Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

JUMP OFF MAZOVIA IV kwalifikacje - ZR-B i ZT-B
Bobrowy Staw, 17-18.06.2017r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
124 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 22:19:25
2017-06-14 22:18:55
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 2x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 22:19:49
2017-06-14 22:17:18
Wiktoria Leszek-Karwańska MILAGROS ZAGORKA
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
122 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 22:20:13
2017-06-14 22:15:35
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/C/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - dwufazowy art. 274.5.5
121 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 22:20:37
2017-06-14 22:13:11
Wiktoria Leszek-Karwańska MISTER
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 22:21:03
2017-06-14 22:10:46
Kostancja Przybylska BAJPAS-BAJAN
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 22:21:27
2017-06-14 22:08:27
Maja Wołkow IZIS KL
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 22:04:21
2017-06-14 21:50:57
Rafał Michalak CHICOLO
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
117 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 21:44:50
2017-06-14 21:41:51
Nadia Sobiecka DONALD
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 21:32:01
2017-06-14 21:31:42
Lindsey Davis Miller RONALDINI
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
115 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 21:31:26
2017-06-14 21:31:12
Martyna Klimczak EL- VIS
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 21:24:16
2017-06-14 21:15:15
Aleksandra Kaute CENTUCKY 2
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
113 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 21:24:35
2017-06-14 20:49:11
Fabian Plapis CASSINA ROYALE
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 21:26:49
2017-06-14 20:48:44
Fabian Plapis BERETTA
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 21:28:52
2017-06-14 19:36:23
Marta Jaczynowska CHANSONETTE DE REVEL
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 21:29:07
2017-06-14 19:21:33
Maja Piotrowska HANTERKA
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
109 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 21:29:32
2017-06-14 18:26:56
Radosław Zalewski DOLLAR GYM
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 21:29:50
2017-06-14 18:04:43
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/C/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - dwufazowy art. 274.5.5
107 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 21:30:08
2017-06-14 18:04:05
Izabella Tomaszewska NADAL
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/C/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - dwufazowy art. 274.5.5
106 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 21:30:23
2017-06-14 17:16:41
Kinga Ciszewska EBEN HAEZER
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 21:30:38
2017-06-14 17:10:03
Bogumiła Skoblewska BRYZA
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
104 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 21:30:54
2017-06-14 15:15:33
Justyna Kopko HAMLET F.S.
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 21:31:11
2017-06-14 15:14:51
Justyna Kopko CARRY LADY
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 21:31:46
2017-06-14 14:49:23
Monika Jaworska EUFORIA
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 14:35:10
2017-06-14 13:37:30
Maria Pietrusińska DIOMEDES
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
100 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 14:35:46
2017-06-14 12:50:59
Ewelina Jezierska DONA
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 14:39:08
2017-06-14 12:10:08
Wiktoria Król P-QUATRO
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
98 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 14:39:29
2017-06-14 12:08:42
Mateusz Owczarz MARINELLO 0003
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 14:40:00
2017-06-14 11:51:04
Łukasz Kościesza MILUZA
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 14:40:27
2017-06-14 11:50:29
Łukasz Kościesza CELANDER
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 14:40:47
2017-06-14 11:50:00
Ewa Kuczyńska PARYS
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 14:41:12
2017-06-14 11:04:48
Agnieszka Kułakowska NEW GOLD
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
93 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 14:41:41
2017-06-14 10:50:46
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
92 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 14:42:32
2017-06-14 10:33:53
Bogdan Maślanka KASTET
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
91 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 00:28:24
2017-06-14 10:16:56
Dorota Radzikowska DARFUR
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 00:28:07
2017-06-14 10:16:45
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
89 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 10:11:25
2017-06-14 10:01:29
Kinga Głuchowska FALKONDA
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 21:32:16
2017-06-14 07:47:41
Ewa Mazurowska INDI
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:28:14
2017-06-13 23:46:31
Julia Borys NEFRYT
  • 2x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 23:32:00
2017-06-13 23:17:41
Monika Żakiewicz AGAT
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:27:44
2017-06-13 23:09:04
Kamil Wiszniewski GAJA
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:27:28
2017-06-13 22:52:28
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/C/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - dwufazowy art. 274.5.5
83 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:43:30
2017-06-13 21:43:01
Julia Vetter BATOR
  • 2x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:42:40
2017-06-13 21:35:33
Agnieszka Sarnecka KAILY
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:42:58
2017-06-13 21:35:27
Natalia Stevnert BASTYLIA
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:43:15
2017-06-13 20:42:29
Janina Strzałkowska INMORTAL
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:43:55
2017-06-13 20:41:25
Janina Strzałkowska MISTER CASH
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:46:34
2017-06-13 20:39:54
Janina Strzałkowska GJALT D
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:45:22
2017-06-13 20:37:28
Janina Strzałkowska ELUE VAN T&L
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:28:02
2017-06-13 19:17:23
Marta Zając EXITO
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:30:50
2017-06-13 19:16:59
Marta Zając CON DAO
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:31:09
2017-06-13 19:06:45
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:31:26
2017-06-13 19:06:26
Marta Hejger CIROBANTA
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:31:41
2017-06-13 18:45:19
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:31:56
2017-06-13 17:41:42
Małgorzata Skowron-Suchodolska EMZ ET
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY CANCELED 2017-06-15 09:38:00
2017-06-13 16:23:34
Oliwia Wojcieska GIFT OF BIRTHDAY
  • 2x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:32:28
2017-06-13 14:20:35
Konstancja Szymacha FAJNA
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 20:32:41
2017-06-13 14:19:18
Leszek Nieużyła MEKSYK
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 14:17:31
2017-06-13 12:56:16
Natalia Pawlicka PROMETHEUS
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 14:17:11
2017-06-13 12:55:48
Natalia Pawlicka LA CORRADA 5
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 11:16:30
2017-06-13 09:43:45
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 11:16:03
2017-06-12 21:52:00
Dorota Wakulińska MONTE CHRISTO AB
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 11:15:43
2017-06-12 21:50:21
Jakub Olesiejuk MONTE CHRISTO AB
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 11:15:25
2017-06-12 21:45:53
Julia Fedyna HERMES
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 21:35:00
2017-06-12 20:47:50
Julia Szemro LAREDO
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 21:34:39
2017-06-12 18:13:59
Zofia Pudło VENUS Ł
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 21:34:19
2017-06-12 17:47:26
Hanna Choińska NESSINO
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 21:34:02
2017-06-12 17:25:01
Kamila Kolankowska OMEN
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 21:33:46
2017-06-12 17:12:25
Dominika Maruda FUGA
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:27:11
2017-06-12 17:11:12
Karolina Sujecka FUGA
  • 2x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 21:33:11
2017-06-12 14:47:03
Jagna Grabowska SONIA
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 21:32:46
2017-06-12 12:08:36
Agata Świerczyńska HAWANA
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 12:59:07
2017-06-12 10:05:17
Anna Lemańska HELLANIA
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 12:59:24
2017-06-12 10:03:03
Aleksandra Dąbkowska BORMAN
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 12:59:39
2017-06-12 10:02:52
Aleksandra Dąbkowska GUCCI
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 12:59:54
2017-06-12 09:31:25
Julia Ostrowska EVENING BREEZE
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 13:00:08
2017-06-12 08:31:53
Aleksandra Mariańska ZARYS
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 13:00:25
2017-06-12 08:26:33
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 13:00:41
2017-06-12 07:40:59
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 22:34:39
2017-06-11 22:00:37
Maria Sinczak KUBA
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 22:34:56
2017-06-11 21:59:40
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 22:35:10
2017-06-11 21:12:26
Jan Buller WODEWIL
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 22:35:28
2017-06-11 19:17:56
Aleksandra Kilian KARINA
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 22:35:48
2017-06-11 17:31:11
Jagna Grabowska WINEGRA
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 22:36:03
2017-06-11 17:30:34
Olga Grabowska FUSTIQUE-TETTI
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 22:36:27
2017-06-11 17:05:36
Paulina Borowiec OASIS DE JOIE
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 22:36:42
2017-06-11 00:29:25
Gabriela Różycka A-CONI
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 22:37:00
2017-06-10 22:05:30
Aleksandra Wiśniewska ASTURIA
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 6/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/C/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - dwufazowy art. 274.5.5
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 22:37:19
2017-06-10 22:04:58
Aleksandra Wiśniewska ELECTRA MK
  • 2x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 22:37:39
2017-06-10 22:03:47
Martyna Maciąg CARAVELLA
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 22:39:04
2017-06-10 21:43:24
Zofia Kozioł IDRYS
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 21:26:39
2017-06-10 20:34:08
Igor Esz DRAKA
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 21:26:21
2017-06-10 17:58:56
Agnieszka Piotrowska MONTANA
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 15:28:52
2017-06-10 15:06:48
Paulina Kaczmarz - Chojnacka CHEEROKE
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 15:28:28
2017-06-10 12:36:40
Andrzej Brzuchalski CZARON
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 15:28:00
2017-06-10 12:12:49
Laura Trzaska POLONIA
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 11:15:06
2017-06-10 11:11:20
Izabela Sadoch LAREDO
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 23:27:21
2017-06-09 17:52:30
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 23:26:58
2017-06-09 17:51:38
Olga Celska ESCATO
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 23:26:33
2017-06-09 14:52:05
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 2x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 23:25:34
2017-06-09 12:14:05
Laura Radziszewska A-CARMEN
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 10:11:10
2017-06-08 16:59:14
Diego Acosta KORSARZ
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/C/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - dwufazowy art. 274.5.5
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:26:52
2017-06-08 12:57:40
Zofia Brońka FUNNY GIRL
  • 2x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 16:40:53
2017-06-08 10:09:44
Rita Rogalska ONE LADY
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 9/L/zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY CANCELED 2017-06-14 10:43:25
2017-06-08 08:38:38
Magdalena Ziajkowska CENTO
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 21:34:46
2017-06-07 12:40:43
Dominika Jamorska FALKATA
  • 2x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 23:10:54
2017-06-06 12:27:18
Aleksandra Piątkowska BRAVOUR PP
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 23:09:45
2017-06-06 10:29:17
Aleksandra Poznańska PERFECTO
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 23:30:17
2017-06-05 23:19:44
Joanna Petrenko HRABIA
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 23:29:59
2017-06-05 20:26:38
Karolina Chimkowska EXODUS
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 09:35:56
2017-06-04 21:20:30
Rafał Janusz STAVROS
  • 1x 12/C/konkurs o markę CAVALLERIA TOSCANA - dwufazowy art. 274.5.5
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 22:39:24
2017-06-04 21:19:46
Rafał Janusz CRAZY CLASSIC
  • 1x 11/N/zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 21:15:18
2017-06-04 18:23:05
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 20:43:44
2017-06-04 14:32:03
Monika Kuchta DAVANTI
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 20:42:50
2017-06-04 13:38:15
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/N/zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY CANCELED 2017-06-10 21:14:55
2017-06-04 10:52:54
Małgorzata Kuptel GUIDAM
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 10:41:04
2017-06-04 08:46:23
Marta Pietrkiewicz COTE D'AZUR
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 22:44:37
2017-06-03 20:56:41
Anna Wojciechowska SAMBA
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 20:46:54
2017-06-01 14:53:35
Dominika Dymińska BANDITA
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
6 ENTRY CANCELED 2017-06-10 09:07:40
2017-06-01 00:34:56
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 10:55:20
2017-05-31 18:49:09
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 10:55:37
2017-05-31 17:23:26
Dominika Maruda PARYS
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/dwufazowy art. 274.5.5
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 10:56:50
2017-05-31 17:21:43
Dominika Maruda ASCOT
  • 1x 1/LL-80/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 10:56:34
2017-05-31 17:17:53
Karolina Dąbrowska LOUCA QUATRO
  • 1x 2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 12:42:16
2017-05-29 17:18:21
Julia Gwóźdź SIENA
  • 1x 4/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/dwufazowy art. 274.5.5
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Acosta Diego Brak
S
O041737
10144538
2. Bobotek Weronika TKKF Ognisko Hubert
S
brak
3. Borys Julia KJ Sawanka
2004 (JM.)
Brak
4. Celska Olga SKJ Beckersport
1999 (J.)
O026797
5. Chimkowska Karolina Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O018718
6. Choińska Hanna KJ Dworek Okuniew
1996 (MJ.)
O031299
7. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
8. Dąbrowska Karolina bpk
S
O024171
9. Daniłowska Karina BPK
2003 (JM.)
brak
10. Davis Miller Lindsey KJ Akademia Kucania
S
O039876
11. Dragan Natalia BPK
2003 (JM.)
brak
12. Dymińska Dominika Szwadron Jazdy RP
S
O003531
13. Esz Igor KJ Strzała Krubiczew
2002 (JM.)
O037495
14. Fedyna Julia BPK
2002 (JM.)
brak
15. Głuchowska Kinga BPK (MAZ)
S
O039368
16. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
1997 (MJ.)
O019602
17. Grabowska Jagna Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
18. Grabowska Olga KJ Dworek Okuniew
S
O002091
19. Grzymała Jakub Stow. Jeź, Szarża
S
O010163
20. Hamerska Julia BPK (MAZ)
1997 (MJ.)
O019606
21. Hejger Marta LKJ Gałkowo
S
O006053
22. Jamorska Dominika Universe Horse Center
S
brak
23. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
24. Jaworska Monika KJ Hippica Polonia Słupno
S
O006078
25. Jezierska Ewelina niezrzeszony
S
brak
26. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
27. Kaczmarz - Chojnacka Paulina KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O035648
28. Kaute Aleksandra KJ Szwadron Jazdy RP
S
O011213
29. Kilian Aleksandra Ośrodek jeździecki sebory
1997 (MJ.)
Brak
30. Klimczak Martyna KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039324
31. Kolankowska Kamila KU AZS UW
2000 (J.)
O037860
32. Kopko Justyna KSK Stare Babice
S
O003096
33. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
34. Król Wiktoria UKS PRIMO
2001 (J.)
O025141
35. Kuchta Monika BPK
S
brak
36. Kuczyńska Ewa Ognisko TKKF Hubert
1999 (J.)
brak
37. Kuliszewska Zofia BPK (MAZ)
1999 (J.)
O020911
38. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
39. Kuźma Nadia SSKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
40. Lemańska Anna KJ Equest Łąck
2000 (J.)
O034175
41. Leszek-Karwańska Wiktoria bpk
2001 (J.)
O018344
42. Łabudzka Joanna Ośrodek Jeździecki Tarpan
S
none
43. Maciąg Martyna BPK
1998 (MJ.)
O033108
44. Mariańska Aleksandra Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża
S
O012425
45. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
46. Maślanka Bogdan bpk
S
O022341
47. Michalak Rafał KJ Galop Kozienice
S
O021482
48. Mordzelewski Michał SJ Poster Piaseczno
S
O001972
49. Naruszewicz - Stroińska Julia BPK (MAZ)
1999 (J.)
O030887
50. Nieużyła Leszek bpk
S
O004155
51. Olesiejuk Jakub bpk
S
O001054
52. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
53. Owczarz Mateusz UKS PRIMO
2004 (JM.)
O043514
54. Pawlicka Natalia JKS Wyręba Świętochów
1997 (MJ.)
O022065
55. Piątkowska Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O002381
56. Pietrkiewicz Marta BPK (MAZ)
S
O009887
57. Pietrusińska Maria KJ Aldragho Piaseczno
S
O003164
58. Piotrowska Agnieszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1997 (MJ.)
O022109
59. Piotrowska Maja KJ Equistro Wierzawice
1997 (MJ.)
O021348
60. Plapis Fabian WKJ Lublin
S
O021793
61. Poznańska Aleksandra JKS Karolina
2002 (JM.)
O036636
62. Przybylska Kostancja bpk
2005 (JM.)
O039639
63. Pudło Zofia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1999 (J.)
O028731
64. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
65. Różycka Gabriela BPK
1999 (J.)
brak
66. Sadoch Izabela Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2002 (JM.)
brak
67. Sarnecka Agnieszka bpk
1999 (J.)
68. Skowron-Suchodolska Małgorzata JKS Stajnia pod Skowronkiem
S
O006092
69. Sobiecka Nadia JKS Equita Świętochów
2003 (JM.)
brak
70. Stevnert Natalia KJ Aromer Józefin
S
O003937
71. Strzałkowska Janina KJ Strzała Krubiczew
1998 (MJ.)
O004624
72. Sujecka Karolina bpk maz
2001 (J.)
brak
73. Szemro Julia Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
brak
74. Szuba Paulina KJ Wiktorowo
S
O023245
75. Szymacha Konstancja KJ Szwadron Jazdy RP
S
O011448
76. Tomaszewska Izabella St. J Poster Piaseczno
S
O003344
77. Trzaska Laura KJ Strzała Krubiczew
2002 (JM.)
O037494
78. Vetter Julia BPK
2006 (Mł.)
O045409
79. Wakulińska Dorota Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O035451
80. Wiśniewska Aleksandra SKF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003693
81. Wiszniewski Kamil Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja Warszawa
1996 (MJ.)
O019467
82. Wojciechowska Anna Polski Polo Klub
S
O026867
83. Wołkow Maja Bpk
2003 (JM.)
O033575
84. Zając Marta Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
1997 (MJ.)
O022093
85. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
86. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
87. Zdolska Paula SSKJ Bobrowy Staw
S
O012695
88. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (J.)
O026990
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

87

A-CONI HOL. GER 2008 Klacz gniada F: Con Air
M: Daneta
O: Gabriela Różycka
B: -
brak
2.

88

ASTURIA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Seigon/Nobody
M: Andromeda/Louis
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Ryszard Pieroń
K011974
3.

7

BAD BOY SP POL 2007 Ogier siwa F: Maram / Aram
M: Bornea / Tioman Island
O: Wiktoria Leszek-Karwańska
B: Sławomir Grzelczyk
K012150 POL009590088207
4.

8

BAJPAS-BAJAN DRP POL 2002 Wałach gniada/kuc:148 F: Nn
M: Nn
O: Karolina Kolanowska
B: Hubert Kierznowski
Brak
5.

111

BANDITA M POL 2008 Wałach kara F: Awans
M: Błyskawica
O: Dominika Dymińska
B: Tomasz Drażba
K012306
6.

49

BASTYLIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Oder
M: nn
O: Piotr Pająk
B: Piotr Pająk
K023151
7.

47

BATOR Kuc Walijski POL 2008 Wałach siwa/kuc: F: Little Ear
M: Barbie
O: Beata Vetter
B: Beata Vetter
brak
8.

16

BERETTA HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada/178 F: Cheetano
M: Hagitta
O: Fabian Plapis
B: Timm Peters
K020111 DE421000170409
9.

73

BORMAN HAN GER 2010 Wałach gniada F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Sabine / Stakkato Gold
O: Jacek Kosow
B:
K016741 DE431310183510
10.

103

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:144 F: Baccarat
M: Niina PP
O: Procima sp. Z o.o.
B: Procima sp. Z o.o.
K022593
11.

108

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O: Zuzanna Żuk
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
12.

90

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II
M: Callie Z
O: Martyna Maciąg
B: Polska
K016223
13.

28

CARRY LEADY Holsztynska POL 2011 Klacz ciemnogniada/161 F: Carry Son hol
M: Claudia hol
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
K023003 616009640004111
14.

123

Casalina F:
M:
O:
B:
15.

15

CASSINA ROYALE HOL GER 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Claudio
M: Toskana IV
O: Fabian Plapis
B: Timm Peters
K021157 DE421000138510
16.

35

CELANDER KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Tangelo van de Zuutenhoeve
M: Lieke
O: Monika Kwasieborska-Kościesza
B: Prywatny
K023470
17.

64

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
O: Rafał Kowalski
B: /
K022560 056015Z55615311
18.

94

CHEEROKE TRK. POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Gluosnis
M: Charyzma / Ignam
O: Iwona Kaczmarz
B: Marek Romanowski
K016938
19.

10

CHICOLO OLD. GER 2006 Ogier ciemnogniada F: Chico's Boy
M: Quinesse
O: Zbigniew Płatos
B: Albert Sprehe
K010184
20.

56

CIROBANTA KWPN NLD 2007 Klacz gniada F: Casantos / Cantos
M: Wirobanta / Indoctro
O: Marta Hejger
B: E. Kuijer
K018653 528003000706259
21.

55

CON DAO OLD POL 2010 Wałach gniada F: Contendro I
M: Drafna
O: Janusz Zając
B: Janusz Zając
K017612
22.

109

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
O: Marek Wajda
B: -
K007952 096121
23.

86

CRAZY CLASSIC OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Air / Contender
M: Ristona / Balou Du Rouet
O: Rafał Janusz
B: Gestuet Lewitz
K017579 DE 418181419007
24.

77

DAME KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Nabab de Reve
M: Jennifer/Capitol
O: Beata Naruszewicz - Stroińska
B:
K021889 528003000809047 105AY42
25.

3

DARFUR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Banita
M: Dalarna / Arak
O: Batalion Reprezentacyjny WP
B: SK Liski
K013283
26.

107

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada F: Huzar
M: Delia
O: Monika Kuchta
B: Maria i Andrzej Bieńko
brak
27.

30

DIOMEDES SP POL 2007 Wałach gniada F: Dionizos/ Elvis
M: Diuna/ Rabiatos Z
O:
B:
K015929
28.

21

DOLLAR GYM HOL POL 2011 Wałach gniada F: Dollar D.L.PI / Quidam De Revel
M: Jeliza / Cascavelle
O: Natalia Maciejewska
B: ZG Tischner Rainer + Thomas
K021243 DE421000530911
29.

31

DONA SP POL 2008 Klacz F: CORLEONE Z
M: DYNA
O: Ewelina Jezierska
B: P.B.
K019964
30.

11

DONALD KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:135 F: nn
M: nn
O: Nadia Sobiecka
B: Nadia Sobiecka
brak 11863
31.

92

DRAKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Marino
M: Drafne
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K008448
32.

2

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
33.

57

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K021535 616007520031711
34.

13

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K014545 pol00650009402
35.

53

ELUE VAN T&L SP POL 2010 Klacz F: BEAULIEU’S THINK BIG
M: Eridania/
O: Luc Tillman/
B:
brak
36.

59

EMZ ET SP POL 2010 Wałach gniada F: Ever For Pleasure /
M: Emza /
O: Marzenna Skowron
B: Marzenna Skowron
K018564 616009661515609
37.

98

ESCATO Hannowerska POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I
M: Dakota
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204
38.

29

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi
M: Elkana
O: Monika Jaworska
B: .
Brak
39.

75

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Namelus R / Concorde
M: Lory / Ekstein
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: JMFM Van Hartwijk
K021584 528003200902273 104MZ26
40.

54

EXITO OLD POL 2008 Wałach gniada F: Epsom Gesmeray
M: Galmba
O: Janusz Zając
B: Elisabeth Kapp
K015894
41.

106

EXODUS SP POL 2009 Wałach gniada F: Casiro
M: Escada
O: Janusz Majkowski
B: Janusz Majkowski
K019160 616009661271009
42.

60

FAJNA KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata F: Zippo
M: Ines
O: Jerzy Korona
B: -
K019691
43.

102

FALKATA WLKP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Dżamir/
M: Falanga/
O: Dominika Jamorska
B: Henryk Święcicki
brak POL007610193407
44.

40

FALKONDA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Dżamir
M: Falanga
O: Kinga Głuchowska
B: Święcicki Henryk
K023469 POL007610265806
45.

46

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Ramzes
M: Fala
O: Jacek Sujecki
B: Zbigniew Romanczuk
Brak
46.

84

FUSTIQUE-TETTI KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Bustique / Indoctro
M: Klara-Tetti / Godwill
O: Olga Grabowska / K. Jerzak
B:
K020191 528003201005870
47.

44

GAJA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Solaris
M: Gloria V / Roland
O: Kamil Wiszniewski
B: Marek Adamuszewski
K020695
48.

52

GJALT D kwpn NED 2011 Wałach kara F: Zapatero VLD / Chin Chin
M: Olivia / Indoctro
O: Piotr Strzałkowski
B: .
K022542 528003201105500
49.

74

GUCCI KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Elstar / Larino
M: Edetie / Zeldenrust Z
O:
B: H. P. Aarts
K022776 528003201111229
50.

27

HAMLET F.S. KWPN POL 2012 Wałach kara/171 F: Zambesi
M: Sjanny
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
K023255 68920103949595959595
51.

20

HANTERKA OLD POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Corvallo / Coriano
M: Highvellya / Highvalley
O: Paweł Piotrowski
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012163 DE418181111005
52.

118

Helios F:
M:
O:
B:
53.

72

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
O: Cezary Lemański
B: Marek Romanowski
K013064 DE441411901906
54.

67

HERMES MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Hedar
M: Farcja
O: Julia Fedyna
B: Jaworski Janusz
brak
55.

97

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
56.

38

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
57.

50

INMORTAL ren POL 2012 Klacz siwa F: Cornet's / Cornet Obolensky
M: Contana / Contender
O: Piotr Strzałkowski
B: .
K022541 DE443435288412
58.

9

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baldini II
M: Ikaria
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
Brak
59.

120

JARUNIA SP POL 2009 Klacz gniada/mk: F: Ludger
M: Justicara
O: TKKF Ognisko Hubert
B: Sylwester Kosiński
brak
60.

78

JASPIS MŁP POL 2006 Wałach siwa F: Palmer
M: Jurna
O: Stowarzyszenie Szwadron Jazdy RP
B: Jankowska Anna
brak
61.

48

KAILY Czeska Gorąco-Krwista CZE 2008 Klacz kasztanowata/169 F: Radegast
M: Kentaur
O: Piotr Sarnecki
B: Piotr Sarnecki
K017057 203 009 226779507
62.

82

KARINA Śląska POL 2010 Klacz gniada/173 F: Arenal
M: Korekta
O: Tomasz Goździewski
B: Tomasz goździewski
616008660760810
63.

39

KASTET Wielkopolska POL 2004 Wałach kasztanowata F: Roselli
M: Kasandra
O: Bogdan Maślanka
B: Ryszard Szczęsny
K019298
64.

124

KONTADOR VD MOLENDREEF BWP BEL 2010 Wałach gniada F: Cooper vd Heffinck/ caretino
M: Urga/ heartbreaker
O: Radosław Zalewski
B:
K020516 056002W00295461
65.

125

KORSARZ SP POL 2009 Wałach gniada F: Loxley/Lesotho
M: Kora
O: Haraszkowski Andrzej
B: Zięba Janusz
K017354
66.

41

KORSARZ WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/172 F: Pikador
M: Kopia / Seul
O: Aleksandra Naleszkiewicz
B: Polska
K020633 616 007 52 00092 11
67.

63

LA CORRADA 5 OLD GER 2007 Klacz gniada F: Lucordo / Lucky Ghost
M: Phoenix Airline / Phonix
O: Jarosław Skarzyński
B:
K016339 DE433330427407
68.

65

LAREDO MŁP POL 2003 Wałach gniada F: Arcus/
M: Lerka/
O: Jacek Jagieliński
B: Jacek Jagieliński
brak
69.

119

LIDKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Maximus
M: Logika
O: Szuba Małgorzta
B: Szuba Małgorzata
K022609
70.

121

LORENSO WLKP POL 2008 Wałach siwa F: Landor sp
M: Lakonia wlkp
O: Bronisław Karaś
B: ooooPaprocki Stanisław
K012971 POL007520029608
71.

115

LOUCA QUATRO HAN POL 2008 Wałach gniada F: Fresh from the Coast / Friedensfurst
M: La Puppi / Le Primeur
O: Karolina Dąbrowska
B: Jorn Merzdorf
K021413 DE431316527708
72.

33

MARINELLO 0003 DRP GER 2001 Ogier bułana/kuc: F: Magic Main / Magnum
M: Sanny / Nobelchamp
O: Wiktoria Król
B: Detlef Jacob
K007806 DE487879001301
73.

112

MATADOR Typ Pogrubiony POL 2004 Wałach kasztanowata/168 F: Amor
M: Masza
O: Joanna Łabudzka
B: Ewa Wójtowicz
none
74.

126

MEFISTO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart
M: Milena
O: Rafał Hamerski
B: Janusz Łaszkiewicz
K015290
75.

61

MEKSYK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Falkon
M: Madera
O: Jerzy Korona
B: Jan Biskup
K019026 616006540108410
76.

6

MILAGROS ZAGORKA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 cm F: nn
M: nn
O: Monika Święcicka
B: nn
brak
77.

5

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: NN
M: NN
O: Piotr Żabowski-Żychowicz
B: Nn
Brak
78.

51

MISTER CASH BWP POL 2012 Wałach gniada F: Cooper vd Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact vd Heffin
O: Piotr Strzałkowski
B: .
K022027 056002W00301556
79.

93

MONTANA SP POL 2008 Klacz gniada/164 F: Giewont
M: Malwa / Elistor
O: Anna Piotrowska
B: Martyna Derpińska
K018323 POL009610184608
80.

66

MONTE CHRISTO AB M POL 2010 Wałach siwa F: Huzar
M: Motorola
O: Dorota Wakuińska
B: Mirosław Janik
K023367
81.

23

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho / Landgraf I
M: Niezapominajka / Davidoff
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Nowielice
K012424 POL009640033207 103ZR24
82.

80

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
83.

43

NEFRYT Mały Koń POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Bart
M: Nandina
O: Agata Borys
B: SK Dobrzyniewo
Brak
84.

69

NESSINO XX POL 2006 Ogier gniada F: Dzielżan
M: Nieglinka
O: Stanisław Choiński
B: Ryszard Szpar
K016580 12197
85.

37

NEW GOLD SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K010977 POL009661132206
86.

70

OMEN WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Madison
M: Oaza
O: Agnieszka Zawada
B: Krzysztof Bożewski
K022348 POL616007640060511
87.

32

P-QUATRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Qulester
M: Putyfara
O: Maria Król
B: jw
K020886 616009661404011
88.

36

PARYS PKSP POL 2008 Wałach gniada F: Ludger
M: Piwonia
O: Ognisko TKKF Hubert
B: Sylwester Kosiński
brak
89.

113

PARYS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Cooper / Cassini I
M: Cooper / Cassini I
O: Pawel Maruda
B: Zbigniew Kowalewski
K017035 POL007600081104
90.

104

PERFECTO SP POL 2010 Wałach kara F: Domel / Lagrain
M: Progis / Grand Amour
O: Aleksandra Poznańska
B: Zenon Brzozowski
K016501 616009520004510
91.

96

POLONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Marino
M: Prelekcja
O: Jan Kalinowski
B: Andrzej Pohl
K008447
92.

62

PROMETHEUS TS POL 2005 Ogier ciemnogniada F: nn/nn
M: nn/nn
O: Monika Skarzyńska
B:
K015104 12032 616999660900405
93.

117

QUANDO OLD POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Quintender / Quinar
M: Bolonia / Palegro
O: Paula Zdolska
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019504 DE418184033709
94.

12

RONALDINI Trakeńska POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis
M: Regina
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
brak 732010006405
95.

24

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
O: Joanna Kuliszewska
B: Hernandez Alfredo BEL
K023624 056015Z55775410 105BB45
96.

110

SAMBA HAN GER 2008 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Loree / Laurion
O: Anna Wojciechowska
B: Johannes Zur Lage
K013869 DE431319845108
97.

71

SONIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Caprioland / Caprisio
M: Solina / Dakar
O: Beata Grabowska
B: -
K011437 POL009580376905
98.

1

STAVROS HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Zora / Zuenftiger
O: Rafał Janusz
B: Elisabeth Kapp
K014790 DE431314801008
99.

122

SZANTI SP POL 2009 Klacz siwa F: HBC Lake bit
M: Safari
O: MOrdzelewski Michał
B: Szeibe Cezary
brak
100.

22

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
101.

45

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017470 616009600108710
102.

68

VENUS Ł SP POL 2009 Klacz siwa F: Caretino K
M: Victoria / Arcus
O: Jacek Pudło
B: Włodzimierz Łągiewka
K016978
103.

83

WINEGRA SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Roland / Ramiros Son II
M: Wineta / Skaleń
O: Beata Grabowska
B: Tadeusz Ziajkowski
K007987 616009590144501
104.

76

ZARYS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach ciemnogniada/172 F: Talent
M: Zdrada
O: Aleksandra Mariańska
B: Adam Maras
K010396 POL009690047005
Rider Club
Competition
Prize
Celska Olga SKJ Beckersport
250
SUM:
250.00
Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
250
SUM:
250.00
Hamerska Julia BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Hejger Marta LKJ Gałkowo
250
400
SUM:
650.00
Janusz Rafał KS Garo
400
SUM:
400.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
400
SUM:
400.00
Leszek-Karwańska Wiktoria bpk
200
SUM:
200.00
Maślanka Bogdan bpk
100
SUM:
100.00
Mordzelewski Michał SJ Poster Piaseczno
150
SUM:
150.00
Nieużyła Leszek bpk
50
SUM:
50.00
Pawlicka Natalia JKS Wyręba Świętochów
50
SUM:
50.00
Pietrkiewicz Marta BPK (MAZ)
100
SUM:
100.00
Pietrusińska Maria KJ Aldragho Piaseczno
300
SUM:
300.00
Piotrowska Maja KJ Equistro Wierzawice
150
SUM:
150.00
Strzałkowska Janina KJ Strzała Krubiczew
50
50
SUM:
100.00
Szymacha Konstancja KJ Szwadron Jazdy RP
50
SUM:
50.00
Tomaszewska Izabella St. J Poster Piaseczno
50
400
SUM:
450.00
Wiśniewska Aleksandra SKF KJ Hippica Polonia Słupno
50
SUM:
50.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
200
300
SUM:
500.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
600
SUM:
600.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Acosta Diego
Brak
KORSARZ (41)
2017-06-17
21
2017-06-17
Bobotek Weronika
TKKF Ognisko Hubert
JARUNIA (120)
2017-06-18
13
2017-06-18
1
Borys Julia
KJ Sawanka
NEFRYT (43)
2017-06-17
1
2017-06-17
1
Celska Olga
SKJ Beckersport
HIP HOP (97)
2017-06-17
1
250
2017-06-17
13
2017-06-18
11
2017-06-18
14
ESCATO (98)
2017-06-17
2
2017-06-17
6
2017-06-18
Chimkowska Karolina
Stowarzyszenie KS Chojnów
EXODUS (106)
2017-06-17
16
2017-06-17
2017-06-18
17
2017-06-18
18
Choińska Hanna
KJ Dworek Okuniew
NESSINO (69)
2017-06-17
1
2017-06-17
15
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
BORMAN (73)
2017-06-17
11
2017-06-17
3
250
GUCCI (74)
2017-06-17
6
2017-06-17
5
Dąbrowska Karolina
bpk
2017-06-17
3
2017-06-17
2017-06-17
19
Daniłowska Karina
BPK
NAOMI (80)
2017-06-18
1
2017-06-18
4
Davis Miller Lindsey
KJ Akademia Kucania
2017-06-18
2
2017-06-18
8
Dragan Natalia
BPK
JASPIS (78)
2017-06-18
1
2017-06-18
1
2017-06-18
1
Dymińska Dominika
Szwadron Jazdy RP
BANDITA (111)
2017-06-17
18
2017-06-17
23
Esz Igor
KJ Strzała Krubiczew
DRAKA (92)
2017-06-17
15
2017-06-17
11
Fedyna Julia
BPK
HERMES (67)
2017-06-17
21
2017-06-17
Głuchowska Kinga
BPK (MAZ)
2017-06-18
15
2017-06-18
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (38)
2017-06-17
9
2017-06-17
14
Grabowska Jagna
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
SONIA (71)
2017-06-18
2017-06-18
8
2017-06-18
15
WINEGRA (83)
2017-06-17
20
2017-06-17
Grabowska Olga
KJ Dworek Okuniew
2017-06-17
22
2017-06-17
2017-06-18
19
2017-06-18
Grzymała Jakub
Stow. Jeź, Szarża
Helios (118)
2017-06-17
21
2017-06-17
Hamerska Julia
BPK (MAZ)
MEFISTO (126)
2017-06-18
4
50
2017-06-18
6
Hejger Marta
LKJ Gałkowo
2017-06-18
1
250
2017-06-18
1
400
2017-06-18
9
2017-06-18
21
Jamorska Dominika
Universe Horse Center
FALKATA (102)
2017-06-17
10
2017-06-17
2017-06-18
2017-06-18
14
Janusz Rafał
KS Garo
2017-06-18
2
400
2017-06-18
9
Jaworska Monika
KJ Hippica Polonia Słupno
EUFORIA (29)
2017-06-17
8
2017-06-17
2017-06-18
18
2017-06-18
Jezierska Ewelina
niezrzeszony
DONA (31)
2017-06-17
19
2017-06-17
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
TREZOR (45)
2017-06-17
1
400
2017-06-17
4
2017-06-18
13
2017-06-18
5
Kaczmarz - Chojnacka Paulina
KJ Aldragho Piaseczno
2017-06-17
2017-06-17
6
Kaute Aleksandra
KJ Szwadron Jazdy RP
KORSARZ (125)
2017-06-18
11
2017-06-18
20
Kilian Aleksandra
Ośrodek jeździecki sebory
KARINA (82)
2017-06-18
5
2017-06-18
Klimczak Martyna
KJ Akademia Kucania
EL- VIS (13)
2017-06-17
2017-06-17
2017-06-17
2017-06-18
1
2017-06-18
2017-06-18
Kolankowska Kamila
KU AZS UW
OMEN (70)
2017-06-17
17
2017-06-17
2017-06-18
22
2017-06-18
Kopko Justyna
KSK Stare Babice
2017-06-17
2017-06-17
14
2017-06-17
2017-06-17
23
Kościesza Łukasz
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2017-06-18
6
2017-06-18
22
Król Wiktoria
UKS PRIMO
2017-06-18
21
2017-06-18
14
Kuchta Monika
BPK
DAVANTI (107)
2017-06-18
2017-06-18
Kuczyńska Ewa
Ognisko TKKF Hubert
PARYS (36)
2017-06-18
10
2017-06-18
13
Kuliszewska Zofia
BPK (MAZ)
2017-06-17
11
2017-06-17
15
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita Świętochów
2017-06-18
7
2017-06-18
13
Kuźma Nadia
SSKJ Bobrowy Staw
Casalina (123)
2017-06-17
7
2017-06-17
14
2017-06-18
1
2017-06-18
12
Lemańska Anna
KJ Equest Łąck
2017-06-18
4
2017-06-18
19
Leszek-Karwańska Wiktoria
bpk
MISTER (5)
2017-06-17
2
2017-06-17
2017-06-18
11
2017-06-18
6
2017-06-17
1
2017-06-17
2017-06-18
3
2017-06-18
17
2017-06-17
9
2017-06-17
7
2017-06-18
3
200
2017-06-18
3
Łabudzka Joanna
Ośrodek Jeździecki Tarpan
MATADOR (112)
2017-06-17
16
2017-06-17
16
2017-06-18
11
2017-06-18
19
Maciąg Martyna
BPK
2017-06-17
9
2017-06-17
20
2017-06-18
20
2017-06-18
Mariańska Aleksandra
Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża
ZARYS (76)
2017-06-18
26
2017-06-18
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
FUGA (46)
2017-06-18
2
PARYS (113)
2017-06-17
4
2017-06-17
2017-06-18
7
Maślanka Bogdan
bpk
KASTET (39)
2017-06-18
23
2017-06-18
3
100
Michalak Rafał
KJ Galop Kozienice
CHICOLO (10)
2017-06-17
2017-06-17
Mordzelewski Michał
SJ Poster Piaseczno
LORENSO (121)
2017-06-18
14
2017-06-18
16
SZANTI (122)
2017-06-18
2
150
2017-06-18
8
Naruszewicz - Stroińska Julia
BPK (MAZ)
DAME (77)
2017-06-17
5
2017-06-17
12
2017-06-17
Nieużyła Leszek
bpk
MEKSYK (61)
2017-06-17
4
50
2017-06-17
22
Olesiejuk Jakub
bpk
2017-06-17
7
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
2017-06-17
15
2017-06-18
10
Owczarz Mateusz
UKS PRIMO
2017-06-18
1
2017-06-18
17
Pawlicka Natalia
JKS Wyręba Świętochów
2017-06-17
8
2017-06-17
18
2017-06-18
5
50
2017-06-18
2017-06-17
16
2017-06-17
16
2017-06-18
6
2017-06-18
12
Piątkowska Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
2017-06-17
1
2017-06-17
6
Pietrkiewicz Marta
BPK (MAZ)
2017-06-17
3
100
2017-06-17
20
Pietrusińska Maria
KJ Aldragho Piaseczno
2017-06-17
2
300
2017-06-17
15
2017-06-17
19
Piotrowska Agnieszka
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MONTANA (93)
2017-06-17
2017-06-17
21
2017-06-18
15
2017-06-18
15
Piotrowska Maja
KJ Equistro Wierzawice
2017-06-17
2
150
2017-06-17
8
Plapis Fabian
WKJ Lublin
2017-06-17
11
2017-06-17
17
2017-06-18
9
2017-06-18
11
BERETTA (16)
2017-06-17
10
2017-06-17
10
2017-06-18
10
2017-06-18
Poznańska Aleksandra
JKS Karolina
PERFECTO (104)
2017-06-17
8
2017-06-17
2017-06-18
16
2017-06-18
Przybylska Kostancja
bpk
2017-06-17
1
2017-06-17
14
2017-06-17
2017-06-18
2017-06-18
20
2017-06-18
Pudło Zofia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-06-17
2017-06-17
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2017-06-18
22
DARFUR (3)
2017-06-18
24
Różycka Gabriela
BPK
A-CONI (87)
2017-06-17
18
2017-06-17
2017-06-17
13
2017-06-18
12
2017-06-18
8
Sadoch Izabela
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
LAREDO (65)
2017-06-18
3
2017-06-18
Sarnecka Agnieszka
bpk
KAILY (48)
2017-06-17
1
2017-06-17
1
Skowron-Suchodolska Małgorzata
JKS Stajnia pod Skowronkiem
EMZ ET (59)
2017-06-17
4
2017-06-17
12
Sobiecka Nadia
JKS Equita Świętochów
DONALD (11)
2017-06-17
1
2017-06-17
2017-06-17
1
Stevnert Natalia
KJ Aromer Józefin
2017-06-17
2017-06-17
5
Strzałkowska Janina
KJ Strzała Krubiczew
2017-06-17
13
2017-06-17
17
2017-06-18
16
2017-06-18
12
2017-06-17
20
2017-06-17
2017-06-18
23
2017-06-18
GJALT D (52)
2017-06-17
18
2017-06-17
17
2017-06-18
7
2017-06-17
5
50
2017-06-17
8
2017-06-18
4
50
2017-06-18
Sujecka Karolina
bpk maz
FUGA (46)
2017-06-17
1
2017-06-17
1
Szemro Julia
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
LAREDO (65)
2017-06-18
1
Szuba Paulina
KJ Wiktorowo
LIDKA (119)
2017-06-17
24
2017-06-17
Szymacha Konstancja
KJ Szwadron Jazdy RP
FAJNA (60)
2017-06-17
5
50
2017-06-17
12
Tomaszewska Izabella
St. J Poster Piaseczno
SZIMANO (22)
2017-06-17
7
2017-06-17
6
2017-06-18
7
2017-06-18
4
NADAL (23)
2017-06-17
4
50
2017-06-17
2
400
2017-06-18
1
Trzaska Laura
KJ Strzała Krubiczew
POLONIA (96)
2017-06-17
1
2017-06-17
12
Vetter Julia
BPK
BATOR (47)
2017-06-17
1
2017-06-17
1
2017-06-18
12
2017-06-18
1
Wakulińska Dorota
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2017-06-17
22
Wiśniewska Aleksandra
SKF KJ Hippica Polonia Słupno
ASTURIA (88)
2017-06-17
19
2017-06-17
2017-06-18
5
50
2017-06-18
7
Wiszniewski Kamil
Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja Warszawa
GAJA (44)
2017-06-17
10
2017-06-17
2017-06-18
5
Wojciechowska Anna
Polski Polo Klub
SAMBA (110)
2017-06-17
3
2017-06-17
13
2017-06-18
13
2017-06-18
Wołkow Maja
Bpk
2017-06-17
1
2017-06-17
9
2017-06-18
1
2017-06-18
21
2017-06-18
Zając Marta
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
EXITO (54)
2017-06-18
9
2017-06-18
18
2017-06-18
CON DAO (55)
2017-06-18
10
2017-06-18
25
2017-06-18
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
2017-06-17
3
200
2017-06-17
9
2017-06-18
2
300
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
2017-06-17
1
600
2017-06-18
6
Zdolska Paula
SSKJ Bobrowy Staw
QUANDO (117)
2017-06-18
10
2017-06-18
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
CARANJA (108)
2017-06-17
7
2017-06-17

Number of Riders: 88

Number of Horses: 104

The sum of prizes: 4 850.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl