Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B SOPOT
SOPOT, 10-12.11.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
148 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 11:25:42
2017-11-08 11:25:25
Katarzyna Piesik INDYKCJA
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R7/L1/Dwufazowy 274.5.3 105cm.
147 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 10:45:08
2017-11-08 09:58:05
Marek Lewicki CORNET`S SUNSHINE
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R7/L1/Dwufazowy 274.5.3 105cm.
146 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:08:28
2017-11-07 13:08:18
Sławomir Hartman CARILO
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R3/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R6/N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x R9/N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
145 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 11:55:33
2017-11-07 09:55:29
Julia Milewska NIKIFOR
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R7/L1/Dwufazowy 274.5.3 105cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
144 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 11:55:46
2017-11-07 09:37:39
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R7/L1/Dwufazowy 274.5.3 105cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
143 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 11:56:10
2017-11-07 09:24:04
Błażej Gilla LARIDOR
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
141 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 11:56:32
2017-11-07 09:15:24
Błażej Gilla CALESTO 5
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
138 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 11:16:15
2017-10-31 09:29:42
Anna Kopeć SPARTAN
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R3/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R6/N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x R9/N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
137 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 11:16:38
2017-10-31 09:28:59
Anna Kopeć BARKO-FLY
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
135 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:09:43
2017-10-30 22:55:03
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R7/L1/Dwufazowy 274.5.3 105cm.
132 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:10:37
2017-10-30 22:05:46
Adam Nicpoń SAHILOU
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R3/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x R6/N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x R9/N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
131 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:10:48
2017-10-30 22:03:46
Adam Nicpoń DAYTONA 500
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R3/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x R6/N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x R9/N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
125 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:13:44
2017-10-29 20:36:58
Vivien Kaźmierczak BRANCO
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R6/N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x R9/N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
124 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:14:18
2017-10-29 16:56:01
Joanna Sukiennik CARENZO
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
123 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:14:40
2017-10-29 14:23:25
Danuta Bielska CLEVER BOY
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R7/L1/Dwufazowy 274.5.3 105cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
121 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:15:35
2017-10-29 14:01:43
Jacek Zagor GULLIT H
  • 1x R3/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
120 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:16:00
2017-10-29 13:40:39
Olga Świątkowska CHATARO
  • 1x R3/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
119 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:16:12
2017-10-29 13:40:21
Olga Świątkowska CARELESS WHISPER
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
117 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:16:47
2017-10-28 22:52:35
Maja Synowicz ERATO
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
116 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 14:22:07
2017-10-28 22:50:22
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R7/L1/Dwufazowy 274.5.3 105cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
114 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:18:04
2017-10-28 16:39:13
Agata Lach THE NEIGHBOUR
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
112 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:19:27
2017-10-28 15:16:44
Paulina Koszewska RONIN
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R7/L1/Dwufazowy 274.5.3 105cm.
108 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:22:17
2017-10-27 20:15:45
Aleksandra Pachnik LADY CANTA
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
107 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:22:38
2017-10-27 20:14:51
Monika Rudy BABILONIA
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
106 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:23:05
2017-10-27 20:14:26
Jarosław Krzemiński BALLADA
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
103 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:24:36
2017-10-27 19:26:21
Agnieszka Karcz ZAWIEJKA
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
100 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:25:20
2017-10-27 14:06:51
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 2x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
96 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:44:28
2017-10-26 23:40:00
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
95 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:33:42
2017-10-26 23:21:15
Weronika Wilska MR. CARRY
  • 1x R3/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
94 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:34:04
2017-10-26 23:20:28
Weronika Wilska TRIONFO
  • 2x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
93 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:34:23
2017-10-26 23:17:10
Agata Wrona DOMINACJA
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R3/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R6/N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x R9/N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
92 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:34:40
2017-10-26 22:29:51
Grzegorz Psiuk SPARTAN L
  • 1x R7/L1/Dwufazowy 274.5.3 105cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
91 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:34:53
2017-10-26 22:29:12
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R3/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x R6/N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x R9/N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
90 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:35:02
2017-10-26 22:27:52
Dominika Reszuta GAMBLE
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R7/L1/Dwufazowy 274.5.3 105cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
88 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 14:22:43
2017-10-26 20:31:21
Maria Cimoszko-Zauliczna CANDY
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
87 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:35:41
2017-10-26 19:36:38
Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL
  • 1x R3/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
85 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:36:20
2017-10-24 21:02:33
Weronika Kaniewska KRONOS
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
83 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:37:17
2017-10-24 19:02:32
Karolina Łącka CARLA 113
  • 2x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 2x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 2x R7/L1/Dwufazowy 274.5.3 105cm.
81 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:38:17
2017-10-24 11:33:19
Tomasz Olszewski LUNA DTTL
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
80 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:38:41
2017-10-24 11:13:44
Janina Strzałkowska GJALT D
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R3/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
78 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:42:06
2017-10-24 09:36:46
Julia Jarząbkiewicz BRAGO
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
77 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 07:55:04
2017-10-23 21:40:08
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R7/L1/Dwufazowy 274.5.3 105cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
74 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:48:01
2017-10-23 20:49:53
Jacek Grzywacz CZAKRA
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
73 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 09:07:32
2017-10-23 20:45:57
Natalia Lamek ANDROMEDA
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R7/L1/Dwufazowy 274.5.3 105cm.
72 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 11:30:38
2017-10-23 20:40:41
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
71 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:43:54
2017-10-23 16:58:39
Michalina Krzyżyńska ARCONTENDRA
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
70 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:44:05
2017-10-23 16:54:42
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
68 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:44:51
2017-10-23 16:17:55
Jacek Kuśnierczak CAIRO AK
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
67 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:45:51
2017-10-23 11:20:56
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R3/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
66 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:46:01
2017-10-23 11:20:12
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
65 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:46:48
2017-10-23 11:19:26
Katarzyna Panek C TARNAWA
  • 2x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
63 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:48:17
2017-10-22 23:28:28
Anastasiia Yarmolyuk KABULAS
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
62 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:48:46
2017-10-22 22:43:10
Agata Świerczyńska HAWANA
  • 1x R3/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
61 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:49:16
2017-10-22 22:17:56
Julia Błaszczak BERG
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
60 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:49:27
2017-10-22 22:17:41
Julia Błaszczak FANTASTIC GR
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
59 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:49:37
2017-10-22 22:17:12
Julia Błaszczak LAVISTO STAR
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
58 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:49:56
2017-10-22 22:16:40
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
57 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:50:16
2017-10-22 22:07:39
Karolina Kicinska NOTA
  • 2x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
54 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:51:32
2017-10-22 13:29:38
Aleksandra Pobłocka BANDON
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R7/L1/Dwufazowy 274.5.3 105cm.
53 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:51:56
2017-10-22 00:04:25
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 2x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 2x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 2x R7/L1/Dwufazowy 274.5.3 105cm.
51 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:48:34
2017-10-20 21:12:37
Natalia Czernik NC VERSO RED WINE
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R3/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
50 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:48:20
2017-10-20 21:11:52
Natalia Czernik CRISTALL
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
49 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:48:47
2017-10-20 21:11:14
Natalia Czernik CHUCK BASS
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
48 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:52:24
2017-10-20 19:18:37
Julia Frydel RUSŁAN
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
39 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:04:01
2017-10-20 17:42:09
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R7/L1/Dwufazowy 274.5.3 105cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
37 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:41:43
2017-10-19 22:15:57
Adrian Jaworski CZART
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
36 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:44:38
2017-10-19 22:15:24
Jan Bobik ICOON JN
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
35 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:44:09
2017-10-19 22:14:56
Jan Bobik FLANDRIA
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
31 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:45:38
2017-10-19 15:46:37
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
30 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:02:29
2017-10-19 10:55:39
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R3/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
29 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:37:51
2017-10-19 10:52:28
Beniamin Tomaszewski COLANDRO
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
28 ENTRY ACCEPTED 2017-10-23 07:46:36
2017-10-19 10:22:42
Katarzyna Jachlewska KILIMANJARO TS
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R6/N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
27 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:38:55
2017-10-19 10:22:19
Katarzyna Jachlewska PHOENIX 03
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R7/L1/Dwufazowy 274.5.3 105cm.
26 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:02:04
2017-10-18 23:08:36
Joanna Kulczycka SANTHOS 9
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
24 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:39:33
2017-10-18 21:46:29
Wiktoria Głowacka HAPPYLINA
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
23 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:40:09
2017-10-18 21:28:29
Pola Wawrzyniak ISSOS
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
22 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:40:19
2017-10-18 21:27:45
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
21 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:40:28
2017-10-18 21:27:09
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
20 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:40:47
2017-10-18 21:25:36
Salih Barlas FOREST
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R3/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
19 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:41:08
2017-10-18 10:44:44
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x R9/N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
18 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:41:21
2017-10-18 07:02:53
Laura Barańska CYPRIANO
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
16 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 12:46:08
2017-10-17 19:06:52
Aleksandra Nowak CERTO
  • 2x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
15 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 12:46:23
2017-10-17 19:06:14
Aleksandra Nowak CEDR
  • 2x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
14 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:41:50
2017-10-17 19:05:32
Aleksandra Zybała HANGA
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
13 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:00:21
2017-10-17 18:33:58
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
10 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:59:49
2017-10-17 09:41:07
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R7/L1/Dwufazowy 274.5.3 105cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
8 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:59:36
2017-10-17 09:40:31
Dominik Pieniaszek HERMUS PP
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R7/L1/Dwufazowy 274.5.3 105cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
7 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:59:16
2017-10-17 09:39:58
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R3/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R6/N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
  • 1x R9/N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
6 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 09:03:27
2017-10-16 19:45:07
Marcin Joppek SID
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R3/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R6/N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
5 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:42:32
2017-10-16 19:44:12
Marcin Joppek CADILLAC
  • 2x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
4 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:58:44
2017-10-16 18:41:43
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
3 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 07:52:01
2017-10-16 18:32:40
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R7/L1/Dwufazowy 274.5.3 105cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
2 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 12:06:38
2017-10-16 16:49:48
Anastasiya Yarmolyuk KABULAS
  • 1x R1/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R4/L/Dwufazowy 274.5.3 100cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R7/L1/Dwufazowy 274.5.3 105cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:43:19
2017-10-16 16:43:26
Dominika Hestkowska GRENOBLIS
  • 1x R2/P/Dwufazowy 274.5.3 110cm.
  • 1x R3/N/Dwufazowy 274.5.3 120cm.
  • 1x R5/P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x R6/N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x R8/P1/Dwufazowy 274.5.3 115cm.
  • 1x R9/N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Barczyk Maja JKS SENNY Nowęcin
1996 (MJ.)
O020395
2. Barlas Salih TUszyński KJ Garboówek
S
O037642
3. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
4. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
5. Chełchowska Helena Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O026685
10135918
6. Cimoszko-Zauliczna Maria Pomorska Liga Jeździecka
S
O039477
7. Dołhun Jakub Tuszyński KJ Garbówek
1999 (J.)
O034618
8. Gilla Błażej Pomorska LJ w Dziemianach
S
O008576
10054168
9. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
10. Grabowska Oliwia LUKS Nysa Gubin
S
O006099
11. Grzesiek Paula Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O034398
12. Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
S
O000757
13. Jachlewska Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
14. Jarząbkiewicz Julia Sopocki KJ
S
O008457
15. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
16. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
17. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (J.)
O019434
18. Kaźmierczak Vivien SKJ Sopot
S
O009644
19. Kicinska Karolina Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
20. Kopeć Anna KJ Bonin
1996 (MJ.)
O019589
21. Koszewska Paulina Sopocki Klub Jeździecki
1996 (MJ.)
O013435
22. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
23. Kruszewska Ludwika SO ŁĄCK
24. Krzemiński Jarosław KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012036
25. Krzyżyńska Michalina KJ-Skok AgroFood-Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
26. Kulczycka Joanna SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI
S
O007140
27. Kuptel Małgorzata Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O019672
28. Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
S
O007297
29. Lamek Natalia Klub Jeździecki Stado Ogierów
2002 (JM.)
O040226
30. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
31. Łącka Karolina bpk
S
O021929
32. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
33. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (J.)
O026670
34. Muraczewski Jacek LKS Cwał Poznań
S
O004710
35. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
O001086
36. Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O022891
37. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
38. Pachnik Aleksandra Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O032255
39. Panek Katarzyna LKJ W GAŁKOWIE
2000 (J.)
O034644
40. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
41. Pieniaszek Diego KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O039628
42. Pieniaszek Dominik KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
1999 (J.)
O037005
43. Piesik Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O039479
44. Pietroń Martyna Skj
S
Brak
45. Pobłocka Aleksandra Kj Stado ogierów Starogard Gdański
2004 (JM.)
brak
46. Psiuk Grzegorz sobieski jumping team
O001094
47. Reszuta Dominika la scalla
1999 (J.)
O023149
48. Reszuta Dominika Klub Jeździecki La Scalla
1999 (J.)
Z023149
49. Rocka Ewelina WKJ Lublin
2000 (J.)
O022740
50. Rudy Monika WKJ Lublin
S
O022452
51. Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko
S
Z005729
52. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (J.)
O022475
53. Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
2000 (J.)
O037246
54. Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007183
10089755
55. Świerczyńska Agata KJ Strzała
S
O002314
56. Synowicz Maja KJ SO Łąck
2002 (JM.)
O030966
57. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
58. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
59. Urbaniak Marek BPK (MAZ)
S
O012763
60. Wacławik Marek SKJ Bobrowy Staw
S
O002899
10073039
61. Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
2002 (JM.)
O035152
62. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (JM.)
O039971
63. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (J.)
O024273
64. Więckowska Aleksandra KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O003713
65. Wilska Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
66. Wrona Agata WKJ Lublin
2000 (J.)
O025480
67. Wrona Agata Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2000 (J.)
O025480
68. Yarmolyuk Anastasiya JKS U Robsonów
2002 (JM.)
brak
69. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
70. Zimnowodzka Natalia Skj bajardo
1996 (MJ.)
Brak
71. Żygowska Zuzanna Klub Jeździecki ARPAV
1997 (MJ.)
O008294
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

79

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
2.

100

ANDROMEDA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada F: Contendro
M: Aida
O: Agnieszka Lamek
B: brak
brak
3.

25

ARCONTENDRA Wielkopolska POL 2005 Klacz inna F: Contender Son
M: Arabeska
O: Monika Krzyżyńska
B: Grzegorz Kubiak
K010974
4.

72

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
O: HorseTrans Jacek Muraczewski
B: Rudiger Wassibauer
K021654 616009690190709
5.

30

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Bischof L / Bachus
M: Brendy / Liverpool
O: Monika Rudy
B:
K019544 616009580503811
6.

31

BALLADA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lancer III / Landgraf I
M: Bachantka / Bachus
O: Jarosław Krzemiński
B: SK Nad Wigrami
K012102 POL009510207908 104GJ38
7.

61

BANDON . POL 2004 Wałach gniada F: .
M: .
O: .
B: .
. 99960166504
8.

16

BARKO-FLY SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Barycza / Mywill
O: Jan Kopeć
B: Zdzisław Beredowski
K021193 616009640039912
9.

6

BRAGO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Day Dream II S
M: Bruna
O: Julia Jarząbkiewicz
B: Joanna Jankowska
K017663 POL 009530230307
10.

8

BRANCO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Sir Neel / Darco
M: Barka / Jarabub
O: Łukasz Kaźmierczak
B: Łukasz Kaźmierczak
K009100 POL009640036804
11.

52

C TARNAWA SP POL 2011 Klacz siwa F: WIZZERD
M: CHICATORA
O: KAROLINA FERENSTEIN KRASKO
B: NAD WIGRAMI
K022900
12.

90

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: CORRADO BOY / CORRADO I
M: CELYNA / LANDOR
O: MARCIN JOPPEK / Partners Sp.z o.o.
B: ADAM MRÓZ
K022195 616007520060012
13.

49

CAIRO AK SP POL 2010 Ogier gniada F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Coco Chanel K / Contendus
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K018899 616009610140610
14.

13

CALESTO 5 HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada/175 F: Cormint / Calido I
M: Riola / Carry
O: Błażej Gilla
B: Johann Peter Lass
K021978 DE421000245210
15.

40

CANDY Oldenburg POL 2006 Klacz gniada/173 F: Cajero / Caretino
M: Illusion I I I / Lauries Crusador
O: Bogusława Cimoszko
B: Wilski
K010971 DE418181104506
16.

23

CARELESS WHISPER HOL GER 2012 Klacz gniada F: Clearway
M: Olinda I
O: Olga Świątkowska
B: Hanz-Dieter Port
brak
17.

19

CARENZO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/178 F: Maram / Aram
M: Celesta / Gorset
O: Piotr Sukiennik
B: Andrzej Chmielewski
K011666 POL009660962007 103MK83
18.

5

CARETANE ROSE Z Zangersheide NLD 2012 Klacz gniada F: Crown Z
M: Caretana z
O: Natalia Zimnowodzka
B: de Beemdhoeve
Brak
19.

3

CARILO Holsztyńska NED 2012 Wałach gniada F: CRUSANDER
M: ZENITA
O: AGNIESZKA KWIATKOWSKA
B: HOLANDIA
K022674
20.

43

CARLA 113 SP POL 2002 Klacz siwa F: Elvis
M: Candy
O: Klaudia Siarkiewicz
B: Drei W Stud Farms
K007756
21.

71

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio
M: Catrien D
O: ---
B: ---
K022627
22.

84

CEDR SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Askari/Acord II
M: Carewna/Viscount
O: JanZybała
B: SK Nowielice
K022826 616009640022913
23.

83

CERTO SP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco Fly/Chacco Blue
M: Cellietta/Olivetto
O: Jan Zybała
B: Sk Nowielice
K022825 616009640057713
24.

22

CHATARO OS GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue
M: Centara
O: Olga Świątkowska
B: Gestuet Lewitz
K017310
25.

51

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III
M: MONTANA DU PAS
O: MACIEJ PIETRAS
B: SEMILLY
K022968 11111111 1111111111111
26.

73

COLANDRO Holsztyńska GER 2011 Wałach F: Com Air
M: K-Lina
O: Krzysztof Zieliński
B: Niemcy
K024044
27.

2

CORNET`S SUNSHINE WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Cornet Obolensky /
M: Puppi Wilma /
O: Monika Chrzanowski
B: Fabian Scholz
K022732 441411086513
28.

50

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti van de Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
29.

9

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: CACHAS
M: RAVENNA
O: ADAM NICPON
B: MAŁGORZATA SIERGIEJ
BRAK DE 421000693111
30.

24

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus
M: Cecile
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711
31.

82

CYPRIANO WLKP POL 2011 Wałach kara F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Ceramika / Cyrak
O: Lidia Barańska
B: Gizela Laskowska
K019841 616007670075011
32.

68

CZART SP POL 2013 Ogier gniada F: Farmer / Rovetto
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
K022723 616009640004413
33.

18

DAYTONA 500 HANN POL 2012 Klacz kasztanowata F: Diamant de semilly
M: quintina
O: sk ciekocinko
B: sk ciekocinko
brak
34.

36

DOMINACJA SP POL 1999 Klacz gniada F: Louis
M: Dracena
O: Aleksandra Nucia
B: Sk Nowa Wioska
K010332
35.

62

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472 DE431316105611
36.

26

ERATO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Lando
M: Effi
O: RDS STAL
B: Kowalski Rafał
K012789 11860
37.

89

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump /
M: Fagina / Athlet Z
O: Marcin Pieniaszek
B: Rita Siebke-Baasch
K021969 DE421000092912
38.

103

Forest SP POL 2010 S bay F: Qulester / Quinar
M: Turbud Fabel / Fanimo
O: Stanisław Marchwicki
B:
K020025
39.

80

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester
M: Turbud Fabel
O: Salih Barlas
B: ?
K020025
40.

39

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
O: dariusz reszuta
B: Dariusz reszuta
k021041
41.

67

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
42.

86

GUIDAM KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
O: Katarzyna Kuptel
B:
K023214 528003201101092
43.

21

GULLIT H KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Njirina M / Amaretto I
O: Waldemar Zientek
B:
K020759 528003201106947
44.

76

HAPPYLINA KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon/Voltaire
M: Roberlina/Hemmingway
O: Wiktoria Głowacka
B: Jan Greve
K023155 528003201205792
45.

55

HAWANA WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada/172 F: Campari M / Carprilli
M: Hipnoza / Hartland
O: Agata Świerczyńska
B: Agata Świerczyńska
K017765 616007661612009
46.

98

HAWR F:
M:
O:
B:
47.

88

HERMUS PP KWPN POL 2012 Wałach gniada F: EMERALD VAN 'T RUYTERSHOF
M: WADERMIE
O: MARCIN PIENIASZEK
B: Netherlands
K022396
48.

38

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
O: dariusz reszuta
B: holandia
K020857
49.

4

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
O: Agencja Reklamowa Punkt s. c.
B: G. L. Dirksen-Hoksbergen
K023810 528003201209132
50.

69

ICOON JN KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Imolga / Nimmerdor
O: Janusz Zybała
B:
K023081 528003201303231
51.

1

INDYKCJA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Barbur
M: Inguri
O: Teresa Piesik
B: Stadnina Koni Pępowo Sp.z oo z/s w Gogolewie
K022317 616007610128609
52.

77

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
O: Andrzej Głoskowski
B: SK Liski
K009527 POL007600110603
53.

46

JANE VON ROCHERATH Belgisch Warmbloedpaard BEL 2009 Klacz gniada F: CICERO/CARTHAGO
M: GINA VON ROCHERATH/NONSTOP
O: Majdzińska Anna
B:
K018829 056-002-W00292665
54.

91

KABULAS Trakeńska POL 2010 Ogier kara F: Pyramus
M: /Veterok
O: brak
B: UAB LIETUVOS ŽIRGYNAS
brak
55.

11

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
56.

29

LADY CANTA SP POL 2009 Klacz gniada F: Cantanis / Cantus
M: Lady / Lad
O: Grzegorz Kubiak, Aleksandra Pachnik
B: Robert Stasiuk
K017379 616009580348709
57.

33

LADY PEZI OLD POL 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior
M: Luisa /Landor S
O: Andrzej Weremczuk
B: -
K023915
58.

97

LAGUNA SP POL 2011 Klacz siwa/168 F: SEX
M: LUNA
O: Jan Jurkiewicz
B: Tomasz Lepper
brak 616009530166511
59.

101

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lordanos / Landos
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Marek Rocki
B: Jacek Janiszewski
K016163 DE418181041908 105AV13
60.

12

LARIDOR HOL. POL 2012 Wałach gniada F: Larimar
M: Julischka
O: nn
B: nn
K023129 DE421000042312
61.

58

LAVISTO STAR Belgijski Gorącokrwisty BEL 2011 Wałach F: Game Boy D'10
M: Natasja
O: Joanna Błaszczak
B: Familie Custers
K022386
62.

94

Lord Fabia F:
M:
O:
B:
63.

48

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach kara F: Huzar
M: Łysica
O: Wacławik Usługi Jeździeckie
B: SK Walewice
K017722
64.

87

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
O: Marcin Pieniaszek
B: Mariusz Gauza
K021512 616007610218710
65.

34

MR. CARRY SP POL 2011 Wałach gniada F: Nightcarry / Carry
M: Montana VI / Caletto I
O: Krzysztof Wilski
B: Krzysztof Wilski
K021839 616009530081911
66.

105

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707 103ZL60
67.

60

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
O: Karolina Kicińska
B: Tyszko Horses
K018105
68.

106

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
O: dariusz reszuta
B: wilski zbigniew
k015455
69.

59

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Etos
M: Penetopa
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628
70.

75

PHOENIX 03 SP POL 2011 Wałach gniada F: Colombo V
M: Piekna
O: Katarzyna Jachlewska
B: Tomasz Świątek
K024369
71.

7

RONIN SP POL 2004 Wałach F: Helanis / Cantanis
M: Regina / Elpar
O:
B:
K011761
72.

17

SAHILOU HAN POL 2012 Klacz gniada F: Calvaro Z / Caletto I
M: Samira III / Lansing
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K020626 DE431319856812
73.

99

SANDRA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palermo
M: Solina
O: Anna Wrona
B: Krzysztof Przybylski
K016647
74.

54

SANTHOS 9 Westfalska POL 2002 Wałach gniada/175 F: Santa Cruz
M: H. Fanny
O: Joanna Kulczycka
B: Alfons Wulfert
K020579 DE441410606802
75.

95

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/163 F: Caliro /
M: Sukcesja / Drawid
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Mieczysław Chomiak
K022427 616009530299009
76.

14

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
77.

15

SPARTAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Vandamme / Guidam
M: Space girl / Calando V
O: Jan Kopeć
B: Andrzej Żejmo
K021192 616009610140812
78.

37

SPARTAN L WESTF GER 2007 Wałach siwa F: Satkatto Gold
M: Romira
O: malgorzata reszuta
B: ludwiczak
K011502
79.

35

TRIONFO SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Carpediem
M: Thomasa
O: Krzysztof Wilski
B: Krzysztof Wilski
brak
80.

102

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
O: Sławomir Łagun
B: Sławomir Łagun
K020299 616009640020010 104XZ77
81.

96

WILMAR F:
M:
O:
B:
82.

32

ZAWIEJKA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Love Affair/
M: Zwiewka/
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
brak
Rider Club
Competition
Prize
Barlas Salih TUszyński KJ Garboówek
30
100
SUM:
130.00
Błaszczak Julia JKS u Robsonów
90
SUM:
90.00
Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
30
30
30
SUM:
90.00
Gilla Błażej Pomorska LJ w Dziemianach
30
SUM:
30.00
Grabowska Oliwia LUKS Nysa Gubin
120
150
SUM:
270.00
Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
40
SUM:
40.00
Jarząbkiewicz Julia Sopocki KJ
120
SUM:
120.00
Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
30
SUM:
30.00
Kaźmierczak Vivien SKJ Sopot
110
SUM:
110.00
Kicinska Karolina Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
230
SUM:
230.00
Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
40
SUM:
40.00
Kruszewska Ludwika SO ŁĄCK
50
SUM:
50.00
Krzyżyńska Michalina KJ-Skok AgroFood-Grabowiec
290
SUM:
290.00
Kuptel Małgorzata Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
30
SUM:
30.00
Lamek Natalia Klub Jeździecki Stado Ogierów
50
SUM:
50.00
Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
80
30
SUM:
110.00
Łącka Karolina bpk
30
SUM:
30.00
Milewska Julia Sopocki KJ
70
90
SUM:
160.00
Muraczewski Jacek LKS Cwał Poznań
150
SUM:
150.00
Nicpoń Adam SK Ciekocinko
50
30
60
80
140
SUM:
360.00
Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
60
SUM:
60.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
60
SUM:
60.00
Pachnik Aleksandra Stowarzyszenie KS Chojnów
30
SUM:
30.00
Panek Katarzyna LKJ W GAŁKOWIE
290
140
SUM:
430.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
140
200
30
170
SUM:
540.00
Pieniaszek Dominik KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
50
60
120
SUM:
230.00
Reszuta Dominika la scalla
80
SUM:
80.00
Reszuta Dominika Klub Jeździecki La Scalla
110
SUM:
110.00
Rudy Monika WKJ Lublin
40
SUM:
40.00
Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko
260
SUM:
260.00
Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
80
SUM:
80.00
Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
110
110
SUM:
220.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
180
60
SUM:
240.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
180
SUM:
180.00
Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
240
130
180
SUM:
550.00
Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
40
SUM:
40.00
Więckowska Aleksandra KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
30
30
SUM:
60.00
Wilska Weronika Sopocki KJ
30
SUM:
30.00
Wrona Agata WKJ Lublin
30
SUM:
30.00
Yarmolyuk Anastasiya JKS U Robsonów
60
220
SUM:
280.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
80
140
SUM:
220.00
Zimnowodzka Natalia Skj bajardo
40
30
70
SUM:
140.00
Żygowska Zuzanna Klub Jeździecki ARPAV
30
SUM:
30.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barczyk Maja
JKS SENNY Nowęcin
LAGUNA (97)
2017-11-10
20
2017-11-10
35
2017-11-11
20
2017-11-11
39
2017-11-12
12
Barlas Salih
TUszyński KJ Garboówek
FOREST (80)
2017-11-10
9
30
2017-11-10
8
Forest (103)
2017-11-11
4
100
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
2017-11-10
22
2017-11-10
4
90
2017-11-11
17
2017-11-12
9
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
2017-11-10
10
30
2017-11-11
8
30
HAWR (98)
2017-11-10
39
2017-11-11
12
30
Chełchowska Helena
Pomorska Liga Jeździecka
GODECJA (67)
2017-11-10
36
2017-11-10
17
2017-11-11
17
2017-11-11
28
Cimoszko-Zauliczna Maria
Pomorska Liga Jeździecka
CANDY (40)
2017-11-11
18
2017-11-11
31
2017-11-12
10
Dołhun Jakub
Tuszyński KJ Garbówek
WESFALIA (102)
2017-11-11
36
2017-11-10
32
Gilla Błażej
Pomorska LJ w Dziemianach
LARIDOR (12)
2017-11-10
14
30
2017-11-11
26
2017-11-12
6
2017-11-10
17
2017-11-10
23
2017-11-11
34
2017-11-11
33
2017-11-12
11
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
2017-11-11
19
Grabowska Oliwia
LUKS Nysa Gubin
ŁAWNIK (48)
2017-11-10
4
120
2017-11-11
3
150
2017-11-12
14
Grzesiek Paula
Tuszyński KJ Garbówek
AKORD (79)
2017-11-10
2017-11-11
27
Hartman Sławomir
KJ Lotar Biskupiec
CARILO (3)
2017-11-10
13
2017-11-11
7
40
Jachlewska Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2017-11-10
40
2017-11-10
2017-11-11
40
2017-11-11
Jarząbkiewicz Julia
Sopocki KJ
BRAGO (6)
2017-11-11
4
120
2017-11-11
12
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
CZART (68)
2017-11-10
41
2017-11-11
38
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
SID (14)
2017-11-10
28
2017-11-10
2017-11-11
2017-11-10
19
2017-11-10
2017-11-11
33
2017-11-11
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
2017-11-10
11
30
2017-11-11
19
Kaźmierczak Vivien
SKJ Sopot
BRANCO (8)
2017-11-11
2
110
2017-11-12
Kicinska Karolina
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
NOTA (60)
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-11
2
230
2017-11-12
Kopeć Anna
KJ Bonin
SPARTAN (15)
2017-11-10
12
2017-11-10
4
2017-11-11
8
2017-11-12
4
2017-11-10
32
2017-11-10
11
2017-11-11
34
2017-11-12
12
Koszewska Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
RONIN (7)
2017-11-11
2017-11-12
15
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
SCYTIA (95)
2017-11-10
28
2017-11-10
24
2017-11-11
35
2017-11-12
5
40
Kruszewska Ludwika
SO ŁĄCK
WILMAR (96)
2017-11-10
37
2017-11-10
20
2017-11-11
7
50
2017-11-11
16
Krzemiński Jarosław
KJ Szumawa Bobrowiec
BALLADA (31)
2017-11-10
18
2017-11-11
38
2017-11-11
13
Krzyżyńska Michalina
KJ-Skok AgroFood-Grabowiec
2017-11-10
22
2017-11-11
35
2017-11-10
1
290
2017-11-11
23
2017-11-11
Kulczycka Joanna
SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI
2017-11-12
Kuptel Małgorzata
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
GUIDAM (86)
2017-11-10
2017-11-10
36
2017-11-11
11
30
2017-11-11
21
2017-11-12
14
Kuśnierczak Jacek
JUKS Mieczewo
2017-11-11
30
Lamek Natalia
Klub Jeździecki Stado Ogierów
ANDROMEDA (100)
2017-11-10
15
2017-11-11
16
2017-11-12
5
50
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
2017-11-10
5
80
2017-11-11
10
30
Łącka Karolina
bpk
2017-11-10
13
30
2017-11-10
2017-11-11
43
2017-11-11
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
2017-11-10
30
2017-11-10
2017-11-11
28
2017-11-11
Milewska Julia
Sopocki KJ
2017-11-11
21
2017-11-11
5
70
2017-11-12
3
90
Muraczewski Jacek
LKS Cwał Poznań
ARIA (72)
2017-11-12
1
150
Nicpoń Adam
SK Ciekocinko
SAHILOU (17)
2017-11-10
16
2017-11-10
6
50
2017-11-11
9
30
2017-11-12
10
2017-11-10
5
60
2017-11-10
7
2017-11-11
3
80
2017-11-12
1
140
Nowak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
CERTO (83)
2017-11-10
35
2017-11-10
2017-11-11
6
60
CEDR (84)
2017-11-10
31
2017-11-10
43
2017-11-11
22
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-11-10
25
2017-11-10
31
2017-11-11
30
2017-11-11
6
60
Pachnik Aleksandra
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-11-10
12
30
2017-11-11
42
2017-11-11
29
Panek Katarzyna
LKJ W GAŁKOWIE
2017-11-10
18
2017-11-10
2017-11-11
1
290
2017-11-11
12
2017-11-12
2
140
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
CORSIMO (50)
2017-11-10
21
2017-11-10
1
140
2017-11-11
2
200
2017-11-11
5
2017-11-12
5
2017-11-10
27
2017-11-10
8
30
2017-11-11
3
170
2017-11-11
14
2017-11-12
6
Pieniaszek Diego
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
BANDON (61)
2017-11-10
38
2017-11-12
11
2017-11-10
15
2017-11-11
32
2017-11-12
13
Pieniaszek Dominik
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2017-11-10
6
50
2017-11-10
29
2017-11-11
14
2017-11-11
23
2017-11-12
4
60
2017-11-10
27
2017-11-11
20
2017-11-12
2
120
Piesik Katarzyna
Sopocki Klub Jeździecki
2017-11-11
41
2017-11-12
8
Pietroń Martyna
Skj
2017-11-11
31
2017-11-11
26
2017-11-12
7
Pobłocka Aleksandra
Kj Stado ogierów Starogard Gdański
BANDON (61)
2017-11-11
27
Psiuk Grzegorz
sobieski jumping team
2017-11-12
17
Reszuta Dominika
la scalla
2017-11-10
14
2017-11-10
6
2017-11-11
15
2017-11-11
9
2017-11-12
3
80
GAMBLE (39)
2017-11-10
34
2017-11-10
26
2017-11-11
29
2017-11-12
15
Reszuta Dominika
Klub Jeździecki La Scalla
2017-11-12
3
110
Rocka Ewelina
WKJ Lublin
LANCELOT (101)
2017-11-10
33
Rudy Monika
WKJ Lublin
2017-11-10
9
40
2017-11-10
25
2017-11-11
36
2017-11-11
40
2017-11-12
Rybarczyk Paulina
Stadnina Koni Ciekocinko
2017-11-11
1
260
Rynkiewicz Martyna
LKJ w Gałkowie
NELA (105)
2017-11-11
11
Sukiennik Joanna
SKJ Beckersport Raszyn
CARENZO (19)
2017-11-10
23
2017-11-10
16
2017-11-11
5
80
2017-11-11
2017-11-12
16
Świątkowska Olga
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CHATARO (22)
2017-11-10
2
110
2017-11-12
2
110
2017-11-10
24
2017-11-11
24
2017-11-12
9
Świerczyńska Agata
KJ Strzała
HAWANA (55)
2017-11-10
42
2017-11-11
24
2017-11-11
25
Synowicz Maja
KJ SO Łąck
ERATO (26)
2017-11-10
2017-11-11
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2017-11-10
2
180
2017-11-11
4
60
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
2017-11-10
3
180
2017-11-11
12
Urbaniak Marek
BPK (MAZ)
2017-11-10
21
2017-11-10
2017-11-11
32
2017-11-11
2017-11-12
17
Wacławik Marek
SKJ Bobrowy Staw
2017-11-12
7
Waszczak Wiktoria
LKJ Gałkowo
2017-11-10
2
240
2017-11-10
3
130
2017-11-11
25
2017-11-11
2017-11-12
1
180
Wawrzyniak Pola
Tuszyński KJ Garbówek
ISSOS (77)
2017-11-10
7
40
2017-11-11
41
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2017-11-10
33
2017-11-10
2017-11-11
2017-11-11
15
Więckowska Aleksandra
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
HIRO (4)
2017-11-10
26
2017-11-10
30
2017-11-11
13
30
2017-11-11
10
30
2017-11-12
13
Wilska Weronika
Sopocki KJ
2017-11-10
10
30
2017-11-10
9
2017-11-11
22
2017-11-11
6
2017-11-12
7
TRIONFO (35)
2017-11-10
29
2017-11-10
2017-11-11
37
2017-11-11
37
2017-11-12
16
Wrona Agata
WKJ Lublin
2017-11-10
19
2017-11-10
5
2017-11-11
11
30
2017-11-11
10
2017-11-12
8
Wrona Agata
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
SANDRA (99)
2017-11-10
10
2017-11-11
7
2017-11-12
6
Yarmolyuk Anastasiya
JKS U Robsonów
KABULAS (91)
2017-11-10
6
60
2017-11-10
1
220
2017-11-11
39
2017-11-11
18
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-11-10
3
80
2017-11-11
1
140
Zimnowodzka Natalia
Skj bajardo
2017-11-10
8
40
2017-11-11
9
30
2017-11-11
2017-11-12
4
70
Żygowska Zuzanna
Klub Jeździecki ARPAV
2017-11-10
34
2017-11-11
8
30
2017-11-12
8

Number of Riders: 71

Number of Horses: 82

The sum of prizes: 6 350.00

Competition results developed by: Hipodrom Sopot
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-012014-1, Hipodrom Sopot Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl