Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Stangret Style 2017 ZRiT-B
Kielce, 24-25.06.2017r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 11:14:23
2017-06-20 20:11:44
Zuzanna Wróbel DZWONECZEK
  • 2x T2/LL-80-90/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 14:08:18
2017-06-20 10:35:32
Anna Szrajer-Głasek HIMEQUYL
  • 2x T2/LL-80-90/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 08:12:53
2017-06-20 07:44:07
Nikola Bielnik QUITE
  • 1x T2/LL-80-90/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 1/L/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 5/L/zwykły, art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 08:12:42
2017-06-20 07:43:24
Nikola Bielnik GEDEON
  • 2x T2/LL-80-90/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L/zwykły, art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 23:26:20
2017-06-19 09:59:10
Paulina Bochenek RYWAL
  • 1x T2/LL-80-90/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 1/L/dwufazowy, art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 13:01:45
2017-06-17 20:46:12
Artur Piwowarski CASSIS IMPERIAL
  • 2x T2/LL-80-90/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L/zwykły, art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 19:01:45
2017-06-16 19:50:26
Aleksandra Moćko COSTA
  • 2x T2/LL-80-90/zwykły, art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 19:01:58
2017-06-16 13:06:49
Gabriela Duszkiewicz U ' SECRET
  • 2x T2/LL-80-90/zwykły, art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 19:02:11
2017-06-16 13:06:15
Andrzej Duszkiewicz STRADIVARIUS
  • 1x T2/LL-80-90/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/L/dwufazowy, art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 19:02:23
2017-06-16 10:36:55
Marek Duszkiewicz VERNON
  • 1x 2/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/N/zwykły, art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 19:02:36
2017-06-16 10:36:26
Marek Duszkiewicz USTIN
  • 1x 1/L/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/P/dwufazowy, art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 16:56:52
2017-06-15 16:44:26
Natalia Gumuła BALOUCCA
  • 2x T2/LL-80-90/zwykły, art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 14:46:29
2017-06-14 12:50:19
Klaudia Śmiglarska SANTOP
  • 1x T2/LL-80-90/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/L/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L/zwykły, art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 14:47:40
2017-06-14 12:31:51
Julia Wójcik LEXUS
  • 2x T2/LL-80-90/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/Spec./STANGRET STYLE konkurs specjalny niespodzianka
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 14:48:54
2017-06-14 11:45:48
Marcelina Słaby HARFIARZ
  • 2x T1/LL-60/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T3/LL-60/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 14:48:04
2017-06-14 09:13:55
Beata Walas RYWAL
  • 2x 5/L/zwykły, art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:47:44
2017-06-13 20:45:00
Agnieszka Kołomańska ZOJA
  • 2x T1/LL-60/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T3/LL-60/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:47:16
2017-06-13 20:39:36
Lena Bujak BARIERA
  • 2x T1/LL-60/zwykły, art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:33:30
2017-06-13 20:33:15
Magdalena Spanier SELENA
  • 2x T2/LL-80-90/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/Spec./STANGRET STYLE konkurs specjalny niespodzianka
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:33:15
2017-06-13 20:20:55
Aleksandra Ślusarczyk ARAMIS
  • 1x T2/LL-80-90/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/L/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 2x 5/L/zwykły, art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:33:46
2017-06-13 20:19:50
Nikola Krupa SYZYF
  • 1x T2/LL-80-90/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/Spec./STANGRET STYLE konkurs specjalny niespodzianka
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:34:01
2017-06-13 20:18:50
Gabriela Niewadzi SYZYF
  • 1x T1/LL-60/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T3/LL-60/zwykły, art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:34:16
2017-06-13 20:17:24
Klaudia Śmiglarska BARON VAN GROSFELD BH
  • 1x 1/L/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/Spec./STANGRET STYLE konkurs specjalny niespodzianka
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:34:32
2017-06-13 20:14:46
Nadia Kuc SHAKIRA L
  • 1x T2/LL-80-90/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/L/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/P/zwykły, art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:34:46
2017-06-13 20:13:06
Hanna Bujak HEBRA
  • 2x T1/LL-60/zwykły, art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:35:00
2017-06-13 20:11:51
Aleksandra Bednarska HEBRA
  • 1x T3/LL-60/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:35:15
2017-06-13 17:38:22
Anna Podolecka PARYS
  • 2x T2/LL-80-90/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L/zwykły, art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:35:28
2017-06-13 17:37:33
Marcelina Wrona JANTAR
  • 2x T2/LL-80-90/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L/zwykły, art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:35:43
2017-06-13 17:35:31
Anna Podolecka KORAN
  • 1x 2/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/P/zwykły, art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:35:57
2017-06-13 17:34:55
Marcelina Wrona GREAT PLEASURE III
  • 1x 2/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/P/zwykły, art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:36:13
2017-06-13 14:24:19
Julia Smolich WATERKANT'S ODIN
  • 2x T1/LL-60/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T3/LL-60/zwykły, art. 238.2.1
17 ENTRY CANCELED 2017-06-19 23:22:29
2017-06-13 13:29:17
Dominika Kwaśniewska L-JANTAR
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 11:17:41
2017-06-13 10:05:28
Weronika Brodowska ACER
  • 2x T2/LL-80-90/zwykły, art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 21:35:55
2017-06-12 21:18:20
Rafał Michalak CHICOLO
  • 1x 1/L/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/P/zwykły, art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 21:38:09
2017-06-12 21:17:15
Zbigniew Płatos MOULIN ROUGE
  • 1x 1/L/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/P/zwykły, art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 21:38:24
2017-06-12 21:16:33
Zbigniew Płatos CHAPEAU BAS
  • 1x 2/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N/dwufazowy, art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 21:38:38
2017-06-12 21:15:14
Kacper Mróz LAURENCJA
  • 1x 1/L/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 2/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N/dwufazowy, art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 21:38:54
2017-06-12 20:58:43
Patrycja Metryka DANTER-GR
  • 2x 1/L/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 2x 5/L/zwykły, art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 21:39:30
2017-06-12 20:57:16
Natalia Baran WIATER
  • 2x T1/LL-60/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T3/LL-60/zwykły, art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 21:39:47
2017-06-12 20:56:04
Aleksandra Baran KATANI
  • 2x T2/LL-80-90/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 21:37:18
2017-06-12 13:32:27
Maria Żądło ASTERIX
  • 1x T2/LL-80-90/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/L/dwufazowy, art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 12:58:22
2017-06-12 08:24:25
Paulina Rudzka CAMILLO SONG
  • 1x 3/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/C/zwykły, art. 238.2.1
6 ENTRY CANCELED 2017-06-13 07:26:17
2017-06-12 07:30:26
Małgorzata Sajda UCCELLA
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 12:57:50
2017-06-12 07:29:39
Herbert Szrajer JUST RIDING OHIO
  • 1x 2/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N/dwufazowy, art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 12:57:35
2017-06-12 07:29:00
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 2x T1/LL-60/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T3/LL-60/zwykły, art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 22:40:39
2017-06-11 21:07:15
Rafał Michalak CHICOLO
  • 1x 2/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/N/dwufazowy, art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 22:40:21
2017-06-11 12:04:29
Karolina Pindur-Antosz DOLORES N
  • 1x 2/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/N/zwykły, art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 15:29:20
2017-06-09 23:46:14
Zuzanna Wiecheć BENFIKA
  • 1x T2/LL-80-90/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/L/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x T4/LL-80/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L/zwykły, art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Baran Aleksandra Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
brak
2. Baran Natalia Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
brak
3. Bednarska Aleksandra Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2003 (JM.)
brak
4. Bielnik Nikola KS Stangret Kielce
2002 (JM.)
O035629
5. Bochenek Paulina KS Stangret
1999 (J.)
brak
6. Bujak Hanna Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2004 (JM.)
brak
7. Bujak Lena Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2006 (Mł.)
brak
8. Chodurski Marcin BPK
S
O006273
9. Duszkiewicz Andrzej BPK
S
brak
10. Duszkiewicz Marek KJ Leśna Wola
S
brak
11. Głowacki Waldemar KS Stangret
brak
12. Góral Kinga KS Stangret Kielce
S
brak
13. Gumuła Natalia KS Stangret
2001 (J.)
brak
14. Kołomańska Agnieszka Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
S
brak
15. Kruk Łukasz Kielecki KJ
S
brak
16. Krupa Nikola Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2001 (J.)
brak
17. Kuc Nadia Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2001 (J.)
brak
18. Metryka Patrycja KJK Pod Żubrem
1997 (MJ.)
brak
19. Michalak Rafał KJ Galop Kozienice
S
O021482
20. Moćko Aleksandra Bpk
1996 (MJ.)
Brak
21. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (J.)
O035724
22. Niewadzi Gabriela Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2006 (Mł.)
brak
23. Pindur-Antosz Karolina St. KS KJK Szary Michałowice
S
O001661
24. Piwowarski Artur KS Stangret Kielce
S
brak
25. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (JM.)
O034540
26. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
27. Podolecka Anna KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O040702
28. Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
S
O003873
10046832
29. Rudzka Paulina KS Stangret Kielce
2000 (J.)
O026694
30. Ślusarczyk Aleksandra Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
1998 (MJ.)
brak
31. Słaby Marcelina Kielecki KJ
2005 (JM.)
O035628
32. Śmiglarska Klaudia Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
1996 (MJ.)
brak
33. Smolich Julia KKJ SJ Bilcza
2006 (Mł.)
brak
34. Spanier Magdalena Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
S
brak
35. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
36. Szrajer-Głasek Anna Kielecki Klub Jeździecki
S
brak
37. Toporek Hanna BPK
38. Walas Beata KS Stangret
1999 (J.)
brak
39. Wiecheć Zuzanna Kielecki Klub Jeździecki
2000 (J.)
brak
40. Wójcik Julia KS Stangret
2002 (JM.)
O041700
41. Wróbel Zuzanna KKJ MAAG
2003 (JM.)
brak
42. Wrona Marcelina KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O020217
43. Żądło Maria KS Stangret Kielce
2002 (JM.)
O038889
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

20

ARAMIS SP POL 2003 Wałach gniada F: Lansjer L
M: Arabeska
O: Sarapata
B: Słoka
09576
2.

38

ASTERIX SP POL 2001 Wałach gniada F: Elvis
M: Ajanta
O: Barbara Żądło
B: SK Okoły
K006098
3.

12

BALOUCCA SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet
M: Alberina
O: Joanna Pomiankowska
B: Janusz Cebulak
brak
4.

18

BARIERA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: REVEL
M: BESSA
O: M.SARAPATA
B: SK RZECZNA
brak
5.

22

BARON VAN GROSFELD BH SP POL 2008 Ogier kara F: Elf
M: Bila BH
O: Klaudia Śmiglarska
B: Bogna Hupa
brak
6.

44

BENFIKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baryshnikov
M: Banicja
O: Marek Wiecheć
B: Magdalena Strąk
K019054
7.

39

CAMILLO SONG HANN GER 2007 Wałach gniada F: Now or Never M
M: Allegra Giulia
O: Ewa Rudzka
B: Julia Christoffers
K011984
8.

6

CASSIS IMPERIAL Hanover GER 2010 Wałach gniada F: Christ
M: Palina
O: Daria Piwowarska
B: Niemcy
K018795
9.

33

CHAPEAU BAS Oldenburska POL 2011 Ogier siwa F: Cassini Gold
M: Inspiration
O: Zbigniew Płatos
B: Zbigniew Płatos
brak
10.

48

CHELLO A WURT. GER 2005 Wałach gniada F: Chello I
M: Arlena
O: Rafał Drezno
B: Friedrich Fundis
K013320 DE473730829905
11.

31

CHICOLO OLD POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Chicos Boy / Carpaccio
M: Quinesse / Grannox
O: Zbigniew Płatos
B: Zbigniew Płatos
K010184 DE433330560806
12.

7

COSTA Małopolska POL 2005 Klacz kasztanowata F: Wars
M: Czernina
O: Aleksandra Moćko
B: Rafał Piasecki
Brak
13.

35

DANTER-GR Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach inna/mk: F: Alamos
M: DEKORA-GR
O: Angelika Metryka
B: Wacław Szpatkowski
brak
14.

43

DOLORES N SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/173 F: Liberatto P / Corofini
M: Donna Louisa P / Louis
O: Karolina Pindur-Antosz
B: Katarzyna Niedźwiecka
K019558 616009610061810
15.

1

DZWONECZEK Typ Szlachetny POL 2001 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Ośrodek Rekreacji i Hipoterapii MAAG
B: NN
brak
16.

4

GEDEON SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Hartland
M: Getyna / Genius
O: Grzegorz Bielnik
B: -
K009867 POL 009 66 07860 05
17.

49

Geertruida F:
M:
O:
B:
18.

28

GREAT PLEASURE III SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Ever For Pleasure
M: Grace
O: Manor House
B: Makowski
K015783 POL009660451207
19.

15

HARFIARZ Kuc Feliński POL 1993 Ogier izabelowata/kuc:130 F: Grafos / Epos
M: Harfa / Epos
O: Natalia Słaby
B: Akademia Rolnicza w Lublinie RZD Felin
K001619 POL013660072893
20.

24

HEBRA M POL 2005 Klacz gniada F: Bekas
M: Huczna
O: Sarapata
B: Mesek
brak
21.

2

HIMEQUYL PKSP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: IMEQUYL
M: HURGANDA
O: OSKAR SZRAJER
B: WOJCIECH CIEPLIŃSKI
BRAK 616 009 55 00008 13
22.

50

HINDUS MŁP. POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Dybicz
M: Holandia
O: Waldemar Głowacki
B: Waldemar Głowecki
brak
23.

45

HOKEY POKEY KWPN POL 2012 Klacz siwa F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
O: .
B: .
K023569
24.

26

JANTAR MŁP POL 2012 Wałach tarantowata F: Ganges
M: Jamajka
O: Manor House Sp. z o. o.
B: Borkowski
brak
25.

37

KATANI Trakeńska POL 2006 Wałach gniada F: Cugnot
M: Kotlina
O: Patrycja Metryka
B: Mirosław Kulpiński
brak
26.

27

KORAN SP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Jagielończyk
M: Kama
O: Anna Podolecka
B: Jan Czerniawski
K021251 POL009570098008
27.

34

LAURENCJA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Stalon /
M: Lisa / Hades
O: Waldemar Mróz
B: Zbigniew Płatos
K016707 DE433331562007
28.

14

LEXUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: ALVAREZ 17
M: LEGENDA
O: ALEKSANDRA I ANDRZEJ WÓJCIK
B: XXX
K015357
29.

32

MOULIN ROUGE OLD GER 2011 Wałach siwa F: Mylord Carthago / Carthago
M: Inspiration / Incolor
O: Zbigniew Płatos
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021119 DE418180200711
30.

46

NIKON SP POL 2011 Ogier kasztanowata F: In Camera / Sadler's Wells
M: Nitoloma / Concorde
O: Karolina Burczyn
B: Anna Tyszko
K021077
31.

25

PARYS M POL 2010 Wałach kara/168 F: Tabex
M: Proporcja
O: Manor House
B: Wacław Ignaciuk
brak POL61600658035410
32.

51

Pi Dor sp 2010 kasztan F: Love Affair
M: Pelga
O: Andrzej Duszkiewicz
B: Marek Duszkiewicz
33.

3

QUITE HOL. POL 2010 Wałach siwa F: Quite Capitol
M: Lady Jump II
O: Grzegorz Bielnik
B: -
K018032 DE 441411201910
34.

16

RYWAL Małopolska POL 2009 Wałach gniada F: Wareg
M: Rachel
O: Iga Suchodolska
B: Halina Krais
brak
35.

5

RYWAL Małopolska POL 2009 Wałach gniada F: Wareg
M: Rachela
O: Iga Suchodolska
B: Halina Krais
brak
36.

13

SANTOP Małopolska POL 2009 Ogier gniada F: TOP GUN
M: SANTA CLARA
O: Andrzej Szperl
B: Andrzej Szperl
brak
37.

19

SELENA SP POL 2006 Klacz kara F: Guffi
M: Salwa
O: Magdalena Spanier
B: nn
brak
38.

23

SHAKIRA L SP POL 2003 Klacz gniada/165 F: Lansjer L
M: Sumka
O: Maciej Kuc
B: KJ Alexander Elizówka
K007334 105FI03
39.

9

STRADIVARIUS SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl sp / Luron KWPN
M: Symphonie BWP / Heartbreaker KWPN
O: Duszkiewicz Marek
B: Mrozowska Anna
brak
40.

21

SYZYF M POL 2000 Wałach kasztanowata F: Empik
M: Sjesta
O: Sarapata
B: SK Udórz
brak
41.

52

TIK TAK SP POL 2008 Ogier gniada/168 F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
O: Rafał Płatek
B:
K018090 616009690190508
42.

11

USTIN OS POL 2012 Wałach gniada F: Utiniv KWPN / Libero H
M: Angela / Aloube Z
O: Duszkiewicz Marek
B: Duszkiewicz Gabriela
brak
43.

10

VERNON OS POL 2011 Wałach siwa F: Van Helsing
M: Funny Affair
O: Marek Duszkiewicz
B: Marek Duszkiewicz
brak
44.

29

WATERKANT S ODIN Walijski Kuc Górski GER 2003 Wałach kara/kuc: F: Padock Orion
M: Nordish Girl
O: Julia Smolich
B: n/d
brak
45.

36

WIATER Koń Huculski POL 2011 Wałach inna/kuc: F: Paw
M: Wokanda-O
O: Jacek Metryka
B: Skubisz Czesław
brak
46.

41

WOLLINGS LION KING Kuc Walijski NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
O: Herbert Szrajer
B: H. Bleker
K012216 5280170401229
47.

17

ZOJA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: FRED
M: ZAGADKA
O: AGNIESZKA KOŁOMAŃSKA
B: MIROSŁAW CZAPKA
brak
Rider Club
Competition
Prize
Metryka Patrycja KJK Pod Żubrem
100
SUM:
100.00
Płatek Oliwia Kielecki KJ
150
SUM:
150.00
Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
300
SUM:
300.00
Rudzka Paulina KS Stangret Kielce
50
SUM:
50.00
Słaby Marcelina Kielecki KJ
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baran Aleksandra
Bez przynależności klubowej
KATANI (37)
2017-06-24
19
2017-06-24
2017-06-25
9
2017-06-25
8
Baran Natalia
Bez przynależności klubowej
WIATER (36)
2017-06-24
8
2017-06-24
10
2017-06-25
4
2017-06-25
22
Bednarska Aleksandra
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
HEBRA (24)
2017-06-25
6
2017-06-25
18
Bielnik Nikola
KS Stangret Kielce
QUITE (3)
2017-06-25
13
2017-06-25
2017-06-24
6
2017-06-24
GEDEON (4)
2017-06-24
8
2017-06-24
15
2017-06-25
7
2017-06-25
12
Bochenek Paulina
KS Stangret
RYWAL (5)
2017-06-24
14
2017-06-24
1
Bujak Hanna
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
HEBRA (24)
2017-06-24
9
2017-06-24
6
Bujak Lena
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
BARIERA (18)
2017-06-24
2017-06-24
Chodurski Marcin
BPK
2017-06-24
23
2017-06-24
20
2017-06-25
16
Duszkiewicz Andrzej
BPK
2017-06-24
9
2017-06-24
2017-06-25
6
2017-06-25
Duszkiewicz Marek
KJ Leśna Wola
VERNON (10)
2017-06-24
9
2017-06-24
4
2017-06-25
4
2017-06-25
1
USTIN (11)
2017-06-24
6
2017-06-24
3
2017-06-25
3
2017-06-25
6
Pi Dor (51)
2017-06-24
1
2017-06-24
2
2017-06-25
8
2017-06-25
1
Głowacki Waldemar
KS Stangret
HINDUS (50)
2017-06-24
2017-06-24
Góral Kinga
KS Stangret Kielce
2017-06-25
7
2017-06-25
10
Gumuła Natalia
KS Stangret
2017-06-24
4
2017-06-24
2017-06-24
1
Kołomańska Agnieszka
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
ZOJA (17)
2017-06-25
5
2017-06-25
19
Kruk Łukasz
Kielecki KJ
ZOJA (17)
2017-06-24
7
2017-06-24
29
Krupa Nikola
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
SYZYF (21)
2017-06-24
10
2017-06-25
2
Kuc Nadia
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2017-06-24
3
2017-06-24
5
2017-06-25
2
2017-06-25
9
2017-06-25
7
Metryka Patrycja
KJK Pod Żubrem
2017-06-24
4
2017-06-24
2
100
2017-06-25
2
2017-06-25
3
Michalak Rafał
KJ Galop Kozienice
CHICOLO (31)
2017-06-24
8
2017-06-24
10
Moćko Aleksandra
Bpk
COSTA (7)
2017-06-24
18
2017-06-24
17
2017-06-25
6
2017-06-25
13
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2017-06-24
5
2017-06-24
6
2017-06-25
3
2017-06-25
2
Niewadzi Gabriela
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
SYZYF (21)
2017-06-24
7
2017-06-25
8
Pindur-Antosz Karolina
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-06-24
8
2017-06-24
7
2017-06-25
4
2017-06-25
5
Piwowarski Artur
KS Stangret Kielce
2017-06-24
13
2017-06-24
26
2017-06-25
11
2017-06-25
15
Płatek Oliwia
Kielecki KJ
TIK TAK (52)
2017-06-24
6
2017-06-24
1
150
Płatos Zbigniew
KJ Galop Kozienice
2017-06-24
3
2017-06-24
7
2017-06-25
7
2017-06-25
6
2017-06-24
13
2017-06-24
5
2017-06-25
1
300
Podolecka Anna
KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
PARYS (25)
2017-06-24
31
2017-06-24
30
2017-06-25
16
2017-06-25
KORAN (27)
2017-06-24
11
2017-06-25
8
Pomiankowska Joanna
KS Stangret Kielce
2017-06-24
2
2017-06-24
2017-06-25
14
2017-06-25
NIKON (46)
2017-06-24
10
2017-06-24
2017-06-25
11
2017-06-25
Rudzka Paulina
KS Stangret Kielce
2017-06-24
3
50
2017-06-24
1
2017-06-25
2
Ślusarczyk Aleksandra
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
ARAMIS (20)
2017-06-24
6
2017-06-24
7
2017-06-25
4
2017-06-25
2017-06-25
5
Słaby Marcelina
Kielecki KJ
2017-06-24
4
2017-06-24
2
2017-06-25
1
2017-06-25
1
200
Śmiglarska Klaudia
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
SANTOP (13)
2017-06-24
25
2017-06-24
11
2017-06-25
20
2017-06-25
10
2017-06-24
4
2017-06-24
12
2017-06-25
9
2017-06-25
5
2017-06-25
6
Smolich Julia
KKJ SJ Bilcza
2017-06-24
2017-06-24
5
2017-06-25
3
2017-06-25
2
2017-06-25
2
Spanier Magdalena
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
SELENA (19)
2017-06-24
12
2017-06-25
5
2017-06-25
1
2017-06-25
8
2017-06-24
2017-06-24
1
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2017-06-24
1
2017-06-24
3
2017-06-25
3
Szrajer-Głasek Anna
Kielecki Klub Jeździecki
2017-06-24
22
2017-06-24
27
2017-06-25
14
2017-06-25
21
Toporek Hanna
BPK
2017-06-24
21
2017-06-24
11
2017-06-25
1
2017-06-25
4
Walas Beata
KS Stangret
RYWAL (16)
2017-06-25
7
2017-06-25
Wiecheć Zuzanna
Kielecki Klub Jeździecki
BENFIKA (44)
2017-06-24
24
2017-06-25
5
2017-06-25
2017-06-24
1
Wójcik Julia
KS Stangret
LEXUS (14)
2017-06-24
5
2017-06-25
17
2017-06-25
12
2017-06-25
4
2017-06-24
2017-06-24
1
Wróbel Zuzanna
KKJ MAAG
2017-06-24
2
2017-06-24
1
2017-06-25
3
2017-06-25
15
Wrona Marcelina
KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
JANTAR (26)
2017-06-24
28
2017-06-24
9
2017-06-25
2017-06-24
1
2017-06-25
10
Żądło Maria
KS Stangret Kielce
ASTERIX (38)
2017-06-24
16
2017-06-24
12
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25

Number of Riders: 43

Number of Horses: 47

The sum of prizes: 800.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl