14)
2017-07-08
9
2017-07-08
35
2017-07-09
3
2017-07-09
24
2017-07-09
Sadoch Izabela
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
LAREDO (78)
2017-07-08
7
2017-07-08
8
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania
2017-07-09
2
150
2017-07-09
26
Skoblewska Bogumiła
BPK MAZ
BRYZA (99)
2017-07-08
6
2017-07-08
11
2017-07-09
3
2017-07-09
Skowron-Suchodolska Małgorzata
JKS Stajnia pod Skowronkiem
EMZ ET (61)
2017-07-09
8
2017-07-09
29
Sobiecka Nadia
JKS Equita Świętochów
DONALD (11)
2017-07-09
1
2017-07-09
2017-07-09
2
Staniak Magda
bez przynależność
LE PARDUE (156)
2017-07-08
20
2017-07-08
2017-07-09
20
2017-07-09
4
2017-07-09
1
Stevnert Natalia
KJ Wiktorowo
2017-07-09
1
2017-07-09
17
2017-07-09
11
2017-07-09
3
100
Strzałkowska Janina
KJ Strzała Krubiczew
2017-07-08
26
2017-07-08
2017-07-09
11
2017-07-09
31
2017-07-08
21
2017-07-08
24
2017-07-09
14
GJALT D (141)
2017-07-08
31
2017-07-08
21
2017-07-09
19
2017-07-08
9
2017-07-08
5
2017-07-09
13
BLANT (143)
2017-07-08
18
2017-07-08
11
2017-07-09
12
Świat Grzegorz
Bobrowy Staw
OMENA (3)
2017-07-08
34
2017-07-08
39
Sypuła Paulina
JKS Wyręba Świętochów
2017-07-08
10
2017-07-08
8
2017-07-08
26
2017-07-08
2017-07-09
13
2017-07-09
2
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
2017-07-09
19
2017-07-09
2017-07-09
29
Szwarc Martyna
BPK
NATAN (72)
2017-07-08
11
2017-07-08
2017-07-08
36
Tomaszewska Izabella
SJ Poster Piaseczno
SZIMANO (38)
2017-07-08
17
2017-07-08
6
2017-07-09