Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B, V eliminacja JumpOFF 2017/2018
SOPOT, 13-14 stycznia 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
343 ENTRY ACCEPTED 2018-01-11 10:16:50
2018-01-10 23:44:17
Martyna Lenczewska HOOK
  • 2x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
342 ENTRY ACCEPTED 2018-01-11 10:15:30
2018-01-10 21:13:39
Anna Szlaga SAPER
  • 1x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
341 ENTRY ACCEPTED 2018-01-11 10:15:06
2018-01-10 18:49:39
Martyna Gerke BERSANTA
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
340 ENTRY ACCEPTED 2018-01-11 10:14:37
2018-01-10 18:48:04
Martyna Gerke DUKAT
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
339 ENTRY ACCEPTED 2018-01-10 14:03:36
2018-01-10 13:49:45
Tomasz Pastwa AVENIDO
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
338 ENTRY ACCEPTED 2018-01-10 12:47:12
2018-01-10 10:24:33
Katarzyna Falkiewicz PŁENTA
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
337 ENTRY ACCEPTED 2018-01-10 09:17:13
2018-01-10 07:58:35
Weronika Bujak WONDERFUL SON OF PSIK
  • 1x 9/KUCE/Towarzyski dwufazowy 274.5.6, 50cm
  • 1x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
336 ENTRY ACCEPTED 2018-01-10 09:17:23
2018-01-09 23:57:27
Monika Miler GAL
  • 2x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
335 ENTRY ACCEPTED 2018-01-10 09:18:15
2018-01-09 13:07:30
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
334 ENTRY ACCEPTED 2018-01-10 09:18:30
2018-01-09 13:06:12
Zofia Polanek FALA
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
333 ENTRY ACCEPTED 2018-01-10 09:18:43
2018-01-08 20:26:35
Aleksandra Paprocka QUITE DIFFERENT
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
332 ENTRY ACCEPTED 2018-01-10 09:18:57
2018-01-08 17:13:00
Gosia Kupper WIKTORIO
  • 2x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
331 ENTRY ACCEPTED 2018-01-10 09:19:09
2018-01-08 16:37:31
Milena Lewandowska AISHA
  • 2x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
330 ENTRY ACCEPTED 2018-01-10 09:19:23
2018-01-08 15:11:48
Agnieszka Kiedrowska TIM
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
329 ENTRY ACCEPTED 2018-01-10 09:19:36
2018-01-08 15:11:15
Andrej Akulich MAVERICK-K
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
328 ENTRY ACCEPTED 2018-01-10 09:18:01
2018-01-08 15:10:21
Andrej Akulich HAPPY SPRING-K
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
327 ENTRY ACCEPTED 2018-01-10 09:16:56
2018-01-08 15:09:22
Andrej Akulich BRUNO
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
325 ENTRY ACCEPTED 2018-01-09 10:42:11
2018-01-08 11:29:07
Konrad Manski NOWITA
  • 1x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 2x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
324 ENTRY ACCEPTED 2018-01-09 10:41:55
2018-01-08 00:36:59
Julia Bogalecka ASER
  • 1x 15/C/Dwufazowy 274.5.3, 130cm
  • 1x 16/CC/Zwykły 238.2.1, 140cm
323 ENTRY ACCEPTED 2018-01-09 10:41:40
2018-01-07 23:23:22
Magda Cybulska CASINO
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
322 ENTRY ACCEPTED 2018-01-09 10:41:25
2018-01-07 19:13:27
Marcin Wnuczko TANGO
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
321 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:24:16
2018-01-06 15:20:32
Karolina Hartman CULUMBUS
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
  • 1x 15/C/Dwufazowy 274.5.3, 130cm
318 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:25:21
2018-01-05 23:41:54
Psiuk Grzegorz NABLA
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
317 ENTRY ACCEPTED 2018-01-09 10:40:57
2018-01-05 17:51:37
Filip Falkiewicz TANGO
  • 2x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 2x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
316 ENTRY ACCEPTED 2018-01-09 10:40:43
2018-01-05 17:48:47
Filip Falkiewicz PRETTY WOMEN
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
315 ENTRY ACCEPTED 2018-01-09 10:40:30
2018-01-05 17:18:34
Filip Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
314 ENTRY ACCEPTED 2018-01-09 10:40:14
2018-01-05 17:14:11
Agata Parolczyk G'MEDYK
  • 2x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
313 ENTRY ACCEPTED 2018-01-09 10:40:00
2018-01-05 17:13:26
Barbara Tomasik G'MEDYK
  • 2x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
312 ENTRY ACCEPTED 2018-01-09 10:39:46
2018-01-05 17:05:31
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
311 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 14:50:57
2018-01-05 17:05:06
Małgorzata Zubrycka ZIPPO LA VIE
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
310 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 12:04:23
2018-01-05 15:38:20
Sandra Kawała DALEMIR
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
309 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 12:04:09
2018-01-05 15:28:13
Karolina Sloczynsja CARAT
  • 1x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
308 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 12:03:55
2018-01-05 14:53:35
Michalina Binięda - Urbanowicz WERWA
  • 2x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 2x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
306 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:22:59
2018-01-05 12:15:36
Zofia Łosińska WEZUWIUSZ
  • 1x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1, 50cm
  • 1x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
305 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:22:46
2018-01-05 12:14:17
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1, 50cm
  • 1x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 1x 9/KUCE/Towarzyski dwufazowy 274.5.6, 50cm
  • 1x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
304 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:18:37
2018-01-04 20:53:52
Jagoda Pełczyńska ATHENA LAZAR
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
303 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:18:17
2018-01-04 20:53:32
Natalia Hermann ATHENA LAZAR
  • 1x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
302 ENTRY ACCEPTED 2018-01-05 07:34:12
2018-01-04 20:15:40
Michał Zakrzewski EDAM
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
301 ENTRY ACCEPTED 2018-01-05 07:34:00
2018-01-04 20:09:54
Michał Zakrzewski SZACH
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
300 ENTRY ACCEPTED 2018-01-05 07:33:47
2018-01-04 20:08:50
Wiktoria Spisak DOLAR
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
299 ENTRY ACCEPTED 2018-01-05 07:33:31
2018-01-04 20:07:55
Paweł Spisak SZEJK
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 7/C/Zwykły 238.2.1, 130cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
  • 1x 15/C/Dwufazowy 274.5.3, 130cm
298 ENTRY ACCEPTED 2018-01-05 07:33:16
2018-01-04 20:07:30
Paweł Spisak ROBINIA
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
297 ENTRY ACCEPTED 2018-01-05 07:33:04
2018-01-04 20:06:56
Paweł Spisak I-MARK W
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
296 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:17:56
2018-01-04 13:51:42
Maja Psiuk NABLA
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
295 ENTRY ACCEPTED 2018-01-09 16:05:02
2018-01-04 13:45:18
Emilia Plata OBERON
  • 2x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
294 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:17:26
2018-01-04 12:06:27
Weronika Wiśniewska CRISTAL
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
292 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:15:54
2018-01-03 21:44:57
Angelika Stromska GRAND PRIX
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
291 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:15:16
2018-01-03 20:53:50
Wiktoria Mielnik BŁYSZCZEK
  • 1x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1, 50cm
  • 2x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 1x 9/KUCE/Towarzyski dwufazowy 274.5.6, 50cm
  • 2x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
289 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:15:32
2018-01-03 19:01:08
Emilia Laskowska PAVAROTTI
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
288 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:15:03
2018-01-03 19:00:46
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
287 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:14:47
2018-01-03 19:00:15
Emilia Laskowska CYCERA
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
286 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:14:31
2018-01-03 18:58:23
Dariusz Figas ZORA
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
285 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:13:24
2018-01-03 18:09:16
Maria Belova EASTBRIDGE TAG
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
284 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:13:06
2018-01-03 18:08:38
Alexey Kirilov KONGO
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
283 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:12:50
2018-01-03 18:05:02
Roman Karpenko LITTLE BADY
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 7/C/Zwykły 238.2.1, 130cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
  • 1x 15/C/Dwufazowy 274.5.3, 130cm
282 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:12:29
2018-01-03 12:44:31
Maria Buzała CHOOPER'S CREEK
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
281 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:12:11
2018-01-03 09:57:03
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
280 ENTRY ACCEPTED 2018-01-04 13:48:02
2018-01-03 09:40:14
Natalia Klóskowska SARATOW
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
279 ENTRY ACCEPTED 2018-01-04 13:47:49
2018-01-03 08:30:10
Martyna Grabińska LUCKY STAR
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
278 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:22:25
2018-01-02 23:47:19
Justyna Badaszko CONTENDRO WORLD
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
276 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:22:10
2018-01-02 23:34:27
Justyna Badaszko GRAY AS B
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
275 ENTRY ACCEPTED 2018-01-04 10:15:23
2018-01-02 23:22:36
Sara Śnioch GRENADA
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
274 ENTRY ACCEPTED 2018-01-04 10:15:08
2018-01-02 22:01:26
Julianna Wojtal BAŁKAN
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
273 ENTRY ACCEPTED 2018-01-02 15:00:01
2018-01-02 12:14:42
Agnieszka Gradomska BATA
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
272 ENTRY ACCEPTED 2018-01-02 14:59:49
2018-01-01 13:59:50
Paulina Zaleska LUKIER
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
271 ENTRY ACCEPTED 2018-01-02 14:59:15
2018-01-01 11:49:38
Kaja Wyszyńska SERAFIN
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
262 ENTRY ACCEPTED 2018-01-02 14:52:08
2017-12-30 21:43:49
Natalia Klebba ARIANA
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
261 ENTRY ACCEPTED 2018-01-02 14:51:34
2017-12-30 20:57:22
Nina Kortas CALLA
  • 2x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 2x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
259 ENTRY ACCEPTED 2018-01-02 14:50:44
2017-12-30 18:37:28
Piotr Sawicki CHARIVARI
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
258 ENTRY ACCEPTED 2018-01-02 14:50:24
2017-12-30 18:36:33
Piotr Sawicki LARIDOR
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
257 ENTRY ACCEPTED 2018-01-02 14:50:10
2017-12-30 18:04:17
Wiktoria Rezmer DAVIS
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
255 ENTRY ACCEPTED 2018-01-09 10:44:20
2017-12-30 14:46:23
Olga Mikołajun OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
254 ENTRY ACCEPTED 2018-01-02 14:49:21
2017-12-30 12:49:10
Gabriela Ślifińska EROTICA
  • 1x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1, 50cm
  • 1x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 1x 9/KUCE/Towarzyski dwufazowy 274.5.6, 50cm
  • 1x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
253 ENTRY ACCEPTED 2018-01-02 14:49:03
2017-12-29 22:36:21
Aleksandra Pobłocka BAKALIA
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
252 ENTRY ACCEPTED 2018-01-02 14:48:48
2017-12-29 18:33:10
Maria Gil BEN GUN
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
251 ENTRY ACCEPTED 2018-01-02 14:48:33
2017-12-29 16:25:59
Zuzia Niziołek FUKS
  • 2x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1, 50cm
  • 2x 9/KUCE/Towarzyski dwufazowy 274.5.6, 50cm
250 ENTRY ACCEPTED 2018-01-02 14:47:43
2017-12-29 16:25:15
Nina Kotlicka ROKI
  • 2x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1, 50cm
249 ENTRY ACCEPTED 2018-01-02 13:01:06
2017-12-29 16:18:26
Zuzia Niziołek ROKI
  • 1x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 2x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
248 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 13:10:48
2017-12-29 12:45:01
Kinga Lewandowska LARIANT
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
247 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:39:16
2017-12-29 11:14:57
Lena Klimczyk KALART
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
246 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:43:45
2017-12-29 11:14:04
Natalia Anduła DEPAS CORRINUS P.
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
245 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:44:04
2017-12-29 09:49:23
Julia Lewandowska NARCYZ
  • 2x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
244 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:44:26
2017-12-29 09:23:56
Julia Przytarska GIOTTO
  • 2x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
241 ENTRY ACCEPTED 2018-01-02 13:00:40
2017-12-28 21:30:10
Mateusz Kaus GANDALF
  • 1x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
240 ENTRY ACCEPTED 2018-01-02 13:00:25
2017-12-28 21:29:51
Dominika Kaus MAUSER
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
238 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:48:58
2017-12-28 19:05:05
Weronika Jakubowska ROZA
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
237 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:49:09
2017-12-28 18:52:11
Aleksandra Łapińska WALIA
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
236 ENTRY ACCEPTED 2018-01-11 10:14:15
2017-12-28 18:51:52
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
235 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:51:47
2017-12-28 17:37:48
Zofia Szopa HIDDEN DREAM
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
234 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-12-29 11:42:54
2017-12-28 15:48:33
Iga Szostak PIANOLA
  • 1x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
233 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-12-29 11:42:39
2017-12-28 15:40:34
Iga Szostak EMPAT RATOES RIBOE
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
232 ENTRY ACCEPTED 2018-01-10 12:47:00
2017-12-28 15:18:14
Paulina Ślusarczyk FRUGO
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
230 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 12:02:31
2017-12-27 21:08:30
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
229 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:54:40
2017-12-27 17:58:56
Martyna Pietroń RAPSODIA
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
228 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:54:52
2017-12-27 17:58:12
Martyna Pietroń ELEANOR RUGBY
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
227 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:56:59
2017-12-27 17:27:43
Marta Wysocka ERYK
  • 2x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
226 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:59:20
2017-12-27 15:37:42
Katarzyna Dulian GYPSY
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
225 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:59:31
2017-12-27 14:57:42
Agata Andrukajtis POLA
  • 1x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
224 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 12:00:07
2017-12-26 21:32:29
Zofia Suwała KAMIS
  • 2x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1, 50cm
  • 2x 9/KUCE/Towarzyski dwufazowy 274.5.6, 50cm
223 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 12:00:48
2017-12-26 21:21:39
Sara Paliga LAPONIA
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
222 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:21:42
2017-12-26 20:28:21
Weronika Wilska TJUNMIRA LA NEBBIA
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
221 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 12:01:14
2017-12-26 20:24:17
Weronika Wilska TRIONFO
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
219 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 12:01:55
2017-12-26 20:22:57
Weronika Wilska MR. CARRY
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
  • 1x 15/C/Dwufazowy 274.5.3, 130cm
218 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 12:02:10
2017-12-26 16:39:58
Maja Psiuk GOLDEN FLYER
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
217 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 12:02:23
2017-12-26 15:04:46
Natalia Sochaj BARIA
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
216 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 12:02:48
2017-12-26 15:03:20
Przemysław Olech GWIAZDOR
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
215 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 12:03:01
2017-12-26 14:44:10
Wiktoria Went LOMBARD
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
213 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 12:02:19
2017-12-26 11:08:17
Klaudia Manska NOWITA
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
212 ENTRY ACCEPTED 2018-01-03 08:05:28
2017-12-26 10:44:00
Karolina Agaciak FORTUNA
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
211 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 12:04:05
2017-12-25 20:43:16
Aleksander Lewandowski WRÓŻBITA
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
210 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 12:04:16
2017-12-25 20:41:52
Aleksander Lewandowski ANDROMEDA
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
209 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 12:05:09
2017-12-25 20:41:17
Matylda Iglikowska - Cichosz PIKOTKA
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 7/C/Zwykły 238.2.1, 130cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
  • 1x 15/C/Dwufazowy 274.5.3, 130cm
208 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 12:05:27
2017-12-25 20:40:53
Matylda Iglikowska - Cichosz SERWUS
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
207 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 12:06:07
2017-12-25 19:24:41
Kasia Jackiewicz - Wójcik CENTO BOY
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
206 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 12:06:22
2017-12-25 19:20:34
Kasia Jackiewicz - Wójcik HOT CHERRY LADY
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
205 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 12:06:33
2017-12-25 19:15:52
Monika Jackiewicz CAPRIOLE
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
201 ENTRY ACCEPTED 2018-01-09 10:43:52
2017-12-25 13:54:57
Maria Padalak TIGRA
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
200 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 12:14:48
2017-12-25 13:11:54
Olga Szumigaj FANTAZJA QUIRINA
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
199 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 12:15:01
2017-12-25 12:59:38
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
198 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 12:15:27
2017-12-25 09:59:40
Natalia Wilkowska IKAR
  • 1x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
197 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 12:15:40
2017-12-24 18:10:57
Joanna Jagoda BOLOGNA
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
196 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 12:17:14
2017-12-24 18:07:32
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 7/C/Zwykły 238.2.1, 130cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
  • 1x 15/C/Dwufazowy 274.5.3, 130cm
195 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 12:17:31
2017-12-24 13:29:42
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
194 ENTRY ACCEPTED 2018-01-09 10:43:31
2017-12-24 10:02:28
Weronika Haase TULUZA
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
192 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 12:02:02
2017-12-23 19:32:09
Julia Antoniuk SPEED OF SOUND
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
191 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 14:09:38
2017-12-23 19:28:40
Weronika Czarnecka WALTRA
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
190 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 12:01:10
2017-12-23 19:27:54
Weronika Czarnecka FUNNY KG
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
189 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 12:19:11
2017-12-23 17:56:21
Krzysztof Czopek CAFE NOIRE
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
187 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:39:02
2017-12-23 17:06:17
Robert Falkowski GALAKTYKA
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
186 ENTRY ACCEPTED 2018-01-09 10:43:15
2017-12-22 20:48:49
Milena Sikorska FOTIK
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
185 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:38:27
2017-12-22 19:07:10
Dorota Spyra FIGIEL
  • 1x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 1x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
183 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:37:48
2017-12-22 18:58:09
Waldemar Golisz IRON
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
182 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:37:33
2017-12-22 15:14:38
Izabella Littwin DAFNE
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
181 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:37:19
2017-12-22 14:07:10
Wiktoria Went LA PRINC
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
178 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:21:29
2017-12-22 09:20:01
Julia Krasucka CHRICHNA OUISTREHAM
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
177 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:21:13
2017-12-21 23:27:03
Julia Osowiecka MARRY QUEEN
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
176 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:21:41
2017-12-21 21:26:12
Agata Nowak DUX DAY
  • 2x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
172 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:20:33
2017-12-21 20:02:42
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
171 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:20:13
2017-12-21 19:31:09
Natasza Wostal SZABLON
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
170 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:19:50
2017-12-21 19:29:44
Natasza Wostal DOLCE VITA
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
169 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:19:34
2017-12-21 18:47:20
Patrycja Kierznikiewicz CARMEN LG
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
167 ENTRY ACCEPTED 2018-01-11 10:13:47
2017-12-21 12:36:33
Julia Mattsson NARKOS
  • 2x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 2x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
165 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 08:49:33
2017-12-21 07:39:27
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
164 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:20:59
2017-12-21 07:29:13
Aleksandra Dyk BIANOLA
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
162 ENTRY ACCEPTED 2018-01-02 12:59:47
2017-12-20 23:34:07
Piotr Zielonka CADORO
  • 1x 7/C/Zwykły 238.2.1, 130cm
  • 1x 8/CC/Zwykły 238.2.1, 140cm
  • 1x 15/C/Dwufazowy 274.5.3, 130cm
  • 1x 16/CC/Zwykły 238.2.1, 140cm
161 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 08:50:18
2017-12-20 23:33:28
Piotr Zielonka CON CONTADOR
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 7/C/Zwykły 238.2.1, 130cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
  • 1x 15/C/Dwufazowy 274.5.3, 130cm
160 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:20:45
2017-12-20 22:25:30
Zuzanna Golicka KOLORADO-CHERRY D
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
159 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 08:51:16
2017-12-20 22:24:22
Zuzanna Golicka PIPIN
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
157 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 08:52:21
2017-12-20 20:42:29
Zofia Kwiatkowska W-COLINA I
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
156 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 08:52:55
2017-12-20 20:05:01
Joanna Szałaś COTE D'OR
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
155 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 08:53:06
2017-12-20 18:25:05
Maria Wintoch WAWRZYN
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
151 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 08:54:42
2017-12-20 17:04:50
Weronika Rudnicka RAMBO
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
150 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 08:54:54
2017-12-20 12:04:27
Maggie Misztal ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
149 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 08:55:06
2017-12-20 11:36:47
Anna Rozkosz BASKIL
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
148 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 08:56:39
2017-12-20 09:50:32
Aleksandra Południewska KASTHALIA
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
147 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:20:16
2017-12-20 09:18:16
Monika Waldach CASINO
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
146 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 08:57:24
2017-12-20 09:15:20
Amelia Migza TULIPAN
  • 1x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1, 50cm
  • 1x 9/KUCE/Towarzyski dwufazowy 274.5.6, 50cm
145 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 08:57:35
2017-12-20 09:14:21
Pola Kwintkiewicz TULIPAN
  • 1x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1, 50cm
  • 1x 9/KUCE/Towarzyski dwufazowy 274.5.6, 50cm
144 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 08:57:51
2017-12-20 09:12:25
Zuzanna Rzońca KAKTUS
  • 1x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1, 50cm
  • 1x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 1x 9/KUCE/Towarzyski dwufazowy 274.5.6, 50cm
  • 1x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
143 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 08:58:01
2017-12-20 09:11:47
Julia Karpiusz SERWAL
  • 2x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1, 50cm
  • 1x 9/KUCE/Towarzyski dwufazowy 274.5.6, 50cm
142 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 08:58:22
2017-12-20 08:49:47
Angelika Chabernal DUMA
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
141 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:20:02
2017-12-20 08:25:21
Julia Krawczyk PERSJA D
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 7/C/Zwykły 238.2.1, 130cm
140 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:19:30
2017-12-20 08:07:17
Adrianna Trzcińska ERA
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
139 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 08:59:03
2017-12-20 07:48:37
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
138 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 08:59:15
2017-12-20 07:47:36
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 7/C/Zwykły 238.2.1, 130cm
  • 1x 8/CC/Zwykły 238.2.1, 140cm
  • 1x 15/C/Dwufazowy 274.5.3, 130cm
  • 1x 16/CC/Zwykły 238.2.1, 140cm
137 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 08:59:24
2017-12-20 07:46:24
Jacek Grzywacz GRASSI
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 7/C/Zwykły 238.2.1, 130cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
  • 1x 15/C/Dwufazowy 274.5.3, 130cm
136 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 08:59:35
2017-12-20 07:45:09
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 7/C/Zwykły 238.2.1, 130cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
  • 1x 15/C/Dwufazowy 274.5.3, 130cm
135 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:00:09
2017-12-19 23:42:53
Wiktoria Kamńska FIGARO
  • 2x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1, 50cm
  • 2x 9/KUCE/Towarzyski dwufazowy 274.5.6, 50cm
134 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:00:22
2017-12-19 23:37:52
Maja Psiuk PENNY
  • 2x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1, 50cm
  • 2x 9/KUCE/Towarzyski dwufazowy 274.5.6, 50cm
132 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:00:54
2017-12-19 23:31:49
Paulina Fieducik MILANO
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
131 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:01:04
2017-12-19 22:18:49
Iga Biegalska KIAVOJ
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
130 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:01:41
2017-12-19 22:18:11
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
126 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:02:48
2017-12-19 21:51:40
Martyna Dubieniecka CUKIEREK
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
125 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:03:02
2017-12-19 21:39:24
Ewa Dubieniecka KAMIKAZE
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
124 ENTRY ACCEPTED 2018-01-05 10:22:21
2017-12-19 21:23:57
Piotr Skierkowski BASTION
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
122 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:03:46
2017-12-19 21:13:25
Daria Wasiołek DRAGON
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
121 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:04:11
2017-12-19 21:12:57
Daria Wasiołek CON CANTONIUS ZL
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
120 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:10:43
2017-12-19 21:04:22
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
119 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:10:55
2017-12-19 21:02:33
Jolanta Kowalczyk HERTI
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
118 ENTRY ACCEPTED 2018-01-11 10:11:43
2017-12-19 20:40:12
Laura Mular NOSTRADAMUS
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
116 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:14:20
2017-12-19 20:01:45
Sara Zduńczyk WINTER LAKE
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
115 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:14:38
2017-12-19 19:57:32
Marta Lautenbach OLZA
  • 2x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 2x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
114 ENTRY ACCEPTED 2018-01-11 10:10:33
2017-12-19 19:04:54
Anna Smolarek BAJOU
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
113 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:14:59
2017-12-19 19:04:06
Paulina Rybarczyk VELCO SITTE
  • 1x 7/C/Zwykły 238.2.1, 130cm
  • 1x 8/CC/Zwykły 238.2.1, 140cm
  • 1x 15/C/Dwufazowy 274.5.3, 130cm
  • 1x 16/CC/Zwykły 238.2.1, 140cm
112 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:15:12
2017-12-19 19:03:39
Paulina Rybarczyk ROYAL CASSIN
  • 1x 7/C/Zwykły 238.2.1, 130cm
  • 1x 8/CC/Zwykły 238.2.1, 140cm
  • 1x 15/C/Dwufazowy 274.5.3, 130cm
  • 1x 16/CC/Zwykły 238.2.1, 140cm
111 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:15:54
2017-12-19 18:40:35
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 8/CC/Zwykły 238.2.1, 140cm
  • 1x 16/CC/Zwykły 238.2.1, 140cm
110 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 12:03:23
2017-12-19 18:19:52
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
109 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:16:52
2017-12-19 18:09:43
Paulina Endraszka IVAR
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
108 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:17:04
2017-12-19 18:08:56
Paulina Endraszka ZAMELUS W
  • 1x 7/C/Zwykły 238.2.1, 130cm
  • 1x 8/CC/Zwykły 238.2.1, 140cm
  • 1x 16/CC/Zwykły 238.2.1, 140cm
106 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:19:28
2017-12-19 17:35:05
Monika Gurazda O'KEY
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
105 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:19:40
2017-12-19 17:31:50
Emilia Ramczyk DONHUAN
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
101 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:20:52
2017-12-19 17:01:21
Artur Skalski TRE-RATINA Z
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
100 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:21:16
2017-12-19 16:48:39
Julia Szamp GALILEO
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
99 ENTRY ACCEPTED 2018-01-05 07:32:25
2017-12-19 16:40:13
Aleksandra Mikosza ELGRAN
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
98 ENTRY ACCEPTED 2018-01-11 10:10:11
2017-12-19 16:26:09
Salma Piszczek CHALLENGE
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
97 ENTRY ACCEPTED 2018-01-09 10:42:55
2017-12-19 16:21:53
Aleksandra Kozłowska KACPER
  • 1x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1, 50cm
  • 1x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 1x 9/KUCE/Towarzyski dwufazowy 274.5.6, 50cm
  • 1x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
96 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:24:57
2017-12-19 16:20:19
Karolina Staroniewicz PIGMALION
  • 2x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 2x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
95 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:26:21
2017-12-19 16:17:28
Aleksandra Kozłowska NEW GEORGIA
  • 2x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 2x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
94 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:26:34
2017-12-19 16:14:18
Joanna Michalec DOLMAN
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
93 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:26:49
2017-12-19 16:14:04
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
92 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:27:14
2017-12-19 16:11:29
Karolina Staroniewicz COTTON
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
91 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:27:27
2017-12-19 16:11:20
Anna Lenckowska TOPAZ
  • 1x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1, 50cm
  • 2x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
90 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:27:39
2017-12-19 16:08:59
Zuzanna Czub WENUS
  • 2x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 2x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
89 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:28:04
2017-12-19 16:08:18
Aleksandra Maciejczyk SKWARKA
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
88 ENTRY ACCEPTED 2018-01-09 10:42:42
2017-12-19 16:05:15
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
87 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:28:51
2017-12-19 16:04:48
Zuzanna Gawęda TIJD VLIJT'S GYPSY
  • 2x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1, 50cm
  • 2x 9/KUCE/Towarzyski dwufazowy 274.5.6, 50cm
86 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:29:07
2017-12-19 16:03:39
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
85 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:29:21
2017-12-19 15:41:56
Martyna Piotrowska SPARTAKUS L
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
84 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:37:29
2017-12-19 15:32:45
Magdalena Walczak LANDOSKA A
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
83 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:37:45
2017-12-19 15:27:29
Paulina Frankiewicz IRYDION
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
80 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:38:34
2017-12-19 15:19:49
Dominik Pieniaszek HERMUS PP
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
79 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:38:44
2017-12-19 15:19:10
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
78 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:38:54
2017-12-19 15:16:09
Adam Prajwocki CESOTHO
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
75 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:39:43
2017-12-19 15:12:19
Laura Lewandowska-Bachoń LOLIPOP
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
74 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:17:52
2017-12-19 15:09:29
Julia Zambrzycka GRYF
  • 1x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
72 ENTRY ACCEPTED 2017-12-21 09:40:30
2017-12-19 15:07:40
Olga Świątkowska CARELESS WHISPER
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
71 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 14:53:03
2017-12-19 14:40:45
Karolina Rogala CHALLENGER
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
70 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 14:52:55
2017-12-19 14:40:28
Karolina Rogala CELESTO
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
69 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 14:52:46
2017-12-19 14:39:46
Karolina Rogala CONAN I
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
68 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 14:52:36
2017-12-19 14:38:06
Julia Lezner KRAKEN
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
64 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 14:51:53
2017-12-19 14:21:07
Patrycja Sienkiewicz WALESKA
  • 1x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
63 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 14:51:43
2017-12-19 14:18:51
Zofia Rudel AGRESJA
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
62 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 14:51:32
2017-12-19 14:17:57
Michalina Pazik GRYF POMORSKI
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
61 ENTRY ACCEPTED 2018-01-12 08:33:52
2017-12-19 14:16:46
Barbara Kościelska WIKING PP
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
60 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 14:51:11
2017-12-19 14:15:55
Valeriia Chebotar SCYPION
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
59 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 14:51:01
2017-12-19 14:14:11
Valeriia Chebotar DRAGON
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
57 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:16:31
2017-12-19 14:07:29
Agata Mazur EUVILLE UNIQUE
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
53 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:55:46
2017-12-19 13:24:46
Małgorzata Goetel HELIOS 155
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
51 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:55:30
2017-12-19 13:14:41
Klaudia Nowak JAWOR
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
50 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:05:49
2017-12-19 13:02:53
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
49 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:05:41
2017-12-19 12:31:45
Grzegorz Psiuk SPARTAKUS
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 7/C/Zwykły 238.2.1, 130cm
48 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:05:31
2017-12-19 12:29:42
Marcin Joppek SID
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
47 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:05:23
2017-12-19 12:29:15
Marcin Joppek CADILLAC
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
46 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:19:14
2017-12-19 12:28:20
Dominika Januszewska OFALO
  • 2x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
45 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:05:04
2017-12-19 12:26:09
Marta Ledzion BABETTE
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
44 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:04:55
2017-12-19 12:22:28
Inka Wawrzkiewicz WERONKA
  • 2x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1, 50cm
  • 2x 9/KUCE/Towarzyski dwufazowy 274.5.6, 50cm
43 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:04:46
2017-12-19 12:09:06
Michał Machowski LIZA
  • 1x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
42 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:04:37
2017-12-19 12:03:17
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
41 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:04:25
2017-12-19 12:03:07
Grzegorz Psiuk ARAFAT
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 7/C/Zwykły 238.2.1, 130cm
40 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:04:17
2017-12-19 12:01:30
Grzegorz Psiuk GRAVIN
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
39 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:04:09
2017-12-19 12:01:01
Grzegorz Psiuk JONATAN
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
38 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:04:01
2017-12-19 12:00:37
Grzegorz Psiuk CHAMPAGNE DE TALMA
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
37 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:03:51
2017-12-19 12:00:11
Grzegorz Psiuk CASARIO DE SORE Z
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
36 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:03:16
2017-12-19 11:58:16
Miłosz Adach TINKERBELL
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
35 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:03:08
2017-12-19 11:49:51
Anna Krupska CALIDA
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
34 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:02:58
2017-12-19 11:43:34
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
33 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:02:46
2017-12-19 11:33:49
Julia Karlsson MAGNUS
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
32 ENTRY ACCEPTED 2018-01-02 14:48:18
2017-12-19 11:18:40
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
31 ENTRY ACCEPTED 2018-01-02 14:48:06
2017-12-19 11:18:20
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
30 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 09:18:54
2017-12-19 11:17:08
Michalina Krzyżyńska ARCONTENDRA
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
28 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:01:58
2017-12-19 11:06:10
Katarzyna Jachlewska PHOENIX 03
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
27 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:01:48
2017-12-19 11:05:56
Katarzyna Jachlewska KILIMANJARO TS
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
26 ENTRY ACCEPTED 2018-01-10 14:03:20
2017-12-19 11:05:36
Katarzyna Jachlewska INDIANA JOHNS L
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
25 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:01:19
2017-12-19 10:53:54
Zofia Tocha PIEROT
  • 1x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1, 50cm
  • 1x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 1x 9/KUCE/Towarzyski dwufazowy 274.5.6, 50cm
  • 1x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
22 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:00:48
2017-12-19 10:49:26
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
21 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:00:39
2017-12-19 10:46:30
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
19 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 13:00:13
2017-12-19 10:45:33
Katarzyna Piesik INDYKCJA
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
18 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 12:59:59
2017-12-19 10:43:42
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 7/C/Zwykły 238.2.1, 130cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
17 ENTRY ACCEPTED 2018-01-08 10:51:21
2017-12-19 10:40:01
Kamila Pabian KAREN R
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
16 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 10:27:07
2017-12-19 10:22:26
Aleksandra Rykowska CANDILLO
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
15 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 10:26:59
2017-12-19 10:17:28
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
14 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 10:26:50
2017-12-19 10:15:06
Julia Milewska NIKIFOR
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
13 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 10:26:42
2017-12-19 10:15:01
Maja Iskierko HOSTA
  • 2x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 1x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
12 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:16:12
2017-12-19 10:12:32
Natalia Wilkowska PL NEMO
  • 1x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1, 50cm
  • 2x 2/MINI LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 70cm
  • 1x 9/KUCE/Towarzyski dwufazowy 274.5.6, 50cm
  • 2x 10/MINI LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 70cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
11 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 10:26:24
2017-12-19 10:12:17
Wiktoria Rezmer SILVAN
  • 1x 7/C/Zwykły 238.2.1, 130cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
  • 1x 15/C/Dwufazowy 274.5.3, 130cm
10 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 10:26:15
2017-12-19 10:11:50
Iwona Iskierko WALOR
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
8 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 10:25:59
2017-12-19 10:10:55
Maja Iskierko HOOK
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
7 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 10:10:25
2017-12-19 10:09:46
Magdalena Wilkowska ORINOKO
  • 1x 5/P/Dwufazowy 274.5.3, 110cm
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 13/P/Zwykły 238.2.1, 110cm
6 ENTRY ACCEPTED 2018-01-10 09:17:35
2017-12-19 10:08:47
Grzegorz Psiuk CHACCO OLYMPIC
  • 1x 6/N/Zwykły 238.2.1, 120cm
  • 1x 7/C/Zwykły 238.2.1, 130cm
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3, 120cm
  • 1x 15/C/Dwufazowy 274.5.3, 130cm
5 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 10:10:10
2017-12-19 10:07:09
Weronika Fryska COCO CHANEL
  • 1x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
4 ENTRY ACCEPTED 2018-01-11 13:27:36
2017-12-19 10:06:36
Weronika Fryska GABURA
  • 2x 3/LL/Towarzyski dokładności 238.1.1, 90cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3, 90cm
2 ENTRY ACCEPTED 2017-12-29 11:15:55
2017-12-19 10:04:37
Nina Gawkowska TRIPLE SPEED
  • 2x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
1 ENTRY ACCEPTED 2017-12-19 10:06:27
2017-12-19 10:03:50
Joanna Kulczycka SANTHOS 9
  • 1x 4/L/Dwufazowy 274.5.3, 100cm
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1, 100cm
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Osowiecka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O040278
2. Adach Miłosz kj Arpav
S
O003069
3. Agaciak Karolina Otomiński KJ Tabun
S
O040417
4. Akulich Andrej Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
S
Brak
5. Andrukajtis Agata Kociewski KJ Polar Bobowo
1999 (MJ.)
O037986
6. Anduła Natalia Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041866
7. Antoniuk Julia Werago
2017 (Mł.)
Brak
8. Anyszek Paulina Otomiński Klub Jeździecki TABUN
S
9. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (J.)
O032628
10. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
11. Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O036672
12. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O023934
13. Bujak Weronika Rancho Banderoza
2000 (J.)
brak
14. Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
2000 (J.)
O032825
15. Chabernal Angelika J. J. Darboven
S
Brak
16. Chebotar Valeriia KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039773
17. Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O026685
10135918
18. Chrzan Monika KJ Nad Stropną
S
O008452
19. Chudzik Oliwia bpk
2003 (JM.)
brak
20. Ciegert Martyna KJ Ewro Małoszyce
2002 (J.)
O040922
21. Cybulska Magda Sobieski Jumping Team
S
O001221
22. Czarnecka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
S
O009824
23. Czopek Krzysztof Fundacja Sportu i Oświaty
S
O007125
24. Czub Zuzanna OJK Mierzeja
2006 (JM.)
brak
25. Dubieniecka Ewa Pomorska Liga Jeździecka
2003 (JM.)
Brak
26. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (Mł.)
O040241
27. Dulian Katarzyna Pomorska Liga Jeździecka
S
O014549
28. Endraszka Paulina Sopocki Klub Jeździecki
S
O003891
10074861
29. Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
S
O007117
30. Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O004332
31. Falkowski Robert Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O044435
32. Fieducik Paulina Klub Jeździecki Stado Ogierów
S
O004990
33. Frankiewicz Paulina KJ Atrium Swarzędz
S
O041602
34. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
10156120
35. Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
2002 (J.)
O038545
36. Gawęda Zuzanna brak
2007 (Mł.)
O047345
37. Gawkowska Nina Jeździecki Klub Sportowy Ewro
1999 (MJ.)
O036675
38. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
39. Gil Maria JKS DAKO GALANT SKIBNO
2002 (J.)
O039066
40. Goetel Małgorzata GTH GDYNIA
S
O000252
41. Golicka Zuzanna Sopocki Klub Jezdziecki
2001 (J.)
PZJ/509/16
42. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
43. Golisz Waldemar JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O026650
44. Gołek Karolina UKJ Neksico Karlino
S
O010132
10145766
45. Grabińska Martyna KJ Pegaz Reda
2001 (J.)
O032221
46. Gradomska Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka
S
O037127
47. Grzegorz Psiuk Sobieski Jumping Team
brak
48. Grzywacz Jacek KJ J. J. Darboven
S
O001013
49. Gurazda Monika KJ Pegaz Reda
S
O032375
50. Haase Weronika Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O031932
51. Iskierko Maja Sopocki Klub Jeździecki
O007028
52. Jachlewska Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
53. Jackiewicz Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
54. Jackiewicz - Wójcik Kasia Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
brak
55. Jagoda Joanna VitaSport Brachlewo
S
O019056
56. Jakubowska Weronika KJ Kair Wrzosowo
2002 (J.)
O043472
57. Januszewska Dominika BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2005 (JM.)
brak
58. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
59. Kamńska Wiktoria bpk
2007 (Mł.)
brak
60. Karlsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O015052
61. Karpenko Roman Georgenburg
S
None
62. Karpiusz Julia bpk
2000 (J.)
brak
63. Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O030885
64. Kaus Mateusz bpk
2006 (JM.)
brak
65. Kawała Sandra PLJ
1998 (MJ.)
Brak
66. Kiedrowska Agnieszka JKS Karolewko
2004 (JM.)
brak
67. Kierznikiewicz Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O022248
68. Kirilov Alexey Georgenburg
S
None
69. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
70. Klimczyk Lena Pegaz Reda
2004 (JM.)
O043404
71. Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2001 (J.)
brak
72. Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
S
0009719
73. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
74. Kotlicka Nina Brak
2007 (Mł.)
Brak
75. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (J.)
O042669
76. Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O035523
77. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
78. Krasucka Julia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O034631
79. Krawczyk Julia Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O024984
10113471
80. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O025770
81. Krupska Anna JKS NEKSICO KARLINO
S
O003240
82. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
83. Kulczycka Joanna SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI
S
O007140
84. Kupper Gosia Brak
2002 (J.)
Brak
85. Kwiatkowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
2000 (J.)
O031442
86. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
brak
87. Lautenbach Marta BPK
2005 (JM.)
Brak
88. Ledzion Marta SKJ SOPOT
S
O007513
89. Lenckowska Anna OJK Mierzeja
2006 (JM.)
brak
90. Lenczewska Martyna Bpk
2005 (JM.)
-
91. Lewandowska Julia brak
2003 (JM.)
brak
92. Lewandowska Kinga KJ Dilmar
2004 (JM.)
Brak
93. Lewandowska Milena Brak
1999 (MJ.)
O037001
94. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
95. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
96. Littwin Izabella Brak
2002 (J.)
Brak
97. Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
S
O005279
98. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
99. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
100. Łosińska Zofia Rancho Banderoza
2002 (J.)
brak
101. Machowski Michał Neksico Karlino
S
brak
102. Maciejczyk Aleksandra VITASPORT BRACHLEWO
1999 (MJ.)
O038542
103. Manska Klaudia bpk
2003 (JM.)
brak
104. Manski Konrad bpk
S
brak
105. Martyni-Orenowicz Julia bez przynależności klubowej
S
brak
106. Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (JM.)
brak
107. Mazur Agata SKJ Sopot
S
brak
108. Michalec Joanna Pomorska Liga Jeździecka
S
O040934
109. Mielnik Wiktoria bbk
2005 (JM.)
brak
110. Migza Amelia bpk
2006 (JM.)
brak
111. Mikołajun Olga Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O015207
112. Mikosza Aleksandra Elcon Szczecin
S
O009840
113. Miler Monika Brak
2002 (J.)
Brak
114. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
115. Misztal Maggie KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O035341
116. Mular Laura Otomiński KJ Tabun
2003 (JM.)
Brak
117. Niziołek Zuzia brak
2006 (JM.)
brak
118. Nowak Agata bez przynależności klubowej
2002 (J.)
brak
119. Nowak Klaudia UKJ Neksico Karlino
2001 (J.)
Brak
120. Olech Przemysław Jeździecki klub sportowy EWRO
1997 (MJ.)
O028624
121. Pabian Kamila Młyńska Struga
2002 (J.)
O031258
122. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
123. Paliga Sara Pomorska liga jeździecka
1999 (MJ.)
O035528
124. Paprocka Aleksandra UKJ Bukowiec
2000 (J.)
O031407
125. Parolczyk Agata BPK
2004 (JM.)
brak
126. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
1997 (MJ.)
O032468
127. Pawłowski Konrad KJ Arpav
S
O003340
128. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
129. Pełczyńska Jagoda Pucki klub jezdziecki
2002 (J.)
160816
130. Pieniaszek Dominik Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O037005
131. Piesik Katarzyna Fundacja Sportu i Oświaty
2000 (J.)
O039479
132. Piotrowska Martyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O011296
133. Piszczek Salma OKJ Tabun
2003 (JM.)
Brak
134. Plata Emilia bpk
2003 (JM.)
brak
135. Pobłocka Aleksandra Kj Stado ogierów Starogard Gdański
2004 (JM.)
brak
136. Polanek Zofia HKS Lotna Słupsk - Redzikowo
2004 (JM.)
O037296
137. Południewska Aleksandra KJ AS Dream
1999 (MJ.)
O031027
138. Prajwocki Adam Bpk
S
0040432
139. Przytarska Julia Brak
2001 (J.)
Brak
140. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
2017 (Mł.)
012345
141. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
142. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
143. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
144. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
145. Psiuk Maja bpk
2006 (JM.)
brak
146. Psiuk Maja brak
2006 (JM.)
brak
147. Ramczyk Emilia JKS Senny
2002 (J.)
O037293
148. Rezmer Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
S
O022797
149. Rezmer Wiktoria Sopocki KJ
S
O022797
150. Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
O008833
151. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
152. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven
2001 (J.)
O042667
153. Rudel Zofia KJ AS Dream
2001 (J.)
O032625
154. Rudnicka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O031006
10124496
155. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
156. Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O012560
157. Rzońca Zuzanna PLJ
2004 (JM.)
O043451
158. Sienkiewicz Patrycja KJ AS Dream
2003 (JM.)
O036267
159. Sikorska Milena KJ Pegaz Reda
S
O034626
160. Skalski Artur Sopocki Klub Jeździecki
S
O036946
161. Skierkowski Piotr Sopocki Klub Jeździecki
S
O001828
162. Ślifińska Gabriela Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
brak
163. Sloczynsja Karolina Bpk
2000 (J.)
Brak
164. Ślusarczyk Paulina Jeździecki Klub Sportowy ewro
2001 (J.)
Brak
165. Smolarek Anna Klub Jeździecki Nad StropnA
S
O027200
166. Śnioch Sara JKS Dako-Galant Skibno
S
O011940
167. Sochaj Natalia Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (J.)
O026143
168. Spisak Paweł JKS Dako Galant Skibno
S
O000998
169. Spisak Wiktoria JKS Dako-Galant Skibno
2001 (J.)
brak
170. Staroniewicz Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
O035529
171. Stromska Angelika Stajnia z pasją Zamek Rzucewo
S
brak
172. Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O026068
173. Suwała Zofia JKS NEKSICO KARLINO
2008 (Mł.)
brak
174. Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007183
10089755
175. Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O048302
176. Szlaga Anna Pomorska Liga Jeździecka
1997 (MJ.)
O020406
177. Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O034983
178. Szostak Iga Kociewski KJ Polar
2003 (JM.)
O029098
179. Szumigaj Olga brak
2005 (JM.)
brak
180. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O037535
181. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O036686
182. Tocha Zofia Niezrzeszony
2005 (JM.)
brak
183. Tomasik Barbara BPK
2003 (JM.)
brak
184. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
185. Walczak Magdalena KJ Atrium Swarzędz
S
O020434
186. Wasiołek Daria PLJ
S
O001990
187. Wawrzkiewicz Inka bpk
2017 (Mł.)
brak
188. Went Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka
2000 (J.)
O030763
189. Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2007 (Mł.)
Brak
190. Wilska Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
191. Wintoch Maria KJ Black Horse Team
2000 (J.)
O031453
192. Wiśniewska Weronika BPK
2000 (J.)
O033754
193. Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O038237
194. Wostal Natasza Pomorska Liga Jeździecka
2003 (JM.)
O035505
195. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
196. Wysocka Marta Equester
S
brak
197. Wyszyńska Kaja JKS Dako-Galant Skibno
2000 (J.)
O034907
198. Zakrzewski Michał JKS Dako-Galant Skibno
S
brak
199. Zaleska Paulina Klub Jeździecki Młyńska Struga
1997 (MJ.)
O022443
200. Zambrzycka Julia SKJ
2004 (JM.)
O043454
201. Zduńczyk Sara Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O028652
202. Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy EWRO
S
O022288
203. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

226

AGRESJA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: .
M: .
O: Anna Pehnke-Rudel
B: .
K017591
2.

30

AISHA Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada/175 F: Colox Cup
M: Atrakcja
O: Milena Lewandowska
B: Stadnina Koni Zastawno
brak
3.

169

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore
M: Jula Musical Mystery
O: Marek Lesner
B: Marek Malinowski
K022823 616013640032412
4.

138

ANDROMEDA SP POL 2004 Klacz kara F: Palegro
M: Anais
O: Sławomira Lewandowska
B: Fabińska Ewa
K008833 POL009510090903
5.

240

ARAFAT SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Arabeska / Czynel
O: Grzegorz Psiuk
B: SK Racot
K022376
6.

49

ARCONTENDRA WLKP POL 2005 Klacz inna F: Contender Son / Contender
M: Arabeska / Arcus
O: Monika Krzyżyńska
B: Grzegorz Kubiak
K010974 POL007600292405
7.

100

ARIANA M POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: x
B: x
K018476
8.

179

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Stanisław Malek
B: SK Racot
K018792 616007610061110 105EZ01
9.

269

ARON sp POL 2009 G chestnut F: Imequyl / Luron
M: Ambrozja / Gilette
O: Joanna Ciarczyńska
B: SK Widzów
K014114
10.

41

ASER SP POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Imequyl / Luron
M: Astra / Donald
O: Jacek Bogalecki
B: Anna Tyszko
K012158 616009540050207 104UP92
11.

69

ATHENA LAZAR Trakeńska POL 2009 Klacz inna F: Ekkor
M: Azarda
O: Teresa Detlaf
B: Anna Ciesielska
K015851
12.

12

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Le Mistral /
M: Avia / Biskwit
O: Krzysztof Pastwa
B: Stanisław Laskowski
K021386 616007610102811
13.

236

BABETTE Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz kara F: Kilian 38
M: Bijou
O: Anna
B: ......
brak
14.

10

BAJOU NN POL 2010 Wałach siwa/175 F: NN
M: NN
O: Anna Smolarek
B: Anna Smolarek
K016408
15.

107

BAKALIA . POL 2003 Klacz kasztanowata F: Humel
M: Bona
O: Piotr Pobłocki
B: .
.
16.

92

BAŁKAN Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Grand de la Cour
M: Bursa
O: Arkadiusz Wojtal
B: Paprocki Stanisław
K017134 POL007520063707
17.

133

BARIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz kasztanowata F: VITTORIO
M: BYSTRA
O: AGNIESZKA SOCHAJ
B: CZESŁAW KABAJA
K019573
18.

170

BASKIL Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada/163 F: Boliwar
M: Bukwa
O: Anna Alicja Rozkosz
B: Wiesław Gałązka
K021825 616 007 52 00399 11
19.

68

BASTION Małopolska POL 2006 Wałach gniada F: Top Gun
M: Bakwarta
O: Piotr Skierkowski
B: SK Ochaby
K010293
20.

95

BATA Półkrew CHN 2007 Wałach kasztanowata/163 F: Super Conqueror xx
M: Natalie don
O: Agnieszka Gradomska
B: Meadowbrook Equestrian & Rural Activity Center
K024591 S5274
21.

108

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durello Top
M: Bunia
O: Gil Katarzyna
B: Gronet Dominik
K021760 616013640053309
22.

8

BERSANTA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Santiego
M: Bereta
O: Marcin Gerke
B: Marcin Gerke
K023272 616009520008811
23.

6

BIJOU QUEEN WESTF DEU 2012 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou du Rouet
M: Goldora / Drossan
O: Piotr Szczurowski
B: Marek Romanowski
K022945
24.

145

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
O: Mariusz Ciegert
B: -
K021809
25.

79

BŁYSZCZEK KUC POL 2004 Klacz izabelowata/kuc:120 F: Olaf
M: Bianka
O: Beata Smolarska
B: Olbrych Fryderyk
brak
26.

148

BOLOGNA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy
M: Bogini
O: Joanna Jagoda
B: Ćwik Ireneusz
K022539 616009520028313
27.

34

BRUNO SP POL 2005 Wałach gniada/170 F: Czao
M: Balerina
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Remigiusz Rozentryd
brak
28.

235

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
O: Marcin Joppek / Partners Sp. z o. o.
B: Adam Mróz
K022195 616007520060012
29.

106

CADORO SP POL Brak Ogier gniada F: Brak
M: Brak
O: Henryk Eron
B: Brak
K015537
30.

151

CAFE NOIRE Oldenburger Springferd GER 2004 Wałach F: Cafe au lait
M: Patoness
O: Krzysztof Czopek
B: Lewitz Gestuet, Steinfeld
K009105
31.

158

CAFISSIMO Westfalska GER 2009 Wałach siwa F: CORNADO I /CORNET OBOLENSKY
M: CORTINA/CARERAS
O: ADAM SAŁACKI
B: STEFANIE KOLTHOF
K022472 DE441411499709
32.

246

CALIDA Hannover GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
O: Anna krupska
B: Klaus below
K019373 De 431316772110 Brak
33.

101

CALLA SP POL 2014 Klacz gniada/172 F: Quateron old. / Quaterback
M: Cykada sp./ Vittorio
O: T. Wiczanowski
B: T. Wiczanowski
brak
34.

256

CANDILLO Oldenburg POL 2008 Wałach ciemnogniada/169 F: Cola
M: Pianisa
O: Andrzej Małasiewicz
B: brak
K023149
35.

143

CAPRIOLE SP POL 2009 Klacz gniada F: Candiavolo
M: Gazelle
O: Monika Jackiewicz
B: Rudiger Wassibauer
K020568
36.

63

CARAT Wielkopolska POL 29.12.2003 Wałach siwa F: Cedrus
M: Campana
O: Katarzyna Sroka
B: Aneta Szwarc
Brak POL 007530025103
37.

185

CARDHU OS DEU 2010 Klacz kara F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
O: Artur Biegalski
B: Gestuet Lewitz
K017099 DE418184084910 104TK58
38.

220

CARELESS WHISPER HOL GER 2012 Klacz gniada F: Clearway
M: Olinda I/ Parco xx
O: Olga Świątkowska
B: Hanz-Dieter Poort
brak
39.

161

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
O: Patrycja Kierznikiewicz
B: Agro-Mazury
K014311 616009530276006
40.

244

CASARIO DE SORE Z ZANG GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Casario II / Caretino
M: Normandie I / Contender
O: Makrum Jumping Team
B:
K022676 25000112771396X
41.

42

CASINO Oldenburg POL 2010 Wałach gniada F: Canoso
M: Lollypop
O: magda cybulska
B: magda cybulska
brak
42.

222

CELESTO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calato Kama
M: Celietta
O: Agnieszka Racka
B: Gg
K018551
43.

141

CENTO BOY Oldemburska POL 2011 Wałach siwa F: Centadel
M: Windoria
O: Paweł Wójcik
B: Gestuet Lewitz
brak
44.

218

CESOTHO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: LESOTHO
M: CZANDORA
O: Prajwocki Adam
B: Nowielice Sp.zo.o
?018611 POL 009 64 00750 07
45.

18

CHACCO OLYMPIC Oldenburg POL 2010 Ogier gniada F: Chacco Blue
M: Olympic Dame
O: Xxxx
B: Xxxx
Brak
46.

7

CHALLENGE Trakeńska POL 2006 Wałach gniada F: Impuls
M: Chimera
O: Małgorzata Piszczek
B: Emilia Ciechacka
Brak
47.

221

CHALLENGER HUN HUN 2012 Klacz siwa F: Agropoint Cassilic
M: Lady
O: Agnieszka Racka
B: Gg
K022322
48.

268

CHAMPAGNE DE TALMA Selle Francais FRA 2012 Wałach gniada F: CANTURO
M: QUINTA DE PIVOINE
O: MJT Sp. z o.o.
B: -
brak
49.

87

CHOOPER'S CREEK WESTF GER 2003 Wałach gniada/172 F: Cordobes II / Contender
M: Fantasie / Fabuloso
O: Katarzyna Mizgier
B:
K010702 DE441411145803 103LB04
50.

52

CHRICHNA OUISTREHAM Sell Francais POL 2012 Klacz gniada F: Flamenco Desemilly
M: Gerosa
O: Żaneta Krasucka
B: David Aissa
K022547
51.

263

COCO CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Cassilio/Cassini I
M: Chanel/Alcado/Adlantus As
O: Piotr Dębowski
B: Paula Mańczak
K024076 616009530054313
52.

189

CON CANTONIUS ZL Niemiecki Koń Sportowy GER 2010 Wałach siwa F: Cancoon
M: Chantal HL
O: Daria Wasiołek
B: Zuchtgemeinschaft Linnenbrink GbR
K020569
53.

163

CON CONTADOR KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Con Air
M: Verona M
O: Henryk Eron
B: Stal Hendrix
K012738
54.

270

CONAN 1 SP POL 2011 Wałach siwa F: Caliro
M: Casandra
O: Agnieszka Racka
B: Szymański
Brak
55.

223

CONAN I SP POL 2011 Wałach siwa F: Caliro
M: Casandra/ Coriolan
O: Agnieszka Racka
B: Leszek Szymański
K023083
56.

46

CONTENDRO WORLD WESTF POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Rubina/ Rotspon
O: Elżbieta Mallert
B: Elżbieta Mallert
K020219
57.

210

COTTON WLKP POL 2009 Wałach gniada/160 F: COTTON CLUB
M: WIKARTA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KERNER GRZEGORZ
K023529 616007640083909
58.

77

CRISTAL Hanover GER 2013 Wałach siwa F: Christian
M: Dornroschen
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K023990 276020000042850
59.

94

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711 105EA74
60.

150

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: SOLARIS
M: CHIQITA
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K022781
61.

155

DAFNE SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Dal
M: NN
O: Izabella Littwin
B: Jan Wysocki
Brak
62.

62

DALEMIR Wielkopolska POL 19.10.2004 Wałach gniada/170 F: Konig Sobieski
M: Drama
O: Izabela Kawała
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
Brak 61600753036104
63.

162

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman
M: Dangai
O: Katarzyna Loose-Kulinkowska
B: Marianna i Stanisław Wiśniewscy
K020105
64.

104

DAVIS SP POL 2009 Wałach gniada/165 F: FRED
M: DOROTHY
O: VST Group Ltd
B: STANISŁAW KRAJNIK
K014936 POL009520025709
65.

113

DEPAS CORRINUS P. Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc: F: Verona ' S BO-GI
M: Siepke ' S Evita
O: Łukasz Lesner
B: Holandia
K020943
66.

72

DOLAR SP POL 2009 Wałach gniada F: PLACIDO
M: DĘBOGÓRA
O: PAWEŁ SPISAK
B: SK IWNO
K014768
67.

58

DOLCE VENTO Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada/171 F: Night Carry /Carry
M: Dolce Vita /Limbus
O: Maja Grombala-Falkiewicz
B: Z.Wilski
K019420 616009530075310
68.

160

DOLCE VITA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Dżentelmen
M: Drachma
O: Patrycja Wostal
B: Wostal
K014425 POL 009530217708
69.

206

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
brak
70.

201

DONHUAN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Noe D'Isle / Ryon D'Anzex
M: Dracena / Avanti
O: Małgorzata Jachnicka-Ramczyk
B: SK Kadyny
K018620 POL009600011908
71.

188

DRAGON SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chery Cordial
M: Doretta Z
O: Daria Wasiołek
B: Derlecki Andrzej
K015439
72.

229

DRAGON Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Emis
M: Duma
O: Anna Chebotar
B: Mirosław Kulpiński
K022538
73.

267

DRZEWIEC SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Corde Star / Cor de la Bryere
M: Dąbianka / Czubaryk
O: Wioletta Wróblewska
B:
K016398 616009600362009
74.

9

DUKAT WLKP POL 2008 Wałach kara/170 F: Rumianek
M: Dynastia
O: Piotr Kukawka
B: Polska
K015187 616007660765808
75.

175

DUMA Typ Szlachetny POL 2004 Klacz gniada/170 F: Nn
M: Hulaj Dusza
O: Angelika Chabernal
B: Waldemar Ferber
Brak
76.

157

DUX DAY SP POL 2010 Wałach gniada F: Day Dream II
M: Daka
O: Agnieszka Racka
B: Agnieszka Racka
K016360
77.

76

ELGRAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Azarro
M: Elipsa
O: Aleksandra Mikosza
B: Bolesław Jędraszko
K015411
78.

249

ENZO KWPN NLD 2009 Wałach kara/167 F: Diarado
M: Sefine
O: Małgorzata Tejchman
B: Hubert Kierznowski
K016512
79.

53

ERA SP POL 2013 Klacz gniada F: Zahros R
M: Eligranta
O: Aleksandra Furgo
B: Bartosz Goszczyński
K024597 616009610202713
80.

105

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Ewelina Kostrzewska
B: Troyberg Helena
K023747
81.

123

ERYK SP POL 2003 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Marta Wysocka
B: brak
POL 999530052203
82.

126

EUVILLE UNIQUE Oldenburg POL 2011 Wałach siwa F: H-Ekwador
M: Liberta
O: Agata Mazur
B: Ewa Prus
brak
83.

232

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
K024409 009520029707
84.

20

FALA Szlachetny Polkrwi Sp POL 2007 Klacz kasztanowata/mk:154 F: Dżahil
M: Fantazja
O: Malgorzata Polanek
B: Janta Maria
K023600 POL 009530006307
85.

144

FANTAZJA QUIRINA SP POL 2003 Klacz gniada F: Turbud Quirinus
M: Fortuna
O: Dominika Bach
B: Dominika Bach
brak
86.

180

FIGARO KUC POL 2008 Wałach jelena/kuc: F: nn
M: nn
O: Wiktoria Kamińska
B: Lukasz Lesner
brak
87.

217

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump /
M: Fagina / Athlet Z
O: Marcin Pieniaszek
B: Rita Siebke-Baasch
K021969 DE421000092912
88.

93

FORTUNA SP POL 2004 Klacz gniada/168 F: Glückspilz
M: Falanga
O: Karolina Agaciak
B: Święcicki Henryk
K009439 FEI 103UU54
89.

22

FOTIK KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Opan/Peter Pan
M: Zara/Corland
O: Milena Sikorska
B: B J. BRANDSMA
K020712
90.

14

FRUGO Wielkopolsk POL 2012 Wałach siwa/166 F: Boss
M: Finezja
O: Bartosz Ślusarczyk
B: Włodarczyk Bogdan
Brak
91.

109

FUKS Szetland POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Oświata Lingwista
B: Brak
Brak
92.

37

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi /
M: Finezja KG / Kastet
O: Weronika Czarnecka
B:
K020664 616009610148011
93.

59

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KORDULASIŃSKI ANDRZEJ
K020548 616013661480610
94.

2

GABURA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Burgund /Juriste
M: Gawona /Garantie
O: Piotr Dębowski
B: Marek Romanowski
K021514 616009600215411
95.

17

GAL SP POL 2007 Wałach gniada F: Stato King
M: Gandawa
O: Hanna Łyczkowska
B: Julia Tokarska
Brak
96.

152

GALAKTYKA WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Taxis / Orkisz
M: Grecja / Arcygraf
O: Roman Meger
B: Robert Grunwald
K023718 616007610102911
97.

183

GALILEO Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada F: Caliro
M: Guernica
O: Agnieszka Szamp
B: nn
K023100 POL009530232208
98.

255

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
99.

97

GANDALF Mały Koń POL 2007 Wałach srokata/mk: F: Suseł
M: Grenada
O: Katarzyna Kaus
B: Romuald Benz
brak
100.

115

GIOTTO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa F: Caliro
M: Groteska
O: szkoła Jazdy Konnej oświata-lingwista
B: brak
brak
101.

197

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
102.

132

GOLDEN FLYER XX POL 2010 Wałach gniada F: Fly To The Star
M: Golden Queen
O: Joanna Zastróżna
B: J z
K018842
103.

207

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: MARAM
M: GWADIANA
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Renata Wójcik
K011175 11473
104.

78

GRAND PRIX Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: Dżahil
M: Gordonka
O: Tomasz Sujkowski
B: Aleksandra Pudlis
brak
105.

178

GRASSI SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Germina / Vittorio
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K019419 616009530345909 105FB50
106.

241

GRAVIN KWPN GER 2011 Klacz gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Hannelore / Kaiserstern
O: Makrum Jumping Team
B:
K021575 528003201104316
107.

47

GRAY AS B Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Weltino/ Weltmeyer
M: Genewa/ Grand As
O: Anna Badaszko
B: Brog Media Biznesu sp. zo.o
K024593
108.

91

GRENADA SP POL 2008 Klacz siwa/156 F: Ekwador /
M: Grammy /
O: Sara Śnioch
B: Katarzyna Milczarek
K022119 61600964008908
109.

156

GRYF SP POL 2009 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Agnieszka Eliks
B: Jan Kowalski
K016468 616999530312410
110.

227

GRYF POMORSKI WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Biwak
M: Galanka/Bergamo
O: Magdalena Nosewicz - Pazik
B: .
K013949
111.

135

GWIAZDOR Małopolska POL 15.05.2009 Wałach siwa/168 F: Minneapolis
M: Gracja
O: Agnieszka sochaj
B: Mazurek julian
K024314 006580198209
112.

124

GYPSY SP POL 2006 Wałach gniada/175 F: Etos
M: Gracja
O: Katarzyna Dulian
B: Zenon Brzozowski
K014444 POL 009 53 01771 06
113.

33

HAPPY SPRING-K WLKP POL 2007 Klacz siwa/168 F: Windsor
M: Happy Girl
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
007640082607 007640082607
114.

230

HELIOS 155 OLD GER 2002 Wałach ciemnogniada F: HERALDIK xx
M: RENI II
O: MAŁGORZATA GOETEL
B: RIEKE LEMBERG
K010619 DE 433 330431302
115.

216

HERMUS PP KWPN POL 2012 Wałach gniada F: EMERALD VAN 'T RUYTERSHOF
M: WADERMIE
O: MARCIN PIENIASZEK
B: Netherlands
K022396
116.

191

HERTI KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:145 F: SPLIT
M: HORTYNA
O: Dominik Szerszeń
B: Dudkowiak Roman
Brak 013610111107
117.

118

HIDDEN DREAM Wielkopolska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Holan
M: Herpa
O: Adam Szopa
B: Racka Agnieszka
K014889 616 007 53 01918 09
118.

3

HOOK SP POL 2011 Wałach gniada F: Hingis
M: Hocza
O: Maja Iskierko
B: nie pamietam
K022159
119.

259

HOSTA SP POL 2012 Klacz kara F: Nn
M: Nn
O: Jan Jurkiewicz
B: -
Brak
120.

142

HOT CHERRY LADY SP POL 2014 Klacz gniada F: Chery Cordial
M: Hurysa
O: Kasia Jackiewicz - Wójcik
B: Kasia Jackiewicz - Wójcik
brak
121.

75

I-MARK W KWPN NED 2013 Ogier ciemnogniada F: Montender
M: Curella
O: Mieszko Wędrowski
B: Jan Greve
K022673
122.

146

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
O: Magdalena Wilkowska
B: Siwek Roman
O POL 009640029608
123.

13

INDIANA JOHNS L SP POL 2002 Ogier kasztanowata F: Player
M: Iranda L
O: Katarzyna Jachlewska
B: Tomasz Błotniak
K007047
124.

254

INDYKCJA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Barbur
M: Inguri
O: Teresa Piesik
B: Stadnina Koni Pępowo Sp.z oo z/s w Gogolewie
K022317 616007610128609
125.

154

IRON SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Qumball / Kimball
M: Ironia / Caletto-Son
O: Waldemar Golisz
B: Waldemar Golisz
K016760 616009670000493
126.

215

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
O: Paulina Frankiewicz
B: SK Racot
K022379 616007610117912
127.

198

IVAR KWPN POL 2013 Ogier gniada F:
M:
O:
B:
128.

231

JAWOR Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jenna
O: Dariusz Eryk Nowak
B: Grzegorz Maliszewski
Brak
129.

27

KACPER KUC POL 2012 Wałach srokata/kuc: F: Olaf
M: Kaśka
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Grabiarz Krzysztof
Brak 616 999 59 00156 12130
130.

173

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P.
M: Kropka
O: D. Bednarska
B: M. Dziąg
K016358 POL013670078008
131.

112

KALART - POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Kanpur
M: Korsa
O: Łukasz Lesner
B: -
Brak
132.

66

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
133.

209

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Aroland PG
M: Kolumbia
O: Tatiana Gawęda
B: x
K016670
134.

187

KAMIKAZE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Rugby
M: Karioka
O: Marta Kaczyńska
B: Monika Zalewska
11929
135.

128

KAMIS KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:114 F: NN
M: NN
O: ZOFIA SUWAŁA
B: NN
BRAK
136.

40

KAREN R Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Love Affair
M: Karmen
O: Dominika Zielińska
B: Arkadiusz Rydzewski
K019359 616009661621210
137.

19

KARINO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Dakron
M: Kasztanka
O: Piotr Kropidłowska
B:
K015264
138.

257

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
139.

171

KASTHALIA Wlkp Poch. Trakeńskie POL 2010 Klacz gniada F: Likwor
M: Kasja
O: Katarzyna Południewska
B: Agnieszka Rąbca
K017036
140.

184

KIAVOJ SP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Convoi
M: Kiara
O: Artur Biegalski
B: .
K016282 POL 009 53 01758 08
141.

251

KILIMANJARO TS TRK. POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Veloce de Favi
M: Kobrynia TS / Apogej
O: Patrycja Wołowicz
B: Tomasz Siedlanowski
K018496
142.

44

KOLORADO-CHERRY D SP POL 2013 Ogier gniada F: CHERY CORDIAL
M: KARIERA
O: STEFAN DOMIENIKOWSKI
B: STEFAN DOMIENIKOWSKI
K023432
143.

85

KONGO Holstein RUS 2011 Wałach ciemnogniada F: Xxxx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxx
None
144.

224

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
145.

134

LA PRINC Małopolska POL 2009 Wałach siwa F: Stato King
M: La Prima
O: Franciszek Maciukiewicz
B: Franciszek Maciukiewicz
Brak
146.

88

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjoker S/Landjonker
M: Lugana/Rab
O: Paulina Zaleska
B: Agnieszka Kamińska-Wawrzyniak
K012264 K012264
147.

214

LANDOSKA A SP POL 2008 Klacz gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Landoska L / Landos
O: Agnieszka Męczyńska
B: Agnieszka Męczyńska
K018042 616009610218508
148.

129

LAPONIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/169 F: Palegro
M: Lansada
O: Dorota mueller
B: Nie wiem
K018612
149.

111

LARIANT Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada/167 F: Lwówek
M: Lawa
O: Lewandowska Dorota
B: Ogonowski Kazimierz
K015197
150.

196

LAUR SP POL 2007 Wałach gniada F: For Keeps
M: La Jana
O: Konrad Pawłowski
B: Konrad Pawłowski
K017882
151.

190

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump
M: Kathleen I
O: Gerken Kai
B: Dominium
K016463 DE421000414710
152.

86

LITTLE BADY Hannover RUS 2009 Klacz F: Highlander
M: Bonadeya
O: Smirnov Alexey
B: Georgenburg
None
153.

238

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Anna Krupska
B: nn
brak
154.

136

LOMBARD Angielska Pełna Krew POL 2009 Wałach kara F: Argon Ex Arden
M: Loteria
O: Franciszek Maciukiewicz
B: Franciszek Maciukiewicz
Brak
155.

253

LOUDWIG C Hanower GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Lauries Crusador
M: Werena
O: Katarzyna Łajewska
B: Katarzyna Łajewska
K023048
156.

90

LUCKY STAR SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Denetor
M: Laguna
O: Martyna Grabińska
B: Marek Lesner
K018654
157.

98

LUKIER SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Iloczyn
M: Lambada
O: Paulina Zaleska
B: Karolina Ferenstein
K013157
158.

248

MAGNUS Trakeńska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ajbek
M: Malwa
O: Maria Karlsson
B: Marek Przeczewski
K015263 POL732010019406
159.

43

MARRY QUEEN Oldenburska POL 2006 Klacz ciemnogniada/164 F: Quantum
M: Montana VI
O: Alicja Osowiecka
B: Andreas Kosicki
K012423
160.

96

MAUSER Traken POL 2007 Wałach siwa F: Cedrus
M: Marka
O: Katarzyna Kaus
B: Monika Machlowicz
K024562
161.

32

MAVERICK-K SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: Powój
M: Melody
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024324
162.

182

MILANO Małopolska POL 2011 Wałach gniada/164 F: Noel
M: Malia
O: Marcin Psiuk
B: Marcin Kaszubowski
K023117 616006530000711
163.

131

MR. CARRY SP POL 2011 Wałach gniada F: Nightcarry / Carry
M: Montana VI / Caletto I
O: Krzysztof Wilski
B: Krzysztof Wilski
K021839 616009530081911
164.

55

NABLA SP POL 2011 Klacz gniada F: Marino
M: Blabla
O: Małgorzata Marcinkowska
B: Zbigniew Lademann
brak
165.

114

NARCYZ SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/170 F: Domingo
M: Nubira
O: Oświata Lingwista
B: Oświata Lingwista
Brak
166.

11

NARKOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach inna F: Grikos
M: Narusa
O: Julia Mattsson
B: Marek Lesner
brak
167.

204

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: ANNA KARCZMARCZUK
brak 616013640055613
168.

258

NIKIFOR Trakeńska POL 2009 Wałach gniada F: Aztec
M: Nikita
O: Jerzy Milewski
B: Andrzej Marciński
K018345
169.

39

NOBIS COLORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Biskwit
M: Nicole / Luron
O: Agnieszka Godzwon
B: PL
K024278 616009520095609
170.

5

NOSTRADAMUS WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Asyż
M: Nemezja
O: Żaneta Grochowska
B: Katarzyna Sotek
brak
171.

36

NOWITA SP POL 2000 Klacz gniada/165 F: Alfaro old
M: Nadzieja wlkp
O: Anna Manska
B: Leslaw Spisak
brak
172.

200

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
O: Monika Gurazda
B: Karolina Ferenstein
K022680 616009600152213
173.

21

OBERON SP POL 2005 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Małgorzata Marcinkowska
B: brak
brak
174.

50

OFALO Szlachetna Półkrwe POL 2007 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Ophelia I
O: Agnieszka Racja
B: Sławomir Polikowski
brak
175.

60

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Johnny Boy II / Dollar du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Kornel Matuszewski
K017852 616007520036610
176.

193

OLZA SP POL 2009 Klacz gniada F: Evento
M: Olimpia
O: Marcin Lautenbach
B: Brak
Brak
177.

25

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN POL 2005 Wałach gniada/167 F: LANDO DH430 DK
M: TAYLOR O
O: Olga Mikołajun
B: J A M. Van Oers
K010838 103FB85
178.

181

PENNY Kuc Walijski POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Kaja Koczurowska Wawrzkiewicz
B: brak
brak
179.

48

PERSJA D WLKP POL 2006 Klacz kara/167 F: Sheridan / Sherlock Holmes
M: Perta / Rumb
O: Jarosław Krawczyk
B: Dariusz Badaszko
K016003 POL007530137106 104OY33
180.

250

PHOENIX 03 SP POL 2011 Wałach gniada F: Colombo V
M: Piekna
O: Katarzyna Jachlewska
B: Tomasz Świątek
K024369
181.

119

PIANOLA SP POL 2014 Klacz kara/168cm F: Concord
M: Petra
O: Tomasz Szostak
B: Andrzej Derlecki
brak 616009530018414
182.

252

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc: F: Jantar
M: Petra
O: Adam Tocha i Zofia Tocha
B: SK Plękity Sp. z o.o.
brak
183.

203

PIGMALION Małopolska POL 2012 Wałach gniada F: AUDYTOR
M: PERŁA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: Jerzy Orłowski
brak 616006580308912
184.

149

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
185.

164

PIPIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:157 F: CHERY CORDIAL
M: PIPI
O: Zuzanna Golicka
B: Stefan STUBBA
K014199 POL013530225808
186.

15

PŁENTA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Chery Cordial
M: Parada
O: Katarzyna Falkiewcz
B: Filip Falkiewicz
brak
187.

125

POLA Mały Koń POL 2009 Klacz gniada/mk:148 F: Polar
M: Pestka
O: Agata Andrukajtis
B: Tomasz Szostak
K019481
188.

57

PRETTY WOMEN Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Night Carry/Carry
M: Princess P
O: M.F Falkiewicz
B: .
.
189.

266

PUMER FOR PLEASURE SP POL 2009 Wałach kara/169 F: Ever for Pleasure
M: Pumara
O: Dagmara Skalska
B: Ewa Gotowska
brak
190.

26

QUITE DIFFERENT Hanowerska POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
O: Janusz Paprocki
B: Niemcy
K021161 DE431310110608
191.

168

RAMBO Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach gniada F: Jegier
M: Renoma
O: Magdalena Rudnicka
B: Roman Jackiewicz
K011027 POL009530138706
192.

74

ROBINIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Qulester
M: Roalia
O: Mieszko Wędrowski
B: Staszczak Małgorzata
brak
193.

110

ROKI NN POL 2013 Wałach tarantowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Oświata Lingwista
B: Brak
Brak
194.

239

ROKSANA SP POL 2005 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 616007610065011
195.

116

ROZA SP POL 2009 Klacz siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Izabela Jakubowska
B:
brak
196.

264

SANTHOS 9 Westfalska POL 2002 Wałach gniada/175 F: Santa Cruz
M: H. Fanny
O: Joanna Kulczycka
B: Alfons Wulfert
K020579 DE441410606802
197.

4

SAPER SP POL 2006 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
brak
198.

89

SARATOW SP POL 2000 Wałach kasztanowata/173 F: Le Voltaire
M: Sangara
O: Monika Jackiewicz
B: SK Moszna
K005576 POL009530002800 POL40563
199.

228

SCYPION SP POL 2007 Ogier gniada F: BALOUBET DU ROUET
M: S - LANDDIVA
O: Anna Chabotar
B: Zbigniew Wilski
K012421
200.

99

SERAFIN Małopolska POL 1998 Wałach gniada F: First des Termes
M: Sewilla
O: Adam Staszak
B: Stadnina Koni Ochaby
006 54 00232 98
201.

174

SERWAL Kuc Feliński POL 2007 Wałach srokata/kuc: F: Luksus
M: Sekwana po Huzar
O: D. Bednarska
B: E. Brejtfus-Piekło
brak 616013680098907
202.

234

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
203.

260

SILVAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Sillena / Helanis
O: Jarosław Psiuk
B:
K020762 616009600202311
204.

208

SKWARKA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Song
M: Dereszka
O: Dorota Gworek
B: x
K021220
205.

233

SPARTAKUS HANN POL 2006 Ogier kara F: Stakkato
M: Cher
O: Agrofood S.A Grabowiec
B: Niemcy
K013485
206.

213

SPARTAKUS L Holsztyńska GER 2010 Wałach siwa F: Calido I
M: Irina VI/Capitol I
O: Martyna Piotrowska
B:
K018935
207.

38

SPEED OF SOUND SP POL 2008 Wałach gniada F: Regon
M: Santeria
O: Weronika czarnecka
B: Mieczyslaw chomiak
Brak
208.

159

SZABLON XX POL 2012 Ogier siwa F: San Moritz /
M: Sztaluga / Snow Kid
O: Patrycja Wostal
B: SK Widzów Anna Tyszko
K021310 616POL12007488T
209.

71

SZACH SP POL 2009 Wałach siwa F: Caliro
M: Szanta
O: Felix Gilsa
B: Michał Kaleta
brak
210.

73

SZEJK SP POL 2010 Wałach gniada F: Caliro
M: NN
O: Johanna Gilsa
B: ????
brak
211.

56

TANGO Szlachetna Półkrew POL 2014 Klacz siwa/166 F: Alcatras/Acord II
M: Tęcza/Polonus
O: Filip Falkiewicz
B: Sławomir Cichmiński
.
212.

23

TIGRA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/138 F: Figaro
M: Titania
O: Krzysztof Głodowski
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
213.

205

TIJD VLIJT'S GYPSY Kuc Walijski Grupa B NLD 2005 Klacz kasztanowata/kuc:124 F: Steehorst Pavarotti
M: Skellorn Gypsy Doll
O: Tatiana Gawęda
B: G. Koops
brak
214.

31

TIM KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:144cm F: Durello Top
M: Tina
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Dominik Gronet
12027 013640015905
215.

245

TINKERBELL OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Toulouse / Toulon
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
O: Miłosz Adach
B:
K024455
216.

51

TJUNMIRA LA NEBBIA SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: Tjungske
M: By Quamiro
O: Weronika Wilska
B: Xyz
000
217.

211

TOPAZ Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/mk: F: ROSENHOF MASSINO
M: THALIA VON UDA
O: Arkadiusz Szóstak
B: Benz Romuald
brak
218.

202

TRE-RATINA Z Zangersheide POL 2005 Klacz gniada F: Treasura Z
M: Daniela II / Lombard
O: Artur Skalski
B: Krystian Sarnowski
K015314 Z698005
219.

130

TRIONFO SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Carpediem
M: Thomasa
O: Krzysztof Wilski
B: Krzysztof Wilski
brak
220.

147

TRIPLE SPEED XX POL 2011 Wałach gniada/160 F: MyWill
M: Three Roses
O: Nina Gawkowska
B: Marek Szeszuła
K024216
221.

172

TULIPAN KUC POL 1997 Wałach gniada/kuc: F: Pers
M: Traga
O: D. Bednarska
B: K. Woźniak
brak POL013530067897
222.

24

TULUZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Viscount
M: Tonia
O: Tadeusz Haase
B: Izabela Kotowska
K012144
223.

165

W-COLINA I Wurttemberger GER 2006 Klacz siwa F: Colman
M: Top-Ten
O: Leszek Kwiatkowski
B: Michael Kahl
K022804 DE473730529806
224.

225

WALESKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Cassilio
M: Wisałka/Cantanis
O: Anna Sienkiewicz
B: .
K024624 616009640046912
225.

117

WALIA SP POL 2006 Klacz siwa F: Castilio/Cassini I
M: Wyprawa/Vulcano
O: Aleksandra Łapińska
B:
K015362
226.

35

WALTRA Holsztyńska POL 2011 Klacz gniada F: caraoki
M: wortuna
O: Weronika czarnecka
B: ra
Brak
227.

167

WAWRZYN WLKP POL 2010 Wałach siwa F: Colox Cup
M: Wanilia / Widłak
O: Maria Wintoch
B: -
K020609
228.

212

WENUS KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc: F: Apel
M: Wika
O: Arkadiusz Szóstak
B: Jerzy Brzozowy
brak POL 013 66 11210 08
229.

265

WERNISARZ M F:
M:
O:
B:
230.

237

WERONKA KUC POL 2009 Klacz siwa F: Wisłoczek
M: Roxa
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B: nn
brak
231.

65

WEZUWIUSZ Mały Koń POL 2004 Wałach gniada/mk:155 cm F: Psik
M: Werona
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
brak POL013530271904
232.

1

WIKING PP KUC POL 2006 Wałach gniada F: .
M: .
O: Rafał Kościelski
B: .
K010983 POL01367011200611379105LU75
233.

29

WIKTORIO Wielkopolski POL 2013 Wałach siwa/168cm F: Palatyn
M: Wolta
O: Emilia Wenta
B: Sponek Marek
Brak
234.

192

WINTER LAKE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: HBC Lake Bid
M: Witara
O: Albert Zduńczyk
B: Mariusz Grabowski
K019448 616 009 64 00436 11
235.

16

WONDERFUL SON OF PSIK Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Psik
M: Wndalia
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
brak
236.

137

WRÓŻBITA SP POL 2011 Wałach gniada F: Nimroj D
M: Wróżbitka
O: Sławomira Lewandowska
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
K020755
237.

199

ZAMELUS W KWPN NED 2004 Ogier gniada F: Namelus R / Concorde
M: Geranda / Astronaut
O: Paulina Endraszka
B:
K009562 5280030407591 103QV80
238.

177

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
239.

176

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K022161 616009610131111
240.

61

ZIPPO LA VIE KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Karandasj / Fedor
M: Freixenett / For Pleasure
O:
B:
K009657 5280030404801
241.

247

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
Rider Club
Competition
Prize
Adach Miłosz kj Arpav
30
SUM:
30.00
Agaciak Karolina Otomiński KJ Tabun
30
SUM:
30.00
Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
70
SUM:
70.00
Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
60
40
80
40
SUM:
220.00
Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
280
SUM:
280.00
Chebotar Valeriia KJ AS Dream
320
280
350
80
SUM:
1030.00
Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
300
SUM:
300.00
Ciegert Martyna KJ Ewro Małoszyce
30
230
SUM:
260.00
Czarnecka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
30
40
SUM:
70.00
Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
30
SUM:
30.00
Fieducik Paulina Klub Jeździecki Stado Ogierów
30
SUM:
30.00
Gawkowska Nina Jeździecki Klub Sportowy Ewro
110
SUM:
110.00
Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
30
SUM:
30.00
Golicka Zuzanna Sopocki Klub Jezdziecki
30
SUM:
30.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
260
90
SUM:
350.00
Grzywacz Jacek KJ J. J. Darboven
30
360
300
130
280
190
220
SUM:
1510.00
Jachlewska Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
30
SUM:
30.00
Jackiewicz Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
30
30
SUM:
60.00
Jagoda Joanna VitaSport Brachlewo
30
30
SUM:
60.00
Karlsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
30
40
SUM:
70.00
Karpenko Roman Georgenburg
140
130
140
SUM:
410.00
Kierznikiewicz Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
40
30
30
SUM:
100.00
Klebba Natalia KJ Arpav
90
SUM:
90.00
Klimczyk Lena Pegaz Reda
30
30
SUM:
60.00
Kościelska Barbara KJ AS Dream
240
SUM:
240.00
Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
30
40
SUM:
70.00
Krasucka Julia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
30
30
210
SUM:
270.00
Krawczyk Julia Sopocki Klub Jeździecki
280
SUM:
280.00
Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
30
SUM:
30.00
Krupska Anna JKS NEKSICO KARLINO
30
SUM:
30.00
Kwiatkowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
60
SUM:
60.00
Ledzion Marta SKJ SOPOT
40
SUM:
40.00
Lewandowski Aleksander OSK Lipce
30
SUM:
30.00
Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Łajewska Katarzyna KJ Turze
30
SUM:
30.00
Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
30
SUM:
30.00
Maciejczyk Aleksandra VITASPORT BRACHLEWO
30
SUM:
30.00
Mikosza Aleksandra Elcon Szczecin
30
SUM:
30.00
Milewska Julia Sopocki KJ
30
SUM:
30.00
Pabian Kamila Młyńska Struga
70
170
SUM:
240.00
Paprocka Aleksandra UKJ Bukowiec
30
30
30
SUM:
90.00
Piotrowska Martyna KJ Dilmar Kobylarnia
30
SUM:
30.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
140
SUM:
140.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
70
280
90
30
50
SUM:
520.00
Ramczyk Emilia JKS Senny
30
SUM:
30.00
Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
40
SUM:
40.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
40
50
30
SUM:
120.00
Rudel Zofia KJ AS Dream
40
SUM:
40.00
Skalski Artur Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Skierkowski Piotr Sopocki Klub Jeździecki
50
30
100
SUM:
180.00
Smolarek Anna Klub Jeździecki Nad StropnA
30
SUM:
30.00
Śnioch Sara JKS Dako-Galant Skibno
30
SUM:
30.00
Spisak Paweł JKS Dako Galant Skibno
40
140
30
30
40
SUM:
280.00
Staroniewicz Karolina Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
30
SUM:
30.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki Klub Jeździecki
220
SUM:
220.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
30
SUM:
30.00
Walczak Magdalena KJ Atrium Swarzędz
30
80
30
SUM:
140.00
Wasiołek Daria PLJ
30
SUM:
30.00
Wilska Weronika Sopocki KJ
30
SUM:
30.00
Wostal Natasza Pomorska Liga Jeździecka
30
90
30
SUM:
150.00
Wyszyńska Kaja JKS Dako-Galant Skibno
180
60
SUM:
240.00
Zakrzewski Michał JKS Dako-Galant Skibno
30
30
SUM:
60.00
Zaleska Paulina Klub Jeździecki Młyńska Struga
30
30
SUM:
60.00
Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy EWRO
350
320
210
320
210
SUM:
1410.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
120
210
SUM:
330.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Osowiecka Julia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-01-13
15
2018-01-13
79
2018-01-13
2018-01-14
38
2018-01-14
63
2018-01-14
Adach Miłosz
kj Arpav
2018-01-13
21
30
2018-01-13
2018-01-14
65
2018-01-14
Agaciak Karolina
Otomiński KJ Tabun
FORTUNA (93)
2018-01-13
37
2018-01-13
17
30
2018-01-14
25
2018-01-14
24
Akulich Andrej
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2018-01-14
43
2018-01-14
29
BRUNO (34)
2018-01-14
35
Andrukajtis Agata
Kociewski KJ Polar Bobowo
POLA (125)
2018-01-14
5
2018-01-14
11
Anduła Natalia
Pegaz Reda
2018-01-13
45
2018-01-13
75
2018-01-14
27
2018-01-14
57
Antoniuk Julia
Werago
2018-01-13
77
2018-01-13
2018-01-14
46
2018-01-14
62
Anyszek Paulina
Otomiński Klub Jeździecki TABUN
2018-01-13
76
2018-01-13
41
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (255)
2018-01-13
6
70
2018-01-13
8
2018-01-14
Badaszko Justyna
SKJ Sopot
2018-01-13
31
2018-01-13
34
2018-01-14
53
2018-01-14
33
2018-01-13
57
2018-01-13
85
2018-01-14
75
2018-01-14
Biegalska Iga
Sopocki Klub Jeździecki
KIAVOJ (184)
2018-01-13
62
2018-01-14
CARDHU (185)
2018-01-13
7
60
2018-01-13
8
40
2018-01-14
6
80
2018-01-14
9
40
Bogalecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
ASER (41)
2018-01-14
11
2018-01-14
Bujak Weronika
Rancho Banderoza
2018-01-14
10
2018-01-14
Buzała Maria
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-01-13
2
280
2018-01-13
31
2018-01-14
39
2018-01-14
36
Chabernal Angelika
J. J. Darboven
DUMA (175)
2018-01-13
14
2018-01-13
46
2018-01-14
44
2018-01-14
Chebotar Valeriia
KJ AS Dream
SCYPION (228)
2018-01-13
56
2018-01-13
1
320
2018-01-14
1
280
2018-01-14
1
350
DRAGON (229)
2018-01-13
21
2018-01-13
5
80
2018-01-14
36
2018-01-14
28
Chełchowska Helena
Sopocki Klub Jeździecki
GODECJA (197)
2018-01-13
1
300
2018-01-13
39
2018-01-14
52
2018-01-14
59
Chrzan Monika
KJ Nad Stropną
2018-01-13
40
2018-01-13
70
Chudzik Oliwia
bpk
2018-01-13
6
2018-01-13
Ciegert Martyna
KJ Ewro Małoszyce
BISZKOPT (145)
2018-01-13
22
30
2018-01-13
55
2018-01-14
2
230
2018-01-14
37
Cybulska Magda
Sobieski Jumping Team
CASINO (42)
2018-01-13
Czarnecka Weronika
Pomorska Liga Jeździecka
WALTRA (35)
2018-01-13
20
30
2018-01-13
2018-01-14
70
2018-01-14
2018-01-13
8
40
2018-01-13
32
2018-01-14
38
2018-01-14
34
Czopek Krzysztof
Fundacja Sportu i Oświaty
2018-01-13
55
Czub Zuzanna
OJK Mierzeja
WENUS (212)
2018-01-13
13
2018-01-13
30
2018-01-14
12
2018-01-14
Dubieniecka Ewa
Pomorska Liga Jeździecka
KAMIKAZE (187)
2018-01-13
2018-01-13
79
2018-01-14
2018-01-14
Dubieniecka Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
DRZEWIEC (267)
2018-01-13
4
2018-01-13
1
2018-01-14
2
2018-01-14
Dulian Katarzyna
Pomorska Liga Jeździecka
GYPSY (124)
2018-01-13
67
2018-01-13
61
Endraszka Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
IVAR (198)
2018-01-13
56
2018-01-13
61
2018-01-14
48
2018-01-14
ZAMELUS W (199)
2018-01-14
Falkiewicz Filip
Otomiński KJ Tabun
TANGO (56)
2018-01-13
39
2018-01-13
7
2018-01-13
36
2018-01-13
31
2018-01-13
54
2018-01-13
38
2018-01-14
13
30
2018-01-14
23
Falkiewicz Katarzyna
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
PŁENTA (15)
2018-01-13
2018-01-13
2018-01-14
2018-01-14
Falkowski Robert
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
GALAKTYKA (152)
2018-01-13
2018-01-13
Fieducik Paulina
Klub Jeździecki Stado Ogierów
MILANO (182)
2018-01-13
64
2018-01-13
2018-01-14
23
30
2018-01-14
Frankiewicz Paulina
KJ Atrium Swarzędz
IRYDION (215)
2018-01-13
37
2018-01-13
34
2018-01-14
18
2018-01-14
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
GABURA (2)
2018-01-13
11
2018-01-13
17
2018-01-14
9
2018-01-14
61
2018-01-13
22
2018-01-13
41
2018-01-14
48
2018-01-14
Gawęda Julianna
VITASPORT BRACHLEWO
KAMAEL (209)
2018-01-13
73
2018-01-13
63
2018-01-14
65
Gawęda Zuzanna
brak
2018-01-13
2018-01-13
17
2018-01-14
2018-01-14
Gawkowska Nina
Jeździecki Klub Sportowy Ewro
2018-01-13
36
2018-01-13
2018-01-14
4
110
2018-01-14
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
2018-01-14
4
2018-01-14
34
2018-01-14
DUKAT (9)
2018-01-14
15
30
2018-01-14
Gil Maria
JKS DAKO GALANT SKIBNO
BEN GUN (108)
2018-01-13
68
2018-01-13
2018-01-14
51
2018-01-14
Goetel Małgorzata
GTH GDYNIA
2018-01-13
54
2018-01-13
2018-01-14
67
2018-01-14
Golicka Zuzanna
Sopocki Klub Jezdziecki
2018-01-13
15
30
2018-01-13
2018-01-14
58
2018-01-14
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
PIPIN (164)
2018-01-13
42
2018-01-13
2
260
2018-01-14
5
90
2018-01-14
12
Golisz Waldemar
JKS Agro-Pol Trzebiatów
IRON (154)
2018-01-13
Gołek Karolina
UKJ Neksico Karlino
ROKSANA (239)
2018-01-13
47
2018-01-13
29
2018-01-14
61
2018-01-14
16
Grabińska Martyna
KJ Pegaz Reda
2018-01-13
66
2018-01-13
44
Gradomska Agnieszka
Pomorska Liga Jeździecka
BATA (95)
2018-01-13
73
2018-01-13
62
2018-01-14
45
2018-01-14
Grzegorz Psiuk
Sobieski Jumping Team
NABLA (55)
2018-01-13
66
2018-01-13
45
Grzywacz Jacek
KJ J. J. Darboven
ZETINA (176)
2018-01-13
13
2018-01-13
9
2018-01-14
10
30
2018-01-14
9
2018-01-13
1
360
2018-01-13
1
300
2018-01-14
15
2018-01-14
GRASSI (178)
2018-01-13
4
130
2018-01-13
14
2018-01-14
2
280
2018-01-14
28
ARNAT (179)
2018-01-13
3
190
2018-01-13
7
2018-01-14
2
220
2018-01-14
13
Gurazda Monika
KJ Pegaz Reda
O'KEY (200)
2018-01-13
69
2018-01-13
28
2018-01-14
46
2018-01-14
73
Haase Weronika
Sopocki Klub Jeździecki
TULUZA (24)
2018-01-13
Iskierko Maja
Sopocki Klub Jeździecki
HOOK (3)
2018-01-13
39
2018-01-13
63
HOSTA (259)
2018-01-13
35
2018-01-13
12
Jachlewska Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2018-01-13
52
2018-01-13
24
2018-01-13
84
2018-01-13
66
2018-01-13
12
30
2018-01-13
67
Jackiewicz Monika
Klub Jeździecki Jackiewiczów
CAPRIOLE (143)
2018-01-13
18
30
2018-01-13
10
30
2018-01-14
27
2018-01-14
15
Jackiewicz - Wójcik Kasia
Klub Jeździecki Jackiewiczów
CENTO BOY (141)
2018-01-13
2018-01-13
82
2018-01-14
2018-01-14
64
2018-01-13
38
2018-01-13
65
2018-01-14
2018-01-14
37
Jagoda Joanna
VitaSport Brachlewo
BOLOGNA (148)
2018-01-13
59
2018-01-13
2018-01-14
11
30
2018-01-14
11
30
Jakubowska Weronika
KJ Kair Wrzosowo
ROZA (116)
2018-01-13
42
2018-01-13
36
2018-01-14
2018-01-14
Januszewska Dominika
BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
OFALO (50)
2018-01-14
15
2018-01-14
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
SID (234)
2018-01-13
46
2018-01-13
CADILLAC (235)
2018-01-13
69
2018-01-13
2018-01-14
2018-01-14
Kamńska Wiktoria
bpk
FIGARO (180)
2018-01-14
2018-01-14
Karlsson Julia
Sopocki Klub Jeździecki
MAGNUS (248)
2018-01-13
10
30
2018-01-13
9
40
2018-01-14
41
2018-01-14
38
Karpenko Roman
Georgenburg
2018-01-13
2018-01-13
4
140
2018-01-14
4
130
2018-01-14
4
140
Karpiusz Julia
bpk
SERWAL (174)
2018-01-13
13
2018-01-13
14
2018-01-14
9
Kaus Dominika
Pomorska Liga Jeździecka
MAUSER (96)
2018-01-13
52
2018-01-13
34
Kaus Mateusz
bpk
GANDALF (97)
2018-01-13
27
Kawała Sandra
PLJ
DALEMIR (62)
2018-01-13
7
2018-01-13
2
Kiedrowska Agnieszka
JKS Karolewko
TIM (31)
2018-01-14
31
Kierznikiewicz Patrycja
Pomorska Liga Jeździecka
CARMEN LG (161)
2018-01-13
51
2018-01-13
11
40
2018-01-14
14
30
2018-01-14
16
30
Kirilov Alexey
Georgenburg
KONGO (85)
2018-01-13
48
2018-01-14
2018-01-14
Klebba Natalia
KJ Arpav
ARIANA (100)
2018-01-13
26
2018-01-13
5
90
2018-01-14
35
2018-01-14
32
Klimczyk Lena
Pegaz Reda
KALART (112)
2018-01-13
24
30
2018-01-13
58
2018-01-14
27
2018-01-14
10
30
Klóskowska Natalia
Klub Jeździecki Jackiewiczów
SARATOW (89)
2018-01-13
2018-01-13
44
2018-01-14
49
2018-01-14
Kortas Nina
Klub Jeździecki Black Horse Team
CALLA (101)
2018-01-13
41
2018-01-13
32
2018-01-14
2018-01-14
16
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
2018-01-13
27
2018-01-13
2
240
2018-01-14
54
2018-01-14
60
Kotlicka Nina
Brak
ROKI (110)
2018-01-13
2018-01-13
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
HERTI (191)
2018-01-13
49
2018-01-13
26
2018-01-14
32
ZIRETTO (247)
2018-01-13
26
30
2018-01-13
10
40
2018-01-14
56
2018-01-14
45
Kozłowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
KACPER (27)
2018-01-13
10
2018-01-13
34
2018-01-14
2
2018-01-14
2
2018-01-13
11
2018-01-13
4
2018-01-14
6
2018-01-14
GRAFFA (207)
2018-01-13
50
2018-01-13
2018-01-14
47
2018-01-14
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
CZARIS (150)
2018-01-14
53
2018-01-14
63
Krasucka Julia
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
2018-01-13
9
30
2018-01-14
26
30
2018-01-14
3
210
Krawczyk Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2018-01-13
28
2018-01-13
2
280
Kropidłowska Marta
Pomorska Liga Jeździecka
KARINO (19)
2018-01-13
28
30
2018-01-13
40
Krupska Anna
JKS NEKSICO KARLINO
CALIDA (246)
2018-01-13
13
30
2018-01-13
22
2018-01-14
30
2018-01-14
39
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2018-01-13
48
2018-01-14
1
2018-01-14
32
2018-01-13
25
2018-01-14
20
Kulczycka Joanna
SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI
SANTHOS 9 (264)
2018-01-14
Kupper Gosia
Brak
2018-01-13
16
2018-01-13
2018-01-13
29
Kwiatkowska Zofia
Pomorska Liga Jeździecka
2018-01-13
61
2018-01-14
6
60
Kwintkiewicz Pola
bpk
TULIPAN (172)
2018-01-13
3
2018-01-14
6
Lautenbach Marta
BPK
OLZA (193)
2018-01-13
38
2018-01-13
31
2018-01-14
27
Ledzion Marta
SKJ SOPOT
BABETTE (236)
2018-01-13
29
2018-01-13
27
2018-01-14
31
2018-01-14
8
40
Lenckowska Anna
OJK Mierzeja
TOPAZ (211)
2018-01-13
1
2018-01-14
25
2018-01-14
Lenczewska Martyna
Bpk
HOOK (3)
2018-01-14
18
2018-01-14
Lewandowska Julia
brak
NARCYZ (114)
2018-01-13
20
2018-01-13
33
Lewandowska Kinga
KJ Dilmar
LARIANT (111)
2018-01-13
9
2018-01-13
5
2018-01-14
13
2018-01-14
Lewandowska Milena
Brak
AISHA (30)
2018-01-13
28
2018-01-13
2018-01-13
75
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
2018-01-13
25
2018-01-13
19
2018-01-14
14
30
2018-01-14
17
ANDROMEDA (138)
2018-01-13
38
2018-01-13
46
2018-01-14
49
2018-01-14
25
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (224)
2018-01-13
2018-01-13
68
2018-01-14
28
2018-01-14
17
Littwin Izabella
Brak
DAFNE (155)
2018-01-13
71
2018-01-13
72
Loose-Kulinkowska Katarzyna
Sopocki Klub Jeździecki
DANJAZZ (162)
2018-01-13
49
2018-01-13
37
2018-01-14
25
30
2018-01-14
50
Łajewska Katarzyna
KJ Turze
LOUDWIG C (253)
2018-01-13
71
2018-01-13
2018-01-14
24
30
2018-01-14
57
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2018-01-14
12
30
2018-01-14
24
WALIA (117)
2018-01-14
64
2018-01-14
Łosińska Zofia
Rancho Banderoza
2018-01-13
21
2018-01-13
19
Machowski Michał
Neksico Karlino
LIZA (238)
2018-01-13
40
2018-01-13
10
2018-01-14
2018-01-14
Maciejczyk Aleksandra
VITASPORT BRACHLEWO
SKWARKA (208)
2018-01-13
86
2018-01-14
21
30
Manska Klaudia
bpk
NOWITA (36)
2018-01-13
74
2018-01-13
3
2018-01-14
8
Manski Konrad
bpk
NOWITA (36)
2018-01-13
8
2018-01-14
3
2018-01-14
Martyni-Orenowicz Julia
bez przynależności klubowej
CONAN 1 (270)
2018-01-14
15
2018-01-14
Mattsson Julia
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
NARKOS (11)
2018-01-13
9
2018-01-13
3
2018-01-14
23
2018-01-14
Mazur Agata
SKJ Sopot
2018-01-13
64
2018-01-13
35
2018-01-14
50
2018-01-14
Michalec Joanna
Pomorska Liga Jeździecka
DOLMAN (206)
2018-01-13
60
2018-01-13
33
2018-01-14
20
2018-01-14
Mielnik Wiktoria
bbk
2018-01-13
7
2018-01-13
18
2018-01-13
17
2018-01-14
10
2018-01-14
21
2018-01-14
Migza Amelia
bpk
TULIPAN (172)
2018-01-13
4
2018-01-14
7
Mikołajun Olga
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2018-01-13
44
2018-01-13
60
2018-01-14
38
2018-01-14
22
Mikosza Aleksandra
Elcon Szczecin
ELGRAN (76)
2018-01-13
19
30
2018-01-13
29
2018-01-14
58
Miler Monika
Brak
GAL (17)
2018-01-14
2018-01-14
Milewska Julia
Sopocki KJ
KARLSSON (257)
2018-01-13
16
30
2018-01-13
20
2018-01-14
26
2018-01-14
40
NIKIFOR (258)
2018-01-13
32
2018-01-13
2018-01-14
33
2018-01-14
Misztal Maggie
KJ Pegaz Reda
2018-01-13
24
2018-01-13
30
2018-01-14
8
2018-01-14
14
Mular Laura
Otomiński KJ Tabun
2018-01-13
78
2018-01-13
2018-01-14
24
2018-01-14
39
Niziołek Zuzia
brak
FUKS (109)
2018-01-13
15
2018-01-13
16
2018-01-14
2018-01-14
ROKI (110)
2018-01-13
2018-01-14
Nowak Agata
bez przynależności klubowej
DUX DAY (157)
2018-01-14
17
2018-01-14
Nowak Klaudia
UKJ Neksico Karlino
JAWOR (231)
2018-01-13
52
2018-01-13
2018-01-14
50
2018-01-14
Olech Przemysław
Jeździecki klub sportowy EWRO
GWIAZDOR (135)
2018-01-13
47
2018-01-13
80
2018-01-14
25
Pabian Kamila
Młyńska Struga
KAREN R (40)
2018-01-13
6
70
2018-01-13
41
2018-01-14
3
170
2018-01-14
51
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
TIGRA (23)
2018-01-13
18
2018-01-13
76
2018-01-14
5
2018-01-14
2018-01-14
49
Paliga Sara
Pomorska liga jeździecka
LAPONIA (129)
2018-01-13
43
2018-01-13
42
2018-01-14
2018-01-14
68
Paprocka Aleksandra
UKJ Bukowiec
2018-01-13
17
30
2018-01-13
15
30
2018-01-14
19
30
2018-01-14
34
Parolczyk Agata
BPK
G'MEDYK (59)
2018-01-14
4
2018-01-14
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
AVENIDO (12)
2018-01-13
28
2018-01-14
42
Pawłowski Konrad
KJ Arpav
LAUR (196)
2018-01-13
2
2018-01-14
Pazik Michalina
KJ AS Dream
2018-01-13
12
2018-01-13
58
2018-01-14
40
2018-01-14
42
Pełczyńska Jagoda
Pucki klub jezdziecki
2018-01-13
Pieniaszek Dominik
Pomorska Liga Jeździecka
HERMUS PP (216)
2018-01-13
74
2018-01-13
50
2018-01-14
31
2018-01-13
32
2018-01-14
18
2018-01-14
22
Piesik Katarzyna
Fundacja Sportu i Oświaty
INDYKCJA (254)
2018-01-13
83
2018-01-13
2018-01-14
41
2018-01-14
Piotrowska Martyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-01-13
14
30
2018-01-13
2018-01-14
28
2018-01-14
19
Piszczek Salma
OKJ Tabun
2018-01-14
19
2018-01-14
30
Plata Emilia
bpk
OBERON (21)
2018-01-14
52
2018-01-14
Pobłocka Aleksandra
Kj Stado ogierów Starogard Gdański
BAKALIA (107)
2018-01-13
2018-01-13
Polanek Zofia
HKS Lotna Słupsk - Redzikowo
FALA (20)
2018-01-14
34
2018-01-14
71
Południewska Aleksandra
KJ AS Dream
KASTHALIA (171)
2018-01-13
67
2018-01-13
60
2018-01-14
26
2018-01-14
54
Prajwocki Adam
Bpk
CESOTHO (218)
2018-01-13
Przytarska Julia
Brak
GIOTTO (115)
2018-01-13
37
2018-01-13
1
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2018-01-13
35
2018-01-13
10
2018-01-14
19
2018-01-14
10
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
NABLA (55)
2018-01-14
3
2018-01-14
35
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-01-13
4
140
2018-01-14
7
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
SPARTAKUS (233)
2018-01-13
23
2018-01-13
13
2018-01-14
30
2018-01-14
6
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
ARAFAT (240)
2018-01-13
12
2018-01-13
11
2018-01-14
6
70
2018-01-14
2
280
GRAVIN (241)
2018-01-13
5
90
2018-01-13
18
2018-01-14
11
30
2018-01-13
7
50
2018-01-14
27
2018-01-13
27
2018-01-14
12
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
ARON (269)
2018-01-13
2018-01-14
8
Psiuk Maja
bpk
NABLA (55)
2018-01-13
32
2018-01-14
21
Psiuk Maja
brak
2018-01-13
23
2018-01-13
9
2018-01-14
24
2018-01-14
Psiuk Maja
bpk
PENNY (181)
2018-01-13
5
2018-01-13
12
2018-01-14
2018-01-14
8
Ramczyk Emilia
JKS Senny
DONHUAN (201)
2018-01-13
23
30
2018-01-13
2018-01-14
30
2018-01-14
21
Rezmer Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
DAVIS (104)
2018-01-13
49
2018-01-13
36
2018-01-14
60
Rezmer Wiktoria
Sopocki KJ
SILVAN (260)
2018-01-13
5
2018-01-14
5
Rogala Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
2018-01-13
33
2018-01-14
37
CELESTO (222)
2018-01-13
21
2018-01-14
8
40
CONAN I (223)
2018-01-13
40
2018-01-13
56
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2018-01-13
63
2018-01-13
12
40
2018-01-14
7
50
2018-01-14
17
30
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven
BASKIL (170)
2018-01-13
81
2018-01-13
2018-01-14
7
2018-01-14
44
Rudel Zofia
KJ AS Dream
AGRESJA (226)
2018-01-13
8
40
2018-01-13
64
2018-01-14
72
Rudnicka Weronika
Pomorska Liga Jeździecka
RAMBO (168)
2018-01-13
65
2018-01-14
40
2018-01-14
26
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
KALI (66)
2018-01-13
6
2018-01-13
15
2018-01-14
1
2018-01-14
22
Rykowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
CANDILLO (256)
2018-01-13
39
2018-01-13
2018-01-14
37
2018-01-14
Rzońca Zuzanna
PLJ
KAKTUS (173)
2018-01-13
11
2018-01-13
36
2018-01-14
5
2018-01-14
11
Sienkiewicz Patrycja
KJ AS Dream
WALESKA (225)
2018-01-13
2018-01-13
2018-01-14
26
2018-01-14
55
Sikorska Milena
KJ Pegaz Reda
FOTIK (22)
2018-01-13
31
2018-01-14
55
2018-01-14
55
Skalski Artur
Sopocki Klub Jeździecki
2018-01-13
11
30
2018-01-13
34
2018-01-14
29
Skierkowski Piotr
Sopocki Klub Jeździecki
BASTION (68)
2018-01-13
7
50
2018-01-13
2018-01-14
10
30
2018-01-14
5
100
Ślifińska Gabriela
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
EROTICA (105)
2018-01-13
2
2018-01-13
2
2018-01-14
3
2018-01-14
1
Sloczynsja Karolina
Bpk
CARAT (63)
2018-01-13
26
2018-01-13
80
Ślusarczyk Paulina
Jeździecki Klub Sportowy ewro
FRUGO (14)
2018-01-13
16
2018-01-13
57
2018-01-14
42
2018-01-14
62
Smolarek Anna
Klub Jeździecki Nad StropnA
BAJOU (10)
2018-01-13
35
2018-01-13
57
2018-01-14
17
30
2018-01-14
44
Śnioch Sara
JKS Dako-Galant Skibno
GRENADA (91)
2018-01-13
14
30
2018-01-13
48
2018-01-14
36
2018-01-14
46
Sochaj Natalia
Jeździecki klub sportowy EWRO
BARIA (133)
2018-01-13
25
2018-01-13
33
2018-01-14
6
2018-01-14
39
Spisak Paweł
JKS Dako Galant Skibno
SZEJK (73)
2018-01-13
9
40
2018-01-13
12
2018-01-14
4
140
2018-01-14
29
ROBINIA (74)
2018-01-13
21
2018-01-13
26
2018-01-14
48
2018-01-14
14
2018-01-13
16
30
2018-01-13
20
2018-01-14
8
30
2018-01-14
9
40
Spisak Wiktoria
JKS Dako-Galant Skibno
DOLAR (72)
2018-01-13
72
2018-01-13
2018-01-14
74
2018-01-14
Staroniewicz Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
PIGMALION (203)
2018-01-13
5
2018-01-13
29
2018-01-14
20
2018-01-14
COTTON (210)
2018-01-13
30
2018-01-13
2018-01-14
16
30
2018-01-14
Stromska Angelika
Stajnia z pasją Zamek Rzucewo
2018-01-13
58
2018-01-13
54
2018-01-14
53
2018-01-14
Suminska Ewa
KJ Młyńska Struga
CAFISSIMO (158)
2018-01-13
47
2018-01-13
53
2018-01-14
18
30
2018-01-14
23
Suwała Zofia
JKS NEKSICO KARLINO
KAMIS (128)
2018-01-13
2018-01-13
2018-01-14
2018-01-14
Świątkowska Olga
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-01-13
33
2018-01-14
54
Szamp Julia
Sopocki Klub Jeździecki
GALILEO (183)
2018-01-13
2018-01-13
2018-01-14
19
2018-01-14
Szlaga Anna
Pomorska Liga Jeździecka
SAPER (4)
2018-01-14
9
Szopa Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
2018-01-14
22
2018-01-14
Szostak Iga
Kociewski KJ Polar
PIANOLA (119)
2018-01-14
13
2018-01-14
47
2018-01-14
Szumigaj Olga
brak
2018-01-13
13
2018-01-13
51
2018-01-14
10
2018-01-14
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki Klub Jeździecki
LEGENDA (190)
2018-01-13
23
2018-01-13
37
2018-01-14
36
2018-01-14
2
220
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
ENZO (249)
2018-01-13
45
2018-01-13
30
2018-01-14
32
2018-01-14
7
50
Tocha Zofia
Niezrzeszony
PIEROT (252)
2018-01-13
9
2018-01-13
22
2018-01-14
4
2018-01-14
14
Tomasik Barbara
BPK
G'MEDYK (59)
2018-01-13
23
2018-01-13
6
Trzcińska Adrianna
KJ Black Horse Team
ERA (53)
2018-01-13
19
2018-01-13
43
2018-01-14
2018-01-14
13
30
Walczak Magdalena
KJ Atrium Swarzędz
2018-01-13
13
30
2018-01-13
2018-01-14
5
80
2018-01-14
15
30
Wasiołek Daria
PLJ
DRAGON (188)
2018-01-13
16
2018-01-13
18
30
2018-01-13
30
Wawrzkiewicz Inka
bpk
WERONKA (237)
2018-01-13
8
2018-01-13
2018-01-14
2018-01-14
Went Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka
LA PRINC (134)
2018-01-13
50
2018-01-13
20
2018-01-14
33
2018-01-14
69
LOMBARD (136)
2018-01-13
77
2018-01-13
70
2018-01-14
41
2018-01-14
Wilkowska Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
IKAR (146)
2018-01-13
14
2018-01-13
24
2018-01-13
7
2018-01-14
16
2018-01-14
28
2018-01-14
Wilska Weronika
Sopocki KJ
2018-01-13
53
2018-01-13
55
2018-01-13
65
2018-01-14
40
2018-01-14
TRIONFO (130)
2018-01-13
35
2018-01-13
2018-01-14
33
2018-01-14
13
MR. CARRY (131)
2018-01-13
19
2018-01-13
11
30
2018-01-14
31
2018-01-14
14
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team
WAWRZYN (167)
2018-01-13
22
2018-01-14
52
Wiśniewska Weronika
BPK
CRISTAL (77)
2018-01-14
43
2018-01-14
Wojtal Julianna
Bertyn Piastowo
BAŁKAN (92)
2018-01-14
2018-01-14
51
2018-01-14
45
Wostal Natasza
Pomorska Liga Jeździecka
SZABLON (159)
2018-01-13
27
30
2018-01-13
43
2018-01-14
59
2018-01-14
19
2018-01-13
5
90
2018-01-13
15
2018-01-14
12
30
2018-01-14
21
Wróblewski Bogdan
St. VitaSport Brachlewo
2018-01-13
17
2018-01-14
18
Wysocka Marta
Equester
ERYK (123)
2018-01-14
23
2018-01-14
Wyszyńska Kaja
JKS Dako-Galant Skibno
SERAFIN (99)
2018-01-13
2018-01-13
3
180
2018-01-14
29
2018-01-14
7
60
Zakrzewski Michał
JKS Dako-Galant Skibno
SZACH (71)
2018-01-13
62
2018-01-13
51
2018-01-14
9
30
2018-01-14
56
2018-01-13
53
2018-01-13
2018-01-14
22
30
2018-01-14
Zaleska Paulina
Klub Jeździecki Młyńska Struga
2018-01-13
25
30
2018-01-13
2018-01-14
20
30
2018-01-14
47
LUKIER (98)
2018-01-13
24
2018-01-13
14
2018-01-14
35
Zambrzycka Julia
SKJ
GRYF (156)
2018-01-13
25
2018-01-13
59
2018-01-14
7
2018-01-14
12
Zduńczyk Sara
Sopocki Klub Jeździecki
2018-01-13
78
2018-01-13
59
2018-01-14
66
2018-01-14
43
Zielonka Piotr
Jeździecki Klub Sportowy EWRO
CADORO (106)
2018-01-13
6
2018-01-13
3
2018-01-14
1
350
2018-01-14
2018-01-13
1
320
2018-01-13
3
210
2018-01-14
1
320
2018-01-14
3
210
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
OLIMPIA (60)
2018-01-13
4
120
2018-01-13
38
2018-01-13
3
210
2018-01-13

Number of Riders: 203

Number of Horses: 241

The sum of prizes: 11 100.00

Competition results developed by: Hipodrom Sopot
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-012014-1, Hipodrom Sopot Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl