Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
218 ENTRY ACCEPTED 2017-10-20 07:54:23
2017-10-20 07:53:44
Janusz Pellowski CZARDŻIL
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
217 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 16:14:39
2017-10-19 16:09:37
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
  • 1x 15/C/Zwykły 238.2.1 130 cm.
216 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 08:43:21
2017-10-19 08:41:36
Kamila Piech INGRESJA
  • 1x 10/Mini LL/Towarzyski dwufazowy(francuski) 274.5.6 70 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
215 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:39:41
2017-10-18 22:44:05
Martyna Pietroń RAPSODIA
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
214 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:10
2017-10-18 22:43:22
Martyna Pietroń COUNTER
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
213 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:35
2017-10-18 22:41:19
Adam Nicpoń DIAMANT Z
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
212 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:40:55
2017-10-18 22:40:43
Adam Nicpoń DAMOCLES FROM SECEND LIFE Z
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
211 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:41:08
2017-10-18 22:39:43
Adam Nicpoń CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
210 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:42:32
2017-10-18 21:15:01
Maria Bemong MERAAB ATHBAH
  • 2x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
209 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:43:06
2017-10-18 20:18:57
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
208 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:43:34
2017-10-18 20:18:45
Marta Kucharska CONAN I
  • 2x 10/Mini LL/Towarzyski dwufazowy(francuski) 274.5.6 70 cm.
207 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:45:30
2017-10-18 20:13:19
Olga Mikołajun OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
206 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 20:06:23
2017-10-18 19:39:04
Klaudia Nowak ARNIKA
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
205 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 20:07:04
2017-10-18 19:35:14
Anna Krupska CALIDA
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
204 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 19:29:17
2017-10-18 18:03:44
Iga Biegalska KIAVOJ
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
203 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 19:29:36
2017-10-18 18:02:56
Iga Biegalska IKAR
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
202 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 19:30:12
2017-10-18 15:33:22
Karolina Sloczynska BELZEBUB
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 70 cm.
201 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 19:30:48
2017-10-18 15:30:41
Karolina Hartman CULUMBUS
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
200 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 19:57:20
2017-10-18 14:21:37
Pola Gajzler S LILLA
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 2x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
199 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 20:07:32
2017-10-18 14:19:06
Julia Surma FOR JOY ASK
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 2x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
198 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 20:08:00
2017-10-18 13:10:33
Julia Końko OBERON
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
197 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 20:08:20
2017-10-18 13:09:25
Emilia Plata NABLA
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 70 cm.
  • 2x 10/Mini LL/Towarzyski dwufazowy(francuski) 274.5.6 70 cm.
196 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 20:09:03
2017-10-18 12:44:25
Julia Burda BODYGUARD
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
195 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 20:09:37
2017-10-18 11:11:20
Natalia Klebba ARIANA
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
194 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 10:46:19
2017-10-18 10:26:52
Andrej Akulich SAWANNA-K
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
193 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 10:46:35
2017-10-18 10:26:05
Andrej Akulich MAVERICK-K
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
192 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 10:49:12
2017-10-18 09:38:48
Anna Ejsmont PASSERO B
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
191 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 10:44:30
2017-10-18 09:27:17
Karolina Rogala DACCOR
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
190 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 10:57:41
2017-10-18 08:56:02
Katarzyna Skrzyńska HARRIET
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 2x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
189 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:35:04
2017-10-18 06:27:01
Klaudia Manska KARIKA
  • 1x 10/Mini LL/Towarzyski dwufazowy(francuski) 274.5.6 70 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
188 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:36:44
2017-10-18 06:22:17
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
187 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:37:15
2017-10-18 06:21:25
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
186 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:37:45
2017-10-17 23:25:06
Mikołaj Chilewski TISJAN
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
185 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:38:02
2017-10-17 23:24:40
Mikołaj Chilewski DOUBLE DIAMOND
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
184 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:38:32
2017-10-17 23:23:58
Mikołaj Chilewski CZAKRAM
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
183 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:38:54
2017-10-17 22:36:44
Aleksandra Kozłowska CUDNA
  • 2x 10/Mini LL/Towarzyski dwufazowy(francuski) 274.5.6 70 cm.
182 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:39:11
2017-10-17 22:36:00
Aleksandra Kozłowska KACPER
  • 1x 9/KUCE/Towarzyski dwufazowy(francuski) 274.5.6 50 cm.
  • 1x 10/Mini LL/Towarzyski dwufazowy(francuski) 274.5.6 70 cm.
181 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:39:43
2017-10-17 22:14:40
Paulina Koszewska RONIN
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
180 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:40:06
2017-10-17 22:07:37
Marta Ledzion BABETTE
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
179 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:40:31
2017-10-17 22:05:06
Helena Flieger EFRET
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 70 cm.
178 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:41:03
2017-10-17 22:04:33
Dominika Januszewska EFRET
  • 2x 10/Mini LL/Towarzyski dwufazowy(francuski) 274.5.6 70 cm.
177 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:41:26
2017-10-17 22:03:56
Daria Ekowska DUX DAY
  • 2x 10/Mini LL/Towarzyski dwufazowy(francuski) 274.5.6 70 cm.
176 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:41:55
2017-10-17 21:51:37
Marta Sulewska GAMON
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 2x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
174 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:42:51
2017-10-17 21:23:46
Grzegorz Psiuk SPARTAN L
  • 1x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
173 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:43:19
2017-10-17 21:13:50
Dominika Reszuta GAMBLE
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
172 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:43:40
2017-10-17 21:13:05
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
171 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:44:06
2017-10-17 21:11:41
Wiktoria Konkol WEST
  • 2x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
170 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:44:25
2017-10-17 21:10:49
Wiktoria Konkol EPOSZ
  • 2x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
169 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:44:42
2017-10-17 21:09:54
Marcela Klasa ROLAND
  • 2x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
168 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:45:28
2017-10-17 20:10:47
Julianna Wojtal BAŁKAN
  • 1x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
167 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:45:48
2017-10-17 19:21:42
Kacper Szatkowski PASJA
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 70 cm.
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
166 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:46:12
2017-10-17 19:21:03
Agnieszka Dryjas NARAM
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
165 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:46:37
2017-10-17 19:08:32
Monika Zalewska GALERIA
  • 2x 9/KUCE/Towarzyski dwufazowy(francuski) 274.5.6 50 cm.
164 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:46:57
2017-10-17 15:11:51
Julia Rutkiewicz FANTASTA
  • 2x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
163 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:47:14
2017-10-17 15:06:31
Magdalena Rutkiewicz FIBI
  • 2x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
161 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:49:19
2017-10-17 14:34:35
Błażej Gilla CHERY GOLD D
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
160 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:48:35
2017-10-17 14:33:43
Błażej Gilla CALESTO 5
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
159 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:49:45
2017-10-17 14:30:56
Filip Falkiewicz PRETTY WOMAN
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 2x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
158 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:50:07
2017-10-17 14:25:27
Filip Falkiewicz PŁENTA
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
157 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:50:23
2017-10-17 14:23:28
Filip Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
156 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:50:48
2017-10-17 13:15:35
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
155 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:51:14
2017-10-17 13:05:07
Aleksander Lewandowski WRÓŻBITA
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
154 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:51:37
2017-10-17 12:09:21
Olga Świątkowska CHATARO
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
153 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:51:54
2017-10-17 12:09:04
Olga Świątkowska CARDHU
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
152 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:52:23
2017-10-17 10:30:17
Jagoda Pełczyńska ATHENA LAZAR
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
151 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 10:12:24
2017-10-17 10:07:02
Nicoll Ustjak MOONCANTA
  • 2x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
150 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 10:13:24
2017-10-17 09:49:18
Zbigniew Szrejder HELTON
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
149 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 10:14:05
2017-10-17 09:44:57
Zofia Cegielska HELTON
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
148 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 10:14:40
2017-10-17 09:42:42
Wiktoria Rezmer DAVIS
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
147 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 10:15:00
2017-10-17 09:41:27
Zbigniew Szrejder LET'S MAKE MONEY
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/C/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
146 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 10:15:25
2017-10-17 09:41:03
Zbigniew Szrejder ERRATA
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
145 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 10:15:58
2017-10-17 09:21:42
Jagoda Roeske GEJSZA
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 70 cm.
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
144 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 10:12:59
2017-10-17 09:09:52
Julia Fikus HEJA S
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 70 cm.
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
143 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 10:11:44
2017-10-17 08:58:54
Anna Szlaga SAPER
  • 2x 10/Mini LL/Towarzyski dwufazowy(francuski) 274.5.6 70 cm.
142 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 07:47:25
2017-10-16 22:15:45
Monika Miler GAL
  • 2x 10/Mini LL/Towarzyski dwufazowy(francuski) 274.5.6 70 cm.
141 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 07:48:01
2017-10-16 21:01:08
Dorota Spyra FIGIEL
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 70 cm.
140 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 07:48:41
2017-10-16 19:37:22
Martyna Sochacka SCADA
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
139 ENTRY ACCEPTED 2017-10-17 07:49:35
2017-10-16 19:36:06
Marcin Orłowski AMARETTO
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
138 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 16:30:56
2017-10-16 15:23:39
Marta Wysocka ERYK
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 70 cm.
137 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 14:06:32
2017-10-16 11:44:07
Aleksandra Gagaryn EMIR
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
136 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 11:09:39
2017-10-16 10:45:24
Zofia Szopa HIDDEN DREAM
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
135 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 11:10:22
2017-10-16 10:03:35
Marta Pałucka EL SANTO
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
134 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 08:46:33
2017-10-16 08:37:31
Anna Woźniak NARKOS
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
133 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 08:46:57
2017-10-15 22:58:51
Sara Paliga LAPONIA
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
132 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 08:47:18
2017-10-15 22:18:29
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
131 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 08:47:51
2017-10-15 20:30:46
Iga Wiśniewska TESS NEWA
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 2x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
130 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 08:49:04
2017-10-15 20:00:28
Anna Lenckowska TOPAZ
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 70 cm.
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 2x 10/Mini LL/Towarzyski dwufazowy(francuski) 274.5.6 70 cm.
129 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 08:49:33
2017-10-15 19:56:16
Zuzanna Czub WENUS
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 70 cm.
128 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 08:50:17
2017-10-15 18:48:13
Agata Piastowska PASTORAŁKA
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
127 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 08:51:21
2017-10-15 18:44:28
Agata Piastowska CARMEN
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
126 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 08:51:47
2017-10-15 18:27:29
Weronika Kaszuba BOB
  • 1x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
124 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 08:52:29
2017-10-15 15:32:34
Julia Krasucka CHRICHNA OUISTREHAM
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
122 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 08:53:07
2017-10-15 01:28:55
Marcin Wnuczko TANGO
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
121 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 08:53:27
2017-10-15 01:28:12
Marcin Wnuczko MELISSA C
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
120 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 08:53:58
2017-10-15 01:13:02
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
119 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 08:54:22
2017-10-14 20:54:37
Marta Grzywińska CARMEN
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 2x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
118 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 08:57:54
2017-10-14 19:53:16
Pola Kwintkiewicz TULIPAN
  • 2x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1 50 cm.
  • 1x 9/KUCE/Towarzyski dwufazowy(francuski) 274.5.6 50 cm.
117 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 08:58:15
2017-10-14 19:31:11
Julia Erbel VENTO
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 2x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
115 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 08:59:00
2017-10-14 17:14:14
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
114 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 08:59:28
2017-10-14 15:18:01
Joanna Zastróżna GOLDEN FLYER
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 70 cm.
113 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 08:59:58
2017-10-14 15:13:21
Maja Psiuk GOLDEN FLYER
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 70 cm.
112 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:00:49
2017-10-14 14:36:34
Jacek Grzywacz DORAVELLA
  • 1x 7/C/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 8/CC/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 140 cm.
  • 1x 15/C/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 16/CC/Zwykły 238.2.1 140 cm.
111 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:01:19
2017-10-14 14:35:46
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/C/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
  • 1x 15/C/Zwykły 238.2.1 130 cm.
110 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:01:38
2017-10-14 14:34:47
Jacek Grzywacz CZAKRA
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
109 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:01:55
2017-10-14 14:33:39
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/C/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
  • 1x 15/C/Zwykły 238.2.1 130 cm.
108 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:02:12
2017-10-14 13:37:47
Aleksandra Dąbkowska ASTEJA
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
107 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:53:09
2017-10-14 12:25:14
Julia Jarząbkiewicz BRAGO
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
106 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:02:43
2017-10-14 11:31:32
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
105 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:03:01
2017-10-14 11:17:00
Paulina Schulz WITALIA
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
104 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:03:16
2017-10-14 11:16:21
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 2x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
103 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:03:40
2017-10-14 10:21:26
Agnieszka Damps GOTHA
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
102 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:03:57
2017-10-14 08:44:21
Paulina Zaleska LUKIER
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
101 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:04:16
2017-10-13 23:45:16
Oliwia Kaszubowska BRYLANT
  • 1x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
100 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:04:30
2017-10-13 23:42:49
Daria Podbielska BRYLANT
  • 1x 10/Mini LL/Towarzyski dwufazowy(francuski) 274.5.6 70 cm.
99 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:04:45
2017-10-13 23:41:50
Julia Lewandowska GIOTTO
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 2x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
98 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:05:02
2017-10-13 23:40:48
Martyna Lenczewska BRYLANT
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
97 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 09:05:16
2017-10-13 23:39:42
Paweł Zieliński HIPOGRYF
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 70 cm.
96 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:53:29
2017-10-13 14:37:23
Julia Lewandowska NAŚWIT
  • 1x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1 50 cm.
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 70 cm.
95 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 21:02:13
2017-10-13 14:33:19
Dominika Górecka NEREIDA
  • 2x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1 50 cm.
94 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 21:03:01
2017-10-13 10:06:25
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
93 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 21:03:43
2017-10-13 10:05:33
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
92 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 21:04:49
2017-10-13 10:03:20
Michalina Krzyżyńska ARCONTENDRA
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
91 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 21:05:32
2017-10-13 09:23:38
Julia Milewska NIKIFOR
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
90 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 21:06:08
2017-10-13 09:20:47
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
89 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 21:07:39
2017-10-13 00:14:16
Natalia Wilkowska PL NEMO
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 70 cm.
  • 2x 10/Mini LL/Towarzyski dwufazowy(francuski) 274.5.6 70 cm.
88 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 21:08:15
2017-10-13 00:13:40
Magdalena Wilkowska ORINOKO
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
87 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 21:08:53
2017-10-12 20:14:29
Izabella Littwin DAFNE
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
86 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 19:31:18
2017-10-12 15:43:30
Miłosz Adach TINKERBELL
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
85 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 11:59:34
2017-10-12 11:07:53
Sławomir Polikowski QUINLEEN
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
84 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 12:01:30
2017-10-12 11:07:19
Jacek Polikowski CAPEAU CLAQUE
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
83 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 12:03:05
2017-10-12 11:05:13
Jacek Polikowski SAVINA
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
82 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 12:03:36
2017-10-12 11:04:37
Jacek Polikowski CATINA
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
81 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 12:04:32
2017-10-12 08:04:09
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
78 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 12:07:00
2017-10-11 16:05:39
Anna Chrzanowska BISQUIT R
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
77 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 13:46:10
2017-10-11 11:06:20
Monika Jackiewicz CAPRIOLE
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
76 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 10:29:11
2017-10-11 09:17:05
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
75 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 10:29:37
2017-10-10 22:50:33
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
74 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 10:30:09
2017-10-10 22:00:08
Anna Rozkosz BASKIL
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
73 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 10:30:48
2017-10-10 21:36:23
Maria Wintoch MOLLY C
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
72 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 10:31:11
2017-10-10 21:31:53
Maria Wintoch WAWRZYN
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
71 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 08:46:02
2017-10-10 19:10:04
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/C/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 15/C/Zwykły 238.2.1 130 cm.
70 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 10:32:07
2017-10-10 19:09:28
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
69 ENTRY ACCEPTED 2017-10-16 19:21:28
2017-10-10 12:23:13
Aleksandra Grela PRIMERA
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
68 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 10:28:48
2017-10-10 10:51:36
Magdalena Florkiewicz NOMINACJA
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
66 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 05:50:22
2017-10-09 23:06:24
Waldemar Golisz LUCKY LOOK
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
65 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 05:50:00
2017-10-09 23:05:55
Waldemar Golisz IRON
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
64 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 05:49:20
2017-10-09 21:53:32
Aleksandra Maciejczyk SKWARKA
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
63 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 05:49:03
2017-10-09 21:45:30
Zuzanna Gawęda TIJD VLIJT'S GYPSY
  • 2x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1 50 cm.
  • 2x 9/KUCE/Towarzyski dwufazowy(francuski) 274.5.6 50 cm.
62 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 05:48:44
2017-10-09 19:20:46
Katarzyna Piesik INDYKCJA
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
61 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 12:07:39
2017-10-09 17:11:02
Maja Krzyżyńska GIOTTO
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
60 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 12:08:00
2017-10-09 17:10:02
Maja Krzyżyńska BRYLANT
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
59 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 13:23:10
2017-10-09 09:53:21
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
58 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 13:23:20
2017-10-09 09:26:54
Monika Mrozińska CADY
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
57 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 13:23:29
2017-10-09 07:42:23
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
56 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 12:08:23
2017-10-09 07:01:52
Marcin Puścikowski GALON
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
55 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 05:47:00
2017-10-09 07:01:09
Marcin Puścikowski ANONIMA BELL
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
54 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 13:23:56
2017-10-09 06:45:46
Adrianna Trzcińska FURIOSA
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
53 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 13:40:35
2017-10-08 23:53:48
Katarzyna Jachlewska PHOENIX 03
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
52 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 13:40:44
2017-10-08 23:53:27
Katarzyna Jachlewska INDIANA JOHNS L
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/C/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
51 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:54:00
2017-10-08 22:08:02
Karolina Agaciak FORTUNA
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
45 ENTRY ACCEPTED 2017-10-08 21:41:05
2017-10-08 15:09:03
Wiktoria Rezmer SILVAN
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/C/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
  • 1x 15/C/Zwykły 238.2.1 130 cm.
44 ENTRY ACCEPTED 2017-10-08 21:41:29
2017-10-08 14:42:29
Martyna Horyd NEFRETETE
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
43 ENTRY ACCEPTED 2017-10-08 21:41:56
2017-10-08 14:41:41
Bogdan Wróblewski ANGELA DE LA CRUZ
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
42 ENTRY ACCEPTED 2017-10-08 21:42:19
2017-10-08 14:31:09
Julia Osowiecka MARRY QUEEN
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
41 ENTRY ACCEPTED 2017-10-08 21:42:50
2017-10-08 14:17:36
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/C/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
39 ENTRY ACCEPTED 2017-10-08 21:44:03
2017-10-08 11:15:14
Michalina Binięda - Urbanowicz WERWA
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 70 cm.
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 1x 10/Mini LL/Towarzyski dwufazowy(francuski) 274.5.6 70 cm.
  • 2x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
37 ENTRY ACCEPTED 2017-10-08 21:45:25
2017-10-07 18:54:50
Natalia Lamek ANDROMEDA
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
36 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 13:41:12
2017-10-07 17:47:58
Aleksandra Nowak CERTO
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
35 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 13:41:29
2017-10-07 17:47:28
Aleksandra Nowak CEDR
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
34 ENTRY ACCEPTED 2017-10-08 21:46:29
2017-10-07 17:46:37
Aleksandra Zybała ITON
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
32 ENTRY ACCEPTED 2017-10-08 21:47:00
2017-10-07 17:41:04
Aleksandra Zybała ACHILLEUS
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
31 ENTRY ACCEPTED 2017-10-08 21:47:25
2017-10-06 11:55:23
Zofia Rudel AGRESJA
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
30 ENTRY ACCEPTED 2017-10-08 21:47:45
2017-10-06 11:54:41
Valeriia Chebotar DRAGON
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
29 ENTRY ACCEPTED 2017-10-08 21:48:06
2017-10-06 11:53:37
Michalina Pazik GRYF POMORSKI
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 2x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
28 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 21:00:21
2017-10-06 11:52:49
Barbara Kościelska WIKING PP
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
26 ENTRY ACCEPTED 2017-10-08 21:49:21
2017-10-05 22:12:09
Aleksandra Południewska KASTHALIA
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
25 ENTRY ACCEPTED 2017-10-08 21:49:36
2017-10-05 21:39:26
Wiktoria Narloch DANTE
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
23 ENTRY ACCEPTED 2017-10-08 21:50:12
2017-10-05 20:02:44
Zuzanna Joszczak PASCAL D
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
22 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 14:19:48
2017-10-05 14:18:04
Zuzanna Rzońca KAKTUS
  • 1x 1/KUCE/Towarzyski dokładności 238.1.1 50 cm.
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 70 cm.
  • 1x 9/KUCE/Towarzyski dwufazowy(francuski) 274.5.6 50 cm.
  • 1x 10/Mini LL/Towarzyski dwufazowy(francuski) 274.5.6 70 cm.
21 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 14:19:27
2017-10-05 14:12:59
Bartłomiej Włodarski CEVILLA S
  • 1x 7/C/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 8/CC/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 140 cm.
  • 1x 15/C/Zwykły 238.2.1 130 cm.
  • 1x 16/CC/Zwykły 238.2.1 140 cm.
20 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 14:19:12
2017-10-05 14:12:38
Bartłomiej Włodarski DARTAGO Z
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
19 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 14:17:55
2017-10-05 14:12:13
Bartłomiej Włodarski GRANTALA S
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
18 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 14:17:42
2017-10-05 14:11:38
Bartłomiej Włodarski CAFFISSIMO
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
17 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 14:17:24
2017-10-05 14:05:20
Andrii Pozdniakov LA DIVA
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
  • 1x 15/C/Zwykły 238.2.1 130 cm.
16 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 14:17:07
2017-10-05 14:04:49
Andrii Pozdniakov CINCINATTI
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
15 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 14:16:49
2017-10-05 14:04:09
Andrii Pozdniakov RIVA LOONA
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 7/C/Dwufazowy 274.5.3 130cm.
  • 1x 16/CC/Zwykły 238.2.1 140 cm.
14 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 14:15:57
2017-10-05 13:11:19
Weronika Czarnecka WALTRA
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
13 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 14:15:44
2017-10-05 13:10:17
Weronika Czarnecka FUNNY KG
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 6/ N/Zwykły 238.2.1 120 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
12 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 14:15:28
2017-10-05 12:25:05
Dorota Lost G-SHOCK
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
10 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 14:14:59
2017-10-05 11:24:55
Aleksandra Pobłocka BANDON
  • 2x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
  • 2x 11/ LL/Towarzyski dwufazowy 274.5.3 90 cm.
6 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 14:12:39
2017-10-05 11:22:51
Dominik Pieniaszek HERMUS PP
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
5 ENTRY ACCEPTED 2017-10-18 07:54:17
2017-10-04 22:44:50
Joanna Kulczycka SANTHOS 9
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
4 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 08:13:33
2017-10-04 17:51:06
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
3 ENTRY ACCEPTED 2017-10-19 07:46:16
2017-10-04 13:51:46
Anna Elbl BLOMMY BLUE
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 70 cm.
  • 1x 3/ LL/Towarzyski dokładności 238.1.1 90 cm.
2 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 08:13:16
2017-10-04 13:48:42
Piotr Kowalczyk ADEL
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 12/L/Zwykły 238.2.1 100 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 13:42:40
2017-10-04 12:12:03
Maja Wolny WEZYR
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (francuski) 274.5.6 100 cm.
  • 1x 5/ P/Zwykły 238.2.1 110 cm.
  • 1x 13/P/Dwufazowy 274.5.3 110 cm.
  • 1x 14/N/Dwufazowy 274.5.3 120 cm.
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Osowiecka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (JM.)
O040278
2. Adach Miłosz kj Arpav
S
O003069
3. Agaciak Karolina Otomiński KJ Tabun
S
O040417
4. Akulich Andrej Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
S
Brak
5. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (J.)
O032628
6. Bemong Maria La Scalla
S
CAK626435
7. Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
2006 (Mł.)
O036672
8. Binięda - Urbanowicz Michalina brak
S
brak
9. Burda Julia Sopocki Klub Jeździecki
S
brak
10. Chebotar Valeria KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039773
11. Chełchowska Helena Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O026685
10135918
12. Chilewski Mikołaj Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
1996 (MJ.)
O012869
13. Chrzanowska Anna VitaSport Brachlewo
S
O013784
14. Czarnecka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
S
O009824
15. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O024992
16. Czub Zuzanna OJK Mierzeja
2006 (Mł.)
brak
17. Dąbkowska Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki VitaSport Brachlewo
S
O015041
18. Damps Agnieszka Pegaz Reda
2000 (J.)
O025773
19. Dryjas Agnieszka JKS Rywal Grudziądz
S
O034622
20. Ejsmont Anna KJ nad stropna
S
O007118
21. Ekowska Daria Bez przynależności klubowej
2002 (JM.)
Brak
22. Elbl Anna KJ Koński Gaj Tanowo
1998 (MJ.)
O025336
23. Erbel Julia bpk
2003 (JM.)
Brak
24. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
25. Fikus Julia brak
2000 (J.)
brak
26. Flieger Helena Bez przynależności klubowej
2003 (JM.)
Brak
27. Florkiewicz Magdalena KJ Skok Agrofood
S
O002138
28. Frąckiewicz Emma BPK
2005 (JM.)
brak
29. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (J.)
O022907
30. Gajzler Pola bpk
2005 (JM.)
brak
31. Gawęda Zuzanna brak
2007 (Mł.)
O047345
32. Gilla Błażej Pomorska LJ
S
O008576
10054168
33. Golisz Waldemar JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O026650
34. Gołek Karolina UKJ Neksico Karlino
S
O010132
35. Górecka Dominika Brak
2006 (Mł.)
Brak
36. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (J.)
O034583
37. Grzywacz Jacek Pomorska LJ w Dziemianach
S
O001013
38. Grzywińska Marta Bpk
2000 (J.)
0044331
39. Hartman Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
40. Horyd Martyna Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O025503
41. Jachlewska Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
42. Jackiewicz Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
43. Januszewska Dominika BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2005 (JM.)
brak
44. Jarząbkiewicz Julia Sopocki KJ
S
O008457
45. Joszczak Zuzanna Klub Jeździecki Turze
S
O025126
46. Kaszuba Weronika Pomorska Liga Jeździecka
2003 (JM.)
O039625
47. Kaszubowska Oliwia brak
2004 (JM.)
brak
48. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (Mł.)
O037859
49. Klasa Marcela bpk
2005 (JM.)
brak
50. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (J.)
O021726
51. Końko Julia bpk
2001 (J.)
brak
52. Konkol Wiktoria Klub Jeździecki La Scalla
1997 (MJ.)
O007130
53. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
54. Koszewska Paulina Sopocki Klub Jeździecki
1996 (MJ.)
O013435
55. Kowalczyk Jolanta Pomorska Liga Jeździecka
2000 (J.)
O042669
56. Kowalczyk Piotr KJ Arpav
1999 (J.)
O031702
57. Kozłowska Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
2002 (JM.)
O035523
58. Krasucka Julia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
O034631
59. Krupska Anna JKS NEKSICO KARLINO
S
O003240
60. Krzyżyńska Maja Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O028646
61. Krzyżyńska Michalina KJ-Skok AgroFood-Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
62. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
63. Kucharska Marta bez przynależności klubowej
2000 (J.)
brak
64. Kulczycka Joanna SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI
S
O007140
65. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
brak
66. Lamek Natalia KJ STADO Starogard Gdański
2002 (JM.)
O040226
67. Ledzion Marta SKJ SOPOT
S
O007513
68. Lenckowska Anna OJK Mierzeja
2006 (Mł.)
brak
69. Lenczewska Martyna Brak
2005 (JM.)
Brak
70. Lewandowska Julia brak
2003 (JM.)
brak
71. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
72. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (Mł.)
O036302
73. Littwin Izabella Brak
2002 (JM.)
Brak
74. Lost Dorota PLJ
1997 (MJ.)
O024663
75. Maciejczyk Aleksandra VITASPORT BRACHLEWO
1999 (J.)
O038542
76. Manska Klaudia bpk
2003 (JM.)
brak
77. Mikołajun Olga Otomiński Klub Jeździecki Tabun
1996 (MJ.)
O015207
78. Miler Monika brak
2002 (JM.)
brak
79. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (J.)
O026670
80. Mrozińska Monika Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O015032
81. Narloch Wiktoria PLJ
1996 (MJ.)
O021043
82. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
O001086
83. Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O022891
84. Orłowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O013232
85. Paliga Sara Pomorska liga jeździecka
1999 (J.)
O035528
86. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
87. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (JM.)
O035883
88. Pellowski Janusz BPK (POM)
S
O019411
89. Pełczyńska Jagoda Pucki klub jezdziecki
2002 (JM.)
160816
90. Piastowska Agata PLJ
S
O008330
91. Piech Kamila Senny
S
brak
92. Pieniaszek Dominik KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
1999 (J.)
O037005
93. Pietroń Martyna Skj
S
Brak
94. Plata Emilia bpk
2003 (JM.)
brak
95. Pobłocka Aleksandra Kj Stado ogierów Starogard Gdański
2004 (JM.)
brak
96. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
97. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
98. Psiuk Grzegorz sobieski jumping team
O001094
99. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
100. Psiuk Maja brak
2000 (J.)
brak
101. Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O001325
102. Reszuta Dominika la scalla
1999 (J.)
O023149
103. Rezmer Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
1996 (MJ.)
O022797
104. Rezmer Wiktoria Sopocki KJ
1996 (MJ.)
O022797
105. Roeske Jagoda Brak
2004 (JM.)
Brak
106. Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
O008833
107. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
108. Rozkosz Anna Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O042667
109. Rudel Zofia KJ AS Dream
2001 (J.)
O032625
110. Rutkiewicz Julia BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2007 (Mł.)
brak
111. Rutkiewicz Magdalena BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2004 (JM.)
brak
112. Rzońca Zuzanna PLJ
2004 (JM.)
O043451
113. Schulz Paulina Pomorska Liga Jeździecka
S
O002595
114. Skrzyńska Katarzyna KJ Arpav
S
O022800
115. Sloczynska Karolina Bpk
2000 (J.)
Brak
116. Sochacka Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
Brak
117. Spyra Dorota bpk
S
brak
118. Sulewska Marta brak
S
brak
119. Surma Julia bpk
2000 (J.)
brak
120. Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007183
10089755
121. Synoradzka Zofia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2003 (JM.)
O038931
122. Szatkowski Kacper KJ Stado Ogierów Starogard Gd.
2003 (JM.)
Brak
123. Szlaga Anna Pomorska Liga Jeździecka
1997 (MJ.)
O020406
124. Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O034983
125. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
126. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O037535
127. Trzcińska Adrianna Pomorska Liga Jeździecka
S
O024988
128. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy LOTNA Słupsk
S
brak
129. Ustjak Nicoll brak
S
brak
130. Wiese Julia Stajnia Jaruzyn
1997 (MJ.)
O031143
131. Wilkowska Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
S
O025462
132. Wilkowska Natalia BPK
2007 (Mł.)
Brak
133. Wintoch Maria Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O031453
134. Wiśniewska Iga Brak
1998 (MJ.)
brak
135. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
136. Wnuczko Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O032560
137. Wojtal Julianna Bertyn - Piastowo
2004 (JM.)
O038237
138. Wolny Maja KJ Dilmar
1998 (MJ.)
O023178
139. Woźniak Anna Otomiński Klub Jeździecki TABUN
S
O023847
140. Woźniak Izabela UKJ Neksico Karlino
S
O013999
141. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
142. Wysocka Marta brak
S
brak
143. Zaleska Paulina Klub Jeździecki Młyńska Struga
1997 (MJ.)
O022443
144. Zalewska Monika brak
1998 (MJ.)
brak
145. Zastróżna Joanna Pomorska Liga Jezdziecka
S
brak
146. Zybała Aleksandra LKS Dragon Nowielice
2002 (JM.)
O037266
10138421
147. Żygowska Zuzanna Klub Jeździecki ARPAV
1997 (MJ.)
O008294
148. Żygowski Mikołaj Klub Jeździecki Arpav
2002 (JM.)
O034183
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

166

ACHILLEUS OLD GER 2005 Wałach siwa F: Ars Vivendi / Acord II
M: Palmagora / Carthago
O: Jan Zybała
B:
K021218 DE 418180034105 102WS48
2.

187

ADEL KWPN NLD 2005 Wałach siwa/172 F: Silverstar
M: Pimarilla
O: Piotr Kowalczyk
B: Maatschap Jansen
K010130
3.

167

AGRESJA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: .
M: .
O: Anna Pehnke-Rudel
B: .
K017591
4.

80

AMARETTO INNA DEU 2007 Wałach kasztanowata F: Azti Frizzante
M: Golden Girl
O: Marcin Orłowski
B: Niemcy
K021806
5.

164

ANDROMEDA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada F: Contendro
M: Aida
O: Agnieszka Lamek
B: brak
brak
6.

160

ANGELA DE LA CRUZ KWPN NED 2005 Klacz gniada F: Numero Uno
M: Zandoria Z
O: Jolanta Jaruga
B: W.C. Van Dam
103KP22 528003 05.06451
7.

149

ANONIMA BELL NN POL 2013 Klacz gniada F: nn
M: po Ekwador
O: Marcin Puścikowski
B: Izabela Wilczyńska
K023626
8.

121

ARCONTENDRA Wielkopolska POL 2005 Klacz inna F: Contender Son
M: Arabeska
O: Monika Krzyżyńska
B: Grzegorz Kubiak
K010974
9.

24

ARIANA M POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: x
B: x
K018476
10.

108

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Stanisław Malek
B: SK Racot
K018792 616007610061110 105EZ01
11.

12

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
O: Aleksandra Halama
B: Artur szczerba
K016803
12.

109

ASTEJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada F: Corvus Z
M: Alzacja
O: Michał Kowalski
B: Augustyniak Beata i Krzysztof
brak 616009530022510
13.

68

ATHENA LAZAR Trakeńska POL 2009 Klacz inna F: Ekkor
M: Azarda
O: Teresa Detlaf
B: Anna Ciesielska
K015851
14.

39

BABETTE Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz kara F: Kilian 38
M: Bijou
O: Anna
B: ......
brak
15.

52

BAŁKAN Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Grand de La Cour
M: Bursa
O: Wojtal Arkadiusz
B: Paprocki Stanisław
K017134
16.

184

BANDON . POL 2004 Wałach gniada F: .
M: .
O: .
B: .
. 99960166504
17.

139

BASKIL Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada F: Boliwar
M: Bukwa
O: Anna Alicja Rozkosz
B: Wiesław Gałązka
K021825 616 007 52 00399 11
18.

135

BISQUIT R SP POL 2008 Klacz gniada F: Hetman
M: Boliwia
O: Ewa Dyduła & Anna Chrzanowska
B: Artur Kiempa
K015436 POL009530067208
19.

2

BLOMMY BLUE OLD DEU 2013 Wałach gniada F: Billy King/Baloubet du Rouet
M: Chaccerta/Chacco Blue
O: Bogumiła Elbl
B: Gestut Lewitz
Brak
20.

94

BOB XX POL 2005 Wałach ciemnogniada/167 F: Barasz
M: Bagnica
O: Wiktoria Rafalak
B: SK Rzeczna
K020354
21.

198

BODYGUARD SP POL 1999 Wałach gniada F: Louis
M: Balladyna
O: Julia Burda
B: SK Nowa Wioska
brak
22.

46

BRAGO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Day Dream II S
M: Bruna
O: Julia Jarząbkiewicz
B: Joanna Jankowska
K017663 POL 009530230307
23.

112

BRANDY SP POL 2012 Klacz gniada F: Maaik
M: Bagazja
O: Paweł Frąckiewicz
B: SK Pępowo
brak 616009610046712
24.

116

BRYLANT Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach siwa F: Grikos
M: Biafa
O: szkoła Jazdy Konnej oświata-lingwista
B: brak
brak
25.

133

BRYLANT SP POL 2006 Wałach siwa F: Grikos
M: Biafra
O: Oświata Lingwista
B: Gruchała Magdalena
K015645 616009530294006
26.

152

CADY HUN HUN 2010 Wałach kara F: Agropoint Cosmos
M: Igazgyongy
O: Design and Business sp. z o. o.
B: Beke Endre
K022392
27.

177

CAFFISSIMO Westf. GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I
M: Cortina / Careras
O: Adam Sałacki
B: Stefanie Kolthof
K022472
28.

60

CALESTO 5 HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Cormint/ Calido I
M: Riola/ Carry
O: Błażej Gilla
B: Johann Peter Lass
K021978 DE421000245210
29.

13

CALIDA Hannover GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
O: Anna krupska
B: Klaus below
K019373 De 431316772110 Brak
30.

128

CAPEAU CLAQUE Holsztyńska GER 2004 Wałach F: Cassini II
M: Holiday I
O: Sławomir Polikowski
B: Konrad Deister
K012506
31.

136

CAPRIOLE SP POL 2009 Klacz gniada F: Candiavolo
M: Gazelle
O: Monika Jackiewicz
B: Rudiger Wassibauer
K020568
32.

193

CARAT 2003 F:
M:
O:
B:
33.

67

CARDHU OS GER 2010 Klacz kara F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
O: Olga Świątkowska
B: Gestuet Lewitz
K017099 DE418184084910 104TK58
34.

194

Careless Whisper hol. Niemcy 2012 klacz gniada/175 F: Clearway
M: Olinda I
O: Olga Świątkowska
B: Hanz-Dieter Poort
DE421000235712
35.

92

CARMEN SP POL 2013 Klacz gniada F: Cruzeiro L
M: Cortinella
O: Agata Piastowska
B: Andrzej Derlecki
K024068
36.

99

CARMEN Zimnokrwisty POL 2004 Klacz gniada/mk: F: Pers
M: Kalina
O: Michał Kowalski
B: Roman Grosz
K019477
37.

142

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio
M: Catrien D
O: ---
B: ---
K022627
38.

130

CATINA Holsztyńska GER 2010 Klacz gniada F: Clarimo
M: Moreen I
O: Sławomir Polikowski
B: Brak
Brak
39.

157

CEDR SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Askari/Acord II
M: Carewna/Viscount
O: JanZybała
B: SK Nowielice
K022826 616009640022913
40.

156

CERTO SP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco Fly/Chacco Blue
M: Cellietta/Olivetto
O: Jan Zybała
B: Sk Nowielice
K022825 616009640057713
41.

174

CEVILLA S SP POL 2009 Klacz gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K018082 616009520043209
42.

59

CHERY GOLD D SP POL 2009 Ogier gniada F: Cordial
M: Chocolett / Cheenook
O: Błażej Gilla
B: Stefan Dominikowski
K014197 616009530008909
43.

95

CHRICHNA OUISTREHAM Sell Francais POL 2012 Klacz gniada F: Flamenco Desemilly
M: Gerosa
O: Żaneta Krasucka
B: David Aissa
K022547
44.

7

CLASSIC BLUE HIVETTE Z Zangersheide BEL 2013 Wałach gniada F: CHACCO BLUE
M: DORETTE HIVETT Z
O: Stadnina koni Ciekocinko
B: Stadnina koni Ciekocinko
Brak
45.

10

CONAN I Szlachetna Półkrew POL ..... Wałach siwa F: ......
M: .........
O: Agnieszka Racka
B: Szymańscy
K023083
46.

4

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: CACHAS
M: RAVENNA
O: ADAM NICPON
B: MAŁGORZATA SIERGIEJ
BRAK DE 421000693111
47.

120

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus
M: Cecile
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711
48.

36

CUDNA Koń Mały POL 2011 Klacz tarantowata/mk:153 F: DOBRY
M: CZAJKA
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Zenon Konefka
brak 616013530223811
49.

17

CULUMBUS Westfalska POL 2010 Wałach gniada F: Fusain du Defey
M: Chmura
O: Wiesław Hartman
B: Marek Romanowski
K018227
50.

107

CZAKRA SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Lord Star / Lord
M: Czarina / Turbud Quirinus
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K022162 616009530069111
51.

35

CZAKRAM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach gniada F: Chellano's Boy D Z
M: Czelari
O: Chilewski Arkadiusz
B: Kierznowski Stefan
brak
52.

189

CZARDŻIL SP POL 2010 Ogier gniada/168 F: Dżahil
M: Czarina
O: Janusz Pellowski
B: Nagórski
K017544
53.

29

DACCOR SP POL 2012 Wałach siwa F: Marino
M: /Marango
O: Paula Myszka
B: M
K021689
54.

126

DAFNE SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Dal
M: NN
O: Izabella Littwin
B: Jan Wysocki
Brak
55.

6

DAMOCLES FROM SECEND LIFE Z ZANG BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Diamant De Semilly /
M: Catwalk Z / Caretano Z
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K022718 056015Z55705513
56.

171

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
O: Wiktoria Narloch
B: Jan Navus-Wysocki
K016613
57.

175

DARTAGO Z ZANG POL 2010 Ogier gniada F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: C. Fabrina Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K017199 056015Z55795310
58.

71

DAVIS SP POL 2009 Wałach gniada/165 F: FRED
M: DOROTHY
O: VST Group Ltd
B: STANISŁAW KRAJNIK
K014936 POL009520025709
59.

5

DIAMANT Z ZANG BEL 2013 Klacz gniada F: Diamant De Semilly /
M: Rivanna I / Cascavelle
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K022716 056015Z55703913
60.

63

DOLCE VENTO SP POL 2010 Wałach gniada F: NIGHTCARRY
M: DOLCE VITA
O: Filip Falkiewicz
B: Wilska Paulina
K019420
61.

105

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K014288 POL009610219108 104OY31
62.

64

DORILLA W Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada F: Landor
M: Doris
O: Agnieszka Brzezińska- Wiese
B: Wójcik Renata
K019513 616 007 52 01087 09
63.

168

DRAGON Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Emis
M: Duma
O: Anna Chabotar
B: Mirosław Kulpiński
K022538
64.

41

DUX DAY SP POL 2010 Wałach gniada F: Day Dream II S
M: Daka
O: Agnieszka Racka
B: Anna Pawelec-Rolbiecka
K016360
65.

40

EFRET Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Karbit
M: Etna
O: Wojciech Homa
B: Ryniec Henryk
bak
66.

85

EL SANTO Hanover GER 2009 Ogier ciemnogniada F: El Bundy
M: Rasa S
O: Andrzej Boczek
B: brak
brak
67.

83

EMIR Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: HIndus
M: Elita / Trawers
O: Tomasz Gagaryn
B: -
K020469
68.

44

EPOSZ SP HUN 2008 Klacz siwa F: 2972just boy
M: smaragd
O: wiktoria konkol
B: xxx
K022534
69.

73

ERRATA SP POL 2010 Klacz siwa F: T Jungske / Carthago Z
M: Erotyka / Elmero
O: Zbigniew Szrejder
B: SK Racot
K015489 616009610060710
70.

82

ERYK SP POL 2003 Wałach gniada/160 F: NN
M: NN
O: Marta Wysocka
B: brak
brak POL 999530052203
71.

151

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel
M: Fabrina
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
brak
72.

57

FANTASTA SP POL 2007 Wałach gniada F: DARWIN
M: FANY
O: Jakub Rutkiewicz
B: Jakub Rutkiewicz
BRAK POL 009530244607
73.

58

FIBI SP POL 2004 Klacz gniada F: nn
M: FOKA
O: WŁADYSŁAW RUTKIEWICZ
B: Jakub Rutkiewicz
brak
74.

78

FIGIEL KUC POL 2002 Wałach kara/kuc: F: Elpar
M: Figa
O: katarzyna pachowska
B: SK Plekity
brak
75.

20

FOR JOY ASK SP POL 2010 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Małgorzata Marcinkowska
B: Zbigniew Lademann
brak
76.

56

FORTUNA SP POL 2004 Klacz gniada/168 F: Glückspilz
M: Falanga
O: Karolina Agaciak
B: Święcicki Henryk
K009439 FEI 103UU54
77.

182

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi /
M: Finezja KG / Kastet
O: Weronika Czarnecka
B:
K020664 616009610148011
78.

153

FURIOSA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Frezja
O: Aleksandra Furgo
B: Ewa Rybicka
K022754
79.

183

G-SHOCK SP POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Imequyl
M: Gracyja
O: P. Wnorowska
B: E. Nikołajuk
brak 616 009 51 03936 11
80.

77

GAL Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach gniada F: Stato King
M: Gandawa
O: Hanna Łuczkowska
B: SK Rzeczna
brak
81.

55

GALERIA Hucuł POL 2009 Klacz gniada/kuc: F: Prut
M: Gaja
O: Agata Przybysz
B: xxx
brak
82.

88

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
83.

132

GALON SP POL 2010 Wałach siwa F: Rytm
M: Gandawa B
O: Marcin Puścikowski
B: Żuraw Stanisław
K016323
84.

48

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
O: dariusz reszuta
B: Dariusz reszuta
k021041
85.

42

GAMON Westfalska POL 18.03.2012 Wałach gniada/175cm F: Dionizos
M: Gama
O: Marta Sulewska
B: Marek Romanowski
brak DE 441411456712
86.

74

GEJSZA Andaluzyjska POL 2006 Klacz siwa/160 F: Gironimo
M: Lady Betka
O: Karolina Pająk
B: Brak danych
Brak 616 999 66 15128 06
87.

115

GIOTTO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa F: Caliro
M: Groteska
O: szkoła Jazdy Konnej oświata-lingwista
B: brak
brak
88.

134

GIOTTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach inna F: Caliro
M: Groteska
O: Małgorzata Marcinkowska
B: Szymański Leszek
K016313
89.

195

GIRO DE LA LUNA KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Van Gogh
M: Chica de la Luna
O: Horizontal sp. z o.o.
B: Horizontal Sp. z o.o.
K018625
90.

192

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
91.

104

GOLDEN FLYER XX POL 2010 Wałach gniada F: Fly to the Stars
M: Goolden Queen
O: Joanna Zastróżna
B: SK.Krasne
brak
92.

113

GOTHA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Caliro
M: Guernica
O: Zenon Damps
B: Leszek Szymański
K017245 616009530080010
93.

176

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada F: Talent Charboniere
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Stanisław Szurik
B: Stanisław Szurik
K023351
94.

169

GRYF POMORSKI WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Biwak
M: Galanka/Bergamo
O: Magdalena Nosewicz - Pazik
B: .
K013949
95.

25

HARRIET SP POL 2011 Klacz gniada F: Feniks
M: Holly Song
O: Hathor Artur Skrzynski
B: Filip Falkiewicz
Brak
96.

75

HEJA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Lord Star
M: Helda
O: Irena Matysiak
B: Łukasz Stefan
brak
97.

70

HELTON SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Hanela
O: Zbigniew Szrejder
B: Zbigniew Szrejder
616009640052809
98.

84

HIDDEN DREAM Wielkopolska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Holan
M: Herpa
O: Adam Szopa
B: Racka Agnieszka
K014889 616 007 53 01918 09
99.

49

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
O: dariusz reszuta
B: holandia
K020857
100.

15

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
O: Artur Biegalski
B: .
K016484 12419
101.

1

INGRESJA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Quidditch
M: Ingenera
O: Paula Myszka
B: SK Pępowo
brak
102.

145

IRON SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Qumball / Kimball
M: Ironia / Caletto-Son
O: Waldemar Golisz
B: Waldemar Golisz
K016760 616009670000493
103.

165

ITON SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Taunus/Lavendel
M: Ikea/Turbud Quirinus
O: Jan Zybała
B: SK Nowielice
K014742 POL009640028309 104LN51
104.

37

KACPER KUC POL 2012 Wałach srokata/kuc: F: Olaf
M: Kaśka
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Grabiarz Krzysztof
Brak 616 999 59 00156 12130
105.

173

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P.
M: Kropka
O: D. Bednarska
B: M. Dziąg
K016358 POL013670078008
106.

30

KARIKA Maly Kon POL 2005 Klacz gniada/mk:152 F: Dobry
M: Karina
O: Artur Kiempa
B: Artur Kiempa
K016321 POL 013 52 00054 05
107.

123

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
108.

14

KIAVOJ SP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Convoi
M: Kiara
O: Artur Biegalski
B: .
K016282 POL 009 53 01758 08
109.

131

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
110.

87

LAPONIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/169 F: Palegro
M: Lansada
O: Dorota mueller
B: Nie wiem
K018612
111.

150

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I
M: Lufthansa
O: Katarzyna Kubiak
B: .
K024127 418181004805
112.

98

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump
M: Kathleen I
O: Gerken Kai
B: Dominium
K016463 DE421000414710
113.

72

LET'S MAKE MONEY Oldenburska POL 2007 Klacz gniada F: Ludwigs As
M: Annabella/Aircraft
O: Zbigniew Szrejder
B: Ralf Peters
K022727
114.

102

LORD SP POL 2008 Wałach gniada F: Landino
M: Lora
O: Sławomir Żygowski
B: .
K017167
115.

144

LUCKY LOOK HAN GER 2004 Wałach gniada F: Laptop / Loredo
M: Laptop / Loredo
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
K010069 DE431314604604
116.

114

LUKIER SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Iloczyn
M: Lambada
O: Paulina Zaleska
B: Karolina Ferenstein
K013157
117.

161

MARRY QUEEN Oldenburska POL 2006 Klacz ciemnogniada/164 F: Quantum
M: Montana VI
O: Alicja Osowiecka
B: Andreas Kosicki
K012423
118.

27

MAVERICK-K SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: Powój
M: Melody
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024324
119.

97

MELISSA C SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Check In 2
M: Manga
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020471 616009530355709
120.

8

MERAAB ATHBAH Czysta Krew Arabska USA 2008 Ogier ciemnogniada/mk: F: Sundance Kid V
M: DA Peace
O: Athbah Stud
B: Dolorosa Arabians
none
121.

140

MOLLY C SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Check In 2
M: Montana C
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020472 616009530355809
122.

69

MOONCANTA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cantanis
M: Moonlight
O: Nicoll Ustjak
B: Stasiuk Robert
brak
123.

22

NABLA SP POL 2011 Klacz gniada F: Marino
M: Blabla
O: Małgorzata Marcinkowska
B: Zbigniew Lademann
brak
124.

54

NARAM SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Romualdo
M: Nasza Mi
O: Agnieszka Dryjas
B: Marcin Gerke
K013716
125.

86

NARKOS SP POL 2005 Wałach kara F: Grikos
M: Narusa
O: Falkiewicz F
B: Lesner M
K014324
126.

47

NAŚWIT Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach siwa F: Złocień
M: Natasza
O: Oświata Lingwista
B: Oświata Lingwista
Brak
127.

31

NATALA SP POL 2010 Klacz gniada F: calato kama
M: neretwa
O: Tykarska Aleksandra
B: Nowielice
616009640025510
128.

159

NEFRETETE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz siwa F: Caliro
M: Nigeria
O: Andrzej Horyd
B: Szymański Leszek
K013960
129.

186

NEOVISTO 3 Hanowerska GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
O: Agnieszka Synoradzka
B: Niemcy
K023590 DE431316876012
130.

118

NEREIDA Czysta Krew Arabska POL 2006 KLACZ siwa/mk: F: Eurykles
M: Niwa
O: Oświata Lingwista
B: Oświata Lingwista
Brak
131.

122

NIKIFOR Trakeńska POL 2009 Wałach gniada F: Aztec
M: Nikita
O: Jerzy Milewski
B: Andrzej Marciński
K018345
132.

143

NOMINACJA SP POL 07032007 Klacz gniada F: Landor/
M: Nastia
O: Magdalena Florkiewicz
B: Cwi Izabela i Marcin
K017079 POl009520014707
133.

197

NOWITA F:
M:
O:
B:
134.

21

OBERON SP POL 2005 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Małgorzata Marcinkowska
B: brak
brak
135.

190

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Oriola
O: Izabela Woźniak
B: SK Nowielice
K017563
136.

125

ORINOKO SP POL 2010 Wałach inna/175 F: New World
M: Orieva
O: Magdalena Wilkowska
B: Michał Niczyporuk
K020385 616009530321210
137.

11

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN POL 2005 Wałach gniada/167 F: LANDO DH430 DK
M: TAYLOR O
O: Olga Mikołajun
B: J A M. Van Oers
K010838 103FB85
138.

172

PASCAL D NL POL 2009 Wałach kasztanowata/172 F: Pierrot
M: Roos D
O: Zuzanna Joszczak
B: Zuzanna Joszczak
K017202 528008100117809
139.

53

PASJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz kara/163cm F: Song
M: Passa
O: Roland Szatkowski
B: Lewandowski Jakub
Brak POL009520039105
140.

28

PASSERO B SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Lascadell
M: Prisa
O: Anna Ejsmont
B: Anna Ejsmont
K020507
141.

93

PASTORAŁKA SP POL 2006 Klacz siwa F: Helanis
M: Pika
O: Agata Piastowska
B: Plękity
K012233
142.

154

PHOENIX 03 SP POL 2011 Wałach gniada F: Colombo V
M: Piekna
O: Katarzyna Jachlewska
B: Tomasz Świątek
K024369
143.

162

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
144.

124

PL NEMO Kuc Walijski POL 2004 Ogier siwa/kuc:127 F: Baroko
M: Polle Gru Naomy
O: Magdalena Wilkowska
B: Magdalena Kiełbasińska
B POL 013611015204
145.

62

PŁENTA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chery Cordial
M: Parada
O: Katarzyna Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
K023549
146.

61

PRETTY WOMAN SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Night Carry
M: Princess P
O: Maja Falkiewicz
B: Jzabela Bartoszewicz
brak
147.

81

PRIMERA SP POL 25.03.3002 Klacz kasztanowata/168 F: Rubin
M: Prakseda
O: Grela Krzysztof
B: Joanna Jagoda
K013777
148.

127

QUINLEEN HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quantum / Quidam de Revel
M: N-Celin / Candillo
O: Sławomir Polikowski
B:
K023122 DE421000069906
149.

103

QULUMBUS Westfalski POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar
M: Arkana
O: Sławomir Żygowski
B: .
K010066 DE441411821703 103HD09
150.

3

RAPSODIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Dżahil
M: Rani
O: Adam Nicpon
B: Ewa Husarska
K020634
151.

9

ROKSANA SP POL 2005 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 616007610065011
152.

51

ROLAND WLKP POL 2002 Wałach gniada F: le voltaire
M: rolanda
O: malgorzata reszuta
B: xxxxx
brak
153.

38

RONIN SP POL 2004 Wałach F: Helanis / Cantanis
M: Regina / Elpar
O:
B:
K011761
154.

19

S LILLA SP POL 2008 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Małgorzata Marcinkowska
B: Zbigniew Lademann
brak
155.

32

SANTHOS 9 Westfalska POL 2002 Wałach gniada/175 F: Santa Cruz
M: H. Fanny
O: Joanna Kulczycka
B: Alfons Wulfert
K020579 DE441410606802
156.

76

SAPER SP POL 2006 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
brak
157.

129

SAVINA SP POL 2010 Klacz gniada/167 F: Hetman
M: Savona
O: Sławomir Polikowski
B: Stadnina Koni Udorz
brak
158.

26

SAWANNA-K SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Windsor
M: Salamanka
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024316
159.

79

SCADA Oldenburg POL 2011 Klacz gniada F: Cadensky
M: Silvios Linda
O: Martyna Sochacka
B: -
K018556 DE418181125211
160.

196

SHANGRI-LA OS 2009 M grey F: Stakkatol / Stakkato
M: Baronara / Balou du Rouet
O:
B:
K020308 104YC70
161.

158

SILVAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Sillena / Helanis
O: Jarosław Psiuk
B:
K020762 616009600202311
162.

146

SKWARKA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Song
M: Dereszka
O: Dorota Gworek
B: x
K021220
163.

45

SPARTAN L WESTF GER 2007 Wałach siwa F: Satkatto Gold
M: Romira
O: malgorzata reszuta
B: ludwiczak
K011502
164.

96

TANGO SP POL 2002 Wałach siwa F: Biskwit
M: Traviata
O: Kokot Agnieszka
B: xxx
K007601 09367
165.

89

TESS NEWA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: New World
M: Tessa
O: Anetta Wiśniewska
B: Romuald Surmacz
brak
166.

147

TIJD VLIJT'S GYPSY Kuc Walijski Grupa B NLD 2005 Klacz kasztanowata/kuc:124 F: Steehorst Pavarotti
M: Skellorn Gypsy Doll
O: Tatiana Gawęda
B: G. Koops
brak
167.

18

TINKERBELL OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Toulouse / Toulon
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
O: Miłosz Adach
B:
K024455
168.

90

TOPAZ Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/mk: F: ROSENHOF MASSINO
M: THALIA VON UDA
O: Arkadiusz Szóstak
B: Benz Romuald
brak
169.

100

TULIPAN Mały Koń POL 1997 Wałach gniada/mk: F: Pers
M: Traga
O: D. Bednarska
B: K. Woźniak
brak POL013530067897
170.

101

VENTO Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach siwa F: Lion's Call
M: Valea / Stato King
O: J.Erbel
B: Aleksandra Żyłkowska
K020594
171.

181

WALTRA Holsztyńska POL 2011 Klacz gniada F: caraoki
M: wortuna
O: Weronika czarnecka
B: ra
Brak
172.

141

WAWRZYN WLKP POL 2010 Wałach siwa F: Colox Cup
M: Wanilia / Widłak
O: Maria Wintoch
B: -
K020609
173.

91

WENUS KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc: F: Apel
M: Wika
O: Arkadiusz Szóstak
B: Jerzy Brzozowy
brak POL 013 66 11210 08
174.

163

WERWA Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata/170 F: Nadruk
M: Witamina
O: Michał Binięda - Urbanowicz
B: Jarosław Pacek
brak POL616 007 60 00023 04
175.

50

WEST SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: winston
M: wenecja
O: leonard konkol
B: leonard konkol
brak
176.

188

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama
M: Wyprawa
O: Piotr Wolny
B: Mieszczański Stanisław
K024077
177.

137

WIELEŃ Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
O: Zuzanna Czarnecka
B: Stadnina Koni Liski
K020326 616007600288609
178.

119

WIKING PP KUC POL 2006 Wałach gniada F: .
M: .
O: Rafał Kościelski
B: .
K010983 POL01367011200611379105LU75
179.

111

WITALIA SP POL 2008 Klacz siwa F: Caliro/Calato
M: Walia/Jankes
O: Szkoła Jazdy Konnej Canter Paulina Schulz
B: Stawicka Irena
K016357 616009530047508
180.

65

WRÓŻBITA SP POL 2011 Wałach gniada F: Nimroj D
M: Wróżbitka
O: Sławomira Lewandowska
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
K020755
181.

106

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
182.

138

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
Rider Club
Competition
Prize
Osowiecka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
20
SUM:
20.00
Akulich Andrej Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
20
SUM:
20.00
Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
50
30
SUM:
80.00
Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
20
220
SUM:
240.00
Chilewski Mikołaj Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
20
230
110
SUM:
360.00
Chrzanowska Anna VitaSport Brachlewo
110
SUM:
110.00
Czarnecka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
20
60
SUM:
80.00
Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
40
20
SUM:
60.00
Dryjas Agnieszka JKS Rywal Grudziądz
20
SUM:
20.00
Gilla Błażej Pomorska LJ
20
30
SUM:
50.00
Golisz Waldemar JKS Agro-Pol Trzebiatów
40
SUM:
40.00
Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
170
120
SUM:
290.00
Grzywacz Jacek Pomorska LJ w Dziemianach
300
350
400
250
240
150
290
170
100
SUM:
2250.00
Horyd Martyna Nadwiślanin Kwidzyn
170
SUM:
170.00
Jarząbkiewicz Julia Sopocki KJ
30
SUM:
30.00
Joszczak Zuzanna Klub Jeździecki Turze
30
SUM:
30.00
Kaszuba Weronika Pomorska Liga Jeździecka
20
SUM:
20.00
Klebba Natalia KJ Arpav
70
SUM:
70.00
Kościelska Barbara KJ AS Dream
30
SUM:
30.00
Kowalczyk Jolanta Pomorska Liga Jeździecka
30
SUM:
30.00
Krasucka Julia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
20
160
SUM:
180.00
Krupska Anna JKS NEKSICO KARLINO
60
SUM:
60.00
Krzyżyńska Michalina KJ-Skok AgroFood-Grabowiec
80
210
SUM:
290.00
Milewska Julia Sopocki KJ
30
70
SUM:
100.00
Narloch Wiktoria PLJ
20
30
SUM:
50.00
Nicpoń Adam SK Ciekocinko
30
20
80
280
SUM:
410.00
Pazik Michalina KJ AS Dream
110
SUM:
110.00
Piastowska Agata PLJ
60
SUM:
60.00
Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
80
SUM:
80.00
Psiuk Grzegorz sobieski jumping team
20
SUM:
20.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
30
SUM:
30.00
Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
40
SUM:
40.00
Reszuta Dominika la scalla
60
20
SUM:
80.00
Rezmer Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
30
SUM:
30.00
Rudel Zofia KJ AS Dream
30
SUM:
30.00
Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
20
SUM:
20.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
20
30
200
SUM:
250.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki Klub Jeździecki
280
270
SUM:
550.00
Trzcińska Adrianna Pomorska Liga Jeździecka
20
SUM:
20.00
Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy LOTNA Słupsk
20
SUM:
20.00
Wiese Julia Stajnia Jaruzyn
20
SUM:
20.00
Wintoch Maria Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
210
40
140
30
SUM:
420.00
Wnuczko Marcin Pomorska Liga Jeździecka
30
SUM:
30.00
Wolny Maja KJ Dilmar
30
SUM:
30.00
Woźniak Anna Otomiński Klub Jeździecki TABUN
30
SUM:
30.00
Woźniak Izabela UKJ Neksico Karlino
220
SUM:
220.00
Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
30
280
SUM:
310.00
Zaleska Paulina Klub Jeździecki Młyńska Struga
20
30
SUM:
50.00
Żygowska Zuzanna Klub Jeździecki ARPAV
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Osowiecka Julia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-10-21
1
2017-10-21
19
20
2017-10-21
2017-10-22
5
2017-10-22
54
2017-10-22
Adach Miłosz
kj Arpav
2017-10-21
32
2017-10-21
58
2017-10-22
26
2017-10-22
44
Agaciak Karolina
Otomiński KJ Tabun
FORTUNA (56)
2017-10-21
56
2017-10-21
41
Akulich Andrej
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2017-10-22
16
20
2017-10-22
30
2017-10-22
32
2017-10-22
43
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (88)
2017-10-21
12
2017-10-21
23
2017-10-22
7
50
2017-10-22
8
30
Bemong Maria
La Scalla
2017-10-22
22
2017-10-22
Biegalska Iga
Sopocki Klub Jeździecki
KIAVOJ (14)
2017-10-21
23
20
2017-10-21
6
2017-10-22
29
2017-10-22
45
IKAR (15)
2017-10-21
2
220
2017-10-21
3
2017-10-22
26
2017-10-22
21
Binięda - Urbanowicz Michalina
brak
WERWA (163)
2017-10-21
1
2017-10-21
19
2017-10-22
2017-10-22
16
2017-10-22
41
Burda Julia
Sopocki Klub Jeździecki
BODYGUARD (198)
2017-10-22
52
2017-10-22
Chebotar Valeria
KJ AS Dream
DRAGON (168)
2017-10-21
33
2017-10-21
69
2017-10-21
2017-10-22
40
2017-10-22
61
2017-10-22
Chełchowska Helena
Pomorska Liga Jeździecka
GODECJA (192)
2017-10-21
46
2017-10-21
46
2017-10-22
46
2017-10-22
46
Chilewski Mikołaj
Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
CZAKRAM (35)
2017-10-21
14
20
2017-10-21
20
2017-10-22
2
230
2017-10-22
4
110
Chrzanowska Anna
VitaSport Brachlewo
BISQUIT R (135)
2017-10-21
31
2017-10-21
4
110
2017-10-22
2
2017-10-22
45
Czarnecka Weronika
Pomorska Liga Jeździecka
WALTRA (181)
2017-10-21
1
2017-10-21
33
2017-10-22
18
2017-10-22
23
20
FUNNY KG (182)
2017-10-21
34
2017-10-21
8
2017-10-22
6
60
2017-10-22
20
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (137)
2017-10-21
7
40
2017-10-21
44
2017-10-22
17
20
2017-10-22
Czub Zuzanna
OJK Mierzeja
WENUS (91)
2017-10-21
1
2017-10-21
1
2017-10-22
9
2017-10-22
Dąbkowska Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki VitaSport Brachlewo
ASTEJA (109)
2017-10-21
53
2017-10-21
33
2017-10-22
31
2017-10-22
Damps Agnieszka
Pegaz Reda
GOTHA (113)
2017-10-22
47
2017-10-22
Dryjas Agnieszka
JKS Rywal Grudziądz
NARAM (54)
2017-10-21
60
2017-10-22
18
20
Ejsmont Anna
KJ nad stropna
2017-10-21
1
2017-10-21
51
2017-10-22
40
2017-10-22
Ekowska Daria
Bez przynależności klubowej
DUX DAY (41)
2017-10-22
5
2017-10-22
Elbl Anna
KJ Koński Gaj Tanowo
2017-10-21
1
2017-10-21
1
2017-10-22
10
2017-10-22
Erbel Julia
bpk
VENTO (101)
2017-10-21
2017-10-21
1
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
2017-10-21
53
2017-10-21
33
2017-10-22
14
2017-10-22
PŁENTA (62)
2017-10-21
35
2017-10-21
32
2017-10-21
42
2017-10-21
25
2017-10-22
27
2017-10-22
19
Fikus Julia
brak
HEJA S (75)
2017-10-21
1
2017-10-21
1
2017-10-21
62
Flieger Helena
Bez przynależności klubowej
EFRET (40)
2017-10-21
1
2017-10-21
1
Florkiewicz Magdalena
KJ Skok Agrofood
NOMINACJA (143)
2017-10-21
2
2017-10-21
11
2017-10-22
25
2017-10-22
17
Frąckiewicz Emma
BPK
BRANDY (112)
2017-10-21
1
2017-10-21
1
2017-10-22
17
2017-10-22
Gagaryn Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
EMIR (83)
2017-10-21
36
2017-10-21
2017-10-22
2017-10-22
57
Gajzler Pola
bpk
S LILLA (19)
2017-10-21
62
2017-10-21
33
2017-10-22
11
2017-10-22
Gawęda Zuzanna
brak
2017-10-21
1
2017-10-21
1
2017-10-22
3
2017-10-22
Gilla Błażej
Pomorska LJ
2017-10-21
42
2017-10-21
51
2017-10-22
53
2017-10-22
17
2017-10-21
55
2017-10-21
26
2017-10-22
22
20
2017-10-22
12
30
Golisz Waldemar
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2017-10-21
1
2017-10-21
50
2017-10-22
4
2017-10-22
7
40
IRON (145)
2017-10-21
1
2017-10-21
62
2017-10-22
38
2017-10-22
30
Gołek Karolina
UKJ Neksico Karlino
2017-10-22
41
2017-10-22
15
ARNIKA (12)
2017-10-22
40
Górecka Dominika
Brak
NEREIDA (118)
2017-10-21
2017-10-21
Grela Aleksandra
VitaSport Brachlewo
PRIMERA (81)
2017-10-21
3
170
2017-10-21
29
2017-10-22
27
2017-10-22
4
120
Grzywacz Jacek
Pomorska LJ w Dziemianach
DORAVELLA (105)
2017-10-21
1
300
2017-10-21
2017-10-22
1
350
2017-10-22
1
400
2017-10-21
1
250
2017-10-21
2
240
2017-10-22
2017-10-22
8
CZAKRA (107)
2017-10-21
27
2017-10-21
3
150
2017-10-22
1
290
2017-10-22
3
170
ARNAT (108)
2017-10-21
4
100
2017-10-21
4
2017-10-22
14
2017-10-22
7
Grzywińska Marta
Bpk
CARMEN (99)
2017-10-21
1
2017-10-21
1
2017-10-22
29
2017-10-22
Hartman Karolina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-10-21
43
2017-10-21
Horyd Martyna
Nadwiślanin Kwidzyn
NEFRETETE (159)
2017-10-22
3
170
2017-10-22
16
Jachlewska Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2017-10-22
56
2017-10-22
48
Jackiewicz Monika
Klub Jeździecki Jackiewiczów
CAPRIOLE (136)
2017-10-21
17
2017-10-21
26
2017-10-22
19
2017-10-22
26
Januszewska Dominika
BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
EFRET (40)
2017-10-22
2
2017-10-22
Jarząbkiewicz Julia
Sopocki KJ
BRAGO (46)
2017-10-22
14
30
Joszczak Zuzanna
Klub Jeździecki Turze
PASCAL D (172)
2017-10-21
26
2017-10-21
2017-10-22
10
30
2017-10-22
23
Kaszuba Weronika
Pomorska Liga Jeździecka
BOB (94)
2017-10-22
13
2017-10-22
21
20
Kaszubowska Oliwia
brak
BRYLANT (116)
2017-10-22
12
NEREIDA (118)
2017-10-22
2017-10-22
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
KARIKA (30)
2017-10-22
25
2017-10-22
16
Klasa Marcela
bpk
ROLAND (51)
2017-10-22
2017-10-22
Klebba Natalia
KJ Arpav
ARIANA (24)
2017-10-21
1
2017-10-21
5
70
Końko Julia
bpk
OBERON (21)
2017-10-21
61
2017-10-21
1
Konkol Wiktoria
Klub Jeździecki La Scalla
EPOSZ (44)
2017-10-22
21
2017-10-22
WEST (50)
2017-10-22
18
2017-10-22
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
WIKING PP (119)
2017-10-21
1
2017-10-21
8
30
2017-10-22
1
2017-10-22
59
Koszewska Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
RONIN (38)
2017-10-21
57
2017-10-21
2017-10-22
60
2017-10-22
Kowalczyk Jolanta
Pomorska Liga Jeździecka
ZIRETTO (138)
2017-10-21
52
2017-10-21
38
2017-10-22
9
30
2017-10-22
35
Kowalczyk Piotr
KJ Arpav
ADEL (187)
2017-10-21
66
2017-10-21
35
Kozłowska Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
CUDNA (36)
2017-10-22
14
2017-10-22
KACPER (37)
2017-10-22
6
2017-10-22
Krasucka Julia
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
2017-10-21
18
20
2017-10-21
43
2017-10-22
3
160
2017-10-22
22
Krupska Anna
JKS NEKSICO KARLINO
CALIDA (13)
2017-10-22
18
2017-10-22
6
60
Krzyżyńska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
NEREIDA (118)
2017-10-22
BRYLANT (133)
2017-10-21
63
2017-10-22
47
GIOTTO (134)
2017-10-21
64
2017-10-22
Krzyżyńska Michalina
KJ-Skok AgroFood-Grabowiec
CRISTIANO (120)
2017-10-21
40
2017-10-22
2017-10-21
5
80
2017-10-21
8
2017-10-22
2
210
2017-10-22
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (150)
2017-10-21
61
2017-10-21
2017-10-22
41
2017-10-22
Kucharska Marta
bez przynależności klubowej
CONAN I (10)
2017-10-22
13
2017-10-22
Kulczycka Joanna
SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI
2017-10-21
25
Kwintkiewicz Pola
bpk
TULIPAN (100)
2017-10-21
1
2017-10-21
1
2017-10-22
1
Lamek Natalia
KJ STADO Starogard Gdański
ANDROMEDA (164)
2017-10-21
51
2017-10-21
59
2017-10-22
10
2017-10-22
24
Ledzion Marta
SKJ SOPOT
BABETTE (39)
2017-10-21
60
2017-10-21
2017-10-22
35
Lenckowska Anna
OJK Mierzeja
TOPAZ (90)
2017-10-21
1
2017-10-21
1
2017-10-22
1
2017-10-22
Lenczewska Martyna
Brak
BRYLANT (116)
2017-10-21
1
2017-10-21
1
Lewandowska Julia
brak
NAŚWIT (47)
2017-10-21
1
2017-10-21
18
GIOTTO (115)
2017-10-21
1
2017-10-21
1
2017-10-22
36
2017-10-22
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
2017-10-21
47
2017-10-21
24
2017-10-22
37
2017-10-22
27
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (131)
2017-10-21
62
2017-10-21
2017-10-22
30
2017-10-22
Littwin Izabella
Brak
DAFNE (126)
2017-10-21
1
2017-10-21
1
Lost Dorota
PLJ
G-SHOCK (183)
2017-10-21
30
2017-10-21
33
2017-10-22
39
Maciejczyk Aleksandra
VITASPORT BRACHLEWO
SKWARKA (146)
2017-10-21
54
2017-10-22
36
Manska Klaudia
bpk
NOWITA (197)
2017-10-22
15
2017-10-22
3
Mikołajun Olga
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2017-10-22
43
2017-10-22
Miler Monika
brak
GAL (77)
2017-10-22
12
2017-10-22
Milewska Julia
Sopocki KJ
NIKIFOR (122)
2017-10-21
27
2017-10-21
2017-10-22
11
30
2017-10-22
KARLSSON (123)
2017-10-21
33
2017-10-21
15
2017-10-22
5
70
2017-10-22
42
Mrozińska Monika
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
CADY (152)
2017-10-21
48
2017-10-21
39
2017-10-22
33
2017-10-22
Narloch Wiktoria
PLJ
DANTE (171)
2017-10-21
15
20
2017-10-22
8
30
2017-10-22
Nicpoń Adam
SK Ciekocinko
2017-10-21
10
30
2017-10-21
49
2017-10-21
21
20
2017-10-21
2017-10-21
1
2017-10-21
33
2017-10-22
5
80
2017-10-22
2
280
2017-10-22
6
2017-10-22
2
Nowak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
CERTO (156)
2017-10-21
39
2017-10-21
2017-10-22
2017-10-22
CEDR (157)
2017-10-21
53
2017-10-21
2017-10-22
55
Orłowski Marcin
Pomorska Liga Jeździecka
2017-10-21
1
2017-10-21
67
Paliga Sara
Pomorska liga jeździecka
LAPONIA (87)
2017-10-22
2017-10-22
Pałucka Marta
Sopocki KJ
2017-10-21
33
2017-10-21
Pazik Michalina
KJ AS Dream
2017-10-21
44
2017-10-21
2017-10-22
4
110
2017-10-22
Pellowski Janusz
BPK (POM)
CZARDŻIL (189)
2017-10-21
53
2017-10-21
33
Pełczyńska Jagoda
Pucki klub jezdziecki
2017-10-22
23
2017-10-22
Piastowska Agata
PLJ
CARMEN (92)
2017-10-21
53
2017-10-21
53
2017-10-22
8
2017-10-22
42
2017-10-21
28
2017-10-21
37
2017-10-22
6
60
Piech Kamila
Senny
2017-10-22
18
2017-10-22
2017-10-22
28
Pieniaszek Dominik
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
BANDON (184)
2017-10-21
33
2017-10-21
1
Pietroń Martyna
Skj
2017-10-21
32
2017-10-21
2017-10-21
37
2017-10-21
Plata Emilia
bpk
NABLA (22)
2017-10-21
2017-10-21
2017-10-22
17
2017-10-22
Pobłocka Aleksandra
Kj Stado ogierów Starogard Gdański
BANDON (184)
2017-10-22
6
2017-10-22
Polikowski Jacek
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2017-10-21
50
2017-10-21
1
2017-10-22
20
2017-10-22
SAVINA (129)
2017-10-21
24
2017-10-21
13
2017-10-22
18
CATINA (130)
2017-10-21
25
2017-10-21
19
2017-10-22
21
Polikowski Sławomir
JKS Agro-Pol Trzebiatów
QUINLEEN (127)
2017-10-21
16
2017-10-21
9
2017-10-22
5
80
2017-10-22
29
Psiuk Grzegorz
sobieski jumping team
2017-10-22
27
2017-10-22
19
20
2017-10-22
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
CRISTIANO (120)
2017-10-21
22
2017-10-22
13
30
ORINOKO (125)
2017-10-22
28
2017-10-22
28
Psiuk Maja
brak
2017-10-21
1
2017-10-22
7
Puścikowski Marcin
Pomorska Liga Jeździecka
GALON (132)
2017-10-21
20
2017-10-22
7
40
2017-10-21
24
2017-10-21
2017-10-22
34
2017-10-22
Reszuta Dominika
la scalla
GAMBLE (48)
2017-10-21
6
60
2017-10-21
30
2017-10-21
20
20
2017-10-21
10
Rezmer Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
DAVIS (71)
2017-10-21
22
20
2017-10-21
50
2017-10-22
2017-10-22
38
Rezmer Wiktoria
Sopocki KJ
SILVAN (158)
2017-10-21
14
2017-10-21
3
2017-10-22
5
Roeske Jagoda
Brak
GEJSZA (74)
2017-10-21
21
2017-10-21
33
2017-10-21
53
Rogala Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
DACCOR (29)
2017-10-22
48
2017-10-22
44
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2017-10-21
38
2017-10-21
2017-10-22
11
30
2017-10-22
24
Rozkosz Anna
Pomorska Liga Jeździecka
BASKIL (139)
2017-10-21
33
2017-10-21
65
2017-10-22
15
2017-10-22
58
Rudel Zofia
KJ AS Dream
AGRESJA (167)
2017-10-21
11
30
2017-10-21
2017-10-22
51
2017-10-22
Rutkiewicz Julia
BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2017-10-22
37
2017-10-22
Rutkiewicz Magdalena
BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
FIBI (58)
2017-10-22
34
2017-10-22
Rzońca Zuzanna
PLJ
KAKTUS (173)
2017-10-21
1
2017-10-21
16
2017-10-22
2
2017-10-22
8
Schulz Paulina
Pomorska Liga Jeździecka
WITALIA (111)
2017-10-21
45
2017-10-21
31
2017-10-22
39
2017-10-22
31
Skrzyńska Katarzyna
KJ Arpav
HARRIET (25)
2017-10-21
1
2017-10-21
33
Sloczynska Karolina
Bpk
CARAT (193)
2017-10-21
2017-10-21
1
Sochacka Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
SCADA (79)
2017-10-21
33
2017-10-21
1
2017-10-22
32
2017-10-22
Spyra Dorota
bpk
FIGIEL (78)
2017-10-21
1
Sulewska Marta
brak
GAMON (42)
2017-10-21
33
2017-10-21
33
2017-10-22
25
2017-10-22
Surma Julia
bpk
2017-10-21
1
2017-10-21
33
2017-10-22
33
2017-10-22
Świątkowska Olga
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CARDHU (67)
2017-10-21
10
2017-10-22
10
2017-10-21
41
2017-10-22
20
20
Synoradzka Zofia
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2017-10-21
28
2017-10-21
13
2017-10-22
37
2017-10-22
15
Szatkowski Kacper
KJ Stado Ogierów Starogard Gd.
PASJA (53)
2017-10-21
1
2017-10-21
53
2017-10-21
1
Szlaga Anna
Pomorska Liga Jeździecka
SAPER (76)
2017-10-22
4
2017-10-22
Szopa Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
2017-10-21
1
2017-10-21
40
2017-10-22
16
2017-10-22
50
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
HELTON (70)
2017-10-21
17
20
2017-10-21
36
2017-10-22
30
2017-10-22
9
30
2017-10-21
2
200
2017-10-21
7
2017-10-22
ERRATA (73)
2017-10-21
68
2017-10-22
38
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki Klub Jeździecki
LEGENDA (98)
2017-10-21
1
280
2017-10-21
49
2017-10-22
1
270
2017-10-22
Trzcińska Adrianna
Pomorska Liga Jeździecka
FURIOSA (153)
2017-10-21
34
2017-10-21
2017-10-22
13
20
2017-10-22
Tykarska Aleksandra
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Słupsk
NATALA (31)
2017-10-22
14
20
2017-10-22
33
Ustjak Nicoll
brak
2017-10-22
24
2017-10-22
Wiese Julia
Stajnia Jaruzyn
2017-10-21
13
20
2017-10-21
4
2017-10-22
26
2017-10-22
23
Wilkowska Magdalena
Sopocki Klub Jeździecki
ORINOKO (125)
2017-10-21
47
2017-10-21
45
Wilkowska Natalia
BPK
PL NEMO (124)
2017-10-21
1
2017-10-21
1
2017-10-21
19
2017-10-22
4
2017-10-22
2017-10-22
11
Wintoch Maria
Sopocki Klub Jeździecki
MOLLY C (140)
2017-10-21
28
2017-10-22
29
WAWRZYN (141)
2017-10-21
31
2017-10-21
33
2017-10-22
15
20
2017-10-22
39
Wiśniewska Iga
Brak
2017-10-21
51
2017-10-21
1
2017-10-22
7
2017-10-22
35
Włodarski Bartłomiej
KJ Młyńska Struga
CEVILLA S (174)
2017-10-21
6
2017-10-21
2017-10-22
3
210
2017-10-22
3
DARTAGO Z (175)
2017-10-21
5
2017-10-21
7
40
2017-10-22
25
2017-10-22
4
140
2017-10-21
18
2017-10-21
16
2017-10-22
11
30
2017-10-22
31
2017-10-21
11
2017-10-21
12
2017-10-22
36
2017-10-22
22
Wnuczko Marcin
Pomorska Liga Jeździecka
TANGO (96)
2017-10-21
9
2017-10-22
8
30
2017-10-21
2017-10-22
Wojtal Julianna
Bertyn - Piastowo
BAŁKAN (52)
2017-10-22
9
2017-10-22
31
2017-10-22
Wolny Maja
KJ Dilmar
WEZYR (188)
2017-10-21
9
30
2017-10-21
18
2017-10-22
32
2017-10-22
24
Woźniak Anna
Otomiński Klub Jeździecki TABUN
NARKOS (86)
2017-10-21
12
30
2017-10-21
7
2017-10-22
49
2017-10-22
20
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Karlino
ORBITAL (190)
2017-10-22
2
220
2017-10-22
11
Wróblewski Bogdan
St. VitaSport Brachlewo
2017-10-21
23
2017-10-21
17
2017-10-22
9
30
2017-10-22
10
2017-10-21
21
2017-10-22
1
280
Wysocka Marta
brak
ERYK (82)
2017-10-22
6
2017-10-22
Zaleska Paulina
Klub Jeździecki Młyńska Struga
LUKIER (114)
2017-10-21
16
20
2017-10-21
14
2017-10-22
10
30
2017-10-22
13
Zalewska Monika
brak
GALERIA (55)
2017-10-22
5
2017-10-22
Zastróżna Joanna
Pomorska Liga Jezdziecka
2017-10-21
16
2017-10-22
3
Zybała Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
ITON (165)
2017-10-21
21
2017-10-21
18
2017-10-22
11
ACHILLEUS (166)
2017-10-21
22
2017-10-21
15
2017-10-22
12
Żygowska Zuzanna
Klub Jeździecki ARPAV
LORD (102)
2017-10-21
6
50
2017-10-21
5
2017-10-22
9
2017-10-21
48
2017-10-22
34
Żygowski Mikołaj
Klub Jeździecki Arpav
QULUMBUS (103)
2017-10-21
30
2017-10-21
2017-10-22
28
2017-10-22

Number of Riders: 148

Number of Horses: 182

The sum of prizes: 7 630.00

Competition results developed by: Hipodrom Sopot
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-012014-1, Hipodrom Sopot Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl