Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Halowe Mistrzostwa Pomorza w skokach

26-28.02.2021

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
167 ACCEPTED 2021-02-24 11:23:19
2021-02-23 20:31:24
Michał Hycki MOONSHINE
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 2/N/N zwkły
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 21/N/N zwykły
166 ACCEPTED 2021-02-25 14:46:54
2021-02-23 19:57:13
Valeriia Chebotar JANICE
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 12, 19, 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
165 ACCEPTED 2021-02-24 07:39:36
2021-02-23 16:28:24
Agata Koseda DOKER
  • 2x 10/L/L zwkły
  • 2x 17/L/L dwufazowy
  • 2x 26/L/L dwufazowy
164 ACCEPTED 2021-02-23 14:03:24
2021-02-23 11:45:31
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 2/N/N zwkły
  • 1x 21/N/N zwykły
  • 1x 34/N/N zwykły
163 ACCEPTED 2021-02-23 11:47:13
2021-02-23 11:44:37
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 2/N/N zwkły
  • 1x 3, 22, 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 21/N/N zwykły
  • 1x 22/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
162 ACCEPTED 2021-02-25 10:26:19
2021-02-23 11:13:54
Oliwia Madej CHEPETTO
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 2/N/N zwkły
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 21/N/N zwykły
  • 1x 34/N/N zwykły
161 ACCEPTED 2021-02-23 09:31:16
2021-02-23 09:31:16
Magdalena Kozińska DILAYLA
  • 1x 6/LL/Dokładności
160 ACCEPTED 2021-02-23 09:30:13
2021-02-23 09:30:13
Grzegorz Psiuk DILAYLA
  • 1x 1/P/P zwkły
159 ACCEPTED 2021-02-25 10:27:15
2021-02-22 23:19:38
Grzegorz Psiuk NI’TYA
  • 2x 13/LL/LL
  • 2x 25/LL/LL dwufazowy
158 ACCEPTED 2021-02-23 06:02:06
2021-02-22 21:38:33
Judyta Szeremeta LANCIANO
  • 1x 25/LL/LL dwufazowy
  • 1x 26/L/L dwufazowy
157 ACCEPTED 2021-02-23 07:58:14
2021-02-22 13:52:26
Beniamin Tomaszewski FRANKE
  • 1x 1/P/P zwkły
156 ACCEPTED 2021-02-22 14:18:24
2021-02-22 13:29:28
Konrad Mański CORTINO
  • 1x 6/LL/Dokładności
  • 1x 10/L/L zwkły
155 ACCEPTED 2021-02-22 11:54:27
2021-02-22 11:47:54
Karolina Rogala LEWANTE
  • 2x 10/L/L zwkły
154 ACCEPTED 2021-02-23 10:31:20
2021-02-22 10:52:40
Daria Pilipiec WONTON
  • 2x 6/LL/Dokładności
  • 1x 13/LL/LL
  • 1x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 25/LL/LL dwufazowy
  • 1x 26/L/L dwufazowy
153 ACCEPTED 2021-02-23 07:55:26
2021-02-22 10:51:55
Hanna Dynowska ETNA
  • 2x 6/LL/Dokładności
  • 1x 13/LL/LL
  • 1x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 25/LL/LL dwufazowy
  • 1x 26/L/L dwufazowy
152 ACCEPTED 2021-02-23 11:08:28
2021-02-22 10:51:11
Pola Dombrowska JUSTA
  • 1x 11, 18, 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 1x 13/LL/LL
  • 1x 18/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 1x 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
151 ACCEPTED 2021-02-23 11:08:41
2021-02-22 10:50:08
Antonia Romowicz ARIZONA
  • 1x 8, 15, 28/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
  • 1x 13/LL/LL
  • 1x 15/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
  • 1x 28/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
150 ACCEPTED 2021-02-22 06:50:34
2021-02-21 22:27:54
Karolina Rogala KYANA HDH
  • 2x 6/LL/Dokładności
  • 2x 17/L/L dwufazowy
149 ACCEPTED 2021-02-22 06:50:40
2021-02-21 22:27:01
Karolina Rogala SANTA MONICA ZK
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 2/N/N zwkły
148 ACCEPTED 2021-02-22 11:05:04
2021-02-21 21:05:24
Agnieszka Mordako CONQUISTADOR
  • 2x 17/L/L dwufazowy
  • 2x 26/L/L dwufazowy
147 ACCEPTED 2021-02-23 10:30:48
2021-02-21 19:24:42
Amelia Depta IVAR VDL
  • 2x 11, 18, 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 1x 18/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
146 ACCEPTED 2021-02-22 06:56:13
2021-02-21 18:16:56
Weronika Haase TULUZA
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 21/N/N zwykły
145 ACCEPTED 2021-02-22 06:56:07
2021-02-21 14:07:00
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 21/N/N zwykły
  • 1x 26/L/L dwufazowy
144 ACCEPTED 2021-02-22 06:56:01
2021-02-21 13:19:02
Julia Milewska KARLSSON 24
  • 1x 3, 22, 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 22/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
143 ACCEPTED 2021-02-22 11:08:53
2021-02-21 13:08:21
Lena Thomas EGIDA
  • 2x 8, 15, 28/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
  • 2x 15/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
  • 2x 28/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
142 ACCEPTED 2021-02-24 13:24:33
2021-02-20 21:54:36
Wiktoria Ryciak CLOUD 27
  • 1x 10/L/L zwkły
  • 1x 11, 18, 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 1x 18/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 1x 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
141 ACCEPTED 2021-02-22 06:55:35
2021-02-20 12:24:44
Karolina Małgorzewicz KORYNTIA
  • 2x 25/LL/LL dwufazowy
140 ACCEPTED 2021-02-22 06:55:29
2021-02-19 21:36:04
Klaudia Drewek TOPAZ
  • 2x 6/LL/Dokładności
  • 2x 17/L/L dwufazowy
  • 2x 26/L/L dwufazowy
139 ACCEPTED 2021-02-22 09:50:09
2021-02-19 20:56:40
Paulina Pellowska MAKUBA21
  • 1x 9, 16, 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 16/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
138 ACCEPTED 2021-02-22 09:50:11
2021-02-19 20:55:38
Paulina Pellowska CHIORT POBERI
  • 1x 12, 19, 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
137 ACCEPTED 2021-02-22 06:55:04
2021-02-19 20:29:20
Aurelia Drywa IWAN
  • 2x 21/N/N zwykły
  • 1x 23/C/C zwykły
  • 1x 34/N/N zwykły
  • 1x 35/C/C zwykły
136 ACCEPTED 2021-02-22 10:11:52
2021-02-19 18:26:03
Filip Falkiewicz BISALAMEA
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 2/N/N zwkły
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 21/N/N zwykły
  • 1x 34/N/N zwykły
135 ACCEPTED 2021-02-25 12:49:34
2021-02-19 18:24:53
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 1x 9, 16, 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 16/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
134 ACCEPTED 2021-02-25 12:49:36
2021-02-19 18:24:17
Lena Falkiewicz FIGA
  • 2x 9, 16, 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 2x 16/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
133 ACCEPTED 2021-02-25 10:27:36
2021-02-19 17:26:27
Helena Chełchowska TEKILA
  • 1x 6/LL/Dokładności
  • 1x 10/L/L zwkły
  • 1x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 26/L/L dwufazowy
  • 1x 33/P/P zwykły
132 ACCEPTED 2021-02-25 10:27:38
2021-02-19 17:25:42
Helena Chełchowska KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 2/N/N zwkły
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 21/N/N zwykły
  • 1x 33/P/P zwykły
  • 1x 34/N/N zwykły
131 ACCEPTED 2021-02-25 12:49:58
2021-02-19 14:56:51
Michał Hycki CARLITOS INGOMERA
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 10/L/L zwkły
  • 1x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 26/L/L dwufazowy
  • 1x 33/P/P zwykły
130 ACCEPTED 2021-02-25 12:50:00
2021-02-19 14:56:18
Michał Hycki EMPORIO
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 10/L/L zwkły
  • 1x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 26/L/L dwufazowy
  • 1x 33/P/P zwykły
129 ACCEPTED 2021-02-25 13:43:38
2021-02-19 14:54:50
Wiktoria Spisak DŻAGAS
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 10/L/L zwkły
  • 1x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 26/L/L dwufazowy
  • 1x 33/P/P zwykły
128 ACCEPTED 2021-02-19 11:06:20
2021-02-19 09:40:10
Zofia Kamińska RAKIJA
  • 2x 6/LL/Dokładności
  • 2x 13/LL/LL
  • 1x 25/LL/LL dwufazowy
127 ACCEPTED 2021-02-19 06:30:11
2021-02-18 19:02:41
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 20/P/P zwykły
126 ACCEPTED 2021-02-19 11:03:09
2021-02-18 12:04:53
Zofia Łękowska RABATA
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 2/N/N zwkły
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 21/N/N zwykły
125 ACCEPTED 2021-02-18 12:19:07
2021-02-18 11:26:47
Nela Klepuszewska EUZEBIO LP
  • 1x 11, 18, 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 1x 18/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 1x 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
124 ACCEPTED 2021-02-22 07:29:58
2021-02-18 09:27:31
Przemysław Pająk KALA
  • 1x 9, 16, 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 16/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
123 ACCEPTED 2021-02-18 06:43:19
2021-02-17 15:14:32
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 2x 10/L/L zwkły
  • 1x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 26/L/L dwufazowy
  • 1x 33/P/P zwykły
122 ACCEPTED 2021-02-19 07:46:30
2021-02-17 11:02:06
Jacek Zagor MJT CONTHARGOS
  • 1x 3, 22, 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
121 ACCEPTED 2021-02-24 07:39:44
2021-02-17 09:46:37
Konrad Mański JARSINA
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 2/N/N zwkły
  • 1x 10/L/L zwkły
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 21/N/N zwykły
120 ACCEPTED 2021-02-22 07:34:38
2021-02-17 09:45:11
Konrad Mański BELLACARA
  • 1x 13/LL/LL
  • 1x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 25/LL/LL dwufazowy
  • 1x 26/L/L dwufazowy
119 ACCEPTED 2021-02-19 07:46:40
2021-02-16 22:15:20
Jacek Zagor CHASPLEEN FLAMINGO Z
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 2/N/N zwkły
118 ACCEPTED 2021-02-19 07:46:43
2021-02-16 22:14:49
Jacek Zagor SANDERO
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 2/N/N zwkły
117 ACCEPTED 2021-02-19 07:46:35
2021-02-16 22:14:02
Jacek Zagor JACQUART DU SEIGNEUR
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 2/N/N zwkły
  • 1x 21/N/N zwykły
  • 1x 34/N/N zwykły
116 ACCEPTED 2021-02-24 11:24:01
2021-02-16 21:45:32
Marta Lizakowska DOMINICA
  • 2x 10/L/L zwkły
  • 2x 17/L/L dwufazowy
  • 2x 26/L/L dwufazowy
115 ACCEPTED 2021-02-17 11:11:53
2021-02-16 13:39:04
Maria Ostojska CRAZY PRINCESS
  • 1x 6/LL/Dokładności
  • 2x 13/LL/LL
  • 1x 25/LL/LL dwufazowy
114 ACCEPTED 2021-02-22 11:17:48
2021-02-16 12:08:53
Natalia Czech NEW GEORGIA
  • 2x 9, 16, 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 2x 16/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
113 ACCEPTED 2021-02-16 09:27:29
2021-02-16 09:21:14
Emilia Plata NEFRETETTE
  • 2x 6/LL/Dokładności
  • 2x 13/LL/LL
112 ACCEPTED 2021-02-16 06:29:09
2021-02-15 23:21:49
Agata Tejchman-Konarzewska ASESOR
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 10/L/L zwkły
  • 1x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 33/P/P zwykły
111 ACCEPTED 2021-02-16 06:29:14
2021-02-15 23:20:50
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 2/N/N zwkły
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 21/N/N zwykły
  • 1x 34/N/N zwykły
110 ACCEPTED 2021-02-16 06:29:17
2021-02-15 23:17:35
Maja Skorwider NELA
  • 1x 12, 19, 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
109 ACCEPTED 2021-02-16 06:29:21
2021-02-15 22:20:33
Agnieszka Eliks DOLMEN
  • 1x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 33/P/P zwykły
108 ACCEPTED 2021-02-16 06:29:24
2021-02-15 20:56:25
Iga Szostak MILANO
  • 2x 26/L/L dwufazowy
107 ACCEPTED 2021-02-16 06:29:30
2021-02-15 20:55:41
Iga Szostak GREGORY S
  • 2x 26/L/L dwufazowy
106 ACCEPTED 2021-02-23 07:52:24
2021-02-15 20:32:02
Aurelia Zdanowska CYNA
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 26/L/L dwufazowy
  • 1x 33/P/P zwykły
105 ACCEPTED 2021-02-16 06:29:44
2021-02-15 16:08:01
Nina Kortas NECTUS
  • 2x 10/L/L zwkły
  • 2x 17/L/L dwufazowy
  • 2x 26/L/L dwufazowy
104 ACCEPTED 2021-02-24 07:36:21
2021-02-15 12:16:33
Aleksandra Makszewska PRAGMATYK II G.
  • 1x 6/LL/Dokładności
  • 1x 10/L/L zwkły
  • 2x 17/L/L dwufazowy
103 ACCEPTED 2021-02-25 10:25:54
2021-02-15 11:49:32
Adam Nicpoń CLAPTON
  • 1x 3, 22, 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 22/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
102 ACCEPTED 2021-02-23 14:04:44
2021-02-14 22:04:14
Wiktoria Budczenkow FABIANA
  • 1x 6/LL/Dokładności
  • 1x 10/L/L zwkły
  • 2x 17/L/L dwufazowy
101 ACCEPTED 2021-02-15 06:55:19
2021-02-14 21:05:59
Zuzanna Sterczyńska CAMAKO’S BOY JW
  • 1x 12, 19, 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
100 ACCEPTED 2021-02-19 07:50:02
2021-02-14 19:14:26
Beniamin Tomaszewski CHERRY CORVUS D
  • 1x 1/P/P zwkły
99 ACCEPTED 2021-02-17 11:11:38
2021-02-14 19:11:12
Beniamin Tomaszewski LE MATINE II
  • 1x 1/P/P zwkły
98 ACCEPTED 2021-02-16 09:46:45
2021-02-14 19:07:49
Beniamin Tomaszewski TAJGA
  • 1x 2/N/N zwkły
97 ACCEPTED 2021-02-19 11:02:53
2021-02-14 19:07:19
Beniamin Tomaszewski MORWA
  • 1x 2/N/N zwkły
  • 1x 4/C/C zwykły
96 ACCEPTED 2021-02-17 11:44:54
2021-02-14 19:06:40
Beniamin Tomaszewski HOPKINS
  • 1x 2/N/N zwkły
95 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-02-22 11:40:16
2021-02-14 19:06:10
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 1x 3, 22, 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 5/CC/CC dwufazowy
94 ACCEPTED 2021-02-24 11:23:46
2021-02-13 21:12:39
Julia Nazarewicz TANGO
  • 1x 7, 14, 27/KUCE A1/MISTRZOSTWA KUCE A1
93 ACCEPTED 2021-02-23 10:09:49
2021-02-13 21:11:55
Nela Dampc LA’MARCELL
  • 1x 7, 14, 27/KUCE A1/MISTRZOSTWA KUCE A1
92 ACCEPTED 2021-02-24 07:34:34
2021-02-13 21:10:25
Marta Trochowska ELEAR
  • 2x 10/L/L zwkły
91 ACCEPTED 2021-02-24 07:31:27
2021-02-13 21:09:08
Marta Trochowska MOEL
  • 2x 10/L/L zwkły
90 ACCEPTED 2021-02-16 09:46:26
2021-02-13 14:57:04
Lena Gabriel BRAVOUR PP
  • 2x 11, 18, 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 2x 18/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 2x 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
89 ACCEPTED 2021-02-22 07:30:46
2021-02-13 09:53:27
Karolina Rosicka INKADENS
  • 2x 10/L/L zwkły
  • 2x 17/L/L dwufazowy
  • 2x 26/L/L dwufazowy
88 ACCEPTED 2021-02-23 06:02:12
2021-02-12 20:17:01
Aleksandra Rykowska SANTA MONICA ZK
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 33/P/P zwykły
87 ACCEPTED 2021-02-24 07:35:14
2021-02-12 19:57:31
Zuzanna Becker SUNSHINE M
  • 1x 11, 18, 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 1x 18/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 1x 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
86 ACCEPTED 2021-02-19 10:34:45
2021-02-12 17:52:11
Joanna Niedrowska CHOCOLATE FUDGECAKE
  • 2x 9, 16, 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 2x 16/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 2x 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
85 ACCEPTED 2021-02-15 12:00:19
2021-02-12 17:51:24
Lena Budynek PROBUS
  • 2x 9, 16, 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 2x 16/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 2x 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
84 ACCEPTED 2021-02-15 06:50:26
2021-02-12 16:42:03
Marta Kucharska DON STAKKATO
  • 1x 12, 19, 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
83 ACCEPTED 2021-02-18 07:37:17
2021-02-12 09:18:30
Aleksandra Fiwek COCODRILLO
  • 2x 10/L/L zwkły
  • 1x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 20/P/P zwykły
82 ACCEPTED 2021-02-12 09:34:34
2021-02-12 08:47:19
Zofia Pakur POLAR
  • 1x 9, 16, 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 16/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
81 ACCEPTED 2021-02-12 09:34:37
2021-02-12 08:46:43
Antonina Pakur LEMINUS
  • 1x 10/L/L zwkły
  • 1x 11, 18, 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 1x 18/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 1x 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
80 ACCEPTED 2021-02-15 08:32:28
2021-02-12 08:37:49
Zuzanna Gilla HOKY J
  • 1x 6/LL/Dokładności
  • 1x 10/L/L zwkły
  • 1x 13/LL/LL
  • 1x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 26/L/L dwufazowy
79 ACCEPTED 2021-02-15 08:32:38
2021-02-12 08:37:09
Zuzanna Gilla FOCUS
  • 2x 9, 16, 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 2x 16/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 2x 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
78 ACCEPTED 2021-02-22 06:50:02
2021-02-12 08:36:02
Błażej Gilla LARIDOR
  • 2x 10/L/L zwkły
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 21/N/N zwykły
  • 1x 33/P/P zwykły
  • 1x 34/N/N zwykły
77 ACCEPTED 2021-02-22 06:48:58
2021-02-12 08:34:58
Błażej Gilla BOURBON
  • 1x 10/L/L zwkły
  • 1x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 33/P/P zwykły
76 ACCEPTED 2021-02-12 12:17:48
2021-02-11 22:37:48
Beata Ejankowska JASKIER
  • 1x 6/LL/Dokładności
  • 1x 10/L/L zwkły
75 ACCEPTED 2021-02-12 12:17:54
2021-02-11 22:36:32
Beata Ejankowska DRIADA
  • 2x 6/LL/Dokładności
74 ACCEPTED 2021-02-12 06:44:42
2021-02-11 20:13:42
Marek Pawluczuk ALBALUNA
  • 2x 6/LL/Dokładności
73 ACCEPTED 2021-02-23 10:10:00
2021-02-11 18:19:09
Julia Lewandowska AL NAOUWEE
  • 2x 6/LL/Dokładności
  • 2x 17/L/L dwufazowy
72 ACCEPTED 2021-02-12 08:30:43
2021-02-11 17:17:59
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 2x 10/L/L zwkły
  • 2x 20/P/P zwykły
  • 2x 33/P/P zwykły
71 ACCEPTED 2021-02-12 08:30:50
2021-02-11 17:16:37
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 2x 11, 18, 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 2x 18/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 2x 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
70 ACCEPTED 2021-02-11 14:41:33
2021-02-11 14:08:28
Nadia Romaniecka LORD FEIN
  • 1x 6/LL/Dokładności
  • 1x 10/L/L zwkły
  • 1x 13/LL/LL
  • 1x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 25/LL/LL dwufazowy
  • 1x 26/L/L dwufazowy
69 ACCEPTED 2021-02-11 06:49:44
2021-02-10 22:55:30
Agnieszka Racka LIMONCHELLO
  • 1x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 33/P/P zwykły
68 ACCEPTED 2021-02-11 06:49:38
2021-02-10 22:54:06
Agnieszka Racka CORNET DREAM
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 34/N/N zwykły
67 ACCEPTED 2021-02-11 13:42:01
2021-02-09 21:38:03
Laura Kalak FILEMON
  • 1x 8, 15, 28/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
  • 1x 15/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
  • 1x 28/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
66 ACCEPTED 2021-02-11 06:50:20
2021-02-09 18:45:26
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 2x 20/P/P zwykły
  • 2x 33/P/P zwykły
65 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-02-10 09:33:22
2021-02-09 18:23:22
Julia Pawłowska NARNIA
  • 1x 9, 16, 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 16/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
64 ACCEPTED 2021-02-24 13:35:22
2021-02-09 17:44:39
Matylda Iglikowska - Cichosz WERDO
  • 2x 17/L/L dwufazowy
63 ACCEPTED 2021-02-12 12:18:04
2021-02-09 17:29:44
Paulina Kiempa QUIDAMO
  • 1x 11, 18, 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 1x 12, 19, 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 18/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 1x 19/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 1x 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
62 ACCEPTED 2021-02-23 22:46:10
2021-02-09 14:58:39
Aleksander Lewandowski ROSI
  • 1x 2/N/N zwkły
61 ACCEPTED 2021-02-16 10:49:45
2021-02-09 14:54:22
Aleksander Lewandowski CRISTAL BLUE D'IVE Z
  • 2x 6/LL/Dokładności
  • 2x 13/LL/LL
  • 1x 25/LL/LL dwufazowy
60 ACCEPTED 2021-02-23 22:46:35
2021-02-09 14:53:28
Aleksander Lewandowski CANWERO
  • 1x 2/N/N zwkły
59 ACCEPTED 2021-02-12 08:28:03
2021-02-08 22:57:44
Marta Bednarz VALENTINA
  • 1x 12, 19, 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
58 ACCEPTED 2021-02-12 08:28:06
2021-02-08 22:57:09
Marta Bednarz CORTINELLA
  • 1x 12, 19, 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
57 ACCEPTED 2021-02-12 12:17:35
2021-02-08 17:47:53
Paulina Endraszka DONATELLA V
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 21/N/N zwykły
  • 1x 34/N/N zwykły
56 ACCEPTED 2021-02-12 12:17:38
2021-02-08 17:46:29
Paulina Endraszka DAME LA VIDA
  • 2x 10/L/L zwkły
  • 1x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 26/L/L dwufazowy
55 ACCEPTED 2021-02-09 08:07:02
2021-02-08 17:44:07
Paulina Endraszka DELILAH
  • 2x 10/L/L zwkły
54 ACCEPTED 2021-02-11 10:39:12
2021-02-08 17:33:54
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 12, 19, 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
53 ACCEPTED 2021-02-17 07:50:39
2021-02-08 16:14:14
Maja Adamiak VERONA
  • 1x 1/P/P zwkły
52 ACCEPTED 2021-02-23 14:08:31
2021-02-07 20:33:40
Julia Wygnańczuk MILUSIA
  • 2x 7, 14, 27/KUCE A1/MISTRZOSTWA KUCE A1
  • 1x 14/KUCE A1/MISTRZOSTWA KUCE A1
  • 1x 27/KUCE A1/MISTRZOSTWA KUCE A1
51 ACCEPTED 2021-02-23 14:08:03
2021-02-07 20:32:22
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 1x 9, 16, 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 16/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
50 ACCEPTED 2021-02-22 11:19:21
2021-02-07 20:30:51
Pola Cichla DOX
  • 1x 8, 15, 28/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
  • 1x 15/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
  • 1x 28/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
49 ACCEPTED 2021-02-22 08:52:37
2021-02-07 20:05:30
Weronika Czarnecka JALANDAHAR
  • 1x 3, 22, 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 22/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
48 ACCEPTED 2021-02-23 14:06:01
2021-02-07 20:03:58
Patryk Pęcak SANTOS
  • 2x 6/LL/Dokładności
47 ACCEPTED 2021-02-23 14:05:48
2021-02-07 20:02:43
Oliwia Rogalewska DIAROSSA
  • 2x 6/LL/Dokładności
46 ACCEPTED 2021-02-23 14:06:04
2021-02-07 19:59:26
Patryk Pęcak CHACCO S
  • 2x 6/LL/Dokładności
45 ACCEPTED 2021-02-24 07:40:57
2021-02-07 19:58:25
Oliwia Rogalewska CORDAVELLE
  • 2x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 20/P/P zwykły
44 ACCEPTED 2021-02-11 08:12:55
2021-02-07 19:51:06
Zofia Polanek NESTOR S
  • 1x 12, 19, 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
43 ACCEPTED 2021-02-22 07:29:23
2021-02-07 19:29:54
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 2/N/N zwkły
  • 1x 3, 22, 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 22/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
42 ACCEPTED 2021-02-09 08:04:05
2021-02-07 17:40:23
Oliwia Kaszubowska TOUCH ME IF YOU CAN
  • 2x 10/L/L zwkły
  • 2x 17/L/L dwufazowy
  • 2x 26/L/L dwufazowy
41 ACCEPTED 2021-02-15 14:05:47
2021-02-06 21:34:15
Julianna Wojtal WIRGINIA
  • 1x 12, 19, 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
40 ACCEPTED 2021-02-09 08:03:43
2021-02-06 21:33:50
Julianna Wojtal CASTALECCIO SM
  • 1x 3, 22, 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 22/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
39 ACCEPTED 2021-02-11 08:12:35
2021-02-06 19:14:30
Zuzanna Okroy WINDHOEK'S JANTAR
  • 2x 7, 14, 27/KUCE A1/MISTRZOSTWA KUCE A1
  • 2x 14/KUCE A1/MISTRZOSTWA KUCE A1
  • 2x 27/KUCE A1/MISTRZOSTWA KUCE A1
38 ACCEPTED 2021-02-11 08:22:01
2021-02-06 19:13:28
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 2x 11, 18, 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 2x 18/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 2x 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
37 ACCEPTED 2021-02-16 09:47:06
2021-02-06 17:55:13
Barbara Kościelska CACHADILLO
  • 1x 12, 19, 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
36 ACCEPTED 2021-02-23 21:44:45
2021-02-05 20:09:46
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 2x 10/L/L zwkły
  • 2x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 26/L/L dwufazowy
35 ACCEPTED 2021-02-25 09:54:03
2021-02-05 14:01:00
Agata Peterson ROMINA
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 12, 19, 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 21/N/N zwykły
  • 1x 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
34 ACCEPTED 2021-02-23 22:29:33
2021-02-04 22:18:19
Wiktoria Ośmiałowska HERTI
  • 2x 9, 16, 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 2x 16/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
33 ACCEPTED 2021-02-09 08:02:13
2021-02-04 22:16:29
Wiktoria Ośmiałowska BUTTERFLY
  • 2x 11, 18, 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 2x 18/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 1x 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
32 ACCEPTED 2021-02-09 08:02:08
2021-02-04 22:12:40
Natalia Wilkowska PAOLA
  • 2x 11, 18, 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 2x 18/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 1x 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
31 ACCEPTED 2021-02-18 12:48:15
2021-02-03 21:09:01
Miłosz Adach GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x 3, 22, 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 22/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
30 ACCEPTED 2021-02-18 12:48:18
2021-02-03 21:08:28
Miłosz Adach CRAZY DAISY G
  • 1x 3, 22, 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 22/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
29 ACCEPTED 2021-02-24 07:39:18
2021-02-03 21:04:18
Marek Pawluczuk ARAMIS KP
  • 2x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 33/P/P zwykły
28 ACCEPTED 2021-02-04 12:06:46
2021-02-03 21:02:50
Kamila Pleskacz DAMAI
  • 1x 33/P/P zwykły
27 ACCEPTED 2021-02-24 07:39:16
2021-02-03 21:01:38
Kamila Pleskacz CYJANID
  • 2x 6/LL/Dokładności
  • 2x 17/L/L dwufazowy
26 ACCEPTED 2021-02-03 10:11:14
2021-02-03 08:40:51
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 2x 13/LL/LL
  • 2x 25/LL/LL dwufazowy
25 ACCEPTED 2021-02-09 08:01:18
2021-02-02 20:43:04
Jacqueline Sadowska F-MATI AZ
  • 2x 17/L/L dwufazowy
  • 2x 26/L/L dwufazowy
24 ACCEPTED 2021-02-16 09:46:01
2021-02-02 20:12:31
Paulina Pierzyńska GUNS N' ROSES
  • 2x 10/L/L zwkły
  • 2x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 26/L/L dwufazowy
23 ACCEPTED 2021-02-15 12:00:29
2021-02-02 20:11:38
Paulina Pierzyńska GRANIT
  • 1x 2/N/N zwkły
  • 1x 3, 22, 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 21/N/N zwykły
  • 1x 22/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
22 ACCEPTED 2021-02-23 14:04:52
2021-02-02 18:24:39
Olga Świątkowska CARTOCLINTON
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 2/N/N zwkły
  • 1x 21/N/N zwykły
  • 1x 34/N/N zwykły
21 ACCEPTED 2021-02-24 18:53:23
2021-02-02 18:09:13
Olga Świątkowska MONTBLANC 11
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 3, 22, 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 22/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
20 ACCEPTED 2021-02-24 07:34:19
2021-02-02 08:41:34
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SMILE
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 2/N/N zwkły
  • 1x 21/N/N zwykły
  • 1x 34/N/N zwykły
19 ACCEPTED 2021-02-24 07:34:21
2021-02-02 08:41:08
Weronika Wilska-Czarnecka FANCY
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 2/N/N zwkły
  • 1x 21/N/N zwykły
  • 1x 34/N/N zwykły
18 ACCEPTED 2021-02-09 08:52:05
2021-02-02 03:06:13
Nadia Buczkowska CHANTAL
  • 1x 7, 14, 27/KUCE A1/MISTRZOSTWA KUCE A1
  • 1x 14/KUCE A1/MISTRZOSTWA KUCE A1
  • 1x 27/KUCE A1/MISTRZOSTWA KUCE A1
17 ACCEPTED 2021-02-22 11:08:13
2021-02-01 21:30:19
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 3, 22, 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 22/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 24/CC/CC zwykły
  • 1x 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
16 ACCEPTED 2021-02-22 11:04:23
2021-02-01 20:47:19
Anna Lenckowska AGNESS J
  • 1x 10/L/L zwkły
  • 1x 11, 18, 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 1x 17/L/L dwufazowy
  • 1x 18/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
  • 2x 26/L/L dwufazowy
  • 2x 30/JUN. MŁ. DK/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. DK
15 ACCEPTED 2021-02-02 11:05:58
2021-02-01 19:12:55
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 2/N/N zwkły
  • 1x 21/N/N zwykły
  • 1x 34/N/N zwykły
14 ACCEPTED 2021-02-02 11:06:01
2021-02-01 15:15:12
Monika Gurazda-Rowińska O'KEY
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 2/N/N zwkły
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 21/N/N zwykły
  • 1x 33/P/P zwykły
  • 1x 34/N/N zwykły
13 ACCEPTED 2021-02-23 11:06:04
2021-02-01 14:28:59
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 8, 15, 28/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
  • 1x 15/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
  • 1x 27/KUCE A1/MISTRZOSTWA KUCE A1
12 ACCEPTED 2021-02-02 11:06:10
2021-02-01 14:28:28
Tola Wawrzkiewicz HALNY
  • 1x 8, 15, 28/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
  • 1x 15/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
  • 1x 28/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
11 ACCEPTED 2021-02-02 11:06:14
2021-02-01 14:28:02
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 9, 16, 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 16/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 29/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
10 ACCEPTED 2021-02-22 11:08:02
2021-02-01 02:00:59
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 1x 1/P/P zwkły
  • 1x 2/N/N zwkły
  • 1x 20/P/P zwykły
  • 1x 21/N/N zwykły
  • 1x 33/P/P zwykły
  • 1x 34/N/N zwykły
9 ACCEPTED 2021-02-22 10:38:13
2021-01-31 16:09:19
Konrad Pawłowski COMET 235
  • 1x 2/N/N zwkły
  • 1x 4/C/C zwykły
8 ACCEPTED 2021-02-22 10:37:33
2021-01-31 16:06:41
Konrad Pawłowski NINO VD WATERTOREN
  • 1x 3, 22, 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
7 ACCEPTED 2021-02-22 10:37:21
2021-01-31 16:06:15
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 3, 22, 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
6 ACCEPTED 2021-02-22 10:37:10
2021-01-31 16:05:11
Konrad Pawłowski D’DAY VAN DE MULLERGRACHT
  • 2x 6/LL/Dokładności
  • 1x 10/L/L zwkły
5 ACCEPTED 2021-02-23 09:06:38
2021-01-30 20:21:28
Aleksandra Pobłocka CZUCARLOS
  • 1x 6/LL/Dokładności
  • 1x 13/LL/LL
  • 1x 26/L/L dwufazowy
4 ACCEPTED 2021-02-23 09:06:51
2021-01-30 20:20:50
Diego Pieniaszek AMBROZIO J
  • 1x 12, 19, 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
3 ACCEPTED 2021-02-23 09:06:54
2021-01-30 20:20:31
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 12, 19, 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 31/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
2 ACCEPTED 2021-02-23 09:07:06
2021-01-30 20:19:36
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 3, 22, 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 22/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
1 ACCEPTED 2021-02-25 10:24:23
2021-01-30 20:19:19
Dominik Pieniaszek AVALANCHE
  • 1x 3, 22, 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 22/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 32/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adach Miłosz KJ Arpav
S
O003069
2. Adamiak Maja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (MJ.)
O025819
3. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
O049344
4. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
5. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
S
O023934
6. Buczkowska Nadia JKS Niestępowo
2009 (JM.)
O058495
7. Budczenkow Wiktoria KJ EQUITATION LUBKOWICE
S
O011304
8. Budynek Lena JKS Olsza
2008 (JM.)
O061872
9. Chebotar Valeriia Sopocki KJ
2004 (J.)
O039773
10. Chełchowska Helena Sopocki KJ
S
O026685
10135918
11. Cichla Pola SKJ
2009 (JM.)
O057797
12. Czarnecka Weronika SCSJ Coval Pogórze
S
O009824
13. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O024992
14. Czech Natalia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O052440
15. Dampc Nela JKS Barlomino sp. z o.o.
2012 (Mł.)
O062642
16. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
17. Dombrowska Pola Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2006 (JM.)
O052210
18. Drewek Klaudia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O062049
19. Drywa Aurelia JKS Dako-Galand Skibno
2000 (MJ.)
O022289
20. Dynowska Hanna Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2005 (J.)
O045902
21. Ejankowska Beata LKJ w Gałkowie
S
Brak
22. Eliks Agnieszka Klub Jeżdziecki Arpav
S
O006607
23. Endraszka Paulina FS Succin Jagatowo
S
O003891
10074861
24. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
25. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
26. Fiwek Aleksandra Wojewódzki KJ Lublin SJ Zawieprzyce
S
O012194
27. Frąckiewicz Emma FS Succin Jagatowo
2005 (J.)
O046368
10195911
28. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
29. Gabriel Lena LKS Nadwiślanin
2007 (JM.)
O046541
30. Gawęda Julianna Sopocki Klub Jeździecki
2002 (MJ.)
O038545
31. Gawęda Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047345
32. Gilla Błażej PLJ w Dziemianach
S
O008576
33. Gilla Zuzanna SKJ Sopot
2007 (JM.)
O051957
34. Gurazda-Rowińska Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O032375
35. Haase Weronika Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O031932
36. Hycki Michał Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O012756
37. Hycki Michał KJ SZARŻA Bolęcin
S
O012756
38. Iglikowska - Cichosz Matylda OSK Lipce
S
O002447
39. Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
2004 (J.)
O046664
40. Kalak Laura KJ J.J. Darboven
2009 (JM.)
O059300
41. Kamińska Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
0050333
42. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (J.)
O044754
43. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
44. Klepuszewska Nela Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O056583
45. Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O009719
46. Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
2004 (J.)
O039081
47. Koseda Agata Brak
S
O035882
48. Kozińska Magdalena GTH Gdynia
S
O013963
49. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O035523
50. Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2002 (MJ.)
O035523
51. Kucharska Marta Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O042319
52. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (JM.)
O050827
53. Kwintkiewicz Pola PLJ
2005 (J.)
O046376
54. Lenckowska Anna PLJ
2006 (JM.)
O039471
55. Lewandowska Julia brak
2003 (J.)
Brak
56. Lewandowski Aleksander KS Verso La Natura
2003 (J.)
O041776
57. Lizakowska Marta KJ Rakowiec Kwidzyn
2003 (J.)
O041711
58. Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (J.)
O045784
59. Madej Oliwia Klub Jeździecki Rock Horses
2005 (J.)
O035308
60. Makszewska Aleksandra KJ Bonin
2006 (JM.)
O057270
61. Małgorzewicz Karolina Pomorska Liga Jeździecka
2005 (J.)
O054675
62. Mański Konrad KJ Arpav
2005 (J.)
O049272
63. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
64. Milewska Julia JKS Barłomino
S
O026670
65. Mordako Agnieszka KJ Pegaz Reda
S
O025226
66. Nazarewicz Julia JKS Barłomino Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
O062418
67. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
68. Niedrowska Joanna Jks Olsza
2006 (JM.)
O062654
69. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (Mł.)
O062196
70. Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O053709
71. Ostojska Maria Jeździecki Klub Sportowy Folwark Podkowa
2008 (JM.)
brak
72. Pająk Przemysław JKS Barłomino
2009 (JM.)
O048301
73. Pakur Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O049347
74. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O049348
75. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
76. Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
S
O000482
77. Pawłowska Julia Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O057161
78. Pawłowski Konrad Klub Jeździecki Arpav
S
O003340
79. Pęcak Patryk Sopocki Klub Jeździecki
S
O038970
80. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
81. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
O049996
82. Pieniaszek Diego KJ Grek sp zoo
2003 (J.)
O039628
83. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
S
O037005
84. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
85. Pilipiec Daria Klub Jeździecki Iskra Sztum
2005 (J.)
O049451
86. Plata Emilia Pomorska Liga Jeździecka
2003 (J.)
O036683
87. Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
S
O006319
88. Pobłocka Aleksandra KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
2004 (J.)
O048153
89. Polanek Zofia SCSJ Coval Pogórze
2004 (J.)
O037296
90. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
91. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
92. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
0048957
93. Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
O008833
94. Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
brak
95. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
96. Romaniecka Nadia JKS Niestępowo
2003 (J.)
O042315
97. Romowicz Antonia Klub Jeździecki Iskra Sztum
2010 (Mł.)
O054478
98. Rosicka Karolina KJ AS Dream
2003 (J.)
O034994
99. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (MJ.)
O042667
100. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (JM.)
O044241
101. Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O012560
102. Sadowska Jacqueline Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O052587
103. Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O042287
104. Spisak Wiktoria JKS Dako-Galant Skibno
2001 (MJ.)
O042322
105. Sterczyńska Zuzanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O039182
10179301
106. Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007183
10089755
107. Szeremeta Judyta Pomorska Liga Jeździecka
2004 (J.)
O044330
108. Szostak Iga Klub Jeździecki Polonez
2003 (J.)
O029098
109. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
110. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
111. Thomas Lena Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O061538
Brak
112. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
113. Trochowska Marta Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
brak
114. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (Mł.)
O052266
115. Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O049266
116. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
117. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O032560
118. Wójcikiewicz Róża brak
2010 (Mł.)
brak
119. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (J.)
O038237
10185778
120. Wygnańczuk Julia SKJ
2010 (Mł.)
O061921
121. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
122. Zdanowska Aurelia Pomorska Liga Jeździecka
2004 (J.)
O042652
123. Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
2002 (MJ.)
O034183
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

19

AGNESS J Polski Kóń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/163 F: Neo
M: Anneke
K028927 616009600025413
2.

75

AL NAOUWEE Amerikan Stud Book USA 2007 wałach gniada/171 F: Forest camp
M: Dancehall Deelites
Brak USA07022724
3.

157

ALBALUNA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/171 F: Jurand
M: Alchemia
K030581 PL616006580606711
4.

3

AMBROZIO J TRAKEŃSKA POL 2008 ogier kara/167 F: Czarczaf
M: Ambrozja
K012711 7320100371
5.

29

ARAMIS KP SP HUN 2011 wałach gniada/165 F: Condor/ Cornet Obolensky
M: Amanda /Merano I-38
K021780 HUN M FR110070000
6.

132

ARIZONA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:kuc:12 F: nn
M: nn
K024696 616999530305610
7.

191

ARNAT WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach kasztanowata/175 F: Turbud Quirinus
M: Arabeska
K018792 616007610061110
8.

165

ASESOR SP POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: -
M: -
K025630 Brak
9.

139

AVALANCHE MEKL GER 2011 Wałach gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Acorda / Acordplus
K021513 DE427275511611 105RH89
10.

166

BAGITA BALOUBET HUN POL 2012 Klacz skarogniada F: PM Balougraf
M: No comment/Gambler
K028764 143738937 BK120330000
11.

137

BEAUTY C KWPN NED 2006 Wałach siwa/176 F: Untouchable Z / Heartbreaker
M: Victoria-C / Concorde
K013478 528210000829320
12.

120

BELLACARA SP POL 2017 klacz gniada/- F: Corvallo
M: Baccara
K030427 616009530161817
13.

131

BISALAMEA WLKP POL 2015 Klacz ciemnogniada/167 F: Salamon
M: Bagatela
K029401
14.

84

BOURBON ESH POL 2007 wałach gniada/185 F: A Big Boy
M: Statuetka 73
K017203 23300107.184111
15.

57

BRANDY SP POL 2012 klacz gniada/163 F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
K026639 616009610046712
16.

93

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Baccarat
M: Niina PP
K022593 DE434340709312
17.

147

BUTTERFLY SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/165 F: ///
M: ///
K028462 ///
18.

38

CACHADILLO HOL GER 2011 wałach gniada/174 F: Cachas / Caretino
M: Cachas / Caretino
K019772 DE421000240311
19.

162

CAMAKO’S BOY JW SBS POL 2008 wałach gniada/169 F: Bamako de muze
M: Flying girl
K021586 056007000C44861
20.

69

CANWERO OLD GER 2010 wałach gniada/175cm F: Canoso
M: Querella
. .
21.

180

CARLITOS INGOMERA SP POL 2013 klacz kasztanowata/168 F: Vulkan L
M: Inwencja
1234 1234
22.

25

CARTOCLINTON OS POL 2012 wałach siwa/183 F: Cartoon/ Carthago
M: Calubet/ Clinton II
- DE418185027712
23.

148

CASTALECCIO SM HOL SLO 2012 wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
24.

47

CATALAYA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Meerrose RS / Argentinus
K015549 DE431310559609 104WJ09
25.

46

CHACCO S OLD GER 2016 klacz siwa/166 F: Chaccato/ Chacco Blue
M: Stutbuch I Frencesca/ Landor S
K031003 DE418181080116
26.

163

CHANCE 33 HAN GER 2013 klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
27.

16

CHANTAL KUC WALIJSKI POL 2012 klacz gniada/kuc:kuc:13 F: NN
M: NN
K030403 528015120120320
28.

83

CHARIVARI 14 HOLSTEINER GER 2009 klacz siwa/168 F: Calido I
M: K-Anastasia
K022422 DE421000527809
29.

118

CHASPLEEN FLAMINGO Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach siwa/172 F: Cardento
M: Republica
PZJ:K027999 25000115221006C
30.

197

CHEPETTO HOL GER 2013 Wałach gniada/168 F: Canterbury
M: Una VIII
K025419
31.

79

CHERIE DE BEAUFOUR Francuski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly
M: Mancy Van Leut
K030234 12 243 223 Y
32.

106

CHERRY CORVUS D SP POL 2014 wałach ciemnogniada/165 F: Corvus Z
M: Chocolett
Brak 616009530041914
33.

126

CHIORT POBERI HANOWERSKA GER 2006 wałach kasztanowata/168 F: Chacco Blue
M: Ramiros Girl
K030810 De 431310006906
34.

87

CHOCOLATE FUDGECAKE TINKER POL 2008 klacz siwa/148 F: Nn
M: Nn
Brak 826069000197550
35.

164

CLAPTON OLD GER 2014 wałach kasztanowata/177 F: Cador /
M: Laviva / Quality
K028783 DE418180062614
36.

188

CLOUD 27 HOLST POL 2009 wałach gniada/- F: Cayado
M: Vathia
K023054 DE421000060909
37.

85

COCODRILLO SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Crazy Coco / Caprioland
K025436 616009580266113
38.

9

COMET 235 OLD POL 2008 Wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Aribeska / Acord II
K018821 DE433330404808
39.

130

CONQUISTADOR SP POL 2016 Wałach kasztanowata/169 F: Benitol
M: Chacona
K030273 616009530069616
40.

45

CORDAVELLE WESTFALSKA GER 2016 klacz siwa/164 F: Pr. H. Cordess/ Clinton
M: Calida/ Calido l
K028762 DE441411217216
41.

154

CORNET DREAM HOLSZTYN POL 2015 ogier siwa/168 F: Cornet Obolenski
M: Cassina lll/Cassini l
Brak DE 421000113615
42.

60

CORTINELLA SP POL 2008 klacz gniada/162 F: Aravel II
M: Callie Z
K020807 009610219208
43.

193

CORTINO - POL / wałach siwa// F: /
M: /
brak /
44.

28

CRAZY DAISY G NIEM.SPORT. GER 2013 Klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
K025057 DE455870285413
45.

113

CRAZY PRINCESS KUC POL 2013 klacz siwa/kuc:kuc:12 F: nn
M: nn
brak 616999610218513
46.

68

CRISTAL BLUE D'IVE Z ZANG POL 2017 ogier siwa/170 F: Chacoon Blue
M: My True Blue D'ive Z
K030834 056015Z55877617
47.

31

CYJANID WEST. POL 2010 wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Cherry / Helanis
K018459
48.

110

CYNA TRAKEŃSKA POL 2007 klacz kasztanowata F: Machandel
M: Cypia
K014733 POL732010030707
49.

1

CZUCARLOS WLKP POL 2013 wałach siwa/- F: Carlos DZ / Cantus
M: Czukotka / Barbur
K024602 616007610109113
50.

12

D’DAY VAN DE MULLERGRACHT BWP BEL 2016 wałach siwa/170 F: Diamant de semilly
M: Kara III
Brak 00000000000
51.

145

DAMAI KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Indoctro
M: Naika / Concorde
K016363
52.

58

DAME LA VIDA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Zamelus W /
M: Doria S / Grand De La Cour
K029335 616009530173116
53.

150

DELILAH SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Zambesi /
M: Doria S / Grand De La Cour
K029336 616009530115715
54.

201

DEPAS CORRINUS P. WELSH POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:149 F: VERONA'S BO-GI
M: VITA NOVA'S CELESTO
K020943 528017201100673
55.

48

DIAROSSA WESTFALSKA GER 2015 klacz siwa/163 F: Diarado/ Diamant de Semilly
M: Casandra L/ Cascavelle
K031004 DE441410734415
56.

152

DIEGO MALOPOLSKA POL 2007 wałach siwa/164 F: Vis Versa
M: Drima
Brak 006570019507
57.

196

DILAYLA OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/164 F: Diamond Hit
M: Weltina/Weltmeyer
K028613 DE43333089615
58.

199

DOKER WLKP POL 2012 wałach gniada/165 F: Cedrus
M: Damaszka
K030900 616 007 60 01142 12
59.

140

DOLMAN SP POL 2013 gelding bay/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
60.

168

DOLMEN MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/170 F: HUZAR
M: DOLINA
K027640
61.

115

DOMINICA NIEM. SPORT. GER 2013 klacz gniada/168 F: Dominos /
M: Diadem L / Florestan I
K023562 DE455870137413
62.

190

DOMISIA NN POL 2011 klacz siwa/155 F: NN
M: NN
K027741 616999530280911
63.

160

DON STAKKATO SP POL 2014 Wałach gniada/162 F: Stakkato Top
M: Dumka
K029089 616009520102514
64.

59

DONATELLA V DWB DEN 2015 klacz kasztanowata/162 F: Don Ruto /
M: Corolla V / Come Back II
K029334 208333201503211
65.

52

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:138 F: KYDROS
M: DISKRA
K028653 616013520078713
66.

73

DRIADA WLKP POL 2017 klacz gniada/170 F: Castle Rock
M: Dumka
Brak 616007610102017
67.

178

DŻAGAS MŁP POL 2012 ogier gniada/166 F: Szkrab
M: Dżaga
brak 616006690016612
68.

8

EAGLE EH Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Emerald van’t Ruttershof
M: Krisja de l’esperance
K026964 X
69.

128

EGIDA KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:143 F: Equin
M: Esencja
K028099 616013661752810
70.

95

ELEAR SP POL 2013 wałach gniada/169 F: Solaris
M: Ella Fama / For Leo
K028864 616009520106713
71.

179

EMPORIO SP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Conthargos old.
M: Eminencja m / Szał xxoo
K025729 123456787
72.

134

ETNA SP POL 2010 Klacz gniada/162 F: nimroy b
M: efendi
K024695 616009530159510
73.

173

EUZEBIO LP SP POL 2007 wałach siwa/kuc:kuc:- F: Corfini/Corfino
M: Eunice/Lardüc
K012969 ***
74.

101

F-CLARISSA HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/- F: Catoki / Cambridge
M: Zabou I / Cassini II
K025344 DE421000031713
75.

22

F-MATI AZ HOLSZTYNSKA POL 2014 klacz skarogniada/167 F: Connor
M: R-Mati
K029995 DE421000752614
76.

107

FABIANA SP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Cento Sohn
M: Feola
K022932 616009640003811
77.

14

FANCY KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: T / Numero Uno
K026515 528003201010817
78.

183

FIGA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:146 F: Zefir
M: Fiona / Turnina's Gismore
K030054 616 013 61 01426 15
79.

64

FILEMON KUC POL 2005 wałach bułana/kuc:kuc:14 F: Taternik/Orkisz
M: Fraszka
K017561 POL 013610073406
80.

81

FOCUS KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:143 F: Santara Danny's boy
M: Fryga
K028628 265347654
81.

6

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
K021969 DE421000092912
82.

136

FRANKE KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Cambell / Cassini I
M: Mirda / Larne
K024563 528003201010737
83.

144

G-SHOCK SP POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
84.

53

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:kuc:13 F: APEL
M: GWIAZDKA
K020548 616013661480610
85.

27

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Klacz gniada/170 F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Vantana D / Darco
K025777 BELW253076BWP
86.

174

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
87.

24

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
K023319 616009610104713
88.

170

GREGORY S TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach gniada/163 F: Likwor
M: Gipsa
K028233 616999530225515
89.

23

GUNS N' ROSES SP POL 2015 Wałach gniada/175 F: Viscount
M: Gejsza/Atlas Bavaria
Brak Brak
90.

142

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/kuc:kuc:ku F: Apasjonata Rubicon
M: Hawana
K021205 616013610071212
91.

32

HERTI KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:145 F: ///
M: ///
/// ///
92.

80

HOKY J SP POL 2010 wałach kara/167 F: Kaebon
M: Herbata
K020254 616009600306610
93.

102

HOPKINS SP POL 2011 wałach siwa/172 F: Falbrus
M: Heraja
K019464 616009640037811
94.

91

INKADENS TRAKEN POL 2015 Wałach gniada/164 F: Emis
M: I
K028916 Brak
95.

202

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 Wałach gniada/170 F: FALAISE DE MUZE
M: LINDA/FARMER
K026374 528003201300130
96.

143

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:kuc:14 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
K016211 DE422220048005
97.

129

IVAR VDL KWPN POL 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528210002858429
98.

185

IWAN KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Pacific /
M: Probe / Prince Thatch
K025171 528003201309099
99.

184

JACODI’S ANJA’S ALENA NEW FOREST PONY NED 2009 klacz kasztanowata/kuc:kuc:13 F: Jacodi’s Bo’s Barclay
M: Anja Stb / Merrie Moscan
K026248 528018020092051
100.

116

JACQUART DU SEIGNEUR BWP POL 2015 ogier gniada/168 F: Boyfriend Du Seigneur
M: Cibelle Du Seigneur
K026891 056007000J56389
101.

50

JALANDAHAR SP POL 2007 klacz gniada/182 F: Karandasj (Kastor)
M: JUKA
11327 11327
102.

200

JANICE BWP POL 2009 klacz kasztanowata/1 F: W
M: W
BRAK 0
103.

121

JARSINA KWPN POL 2014 klacz gniada/- F: Numero Uno
M: Soraya
K026770 528003201400334
104.

72

JASKIER WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/165 F: Elaborat
M: Jutrzenka
K018030 POL007530032505
105.

133

JUSTA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz gniada/168 F: Pokrant
M: Jutta
K024694 POL007530270007
106.

124

KALA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:13 F: Nowator
M: Kolizja
K024848 POL 013 58 08307 07
107.

77

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Aroland Pg / Roland
M: Kolumbia / Rubin
K016670 616009530077810
108.

189

KARLSSON 24 HOL. GER 2004 wałach gniada F: Dolany / Donnerhall
M: Kiara III / Loutano
K008809 DE421000285004
109.

181

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 wałach gniada/173 F: Chery Cordial
M: Kariera
K023432 616009530082613
110.

43

KOLUMBIA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/165 F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
111.

187

KORYNTIA WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/167 F: Rytm
M: Korsyka
K024432 POL007530226408
112.

39

KOTILLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
K030565 616007530068911
113.

176

KYANA HDH AES POL 2015 klacz skarogniada/166 F: Gaetano Musterd
M: Hoopra po Brugal VDL
brak brak
114.

96

LA’MARCELL KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:kuc:Ku F: Harley
M: Lawa
K024100 616013530209412
115.

195

LANCIANO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 wałach ciemnogniada/165 F: Campari M
M: Lady Garden
K020940 POL 009540031803
116.

82

LARIDOR HOLSTEINER POL 2012 wałach gniada/185 F: Larimar
M: Julischka
K023129 DE421000042312
117.

11

LAUR SP POL 2007 wałach gniada/175 F: For keeps
M: La Jana
K017882 POL009510458207
118.

105

LE MATINE II SP POL 2014 ogier siwa/173 F: Larron
M: Cardina
Brak 616009640036214
119.

159

LEMINUS NRPS POL 2008 wałach izabelowata/kuc:kuc:14 F: Le Matsjo
M: Polly T
K028860 528008080117808
120.

192

LEWANTE WESTFALSKA POL 2009 wałach gniada/168 F: Landacord
M: Galina
brak DE441411195609
121.

155

LIMONCHELLO KWPN POL 2016 ogier gniada/168 F: Glenfiddich vdl/Bacardi
M: Arabel/Chin chin
K030070 12446887
122.

156

LORD FEIN WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Landfein
M: Contina/Contact Me
K030695 DE441411425314
123.

198

MAGNIFICO C SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Catoki
M: Manga
K022517 616009610244411
124.

127

MAKUBA21 S POL 2009 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: Machno Carwyn
M: Schone Maid
K020711 DE435350017509
125.

4

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
K021512 616007610218710
126.

169

MILANO MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada/164 F: Noel
M: Malia
K023117 616006530000711
127.

54

MILUSIA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:kuc:- F: Nn
M: Nn
K030387 616 999 52 01640 06
128.

122

MJT CONTHARGOS OS POL 2011 ogier ciemnogniada/166 F: Conthargos
M: Gerlinda
DE418184017711 DE418184017711
129.

94

MOEL MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/168 F: Noel
M: Malia
K024706 616006530004513
130.

26

MONTBLANC 11 HAN GER 2014 wałach siwa/181 F: Marius Claudius / Concorde
M: Silvana / Stakkato
K026346 DE431316716114
131.

138

MOONSHINE Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach ciemnogniada/163 F: Fly to the stars
M: Madera
K017725 12637
132.

103

MORWA SP POL 2014 klacz gniada/172 F: Almanzor L westf./
M: Mazepa sp/ Le Voltair KWPN
K025853 616009600117814
133.

18

NABAB SP POL 2011 wałach gniada/175 F: Markies V /
M: Nirwana / Revel
K024599 616009600175011
134.

151

NARNIA KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:148 F: For Leo/ For Feeling / For Pleasure
M: Naliba
K019332 616013520062710
135.

171

NECTUS WLKP. POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Słowak
M: Newa po Banita
K028717 616007520098015
136.

172

NEFRETETTE TRAKEŃSKA POL 2011 klacz kasztanowata/160 F: Emis
M: Neska
K029337 POL732010061611
137.

167

NELA SP POL 2007 mare grey/164 F: Castillo/Carolus
M: Nutka/Bumerang
K012594 POL009600290707
138.

44

NESTOR S SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Black Jack
M: Nisteria S
K025580 616009520042114
139.

112

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:kuc:14 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
K024742 616013640055613
140.

194

NI’TYA SP POL 2012 klacz ciemnogniada/164 F: Telco
M: Norma
BRAK 616009640084612
141.

10

NINO VD WATERTOREN BWP GER 2013 Wałach gniada/172 F: Cornet Obolensky
M: Ivoir Vd watertoren
K024739 056002w00304277
142.

141

O'KEY SP POL 2013 wałach ciemnogniada/169 F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K022680 616009600152213
143.

123

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 wałach gniada/167 F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
K020068 616 009 53 00939 09
144.

146

PAOLA OLDENBURSKA POL 2002 klacz gniada/173 F: //
M: //
K019516 //
145.

13

PERFECT SMILE SP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Ares
M: P-Veronique po Colman
K028966 Brak
146.

158

POLAR KOŃ MAŁY POL 2006 Ogier kara/kuc:kuc:ku F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
K018231 013530067806
147.

109

PRAGMATYK II G. SP POL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Princessa / Cassini I
K024974 616009640031314
148.

86

PROBUS OO POL 2012 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: Oset
M: Patrycja
K025586 616Pol12008369A
149.

66

QUIDAMO WESTFALSKA GER 2003 ogier gniada/169cm F: Quidam's Rubin
M: Lambada
K028661 DE441412044003
150.

36

QULUMBUS WESTF POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Arkana / Amaretto D I
K010066 DE441411821703 103HD09
151.

125

RABATA WLKP POL 2014 klacz gniada/164 cm F: Coriano’s Ass hol.
M: Robertina wlkp/Quamiro hol.
K027362 616007610073914
152.

175

RAKIJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz siwa/163 F: Efez
M: Rafia
K030647 009640061306
153.

33

ROMINA SP POL 2009 klacz kara/166 F: Landino
M: Rewelacja
K023397 616009590190809
154.

67

ROSI OLD POL 2012 klacz kara/172 F: Dressage Royal
M: Anuschka
K023448 DE431316758812
155.

117

SANDERO HOLST POL 2015 wałach gniada/170 F: Sandro Boy
M: Bahia
LKPZJ/9208/20 DE421000095315
156.

177

SANTA MONICA ZK SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Nice Boy
M: Sajonara
K026603 616009590013713
157.

90

SANTA MONICA ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 mare bay/167 F: Nice Boy
M: Sajonara
K026603 616009590013713
158.

108

SANTOS WESTFALSKA GER 2017 wałach skarogniada/168 F: Stakkato Gold/ Stakkato
M: Rubin Lady/ Rotspon
K031005 DE441410704717
159.

111

SEKUNDO J SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Karbon
M: Serwantka
K022085 616009600306210
160.

89

SUNSHINE M SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Landino
M: Soleil M
K020911 616009690079211
161.

104

TAJGA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz siwa/175 F: Bolero de Ravel
M: Taja
K028760 616007610043615
162.

97

TANGO KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:kuc:13 F: Timo
M: Shira
brak 013610199407
163.

182

TEKILA SP POL 2009 mare bay/165 F: Xx
M: Xx
K020170 Xxx
164.

186

TOPAZ MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: EFEKT
M: TAMARIA
K010029 POL 006 58 02339 05
165.

20

TOPAZ KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Rosenhof Massino /
M: Thalia Von Uda / Tabor
K025107 POL013530189108
166.

149

TOUCH ME IF YOU CAN HOLSZTYŃSKI POL 2015 gelding bay/160 F: Quizu Dream
M: Toscana XIV
none DE421000750915
167.

21

TULUZA SP POL 2007 klacz gniada/165 F: Viscount
M: Tonia
K012144 POL 009530223507
168.

61

VALENTINA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Califax
M: Verna
K026678
169.

56

VERONA SP POL 2012 klacz gniada/167 F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: V Diaverdo / Verdi
K021492 616009510343512
170.

161

WANDEROS TYP SZLACHETNY POL 2013, klacz gniada/172 F: NN
M: NN
brak 616999530226813
171.

153

WERDO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/160 F: Concord
M: Wadżima
brak 75595655454332
172.

65

WIELEŃ WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
K020326 616007600288609
173.

40

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:kuc:12 F: Turnina's Gismore
M: Windhoek's Jozefien
K030563 616013640081011
174.

41

WIRGINIA SP POL 2012 klacz gniada/172 F: CON CALMA
M: WITARA
K026722 616009640047112
175.

135

WONTON SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: nippon
M: werona
K024693 POL009600157106
Rider Club
Competition
Prize
Adach Miłosz KJ Arpav
300
600
SUM:
900.00
Becker Zuzanna JKS Barłomino
200
SUM:
200.00
Buczkowska Nadia JKS Niestępowo
300
SUM:
300.00
Chebotar Valeriia Sopocki KJ
70
100
SUM:
170.00
Chełchowska Helena Sopocki KJ
200
SUM:
200.00
Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
300
SUM:
300.00
Drywa Aurelia JKS Dako-Galand Skibno
400
150
SUM:
550.00
Dynowska Hanna Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
150
SUM:
150.00
Eliks Agnieszka Klub Jeżdziecki Arpav
70
SUM:
70.00
Endraszka Paulina FS Succin Jagatowo
60
SUM:
60.00
Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
400
SUM:
400.00
Fiwek Aleksandra Wojewódzki KJ Lublin SJ Zawieprzyce
50
SUM:
50.00
Frąckiewicz Emma FS Succin Jagatowo
120
600
SUM:
720.00
Gawęda Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
100
SUM:
100.00
Gilla Błażej PLJ w Dziemianach
90
120
80
SUM:
290.00
Gurazda-Rowińska Monika Sopocki Klub Jeździecki
80
SUM:
80.00
Hycki Michał KJ SZARŻA Bolęcin
70
70
50
200
SUM:
390.00
Kalak Laura KJ J.J. Darboven
200
SUM:
200.00
Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
90
50
SUM:
140.00
Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
50
SUM:
50.00
Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
800
SUM:
800.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
60
SUM:
60.00
Kucharska Marta Klub Jeździecki Arpav
150
SUM:
150.00
Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
150
SUM:
150.00
Lewandowski Aleksander KS Verso La Natura
70
250
300
SUM:
620.00
Lizakowska Marta KJ Rakowiec Kwidzyn
50
SUM:
50.00
Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
60
30
70
SUM:
160.00
Madej Oliwia Klub Jeździecki Rock Horses
150
SUM:
150.00
Makszewska Aleksandra KJ Bonin
50
SUM:
50.00
Mański Konrad KJ Arpav
90
SUM:
90.00
Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
80
100
SUM:
180.00
Nazarewicz Julia JKS Barłomino Sp. z o.o.
100
SUM:
100.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
150
SUM:
150.00
Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
200
SUM:
200.00
Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
100
SUM:
100.00
Pakur Antonina Sopocki Klub Jeździecki
30
400
70
SUM:
500.00
Pawłowski Konrad Klub Jeździecki Arpav
400
20
SUM:
420.00
Pellowska Paulina JKS Barłomino
200
SUM:
200.00
Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
150
200
250
SUM:
600.00
Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
50
100
SUM:
150.00
Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
50
SUM:
50.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
150
SUM:
150.00
Rogalewska Oliwia KJ Arpav
200
SUM:
200.00
Romaniecka Nadia JKS Niestępowo
70
SUM:
70.00
Rosicka Karolina KJ AS Dream
90
SUM:
90.00
Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
120
80
SUM:
200.00
Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
120
SUM:
120.00
Sterczyńska Zuzanna Sopocki KJ
400
SUM:
400.00
Szeremeta Judyta Pomorska Liga Jeździecka
70
SUM:
70.00
Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
150
SUM:
150.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
200
60
300
SUM:
560.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
150
400
300
50
40
100
SUM:
1040.00
Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
300
300
SUM:
600.00
Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
80
100
200
SUM:
380.00
Wójcikiewicz Róża brak
100
SUM:
100.00
Wojtal Julianna Sopocki KJ
250
900
SUM:
1150.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1200
SUM:
1200.00
Zdanowska Aurelia Pomorska Liga Jeździecka
100
150
30
SUM:
280.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adach Miłosz
KJ Arpav
2021-02-26
9
2021-02-27
2
300
2021-02-26
1
2021-02-27
4
2021-02-28
3
600
Adamiak Maja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
VERONA (56)
2021-02-26
14
2021-02-27
22
2021-02-28
8
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
2021-02-26
1
2021-02-27
3
2021-02-28
3
200
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
2021-02-26
7
2021-02-27
7
2021-02-28
6
2021-02-26
1
2021-02-27
9
Bogalecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2021-02-27
10
2021-02-27
10
2021-02-26
2021-02-28
3
Buczkowska Nadia
JKS Niestępowo
CHANTAL (16)
2021-02-26
1
2021-02-27
2
2021-02-28
1
300
Budczenkow Wiktoria
KJ EQUITATION LUBKOWICE
FABIANA (107)
2021-02-26
28
2021-02-26
19
2021-02-27
2021-02-27
Budynek Lena
JKS Olsza
PROBUS (86)
2021-02-26
10
2021-02-27
10
2021-02-28
9
Chebotar Valeriia
Sopocki KJ
JANICE (200)
2021-02-26
4
70
2021-02-26
1
2021-02-27
4
2021-02-28
5
100
Chełchowska Helena
Sopocki KJ
2021-02-26
19
2021-02-26
17
2021-02-27
1
200
2021-02-27
25
2021-02-28
5
TEKILA (182)
2021-02-26
1
2021-02-26
21
2021-02-27
12
2021-02-28
24
Cichla Pola
SKJ
DOX (52)
2021-02-26
5
2021-02-27
2
2021-02-28
4
Czarnecka Weronika
SCSJ Coval Pogórze
2021-02-26
7
2021-02-27
12
2021-02-28
11
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (65)
2021-02-27
31
2021-02-28
6
Czech Natalia
Sopocki KJ
2021-02-26
9
2021-02-27
2021-02-28
10
Dampc Nela
JKS Barlomino sp. z o.o.
2021-02-26
4
2021-02-27
5
2021-02-28
4
Depta Amelia
Pomorska Liga Jeździecka
IVAR VDL (129)
2021-02-26
5
2021-02-27
1
2021-02-27
26
2021-02-28
2
300
Dombrowska Pola
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
JUSTA (133)
2021-02-26
9
2021-02-27
17
2021-02-27
10
2021-02-28
10
Drewek Klaudia
Sopocki Klub Jeździecki
TOPAZ (186)
2021-02-26
1
2021-02-26
1
2021-02-27
28
2021-02-27
2021-02-28
19
2021-02-28
Drywa Aurelia
JKS Dako-Galand Skibno
IWAN (185)
2021-02-27
1
400
2021-02-28
7
2021-02-28
5
2021-02-27
4
150
Dynowska Hanna
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
ETNA (134)
2021-02-26
12
2021-02-26
28
2021-02-27
1
2021-02-27
16
2021-02-28
1
2021-02-28
1
150
Ejankowska Beata
LKJ w Gałkowie
JASKIER (72)
2021-02-26
40
2021-02-27
21
2021-02-27
2021-02-28
11
2021-02-28
DRIADA (73)
2021-02-26
1
2021-02-26
12
2021-02-27
18
2021-02-27
21
Eliks Agnieszka
Klub Jeżdziecki Arpav
DOLMEN (168)
2021-02-27
5
70
2021-02-27
28
2021-02-28
11
Endraszka Paulina
FS Succin Jagatowo
2021-02-26
20
2021-02-26
2021-02-27
24
2021-02-27
27
2021-02-28
12
2021-02-26
22
2021-02-27
7
60
2021-02-27
23
2021-02-28
DELILAH (150)
2021-02-26
12
2021-02-26
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
BISALAMEA (131)
2021-02-26
24
2021-02-26
21
2021-02-27
21
2021-02-27
14
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
FIGA (183)
2021-02-26
5
2021-02-27
5
2021-02-26
2
2021-02-27
2
2021-02-28
1
400
Fiwek Aleksandra
Wojewódzki KJ Lublin SJ Zawieprzyce
2021-02-26
24
2021-02-26
2021-02-27
6
50
2021-02-27
30
Frąckiewicz Emma
FS Succin Jagatowo
BRANDY (57)
2021-02-26
2
120
2021-02-26
1
2021-02-27
1
2021-02-28
2
600
Furgo Aleksandra
KJ Black Horse Team Gdańsk
2021-02-26
16
2021-02-26
17
2021-02-27
9
2021-02-27
14
2021-02-28
12
Gabriel Lena
LKS Nadwiślanin
2021-02-26
8
2021-02-27
9
2021-02-28
8
Gawęda Julianna
Sopocki Klub Jeździecki
KAMAEL (77)
2021-02-26
14
2021-02-27
14
2021-02-28
7
Gawęda Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
2021-02-26
7
2021-02-27
2
2021-02-28
5
100
Gilla Błażej
PLJ w Dziemianach
HOKY J (80)
2021-02-27
3
90
LARIDOR (82)
2021-02-26
1
120
2021-02-27
19
2021-02-28
4
80
BOURBON (84)
2021-02-26
15
2021-02-27
2021-02-28
5
Gilla Zuzanna
SKJ Sopot
HOKY J (80)
2021-02-26
1
2021-02-27
1
2021-02-28
14
2021-02-26
12
FOCUS (81)
2021-02-26
7
2021-02-27
7
2021-02-28
7
Gurazda-Rowińska Monika
Sopocki Klub Jeździecki
O'KEY (141)
2021-02-27
4
80
2021-02-27
19
Haase Weronika
Sopocki Klub Jeździecki
TULUZA (21)
2021-02-27
23
2021-02-27
31
Hycki Michał
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
MOONSHINE (138)
2021-02-26
21
2021-02-26
19
2021-02-27
16
2021-02-27
27
Hycki Michał
KJ SZARŻA Bolęcin
EMPORIO (179)
2021-02-26
15
2021-02-26
3
70
2021-02-27
17
2021-02-27
7
70
2021-02-26
6
50
2021-02-26
16
2021-02-27
15
2021-02-27
3
200
Iglikowska - Cichosz Matylda
OSK Lipce
WERDO (153)
2021-02-27
27
2021-02-27
Jeszka Aleksandra
Klub Jeździecki u Rychertów
DOMISIA (190)
2021-02-27
25
2021-02-27
29
2021-02-28
17
Kalak Laura
KJ J.J. Darboven
FILEMON (64)
2021-02-26
3
2021-02-27
3
2021-02-28
2
200
Kamińska Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
RAKIJA (175)
2021-02-26
12
2021-02-26
28
2021-02-27
1
2021-02-27
14
2021-02-28
8
Kaszubowska Oliwia
Sopocki KJ
2021-02-26
2
90
2021-02-27
8
50
2021-02-28
10
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
QUIDAMO (66)
2021-02-26
11
Klepuszewska Nela
Sopocki Klub Jeździecki
2021-02-26
12
2021-02-27
2021-02-28
11
Kortas Nina
Klub Jeździecki Black Horse Team
NECTUS (171)
2021-02-26
4
50
2021-02-26
2021-02-27
17
2021-02-27
2021-02-28
18
2021-02-28
Kościelska Barbara
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2021-02-26
1
2021-02-27
1
2021-02-28
1
800
Koseda Agata
Brak
DOKER (199)
2021-02-26
13
2021-02-26
2021-02-27
2021-02-27
20
2021-02-28
2021-02-28
20
Kozińska Magdalena
GTH Gdynia
DILAYLA (196)
2021-02-26
28
2021-02-27
15
Kozłowska Aleksandra
Sopocki KJ
2021-02-26
8
2021-02-26
7
60
2021-02-27
13
2021-02-27
24
2021-02-28
14
NABAB (18)
2021-02-26
1
2021-02-27
11
2021-02-28
8
Kozłowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
2021-02-27
23
Kucharska Marta
Klub Jeździecki Arpav
2021-02-26
2021-02-27
2
150
2021-02-28
Kwasek Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
KOTILLA (39)
2021-02-26
2
2021-02-27
5
2021-02-28
4
150
Kwintkiewicz Pola
PLJ
G-SHOCK (144)
2021-02-27
1
2021-02-27
1
2021-02-28
10
2021-02-28
Lenckowska Anna
PLJ
2021-02-26
6
2021-02-27
6
2021-02-28
7
Lewandowska Julia
brak
2021-02-26
37
2021-02-26
28
2021-02-27
2021-02-27
30
Lewandowski Aleksander
KS Verso La Natura
ROSI (67)
2021-02-26
13
2021-02-26
5
70
2021-02-27
28
2021-02-27
5
2021-02-28
4
2021-02-26
2021-02-26
12
2021-02-27
14
2021-02-27
14
2021-02-28
5
CANWERO (69)
2021-02-26
22
2021-02-26
1
250
2021-02-27
3
2021-02-28
2
300
Lizakowska Marta
KJ Rakowiec Kwidzyn
DOMINICA (115)
2021-02-26
25
2021-02-26
2021-02-27
2021-02-27
23
2021-02-28
2021-02-28
6
50
Łękowska Zofia
JKS Dako-Galant Skibno
RABATA (125)
2021-02-26
20
2021-02-26
6
60
2021-02-27
9
30
2021-02-27
8
70
Madej Oliwia
Klub Jeździecki Rock Horses
CHEPETTO (197)
2021-02-26
13
2021-02-26
15
2021-02-27
11
2021-02-27
2021-02-28
4
150
Makszewska Aleksandra
KJ Bonin
2021-02-26
1
2021-02-26
5
50
2021-02-27
2021-02-27
21
Małgorzewicz Karolina
Pomorska Liga Jeździecka
KORYNTIA (187)
2021-02-28
9
2021-02-28
Mański Konrad
KJ Arpav
BELLACARA (120)
2021-02-27
1
2021-02-28
4
2021-02-27
1
2021-02-28
JARSINA (121)
2021-02-26
3
90
2021-02-26
2021-02-27
24
CORTINO (193)
2021-02-26
1
2021-02-26
8
2021-02-27
1
2021-02-27
18
2021-02-28
9
2021-02-28
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (140)
2021-02-26
4
80
2021-02-27
6
100
2021-02-28
6
Milewska Julia
JKS Barłomino
2021-02-26
14
2021-02-27
16
2021-02-28
13
2021-02-27
21
Mordako Agnieszka
KJ Pegaz Reda
2021-02-27
22
2021-02-27
2021-02-28
26
2021-02-28
Nazarewicz Julia
JKS Barłomino Sp. z o.o.
TANGO (97)
2021-02-26
3
2021-02-27
3
2021-02-28
3
100
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
CLAPTON (164)
2021-02-26
7
2021-02-27
9
2021-02-28
5
150
Niedrowska Joanna
Jks Olsza
2021-02-26
12
2021-02-27
1
2021-02-28
2
Okroy Zuzanna
Klub Jeździecki u Rychertów
2021-02-26
1
2021-02-27
1
2021-02-28
2
200
Ośmiałowska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
HERTI (32)
2021-02-26
4
2021-02-28
5
100
2021-02-27
8
BUTTERFLY (147)
2021-02-26
10
2021-02-28
9
2021-02-27
8
Ostojska Maria
Jeździecki Klub Sportowy Folwark Podkowa
2021-02-26
2021-02-27
2021-02-27
2021-02-26
Pająk Przemysław
JKS Barłomino
KALA (124)
2021-02-27
9
2021-02-28
8
2021-02-26
Pakur Antonina
Sopocki Klub Jeździecki
LEMINUS (159)
2021-02-26
7
30
2021-02-26
2
2021-02-27
4
2021-02-28
1
400
2021-02-27
4
70
Pakur Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
POLAR (158)
2021-02-26
8
2021-02-27
3
2021-02-28
6
2021-02-27
1
Pawlik Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-02-26
2021-02-26
18
2021-02-27
32
2021-02-28
Pawluczuk Marek
SKJ Lipnik Kadyny
2021-02-27
2021-02-27
ALBALUNA (157)
2021-02-26
28
2021-02-26
37
Pawłowska Julia
Pomorska Liga Jeździecka
NARNIA (151)
2021-02-27
2021-02-26
13
2021-02-28
12
Pawłowski Konrad
Klub Jeździecki Arpav
2021-02-26
1
2021-02-28
4
400
2021-02-26
9
2021-02-26
14
2021-02-27
6
2021-02-27
13
LAUR (11)
2021-02-26
15
2021-02-27
7
2021-02-26
12
2021-02-26
12
2021-02-27
9
20
2021-02-27
2021-02-28
22
2021-02-28
Pęcak Patryk
Sopocki Klub Jeździecki
2021-02-26
2021-02-26
12
2021-02-28
2021-02-28
13
SANTOS (108)
2021-02-26
35
2021-02-26
39
2021-02-28
2021-02-28
7
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
2021-02-26
1
2021-02-27
2021-02-28
9
MAKUBA21 (127)
2021-02-26
6
2021-02-27
6
2021-02-28
3
200
Peterson Agata
KJ Black Horse Team Gdańsk
ROMINA (33)
2021-02-26
1
150
2021-02-26
7
2021-02-27
4
2021-02-28
4
200
2021-02-27
2
250
Pieniaszek Diego
KJ Grek sp zoo
2021-02-26
12
2021-02-27
10
2021-02-28
15
2021-02-26
11
2021-02-27
4
2021-02-28
7
Pieniaszek Dominik
KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
2021-02-26
15
2021-02-27
8
2021-02-28
6
AVALANCHE (139)
2021-02-26
10
2021-02-27
2
Pierzyńska Paulina
KJ J.J. Darboven
2021-02-26
10
2021-02-26
2021-02-27
2021-02-28
7
50
2021-02-27
GRANIT (24)
2021-02-26
3
100
2021-02-26
10
2021-02-27
15
2021-02-28
9
Pilipiec Daria
Klub Jeździecki Iskra Sztum
WONTON (135)
2021-02-26
2021-02-26
1
2021-02-27
2021-02-27
2021-02-28
2021-02-28
Plata Emilia
Pomorska Liga Jeździecka
2021-02-26
1
2021-02-26
12
2021-02-27
18
2021-02-27
1
Pleskacz Kamila
SKJ Lipnik Kadyny
CYJANID (31)
2021-02-26
22
2021-02-26
DAMAI (145)
2021-02-27
7
50
2021-02-27
Pobłocka Aleksandra
KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
2021-02-26
35
2021-02-27
1
2021-02-28
11
2021-02-26
12
Polanek Zofia
SCSJ Coval Pogórze
2021-02-26
7
2021-02-27
7
2021-02-28
8
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
NI’TYA (194)
2021-02-27
2021-02-27
18
2021-02-28
6
2021-02-28
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
DILAYLA (196)
2021-02-26
10
2021-02-27
1
150
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
DILAYLA (196)
2021-02-28
16
Rogala Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
KYANA HDH (176)
2021-02-26
1
2021-02-26
12
2021-02-27
14
2021-02-27
2021-02-26
23
2021-02-26
8
Rogala Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
LEWANTE (192)
2021-02-26
9
Rogalewska Oliwia
KJ Arpav
2021-02-26
1
200
2021-02-26
10
2021-02-27
1
2021-02-28
7
2021-02-27
13
2021-02-27
29
2021-02-28
25
2021-02-28
10
2021-02-26
28
2021-02-26
1
2021-02-28
2021-02-28
Romaniecka Nadia
JKS Niestępowo
LORD FEIN (156)
2021-02-26
27
2021-02-26
17
2021-02-27
2021-02-28
2021-02-28
5
70
2021-02-27
19
Romowicz Antonia
Klub Jeździecki Iskra Sztum
ARIZONA (132)
2021-02-26
7
2021-02-27
1
2021-02-27
4
2021-02-28
5
Rosicka Karolina
KJ AS Dream
2021-02-27
2021-02-27
2021-02-28
3
90
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven w Rumii
GODECJA (174)
2021-02-27
2
120
2021-02-27
5
80
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
CLOUD 27 (188)
2021-02-26
2021-02-27
2021-02-26
12
2021-02-27
Rykowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
2021-02-27
2021-02-28
Sadowska Jacqueline
Pomorska Liga Jeździecka
2021-02-27
2021-02-27
2021-02-28
15
2021-02-28
14
Skorwider Maja
Sopocki Klub Jeździecki
NELA (167)
2021-02-26
12
2021-02-27
2021-02-28
2
120
Spisak Wiktoria
JKS Dako-Galant Skibno
DŻAGAS (178)
2021-02-26
16
2021-02-26
11
2021-02-27
20
2021-02-27
30
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki KJ
2021-02-26
1
2021-02-27
1
2021-02-28
3
400
Świątkowska Olga
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-02-26
27
2021-02-26
11
2021-02-27
16
2021-02-26
10
2021-02-27
13
2021-02-28
13
2021-02-26
Szeremeta Judyta
Pomorska Liga Jeździecka
LANCIANO (195)
2021-02-28
3
2021-02-28
4
70
Szostak Iga
Klub Jeździecki Polonez
MILANO (169)
2021-02-28
8
2021-02-28
GREGORY S (170)
2021-02-28
2021-02-28
21
Szukalska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
G'MEDYK (53)
2021-02-26
3
2021-02-27
1
2021-02-28
4
150
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki KJ
ASESOR (165)
2021-02-27
11
2021-02-27
18
2021-02-28
1
200
2021-02-27
6
60
2021-02-27
18
2021-02-28
1
300
Thomas Lena
Sopocki Klub Jeździecki
EGIDA (128)
2021-02-26
6
2021-02-27
6
2021-02-28
6
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2021-02-26
1
2021-02-27
6
2021-02-28
10
HOPKINS (102)
2021-02-26
20
2021-02-27
22
2021-02-28
13
MORWA (103)
2021-02-26
2
150
2021-02-26
2
2021-02-27
4
2021-02-28
1
400
TAJGA (104)
2021-02-26
18
2021-02-27
1
300
2021-02-26
17
2021-02-27
10
2021-02-26
7
50
2021-02-27
8
40
2021-02-28
3
100
FRANKE (136)
2021-02-26
12
2021-02-27
26
2021-02-28
10
Trochowska Marta
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
MOEL (94)
2021-02-26
23
2021-02-26
2021-02-27
29
2021-02-27
2021-02-28
12
ELEAR (95)
2021-02-26
12
2021-02-26
12
2021-02-27
2021-02-27
26
2021-02-28
13
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki KJ
TOPAZ (20)
2021-02-26
1
HALNY (142)
2021-02-26
2
2021-02-27
1
2021-02-28
1
300
ISGAAR (143)
2021-02-26
1
2021-02-27
3
2021-02-28
2
300
Wilkowska Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
PAOLA (146)
2021-02-26
2
2021-02-28
6
2021-02-27
7
Wilska-Czarnecka Weronika
Sopocki KJ
2021-02-26
11
2021-02-26
5
80
2021-02-27
5
100
2021-02-28
3
200
FANCY (14)
2021-02-26
12
2021-02-27
12
2021-02-28
8
Wnuczko Marcin
KJ Black Horse Team Gdańsk
BEAUTY C (137)
2021-02-26
23
2021-02-27
11
2021-02-28
9
Wójcikiewicz Róża
brak
2021-02-26
3
2021-02-28
3
100
2021-02-27
4
Wojtal Julianna
Sopocki KJ
2021-02-26
7
2021-02-27
20
2021-02-27
2021-02-28
2
250
2021-02-26
1
2021-02-27
3
2021-02-28
2
900
Wygnańczuk Julia
SKJ
MILUSIA (54)
2021-02-26
5
2021-02-27
4
2021-02-28
5
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-02-26
18
2021-02-26
10
2021-02-27
17
2021-02-28
11
SANDERO (117)
2021-02-26
9
2021-02-27
15
2021-02-28
12
2021-02-26
25
2021-02-26
2021-02-27
12
2021-02-28
8
2021-02-26
1
2021-02-27
5
2021-02-28
1
1200
Zdanowska Aurelia
Pomorska Liga Jeździecka
CYNA (110)
2021-02-26
26
2021-02-27
25
2021-02-27
3
100
2021-02-28
2
150
2021-02-26
6
30
Żygowski Mikołaj
KJ Arpav Gdańsk
2021-02-26
26
2021-02-26
2021-02-27
10
2021-02-28
2021-02-28
23

Number of Riders: 123

Number of Horses: 175

The sum of prizes: 17 010.00

Competition results developed by: Hipodrom Sopot
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-012014-1, Hipodrom Sopot Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl