Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

FINAŁ JumpOFF
SOPOT, 16-18 marca 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
318 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 11:21:45
2018-03-13 09:09:21
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 8/CC/CC - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 16/CC/CC - DWUFAZOWY
  • 1x 21/CC/CC - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY DIAMENTOWEJ
317 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 11:21:27
2018-03-12 08:24:09
Anna Szlaga SAPER
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
316 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 11:21:10
2018-03-11 23:59:59
Monika Miler GAL
  • 2x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
315 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 11:20:53
2018-03-11 22:29:59
Iga Szostak RADON
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 15/C/C - DWUFAZOWY
314 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 11:20:32
2018-03-11 22:28:00
Iga Szostak LOTHAR
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
313 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 14:26:42
2018-03-11 22:27:01
Iga Szostak PIANOLA
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
312 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 12:21:14
2018-03-11 19:15:31
Julia Lieske CARERRA
  • 2x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
310 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 13:19:34
2018-03-11 00:30:09
Martyna Lenczewska HOSTA
  • 2x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
309 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 13:18:47
2018-03-11 00:29:09
Anna Wróblewska HOSTA
  • 2x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
308 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 13:18:28
2018-03-11 00:25:11
Maja Iskierko KOFEINA
  • 2x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 2x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
307 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 13:18:13
2018-03-10 20:25:13
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 2x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
306 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 13:17:53
2018-03-10 20:05:17
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
305 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:45:34
2018-03-10 19:39:37
Marta Orłowska NAOMI II C
  • 2x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 2x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 2x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
304 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:45:17
2018-03-10 19:21:41
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
303 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:45:02
2018-03-10 19:21:19
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
302 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:44:44
2018-03-10 19:21:00
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
301 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:44:30
2018-03-10 19:04:53
Ewa Kaminska MELODIA
  • 2x 1/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - KUCE 50CM
  • 2x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
300 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:44:15
2018-03-10 16:40:23
Maja Iskierko HOOK
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
299 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:30:01
2018-03-10 13:26:25
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
298 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:44:02
2018-03-10 10:02:50
Martyna Golla SAPER
  • 1x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
297 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:43:47
2018-03-10 09:45:33
Emilia Plata OBERON
  • 2x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
296 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:43:30
2018-03-09 17:38:53
Michał Machowski LIZA
  • 2x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 2x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
295 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:43:08
2018-03-09 09:41:36
Wiktoria Rezmer DAVIS
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
294 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:42:51
2018-03-09 00:48:54
Julia Faron PESTKA
  • 1x 11/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.6 - FINAŁ RUNDY KUCE 50CM
  • 1x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
293 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:42:19
2018-03-08 22:34:00
Agata Nowak DUX DAY
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
292 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:41:57
2018-03-08 20:15:06
Kornelia Drewing FIRST WAIOWA
  • 1x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
290 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:41:21
2018-03-08 08:34:18
Olga Lenczowska MAIRA
  • 2x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
289 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 13:53:51
2018-03-08 07:57:49
Julia Kowalczuk-Fijałkowska KOSTKA RUBIKA
  • 2x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
288 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 13:53:36
2018-03-07 20:47:14
Julia Mattsson NARKOS
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 2x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
287 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 13:53:21
2018-03-07 19:45:47
Agnieszka Kot - Sendlewska OSTRÓŻKA
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
286 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 13:53:06
2018-03-07 19:42:19
Krzysztofa Wieczerzak ALUR
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
285 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 13:52:49
2018-03-07 19:39:23
Matylda Iglikowska - Cichosz SERWUS
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 15/C/C - DWUFAZOWY
284 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 13:52:33
2018-03-07 19:38:40
Matylda Iglikowska - Cichosz PIKOTKA
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 15/C/C - DWUFAZOWY
283 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:32:29
2018-03-07 19:37:36
Aleksander Lewandowski WRÓŻBITA
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
282 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 13:51:37
2018-03-07 19:36:15
Aleksander Lewandowski ANDROMEDA
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
281 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 08:24:28
2018-03-07 14:02:07
Kamila Biskup WIRUS
  • 1x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
  • 2x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
280 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 09:44:02
2018-03-07 13:56:14
Łukasz Troszczyński CORDOBA
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
279 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 09:43:43
2018-03-07 13:55:08
Łukasz Troszczyński TRACJA
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
278 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 09:43:12
2018-03-07 13:54:35
Łukasz Troszczyński LARUM
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
277 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 09:42:33
2018-03-07 13:54:07
Łukasz Troszczyński LIBRETTO
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
276 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 09:42:19
2018-03-07 13:53:33
Łukasz Troszczyński E GINEKE
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
275 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 09:42:03
2018-03-07 13:52:59
Łukasz Troszczyński COLUMBIA
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
274 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 09:41:48
2018-03-07 13:52:26
Łukasz Troszczyński CATLIN
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
273 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 09:41:32
2018-03-07 11:31:11
Monika Zalewska CHRIS
  • 2x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
271 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 09:41:03
2018-03-07 11:05:22
Julia Hudoń SAPER
  • 2x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
270 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 10:17:07
2018-03-07 07:57:21
Sandra Kawała DALEMIR
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
269 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 10:16:54
2018-03-06 13:48:56
Agnieszka Wrońska MON CHERIE
  • 2x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
268 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 10:16:40
2018-03-06 13:41:15
Wiktoria Plewa KALINA
  • 2x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
267 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 10:16:27
2018-03-06 13:37:15
Joanna Zastróżna GOLDEN FLYER
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
266 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 10:16:14
2018-03-06 13:26:34
Maura Reszuta GAMBLE
  • 2x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
265 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 12:22:04
2018-03-06 11:35:20
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
264 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:28:08
2018-03-06 11:28:13
Justyna Majewska JASKIER
  • 2x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
263 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:31:48
2018-03-06 08:30:11
Oliwia Rogalewska PRETTY GIRL
  • 2x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
262 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 14:31:07
2018-03-06 08:07:20
Zofia Pakur CZARNA
  • 2x 1/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - KUCE 50CM
  • 2x 11/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.6 - FINAŁ RUNDY KUCE 50CM
261 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 14:29:38
2018-03-06 08:06:27
Antonina Pakur KLIPER
  • 2x 1/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - KUCE 50CM
  • 2x 11/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.6 - FINAŁ RUNDY KUCE 50CM
259 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:36:30
2018-03-05 15:13:40
Paulina Borawska MISS NABLA
  • 2x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
258 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:36:19
2018-03-05 14:50:44
Karolina Sloczynska CARAT
  • 1x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
257 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:36:08
2018-03-05 14:36:53
Katarzyna Wachowicz BERGAMO
  • 2x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
256 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 10:15:50
2018-03-04 21:41:16
Zofia Miąskowska I-CAN
  • 2x 1/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - KUCE 50CM
  • 1x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 2x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
255 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:36:09
2018-03-04 18:39:20
Martyna Rzepka DEKS
  • 1x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 2x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
254 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:35:27
2018-03-04 18:24:09
Wiktoria Warkusz KALI
  • 1x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
253 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 14:29:24
2018-03-04 18:20:58
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 1/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - KUCE 50CM
  • 1x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
252 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:34:56
2018-03-04 18:18:27
Zofia Łosińska WEZUWIUSZ
  • 2x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
251 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:34:31
2018-03-04 18:18:02
Karolina Giczela EROTYK
  • 2x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
250 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:34:13
2018-03-04 18:10:00
Zofia Polanek ALONSO
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
249 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:34:00
2018-03-04 17:02:10
Filip Falkiewicz GABURA
  • 2x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
248 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:33:11
2018-03-04 16:57:02
Filip Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
247 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:32:03
2018-03-04 16:56:14
Filip Falkiewicz TANGO
  • 1x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 10/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 1x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
246 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:31:42
2018-03-04 16:55:46
Filip Falkiewicz PRETTY WOMEN
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
245 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:30:51
2018-03-04 16:41:02
Jagoda Pełczyńska ATHENA LAZAR
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
244 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:31:15
2018-03-04 16:25:09
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
243 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:31:02
2018-03-04 16:21:53
Justyna Motyl ORA
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
242 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:30:49
2018-03-04 16:14:33
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
241 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:30:31
2018-03-04 14:48:38
Julia Jakubek HELIOS
  • 2x 9/L/L - ZWYKŁY
239 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:30:03
2018-03-04 13:21:57
Natalia Klebba ARIANA
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
238 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:31:20
2018-03-04 12:22:39
Agata Parolczyk DOX
  • 1x 1/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - KUCE 50CM
  • 1x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 1x 11/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.6 - FINAŁ RUNDY KUCE 50CM
237 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:29:33
2018-03-04 11:45:49
Paulina Fieducik MILANO
  • 2x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 2x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
235 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:28:58
2018-03-03 20:02:04
Aleksandra Paprocka QUITE DIFFERENT
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
234 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 13:43:44
2018-03-03 17:30:57
Nikola Maszner HENDIA
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
233 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 13:43:31
2018-03-03 17:29:24
Nikola Maszner ESENCJA
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
232 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:30:22
2018-03-03 17:21:57
Zuzanna Niziołek CONAN 1
  • 2x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
231 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 13:43:04
2018-03-03 17:18:32
Joanna Morcinek CONAN 1
  • 2x 10/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
230 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:38:34
2018-03-03 11:16:12
Maja Skorwider DUX DAY
  • 2x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
229 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 13:42:34
2018-03-03 07:10:23
Natalia Hermann ATHENA LAZAR
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
228 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 13:42:19
2018-03-02 17:16:34
Daria Ekowska JAGODA
  • 2x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
227 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 13:13:56
2018-03-02 11:11:07
Aleksandra Dyk BIANOLA
  • 2x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
226 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 13:13:37
2018-03-02 11:10:07
Maja Psiuk FIGARO
  • 2x 11/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.6 - FINAŁ RUNDY KUCE 50CM
225 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 13:13:10
2018-03-02 07:51:33
Mateusz Kiempa GRAND SUPREME
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
223 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 10:15:19
2018-03-01 22:25:33
Hanna Głuśniewska BELTONA
  • 2x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 2x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
222 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:28:41
2018-03-01 22:07:01
Weronika Brzezińska GRYF
  • 2x 10/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 2x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
220 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 13:11:17
2018-03-01 21:27:22
Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
219 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 13:10:56
2018-03-01 21:26:57
Tomasz Miśkiewicz HASTATI
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
217 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 13:03:43
2018-03-01 21:26:03
Tomasz Miśkiewicz GRANNUS LAZAR
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
216 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 13:03:17
2018-03-01 21:25:36
Tomasz Miśkiewicz CARRACAS
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
215 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 13:02:47
2018-03-01 21:25:09
Tomasz Miśkiewicz CORDELLI
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
214 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 13:02:27
2018-03-01 21:24:21
Joanna Michalec DOLMAN
  • 2x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
213 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 08:23:17
2018-03-01 19:27:46
Anna Górska COLLARIO
  • 2x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
212 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 13:00:11
2018-03-01 19:15:19
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
206 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 13:16:22
2018-02-28 23:26:24
Dominika Januszewska OFALO
  • 2x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
205 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 13:41:44
2018-02-28 21:34:46
Julia Elzanowska LUCKY COMEBACK
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
204 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 13:17:12
2018-02-28 21:21:53
Martyna Dubieniecka DRZEWIEC
  • 2x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
203 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 13:17:32
2018-02-28 21:00:35
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
202 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 13:17:43
2018-02-28 20:53:06
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 15/C/C - DWUFAZOWY
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
201 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 13:17:54
2018-02-28 20:46:10
Iga Biegalska KIAVOJ
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
199 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 13:41:21
2018-02-28 12:04:03
Julia Erbel VENTO
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 2x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 2x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
198 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 09:15:00
2018-02-27 21:30:09
Patrycja Kierznikiewicz CARMEN LG
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
197 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 14:29:10
2018-02-27 21:05:12
Angelika Chabernal DUMA
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
196 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 09:14:30
2018-02-27 19:47:15
Klaudia Mańska ELZA
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 2x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
195 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 09:14:14
2018-02-27 19:46:41
Konrad Mański NOWITA
  • 1x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 10/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 1x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
194 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 13:28:38
2018-02-27 17:57:10
Piotr Skierkowski BASTION
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
192 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:38:07
2018-02-27 16:02:06
Marcin Olszewski JENNY
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
190 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 17:00:26
2018-02-27 14:23:48
Joanna Czarnecka BORA
  • 2x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
189 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 09:13:02
2018-02-27 14:23:15
Joanna Czarnecka DEMETER
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
188 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 09:12:36
2018-02-27 14:22:37
Joanna Czarnecka AZTEC
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
186 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 09:11:44
2018-02-27 13:12:40
Maja Psiuk GOLDEN FLYER
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
185 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 13:10:45
2018-02-27 12:45:15
Julia Karlsson MAGNUS
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
182 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:31:05
2018-02-27 10:05:23
Magdalena Wojciechowska CANETE
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
181 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:36:40
2018-02-27 10:01:11
Adrianna Łopucka HARRON
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
179 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:35:05
2018-02-27 09:59:58
Karolina Kosmala CHAMPION FOREST
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
178 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:39:06
2018-02-27 09:59:24
Paulina Gryciak CZARNULA
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 15/C/C - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
177 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:35:36
2018-02-27 09:58:47
Martyna Fedeńczak SUNFLY
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
176 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:36:55
2018-02-27 09:57:47
Julia Adamczewska KIDNEY
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 2x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
175 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 12:17:40
2018-02-27 09:06:00
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
174 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:40:54
2018-02-27 09:04:28
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 2x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 2x 9/L/L - ZWYKŁY
173 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 12:16:50
2018-02-27 09:00:58
Aleksandra Kozłowska G'MEDYK
  • 2x 1/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - KUCE 50CM
  • 2x 9/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - KUCE 50CM
  • 1x 11/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.6 - FINAŁ RUNDY KUCE 50CM
172 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 12:16:20
2018-02-27 08:59:02
Karolina Staroniewicz NEW GEORGIA
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 2x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
171 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:37:53
2018-02-27 08:50:31
Karolina Staroniewicz PANTEON
  • 2x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 1x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
167 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:37:09
2018-02-26 22:56:53
Oliwia Roganowska BENJA LUNA
  • 2x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
166 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:37:39
2018-02-26 20:51:57
Katarzyna Wasilewska NAGATO
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 2x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
165 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 12:13:50
2018-02-26 20:44:43
Weronika Połomska ARNIKA
  • 2x 10/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 1x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
160 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:28:13
2018-02-26 18:35:29
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
159 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 20:19:44
2018-02-26 18:06:58
Natalia Sochaj BARIA
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
158 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 20:20:14
2018-02-26 18:06:00
Przemysław Olech GWIAZDOR
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
157 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 20:20:34
2018-02-26 17:49:59
Weronika Fryska COCO CHANEL
  • 2x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 2x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 2x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
156 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 20:20:55
2018-02-26 17:26:00
Małgorzata Goetel HELIOS 155
  • 2x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 2x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 2x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
152 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 16:25:40
2018-02-26 15:30:31
Adrianna Trzcińska ERA
  • 2x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 2x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
151 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 16:25:18
2018-02-26 15:12:26
Aleksandra Furgo COTE D'OR
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
150 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 16:24:17
2018-02-26 15:05:23
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
149 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 16:24:00
2018-02-26 15:04:48
Aleksandra Furgo MOLLY C
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
148 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 16:23:37
2018-02-26 15:04:20
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
146 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 09:43:04
2018-02-26 14:34:31
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 2x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
145 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 16:22:54
2018-02-26 14:23:54
Karolina Jeschke ARMANI
  • 2x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
144 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:39:53
2018-02-26 13:49:17
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
143 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:36:24
2018-02-26 13:46:47
Emilia Kostrzewska HOLLYWOOD
  • 2x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 2x 9/L/L - ZWYKŁY
140 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:38:50
2018-02-26 13:40:24
Maja Miętek SORBONA
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
139 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:37:47
2018-02-26 13:27:22
Maria Cimoszko-Zauliczna CANDY
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
138 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:37:34
2018-02-26 13:26:32
Magdalena Wilkowska ORINOKO
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
137 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 09:11:21
2018-02-26 13:25:07
Natalia Wilkowska IKAR
  • 2x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 2x 9/L/L - ZWYKŁY
136 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:37:03
2018-02-26 13:13:14
Maria Wintoch WAWRZYN
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
134 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 09:35:51
2018-02-26 11:38:54
Julia Krasucka CHRICHNA OUISTREHAM
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
133 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:36:17
2018-02-26 11:02:36
Mateusz Kiempa RONIN
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 14:28:52
2018-02-26 09:11:45
Anna Rozkosz BASKIL
  • 2x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
130 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:35:34
2018-02-26 08:56:02
Mateusz Kiempa LION
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 8/CC/CC - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 16/CC/CC - DWUFAZOWY
  • 1x 21/CC/CC - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY DIAMENTOWEJ
129 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:35:18
2018-02-25 22:52:28
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
128 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:35:02
2018-02-25 22:00:44
Roman Meger WESTA
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 15/C/C - DWUFAZOWY
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
127 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:34:46
2018-02-25 20:57:57
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
126 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:34:21
2018-02-25 20:54:45
Mateusz Kiempa AL PACINO J
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
125 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:34:06
2018-02-25 20:54:22
Mateusz Kiempa ABIGAIL
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
124 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:33:51
2018-02-25 20:38:54
Miłosz Adach TINKERBELL 41
  • 2x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:33:11
2018-02-25 20:23:29
Klaudia Nowak JAWOR
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
122 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:39:35
2018-02-25 20:23:01
Zofia Szczepańska HOVER
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
121 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:37:24
2018-02-25 19:54:09
Sandra Wronka FIKA
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:30:54
2018-02-25 19:37:29
Martyna Pietroń RAPSODIA
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:30:29
2018-02-25 19:36:38
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:29:59
2018-02-25 19:35:33
Adam Nicpoń ELEANOR RUGBY
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:29:40
2018-02-25 19:33:47
Adam Nicpoń LARIOS HERO
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:29:15
2018-02-25 19:32:50
Adam Nicpoń JOHNNY BRAVO
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
115 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:28:57
2018-02-25 19:27:01
Adam Nicpoń LAKE TAHOU
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:28:42
2018-02-25 19:25:23
Adam Nicpoń DAMOCLES FROM SECEND LIFE Z
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:28:23
2018-02-25 19:23:52
Adam Nicpoń CASE
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 8/CC/CC - ZWYKŁY 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:27:39
2018-02-25 16:57:26
Marcin Orłowski AMARETTO
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 2x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 2x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
111 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:27:16
2018-02-25 16:56:24
Marta Orłowska GENESIS KG
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
110 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:26:52
2018-02-25 16:56:13
Monika Waldach FABIEN SANTANA
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 2x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
109 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:26:13
2018-02-25 16:55:30
Marta Orłowska MARCO
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
108 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:25:56
2018-02-25 15:36:43
Waldemar Golisz IRON
  • 1x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
107 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:28:03
2018-02-25 14:50:00
Piotr Zielonka CON CONTADOR
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:25:01
2018-02-25 14:49:37
Piotr Zielonka CADORO
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:22:30
2018-02-25 09:11:45
Bartłomiej Włodarski NIRGUN S
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
97 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:22:10
2018-02-25 09:11:09
Bartłomiej Włodarski GRANTALA S
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
96 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:21:51
2018-02-25 09:10:39
Bartłomiej Włodarski DARTAGO Z
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 15/C/C - DWUFAZOWY
  • 1x 20/C1/C1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BURSZTYNOWEJ
95 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:21:30
2018-02-25 09:09:55
Bartłomiej Włodarski CEVILLA S
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 8/CC/CC - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 15/C/C - DWUFAZOWY
  • 1x 16/CC/CC - DWUFAZOWY
  • 1x 21/CC/CC - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY DIAMENTOWEJ
94 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:21:09
2018-02-25 06:53:51
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
92 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:19:42
2018-02-24 16:57:01
Marta Ledzion BABETTE
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
91 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:19:23
2018-02-24 16:54:46
Mateusz Fujczak OLE
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:19:00
2018-02-24 16:29:53
Jan Bobik CZART
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:18:41
2018-02-24 16:29:24
Jan Bobik CEDYNIA
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:18:22
2018-02-24 16:29:03
Jan Bobik QUEEN-FLY
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:17:55
2018-02-24 16:28:31
Jan Bobik HAWR
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:17:30
2018-02-24 15:12:30
Jacek Grzywacz DORAVELLA
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 8/CC/CC - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 15/C/C - DWUFAZOWY
  • 1x 16/CC/CC - DWUFAZOWY
  • 1x 21/CC/CC - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY DIAMENTOWEJ
84 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:16:50
2018-02-24 15:10:02
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 8/CC/CC - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 15/C/C - DWUFAZOWY
  • 1x 16/CC/CC - DWUFAZOWY
  • 1x 20/C1/C1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BURSZTYNOWEJ
83 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:16:31
2018-02-24 15:07:59
Jacek Grzywacz CZAKRA
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 15/C/C - DWUFAZOWY
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
82 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:16:05
2018-02-24 15:06:45
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
81 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:15:28
2018-02-24 13:26:22
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 15/C/C - DWUFAZOWY
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
78 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:14:32
2018-02-24 09:44:25
Mateusz Kiempa LIBERTINA
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
77 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:14:14
2018-02-24 09:43:27
Mateusz Kiempa DUCHESS OF CAMBRIDGE
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
76 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:13:47
2018-02-24 09:42:43
Mateusz Kiempa JAK CHEF
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 15/C/C - DWUFAZOWY
  • 1x 20/C1/C1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BURSZTYNOWEJ
75 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:13:27
2018-02-24 09:42:16
Mateusz Kiempa JALANDAHAR
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 8/CC/CC - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 16/CC/CC - DWUFAZOWY
  • 1x 21/CC/CC - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY DIAMENTOWEJ
74 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:13:10
2018-02-24 09:41:36
Mateusz Kiempa CATALAYA
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 8/CC/CC - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 16/CC/CC - DWUFAZOWY
  • 1x 21/CC/CC - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY DIAMENTOWEJ
73 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:12:21
2018-02-24 09:24:09
Milena Kot NEGRO AVHARRO
  • 2x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
72 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:39:20
2018-02-23 23:33:59
Agata Piastowska CAALISTENIA
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
71 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:35:19
2018-02-23 23:33:20
Agata Piastowska CARMEN
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:09:51
2018-02-23 23:28:16
Weronika Czarnecka WALTRA
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
69 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:09:17
2018-02-23 23:27:23
Weronika Czarnecka FUNNY KG
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
67 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:08:34
2018-02-23 21:36:08
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik HOT SCHERRY LADY
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
66 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 10:42:04
2018-02-23 21:34:22
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik CENTO BOY
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
65 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:07:34
2018-02-23 21:33:17
Monika Jackiewicz - Rąbca CAPRIOLE
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 15/C/C - DWUFAZOWY
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
64 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 20:21:51
2018-02-23 19:33:59
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
63 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:35:54
2018-02-23 19:07:13
Laura Mular NOSTRADAMUS
  • 1x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
62 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:06:10
2018-02-23 18:48:28
Paulina Rybarczyk VELCO SITTE
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 15/C/C - DWUFAZOWY
  • 1x 20/C1/C1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BURSZTYNOWEJ
61 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:04:59
2018-02-23 18:48:10
Paulina Rybarczyk ROYAL CASSIN
  • 1x 8/CC/CC - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 16/CC/CC - DWUFAZOWY
  • 1x 21/CC/CC - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY DIAMENTOWEJ
60 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:04:34
2018-02-23 18:05:21
Inka Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 2x 1/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - KUCE 50CM
  • 2x 9/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - KUCE 50CM
  • 1x 11/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.6 - FINAŁ RUNDY KUCE 50CM
59 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:04:18
2018-02-23 17:47:16
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
58 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:02:59
2018-02-23 17:46:42
Diego Pieniaszek LINTON
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
57 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:02:21
2018-02-23 17:46:14
Dominik Pieniaszek MISTERIO
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
56 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:02:02
2018-02-23 17:45:37
Dominik Pieniaszek HERMUS PP
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
55 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 13:18:55
2018-02-23 17:25:49
Salma Piszczek CHALLENGE
  • 1x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 10/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 1x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
54 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 13:00:35
2018-02-23 17:06:41
Zuzanna Czub WENUS
  • 2x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 2x 10/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 2x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
53 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 12:59:51
2018-02-23 17:04:16
Anna Lenckowska TOPAZ
  • 1x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 2x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
52 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 12:58:40
2018-02-23 16:46:39
Maggie Misztal ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
51 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 12:57:34
2018-02-23 15:36:59
Patrycja Sienkiewicz WALESKA
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 2x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
50 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 12:56:45
2018-02-23 15:35:45
Valeriia Chebotar DRAGON
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
49 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 12:55:40
2018-02-23 15:34:46
Zofia Rudel AGRESJA
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
48 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 12:55:15
2018-02-23 15:33:52
Michalina Pazik GRYF POMORSKI
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
47 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 12:54:21
2018-02-23 15:32:26
Barbara Kościelska WIKING PP
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
46 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 12:53:20
2018-02-23 15:31:22
Valeriia Chebotar SCYPION
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
45 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 12:52:49
2018-02-23 15:30:41
Grzegorz Psiuk MJT ARONN DU TALUS
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 8/CC/CC - ZWYKŁY 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 12:50:46
2018-02-23 15:29:45
Grzegorz Psiuk JONATAN
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 12:49:30
2018-02-23 15:29:04
Grzegorz Psiuk GRAVIN
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 12:48:42
2018-02-23 15:28:39
Grzegorz Psiuk CHAMPAGNE DE TALMA
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:29:45
2018-02-23 15:26:54
Gabriela Ślifińska BIBA
  • 2x 1/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - KUCE 50CM
  • 1x 11/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.6 - FINAŁ RUNDY KUCE 50CM
40 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 10:15:00
2018-02-23 15:26:26
Łukasz Skowroński COLADO
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
39 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:29:25
2018-02-23 15:24:06
Gabriela Ślifińska EROTICA
  • 1x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 1x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
38 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 12:44:03
2018-02-23 15:16:41
Anna Krupska CALIDA
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
37 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 12:42:58
2018-02-23 15:09:34
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 10/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 1x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
36 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 12:59:42
2018-02-23 15:05:42
Katarzyna Sobczyk PHOENIX 03
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
34 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 13:19:06
2018-02-23 15:02:56
Julia Szamp GALILEO
  • 2x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 2x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
33 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 13:19:18
2018-02-23 15:01:14
Artur Skalski TRE-RATINA Z
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
32 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 12:40:11
2018-02-23 14:58:50
Monika Bartoszewicz FURIOSA
  • 2x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 2x 10/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
31 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 12:39:16
2018-02-23 14:39:57
Katarzyna Ostapiuk WISTERIA LANE
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
30 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 09:35:38
2018-02-23 14:31:16
Dorota Lost G-SHOCK
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 2x 9/L/L - ZWYKŁY
29 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 12:35:39
2018-02-23 14:27:07
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
28 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 12:35:07
2018-02-23 14:25:48
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 2x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 2x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 2x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
27 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 09:35:21
2018-02-23 14:13:41
Zuzanna Rzońca KAKTUS
  • 1x 1/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - KUCE 50CM
  • 1x 2/MINI LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - MINI LL
  • 1x 11/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.6 - FINAŁ RUNDY KUCE 50CM
  • 1x 12/MINI LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ
26 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 09:35:01
2018-02-23 14:03:19
Amelia Migza TULIPAN
  • 1x 1/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - KUCE 50CM
  • 1x 11/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.6 - FINAŁ RUNDY KUCE 50CM
25 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 09:34:46
2018-02-23 14:02:14
Pola Kwintkiewicz TULIPAN
  • 1x 1/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - KUCE 50CM
  • 1x 11/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.6 - FINAŁ RUNDY KUCE 50CM
24 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 09:34:30
2018-02-23 14:00:54
Julia Karpiusz SERWAL
  • 2x 1/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - KUCE 50CM
  • 1x 11/KUCE 50CM/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.6 - FINAŁ RUNDY KUCE 50CM
23 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 10:14:47
2018-02-23 13:55:03
Nina Gawkowska TRIPLE SPEED
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
21 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:39:42
2018-02-23 13:48:31
Weronika Wilska TRIONFO
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
20 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:39:15
2018-02-23 13:47:40
Weronika Wilska TJUNMIRA LA NEBBIA
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
19 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:38:36
2018-02-23 13:46:55
Weronika Wilska MR. CARRY
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 15/C/C - DWUFAZOWY
  • 1x 20/C1/C1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BURSZTYNOWEJ
18 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:38:08
2018-02-23 13:46:00
Weronika Wilska CIARA 82
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 8/CC/CC - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 16/CC/CC - DWUFAZOWY
  • 1x 21/CC/CC - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY DIAMENTOWEJ
17 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 16:57:06
2018-02-23 13:44:25
Wiktoria Rezmer SILVAN
  • 1x 8/CC/CC - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 19/N1/N1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ
  • 1x 20/C1/C1 - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BURSZTYNOWEJ
16 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:36:46
2018-02-23 13:42:46
Marcin Joppek SID
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 14/N/N - DWUFAZOWY
15 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:36:20
2018-02-23 13:41:06
Marcin Joppek CADILLAC
  • 2x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
14 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:35:52
2018-02-23 13:26:15
Monika Binerowska CHIRON
  • 2x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 2x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 2x 13/LL/TOWARZYSKI DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
13 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:29:04
2018-02-23 13:24:12
Zuzanna Zwolak CABALLO H
  • 1x 3/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 2x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
12 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:34:54
2018-02-23 13:15:12
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 10/P/P - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
  • 1x 18/P1/P1 - ZWYKŁY 238.2.1 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
11 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:28:57
2018-02-23 13:01:53
Grzegorz Psiuk SIR STAKKATO
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:27:39
2018-02-23 13:00:24
Grzegorz Psiuk SPARTAKUS
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 7/C/C - ZWYKŁY 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:27:05
2018-02-23 12:56:27
Olga Szumigaj FANTAZJA QUIRINA
  • 2x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:26:23
2018-02-23 12:47:48
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 6/N/N - DWUFAZOWY 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:25:43
2018-02-23 12:47:05
Michalina Krzyżyńska ARCONTENDRA
  • 1x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 1x 5/P/P - DWUFAZOWY 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:25:13
2018-02-23 12:41:54
Monika Gurazda O'KEY
  • 2x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
  • 2x 9/L/L - ZWYKŁY
  • 1x 17/L1/L1 - DWUFAZOWY 274.5.3 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
2 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:22:59
2018-02-23 12:33:59
Dominika Bach RAY OF HOPE
  • 2x 4/L/L - DWUFAZOWY 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:22:30
2018-02-23 12:32:15
Nicoll Ustjak MOONCANTA
  • 2x 11/LL/TOWARZYSKI DOKŁADNOŚCI - LL
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adach Miłosz kj Arpav
S
O003069
2. Adamczewska Julia JKS Amico Mołdawin
2001 (J.)
O039433
3. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (J.)
O032628
4. Bach Dominika Sopocki KJ
S
O003482
5. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
6. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
7. Bartoszewicz Monika brak
S
brak
8. Binerowska Monika AKJ Trójmiasto
2004 (JM.)
Brak
9. Biskup Kamila bpk
2005 (JM.)
brak
10. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
11. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O023934
12. Borawska Paulina bpk
2003 (JM.)
brak
13. Brzezińska Weronika Bpk
2001 (J.)
0043913
14. Chabernal Angelika J. J. Darboven
S
O028499
15. Chebotar Valeriia KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039773
16. Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O026685
10135918
17. Chrzan Monika KJ Nad Stropną
S
O008452
18. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki Klub Jeździecki
S
O039477
19. Czarnecka Joanna Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O028625
20. Czarnecka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
S
O009824
21. Czub Zuzanna OJK Mierzeja
2006 (JM.)
brak
22. Dąbkowska Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki VitaSport Brachlewo
S
O015041
23. Drewnig Kornelia KJ AS Dream
2002 (J.)
brak
24. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (Mł.)
O040241
25. Dyk Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O041128
26. Ekowska Daria Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
brak
27. Elzanowska Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
1999 (MJ.)
O013622
28. Erbel Julia KJ Black Horse Team
2003 (JM.)
Brak
29. Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
S
O007117
30. Faron Julia Bez przynależności klubowej
1999 (MJ.)
Brak
31. Fedeńczak Martyna JKS Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O033321
32. Fieducik Paulina Pomorska Liga Jeździecka
S
O004990
33. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
10156120
34. Fujczak Mateusz LKS Dragon Nowielice
brak
35. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
36. Gawkowska Nina Jeździecki Klub Sportowy Ewro
1999 (MJ.)
O036675
37. Giczela Karolina Rancho Banderoza
2003 (JM.)
brak
38. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
brak
39. Goetel Małgorzata GTH GDYNIA
S
O000252
40. Golisz Waldemar JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O026650
41. Golla Martyna brak
2004 (JM.)
brak
42. Gołek Karolina UKJ Neksico Karlino
S
O010132
10145766
43. Górska Anna Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O003325
10142807
44. Gradomska Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka
S
O037127
45. Gryciak Paulina JKS Amico Mołdawin
S
O001671
46. Grzywacz Jacek Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O001013
47. Gurazda Monika KJ Pegaz Reda
S
O032375
48. Hermann Natalia Pucki klub jezdziecki
2003 (JM.)
brak
49. Hodowaniec Klaudia Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O040907
50. Hołownia Paweł J.J.Darboven
S
O041859
51. Hudoń Julia Brak
2003 (JM.)
Brak
52. Iglikowska - Cichosz Matylda OSK Lipce
S
O002447
53. Iskierko Maja Sopocki Klub Jeździecki
O007028
54. Iwaniuk Daria bpk
2000 (J.)
brak
55. Jachlewska Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
56. Jackiewicz Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
57. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
brak
58. Jakubek Julia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O042312
59. Jeschke Karolina niezrzeszona
1997 (MJ.)
brak
60. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
61. Kaminska Ewa bez przynaleznosci klubowej
2005 (JM.)
brak
62. Karlsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O015052
63. Karpiusz Julia bpk
2000 (J.)
brak
64. Kawała Sandra PLJ
1998 (MJ.)
O035507
65. Kiempa Mateusz CSJ Coval
S
O007043
66. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
67. Kierznikiewicz Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O022248
68. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
69. Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
S
0009719
70. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
71. Kosmala Karolina JKS Amico Mołdawin
2004 (JM.)
O039434
72. Kostrzewska Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
73. Kot Milena AKJ Trójmiasto
2002 (J.)
O030673
74. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (J.)
O042669
75. Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O035523
76. Krasucka Julia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O034631
77. Krupska Anna JKS NEKSICO KARLINO
S
O003240
78. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
79. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
brak
80. Ledzion Marta Sopocki klub jezdziecki
S
Brak
81. Lenckowska Anna Pomorska Liga Jezdziecka
2006 (JM.)
O039471
82. Lenczewska Martyna Bpk
2005 (JM.)
-
83. Lenczowska Olga Otomiński Klub Jeździecki TABUN
2002 (J.)
BRAK
84. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
85. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
86. Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041863
87. Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
S
O005279
88. Lost Dorota PLJ
1997 (MJ.)
O024663
89. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
90. Łopucka Adrianna JKS Amico Mołdawin
2002 (J.)
O033931
91. Łosińska Zofia Rancho Banderoza
2002 (J.)
brak
92. Machowski Michał Neksico Karlino
S
brak
93. Majewska Justyna Klub Jeździecki ARPAV
S
O015043
94. Mańska Klaudia Jeździecki Klub Sportowy EWRO
2003 (JM.)
O046717
95. Mański Konrad Jeździecki Klub Sportowy EWRO
2005 (JM.)
O049272
96. Maszner Nikola JKS RYWAL GRUDZIĄDZ
2000 (J.)
O046128
97. Mazur Agata SKJ Sopot
S
brak
98. Meger Roman Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O003472
99. Miąskowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O033657
100. Michalec Joanna Pomorska Liga Jeździecka
S
O040934
101. Miętek Maja Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
102. Migza Amelia bpk
2006 (JM.)
brak
103. Miler Monika Brak
2002 (J.)
Brak
104. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
105. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
106. Misztal Maggie KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O035341
107. Morcinek Joanna Bez przynależności klubowej
S
Brak
108. Mordako Agnieszka KJ Pegaz Reda
S
O025226
109. Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
2000 (J.)
O030561
110. Mular Laura Otomiński KJ Tabun
2003 (JM.)
Brak
111. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
O001086
112. Niziołek Zuzanna Bez przynależności klubowej
2007 (Mł.)
Brak
113. Nowak Agata bez przynależności klubowej
2002 (J.)
brak
114. Nowak Klaudia UKJ Neksico Karlino
2001 (J.)
O028061
115. Olech Przemysław Jeździecki klub sportowy EWRO
1997 (MJ.)
O028624
116. Olszewska Alicja Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
o025506
117. Olszewski Marcin Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
118. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
119. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
120. Osowiecka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O040278
121. Ostapiuk Katarzyna JKS Senny Nowęcin
2002 (J.)
O037295
122. Pakur Antonina Rancho Banderoza
2006 (JM.)
Brak
123. Pakur Zofia Rancho Banderoza
2009 (Mł.)
Brak
124. Paprocka Aleksandra UKJ Bukowiec
2000 (J.)
O031407
125. Parolczyk Agata BPK
2004 (JM.)
brak
126. Pawłowski Konrad Klub Jeździecki Arpav
S
O003340
10078107
127. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
128. Pełczyńska Jagoda Brak
2002 (J.)
160816
129. Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
S
O008330
130. Pieniaszek Diego Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
2003 (JM.)
O039628
131. Pieniaszek Dominik Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
1999 (MJ.)
O037005
132. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
133. Piszczek Salma OKJ Tabun
2003 (JM.)
Brak
134. Plata Emilia bpk
2003 (JM.)
brak
135. Plewa Wiktoria brak
2003 (JM.)
brak
136. Polanek Zofia HKS Lotna Słupsk - Redzikowo
2004 (JM.)
O037296
137. Połomska Weronika ukj Neksico Karlino
2000 (J.)
brak
138. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
139. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
140. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
141. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
142. Psiuk Maja bpk
2006 (JM.)
brak
143. Reszuta Maura kj la scalla
1997 (MJ.)
O023148
144. Rezmer Wiktoria Sopocki KJ
S
O022797
145. Rezmer Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
S
O022797
146. Rogalewska Oliwia St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
2000 (J.)
O036305
147. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
148. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
149. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven
2001 (J.)
O042667
150. Rudel Zofia KJ AS Dream
2001 (J.)
O032625
151. Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko
S
O009731
152. Rychert Adrianna BPK
2004 (JM.)
brak
153. Rychlik Grzegorz LKS Cwał Poznań
1997 (MJ.)
O025902
154. Rychlik Sylwia LKS Cwał Poznań
2000 (J.)
O025903
155. Rzepka Martyna Brak
2002 (J.)
O038113
156. Rzońca Zuzanna PLJ
2004 (JM.)
O043451
157. Sienkiewicz Patrycja KJ AS Dream
2003 (JM.)
O036267
158. Skalski Artur Sopocki Klub Jeździecki
S
O036946
159. Skorwider Maja Bez przynależności klubowej
2003 (JM.)
Brak
160. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
161. Skrobacz Olga
162. Ślifińska Gabriela Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
163. Sloczynska Karolina Bpk
2000 (J.)
Brak
164. Ślusarczyk Paulina Jeździecki Klub Sportowy ewro
2001 (J.)
Brak
165. Sochaj Natalia Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (J.)
O026143
166. Staroniewicz Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
O035529
167. Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O026068
168. Suwała Zofia JKS NEKSICO KARLINO
2008 (Mł.)
brak
169. Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O048302
170. Szczepańska Zofia Stajnia z pasją Zamek Rzucewo
2000 (J.)
brak
171. Szewczuk Jagoda brak
2004 (JM.)
brak
172. Szlaga Anna Pomorska Liga Jeździecka
1997 (MJ.)
O020406
173. Szostak Iga Kociewski KJ Polar
2003 (JM.)
O029098
174. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O037535
175. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O036686
176. Tomicka Małgorzata bpk
2001 (J.)
O026895
177. Tomicki Marek bpk
S
O033872
178. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
179. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
180. Tworkowska Kamila Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
brak
181. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
S
brak
182. Ustjak Nicoll brak
S
brak
183. Wachowicz Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
Brak
184. Waldach Monika J.J.Darboven
2003 (JM.)
brak
185. Warkusz Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
186. Wasilewska Katarzyna UKJ Neksico Karlino
S
O037684
187. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O048954
188. Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2007 (Mł.)
Brak
189. Wilska Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
190. Wintoch Maria KJ Black Horse Team
2000 (J.)
O031453
191. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
192. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team
S
O032560
193. Wojciechowska Magdalena JKS Amico Mołdawin
2003 (JM.)
O025063
194. Wronka Sandra Pomorska Liga Jeździecka
S
brak
195. Wrońska Agnieszka KJ La Scalla
2004 (JM.)
O027197
196. Zalewska Monika brak
1998 (MJ.)
brak
197. Zastróżna Joanna Pomorska Liga Jezdziecka
S
O007114
198. Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy EWRO
S
O022288
199. Zwolak Zuzanna AKJ Trójmiasto
2001 (J.)
O043531
200. Żygowska Zuzanna Klub Jeździecki ARPAV
1997 (MJ.)
O008294
201. Żygowski Mikołaj Klub Jeździecki Arpav
2002 (J.)
O034183
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

144

ABIGAIL SP POL 2013 Klacz kara F: Eposstein
M: Ambrozja
O: Paula Mańczak
B: Paula Mańczak
1
2.

322

ACHILLEUS OLD GER 2005 Wałach siwa F: Ars Vivendi / Acord II
M: Palmagora / Carthago
O: Jan Zybała
B:
K021218 DE 418180034105 102WS48
3.

73

AGRESJA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Graban
M: Ahama
O: Anna Pehnke-Rudel
B: .
K017591
4.

145

AL PACINO J WLKP POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Olivier
M: Agnew
O: Jerzy Joskowski
B: Jerzy Joskowski
J
5.

246

ALONSO Wielkopolska POL 2007 Wałach kara/mk:157 F: Ataman
M: Lipawa
O: Małgorzata Polanek
B: Stanisław Powroznik
brak POL 007590202807
6.

130

AMARETTO INNA DEU 2007 Wałach kasztanowata F: Azti Frizzante
M: Golden Girl
O: Marcin Orłowski
B: Niemcy
K021806
7.

76

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore
M: Jula Musical Mystery
O: Marek Lesner
B: Marek Malinowski
K022823 616013640032412
8.

262

ANDROMEDA SP POL 2004 Klacz kara F: Palegro
M: Anais
O: Sławomira Lewandowska
B: Fabińska Ewa
K008833 POL009510090903
9.

37

ARCONTENDRA WLKP POL 2005 Klacz inna F: Contender Son / Contender
M: Arabeska / Arcus
O: Monika Krzyżyńska
B: Grzegorz Kubiak
K010974 POL007600292405
10.

236

ARIANA M POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: x
B: x
K018476
11.

162

ARMANI Oldenburg GER 2011 Wałach gniada/180 cm F: Acantus GK
M: Naiti Bless
O: Karolina Jeschke
B: Gestuet Lewitz
brak 418184046211
12.

103

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Stanisław Malek
B: SK Racot
K018792 616007610061110 105EZ01
13.

177

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
O: Aleksandra Halama
B: Artur szczerba
K016803
14.

317

ASER SP POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Imequyl / Luron
M: Astra / Donald
O: Jacek Bogalecki
B: Anna Tyszko
K012158 616009540050207 104UP92
15.

1

ASTEJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada F: Corvus Z
M: Alzacja
O: Michał Kowalski
B: Augustyniak Beata i Krzysztof
brak 616009530022510
16.

229

ATHENA LAZAR Trakeńska POL 2009 Klacz inna F: Ekkor
M: Azarda
O: Teresa Detlaf
B: Anna Ciesielska
K015851
17.

196

AZTEC SP POL 2004 Wałach gniada/164 F: Ignam
M: Asta
O: Joanna Czarnecka
B: Stadnina koni Liski
Brak POL 007600018604
18.

112

BABETTE SP POL 2012 Klacz kara F: Kilian 38
M: Bijou
O: Anna Martnowicz
B: ...
Brak
19.

174

BARIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz kasztanowata F: VITTORIO
M: BYSTRA
O: AGNIESZKA SOCHAJ
B: CZESŁAW KABAJA
K019573
20.

151

BASKIL Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada/163 F: Boliwar
M: Bukwa
O: Anna Alicja Rozkosz
B: Wiesław Gałązka
K021825 616 007 52 00399 11
21.

14

BATA Półkrew CHN 2007 Wałach kasztanowata/163 F: Super Conqueror xx
M: Natalie don
O: Agnieszka Gradomska
B: Meadowbrook Equestrian & Rural Activity Center
K024591 S5274
22.

166

BEAUTY C KWPN NLD 2006 Wałach siwa F: Untouchable Z
M: Victoria-C
O: Aleksandra Furgo
B: J W L. Cuppers
brak
23.

32

BELTONA SP POL 1997 Klacz ciemnogniada F: Czandor
M: Balia
O: Emilia Kostrzewska
B: Danilewicz Bolesław
brak
24.

325

BENITOL SP POL 1999 Ogier gniada F: Harwest
M: Benita
O: Marek Lesner
B: Hubert Wojciechowski
K017555
25.

179

BENJA LUNA DRP GER 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
O: Agnieszka Roganowska
B: Jana berg
K022352 DE422220086308
26.

254

BERGAMO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Marino
M: Bazia
O: Katarzyna Wachowicz
B: Rzeczna
Brak
27.

227

BIANOLA SP POL 2002 Klacz gniada F: Marino
M: Bianka
O: Aleksandra Dyk
B: Tadeusz Kiempa
brak
28.

65

BIBA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Ewelina Kostrzewska
B: NN
K019920
29.

120

BOLIVAR SP POL 2011 Wałach gniada F: Le Mistral
M: Bolivia
O: Anna Rychert
B: ...
brak
30.

198

BORA SP POL 2014 Klacz gniada F: Ambrozjo J
M: Borta
O: Joanna Czarnecka
B: Joanna Czarnecka
Brak
31.

294

CAALISTENIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Maaik
M: Caroline
O: Agata Piastowska
B: Marek Romanowski
K022902
32.

44

CABALLO H Wielkopolska / Poch. Trakeński POL 2011 Ogier kasztanowata F: Likwor
M: Centuria
O: Iwona Zwolak
B: Agnieszka Rąbca
K019000
33.

45

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
O: Marcin Joppek / Partners Sp. z o. o.
B: Adam Mróz
K022195 616007520060012
34.

126

CADORO SP POL Brak Ogier gniada F: Brak
M: Brak
O: Henryk Eron
B: Brak
K015537
35.

9

CAFISSIMO Westfalska GER 2009 Wałach siwa F: CORNADO I /CORNET OBOLENSKY
M: CORTINA/CARERAS
O: ADAM SAŁACKI
B: STEFANIE KOLTHOF
K022472 DE441411499709
36.

62

CALIDA Hannover GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
O: Anna krupska
B: Klaus below
K019373 De 431316772110 Brak
37.

159

CALLA SP POL 2014 Klacz gniada/172 F: Quateron old. / Quaterback
M: Cykada sp./ Vittorio
O: T. Wiczanowski
B: T. Wiczanowski
brak
38.

180

CAMILLO 197 HOL GER 2010 Wałach gniada/174 F: Cash H /
M: Leni I /
O: Marek Tomicki
B: Birgit Becker
K019874 DE421000524210
39.

157

CANDY Oldenburg POL 2006 Klacz gniada/173 F: Cajero / Caretino
M: Illusion I I I / Lauries Crusador
O: Bogusława Cimoszko
B: Wilski
K010971 DE418181104506
40.

192

CANETE Oldenburska POL 2005 Klacz kasztanowata F: Cartoon
M: Zora Vhp Z
O: Alina Celmerowska
B: Nn
K012402
41.

88

CAPRIOLE SP POL 2009 Klacz gniada F: Candiavolo
M: Gazelle
O: Monika Jackiewicz
B: Rudiger Wassibauer
K020568 616009690171209
42.

255

CARAT Wielkopolska POL 29.12.2003 Wałach siwa F: Cedrus
M: Campana
O: Katarzyna Sroka
B: Aneta Szwarc
Brak POL 007530025103
43.

92

CARMEN SP POL 2013 Klacz gniada F: Cruzeiro L
M: Cortinella
O: Agata Piastowska
B: Andrzej Derlecki
K024068
44.

205

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
O: Patrycja Kierznikiewicz
B: Agro-Mazury
K014311 616009530276006
45.

310

CARRERA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Rytm
M: Czoska
O: Piotr Lieske
B: Piotr Okoń
brak
46.

324

CASARIO F:
M:
O:
B:
47.

132

CASE OLD GER 2010 Wałach gniada F: Canoso / Catoki
M: Salina / Silvio I
O: Jacek Wydrowski
B:
K019838 DE433330156310
48.

299

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio
M: Catrien D
O: ---
B: ---
K022627
49.

95

CATALAYA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Meerrose RS / Argentinus
O: Paula Mańczak
B:
K015549 DE431310559609 104WJ09
50.

273

CATLIN SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Ulisses / Karandasj
M: Catosale / Capucino
O: KS Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K013987 616009510415909 104HO84
51.

321

CEDR 2013 WAŁ F:
M:
O:
B:
52.

109

CEDYNIA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Cecora / Konig Sobieski
O: Maciej Ceglarski
B: SK Nowielice
K020770 616009640012113
53.

10

CENTO BOY Oldemburska POL 2011 Wałach siwa F: Centadel
M: Windoria
O: Paweł Wójcik
B: Gestuet Lewitz
K024634 DE418184043511
54.

115

CEVILLA S SP POL 2009 Klacz gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K018082 616009520043209
55.

318

CHACCO OLYMPIC Oldenburg POL 2010 Ogier gniada F: Chacco Blue
M: Olympic Dame
O: Xxxx
B: Xxxx
Brak
56.

7

CHALLENGE Trakeńska POL 2006 Wałach gniada F: Impuls
M: Chimera
O: Małgorzata Piszczek
B: Emilia Ciechacka
Brak
57.

66

CHAMPAGNE DE TALMA SF FRA 2012 Wałach gniada F: Canturo / Cantus
M: Quinta De Pivoine / Calvaro
O: Makrum Jumping Team
B: M. Jaques Bonne
K021576 250001122374325
58.

190

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada F: Nur / Wermut
M: Chanel / Cyma
O: Barbara Kosmala
B: nn
K014638
59.

327

CHASSOT F:
M:
O:
B:
60.

43

CHIRON Wielkopolak POL 2009 Wałach gniada F: Malmo
M: Cypia
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
Brak
61.

153

CHRICHNA OUISTREHAM Sell Francais POL 2012 Klacz gniada F: Flamenco Desemilly
M: Gerosa
O: Żaneta Krasucka
B: David Aissa
K022547
62.

272

CHRIS Szlachetna Półkrew POL 2001 Wałach gniada F: Ignam
M: Chiazma
O: Monika Forreiter
B: xxx
brak
63.

50

CIARA 82 German Sport Horse POL 2009 Klacz siwa F: Calido
M:
O: Krzysztof Wilski
B:
64.

172

COCO CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Cassilio/Cassini I
M: Chanel/Alcado/Adlantus As
O: Piotr Dębowski
B: Paula Mańczak
K024076 616009530054313
65.

64

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
66.

216

COLLARIO Oldenburska GER 2013 Wałach gniada/174 F: Collado/Cassini I
M: Osaria/Argentinus
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
K024279 DE433330254713
67.

274

COLUMBIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ultimo / Phin Phin
M: Contessa / Coriano Z
O: KS Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K016448 616009510444310 105GM03
68.

12

CON CONTADOR KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Con Air
M: Verona M
O: Henryk Eron
B: Stal Hendrix
K012738
69.

231

CONAN 1 SP POL 2011 Wałach siwa F: Caliro
M: Casandra
O: Agnieszka Racka
B: Szymański
Brak
70.

323

CONTHARGOS F:
M:
O:
B:
71.

218

CORDELLI Westf. POL 2013 Klacz siwa F: Cordess / Clinton
M: Winzerin As / Weinberg
O: Tomasz Miśkiewcz
B: Dr Alex Schürner , Gestüt Gut Neuenhof
Brak
72.

279

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Contessa / Carino Z
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021486 616009510342212 105NA09
73.

167

COTE D'OR SP POL 2009 Wałach gniada F: Carry Son
M: Hera XXXIV
O: Joanna Szałaś
B: Grzegorz Kerner
K018874
74.

182

COTTON WLKP POL 2009 Wałach gniada/160 F: COTTON CLUB
M: WIKARTA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KERNER GRZEGORZ
K023529 616007640083909
75.

138

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: CACHAS
M: RAVENNA
O: ADAM NICPON
B: MAŁGORZATA SIERGIEJ
K023540 DE 421000693111
76.

38

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711 105EA74
77.

104

CZAKRA SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Lord Star / Lord
M: Czarina / Turbud Quirinus
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K022162 616009530069111
78.

258

CZARNA KUC POL 1998 Klacz kara/kuc:115 F: nn
M: nn
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K018674
79.

189

CZARNULA SP POL 2005 Klacz siwa F: Escuderol L /
M: Clasica L /
O: Elżbieta Sobczak
B: Tomasz Lepper
K015407 POL009640031705 105GV18
80.

110

CZART SP POL 2013 Ogier gniada F: Farmer / Rovetto
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
K022723 616009640004413
81.

269

DALEMIR Wielkopolska POL 19.10.2004 Wałach gniada/170 F: Konig Sobieski
M: Drama
O: Izabela Kawała
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
K013778 61600753036104
82.

133

DAMOCLES FROM SECEND LIFE Z ZANG BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Diamant De Semilly / Le Tot de Semilly
M: Catwalk Z / Caretano Z
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K022718 056015Z55705513 105XQ15
83.

42

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman
M: Dangai
O: Katarzyna Loose-Kulinkowska
B: Marianna i Stanisław Wiśniewscy
K020105
84.

116

DARTAGO Z ZANG POL 2010 Ogier gniada F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: C. Fabrina Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K017199 056015Z55795310
85.

291

DAVIS SP POL 2009 Wałach gniada/165 F: FRED
M: DOROTHY
O: VST Group Ltd
B: STANISŁAW KRAJNIK
K014936 POL009520025709
86.

250

DEKS Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: ABSURD
M: DEIZI
O: MIRON RZEPKA
B: MIECZYSŁAW ZAJENKOWSKI
BRAK
87.

197

DEMETER Szlachetna Półkrew POL 2014 Klacz gniada/165 F: Love Affair
M: Deskaty
O: Joanna Czarnecka
B: Marek Adamuszewski
brak 616009660658614
88.

83

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B:
K024200
89.

244

DOLCE VENTO Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada/171 F: Night Carry /Carry
M: Dolce Vita /Limbus
O: Maja Grombala-Falkiewicz
B: Z.Wilski
K019420 616009530075310
90.

217

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
brak
91.

105

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K014288 POL009610219108 104OY31
92.

235

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:135 F: KYDROS
M: DISKRA
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Rafał Paszyński
brak 616013520078713
93.

74

DRAGON Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Emis
M: Duma
O: Anna Chebotar
B: Mirosław Kulpiński
K022538
94.

210

DRZEWIEC Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Corde Star
M: Dąbianka
O: Marcin Dubieniecki
B: Marek Romanowski
K016398
95.

98

DUCHESS OF CAMBRIDGE SP POL 2013 Klacz gniada F: Cassilio
M: Definicja
O: Paula Mańczak
B: Paula Mańczak
12
96.

204

DUMA Typ Szlachetny POL 2004 Klacz gniada/170 F: Nn
M: Hulaj Dusza
O: Angelika Chabernal
B: Waldemar Ferber
K024940
97.

230

DUX DAY SP POL 2010 Wałach gniada F: Day Dream
M: Daka
O: Agnieszka Racka
B: Jan Kowalski
Brak
98.

223

DUX DAY SP POL 2010 Wałach gniada F: Day Dream II
M: Daka
O: Agnieszka Racka
B: Agnieszka Racka
K016360
99.

275

E GINEKE KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Unique / Iroko
O: SK Nad Wigrami
B: E. Buunk-Hofs
K018549 528003201101065 105NO87
100.

137

ELEANOR RUGBY SP POL 2008 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Elba /
O: Adam Nicpon
B: Edmud Lipkowski
brak
101.

202

ELZA SP POL 2009 Klacz kara F: Łoskot
M: Emisja
O: Paweł Spisak
B: Dalmata Aleksander
brak 616006550096109
102.

17

ENZO KWPN NLD 2009 Wałach kara/167 F: Diarado
M: Sefine
O: Małgorzata Tejchman
B: Hubert Kierznowski
K016512
103.

63

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Ewelina Kostrzewska
B: Troyberg Helena
K023747
104.

247

EROTYK SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170cm F: Lord Star
M: Erotessa
O: Bogdan Bujak
B: Kwiron Juszczak
brak 009610131106
105.

253

ESENCJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Charisma 115
M: Estyma
O: Marek Lewandowski
B: Ewa Fabińska
POL / K016274
106.

319

ESSEX SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek /
M: Estella / Luron
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021491 616009510343812
107.

20

EUVILLE UNIQUE Oldenburg POL 2011 Wałach siwa F: H-Ekwador
M: Liberta
O: Agata Mazur
B: Ewa Prus
brak
108.

131

FABIEN SANTANA SP POL 2004 Klacz gniada F: Sir Neel
M: Fortuna
O: Dominika Bach
B: Dominika Bach
brak
109.

146

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
K024409 009520029707
110.

226

FIGARO KUC POL 2008 Wałach jelena/kuc: F: nn
M: nn
O: Wiktoria Kamińska
B: Lukasz Lesner
brak
111.

140

FIKA SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: nn
M: nn
O: Aldona Zakrzewska
B: Wielkopolski związek hodowców
brak
112.

289

FIRST WAIOWA Oldenburska POL 2010 Klacz kasztanowata F: Furst Fugger
M: Way o Way
O: .
B: .
brak
113.

57

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
O: Piotr Rychlik
B: Henryk Święcicki
K019539 POL007610179708
114.

214

FRUGO Wielkopolsk POL 2012 Wałach siwa/166 F: Boss
M: Finezja
O: Bartosz Ślusarczyk
B: Włodarczyk Bogdan
Brak
115.

90

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi /
M: Finezja KG / Kastet
O: Weronika Czarnecka
B:
K020664 616009610148011
116.

59

FURIOSA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Frezja
O: Małgorzata Marcinkowska
B: brak
brak
117.

61

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
O: D. Bednarska
B: E. Nikołajuk
K019802 616 009 51 03936 11
118.

184

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KORDULASIŃSKI ANDRZEJ
K020548 616013661480610
119.

245

GABURA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Burgund /Juriste
M: Gawona /Garantie
O: Piotr Dębowski
B: Marek Romanowski
K021514 616009600215411
120.

314

GAL SP POL 2007 Wałach gniada F: Stato King
M: Gandawa
O: Hanna Łyczkowska
B: Julia Tokarska
Brak
121.

5

GALILEO SP POL 2008 Wałach gniada/166 F: CALIRO
M: GUERNICA
O: Agnieszka Szamp
B: Leszek Szymański
K023100 POL009530232208
122.

102

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
123.

265

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
O: dariusz reszuta
B: Dariusz reszuta
k021041
124.

129

GENESIS KG SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Codec /
M: Glueckchen K / Metternich
O: Marta Orłowska
B: Grzegorz Komin
K021952 616009610175909
125.

307

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
126.

195

GOLDEN FLYER XX POL 2010 Wałach gniada F: Fly To The Star
M: Golden Queen
O: Joanna Zastróżna
B: J z
K018842
127.

266

GOLDEN FLYER XX POL 2010 Wałach gniada F: Fly to the Stars
M: Goolden Queen
O: Joanna Zastróżna
B: SK.Krasne
K018842
128.

186

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: MARAM
M: GWADIANA
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Renata Wójcik
K011175 11473
129.

225

GRAND SUPREME SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Chef Supreme / Chief`s Crown
M: Grenlandia / Landos
O: Paula Mańczak
B:
K012289 616009610215508 104KU12
130.

220

GRANNUS LAZAR OLD. POL 2012 Klacz gniada F: Levinson / Levisto Z
M: Po Graf Grannus
O: Edmund Lazarewicz
B: Polska
Brak.
131.

117

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada F: Talent Charboniere
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Stanisław Szurik
B: Stanisław Szurik
K023351
132.

170

GRAY AS B Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Weltino/ Weltmeyer
M: Genewa/ Grand As
O: Anna Badaszko
B: Brog Media Biznesu sp. zo.o
K024593
133.

31

GRYF SP POL 2009 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Agnieszka Eliks
B: Jan Kowalski
K016468
134.

72

GRYF POMORSKI WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Biwak
M: Galanka/Bergamo
O: Magdalena Nosewicz - Pazik
B: .
K013949
135.

173

GWIAZDOR Małopolska POL 15.05.2009 Wałach siwa/168 F: Minneapolis
M: Gracja
O: Agnieszka sochaj
B: Mazurek julian
K024314 006580198209
136.

326

HAJDA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Harda Dusza / Czuwaj
O: Sławomir Orbaczewski
B: Sławomir Orbaczewski
K017180 616009520002710
137.

191

HARRON OO POL 2005 Wałach siwa F: Włodarz /
M: Harara / Touwayssan
O: Iwona Łopucka
B:
K018905 050000003837
138.

221

HASTATI SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Alvaro /
M: / Zodiak
O: P. Kałudnska
B: SK Nowa Wioska
brak
139.

238

HELIOS SP POL 15.02.2010 Wałach kasztanowata F: Colox Cup
M: Hawana
O: Weronika Kąkol
B: Tomasz Burzyński
Brak
140.

171

HELIOS 155 OLD GER 2002 Wałach ciemnogniada F: HERALDIK xx
M: RENI II
O: MAŁGORZATA GOETEL
B: RIEKE LEMBERG
K010619 DE 433 330431302
141.

252

HENDIA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Cento sohn
M: Hano I
O: Robert Lewandowski
B: SK Nowielice
brak 616009640053911
142.

79

HERMUS PP KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Emerald van't Ruytershof /
M: Wadermie / Clinton
O: Marcin Pieniaszek
B:
K022396 528003201205088
143.

160

HOLLYWOOD Wielkopolska POL 2006 Wałach siwa F: Powój
M: Happy Girl
O: Danuta Tarnowska
B: Danuta Tarnowska
K023338
144.

297

HOOK SP POL 2011 Wałach gniada F: Hingis
M: Hocza
O: Maja Iskierko
B: Marek Romanowski
K022159
145.

113

HORN W SP POL 2004 Wałach gniada F: Turbud Elwis I
M: Harfa
O: Jacek Iwaniuk
B: Kiecoń Rinaldo
brak
146.

306

HOSTA SP POL 2012 Klacz kara F: Nn
M: Nn
O: Jan Jurkiewicz
B: -
Brak
147.

87

HOT CHERRY LADY SP POL 2014 Klacz gniada F: Chery Cordial
M: Hurysa
O: Kasia Jackiewicz - Wójcik
B: Kasia Jackiewicz - Wójcik
K024632 616009530075014
148.

141

HOVER SP POL 2006 Wałach gniada F: VERMONT
M: HOSTESSA
O: Mirosław Szczepański
B: Janusz Ottke
brak
149.

251

I CAN KWPN NLD 2013 Wałach gniada F: Canabis Z
M: Cirane B
O: Marian Miąskowski
B: Jeroen H.W. Verver
brak 528003201305552
150.

13

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
O: Magdalena Wilkowska
B: Siwek Roman
O POL 009640029608
151.

329

Intro De Muze KWPN NED 2013 Wałach gn F: Falaise De Muze
M: Linda
O:
B:
152.

127

IRON SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Qumball / Kimball
M: Ironia / Caletto-Son
O: Waldemar Golisz
B: Waldemar Golisz
K016760 616009670000493
153.

228

JAGODA BRAK POL 2008 Klacz gniada F: brak
M: brak
O: Gosia Marcinkowska
B: brak
brak
154.

97

JAK CHEF M POL 2005 Wałach F: chef supreme
M: Juka
O: Paula Mańczak
B: Polska
K009464
155.

320

JAKARTA KWPN POL 2014 Klacz ciemnogniada F: CARDENTO
M: CAPITELE 5
O: BALTICA SP SPORT HORSES SANDRA PIWOWARCZYK
B: SK Ciekocinko
NNN
156.

96

JALANDAHAR SP POL 2007 Klacz gniada F: Karandasj / Fedor
M: Juka / Kingsten
O: Paula Mańczak
B: Anna Mańczak
K010891 POL009530055007 105AZ41
157.

16

JALAPENO SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Corvus Z
M: Jessica
O: Agnieszka Gradomska
B: Agnieszka Gradomska
K024592 616009530071413
158.

261

JASKIER Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Elaborat
M: Jutrzenka
O: Justyna Majewska
B: Andrzej Staniewicz
K018030 POL007530032505
159.

142

JAWOR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jenna
O: Dariusz Nowak
B: Grzegorz Maliszewski
K020958
160.

200

JENNY SP POL 2013 Klacz kara F: Czarczaf
M: Juta
O: Robert Brandt
B: Robert Brandt
Brak
161.

55

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
O: D. Bednarska
B: M. Dziąg
K016358 POL013670078008
162.

249

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
163.

267

KALINA Typ Pogrubiony POL 2014 Klacz kasztanowata/mk: F: Akant
M: Kafeteria
O: Gajda Paulina
B: Lipniewski Lucjan
brak
164.

176

KAMIS KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:114 F: NN
M: NN
O: ZOFIA SUWAŁA
B: NN
BRAK
165.

264

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
166.

187

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Elżbieta Sobczak
B:
K020783 999640119504
167.

259

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K024146
168.

305

KOFEINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada F: Prometeusz
M: Kropla
O: Maja Iskierko
B: Pagórki sp. z o.o.
Brak
169.

86

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
170.

134

LAKE TAHUO HOL POL 2014 Wałach kasztanowata F: LEOVISTO
M: GIPSY LADY II H
O: HORIZONTALSP.Z O.O.
B: SK Ciekocinko
NNN
171.

136

LARIOS HERO SP POL 2012 Wałach siwa F: CHALTAIRE Z
M: LAGUNA
O: ADAM NICPON
B: BUREK JÓZEF
NNN
172.

316

LAUR SP POL 2007 Wałach gniada/174 F: FOR KEEPS
M: LA JANA
O: Konrad Pawłowski
B: SK Nad Wigrami
K017882 12416 POL009510458207
173.

209

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump
M: Kathleen I
O: Gerken Kai
B: Dominium
K016463 DE421000414710
174.

99

LIBERTINA Niem. Sport POL 2009 Klacz F: Con Sherry
M: Libra
O: Paula Mańczak
B: Polska
K015406
175.

276

LIBRETTO SP POL 2013 Ogier gniada F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022578 616009510252313
176.

81

LINTON Wiolkopolska POL 2010 Ogier gniada F: heleris
M: lemioniada
O: Stado Ogierów Starogard Gdańśki
B: Stado Liski
K017466 616007600248210
177.

149

LION SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Empire
M: Linda
O: Mirosław Bach
B: Andrzej Felski
K012386
178.

292

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Anna Krupska
B: nn
brak
179.

300

LORD SP POL 2008 Wałach gniada F: Landino
M: Lora
O: Sławomir Żygowski
B: .
K017167
180.

93

LORESCA J SP POL 2010 Klacz kara F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Agata Piastowska
B: Kwiron Juszczak
K020941
181.

312

LOTHAR Typ Szlachetny POL 2010 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Szostak Tomasz
B: NN
K020766 616999530344610
182.

303

LOUDWIG C Hanower GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Lauries Crusador
M: Werena
O: Katarzyna Łajewska
B: Katarzyna Łajewska
K023048
183.

27

LUCKY COMEBACK HOL GER 2008 Wałach gniada F: Landos
M: Undine I
O: Tomasz Elzanowski
B: Andreas Freitag
K020826 DE 421000087408
184.

164

MAGNIFICO C SP POL 2011 Ogier gniada/173 F: Catoki
M: Manga
O: Arkadiusz Chmielak
B: Arkadiusz Chmielak
brak 616 009 61 02444 11
185.

194

MAGNUS Trakeńska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ajbek
M: Malwa
O: Maria Karlsson
B: Marek Przeczewski
K015263 POL732010019406
186.

287

MAIRA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lotos
M: Marica
O: Filip Falkiewicz
B: Dakowicz Dariusz
BRAK
187.

128

MARCO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Marsala
O: Marcin Orłowski
B: SK Racot
K013961
188.

150

MARRY QUEEN Oldenburska POL 2006 Klacz ciemnogniada/164 F: Quantum
M: Montana VI
O: Alicja Osowiecka
B: Andreas Kosicki
K012423
189.

309

MELISSA C SP POL 2009 Klacz gniada F: Check In 2
M: Manga
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020471
190.

298

MELODIA Polska Szlachetna Polkrew POL 2005 Klacz gniada/mk:160cm F: Makker
M: Azja
O: Romuald Kaminski
B: Kroplewska Malgorzata
brak
191.

82

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
O: Marcin Pieniaszek
B: Mariusz Gauza
K021512 616007610218710
192.

234

MILANO Małopolska POL 2011 Wałach gniada/164 F: Noel
M: Malia
O: Marcin Psiuk
B: Marcin Kaszubowski
K023117 616006530000711
193.

256

MISS NABLA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Marino
M: Blabla
O: Małgorzata Marcinkowska
B: Zbigniew Lademann
brak
194.

80

MISTERIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart / Akribori
M: Milena / Jarabub
O: Piotr Pobłocki
B:
K015290 POL009610102105
195.

69

MJT ARONN DU TALUS SF FRA 2009 Ogier gniada F: Orlando / Heartbreaker
M: Sonora du Talus / Mr Blue
O: MJT Sp. z o. o.
B:
K018679 10385275G 105AT72
196.

165

MOLLY C SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Check In 2
M: Montana C
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020472 616009530355809
197.

268

MON CHERIE SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Carpediem / Coriano Z
M: Montana VI / Caletto I
O: Dariusz Reszuta
B: Wilski
K015456 616009530093809
198.

33

MOONCANTA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cantanis
M: Moonlight
O: Nicoll Ustjak
B: Stasiuk Robert
brak
199.

47

MR. CARRY SP POL 2011 Wałach gniada F: Nightcarry / Carry
M: Montana VI / Caletto I
O: Krzysztof Wilski
B: Krzysztof Wilski
K021839 616009530081911
200.

185

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: MARKIES V
M: NIRWANA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: STADO OGIERÓW STAROGARD GDAŃSKI
K024599 616009600175011
201.

178

NAGATO SP POL 2007 Wałach inna F: Karbon
M: Nauma
O: Katarzyna Wasilewska
B: SK Rzeczna
K022014 12736
202.

302

NAOMI II C SP POL 2013 Klacz gniada F: Corrado Boy
M: Nancy
O: M Orlowski
B: M Cwik
K022852
203.

241

NATALA SP POL 2010 Klacz gniada F: calato kama
M: neretwa
O: Aleksandra Tykarska
B: Stadnina Koni Nowielice
brak
204.

161

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatraz
M: Nowaljka
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414
205.

94

NEGRO AVHARRO WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Likwor/Agar
M: Nowia/Papkin
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K017458 616007530184910
206.

183

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: ANNA KARCZMARCZUK
brak 616013640055613
207.

118

NIRGUN S SP POL 2012 Ogier gniada F: Top Gun Semilly / Quincy
M: Nistria S / Gran De la Cour
O: Stanisław Szurik
B: Stanisław Szurik
brak
208.

15

NOBIS COLORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Biskwit
M: Nicole / Luron
O: Agnieszka Godzwon
B: PL
K024278 616009520095609
209.

8

NOSTRADAMUS WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Asyż
M: Nemezja
O: Michał Mular
B: Katarzyna Sotek
brak
210.

203

NOWITA SP POL 2000 Klacz gniada F: Alfaro
M: Nadzieja
O: Anna Mańska
B: Spisak Lesław
Brak POL009640045400
211.

36

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
O: Monika Gurazda
B: Karolina Ferenstein
K022680 616009600152213
212.

295

OBERON SP POL 2005 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Małgorzata Marcinkowska
B: brak
brak
213.

233

ODESKIJ DI Traken POL 2006 Wałach kasztanowata/170 F: Dinar
M: Oportiun
O: Beata Jeschke
B: Piotr Szmytkowski
POL 732 01 00134 06
214.

111

OLE SP POL 2014 Ogier gniada F: Vandamme
M: Olanda
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
Brak
215.

240

ORA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Sorbie Tower
M: Oaza
O: Wojciech Motyl
B: SK Nowielice
K021538
216.

293

PANTEON Małopolska POL 2012 Wałach siwa F: AUDYTOR
M: PROMOCJA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: JERZY ORŁOWSKI
brak 616006580309012
217.

308

PENNY Kuc Walijski GBR 2007 Klacz siwa/kuc:121 F: NN
M: NN
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B: Adams Farm
brak
218.

181

PEPPINA 25 OLD GER 2004 Klacz gniada/167 F: Paroli /
M: Frency /
O: Marek Tomicki
B: Jens Brehmer
K019946 DE418180118104
219.

290

PESTKA Małopolska POL 2013 Klacz gniada/kuc: F: Dixan
M: Płataria
O: Agnieszka Racka
B: Jan Kowalski
Brak
220.

60

PHOENIX 03 SP POL 2011 Wałach gniada F: Colombo V
M: Piekna
O: Katarzyna Jachlewska
B: Tomasz Świątek
K024369
221.

311

PIANOLA SP POL 2014 Klacz kara/168cm F: Concord
M: Petra
O: Tomasz Szostak
B: Andrzej Derlecki
brak 616009530018414
222.

260

PRETTY GIRL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Cador/Catoki
M: Pretty Women/Gracieux
O: Marcin Rogalewski
B: Jan Szpak
K023465 616 009 64 00725 11
223.

242

PRETTY WOMEN Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Night Carry/Carry
M: Princess P
O: M.F Falkiewicz
B: .
.
224.

232

QUITE DIFFERENT Hanowerska POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
O: Janusz Paprocki
B: Niemcy
K021161 DE431310110608
225.

301

QULUMBUS Westfalski POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar
M: Arkana
O: Sławomir Żygowski
B: .
K010066 DE441411821703 103HD09
226.

313

RADON SP POL 2001 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Statkiewicz
B:
K007066 POL999611113501
227.

139

RAPSODIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Dżahil /
M: Rani /
O: Adam Nicpon
B: Ewa Husarska
K020634
228.

34

RAY OF HOPE SP POL 2013 Wałach gniada F: Casillio
M: R
O: Dominika Bach
B: Łukasz Lesner
Brak
229.

114

ROKSANA SP POL 2005 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 616007610065011
230.

11

ROMANTIC PRINCESS SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Denator
M: Romantyka
O: Alicja Hołownia
B: Paweł Hołownia
K016421
231.

152

RONIN SP POL 2004 Wałach gniada F: Helanis
M: Regina
O: .
B: Polska
K011761
232.

84

ROYAL CASSIN WLKP. POL 2010 Wałach gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rafa / Izyr
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: -
K017484
233.

296

SAPER Wielkopolska POL 2006 Wałach kara F: xxx
M: Sprawa
O: Agata Przybysz
B: xxx
xxx
234.

270

SAPER SP POL 2006 Wałach kara F: Xxx
M: Xxx
O: Agata przybysz
B: Xxx
Brak
235.

315

SAPER SP POL 2006 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
brak
236.

70

SCYPION SP POL 2007 Ogier gniada F: BALOUBET DU ROUET
M: S - LANDDIVA
O: Anna Chabotar
B: Zbigniew Wilski
K012421
237.

53

SERWAL Kuc Feliński POL 2007 Wałach srokata/kuc: F: Luksus (kf) po Lubczyk (kf)
M: Sekwana (kf) po Huzar (kf)
O: D. Bednarska
B: E. Brejtfus-Piekło
brak 616013680098907
238.

282

SERWUS SP POL 2008 Wałach siwa/172 F: Helanis /
M: Sida / Dzięgiel
O: Katarzyna Arasimowicz
B: Romanowski
K016286 POL007600156506
239.

46

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
240.

193

SILVAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Etos
M: SILLENA
O: Aleksandra Włudarczyk
B: xxx
K020762
241.

41

SIR STAKKATO HANN GER 2005 Ogier ciemnogniada F: Stakkato Gold
M: Monique
O: Agrofood S.A Grabowiec
B: Niemcy
brak
242.

56

SOFIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Sir Neel / Darco
M: Simone / Corland
O: Grzegorz Rychlik
B: Dahlke Antoni
K020954 616009610164911
243.

158

SORBONA SP POL 2011 Klacz gniada F: Windsor
M: Salamanka
O: Marta Mirska-Miętek
B: Danuta Tarnowska
K025064
244.

40

SPARTAKUS HANN POL 2006 Ogier kara F: Stakkato
M: Cher
O: Agrofood S.A Grabowiec
B: Niemcy
K013485
245.

188

SUNFLY SP POL 2004 Klacz gniada F: Looping
M: Ronda
O: Fedenczak
B: Nn
K023754
246.

51

SZRON KM SP POL 2013 Wałach gniada F: Marino
M: Serbia
O: Barbara Kollar
B: Krzysztof Myszka
brak
247.

243

TANGO Szlachetna Półkrew POL 2014 Klacz siwa/166 F: Alcatras/Acord II
M: Tęcza/Polonus
O: Filip Falkiewicz
B: Sławomir Cichmiński
.
248.

143

TINKERBELL 41 OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Toulouse / Toulon
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
O: Miłosz Adach
B:
K024455
249.

48

TJUNMIRA LA NEBBIA SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: Tjungske
M: By Quamiro
O: Weronika Wilska
B: Xyz
000
250.

77

TOPAZ Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/mk: F: ROSENHOF MASSINO
M: THALIA VON UDA
O: Arkadiusz Szóstak
B: Benz Romuald
KO 25107
251.

6

TRE-RATINA Z Zangersheide POL 2005 Klacz gniada F: Treasura Z
M: Daniela II / Lombard
O: Artur Skalski
B: Krystian Sarnowski
K015314 Z698005
252.

49

TRIONFO SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Carpediem
M: Thomasa
O: Krzysztof Wilski
B: Krzysztof Wilski
brak
253.

52

TRIPLE SPEED XX POL 2011 Wałach gniada/160 F: MyWill
M: Three Roses
O: Nina Gawkowska
B: Marek Szeszuła
K024216
254.

54

TULIPAN KUC POL 1997 Wałach gniada/kuc: F: Pers (m) po Perset (oo)
M: Traga (kuc) po Bukszpan (oo)
O: D. Bednarska
B: K. Woźniak
brak POL013530067897
255.

85

VELCO SITTE Belgijski Koń Sportowy BEL 2005 Wałach gniada F: Praco/ Darco
M: Insel Sitte / Major de la cour
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: -
K022682
256.

222

VELVET LAZAR OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Verdi / Quidam de Revel
M: Angela De La Cruz/ Numero Uno
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
Brak
257.

26

VENTO Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach siwa F: Lion's Call
M: Valea / Stato King
O: J.Erbel
B: Aleksandra Żyłkowska
K020594
258.

75

WALESKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Cassilio
M: Wisałka/Cantanis
O: Anna Sienkiewicz
B: .
K024624 616009640046912
259.

91

WALTRA Holsztyńska POL 2011 Klacz gniada F: caraoki
M: wortuna
O: Weronika czarnecka
B: ra
Brak
260.

155

WAWRZYN WLKP POL 2010 Wałach siwa F: Colox Cup
M: Wanilia / Widłak
O: Maria Wintoch
B: -
K020609
261.

78

WENUS KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc: F: Apel
M: Wika
O: Arkadiusz Szóstak
B: Jerzy Brzozowy
KO 25108 POL 013 66 11210 08
262.

147

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Elf / Fanimo
M: Wegunda I / Noble Roi
O: Roman Meger i Adrian Burzych
B: Waldemar Bąk
K020686 6160096610376
263.

248

WEZUWIUSZ Mały Koń POL 2004 Wałach gniada/mk:155 cm F: Psik
M: Werona
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
brak POL013530271904
264.

71

WIKING PP KUC POL 2006 Wałach gniada F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
O: Rafał Kościelski
B: .
K010983 POL01367011200611379105LU75
265.

280

WIRUS Typ Prymitywny POL 2003 Wałach bułana/kuc: F: nn
M: nn
O: Dominika Biskup
B: nnn
brak
266.

58

WISTERIA LANE SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: Etos
M: Winona/Rabiatos Z
O: Monika Ostapiuk
B: Marek Romanowski
K020632 616009600095112
267.

263

WRÓŻBITA SP POL 2011 Wałach gniada F: Nimroj D
M: Wróżbitka
O: Sławomira Lewandowska
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
K020755
268.

106

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
269.

148

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
Rider Club
Competition
Prize
Bach Dominika Sopocki KJ
30
SUM:
30.00
Chebotar Valeriia KJ AS Dream
310
270
170
140
SUM:
890.00
Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
230
SUM:
230.00
Chrzan Monika KJ Nad Stropną
30
20
SUM:
50.00
Czarnecka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
40
30
SUM:
70.00
Dyk Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Elzanowska Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
180
40
SUM:
220.00
Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
20
30
SUM:
50.00
Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
210
30
SUM:
240.00
Goetel Małgorzata GTH GDYNIA
20
30
SUM:
50.00
Gołek Karolina UKJ Neksico Karlino
60
SUM:
60.00
Gryciak Paulina JKS Amico Mołdawin
160
520
80
SUM:
760.00
Grzywacz Jacek Klub Jeździecki J.J.Darboven
290
120
610
530
400
250
SUM:
2200.00
Gurazda Monika KJ Pegaz Reda
30
SUM:
30.00
Jackiewicz Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
140
SUM:
140.00
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
40
SUM:
40.00
Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
130
30
220
50
SUM:
430.00
Karlsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Kiempa Mateusz CSJ Coval
750
460
240
260
30
60
290
20
300
550
500
400
180
SUM:
4040.00
Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
30
SUM:
30.00
Klebba Natalia KJ Arpav
240
120
SUM:
360.00
Kościelska Barbara KJ AS Dream
110
SUM:
110.00
Kot Milena AKJ Trójmiasto
50
SUM:
50.00
Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
50
SUM:
50.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
30
60
100
SUM:
190.00
Krasucka Julia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
50
160
70
130
SUM:
410.00
Krupska Anna JKS NEKSICO KARLINO
30
30
100
40
SUM:
200.00
Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
60
40
90
SUM:
190.00
Lewandowski Aleksander OSK Lipce
90
300
SUM:
390.00
Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Łopucka Adrianna JKS Amico Mołdawin
240
SUM:
240.00
Maszner Nikola JKS RYWAL GRUDZIĄDZ
30
SUM:
30.00
Milewska Julia Sopocki KJ
50
SUM:
50.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
30
20
SUM:
50.00
Nicpoń Adam SK Ciekocinko
400
60
230
SUM:
690.00
Nowak Klaudia UKJ Neksico Karlino
30
SUM:
30.00
Orłowska Marta Sopocki KJ
180
30
30
SUM:
240.00
Ostapiuk Katarzyna JKS Senny Nowęcin
30
SUM:
30.00
Pazik Michalina KJ AS Dream
170
210
SUM:
380.00
Pieniaszek Diego Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
90
30
120
30
SUM:
270.00
Pieniaszek Dominik Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
30
70
30
30
SUM:
160.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
210
SUM:
210.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
110
490
210
SUM:
810.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
360
SUM:
360.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
70
80
80
50
SUM:
280.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
20
20
30
40
90
260
300
40
SUM:
800.00
Rezmer Wiktoria Sopocki KJ
60
SUM:
60.00
Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
70
SUM:
70.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
30
SUM:
30.00
Rudel Zofia KJ AS Dream
30
SUM:
30.00
Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko
330
SUM:
330.00
Rychlik Sylwia LKS Cwał Poznań
30
40
SUM:
70.00
Skalski Artur Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Skrobacz Olga
30
SUM:
30.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki Klub Jeździecki
120
SUM:
120.00
Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
110
200
30
20
30
40
30
40
20
SUM:
520.00
Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
30
SUM:
30.00
Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
30
70
SUM:
100.00
Wilska Weronika Sopocki KJ
30
40
370
SUM:
440.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
140
30
30
40
40
40
20
SUM:
340.00
Wojciechowska Magdalena JKS Amico Mołdawin
40
SUM:
40.00
Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy EWRO
180
40
150
SUM:
370.00
Żygowski Mikołaj Klub Jeździecki Arpav
30
SUM:
30.00
<
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adach Miłosz
kj Arpav
2018-03-16
20
2018-03-16
2018-03-17
47
2018-03-17
18
2018-03-18
14
Adamczewska Julia
JKS Amico Mołdawin
KIDNEY (187)
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-16
53
2018-03-17
18
2018-03-17
2018-03-17
35
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (102)
2018-03-16
29
2018-03-17
48
2018-03-16
47
2018-03-18
18
Bach Dominika
Sopocki KJ
2018-03-16
30
2018-03-16
2018-03-17
9
30
2018-03-17
33
Bartoszewicz Monika
brak
FURIOSA (59)
2018-03-16
2018-03-16
1
Binerowska Monika
AKJ Trójmiasto
CHIRON (43)
2018-03-16
44
2018-03-16
1
2018-03-17
10
2018-03-17
Biskup Kamila
bpk
WIRUS (280)
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-17
7
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-16
1
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
CEDYNIA (109)
2018-03-16
26
2018-03-17
45
CZART (110)
2018-03-16
25
2018-03-17
46
CEDR (321)
2018-03-16
46
2018-03-17
ACHILLEUS (322)
2018-03-16
25
2018-03-16
10
2018-03-17
2018-03-17
Bogalecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
ASER (317)
2018-03-17
20
2018-03-18
26
2018-03-17
27
2018-03-17
Borawska Paulina
bpk
2018-03-17
2018-03-17
Brzezińska Weronika
Bpk
GRYF (31)
2018-03-17
22
Chabernal Angelika
J. J. Darboven
DUMA (204)
2018-03-16
65
2018-03-16
37
2018-03-17
62
2018-03-17
20
Chebotar Valeriia
KJ AS Dream
SCYPION (70)
2018-03-16
2018-03-16
1
310
2018-03-17
1
270
2018-03-17
21
2018-03-18
1
170
2018-03-18
3
140
DRAGON (74)
2018-03-16
2018-03-16
Chełchowska Helena
Sopocki Klub Jeździecki
GODECJA (307)
2018-03-16
2018-03-16
36
2018-03-17
27
2018-03-18
1
230
Chrzan Monika
KJ Nad Stropną
2018-03-17
24
30
2018-03-17
2018-03-18
10
20
Cimoszko-Zauliczna Maria
Sopocki Klub Jeździecki
CANDY (157)
2018-03-16
53
2018-03-16
2018-03-17
40
Czarnecka Joanna
Jeździecki Klub Sportowy Senny
AZTEC (196)
2018-03-16
49
2018-03-16
51
2018-03-17
39
2018-03-17
52
2018-03-17
DEMETER (197)
2018-03-16
65
2018-03-16
65
2018-03-16
Czarnecka Weronika
Pomorska Liga Jeździecka
2018-03-16
9
40
2018-03-16
12
30
2018-03-17
2018-03-17
38
2018-03-18
15
2018-03-17
21
WALTRA (91)
2018-03-16
31
2018-03-16
17
2018-03-17
29
2018-03-17
49
2018-03-18
26
Czub Zuzanna
OJK Mierzeja
WENUS (78)
2018-03-16
1
2018-03-16
24
2018-03-17
3
2018-03-17
Drewnig Kornelia
KJ AS Dream
2018-03-16
1
2018-03-16
45
2018-03-17
29
2018-03-17
Dubieniecka Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
DRZEWIEC (210)
2018-03-16
2018-03-16
2018-03-18
Dyk Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
BIANOLA (227)
2018-03-17
2018-03-17
17
30
Ekowska Daria
Bez przynależności klubowej
JAGODA (228)
2018-03-17
5
2018-03-17
Elzanowska Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2018-03-16
3
180
2018-03-16
33
2018-03-17
26
2018-03-17
12
40
Erbel Julia
KJ Black Horse Team
VENTO (26)
2018-03-16
1
2018-03-16
71
2018-03-17
12
2018-03-17
Falkiewicz Filip
Otomiński KJ Tabun
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-17
58
2018-03-17
TANGO (243)
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-16
2018-03-16
26
2018-03-18
32
GABURA (245)
2018-03-17
2018-03-17
Faron Julia
Bez przynależności klubowej
PESTKA (290)
2018-03-17
12
2018-03-17
2018-03-17
Fedeńczak Martyna
JKS Amico Mołdawin
SUNFLY (188)
2018-03-16
48
2018-03-17
50
2018-03-18
14
2018-03-17
37
Fieducik Paulina
Pomorska Liga Jeździecka
MILANO (234)
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-18
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
2018-03-16
15
20
2018-03-16
2018-03-17
10
30
2018-03-17
2018-03-18
20
Fujczak Mateusz
LKS Dragon Nowielice
OLE (111)
2018-03-16
2018-03-16
1
2018-03-17
22
2018-03-17
Furgo Aleksandra
Klub Jeździecki Black Horse Team
2018-03-16
2
210
2018-03-17
22
2018-03-18
23
MOLLY C (165)
2018-03-16
24
2018-03-17
23
2018-03-18
30
2018-03-16
20
2018-03-17
COTE D'OR (167)
2018-03-16
11
30
2018-03-16
38
2018-03-17
29
2018-03-18
21
Gawkowska Nina
Jeździecki Klub Sportowy Ewro
2018-03-16
2018-03-16
2018-03-17
2018-03-18
2018-03-16
2018-03-17
2018-03-17
Giczela Karolina
Rancho Banderoza
EROTYK (247)
2018-03-17
16
2018-03-17
Głuśniewska Hanna
UKJ Bukowiec Świdwin
BELTONA (32)
2018-03-16
1
2018-03-17
11
2018-03-16
2018-03-16
24
2018-03-17
Goetel Małgorzata
GTH GDYNIA
2018-03-16
16
20
2018-03-16
2018-03-17
16
30
2018-03-17
2018-03-18
31
Golisz Waldemar
JKS Agro-Pol Trzebiatów
IRON (127)
2018-03-17
2018-03-17
16
2018-03-18
17
Golla Martyna
brak
SAPER (296)
2018-03-16
1
Gołek Karolina
UKJ Neksico Karlino
ROKSANA (114)
2018-03-16
52
2018-03-16
15
2018-03-17
23
2018-03-17
43
2018-03-18
5
60
Górska Anna
Klub Jeździecki Black Horse Team
COLLARIO (216)
2018-03-17
2018-03-17
Gryciak Paulina
JKS Amico Mołdawin
CZARNULA (189)
2018-03-16
3
160
2018-03-16
1
520
2018-03-17
26
2018-03-17
2018-03-18
5
80
Grzywacz Jacek
Klub Jeździecki J.J.Darboven
ARNAT (103)
2018-03-16
13
2018-03-17
2
290
2018-03-18
20
CZAKRA (104)
2018-03-16
12
2018-03-17
6
120
2018-03-18
14
2018-03-17
32
DORAVELLA (105)
2018-03-16
1
610
2018-03-17
11
2018-03-18
1
530
2018-03-16
7
2018-03-17
3
400
2018-03-18
11
2018-03-16
11
2018-03-17
4
250
Gurazda Monika
KJ Pegaz Reda
O'KEY (36)
2018-03-16
33
2018-03-16
2018-03-17
11
30
2018-03-17
2018-03-18
32
Hermann Natalia
Pucki klub jezdziecki
2018-03-16
45
2018-03-17
28
Hodowaniec Klaudia
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
NEBASCO (161)
2018-03-16
2018-03-16
1
2018-03-17
42
2018-03-17
2018-03-16
52
2018-03-17
2018-03-17
Hudoń Julia
Brak
SAPER (270)
2018-03-17
2018-03-17
Iglikowska - Cichosz Matylda
OSK Lipce
SERWUS (282)
2018-03-16
35
2018-03-16
8
2018-03-17
14
2018-03-17
13
2018-03-18
27
Iskierko Maja
Sopocki Klub Jeździecki
HOOK (297)
2018-03-17
2018-03-17
KOFEINA (305)
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-17
12
2018-03-17
2018-03-17
HOSTA (306)
2018-03-16
1
2018-03-16
24
Jachlewska Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-17
Jackiewicz Monika
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2018-03-17
4
140
2018-03-17
18
2018-03-18
28
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2018-03-16
2018-03-17
16
2018-03-17
8
40
2018-03-18
33
2018-03-16
1
2018-03-16
1
Jakubek Julia
Pomorska Liga Jeździecka
HELIOS (238)
2018-03-17
2018-03-17
Jeschke Karolina
niezrzeszona
ARMANI (162)
2018-03-17
6
2018-03-17
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
2018-03-16
3
130
2018-03-16
2018-03-17
21
30
2018-03-17
53
2018-03-18
27
SID (46)
2018-03-16
34
2018-03-17
38
2018-03-16
1
220
2018-03-17
36
2018-03-18
6
50
Kaminska Ewa
bez przynaleznosci klubowej
MELODIA (298)
2018-03-16
1
2018-03-16
15
2018-03-17
8
2018-03-17
Karlsson Julia
Sopocki Klub Jeździecki
MAGNUS (194)
2018-03-16
9
30
2018-03-17
29
2018-03-18
12
Karpiusz Julia
bpk
SERWAL (53)
2018-03-16
1
2018-03-16
15
2018-03-17
7
Kawała Sandra
PLJ
DALEMIR (269)
2018-03-16
41
2018-03-16
37
Kiempa Mateusz
CSJ Coval
2018-03-16
18
2018-03-16
5
2018-03-17
1
750
2018-03-18
2
460
2018-03-16
10
2018-03-16
4
240
2018-03-17
5
2018-03-17
11
2018-03-18
2
260
2018-03-16
31
2018-03-16
24
2018-03-17
12
2018-03-17
15
2018-03-18
13
2018-03-16
45
2018-03-16
2018-03-16
1
2018-03-17
50
2018-03-17
2018-03-18
7
30
2018-03-16
16
2018-03-17
7
60
2018-03-18
1
290
ABIGAIL (144)
2018-03-16
65
2018-03-16
1
2018-03-17
28
2018-03-17
2018-03-18
9
20
2018-03-16
45
2018-03-16
1
2018-03-17
27
2018-03-17
2018-03-18
25
LION (149)
2018-03-16
3
300
2018-03-16
8
2018-03-17
2
550
2018-03-17
1
500
RONIN (152)
2018-03-16
30
2018-03-16
9
2018-03-17
39
2018-03-17
2
400
2018-03-18
3
180
2018-03-16
20
2018-03-17
41
2018-03-18
25
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
CHASSOT (327)
2018-03-16
2018-03-16
2018-03-17
2018-03-17
15
30
Kierznikiewicz Patrycja
Pomorska Liga Jeździecka
CARMEN LG (205)
2018-03-17
47
2018-03-17
2018-03-18
Klebba Natalia
KJ Arpav
ARIANA (236)
2018-03-16
2
240
2018-03-17
33
2018-03-18
15
2018-03-18
4
120
2018-03-16
28
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
2018-03-16
2018-03-16
43
2018-03-17
4
110
2018-03-17
2018-03-18
34
Kosmala Karolina
JKS Amico Mołdawin
2018-03-16
45
2018-03-16
45
2018-03-17
23
2018-03-17
40
2018-03-18
30
Kostrzewska Emilia
UKJ Bukowiec Świdwin
HOLLYWOOD (160)
2018-03-16
2018-03-17
2018-03-16
2018-03-17
Kot Milena
AKJ Trójmiasto
2018-03-16
27
2018-03-16
2018-03-17
51
2018-03-17
7
50
2018-03-18
13
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (148)
2018-03-16
19
2018-03-17
42
2018-03-18
5
50
Kozłowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
G'MEDYK (184)
2018-03-16
1
2018-03-16
2018-03-17
1
2018-03-16
1
NABAB (185)
2018-03-16
9
30
2018-03-18
2018-03-16
2018-03-17
6
60
GRAFFA (186)
2018-03-16
33
2018-03-17
25
2018-03-18
3
100
Krasucka Julia
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
2018-03-16
6
50
2018-03-16
31
2018-03-18
24
2018-03-17
3
160
2018-03-17
6
70
2018-03-18
2
130
Krupska Anna
JKS NEKSICO KARLINO
CALIDA (62)
2018-03-16
22
2018-03-16
10
30
2018-03-17
10
30
2018-03-17
5
100
2018-03-18
7
40
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2018-03-16
5
60
2018-03-16
8
40
2018-03-17
1
2018-03-18
2018-03-16
5
90
2018-03-16
41
2018-03-17
24
2018-03-17
31
2018-03-18
30
2018-03-18
20
Kwintkiewicz Pola
bpk
TULIPAN (54)
2018-03-16
1
2018-03-17
10
Ledzion Marta
Sopocki klub jezdziecki
BABETTE (112)
2018-03-16
2018-03-16
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-18
Lenckowska Anna
Pomorska Liga Jezdziecka
TOPAZ (77)
2018-03-17
1
2018-03-17
2018-03-16
1
2018-03-16
24
Lenczewska Martyna
Bpk
HOSTA (306)
2018-03-17
9
2018-03-17
14
Lenczowska Olga
Otomiński Klub Jeździecki TABUN
MAIRA (287)
2018-03-17
2018-03-17
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
ANDROMEDA (262)
2018-03-16
32
2018-03-16
18
2018-03-17
5
90
2018-03-17
28
2018-03-18
31
2018-03-16
49
2018-03-16
23
2018-03-17
1
300
2018-03-17
44
2018-03-18
23
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (86)
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-17
2018-03-17
Lieske Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
CARRERA (310)
2018-03-17
5
2018-03-17
Loose-Kulinkowska Katarzyna
Sopocki Klub Jeździecki
DANJAZZ (42)
2018-03-16
7
30
2018-03-16
30
2018-03-17
33
2018-03-17
22
2018-03-18
29
2018-03-18
32
Lost Dorota
PLJ
G-SHOCK (61)
2018-03-16
45
2018-03-16
1
2018-03-17
63
2018-03-17
Łajewska Katarzyna
KJ Turze
LOUDWIG C (303)
2018-03-17
2018-03-17
Łopucka Adrianna
JKS Amico Mołdawin
HARRON (191)
2018-03-16
35
2018-03-16
21
2018-03-17
2
240
2018-03-17
2018-03-18
Łosińska Zofia
Rancho Banderoza
WEZUWIUSZ (248)
2018-03-17
4
2018-03-17
Machowski Michał
Neksico Karlino
LIZA (292)
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-17
24
2018-03-17
10
Majewska Justyna
Klub Jeździecki ARPAV
JASKIER (261)
2018-03-17
2018-03-17
Mańska Klaudia
Jeździecki Klub Sportowy EWRO
ELZA (202)
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-17
25
2018-03-17
Mański Konrad
Jeździecki Klub Sportowy EWRO
NOWITA (203)
2018-03-16
1
2018-03-16
45
2018-03-17
2
2018-03-17
Maszner Nikola
JKS RYWAL GRUDZIĄDZ
HENDIA (252)
2018-03-16
32
2018-03-16
29
2018-03-17
54
2018-03-17
14
30
2018-03-18
18
ESENCJA (253)
2018-03-16
44
2018-03-16
36
2018-03-17
51
2018-03-18
26
2018-03-17
41
Meger Roman
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
WESTA (147)
2018-03-16
2018-03-16
Miąskowska Zofia
Pomorska Liga Jeździecka
I CAN (251)
2018-03-16
24
2018-03-16
2018-03-16
24
2018-03-17
18
2018-03-17
31
Michalec Joanna
Pomorska Liga Jeździecka
DOLMAN (217)
2018-03-17
2018-03-17
14
Miętek Maja
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
SORBONA (158)
2018-03-16
2018-03-16
1
2018-03-17
26
2018-03-17
2018-03-16
54
2018-03-17
2018-03-17
Migza Amelia
bpk
TULIPAN (54)
2018-03-16
1
2018-03-17
6
Miler Monika
Brak
GAL (314)
2018-03-17
2018-03-17
Milewska Julia
Sopocki KJ
KARLSSON (264)
2018-03-16
7
50
2018-03-16
38
2018-03-17
19
2018-03-18
25
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CORDELLI (218)
2018-03-16
70
2018-03-16
1
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-16
22
2018-03-16
23
2018-03-17
25
2018-03-17
15
30
2018-03-18
22
HASTATI (221)
2018-03-16
55
2018-03-16
44
2018-03-17
48
2018-03-17
44
2018-03-18
8
20
2018-03-16
69
2018-03-16
1
2018-03-17
61
2018-03-17
Misztal Maggie
KJ Pegaz Reda
2018-03-16
1
2018-03-16
45
2018-03-17
19
2018-03-17
Morcinek Joanna
Bez przynależności klubowej
CONAN 1 (231)
2018-03-17
15
2018-03-17
Mordako Agnieszka
KJ Pegaz Reda
BENITOL (325)
2018-03-17
34
2018-03-17
39
Motyl Justyna
Pomorska Liga Jeździecka
ORA (240)
2018-03-17
52
2018-03-17
31
Mular Laura
Otomiński KJ Tabun
2018-03-16
2018-03-16
2018-03-17
2018-03-16
2018-03-16
2018-03-17
2018-03-17
Nicpoń Adam
SK Ciekocinko
CASE (132)
2018-03-16
2
400
2018-03-16
11
2018-03-17
16
2018-03-17
2018-03-18
7
2018-03-18
6
2018-03-16
2018-03-16
6
60
2018-03-17
37
2018-03-18
2
230
2018-03-16
2018-03-16
50
2018-03-16
2018-03-17
57
2018-03-17
2018-03-16
2018-03-16
24
2018-03-17
59
2018-03-17
31
2018-03-16
22
2018-03-16
19
2018-03-17
2018-03-17
JAKARTA (320)
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-17
26
2018-03-17
Niziołek Zuzanna
Bez przynależności klubowej
CONAN 1 (231)
2018-03-16
1
2018-03-16
1
Nowak Agata
bez przynależności klubowej
DUX DAY (223)
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-16
1
2018-03-16
1
Nowak Klaudia
UKJ Neksico Karlino
JAWOR (142)
2018-03-16
18
2018-03-16
18
2018-03-17
18
30
2018-03-17
32
2018-03-18
24
Olech Przemysław
Jeździecki klub sportowy EWRO
GWIAZDOR (173)
2018-03-16
45
2018-03-16
29
2018-03-17
2018-03-17
30
2018-03-18
22
2018-03-17
Olszewska Alicja
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
JENNY (200)
2018-03-16
2018-03-16
Olszewski Marcin
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
JENNY (200)
2018-03-16
64
2018-03-16
2018-03-17
15
2018-03-17
2018-03-18
Orłowska Marta
Sopocki KJ
MARCO (128)
2018-03-17
36
2018-03-17
36
2018-03-17
3
180
2018-03-17
35
2018-03-16
12
30
2018-03-16
2018-03-17
19
30
2018-03-17
Orłowski Marcin
Sopocki KJ
AMARETTO (130)
2018-03-16
2018-03-17
8
2018-03-17
Osowiecka Julia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-03-16
2018-03-16
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-18
Ostapiuk Katarzyna
JKS Senny Nowęcin
2018-03-16
1
2018-03-16
40
2018-03-17
20
30
2018-03-17
2018-03-18
Pakur Antonina
Rancho Banderoza
KLIPER (259)
2018-03-17
9
2018-03-17
2018-03-16
2018-03-16
1
Pakur Zofia
Rancho Banderoza
CZARNA (258)
2018-03-17
5
2018-03-17
2018-03-16
1
2018-03-16
Paprocka Aleksandra
UKJ Bukowiec
2018-03-16
2018-03-16
2018-03-17
2018-03-17
Parolczyk Agata
BPK
DOX (235)
2018-03-17
21
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-17
10
Pawłowski Konrad
Klub Jeździecki Arpav
LAUR (316)
2018-03-16
6
2018-03-17
8
2018-03-18
5
Pazik Michalina
KJ AS Dream
2018-03-16
1
2018-03-16
2
170
2018-03-17
2
210
2018-03-17
2018-03-18
Pełczyńska Jagoda
Brak
2018-03-16
2018-03-16
2018-03-17
2018-03-17
Piastowska Agata
Sopocki Klub Jeździecki
CARMEN (92)
2018-03-16
25
2018-03-16
43
2018-03-16
2018-03-17
64
2018-03-17
2018-03-18
33
2018-03-16
2018-03-16
2018-03-16
1
2018-03-16
45
2018-03-17
30
2018-03-17
2018-03-18
28
Pieniaszek Diego
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
LINTON (81)
2018-03-16
4
90
2018-03-16
27
2018-03-17
12
30
2018-03-17
4
120
2018-03-18
17
2018-03-16
23
2018-03-16
11
30
2018-03-17
60
2018-03-17
35
2018-03-18
31
Pieniaszek Dominik
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
2018-03-16
13
30
2018-03-16
24
2018-03-17
44
2018-03-17
17
2018-03-18
11
2018-03-16
6
70
2018-03-17
20
2018-03-18
12
2018-03-16
8
30
2018-03-17
23
30
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
COUNTER (138)
2018-03-16
2018-03-16
34
2018-03-17
47
2018-03-18
13
RAPSODIA (139)
2018-03-16
2018-03-16
25
2018-03-17
18
2018-03-18
11
Piszczek Salma
OKJ Tabun
2018-03-16
2018-03-16
2018-03-17
Plata Emilia
bpk
OBERON (295)
2018-03-17
21
2018-03-17
Plewa Wiktoria
brak
KALINA (267)
2018-03-16
2018-03-16
24
2018-03-17
20
2018-03-17
Polanek Zofia
HKS Lotna Słupsk - Redzikowo
ALONSO (246)
2018-03-16
2018-03-16
1
2018-03-16
56
2018-03-17
53
2018-03-17
Połomska Weronika
ukj Neksico Karlino
ARNIKA (177)
2018-03-17
17
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-17
2018-03-17
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-03-16
32
2018-03-16
22
2018-03-17
3
210
2018-03-17
22
2018-03-18
24
2018-03-16
41
2018-03-16
14
2018-03-17
21
2018-03-17
15
2018-03-18
17
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-03-16
4
110
2018-03-16
13
2018-03-17
14
2018-03-18
16
2018-03-16
2018-03-16
2
490
2018-03-17
7
2018-03-18
3
210
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
WESTA (147)
2018-03-17
1
360
2018-03-17
8
2018-03-18
9
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-03-16
5
70
2018-03-16
7
80
2018-03-17
6
80
2018-03-17
10
2018-03-18
7
50
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-03-16
13
20
2018-03-16
17
20
2018-03-17
13
30
2018-03-17
9
40
2018-03-18
4
90
CASARIO (324)
2018-03-16
1
260
2018-03-16
16
2018-03-17
3
300
2018-03-18
8
40
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
2018-03-16
45
2018-03-16
51
2018-03-16
Psiuk Maja
bpk
FIGARO (226)
2018-03-17
8
2018-03-17
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
PENNY (308)
2018-03-16
1
2018-03-16
1
Reszuta Maura
kj la scalla
GAMBLE (265)
2018-03-17
4
2018-03-17
Rezmer Wiktoria
Sopocki KJ
SILVAN (193)
2018-03-16
9
2018-03-18
6
60
2018-03-18
6
Rezmer Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
DAVIS (291)
2018-03-16
2018-03-16
2018-03-17
27
2018-03-18
Rogalewska Oliwia
St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
2018-03-16
2018-03-16
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-17
49
2018-03-18
4
70
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2018-03-16
42
2018-03-16
42
2018-03-17
13
30
2018-03-17
40
2018-03-18
19
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven
BASKIL (151)
2018-03-17
3
2018-03-18
2018-03-16
42
2018-03-17
2018-03-16
45
2018-03-17
55
Rudel Zofia
KJ AS Dream
AGRESJA (73)
2018-03-16
14
30
2018-03-18
2018-03-16
2018-03-17
2018-03-17
Rybarczyk Paulina
Stadnina Koni Ciekocinko
2018-03-16
12
2018-03-17
10
2018-03-18
4
2018-03-16
14
2018-03-17
9
2018-03-18
1
330
Rychert Adrianna
BPK
BOLIVAR (120)
2018-03-16
2018-03-16
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-17
Rychlik Grzegorz
LKS Cwał Poznań
SOFIA (56)
2018-03-17
43
2018-03-17
2018-03-18
21
Rychlik Sylwia
LKS Cwał Poznań
2018-03-17
22
30
2018-03-17
41
2018-03-18
6
40
Rzońca Zuzanna
PLJ
KAKTUS (55)
2018-03-16
1
2018-03-16
1
2018-03-17
4
2018-03-17
3
2018-03-17
Sienkiewicz Patrycja
KJ AS Dream
WALESKA (75)
2018-03-16
2018-03-16
1
2018-03-16
46
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-18
35
Skalski Artur
Sopocki Klub Jeździecki
2018-03-16
48
2018-03-16
40
2018-03-17
11
30
2018-03-18
29
Skorwider Maja
Bez przynależności klubowej
DUX DAY (230)
2018-03-17
13
2018-03-17
Skowroński Łukasz
JKS Senny Nowęcin
COLADO (64)
2018-03-16
39
2018-03-16
43
2018-03-18
35
2018-03-17
30
2018-03-17
49
Skrobacz Olga
HAJDA (326)
2018-03-17
12
30
2018-03-17
16
Ślifińska Gabriela
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
EROTICA (63)
2018-03-16
2018-03-17
19
2018-03-16
24
2018-03-17
BIBA (65)
2018-03-16
1
2018-03-17
2
2018-03-16
1
2018-03-17
Sloczynska Karolina
Bpk
CARAT (255)
2018-03-16
2018-03-16
63
Ślusarczyk Paulina
Jeździecki Klub Sportowy ewro
FRUGO (214)
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-18
Sochaj Natalia
Jeździecki klub sportowy EWRO
BARIA (174)
2018-03-16
45
2018-03-16
35
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-18
2018-03-17
Staroniewicz Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
COTTON (182)
2018-03-18
2018-03-16
1
2018-03-16
45
2018-03-17
7
PANTEON (293)
2018-03-16
24
2018-03-16
24
2018-03-17
6
Suminska Ewa
KJ Młyńska Struga
2018-03-16
57
2018-03-16
2018-03-17
19
2018-03-17
2018-03-17
25
2018-03-18
29
Suwała Zofia
JKS NEKSICO KARLINO
KAMIS (176)
2018-03-17