Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
235 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 14:42:36
2017-11-08 14:42:26
Piotr Sawicki CASSIUS 76
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
234 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 08:45:43
2017-11-07 08:45:25
Daria Wasiołek DRAGON
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
233 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 08:45:54
2017-11-07 08:42:59
Grzegorz Psiuk MJT GRAVIN
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
232 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 08:46:04
2017-11-07 08:38:52
Grzegorz Psiuk MJT ARONN DU TALUS
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
231 ENTRY ACCEPTED 2017-11-04 08:18:51
2017-11-03 21:57:30
Milena Dobkowska JOLLY
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
229 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 16:38:07
2017-11-03 16:34:43
Dominika Hestkowska KABULAS
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
228 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 16:38:29
2017-11-03 16:33:28
Dominika Hestkowska GRENOBLIS
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
227 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 16:38:56
2017-11-03 16:21:08
Maryia Mikhailova HACKMAN
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
226 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 16:37:35
2017-11-03 16:18:09
Maryia Mikhailova CUMARU
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
225 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 13:00:28
2017-11-02 23:46:17
Michał Tyszko ELIS DE REVEL
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
224 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 13:01:04
2017-11-02 23:45:03
Michał Tyszko DARING QUEEN
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
223 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 17:12:52
2017-11-02 15:45:05
Maryia Mikhailava HACKMAN
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
222 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 17:13:24
2017-11-02 15:43:16
Maryia Mikhailava CUMARU
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
221 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 17:13:50
2017-11-02 14:14:21
Felix Domański-Kruppa ARKANSAS
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
220 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 17:14:18
2017-11-02 11:40:02
Sławomir Hartman LARINO
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
219 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 17:14:44
2017-11-02 11:39:12
Sławomir Hartman GOLDMAN S
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
218 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 17:15:17
2017-11-02 11:38:48
Sławomir Hartman GOLDENBOY GR
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
217 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 17:15:49
2017-11-02 08:47:24
Marek Lewicki PHILADELPHIA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 8b/Finał ŚR-Otwarty/Zwykły 238.2.1 130 cm.
216 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 17:16:31
2017-11-02 08:44:53
Marek Lewicki CORRADO X
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
  • 1x 6/DR/Dwufazowy 274.5.3 140cm.
  • 1x 9/Finał DR el-HPP-SENIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 145 cm.
214 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 17:17:25
2017-11-02 08:34:01
Filip Lewicki MAROS 6
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 8/Finał ŚR el-HPP JUNIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 135 cm.
213 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 17:12:26
2017-11-02 08:33:03
Małgorzata Ciszek-Lewicka CHACCO NANN
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
  • 1x 6/DR/Dwufazowy 274.5.3 140cm.
  • 1x 9/Finał DR el-HPP-SENIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 145 cm.
211 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 19:28:51
2017-10-31 18:43:30
Mateusz Kiempa CATALAYA
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
  • 1x 6/DR/Dwufazowy 274.5.3 140cm.
  • 1x 9/Finał DR el-HPP-SENIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 145 cm.
210 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 19:28:05
2017-10-31 14:21:49
Mateusz Tyszko DIRTY HARRY
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
  • 1x 6/DR/Dwufazowy 274.5.3 140cm.
  • 1x 9/Finał DR el-HPP-SENIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 145 cm.
209 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 19:27:36
2017-10-31 14:14:51
Magdalena Krasnowska NEMIROFF
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
207 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 10:06:48
2017-10-31 09:39:01
Tomasz Jasiński CORAZON 58
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
206 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 10:07:01
2017-10-31 09:38:15
Tomasz Jasiński NASHVILLE
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
205 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 09:12:36
2017-10-30 22:12:28
Adam Nicpoń SHANGRI-LA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 8b/Finał ŚR-Otwarty/Zwykły 238.2.1 130 cm.
204 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 09:12:47
2017-10-30 22:10:11
Adam Nicpoń GIRO DE LA LUNA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 8b/Finał ŚR-Otwarty/Zwykły 238.2.1 130 cm.
203 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 09:12:59
2017-10-30 17:21:51
Zuzanna Golicka PIPIN
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
202 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 09:13:11
2017-10-30 12:48:10
Paulina Kozakiewicz COCO CHANEL
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
201 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 09:13:27
2017-10-30 12:47:40
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
200 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 12:06:06
2017-10-30 11:45:18
Daniel Wróblewski BE BALOU
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
199 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 12:06:19
2017-10-30 11:44:45
Daniel Wróblewski ASHLEY S
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
198 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 11:25:18
2017-10-30 11:15:14
Grzegorz Psiuk WESTA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
197 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 11:25:44
2017-10-30 09:34:00
Tomasz Miśkiewicz LUPINO 17
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
196 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 11:25:30
2017-10-30 09:33:28
Tomasz Miśkiewicz ANKA LAZAR
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
195 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:42:33
2017-10-30 00:08:50
Judyta Koczorowska BOSS
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
194 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:42:43
2017-10-29 22:19:15
Stanisław Przedpełski ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
193 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:42:54
2017-10-29 22:18:40
Stanisław Przedpełski SUN PAULA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
192 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:43:04
2017-10-29 22:18:08
Stanisław Przedpełski DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
191 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:43:16
2017-10-29 22:17:42
Stanisław Przedpełski CANJER HST
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
190 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:43:27
2017-10-29 21:21:29
Agata Skrzypiec LANDLIEBE JO WE
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
189 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:43:37
2017-10-29 21:20:36
Agata Skrzypiec BERLINA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
188 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:43:47
2017-10-29 20:39:32
Łukasz Kaźmierczak CHARMANT BLUE
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
187 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:43:58
2017-10-29 13:58:38
Jacek Zagor VIGOR
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
186 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:44:07
2017-10-29 13:57:51
Jacek Zagor ZAGORKA DURANTE
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
185 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:44:17
2017-10-29 13:50:09
Jacek Zagor NIRVARO
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
184 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:44:27
2017-10-29 07:23:55
Iga Szostak RADON
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
183 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:44:38
2017-10-28 23:00:39
Zuzanna Gowin CAPTAIN
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 6/DR/Dwufazowy 274.5.3 140cm.
  • 1x 8a/Finał ŚR el-HPP-M.JEŹDŹCY/Zwykły z z rozgrywką 238.2.2 140 cm.
182 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:44:50
2017-10-28 22:51:39
Maja Synowicz ERATO
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
181 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:44:59
2017-10-28 21:40:26
Natalia Czernik NC VERSO RED WINE
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
180 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:45:08
2017-10-28 21:40:01
Natalia Czernik CRISTALL
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
179 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:45:18
2017-10-28 21:23:20
Natalia Czernik CHUCK BASS
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
178 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:45:29
2017-10-28 18:59:22
Olga Świątkowska CARDHU
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
177 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:45:39
2017-10-28 14:00:52
Natalia Klebba ARIANA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
176 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:45:49
2017-10-27 22:15:41
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
175 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:45:59
2017-10-27 20:16:43
Michał Kubiak GALAKTYKA
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
174 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 21:11:33
2017-10-27 20:13:48
Anna Bąk CARO
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
173 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:46:18
2017-10-27 20:13:24
Katarzyna Kiliańska BERA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
172 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:46:39
2017-10-27 20:12:56
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
171 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:46:49
2017-10-27 20:12:22
Grzegorz Kubiak BOTOKS
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
170 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:47:00
2017-10-27 20:12:01
Grzegorz Kubiak FLOYD
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
169 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:47:11
2017-10-27 20:11:28
Grzegorz Kubiak ALOUBETTE
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
168 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:47:20
2017-10-27 20:11:08
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
167 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:47:32
2017-10-27 19:16:34
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 6/DR/Dwufazowy 274.5.3 140cm.
  • 1x 8a/Finał ŚR el-HPP-M.JEŹDŹCY/Zwykły z z rozgrywką 238.2.2 140 cm.
166 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:47:46
2017-10-27 14:38:13
Sophie Von Werner CHECKPOINT CHARLY 6
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
165 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:48:04
2017-10-27 14:36:34
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
164 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:48:14
2017-10-27 14:04:14
Szymon Weremczuk UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
163 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:48:23
2017-10-27 14:03:31
Kacper Niewiadomski PREZYDENT II W
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
162 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:48:33
2017-10-27 14:03:05
Jagoda Niewiadomska CASTELLO BRANCO
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
161 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 07:48:42
2017-10-27 13:25:27
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
158 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 09:01:19
2017-10-26 23:32:40
Weronika Wilska MR. CARRY
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
157 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 09:01:10
2017-10-26 23:23:41
Weronika Wilska LADY VON BAYERN
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
155 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 09:00:49
2017-10-26 23:22:45
Agata Wrona SANDRA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
154 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 09:00:39
2017-10-26 20:55:32
Krzysztof Retka NINTO CHICO
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
153 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 09:00:29
2017-10-26 20:54:35
Krzysztof Retka M CANTORI S
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
152 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 09:00:19
2017-10-26 20:53:50
Krzysztof Retka EVERDI
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
151 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 09:00:08
2017-10-26 20:52:44
Krzysztof Retka ETO ' O
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
150 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 08:59:57
2017-10-26 19:34:26
Michalina Szmytka COMET 235
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
148 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 08:59:33
2017-10-26 19:33:55
Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
147 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 08:59:15
2017-10-26 16:54:11
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
146 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 08:59:03
2017-10-26 16:25:43
Grzegorz Psiuk ARAFAT
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
145 ENTRY ACCEPTED 2017-10-27 08:58:45
2017-10-26 13:51:33
Aleksandra Wydrowska CASE
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 8b/Finał ŚR-Otwarty/Zwykły 238.2.1 130 cm.
144 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 12:05:00
2017-10-26 11:45:58
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
  • 1x 6/DR/Dwufazowy 274.5.3 140cm.
  • 1x 9/Finał DR el-HPP-SENIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 145 cm.
142 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:01:35
2017-10-25 13:43:29
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
141 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 14:01:44
2017-10-25 12:18:14
Julia Ostrowska EVENING BREEZE
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
139 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:49:54
2017-10-25 09:22:50
Michał Piątkowski LIGHTNING 100
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
  • 1x 6/DR/Dwufazowy 274.5.3 140cm.
  • 1x 9/Finał DR el-HPP-SENIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 145 cm.
138 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:50:05
2017-10-25 08:40:12
Przemysław Kalicki CAILLOU TF
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 8a/Finał ŚR el-HPP-M.JEŹDŹCY/Zwykły z z rozgrywką 238.2.2 140 cm.
137 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:50:13
2017-10-25 07:40:36
Adrianna Ostrowska SIR LURON
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
136 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:50:23
2017-10-25 07:40:03
Adrianna Ostrowska SECRETTO
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
135 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:50:32
2017-10-25 07:39:23
Adrianna Ostrowska RUDBEKIA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
134 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:50:42
2017-10-25 07:38:41
Adrianna Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
133 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:51:10
2017-10-25 07:38:12
Adrianna Ostrowska ELBERO H
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
132 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:51:20
2017-10-24 21:00:16
Weronika Kaniewska KRONOS
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
131 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:51:29
2017-10-24 20:59:13
Weronika Kaniewska BIANCA W
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
130 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:51:39
2017-10-24 19:27:33
Paulina Rybarczyk VELCO SITTE
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 6/DR/Dwufazowy 274.5.3 140cm.
  • 1x 8a/Finał ŚR el-HPP-M.JEŹDŹCY/Zwykły z z rozgrywką 238.2.2 140 cm.
129 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:51:53
2017-10-24 19:26:47
Paulina Rybarczyk ROYAL CASSIN
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 8/Finał ŚR el-HPP JUNIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 135 cm.
128 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 11:52:04
2017-10-24 18:36:39
Klaudia Siarkiewicz PEARL 80
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
126 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 13:01:33
2017-10-24 14:08:21
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 6/DR/Dwufazowy 274.5.3 140cm.
  • 1x 8a/Finał ŚR el-HPP-M.JEŹDŹCY/Zwykły z z rozgrywką 238.2.2 140 cm.
122 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 11:40:20
2017-10-24 11:34:46
Tomasz Olszewski CORTEZ
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
121 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 11:40:30
2017-10-24 11:34:10
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
  • 1x 6/DR/Dwufazowy 274.5.3 140cm.
  • 1x 9/Finał DR el-HPP-SENIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 145 cm.
120 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 11:40:40
2017-10-24 11:12:49
Janina Strzałkowska LEON Q
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
119 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 21:11:53
2017-10-24 11:12:13
Janina Strzałkowska GJALT D
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
118 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 11:41:01
2017-10-24 11:11:19
Janina Strzałkowska BLANT
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
117 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 13:30:10
2017-10-24 10:44:59
Agata Lach THE NEIGHBOUR
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
116 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 11:41:20
2017-10-24 10:44:16
Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 6/DR/Dwufazowy 274.5.3 140cm.
  • 1x 9/Finał DR el-HPP-SENIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 145 cm.
115 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 11:41:29
2017-10-24 10:43:32
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
114 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:27:04
2017-10-24 08:52:08
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
113 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:31:42
2017-10-24 08:51:34
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
112 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:31:52
2017-10-23 22:02:19
Ewa Mazurowska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 8/Finał ŚR el-HPP JUNIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 135 cm.
111 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:32:00
2017-10-23 21:42:22
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
109 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:32:17
2017-10-23 20:48:00
Dagmara Kaczmarczyk NUBIS
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
108 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:32:25
2017-10-23 20:44:14
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 8a/Finał ŚR el-HPP-M.JEŹDŹCY/Zwykły z z rozgrywką 238.2.2 140 cm.
107 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:32:34
2017-10-23 20:43:01
Jacek Grzywacz DORAVELLA
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 6/DR/Dwufazowy 274.5.3 140cm.
  • 1x 9/Finał DR el-HPP-SENIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 145 cm.
106 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:32:42
2017-10-23 20:41:52
Jacek Grzywacz CZAKRA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
105 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:33:03
2017-10-23 20:38:37
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 8/Finał ŚR el-HPP JUNIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 135 cm.
104 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:33:12
2017-10-23 16:56:26
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
103 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:33:25
2017-10-23 16:16:18
Julia Kuśnierczak ORINOKO W
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
102 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:33:45
2017-10-23 16:15:27
Julia Kuśnierczak COCO CHANEL K
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
101 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:33:54
2017-10-23 16:02:16
Jacek Kuśnierczak CAIRO AK
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
100 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:34:03
2017-10-23 14:18:09
Dawid Czarnecki DROSERA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
99 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:34:11
2017-10-23 14:17:28
Dawid Czarnecki CHIN CHAMPER
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
98 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:34:19
2017-10-23 14:15:51
Dawid Czarnecki CHACCO ONE
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 8/Finał ŚR el-HPP JUNIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 135 cm.
97 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:34:29
2017-10-23 13:20:19
Tomasz Miśkiewicz FOR VITO
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
96 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:34:37
2017-10-23 13:07:35
Tomasz Miśkiewicz HAJDA
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
95 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:34:45
2017-10-23 13:07:14
Tomasz Miśkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
94 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:34:53
2017-10-23 11:34:37
Marek Wacławik CABO
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
93 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:35:02
2017-10-23 11:27:46
Marek Wacławik RAF LIDER
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
92 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:35:10
2017-10-23 11:27:10
Marek Wacławik PHENIX
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
  • 1x 6/DR/Dwufazowy 274.5.3 140cm.
  • 1x 9/Finał DR el-HPP-SENIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 145 cm.
91 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:35:20
2017-10-23 11:26:48
Marek Wacławik EXTRA DOLLARS
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
  • 1x 6/DR/Dwufazowy 274.5.3 140cm.
  • 1x 9/Finał DR el-HPP-SENIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 145 cm.
90 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:35:28
2017-10-23 11:23:00
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
89 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:35:38
2017-10-23 11:22:17
Monika Pasik DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
86 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:36:02
2017-10-23 09:08:14
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
  • 1x 6/DR/Dwufazowy 274.5.3 140cm.
  • 1x 9/Finał DR el-HPP-SENIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 145 cm.
85 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:36:15
2017-10-23 09:07:06
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
84 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:36:25
2017-10-22 22:41:29
Agata Świerczyńska HAWANA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
83 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:36:34
2017-10-22 22:15:52
Julia Błaszczak FANTASTIC GR
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
82 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:36:42
2017-10-22 22:15:27
Julia Błaszczak BERG
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
81 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:36:50
2017-10-22 21:15:34
Milena Dobkowska COMMAND
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
80 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:36:58
2017-10-22 20:56:42
Milena Dobkowska LA PAZ
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
79 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:37:07
2017-10-22 20:52:31
Milena Dobkowska ZALVO
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
78 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:37:15
2017-10-22 10:18:13
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
76 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:37:37
2017-10-21 12:40:47
Ewelina Rocka LANCELOT
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
75 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:37:56
2017-10-20 23:26:59
Marta Dąbrowska LAMARCK
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
74 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:38:04
2017-10-20 21:04:41
Natalia Czernik FENNA
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
72 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:38:21
2017-10-20 21:03:26
Bartosz Adamus FONTAINE BLUE CKV
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
70 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:38:37
2017-10-20 19:45:29
Katrzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
69 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:38:46
2017-10-20 19:42:36
Katrzyna Frydel CENAR
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 8/Finał ŚR el-HPP JUNIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 135 cm.
68 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:38:55
2017-10-20 17:42:58
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
66 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:33:02
2017-10-20 09:15:16
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
65 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:33:13
2017-10-19 23:50:27
Aleksandra Kozanecka CALINGKA
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
  • 1x 6/DR/Dwufazowy 274.5.3 140cm.
  • 1x 9/Finał DR el-HPP-SENIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 145 cm.
64 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:33:22
2017-10-19 23:38:49
Aleksandra Kozanecka CALERO Z
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
63 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:33:31
2017-10-19 22:13:57
Jan Bobik QUEEN-FLY
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
62 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:33:39
2017-10-19 22:13:17
Jan Bobik ONASIS
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
61 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:33:48
2017-10-19 22:12:37
Jan Bobik CATAMARA'N
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
60 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:33:55
2017-10-19 22:12:09
Jan Bobik SANTISA
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
58 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:34:13
2017-10-19 21:54:09
Aleksandra Bolko BUTTERFLAY
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
57 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:34:22
2017-10-19 20:06:22
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
56 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:34:33
2017-10-19 17:35:41
Klara Kozioł SCYTIA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
55 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:34:41
2017-10-19 17:35:01
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
54 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 10:34:49
2017-10-19 15:45:51
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
53 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:16:44
2017-10-19 12:16:32
Malwina Przyśliwska EXIT REMO
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 8/Finał ŚR el-HPP JUNIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 135 cm.
52 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:15:18
2017-10-19 12:14:41
Malwina Przyśliwska CHEVENEZ
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 8/Finał ŚR el-HPP JUNIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 135 cm.
51 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:13:19
2017-10-19 12:13:08
Natalia Stefańska PAPILLON 142
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
50 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:12:40
2017-10-19 12:11:25
Natalia Stefańska COPIENE Z
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
49 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:48:13
2017-10-19 10:51:39
Beniamin Tomaszewski DUKE
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
48 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:48:22
2017-10-19 10:51:10
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
47 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:48:30
2017-10-19 10:50:46
Beniamin Tomaszewski CACHADILLO
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
46 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:48:39
2017-10-19 10:50:11
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
45 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:48:46
2017-10-19 10:21:06
Katarzyna Jachlewska INDIANA JOHNS L
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
44 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:48:54
2017-10-19 09:20:27
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
43 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 13:00:06
2017-10-19 09:19:59
Leszek Nieużyła ENDO
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
  • 1x 8/Finał ŚR el-HPP JUNIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 135 cm.
42 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:49:11
2017-10-19 09:19:26
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
41 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:49:19
2017-10-18 21:45:32
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
40 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:49:27
2017-10-18 21:24:30
Pola Wawrzyniak ISSOS
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
39 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 11:49:38
2017-10-18 21:23:53
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
38 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:04:35
2017-10-18 21:22:52
Nina Milczarek RISOTTO
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
37 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:12:32
2017-10-18 21:22:11
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
36 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:12:53
2017-10-18 21:21:13
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
35 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:13:03
2017-10-18 21:20:34
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
34 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:13:11
2017-10-18 21:19:55
Andrzej Głoskowski BACHELOR LAD
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
33 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:13:27
2017-10-18 21:16:13
Salih Barlas DUCATI
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
32 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:13:34
2017-10-18 15:49:27
Zofia Dudkiewicz HRABIANKA C
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
28 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:14:04
2017-10-18 10:46:50
Jemma Jones BORNEO
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
27 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:14:11
2017-10-18 10:45:35
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
26 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 08:43:39
2017-10-18 07:06:59
Mikołaj Barański KILPATRICK ROYAL
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
25 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 08:44:07
2017-10-18 07:05:58
Mikołaj Barański CEREMBER ME M
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
24 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 08:44:24
2017-10-18 07:04:54
Laura Barańska CODETIA VDL
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
23 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 08:44:37
2017-10-18 06:28:30
Paulina Endraszka ZAMELUS W
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
22 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 08:44:52
2017-10-17 21:25:44
Wiktoria Rezmer SILVAN
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
21 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 08:45:07
2017-10-17 20:54:02
Michał Tyszko NEWTON JP Z
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
20 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 08:45:21
2017-10-17 20:53:29
Michał Tyszko HELP ME BOY DU PETIT VIVIER
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
19 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 08:45:35
2017-10-17 20:52:51
Michał Tyszko F ARMANI Z
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
17 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 08:46:27
2017-10-17 19:03:52
Aleksandra Zybała ACHILLEUS
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
15 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:14:21
2017-10-17 17:31:59
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
14 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:14:31
2017-10-17 17:31:08
Cezary Kalinowski KATNIS
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
13 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:15:10
2017-10-17 17:29:27
Maria Kozina CLAYTON
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
12 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:15:27
2017-10-17 14:02:14
Piotr Zielonka CON CONTADOR
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
11 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:15:39
2017-10-17 14:01:46
Piotr Zielonka CADORO
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 8/Finał ŚR el-HPP JUNIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 135 cm.
10 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:15:48
2017-10-17 08:46:35
Julia Bogalecka ASER
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 8a/Finał ŚR el-HPP-M.JEŹDŹCY/Zwykły z z rozgrywką 238.2.2 140 cm.
9 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:39:15
2017-10-16 21:42:09
Filip Babiak BORN FREE
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
8 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:15:56
2017-10-16 21:41:38
Filip Babiak COMPASS
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
7 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:16:04
2017-10-16 20:12:46
Weronika Minkiewicz WEIDA
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 8/Finał ŚR el-HPP JUNIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 135 cm.
6 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:16:12
2017-10-16 20:11:58
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 6/DR/Dwufazowy 274.5.3 140cm.
  • 1x 8a/Finał ŚR el-HPP-M.JEŹDŹCY/Zwykły z z rozgrywką 238.2.2 140 cm.
4 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:16:28
2017-10-16 16:42:02
Wojciech Kluczek TACHINI Z
  • 1x 2/ŚR/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
  • 1x 5/ŚR/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 6/DR/Dwufazowy 274.5.3 140cm.
  • 1x 9/Finał DR el-HPP-SENIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 145 cm.
3 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:16:36
2017-10-16 16:35:23
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 3/DR/Zwykły 238.2.1 140 cm.
  • 1x 6/DR/Dwufazowy 274.5.3 140cm.
  • 1x 9/Finał DR el-HPP-SENIORÓW/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 145 cm.
2 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 12:16:52
2017-10-16 16:34:27
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 08:38:57
2017-10-16 16:33:29
Dominika Hestkowska SONICA
  • 1x 1/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 4/MR/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/Finał MR el-HPP OPEN/Zwykły z rozgrywką 238.2.2 125 cm.
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamus Bartosz bpk
S
O001451
2. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (J.)
O032628
3. Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
2001 (J.)
O034130
10153034
4. Bąk Anna Stowarzyszenie KS Chojnów
2000 (J.)
O024046
5. Barański Mikołaj JKS DiM
2003 (JM.)
O025801
6. Barlas Salih TUszyński KJ Garboówek
S
O037642
7. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
8. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
9. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O023934
10. Bolko Aleksandra SK Ciekocinko
2001 (J.)
O025841
11. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
12. Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
S
O003411
13. Czernik Natalia KJ Wechta Rosnówko
S
O003422
14. Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
2003 (JM.)
O040047
15. Dołhun Jakub Tuszyński KJ Garbówek
1999 (J.)
O034618
16. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (JM.)
O025882
17. Endraszka Paulina Sopocki Klub Jeździecki
S
O003891
10074861
18. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
1999 (J.)
O024587
19. Frydel Katrzyna JKS SENNY Nowęcin
S
O014378
20. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
21. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
22. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
23. Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec
S
O004048
24. Grzesiek Paula Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O034398
25. Grzywacz Jacek Pomorska LJ w Dziemianach
S
O001013
26. Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
S
O000757
27. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
28. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
29. Hrabska Ludwika JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O024446
30. Jachlewska Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
31. Janekovic Marie St. KS Chojnów
2000 (J.)
O020386
32. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
33. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
34. Jones Jemma Stowarzyszenie KS Chojnów
2003 (JM.)
O031298
35. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
36. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
37. Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2001 (J.)
O023043
38. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (J.)
O019434
39. Kaźmierczak Łukasz Sopocki KJ
S
O001045
40. Kiempa Mateusz CSJ Coval
S
O007043
41. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (J.)
O021726
42. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
43. Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O033289
44. Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
S
O004095
45. Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
2000 (J.)
O028675
46. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
47. Krasnowska Magdalena Klub Jeździecki Leśna Wola
S
O003541
48. Krywult Amelia TKJ Garbówek
2004 (JM.)
O036779
49. Krzemiński Jarosław KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012036
50. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
51. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
52. Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
S
O007297
53. Kuśnierczak Julia JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O024815
54. Lach Agata BPK (KPO)
1996 (MJ.)
O021879
55. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (J.)
O021958
56. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
57. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
58. Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
S
O003222
59. Mikhailova Maryia KJ Agro-Handel Śrem
S
O044192
60. Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O026267
61. Minkiewicz Weronika JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
1997 (MJ.)
O021314
62. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
63. Muraczewski Jacek LKS Cwał Poznań
S
O004710
64. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
O001086
65. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
66. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (J.)
O022705
67. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (JM.)
O029332
68. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
69. Osieka Hanna bpk
1998 (MJ.)
O015246
10125704
70. Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
1996 (MJ.)
O009229
71. Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda
1997 (MJ.)
O0124099
72. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
73. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
74. Pawłowski Konrad KJ Arpav Gdańsk
S
O003340
75. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
76. Przedpełski Stanisław BPK (MAZ)
S
O001821
10025825
77. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
78. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
ZOO1094
79. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
80. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
81. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
82. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
83. Rezmer Wiktoria Sopocki KJ
1996 (MJ.)
O022797
84. Rocka Ewelina WKJ Lublin
2000 (J.)
O022740
85. Rogalewska Oliwia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O036305
86. Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko
S
O009731
87. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (J.)
O022475
88. Sawicki Piotr Kj
Brak
89. Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002862
90. Skrzypiec Agata Stowarzyszenie KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
R030836
10141798
91. Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
2004 (JM.)
O032890
92. Strzałkowska Janina KJ Strzała Krubiczew
1998 (MJ.)
O004624
93. Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007183
10089755
94. Świerczyńska Agata KJ Strzała
S
O002314
95. Synowicz Maja KJ SO Łąck
2002 (JM.)
O030966
96. Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
1998 (MJ.)
O022309
97. Szostak Iga KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O029098
98. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
99. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
100. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
101. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
102. Von Werner Sophie KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O022530
10115086
103. Wacławik Marek SKJ Bobrowy Staw
S
O002899
10073039
104. Wasiołek Daria PLJ
S
O001990
105. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (JM.)
O039971
106. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (J.)
O024273
107. Wilska Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
108. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
109. Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O025505
110. Wrona Agata WKJ Lublin
2000 (J.)
O025480
111. Wydrowska Aleksandra Pomorska LJ w Dziemianach
1997 (MJ.)
O021727
10137241
112. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
113. Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O022288
114. Zybała Aleksandra LKS Dragon Nowielice
2002 (JM.)
O037266
10138421
115. Żygowska Zuzanna Klub Jeździecki ARPAV
1997 (MJ.)
O008294
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

293

ACHILLEUS OLD GER 2005 Wałach siwa F: Ars Vivendi / Acord II
M: Palmagora / Carthago
O: Jan Zybała
B:
K021218 DE 418180034105 102WS48
2.

279

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
3.

166

ALOUBETTE OS GER 2006 Klacz kasztanowata F: Armitage / Argentinus
M: Leoni / Baloubet du Rouet
O: Polskie Łowy Sp. z o. o.
B:
K021087 DE418180147706 104AT24
4.

140

ANKA LAZAR HOL GER 2011 Ogier siwa F: Cachas/Caretino
M: Why Not II /Quinar
O: Edmund Lazarewicz
B: Hans Karsten
1
5.

185

ARAFAT SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Arabeska / Czynel
O: Grzegorz Psiuk
B: SK Racot
K022376
6.

269

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K019771 616009530021811
7.

174

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
O: HorseTrans Jacek Muraczewski
B: Rudiger Wassibauer
K021654 616009690190709
8.

159

ARIANA M POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: x
B: x
K018476
9.

216

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Stanisław Malek
B: SK Racot
K018792 616007610061110 105EZ01
10.

273

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807 104OZ68
11.

299

ASER SP POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Imequyl / Luron
M: Astra / Donald
O: Jacek Bogalecki
B: Anna Tyszko
K012158 616009540050207 104UP92
12.

137

ASHLEY S Oldenburska GER 2003 Klacz kasztanowata F: Askari
M: PASADENIA
O: Wioletta Wróblewska
B: -
K008432
13.

308

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
14.

280

BACHELOR LAD ISH IRL 2008 Wałach gniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Tullahyland Lyllie / Ruffo
O: Klaudia Bulzacka
B:
K018434 372414005064060 104OY54
15.

312

BALLADA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lancer III / Landgraf I
M: Bachantka / Bachus
O: Jarosław Krzemiński
B: SK Nad Wigrami
K012102 POL009510207908 104GJ38
16.

136

BE BALOU Hanowerska GER 2006 Klacz ciemnogniada F: BALOU DU ROUET
M: WONDERWALL
O: Wioletta Wróblewska
B: -
K016326
17.

237

BERG WLKP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Bogota / Elmero
O: Joanna Błaszczak
B: Racot
K010588
18.

147

BERLINA KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Carthino Z
M: Carolina Z
O: Iwona Skrzypiec
B: H.A.M LURVINK, HAARLE GEM TUBBERGEN
K022751 104733 103YZ70
19.

198

BIANCA W HOL GER 2009 Klacz siwa F: Aragorn / Acorado
M: Vienna VIII / Clearway
O: Zaneta Kaniewska
B:
K021589 DE421000248409
20.

205

BLANT OS POL 2009 Wałach gniada F: Balou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Part de Reve / Burggraaf
O: Piotr Strzałkowski
B:
K018726 DE418185420109
21.

249

BORN FREE SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
O: Joanna Babiak
B: Łukasz Kazimierczak
K019947 616009640093110 105RF20
22.

283

BORNEO SP POL 2009 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Baronesse Piccadilly / Prinz Pablo
O: Anna Jones
B: Witold Szydełko
K015280 616009670134909
23.

141

BOSS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Winer / Empik
M: Boliwia / Lap Bej
O: SK Mieczownica
B: SK Mieczownica
K015741 616006610279508
24.

164

BOTOKS OS GER 2006 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Docenta / Cento
O:
B:
K020309 DE418180152606
25.

257

BUTTERFLAY Holsztyńska DEU 2007 Klacz kasztanowata F: Nb
M: Nn
O: Infra firma
B: Nn
Brak
26.

227

CABO MAKL GER 2008 Ogier gniada F: Concerto II
M: Coletta/ Cheenook
O: Largo sp. z o.o.
B: Niemcy
K016006 DE427271663208 104QY29
27.

268

CACHADILLO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019772 DE421000240311
28.

298

CADORO SP POL Brak Ogier gniada F: Brak
M: Brak
O: Henryk Eron
B: Brak
K015537
29.

220

CAIRO AK SP POL 2010 Ogier gniada F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Coco Chanel K / Contendus
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K018899 616009610140610
30.

251

CALERO Z ZANG NED 2009 Wałach gniada F: Cicero Z / Carthago Z
M: Shannon / Sandro Z
O: Paweł Kozanecki
B:
K018416 056015Z55678509 104QE29
31.

252

CALINGKA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Trojka DML / Emilion
O: ARCHIPP Kozanecki
B: Leista
K016369 528003000703008 103NS05
32.

203

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
K021586 056007000C44861 104TM94
33.

142

CANJER HST HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
O: Anna Kiełb
B:
K022704
34.

153

CAPTAIN KWPN NED 2007 Wałach gniada/176 F: Unaniem / Numero Uno
M: Symphonie / Mermus R
O: Zuzanna Gowin
B: H. De Roover
K020293 528003000701074 103NS07
35.

158

CARDHU OS GER 2010 Klacz kara F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
O: Olga Świątkowska
B: Gestuet Lewitz
K017099 DE418184084910 104TK58
36.

105

CARO WESTF GER 2009 Wałach kasztanowata F: Cassico / Cassini I
M: Feiner Lady / Feiner Stern
O: Anna Pietrzak
B:
K017152 DE441410913409
37.

186

CASE OLD GER 2010 Wałach gniada F: Canoso / Catoki
M: Salina / Silvio I
O: Jacek Wydrowski
B: Christa Beckmann
K019838 DE433330156310
38.

100

CASSIUS 76 ZANG GER 2006 Wałach gniada F: Concorde / Voltaire
M: Ginella / Grannus
O:
B:
K011365 Z567106 103KK79
39.

173

CASTELLO BRANCO OLD. GER 2008 Wałach gniada F: Cassin/ Cassini I
M: Politese d`Ete
O: Marek Niewiadomski
B: -
K014299 DE418181202208
40.

267

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019774 DE421000213711
41.

126

CATALAYA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Meerrose RS / Argentinus
O: Paula Mańczak
B:
K015549 DE431310559609 104WJ09
42.

255

CATAMARA'N HOL GER 2010 Wałach siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Olraune / Cambridge
O: Janusz Zybała
B:
K021390 DE421000025210
43.

183

CAXAIS DO SUL OLD POL 2011 Klacz biała F: Cartogran
M: Contilone
O: Małuszyńska
B: Małuszyńska
K022150
44.

247

CENAR S.P. POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: LANDO
M: CELIKA
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K014731 12619
45.

286

CEREMBER ME M KWPN NLD 2007 Klacz gniada/165 cm F: Landlord
M: Remember Me M
O: DiM SA
B: Veehandel Musterd BV
104OE35
46.

125

CHACCO NANN OLD GER 2010 Ogier ciemnogniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Gold Anna / Kannan
O: Marek Lewicki
B:
K018578 DE418184076910 104SC39
47.

223

CHACCO ONE OLD GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z / Quick Star
O:
B: Paul Schockemohle
K020332 DE418184010710
48.

148

CHARMANT BLUE HAN. POL 2009 Ogier gniada F: Chacco Blue
M: EL-CORAZON
O: Kaźmierczak
B: x
K022483
49.

169

CHECKPOINT CHARLY 6 OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chambertin / Cambridge
M: Goldfee / Lord Pezi
O: Thomas Von Werner
B:
K018331 DE418180025607
50.

278

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
51.

222

CHIN CHAMPER HOL GER 2011 Ogier gniada/165 F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Lanetta / Leuthen I
O: Anna Garapuczyk
B:
K019756 DE421000074511
52.

226

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Carousa / Carinue
O: Dariusz Miśkiewicz
B: Gestut Lewitz
K020110 DE418184073010 104XD45
53.

157

CHUCK BASS Holsztyńska POL 2012 Wałach siwa/180 F: Clarimo
M: Karett I
O: Natalia Czernik
B: Lass Gunnar
brak
54.

296

CLAYTON BWP BEL 2002 Wałach gniada F: Clinton
M: Orleen Van Het Vijverbos
O: Ewa Żak
B: .
K011765
55.

135

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
O: Paulina Kozakiewicz
B: Petter Bastilians
K020473 056015Z55668508
56.

219

COCO CHANEL K SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Contendus / Contender
M: Czunita K / Gin Tonic Star
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K010806 POL009610009906 104ON79
57.

287

CODETIA VDL KWPN NED 2007 Klacz ciemnogniada F: Hołd Up Premier
M: Godetia
O: Lidia Baranska
B: VDL Stud
K013072 528003000712597104FE75 104FE75
58.

182

COMET 235 OLD POL 2008 Wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Aribeska / Acord II
O: Joanna Małuszyńska
B: Christina Schneider
K018821 DE433330404808
59.

238

COMMAND Holsztyński GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air
M: Goldffee IV
O: Agnieszka Dobkowska
B: -
K009596
60.

300

COMPASS WESTF POL 2008 Wałach gniada/174 F: Cavalier (Mister) / Maykel
M: La Bonne II / Landstreicher
O: Filip Babiak
B: Szymon John
K018852 DE441411363708 105RF24
61.

297

CON CONTADOR KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Con Air
M: Verona M
O: Henryk Eron
B: Stal Hendrix
K012738
62.

265

COPIENE Z ZANG BEL 2009 Klacz gniada F: Copain Z / Calvino Z
M: Vicky W Z / Vigo D'Arsouilles
O: DiM S. A.
B:
K018486 FEI 056015Z55841409 104MN43
63.

129

CORAZON 58 HOL GER 2010 Klacz gniada/170 F: Catoki / Cambridge
M: Sanita / Landjunge
O: Stanisław Jasiński
B: Frank Plock
K023077 DE421000596110
64.

123

CORRADO X HOL POL 2008 Wałach gniada F: Corrado I / Cordelabryere
M: Baroness X / Fernando
O: Marek Lewicki
B:
K015030 DE421000282408
65.

202

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry /
M: Celinka / Kołczan
O: Adam Olszewski
B: Lucjan Decznik
K018478 616007600293610
66.

156

CRISTALL Oldenburg POL 2012 Klacz siwa F: Cristallo I
M: Escada
O: Ludwika Miklaszewska
B: Janusz Majkowski
K022341
67.

217

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus
M: Cecile
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711
68.

111

CUMARU Oldenburger POL 2010 Wałach siwa F: Cornet Obolensky - Quick Star
M: Wynona W
O: Michał Szadkowski
B: Arnd Deters
K018304
69.

277

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B:
K014412 DE421000254404
70.

215

CZAKRA SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Lord Star / Lord
M: Czarina / Turbud Quirinus
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K022162 616009530069111
71.

206

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Z BEL 2010 Wałach kasztanowata F: Diamant De Semilly / Le Tot de Semilly
M: Vahinee Des Merisiers / Nonstop
O: Jan Waga
B:
K019876 056015Z55663810
72.

309

DARAVELL S.P. POL 2007 Wałach gniada/170 F: ARAVEL II
M: DURETTE Z
O: Janusz Pelowski
B: Janusz Pelowski
brak POL0096101901
73.

114

DARING QUEEN HOL POL 2011 Klacz siwa F: Cassini I / Capitol I
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
O: Roma Kosicka
B: Roma Kosicka
K019579 DE421000691211
74.

145

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Sam R
M: Whitney V / Abke
O: -
B: -
K022875
75.

163

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
O: Borno Janekovic
B:
K021590 528003000809008 104LM68
76.

112

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
O: Karolina Osieka
B:
K013928 DE431310044907 104GV94
77.

275

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O: Anita Wawrzyniak
B:
K015243 DE418180155809 104WI94
78.

127

DIRTY HARRY KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Lord Z
M: Wilanda
O: Tomasz Michalski
B: Holandia
K019165
79.

232

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
O: Anetta Kucharska
B: Monty Sp. z o. o.
K012277 DE441411221808 104OZ48
80.

231

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K014785 POL732010038709 104PX96
81.

214

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K014288 POL009610219108 104OY31
82.

101

DRAGON SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chery Cordial
M: Doretta Z
O: Daria Wasiołek
B: Derlecki Andrzej
K015439
83.

221

DROSERA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emar/Maram
M: Dracena/Mariot
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018370
84.

281

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
85.

266

DUKE KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Phin Phin /
M: Wienke /
O: Beniamin Tomaszewski
B: Reolf Brill
K014336 528003000805017
86.

196

ELBERO H KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Odermus R / Calido
M: Niporto / Libero H
O: SO Bogusławice
B:
K020078 528003200908142 104SQ56
87.

113

ELIS DE REVEL HOL GER 2012 Klacz siwa F: Corrado I /
M: Zauberin De Revel / Quidam De Revel
O: Roma Kosicka
B: Roma Kosicka
K020721 DE421000583212
88.

195

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
O: Adrianna Ostrowska
B:
K018683 528003200905392 104TO53
89.

154

ERATO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Lando
M: Effi
O: RDS STAL
B: Kowalski Rafał
K012789 11860
90.

181

ETO ' O KWPN NLD 2009 Wałach gniada F: Tygo
M: Karla
O: Kiełb Anna
B: Kran Muskens
K022703
91.

189

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Namelus R / Concorde
M: Lory / Ekstein
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: JMFM Van Hartwijk
K021584 528003200902273 104MZ26
92.

180

EVERDI KWPN NED 2009 Ogier siwa F: Verdi / Quidam De Revel
M: NN 210023796 / Cassini I
O: Sławomir Miąsko
B: E. Guadiano
K013859 528003200913462 104VJ80
93.

230

EXTRA DOLLARS KWPN NLD 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc la Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
O: Anna Seroka
B: H. Kwant
K014995 528003200912965 104MD74
94.

292

F ARMANI Z Zangerscheide POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Fierro Hof Ter Zeedijke
M: Unda V/H Goolder
O: Monika Chrzanowski
B: Belgia
K020995
95.

236

FANTASTIC GR KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Campbell VDL/Cassini I
M: Zenzi HBC/Cantos
O: Janusz Błaszczak
B: T. Griffioen
K019937
96.

245

FENNA KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Artuna / Sam R
O: Ludwika Miklaszewska
B:
K022709 528003201004168 105BX35
97.

210

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
O: Magdalena Zamoyska
B:
K011507 POL009670100607
98.

165

FLOYD KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: Casall / Caretino
M: Texas M / Indoctro
O: Łukasz Wasilewski & Bogna Sąsiadek
B: Holandia
K019765
99.

224

FOR VITO HAN GER 2010 Wałach kasztanowata F: For Pleasure / Furioso II
M: Gracyona D'Amain / Papillon Rouge
O: Marcin Plitt
B:
K017522 DE431316839910
100.

311

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester
M: Turbud Fabel
O: Salih Barlas
B: ?
K020025
101.

244

FOUNTAIN BLUE KWPN NLD 2010 Klacz kasztanowata F: Zirocco Blue
M: Aaa
O: Bart Gomeeren
B: Holandia
Bak
102.

272

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
103.

161

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
O: Michał Kubiak
B: SK Nad Wigrami
K013984 616009510414309 104HO89
104.

160

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
105.

271

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
106.

132

GIRO DE LA LUNA KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Van Gogh / Numero Uno
M: Chica De La Lune / Cassini I
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K018625 528003201110279 105AT23
107.

106

GJALT D KWPN NED 2011 Wałach kara F: Zapatero VLD
M: Olivia / Indoctro
O: Piotr Strzałkowski
B: .
K022542
108.

121

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 Wałach gniada F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ZENZI HBC
O: AGNIESZKA KWIATKOWSKA
B: HOLANDIA
K020933
109.

120

GOLDMAN S KWPN NLD 2011 Wałach siwa F: Colman /
M: Nadette S / Lux
O: Sławomir Hartman
B: Schroembges
K021040 528003201109860
110.

109

GRENOBLIS TRAK LTU 2003 Wałach kasztanowata F: Heleris / Elektronas
M: Glorija / Versal
O: Dominika Adamiak
B: UAB Vilniaus Žirgynas
K021304 LTU002520119103 102RB82
111.

284

GRUPO PROM ANTRAX Z ZANG BEL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
O: Jacek Hrabski
B: R. Harley
K023183 056015Z55803509 104FH61
112.

110

HACKMAN Oldenburska POL 2010 Ogier gniada F: Hickstead
M: Aida
O: Michał Szadkowski
B: Gestuet Sprehe
K018761 DE 433331667510 105GM19
113.

225

HAJDA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Harda Dusza / Czuwaj
O: Sławomir Orbaczewski
B: Sławomir Orbaczewski
K017180 616009520002710
114.

307

HANGA SP POL 2008 Klacz gniada F: Correro / Claudio
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
O: Jan Zybała
B: Kazimierz Bartkowiak
K018794 POL0096100385 105DH42
115.

235

HAWANA WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada/172 F: Campari M / Carprilli
M: Hipnoza / Hartland
O: Agata Świerczyńska
B: Agata Świerczyńska
K017765 616007661612009
116.

291

HELP ME BOY DU PETIT VIVIER BWP BEL 2007 Wałach siwa F: Blue Boy / Poor Boy
M: Trust Me du Petit Vivier / Nonstop
O: Monika Chrzanowska
B:
K017155 BELW261186BWP 104EG30
117.

304

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
118.

282

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Conquest Boy / Contendro
M: Hrabina C / Caletto's Son
O: Zofia Dudkiewicz
B: Witold Brodewicz
K018491 616009660841211
119.

246

HURYSSA S.P. POL 2008 Klacz gniada/165 F: LANDO
M: HUMORESKA
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K016581 12618
120.

270

INDIANA JOHNS L SP POL 2002 Ogier kasztanowata F: Player
M: Iranda L
O: Katarzyna Jachlewska
B: Tomasz Błotniak
K007047
121.

234

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
122.

274

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
O: Andrzej Głoskowski
B: SK Liski
K009527 POL007600110603
123.

302

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508
124.

104

JOLLY Oldenburska POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Luxius
M: Jessy
O: Janusz Cebulak
B: Kostrzewski
K015126
125.

310

JUDSON MŁP POL 2005 WAŁ sk.gniady/170 F:
M:
O:
B:
K010745
126.

295

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K021936 616009661572211
127.

294

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
O: Krzysztof Kalinowski
B: Krzysztof Kalinowski
K010603 POL009660709205 104QE40
128.

285

KILPATRICK ROYAL Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/173 F: Concorde
M: Kilpatrick Miss Cruise
O: DiM SA
B: Irish Horse Board Co-op
104OE36
129.

184

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: Krzysztof Tyszko
K015556 616009540044809
130.

258

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
131.

241

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
O: Samanta Forlini
B: Andrzej Herrmann
K014782 DE441411900208
132.

197

KRONOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Karmelowa Dama / Love Affair
O: Żaneta Kaniewska
B: Andrzej Hermann
K021518
133.

239

LA PAZ SP GER 2005 Wałach gniada F: Palegro / Power
M: Lansada / Lancer III
O: -
B: -
K012016 DE421000172903
134.

176

LADY VON BAYERN HOL POL 2007 Klacz gniada F: Ludwig Von Bayern / Landor S
M: Petite I I / Literat
O: Krzysztof Wilski
B: Zbigniew Wilski
K012422 DE418181520207 104KC52
135.

242

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lordanos / Landos
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Marek Rocki
B: Jacek Janiszewski
K016163 DE418181041908 105AV13
136.

146

LANDLIEBE JO WE Westfalska DEU 2007 Klacz gniada F: Landlob
M: Findra
O: Iwona Skrzypiec
B: Łukasz Wyszkowski
K013365
137.

119

LARINO SP POL 2012 Wałach gniada F: QUASIMODO VAN DE MOLENDREEF
M: LA CORUNA
O: AGNIESZKA KWIATKOWSKA
B: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
K021008
138.

187

LAUR SP POL 2007 Wałach gniada F: For Keeps / For Pleasure
M: La Jana / Landadel
O: Konrad Pawłowski
B: Ewa Fabińska
K017882 POL009510458207
139.

204

LEON Q OLD POL 2007 Wałach gniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Sprehe All The Best / Almox Prints J
O: Piotr Strzałkowski
B:
K011126 DE433331593907 103VR68
140.

190

LIGHTNING 100 Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada F: Landos
M: Popstar
O: Procima sp. z o. o.
B: .
K017088
141.

261

LORD SP POL 2008 Wałach gniada F: Landino
M: Lora
O: Sławomir Żygowski
B: .
K017167
142.

139

LUPINO 17 OLD POL 2005 Wałach kasztanowata F: Lupicor / Lux
M: Pironja / Argentinus
O: Ida Twerdochlib
B: Hans Jurgen-Witte
1
143.

179

M CANTORI S SP POL 2010 Ogier kara F: Campari M / Carprilli
M: Magia / Roland
O: Jadwiga Łoś
B: Jadwiga Łoś
K017802 616007660793610
144.

124

MAROS 6 Niem.sport POL 2010 Wałach kasztanowata F: Monte Bellini
M: Daleska
O: Lewicki
B: ...
K024266 DE456370146210 105LO92
145.

103

MJT ARONN DU TALUS S.F. FRA 2009 Ogier gniada F: Orlando / Heartbreaker
M: Sonora du Talus / Mr Blue
O: MJT Sp.zo.o.
B: Francja
K018679 10385275G
146.

102

MJT GRAVIN KWPN POL 2011 Klacz gniada F: Zapatero VDL
M: Hannelore
O: MJT Sp. z o.o.
B: -
K021575
147.

130

NASHVILLE WURT GER 2007 Wałach gniada F: Nikidam Du Chateau / Quidam De Revel
M: Pina / Pentagon
O: Tomasz Jasiński
B:
K020164 DE473731261107 105AC03
148.

155

NC VERSO RED WINE OLD GER 2012 Ogier siwa F: Vigo D'Arsouilles / Nabab De Reve
M: Dina Blue RK / Mr Blue
O: Natalia Czernik
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021903 DE418184318912 105MP07
149.

209

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707 103ZL60
150.

128

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada F: Lasko
M: Nanellie
O: Magdalena Krasnowska
B: Mierzwińska Barbara
K018932
151.

290

NEWTON JP Z Zangerscheide POL 2011 Wałach siwa F: Nabab de Reve
M: Piminisou
O: Monika Chrzanowski
B: Belgia
K020995
152.

178

NINTO CHICO WESTF GER 2008 Wałach F: Nintender
M: Charmon
O: Sławomir Miąsko
B: Niemcy
K013858
153.

208

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508 104MB64
154.

151

NIRVARO OLD DEU 2008 Wałach gniada F: Nintender
M: Chella Girl
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K017222
155.

212

NUBIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Barasz / Elektor
M: Nikandra / Dixieland
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Rzeczna
K007226 POL007600189303
156.

254

ONASIS SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Calato Kama / Calato
M: Omonia / Alfaro
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
K017490 616009680013610
157.

218

ORINOKO W SP POL 2000 Wałach kasztanowata F: Leandro / Lenz
M: Ossa / Przedwit XIII 4
O: Jacek Kuśnierczak
B: SK Stubno
K005401 POL009630017100 POL01912
158.

264

PAPILLON 142 WESTF GER 2001 Wałach ciemnogniada F: Phantom / Pilot
M: Indian Lady / Perlenglanz
O: DIM S. A.
B:
K020405 DE441411593601
159.

201

PEARL 80 REN DEU 2005 Klacz siwa F: Prado
M: Piroschka / Phantom
O: Klaudia Siarkiewicz
B: Gunter Mulder
K011291
160.

229

PHENIX WESTF GER 2003 Wałach gniada F: Pilgrim / Polydor
M: Holsatia X / Landgraf I
O: Largo Sp. z o. o.
B: Peter Nagel-Torn
K007202 DE441412051603
161.

122

PHILADELPHIA HAN GER 2011 Klacz kasztanowata F: Perigueux / Perpignon
M: Charen / Chasseur I
O: Carla Bianchi
B: G. Gerken
K020412 DE431314201511
162.

133

PIPIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:157 F: CHERY CORDIAL
M: PIPI
O: Zuzanna Golicka
B: Stefan STUBBA
K014199 POL013530225808
163.

172

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Prunelka / Premix
O: Marek Niewiadomski
B: Marek Niewiadomski
K008876 POL009540042004
164.

207

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve
M: Philadelphia 2
O: Lach Agata
B: -
K017297
165.

253

QUEEN-FLY SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Chacco Fly / Chacco-Blue
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
O: Jan Bobik
B: Jan Bobik
K021879 616009640028312 105PL82
166.

152

RADON SP POL 2001 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Statkiewicz
B:
K007066 POL999611113501
167.

228

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider
M: Rafa/ Monte Christo
O: Krzysztof Suchożebrski
B: Mirosław Kozański
K011901
168.

276

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Nina Milczarek
B:
K013503 POL009590047507
169.

260

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
170.

250

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
171.

200

ROYAL CASSIN WLKP. POL 2010 Wałach gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rafa / Izyr
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: -
K017484
172.

194

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Raolia / Campari M
O: Aneta Ostrowska
B:
K019783 616009610183310
173.

177

SANDRA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palermo
M: Solina
O: Anna Wrona
B: Krzysztof Przybylski
K016647
174.

256

SANTISA SP POL 2006 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Samanta / Dido
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
K010263 POL009640058206 103VV34
175.

193

SECRETTO SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua /
M: Serbia / Empik
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K021438 616009590117611
176.

131

SHANGRI-LA OLD GER 2009 Klacz siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Baronara / Balou Gu Rouet
O: SK Ciekocinko
B:
K020308 DE418184082709 104YC70
177.

289

SILVAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Sillena / Helanis
O: Jarosław Psiuk
B:
K020762 616009600202311
178.

306

SONICA SP POL 2009 Klacz gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Sonata / Roland
O: Robert Hestkowski
B: Remigiusz Makowski
K020482 616009660894009
179.

144

SUN PAULA SP POL 2010 Klacz gniada F: PAUILLAC DE MEIA LUA
M: SKROBIA
O: Małgorzata Korycka
B: Adam Plata
K019021
180.

167

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Ochaby
K019540 616009540018610 105DW46
181.

211

SZUN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach siwa F: ELF
M: SZLEJA
O: Sylwester Majdziński
B: Stańczak Jerzy
K013497 12300
182.

107

THE NEIGHBOUR KWPN NED 2000 Wałach kasztanowata F: Madison / Guidam
M: Nelissa / Burggraaf
O: Barbara Dzikowska-Lach
B: brak
K005114 0010265
183.

233

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708 104QP07
184.

143

ULYSSE DE GRANDERIE S.F. FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K011640
185.

171

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Organo Sitte
M: Operette Du Pachis
O: Andrzej Weremczuk
B: Monsieur Michel Simon
K023693
186.

199

VELCO SITTE Belgijski Koń Sportowy BEL 2005 Wałach gniada F: Praco/ Darco
M: Insel Sitte / Major de la cour
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: -
brak
187.

149

VIGOR SP POL 2007 Ogier kasztanowata F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Varia / Purist
O: Zbigniew Kowalewski
B: Zbigniew Kowalewski
K010859 POL009600072807 104KC56
188.

301

WEIDA WLKP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Libretto/Milione
M: Weimutka/Ogar
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Liski
K010939 11351
189.

188

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
O: Sławomir Łagun
B: Sławomir Łagun
K020299 616009640020010 104XZ77
190.

138

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Elf / Fanimo
M: Wegunda I / Noble Roi
O: Roman Meger i Adrian Burzych
B: Waldemar Bąk
K020686 6160096610376
191.

168

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K012109 POL009580166907
192.

150

ZAGORKA DURANTE KWPN GER 2008 Klacz gniada F: Canturano
M: Pescara
O: Jacek Zagor
B: -
K022070
193.

240

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata F: Phin Phin/ Chin Chin
M: Sarina/ Calvados
O: Marek Kubacki
B: -
K008472
194.

288

ZAMELUS W KWPN NED 2004 Ogier gniada F: Namelus R / Concorde
M: Geranda / Astronaut
O: Paulina Endraszka
B:
K009562 5280030407591 103QV80
195.

213

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
Rider Club
Competition
Prize
Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
40
SUM:
40.00
Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
40
SUM:
40.00
Barański Mikołaj JKS DiM
40
450
700
SUM:
1190.00
Błaszczak Julia JKS u Robsonów
40
SUM:
40.00
Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
300
800
1500
SUM:
2600.00
Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
300
SUM:
300.00
Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
100
400
SUM:
500.00
Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
800
650
SUM:
1450.00
Czernik Natalia KJ Wechta Rosnówko
40
SUM:
40.00
Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
40
40
40
300
40
1000
SUM:
1460.00
Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
40
SUM:
40.00
Endraszka Paulina Sopocki Klub Jeździecki
40
SUM:
40.00
Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
300
SUM:
300.00
Frydel Katrzyna JKS SENNY Nowęcin
40
SUM:
40.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
40
200
SUM:
240.00
Głowacka Wiktoria JKS Salio
200
SUM:
200.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
40
SUM:
40.00
Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec
700
SUM:
700.00
Grzywacz Jacek Pomorska LJ w Dziemianach
450
800
1200
40
1800
40
300
40
SUM:
4670.00
Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
40
40
SUM:
80.00
Hrabska Ludwika JKS Salio Besiekierz Rudny
40
SUM:
40.00
Janekovic Marie St. KS Chojnów
500
SUM:
500.00
Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
50
SUM:
50.00
Jones Jemma Stowarzyszenie KS Chojnów
40
SUM:
40.00
Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
100
SUM:
100.00
Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
40
40
SUM:
80.00
Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
300
SUM:
300.00
Klebba Natalia KJ Arpav
40
SUM:
40.00
Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
40
SUM:
40.00
Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
500
SUM:
500.00
Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
40
50
SUM:
90.00
Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
40
SUM:
40.00
Krasnowska Magdalena Klub Jeździecki Leśna Wola
40
SUM:
40.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
50
300
500
650
SUM:
1500.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
600
SUM:
600.00
Kuśnierczak Julia JUKS Mieczewo
40
SUM:
40.00
Lach Agata BPK (KPO)
40
SUM:
40.00
Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
40
700
SUM:
740.00
Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
650
300
SUM:
950.00
Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
300
900
SUM:
1200.00
Mikhailova Maryia KJ Agro-Handel Śrem
40
40
SUM:
80.00
Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
100
300
SUM:
400.00
Minkiewicz Weronika JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
40
40
500
SUM:
580.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
40
200
40
40
150
350
100
450
1000
SUM:
2370.00
Nicpoń Adam SK Ciekocinko
50
50
SUM:
100.00
Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
40
100
40
SUM:
180.00
Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
200
SUM:
200.00
Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
100
SUM:
100.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
100
40
500
SUM:
640.00
Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
40
2000
300
2000
SUM:
4340.00
Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
200
SUM:
200.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
200
40
40
SUM:
280.00
Pawłowski Konrad KJ Arpav Gdańsk
200
SUM:
200.00
Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
700
SUM:
700.00
Przedpełski Stanisław BPK (MAZ)
40
40
40
40
100
SUM:
260.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
40
300
SUM:
340.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
40
SUM:
40.00
Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
40
1000
50
1500
200
50
SUM:
2840.00
Rezmer Wiktoria Sopocki KJ
50
SUM:
50.00
Rogalewska Oliwia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
40
SUM:
40.00
Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko
100
SUM:
100.00
Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
650
1000
200
100
SUM:
1950.00
Sawicki Piotr Kj
100
SUM:
100.00
Skrzypiec Agata Stowarzyszenie KJK Szary Michałowice
40
40
60
2100
SUM:
2240.00
Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
40
550
40
40
SUM:
670.00
Strzałkowska Janina KJ Strzała Krubiczew
40
700
40
100
SUM:
880.00
Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
40
40
SUM:
80.00
Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
700
60
4000
40
SUM:
4800.00
Szostak Iga KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
40
40
SUM:
80.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
100
100
40
450
100
SUM:
790.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
3000
450
SUM:
3450.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
40
100
50
40
100
500
SUM:
830.00
Von Werner Sophie KJ Aldragho Piaseczno
40
40
SUM:
80.00
Wacławik Marek SKJ Bobrowy Staw
40
40
100
40
60
SUM:
280.00
Wasiołek Daria PLJ
100
SUM:
100.00
Wilska Weronika Sopocki KJ
40
SUM:
40.00
Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
40
SUM:
40.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1200
1000
300
SUM:
2500.00
Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy Senny
650
SUM:
650.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamus Bartosz
bpk
2017-11-10
43
2017-11-11
2017-11-12
24
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (160)
2017-11-10
21
40
2017-11-11
40
2017-11-12
53
Babiak Filip
JKS Elcon Szczecin
BORN FREE (249)
2017-11-10
84
2017-11-11
38
2017-11-12
42
COMPASS (300)
2017-11-10
80
2017-11-11
14
40
2017-11-12
50
Bąk Anna
Stowarzyszenie KS Chojnów
CARO (105)
2017-11-10
63
2017-11-11
61
2017-11-12
71
Barański Mikołaj
JKS DiM
2017-11-10
55
2017-11-11
16
40
2017-11-12
3
450
2017-11-10
71
2017-11-11
24
2017-11-12
1
700
Barlas Salih
TUszyński KJ Garboówek
DUCATI (281)
2017-11-10
61
2017-11-11
25
2017-11-12
80
FOREST (311)
2017-11-11
2017-11-12
40
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
2017-11-10
47
2017-11-11
61
2017-11-12
51
BERG (237)
2017-11-10
66
2017-11-11
15
40
2017-11-12
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
QUEEN-FLY (253)
2017-11-10
54
2017-11-11
5
300
2017-11-12
73
ONASIS (254)
2017-11-10
52
2017-11-11
1
800
2017-11-12
25
2017-11-10
55
2017-11-11
23
2017-11-12
15
SANTISA (256)
2017-11-10
1
1500
2017-11-11
18
2017-11-12
27
Bogalecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
ASER (299)
2017-11-10
24
2017-11-11
30
2017-11-12
5
300
Bolko Aleksandra
SK Ciekocinko
2017-11-10
25
2017-11-11
37
2017-11-12
10
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
2017-11-10
8
100
2017-11-11
27
2017-11-12
5
400
Czarnecki Dawid
KJ SO Starogard Gdański
DROSERA (221)
2017-11-10
73
2017-11-11
1
800
2017-11-12
67
2017-11-10
1
650
2017-11-12
58
2017-11-10
36
2017-11-11
42
Czernik Natalia
KJ Wechta Rosnówko
2017-11-10
45
2017-11-11
48
2017-11-12
22
40
CRISTALL (156)
2017-11-10
53
2017-11-11
28
2017-11-12
62
2017-11-10
69
2017-11-11
31
2017-11-12
78
FENNA (245)
2017-11-10
38
2017-11-12
43
Dobkowska Milena
St. Warszawski KJ
JOLLY (104)
2017-11-10
12
40
2017-11-11
46
2017-11-12
19
40
COMMAND (238)
2017-11-10
35
2017-11-10
20
40
2017-11-11
28
2017-11-12
4
300
LA PAZ (239)
2017-11-10
60
2017-11-10
12
2017-11-11
36
2017-11-12
9
ZALVO (240)
2017-11-10
18
40
2017-11-11
23
2017-11-12
2
1000
Dołhun Jakub
Tuszyński KJ Garbówek
KOLA (184)
2017-11-10
65
2017-11-11
35
2017-11-11
27
2017-11-12
WESFALIA (188)
2017-11-10
108
2017-11-11
55
2017-11-12
63
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
2017-11-10
19
40
2017-11-11
43
2017-11-12
70
Endraszka Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
ZAMELUS W (288)
2017-11-10
14
40
2017-11-10
21
2017-11-11
22
2017-11-12
22
Forlini Samanta
Fundacja KJ Zbyszko
KONTENDRO (241)
2017-11-10
3
300
2017-11-10
67
2017-11-11
33
2017-11-12
25
Frydel Katrzyna
JKS SENNY Nowęcin
HURYSSA (246)
2017-11-10
85
2017-11-11
24
2017-11-12
26
CENAR (247)
2017-11-10
57
2017-11-10
81
2017-11-11
14
40
2017-11-12
37
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
2017-11-10
13
40
2017-11-10
7
200
2017-11-11
33
2017-11-12
25
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
ARONIA (273)
2017-11-11
68
2017-11-12
6
200
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
PIPIN (133)
2017-11-10
99
2017-11-11
11
40
2017-11-12
27
Gowin Zuzanna
KJ Metpol Grodziec
CAPTAIN (153)
2017-11-10
27
2017-11-10
14
2017-11-11
60
2017-11-12
2
700
Grzesiek Paula
Tuszyński KJ Garbówek
AKORD (279)
2017-11-10
2017-11-11
59
2017-11-12
48
Grzywacz Jacek
Pomorska LJ w Dziemianach
2017-11-10
78
2017-11-10
75
2017-11-11
3
450
2017-11-11
37
2017-11-12
33
DORAVELLA (214)
2017-11-10
1
800
2017-11-10
2
1200
2017-11-11
18
40
2017-11-11
1
1800
2017-11-12
21
CZAKRA (215)
2017-11-10
10
40
2017-11-10
40
2017-11-11
4
300
2017-11-11
29
2017-11-12
41
ARNAT (216)
2017-11-10
16
40
2017-11-10
36
2017-11-11
2017-11-11
39
2017-11-12
22
Hartman Sławomir
KJ Lotar Biskupiec
LARINO (119)
2017-11-10
41
2017-11-11
54
2017-11-12
24
GOLDMAN S (120)
2017-11-10
70
2017-11-11
10
40
2017-11-12
32
2017-11-10
33
2017-11-11
26
2017-11-12
23
40
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
GRENOBLIS (109)
2017-11-10
109
2017-11-11
51
2017-11-12
54
SONICA (306)
2017-11-10
104
2017-11-11
2017-11-12
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
HIPOIDAS (304)
2017-11-10
15
2017-11-12
18
ASTERIX (308)
2017-11-10
103
2017-11-11
73
Hrabska Ludwika
JKS Salio Besiekierz Rudny
2017-11-10
97
2017-11-11
20
40
2017-11-12
57
Jachlewska Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2017-11-10
2017-11-11
Janekovic Marie
St. KS Chojnów
DIANITA-H (163)
2017-11-10
29
2017-11-11
28
2017-11-12
4
500
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2017-11-10
77
2017-11-10
42
2017-11-11
45
2017-11-12
10
50
NASHVILLE (130)
2017-11-10
73
2017-11-10
23
2017-11-11
13
2017-11-12
27
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
2017-11-10
34
2017-11-11
14
2017-11-12
12
Jones Jemma
Stowarzyszenie KS Chojnów
BORNEO (283)
2017-11-10
106
2017-11-11
29
2017-11-12
16
40
Kaczmarczyk Dagmara
KJ Kaczmarczyk
NUBIS (212)
2017-11-10
8
100
2017-11-10
64
2017-11-11
37
2017-11-11
63
2017-11-12
47
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
KEMBALL (294)
2017-11-10
KATNIS (295)
2017-11-10
63
Kaniewska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
KRONOS (197)
2017-11-10
46
2017-11-11
21
40
2017-11-12
28
BIANCA W (198)
2017-11-10
18
40
2017-11-10
2017-11-11
55
2017-11-12
14
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
ZADYMKA (168)
2017-11-10
5
300
2017-11-11
34
2017-11-12
Kaźmierczak Łukasz
Sopocki KJ
2017-11-10
2017-11-11
53
2017-11-12
74
Kiempa Mateusz
CSJ Coval
CATALAYA (126)
2017-11-10
39
2017-11-10
41
2017-11-11
29
2017-11-12
26
Klebba Natalia
KJ Arpav
ARIANA (159)
2017-11-10
79
2017-11-11
16
40
2017-11-12
68
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
BOSS (141)
2017-11-10
39
2017-11-10
77
2017-11-11
50
2017-11-11
35
2017-11-12
17
40
Kozanecka Aleksandra
KJ Szumawa Bobrowiec
CALERO Z (251)
2017-11-10
70
2017-11-10
38
2017-11-11
32
2017-11-12
4
500
CALINGKA (252)
2017-11-10
30
2017-11-10
40
2017-11-11
Kozina Maria
KJ Strzała Krubiczew
CLAYTON (296)
2017-11-10
23
40
2017-11-11
9
50
2017-11-12
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
ROCKY (260)
2017-11-10
28
40
2017-11-10
2017-11-11
63
2017-11-11
40
2017-11-12
39
Krasnowska Magdalena
Klub Jeździecki Leśna Wola
NEMIROFF (128)
2017-11-10
27
40
2017-11-11
45
2017-11-12
76
Krywult Amelia
TKJ Garbówek
CHERROKEE (278)
2017-11-10
68
2017-11-11
64
2017-11-12
61
Krzemiński Jarosław
KJ Szumawa Bobrowiec
BALLADA (312)
2017-11-12
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
BOTOKS (164)
2017-11-10
9
50
2017-11-11
31
2017-11-11
2017-11-12
6
300
FLOYD (165)
2017-11-10
100
2017-11-11
47
2017-11-12
38
ALOUBETTE (166)
2017-11-10
2017-11-11
SZULER (167)
2017-11-10
5
500
2017-11-12
6
650
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
GALAKTYKA (161)
2017-11-10
24
2017-11-11
2017-11-12
3
600
Kuśnierczak Jacek
JUKS Mieczewo
CAIRO AK (220)
2017-11-10
89
2017-11-11
41
2017-11-12
77
Kuśnierczak Julia
JUKS Mieczewo
ORINOKO W (218)
2017-11-10
74
2017-11-11
2017-11-12
65
2017-11-10
31
2017-11-10
12
40
2017-11-11
2017-11-12
Lach Agata
BPK (KPO)
2017-11-10
44
2017-11-11
26
2017-11-12
18
40
2017-11-10
43
2017-11-10
61
2017-11-11
41
2017-11-12
69
Lewicki Filip
KJ Czahary Pogorzelica
MAROS 6 (124)
2017-11-10
80
2017-11-11
41
2017-11-11
20
40
2017-11-12
3
700
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
2017-11-10
31
2017-11-11
2
650
2017-11-12
CORRADO X (123)
2017-11-10
6
300
2017-11-12
14
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
SZUN (211)
2017-11-10
110
2017-11-11
68
2017-11-11
2017-11-12
81
Mazurowska Ewa
KJ Strzała Krubiczew
2017-11-10
32
2017-11-11
4
300
2017-11-12
1
900
Mikhailova Maryia
KJ Agro-Handel Śrem
HACKMAN (110)
2017-11-10
11
40
2017-11-11
58
2017-11-12
29
CUMARU (111)
2017-11-10
74
2017-11-11
10
40
2017-11-12
34
Milczarek Nina
Tuszyński KJ Garbówek
RISOTTO (276)
2017-11-10
45
2017-11-10
37
2017-11-11
38
2017-11-12
7
100
CYANDRA (277)
2017-11-10
33
2017-11-10
26
2017-11-11
16
2017-11-12
5
300
Minkiewicz Weronika
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
WEIDA (301)
2017-11-10
44
2017-11-11
2017-11-12
10
40
JOGA (302)
2017-11-10
17
40
2017-11-11
26
2017-11-12
4
500
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
LUPINO 17 (139)
2017-11-10
14
40
2017-11-10
6
200
2017-11-11
34
2017-11-12
28
2017-11-10
20
40
2017-11-11
18
40
2017-11-12
6
150
FOR VITO (224)
2017-11-10
25
2017-11-11
25
2017-11-12
8
350
HAJDA (225)
2017-11-10
7
100
2017-11-11
3
450
2017-11-12
20
2017-11-10
3
1000
2017-11-12
20
Muraczewski Jacek
LKS Cwał Poznań
ARIA (174)
2017-11-10
91
2017-11-11
Nicpoń Adam
SK Ciekocinko
2017-11-10
26
2017-11-10
10
50
2017-11-11
21
2017-11-12
21
2017-11-10
75
2017-11-10
66
2017-11-11
21
2017-11-12
9
50
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
2017-11-10
76
2017-11-11
17
40
2017-11-12
66
FREDORA (272)
2017-11-10
5
100
2017-11-11
64
2017-11-12
35
DARAVELL (309)
2017-11-10
38
2017-11-11
49
2017-11-12
13
40
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
2017-11-10
35
2017-11-11
17
2017-11-12
6
200
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin
2017-11-10
96
2017-11-10
56
2017-11-11
43
2017-11-12
8
100
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
CORTEZ (202)
2017-11-10
51
2017-11-10
54
2017-11-11
7
100
2017-11-12
15
40
2017-11-10
17
2017-11-11
12
2017-11-12
7
500
Osieka Hanna
bpk
2017-11-10
93
2017-11-10
82
2017-11-11
2017-11-11
65
2017-11-12
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleońska Zagroda
SECRETTO (193)
2017-11-10
83
2017-11-11
65
2017-11-12
79
RUDBEKIA (194)
2017-11-10
2017-11-11
13
40
2017-11-11
48
2017-11-12
30
2017-11-10
58
2017-11-10
39
2017-11-11
46
2017-11-12
1
2000
ELBERO H (196)
2017-11-10
46
2017-11-11
6
300
2017-11-12
3
2000
Ostrowska Iga
SJ Napoleońska Zagroda
JUDSON (310)
2017-11-10
101
2017-11-11
30
2017-11-12
33
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
2017-11-10
59
2017-11-10
2017-11-11
34
2017-11-12
5
200
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
2017-11-10
72
2017-11-10
62
2017-11-11
6
200
2017-11-11
67
2017-11-12
31
2017-11-10
68
2017-11-10
31
2017-11-11
11
40
2017-11-11
2017-11-12
20
40
Pawłowski Konrad
KJ Arpav Gdańsk
LAUR (187)
2017-11-10
28
2017-11-11
7
200
2017-11-12
17
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
2017-11-10
22
2017-11-11
4
700
2017-11-12
13
Przedpełski Stanisław
BPK (MAZ)
2017-11-10
34
2017-11-10
22
40
2017-11-11
13
40
2017-11-12
29
2017-11-10
34
2017-11-11
15
2017-11-12
10
SUN PAULA (144)
2017-11-10
15
40
2017-11-10
11
40
2017-11-11
7
100
2017-11-12
37
2017-11-10
47
2017-11-11
47
2017-11-12
13
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2017-11-10
56
2017-11-11
30
2017-11-12
59
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2017-11-10
13
40
2017-11-10
37
2017-11-11
5
300
2017-11-12
42
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
WESTA (138)
2017-11-10
98
2017-11-10
48
2017-11-11
38
2017-11-12
49
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
ARAFAT (185)
2017-11-10
87
2017-11-10
51
2017-11-11
44
2017-11-12
44
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
CRISTIANO (217)
2017-11-10
40
2017-11-11
9
40
2017-11-12
38
Retka Krzysztof
St. Warszawski KJ
2017-11-10
19
40
2017-11-10
29
2017-11-11
3
1000
2017-11-12
9
2017-11-10
30
2017-11-10
69
2017-11-11
59
2017-11-12
36
EVERDI (180)
2017-11-10
11
50
2017-11-11
31
2017-11-12
4
1500
ETO ' O (181)
2017-11-10
2017-11-11
6
200
2017-11-12
11
50
Rezmer Wiktoria
Sopocki KJ
SILVAN (289)
2017-11-10
9
50
2017-11-10
76
2017-11-11
58
2017-11-12
17
Rocka Ewelina
WKJ Lublin
LANCELOT (242)
2017-11-10
2017-11-11
2017-11-12
Rogalewska Oliwia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
KOLUMBIA (258)
2017-11-10
17
40
2017-11-11
39
2017-11-12
75
Rybarczyk Paulina
Stadnina Koni Ciekocinko
2017-11-10
27
2017-11-11
8
100
2017-11-12
19
2017-11-10
78
2017-11-11
22
2017-11-12
18
Rynkiewicz Martyna
LKJ w Gałkowie
NIRMETTE (208)
2017-11-10
2
650
2017-11-10
18
2017-11-11
2017-11-12
2
1000
NELA (209)
2017-11-10
4
200
2017-11-10
2017-11-11
60
2017-11-12
7
100
Sawicki Piotr
Kj
2017-11-10
49
2017-11-10
59
2017-11-11
25
2017-11-12
8
100
Siarkiewicz Klaudia
Stowarzyszenie Warszawski KJ
PEARL 80 (201)
2017-11-10
57
2017-11-11
53
2017-11-12
16
Skrzypiec Agata
Stowarzyszenie KJK Szary Michałowice
2017-11-10
94
2017-11-10
2017-11-11
44
2017-11-12
14
40
BERLINA (147)
2017-11-10
52
2017-11-10
10
40
2017-11-11
56
2017-11-11
10
60
2017-11-12
1
2100
Stefańska Natalia
JKS DIM Warszawa
2017-11-10
29
40
2017-11-11
69
2017-11-12
2
550
COPIENE Z (265)
2017-11-10
107
2017-11-11
19
40
2017-11-12
11
40
Strzałkowska Janina
KJ Strzała Krubiczew
GJALT D (106)
2017-11-10
64
2017-11-11
67
2017-11-12
56
LEON Q (204)
2017-11-10
16
40
2017-11-10
30
2017-11-11
20
2017-11-12
3
700
BLANT (205)
2017-11-10
15
40
2017-11-10
2017-11-11
66
2017-11-12
7
100
Świątkowska Olga
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CARDHU (158)
2017-11-10
53
2017-11-11
17
40
2017-11-12
9
40
Świerczyńska Agata
KJ Strzała
HAWANA (235)
2017-11-10
Synowicz Maja
KJ SO Łąck
ERATO (154)
2017-11-10
92
Szmytka Michalina
Tuszyński KJ Garbówek
COMET 235 (182)
2017-11-10
4
700
2017-11-11
9
60
2017-11-12
1
4000
2017-11-10
25
40
2017-11-10
49
2017-11-11
74
2017-11-11
52
2017-11-12
Szostak Iga
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
RADON (152)
2017-11-10
22
40
2017-11-11
56
2017-11-12
12
40
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
DUKE (266)
2017-11-10
13
2017-11-12
23
CASVELLE (267)
2017-11-10
6
100
2017-11-11
8
100
2017-11-12
32
2017-11-10
65
2017-11-11
19
40
2017-11-12
35
2017-11-10
2
450
2017-11-11
8
100
2017-11-12
34
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
2017-11-10
28
2017-11-10
16
2017-11-11
32
2017-11-12
2
3000
2017-11-10
3
450
2017-11-11
54
2017-11-12
31
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2017-11-10
36
2017-11-11
27
2017-11-12
43
2017-11-10
24
40
2017-11-10
8
100
2017-11-11
50
2017-11-12
12
50
2017-11-10
60
2017-11-10
50
2017-11-11
15
40
2017-11-12
39
2017-11-10
35
2017-11-10
9
100
2017-11-11
5
500
2017-11-12
16
2017-11-10
62
2017-11-11
36
2017-11-12
45
Uljanowska Agnieszka
KJ Strzała Krubiczew
2017-11-10
82
2017-11-11
23
2017-11-12
64
Von Werner Sophie
KJ Aldragho Piaseczno
2017-11-10
26
40
2017-11-10
2017-11-11
32
2017-11-12
21
40
Wacławik Marek
SKJ Bobrowy Staw
CABO (227)
2017-11-10
48
2017-11-11
12
40
2017-11-12
44
RAF LIDER (228)
2017-11-10
95
2017-11-11
12
40
2017-11-12
8
100
PHENIX (229)
2017-11-10
20
2017-11-11
19
2017-11-12
11
2017-11-10
21
40
2017-11-10
32
2017-11-11
11
60
2017-11-12
Wasiołek Daria
PLJ
DRAGON (101)
2017-11-10
7
100
2017-11-11
57
2017-11-12
52
Wawrzyniak Pola
Tuszyński KJ Garbówek
ISSOS (274)
2017-11-10
2017-11-12
DIMPLE (275)
2017-11-10
50
2017-11-11
72
2017-11-12
72
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2017-11-10
86
2017-11-10
2017-11-11
2017-11-12
82
Wilska Weronika
Sopocki KJ
2017-11-10
67
2017-11-10
23
40
2017-11-11
50
2017-11-12
15
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
ULISSES (233)
2017-11-10
2017-11-10
33
2017-11-11
24
2017-11-12
24
IRTYSZ (234)
2017-11-10
58
2017-11-10
79
2017-11-11
62
2017-11-12
Wróblewski Daniel
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
BE BALOU (136)
2017-11-10
32
2017-11-11
66
2017-11-12
36
ASHLEY S (137)
2017-11-10
81
2017-11-11
21
40
2017-11-12
60
Wrona Agata
WKJ Lublin
SANDRA (177)
2017-11-10
105
2017-11-11
70
Wydrowska Aleksandra
Pomorska LJ w Dziemianach
CASE (186)
2017-11-10
88
2017-11-11
52
2017-11-12
30
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
VIGOR (149)
2017-11-10
19
2017-11-11
2
1200
2017-11-12
5
1000
2017-11-10
71
2017-11-11
71
2017-11-11
49
2017-11-12
41
NIRVARO (151)
2017-11-10
4
300
2017-11-11
57
2017-11-11
35
2017-11-12
19
Zielonka Piotr
Jeździecki Klub Sportowy Senny
2017-11-10
90
2017-11-11
2
650
2017-11-12
26
CADORO (298)
2017-11-10
42
2017-11-10
41
2017-11-11
36
2017-11-12
23
Zybała Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
ACHILLEUS (293)
2017-11-10
102
2017-11-11
62
2017-11-12
46
HANGA (307)
2017-11-10
37
2017-11-11
33
2017-11-12
55
Żygowska Zuzanna
Klub Jeździecki ARPAV
LORD (261)
2017-11-10
72
2017-11-11
69
2017-11-12
40

Number of Riders: 115

Number of Horses: 195

The sum of prizes: 54 540.00

Competition results developed by: Hipodrom Sopot
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-012014-1, Hipodrom Sopot Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl