Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
187 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 09:25:16
2017-10-04 22:24:07
Paulina Endraszka ZAMELUS W
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 7/C/Zwykły (238.2.1) 130 cm.
  • 1x 15/ C/Dwufazowy (274.5.3) 130 cm.
186 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 20:22:03
2017-10-04 20:17:27
Magdalena Bieniek B. HENNESSY
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
185 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 20:21:22
2017-10-04 19:57:35
Klaudia Nowak ARNIKA
  • 1x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
184 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 20:22:23
2017-10-04 16:48:13
Daria Wasiołek DRAGON
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
  • 1x 14/ N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
183 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 20:23:14
2017-10-04 16:47:26
Daria Wasiołek CON CANTONIUS ZL
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
182 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 20:24:04
2017-10-04 15:47:03
Monika Zalewska GALERIA
  • 1x 1/Kuce/Towarzyski-dokładności (238.1.1) 50 cm.
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski-dokładności (238.1.1) 70 cm.
181 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 20:25:02
2017-10-04 15:08:44
Adrianna Rychert BOLIVAR
  • 2x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
180 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 13:50:16
2017-10-04 13:45:39
Emilia Plata KANOSSA
  • 2x 10/Mini LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 70 cm.
179 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 13:54:02
2017-10-04 13:44:10
Julia Końko OBERON
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski-dokładności (238.1.1) 70 cm.
178 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 13:40:40
2017-10-04 13:38:36
Agnieszka Meloch KANOSSA
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski-dokładności (238.1.1) 70 cm.
177 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 13:40:11
2017-10-04 13:35:40
Wiktoria Łazuka NABLA
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski-dokładności (238.1.1) 70 cm.
176 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 13:39:05
2017-10-04 13:08:17
Iga Biegalska KIAVOJ
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
175 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 13:38:48
2017-10-04 13:07:56
Iga Biegalska IKAR
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
174 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 11:09:44
2017-10-04 09:27:52
Wiktoria Rezmer DAVIS
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 2x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
173 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:25:11
2017-10-03 20:20:30
Maria Rzepkowska TIM
  • 1x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
172 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:25:37
2017-10-03 20:19:54
Agnieszka Kiedrowska MIRAŻ
  • 1x 10/Mini LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 70 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
171 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:25:53
2017-10-03 20:19:10
Andrej Akulich ORION-K
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
170 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:26:38
2017-10-03 20:18:35
Andrej Akulich SAWANNA-K
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
169 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:27:07
2017-10-03 20:17:06
Magdalena Pieszak SURPRISE
  • 1x 10/Mini LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 70 cm.
  • 2x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
168 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:27:32
2017-10-03 20:15:50
Andrej Akulich OLYMPUS-K
  • 1x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
167 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:27:46
2017-10-03 20:14:45
Andrej Akulich HAWANA-K
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
166 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:28:09
2017-10-03 20:02:57
Julia Antoniak DEKS
  • 2x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
165 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:28:30
2017-10-03 19:33:11
Julia Antoniak SPEED OF SOUND
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
164 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:28:50
2017-10-03 18:30:21
Martyna Lenczewska BRYLANT
  • 2x 10/Mini LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 70 cm.
163 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:29:22
2017-10-03 17:24:41
Seweryn Skrzyniarz ATLAS BAVARIA SON
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
162 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:29:59
2017-10-03 17:23:50
Maja Stasik FUKS
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
161 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:29:41
2017-10-03 17:23:03
Martyna Dobrowolska LADY CORMINT
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
160 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:30:47
2017-10-03 17:22:12
Julia Bieganowska WIARUS
  • 1x 7/C/Zwykły (238.2.1) 130 cm.
  • 1x 15/ C/Dwufazowy (274.5.3) 130 cm.
159 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:31:20
2017-10-03 16:07:20
Iga Szostak RADON
  • 1x 14/ N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
158 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 12:22:03
2017-10-03 12:20:59
Anna Woźniak NARKOS
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
157 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 12:20:45
2017-10-03 12:18:55
Filip Falkiewicz GALL
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
156 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 12:21:17
2017-10-03 11:41:42
Lena Karaszewska WERONKA
  • 2x 1/Kuce/Towarzyski-dokładności (238.1.1) 50 cm.
155 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 12:22:21
2017-10-03 11:38:28
Karolina Rogala ARMANI
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
154 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 12:22:38
2017-10-03 09:39:16
Paulina Borawska MISS NABLA
  • 2x 10/Mini LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 70 cm.
152 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 12:23:24
2017-10-03 08:49:22
Iga Szostak LOTHAR
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
151 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 08:26:41
2017-10-02 23:06:16
Katarzyna Skrzyńska UNIQUE LADY
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
150 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 08:26:23
2017-10-02 23:05:35
Katarzyna Skrzyńska HARRIET
  • 2x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
  • 2x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
149 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 09:26:35
2017-10-02 23:01:30
Adrianna Rychert BOLIVAR
  • 2x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
  • 2x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
148 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 08:27:34
2017-10-02 20:17:52
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
  • 1x 14/ N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
147 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 08:27:57
2017-10-02 18:59:02
Natalia Kaczorowska KOKAINA
  • 1x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
146 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 08:28:23
2017-10-02 13:29:17
Helena Flieger DOMENA
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski-dokładności (238.1.1) 70 cm.
145 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 08:28:45
2017-10-02 13:22:28
Izabella Littwin DAFNE
  • 2x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
144 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 08:32:19
2017-10-02 12:54:27
Martyna Woźniak AUSTRALIA
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
143 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 12:36:54
2017-10-02 12:34:22
Karolina Ciuba DAMONA
  • 2x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
142 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 12:36:32
2017-10-02 11:38:09
Julia Szmelczyńska EFRET
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski-dokładności (238.1.1) 70 cm.
141 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 12:36:11
2017-10-02 11:37:24
Dominika Januszewska EFRET
  • 2x 10/Mini LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 70 cm.
140 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 12:35:35
2017-10-02 11:36:48
Marta Ledzion BABETTE
  • 2x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
  • 2x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
139 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 08:32:52
2017-10-02 09:49:18
Daria Podbielska GIOTTO
  • 1x 10/Mini LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 70 cm.
138 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 09:54:10
2017-10-02 08:56:05
Sara Paliga LAPONIA
  • 1x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
137 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 08:33:17
2017-10-02 08:52:12
Andżelika Olczak GIOTTO
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski-dokładności (238.1.1) 70 cm.
136 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 09:55:04
2017-10-02 08:51:48
Julia Przytarska GIOTTO
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski-dokładności (238.1.1) 70 cm.
135 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 09:59:04
2017-10-02 08:51:01
Zosia Wojtkiewicz NEREIDA
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski-dokładności (238.1.1) 70 cm.
  • 1x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
134 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 09:59:25
2017-10-02 08:48:32
Zuzia Niziołek ROKI
  • 2x 1/Kuce/Towarzyski-dokładności (238.1.1) 50 cm.
133 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 09:59:58
2017-10-02 08:47:15
Julia Lewandowska BRYLANT
  • 1x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
132 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 20:24:22
2017-10-02 07:14:22
Dominika Dębowska PROKAZ
  • 1x 10/Mini LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 70 cm.
  • 2x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
131 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 07:58:44
2017-10-01 22:52:55
Aleksandra Kozłowska CUDNA
  • 2x 10/Mini LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 70 cm.
130 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 07:59:10
2017-10-01 22:52:06
Karolina Staroniewicz DOX
  • 2x 10/Mini LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 70 cm.
129 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 08:00:39
2017-10-01 22:50:55
Agata Parolczyk G'MEDYK
  • 1x 9/Kuce/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 50 cm.
128 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 08:01:05
2017-10-01 22:50:19
Nadia Chojnacka G'MEDYK
  • 1x 9/Kuce/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 50 cm.
127 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 08:01:33
2017-10-01 22:47:28
Aleksandra Kozłowska KACPER
  • 2x 9/Kuce/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 50 cm.
126 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 08:01:50
2017-10-01 21:41:41
Maja Stolarska MONTEZUMA
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
125 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 08:02:21
2017-10-01 21:31:14
Tomasz Olszewski CORTEZ
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
  • 1x 14/ N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
124 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 08:02:34
2017-10-01 21:30:38
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 7/C/Zwykły (238.2.1) 130 cm.
  • 1x 8/CC/Zwykły (238.2.1 140 cm.
  • 1x 16/ CC/Dwufazowy (274.5.3) 140 cm.
123 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 08:02:57
2017-10-01 21:21:48
Paulina Koszewska RONIN
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 2x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
122 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 14:05:30
2017-10-01 20:18:29
Małgorzata Marcinkowska BERGAMO
  • 2x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
  • 2x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
121 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 08:11:10
2017-10-01 20:13:48
Małgorzata Marcinkowska FOR JOY ASK
  • 2x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
  • 2x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
120 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 08:11:52
2017-10-01 20:09:54
Aleksander Lewandowski WRÓŻBITA
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
119 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 09:25:35
2017-10-01 11:15:12
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
118 ENTRY ACCEPTED 2017-10-01 16:32:12
2017-10-01 10:07:57
Hanna Suszek LIZA
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski-dokładności (238.1.1) 70 cm.
  • 2x 10/Mini LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 70 cm.
117 ENTRY ACCEPTED 2017-10-01 16:32:52
2017-10-01 09:42:07
Julia Erbel VENTO
  • 2x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
  • 2x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
116 ENTRY ACCEPTED 2017-10-01 16:33:35
2017-09-30 20:36:55
Monika Mrozińska CADY
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
115 ENTRY ACCEPTED 2017-10-01 16:34:08
2017-09-30 19:49:57
Natalia Sochaj BELLA
  • 1x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
113 ENTRY ACCEPTED 2017-10-01 16:35:07
2017-09-30 17:18:56
Jacek Grzywacz DORAVELLA
  • 1x 7/C/Zwykły (238.2.1) 130 cm.
  • 1x 8/CC/Zwykły (238.2.1 140 cm.
  • 1x 15/ C/Dwufazowy (274.5.3) 130 cm.
  • 1x 16/ CC/Dwufazowy (274.5.3) 140 cm.
112 ENTRY ACCEPTED 2017-10-01 16:35:30
2017-09-30 17:18:07
Jacek Grzywacz GRASSI
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 7/C/Zwykły (238.2.1) 130 cm.
  • 1x 14/ N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 15/ C/Dwufazowy (274.5.3) 130 cm.
111 ENTRY ACCEPTED 2017-10-01 16:35:59
2017-09-30 17:17:20
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 7/C/Zwykły (238.2.1) 130 cm.
  • 1x 14/ N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 15/ C/Dwufazowy (274.5.3) 130 cm.
110 ENTRY ACCEPTED 2017-10-01 16:36:19
2017-09-30 17:16:01
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 7/C/Zwykły (238.2.1) 130 cm.
  • 1x 14/ N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 15/ C/Dwufazowy (274.5.3) 130 cm.
109 ENTRY ACCEPTED 2017-10-01 16:36:40
2017-09-30 17:15:14
Jacek Grzywacz CZAKRA
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
  • 1x 14/ N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
108 ENTRY ACCEPTED 2017-10-01 16:37:32
2017-09-30 17:13:39
Jacek Grzywacz OLSTAR
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
107 ENTRY ACCEPTED 2017-10-01 16:31:46
2017-09-30 15:40:10
Monika Miler GAL
  • 2x 10/Mini LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 70 cm.
106 ENTRY ACCEPTED 2017-09-30 08:47:15
2017-09-30 07:56:11
Anna Lenckowska TOPAZ
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski-dokładności (238.1.1) 70 cm.
  • 2x 10/Mini LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 70 cm.
105 ENTRY ACCEPTED 2017-09-30 08:47:50
2017-09-30 07:53:58
Zuzanna Czub WENUS
  • 2x 1/Kuce/Towarzyski-dokładności (238.1.1) 50 cm.
  • 2x 9/Kuce/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 50 cm.
104 ENTRY ACCEPTED 2017-09-30 08:48:35
2017-09-29 23:34:05
Adrianna Trzcińska FURIOSA
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 2x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
102 ENTRY ACCEPTED 2017-09-30 08:46:24
2017-09-29 16:42:26
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
101 ENTRY ACCEPTED 2017-09-30 08:49:47
2017-09-29 15:04:10
Magdalena Wilkowska ORINOKO
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 2x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
100 ENTRY ACCEPTED 2017-09-30 08:50:25
2017-09-29 15:00:49
Wiktoria Ośmiałowska PL NEMO
  • 2x 1/Kuce/Towarzyski-dokładności (238.1.1) 50 cm.
  • 1x 9/Kuce/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 50 cm.
99 ENTRY ACCEPTED 2017-09-30 08:51:06
2017-09-29 12:38:08
Natalia Klebba ARIANA
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
  • 1x 14/ N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
98 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 13:39:36
2017-09-29 12:24:48
Anna Chrzanowska BISQUIT R
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
97 ENTRY ACCEPTED 2017-09-30 08:52:07
2017-09-29 10:15:59
Anna Grzybowska - Skrodzka WIZARD M
  • 2x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
96 ENTRY ACCEPTED 2017-09-30 08:52:37
2017-09-29 10:06:58
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 7/C/Zwykły (238.2.1) 130 cm.
  • 1x 8/CC/Zwykły (238.2.1 140 cm.
  • 1x 15/ C/Dwufazowy (274.5.3) 130 cm.
  • 1x 16/ CC/Dwufazowy (274.5.3) 140 cm.
95 ENTRY ACCEPTED 2017-09-30 08:53:11
2017-09-29 10:06:25
Julia Krasucka CHRICHNA OUISTREHAM
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
94 ENTRY ACCEPTED 2017-09-30 08:53:38
2017-09-29 10:05:54
Alicja Olszewska COSIMA
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
93 ENTRY ACCEPTED 2017-09-30 08:54:02
2017-09-29 10:05:17
Agata Piastowska LORESCA J
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
92 ENTRY ACCEPTED 2017-09-30 08:54:29
2017-09-29 10:04:30
Agata Piastowska CARMEN
  • 2x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
91 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 09:22:23
2017-09-29 07:44:10
Julia Jarząbkiewicz BRAGO
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
90 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 09:22:02
2017-09-28 23:47:15
Aleksandra Dyk ORDON
  • 2x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
89 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 09:21:00
2017-09-28 23:46:36
Aleksandra Dyk BIANOLA
  • 2x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
88 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 09:18:27
2017-09-28 23:24:20
Aleksandra Gagaryn EMIR
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 2x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
82 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 09:18:03
2017-09-28 19:37:08
Klara Kostrzewa ALEXA ARISTA B
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 7/C/Zwykły (238.2.1) 130 cm.
81 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 09:17:28
2017-09-28 18:49:50
Karolina Agaciak FORTUNA
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
80 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 09:17:07
2017-09-28 17:03:33
Aleksandra Grela PRIMERA
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
79 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 08:35:35
2017-09-28 00:08:59
Marcin Wnuczko TANGO
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
78 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 08:33:44
2017-09-27 22:49:43
Maja Krzyżyńska BRYLANT
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
77 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 08:36:19
2017-09-27 22:25:03
Weronika Singer SANGRIA
  • 1x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
76 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 08:36:41
2017-09-27 21:33:03
Angelika Stromska GRAND PRIX
  • 2x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
75 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 08:37:07
2017-09-27 21:32:26
Aldona Zakrzewska FIKA
  • 2x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
74 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 08:37:47
2017-09-27 20:02:17
Zofia Szopa HIDDEN DREAM
  • 1x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
73 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 16:42:15
2017-09-27 13:34:56
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
72 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 16:42:36
2017-09-27 13:34:13
Julia Milewska NIKIFOR
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 2x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
71 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 16:43:07
2017-09-27 13:20:37
Katarzyna Jachlewska PHOENIX 03
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
70 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 16:43:24
2017-09-27 13:19:48
Katarzyna Jachlewska INDIANA JOHNS L
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
69 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 16:44:05
2017-09-27 13:17:08
Dawid Czarnecki JASKIER
  • 2x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
  • 2x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
68 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 16:44:23
2017-09-27 13:12:54
Dawid Czarnecki DROSERA
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
  • 1x 14/ N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
67 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 16:52:15
2017-09-27 13:09:27
Dawid Czarnecki CHIN CHAMPER
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 7/C/Zwykły (238.2.1) 130 cm.
  • 1x 15/ C/Dwufazowy (274.5.3) 130 cm.
66 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 16:52:34
2017-09-27 13:08:07
Dawid Czarnecki CHACCO ONE
  • 1x 7/C/Zwykły (238.2.1) 130 cm.
  • 1x 8/CC/Zwykły (238.2.1 140 cm.
  • 1x 15/ C/Dwufazowy (274.5.3) 130 cm.
65 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 16:53:02
2017-09-27 12:35:35
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
64 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 16:53:16
2017-09-27 12:34:25
Michalina Krzyżyńska ARCONTENDRA
  • 1x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
63 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 16:54:01
2017-09-27 12:20:54
Aleksandra Wydrowska CASE
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 7/C/Zwykły (238.2.1) 130 cm.
  • 1x 14/ N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 15/ C/Dwufazowy (274.5.3) 130 cm.
62 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 08:02:43
2017-09-26 21:32:19
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
61 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 08:03:41
2017-09-26 21:05:02
Aleksandra Rykowska CANDILLO
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
60 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 18:32:04
2017-09-26 18:16:26
Dominika Bach ROSA BELLA
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 7/C/Zwykły (238.2.1) 130 cm.
  • 1x 15/ C/Dwufazowy (274.5.3) 130 cm.
  • 1x 16/ CC/Dwufazowy (274.5.3) 140 cm.
59 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 18:31:40
2017-09-26 18:15:58
Dominika Bach LION
  • 1x 7/C/Zwykły (238.2.1) 130 cm.
  • 1x 8/CC/Zwykły (238.2.1 140 cm.
  • 1x 15/ C/Dwufazowy (274.5.3) 130 cm.
  • 1x 16/ CC/Dwufazowy (274.5.3) 140 cm.
58 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 18:31:11
2017-09-26 18:15:26
Dominika Bach LAMBI
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 7/C/Zwykły (238.2.1) 130 cm.
  • 1x 14/ N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 15/ C/Dwufazowy (274.5.3) 130 cm.
57 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 18:30:55
2017-09-26 18:15:01
Dominika Bach CANION
  • 1x 7/C/Zwykły (238.2.1) 130 cm.
  • 1x 8/CC/Zwykły (238.2.1 140 cm.
  • 1x 15/ C/Dwufazowy (274.5.3) 130 cm.
  • 1x 16/ CC/Dwufazowy (274.5.3) 140 cm.
56 ENTRY ACCEPTED 2017-09-30 08:55:00
2017-09-26 18:05:10
Julia Olejniczak BASTION
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
55 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 18:29:30
2017-09-26 15:40:08
Emilia Ramczyk DONHUAN
  • 1x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
51 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 18:28:40
2017-09-26 13:09:59
Waldemar Golisz LUCKY LOOK
  • 1x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
50 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 18:28:18
2017-09-26 13:09:34
Waldemar Golisz IRON
  • 1x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
49 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 18:27:25
2017-09-26 12:34:29
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 2x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 12:02:26
2017-09-26 11:39:24
Wiktoria Narloch DANTE
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 11:07:54
2017-09-26 10:37:07
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 11:08:23
2017-09-26 10:36:12
Katarzyna Wasilewska NAGATO
  • 1x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 08:04:53
2017-09-26 09:55:48
Julia Osowiecka MARRY QUEEN
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski-dokładności (238.1.1) 70 cm.
  • 2x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
  • 2x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:39:45
2017-09-26 09:38:52
Monika Jackiewicz CAPRIOLE
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
  • 1x 14/ N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:35:14
2017-09-26 09:33:50
Nina Gawkowska TRIPLE SPEED
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 2x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:27:48
2017-09-26 09:27:25
Wiktoria Mielnik BŁYSZCZEK
  • 1x 1/Kuce/Towarzyski-dokładności (238.1.1) 50 cm.
  • 1x 2/Mini LL/Towarzyski-dokładności (238.1.1) 70 cm.
  • 1x 9/Kuce/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 50 cm.
  • 1x 10/Mini LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 70 cm.
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:24:56
2017-09-26 09:14:04
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
  • 1x 14/ N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:25:25
2017-09-26 09:13:00
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
  • 1x 14/ N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:25:48
2017-09-26 09:03:12
Anna Krupska CALIDA
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
  • 1x 14/ N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:06:12
2017-09-26 09:00:41
Wiktoria Rezmer SILVAN
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 7/C/Zwykły (238.2.1) 130 cm.
  • 1x 15/ C/Dwufazowy (274.5.3) 130 cm.
35 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 11:09:49
2017-09-26 08:26:09
Laura Lewandowska-Bachoń LOLIPOP
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 2x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:26:22
2017-09-26 07:00:22
Zuzanna Joszczak PASCAL D
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
33 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 09:26:56
2017-09-25 23:49:20
Joanna Kulczycka VEGAS
  • 2x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
32 ENTRY ACCEPTED 2017-10-01 16:30:49
2017-09-25 23:48:36
Joanna Kulczycka SANTHOS 9
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:28:48
2017-09-25 23:15:36
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:30:21
2017-09-25 23:06:46
Zbigniew Szrejder LET’S MAKE MONEY
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 7/C/Zwykły (238.2.1) 130 cm.
  • 1x 14/ N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 15/ C/Dwufazowy (274.5.3) 130 cm.
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:31:38
2017-09-25 23:06:21
Zbigniew Szrejder ERRATA
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:32:04
2017-09-25 22:11:54
Zuzanna Rzońca SERWAL
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski-dokładności (238.1.1) 70 cm.
  • 1x 10/Mini LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 70 cm.
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:33:41
2017-09-25 22:11:00
Pola Kwintkiewicz TULIPAN
  • 2x 2/Mini LL/Towarzyski-dokładności (238.1.1) 70 cm.
  • 1x 10/Mini LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 70 cm.
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:34:06
2017-09-25 21:38:26
Joanna Matuszak DRAGON
  • 1x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:35:42
2017-09-25 20:55:50
Maria Wintoch WAWRZYN
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:36:27
2017-09-25 20:04:59
Anna Leśniewska HEBANA
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 2x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:36:53
2017-09-25 19:12:27
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:37:46
2017-09-25 19:03:13
Katarzyna Piesik INDYKCJA
  • 2x 3/ LL/Towarzyski-dokładności 9238.1.1) 90 cm.
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 2x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
  • 2x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-30 08:55:27
2017-09-25 17:34:53
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:38:51
2017-09-25 16:40:07
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 2x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:40:16
2017-09-25 16:28:58
Tomasz Miśkiewicz ZET BLUE
  • 1x 7/C/Zwykły (238.2.1) 130 cm.
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:40:31
2017-09-25 16:28:33
Tomasz Miśkiewicz FOR VITO
  • 1x 7/C/Zwykły (238.2.1) 130 cm.
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:40:48
2017-09-25 16:27:47
Tomasz Miśkiewicz HASTATI
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:41:03
2017-09-25 16:27:14
Tomasz Miśkiewicz CARTOCLINTON
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:41:23
2017-09-25 16:16:47
Piotr Zielonka DACCOR
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:42:12
2017-09-25 16:16:17
Piotr Zielonka AVANKA
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
  • 1x 14/ N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:42:31
2017-09-25 16:15:47
Piotr Zielonka ARAK
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:42:46
2017-09-25 16:14:53
Piotr Zielonka CON CONTADOR
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
  • 1x 14/ N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 09:42:58
2017-09-25 16:14:10
Piotr Zielonka CADORO
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 7/C/Zwykły (238.2.1) 130 cm.
  • 1x 14/ N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 15/ C/Dwufazowy (274.5.3) 130 cm.
4 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 09:27:16
2017-09-25 15:45:31
Anna Górska COLLARIO
  • 2x 11/ LL/Towarzyski-dwufazowy (274.5.3) 90 cm.
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 11:04:40
2017-09-25 15:32:42
Marcin Puścikowski GALON
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 6/N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
  • 1x 14/ N/Zwykły (238.2.1) 120 cm.
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 11:05:04
2017-09-25 15:32:11
Marcin Puścikowski ANONIMA BELL
  • 2x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 2x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 11:06:19
2017-09-25 15:15:15
Weronika Rudnicka RAMBO
  • 1x 4/ L/Dwufazowy (274.5.3) 100 cm.
  • 1x 5/P/Dwufazowy (274.5.3) 110 cm.
  • 1x 12/ L/Zwykły (238.2.1) 100 cm.
  • 1x 13/ P/Zwykły (238.2.1) 110 cm.
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Osowiecka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (JM.)
O040278
2. Agaciak Karolina Otomiński KJ Tabun
S
O040417
3. Akulich Andrej Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
S
Brak
4. Aldinger Nicolai GER
S
10012367
5. Antoniak Julia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O042665
6. Bach Dominika Sopocki KJ
S
O003482
7. Bauer Hans NOR
S
10045656
8. Benitez Valle Esteban ESP
S
10032860
9. Berg Hanna SWE
S
10020901
10. Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
2006 (Mł.)
O036672
11. Bieganowska Julia JKS Tornado Szczecin
S
O004011
12. Bieniek Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
S
O006771
13. Bölting Vanessa GER
S
10005637
14. Borawska Paulina klub
2003 (JM.)
brak
15. Brandt Andreas GER
S
10020629
16. Carp Michail UKR
1996 (MJ.)
10085674
17. Chełchowska Helena Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O026685
10135918
18. Chojnacka Nadia BPK
2003 (JM.)
brak
19. Chrzan Monika KJ Nad Stropną
S
O008452
20. Chrzanowska Anna VitaSport Brachlewo
S
O013784
21. Ciuba Karolina Pomorska Liga Jeździecka
Brak
22. Czarnecka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
S
O009824
23. Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
S
O003411
24. Czub Zuzanna OJK Mierzeja
2006 (Mł.)
brak
25. De Jong Sanne NED
S
10056626
26. Dębowska Dominika KJ LIPNIK
S
BRAK
.
27. Dobrowolska Martyna bpk
2003 (JM.)
O028065
28. Dyk Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O041128
29. Endraszka Paulina Sopocki Klub Jeździecki
S
O003891
10074861
30. Erbel Julia bpk
2003 (JM.)
Brak
31. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
32. Flieger Helena Bez przynależności klubowej
2003 (JM.)
Brak
33. Freskgard Anna SWE
S
10047105
34. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (J.)
O022907
35. Gawkowska Nina Pomorska Liga Jeździecka
1999 (J.)
O036675
36. Golisz Waldemar JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O026650
37. Gołek Karolina UKJ Neksico Karlino
S
O010132
38. Górska Anna Sopocki KJ
S
O003325
10142807
39. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (J.)
O034583
40. Grzybowska - Skrodzka Anna JKS SENNY
S
O037297
41. Grzywacz Jacek Pomorska LJ w Dziemianach
S
O001013
42. Gunzenhäuser Kari Ingrid GER
1998 (MJ.)
10090782
43. Hassö Anna SWE
S
10000267
44. Hoim Erkki EST
S
10004103
45. Jachlewska Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
46. Jackiewicz Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
47. Januszewska Dominika BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2005 (JM.)
brak
48. Jarowicz Milena POL
1998 (MJ.)
10104099
49. Jarząbkiewicz Julia Sopocki KJ
S
O008457
50. Joergensen Tobias DEN
1997 (MJ.)
10088841
51. Joszczak Zuzanna Klub Jeździecki Turze
S
O025126
52. Kaczorowska Natalia UKJ Neksico Karlino
2001 (J.)
O041431
53. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
54. Karaszewska Lena BPK
2006 (Mł.)
brak
55. Kiedrowska Agnieszka JKS Karolewko
2004 (JM.)
brak
56. Kiempa Mateusz POL
S
10063864
57. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (J.)
O021726
58. Klimke Ingrid GER
S
10009695
59. Köhncke Marina GER
S
10000529
60. Końko Julia bpk
2001 (J.)
brak
61. Kostrzewa Klara KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
S
O003774
62. Koszewska Paulina Sopocki Klub Jeździecki
1996 (MJ.)
O013435
63. Kozłowska Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
2002 (JM.)
O035523
64. Krasucka Julia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
o034631
65. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O025770
66. Krukowski Jerzy POL
S
10004496
67. Krupska Anna JKS NEKSICO KARLINO
S
O003240
68. Krzyżyńska Maja Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O028646
69. Krzyżyńska Michalina KJ-Skok AgroFood-Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
70. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
71. Kucharska Marta bez przynależności klubowej
2000 (J.)
brak
72. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
brak
73. Ledzion Marta SKJ SOPOT
S
O007513
74. Lenckowska Anna OJK Mierzeja
2006 (Mł.)
brak
75. Lenczewska Martyna Brak
2005 (JM.)
Brak
76. Leśniewska Anna Sopocki Klub Jeździecki
S
O044187
77. Lewandowska Julia brak
2003 (JM.)
brak
78. Lewandowska-Bachoń Laura LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O032776
79. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
80. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (Mł.)
O036302
81. Littwin Izabella Brak
2002 (JM.)
Brak
82. Loose-Kulinkowska Katarzyna Stado Ogierów Starogard Gdański
S
O005279
83. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
84. Łazuka Wiktoria niezrzezona
1998 (MJ.)
brak
85. Majewska Justyna Pomorska Liga Jeździecka
S
O015043
86. Marcinkowska Małgorzata Pomorska Liga Jezdziecka
brak
87. Matuszak Joanna AKJ Trójmiasto
S
O022294
88. Meloch Agnieszka niezrzeszona
1997 (MJ.)
brak
89. Mielnik Wiktoria bbk
2005 (JM.)
brak
90. Miler Monika brak
2002 (JM.)
brak
91. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (J.)
O026670
92. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
93. Mrozińska Monika Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O015032
94. Narloch Wiktoria PLJ
1996 (MJ.)
O021043
95. Nilsson Fryer William SWE
S
10013106
96. Niziołek Zuzia brak
2006 (Mł.)
brak
97. Nowak Klaudia ukj neksico karlino
2001 (J.)
BRAK
98. Olczak Andżelika Brak
2002 (JM.)
Brak
99. Olejniczak Julia KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2001 (J.)
O046536
100. Olszewska Alicja Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
o025506
101. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
102. Ośmiałowska Wiktoria BPK
2008 (Mł.)
Brak
103. Paliga Sara Pomorska liga jeździecka
1999 (J.)
O035528
104. Parolczyk Agata BPK
2004 (JM.)
brak
105. Pawlak Joanna POL
S
10044098
106. Pawłowski Konrad KJ Arpav Gdańsk
S
O003340
107. Piastowska Agata PLJ
S
O008330
108. Piastowska Agata Pomorska Liga Jeździecka
S
O008330
109. Piesik Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O039479
110. Pieszak Magdalena KJ Bertyn Piastowo
S
O012403
111. Plata Emilia bpk
2003 (JM.)
brak
112. Plekan Petr UKR
S
10005223
113. Podbielska Daria Brak
2004 (JM.)
Brak
114. Przytarska Julia Brak
2001 (J.)
Brak
115. Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O001325
116. Racka Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
S
Z001012
117. Ramczyk Emilia JKS Senny
2002 (JM.)
O037293
118. Reemtsma Martina GER
S
10016676
119. Rezmer Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
1996 (MJ.)
O022797
120. Rezmer Wiktoria Sopocki KJ
1996 (MJ.)
O022797
121. Rieke Anna-Maria GER
S
10060057
122. Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
O008833
123. Rudnicka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O031006
10124496
124. Rychert Adrianna BPK
2004 (JM.)
Brak
125. Rychert Adrianna BPK
2004 (JM.)
brak
126. Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O012560
127. Rzepkowska Maria Jedziecki Klub Sportowy Karolewko
S
brak
128. Rzońca Zuzanna PLJ
2004 (JM.)
O043451
129. Siltakorpi Sanna FIN
S
10009498
130. Singer Weronika Pomorska Liga Jezdziecka
O015054
131. Skrzyniarz Seweryn Niezrzeszony
1996 (MJ.)
O036084
132. Skrzyńska Katarzyna KJ Arpav
O022800
133. Sniegucki Ksawery POL
S
10028843
134. Sochaj Natalia SARBSK POD DĘBAMI
2000 (J.)
O026143
135. Spyra Dorota bpk
S
brak
136. Staroniewicz Karolina Pomorska Liga Jeździecka
S
O035529
137. Stasik Maja bpk
2001 (J.)
O033319
138. Stromska Angelika Stajnia z pasją Zamek Rzucewo
S
brak
139. Surma Julia
2000 (J.)
140. Suszek Hanna ukj neksico karlino
2005 (JM.)
brak
141. Synoradzka Zofia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2003 (JM.)
O038931
142. Szmelczyńska Julia Bez przynależności klubowej
2002 (JM.)
brak
143. Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O034983
144. Szostak Iga KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O029098
145. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
146. Trzcińska Adrianna Pomorska Liga Jeździecka
S
O024988
147. Turczynska Jagoda POL
S
10141326
148. Vanspringel Joris BEL
S
10412555
10004575
149. Varanko Raman BLR
S
10038511
150. Viklund Therese SWE
S
10031266
151. Warszawski Pawel POL
S
10005196
152. Wasilewska Katarzyna UKJ Neksico Karlino
S
O037684
153. Wasiołek Daria PLJ
S
O001990
154. Wilkowska Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
S
O025462
155. Wilkowska Natalia BPK
2007 (Mł.)
Brak
156. Wintoch Maria Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O031453
157. Wnuczko Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O032560
158. Wojtal Julia KJ,,Bertyn- Piastowo
159. Wojtkiewicz Zosia brak
2004 (JM.)
brak
160. Woźniak Anna Otomiński Klub Jeździecki TABUN
S
O023847
161. Woźniak Izabela Neksico Karlino
S
O013999
162. Woźniak Martyna Pomorska Liga Jeździecka
1996 (MJ.)
O030663
163. Wydrowska Aleksandra Pomorska LJ w Dziemianach
1997 (MJ.)
O021727
10137241
164. Zakrzewska Aldona Stajnia z pasją Zamek Rzucewo
S
brak
165. Zalewska Monika brak
1998 (MJ.)
brak
166. Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O022288
167. Żygowska Zuzanna Klub Jeździecki ARPAV
1997 (MJ.)
O008294
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

337

ADMIRAL PZHK POL 2004 Gelding Bay F: VIS VERSA XO
M: ARAGONA M/SZAL XXOO
O: Mieszko Wedrowski
B: SK Janow Podlaski Sp z o.o.
10470 104BS29
2.

98

ALEXA ARISTA B CZEWB POL 2009 Klacz kasztanowata F: Aristo Z
M: Alexis B
O: Dorota Kostrzewa
B: -
105HD29
3.

321

AMBROZIO J TRAK POL 2008 Stallion Black F: CZARCZAF (WLKP)
M: AMBROZJA (WLKP)/HAMLET GO (TRAK)
O: Jerzy Joskowski
B: Jerzy Joskowski
11855 104KU07
4.

127

AQUALADY JO FWB FIN 2010 Mare Bay F: JETSET-D 145
M: AQUARELLE XX/
O: Elina Jääskeläinen
B: Jukka Korhonen
246001H00101751 105JG88
5.

87

ARIANA M POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: x
B: x
K018476
6.

39

ARMANI OLD GER 2011 Wałach gniada F: Acantus GK
M: x Balou Du Rouet
O: Kinga Zbucka
B: Gestut Lewitz
brak
7.

76

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Stanisław Malek
B: SK Racot
K018792 616007610061110 105EZ01
8.

7

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
O: Aleksandra Halama
B: Artur szczerba
brak
9.

31

ATLAS BAVARIA SON WESTF GER 2005 Wałach siwa/165 F: Atlas Bavaria
M: Vandalin
O: Seweryn Skrzyniarz
B: Peter Nagel-Tornau
K016277 DE441411951405
10.

50

AUSTRALIA Trakeńska POL 2009 Klacz kara F: Ajbek
M: Alpeja
O: Grzegorz Woźniak
B: Katarzyna, Przemysław Bolescy
K023800 POL 732 01 00552 09
11.

160

AWA PZHK POL 2007 Mare Bay F: WAREG (M)
M: AUFORTA (M)/FIRST DES TERMES (XO)
O: Joanna Mandecka-Turczynska
B: STADNINA KONI OCHABY SP. Z O.O., OCHABY WIELKIE (POL)
12167 104KD57
12.

6

B. HENNESSY WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Hetman / Cantanis
M: Balerina / Asesor
O: Artur Bieniek
B: Artur Bieniek
K014493 616007530290609
13.

53

BABETTE Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz kara F: Kilian 38
M: Bijou
O: Anna
B: ......
brak
14.

121

BALLINAGORE BAMBI IRL 2009 Gelding Bay F: GWENNIC DE GOARIVA
M: BALLINAGORE FLICKA/
O: Gunzenhäuser, Ole Christian
B: Brendan Robinson
372414005300690 105NW59
15.

302

BALLY QUANTOS SWB SWE 2006 Male Bay F: QUITE EASY I
M: TOY'S BALLY/ROBIN Z
O: Irebast AB
B: KARIN LUNDHOLM (SWE)
04062356 104BB07
16.

144

BALOTELLI OLDBG 2010 Male Bay F: BELISSIMO M
M: FOLLII/FLORESTAN I
O: Rebecca Hejdenberg
B: Juliane Alemani
DE433331046610 105PH74
17.

168

Bałkan F:
M:
O:
B:
18.

310

BARBADOS 26 PZHK POL 2009 Gelding Bay F: MORAVIA
M: BABILONIA XX/JAPE XX
O: Dibowski, Susanna
B: ROMAN DRABINSKI, BOLKÓW (POL)
POL009670005209 104PJ69
19.

114

BARONESS 374 OLDBG GER 2009 Mare Chestnut F:
M: /
O: Mike Kleene
B: M. & B. Brandt
DE433330009209 105OW74
20.

83

BASTION Wielkopolska POL 2012 Wałach kara/167 cm F: Aron
M: Baletka
O: Olejniczak Anna
B: Puchała Tadeusz
K024206
21.

115

BELFAST 35 PZHK POL 2010 Male Chestnut F: MORAVIA
M: BABILONIA/JAPE XX
O: Dibowski, Marvin
B: Drabinski, Roman
POL 009670003210 105AI17
22.

71

BELLA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada F: ABSURD
M: BYSTRA
O: AGNIESZKA SOCHAJ
B: KOPERKIEWICZ ANNA
K024313
23.

13

BERGAMO SP POL 2010 Wałach kara F: Marino
M: NN
O: Katarzyna Wachowicz
B: NN
brak
24.

107

BETEL'S BELLA MECKL GER 2009 Mare Black F: BETEL XX
M: LARAINA/ELITE LATEINER
O: Elgeti, Detlev
B: Neumann, Sabine
DE 427270106709 104PR79
25.

317

BETINA BEAKLEY FWB FIN 2004 Mare Bay F: QUITE EASY
M: MODESTY SWE 1713/MARATON
O: Kirsi Oksanen & Anna Hassö
B: M. Ansamaa Oy
R04-1091 102ZT80
26.

152

BETTER LUCK PZHK POL 2008 Gelding Bay F: TOP GUN
M: BAJDA/DZIELZAN
O: Reemtsma, Dr. Martina
B: STADNINA KONI OCHABY SP. Z O.O., OCHABY WIELKIE (POL)
POL006540124608 104IA33
27.

96

BIANOLA SP POL 2002 Klacz gniada F: Marino
M: Bianka
O: Aleksandra Dyk
B: Tadeusz Kiempa
brak
28.

19

BISQUIT R SP POL 2008 Klacz gniada F: Hetman
M: Boliwia
O: Ewa Dyduła & Anna Chrzanowska
B: Artur Kiempa
K015436 POL009530067208
29.

155

BOFEY BRIDGE SWB SWE 2005 Gelding Bay F: BIGGLES
M: BALLYBOFEY XX/DISTINCTLY NORTH XX
O: Teija Siltakorpi
B: ELISABETH PERSSON, KLIPPAN (SWE)
752004040502305 103MJ35
30.

156

BOFEY CLICK SWB SWE 2009 Gelding Other F: CHIRLON
M: BALLYBOFEY XX/DISTINCTLY
O: TMI Ratsuvalmennus/ Sanna Siltakorpi
B: PERSSON, ELISABETH (SWE)
SWE004040901524 104UX47
31.

12

BOLIVAR SP POL 2011 Wałach gniada F: Le Mistral
M: Bolivia
O: Anna Rychert
B: ...
brak
32.

1

BOLIVAR SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Le Mistral
M: Bolivia
O: Anna Rychert
B: Brak
Brak
33.

116

BOX COMPROMISS SWB SWE 2010 Mare Bay F: COMMON SENSE
M: LADY LIKE KLT/LITTLE BOY 756
O: Therese Örup
B: Regina Örup
SE04106010 105OG72
34.

315

BOX QUTIE SWB SWE 2006 Mare Bay F: QUITE EASY I
M: LADY LIKE KLT/LITTLE BOY 756
O: Therese Örup
B: THERESE ÖRUP (SWE)
04066009 103ZC00
35.

94

BRAGO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Day Dream II S
M: Bruna
O: Julia Jarząbkiewicz
B: Joanna Jankowska
K017663 POL 009530230307
36.

226

BRANCO PZHK POL 2004 Gelding Chestnut F: SIR NEEL
M: BARKA (MALOPOLSKA BREED)/JARABUB (XX)
O: Mieczyslaw Kazmierczak
B: MIECZYSLAW KAZMIERCZAK, BIALY BOR (POL)
10339 102WP82
37.

30

BRYLANT Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach siwa F: Grikos
M: Biafa
O: szkoła Jazdy Konnej oświata-lingwista
B: brak
brak
38.

46

BRYLANT SP POL 2006 Wałach siwa F: Grikos
M: Biafra
O: Oświata Lingwista
B: Gruchała Magdalena
K015645 616009530294006
39.

125

CADMIUM LBHA LAT 2008 Gelding Bay F: CALLIANO
M: DIPLOMATKA/DOMS
O: Erkki H?im
B: Z/S Akmenlauki
EE428102508 104XZ33
40.

70

CADY HUN HUN 2010 Wałach kara F: Agropoint Cosmos
M: Igazgyongy
O: Design and Business sp. z o. o.
B: Beke Endre
K022392
41.

119

CAIJUN DSP GER 2008 Gelding Chestnut F: CAJOLEUR
M: DESIREE/DOMENICO XX
O: Gunzenhäuser, Kari Ingrid
B: Heuchert, Monica
DE 456370289608 104WY33
42.

312

CALVIN KWPN NED 2007 Gelding Chestnut F: CALYPSO
M: MIA/ALCHIMIST
O: CECILIE ERIKSEN
B: B.J. KLEINLUGTEBELD, DALMSHOLTE (NED)
528003000709159 104AI94
43.

63

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
K021586 056007000C44861 104TM94
44.

311

CAMPINO 369 HANN GER 2005 Gelding Other F: CONTENDRO I
M: HAVANNA/HERALDIK XX
O: Rabe-Engel, Corinna
B: MEYER-KULENKAMPFF (GER)
DE 431317208805 103RE13
45.

330

CANDY GIRL HANN GER 2005 Mare Bay F: CONTENDRO I
M: ANNA MAE/ARGENTINUS
O: Anna nilsson / Björn Leander
B: ZUCHTHOF FRIES , NORTHEIM (GER)
DE431317240405 103HG66
46.

103

CARDYNAL FW SWB SWE 2006 Gelding Bay F: CARDENTO
M: AYLA/LANDLORD
O: Fam Arosenius HB Nynäs G?rd
B: MARIE FILIPSSON-WALLÉN (SWE)
04062496 104CO05
47.

301

CARLOS SWB SWE 2002 Gelding Bay F: CARDENTO
M: PRALIN/MARATON 600
O: Henrik Adnervik
B: STALL HICKEY AB, SLÖINGE (SWE)
04021085 103HA47
48.

106

CARLSON B WESTF GER 2008 Gelding Other F: CHAMBERTIN
M: ARISCHA/AKITOS XX
O: Bölting, Dominik
B: Dieter Bölting
DE 441410586308 104JQ53
49.

93

CARMEN SP POL 2013 Klacz gniada F: Cruzeiro L
M: Cortinella
O: Agata Piastowska
B: Andrzej Derlecki
K024068
50.

4

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio
M: Catrien D
O: ---
B: ---
K022627
51.

166

Chellenger 2012 F:
M:
O:
B:
52.

327

CHIPMUNK FRH HANN GER 2008 Gelding Bay F: CONTENDRO I
M: HAVANNA/HERALDIK XX
O: Meyer-Kulenkampff, Hilmer Dr.
B: ZG MEYER-KULENKAMPFF, HILMER & SABINE (GER)
DE 431310209208 104LS84
53.

90

CHRICHNA OUISTREHAM SF POL 2012 Klacz gniada F: Flamenco de Semily
M: Gerosa
O: Żaneta Krasucka
B: Dawid Aissa
K022547
54.

110

COCO MAURICE 2 ZFDP GER 2009 Gelding Other F: COCO MAURICE
M: SCHWARZE ROSE/SCHWARZENEGGER
O: Klimke, Ingrid
B: Knigge, Elli
DE 410100241909 105IS62
55.

5

COLLARIO Oldenburska GER 2013 Wałach gniada/174 F: Collado
M: Osaria
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
brak DE433330254713
56.

10

CON CANTONIUS ZL Niemiecki Koń Sportowy GER 2010 Wałach siwa F: Cancoon
M: Chantal HL
O: Daria Wasiołek
B: Zuchtgemeinschaft Linnenbrink GbR
K020569
57.

167

CONAN 1 SP POL 2011 Wałach siwa F: Caliro
M: Casandra
O: Agnieszka Racka
B: Szymański
Brak
58.

318

CONSTANTIN M HANN GER 2004 Gelding Grey F: CONCETTO
M: GRANNY/GARDEULAN II
O: MIA HASTRUP
B: MEYER, FRITZ, WAHRENHOLZ (GER)
276431310302404 103GH96
59.

62

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry /
M: Celinka / Kołczan
O: Adam Olszewski
B: Lucjan Decznik
K018478 616007600293610
60.

331

CORVETTE 31 WESTF GER 2008 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: LOVE ME PICTURE XX/MYTENS XX
O: Westmeyer, Rudolf
B: Budde, Winfried
DE 441411924508 104HX31
61.

122

CREEVAGH COOLEY IRL 2008 Mare Bay F: CAMIRO DE HAAR Z
M: DARRAGH FIELD/COLOURFIELD
O: Lindsay & Peter Caldwell
B:
79698 104ES47
62.

57

CUDNA Koń Mały POL 2011 Klacz tarantowata/mk:153 F: DOBRY
M: CZAJKA
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Zenon Konefka
brak 616013530223811
63.

77

CZAKRA SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Lord Star / Lord
M: Czarina / Turbud Quirinus
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K022162 616009530069111
64.

153

CZARUK TRAK POL 2005 Gelding Chestnut F: BRAD
M: /ARAGONIT
O: Juula Reinumägi
B: Marek Romanovski
EE616110205 103GQ59
65.

49

DAFNE SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Dal
M: NN
O: Izabella Littwin
B: Jan Wysocki
Brak
66.

146

DAIQUIRI LA FWB FIN 2009 Gelding Bay F: DUENDECILLO P
M: ARAMEL LA/ADLANTUS AS
O: Ratsastuskeskus Purola Oy
B: Laajan talli
246001H00091434 105HW77
67.

51

DAMONA WLKP POL 2009 Klacz bułana F: ARKTOS
M: DOMINANTA
O: Diana Kania
B: Brak
Brak
68.

108

DANAE MECKL GER 2011 Mare Bay F: DESPERADOS
M: SERAFINA/STEDINGER
O: Brandt, Andreas & Bianca
B: Anders, Ulrike
DE 427270022811 105LP12
69.

20

DAVIS SP POL 2009 Wałach gniada/165 F: FRED
M: DOROTHY
O: VST Group Ltd
B: STANISŁAW KRAJNIK
K014936 POL009520025709
70.

28

DEKS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Absurd
M: Daisy
O: Paula Machałek
B: Brak
Brak
71.

339

DIABOLIQUE RHEIN GER 2008 Mare Bay F: HOFTANZ
M: DAYLIGHT/DREAM OF HEIDELBERG
O: Lennart Nyström Hästuppfödning
B: Wolfgang Scmitz
DE433430170108 104ID29
72.

48

DOMENA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Karbon
M: Dorada
O: Agnieszka Racka
B: stadnina koni Rzeczna
brak
73.

73

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K014288 POL009610219108 104OY31
74.

58

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:135 F: KYDROS
M: DISKRA
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Rafał Paszyński
brak 616013520078713
75.

9

DRAGON SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chery Cordial
M: Doretta Z
O: Daria Wasiołek
B: Derlecki Andrzej
K015439
76.

137

DREN PZHK POL 2003 Gelding Bay F: FIGLARZ (M)
M: DRACHMA (XX)/WOLVER HEIGHTS (XX)
O: Agnieszka Knap
B: SK MIECZOWNICA, MIECZOWNICA (POL)
11166 103HW94
77.

126

EBONY ANGEL HANN GER 2006 Mare Black F: EARL
M: AMARILLA/
O: Kirsi Oksanen
B: Annegret Mueller
276431313808206 105OC03
78.

52

EFRET Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Karbit
M: Etna
O: Wojciech Homa
B: Ryniec Henryk
bak
79.

154

EISREVUE TRAK LTU 2010 Stallion Grey F: EISFREUND
M: CANTA PLIUS/CANTUS ASS
O: Juula Reinumägi
B: Violeta Pliuskiene
EE440102510 105GG68
80.

162

EL COCO KWPN NED 2009 Stallion Bay F: COCONUT GROVE
M: OMMA'S/CONCORDE
O: Van houche Giel Stal Viktory
B: W J Vossen
967171 105EB36
81.

97

EMIR Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: HIndus
M: Elita / Trawers
O: Tomasz Gagaryn
B: -
K020469
82.

309

ENJOY KWPN NED 2009 Mare Grey F: CARTANO
M: NEXT JOEY/HAARLEM
O: Sanne de Jong & M.J. van Zon
B: J.J. KOLDEWIJN, HETEREN (NED) / J. VAN ZON & M. DE JONG, AALSMEER (NED)
528003200909256 104WP05
83.

147

ERB-QUIDAM SWB SWE 2005 Mare Bay F: QUITE EASY
M: ERBDENT/CARDENTO
O: Susanne Orelma-Törmänen
B: SVENSSON JAN
751004040503100 104AG12
84.

142

ERRATA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz siwa F: Tjungske
M: Erotyka
O: Zbigniew Szrejder
B: Stadnina Koni Racot
K015489
85.

140

ETVIH BLR 2009 Stallion Chestnut F: CHROME KUBANI
M: EKOLOGIYA/GRIF
O: Republican olympic equestrian & breeding center
B:
01225 104VI63
86.

139

EVENTING DREAM PZHK POL 2010 Gelding Bay F: EKWADOR
M: RATINA A/RICCIONE
O: Jacek Kowerski
B:
616009640098510 105GD02
87.

334

FANTASTIC FRIEDA HANN GER 2009 Mare Bay F: FOR EDITION
M: PIROLA/PINKUS
O: Jan Auffarth
B: Sonja & Klaus Jungclaus
DE431314001909 105GO36
88.

117

FLY AWAY V/D N.RANCH BWP BEL 2008 Gelding Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: RETINA VAN DE N. RANCH/VOLTAIRE
O: Anna Freskg?rd & William Nilson Fryer
B: DIRK NEVEJANT, HOOGLEDE (BEL)
BEL-W-243069-BWP 103ZU72
89.

128

FOO FIGHTER 3 HOLST GER 2009 Gelding Other F: LANDOS
M: FATINIZZA 8/FOXILAND XX
O: Jankowski, Thorge
B: THOROE CHRISTIAN, HASELUND (GER)
DE 421007092509 104YE26
90.

65

FOR JOY ASK SP POL 2010 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Małgorzata Marcinkowska
B: Zbigniew Lademann
brak
91.

133

FORESTERS CLARA F WESTF GER 2009 Mare Grey F: PR. H. CRISTALLO
M: STUTBUCH 1 SALLY/SIR CHAMBERLAIN
O: Ann-Niina Kiviniitty
B: Walter Förster
DE441411367009 104XU28
92.

99

FORTUNA SP POL 2004 Klacz gniada/168 F: Glückspilz
M: Falanga
O: Karolina Agaciak
B: Święcicki Henryk
K009439 FEI 103UU54
93.

313

FRANKIE DWB DEN 2007 Gelding Black F: FEDERICO XX
M: STALD MEJSES DREAM GIRL/AK'S RUSH
O: PETER FLARUP
B: STALD MEJSE, KJELLERUP (DEN)
208333DW0703663 104CA89
94.

32

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/176 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Fulda /
O: Nikodem Stasik
B:
K014666 616009640093809
95.

82

FURIOSA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Frezja
O: Aleksandra Furgo
B: Ewa Rybicka
K022754
96.

59

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KORDULASIŃSKI ANDRZEJ
K020548 616013661480610
97.

78

GAL Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach gniada F: Stato King
M: Gandawa
O: Hanna Łuczkowska
B: SK Rzeczna
brak
98.

11

GALERIA Hucuł POL 2009 Klacz gniada/kuc: F: Prut
M: Gaja
O: Agata Przybysz
B: xxx
brak
99.

165

GARDA PZHK POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: SK Dobrzyniewo Sp z o.o.
B: SK Dobrzyniewo Sp z o.o.
616009610095511 105PJ48
100.

175

GIOTTO sp POL 2009 G grey F: Caliro
M: Groteska / Eden
O:
B:
K016313
101.

47

GIOTTO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa F: Caliro
M: Groteska
O: szkoła Jazdy Konnej oświata-lingwista
B: brak
brak
102.

132

GRAND SUPREME PZHK POL 2008 Mare Chestnut F: CHEF SUPREME XX
M: GRENLANDIA (SP)/LANDOS (HOLST)
O: Paula Manczak
B: STADNINA KONI RACOT SP. Z O.O., RACOT (POL)
616009610215508 104KU12
103.

74

GRASSI SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Germina / Vittorio
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K019419 616009530345909 105FB50
104.

149

GRYF Z HOLLINA PZHK POL 2001 Stallion Grey F: MATADOR M
M: HUSTAWKA/HOTEL
O: Krzysztof Machula
B: BOSSARD MAGDALENA, POL, POLESIE NOWE (POL)
08074 POL40268
105.

43

HARRIET SP POL 2011 Klacz gniada F: Feniks
M: Holly Song
O: Hathor Artur Skrzynski
B: Filip Falkiewicz
Brak
106.

27

HAWANA-K WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Windsor
M: Hippika
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024254
107.

105

HOPE IT WESTF GER 2003 Male Bay F: HOUSTON
M: DOLLAR GIRL/DYNAMO
O: Nathalie Blomquist
B: Hermann Vollmers
DE441411626903 103AL49
108.

323

HORSEWARE HALE BOB OLD OLDBG GER 2004 Gelding Bay F: HELIKON XX
M: GOLDIGE/NOBLE CHAMPION
O: Klimke, Ingrid & Busacker, Andreas
B: LUECK, DR. MED ROLF (GER)
DE 433330082504 102XY47
109.

319

HUNTERS CHILI IRL 2003 Mare Chestnut F: DESERT KNITGHT **
M: HUNTERS FLEUR/
O: Annicken Jegersberg
B:
29847 104HY92
110.

218

ICE COOL COOLEY IRL 2007 Gelding Grey F: BEACH BALL
M: THE CLASSIC PORSCH/PORSCH
O: SOPHIE HULME
B: WILLIE CRAIG
5329326 105HD44
111.

18

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
O: Artur Biegalski
B: .
K016484 12419
112.

338

IMPERIAL VAN DE HOLTAKKERS BWP BEL 2008 Stallion Bay F: QUIDAM DE REVEL
M: AVA VD HOLTAKKERS/ARGENTINUS
O: Holtrust-Speerstra Catharina & Vanspringel Joris
B: ONNO HOLTRTUST
957531 104LJ58
113.

130

IN PERSONA PZHK 2011 Mare Chestnut F:
M: /
O: Zielonogórski Klub Jezdziecki Przylep-Lotnisko
B:
616007610114011 105MD50
114.

131

JARD PZHK POL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Marcin Kaminski
B: SK Rzeczna
616009600109710 105JT77
115.

171

JASKIER wlkp POL 2005 G bay F: Elaborat
M: Jutrzenka / Baldram
O:
B:
K018030
116.

60

KACPER KUC POL 2012 Wałach srokata/kuc: F: Olaf
M: Kaśka
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Grabiarz Krzysztof
Brak 616 999 59 00156 12130
117.

15

KANOSSA SP POL 2011 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Małgorzata Marcinkowska
B: brak
brak
118.

84

KARINO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Dakron
M: Kasztanka
O: Piotr Kropidłowska
B:
K015264
119.

17

KIAVOJ SP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Convoi
M: Kiara
O: Artur Biegalski
B: .
K016282 POL 009 53 01758 08
120.

45

KOKAINA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/mk:158 F: Armani
M: Kokietka
O: Natalia Kaczorowska
B: Iwona Wawrzyniak
K022310 POL 013 64 00558 08
121.

145

LA LIGA SWB SWE 2006 Gelding Bay F: CAMIELL-FLAMINGO Z
M: LA VIE/ARTIST
O: Nina H Andersson
B: NINA H ANDERSSON (SWE)
04061761 103RE71
122.

161

LACOSTE HOLST GER 2001 Gelding Bay F: LEANDRO
M: ALODRIA/RICARDO
O: Anne-Mari & Irja Vanhanen
B: BERNER BRUNO C/O KAHLKE, NEUENDEICH (GER)
R01-1418 104MB76
123.

33

LADY CORMINT HOL GER 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Cornint /
M: Deichgrefin / Landlord
O: Edyta Dobrowolska
B:
K023756 421000245611
124.

54

LAPONIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/169 F: Palegro
M: Lansada
O: Dorota mueller
B: Nie wiem
K018612
125.

44

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
126.

89

LAUR SP POL 2007 Wałach gniada F: For Keeps / For Pleasure
M: La Jana / Landadel
O: Konrad Pawłowski
B: Ewa Fabińska
K017882 POL009510458207
127.

326

LET'S DANCE 73 HOLST GER 2007 Gelding Bay F: LANCER II
M: STELLA VIII/CONTENDER
O: Loheit, Dörthe & Köhncke, Marina
B: KOEHNCKE HANNO, BADENDORF (GER)
DE 421000317407 103WU85
128.

322

LIBERTINA POL 2009 Mare Bay F: CON SHERRY
M: LIBRA (SP)/WEST (HANN)
O: Anna Manczak
B: SK Bielin
DE456570285109 104SU43
129.

129

LITTLE BEE 3 HOLST GER 2007 Mare Other F: LUCIO SILLA XX
M: NYLETTA/CALETTO I
O: Jankowski, Beeke
B: SCHWARZ-NISSEN ULRIKE, DOLLROTTFELD (GER)
DE 421000368207 103UZ38
130.

67

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
O: Anna Krupska
B: nn
brak
131.

111

LOTA PKZ BWP 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Andrii Ponomarov
B: Andrey Milovanov
056002W00298426 105ML04
132.

41

LOTHAR Typ Szlachetny POL 2010 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Szostak Tomasz
B: NN
K020766 616999530344610
133.

79

LOUDWIG C Hanower GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Lauries Crusador
M: Werena
O: Katarzyna Łajewska
B: Katarzyna Łajewska
K023048
134.

101

LUDWIG 257 Bad-Wü GER 2010 Gelding Bay F: LAUREL
M: PAULINE 66/PAGENO
O: Aldinger, Dieter
B: Aldinger, Cornelia
DE 473730378510 105PB15
135.

113

MADERA PZHK POL 1999 Mare Grey F: ELMERO KWPN
M: MEDYKA/MANGAN XX
O: Waclaw Jendzio
B: STADNINA KONI RACOT SP. Z O.O., RACOT (POL)
09422 POL40497
136.

148

MARCO PZHK POL 2008 Gelding Bay F: CONTENDOR
M: MARSALA/LANDOS II
O: Marcin Orlowski
B:
POL009610216108 105EQ97
137.

173

MAVERICK 2006 F:
M:
O:
B:
138.

22

MIRAŻ KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:144 F: Fikus /
M: Malarka /
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Katarzyna Mażulis
brak
139.

151

MONTE GINO FS DSP GER 2009 Gelding Bay F: MONTE BELLINI
M: GINGER/LEOPARDSTOWN XX
O: Reemtsma, Martina
B: Schulze, Matthias
DE 456570343609 105BT33
140.

16

NABLA SP POL 2011 Klacz gniada F: Marino
M: Blabla
O: Małgorzata Marcinkowska
B: Zbigniew Lademann
brak
141.

36

NARKOS SP POL 2005 Wałach kara F: Grikos
M: Narusa
O: Falkiewicz F
B: Lesner M
K014324
142.

55

NEREIDA Czysta Krew Arabska POL 2006 Wałach siwa/mk: F: Eurykles
M: Niwa
O: Oświata Lingwista
B: Oświata Lingwista
Brak
143.

303

NEWELL HANN GER 2008 Gelding Grey F: NEWCOMER
M: SERVE WELL/SHERLOCK HOLMES
O: Hohnfeldt, Beate
B: Beate Hohnfeldt
DE 431316916708 104NE78
144.

306

NEXXUS HANN GER 2006 Gelding Grey F: NOBRE XX
M: RENAISSANCE/RABINO
O: Marta Kosik
B: Kelpe, Dieter
DE 431311328906 103MA96
145.

134

NOSTALGIA PZHK POL 2009 Mare Chestnut F: RABIATOS Z
M: NABARWIA/UNOAPRILE
O: Ann-Niina Kiviniitty
B: STADO OGIERÓW STAROGARD GDANSKI, RZECZNA (POL)
616009600113009 104QW12
146.

14

OBERON SP POL 2005 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Małgorzata Marcinkowska
B: brak
brak
147.

136

OKTAWA PZHK POL 2010 Mare Bay F: MADISON
M: ORIOLA/CABROL
O: Lukasz Klebba
B:
616009640024910 105GB87
148.

72

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada/166 F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K021345 616009530069011 105EZ02
149.

95

ORDON SP POL 2002 Klacz gniada F: Turbund Quirinus
M: Oriola
O: Aleksandra Dyk
B: SK Nowielice
brak
150.

159

ORIESKA PZHK POL 2007 Mare Bay F:
M: /
O: Dark-Pol Dariusz Sopinski Agnieszka Sopinska Sp. j.
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
11354 105JJ00
151.

85

ORINOKO SP POL 2010 Wałach inna/175 F: New World
M: Orieva
O: Magdalena Wilkowska
B: Michał Niczyporuk
K020385 616009530321210
152.

23

ORION-K WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada/178 F: Windsor
M: Omega-K
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
brak
153.

169

PASTORAŁKA WLKP POL 2006 Klacz siwa F: Helanis / Cantanis
M: Pika / Pergamon
O: Edmund Lazarewicz
B: SK Plękit
K012233 616007600150706 104QU84
154.

332

PENNSYLVANIA 28 HANN 2000 Mare Bay F: PIK L.
M: WINONA/WALDSTAR XX
O: Eckl Wolf-Dieter
B: Haack Carsten Dr.
DE 431316715600 GER43528
155.

335

PETITE DAME HANN GER 2001 Mare Bay F: PRINCE THATCH XX
M: DAVINA/DAVIGNON
O: Gestüt Heidhügel
B: Brinkmann, Johannes
DE 431317022501 102QY61
156.

307

PIZARRA 28 50 AA ESP 2008 Mare Bay F: TRESOR DU RENOM
M: ITALIA/
O: JOSE CA?EDO ANGOSO
B:
- 104KI36
157.

86

PL NEMO Kuc Walijski POL 2004 Ogier siwa/kuc:127 F: Baroko
M: Polle Gru Naomy
O: Magdalena Wilkowska
B: Magdalena Kiełbasińska
B POL 013611015204
158.

176

PŁENTA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chery Cordial
M: Parada
O: Katarzyna Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
brak
159.

305

PRAESTEGAARDENS LEOPOLD DWB DEN 2006 Gelding Chestnut F: LONDONDERRY
M: PRAESTEGAARDENS ATHENE/TEMPLE WIND XX
O: Hans Bauer
B: KURTH CARLSSON, GRENAA (DEN)
32387 103QL24
160.

100

PRIMERA SP POL 25.03.3002 Klacz kasztanowata/168 F: Rubin
M: Prakseda
O: Grela Krzysztof
B: Joanna Jagoda
K013777
161.

320

PRIOR'S CABBO DWB DEN 2003 Gelding Bay F: COME BACK II
M: REGINA PORSB?L/LAGANO
O: TOBIAS J?RGENSEN
B: LINDA OG JOHANNES ORBESEN, NOERRE ASMINDRUP (DEN)
208333200302496 104LG02
162.

8

PROKAZ SP POL 2009 Wałach gniada/176 F: DURYT
M: PROMESA
O: RENATA OSIECKA
B: JAROSZEWSKI ARKADIUSZ
BRAK 616009530267209
163.

102

QUEENY 88 OLDBG GER 2010 Mare Bay F: QUATTRO 7
M: IRISH ROSE 4/BALBOA
O: Spethmann, Jutta
B: Spethmann, Jutta & Michael
DE 433331041810 105IA22
164.

118

QUINTON 14 HANN GER 2008 Gelding Chestnut F: QUICKSILBER (BRDBG)
M: AZUMA (HANN)/AMERIGO VESPUCCI (XX)
O: Julia Gillmaier
B: Dieter Otto
DE431319664408 105EP82
165.

308

QUITE SURVIVOR SWB SWE 2005 Gelding Bay F: QUITE EASY I
M: FLICKAN/LABRADOR 588
O: Mathilda Berg
B: ANETTE BERG & SARA PERSSON, FÄRLÖV (SWE)
04052581 103TQ13
166.

35

RADON SP POL 2001 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Statkiewicz
B:
K007066 POL999611113501
167.

158

RARASHEK DSP GER 2008 Gelding Chestnut F: RIVERO II (BAY)
M: ROMANZE (BAY)/RASSO (WESTF)
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
DE481810115108 104YN63
168.

141

RESKATOR BLR 2008 Gelding Other F: KAPRAL
M: ROGNEDA/GRIF
O: Repablican Olympic equestrian& breeding centre
B:
01254 104KI63
169.

150

RICARDO GER 2008 Gelding Other F:
M: /
O: TOV Myslyvs'ke gospodarstvo Zubr
B:
702959 104OY40
170.

138

RINUS KWPN NED 1998 Gelding Bay F: FRUHLINGSHAFT
M: KAROLA/ZERES
O: Michal Knap
B: W. FLINKERT, ZUIDWOLDE DR (NED)
01 98.06583 NED42527
171.

56

ROKI NN POL 2013 Wałach tarantowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Oświata Lingwista
B: Brak
Brak
172.

64

RONIN SP POL 2004 Wałach F: Helanis / Cantanis
M: Regina / Elpar
O:
B:
K011761
173.

328

SAMOURAI DU THOT SF FRA 2006 Gelding Bay F: MILOR LANDAIS
M: MELITOS DU THOT/FLIPPER D'ELLE
O: DOKR
B: M. JEAN-FRANCOIS NOEL, REVILLE (FRA)
FRA00106245937M 103SX97
174.

24

SAWANNA-K SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Windsor
M: Salamanka
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024316
175.

316

SCIPIO S HANN GER 2002 Gelding Bay F: SUNLIGHT XX
M: GOLDA/GOLDFINGER
O: Gerken, Rebecca-Juana
B: Sentker, Herma
DE 431 316786902 102QZ41
176.

120

SEWARION DSP GER 2006 Gelding Other F: STARGATE
M: PALOMA/PARADEMARSCH
O: Gunzenhäuser, Liv Elin
B: Zühlsdorf, Gita
DE 451510515106 104WY34
177.

109

SEXTA Z TRAK GER 2009 Mare Other F: GRAFENSTOLZ
M: SINA IV/SIXTUS
O: Zimmermann, Christoph
B: Zimmermann, Christof
DE 409090037609 104YR01
178.

143

SGT. PEPPER SWE 2008 Gelding Bay F:
M: /
O: Lars Christensson & Lena Lidén
B: Lars Christensson
60080744 105GV84
179.

124

SHJABRINA DEN 2006 Mare Bay F: GRAFENSTOLZ
M: SHJA-NIRAK/BLUE HORS HERTUG
O: MIA HASTRUP
B:
208333200602774 104DD17
180.

336

SHY BOY CZE 2008 Gelding Bay F: SCATER
M: SECRET TREASURE/DILUM
O: Pawel Sniegucki
B: Czech Republic
12232 104KU53
181.

123

SLIGO FORTUNUS ISH IRL 2007 Mare Grey F: UNKNOWN
M: CTS LUCK PENNY/HERITAGE FORTUNUS
O: Med Hjärta AB
B: James Brennan
372414004824787 104CT47
182.

333

SO IS ET WESTF GER 2003 Gelding Other F: SUNLIGHT XX
M: ROTESSA/ROTARIER
O: DOKR u. Padmos, Maracellis
B: Padmos, Marcelis
DE 441411766203 102RZ50
183.

29

SPEED OF SOUND SP POL 2006 Wałach gniada F: Regon
M: Santeria
O: Weronika Czarnecka
B: Mieczysław Chomiak
K014887
184.

157

STRATEG BLR 2007 Gelding Black F: SPORT XX
M: GEBA/BARIN
O: Minsk region olympic reserv equestrian centre
B:
00926 104AO86
185.

25

SURPRISE Angloarab POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Buran z Regula
M: F-Troop
O: Monika Puchalska
B: Jeanette Eng
BRAK
186.

304

TACTIC 4 ISH IRL 2001 Gelding Bay F: CULT HERO
M: KILCOTTY QUINSEY/GOLDEN TRUMP
O: Spethmann, Jutta + Michael
B: Maguire, Bryan
IRL414004038666 GER45513
187.

223

TIBERIUS 20 TRAK GER 2006 Gelding Black F: TITULUS
M: TARASKA/BEG XX
O: Jankowski, Beeke
B: Diepenkofen
DE 409090195306 103LV37
188.

112

TILDA V SWB SWE 2005 Mare Bay F: ORESTUS
M: GENEVIV/SWIFT
O: Maarit Cederberg
B: LIV & RAGNAR PETTERSSON (SWE)
04053135 103GH78
189.

21

TIM KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:144cm F: Durello Top
M: Tina
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Dominik Gronet
brak
190.

104

TIPPHEX SWB SWE 2004 Male Bay F: CHESS
M: HEXAGON/PENTAGON (EX PASPARTOUT)
O: Marita Böhn Söderqvist and Ulrika Bladh
B: Marita Böhn
04042896 105GX08
191.

80

TOPAZ Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/mk: F: ROSENHOF MASSINO
M: THALIA VON UDA
O: Arkadiusz Szóstak
B: Benz Romuald
brak
192.

42

UNIQUE LADY Holsztynska POL 2004 Klacz gniada F: Carpaccio
M: Nightingale
O: Hathor Artur Skrzynski
B: brak
K008693
193.

68

VENTO Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach siwa F: Lion's Call
M: Valea / Stato King
O: J.Erbel
B: Aleksandra Żyłkowska
K020594
194.

164

VESICA SWB 2010 Mare Bay F: AMPERE
M: WILHELMIENTJE/WOLKENTANZ
O: Lena Nyström
B: Lena Nyström
SE04102817 105OR31
195.

163

VINO HANN GER 2010 Gelding Chestnut F: VALENTINO
M: EARLY/ESPRI
O: Repablican olympic equestrian & breeding centre
B:
01429 104XQ03
196.

135

WAAKSYN DENISE TRAK GER 2008 Mare Bay F: GRAFENSTOLZ
M: WINDFEE II/ALBARRANO
O: Wilhelmiina Rantanen
B: Sonja Leskinen
DE409090059308 104KT58
197.

314

WANSKJAERS CARLSSON HOLST GER 2005 Gelding Bay F: CASADO
M: BOTANIK/CALYPSO II
O: Brüggemann Dirk & Annette / Christoffer Forsberg
B: CHRISTIANSEN RAINER, MAASBUELLFELD (GER)
DE421000041805 103PC44
198.

325

WEISSE DUENE HOLST GER 2009 Mare Grey F: CLARIMO
M: ESPRIT V/ROMINO
O: Drache, Marion & Klimke, Ingrid
B: KOEHNCKE HANNO, BADENDORF (GER)
DE 421000227809 104PW36
199.

81

WENUS KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc: F: Apel
M: Wika
O: Arkadiusz Szóstak
B: Jerzy Brzozowy
brak POL 013 66 11210 08
200.

38

WERONKA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc: F: ww
M: bb
O: Tomasz Warzkiewicz
B: nn
brak
201.

34

WIARUS WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Vascouel / Casco
M: Wektra / Rywal
O: Julia Bieganowska
B: Marek Markiewicz
K016850 616007640064507 104WD72
202.

88

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello
M: Westa
O: Agata Piastowska
B: Stelmaszyk
K013815
203.

174

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada F: Kastello
M: Westa
O: Agata Piastowska
B: Stelmaszyk
K013815
204.

66

WRÓŻBITA SP POL 2011 Wałach gniada F: Nimroj D
M: Wróżbitka
O: Sławomira Lewandowska
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
K020755
205.

3

ZAMELUS W KWPN NED 2004 Ogier gniada F: Namelus R / Concorde
M: Geranda / Astronaut
O: Paulina Endraszka
B:
K009562 5280030407591 103QV80
206.

75

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
Rider Club
Competition
Prize
Agaciak Karolina Otomiński KJ Tabun
30
SUM:
30.00
Akulich Andrej Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
20
20
30
SUM:
70.00
Bach Dominika Sopocki KJ
240
140
SUM:
380.00
Benitez Valle Esteban ESP
20
SUM:
20.00
Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
30
30
SUM:
60.00
Bieganowska Julia JKS Tornado Szczecin
150
SUM:
150.00
Bieniek Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Bölting Vanessa GER
10
SUM:
10.00
Chrzan Monika KJ Nad Stropną
30
SUM:
30.00
Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
30
80
140
SUM:
250.00
Dobrowolska Martyna bpk
160
SUM:
160.00
Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
10
SUM:
10.00
Freskgard Anna SWE
20
SUM:
20.00
Golisz Waldemar JKS Agro-Pol Trzebiatów
30
SUM:
30.00
Gołek Karolina UKJ Neksico Karlino
170
SUM:
170.00
Grzywacz Jacek Pomorska LJ w Dziemianach
30
400
400
100
90
190
240
180
100
50
50
60
SUM:
1890.00
Jarząbkiewicz Julia Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Joszczak Zuzanna Klub Jeździecki Turze
190
60
SUM:
250.00
Kaczorowska Natalia UKJ Neksico Karlino
30
SUM:
30.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
30
110
SUM:
140.00
Klebba Natalia KJ Arpav
30
SUM:
30.00
Klimke Ingrid GER
200
SUM:
200.00
Końko Julia bpk
10
SUM:
10.00
Koszewska Paulina Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Krasucka Julia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
50
70
SUM:
120.00
Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
240
SUM:
240.00
Krzyżyńska Michalina KJ-Skok AgroFood-Grabowiec
30
260
30
140
200
SUM:
660.00
Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
30
30
SUM:
60.00
Ledzion Marta SKJ SOPOT
100
SUM:
100.00
Lewandowska-Bachoń Laura LKS Nadwiślanin Kwidzyn
20
SUM:
20.00
Lewandowski Aleksander OSK Lipce
60
SUM:
60.00
Littwin Izabella Brak
10
SUM:
10.00
Loose-Kulinkowska Katarzyna Stado Ogierów Starogard Gdański
250
SUM:
250.00
Marcinkowska Małgorzata Pomorska Liga Jezdziecka
300
600
SUM:
900.00
Milewska Julia Sopocki KJ
30
SUM:
30.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
300
160
30
SUM:
490.00
Mrozińska Monika Otomiński Klub Jeździecki Tabun
40
150
SUM:
190.00
Narloch Wiktoria PLJ
20
200
30
SUM:
250.00
Nilsson Fryer William SWE
10
SUM:
10.00
Olejniczak Julia KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
30
SUM:
30.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
30
40
30
320
300
400
SUM:
1120.00
Piastowska Agata Pomorska Liga Jeździecka
20
150
60
SUM:
230.00
Plekan Petr UKR
10
SUM:
10.00
Podbielska Daria Brak
300
SUM:
300.00
Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
30
SUM:
30.00
Ramczyk Emilia JKS Senny
100
SUM:
100.00
Rudnicka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
40
30
SUM:
70.00
Rychert Adrianna BPK
10
SUM:
10.00
Siltakorpi Sanna FIN
150
400
SUM:
550.00
Skrzyńska Katarzyna KJ Arpav
500
700
20
20
SUM:
1240.00
Sniegucki Ksawery POL
10
SUM:
10.00
Szmelczyńska Julia Bez przynależności klubowej
10
SUM:
10.00
Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
50
70
30
SUM:
150.00
Trzcińska Adrianna Pomorska Liga Jeździecka
30
20
SUM:
50.00
Viklund Therese SWE
10
SUM:
10.00
Warszawski Pawel POL
10
SUM:
10.00
Wilkowska Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Wintoch Maria Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Wnuczko Marcin Pomorska Liga Jeździecka
30
SUM:
30.00
Wojtal Julia KJ,,Bertyn- Piastowo
20
SUM:
20.00
Woźniak Anna Otomiński Klub Jeździecki TABUN
30
SUM:
30.00
Woźniak Izabela Neksico Karlino
40
SUM:
40.00
Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy Senny
230
70
210
70
280
240
110
230
220
SUM:
1660.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Osowiecka Julia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-08
2
2017-10-08
2017-10-08
Agaciak Karolina
Otomiński KJ Tabun
FORTUNA (99)
2017-10-07
13
30
2017-10-07
40
2017-10-08
36
2017-10-08
18
Akulich Andrej
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
ORION-K (23)
2017-10-08
17
20
2017-10-08
35
2017-10-08
43
2017-10-08
11
30
2017-10-08
46
2017-10-08
17
MAVERICK (173)
2017-10-08
33
2017-10-08
16
Antoniak Julia
Pomorska Liga Jeździecka
2017-10-08
39
2017-10-08
29
Bach Dominika
Sopocki KJ
2017-10-07
15
2017-10-07
240
LION (121)
2017-10-07
9
2017-10-07
2
LAMBI (122)
2017-10-07
3
140
2017-10-07
6
Biegalska Iga
Sopocki Klub Jeździecki
KIAVOJ (17)
2017-10-07
39
2017-10-07
9
30
2017-10-08
27
2017-10-08
30
IKAR (18)
2017-10-07
37
2017-10-07
25
2017-10-08
25
2017-10-08
14
30
Bieganowska Julia
JKS Tornado Szczecin
WIARUS (34)
2017-10-07
10
2017-10-08
4
150
Bieniek Magdalena
Sopocki Klub Jeździecki
2017-10-07
12
30
2017-10-07
27
Chełchowska Helena
Pomorska Liga Jeździecka
GODECJA (140)
2017-10-07
53
2017-10-07
34
2017-10-08
30
2017-10-08
47
Chojnacka Nadia
BPK
G'MEDYK (59)
2017-10-08
3
Chrzan Monika
KJ Nad Stropną
2017-10-07
20
30
2017-10-07
2017-10-08
2017-10-08
Chrzanowska Anna
VitaSport Brachlewo
2017-10-07
32
2017-10-08
41
Ciuba Karolina
Pomorska Liga Jeździecka
DAMONA (51)
2017-10-07
1
2017-10-07
1
Czarnecka Weronika
Pomorska Liga Jeździecka
DEKS (28)
2017-10-08
16
2017-10-08
47
Czarnecki Dawid
KJ SO Starogard Gdański
JASKIER (110)
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-08
19
DROSERA (111)
2017-10-07
11
30
2017-10-07
22
2017-10-08
5
80
2017-10-08
23
2017-10-07
19
2017-10-08
3
140
2017-10-07
7
2017-10-07
4
2017-10-08
14
Czub Zuzanna
OJK Mierzeja
WENUS (81)
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-08
3
2017-10-08
Dębowska Dominika
KJ LIPNIK
PROKAZ (8)
2017-10-08
6
2017-10-08
10
2017-10-08
Dobrowolska Martyna
bpk
2017-10-07
51
2017-10-07
3
160
2017-10-08
26
2017-10-08
24
Dyk Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
ORDON (95)
2017-10-08
25
2017-10-08
BIANOLA (96)
2017-10-08
7
2017-10-08
Endraszka Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
2017-10-07
13
2017-10-07
8
2017-10-08
12
Erbel Julia
bpk
VENTO (68)
2017-10-07
25
2017-10-07
1
2017-10-08
29
2017-10-08
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
PŁENTA (176)
2017-10-08
45
2017-10-08
44
Flieger Helena
Bez przynależności klubowej
DOMENA (48)
2017-10-07
1
2017-10-07
17
Gagaryn Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
EMIR (97)
2017-10-07
59
2017-10-07
2017-10-08
23
2017-10-08
Gawkowska Nina
Pomorska Liga Jeździecka
2017-10-07
40
2017-10-07
2017-10-08
2017-10-08
56
Golisz Waldemar
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2017-10-07
1
2017-10-07
34
2017-10-08
3
2017-10-08
28
IRON (126)
2017-10-07
1
2017-10-07
31
2017-10-08
6
2017-10-08
10
30
Gołek Karolina
UKJ Neksico Karlino
ROKSANA (136)
2017-10-07
21
2017-10-07
17
2017-10-08
3
170
2017-10-08
19
Górska Anna
Sopocki KJ
2017-10-08
23
2017-10-08
Grela Aleksandra
VitaSport Brachlewo
PRIMERA (100)
2017-10-07
24
2017-10-07
43
2017-10-08
29
2017-10-08
28
Grzybowska - Skrodzka Anna
JKS SENNY
2017-10-07
1
2017-10-07
1
Grzywacz Jacek
Pomorska LJ w Dziemianach
OLSTAR (72)
2017-10-07
19
30
2017-10-07
32
2017-10-08
52
2017-10-08
15
2017-10-07
1
400
2017-10-07
3
2017-10-08
1
400
2017-10-08
2
GRASSI (74)
2017-10-07
4
100
2017-10-07
17
2017-10-08
4
90
2017-10-08
13
2017-10-07
2
190
2017-10-07
3
240
2017-10-08
2
180
2017-10-08
8
ARNAT (76)
2017-10-07
26
2017-10-07
16
2017-10-08
7
2017-10-08
7
CZAKRA (77)
2017-10-07
4
100
2017-10-07
6
50
2017-10-08
7
50
2017-10-08
5
60
Jachlewska Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2017-10-07
49
2017-10-07
2017-10-07
15
Jackiewicz Monika
Klub Jeździecki Jackiewiczów
CAPRIOLE (132)
2017-10-07
19
2017-10-07
12
2017-10-08
19
2017-10-08
9
Januszewska Dominika
BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
EFRET (52)
2017-10-08
9
2017-10-08
Jarząbkiewicz Julia
Sopocki KJ
BRAGO (94)
2017-10-07
42
2017-10-07
26
2017-10-08
19
20
2017-10-08
31
Joszczak Zuzanna
Klub Jeździecki Turze
PASCAL D (139)
2017-10-07
2
190
2017-10-07
23
2017-10-08
6
60
2017-10-08
39
Kaczorowska Natalia
UKJ Neksico Karlino
KOKAINA (45)
2017-10-07
1
2017-10-07
14
30
2017-10-08
2017-10-08
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-10-07
10
30
2017-10-07
24
2017-10-08
4
110
2017-10-08
10
Karaszewska Lena
BPK
WERONKA (38)
2017-10-07
1
2017-10-07
1
Kiedrowska Agnieszka
JKS Karolewko
MIRAŻ (22)
2017-10-08
11
2017-10-08
Klebba Natalia
KJ Arpav
ARIANA (87)
2017-10-07
14
2017-10-07
20
2017-10-08
13
30
2017-10-08
15
Końko Julia
bpk
OBERON (14)
2017-10-07
1
2017-10-07
1
Kostrzewa Klara
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2017-10-07
14
2017-10-07
18
2017-10-08
5
2017-10-08
4
Koszewska Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
RONIN (64)
2017-10-07
60
2017-10-07
27
2017-10-08
18
20
Kozłowska Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
CUDNA (57)
2017-10-08
18
2017-10-08
KACPER (60)
2017-10-08
1
2017-10-08
Krasucka Julia
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
2017-10-07
6
50
2017-10-07
5
70
2017-10-08
24
2017-10-08
38
Kropidłowska Marta
Pomorska Liga Jeździecka
KARINO (84)
2017-10-07
1
240
2017-10-07
22
Krupska Anna
JKS NEKSICO KARLINO
CALIDA (137)
2017-10-07
13
2017-10-07
21
2017-10-08
36
2017-10-08
17
Krzyżyńska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
BRYLANT (46)
2017-10-07
38
Krzyżyńska Michalina
KJ-Skok AgroFood-Grabowiec
CRISTIANO (114)
2017-10-07
10
30
2017-10-07
1
260
2017-10-08
38
2017-10-08
9
30
2017-10-07
1
2017-10-07
3
140
2017-10-08
1
2017-10-08
2
200
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (150)
2017-10-07
12
30
2017-10-07
2017-10-08
11
30
2017-10-08
Kucharska Marta
bez przynależności klubowej
CONAN 1 (167)
2017-10-08
7
2017-10-08
Kwintkiewicz Pola
bpk
TULIPAN (144)
2017-10-07
1
2017-10-08
14
Ledzion Marta
SKJ SOPOT
BABETTE (53)
2017-10-07
1
2017-10-07
25
2017-10-08
15
2017-10-08
Lenckowska Anna
OJK Mierzeja
TOPAZ (80)
2017-10-07
1
2017-10-07
17
2017-10-08
4
2017-10-08
Lenczewska Martyna
Brak
BRYLANT (30)
2017-10-08
8
2017-10-08
2017-10-08
24
Leśniewska Anna
Sopocki Klub Jeździecki
HEBANA (147)
2017-10-07
43
2017-10-07
2017-10-08
48
2017-10-08
Lewandowska Julia
brak
BRYLANT (30)
2017-10-07
25
GIOTTO (175)
2017-10-08
20
Lewandowska-Bachoń Laura
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
LOLIPOP (131)
2017-10-07
49
2017-10-07
2017-10-08
20
20
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
2017-10-07
25
2017-10-07
6
60
2017-10-08
22
2017-10-08
16
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (148)
2017-10-07
1
2017-10-07
54
2017-10-08
9
2017-10-08
Littwin Izabella
Brak
DAFNE (49)
2017-10-07
34
2017-10-07
25
Loose-Kulinkowska Katarzyna
Stado Ogierów Starogard Gdański
DANJAZZ (117)
2017-10-07
36
2017-10-07
42
2017-10-08
1
250
2017-10-08
25
Łajewska Katarzyna
KJ Turze
2017-10-07
56
2017-10-07
39
Łazuka Wiktoria
niezrzezona
NABLA (16)
2017-10-07
2017-10-07
1
Majewska Justyna
Pomorska Liga Jeździecka
JASKIER (171)
2017-10-08
26
Marcinkowska Małgorzata
Pomorska Liga Jezdziecka
BERGAMO (13)
2017-10-07
25
2017-10-07
25
2017-10-08
28
2017-10-08
2017-10-07
37
2017-10-07
1
2017-10-08
14
Matuszak Joanna
AKJ Trójmiasto
DRAGON (145)
2017-10-07
1
2017-10-07
2017-10-07
2017-10-08
8
2017-10-08
58
Meloch Agnieszka
niezrzeszona
KANOSSA (15)
2017-10-07
21
2017-10-07
23
Mielnik Wiktoria
bbk
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-08
2
2017-10-08
Miler Monika
brak
GAL (78)
2017-10-08
10
2017-10-08
Milewska Julia
Sopocki KJ
NIKIFOR (106)
2017-10-07
17
30
2017-10-07
2017-10-08
50
2017-10-08
KARLSSON (107)
2017-10-07
28
2017-10-07
28
2017-10-08
32
2017-10-08
42
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ZET BLUE (151)
2017-10-07
11
2017-10-08
2
300
FOR VITO (152)
2017-10-07
4
160
2017-10-08
9
Hastati (153)
2017-10-07
21
30
2017-10-07
2017-10-08
21
2017-10-08
33
2017-10-07
15
2017-10-07
2017-10-08
20
Mrozińska Monika
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
CADY (70)
2017-10-07
7
40
2017-10-07
17
2017-10-08
3
150
2017-10-08
Narloch Wiktoria
PLJ
DANTE (128)
2017-10-07
22
2017-10-07
2017-10-08
9
30
2017-10-08
37
Niziołek Zuzia
brak
ROKI (56)
2017-10-07
8
2017-10-07
1
Nowak Klaudia
ukj neksico karlino
ARNIKA (7)
2017-10-07
1
2017-10-07
33
2017-10-08
22
2017-10-08
45
Olczak Andżelika
Brak
GIOTTO (47)
2017-10-07
1
2017-10-08
12
2017-10-08
Olejniczak Julia
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
BASTION (83)
2017-10-07
16
30
2017-10-07
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
CORTEZ (62)
2017-10-07
9
30
2017-10-07
7
40
2017-10-08
8
30
2017-10-08
13
2017-10-07
2
320
2017-10-07
1
300
2017-10-08
1
400
Ośmiałowska Wiktoria
BPK
PL NEMO (86)
2017-10-07
2017-10-07
Paliga Sara
Pomorska liga jeździecka
LAPONIA (54)
2017-10-07
39
2017-10-07
58
Parolczyk Agata
BPK
G'MEDYK (59)
2017-10-08
2
Pawłowski Konrad
KJ Arpav Gdańsk
LAUR (89)
2017-10-07
9
2017-10-07
12
2017-10-08
6
2017-10-08
3
Piastowska Agata
PLJ
CARMEN (93)
2017-10-07
25
2017-10-07
1
2017-10-08
12
Piastowska Agata
Pomorska Liga Jeździecka
2017-10-07
52
2017-10-07
2017-10-08
14
20
2017-10-08
WIZARD M (174)
2017-10-08
3
150
2017-10-08
6
60
Piesik Katarzyna
Sopocki Klub Jeździecki
INDYKCJA (149)
2017-10-07
25
2017-10-07
1
2017-10-07
35
2017-10-07
2017-10-08
49
2017-10-08
Pieszak Magdalena
KJ Bertyn Piastowo
2017-10-08
1
2017-10-08
22
Plata Emilia
bpk
KANOSSA (15)
2017-10-08
5
2017-10-08
Przytarska Julia
Brak
GIOTTO (47)
2017-10-07
1
Puścikowski Marcin
Pomorska Liga Jeździecka
2017-10-07
15
30
2017-10-07
2017-10-08
40
2017-10-08
GALON (161)
2017-10-07
20
2017-10-07
11
2017-10-08
20
2017-10-08
22
Racka Agnieszka
Sopocki Klub Jeździecki
2017-10-07
16
2017-10-08
21
CONAN 1 (167)
2017-10-07
1
Ramczyk Emilia
JKS Senny
DONHUAN (124)
2017-10-07
1
2017-10-07
4
100
Rezmer Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
DAVIS (20)
2017-10-07
55
2017-10-07
2017-10-08
53
2017-10-08
34
Rezmer Wiktoria
Sopocki KJ
SILVAN (138)
2017-10-07
18
2017-10-07
14
2017-10-08
10
Rogala Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
ARMANI (39)
2017-10-07
48
2017-10-07
18
2017-10-08
26
Rudnicka Weronika
Pomorska Liga Jeździecka
RAMBO (162)
2017-10-07
23
2017-10-07
33
2017-10-08
7
40
2017-10-08
12
30
Rychert Adrianna
BPK
2017-10-07
2017-10-07
Rychert Adrianna
BPK
BOLIVAR (12)
2017-10-08
2017-10-08
Rykowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
CANDILLO (118)
2017-10-07
57
2017-10-07
38
2017-10-08
54
2017-10-08
48
Rzepkowska Maria
Jedziecki Klub Sportowy Karolewko
TIM (21)
2017-10-08
21
2017-10-08
57
Rzońca Zuzanna
PLJ
TULIPAN (144)
2017-10-07
1
2017-10-08
13
Skrzyniarz Seweryn
Niezrzeszony
2017-10-07
24
2017-10-07
8
2017-10-08
21
Skrzyńska Katarzyna
KJ Arpav
2017-10-07
26
2017-10-07
27
2017-10-08
15
20
2017-10-08
HARRIET (43)
2017-10-07
1
2017-10-07
38
2017-10-08
27
2017-10-08
Sochaj Natalia
SARBSK POD DĘBAMI
BELLA (71)
2017-10-07
34
2017-10-07
41
2017-10-08
5
2017-10-08
2017-10-08
Spyra Dorota
bpk
FIGIEL (165)
2017-10-07
20
Staroniewicz Karolina
Pomorska Liga Jeździecka
DOX (58)
2017-10-08
17
2017-10-08
Stasik Maja
bpk
FUKS (32)
2017-10-07
35
2017-10-07
10
2017-10-08
Stromska Angelika
Stajnia z pasją Zamek Rzucewo
2017-10-08
17
2017-10-08
Surma Julia
NABLA (16)
2017-10-08
16
2017-10-08
Suszek Hanna
ukj neksico karlino
LIZA (67)
2017-10-07
1
2017-10-07
1
2017-10-08
15
2017-10-08
Synoradzka Zofia
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2017-10-07
44
2017-10-07
44
2017-10-08
37
2017-10-08
Szmelczyńska Julia
Bez przynależności klubowej
EFRET (52)
2017-10-07
1
2017-10-07
1
Szopa Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
2017-10-07
25
2017-10-07
18
30
2017-10-08
13
2017-10-08
51
Szostak Iga
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
RADON (35)
2017-10-08
23
LOTHAR (41)
2017-10-08
42
2017-10-08
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2017-10-07
25
2017-10-07
13
2017-10-08
6
50
2017-10-08
15
ERRATA (142)
2017-10-07
5
70
2017-10-07
8
30
2017-10-08
32
2017-10-08
12
Trzcińska Adrianna
Pomorska Liga Jeździecka
FURIOSA (82)
2017-10-07
11
30
2017-10-07
2017-10-08
12
20
2017-10-08
Wasilewska Katarzyna
UKJ Neksico Karlino
NAGATO (130)
2017-10-07
1
2017-10-07
29
2017-10-08
4
2017-10-08
44
Wasiołek Daria
PLJ
DRAGON (9)
2017-10-08
46
2017-10-07
46
2017-10-07
2017-10-07
Wilkowska Magdalena
Sopocki Klub Jeździecki
ORINOKO (85)
2017-10-07
2017-10-07
47
2017-10-08
16
20
2017-10-08
34
Wilkowska Natalia
BPK
PL NEMO (86)
2017-10-07
1
2017-10-08
11
2017-10-08
Wintoch Maria
Sopocki Klub Jeździecki
WAWRZYN (146)
2017-10-07
8
30
2017-10-07
31
2017-10-08
31
2017-10-08
40
Wnuczko Marcin
Pomorska Liga Jeździecka
TANGO (101)
2017-10-07
41
2017-10-08
10
30
Wojtal Julia
KJ,,Bertyn- Piastowo
Bałkan (168)
2017-10-08
18
2017-10-08
13
20
2017-10-08
Wojtkiewicz Zosia
brak
NEREIDA (55)
2017-10-07
17
2017-10-07
21
2017-10-07
34
Woźniak Anna
Otomiński Klub Jeździecki TABUN
NARKOS (36)
2017-10-08
8
30
2017-10-08
27
Woźniak Izabela
Neksico Karlino
ORBITAL (135)
2017-10-07
29
2017-10-07
7
40
2017-10-08
11
2017-10-08
11
Woźniak Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
2017-10-07
2017-10-07
2017-10-08
55
2017-10-08
Wydrowska Aleksandra
Pomorska LJ w Dziemianach
CASE (116)
2017-10-07
16
2017-10-07
19
2017-10-08
8
Zalewska Monika
brak
GALERIA (11)
2017-10-07
2017-10-07
7
Zielonka Piotr
Jeździecki Klub Sportowy Senny
DACCOR (155)
2017-10-07
45
2017-10-07
2017-10-07
2017-10-08
35
2017-10-08
43
AVANKA (156)
2017-10-07
30
2017-10-07
23
2017-10-08
2
230
2017-10-08
14
ARAK (157)
2017-10-07
30
2017-10-07
37
2017-10-08
5
70
2017-10-08
49
2017-10-07
2
210
2017-10-07
5
70
2017-10-08
1
280
2017-10-08
18
CADORO (159)
2017-10-07
1
240
2017-10-07
5
110
2017-10-08
1
230
2017-10-08
3
220
Żygowska Zuzanna
Klub Jeździecki ARPAV
2017-10-07
36
2017-10-08
41

Number of Riders: 167

Number of Horses: 206

The sum of prizes: 13 190.00

Competition results developed by: Hipodrom Sopot
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-012014-1, Hipodrom Sopot Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl