Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
243 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 14:31:20
2018-03-06 13:24:00
Psiuk Grzegorz SPARTAN L
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
242 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:25:21
2018-03-05 22:45:04
Lena Czeszejko-Sochacka SOLA
  • 2x R2/50CM/I PÓŁFINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 50 CM
  • 2x R15/50CM/II PÓŁFINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 50cm
  • 1x R23/60CM/FINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 60cm
241 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:25:57
2018-03-05 19:52:46
Emma Kaszuba-Rakowska NEMO
  • 2x R2/50CM/I PÓŁFINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 50 CM
  • 2x R15/50CM/II PÓŁFINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 50cm
  • 1x R23/60CM/FINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 60cm
240 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:26:09
2018-03-05 14:49:09
Sandra Kawała DALEMIR
  • 2x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 2x R18/L/ZWYKŁY 238.2.1
239 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:26:21
2018-03-05 14:37:20
Iga Szostak RADON
  • 1x R4/L/I PÓŁFINAŁ JUN. MŁ. - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 100 CM
  • 1x R17/L/II PÓŁFINAŁ JUN. MŁ.- DOKŁADNOŚCI 238.1.1
  • 1x R25/L1/FINAŁ JUN. MŁ - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
238 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 11:52:14
2018-03-05 11:16:42
Łukasz Koza CHITO BLUE
  • 1x 2/CC1/I PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 6/CC1/II PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 12/CC1/CS/FINAŁ HPP SENIORÓW - DWUNAWROTOWY 273.3.2
237 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 11:52:25
2018-03-05 10:15:06
Zofia Polanek JESI
  • 1x R4/L/I PÓŁFINAŁ JUN. MŁ. - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 100 CM
  • 1x R17/L/II PÓŁFINAŁ JUN. MŁ.- DOKŁADNOŚCI 238.1.1
  • 1x R25/L1/FINAŁ JUN. MŁ - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
236 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 11:52:37
2018-03-05 08:34:45
Maria Padalak MELODIA
  • 1x R3/70CM/I PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70 CM
  • 1x R16/70CM/II PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70cm
  • 1x R24/80CM/FINAŁ KUCE - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
235 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 11:52:51
2018-03-05 08:33:33
Hanna Padalak FORTUNA
  • 1x R4/L/I PÓŁFINAŁ JUN. MŁ. - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 100 CM
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R17/L/II PÓŁFINAŁ JUN. MŁ.- DOKŁADNOŚCI 238.1.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R25/L1/FINAŁ JUN. MŁ - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
234 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 11:53:10
2018-03-05 07:05:25
Karina Ludwicka KORUND
  • 2x R3/70CM/I PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70 CM
  • 2x R16/70CM/II PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70cm
  • 1x R24/80CM/FINAŁ KUCE - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
233 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 11:53:23
2018-03-05 07:03:21
Karina Ludwicka FREZJA
  • 2x R2/50CM/I PÓŁFINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 50 CM
  • 2x R15/50CM/II PÓŁFINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 50cm
  • 1x R23/60CM/FINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 60cm
232 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 11:53:37
2018-03-04 18:30:07
Krzysztof Gozdek JUST AN HERO
  • 1x 2/CC1/I PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
231 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 11:53:59
2018-03-04 18:14:42
Wiktoria Warkusz KALI
  • 1x R3/70CM/I PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70 CM
  • 1x R16/70CM/II PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70cm
  • 1x R24/80CM/FINAŁ KUCE - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
230 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 11:54:22
2018-03-04 18:14:02
Wiktoria Ryciak KLIPER
  • 1x R2/50CM/I PÓŁFINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 50 CM
  • 1x R15/50CM/II PÓŁFINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 50cm
  • 1x R23/60CM/FINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 60cm
229 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 11:54:36
2018-03-04 18:13:21
Wiktoria Ryciak CZARNA
  • 1x R2/50CM/I PÓŁFINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 50 CM
  • 1x R15/50CM/II PÓŁFINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 50cm
  • 1x R23/60CM/FINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 60cm
228 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 11:54:48
2018-03-04 16:55:00
Agata Stryjkowska QUAMAR
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
227 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:12:59
2018-03-04 16:11:26
Sara Paliga LAPONIA
  • 2x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 2x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 2x R18/L/ZWYKŁY 238.2.1
226 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 11:55:14
2018-03-03 22:48:11
Julia Błaszczak FANTASTIC GR
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
225 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 11:55:28
2018-03-03 22:47:40
Julia Błaszczak LAVISTO STAR
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
224 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 11:55:46
2018-03-03 22:47:04
Julia Błaszczak BERG
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
223 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:13:13
2018-03-03 13:38:06
Tomasz Pastwa MOEL
  • 2x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
222 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:02:25
2018-03-03 13:37:13
Tomasz Pastwa AVENIDO
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
221 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:02:53
2018-03-03 13:17:18
Damian Zmorek PICCOLO
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R13/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R21/C/ZWYKŁY 238.2.1
220 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:03:05
2018-03-03 13:16:09
Damian Zmorek CARRERAS
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
219 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:03:18
2018-03-03 13:14:52
Damian Zmorek DIEGO
  • 1x 2/CC1/I PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 6/CC1/II PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 12/CC1/CS/FINAŁ HPP SENIORÓW - DWUNAWROTOWY 273.3.2
218 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:03:29
2018-03-03 08:46:29
Maja Iskierko HOOK
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
217 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:03:41
2018-03-03 08:33:23
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 2x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 2x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 2x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
216 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:03:51
2018-03-02 23:16:56
Julia Lewandowska NARCYZ
  • 2x R4/L/I PÓŁFINAŁ JUN. MŁ. - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 100 CM
  • 2x R17/L/II PÓŁFINAŁ JUN. MŁ.- DOKŁADNOŚCI 238.1.1
  • 2x R25/L1/FINAŁ JUN. MŁ - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
215 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:04:02
2018-03-02 20:51:20
Natasza Wostal SZABLON
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:04:13
2018-03-02 20:50:38
Natasza Wostal DOLCE VITA
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
213 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:04:33
2018-03-02 10:05:06
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
212 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:04:44
2018-03-02 01:14:24
Zofia Kwiatkowska W-COLINA I
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
211 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:04:57
2018-03-01 21:49:51
Katarzyna Piesik GRAFFA
  • 2x R1/L/KONKURS LICENCYJNY
210 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:05:10
2018-03-01 21:47:24
Martin Rozynek LORGAN S
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
209 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:05:21
2018-03-01 21:46:49
Martin Rozynek COURAGE 140
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:05:57
2018-03-01 21:46:21
Martin Rozynek CATTICK
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
207 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:06:11
2018-03-01 15:41:50
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 10:40:33
2018-03-01 10:27:10
Mateusz Tyszko ALINA
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
205 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 10:40:53
2018-03-01 10:26:21
Mateusz Tyszko DIRTY HARRY
  • 1x 2/CC1/I PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 6/CC1/II PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
204 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 10:41:37
2018-03-01 10:22:07
Magdalena Krasnowska NEMIROFF
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 10:42:18
2018-03-01 08:25:49
Iga Szostak POLAR
  • 1x R3/70CM/I PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70 CM
  • 1x R16/70CM/II PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70cm
  • 1x R24/80CM/FINAŁ KUCE - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
202 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 10:46:03
2018-02-28 22:54:21
Dawid Czarnecki ZORINA
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
201 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 10:46:24
2018-02-28 22:53:26
Dawid Czarnecki OLSTAR
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 10:46:44
2018-02-28 22:52:31
Dawid Czarnecki VAN PERSIE DH Z
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
199 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 10:47:13
2018-02-28 22:50:36
Dawid Czarnecki CHIN CHAMPER
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R13/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:13:28
2018-02-28 22:24:26
Weronika Fryska COCO CHANEL
  • 2x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 10:42:56
2018-02-28 21:23:39
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R18/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 10:43:25
2018-02-28 18:17:29
Maria Padalak TIGRA
  • 1x R3/70CM/I PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70 CM
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R16/70CM/II PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70cm
  • 1x R18/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R24/80CM/FINAŁ KUCE - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
194 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 10:43:51
2018-02-28 18:16:04
Hanna Padalak HERMIONA
  • 2x R4/L/I PÓŁFINAŁ JUN. MŁ. - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 100 CM
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 2x R17/L/II PÓŁFINAŁ JUN. MŁ.- DOKŁADNOŚCI 238.1.1
  • 1x R18/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R25/L1/FINAŁ JUN. MŁ - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
193 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:06:25
2018-02-28 17:23:48
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R13/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R21/C/ZWYKŁY 238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 10:45:06
2018-02-28 16:54:13
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x R4/L/I PÓŁFINAŁ JUN. MŁ. - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 100 CM
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R17/L/II PÓŁFINAŁ JUN. MŁ.- DOKŁADNOŚCI 238.1.1
  • 1x R25/L1/FINAŁ JUN. MŁ - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
191 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 13:15:09
2018-02-28 15:54:01
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 10:45:31
2018-02-28 13:23:26
Iga Biegalska KIAVOJ
  • 1x R4/L/I PÓŁFINAŁ JUN. MŁ. - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 100 CM
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R17/L/II PÓŁFINAŁ JUN. MŁ.- DOKŁADNOŚCI 238.1.1
  • 1x R25/L1/FINAŁ JUN. MŁ - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
189 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 10:49:38
2018-02-28 13:18:43
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:13:44
2018-02-28 11:08:13
Agata Przybysz CORMITELLO
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 11:17:37
2018-02-28 01:09:34
Magdalena Matuszewska CAMPINO 467
  • 1x 2/CC1/I PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 6/CC1/II PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 12/CC1/CS/FINAŁ HPP SENIORÓW - DWUNAWROTOWY 273.3.2
186 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 19:52:11
2018-02-27 19:39:34
Zuzanna Jarocka CONNER
  • 1x 4/C1/I PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 7/C1/II PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 10/C1/CC/FINAŁ HPP JUNIORÓW - DWUNAWROTOWY 273.3.2
185 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 19:52:28
2018-02-27 18:07:43
Martyna Dubieniecka DRZEWIEC
  • 1x R4/L/I PÓŁFINAŁ JUN. MŁ. - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 100 CM
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R17/L/II PÓŁFINAŁ JUN. MŁ.- DOKŁADNOŚCI 238.1.1
  • 1x R18/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R25/L1/FINAŁ JUN. MŁ - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
184 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 19:52:48
2018-02-27 17:55:40
Piotr Skierkowski BASTION
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 16:36:23
2018-02-27 15:22:38
Marek Lewicki WOULD LOVE
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:13:59
2018-02-27 15:22:11
Marek Lewicki CHINA
  • 2x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 16:37:52
2018-02-27 15:17:46
Marek Lewicki ITOULON B
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 16:38:33
2018-02-27 15:17:18
Marek Lewicki CORNET`S SUNSHINE
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 16:38:58
2018-02-27 15:16:20
Filip Lewicki MAROS 6
  • 1x 4/C1/I PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 7/C1/II PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 10/C1/CC/FINAŁ HPP JUNIORÓW - DWUNAWROTOWY 273.3.2
178 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:08:21
2018-02-27 14:46:32
Wiktoria Narloch DANTE
  • 2x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 16:40:47
2018-02-27 13:10:19
Grzegorz Kubiak BANQUISE DE RIVERLAND
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 16:41:03
2018-02-27 13:09:32
Grzegorz Kubiak PANJAA
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 12:52:06
2018-02-27 12:51:14
Michał Piątkowski LIGHTNING 100
  • 1x 2/CC1/I PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 6/CC1/II PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 12/CC1/CS/FINAŁ HPP SENIORÓW - DWUNAWROTOWY 273.3.2
171 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 12:51:54
2018-02-27 12:38:20
Wiktoria Rezmer SILVAN
  • 1x R14/CC/ZWYKŁY 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 10:31:09
2018-02-27 08:54:31
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x R4/L/I PÓŁFINAŁ JUN. MŁ. - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 100 CM
  • 1x R17/L/II PÓŁFINAŁ JUN. MŁ.- DOKŁADNOŚCI 238.1.1
  • 1x R25/L1/FINAŁ JUN. MŁ - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
169 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 10:31:26
2018-02-27 08:50:15
Lena Karaszewska WERONKA
  • 1x R3/70CM/I PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70 CM
  • 1x R16/70CM/II PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70cm
  • 1x R24/80CM/FINAŁ KUCE - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
168 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 10:31:46
2018-02-27 06:55:18
Daria Wasiołek DRAGON
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R13/C/ZWYKŁY 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 10:40:07
2018-02-27 06:54:37
Daria Wasiołek CON CANTONIUS ZL
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 10:40:26
2018-02-27 05:17:39
Paulina Kozakiewicz COCO CHANEL
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 10:40:41
2018-02-27 05:17:12
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 9/N1/FINAŁ HPP OPEN - DWUNAWROTOWY 273.3.2
164 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 10:40:59
2018-02-27 00:45:48
Olaf Klein FABIANO 82
  • 1x 5/CC/I PÓŁFINAŁ HPP MŁODYCH JEŹDŹCÓW - ZWYKŁY 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 10:41:14
2018-02-27 00:45:30
Olaf Klein FIRST ONE
  • 1x 5/CC/I PÓŁFINAŁ HPP MŁODYCH JEŹDŹCÓW - ZWYKŁY 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 10:41:43
2018-02-26 22:47:40
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 10:42:03
2018-02-26 22:43:39
Karolina Godoś CAPPONE
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 9/N1/FINAŁ HPP OPEN - DWUNAWROTOWY 273.3.2
159 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 10:42:18
2018-02-26 22:42:32
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 9/N1/FINAŁ HPP OPEN - DWUNAWROTOWY 273.3.2
158 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 10:42:32
2018-02-26 21:18:51
Grzegorz Psiuk WESTA
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 12:12:09
2018-02-26 20:38:11
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:08:43
2018-02-26 18:50:56
Seweryn Murdzia QUENTIN TARANTINO AB
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 10:48:20
2018-02-26 18:48:54
Seweryn Murdzia QUI GIGI
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R13/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R21/C/ZWYKŁY 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:00:08
2018-02-26 17:27:54
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 9/N1/FINAŁ HPP OPEN - DWUNAWROTOWY 273.3.2
147 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:00:31
2018-02-26 17:27:10
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 9/N1/FINAŁ HPP OPEN - DWUNAWROTOWY 273.3.2
146 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:00:57
2018-02-26 17:24:58
Leszek Nieużyła DA VINCI
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R9/CC/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R13/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R14/CC/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R21/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R22/CC/ZWYKŁY 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:01:17
2018-02-26 16:43:43
Tomasz Olszewski LORD FABIA
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:01:38
2018-02-26 16:41:47
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 2/CC1/I PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 6/CC1/II PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 12/CC1/CS/FINAŁ HPP SENIORÓW - DWUNAWROTOWY 273.3.2
143 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:02:09
2018-02-26 15:43:39
Natalia Anduła DEPAS CORRINUS P.
  • 1x R3/70CM/I PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70 CM
  • 1x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R16/70CM/II PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70cm
  • 1x R18/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R24/80CM/FINAŁ KUCE - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
142 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:26:32
2018-02-26 15:32:46
Adrianna Trzcińska MELISSA C
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 10:49:23
2018-02-26 15:15:58
Seweryn Murdzia ULOTKA-K
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 10:49:03
2018-02-26 15:15:02
Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K
  • 1x 2/CC1/I PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 6/CC1/II PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 12/CC1/CS/FINAŁ HPP SENIORÓW - DWUNAWROTOWY 273.3.2
137 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:05:02
2018-02-26 14:50:34
Anna Kopeć ALEXA
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:05:23
2018-02-26 14:39:59
Anna Kopeć CALA MILLOR
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:06:15
2018-02-26 14:20:47
Agata Skrzypiec BERLINA
  • 1x 4/C1/I PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:06:41
2018-02-26 14:14:27
Anastasiya Yarmolyuk KABULAS
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:07:05
2018-02-26 14:13:51
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 9/N1/FINAŁ HPP OPEN - DWUNAWROTOWY 273.3.2
131 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:07:29
2018-02-26 14:10:09
Robert Hestkowski WHO KNOWS
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R13/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R21/C/ZWYKŁY 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:07:59
2018-02-26 14:09:28
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 2/CC1/I PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 6/CC1/II PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 12/CC1/CS/FINAŁ HPP SENIORÓW - DWUNAWROTOWY 273.3.2
129 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:08:21
2018-02-26 14:08:43
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R13/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R21/C/ZWYKŁY 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 13:14:28
2018-02-26 13:56:14
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:09:29
2018-02-26 13:48:14
Aleksandra Furgo MOLLY C
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:09:52
2018-02-26 13:47:36
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-02-27 19:53:05
2018-02-26 13:23:07
Natalia Wilkowska IKAR
  • 2x R4/L/I PÓŁFINAŁ JUN. MŁ. - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 100 CM
  • 2x R17/L/II PÓŁFINAŁ JUN. MŁ.- DOKŁADNOŚCI 238.1.1
  • 2x R25/L1/FINAŁ JUN. MŁ - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
124 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:10:36
2018-02-26 13:21:04
Magdalena Wilkowska ORINOKO
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:11:42
2018-02-26 13:09:33
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:30:02
2018-02-26 11:19:50
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:23:12
2018-02-26 10:20:34
Zofia Szopa HIDDEN DREAM
  • 2x R1/L/KONKURS LICENCYJNY
  • 2x R4/L/I PÓŁFINAŁ JUN. MŁ. - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 100 CM
118 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:30:12
2018-02-26 09:23:36
Magda Kamińska WODKA-POLKA
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R9/CC/ZWYKŁY 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:30:21
2018-02-26 09:22:28
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:23:36
2018-02-26 09:21:36
Magda Kamińska QUE SERANDO
  • 1x 2/CC1/I PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:23:49
2018-02-25 23:54:09
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:30:39
2018-02-25 23:53:28
Pola Wawrzyniak ARON
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:30:48
2018-02-25 23:51:56
Maja Gutorska RUBIN
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:24:02
2018-02-25 23:50:05
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:09:05
2018-02-25 23:49:28
Nina Milczarek RISOTTO
  • 1x 4/C1/I PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 5/CC/I PÓŁFINAŁ HPP MŁODYCH JEŹDŹCÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 7/C1/II PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:24:27
2018-02-25 23:48:43
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 4/C1/I PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 7/C1/II PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:24:44
2018-02-25 23:47:09
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:24:57
2018-02-25 23:46:34
Andrzej Głoskowski BACHELOR LAD
  • 1x 2/CC1/I PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 6/CC1/II PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:25:15
2018-02-25 23:45:45
Salih Barlas DUCATI
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:25:28
2018-02-25 23:44:51
Salih Barlas FOREST
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:25:43
2018-02-25 21:32:20
Daniel Wróblewski BE BALOU
  • 1x 4/C1/I PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:25:56
2018-02-25 21:32:00
Zuzanna Czub WENUS
  • 2x R2/50CM/I PÓŁFINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 50 CM
  • 2x R15/50CM/II PÓŁFINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 50cm
  • 2x R23/60CM/FINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 60cm
102 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:26:10
2018-02-25 21:31:22
Daniel Wróblewski ASHLEY S
  • 1x 4/C1/I PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:26:44
2018-02-25 21:28:34
Anna Lenckowska TOPAZ
  • 2x R3/70CM/I PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70 CM
  • 2x R16/70CM/II PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70cm
  • 2x R24/80CM/FINAŁ KUCE - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
100 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:27:02
2018-02-25 19:52:40
Krzysztof Wójcik ARDITO W.
  • 1x 2/CC1/I PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:30:56
2018-02-25 17:49:52
Wojciech Landowski BOTOKS
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:27:51
2018-02-25 17:48:37
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 4/C1/I PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:29:34
2018-02-25 17:48:04
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 2/CC1/I PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:29:53
2018-02-25 17:44:58
Zuzanna Golicka PIPIN
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 9/N1/FINAŁ HPP OPEN - DWUNAWROTOWY 273.3.2
  • 1x R21/C/ZWYKŁY 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:31:21
2018-02-25 12:58:45
Bartosz Goszczyński CASSIOPIA S
  • 2x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:31:33
2018-02-25 12:55:03
Bartosz Goszczyński FLORENCJA
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:31:41
2018-02-25 12:54:19
Bartosz Goszczyński DOBLANET
  • 2x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:31:50
2018-02-25 12:53:29
Bartosz Goszczyński AFIRA Z
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:09:35
2018-02-25 12:16:53
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:26:44
2018-02-25 12:04:06
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:32:23
2018-02-25 08:45:30
Klara Kozioł SCYTIA
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:32:44
2018-02-25 08:44:38
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:33:00
2018-02-24 20:20:54
Emilia Chmielowska CORIWAY
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 9/N1/FINAŁ HPP OPEN - DWUNAWROTOWY 273.3.2
84 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:33:08
2018-02-24 20:18:46
Klaudyna Jędrzejewska CASMARON K
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:36:35
2018-02-24 19:42:38
Julia Jakubek HELIOS
  • 2x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:12:05
2018-02-24 17:20:51
Julia Zawada GIBANTA
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R13/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R21/C/ZWYKŁY 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:12:26
2018-02-24 16:54:57
Marta Ledzion BABETTE
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:12:47
2018-02-24 16:28:22
Krzysztof Retka MISTER STAKKATO S
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R21/C/ZWYKŁY 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:13:08
2018-02-24 16:26:41
Krzysztof Retka M CANTORI S
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R9/CC/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R21/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R22/CC/ZWYKŁY 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:13:35
2018-02-24 16:25:38
Jan Bobik ICOON JN
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:13:54
2018-02-24 16:25:24
Krzysztof Retka EVERDI
  • 1x 2/CC1/I PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 6/CC1/II PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:14:17
2018-02-24 16:24:51
Jan Bobik FLANDRIA
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:14:39
2018-02-24 16:24:13
Krzysztof Retka ETO'O
  • 1x 2/CC1/I PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 6/CC1/II PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 12/CC1/CS/FINAŁ HPP SENIORÓW - DWUNAWROTOWY 273.3.2
74 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:15:36
2018-02-24 16:24:01
Jan Bobik HAWR
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:16:04
2018-02-24 16:23:15
Jan Bobik QUEEN-FLY
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:09:48
2018-02-24 14:44:34
Jacek Grzywacz GRASSI
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R13/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R21/C/ZWYKŁY 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:11:16
2018-02-24 14:42:58
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x R9/CC/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R14/CC/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R22/CC/ZWYKŁY 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:11:29
2018-02-24 14:40:28
Jacek Grzywacz CZAKRA
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R13/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R21/C/ZWYKŁY 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:12:17
2018-02-24 14:37:42
Jacek Grzywacz DORAVELLA
  • 1x R9/CC/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R14/CC/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R22/CC/ZWYKŁY 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:18:20
2018-02-24 13:22:20
Aleksandra Bolko FATIMA
  • 1x 4/C1/I PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:19:50
2018-02-24 13:21:44
Aleksandra Bolko CHIMEQUYL
  • 1x 4/C1/I PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:20:09
2018-02-24 13:21:15
Aleksandra Bolko BUTTERFLY
  • 1x 4/C1/I PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 5/CC/I PÓŁFINAŁ HPP MŁODYCH JEŹDŹCÓW - ZWYKŁY 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:21:11
2018-02-24 11:45:51
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 2x R1/L/KONKURS LICENCYJNY
62 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:21:34
2018-02-24 09:12:38
Aleksandra Kozłowska NEW GEORGIA
  • 1x R3/70CM/I PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70 CM
  • 1x R16/70CM/II PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70cm
  • 1x R24/80CM/FINAŁ KUCE - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:22:02
2018-02-24 07:24:36
Judyta Koczorowska BOSS
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 9/N1/FINAŁ HPP OPEN - DWUNAWROTOWY 273.3.2
59 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:23:13
2018-02-23 22:48:50
Barbara Kościelska WIKING PP
  • 1x R3/70CM/I PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70 CM
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R16/70CM/II PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70cm
  • 1x R24/80CM/FINAŁ KUCE - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
58 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:23:38
2018-02-23 22:47:45
Valeriia Chebotar DRAGON
  • 1x R4/L/I PÓŁFINAŁ JUN. MŁ. - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 100 CM
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R17/L/II PÓŁFINAŁ JUN. MŁ.- DOKŁADNOŚCI 238.1.1
  • 1x R18/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:23:56
2018-02-23 22:46:42
Valeriia Chebotar SCYPION
  • 1x R4/L/I PÓŁFINAŁ JUN. MŁ. - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 100 CM
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R17/L/II PÓŁFINAŁ JUN. MŁ.- DOKŁADNOŚCI 238.1.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R25/L1/FINAŁ JUN. MŁ - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:12:28
2018-02-23 22:17:04
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:24:43
2018-02-23 22:15:20
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 5/CC/I PÓŁFINAŁ HPP MŁODYCH JEŹDŹCÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 8/CC/II PÓŁFINAŁ HPP MŁODYCH JEŹDŹCÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 11/CC/CC1/FINAŁ HPP MŁODYCH JEŹDŹCÓW - DWUNAWROTOWY 273.3.2
54 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:25:00
2018-02-23 19:32:01
Monika Balcer COLOURFUL W.Z.
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R13/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R21/C/ZWYKŁY 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:25:56
2018-02-23 18:45:28
Paulina Rybarczyk VELCO SITTE
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R13/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R21/C/ZWYKŁY 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:26:21
2018-02-23 18:44:57
Paulina Rybarczyk ROYAL CASSIN
  • 1x R9/CC/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R14/CC/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R22/CC/ZWYKŁY 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:27:00
2018-02-23 18:40:53
Olga Mikołajun OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:27:19
2018-02-23 18:07:02
Inka Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 1x R2/50CM/I PÓŁFINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 50 CM
  • 1x R15/50CM/II PÓŁFINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 50cm
  • 1x R23/60CM/FINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 60cm
49 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:27:43
2018-02-23 18:00:13
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 4/C1/I PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:27:58
2018-02-23 17:34:10
Grzegorz Psiuk CHACCO OLYMPIC
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R13/C/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R21/C/ZWYKŁY 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:28:21
2018-02-23 16:22:33
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 9/N1/FINAŁ HPP OPEN - DWUNAWROTOWY 273.3.2
44 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:29:57
2018-02-23 15:42:01
Maria Cimoszko-Zauliczna CANDY
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 11:17:12
2018-02-23 15:41:02
Beniamin Tomaszewski CORTINELLA
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:31:04
2018-02-23 15:21:17
Milena Dobkowska ZALVO
  • 1x 4/C1/I PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 7/C1/II PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:31:25
2018-02-23 15:20:38
Milena Dobkowska LA PAZ
  • 1x 4/C1/I PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 7/C1/II PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:31:49
2018-02-23 15:19:47
Milena Dobkowska JOLLY
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 9/N1/FINAŁ HPP OPEN - DWUNAWROTOWY 273.3.2
38 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:32:15
2018-02-23 15:18:59
Milena Dobkowska COMMAND
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 9/N1/FINAŁ HPP OPEN - DWUNAWROTOWY 273.3.2
36 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:32:59
2018-02-23 15:08:16
Juliana Suska TOKAJER 8
  • 1x 4/C1/I PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:33:16
2018-02-23 15:07:15
Juliana Suska PIEROT
  • 1x 4/C1/I PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:33:41
2018-02-23 15:04:55
Katarzyna Sobczyk PHOENIX 03
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R18/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:34:01
2018-02-23 14:12:57
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:34:21
2018-02-23 14:11:57
Diego Pieniaszek LINTON
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:35:28
2018-02-23 14:11:12
Dominik Pieniaszek MISTERIO
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:36:02
2018-02-23 14:10:37
Dominik Pieniaszek HERMUS PP
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:37:46
2018-02-23 13:53:18
Nina Gawkowska TRIPLE SPEED
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R18/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:38:14
2018-02-23 13:39:31
Marcin Joppek SID
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:14:56
2018-02-23 13:38:13
Marcin Joppek CADILLAC
  • 2x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 2x R18/L/ZWYKŁY 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:39:33
2018-02-23 12:57:59
Tomasz Miśkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 2/CC1/I PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 6/CC1/II PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:39:53
2018-02-23 12:57:28
Tomasz Miśkiewicz FOR VITO
  • 1x 2/CC1/I PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:41:31
2018-02-23 12:54:47
Mikołaj Barański KILPATRICK ROYAL
  • 1x 4/C1/I PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:41:51
2018-02-23 12:53:18
Mikołaj Barański CEREMBER ME M
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:42:17
2018-02-23 12:51:32
Beniamin Tomaszewski DUKE
  • 1x 2/CC1/I PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:42:37
2018-02-23 12:51:20
Marek Wacławik CHEVENEZ
  • 1x 2/CC1/I PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:43:03
2018-02-23 12:50:50
Marek Wacławik EXIT REMO
  • 1x 2/CC1/I PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:38:44
2018-02-23 12:49:07
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:43:26
2018-02-23 12:47:45
Laura Barańska CODETIA VDL
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:15:20
2018-02-23 12:37:43
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-03-05 12:12:41
2018-02-23 12:36:26
Katarzyna Piesik INDYKCJA
  • 2x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:44:44
2018-02-23 12:35:13
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 19:28:31
2018-02-23 12:34:44
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:45:06
2018-02-23 12:25:35
Natalia Stefańska PAPILLON 142
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 9/N1/FINAŁ HPP OPEN - DWUNAWROTOWY 273.3.2
8 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:22:21
2018-02-23 12:23:43
Natalia Stefańska DYLLANO
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 9/N1/FINAŁ HPP OPEN - DWUNAWROTOWY 273.3.2
7 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:22:43
2018-02-23 12:23:03
Maggie Misztal ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x R3/70CM/I PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70 CM
  • 1x R16/70CM/II PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70cm
  • 1x R24/80CM/FINAŁ KUCE - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:21:44
2018-02-23 12:05:45
Piotr Zielonka CON CONTADOR
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 9/N1/FINAŁ HPP OPEN - DWUNAWROTOWY 273.3.2
5 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:44:16
2018-02-23 11:50:33
Grzegorz Psiuk ARAFAT
  • 1x R8/C/ZWYKŁY 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 18:43:53
2018-02-23 11:34:50
Milena Sikorska FOTIK
  • 1x R5/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R10/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R18/L/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R19/P/ZWYKŁY 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:21:28
2018-02-23 11:27:50
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 9/N1/FINAŁ HPP OPEN - DWUNAWROTOWY 273.3.2
2 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:21:13
2018-02-23 11:26:36
Filip Babiak COMPASS
  • 1x 1/N1/I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 3/N1/II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x 9/N1/FINAŁ HPP OPEN - DWUNAWROTOWY 273.3.2
1 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 11:20:58
2018-02-23 11:26:12
Maria Wintoch WAWRZYN
  • 1x R6/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R7/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R11/P/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R12/N/ZWYKŁY 238.2.1
  • 1x R20/N/ZWYKŁY 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Anduła Natalia Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041866
2. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (J.)
O032628
3. Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
2001 (J.)
O034130
10153034
4. Balcer Monika SKJ Bajardo Augustówek
1998 (MJ.)
O022861
10112948
5. Barański Mikołaj JKS DiM
2003 (JM.)
O025801
6. Barlas Salih KJ Infernal Team
S
O037642
7. Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O036672
8. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
9. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
10. Bolko Aleksandra SK Ciekocinko
2001 (J.)
O025841
11. Chebotar Valeriia KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039773
12. Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O026685
10135918
13. Chmielowska Emilia KS Small Cherry Trzebnica
2003 (JM.)
O026802
14. Chrzan Monika KJ Nad Stropną
S
O008452
15. Ciegert Martyna Jeździecki Klub Sportowy Ewro
2002 (J.)
O040922
16. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki Klub Jeździecki
S
O039477
17. Czarnecki Dawid Kaszub. Stow. Prom. SK
S
O003411
18. Czub Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
brak
19. Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
2003 (JM.)
O040047
20. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (Mł.)
O040241
21. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
10156120
22. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
23. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
24. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
25. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
26. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
27. Gołek Karolina UKJ Neksico Karlino
S
O010132
10145766
28. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
29. Gozdek Krzysztof KJ Okoły
S
O001078
30. Grundkowska Monika RC Riding Center Sosnowice
1998 (MJ.)
O005050
31. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (J.)
O034398
32. Grzywacz Jacek Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O001013
33. Gutorska Maja KJ Infernal Team
2001 (J.)
O036925
34. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
35. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
36. Iskierko Maja Sopocki Klub Jeździecki
O007028
37. Jachlewska Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
38. Jakubek Julia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O042312
39. Janekovic Marie KJ J.J. Darboven
2000 (J.)
O020386
40. Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
2003 (JM.)
O036061
41. Jędrzejewska Klaudyna Sopocki KJ
S
O009713
42. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
43. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
44. Karaszewska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043456
45. Kaszuba-Rakowska Emma Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
brak
46. Kawała Sandra PLJ
1998 (MJ.)
Brak
47. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
48. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
49. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
50. Kopeć Anna KJ Bonin
S
O019589
51. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
52. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
53. Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O033289
54. Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
2000 (J.)
O028675
55. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
56. Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O035523
57. Krasnowska Magdalena Tuszyński KJ Garbówek
S
O003541
58. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O025770
59. Krywult Amelia BPK
2004 (JM.)
O036779
60. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
61. Kwiatkowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
2000 (J.)
O031442
62. Landowski Wojciech Pomorska Liga Jeździecka
S
O044418
63. Lenckowska Anna Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
brak
64. Lewandowska Julia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O036361
65. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
66. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (JM.)
brak
67. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
68. Mikołajun Olga Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O015207
69. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (J.)
O026267
70. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
71. Minkiewicz Weronika JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
1997 (MJ.)
O021314
72. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
73. Misztal Maggie KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O035341
74. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
75. Narloch Wiktoria PLJ
S
O021043
76. Nieużyła Leszek KJ J. J. Darboven Rumia
S
O004155
77. Nikolas Kaja bpk
2003 (JM.)
78. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
79. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (JM.)
O034991
80. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
81. Paliga Sara Pomorska liga jeździecka
1999 (MJ.)
O035528
82. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
1997 (MJ.)
O032468
83. Pawłowski Konrad KJ Arpav Gdańsk
S
O003340
84. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
85. Pieniaszek Diego Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
2003 (JM.)
O039628
86. Pieniaszek Dominik Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
1999 (MJ.)
O037005
87. Piesik Katarzyna Fundacja Sportu i Oświaty
2000 (J.)
O039479
88. Polanek Zofia HKS Lotna Słupsk
2004 (JM.)
O037296
89. Przybysz Agata SKJ Sopot
S
xxxx
90. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
91. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
92. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
93. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
94. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
95. Rezmer Wiktoria Sopocki KJ
S
O022797
96. Rogalewska Oliwia St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
2000 (J.)
O036305
97. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
1998 (MJ.)
O013049
98. Rozynek Martin KJ Profil Piła
1998 (MJ.)
O021427
99. Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko
S
O009731
100. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
101. Sikorska Milena KJ Pegaz Reda
S
O034626
102. Skierkowski Piotr Sopocki Klub Jeździecki
S
O001828
103. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
104. Skrzypiec Agata St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O027059
10141798
105. Sobiepańska Julia JKS Salio
2000 (J.)
O028768
10164031
106. Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
2004 (JM.)
O032890
107. Sterczyńska Zuzanna BPK
2004 (JM.)
brak
108. Stryjkowska Agata KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O004152
10084777
109. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (JM.)
O036369
110. Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O034983
111. Szostak Iga Kociewski KJ Polar
2003 (JM.)
O029098
112. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O037535
113. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O036686
114. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
115. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
116. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
117. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
118. Warkusz Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O034892
119. Wasiołek Daria Sopocki Klub Jeżdziecki
S
O001990
120. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O048954
121. Wawrzyniak Pola KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O039971
122. Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2007 (Mł.)
Brak
123. Wintoch Maria KJ Black Horse Team
2000 (J.)
O031453
124. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team
S
O032560
125. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
S
O000706
126. Wostal Natasza Pomorska Liga Jeździecka
2003 (JM.)
O035505
127. Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O025505
128. Yarmolyuk Anastasiya JKS U Robsonów
2002 (J.)
brak
129. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
130. Zawada Julia BPK (MAZ)
S
O001955
131. Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy EWRO
S
O022288
132. Zmorek Damian KJ Welt Opypy
S
O022673
133. Żygowska Zuzanna Klub Jeździecki ARPAV
1997 (MJ.)
O008294
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

13

AFIRA Z ZANG POL 2009 Klacz siwa F: Ami Z / Air Jordan
M: Chanel Z / Cupido Flamingo Z
O:
B:
K015235 056015255750109 104ZC66
2.

32

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
3.

159

ALEXA Holsteiner Warmblut GER 2008 Klacz gniada/172 F: Clearway
M: Isabelle II
O: Paweł Kruszuk
B: Kresin Eckhard
brak DE421000033208
4.

208

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S. V.
O: Jerzy Karbownik
B: Rudiger Wassibauer
K021641 616009690142710
5.

5

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore
M: Jula Musical Mystery
O: Marek Lesner
B: Marek Malinowski
K022823 616013640032412
6.

92

ARAFAT SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Grzegorz Psiuk
B: SK Racot
K022376 616007610116011
7.

24

ARDITO W. KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Lancelot / Voltaire
M: Mirea Fortuna / Abantos
O: Agata Studencka
B:
K010223 5280030507620 104GC72
8.

177

ARIANA M POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin Du Maury
M: Arizona
O: p
B: f
K018476
9.

37

ARON SP POL 2009 Ogier kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Ambrozja / Gilette
O: Andrzej Głoskowski
B: Krzysztof Kluzowski
K014114 616009590088309
10.

121

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807 104OZ68
11.

25

ASHLEY S OLD GER 2003 Klacz kasztanowata F: Askari / Acord II
M: Pasadenia / Sadenio
O: Wioletta Wróblewska
B:
K008432 DE418180181703
12.

225

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Le Mistral /
M: Avia / Biskwit
O: Krzysztof Pastwa
B: Stanisław Laskowski
K021386 616007610102811
13.

31

BACHELOR LAD ISH IRL 2008 Wałach gniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Tullahyland Lyllie / Ruffo
O: Klaudia Bulzacka
B:
K018434 372414005064060 104OY54
14.

181

BANQUISE DE RIVERLAND SF FRA 2011 Klacz gniada F: Quatro de Riverland / Diamant de Semilly
M: Nelly de Riverland / Emir Platiere
O: Grzegorz Kubiak & Anna Jones
B: SCEA Riverland
K018946
15.

187

BASTION Małopolska POL 2006 Wałach gniada F: Top Gun
M: Bakwarta
O: Piotr Skierkowski
B: SK Ochaby
K010293
16.

27

BE BALOU HAN GER 2006 Klacz ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wonderwall / Wilawander
O: Wioletta Wróblewska
B:
K016326 DE431310022406
17.

252

BEAUTY C KWPN NED 2006 Wałach siwa/175 F: Untouchable Z
M: Victoria C
O: Marek Pawłowski
B: JWL Cuppers
9/W/01 528003 06.02830
18.

228

BERG WLKP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Bogota / Elmero
O: Joanna Błaszczak
B: Racot
K010588
19.

157

BERLINA KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
O: Iwona Skrzypiec
B: H. A. M. Lurvink, Haarle Gem Tybbergen
K022751 5280030607214 103YZ70
20.

148

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
O: Mariusz Ciegert
B: -
K021809
21.

131

BOSS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Winer / Empik
M: Boliwia / Lap Bej
O: SK Mieczownica
B: SK Mieczownica
K015741 616006610279508
22.

21

BOTOKS OS GER 2006 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Docenta / Cento
O: Renault Adamowscy Sp. z o. o.
B:
K020309 DE418180152606
23.

41

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K021112 DE433332146211
24.

134

BUTTERFLY HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Lancer II / Landgraf I
M: Kyra XXIII / Condrieu
O: Firma Infra
B:
K014800 DE421000109108 104WU70
25.

104

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
O: Marcin Joppek / Partners Sp. z o. o.
B: Adam Mróz
K022195 616007520060012
26.

158

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
O: Anna Kopeć
B: Hof Keller
K012665 DE421000018307
27.

161

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
K021586 056007000C44861 104TM94
28.

191

CAMPINO 467 WESTF POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Kampina De Acord / Acord II
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp z o. o.
K020050 DE441411197109 104PL75
29.

118

CANDY Oldenburg POL 2006 Klacz gniada/173 F: Cajero / Caretino
M: Illusion I I I / Lauries Crusador
O: Bogusława Cimoszko
B: Wilski
K010971 DE418181104506
30.

168

CAPPONE KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Untouchable / Hors La Loi II
M: L. Coradin / Corrado I
O: Iwona Kraszewska-Godoś
B: Comb. Aldering Swelhaim
K012295 528003000705369 104FM66
31.

193

CARDHU OS DEU 2010 Klacz kara F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
O: Artur Biegalski
B: Gestuet Lewitz
K017099 DE418184084910 104TK58
32.

223

CARRERAS HAN GER 2010 Ogier kara F: Cloney / Contender
M: Fortissimo / For Pleasure
O: Remigiusz Makowski
B:
K016556 DE431312317110
33.

8

CASMARON K WESTF GER 2004 Ogier ciemnogniada F: Chicos Boy / Carpaccio
M: Piano Girl / Piano II
O: Klaudyna Jędrzejewska
B: H. Ramsbrock
K010879 DE441411571204
34.

94

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio
M: Catrien D
O: ---
B: ---
K022627
35.

169

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B: Klaus Below
K022647 DE431316679210
36.

211

CATTICK OS GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Catoki's Cannon / Catoki
M: Lady Lewitz / Landfriese II
O: Janusz Paprocki
B:
K020270 DE418180107011
37.

101

CEREMBER ME M KWPN NED 2007 Klacz gniada/165 F: Landlord / Landgraf I
M: Remember Me M / Cash
O: DiM SA
B: Veehandel Musterd BV
K020406 528003000702628 104OE35
38.

120

CHACCO OLYMPIC Oldenburg POL 2010 Ogier gniada F: Chacco Blue
M: Olympic Dame
O: Xxxx
B: Xxxx
Brak
39.

249

CHASSET F:
M:
O:
B:
40.

35

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
41.

100

CHEVENEZ KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Wender R / Contender
M: Nicole / Ahorn
O: DIM S. A.
B: Ommen Stal Vogelzangg
K018487 528003000704390
42.

135

CHIMEQUYL SP POL 2008 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Czana / Balon
O: Paweł Bolko
B: Jacek Bondaruk
K013492 616009680067808 104NZ03
43.

204

CHIN CHAMPER HOL GER 2011 Ogier gniada/165 F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Lanetta / Leuthen I
O: Anna Garapuczyk
B:
K019756 DE421000074511
44.

185

CHINA OLD GER 2013 Klacz siwa F: Christian
M: Ronny / Rock'n Roll
O: Carla Bianchi Michiel
B: ...
K024700
45.

241

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Quantahara Z / Quinar
O: Tadeusz Koza
B: Schocke
K010812 DE418180122205 103FL10
46.

210

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Carousa/Carinue
O: Weronika Minkiewicz
B: Gestut Lewitz
K020110
47.

155

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Błażej Gilla
B:
K011498 528003000704635
48.

22

CLAYTON BWP BEL 2002 Wałach gniada F: Clinton / Corrado I
M: Orleen Van Het Vijverbos / Feinschnitt I V D Richter
O: Ewa Żak
B:
K011765 W210642BWP
49.

172

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
O: Paulina Kozakiewicz
B: Petter Bastilians
K020473 056015Z55668508
50.

173

COCO CHANEL SP POL 2005 Klacz srokata F: Landjoker S / Landjonker
M: Centura / Cenzus
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K018603 POL009670011905
51.

200

COCO CHANEL. Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Cassilio/Cassini I
M: Chanel/Alcado/Adlantus As
O: Piotr Dębowski
B: Paula Mańczak
K024076 616009530054313
52.

39

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
53.

57

COLOURFUL W.Z. HOL GER 2007 Wałach gniada F: Caretino / Caletto II
M: O-Corrada J / Corrado I
O: Monika Balcer
B: Janssen Peter Reimer
K022967 DE421000218507 104DN44
54.

114

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee I V / Calypso I I I
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K009596 DE421000172903 GER43536
55.

2

COMPASS WESTF POL 2008 Wałach gniada/174 F: Cavalier (Mister) / Maykel
M: La Bonne II / Landstreicher
O: Filip Babiak
B: Szymon John
K018852 DE441411363708 105RF24
56.

4

CON CONTADOR KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Con Air
M: Verona M
O: Henryk Eron
B: Stal Hendrix
K012738
57.

189

CONNER HOL NPL 2005 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Perfectlady / Candillo
O: Mirosław Jankowski
B:
K009678 DE421000027605 103DA99
58.

9

CORIWAY HOL POL 2011 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
O: Emilia Chmielowska
B: Genicke Hans-Hermann
K020444 DE421000201911 105OJ24
59.

192

CORMITELLO Holsztyn GER 2013 Ogier kara F: xxxx
M: xxxx
O: xxxx
B: xxxx
xxxx
60.

183

CORNET`S SUNSHINE WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Cornet Obolensky /
M: Puppi Wilma /
O: Monika Chrzanowski
B: Fabian Scholz
K022732 441411086513
61.

190

CORTINELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: TRW-Miłosna
B: Roman Barlik
K020807 POL009610219280
62.

167

COSA CHE Aust. Gorąc. AUT 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K019202 040018710006506 105GZ33
63.

212

COURAGE 140 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall
M: Turandot
O: Przemysław Rozynek
B: Raimer Hennings
K024846
64.

33

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B:
K014412 DE421000254404
65.

63

CZAKRA SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Lord Star / Lord
M: Czarina / Turbud Quirinus
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K022162 616009530069111
66.

232

CZARNA KUC POL 1998 Klacz kara/kuc:115 F: nn
M: nn
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K018674
67.

163

DA VINCI KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno
M: Platina
O: Jerzy Korona
B: D. Brunink
Brak
68.

242

DALEMIR Wielkopolska POL 19.10.2004 Wałach gniada/170 F: Konig Sobieski
M: Drama
O: Izabela Kawała
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
Brak 61600753036104
69.

87

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
O: Wiktoria Narloch
B: Jan Navus-Wysocki
K016613
70.

122

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B:
K024200
71.

160

DEPAS CORRINUS P. Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc: F: Verona ' S BO-GI
M: Siepke ' S Evita
O: Łukasz Lesner
B: Holandia
K020943
72.

46

DHAHA KWPN NED 2008 Wałach gniada/178 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Zita / Cantos
O: Beata Grundkowska
B: G. Scheper
K014156 528003000808787 104FP17
73.

20

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
O: Borno Janekovic
B:
K021590 528003000809008 104LM68
74.

222

DIEGO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Wieland / Werenfels
M: Dolores / Welt Gang
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012119 POL009660449007
75.

38

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O: Anita Wawrzyniak
B:
K015243 DE418180155809 104WI94
76.

207

DIRTY HARRY KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Wilanda / Emilion
O: Tomasz Michalski
B:
K019165 528003000806369 104KI90
77.

217

DOLCE VITA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Dżentelmen
M: Drachma
O: Patrycja Wostal
B: Wostal
K014425 POL 009530217708
78.

62

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K014288 POL009610219108 104OY31
79.

175

DRAGON SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chery Cordial
M: Doretta Z
O: Daria Wasiołek
B: Derlecki Andrzej
K015439
80.

188

DRZEWIEC Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Corde Star
M: Dąbianka
O: Marcin Dubieniecki
B: Marek Romanowski
616009600362009
81.

30

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
82.

99

DUKE KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Phin Phin /
M: Wienke /
O: Beniamin Tomaszewski
B: Reolf Brill
K014336 528003000805017
83.

6

DYLLANO KWPN NED 2008 Wałach kara F: Whitaker / Clinton
M: Syllana / Kroongraff
O:
B:
K018485 528003000802193 104KW60
84.

216

ENZO KWPN NLD 2009 Wałach kara/167 F: Diarado
M: Sefine
O: Małgorzata Tejchman
B: Hubert Kierznowski
K016512
85.

139

ETO'O KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Tygo / Numero Uno
M: Karla / Graaf Grande
O: Anna Kiełb
B: Kran Muskens
K022703 528003200906844 104QU35
86.

23

EVER FOR EVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata F: Erebus
M: Diatermia
O: Dominika Sobiepańska
B: Andrzej Lemański
K014106 POL 009590176206
87.

141

EVERDI KWPN NED 2009 Ogier siwa F: Verdi / Quidam De Revel
M: NN 210023796 / Cassini I
O: Sławomir Miąsko
B: E. Guadiano
K013859 528003200913462 104VJ80
88.

98

EXIT REMO KWPN NED 2009 Wałach gniada F: San Remo / Wolkentanz
M: Phantastia / Ferro
O: DIM S. A.
B: Ven Starnmeer
K018569 528003200903825 104QG56
89.

171

FABIANO 82 HAN GER 2007 Wałach kasztanowata F: For Edition /
M: Rubina /
O: Johannes Ruben
B: Volker von Holten
brak
90.

227

FANTASTIC GR KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Campbell VDL/Cassini I
M: Zenzi HBC/Cantos
O: Janusz Błaszczak
B: T. Griffioen
K019937
91.

195

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252 105BA09
92.

136

FATIMA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Ultra / Habsburg
O: Brill
B:
K023785 528003201003928
93.

43

FEMKE KWPN NED 2010 Klacz gniada/160 F: Azteca VDL / Indoctro
M: Reality / Landeur
O: Kamila Rokita
B: Chr. M. Snepvangers
K022885 528003201003967 105OK03
94.

170

FIRST ONE KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Gaillard De La Pomme / Nabab De Reve
M: Carina / Carthino Z
O: Tomasz Klein
B: Tomasz Klein
K021262 528003201002109
95.

140

FLANDRIA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Farina / Czad
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
K022729 616009640005113
96.

15

FLORENCJA SP POL 2011 Klacz siwa F: CARRY SON
M: FANTAZJA
O: .
B: .
Nr PZJ: K020022
97.

103

FOR VITO HAN GER 2010 Wałach kasztanowata F: For Pleasure / Furioso II
M: Gracyona D'Amain / Papillon Rouge
O: Marcin Plitt
B:
K017522 DE431316839910
98.

29

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Turbud Fabel / Fanimo
O: Salih Barlas
B:
K020025 616009590149310
99.

238

FORTUNA SP POL 2004 Klacz gniada F: Gluckespilz
M: Falanga
O: Karolina Agaciak
B: Głowacki
K009439 POL007611152804
100.

91

FOTIK KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Opan/Peter Pan
M: Zara/Corland
O: Milena Sikorska
B: B J. BRANDSMA
K020712
101.

164

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
102.

236

FREZJA Kuc Walijski POL 2008 Klacz siwa/kuc:130 F: WOLING S DANTE
M: LINDE HOEVE S FEMKE
O: Andrzej Ludwicki
B: Szymańska Katarzyna
brak
103.

147

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
104.

146

GIBANTA KWPN NLD 2011 Klacz gniada F: Harley VDL
M: Zibanta
O: B.V.H. Sp. z o.o.
B: holandia
K020276 528003201106593
105.

165

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
106.

82

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
107.

214

GRAFFA XXXX POL 2006 Klacz gniada F: XXXX
M: XXXX
O: XXXX
B: XXXX
XXXX
108.

65

GRASSI SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Germina / Vittorio
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K019419 616009530345909 105FB50
109.

3

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
O:
B: J. Vrenken
K020804 528003201101450 105PS28
110.

247

HAJDA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Harda Dusza / Czuwaj
O: Sławomir Orbaczewski
B: Sławomir Orbaczewski
K017180 616009520002710
111.

138

HAWR SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Farmer / Rovetto
M: Hanoi / Turbud Quirinus
O: Janusz Zybała
B: SK Nowielice
K022828 616009640012413
112.

152

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
O: Vitas Urbonas
B: SK Nemunas
K022311 LTU002520242611
113.

7

HELIOS SP POL 15.02.2010 Wałach kasztanowata F: Colox Cup
M: Hawana
O: Weronika Kąkol
B: Tomasz Burzyński
Brak
114.

198

HERMIONA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Horsa
O: Barbara Padalak
B: Barbara Padalak
K020535 POL 009530025409
115.

107

HERMUS PP KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Emerald van't Ruytershof /
M: Wadermie / Clinton
O: Marcin Pieniaszek
B:
K022396 528003201205088
116.

44

HIDDEN DREAM Wielkopolska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Holan
M: Herpa
O: Adam Szopa
B: Racka Agnieszka
K014889 616 007 53 01918 09
117.

154

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
118.

221

HOOK SP POL 2011 Wałach gniada F: Hingis
M: Hocza
O: Maja Iskierko
B: Marek Romanowski
K022159
119.

142

ICOON JN KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Imolga / Nimmerdor
O: Janusz Zybała
B:
K023081 528003201303231
120.

66

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
O: Magdalena Wilkowska
B: Siwek Roman
O POL 009640029608
121.

47

INDYKCJA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Barbur
M: Inguri
O: Teresa Piesik
B: Stadnina Koni Pępowo Sp.z oo z/s w Gogolewie
K022317 616007610128609
122.

184

ITOULON B KWPN POL 2013 Ogier kasztanowata F: Etoulon VDL /
M: Omanta /
O: Józef Walat
B: A. TH. De Boer
K022735 52800320130013
123.

240

JESI SP POL 2010 Klacz F: Winston
M: Jakuzetta
O: Jurand Goszczyński
B: Dominik Dąbrowski
K021207
124.

127

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508 105KP52
125.

115

JOLLY OLD POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Luxius / Lux
M: Jessy / Cor De La Bryere
O: Agnieszka Dobkowska
B: Kostrzewski
K015126 DE418180566606 104WH67
126.

235

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Wałach F: Erco Van't Roosaker
M: Nimfe de la Pomme
O: Firma Sezam-Instal Sp.j.
B: Luc Henry
K020479
127.

156

KABULAS Trakeńska POL 2010 Ogier kara F: Pyramus
M: /Veterok
O: brak
B: UAB LIETUVOS ŽIRGYNAS
brak
128.

234

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
129.

196

KARIKA Maly Kon POL 2005 Klacz gniada/mk:152 F: Dobry
M: Karina
O: Artur Kiempa
B: Artur Kiempa
K016321 POL 013 52 00054 05
130.

209

KARINO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Dakron
M: Kasztanka
O: Piotr Kropidłowska
B:
K015264
131.

45

KARLSSON 24 HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
132.

194

KIAVOJ SP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Convoi
M: Kiara
O: Artur Biegalski
B: .
K016282 POL 009 53 01758 08
133.

102

KILPATRICK ROYAL Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/173 F: Concorde / Voltaire
M: Kilpatrick Miss Cruise / Cruising
O: DiM SA
B: Irish Horse Board Co-op
K018484 372414004652761 104OE36
134.

233

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
brak
135.

119

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
136.

237

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc: F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
brak 616013580270509
137.

251

L-Serena.T F:
M:
O:
B:
138.

116

LA PAZ SP GER 2005 Wałach gniada F: Palegro / Power
M: Lansada / Lancer III
O:
B:
K012016 DE421000172903
139.

230

LAPONIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/169 F: Palegro
M: Lansada
O: Dorota mueller
B: Nie wiem
K018612
140.

88

LAUR SP POL 2007 Wałach gniada F: For Keeps / For Pleasure
M: La Jana / Landadel
O: Konrad Pawłowski
B: Ewa Fabińska
K017882 POL009510458207
141.

229

LAVISTO STAR Belgijski Gorącokrwisty BEL 2011 Wałach F: Game Boy D'10
M: Natasja
O: Joanna Błaszczak
B: Familie Custers
K022386
142.

199

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump
M: Kathleen I
O: Gerken Kai
B: Dominium
K016463 DE421000414710
143.

248

LEVISTA F:
M:
O:
B:
144.

179

LIGHTNING 100 HOL POL 2008 Wałach gniada F: Landos /
M: Popstar /
O: Procima Sp. z o. o.
B:
K017088
145.

109

LINTON Wiolkopolska POL 2010 Ogier gniada F: heleris
M: lemioniada
O: Stado Ogierów Starogard Gdańśki
B: Stado Liski
K017466 616007600248210
146.

250

LLANARTH PENNY Kuc Walijski POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Kaja Koczurowska Wawrzkiewicz
B: brak
brak
147.

95

LORD SP POL 2008 Wałach gniada F: Landino
M: Lora
O: Sławomir Żygowski
B: .
K017167
148.

162

LORD FABIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Lord Pezi /
M: Leinanie /
O: Adam Olszewski
B: Marita Niehaus
K024482
149.

213

LORGAN S SP POL 2009 Wałach gniada F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Luthien / Aloube Junior
O: Przemysław Rozynek
B: Leszek Spytek
K022155 616009640116509
150.

150

MAGNIFICO C SP POL 2011 Ogier gniada/173 F: Catoki
M: Manga
O: Arkadiusz Chmielak
B: Arkadiusz Chmielak
brak 616 009 61 02444 11
151.

254

MELISSA C SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Check In 2
M: Manga
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020471 616009530355709
152.

239

MELODIA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:129 F: Hornmoor's Davey /
M: Mżawka /
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
K020505 616013530059811
153.

110

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
O: Marcin Pieniaszek
B: Mariusz Gauza
K021512 616007610218710
154.

108

MISTERIO d. MEFISTO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart / Akribori
M: Milena / Jarabub
O: Piotr Pobłocki
B:
K015290 POL009610102105
155.

226

MOEL Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Noel
M: Malia
O: Wostal
B: Marcin Kaszubowski
Brak
156.

256

MOLLY C SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Check in 2
M: Montana
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020472
157.

220

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: MARKIES V
M: NIRWANA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: STADO OGIERÓW STAROGARD GDAŃSKI
brak 616009600175011
158.

219

NARCYZ SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/170 F: Domingo
M: Nubira
O: Oświata Lingwista
B: Oświata Lingwista
K024705
159.

206

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
O: Magdalena Krasnowska
B: Jacek Mierzwiński
K018932 616009670114110
160.

132

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: ANNA KARCZMARCZUK
brak 616013640055613
161.

133

NOBIS COLORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Biskwit
M: Nicole / Luron
O: Agnieszka Godzwon
B: PL
K024278 616009520095609
162.

202

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada/166 F: Lord Star/Lord
M: Oleina/Cantanis/Cantus/Caletto I
O: ———-
B: —————-
————- —-
163.

149

ORINOKO SP POL 2010 Wałach inna/175 F: New World
M: Orieva
O: Magdalena Wilkowska
B: Michał Niczyporuk
K020385 616009530321210
164.

123

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN POL 2005 Wałach gniada/167 F: LANDO DH430 DK
M: TAYLOR O
O: Olga Mikołajun
B: J A M. Van Oers
K010838 103FB85
165.

180

PANJAA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Panja / Poet
O: Adam Sosnowski
B: Adam Sosnowski
brak
166.

93

PAPILLON 142 WESTF GER 2001 Wałach ciemnogniada F: Phantom / Pilot
M: Indian Lady / Perlenglanz
O: DIM S. A.
B:
K020405 DE441411593601 GER44276
167.

111

PHOENIX 03 SP POL 2011 Wałach gniada F: Colombo V
M: Piekna
O: Katarzyna Jachlewska
B: Tomasz Świątek
K024369
168.

224

PICCOLO SP POL 2008 Ogier gniada F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015893 POL009660212408
169.

112

PIEROT WESTF GER 2007 Wałach kasztanowata F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
O: Euro Holding Sp. z o. o.
B:
K011983 DE441411573907 104CI80
170.

18

PIPIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:157 F: CHERY CORDIAL
M: PIPI
O: Zuzanna Golicka
B: Stefan STUBBA
K014199 POL013530225808
171.

255

PL NEMO Kuc Walijski POL 2004 Ogier siwa/kuc:127 F: Baroko
M: Polle Gru Naomy
O: Magdalena Wilkowska
B: Magdalena Kiełbasińska
B POL 013611015204
172.

205

POLAR Koń Mały POL 2006 Ogier kara/139 F: Demantur Vom Drammetal /
M: Paula / Suseł
O: Tomasz Szostak
B: Eugeniusz Witkowski
K018231 POL013530067806
173.

231

QUAMAR HAN GER 2011 Klacz gniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Luzy / Landor S
O: Lachert Architekci od pokoleń
B: Herbert Merkel
K019698 DE431314313611
174.

40

QUE SERANDO OLD GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam`s Rubin / Quidam de Revel
M: Arilena / Sandro
O: Magda Kamińska
B:
K015876 DE433330387505
175.

137

QUEEN-FLY SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Chacco Fly / Chacco-Blue
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
O: Jan Bobik
B: Jan Bobik
K021879 616009640028312 105PL82
176.

80

QUENTIN TARANTINO AB HOL GER 2011 Ogier ciemnogniada F: Canoso / Catoki
M: Mia I / Carthago
O: Andrzej Błażejewski
B: Gestuet Sprehe GMBH
K018714 DE421000548411
177.

79

QUI GIGI OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Elite-St. Hauptstutbuch Hagranja / Grannus
O: Andrzej Błażejewski
B: Veronika Kaeter
K016520 DE433330394907 104KN17
178.

90

RADON SP POL 2001 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Statkiewicz
B:
K007066 POL999611113501
179.

34

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Nina Milczarek
B:
K013503 POL009590047507
180.

10

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
181.

12

ROKSANA SP POL 2005 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 616007610065011
182.

124

ROYAL CASSIN WLKP. POL 2010 Wałach gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rafa / Izyr
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: -
K017484
183.

36

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl
M: Rudzianka
O: Roman Jagieliński
B: xxx
01234
184.

128

SCYPION SP POL 2007 Ogier gniada F: BALOUBET DU ROUET
M: S - LANDDIVA
O: Anna Chabotar
B: Zbigniew Wilski
K012421
185.

11

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/163 F: Caliro / Calato
M: Sukcesja / Drawid
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Mieczysław Chomiak
K022427 616009530299009 105TR10
186.

105

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
187.

178

SILVAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Sillena / Helanis
O: Jarosław Psiuk
B:
K020762 616009600202311
188.

246

SPARTAN L WESTF POL 2007 Wałach siwa F: Satkatto Gold/ Stakkato
M: Romira/ Grossadmiral
O: Małgorzata Reszuta
B: -
K011502 DE441411462407
189.

218

SZABLON XX POL 2012 Ogier siwa F: San Moritz /
M: Sztaluga / Snow Kid
O: Patrycja Wostal
B: SK Widzów Anna Tyszko
K021310 616POL12007488T
190.

19

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Ochaby
K019540 616009540018610 105DW46
191.

197

TIGRA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/138 F: Figaro
M: Titania
O: Krzysztof Głodowski
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
192.

113

TOKAJER 8 OLD GER 2008 Klacz gniada F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Axina / Acord II
O: Euro Holding Sp. z o. o.
B: Florian Rappold
K016742 DE418180171608 104ZT81
193.

28

TOPAZ Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/mk: F: ROSENHOF MASSINO
M: THALIA VON UDA
O: Arkadiusz Szóstak
B: Benz Romuald
brak
194.

69

ULA BAJOU-K SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K014154 616009610263008
195.

70

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K018808 616009610009711
196.

203

VAN PERSIE DH Z Zangersheide BEL 2010 Wałach gniada/168 F: VA-VITTE / HEARTBREAKER
M: ANNABELL V.D RAMPAARDEN
O: RYSZARD OSOWSKI
B: -------
-----
197.

125

VELCO SITTE Belgijski Koń Sportowy BEL 2005 Wałach gniada F: Praco/ Darco
M: Insel Sitte / Major de la cour
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: -
K022682
198.

215

W-COLINA I Wurttemberger GER 2006 Klacz siwa F: Colman
M: Top-Ten
O: Leszek Kwiatkowski
B: Michael Kahl
K022804 DE473730529806
199.

1

WAWRZYN WLKP POL 2010 Wałach siwa F: Colox Cup
M: Wanilia / Widłak
O: Maria Wintoch
B: -
K020609
200.

26

WENUS KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc: F: Apel
M: Wika
O: Arkadiusz Szóstak
B: Jerzy Brzozowy
brak POL 013 66 11210 08
201.

176

WERONKA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc: F: ww
M: bb
O: Tomasz Warzkiewicz
B: nn
brak
202.

166

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Elf / Fanimo
M: Wegunda I / Noble Roi
O: Roman Meger i Adrian Burzych
B: Waldemar Bąk
K020686 6160096610376
203.

153

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Dominika Hestkowska
B: brak
K019354 DE431312320908
204.

130

WIKING PP KUC POL 2006 Wałach gniada F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
O: Rafał Kościelski
B: .
K010983 POL01367011200611379105LU75
205.

42

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
O: Józef Kamiński
B:
K011252 DE421000087006
206.

186

WOULD LOVE SP POL 2012 Wałach siwa F: D'CIN CIN PG
M: Wendy
O: Dominika Kraśko-Białek
B: ...
K022445
207.

117

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K008472 5280030411274 103CC23
208.

64

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
209.

201

ZORINA SP POL 2011 Klacz gniada/172 cm F: Solaris/Stalypso/Stakkato
M: Zorza/Arvel II/Luron
O: ————-
B: ————-
————-
Rider Club
Competition
Prize
Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
120
40
160
SUM:
320.00
Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
50
SUM:
50.00
Balcer Monika SKJ Bajardo Augustówek
130
SUM:
130.00
Barański Mikołaj JKS DiM
100
100
50
50
SUM:
300.00
Błaszczak Julia JKS u Robsonów
90
60
100
50
SUM:
300.00
Bolko Aleksandra SK Ciekocinko
600
400
700
50
50
SUM:
1800.00
Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
290
190
SUM:
480.00
Chmielowska Emilia KS Small Cherry Trzebnica
650
SUM:
650.00
Czarnecki Dawid Kaszub. Stow. Prom. SK
190
SUM:
190.00
Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
100
500
SUM:
600.00
Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
60
40
140
SUM:
240.00
Głowacka Wiktoria JKS Salio
600
850
SUM:
1450.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
650
300
260
40
SUM:
1250.00
Goszczyński Bartosz bpk
30
40
90
30
SUM:
190.00
Grzesiek Paula KJ Infernal Team
100
SUM:
100.00
Grzywacz Jacek Klub Jeździecki J.J.Darboven
360
170
210
220
100
290
320
380
SUM:
2050.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
220
40
40
100
SUM:
400.00
Jachlewska Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
20
SUM:
20.00
Janekovic Marie KJ J.J. Darboven
300
SUM:
300.00
Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
400
SUM:
400.00
Jędrzejewska Klaudyna Sopocki KJ
180
50
SUM:
230.00
Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
60
130
240
80
SUM:
510.00
Kamińska Magda KJ Avanti Opole
100
90
90
200
110
SUM:
590.00
Klein Olaf JKS Przybyszewo
850
700
400
600
SUM:
2550.00
Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
800
SUM:
800.00
Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
100
300
SUM:
400.00
Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
100
SUM:
100.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
30
110
SUM:
140.00
Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
30
SUM:
30.00
Krywult Amelia BPK
50
SUM:
50.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
120
SUM:
120.00
Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
40
30
80
80
70
SUM:
300.00
Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
500
SUM:
500.00
Mikołajun Olga Otomiński Klub Jeździecki Tabun
20
40
SUM:
60.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team
850
700
700
850
SUM:
3100.00
Milewska Julia Sopocki KJ
40
SUM:
40.00
Minkiewicz Weronika JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
500
500
SUM:
1000.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1300
SUM:
1300.00
Murdzia Seweryn bpk
30
70
SUM:
100.00
Nieużyła Leszek KJ J. J. Darboven Rumia
150
200
50
SUM:
400.00
Nikolas Kaja bpk
30
50
30
SUM:
110.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
800
SUM:
800.00
Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
90
SUM:
90.00
Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
300
1300
SUM:
1600.00
Pieniaszek Diego Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
30
SUM:
30.00
Pieniaszek Dominik Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
20
40
30
50
SUM:
140.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
290
120
340
90
SUM:
840.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
40
SUM:
40.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
370
460
SUM:
830.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
180
30
40
SUM:
250.00
Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
1600
1600
SUM:
3200.00
Rogalewska Oliwia St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
450
SUM:
450.00
Rozynek Martin KJ Profil Piła
150
290
SUM:
440.00
Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko
565
160
SUM:
725.00
Sobiepańska Julia JKS Salio
80
70
SUM:
150.00
Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
200
SUM:
200.00
Suska Juliana KS Euro Holding
600
500
SUM:
1100.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki Klub Jeździecki
160
140
130
200
SUM:
630.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
1100
80
230
SUM:
1410.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
300
140
60
SUM:
500.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
500
1100
200
260
SUM:
2060.00
Wasiołek Daria Sopocki Klub Jeżdziecki
40
420
240
SUM:
700.00
Wawrzyniak Pola KJ Infernal Team
50
50
90
SUM:
190.00
Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
200
SUM:
200.00
Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
400
300
240
SUM:
940.00
Yarmolyuk Anastasiya JKS U Robsonów
40
40
SUM:
80.00
Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
30
SUM:
30.00
Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy EWRO
450
SUM:
450.00
Żygowska Zuzanna Klub Jeździecki ARPAV
40
40
SUM:
80.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Anduła Natalia
Pegaz Reda
2018-03-09
1
2018-03-10
2018-03-10
1
2018-03-11
5
2018-03-09
30
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (147)
2018-03-09
4
120
2018-03-09
2018-03-10
18
2018-03-10
8
40
2018-03-11
2
160
Babiak Filip
JKS Elcon Szczecin
2018-03-08
11
2018-03-09
15
2018-03-08
2018-03-10
7
50
2018-03-08
20
2018-03-09
9
2018-03-10
2018-03-08
Balcer Monika
SKJ Bajardo Augustówek
2018-03-09
41
2018-03-09
8
2018-03-10
2018-03-11
4
130
2018-03-10
10
Barański Mikołaj
JKS DiM
2018-03-08
6
100
2018-03-08
2018-03-09
5
100
2018-03-10
1
2018-03-09
8
50
2018-03-08
2018-03-10
8
50
2018-03-11
4
Barlas Salih
KJ Infernal Team
FOREST (29)
2018-03-08
2018-03-09
2018-03-08
DUCATI (30)
2018-03-08
2018-03-09
2018-03-08
Biegalska Iga
Sopocki Klub Jeździecki
CARDHU (193)
2018-03-09
1
2018-03-09
KIAVOJ (194)
2018-03-09
10
2018-03-09
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
2018-03-09
2018-03-10
10
2018-03-11
1
90
BERG (228)
2018-03-09
25
2018-03-09
6
60
2018-03-10
16
2018-03-11
9
2018-03-09
3
100
2018-03-09
46
2018-03-10
40
2018-03-11
5
50
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
QUEEN-FLY (137)
2018-03-09
26
2018-03-10
23
HAWR (138)
2018-03-09
22
2018-03-10
24
FLANDRIA (140)
2018-03-09
26
2018-03-10
33
ICOON JN (142)
2018-03-09
20
2018-03-10
Bolko Aleksandra
SK Ciekocinko
BUTTERFLY (134)
2018-03-09
3
600
2018-03-08
2018-03-10
5
400
CHIMEQUYL (135)
2018-03-09
2
700
2018-03-08
2018-03-10
7
50
2018-03-11
FATIMA (136)
2018-03-09
7
50
2018-03-08
2018-03-10
9
Chebotar Valeriia
KJ AS Dream
SCYPION (128)
2018-03-09
1
2018-03-10
2018-03-10
1
2018-03-11
1
Chełchowska Helena
Sopocki Klub Jeździecki
GODECJA (82)
2018-03-09
1
290
2018-03-09
29
2018-03-10
2
190
2018-03-10
30
2018-03-11
9
Chmielowska Emilia
KS Small Cherry Trzebnica
2018-03-08
10
2018-03-09
1
650
2018-03-10
4
2018-03-08
Chrzan Monika
KJ Nad Stropną
2018-03-08
2
2018-03-08
Ciegert Martyna
Jeździecki Klub Sportowy Ewro
BISZKOPT (148)
2018-03-09
23
2018-03-09
35
2018-03-10
16
2018-03-10
19
2018-03-11
18
Cimoszko-Zauliczna Maria
Sopocki Klub Jeździecki
CANDY (118)
2018-03-09
28
2018-03-09
42
2018-03-10
15
2018-03-10
28
Czarnecki Dawid
Kaszub. Stow. Prom. SK
ZORINA (201)
2018-03-09
14
2018-03-09
47
2018-03-10
13
2018-03-10
31
2018-03-11
8
OLSTAR (202)
2018-03-09
20
2018-03-09
25
2018-03-10
2018-03-10
32
2018-03-11
23
2018-03-09
33
2018-03-10
2018-03-10
27
2018-03-11
2
190
2018-03-09
30
2018-03-09
2018-03-10
14
2018-03-11
8
Czub Zuzanna
Pomorska Liga Jeździecka
WENUS (26)
2018-03-09
12
2018-03-09
2018-03-10
2018-03-10
12
2018-03-11
3
Dobkowska Milena
St. Warszawski KJ
COMMAND (114)
2018-03-08
14
2018-03-08
2018-03-09
2018-03-10
JOLLY (115)
2018-03-08
16
2018-03-09
7
100
2018-03-10
2018-03-08
LA PAZ (116)
2018-03-09
10
2018-03-10
4
500
2018-03-08
2018-03-11
6
ZALVO (117)
2018-03-08
Dubieniecka Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
DRZEWIEC (188)
2018-03-09
10
2018-03-09
2018-03-10
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
2018-03-09
24
2018-03-09
Furgo Aleksandra
Klub Jeździecki Black Horse Team
2018-03-09
7
60
2018-03-10
34
2018-03-11
18
MOLLY C (256)
2018-03-09
33
2018-03-10
11
40
2018-03-11
3
140
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
2018-03-08
11
2018-03-09
15
2018-03-08
2018-03-11
11
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
ARONIA (121)
2018-03-09
3
600
2018-03-08
2018-03-10
1
850
2018-03-11
2
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
COSA CHE (167)
2018-03-08
1
650
2018-03-09
3
300
2018-03-10
3
2018-03-08
CAPPONE (168)
2018-03-08
12
2018-03-09
17
2018-03-08
2018-03-10
2
260
2018-03-10
16
2018-03-09
17
2018-03-09
36
2018-03-10
7
40
2018-03-10
15
2018-03-11
13
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
PIPIN (18)
2018-03-08
Gołek Karolina
UKJ Neksico Karlino
ROKSANA (12)
2018-03-10
2018-03-10
Goszczyński Bartosz
bpk
AFIRA Z (13)
2018-03-09
2018-03-10
2018-03-10
2018-03-09
12
30
2018-03-09
9
40
2018-03-10
18
2018-03-11
4
90
2018-03-09
31
2018-03-09
35
2018-03-10
8
30
2018-03-10
31
2018-03-11
24
Gozdek Krzysztof
KJ Okoły
2018-03-08
Grundkowska Monika
RC Riding Center Sosnowice
DHAHA (46)
2018-03-08
Grzesiek Paula
KJ Infernal Team
AKORD (32)
2018-03-08
18
2018-03-09
6
100
2018-03-08
2018-03-10
10
Grzywacz Jacek
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2018-03-09
2018-03-10
1
360
2018-03-11
2
170
CZAKRA (63)
2018-03-09
3
210
2018-03-10
10
2018-03-11
7
2018-03-09
2
2018-03-10
5
2018-03-11
1
220
GRASSI (65)
2018-03-09
5
100
2018-03-09
2
290
2018-03-10
1
320
2018-03-10
24
2018-03-11
1
380
Gutorska Maja
KJ Infernal Team
RUBIN (36)
2018-03-09
18
2018-03-09
29
2018-03-10
2018-03-10
12
2018-03-11
25
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2018-03-08
2018-03-09
16
2018-03-10
19
2018-03-11
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
HEKTORAS (152)
2018-03-09
3
220
2018-03-10
9
40
2018-03-11
11
WHO KNOWS (153)
2018-03-10
21
2018-03-11
18
2018-03-09
11
40
HIPOIDAS (154)
2018-03-08
14
2018-03-09
8
100
2018-03-11
3
2018-03-08
Iskierko Maja
Sopocki Klub Jeździecki
HOOK (221)
2018-03-09
11
2018-03-09
41
Jachlewska Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2018-03-09
8
20
2018-03-09
19
2018-03-10
11
2018-03-10
2018-03-11
Jakubek Julia
Pomorska Liga Jeździecka
HELIOS (7)
2018-03-10
20
2018-03-10
2018-03-11
5
Janekovic Marie
KJ J.J. Darboven
2018-03-09
6
300
2018-03-08
2018-03-10
10
2018-03-11
Jarocka Zuzanna
KJ Trachy Sośnicowice
CONNER (189)
2018-03-09
2018-03-10
5
400
2018-03-11
7
2018-03-08
Jędrzejewska Klaudyna
Sopocki KJ
2018-03-09
34
2018-03-10
3
180
2018-03-11
6
50
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
CADILLAC (104)
2018-03-09
4
60
2018-03-09
2018-03-10
15
2018-03-10
2018-03-11
3
SID (105)
2018-03-09
2
130
2018-03-09
2
240
2018-03-10
20
2018-03-10
3
80
2018-03-11
22
Kamińska Magda
KJ Avanti Opole
2018-03-08
8
100
2018-03-08
2018-03-09
13
2018-03-11
6
BRANDY (41)
2018-03-09
21
2018-03-09
5
90
2018-03-10
6
90
2018-03-11
3
200
2018-03-09
13
2018-03-10
5
110
2018-03-11
10
Karaszewska Lena
Sopocki Klub Jeździecki
WERONKA (176)
2018-03-09
11
2018-03-10
1
2018-03-11
Kaszuba-Rakowska Emma
Pomorska Liga Jeździecka
PL NEMO (255)
2018-03-09
2018-03-09
2018-03-10
2018-03-10
2
2018-03-11
Kawała Sandra
PLJ
DALEMIR (242)
2018-03-11
4
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
KARIKA (196)
2018-03-09
14
2018-03-10
2018-03-10
1
2018-03-11
6
2018-03-09
29
CHASSET (249)
2018-03-09
2018-03-09
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
FIRST ONE (170)
2018-03-09
1
850
2018-03-08
2018-03-10
2
700
2018-03-11
1
2018-03-09
5
400
2018-03-08
2018-03-10
3
600
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
BOSS (131)
2018-03-08
9
2018-03-09
10
2018-03-10
7
2018-03-08
Kopeć Anna
KJ Bonin
2018-03-09
16
2018-03-09
38
2018-03-10
39
2018-03-10
20
2018-03-11
17
ALEXA (159)
2018-03-09
37
2018-03-09
46
2018-03-10
36
2018-03-11
14
2018-03-10
25
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
WIKING PP (130)
2018-03-09
1
2018-03-10
2018-03-10
1
2018-03-11
4
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
2018-03-08
4
800
2018-03-09
12
2018-03-11
3
2018-03-08
Kozakiewicz Paulina
Karkonoski KJ
2018-03-08
7
100
2018-03-09
18
2018-03-08
2018-03-11
11
2018-03-08
3
300
2018-03-08
2018-03-09
11
2018-03-10
11
Kozina Maria
KJ Strzała Krubiczew
CLAYTON (22)
2018-03-08
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
ROCKY (10)
2018-03-08
5
100
2018-03-08
2018-03-09
13
2018-03-10
5
SCYTIA (11)
2018-03-09
45
2018-03-09
14
2018-03-10
37
2018-03-11
17
Kozłowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
2018-03-09
1
2018-03-10
10
2018-03-11
6
NABAB (220)
2018-03-09
7
30
2018-03-09
2018-03-10
2
110
2018-03-10
Krasnowska Magdalena
Tuszyński KJ Garbówek
NEMIROFF (206)
2018-03-09
19
2018-03-09
9
2018-03-10
15
2018-03-11
13
Kropidłowska Marta
Pomorska Liga Jeździecka
KARINO (209)
2018-03-10
6
30
2018-03-10
14
Krywult Amelia
BPK
2018-03-08
8
50
2018-03-09
2018-03-08
2018-03-10
2018-03-11
14
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
SZULER (19)
2018-03-08
10
2018-03-08
2018-03-09
9
2018-03-11
3
PANJAA (180)
2018-03-09
15
2018-03-10
39
2018-03-10
2018-03-11
3
120
2018-03-09
32
2018-03-10
29
2018-03-11
19
Kwiatkowska Zofia
Pomorska Liga Jeździecka
2018-03-10
23
2018-03-11
20
Landowski Wojciech
Pomorska Liga Jeździecka
BOTOKS (21)
2018-03-09
31
2018-03-09
49
2018-03-10
2018-03-10
2018-03-10
2018-03-11
11
Lenckowska Anna
Pomorska Liga Jeździecka
TOPAZ (28)
2018-03-09
1
2018-03-09
2018-03-10
2018-03-10
1
2018-03-11
8
Lewandowska Julia
Sopocki Klub Jeździecki
NARCYZ (219)
2018-03-09
10
2018-03-09
2018-03-10
2018-03-10
2018-03-11
8
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
2018-03-09
6
40
2018-03-09
10
30
2018-03-10
13
2018-03-11
4
80
ITOULON B (184)
2018-03-09
15
2018-03-09
38
2018-03-10
25
2018-03-11
13
CHINA (185)
2018-03-09
17
2018-03-09
2018-03-10
9
2018-03-11
2
80
2018-03-09
40
2018-03-09
20
2018-03-10
32
2018-03-11
5
70
LEVISTA (248)
2018-03-09
27
2018-03-09
52
2018-03-10
34
2018-03-11
27
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
FREZJA (236)
2018-03-09
1
2018-03-09
2018-03-11
2018-03-10
5
2018-03-10
KORUND (237)
2018-03-09
1
2018-03-09
2018-03-10
2018-03-10
1
2018-03-11
2
Matuszewska Magdalena
KJ Partynice Wrocław
2018-03-08
15
2018-03-09
5
500
2018-03-11
7
2018-03-08
Mikołajun Olga
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2018-03-09
10
20
2018-03-09
36
2018-03-10
8
2018-03-10
21
2018-03-11
6
40
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
CYANDRA (33)
2018-03-09
1
850
2018-03-10
2
700
2018-03-08
2018-03-11
2
RISOTTO (34)
2018-03-09
2018-03-09
2
700
2018-03-08
2018-03-10
1
850
2018-03-10
2018-03-11
3
Milewska Julia
Sopocki KJ
2018-03-09
9
40
2018-03-09
48
2018-03-10
22
2018-03-10
2018-03-11
21
Minkiewicz Weronika
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
JOGA (127)
2018-03-09
4
500
2018-03-10
4
500
2018-03-11
2
2018-03-08
2018-03-09
25
2018-03-10
17
2018-03-11
14
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
FOR VITO (103)
2018-03-08
2
1300
2018-03-08
2018-03-09
16
2018-03-11
11
HAJDA (247)
2018-03-08
2018-03-08
12
2018-03-09
11
2018-03-10
4
Misztal Maggie
KJ Pegaz Reda
2018-03-09
1
2018-03-10
1
2018-03-11
3
Murdzia Seweryn
bpk
2018-03-08
17
2018-03-09
10
2018-03-11
10
2018-03-08
2018-03-09
15
2018-03-09
12
2018-03-10
13
2018-03-11
16
2018-03-10
8
2018-03-09
18
2018-03-09
18
2018-03-10
9
30
2018-03-10
6
70
2018-03-11
10
Narloch Wiktoria
PLJ
DANTE (87)
2018-03-09
22
2018-03-09
2018-03-10
17
2018-03-10
2018-03-11
Nieużyła Leszek
KJ J. J. Darboven Rumia
DA VINCI (163)
2018-03-09
15
2018-03-09
3
2018-03-10
11
2018-03-10
3
150
2018-03-11
3
FREDORA (164)
2018-03-08
4
200
2018-03-09
14
2018-03-08
2018-03-10
1
2018-03-08
19
2018-03-09
8
50
2018-03-08
2018-03-10
12
Nikolas Kaja
bpk
2018-03-09
13
30
2018-03-09
5
50
2018-03-10
10
30
2018-03-11
16
2018-03-10
29
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-03-08
16
2018-03-09
4
800
2018-03-11
9
2018-03-08
2018-03-09
51
2018-03-09
37
2018-03-10
28
2018-03-10
20
2018-03-11
20
Padalak Hanna
Otomiński KJ Tabun
HERMIONA (198)
2018-03-09
1
2018-03-09
2018-03-10
1
FORTUNA (238)
2018-03-09
1
2018-03-09
43
2018-03-10
4
90
2018-03-10
2018-03-11
7
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
TIGRA (197)
2018-03-09
1
2018-03-09
2018-03-10
2018-03-10
1
2018-03-11
1
MELODIA (239)
2018-03-09
1
2018-03-10
1
2018-03-10
Paliga Sara
Pomorska liga jeździecka
LAPONIA (230)
2018-03-09
21
2018-03-09
2018-03-10
18
2018-03-10
2018-03-11
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
AVENIDO (225)
2018-03-10
2018-03-10
MOEL (226)
2018-03-09
2018-03-09
Pawłowski Konrad
KJ Arpav Gdańsk
LAUR (88)
2018-03-09
2018-03-11
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
2018-03-08
6
300
2018-03-09
2
1300
2018-03-11
14
2018-03-08
Pieniaszek Diego
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
LINTON (109)
2018-03-09
13
2018-03-09
11
30
2018-03-10
7
2018-03-10
17
2018-03-11
17
2018-03-09
19
2018-03-09
34
2018-03-10
19
2018-03-10
30
2018-03-11
10
Pieniaszek Dominik
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
HERMUS PP (107)
2018-03-09
9
20
2018-03-09
21
2018-03-10
5
40
2018-03-10
24
2018-03-11
12
2018-03-09
39
2018-03-10
35
2018-03-11
7
30
2018-03-09
16
2018-03-10
4
50
Piesik Katarzyna
Fundacja Sportu i Oświaty
2018-03-10
2018-03-10
GRAFFA (214)
2018-03-08
1
2018-03-08
Polanek Zofia
HKS Lotna Słupsk
JESI (240)
2018-03-09
15
2018-03-10
8
2018-03-11
9
2018-03-09
12
Przybysz Agata
SKJ Sopot
2018-03-09
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
ARAFAT (92)
2018-03-09
11
2018-03-09
2
290
2018-03-10
4
120
2018-03-10
2
340
2018-03-11
5
90
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-03-09
10
40
2018-03-09
16
2018-03-10
16
2018-03-10
22
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
WESTA (166)
2018-03-09
17
2018-03-09
1
370
2018-03-10
12
2018-03-10
1
460
2018-03-11
6
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
SPARTAN L (246)
2018-03-09
3
180
2018-03-09
47
2018-03-10
11
30
2018-03-10
9
40
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
2018-03-10
1
2018-03-10
2018-03-11
Retka Krzysztof
St. Warszawski KJ
ETO'O (139)
2018-03-08
1
1600
2018-03-09
1
1600
2018-03-08
EVERDI (141)
2018-03-08
2018-03-09
2018-03-08
2018-03-11
1
Rezmer Wiktoria
Sopocki KJ
SILVAN (178)
2018-03-10
6
Rogalewska Oliwia
St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
KOLUMBIA (119)
2018-03-08
13
2018-03-09
2
450
2018-03-10
5
2018-03-08
Rokita Kamila
RC Riding Center Sosnowice
FEMKE (43)
2018-03-08
Rozynek Martin
KJ Profil Piła
CATTICK (211)
2018-03-09
4
150
2018-03-09
10
2018-03-10
19
2018-03-10
9
2018-03-11
15
2018-03-09
22
2018-03-09
7
2018-03-10
9
2018-03-11
2
290
LORGAN S (213)
2018-03-09
23
2018-03-09
39
2018-03-10
26
2018-03-10
23
2018-03-11
16
Rybarczyk Paulina
Stadnina Koni Ciekocinko
2018-03-09
1
565
2018-03-10
7
2018-03-11
4
2018-03-09
6
2018-03-10
4
160
2018-03-11
12
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
CZARNA (232)
2018-03-09
1
2018-03-10
2
2018-03-11
1
KLIPER (233)
2018-03-10
2
2018-03-11
2018-03-09
1
2018-03-09
Sikorska Milena
KJ Pegaz Reda
FOTIK (91)
2018-03-09
2018-03-09
2018-03-10
2018-03-10
2018-03-11
Skierkowski Piotr
Sopocki Klub Jeździecki
BASTION (187)
2018-03-09
2018-03-09
48
2018-03-10
37
2018-03-10
2018-03-11
Skowroński Łukasz
JKS Senny Nowęcin
COLADO (39)
2018-03-09
2018-03-09
2018-03-10
2018-03-10
Skrzypiec Agata
St. KS KJK Szary Michałowice
BERLINA (157)
2018-03-09
9
2018-03-08
2018-03-10
2018-03-11
21
Sobiepańska Julia
JKS Salio
2018-03-09
32
2018-03-09
5
80
2018-03-10
5
70
2018-03-10
35
2018-03-11
15
Stefańska Natalia
JKS DIM Warszawa
2018-03-08
2018-03-08
15
2018-03-09
4
200
2018-03-10
7
2018-03-08
Sterczyńska Zuzanna
BPK
ARIANA (177)
2018-03-09
1
2018-03-10
1
2018-03-11
2
Stryjkowska Agata
KU AZS Politechniki Warszawskiej
QUAMAR (231)
2018-03-09
27
2018-03-09
28
2018-03-10
2018-03-10
18
2018-03-11
19
Suska Juliana
KS Euro Holding
PIEROT (112)
2018-03-09
2018-03-08
2018-03-10
3
600
2018-03-11
5
TOKAJER 8 (113)
2018-03-09
4
500
2018-03-08
2018-03-10
2018-03-11
1
Szopa Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
2018-03-08
4
2018-03-08
3
2018-03-09
10
2018-03-09
2018-03-08
2018-03-10
1
2018-03-11
4
Szostak Iga
Kociewski KJ Polar
RADON (90)
2018-03-09
1
2018-03-10
7
2018-03-11
POLAR (205)
2018-03-09
1
2018-03-10
10
2018-03-11
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki Klub Jeździecki
LEGENDA (199)
2018-03-09
1
160
2018-03-09
44
2018-03-10
1
140
2018-03-10
3
130
2018-03-11
1
200
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
ENZO (216)
2018-03-09
45
2018-03-10
26
2018-03-09
1
2018-03-10
1
2018-03-11
3
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
DUKE (99)
2018-03-08
3
1100
2018-03-08
2018-03-09
17
2018-03-11
13
2018-03-09
6
80
2018-03-10
14
2018-03-11
1
230
Trzcińska Adrianna
KJ Black Horse Team
MELISSA C (254)
2018-03-09
28
2018-03-09
2018-03-10
12
2018-03-10
38
2018-03-11
26
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
2018-03-08
18
2018-03-09
6
300
2018-03-08
2018-03-11
16
ALINA (208)
2018-03-09
31
2018-03-09
4
140
2018-03-10
7
60
2018-03-11
9
Wacławik Marek
Largo Sp. z o. o.
2018-03-08
5
500
2018-03-08
2018-03-09
3
1100
2018-03-11
1
CHEVENEZ (100)
2018-03-08
7
200
2018-03-08
2018-03-09
2018-03-10
2
260
Warkusz Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
KALI (234)
2018-03-09
1
2018-03-10
1
2018-03-11
7
Wasiołek Daria
Sopocki Klub Jeżdziecki
DRAGON (175)
2018-03-09
8
40
2018-03-09
1
420
2018-03-10
13
2018-03-10
3
240
Wawrzkiewicz Inka
Sopocki Klub Jeździecki
2018-03-10
6
2018-03-11
2
2018-03-09
2018-03-09
2018-03-10
Wawrzyniak Pola
KJ Infernal Team
ARON (37)
2018-03-09
7
50
2018-03-09
44
2018-03-10
6
50
2018-03-10
5
90
2018-03-11
12
DIMPLE (38)
2018-03-08
17
2018-03-09
12
2018-03-08
2018-03-10
9
Wilkowska Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
IKAR (66)
2018-03-11
5
2018-03-09
1
2018-03-10
8
ORINOKO (149)
2018-03-09
1
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team
2018-03-09
30
2018-03-09
43
2018-03-10
27
2018-03-10
38
2018-03-11
25
Wnuczko Marcin
KJ Black Horse Team
BEAUTY C (252)
2018-03-09
26
2018-03-09
50
2018-03-10
14
2018-03-10
36
2018-03-11
28
Wójcik Krzysztof
KJ Facimiech Wielkie Drogi
2018-03-08
9
2018-03-08
2018-03-09
7
200
2018-03-11
7
Wostal Natasza
Pomorska Liga Jeździecka
2018-03-10
2018-03-10
SZABLON (218)
2018-03-09
2018-03-09
Wróblewski Daniel
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-03-09
5
400
2018-03-08
2018-03-10
6
300
2018-03-11
4
2018-03-09
2018-03-08
2018-03-10
1
240
2018-03-11
24
Yarmolyuk Anastasiya
JKS U Robsonów
KABULAS (156)
2018-03-09
42
2018-03-09
13
40
2018-03-10
22
2018-03-11
7
40
2018-03-10
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (195)
2018-03-09
14
30
2018-03-09
17
2018-03-10
17
2018-03-11
19
Zawada Julia
BPK (MAZ)
GIBANTA (146)
2018-03-09
40
2018-03-10
21
2018-03-11
15
Zielonka Piotr
Jeździecki Klub Sportowy EWRO
2018-03-08
2
450
2018-03-09
16
2018-03-10
2018-03-08
Zmorek Damian
KJ Welt Opypy
DIEGO (222)
2018-03-08
13
2018-03-09
14
2018-03-11
15
2018-03-08
CARRERAS (223)
2018-03-09
23
2018-03-10
2018-03-11
22
PICCOLO (224)
2018-03-09
24
2018-03-09
14
2018-03-10
8
2018-03-11
20
Żygowska Zuzanna
Klub Jeździecki ARPAV
2018-03-09
24
2018-03-09
27
2018-03-10
33
2018-03-11
23
LORD (95)
2018-03-09
8
40
2018-03-09
12
40
2018-03-10
25
2018-03-11
8

Number of Riders: 133

Number of Horses: 209

The sum of prizes: 41 805.00

Competition results developed by: Hipodrom Sopot
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-012014-1, Hipodrom Sopot Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl