Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
275 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 14:56:16
2017-11-03 14:55:04
Julia Bogalecka ASER
  • 1x 8/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
  • 1x 9/CC/Zwykły 238.2.1 140cm.
274 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 12:18:45
2017-11-02 12:11:52
Marcin Wnuczko TANGO
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
273 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 12:18:23
2017-11-02 12:03:37
Marcin Wnuczko MELISSA C
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
272 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 07:20:54
2017-11-02 07:20:31
Grzegorz Psiuk ORINOKO
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
271 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 07:11:40
2017-11-01 22:40:28
Emilia Plata FOR JOY ASK
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 2x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
270 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 07:12:07
2017-11-01 22:39:26
Julia Surma NABLA
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
269 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 07:12:48
2017-11-01 22:38:03
Maja Psiuk PENNY
  • 2x 10/Kuce/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 50 cm.
268 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 07:13:36
2017-11-01 20:56:37
Nadia Chojnacka KACPER
  • 1x 10/Kuce/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 50 cm.
267 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 07:14:17
2017-11-01 20:18:42
Iga Szostak POLAR
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
266 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 07:14:36
2017-11-01 20:17:58
Iga Szostak EMPAT RATOES RIBOE
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
264 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 07:15:43
2017-11-01 20:04:13
Justyna Stasiulewicz DIAMENT
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
263 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 07:16:06
2017-11-01 20:00:22
Kamila Dobrołowicz WERSAL
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
262 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 07:16:33
2017-11-01 19:41:05
Marta Sulewska GAMON
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
261 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 07:21:12
2017-11-01 19:22:57
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 1/Kuce/Towarzyski Dokładności 238.1.1 50cm.
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 1x 10/Kuce/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 50 cm.
  • 1x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
260 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 07:21:27
2017-11-01 19:08:26
Agnieszka Wujec WONDERFUL SON OF PSIK
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
259 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 07:21:53
2017-11-01 17:48:08
Natalia Potrzebowska WHITE QUEEN
  • 2x 4/L/LICENCYJNY 100cm.
258 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 07:23:25
2017-11-01 17:42:40
Karolina Miś SOKRATES
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
257 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 07:23:48
2017-11-01 17:42:07
Świec Konstancja ICEGIRL D
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 4/L/LICENCYJNY 100cm.
256 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 07:24:10
2017-11-01 17:41:22
Katarzyna Kokowska QUITO
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
255 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 07:24:32
2017-11-01 17:39:02
Katarzyna Kokowska QUADRO M
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
254 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 15:53:30
2017-11-01 13:54:02
Klaudia Nowak JAWOR
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
253 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 15:52:49
2017-11-01 13:46:54
Iga Biegalska KIAVOJ
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
252 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 15:53:05
2017-11-01 13:46:31
Iga Biegalska IKAR
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
251 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:40:05
2017-11-01 12:16:04
Katarzyna Wachowicz BERGAMO
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
250 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:40:24
2017-11-01 12:08:59
Martyna Sochacka SCADA
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
249 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:40:51
2017-11-01 12:08:30
Marta Pałucka LORD PHOENIX K
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
248 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:41:19
2017-11-01 12:08:02
Marta Pałucka EL SANTO
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
246 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 11:43:15
2017-11-01 10:20:16
Maria Żabik WEZYR-A
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
245 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 11:43:42
2017-11-01 10:07:34
Zofia Ciecholewska FUNNY BOY
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
244 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 11:44:05
2017-11-01 10:05:27
Zofia Ciecholewska CIVIS
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
243 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 11:44:29
2017-11-01 09:57:07
Filip Falkiewicz PŁENTA
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
242 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 11:44:48
2017-11-01 09:56:10
Filip Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
241 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 11:45:22
2017-10-31 23:57:49
Maja Skorwider DUX DAY
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
240 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 07:24:49
2017-10-31 23:57:17
Julia Martyni-Orenowicz CONAN I
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
239 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:39:46
2017-10-31 23:51:53
Marta Kucharska CONAN I
  • 2x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
233 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:43:07
2017-10-31 22:35:35
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
232 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 07:25:04
2017-10-31 22:29:00
Barbara Tomasik G'MEDYK
  • 2x 1/Kuce/Towarzyski Dokładności 238.1.1 50cm.
231 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 07:25:20
2017-10-31 22:28:11
Agata Parolczyk G'MEDYK
  • 2x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
230 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:44:13
2017-10-31 22:27:27
Agata Parolczyk KACPER
  • 1x 1/Kuce/Towarzyski Dokładności 238.1.1 50cm.
229 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:44:34
2017-10-31 21:19:07
Maria Padalak TIGRA
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
228 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:44:59
2017-10-31 21:01:18
Nicoll Ustjak MOONCANTA
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
227 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:45:17
2017-10-31 20:58:21
Justyna Motyl ORA
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
226 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:46:26
2017-10-31 20:36:42
Agata Przybysz CORMITELLO
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
225 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:47:01
2017-10-31 18:03:51
Daria Wasiołek DRAGON
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
224 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:47:34
2017-10-31 18:03:24
Daria Wasiołek CON CANTONIUS ZL
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
223 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:48:09
2017-10-31 17:49:32
Wiktoria Rezmer DAVIS
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
222 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:48:36
2017-10-31 17:18:06
Julia Burda BODYGUARD
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
221 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:49:08
2017-10-31 16:58:37
Joanna Zastróżna GOLDEN FLYER
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
220 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:49:27
2017-10-31 15:13:21
Oliwia Kaszubowska BRYLANT
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
219 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:49:54
2017-10-31 15:10:21
Martyna Lenczewska GIOTTO
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
218 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:50:21
2017-10-31 15:09:31
Julia Przytarska GIOTTO
  • 1x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
217 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:50:39
2017-10-31 15:04:23
Andżelika Olczak NAŚWIT
  • 2x 10/Kuce/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 50 cm.
  • 1x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
216 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:51:00
2017-10-31 15:02:31
Blanka Schulz GIOTTO
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
215 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:51:15
2017-10-31 14:44:32
Zosia Wojtkiewicz GIOTTO
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
214 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:51:54
2017-10-31 14:43:49
Zosia Wojtkiewicz BRYLANT
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
213 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:52:15
2017-10-31 14:41:46
Paweł Zieliński BRYLANT
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
212 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:52:31
2017-10-31 14:08:57
Julia Lewandowska NAŚWIT
  • 1x 1/Kuce/Towarzyski Dokładności 238.1.1 50cm.
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
211 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:52:47
2017-10-31 13:58:40
Dominika Górecka ROKI
  • 1x 1/Kuce/Towarzyski Dokładności 238.1.1 50cm.
210 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 19:30:42
2017-10-31 13:57:28
Zuzia Niziołek ROKI
  • 1x 1/Kuce/Towarzyski Dokładności 238.1.1 50cm.
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 1x 10/Kuce/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 50 cm.
  • 2x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
209 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:53:11
2017-10-31 13:07:10
Barbara Pietruszewska DOBRAWA
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
208 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 11:48:32
2017-10-31 10:22:29
Mikołaj Chilewski TISJAN
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
207 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 11:48:43
2017-10-31 10:22:06
Mikołaj Chilewski DOUBLE DIAMOND
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
206 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 11:48:53
2017-10-31 10:21:17
Mikołaj Chilewski CZAKRAM
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
205 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 07:47:48
2017-10-31 07:42:59
Aleksander Lewandowski WRÓŻBITA
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
204 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 07:48:06
2017-10-31 07:37:38
Marcin Orłowski AMARETTO
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
203 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 07:24:38
2017-10-30 22:05:10
Maja Psiuk ARAFAT
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
202 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 07:24:58
2017-10-30 21:41:36
Małgorzata Goetel HELIOS 155
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
201 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 07:25:25
2017-10-30 21:23:23
Marta Ledzion BABETTE
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
200 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 07:26:03
2017-10-30 21:22:31
Dominika Januszewska EFRET
  • 2x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
199 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 07:26:22
2017-10-30 21:21:56
Julia Szmelczyńska EFRET
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
198 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 07:26:55
2017-10-30 21:21:14
Daria Ekowska DUX DAY
  • 1x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
197 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 07:30:31
2017-10-30 20:56:11
Petja Ahonen PRIMA MIA
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 2x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
196 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 07:27:16
2017-10-30 19:14:26
Klaudia Manska NOWITA
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
195 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 07:31:05
2017-10-30 19:00:42
Adam Prajwocki CESOTHO
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
194 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 07:31:26
2017-10-30 18:23:09
Katarzyna Ostapiuk BON JOVI
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
193 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 13:17:22
2017-10-30 18:10:37
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
191 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 07:34:32
2017-10-30 17:25:30
Iga Wiśniewska TESS NEWA
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
190 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 13:03:55
2017-10-30 12:16:50
Martyna Woźniak AUSTRALIA
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
189 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 12:14:42
2017-10-30 12:05:52
Monika Mrozińska CADY
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
188 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 12:14:55
2017-10-30 11:51:59
Julianna Wojtal BAŁKAN
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 4/L/LICENCYJNY 100cm.
186 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 11:24:34
2017-10-30 11:18:17
Joanna Szałaś COTE D'OR
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 4/L/LICENCYJNY 100cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
185 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 11:24:46
2017-10-30 11:07:05
Julia Chanaj CASTOR
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
184 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:05:31
2017-10-30 09:32:33
Martyna Gerke KAMELIA J
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
183 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:05:51
2017-10-30 09:31:54
Martyna Gerke BERSANTA
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
182 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:06:26
2017-10-30 09:09:05
Monika Miler GAL
  • 2x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
181 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:53:45
2017-10-29 22:34:25
Adrianna Trzcińska ERA
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
180 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 22:17:34
2017-10-29 20:16:26
Sonia Niemiera SEGRINA
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
179 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 22:17:53
2017-10-29 20:02:30
Sławomir Polikowski QUINLEEN
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
178 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 22:18:08
2017-10-29 20:01:47
Jacek Polikowski CATINA
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 8/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
177 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 22:18:36
2017-10-29 20:01:20
Jacek Polikowski SAVINA
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
176 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 22:18:53
2017-10-29 20:00:36
Jacek Polikowski CAPEAU CLAQUE
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
175 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 22:19:10
2017-10-29 19:07:45
Julia Osowiecka MARRY QUEEN
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
173 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 22:20:19
2017-10-29 18:50:00
Łukasz Kaźmierczak CHARMANT BLUE
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 8/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
  • 1x 16/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
171 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 22:20:40
2017-10-29 18:23:42
Anna Reglińska PANCHO
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 16/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
170 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 22:20:59
2017-10-29 15:59:12
Marcin Joppek SID
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
169 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 22:21:20
2017-10-29 15:58:38
Marcin Joppek CADILLAC
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
168 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 22:21:43
2017-10-29 15:16:09
Dorota Spyra FIGIEL
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
167 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 22:22:09
2017-10-29 10:49:38
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 1/Kuce/Towarzyski Dokładności 238.1.1 50cm.
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 1x 10/Kuce/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 50 cm.
  • 1x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
166 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 08:22:08
2017-10-28 23:42:49
Julia Erbel VENTO
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
165 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 12:54:08
2017-10-28 23:00:41
Adrianna Trzcińska FURIOSA
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
164 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 08:24:53
2017-10-28 22:47:08
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
163 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 22:30:13
2017-10-28 22:27:21
Olga Mikołajun OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
162 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 22:30:44
2017-10-28 20:49:49
Daria Kreft FANTAZJA QUIRINA
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
161 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 22:31:08
2017-10-28 20:40:40
Julia Jarząbkiewicz BRAGO
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
160 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 22:31:27
2017-10-28 19:24:06
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
159 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 22:31:57
2017-10-28 19:23:34
Emilia Laskowska PAVAROTTI
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
158 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 22:32:17
2017-10-28 19:22:52
Emilia Laskowska CYCERA
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
157 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 22:32:35
2017-10-28 18:58:35
Oliwia Chudzik PUMER FOR PLEASURE
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
156 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 22:32:53
2017-10-28 18:56:02
Oliwia Burda MIRANDA
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
155 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 22:33:15
2017-10-28 17:50:18
Mateusz Ruskowski STAKOPEIA
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
154 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 22:33:36
2017-10-28 17:49:43
Mateusz Ruskowski READY FOR PLEASURE
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
153 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 22:34:01
2017-10-28 17:49:01
Mateusz Ruskowski RABIOSA
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
152 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 22:34:25
2017-10-28 17:48:09
Dariusz Kirszkowski CORTINA
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 2x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
151 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 22:34:47
2017-10-28 16:51:13
Monika Michalak RAYA DE RAVEL
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
150 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 22:35:04
2017-10-28 16:50:43
Monika Michalak PRYMULKA
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
149 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 22:35:19
2017-10-28 16:43:07
Anna Rozkosz BASKIL
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
148 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 22:35:40
2017-10-28 15:26:45
Grzegorz Psiuk MJT ARONN DU TALUS
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
147 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 22:35:56
2017-10-28 15:26:22
Grzegorz Psiuk JONATAN
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
146 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 22:36:11
2017-10-28 15:24:25
Grzegorz Psiuk GRAVIN
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
145 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 14:22:18
2017-10-28 14:00:00
Natalia Klebba ARIANA
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
144 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 14:23:11
2017-10-28 12:56:18
Renata Wójcik-Matelska NEVILLE S
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
143 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 14:22:41
2017-10-28 12:55:30
Renata Wójcik-Matelska CONCORD DE COEUR
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
142 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 14:22:56
2017-10-28 10:31:47
Maja Wolny WEZYR
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
141 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 14:23:31
2017-10-28 09:35:21
Paulina Zaleska LUKIER
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
140 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 14:23:53
2017-10-28 09:23:55
Agnieszka Wrońska MON CHERIE
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
139 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 14:24:13
2017-10-28 09:20:37
Sandra Irmer MAC DONNEL
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
138 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 14:24:44
2017-10-28 09:19:20
Sandra Irmer ALL MY HEART
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
137 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:03:46
2017-10-28 08:28:03
Jagoda Pełczyńska ATHENA LAZAR
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
136 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:05:59
2017-10-28 00:01:42
Marcin Olszewski DACCOR
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
135 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:06:20
2017-10-27 22:17:38
Wiktoria Aszyk CASINO
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
134 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:07:14
2017-10-27 21:26:35
Julia Nejman ORBITAL
  • 2x 4/L/LICENCYJNY 100cm.
133 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:07:50
2017-10-27 19:55:46
Weronika Grabińska DEBIUT
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
132 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:08:31
2017-10-27 19:03:34
Aleksandra Rykowska CANDILLO
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
131 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:08:52
2017-10-27 17:53:05
Maria Wintoch MOLLY C
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
130 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:09:21
2017-10-27 17:33:37
Maciej Gużkowski GERONIMO
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
129 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:09:48
2017-10-27 17:32:01
Maciej Gużkowski CONI I G.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
128 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:10:13
2017-10-27 17:30:57
Aleksandra Lusina-Gołaś VICTORY
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
127 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:10:38
2017-10-27 17:29:46
Aleksandra Lusina-Gołaś EXIKON
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
126 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:10:51
2017-10-27 17:28:58
Aleksandra Lusina-Gołaś HUNOR
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
125 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:11:14
2017-10-27 16:59:51
Anna Lenckowska TOPAZ
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 2x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
124 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:11:37
2017-10-27 16:58:19
Zuzanna Czub WENUS
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 2x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
123 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:12:17
2017-10-27 13:25:25
Sara Paliga LAPONIA
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
122 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:12:40
2017-10-27 12:34:18
Izabella Littwin DAFNE
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
121 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:13:05
2017-10-27 12:14:50
Michalina Binięda - Urbanowicz WERWA
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
120 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:13:30
2017-10-27 10:20:56
Olga Świątkowska CARELESS WHISPER
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
119 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:13:58
2017-10-27 10:20:22
Olga Świątkowska CHATARO
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
118 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:14:18
2017-10-27 10:20:08
Olga Świątkowska CARDHU
  • 1x 8/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
117 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:14:39
2017-10-27 10:16:29
Aleksandra Maciejczyk SKWARKA
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
116 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:14:55
2017-10-27 10:15:12
Zuzanna Gawęda TIJD VLIJT'S GYPSY
  • 2x 1/Kuce/Towarzyski Dokładności 238.1.1 50cm.
  • 2x 10/Kuce/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 50 cm.
115 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 09:15:15
2017-10-27 09:42:08
Julia Krasucka CHRICHNA OUISTREHAM
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
114 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 09:01:58
2017-10-27 08:54:58
Weronika Czarnecka FUNNY KG
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
113 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 09:02:08
2017-10-27 08:54:19
Weronika Czarnecka WALTRA
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
112 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 07:19:44
2017-10-26 22:20:12
Grzegorz Psiuk SPARTAN L
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
111 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 07:34:48
2017-10-26 20:44:40
Zofia Szopa HIDDEN DREAM
  • 2x 4/L/LICENCYJNY 100cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
110 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 07:21:55
2017-10-26 20:36:17
Hanna Suszek LIZA
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 2x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
109 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 07:22:14
2017-10-26 18:38:52
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 8/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
  • 1x 16/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
  • 1x 17/CC/CC1/Dwufazowy 274.5.6 140/145cm.
108 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 07:22:39
2017-10-26 18:38:10
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
107 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 17:29:34
2017-10-26 15:29:09
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
106 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 17:29:52
2017-10-26 14:52:09
Paulina Endraszka ZAMELUS W
  • 1x 9/CC/Zwykły 238.2.1 140cm.
105 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 17:31:41
2017-10-26 14:45:56
Natalia Kaczorowska KOKAINA
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 4/L/LICENCYJNY 100cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
104 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 17:32:03
2017-10-26 14:44:35
Katarzyna Wasilewska NAGATO
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
103 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 17:32:26
2017-10-26 13:40:19
Natalia Sochaj BELLA
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
102 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 17:34:19
2017-10-26 13:39:44
Przemysław Olech GWIAZDOR
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
101 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 13:27:36
2017-10-26 13:16:10
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
100 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 13:27:45
2017-10-26 12:40:22
Oliwia Roganowska BENJA LUNA
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
99 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 13:27:54
2017-10-26 11:44:31
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 9/CC/Zwykły 238.2.1 140cm.
  • 1x 17/CC/CC1/Dwufazowy 274.5.6 140/145cm.
98 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 11:35:24
2017-10-26 11:27:34
Weronika Laskowska HYDRON
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
97 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 22:36:30
2017-10-26 11:18:00
Anna Elbl BLOMMY BLUE
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
96 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 11:35:44
2017-10-26 11:05:33
Anna Chrzanowska BISQUIT R
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
95 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 11:35:53
2017-10-26 09:27:48
Katarzyna Gałan HAZEL
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
93 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 22:36:56
2017-10-25 21:53:53
Monika Gurazda O'KEY
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
92 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 07:32:45
2017-10-25 21:08:27
Anna Grzybowska - Skrodzka WIZARD M
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
91 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 07:32:54
2017-10-25 21:07:30
Alicja Olszewska COSIMA
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
90 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 07:33:02
2017-10-25 21:06:57
Agata Piastowska LORESCA J
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
89 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 07:33:10
2017-10-25 21:06:20
Agata Piastowska PASTORAŁKA
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
88 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 19:50:50
2017-10-25 17:37:10
Agnieszka Dryjas NARAM
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
87 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:02:00
2017-10-25 13:55:06
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
86 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:02:14
2017-10-25 12:27:43
Julia Krawczyk PERSJA D
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
85 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:02:24
2017-10-25 11:15:34
Maria Cimoszko-Zauliczna CANDY
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
84 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:02:32
2017-10-25 09:27:55
Agata Kurek CHACCO MARTII
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
83 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:02:41
2017-10-25 09:26:21
Mateusz Kiempa JAK CHEF
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
82 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:02:53
2017-10-25 09:25:47
Mateusz Kiempa CATALAYA
  • 1x 8/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
  • 1x 9/CC/Zwykły 238.2.1 140cm.
  • 1x 16/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
  • 1x 17/CC/CC1/Dwufazowy 274.5.6 140/145cm.
81 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:03:03
2017-10-25 08:11:19
Wiktoria Mielnik BŁYSZCZEK
  • 1x 1/Kuce/Towarzyski Dokładności 238.1.1 50cm.
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 1x 10/Kuce/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 50 cm.
  • 2x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
80 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:03:12
2017-10-24 21:16:09
Emilia Ramczyk DONHUAN
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
79 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:03:20
2017-10-24 20:49:59
Agata Mazur EUVILLE UNIQUE
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
78 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:03:27
2017-10-24 20:34:28
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
77 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:03:39
2017-10-24 20:17:14
Zuzanna Golicka PIPIN
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
76 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:03:48
2017-10-24 19:28:57
Paulina Rybarczyk VELCO SITTE
  • 1x 8/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
75 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:03:57
2017-10-24 19:28:34
Paulina Rybarczyk ROYAL CASSIN
  • 1x 8/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
74 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:04:06
2017-10-24 19:05:35
Sara Rodnicka JUNAR
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
73 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:04:15
2017-10-24 19:04:40
Julia Szamp GALILEO
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
72 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:04:23
2017-10-24 17:38:07
Aleksandra Kozłowska KACPER
  • 1x 1/Kuce/Towarzyski Dokładności 238.1.1 50cm.
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 1x 10/Kuce/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 50 cm.
71 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:04:33
2017-10-24 17:07:24
Karolina Staroniewicz COTTON
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
70 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:04:44
2017-10-24 17:05:45
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
69 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:04:53
2017-10-24 15:12:36
Aniela Lipińska GENESIS
  • 2x 4/L/LICENCYJNY 100cm.
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
68 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:05:02
2017-10-24 13:56:27
Dominika Bach RAY OF HOPE
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
67 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 19:29:34
2017-10-24 13:55:43
Dominika Bach LION
  • 1x 8/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
  • 1x 9/CC/Zwykły 238.2.1 140cm.
  • 1x 16/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
  • 1x 17/CC/CC1/Dwufazowy 274.5.6 140/145cm.
66 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:05:19
2017-10-24 12:51:56
Julia Lezner KRAKEN
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
64 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:05:37
2017-10-24 11:27:40
Tomasz Olszewski LUNA DTTL
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
63 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:05:46
2017-10-24 10:22:14
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
62 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:05:54
2017-10-24 10:20:49
Maja Miętek SORBONA
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
61 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:19:14
2017-10-24 10:05:24
Gabriela Ślifińska EROTICA
  • 1x 1/Kuce/Towarzyski Dokładności 238.1.1 50cm.
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 1x 10/Kuce/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 50 cm.
  • 1x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
60 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:19:25
2017-10-24 09:55:49
Magdalena Florkiewicz NOMINACJA
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
59 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 10:03:08
2017-10-24 09:32:20
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
58 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:19:58
2017-10-24 09:28:19
Maria Wintoch WAWRZYN
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
57 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:20:15
2017-10-24 09:19:34
Natalia Puszkiewicz BISKWIT
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
56 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:29:33
2017-10-23 23:34:41
Karolina Hartman EINSTEIN
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
55 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:29:47
2017-10-23 23:32:36
Karolina Hartman CULUMBUS
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
54 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:40:29
2017-10-23 22:24:23
Joanna Michalec DOLMAN
  • 2x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
53 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:40:51
2017-10-23 22:14:55
Maja Stasik FUKS
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
52 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:42:07
2017-10-23 22:12:49
Nikola Paszkiewicz ENYA
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
51 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:42:28
2017-10-23 22:01:17
Martyna Dobrowolska LADY CORMINT
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
50 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:42:46
2017-10-23 22:00:26
Seweryn Skrzyniarz ATLAS BAVARIA SON
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
49 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:43:11
2017-10-23 20:31:43
Jacek Grzywacz OLSTAR
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
48 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:43:23
2017-10-23 20:30:36
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 8/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
  • 1x 9/CC/Zwykły 238.2.1 140cm.
  • 1x 16/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
  • 1x 17/CC/CC1/Dwufazowy 274.5.6 140/145cm.
47 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:43:35
2017-10-23 20:29:23
Jacek Grzywacz GRASSI
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 8/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
  • 1x 16/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
46 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:43:47
2017-10-23 20:28:00
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 8/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
  • 1x 16/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
45 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:44:11
2017-10-23 18:20:27
Julia Nejman KAMIS
  • 1x 1/Kuce/Towarzyski Dokładności 238.1.1 50cm.
43 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:45:01
2017-10-23 18:13:55
Maja Krzyżyńska BRYLANT
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
42 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:45:40
2017-10-23 18:11:22
Anna Krupska CALIDA
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
41 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:45:21
2017-10-23 18:10:45
Zofia Suwała KAMIS
  • 1x 1/Kuce/Towarzyski Dokładności 238.1.1 50cm.
  • 2x 10/Kuce/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 50 cm.
40 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:45:57
2017-10-23 16:46:31
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
39 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:46:25
2017-10-23 15:54:01
Maja Stolarska MONTEZUMA
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
38 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:46:43
2017-10-23 13:19:15
Waldemar Golisz LUCKY LOOK
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
37 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:46:56
2017-10-23 13:18:28
Waldemar Golisz IRON
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
36 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:47:18
2017-10-23 12:35:34
Emilia Kostrzewska HOLLYWOOD
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
35 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:47:31
2017-10-23 12:27:32
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
34 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:47:47
2017-10-23 12:19:32
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
33 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:48:03
2017-10-23 11:57:53
Katarzyna Jachlewska PHOENIX 03
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
32 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:48:14
2017-10-23 11:57:37
Katarzyna Jachlewska KILIMANJARO TS
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
31 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 15:52:24
2017-10-23 11:57:03
Katarzyna Jachlewska INDIANA JOHNS L
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
30 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:48:47
2017-10-23 10:17:21
Paulina Chojnowska GEJSZA
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
29 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:49:03
2017-10-23 10:16:58
Witold Burzyński CHEOPS
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 8/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
  • 1x 16/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
28 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 08:53:31
2017-10-23 07:47:16
Monika Jackiewicz CAPRIOLE
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
27 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:28:47
2017-10-23 05:36:56
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
26 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:29:04
2017-10-23 00:43:57
Bartłomiej Włodarski GRANTALA S
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
25 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:29:17
2017-10-23 00:43:39
Bartłomiej Włodarski DARTAGO Z
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 8/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
  • 1x 16/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
24 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:29:31
2017-10-23 00:43:19
Bartłomiej Włodarski CEVILLA S
  • 1x 8/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
  • 1x 9/CC/Zwykły 238.2.1 140cm.
  • 1x 16/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
  • 1x 17/CC/CC1/Dwufazowy 274.5.6 140/145cm.
23 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:29:48
2017-10-23 00:42:45
Bartłomiej Włodarski CAFFISSIMO
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
22 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 20:17:30
2017-10-22 20:28:46
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
21 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:33:14
2017-10-22 18:05:11
Julia Karpiusz SERWAL
  • 2x 1/Kuce/Towarzyski Dokładności 238.1.1 50cm.
  • 1x 10/Kuce/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 50 cm.
20 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 09:02:29
2017-10-22 18:01:29
Aleksandra Grela PRIMERA
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
19 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:34:44
2017-10-22 17:59:16
Laura Lewandowska-Bachoń LOLIPOP
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
18 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:35:05
2017-10-22 14:48:21
Katarzyna Piesik INDYKCJA
  • 2x 4/L/LICENCYJNY 100cm.
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
17 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:35:29
2017-10-22 11:31:58
Lena Aleksandra Gabriel VIPER
  • 2x 1/Kuce/Towarzyski Dokładności 238.1.1 50cm.
  • 2x 10/Kuce/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 50 cm.
16 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:35:47
2017-10-22 10:52:53
Weronika Rudnicka RAMBO
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
14 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:37:40
2017-10-22 09:11:05
Bogdan Wróblewski ANGELA DE LA CRUZ
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
13 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:37:53
2017-10-22 08:41:02
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 8/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
  • 1x 16/C/Zwykły 238.2.1 130cm.
12 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:38:19
2017-10-22 08:32:01
Joanna Jagoda BOLOGNA
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
11 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:38:40
2017-10-21 22:56:14
Joanna Kulczycka SANTHOS 9
  • 1x 6/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x 14/P/Zwykły 238.2.1 110cm.
10 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 14:14:39
2017-10-21 21:49:59
Marcin Puścikowski GALON
  • 1x 7/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x 15/N/Zwykły 238.2.1 120cm.
8 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:39:38
2017-10-21 21:47:39
Zofia Rudel AGRESJA
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
7 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:40:30
2017-10-21 21:46:41
Michalina Pazik GRYF POMORSKI
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 2x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
6 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:40:47
2017-10-21 21:45:57
Barbara Kościelska WIKING PP
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
5 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:41:04
2017-10-21 21:44:59
Valeriia Chebotar DRAGON
  • 1x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1 100cm.
  • 1x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 13/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
4 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:41:48
2017-10-21 19:20:52
Pola Kwintkiewicz TULIPAN
  • 2x 1/Kuce/Towarzyski Dokładności 238.1.1 50cm.
  • 1x 10/Kuce/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 50 cm.
3 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:42:12
2017-10-21 19:19:00
Zuzanna Rzońca KAKTUS
  • 1x 1/Kuce/Towarzyski Dokładności 238.1.1 50cm.
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 70cm.
  • 1x 10/Kuce/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 50 cm.
  • 1x 11/Mini LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 70 cm.
2 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:42:29
2017-10-21 19:17:58
Dorota Lost G-SHOCK
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:42:50
2017-10-21 13:23:05
Anna Górska COLLARIO
  • 2x 3/ LL/Towarzyski Dokładności 238.1.1 90cm.
  • 2x 12/LL/Towarzyski – dwufazowy 274.5.3 90 cm.
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Osowiecka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (JM.)
O040278
2. Ahonen Petja KJ Bonin
S
O044258
3. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (J.)
O032628
4. Bach Dominika Sopocki KJ
S
O003482
5. Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
2006 (Mł.)
O036672
6. Binięda - Urbanowicz Michalina brak
S
brak
7. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O023934
8. Burda Oliwia Agropol Trzebiatów
2002 (JM.)
O028066
9. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
10. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (JM.)
O042760
11. Chebotar Valeria KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039773
12. Chilewski Mikołaj Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
1996 (MJ.)
O012869
13. Chojnacka Nadia BPK
2003 (JM.)
brak
14. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (J.)
O028694
15. Chrzanowska Anna VitaSport Brachlewo
S
O013784
16. Chudzik Oliwia bpk
2003 (JM.)
brak
17. Ciecholewska Zofia KJ Classic Solec Kujawski
2004 (JM.)
O040245
18. Cimoszko-Zauliczna Maria Pomorska Liga Jeździecka
S
O039477
19. Czarnecka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
S
O009824
20. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O024992
21. Czub Zuzanna OJK Mierzeja
2006 (Mł.)
brak
22. Dobrołowicz Kamila Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O019715
23. Dobrowolska Martyna bpk
2003 (JM.)
O028065
24. Dryjas Agnieszka JKS Rywal Grudziądz
S
O034622
25. Ekowska Daria Bez przynależności klubowej
2002 (JM.)
Brak
26. Elbl Anna KJ Koński Gaj Tanowo
1998 (MJ.)
O025336
27. Endraszka Paulina Sopocki Klub Jeździecki
S
O003891
10074861
28. Erbel Julia bpk
2003 (JM.)
Brak
29. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
30. Gabriel Lena Aleksandra VitaSport Brachlewo
brak
31. Gałan Katarzyna JKS Amico Mołdawin
S
O013130
32. Gawęda Zuzanna brak
2007 (Mł.)
O047345
33. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
34. Goetel Małgorzata GTH GDYNIA
S
O000252
35. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
36. Golisz Waldemar JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O026650
37. Gołek Karolina UKJ Neksico Karlino
S
O010132
38. Górecka Dominika Brak
2006 (Mł.)
Brak
39. Górska Anna Sopocki KJ
S
O003325
10142807
40. Grabińska Weronika Brak
2000 (J.)
Brak
41. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (J.)
O034583
42. Grzywacz Jacek Pomorska LJ w Dziemianach
S
O001013
43. Gurazda Monika KJ Pegaz Reda
S
O032375
44. Gużkowski Maciej KJ Bonin
S
O004178
45. Hartman Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
46. Hodowaniec Klaudia Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
brak
47. Irmer Sandra JKS Elcon Szczecin
2000 (J.)
O028063
48. Jachlewska Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
49. Jackiewicz Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
50. Jagoda Joanna VitaSport Brachlewo
S
O019056
51. Januszewska Dominika BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2005 (JM.)
brak
52. Jarząbkiewicz Julia Sopocki KJ
S
O008457
53. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
54. Kaczorowska Natalia UKJ Neksico Karlino
2001 (J.)
O041431
55. Karpiusz Julia bpk
2000 (J.)
brak
56. Kaszubowska Oliwia brak
2004 (JM.)
brak
57. Kaźmierczak Łukasz Sopocki KJ
S
O001045
58. Kiempa Mateusz CSJ Coval
S
O007043
59. Kirszkowski Dariusz Bpk
Rak
60. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (J.)
O021726
61. Kokowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O001603
62. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
63. Kostrzewska Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
64. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
65. Kowalczyk Jolanta Pomorska Liga Jeździecka
2000 (J.)
O042669
66. Kozłowska Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
2002 (JM.)
O035523
67. Krasucka Julia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
O034631
68. Krawczyk Julia Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O024984
10113471
69. Kreft Daria brak
2002 (JM.)
brak
70. Krupska Anna JKS NEKSICO KARLINO
S
O003240
71. Krzyżyńska Maja Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O028646
72. Kucharska Marta bez przynależności klubowej
2000 (J.)
brak
73. Kulczycka Joanna SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI
S
O007140
74. Kurek Agata Bpk
1999 (J.)
brak
75. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
brak
76. Laskowska Emilia SKJ Sopot
1999 (J.)
O024995
77. Ledzion Marta SKJ SOPOT
S
O007513
78. Lenckowska Anna OJK Mierzeja
2006 (Mł.)
brak
79. Lenczewska Martyna Brak
2005 (JM.)
Brak
80. Lewandowska Julia brak
2003 (JM.)
brak
81. Lewandowska-Bachoń Laura LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O032776
82. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
83. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (Mł.)
O036302
84. Lipińska Aniela Młyńska Struga
2001 (J.)
Brak
85. Littwin Izabella Brak
2002 (JM.)
Brak
86. Loose-Kulinkowska Katarzyna Stado Ogierów Starogard Gdański
S
O005279
87. Lost Dorota PLJ
1997 (MJ.)
O024663
88. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (Mł.)
brak
89. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
90. Maciejczyk Aleksandra VITASPORT BRACHLEWO
1999 (J.)
O038542
91. Manska Klaudia bpk
2003 (JM.)
brak
92. Martyni-Orenowicz Julia bez przynależności klubowej
S
brak
93. Mazur Agata SKJ Sopot
S
brak
94. Michalak Monika Bpk
2001 (J.)
O036263
95. Michalec Joanna Pomorska Liga Jeździecka
S
O040934
96. Mielnik Wiktoria bbk
2005 (JM.)
brak
97. Miętek Maja Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
98. Mikołajun Olga Otomiński Klub Jeździecki Tabun
1996 (MJ.)
O015207
99. Miler Monika brak
2002 (JM.)
brak
100. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (J.)
O026670
101. Miś Karolina Ukj karmen Niekłonice
2006 (Mł.)
Zzj
102. Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
2000 (J.)
O030561
103. Mrozińska Monika Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O015032
104. Nejman Julia Ukj neksico karlino
2000 (J.)
Brak
105. Niemiera Sonia Gdyńskie Towarzystwo Hipiczne
S
O010092
106. Niziołek Zuzia brak
2006 (Mł.)
brak
107. Nowak Klaudia UKJ Neksico Karlino
2001 (J.)
brak
108. Olczak Andżelika Brak
2002 (JM.)
Brak
109. Olech Przemysław Pomorska liga jeździecka
1997 (MJ.)
O028624
110. Olszewska Alicja Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
o025506
111. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin
S
O011251
112. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
113. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
114. Ostapiuk Katarzyna JKS Senny Nowęcin
2002 (JM.)
O037295
115. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun
2006 (Mł.)
O041037
116. Paliga Sara Pomorska liga jeździecka
1999 (J.)
O035528
117. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
118. Parolczyk Agata BPK
2004 (JM.)
brak
119. Paszkiewicz Nikola Niezrzeszony
2001 (J.)
Brak
120. Pawłowski Konrad KJ Arpav Gdańsk
S
O003340
121. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (JM.)
O035883
122. Pełczyńska Jagoda Pucki klub jezdziecki
2002 (JM.)
160816
123. Piastowska Agata PLJ
S
O008330
124. Piesik Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O039479
125. Pietruszewska Barbara Stajnia Lipnik
S
brak
126. Plata Emilia bpk
2003 (JM.)
brak
127. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
128. Polikowski Jacek Jeździecki Klub Sportowy Agro-Pol
S
O002497
129. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
130. Potrzebowska Natalia Bpk
2004 (JM.)
Zzj
131. Prajwocki Adam Bpk
S
0040432
132. Przybysz Agata BPK
S
xxxx
133. Przytarska Julia Brak
2001 (J.)
Brak
134. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
135. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
136. Psiuk Grzegorz sobieski jumping team
O001094
137. Psiuk Maja bpk
2006 (Mł.)
brak
138. Psiuk Maja brak
2006 (Mł.)
brak
139. Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O001325
140. Puszkiewicz Natalia St. Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O012080
141. Ramczyk Emilia JKS Senny
2002 (JM.)
O037293
142. Reglińska Anna Pomorska LJ w Dziemianach
2000 (J.)
O034383
143. Rezmer Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
1996 (MJ.)
O022797
144. Rodnicka Sara Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2001 (J.)
O042402
145. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
146. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
147. Rozkosz Anna Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O042667
148. Rudel Zofia KJ AS Dream
2001 (J.)
O032625
149. Rudnicka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O031006
10124496
150. Ruskowski Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyń
S
O002060
151. Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko
S
O009731
152. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O044241
153. Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O012560
154. Rzońca Zuzanna PLJ
2004 (JM.)
O043451
155. Schulz Blanka Brak
2003 (JM.)
Brak
156. Skorwider Maja Bez przynależności klubowej
2003 (JM.)
Brak
157. Skrzyniarz Seweryn Niezrzeszony
1996 (MJ.)
O036084
158. Ślifińska Gabriela Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
brak
159. Sochacka Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
Brak
160. Sochaj Natalia SARBSK POD DĘBAMI
2000 (J.)
O026143
161. Spyra Dorota bpk
S
brak
162. Staroniewicz Karolina Pomorska Liga Jeździecka
S
O035529
163. Stasik Maja bpk
2001 (J.)
O033319
164. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
165. Stolarska Maja PLJ
2001 (J.)
O039626
166. Sulewska Marta brak
S
brak
167. Surma Julia bpk
2000 (J.)
brak
168. Suszek Hanna ukj neksico karlino
2005 (JM.)
brak
169. Suwała Zofia JKS NEKSICO KARLINO
2008 (Mł.)
brak
170. Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007183
10089755
171. Świec Konstancja Ukj karmen Niekłonice
2002 (JM.)
Zzj
172. Synoradzka Zofia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2003 (JM.)
O038931
173. Szałaś Joanna KJ Bertyn
S
O020231
174. Szamp Julia BPK
2005 (JM.)
Brak
175. Szmelczyńska Julia Bez przynależności klubowej
2002 (JM.)
brak
176. Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O034983
177. Szostak Iga KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O029098
178. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O037535
179. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O036686
180. Tomasik Barbara BPK
2003 (JM.)
brak
181. Trzcińska Adrianna Pomorska Liga Jeździecka
S
O024988
182. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy LOTNA Słupsk
S
O012417
183. Ustjak Nicoll brak
S
brak
184. Wachowicz Katarzyna Brak
1998 (MJ.)
Brak
185. Wasilewska Katarzyna UKJ Neksico Karlino
S
O037684
186. Wasiołek Daria PLJ
S
O001990
187. Wiese Julia Stajnia Jaruzyn
1997 (MJ.)
O031143
188. Wintoch Maria Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O031453
189. Wiśniewska Iga Brak
1998 (MJ.)
brak
190. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
191. Wnuczko Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O032560
192. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar
S
O004016
193. Wojtal Julianna Bertyn - Piastowo
2004 (JM.)
O038237
194. Wojtkiewicz Zosia brak
2004 (JM.)
brak
195. Wolny Maja KJ Dilmar
1998 (MJ.)
O023178
196. Woźniak Izabela Neksico Karlino
S
O013999
197. Woźniak Martyna Pomorska Liga Jeździecka
1996 (MJ.)
O030663
198. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
199. Wrońska Agnieszka KJ La Scalla
2004 (JM.)
O027197
200. Wujec Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
S
O033178
201. Żabik Maria Pomorska Liga Jeździecka
S
O037490
202. Zaleska Paulina Klub Jeździecki Młyńska Struga
1997 (MJ.)
O022443
203. Zastróżna Joanna Pomorska Liga Jezdziecka
S
O007114
204. Zieliński Paweł Brak
S
Brak
205. Żygowski Mikołaj Klub Jeździecki Arpav
2002 (JM.)
O034183
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

244

AGRESJA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: .
M: .
O: Anna Pehnke-Rudel
B: .
K017591
2.

125

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada F: Ekwador /
M: Argenta /
O: Leszek Pawlak
B: Aleksandra Lusina
K024450
3.

62

AMARETTO INNA DEU 2007 Wałach kasztanowata F: Azti Frizzante
M: Golden Girl
O: Marcin Orłowski
B: Niemcy
K021806
4.

239

ANGELA DE LA CRUZ KWPN NED 2005 Klacz gniada F: Numero Uno
M: Zandoria Z
O: Jolanta Jaruga
B: W.C. Van Dam
103KP22 528003 05.06451
5.

119

ARIANA M POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: x
B: x
K018476
6.

212

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Stanisław Malek
B: SK Racot
K018792 616007610061110 105EZ01
7.

252

ASER SP POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Imequyl / Luron
M: Astra / Donald
O: Jacek Bogalecki
B: Anna Tyszko
K012158 616009540050207 104UP92
8.

127

ATHENA LAZAR Trakeńska POL 2009 Klacz inna F: Ekkor
M: Azarda
O: Teresa Detlaf
B: Anna Ciesielska
K015851
9.

208

ATLAS BAVARIA SON WESTF GER 2005 Wałach siwa/165 F: Atlas Bavaria
M: Vandalin
O: Seweryn Skrzyniarz
B: Peter Nagel-Tornau
K016277 DE441411951405
10.

76

AUSTRALIA Trakeńska POL 2009 Klacz kara F: Ajbek
M: Alpeja
O: Grzegorz Woźniak
B: Katarzyna, Przemysław Bolescy
K023800 POL 732 01 00552 09
11.

65

BABETTE Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz kara F: Kilian 38
M: Bijou
O: Anna
B: ......
brak
12.

78

BAŁKAN Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Grand de La Cour
M: Bursa
O: Wojtal Arkadiusz
B: Paprocki Stanisław
K017134
13.

115

BASKIL Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada F: Boliwar
M: Bukwa
O: Anna Alicja Rozkosz
B: Wiesław Gałązka
K021825 616 007 52 00399 11
14.

161

BELLA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada F: ABSURD
M: BYSTRA
O: AGNIESZKA SOCHAJ
B: KOPERKIEWICZ ANNA
K024313
15.

164

BENJA LUNA DRP GER 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
O: Agnieszka Roganowska
B: Jana berg
K022352 DE422220086308
16.

24

BERGAMO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Marino
M: Bazia
O: Katarzyna Wachowicz
B: Rzeczna
Brak
17.

82

BERSANTA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Santiego
M: Bereta
O: Marcin Gerke
B: Marcin Gerke
brak 616009520008811
18.

201

BISKWIT WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Granillis / Granus
M: Bina / Czuwaj
O: Piotr Serocki
B: Jacek Okrój
K021139 007610209905
19.

167

BISQUIT R SP POL 2008 Klacz gniada F: Hetman
M: Boliwia
O: Ewa Dyduła & Anna Chrzanowska
B: Artur Kiempa
K015436 POL009530067208
20.

101

BLOMMY BLUE OLD DEU 2013 Wałach gniada F: Billy King/Baloubet du Rouet
M: Chaccerta/Chacco Blue
O: Bogumiła Elbl
B: Gestut Lewitz
Brak
21.

182

BŁYSZCZEK KUC POL 2004 Klacz izabelowata/kuc:120 F: Olaf
M: Bianka
O: Beata Smolarska
B: Olbrych Fryderyk
brak
22.

241

BOLOGNA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy
M: Bogini
O: Joanna Jagoda
B: Ćwik Ireneusz
K022539 616009520028313
23.

71

BON JOVI KWPN POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Ustinov
M: Pinodorijke
O: Dariusz Miśkiewicz
B: I.Broers
NL5280030602781
24.

103

BRAGO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Day Dream II S
M: Bruna
O: Julia Jarząbkiewicz
B: Joanna Jankowska
K017663 POL 009530230307
25.

214

BRYLANT SP POL 2006 Wałach siwa F: Grikos
M: Biafra
O: Oświata Lingwista
B: Gruchała Magdalena
K015645 616009530294006
26.

52

BRYLANT Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach siwa F: Grikos
M: Biafa
O: szkoła Jazdy Konnej oświata-lingwista
B: brak
brak
27.

94

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: CORRADO BOY / CORRADO I
M: CELYNA / LANDOR
O: MARCIN JOPPEK / Partners Sp.z o.o.
B: ADAM MRÓZ
K022195 616007520060012
28.

77

CADY HUN HUN 2010 Wałach kara F: Agropoint Cosmos
M: Igazgyongy
O: Design and Business sp. z o. o.
B: Beke Endre
K022392
29.

232

CAFFISSIMO Westf. GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I
M: Cortina / Careras
O: Adam Sałacki
B: Stefanie Kolthof
K022472
30.

215

CALIDA Hannover GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
O: Anna krupska
B: Klaus below
K019373 De 431316772110 Brak
31.

132

CANDILLO Oldenburg POL 2008 Wałach ciemnogniada/169 F: Cola
M: Pianisa
O: Andrzej Małasiewicz
B: brak
K023149
32.

176

CANDY Oldenburg POL 2006 Klacz gniada/173 F: Cajero / Caretino
M: Illusion I I I / Lauries Crusador
O: Bogusława Cimoszko
B: Wilski
K010971 DE418181104506
33.

88

CAPEAU CLAQUE Holsztyńska GER 2004 Wałach F: Cassini II
M: Holiday I
O: Sławomir Polikowski
B: Konrad Deister
K012506
34.

227

CAPRIOLE SP POL 2009 Klacz gniada F: Candiavolo
M: Gazelle
O: Monika Jackiewicz
B: Rudiger Wassibauer
K020568
35.

147

CARDHU OS GER 2010 Klacz kara F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
O: Olga Świątkowska
B: Gestuet Lewitz
K017099 DE418184084910 104TK58
36.

145

CARELESS WHISPER HOL GER 2012 Klacz gniada F: Clearway
M: Olinda I
O: Olga Świątkowska
B: Hanz-Dieter Port
brak
37.

80

CASTOR HOL GER 2006 Wałach gniada/172 F: Concreto /
M: Keley / Leonid
O: Leszek Pawlak
B: Frank Bensemer
K011970 DE421000273906
38.

181

CATALAYA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Meerrose RS / Argentinus
O: Paula Mańczak
B:
K015549 DE431310559609 104WJ09
39.

86

CATINA Holsztyńska GER 2010 Klacz gniada F: Clarimo
M: Moreen I
O: Sławomir Polikowski
B: Brak
Brak
40.

70

CESOTHO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: LESOTHO
M: CZANDORA
O: Prajwocki Adam
B: Nowielice Sp.zo.o
?018611 POL 009 64 00750 07
41.

231

CEVILLA S SP POL 2009 Klacz gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K018082 616009520043209
42.

179

CHACCO MARTII SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Cybina
O: Marta Grabowska
B: Sk Rzeczna
-
43.

91

CHARMANT BLUE HAN. POL 2009 Ogier gniada F: Chacco Blue
M: EL-CORAZON
O: Kaźmierczak
B: x
K022483
44.

146

CHATARO OS GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue
M: Centara
O: Olga Świątkowska
B: Gestuet Lewitz
K017310
45.

226

CHEOPS Wielkopolska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Kołczan
M: Celinka
O: Witold Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K011538
46.

133

CHRICHNA OUISTREHAM Sell Francais POL 2012 Klacz gniada F: Flamenco Desemilly
M: Gerosa
O: Żaneta Krasucka
B: David Aissa
K022547
47.

31

CIVIS Fulblut POL 2001 Wałach gniada F: Jape
M: Cisza
O: Dariusz Miśkiewicz
B: SK Stubno
Brak
48.

249

COLLARIO Oldenburska GER 2013 Wałach gniada/174 F: Collado
M: Osaria
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
brak DE433330254713
49.

48

CON CANTONIUS ZL Niemiecki Koń Sportowy GER 2010 Wałach siwa F: Cancoon
M: Chantal HL
O: Daria Wasiołek
B: Zuchtgemeinschaft Linnenbrink GbR
K020569
50.

14

CONAN I Szlachetna Półkrew POL ..... Wałach siwa F: ......
M: .........
O: Agnieszka Racka
B: Szymańscy
K023083
51.

121

CONCORD DE COEUR HOL GER 2011 Wałach siwa F: Coupe De Coeur / Calido I
M: Zara XXVIII / Clarimo
O: Renata Wójcik-Matelska
B:
K020781 DE421000001511
52.

136

CONI I G. SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Cros / Chambertin
M: Columbia / Cassini I
O:
B:
K021094 616009640028911 105DW63
53.

45

CORMITELLO Holsztyn GER 2013 Ogier kara F: xxxx
M: xxxx
O: xxxx
B: xxxx
xxxx
54.

112

CORTINA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis
M:
O: Dariusz Kirszkowski
B: Dariusz Kirszkowski
Brak
55.

170

COSIMA Oldenburska GER 2004 Klacz gniada F: Contifax
M: Quinesse
O: Agata Piastowska
B: Sprehe
K014442
56.

79

COTE D'OR SP POL 2009 Wałach gniada F: Carry Son
M: Hera XXXIV
O: Joanna Szałaś
B: Farysej Urszula
K018874
57.

189

COTTON WLKP POL 2009 Wałach gniada/160 F: COTTON CLUB
M: WIKARTA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KERNER GRZEGORZ
K023529 616007640083909
58.

203

CULUMBUS Westfalska POL 2010 Wałach gniada F: Fusain du Defey
M: Chmura
O: Wiesław Hartman
B: Marek Romanowski
K018227
59.

106

CYCERA OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Cador
M: Laviva/Quality
O: KJ Barłomino
B: brak
K023449
60.

60

CZAKRAM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach gniada F: Chellano's Boy D Z
M: Czelari
O: Chilewski Arkadiusz
B: Kierznowski Stefan
brak
61.

128

DACCOR SP POL 2012 Wałach siwa/167 F: Marino
M: Dakota
O: Krzysztof Myszka
B: Krzysztof Myszka
K021689
62.

143

DAFNE SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Dal
M: NN
O: Izabella Littwin
B: Jan Wysocki
Brak
63.

157

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman
M: Dangai
O: Katarzyna Loose-Kulinkowska
B: Marianna i Stanisław Wiśniewscy
K020105
64.

230

DARTAGO Z ZANG POL 2010 Ogier gniada F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: C. Fabrina Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K017199 056015Z55795310
65.

49

DAVIS SP POL 2009 Wałach gniada/165 F: FRED
M: DOROTHY
O: VST Group Ltd
B: STANISŁAW KRAJNIK
K014936 POL009520025709
66.

131

DEBIUT Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Wałach siwa/173 F: Fred
M: Dyplomacja
O: Krzysztof Grabiński
B: Weronika Kruk
Brak 009520061809
67.

9

DIAMENT Trakeńska POL 2012 Ogier kara F: Emis
M: Delicja
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
K023234
68.

56

DOBRAWA SP POL 2013 Klacz gniada F: WINSTON
M: DEMIRA
O: Barbara Pietruszewska
B: Rosławska Joanna
brak
69.

33

DOLCE VENTO SP POL 2010 Wałach gniada F: NIGHTCARRY
M: DOLCE VITA
O: Filip Falkiewicz
B: Wilska Paulina
K019420
70.

204

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
brak
71.

183

DONHUAN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Noe D'Isle / Ryon D'Anzex
M: Dracena / Avanti
O: Małgorzata Jachnicka-Ramczyk
B: SK Kadyny
K018620 POL009600011908
72.

185

DORILLA W Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada F: Landor
M: Doris
O: Agnieszka Brzezińska- Wiese
B: Wójcik Renata
K019513 616 007 52 01087 09
73.

59

DOUBLE DIAMOND Oldenburger Springpferd Fohlen GER 2008 Wałach kasztanowata F: Diamant De Semilly
M: Quantum Pleasure
O: Lidia Chilewska
B: Annamarie Hartmann
K018435
74.

47

DRAGON SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chery Cordial
M: Doretta Z
O: Daria Wasiołek
B: Derlecki Andrzej
K015439
75.

246

DRAGON Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Emis
M: Duma
O: Anna Chabotar
B: Mirosław Kulpiński
K022538
76.

34

DUX DAY SP POL 2010 Wałach gniada F: Day Dream II S
M: Daka
O: Agnieszka Racka
B: Anna Pawelec-Rolbiecka
K016360
77.

66

EFRET Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Karbit
M: Etna
O: Wojciech Homa
B: Ryniec Henryk
bak
78.

202

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/167 F: Cardento/Capitol I
M: Zesinaa-A/Casco
O: -
B: -
K020492 528210002340600
79.

27

EL SANTO Hanover GER 2009 Ogier ciemnogniada F: El Bundy
M: Rasa S
O: Andrzej Boczek
B: brak
brak
80.

8

EMPAT RATOES RIBOE KWPN POL 2009 Wałach siwa/182 F: Corland
M: Versace
O: Tomasz Szostak
B: T.Swaanen
brak 528003200905095
81.

206

ENYA OS POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Palegro
M: Evita
O: Julia Bieganowska
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
Brak
82.

262

ENZO KWPN POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Diarado
M: Ophelia 1
O: Małgorzata Tejchman
B: Niemcy
Brak
83.

174

ENZO KWPN NLD 2009 Wałach kara/167 F: Diarado
M: Sefine
O: Małgorzata Tejchman
B: Hubert Kierznowski
K016512
84.

36

ERA SP POL 2013 Klacz gniada F: Zahros R
M: Eligranta
O: Aleksandra Furgo
B: Bartosz Goszczyński
brak 616009610202713
85.

197

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Ewelina Kostrzewska
B: Troyberg Helena
K023747
86.

184

EUVILLE UNIQUE Oldenburg POL 2011 Wałach siwa F: H-Ekwador
M: Liberta
O: Agata Mazur
B: Ewa Prus
brak
87.

138

EXIKON KWPN POL bzhs Wałach siwa F: bzhsh
M: bzhsh
O: bhzyy
B: bbzhs
hzgshh
88.

199

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel
M: Fabrina
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
brak
89.

102

FANTAZJA QUIRINA SP POL 2003 Klacz gniada F: Turbud Quirinus
M: Fortuna
O: Dominika Bach
B: Dominika Bach
brak
90.

95

FIGIEL KUC POL 2002 Wałach kara/kuc: F: Elpar
M: Figa
O: Katarzyna Pachowska
B: SK Plekity
brak
91.

205

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/176 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Fulda /
O: Nikodem Stasik
B:
K014666 616009640093809
92.

30

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk/
M: Ksantia/
O: Joanna Ciecholewska
B: Piotr Ciecholewski
brak
93.

150

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi /
M: Finezja KG / Kastet
O: Weronika Czarnecka
B:
K020664 616009610148011
94.

35

FURIOSA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Frezja
O: Aleksandra Furgo
B: Ewa Rybicka
K022754
95.

234

G-SHOCK SP POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Imequyl
M: Gracyja
O: P. Wnorowska
B: E. Nikołajuk
brak 616 009 51 03936 11
96.

6

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KORDULASIŃSKI ANDRZEJ
K020548 616013661480610
97.

83

GAL Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach gniada F: Stato King
M: Gandawa
O: Hanna Łuczkowska
B: SK Rzeczna
brak
98.

178

GALILEO SP POL 2008 Wałach gniada/166 F: CALIRO
M: GUERNICA
O: Agnieszka Szamp
B: Leszek Szymański
K023100 POL009530232208
99.

259

GALIRO sp POL 2007 G grey F: Caliro
M: Guernica/Lexus
O: Robert Hestkowski
B:
K016772
100.

261

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
101.

57

GALON SP POL 2010 Wałach siwa F: Rytm
M: Gandawa B
O: Marcin Puścikowski
B: Żuraw Stanisław
K016323
102.

11

GAMON Westfalska POL 18.03.2012 Wałach gniada/175cm F: Dionizos
M: Gama
O: Marta Sulewska
B: Marek Romanowski
brak DE 441411456712
103.

225

GEJSZA Wielkopolska POL 2009 Klacz kara/mk: F: Kołczan
M: Gafme
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K018445 POL007600024609
104.

191

GENESIS Wielkopolska POL 2002 Klacz gniada F: Niels
M: Gwadiana
O: Dariusz Lipiński
B: Renata Wójcik-Matelska
Brak
105.

135

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
O: Andrzej Gołaś
B:
K020233 528003201110280 105MJ02
106.

53

GIOTTO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa F: Caliro
M: Groteska
O: szkoła Jazdy Konnej oświata-lingwista
B: brak
brak
107.

51

GOLDEN FLYER XX POL 2010 Wałach gniada F: Fly to the Stars
M: Goolden Queen
O: Joanna Zastróżna
B: SK.Krasne
K018842
108.

229

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada F: Talent Charboniere
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Stanisław Szurik
B: Stanisław Szurik
K023351
109.

211

GRASSI SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Germina / Vittorio
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K019419 616009530345909 105FB50
110.

118

GRAVIN KWPN GER 2011 Klacz gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Hannelore / Kaiserstern
O: Makrum Jumping Team
B:
K021575 528003201104316
111.

243

GRYF POMORSKI WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Biwak
M: Galanka/Bergamo
O: Magdalena Nosewicz - Pazik
B: .
K013949
112.

162

GWIAZDOR Małopolska POL 15.05.2009 Wałach siwa/168 F: Minneapolis
M: Gracja
O: Agnieszka sochaj
B: Mazurek julian
K024314 006580198209
113.

168

HAZEL SP POL 2008 Klacz gniada F: Quamiro
M: Hestia
O: Maja Baron
B: Michał Szadkowski
brak
114.

64

HELIOS 155 OLD GER 2002 Wałach ciemnogniada F: HERALDIK xx
M: RENI II
O: MAŁGORZATA GOETEL
B: RIEKE LEMBERG
K010619 DE 433 330431302
115.

74

HIDDEN DREAM Wielkopolska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Holan
M: Herpa
O: Adam Szopa
B: Racka Agnieszka
K014889 616 007 53 01918 09
116.

220

HOLLYWOOD Wielkopolska POL 2006 Wałach siwa F: Powój
M: Happy Girl
O: Danuta Tarnowska
B: Danuta Tarnowska
K023338
117.

221

HOP HOP SIMONI Typ Szlachetny POL 2012 Klacz siwa F: Willemoes
M: Nouba Du Blequin
O: Ewelina Kostrzewska
B: Peter Simoni
K022088
118.

139

HUNOR KDBS POL jjjh Ogier siwa F: hvv
M: hggh
O: hhh
B: gxd
vvcc
119.

17

ICEGIRL D NRPS BEL 2012 Klacz ciemnogniada F: Iceberg
M: Idorette P
O: Wiesława Piećko
B: Dingemanse Horses Ass
K022984
120.

23

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
O: Artur Biegalski
B: .
K016484 12419
121.

20

INDIANA JOHNS L SP POL 2002 Ogier kasztanowata F: Player
M: Iranda L
O: Katarzyna Jachlewska
B: Tomasz Błotniak
K007047
122.

236

INDYKCJA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Barbur
M: Inguri
O: Teresa Piesik
B: Stadnina Koni Pępowo Sp.z oo z/s w Gogolewie
K022317 616007610128609
123.

219

IRON SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Qumball / Kimball
M: Ironia / Caletto-Son
O: Waldemar Golisz
B: Waldemar Golisz
K016760 616009670000493
124.

180

JAK CHEF M POL 2005 Wałach F: chef supreme
M: Juka
O: Paula Mańczak
B: Polska
K009464
125.

21

JAWOR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jawa
O: Grzegorz Maliszewski
B: Grzegorz Maliszewski
brak
126.

117

JONATAN Małopolska POL 2010 Wałach siwa F: Ramzes
M: Julita / Divisor
O: MJT
B: Polska
K022561 616006590215810
127.

177

JUNAR Typ Szlachetny POL 2000 Wałach kasztanowata/166 F: Brak
M: Brak
O: Róża Rodnicka
B: Brak
K023862 POL999520217904
128.

5

KACPER KUC POL 2012 Wałach srokata/kuc: F: Olaf
M: Kaśka
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Grabiarz Krzysztof
Brak 616 999 59 00156 12130
129.

248

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P.
M: Kropka
O: D. Bednarska
B: M. Dziąg
K016358 POL013670078008
130.

12

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: PSIK
M: KLAUSINKA
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
brak POL013530136706
131.

81

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis/Cantanis
M: Kanada/Maram
O: Marcin Gerke
B: Jędrzejewski Krzysztof
K018912 POL009520053506
132.

213

KAMIS KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:114 F: NN
M: NN
O: ZOFIA SUWAŁA
B: NN
BRAK
133.

258

KARLSSON hol. 2004 S bay F: Dolany hol./Donnerhall old.
M: Kiara III hol./Loutano hol.
O: Witold Jakubiec
B:
K008809
134.

22

KIAVOJ SP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Convoi
M: Kiara
O: Artur Biegalski
B: .
K016282 POL 009 53 01758 08
135.

224

KILIMANJARO TS TRK. POL 2011 Ogier F: Veloce de Favi
M: Kobrynia TS / Apogej
O:
B:
K018496
136.

159

KOKAINA SP POL 2008 Klacz inna F: Armani
M: Kokietka
O: Natalia Kaczorowska
B: Iwona Wawrzyniak
brak
137.

96

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc: F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
brak 616013580270509
138.

193

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
139.

207

LADY CORMINT HOL GER 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Cornint /
M: Deichgrefin / Landlord
O: Edyta Dobrowolska
B:
K023756 421000245611
140.

142

LAPONIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/169 F: Palegro
M: Lansada
O: Dorota mueller
B: Nie wiem
K018612
141.

165

LAUR SP POL 2007 Wałach gniada F: For Keeps / For Pleasure
M: La Jana / Landadel
O: Konrad Pawłowski
B: Ewa Fabińska
K017882 POL009510458207
142.

98

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump
M: Kathleen I
O: Gerken Kai
B: Dominium
K016463 DE421000414710
143.

104

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: Thomsen Christine
K014433 DE421000261506
144.

46

LION SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Empire / Embassy I
M: Linda / Rubin
O: Mirosław Bach
B: Andrzej Felski
K012386 POL009600357307 104JV58
145.

154

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
O: Anna Krupska
B: nn
brak
146.

235

LOLIPOP SP POL 2010 Wałach gniada F: Landos II
M: Luna/Landgold
O: Laura Lewandowska-Bachoń
B: -
K021225
147.

171

LORESCA J SP POL 2010 Klacz kara F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Agata Piastowska
B: Kwiron Juszczak
K020941
148.

218

LUCKY LOOK HAN GER 2004 Wałach gniada F: Laptop / Loredo
M: Laptop / Loredo
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
K010069 DE431314604604
149.

123

LUKIER SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Iloczyn
M: Lambada
O: Paulina Zaleska
B: Karolina Ferenstein
K013157
150.

194

LUNA DTTL Oldenburska GER 2010 Klacz gniada F: Lord Pezi
M: Leinanie
O: Adam Olszewski
B: Marita Niehaus
Brak
151.

126

MAC DONNEL WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Graf Majus Polonus
M: Macedonia
O: Maciej Kujawski
B: Jacek Borowski
K018003
152.

254

MARLEY F:
M:
O:
B:
153.

89

MARRY QUEEN Oldenburska POL 2006 Klacz ciemnogniada/164 F: Quantum
M: Montana VI
O: Alicja Osowiecka
B: Andreas Kosicki
K012423
154.

251

MELISSA C SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Check In 2
M: Manga
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020471 616009530355709
155.

255

MINOS F:
M:
O:
B:
156.

108

MIRANDA Małopolska POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Emanor
M: Mistyka
O: Małgorzata Burda
B: Aleksander Sokołowski
K019210 616006580174610
157.

116

MJT ARONN DU TALUS S.F. FRA 2009 Ogier gniada F: Orlando / Heartbreaker
M: Sonora du Talus / Mr Blue
O: MJT Sp.zo.o.
B: Francja
K018679 10385275G
158.

134

MOLLY C SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Check In 2
M: Montana C
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020472 616009530355809
159.

124

MON CHERIE SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Carpediem / Coriano Z
M: Montana VI / Caletto I
O: Dariusz Reszuta
B: Wilski
K015456 616009530093809
160.

217

MONTEZUMA Pełna Krew Angielska POL 2010 Klacz gniada F: Roulette (GB)
M: Mythical Spree
O: Arkadiusz Stolarski
B: Arkadiusz Stolarski
K020582 416/2011
161.

43

MOONCANTA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cantanis
M: Moonlight
O: Nicoll Ustjak
B: Stasiuk Robert
brak
162.

190

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: MARKIES V
M: NIRWANA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: STADO OGIERÓW STAROGARD GDAŃSKI
brak 616009600175011
163.

3

NABLA SP POL 2011 Klacz gniada F: Marino
M: Blabla
O: Małgorzata Marcinkowska
B: Zbigniew Lademann
brak
164.

160

NAGATO SP POL 2007 Wałach inna F: Karbon
M: Nauma
O: Katarzyna Wasilewska
B: SK Rzeczna
K022014 12736
165.

173

NARAM SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Romualdo
M: Nasza Mi
O: Agnieszka Dryjas
B: Marcin Gerke
K013716
166.

54

NAŚWIT Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach siwa F: Złocień
M: Natasza
O: Oświata Lingwista
B: Oświata Lingwista
Brak
167.

72

NATALA SP POL 2010 Klacz gniada F: calato kama
M: neretwa
O: Tykarska Aleksandra
B: Nowielice
K022549
168.

195

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatraz
M: Nowaljka
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414
169.

69

NEOVISTO 3 Hanowerska GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
O: Agnieszka Synoradzka
B: Niemcy
K023590 DE431316876012
170.

120

NEVILLE S SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Leoville
M: Nestia S
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
Brak
171.

257

NIKIFOR Trakeńska POL 2009 Wałach gniada F: Aztec
M: Nikita
O: Jerzy Milewski
B: Andrzej Marciński
K018345
172.

68

NOWITA SP POL 2000 Klacz gniada/165 F: Alfaro old
M: Nadzieja wlkp
O: Anna Manska
B: Leslaw Spisak
brak
173.

100

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
O: Monika Gurazda
B: Karolina Ferenstein
K022680 616009600152213
174.

209

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada/166 F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K021345 616009530069011 105EZ02
175.

44

ORA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Sorbie Tower
M: Oaza
O: Wojciech Motyl
B: SK Nowielice
K021538
176.

155

ORBITAL SP POL 2006 Wałach gniada F: Qurinus
M: Oriola
O: Woźniak
B: Woźniak
K017563
177.

1

ORINOKO SP POL 2010 Wałach inna/175 F: New World
M: Orieva
O: Magdalena Wilkowska
B: Michał Niczyporuk
K020385 616009530321210
178.

99

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN POL 2005 Wałach gniada/167 F: LANDO DH430 DK
M: TAYLOR O
O: Olga Mikołajun
B: J A M. Van Oers
K010838 103FB85
179.

92

PANCHO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Penni / Avero
O: Andrzej Regliński
B: SK Racot
K015121 616007610218809
180.

172

PASTORAŁKA SP POL 2006 Klacz siwa F: Helanis
M: Pika
O: Agata Piastowska
B: Plękity
K012233
181.

105

PAVAROTTI SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vigaro
M: Palmira / Landacord
O: Małgorzata Laskowska
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023978 616009510254413
182.

4

PENNY Kuc Walijski POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Kaja Koczurowska Wawrzkiewicz
B: brak
brak
183.

175

PERSJA D WLKP POL 2006 Klacz kara/167 F: Sheridan / Sherlock Holmes
M: Perta / Rumb
O: Jarosław Krawczyk
B: Dariusz Badaszko
K016003 POL007530137106 104OY33
184.

223

PHOENIX 03 SP POL 2011 Wałach gniada F: Colombo V
M: Piekna
O: Katarzyna Jachlewska
B: Tomasz Świątek
K024369
185.

240

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
186.

186

PIPIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:157 F: CHERY CORDIAL
M: PIPI
O: Zuzanna Golicka
B: Stefan STUBBA
K014199 POL013530225808
187.

32

PŁENTA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chery Cordial
M: Parada
O: Katarzyna Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
K023549
188.

7

POLAR Koń Mały POL 2006 Ogier kara/139 F: Demantur Vom Drammetal /
M: Paula / Suseł
O: Tomasz Szostak
B: Eugeniusz Witkowski
K018231 POL013530067806
189.

67

PRIMA MIA Finnish Warmblood FIN 2013 Klacz ciemnogniada F: Namelus R
M: S. Prima Viesta
O: Marja Kallio
B: Marja Kallio
246001H00131655
190.

152

PRIMERA SP POL 25.03.3002 Klacz kasztanowata/168 F: Rubin
M: Prakseda
O: Grela Krzysztof
B: Joanna Jagoda
K013777
191.

114

PRYMULKA Trakeńska POL 2010 Klacz gniada F: Gluosnis
M: Pinia
O: Jadwiga Pacyńska
B: Ewa Anna Gajewska
Brak
192.

107

PUMER FOR PLEASURE SP POL 2009 Wałach kara/169 F: Ever for Pleasure
M: Pumara
O: Dagmara Skalska
B: Ewa Gotowska
brak
193.

19

QUADRO M Hanowerska GER 2011 Wałach kasztanowata F: Quaid
M: K
O: Katarzyna Kokowska
B: H. Meyer
K023797
194.

85

QUINLEEN HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quantum / Quidam de Revel
M: N-Celin / Candillo
O: Sławomir Polikowski
B:
K023122 DE421000069906
195.

18

QUITO Hanowerska GER 2011 Wałach gniada F: Quid
M: Po Argentinus
O: Katarzyna Kokowska
B: Niemcy
Zzj
196.

222

QULUMBUS Westfalski POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar
M: Arkana
O: Sławomir Żygowski
B: .
K010066 DE441411821703 103HD09
197.

111

RABIOSA SP POL 2011 Klacz siwa F: Otill/
M: Ready To Win/
O: Wiesław Ruskowski
B: Wiesław Ruskowski
K023588
198.

238

RAMBO Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach gniada F: Jegier
M: Renoma
O: Magdalena Rudnicka
B: Roman Jackiewicz
K011027 POL009530138706
199.

192

RAY OF HOPE SP POL 2013 Wałach gniada F: Casillio
M: R
O: Dominika Bach
B: Łukasz Lesner
Brak
200.

113

RAYA DE RAVEL WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Bolero de Ravel
M: Reyna
O: Andrzej Michalak
B: Skorupa Janusz
K018670
201.

109

READY FOR PLEASURE PKSP POL 2012 Klacz siwa F: Ever For Pleasure
M: Ready to Win
O: Mateusz Ruskowski
B: Wiesław Ruskowski
Brak
202.

55

ROKI NN POL 2013 Wałach tarantowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Oświata Lingwista
B: Brak
Brak
203.

156

ROKSANA SP POL 2005 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 616007610065011
204.

188

ROYAL CASSIN WLKP. POL 2010 Wałach gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rafa / Izyr
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: -
K017484
205.

242

SANTHOS 9 Westfalska POL 2002 Wałach gniada/175 F: Santa Cruz
M: H. Fanny
O: Joanna Kulczycka
B: Alfons Wulfert
K020579 DE441410606802
206.

87

SAVINA SP POL 2010 Klacz gniada/167 F: Hetman
M: Savona
O: Sławomir Polikowski
B: Stadnina Koni Udorz
brak
207.

25

SCADA Oldenburg POL 2011 Klacz gniada F: Cadensky
M: Silvios Linda
O: Martyna Sochacka
B: -
K018556 DE418181125211
208.

84

SEGRINA SP POL 2007 Klacz kara/166 F: Grikos
M: Sepia
O: Jarosław Niemiera
B: Marek Lesner
K014147
209.

233

SERWAL Kuc Feliński POL 2007 Wałach srokata/kuc: F: Luksus
M: Sekwana po Huzar
O: D. Bednarska
B: E. Brejtfus-Piekło
brak 616013680098907
210.

93

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
211.

148

SKWARKA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Song
M: Dereszka
O: Dorota Gworek
B: x
K021220
212.

16

SOKRATES Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Simena
O: Katarzyna Kliczkowska
B: Frosik Sławomir
ZZJ
213.

196

SORBONA SP POL 2011 Klacz gniada F: Windsor
M: Salamanka
O: Marta Mirska-Miętek
B: Danuta Tarnowska
brak
214.

153

SPARTAN L WESTF GER 2007 Wałach siwa F: Satkatto Gold
M: Romira
O: malgorzata reszuta
B: ludwiczak
K011502
215.

110

STAKOPEIA HAN POL 2008 Klacz kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Cassiopeia / Calypso II
O: Patrycja Gończewska
B: Günter
K013991 DE431312303008
216.

250

TANGO SP POL 2002 Wałach siwa F: Biskwit
M: Traviata
O: Kokot Agnieszka
B: xxx
K007601 09367
217.

75

TESS NEWA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: New World
M: Tessa
O: Anetta Wiśniewska
B: Romuald Surmacz
brak
218.

42

TIGRA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata F: Figaro
M: Titania
O: Krzysztof Głodowski
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
219.

149

TIJD VLIJT'S GYPSY Kuc Walijski Grupa B NLD 2005 Klacz kasztanowata/kuc:124 F: Steehorst Pavarotti
M: Skellorn Gypsy Doll
O: Tatiana Gawęda
B: G. Koops
brak
220.

58

TISJAN Dansk Varmblod DEN 2005 Wałach kasztanowata F: Tiziano
M: U.N.
O: Lidia Chilewska
B: Kaj Jensen
K019509
221.

140

TOPAZ Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/mk: F: ROSENHOF MASSINO
M: THALIA VON UDA
O: Arkadiusz Szóstak
B: Benz Romuald
brak
222.

247

TULIPAN Mały Koń POL 1997 Wałach gniada/mk: F: Pers
M: Traga
O: D. Bednarska
B: K. Woźniak
brak POL013530067897
223.

187

VELCO SITTE Belgijski Koń Sportowy BEL 2005 Wałach gniada F: Praco/ Darco
M: Insel Sitte / Major de la cour
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: -
brak
224.

97

VENTO Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach siwa F: Lion's Call
M: Valea / Stato King
O: J.Erbel
B: Aleksandra Żyłkowska
K020594
225.

137

VICTORY SP POL 2012 Ogier gniada F: ------
M: ------
O: -----
B: -----
K021722
226.

237

VIPER Kuuc Islandzki POL 2005 Wałach kasztanowata F: Dermantur vom drammetal
M: Vallerie
O: Kazimierz Krupiński
B: Karol Janiszewski
brak
227.

151

WALTRA Holsztyńska POL 2011 Klacz gniada F: caraoki
M: wortuna
O: Weronika czarnecka
B: ra
Brak
228.

200

WAWRZYN WLKP POL 2010 Wałach siwa F: Colox Cup
M: Wanilia / Widłak
O: Maria Wintoch
B: -
K020609
229.

141

WENUS KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc: F: Apel
M: Wika
O: Arkadiusz Szóstak
B: Jerzy Brzozowy
brak POL 013 66 11210 08
230.

10

WERSAL Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Emis
M: Wamba
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
K024373
231.

144

WERWA Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata/170 F: Nadruk
M: Witamina
O: Michał Binięda - Urbanowicz
B: Jarosław Pacek
brak POL616 007 60 00023 04
232.

122

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama
M: Wyprawa
O: Piotr Wolny
B: Mieszczański Stanisław
K024077
233.

29

WEZYR-A Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Hingis
M: Wisienka-A
O: Maria Żabik
B: Agata Adrjanowska
K024462 616 009 60 02218 11
234.

15

WHITE QUEEN SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Hetman
M: Wiklana
O: Iwona Berg Potrzebowska
B: Xxx
Zzj
235.

163

WIELEŃ Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
O: Zuzanna Czarnecka
B: Stadnina Koni Liski
K020326 616007600288609
236.

245

WIKING PP KUC POL 2006 Wałach gniada F: .
M: .
O: Rafał Kościelski
B: .
K010983 POL01367011200611379105LU75
237.

256

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada F: Kastello
M: Westa
O: Agata Piastowska
B: Stelmaszyk
K013815
238.

13

WONDERFUL SON OF PSIK Mały Koń POL 2011 Wałach gniada/mk:149 F: Psik
M: Wandalia
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
Brak
239.

61

WRÓŻBITA SP POL 2011 Wałach gniada F: Nimroj D
M: Wróżbitka
O: Sławomira Lewandowska
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
K020755
240.

158

ZAMELUS W KWPN NED 2004 Ogier gniada F: Namelus R / Concorde
M: Geranda / Astronaut
O: Paulina Endraszka
B:
K009562 5280030407591 103QV80
241.

210

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
242.

216

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
Rider Club
Competition
Prize
Bach Dominika Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
340
SUM:
340.00
Chebotar Valeria KJ AS Dream
20
20
SUM:
40.00
Chilewski Mikołaj Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
50
350
360
330
140
330
200
SUM:
1760.00
Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
30
140
SUM:
170.00
Chrzanowska Anna VitaSport Brachlewo
20
SUM:
20.00
Ciecholewska Zofia KJ Classic Solec Kujawski
20
20
SUM:
40.00
Cimoszko-Zauliczna Maria Pomorska Liga Jeździecka
20
40
SUM:
60.00
Czarnecka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
30
SUM:
30.00
Dobrowolska Martyna bpk
30
SUM:
30.00
Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
20
20
40
70
SUM:
150.00
Gałan Katarzyna JKS Amico Mołdawin
20
SUM:
20.00
Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
100
SUM:
100.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
40
SUM:
40.00
Golisz Waldemar JKS Agro-Pol Trzebiatów
20
SUM:
20.00
Gołek Karolina UKJ Neksico Karlino
130
SUM:
130.00
Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
290
350
SUM:
640.00
Grzywacz Jacek Pomorska LJ w Dziemianach
350
250
320
SUM:
920.00
Hartman Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
40
60
30
SUM:
130.00
Jackiewicz Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
30
30
SUM:
60.00
Jagoda Joanna VitaSport Brachlewo
20
SUM:
20.00
Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
100
20
SUM:
120.00
Kiempa Mateusz CSJ Coval
80
200
90
430
500
SUM:
1300.00
Klebba Natalia KJ Arpav
130
SUM:
130.00
Kowalczyk Jolanta Pomorska Liga Jeździecka
30
60
SUM:
90.00
Kozłowska Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
20
SUM:
20.00
Krasucka Julia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
40
280
30
SUM:
350.00
Krawczyk Julia Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Ledzion Marta SKJ SOPOT
20
SUM:
20.00
Lewandowski Aleksander OSK Lipce
30
270
SUM:
300.00
Loose-Kulinkowska Katarzyna Stado Ogierów Starogard Gdański
100
SUM:
100.00
Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
40
40
260
SUM:
340.00
Michalak Monika Bpk
30
30
SUM:
60.00
Mikołajun Olga Otomiński Klub Jeździecki Tabun
20
SUM:
20.00
Milewska Julia Sopocki KJ
20
40
SUM:
60.00
Niemiera Sonia Gdyńskie Towarzystwo Hipiczne
20
SUM:
20.00
Olech Przemysław Pomorska liga jeździecka
280
SUM:
280.00
Olszewska Alicja Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
20
30
30
SUM:
80.00
Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin
20
SUM:
20.00
Pawłowski Konrad KJ Arpav Gdańsk
500
SUM:
500.00
Pazik Michalina KJ AS Dream
80
SUM:
80.00
Piastowska Agata PLJ
20
140
80
SUM:
240.00
Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
30
SUM:
30.00
Potrzebowska Natalia Bpk
60
SUM:
60.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
50
20
SUM:
70.00
Psiuk Grzegorz sobieski jumping team
20
SUM:
20.00
Puszkiewicz Natalia St. Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
210
40
SUM:
250.00
Ramczyk Emilia JKS Senny
20
SUM:
20.00
Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
40
SUM:
40.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
20
40
SUM:
60.00
Rudel Zofia KJ AS Dream
40
SUM:
40.00
Ruskowski Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyń
40
90
190
SUM:
320.00
Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko
170
400
SUM:
570.00
Skrzyniarz Seweryn Niezrzeszony
40
70
SUM:
110.00
Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
350
SUM:
350.00
Synoradzka Zofia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
20
SUM:
20.00
Szostak Iga KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
40
SUM:
40.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki Klub Jeździecki
30
210
70
SUM:
310.00
Trzcińska Adrianna Pomorska Liga Jeździecka
20
20
SUM:
40.00
Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy LOTNA Słupsk
20
SUM:
20.00
Wasiołek Daria PLJ
30
260
130
20
SUM:
440.00
Wiese Julia Stajnia Jaruzyn
40
70
SUM:
110.00
Wintoch Maria Sopocki Klub Jeździecki
30
20
20
SUM:
70.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
90
260
30
40
SUM:
420.00
Wnuczko Marcin Pomorska Liga Jeździecka
30
20
SUM:
50.00
Wolny Maja KJ Dilmar
30
SUM:
30.00
Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
210
SUM:
210.00
Zaleska Paulina Klub Jeździecki Młyńska Struga
30
40
SUM:
70.00
Żygowski Mikołaj Klub Jeździecki Arpav
20
20
SUM:
40.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Osowiecka Julia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-11-04
Ahonen Petja
KJ Bonin
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-05
17
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (259)
2017-11-04
22
GALIRO (261)
2017-11-04
19
Bach Dominika
Sopocki KJ
LION (46)
2017-11-04
6
2017-11-04
6
2017-11-04
44
2017-11-04
2017-11-05
25
20
2017-11-05
Biegalska Iga
Sopocki Klub Jeździecki
KIAVOJ (22)
2017-11-04
82
2017-11-05
78
2017-11-05
26
IKAR (23)
2017-11-04
71
2017-11-04
72
2017-11-05
41
2017-11-05
53
Binięda - Urbanowicz Michalina
brak
WERWA (144)
2017-11-04
2017-11-04
2017-11-04
Bogalecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
ASER (252)
2017-11-04
2
340
2017-11-04
5
Burda Oliwia
Agropol Trzebiatów
MIRANDA (108)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-05
27
2017-11-05
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
CHEOPS (226)
2017-11-04
32
2017-11-04
7
2017-11-05
Chanaj Julia
JKS Elcon Szczecin
CASTOR (80)
2017-11-04
79
2017-11-04
2017-11-05
2017-11-05
Chebotar Valeria
KJ AS Dream
DRAGON (246)
2017-11-04
1
2017-11-04
25
20
2017-11-05
50
2017-11-05
22
20
Chilewski Mikołaj
Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
TISJAN (58)
2017-11-04
69
2017-11-04
53
2017-11-05
27
2017-11-05
7
50
2017-11-04
1
350
2017-11-04
1
360
2017-11-05
1
330
2017-11-05
16
CZAKRAM (60)
2017-11-04
4
140
2017-11-04
1
330
2017-11-05
3
200
2017-11-05
20
Chojnacka Nadia
BPK
KACPER (5)
2017-11-05
10
2017-11-05
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
GEJSZA (225)
2017-11-04
10
30
2017-11-04
63
2017-11-05
4
140
2017-11-05
41
Chrzanowska Anna
VitaSport Brachlewo
BISQUIT R (167)
2017-11-04
2017-11-05
20
20
Chudzik Oliwia
bpk
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-05
2017-11-05
10
2017-11-05
Ciecholewska Zofia
KJ Classic Solec Kujawski
2017-11-04
1
2017-11-04
38
2017-11-05
15
20
2017-11-05
CIVIS (31)
2017-11-04
26
20
2017-11-04
2017-11-05
42
2017-11-05
Cimoszko-Zauliczna Maria
Pomorska Liga Jeździecka
CANDY (176)
2017-11-04
13
20
2017-11-04
2017-11-05
11
40
2017-11-05
Czarnecka Weronika
Pomorska Liga Jeździecka
FUNNY KG (150)
2017-11-04
13
30
2017-11-04
17
2017-11-05
42
WALTRA (151)
2017-11-04
45
2017-11-04
2017-11-05
36
2017-11-05
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (163)
2017-11-04
2017-11-05
76
2017-11-05
Czub Zuzanna
OJK Mierzeja
WENUS (141)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-05
23
2017-11-05
Dobrołowicz Kamila
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
WERSAL (10)
2017-11-04
42
2017-11-04
59
Dobrowolska Martyna
bpk
2017-11-04
12
30
2017-11-04
32
2017-11-05
67
2017-11-05
18
Dryjas Agnieszka
JKS Rywal Grudziądz
NARAM (173)
2017-11-04
39
2017-11-05
77
Ekowska Daria
Bez przynależności klubowej
DUX DAY (34)
2017-11-05
4
2017-11-05
9
Elbl Anna
KJ Koński Gaj Tanowo
2017-11-04
2017-11-04
Endraszka Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
ZAMELUS W (158)
2017-11-04
3
Erbel Julia
bpk
VENTO (97)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-05
35
2017-11-05
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
PŁENTA (32)
2017-11-04
21
20
2017-11-04
26
2017-11-05
16
20
2017-11-05
2017-11-04
11
40
2017-11-04
6
70
2017-11-05
37
2017-11-05
36
Gabriel Lena Aleksandra
VitaSport Brachlewo
VIPER (237)
2017-11-04
2017-11-04
2017-11-05
6
2017-11-05
Gałan Katarzyna
JKS Amico Mołdawin
HAZEL (168)
2017-11-04
1
2017-11-04
28
20
2017-11-05
53
2017-11-05
Gawęda Zuzanna
brak
2017-11-04
2017-11-04
2017-11-05
2017-11-05
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
2017-11-05
5
100
2017-11-05
2017-11-05
69
2017-11-05
Goetel Małgorzata
GTH GDYNIA
2017-11-04
36
2017-11-05
43
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
PIPIN (186)
2017-11-04
10
40
Golisz Waldemar
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2017-11-04
1
2017-11-04
52
2017-11-05
8
2017-11-05
13
20
IRON (219)
2017-11-04
1
2017-11-04
78
2017-11-05
33
Gołek Karolina
UKJ Neksico Karlino
ROKSANA (156)
2017-11-04
42
2017-11-04
36
2017-11-05
4
130
2017-11-05
21
Górecka Dominika
Brak
ROKI (55)
2017-11-04
Górska Anna
Sopocki KJ
COLLARIO (249)
2017-11-04
73
2017-11-04
1
2017-11-05
20
2017-11-05
Grabińska Weronika
Brak
DEBIUT (131)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
Grela Aleksandra
VitaSport Brachlewo
PRIMERA (152)
2017-11-04
2017-11-04
2
290
2017-11-05
1
350
2017-11-05
60
VIPER (237)
2017-11-05
2
Grzywacz Jacek
Pomorska LJ w Dziemianach
OLSTAR (209)
2017-11-04
32
2017-11-04
56
2017-11-05
32
2017-11-05
43
2017-11-04
5
2017-11-04
2
350
2017-11-05
3
250
2017-11-05
2
GRASSI (211)
2017-11-04
27
2017-11-04
8
2017-11-05
17
2017-11-05
7
ARNAT (212)
2017-11-04
26
2017-11-04
10
2017-11-05
1
320
2017-11-05
10
Gurazda Monika
KJ Pegaz Reda
O'KEY (100)
2017-11-04
69
2017-11-04
75
2017-11-05
2017-11-05
47
Gużkowski Maciej
KJ Bonin
GERONIMO (135)
2017-11-04
47
2017-11-04
21
2017-11-05
35
2017-11-05
15
CONI I G. (136)
2017-11-04
70
2017-11-04
40
2017-11-05
47
2017-11-05
22
Hartman Karolina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
EINSTEIN (202)
2017-11-04
60
2017-11-04
37
2017-11-05
54
CULUMBUS (203)
2017-11-04
8
40
2017-11-04
7
60
2017-11-05
13
30
Hodowaniec Klaudia
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
NEBASCO (195)
2017-11-04
1
2017-11-04
57
2017-11-05
12
2017-11-05
16
Irmer Sandra
JKS Elcon Szczecin
2017-11-04
62
2017-11-04
58
2017-11-05
2017-11-04
2017-11-04
Jachlewska Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2017-11-04
18
2017-11-05
24
2017-11-04
80
2017-11-05
80
2017-11-05
2017-11-04
53
2017-11-04
61
Jackiewicz Monika
Klub Jeździecki Jackiewiczów
CAPRIOLE (227)
2017-11-04
34
2017-11-04
15
2017-11-05
14
30
2017-11-05
10
30
Jagoda Joanna
VitaSport Brachlewo
BOLOGNA (241)
2017-11-04
24
20
2017-11-05
2017-11-05
61
Januszewska Dominika
BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
EFRET (66)
2017-11-05
14
2017-11-05
Jarząbkiewicz Julia
Sopocki KJ
BRAGO (103)
2017-11-05
50
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
SID (93)
2017-11-04
5
100
2017-11-04
2017-11-05
52
2017-11-05
2017-11-04
18
20
2017-11-04
2017-11-05
63
2017-11-05
Kaczorowska Natalia
UKJ Neksico Karlino
KOKAINA (159)
2017-11-04
1
2017-11-04
7
2017-11-05
5
2017-11-05
Karpiusz Julia
bpk
SERWAL (233)
2017-11-04
12
2017-11-04
1
2017-11-05
4
Kaszubowska Oliwia
brak
BRYLANT (52)
2017-11-05
19
2017-11-05
Kaźmierczak Łukasz
Sopocki KJ
2017-11-04
22
2017-11-04
Kiempa Mateusz
CSJ Coval
JAK CHEF (180)
2017-11-04
6
80
2017-11-04
3
200
2017-11-05
5
90
2017-11-05
34
CATALAYA (181)
2017-11-04
1
430
2017-11-04
4
2017-11-05
4
2017-11-05
1
500
Kirszkowski Dariusz
Bpk
CORTINA (112)
2017-11-04
1
2017-11-04
34
2017-11-05
15
2017-11-05
Klebba Natalia
KJ Arpav
ARIANA (119)
2017-11-04
43
2017-11-04
4
130
Kokowska Katarzyna
Sopocki KJ
QUITO (18)
2017-11-04
1
2017-11-04
77
2017-11-04
2017-11-04
55
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
WIKING PP (245)
2017-11-04
1
2017-11-04
2017-11-05
25
2017-11-05
58
Kostrzewska Emilia
UKJ Bukowiec Świdwin
HOLLYWOOD (220)
2017-11-04
1
2017-11-04
58
2017-11-05
53
2017-11-05
Kostrzewska Ewelina
UKJ Bukowiec Świdwin
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-05
21
2017-11-05
31
Kowalczyk Jolanta
Pomorska Liga Jeździecka
ZIRETTO (216)
2017-11-04
11
30
2017-11-04
54
2017-11-05
7
60
2017-11-05
44
Kozłowska Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
KACPER (5)
2017-11-04
12
2017-11-04
1
NABAB (190)
2017-11-04
69
2017-11-04
1
2017-11-05
45
2017-11-05
23
20
Krasucka Julia
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
2017-11-04
74
2017-11-04
12
40
2017-11-05
2
280
2017-11-05
15
30
Krawczyk Julia
Sopocki Klub Jeździecki
PERSJA D (175)
2017-11-04
33
2017-11-05
11
30
Kreft Daria
brak
2017-11-04
80
2017-11-04
1
2017-11-05
23
2017-11-05
Krupska Anna
JKS NEKSICO KARLINO
CALIDA (215)
2017-11-04
28
2017-11-04
14
2017-11-05
Krzyżyńska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
BRYLANT (214)
2017-11-04
54
2017-11-05
44
Kucharska Marta
bez przynależności klubowej
CONAN I (14)
2017-11-05
7
2017-11-05
Kulczycka Joanna
SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI
SANTHOS 9 (242)
2017-11-04
64
2017-11-05
Kurek Agata
Bpk
2017-11-04
1
2017-11-04
57
2017-11-05
49
2017-11-05
Kwintkiewicz Pola
bpk
TULIPAN (247)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-05
3
Laskowska Emilia
SKJ Sopot
LEONARDO (104)
2017-11-04
40
2017-11-05
25
PAVAROTTI (105)
2017-11-04
1
2017-11-04
46
2017-11-05
84
CYCERA (106)
2017-11-04
1
2017-11-04
47
2017-11-05
34
Ledzion Marta
SKJ SOPOT
BABETTE (65)
2017-11-04
2017-11-04
2017-11-05
17
20
Lenckowska Anna
OJK Mierzeja
TOPAZ (140)
2017-11-04
57
2017-11-04
1
2017-11-05
6
2017-11-05
Lenczewska Martyna
Brak
GIOTTO (53)
2017-11-05
22
2017-11-05
Lewandowska Julia
brak
NAŚWIT (54)
2017-11-04
1
2017-11-04
35
2017-11-04
1
Lewandowska-Bachoń Laura
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
LOLIPOP (235)
2017-11-04
63
2017-11-04
2017-11-05
82
2017-11-05
58
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
2017-11-04
14
30
2017-11-04
38
2017-11-05
2
270
2017-11-05
27
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (193)
2017-11-04
79
2017-11-04
57
2017-11-05
34
2017-11-05
Lipińska Aniela
Młyńska Struga
GENESIS (191)
2017-11-04
2017-11-04
9
2017-11-04
2017-11-05
55
2017-11-05
83
2017-11-05
71
Littwin Izabella
Brak
DAFNE (143)
2017-11-04
1
2017-11-04
57
Loose-Kulinkowska Katarzyna
Stado Ogierów Starogard Gdański
DANJAZZ (157)
2017-11-04
5
100
2017-11-04
51
2017-11-05
55
2017-11-05
54
Lost Dorota
PLJ
G-SHOCK (234)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-05
30
2017-11-05
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
KORUND (96)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-05
9
2017-11-05
18
2017-11-05
Lusina-Gołaś Aleksandra
KJ Bonin
VICTORY (137)
2017-11-04
48
2017-11-04
38
2017-11-05
35
2017-11-05
48
EXIKON (138)
2017-11-04
24
2017-11-04
8
40
2017-11-05
8
40
2017-11-05
2
260
HUNOR (139)
2017-11-04
66
2017-11-04
2017-11-05
26
2017-11-05
52
2017-11-05
Maciejczyk Aleksandra
VITASPORT BRACHLEWO
SKWARKA (148)
2017-11-04
70
2017-11-05
85
Manska Klaudia
bpk
NOWITA (68)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-05
56
2017-11-05
Martyni-Orenowicz Julia
bez przynależności klubowej
CONAN I (14)
2017-11-04
33
2017-11-04
1
Mazur Agata
SKJ Sopot
2017-11-04
2017-11-04
69
2017-11-05
29
2017-11-05
Michalak Monika
Bpk
2017-11-04
21
2017-11-04
10
30
2017-11-05
16
30
2017-11-05
PRYMULKA (114)
2017-11-04
75
2017-11-04
71
2017-11-05
51
2017-11-05
Michalec Joanna
Pomorska Liga Jeździecka
DOLMAN (204)
2017-11-05
19
2017-11-05
Mielnik Wiktoria
bbk
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-05
2
2017-11-05
24
2017-11-05
Miętek Maja
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
SORBONA (196)
2017-11-04
1
2017-11-04
77
2017-11-05
16
2017-11-05
39
Mikołajun Olga
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2017-11-04
29
20
2017-11-04
31
2017-11-05
46
2017-11-05
31
Miler Monika
brak
GAL (83)
2017-11-05
2017-11-05
Milewska Julia
Sopocki KJ
NIKIFOR (257)
2017-11-04
2017-11-04
33
2017-11-05
28
20
2017-11-05
KARLSSON (258)
2017-11-04
59
2017-11-04
60
2017-11-05
12
40
2017-11-05
33
Miś Karolina
Ukj karmen Niekłonice
2017-11-04
1
2017-11-04
57
Motyl Justyna
Pomorska Liga Jeździecka
ORA (44)
2017-11-05
33
2017-11-05
Mrozińska Monika
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
CADY (77)
2017-11-04
67
2017-11-04
52
2017-11-05
66
2017-11-05
28
Nejman Julia
Ukj neksico karlino
ORBITAL (155)
2017-11-05
38
2017-11-05
KAMIS (213)
2017-11-04
1
Niemiera Sonia
Gdyńskie Towarzystwo Hipiczne
SEGRINA (84)
2017-11-04
19
20
2017-11-04
Niziołek Zuzia
brak
ROKI (55)
2017-11-04
14
2017-11-04
27
2017-11-04
27
2017-11-05
5
2017-11-05
21
2017-11-05
Nowak Klaudia
UKJ Neksico Karlino
JAWOR (21)
2017-11-04
68
2017-11-04
2017-11-05
56
2017-11-05
Olczak Andżelika
Brak
NAŚWIT (54)
2017-11-05
2017-11-05
9
2017-11-05
Olech Przemysław
Pomorska liga jeździecka
GWIAZDOR (162)
2017-11-04
1
2017-11-04
2
280
2017-11-05
1
2017-11-05
45
Olszewska Alicja
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
COSIMA (170)
2017-11-04
15
20
2017-11-04
19
30
2017-11-05
12
30
2017-11-05
31
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin
DACCOR (128)
2017-11-04
14
20
2017-11-04
48
2017-11-05
45
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LUNA DTTL (194)
2017-11-04
61
2017-11-04
68
2017-11-05
64
2017-11-05
56
Orłowski Marcin
Sopocki KJ
2017-11-04
69
2017-11-04
Ostapiuk Katarzyna
JKS Senny Nowęcin
2017-11-04
57
2017-11-04
57
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun
TIGRA (42)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-05
2
2017-11-05
Paliga Sara
Pomorska liga jeździecka
LAPONIA (142)
2017-11-05
15
2017-11-05
Pałucka Marta
Sopocki KJ
2017-11-04
76
2017-11-04
2017-11-05
72
2017-11-05
Parolczyk Agata
BPK
KACPER (5)
2017-11-04
2017-11-05
18
2017-11-05
Paszkiewicz Nikola
Niezrzeszony
ENYA (206)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-05
43
2017-11-05
Pawłowski Konrad
KJ Arpav Gdańsk
LAUR (165)
2017-11-04
1
500
Pazik Michalina
KJ AS Dream
2017-11-04
6
80
2017-11-04
2017-11-05
65
2017-11-05
Pełczyńska Jagoda
Pucki klub jezdziecki
2017-11-04
2017-11-04
2017-11-05
10
2017-11-05
Piastowska Agata
PLJ
LORESCA J (171)
2017-11-04
46
2017-11-04
41
2017-11-05
33
2017-11-05
2017-11-04
17
20
2017-11-04
50
2017-11-05
32
WIZARD M (256)
2017-11-04
4
140
2017-11-04
57
2017-11-05
6
80
Piesik Katarzyna
Sopocki Klub Jeździecki
INDYKCJA (236)
2017-11-04
6
2017-11-04
8
2017-11-05
59
2017-11-05
Pietruszewska Barbara
Stajnia Lipnik
DOBRAWA (56)
2017-11-04
2017-11-04
2017-11-04
2017-11-05
25
2017-11-05
57
Plata Emilia
bpk
MARLEY (254)
2017-11-05
22
2017-11-05
MINOS (255)
2017-11-04
2017-11-04
36
Polikowski Jacek
JKS Agro-Pol Trzebiatów
CATINA (86)
2017-11-04
28
SAVINA (87)
2017-11-04
2017-11-05
59
2017-11-05
29
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-05
31
2017-11-05
Polikowski Jacek
Jeździecki Klub Sportowy Agro-Pol
2017-11-05
42
2017-11-05
Polikowski Sławomir
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2017-11-04
67
2017-11-04
29
2017-11-05
10
30
2017-11-05
19
Potrzebowska Natalia
Bpk
2017-11-04
1
2017-11-04
2017-11-04
7
60
Prajwocki Adam
Bpk
CESOTHO (70)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-04
41
2017-11-05
13
2017-11-05
49
Przybysz Agata
BPK
2017-11-04
1
2017-11-04
1
Przytarska Julia
Brak
GIOTTO (53)
2017-11-05
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2017-11-04
39
2017-11-04
30
2017-11-05
12
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2017-11-04
27
2017-11-04
7
50
2017-11-05
9
JONATAN (117)
2017-11-04
37
2017-11-04
2017-11-05
51
2017-11-05
GRAVIN (118)
2017-11-04
36
2017-11-04
35
2017-11-05
34
2017-11-05
23
2017-11-05
2017-11-05
24
20
Psiuk Grzegorz
sobieski jumping team
SPARTAN L (153)
2017-11-05
30
20
2017-11-05
36
Psiuk Maja
bpk
PENNY (4)
2017-11-05
11
2017-11-05
Psiuk Maja
brak
2017-11-04
1
2017-11-05
13
2017-11-05
36
Puścikowski Marcin
Pomorska Liga Jeździecka
GALON (57)
2017-11-04
34
2017-11-05
13
Puszkiewicz Natalia
St. Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
BISKWIT (201)
2017-11-04
3
210
2017-11-04
20
2017-11-05
9
40
2017-11-05
25
Ramczyk Emilia
JKS Senny
DONHUAN (183)
2017-11-04
2017-11-04
29
2017-11-05
14
20
2017-11-05
49
Reglińska Anna
Pomorska LJ w Dziemianach
PANCHO (92)
2017-11-04
23
2017-11-05
35
Rezmer Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
DAVIS (49)
2017-11-04
56
2017-11-04
69
2017-11-05
70
2017-11-05
61
Rodnicka Sara
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
JUNAR (177)
2017-11-04
2017-11-04
2017-11-05
40
2017-11-05
75
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2017-11-04
1
2017-11-04
2017-11-04
9
40
2017-11-05
6
2017-11-05
68
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2017-11-04
20
20
2017-11-04
65
2017-11-05
7
40
2017-11-05
22
Rozkosz Anna
Pomorska Liga Jeździecka
BASKIL (115)
2017-11-05
32
2017-11-05
79
Rudel Zofia
KJ AS Dream
AGRESJA (244)
2017-11-04
50
2017-11-04
2017-11-05
10
40
2017-11-05
Rudnicka Weronika
Pomorska Liga Jeździecka
RAMBO (238)
2017-11-04
41
2017-11-05
40
2017-11-05
32
Ruskowski Mateusz
LKS Nadwiślanin Kwidzyń
2017-11-04
33
2017-11-04
2017-11-05
37
STAKOPEIA (110)
2017-11-04
9
40
2017-11-04
5
90
2017-11-05
3
190
RABIOSA (111)
2017-11-04
30
2017-11-04
23
2017-11-05
30
Rybarczyk Paulina
Stadnina Koni Ciekocinko
2017-11-04
20
2017-11-04
4
170
2017-11-05
1
400
2017-11-04
9
2017-11-05
5
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
KALI (12)
2017-11-04
2017-11-04
2017-11-05
8
2017-11-05
1
Rykowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
CANDILLO (132)
2017-11-04
49
2017-11-04
71
2017-11-05
74
2017-11-05
62
Rzońca Zuzanna
PLJ
KAKTUS (248)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-05
7
2017-11-05
8
Schulz Blanka
Brak
GIOTTO (53)
2017-11-04
27
2017-11-04
Skorwider Maja
Bez przynależności klubowej
DUX DAY (34)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
Skrzyniarz Seweryn
Niezrzeszony
2017-11-04
55
2017-11-04
9
40
2017-11-05
6
70
Ślifińska Gabriela
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
EROTICA (197)
2017-11-04
1
2017-11-04
27
2017-11-05
1
2017-11-05
3
Sochacka Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
SCADA (25)
2017-11-04
2017-11-04
Sochaj Natalia
SARBSK POD DĘBAMI
BELLA (161)
2017-11-04
73
2017-11-04
2017-11-05
7
Spyra Dorota
bpk
FIGIEL (95)
2017-11-04
1
Staroniewicz Karolina
Pomorska Liga Jeździecka
COTTON (189)
2017-11-04
1
2017-11-04
43
2017-11-05
11
2017-11-05
62
Stasik Maja
bpk
FUKS (205)
2017-11-04
45
2017-11-04
24
2017-11-05
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
2017-11-04
65
2017-11-04
Stolarska Maja
PLJ
MONTEZUMA (217)
2017-11-04
40
2017-11-04
49
2017-11-05
47
2017-11-05
Sulewska Marta
brak
GAMON (11)
2017-11-04
1
2017-11-04
57
2017-11-05
37
2017-11-05
Surma Julia
bpk
NABLA (3)
2017-11-04
2017-11-04
2017-11-05
2017-11-05
Suszek Hanna
ukj neksico karlino
LIZA (154)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-05
11
2017-11-05
Suwała Zofia
JKS NEKSICO KARLINO
KAMIS (213)
2017-11-04
2017-11-05
2017-11-05
Świątkowska Olga
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-11-04
35
2017-11-05
40
CHATARO (146)
2017-11-04
25
2017-11-05
14
CARDHU (147)
2017-11-04
12
2017-11-05
2
350
Świec Konstancja
Ukj karmen Niekłonice
2017-11-04
1
2017-11-04
2
Synoradzka Zofia
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2017-11-04
75
2017-11-04
30
2017-11-05
19
20
2017-11-05
38
Szałaś Joanna
KJ Bertyn
2017-11-04
1
2017-11-04
2017-11-04
2017-11-05
52
2017-11-05
86
Szamp Julia
BPK
GALILEO (178)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-05
38
2017-11-05
Szmelczyńska Julia
Bez przynależności klubowej
EFRET (66)
2017-11-04
27
2017-11-04
57
Szopa Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
2017-11-04
4
2017-11-04
3
2017-11-05
14
2017-11-05
Szostak Iga
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
POLAR (7)
2017-11-05
41
2017-11-05
9
40
2017-11-05
44
2017-11-05
39
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki Klub Jeździecki
LEGENDA (98)
2017-11-04
51
2017-11-04
18
30
2017-11-05
3
210
2017-11-05
6
70
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
ENZO (174)
2017-11-04
57
2017-11-04
2017-11-05
60
ENZO (262)
2017-11-05
28
Tomasik Barbara
BPK
2017-11-04
1
2017-11-04
1
Trzcińska Adrianna
Pomorska Liga Jeździecka
FURIOSA (35)
2017-11-04
23
20
2017-11-04
2017-11-05
29
20
2017-11-05
ERA (36)
2017-11-04
1
2017-11-04
57
2017-11-05
17
2017-11-05
Tykarska Aleksandra
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Słupsk
NATALA (72)
2017-11-05
26
20
2017-11-05
24
Ustjak Nicoll
brak
2017-11-05
46
2017-11-05
Wachowicz Katarzyna
Brak
BERGAMO (24)
2017-11-04
1
2017-11-04
2017-11-05
54
2017-11-05
Wasilewska Katarzyna
UKJ Neksico Karlino
NAGATO (160)
2017-11-04
1
2017-11-04
64
2017-11-05
4
2017-11-05
73
Wasiołek Daria
PLJ
DRAGON (47)
2017-11-04
15
30
2017-11-04
2
260
2017-11-05
19
2017-11-05
4
130
2017-11-04
31
2017-11-04
62
2017-11-05
27
20
2017-11-05
51
Wiese Julia
Stajnia Jaruzyn
DORILLA W (185)
2017-11-04
8
40
2017-11-04
12
2017-11-05
6
70
2017-11-05
18
Wintoch Maria
Sopocki Klub Jeździecki
MOLLY C (134)
2017-11-04
17
30
2017-11-05
21
WAWRZYN (200)
2017-11-04
27
20
2017-11-04
66
2017-11-05
21
20
2017-11-05
23
Wiśniewska Iga
Brak
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-05
12
2017-11-05
57
Włodarski Bartłomiej
KJ Młyńska Struga
2017-11-04
35
2017-11-04
39
2017-11-05
20
2017-11-05
28
DARTAGO Z (230)
2017-11-04
13
2017-11-04
11
2017-11-05
5
90
2017-11-05
8
CEVILLA S (231)
2017-11-04
3
260
2017-11-04
7
2017-11-05
6
2017-11-05
3
2017-11-04
33
2017-11-04
16
2017-11-05
17
30
2017-11-05
8
40
Wnuczko Marcin
Pomorska Liga Jeździecka
TANGO (250)
2017-11-04
16
30
2017-11-05
39
MELISSA C (251)
2017-11-04
22
20
2017-11-05
48
2017-11-05
46
Wójcik-Matelska Renata
KJ Dilmar
NEVILLE S (120)
2017-11-04
77
2017-11-04
2017-11-05
81
2017-11-05
2017-11-04
2017-11-04
81
Wojtal Julianna
Bertyn - Piastowo
BAŁKAN (78)
2017-11-04
1
2017-11-04
2017-11-04
5
2017-11-05
48
2017-11-05
Wojtkiewicz Zosia
brak
BRYLANT (52)
2017-11-04
1
GIOTTO (53)
2017-11-04
1
Wolny Maja
KJ Dilmar
WEZYR (122)
2017-11-04
44
2017-11-04
31
2017-11-05
11
30
2017-11-05
26
Woźniak Izabela
Neksico Karlino
ORBITAL (155)
2017-11-04
13
2017-11-04
8
Woźniak Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
2017-11-04
73
2017-11-04
Wróblewski Bogdan
St. VitaSport Brachlewo
2017-11-04
3
210
2017-11-05
55
2017-11-05
30
2017-11-04
37
2017-11-05
Wrońska Agnieszka
KJ La Scalla
2017-11-05
28
2017-11-05
50
Wujec Agnieszka
Sopocki Klub Jeździecki
2017-11-04
2017-11-04
57
2017-11-05
5
2017-11-05
3
Żabik Maria
Pomorska Liga Jeździecka
WEZYR-A (29)
2017-11-04
2017-11-04
2017-11-05
20
2017-11-05
24
Zaleska Paulina
Klub Jeździecki Młyńska Struga
LUKIER (123)
2017-11-04
25
2017-11-04
11
30
2017-11-05
57
2017-11-05
9
40
Zastróżna Joanna
Pomorska Liga Jezdziecka
2017-11-04
27
2017-11-04
1
Zieliński Paweł
Brak
BRYLANT (52)
2017-11-04
1
Żygowski Mikołaj
Klub Jeździecki Arpav
QULUMBUS (222)
2017-11-04
16
20
2017-11-04
2017-11-05
18
20
2017-11-05

Number of Riders: 205

Number of Horses: 242

The sum of prizes: 12 710.00

Competition results developed by: Hipodrom Sopot
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-012014-1, Hipodrom Sopot Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl