Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO DiM i HZR
Sopot, 13-15 grudnia 2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
213 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 23:31:46
2019-12-10 23:01:29
Grzegorz Psiuk WALVERINE
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 11 ZR/LL/Dwufazowy
212 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 22:00:35
2019-12-10 21:42:28
Martyna Kamińska CLYDAGH JUSTICE
  • 2x 6//Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 24//Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 32//Finał C, zwykły z rozgrywką 95cm
211 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 20:46:15
2019-12-10 20:28:52
Lena Tokarz MARINA
  • 2x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
210 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 20:46:18
2019-12-10 20:23:29
Magdalena Karabasz RONDO'S BLACK BOY
  • 2x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
209 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 20:11:41
2019-12-10 19:51:56
Aleksander Lewandowski CELVISTO
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
208 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 19:29:59
2019-12-10 19:18:45
Przemysław Janewicz GIGI
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
207 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 19:31:41
2019-12-10 16:13:42
Nina Tulisow LIBERKA
  • 1x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
206 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 19:31:31
2019-12-10 16:12:44
Nina Tulisow LAZARKA
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
205 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 14:57:21
2019-12-10 14:44:09
Piotr Ciołczyk OKUDŻAWA
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
204 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 14:57:29
2019-12-10 14:41:52
Piotr Ciołczyk JE T'AIME
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
203 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 14:06:12
2019-12-10 12:47:07
Beniamin Tomaszewski RAPSODIA
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
202 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 09:10:46
2019-12-10 07:15:55
Kornelia Rosiak MARKUS
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
201 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 09:10:39
2019-12-10 06:20:26
Paulina Walewska LIMERYK
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
200 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 09:10:35
2019-12-10 06:16:11
Małgosia Kubach BAJADERA
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
199 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 20:43:53
2019-12-09 22:54:42
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
198 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 20:43:38
2019-12-09 22:54:05
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
197 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 09:10:29
2019-12-09 22:11:11
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
  • 1x 10 ZR/C/Zwykły
196 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 09:10:27
2019-12-09 21:45:56
Karolina Hartman-Hanis CULUMBUS
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
195 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 09:10:26
2019-12-09 21:45:13
Karolina Hartman-Hanis SUNBIRD
  • 1x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
194 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:32:36
2019-12-09 16:55:48
Ewa Müller QUATERINA G
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 11 ZR/LL/Dwufazowy
193 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 09:04:30
2019-12-09 16:53:26
Maja Żalikowska OLIWKA
  • 1x 2//Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 20//Kuce dokładności 50cm
  • 1x 21//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 38//Kuce pocieszenia dokładności 50/60/70 cm
192 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 16:51:14
2019-12-09 16:33:50
Julia Milewska CARAMOUCHE Z
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
191 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 09:04:22
2019-12-09 16:30:05
Anita Dowgiałło C-CHANELLE
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
190 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 14:52:17
2019-12-09 15:46:45
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
189 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 16:21:36
2019-12-09 14:24:26
Oliwia Kaszubowska ZALVO
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
188 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 21:12:07
2019-12-09 14:23:47
Oliwia Kaszubowska PIEROT
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
187 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 09:04:17
2019-12-09 14:04:29
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
186 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 09:04:14
2019-12-09 13:45:51
Emilia Leszkiewicz BUTTERFLY
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
185 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 09:04:11
2019-12-09 13:45:12
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
184 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 13:28:20
2019-12-09 12:57:58
Julia Milewska CHACCO OLYMPIC
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 5 ZR/C/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
  • 1x 10 ZR/C/Zwykły
  • 1x 15 ZR/C/Zwykły
183 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:43:29
2019-12-09 11:38:21
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 5 ZR/C/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
  • 1x 10 ZR/C/Zwykły
  • 1x 15 ZR/C/Zwykły
182 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:34:23
2019-12-09 10:39:28
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 15 ZR/C/Zwykły
181 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 10:40:30
2019-12-09 10:38:11
Olga Wasilewska GAMBLE
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
180 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 10:40:27
2019-12-09 10:37:44
Lena Klimczyk DACYT
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
179 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 21:21:46
2019-12-09 10:25:13
Julia Krawczyk JASPERIEN
  • 2x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
178 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 10:31:24
2019-12-09 10:16:37
Agnieszka Racka BELLA MARIA
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
177 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 10:31:22
2019-12-09 10:14:52
Agnieszka Racka CHALLENGER
  • 1x 5 ZR/C/Zwykły
  • 1x 10 ZR/C/Zwykły
  • 1x 15 ZR/C/Zwykły
176 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 10:31:20
2019-12-09 10:12:59
Julianna Wojtal CASTALECCHIO SM
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 12//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 16//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 1x 17//Duże Konie na styl jeźdźca N
175 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 08:41:05
2019-12-09 08:38:30
Marianna Pupiałło VYŠNIA
  • 1x 2//Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 21//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
174 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 19:30:45
2019-12-09 08:24:47
Zuzanna Golicka CARILO
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
173 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 22:15:20
2019-12-08 22:03:03
Paulina Rybarczyk ROYAL CASSIN
  • 1x 5 ZR/C/Zwykły
  • 1x 10 ZR/C/Zwykły
172 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:35:13
2019-12-08 21:14:17
Agnieszka Przybylska BIKSONA
  • 1x 11 ZR/LL/Dwufazowy
171 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 22:15:13
2019-12-08 20:51:15
Wiktoria Rezmer CARMEL
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
170 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 20:17:21
2019-12-08 20:12:31
Grzegorz Psiuk CHARLIE
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
169 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 20:17:09
2019-12-08 20:12:05
Maja Psiuk CHARLIE
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
168 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 16:26:32
2019-12-08 19:24:04
Maja Psiuk DISCOVERY
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
167 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 15:42:08
2019-12-08 19:14:08
Julia Karlsson MAGNUS
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
166 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 19:21:38
2019-12-08 17:38:23
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 2x 11//Duże Konie L dokładności
  • 1x 12//Duże Konie P dwufazowy
165 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 19:21:27
2019-12-08 17:27:56
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 31//Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
164 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 19:21:18
2019-12-08 17:26:32
Jakub Mroczek ANDER
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 31//Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
163 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 19:21:12
2019-12-08 16:06:41
Adrianna Trzcińska ALBUMINA
  • 2x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
162 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 19:20:41
2019-12-08 13:52:51
Justyna Motyl ORA
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
161 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:36:42
2019-12-08 13:48:21
Lena Karaszewska HERSYLIA ZK
  • 2x 11//Duże Konie L dokładności
  • 2x 15//Duże Konie na styl jeźdźca L
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
160 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:36:53
2019-12-08 13:13:21
Irena Matysiak EVEREST VDL
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 11 ZR/LL/Dwufazowy
159 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:37:07
2019-12-08 13:11:34
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
158 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:37:20
2019-12-08 13:11:13
Aleksandra Jeszka VALONIA
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
157 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:37:34
2019-12-08 12:18:04
Barbara Przybyt HARRIET
  • 1x 11 ZR/LL/Dwufazowy
156 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 12:17:26
2019-12-07 22:34:18
Irina Titova OLEANDER
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
155 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 12:17:23
2019-12-07 22:33:41
Anna Titova AL NAOUWEE
  • 1x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
154 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 22:00:00
2019-12-07 19:42:53
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
153 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 21:59:57
2019-12-07 19:41:23
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
152 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 21:59:52
2019-12-07 19:25:16
Grzegorz Psiuk DILAYLA
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
151 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:39:11
2019-12-07 16:51:58
Zofia Miąskowska I-CAN
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
150 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:40:17
2019-12-07 16:48:47
Ewa Kamińska CASTLIRA
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
149 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 16:21:48
2019-12-07 15:37:20
Maria Malko HEYA
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
  • 1x 14 ZR/N/Zwykły
148 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 21:16:37
2019-12-07 08:58:09
Zuzanna Borkowska GRACJA
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
147 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 10:58:12
2019-12-06 23:17:05
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 5 ZR/C/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
  • 1x 10 ZR/C/Zwykły
  • 1x 15 ZR/C/Zwykły
146 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:41:01
2019-12-06 17:21:05
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
145 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 15:11:04
2019-12-06 11:45:37
Katarzyna Falkiewicz SCHOCO
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
144 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 15:00:42
2019-12-06 11:43:21
Katarzyna Falkiewicz PRETTY LITTLE CHERY (EX PŁENTA)
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
143 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 10:19:57
2019-12-06 07:43:43
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 31//Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
142 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:41:46
2019-12-05 22:53:16
Tomasz Olszewski FRANKONIA S
  • 1x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
141 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:42:03
2019-12-05 22:52:33
Tomasz Olszewski DIEGO
  • 1x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
140 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 22:42:03
2019-12-05 22:26:34
Marta Tomczyk AKCENT
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
139 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 21:56:31
2019-12-05 19:59:29
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
  • 1x 14 ZR/N/Zwykły
138 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 14:50:29
2019-12-05 14:45:20
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
137 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 14:50:27
2019-12-05 14:45:02
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
  • 1x 14 ZR/N/Zwykły
136 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:42:22
2019-12-05 13:48:32
Hanna Hudziak LORD VULKAN
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
135 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 11:19:26
2019-12-05 11:02:12
Kuba Kraśko ARMSTRONG
  • 1x 11//Duże Konie L dokładności
  • 1x 12//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 34//Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm
134 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 11:19:31
2019-12-05 11:00:29
Aleksander Kraśko PIEROT
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 30//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
133 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 11:19:36
2019-12-05 09:00:55
Zuzanna Golicka KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 13//Duże Konie N dwufazowy
  • 1x 14//Duże Konie C dwufazowy
132 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 16:21:19
2019-12-05 08:45:39
Anna Rozkosz GODECJA
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
131 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:43:11
2019-12-04 23:47:54
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
130 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:43:24
2019-12-04 23:14:46
Małgorzata Detmer GINGER J
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
129 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:44:16
2019-12-04 23:13:11
Marcelina Detmer EASTWOOD
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
128 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 18:09:13
2019-12-04 20:50:28
Olga Karasinska SANTIAGO
  • 1x 21//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 30//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
127 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:44:31
2019-12-04 18:47:44
Jacek Rajnert HORATA
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 11 ZR/LL/Dwufazowy
126 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 18:01:38
2019-12-04 16:09:34
Natalia Wilkowska PAOLA
  • 2x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
125 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 15:20:06
2019-12-04 16:08:06
Wiktoria Ośmiałowska MISZA
  • 2x 2//Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 2x 21//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 30//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
124 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 12:54:55
2019-12-04 12:05:53
Marta Bednarz ELITA
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
123 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 11:46:13
2019-12-04 09:59:16
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 1x 11//Duże Konie L dokładności
  • 1x 12//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 15//Duże Konie na styl jeźdźca L
  • 1x 16//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 1x 34//Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm
122 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 18:00:55
2019-12-04 07:26:17
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
121 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:05:44
2019-12-04 06:45:59
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 12//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 13//Duże Konie N dwufazowy
  • 1x 16//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 1x 17//Duże Konie na styl jeźdźca N
  • 1x 36//Grand Prix Dzieci I zwykły z rozgrywką 125cm
120 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:05:50
2019-12-03 23:59:04
Aleksandra Pliem-Perka QUITA DU DOMAINE Z
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 13//Duże Konie N dwufazowy
119 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:05:54
2019-12-03 23:57:31
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
118 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:05:59
2019-12-03 23:57:05
Martyna Pliem-Perka TAMIZA
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
117 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:06:03
2019-12-03 23:56:21
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
116 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 20:08:25
2019-12-03 17:52:30
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 13//Duże Konie N dwufazowy
  • 1x 14//Duże Konie C dwufazowy
  • 1x 17//Duże Konie na styl jeźdźca N
  • 1x 18//Duże Konie na styl jeźdźca C
  • 1x 36//Grand Prix Dzieci I zwykły z rozgrywką 125cm
115 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 10:23:02
2019-12-03 09:22:36
Paulina Rybarczyk SINUS
  • 2x 2 ZR/L/Dwufazowy
114 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 18:00:29
2019-12-02 22:46:12
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 1x 12//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 13//Duże Konie N dwufazowy
  • 1x 16//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 1x 17//Duże Konie na styl jeźdźca N
  • 1x 36//Grand Prix Dzieci I zwykły z rozgrywką 125cm
113 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:14:07
2019-12-02 22:26:48
Martyna Dubieniecka KAMELOT
  • 1x 12//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 13//Duże Konie N dwufazowy
  • 1x 16//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 1x 17//Duże Konie na styl jeźdźca N
  • 1x 34//Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm
112 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 19:44:40
2019-12-02 20:01:20
Magdalena Ćwik KICKARA TS
  • 2x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
111 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 10:22:40
2019-12-02 20:00:26
Bartosz Gauza CLASSY GIRL SINIA Z
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
  • 1x 10 ZR/C/Zwykły
110 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 10:22:37
2019-12-02 19:59:16
Bartosz Gauza IBLUE
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
109 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 10:22:33
2019-12-02 19:11:41
Mateusz Kiempa QUIDAMO
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 5 ZR/C/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
  • 1x 10 ZR/C/Zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 10:22:31
2019-12-02 19:11:13
Mateusz Kiempa POESIA DEL CASTEGNO
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
107 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:58:33
2019-12-02 14:43:21
Karolina Miś ACAPULCO
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
106 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:58:18
2019-12-02 14:42:32
Karolina Miś SOKRATES
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
105 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 12:55:01
2019-12-01 20:54:50
Marta Bednarz VALENTINA
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
104 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 18:44:22
2019-12-01 12:37:59
Monika Reimann ALLEGRO
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
103 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 18:44:33
2019-12-01 12:29:54
Kamil Rajnert ICARA
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
  • 1x 14 ZR/N/Zwykły
102 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 18:44:37
2019-12-01 12:11:12
Agata Peterson ROMINA
  • 2x 11//Duże Konie L dokładności
  • 2x 15//Duże Konie na styl jeźdźca L
  • 1x 34//Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm
101 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 17:08:12
2019-11-30 21:07:38
Natalia Potrzebowska NADAL
  • 1x 11//Duże Konie L dokładności
  • 1x 12//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 15//Duże Konie na styl jeźdźca L
  • 1x 16//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 1x 34//Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm
100 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 16:49:57
2019-11-30 21:07:02
Zuzanna Hana OLIMPIA
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 31//Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
99 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:57:22
2019-11-30 21:06:27
Emilia Tousty LUBAR
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
98 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:57:07
2019-11-30 21:05:33
Julia Mycio NORKAN
  • 1x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
97 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:16:20
2019-11-30 21:04:53
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 6//Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 7//Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 24//Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 25//Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 33//Finał D bis, zwykły z rozgrywką 105cm
96 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 22:15:45
2019-11-30 21:04:24
Nadia Stachura NAGATO
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
95 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:56:36
2019-11-30 21:03:40
Katarzyna Kokowska GROM
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
94 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:54:19
2019-11-30 21:03:15
Katarzyna Kokowska GAJA
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
  • 1x 14 ZR/N/Zwykły
93 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:16:06
2019-11-30 21:02:05
Nikola Pawlicka IZYDA
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 11 ZR/LL/Dwufazowy
92 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 18:25:12
2019-11-30 21:01:16
Oliwia Walczak TORDIS ICASS
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 33//Finał D bis, zwykły z rozgrywką 105cm
91 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:15:59
2019-11-30 19:53:34
Dagmara Wróblewska DRZEWIEC
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:15:53
2019-11-30 11:59:04
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 14//Duże Konie C dwufazowy
  • 1x 18//Duże Konie na styl jeźdźca C
  • 1x 37//Finał RJ i RM zwykły z rozgrywką 130/135cm
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 17:19:06
2019-11-28 18:52:12
Barbara Kościelska ALL NIGHT
  • 1x 11//Duże Konie L dokładności
  • 1x 15//Duże Konie na styl jeźdźca L
  • 1x 34//Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm
88 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:53:57
2019-11-28 14:59:12
Maja Drozdowska ŁATKA
  • 2x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 20//Kuce dokładności 50cm
  • 1x 21//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 30//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
87 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 20:51:23
2019-11-28 12:10:46
Patrycja Kierznikiewicz CARMEN LG
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:48:48
2019-11-28 06:14:47
Beniamin Tomaszewski AZALIA
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:48:41
2019-11-28 06:11:54
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:48:38
2019-11-28 06:11:35
Beniamin Tomaszewski CASPELLO
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:48:34
2019-11-28 06:10:12
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 5 ZR/C/Zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 23:55:56
2019-11-27 21:55:51
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 13//Duże Konie N dwufazowy
  • 1x 14//Duże Konie C dwufazowy
  • 1x 17//Duże Konie na styl jeźdźca N
  • 1x 18//Duże Konie na styl jeźdźca C
  • 1x 37//Finał RJ i RM zwykły z rozgrywką 130/135cm
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 21:26:52
2019-11-27 15:14:45
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 1x 12//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 13//Duże Konie N dwufazowy
  • 1x 17//Duże Konie na styl jeźdźca N
  • 1x 18//Duże Konie na styl jeźdźca C
  • 1x 37//Finał RJ i RM zwykły z rozgrywką 130/135cm
80 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 18:07:30
2019-11-27 15:13:51
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 2x 6//Kuce na styl jeźdźca 90cm
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 21:26:46
2019-11-27 15:11:59
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 6//Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 7//Kuce na styl jeźdźca 100cm
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:07:34
2019-11-27 13:01:06
Zuzanna Pyzdrowska MARIANO
  • 1x 2//Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 20//Kuce dokładności 50cm
  • 1x 21//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 30//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
77 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 22:41:58
2019-11-26 19:54:55
Zuzanna Kaszubowska AKCENT
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 22:06:44
2019-11-26 19:53:37
Pola Stachura PEPPER N
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 16:53:34
2019-11-26 16:37:49
Alan Miechowicz NITROX
  • 1x 11//Duże Konie L dokładności
  • 1x 12//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 15//Duże Konie na styl jeźdźca L
  • 1x 16//Duże Konie na styl jeźdźca P
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 16:53:37
2019-11-26 16:35:57
Martyna Paluch IROS
  • 2x 11//Duże Konie L dokładności
  • 2x 15//Duże Konie na styl jeźdźca L
73 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 16:53:40
2019-11-26 16:27:02
Aleksandra Kołodzińska DERRYVEENEY SPARROW
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 80cm
72 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 18:05:59
2019-11-26 16:17:00
Blanka Sawa EURUTEC TOSIA
  • 2x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 2x 21//Kuce dokładności 60cm
71 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 16:53:46
2019-11-26 16:16:29
Blanka Sawa CRAZY PRINCESS
  • 2x 2//Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 2x 20//Kuce dokładności 50cm
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 16:53:49
2019-11-26 15:53:30
Lena Gabriel BRAVOUR PP
  • 2x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 2x 6//Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 24//Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 31//Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 13:33:47
2019-11-26 13:21:17
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
68 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 10:51:40
2019-11-26 13:20:34
Maja Sałapatek CASKADA
  • 1x 21//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 30//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
67 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 10:51:06
2019-11-26 13:19:46
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 1x 21//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 30//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
66 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 00:40:15
2019-11-26 12:53:35
Karina Ludwicka KORUND
  • 2x 6//Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 24//Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 32//Finał C, zwykły z rozgrywką 95cm
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 12:53:43
2019-11-26 12:44:03
Julia Wawrzkowicz LUCKY BALOU
  • 2x 2 ZR/L/Dwufazowy
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:24:06
2019-11-26 11:21:04
Liliana Tabaka HARA
  • 2x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
63 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 18:08:41
2019-11-26 10:25:51
Maja Dąbrowska RONDO'S BLACK BOY
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 31//Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 14:45:36
2019-11-26 10:23:56
Maja Dąbrowska MARINA
  • 1x 21//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 30//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 10:15:35
2019-11-26 10:14:25
Inka Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 2x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 31//Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 10:15:34
2019-11-26 10:13:00
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 30//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 10:15:32
2019-11-26 10:12:12
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 80cm
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 10:15:30
2019-11-26 10:11:41
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 1x 2//Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 21//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 30//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:09:43
2019-11-25 22:31:42
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x 12//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 17//Duże Konie na styl jeźdźca N
  • 1x 18//Duże Konie na styl jeźdźca C
  • 1x 37//Finał RJ i RM zwykły z rozgrywką 130/135cm
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:09:40
2019-11-25 22:30:53
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 12//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 17//Duże Konie na styl jeźdźca N
  • 1x 18//Duże Konie na styl jeźdźca C
  • 1x 36//Grand Prix Dzieci I zwykły z rozgrywką 125cm
55 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 00:40:48
2019-11-25 22:29:01
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 1x 24//Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 31//Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:09:34
2019-11-25 22:27:55
Marcelina Jackowiak FABIA
  • 1x 15//Duże Konie na styl jeźdźca L
  • 1x 16//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 1x 34//Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 14:49:09
2019-11-25 13:54:17
Anna Kopeć STAKKATO BLUE
  • 2x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 14:49:07
2019-11-25 13:46:11
Anna Kopeć SPARTAN
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
  • 1x 14 ZR/N/Zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 14:49:05
2019-11-25 13:44:49
Anna Kopeć GOLDEN WIND
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 15:50:37
2019-11-25 12:18:37
Klaudia Sadka SONATA II N
  • 1x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
49 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 19:30:23
2019-11-25 11:59:50
Olga Kozar DORINA
  • 1x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:47:41
2019-11-25 11:44:33
Julia Pasternak SNOWBALL
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 21//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 30//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:52:36
2019-11-25 09:27:52
Lena Anna Tokarz HIPOLIT
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:52:30
2019-11-25 09:07:05
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 21//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 30//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:52:27
2019-11-25 09:06:21
Paulina Pellowska PASJONATA POKER
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 21//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 30//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:52:23
2019-11-25 09:05:06
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 31//Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:52:22
2019-11-25 09:04:19
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 2x 11//Duże Konie L dokładności
  • 2x 15//Duże Konie na styl jeźdźca L
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:52:19
2019-11-25 09:03:10
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 31//Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:52:16
2019-11-25 09:02:00
Lena Kamińska KLIPER
  • 1x 2//Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 20//Kuce dokładności 50cm
  • 1x 21//Kuce dokładności 60cm
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:52:13
2019-11-25 09:00:33
Lena Kamińska CZARNA
  • 1x 2//Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 20//Kuce dokładności 50cm
  • 1x 21//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 30//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:52:07
2019-11-25 08:59:39
Antonina Pakur LEMINUS
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 39//Kuce pocieszenia dokładności 80/90/100/110 cm
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:51:59
2019-11-25 08:58:08
Zofia Pakur POLAR
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 31//Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:51:56
2019-11-25 08:57:17
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 21//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 30//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:51:51
2019-11-25 08:10:28
Magdalena Karabasz KOLORADO
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:51:49
2019-11-25 08:01:58
Marcin Joppek HARLEY PJT
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 22:59:23
2019-11-24 22:44:01
Daria Arkuszewska PEGAZUS
  • 1x 6//Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 7//Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 25//Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 26//Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 33//Finał D bis, zwykły z rozgrywką 105cm
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 21:57:30
2019-11-24 21:55:04
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 12//Duże Konie P dwufazowy
32 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:50:04
2019-11-24 19:15:12
Wiktoria Kujawa LOGAN
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 20:08:12
2019-11-24 19:14:12
Maggie Misztal DIABLO GRAN
  • 1x 11//Duże Konie L dokładności
  • 1x 12//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 15//Duże Konie na styl jeźdźca L
  • 1x 34//Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 19:06:52
2019-11-24 19:00:42
Maria Kozłowska NEVER LOSE
  • 1x 8//Kuce na styl jeźdźca 110cm
  • 1x 9//Kuce na styl jeźdźca 120cm
29 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:49:43
2019-11-24 18:59:36
Wiktoria Narloch MORWA
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:49:25
2019-11-24 15:30:55
Monika Gurazda O'KEY
  • 2x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 10:58:03
2019-11-24 10:30:02
Beniamin Tomaszewski LANCELOT
  • 2x 2 ZR/L/Dwufazowy
26 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 20:24:03
2019-11-24 10:29:20
Maria Padalak UPPSALA DU THEIL
  • 1x 12//Duże Konie P dwufazowy
25 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 20:23:49
2019-11-24 10:28:31
Hanna Padalak CACHADILLO
  • 1x 12//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 13//Duże Konie N dwufazowy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 07:27:40
2019-11-24 01:56:45
Amelia Bąba TITANIA FOREVER FOREST
  • 1x 2//Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 07:27:36
2019-11-24 01:54:27
Hanna Kuczkowiak SCOBY DOO FORREST
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 07:27:33
2019-11-24 01:52:49
Hanna Kuczkowiak SZEFOWA FORREST
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 07:27:29
2019-11-24 01:51:38
Amelia Bąba PURE GENIUS II
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
20 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 16:28:59
2019-11-24 01:46:09
Izabella Stawarz LIZA
  • 1x 2//Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 07:27:22
2019-11-24 00:19:27
Marcin Joppek CADILLAC PJT
  • 2x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 07:27:18
2019-11-23 22:16:10
Julia Walorek WEIDA
  • 1x 11//Duże Konie L dokładności
  • 1x 12//Duże Konie P dwufazowy
  • 2x 16//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 1x 34//Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 07:27:14
2019-11-23 22:11:04
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 2x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 22//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 31//Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 07:27:11
2019-11-23 22:10:33
Natalia Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 2x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 07:27:08
2019-11-23 22:10:15
Antoni Śliwiński SZOGUN
  • 2x 6//Kuce na styl jeźdźca 90cm
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 07:26:54
2019-11-23 22:09:51
Antoni Śliwiński APLA
  • 2x 7//Kuce na styl jeźdźca 100cm
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 07:26:51
2019-11-23 22:09:30
Maria Karnabal SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET
  • 2x 11//Duże Konie L dokładności
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 07:26:46
2019-11-23 22:09:02
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 2x 11//Duże Konie L dokładności
  • 2x 15//Duże Konie na styl jeźdźca L
  • 1x 39//Duże Konie pocieszenia dokładności 110/120 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 21:26:28
2019-11-23 22:08:20
Nell Sówka BEN GUN
  • 2x 7//Kuce na styl jeźdźca 100cm
10 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 18:06:31
2019-11-23 22:07:43
Nell Sówka FIGARO
  • 2x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 6//Kuce na styl jeźdźca 90cm
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 07:26:17
2019-11-23 22:07:08
Wiktoria Cwalina S-PIORUN
  • 1x 1//Konkurs zabawowy
  • 1x 19//Konkurs zabawowy
  • 1x 29//Konkurs zabawowy
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 07:26:13
2019-11-23 22:06:21
Wiktoria Cwalina RAMIRO
  • 1x 1//Konkurs zabawowy
  • 1x 19//Konkurs zabawowy
  • 1x 29//Konkurs zabawowy
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 07:24:49
2019-11-23 19:25:11
Maja Witkowska TIRAMISU
  • 1x 2//Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 2x 21//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 30//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
6 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 18:04:29
2019-11-23 14:57:06
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 6//Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 24//Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 31//Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
5 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 17:48:23
2019-11-23 12:41:55
Natalia Antczak PRYMUS
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 12:28:14
2019-11-23 11:57:21
Zofia Sondej MAKS
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 6//Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 24//Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 25//Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 32//Finał C, zwykły z rozgrywką 95cm
3 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 08:42:50
2019-11-23 10:11:36
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 31//Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
2 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 09:11:09
2019-11-23 10:10:26
Marianna Pupiałło CARMANA'S NEPTUN
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 21//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 30//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
1 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 13:53:40
2019-11-22 20:32:42
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 6//Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 24//Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 32//Finał C, zwykły z rozgrywką 95cm
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
S
O027706
2. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
3. Bąba Amelia KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O057559
4. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (JM.)
O045760
5. Bieńkowska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2005 (JM.)
O041488
6. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
7. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
8. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
9. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (Mł.)
O048025
10. Drozdowska Maja UKJ Petrico Pony Karlino
2018 (Mł.)
O051350
11. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O040241
12. Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
O046368
10195911
13. Gabriel Lena VitaSport brachlewo
2007 (JM.)
O046541
14. Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
S
O006704
15. Gawęda Zuzanna Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2007 (JM.)
O047345
16. Groth Paulina GTH Gdynia
S
O006609
17. Gurazda Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O032375
18. Hana Zuzia KJ KOKO BRZEŹNIKi
2007 (JM.)
Brak
19. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
20. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
21. Kamińska Lena JKS Barłomino
2010 (Mł.)
O056684
22. Karabasz Magdalena KJ Cavallino
2006 (JM.)
O039021
23. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (Mł.)
O053837
24. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
25. Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O030885
26. Kiempa Mateusz SCSJ Coval Pogórze
S
O007043
27. Kierznikiewicz Patrycja KJ Polonez Damnica
1998 (MJ.)
O022248
28. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046693
29. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
30. Kołodzińska Aleksandra JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O050214
31. Kopeć Anna KJ Bonin
S
O019589
32. Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
2004 (JM.)
O039081
33. Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
34. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (J.)
O034079
35. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
36. Kozar Olga KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
O037475
37. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
38. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
39. Kozłowska Maria KJ Cavallino
2004 (JM.)
O035241
40. Kuczkowiak Hanna KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O046461
41. Kujawa Wiktoria Petrico Pony Karlino
2005 (JM.)
Brak
42. Laskowska Maria JKS FOLWARK PODKOWA SZCZECIN
2005 (JM.)
O037282
43. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
44. Ludwicka Karina LKJ GAŁKOWO
2006 (JM.)
O044637
45. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (JM.)
O036466
46. Miś Karolina Kj Koko Brzezniki
2006 (JM.)
O042379
47. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
48. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (JM.)
O044859
49. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
50. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
51. Naumiuk Kornelia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2009 (Mł.)
O047930
52. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
53. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O034991
54. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
55. Pakur Antonina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2006 (JM.)
O049347
56. Pakur Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2009 (Mł.)
O049348
57. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (JM.)
O044962
58. Pasternak Julia UKJ Petrico Pony Karlino
2007 (JM.)
O051351
59. Pawlicka Nikola KJ KOKO BRZEŹNIKI
2007 (JM.)
xx
60. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
61. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
O049996
62. Piotrowska Maja KJ Equistro Wierzawice
S
O021348
63. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
O042948
64. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
65. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (Mł.)
O049877
66. Pyzdrowska Zuzanna KJ Pegaz Reda
2000 (MJ.)
BRAK
67. Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2005 (JM.)
brak
68. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
69. Reimann Monika UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
S
O025197
70. Rybarczyk Paulina Bez Przynależności Klubowej
S
O009731
71. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
72. Sadka Klaudia Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
O053591
73. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (Mł.)
O053838
74. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O054377
75. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
76. Smura Kornelia bpk
2005 (JM.)
O040169
77. Sondej Zofia KKJ
2005 (JM.)
O041620
78. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
79. Stachura Nadia Xx
Xx
80. Stachura Pola UKJ Karmen Niekłonice
2008 (Mł.)
O054409
81. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (Mł.)
O050211
82. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
O054398
83. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
84. Tabaka Liliana KJ Cavallino Brzoza
2005 (JM.)
O039025
85. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (JM.)
O036686
86. Tokarz Lena Anna Klub Jeździecki Cavallino
2007 (JM.)
O053959
87. Tomaszewski Beniamin Klub Jeździecki Leśna Podkowa
O003806
88. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
89. Tomczyk Marta Ukj Karmen Niekłonice
2003 (J.)
Brak
90. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (JM.)
O047456
91. Walczak Oliwia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2006 (JM.)
xx
92. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
93. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O048954
94. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
95. Wawrzkowicz Julia KJ Cavallino Brzoza
2003 (J.)
O037479
96. Witkowska Maja KJ Bracia Romanowscy
2009 (Mł.)
Brak
97. Wróblewska Dagmara LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1998 (MJ.)
O029025
98. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

131

ACAPULCO SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: CONCERT
M: AGUAJA
K013743 616009520060409
2.

96

AKCENT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Lotos
M: Azja1
616009530158105
3.

112

ALL NIGHT SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: NightCarry / Carry
M: Aida HL / Pink Floyd HL
K021361 616009670013711
4.

125

ALLEGRO Szlachetna POL 2014 Wałach gniada/167 F: Xx
M: Herbstmilch
Brak 616999661982609
5.

28

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
K020178 POL013610175508
6.

26

APLA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
K009670 POL999660778204
7.

103

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
K019771 616009530021811
8.

106

AZALIA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Landacord
M: Aura
Brak 123
9.

88

BARTONIA WLKP. POL 2012 Klacz kasztanowata/172 F: Faust Z
M: Balanga
K021456 616007610161912
10.

23

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/149 F: Durello Top /
M: Bunia /
K021760 616013640053309
11.

47

BRANDY SP POL 2012 Klacz gniada/163 F: Maaik
M: Bagazja
K026639 616009610046712
12.

94

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: Baccarat
M: Niina PP
K022593 DE434340709312
13.

39

CACHADILLO HOL POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cachas/Caretino
M: Natura/Candillo
K019772 DE421000240311
14.

31

CADILLAC PJT WLKP POL 2012 Wałach siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
K022195 616007520060012
15.

98

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
K018656
16.

6

CARMANA'S NEPTUN Kuc Walijski POL 2002 Ogier gniada/130 F: Breeton Dai / Eyarth
M: Carmanas Summer Suprice / Eyarth Rio
K012041 K012041
17.

108

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
K014311 616009530276006
18.

86

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa F: Nn
M: Nn
K026979
19.

104

CASPELLO HOL POL 2014 Ogier gniada F: Cascadello I / Casall
M: Parole I / Painter's Row
K025346 DE421000400314
20.

51

CENNA Kuc Walijski POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
K023426 Brak
21.

137

CLASSY GIRL SINIA Z Zangersheide POL 2010 Klacz gniada/171 F: Calvino Z
M: ABC my girl sinia Z
K028630 056015Z55660710
22.

133

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
K018478 616007600293610
23.

93

CRAZY PRINCESS KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc:- F: NN
M: NN
K026597 616999610218513
24.

61

CYRANO KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/129 F: Psik
M: Czarna
K018754 999530272004
25.

126

CZAR SP POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: nn
M: nn
brak brak
26.

54

CZARNA KUC POL 1998 Klacz kara/kuc:115 F: nn
M: nn
K018674
27.

78

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
K024200
28.

91

DERRYVEENEY SPARROW Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:146 F: Doire Mhainaigh Buachaill /
M: Glenkyle Lily / Frederiksminde Hazy Match
K028125 372004100015968
29.

46

DIABLO GRAN Oldenburska POL 2013 Wałach kara/mk:157 F: Diarado
M: Jeddah P.
K023372 DE433334047413
30.

75

DIE KLEINE LADY Węg. Półkrew HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
K020311 HUNKMF092440220
31.

120

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando
M: Dumka
K015364 POL01364006030712576
32.

5

DOMINO MK POL 2004 Wałach srokata F: Arkan
M: Dora
K018242 POL013530410304
33.

99

DONALD Kuc Felli. POL 2003 Wałach bułana/139 F: nn / nn
M: nn / nn
K012792 POL999660497003
34.

64

DORINA WLKP POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Grafit
M: Doris
brak POL 007 52 00609 06
35.

114

DRZEWIEC SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: CORDE STAR
M: DĄBIANKA
K016398
36.

109

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
K024733 616009610036313
37.

129

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
K022385
38.

113

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
39.

74

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/138 F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
K012795 POL013680042705
40.

92

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz gniada/141 F: Figaro / Topaz
M: Figaro / Topaz
K021828 616013610166511
41.

105

F-CLARISSA HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/- F: Catoki / Cambridge
M: Zabou I / Cassini II
K025344 DE421000031713
42.

73

FABIA Mecklenburger GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabricio
M: Wellenkind
K022536 DE427270656109
43.

100

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro
M: Kamalve/Ramiro Z
K017816
44.

7

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/134 F: nn / nn
M: nn / nn
K026409 A0001674S
45.

22

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/132 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
K020430 POL013610260906
46.

117

GAJA Oldenburska POL 2010 Klacz siwa/xx F: Clinton I
M: Grenzpilotin
K026009 xx
47.

67

GOLDEN WIND Wielkopolskie/poch. Trakeńskie POL 2014 Klacz gniada/164 F: Ambrozjo J.
M: Georgia J.
Brak 616007530001114
48.

102

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
49.

118

GROM SP POL 2008 Wałach gniada/xx F: Chef Supreme
M: Grota
K011992 xx
50.

76

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 Wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
51.

82

HARA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:145 F: Nn
M: Nn
Brak 616999520166506
52.

49

HARLEY PJT SP POL 2013 Wałach kasztanowata/160 F: SANTIEGO
M: HARFA
BRAK 616 009 52 00459 13
53.

77

HAZELBERG'S KANJER Anglo European Sporthorse POL 2015 Wałach dereszowata/169 F: Juweel
M: Erina
K028679
54.

62

HIPOLIT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:135 F: Szaman
M: Hortyna
K019548 POL 013 61 01170 05
55.

136

IBLUE KWPN POL 2013 Wałach gniada/168 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: KAKINA
K028638 528003201303531
56.

127

ICARA KWPN POL 2013 Klacz gniada/171 F: STARPOWER PO CORRADO I
M: WHOOPY PO STAKKATO
K026697 528003201302126
57.

101

INCOLANDO VL KWPN POL 2013 Wałach siwa/170 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Elderieka II V.L. / Cardento
K025264 528003201303474
58.

90

IROS KWPN NED 2013 Wałach gniada/- F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
K025245 528003201309097
59.

79

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
K016211 103MX80
60.

116

IZYDA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Ilicara
K017981
61.

4

JAWA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/140 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K027304 POL013670043605
62.

24

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus / Contender Son
M: Jingle Bell / Great Commotion
K026737 616009610194612
63.

58

JOWISZ Kuc Walijski POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
K011731 POL013670007906
64.

56

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
K012430 Pol013530136706
65.

140

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Campari M /Caprilli
M: Katoda / Kartacz
K009026 POL009540043504
66.

138

KICKARA TS KWPN GER 2015 Klacz kasztanowata/166 F: Mylord Carthago /
M: Dickara TS / Mr. Blue
K028411 -
67.

1

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/139 F: nn / nn
M: nn / nn
K024201 616999520164810
68.

55

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
K024146
69.

50

KOLORADO KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:146 F: Falk
M: Kanesa
K027050 616013520076915
70.

84

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/138 F: Mandaryn /
M: Korona /
K019253 616013580270509
71.

66

KOSOW CANNMOR Holszyński GER 2005 Wałach siwa/177 F: Colman
M: E-Fan
K018924 DE421000321805 DE421000321805
72.

41

LANCELOT SP POL 2015 Wałach gniada/169 F: Ares/Elvis
M: Landy/Landrebell
K027650 616009530207815
73.

53

LEMINUS NRPS POL 2008 Wałach izabelowata/kuc:148 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
74.

32

LIZA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/125 F: Nn
M: Nn
K028605
75.

37

LOGAN SP POL 2007 Wałach inna/156 F: Liguster
M: Tangana
K028385
76.

122

LUBAR XX POL xx Wałach inna/xx F: xx
M: xx
xx xx
77.

83

LUCKY BALOU HOL GER 2009 Wałach siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Rancune / Baloubet D. Ro
K020026 DE421000269809
78.

111

ŁATKA KUC POL 2007 Klacz srokata/123 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
79.

107

MAGGIE Kuc Walijski POL 2010 Klacz gniada/118 F: nn / nn
M: nn / nn
K028211 616999640108410
80.

8

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:137 F: FRANKENHOEH'S VITALISE
M: MAJA
K018799 12542
81.

97

MARIANO KUC POL 2014 Wałach gniada/kuc:120 F: NN
M: NN
Brak
82.

38

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
K025307 POL013610128305
83.

110

MOONLIGHT MAGIC KUC POL 2013 Wałach siwa/138 F: Midnaight Magic
M: nn
brak 616999520120613
84.

44

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
K025853 616009600117814
85.

124

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Niezapominajka
K012424 POL009640033207 103ZR24
86.

60

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:126 F: NN
M: NN
K026291
87.

119

NAGATO XX POL xx Wałach kara/167 F: xx
M: xx
xx xx
88.

139

NAOMI C SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
K024898 616009520026612
89.

45

NEVER LOSE SP POL 2006 Wałach gniada/mk:156 F: Kastello
M: Nicoletta
K015409 POL009530166106
90.

10

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/142 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Noemi Ewita / Rocky
K011732 Noemi Ewita / Rocky
91.

89

NITROX SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/- F: Lesotho HOLST
M: Nubira/Cantanis HOLST
K011809 616009640067207
92.

121

NORKAN XX POL Xx Wałach gniada/Xx F: Xx
M: Xx
Xx Xx
93.

43

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K022680 616009600152213
94.

123

OLIMPIA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/145 F: Santara Danny'S Bo
M: Olga
K024023 616007680018911
95.

42

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada/162 F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
K021345 616009530069011
96.

85

PASCAL JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/126 F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
K026980 616013520072312
97.

59

PASJONATA POKER Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:128 F: Tijd Vlijt s Santiago
M: Polly
K025043 616013610121713
98.

48

PEGAZUS KUC POL 2013 Wałach bułana/kuc:149 F: PASQUINEL
M: PELA
K024703 616999610072413
99.

95

PEPPER N DSP GER 2015 Ogier gniada/165 F: Osharin's Peron trk.
M: Paula / Rutherford xx
K027378 DE 410100502915
100.

134

POESIA DEL CASTEGNO SI ITA 2009 Klacz kasztanowata/. F: Acodetto
M: Carezza del Castegno
K020761 138546
101.

52

POLAR Koń Mały POL 2006 Ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
K018231 013530067806
102.

9

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Kevin / Orkisz
M: Prima Vera / Druh
K019755 616009530031010
103.

33

PURE GENIUS II DRP GBR 2004 Klacz gniada/kuc:146 F: nn/nn
M: nn/nn
K028603
104.

87

QUANDO N Deutsches Pferd POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
Brak DE 410100398215
105.

135

QUIDAMO Westfalska GER 2003 Ogier gniada/. F: Quidam's Rubin
M: Lafontaine
K028661 . DE441412044003
106.

20

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
K013543 POL999580294301
107.

128

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara/166 F: Landino
M: Rewelacja
K023397 616009590190809
108.

81

RONDO'S BLACK BOY Kuc Walijski POL 2005 Ogier kara/130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
109.

21

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
K019042 616013670129009
110.

29

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025216 52800300029066
111.

35

SCOBY DOO FORREST KUC POL 2003 Ogier gniada/kuc:140 F: Indygo kuc wal
M: Szampanka drp/ Dorado drp
Brak
112.

25

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET Z POL 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Shouppydam Des Horts / Quidam De Revel
M: Etoile / Darco
K022698 056015Z55799412
113.

141

SINUS SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Impuls
M: Santana
K028074 616009600239714
114.

63

SNOWBALL KUC POL 2009 Wałach biała/kuc:134 F: X
M: X
Brak O1234
115.

132

SOKRATES Małopolska POL 2013 Wałach gniada/160 F: HUZAR
M: SIMENA
K023084 616006570034013
116.

65

SONATA II N Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/167 F: Landor
M: Sanmarina
K023762 616009520020010
117.

68

SPARTAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Vandamme / Guidam
M: Space Girl / Calando V
K021192 616009610140812
118.

69

STAKKATO BLUE Westwalska GER 2015 Wałach gniada/168 F: Seitensprung
M: Cimara
Brak DE441410851615
119.

2

STARLIGHT OLD DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
K021904 DE418180155209
120.

34

SZEFOWA FORREST DRP POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka drp
Brak
121.

27

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
K016587 POL013640020904
122.

13

TIRAMISU KUC POL 2014 Klacz tarantowata/kuc:121 F: Hermes / Amor
M: Tonika / Dethmer
K025480 616013600242514
123.

36

TITANIA FOREVER FOREST DRP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Figaro/Bolero
M: Titania /Navajo drp
Brak
124.

3

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa/149 F: Ludger / Laptop
M: Tajga / nn
K015553 616013680110509
125.

80

TOPAZ Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Rosenhof Massino
M: Thalia Von Uda
K025107 POL013530189108
126.

115

TORDIS ICASS SP POL 2013 Ogier srokata/xx F: NN
M: NN
K026455 xx
127.

40

UPPSALA DU THEIL SF FRA 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orostar du Theil / Quidam De Revel
K025992 25000108057110W
128.

130

VALENTINA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Califax
M: Verna
K026678
129.

70

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Mandola
K025061 616009640042813
130.

57

VERONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/0 F: Turbud Quirinus
M: Valencia
K018832 616009640002608
131.

30

WEIDA Wlkp/poch.trk. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Libretto / Milione
M: Weimutka / Ogar
K010939 POL007600208405
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Natalia
KJ Cavallino Brzoza
PRYMUS (9)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-15
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
PEGAZUS (48)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Bąba Amelia
KS Forest Pony Club
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-13
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
ELITA (129)
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-15
VALENTINA (130)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-15
Bieńkowska Anna
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
CORTEZ (133)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-15
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
RAMIRO (20)
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-15
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
NAOMI C (139)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
MARINA (38)
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Drozdowska Maja
UKJ Petrico Pony Karlino
ŁATKA (111)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Dubieniecka Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
KAMELOT (140)
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-15
Frąckiewicz Emma
Pomorska Liga Jeździecka
BRANDY (47)
2019-12-13
2019-12-13
Gabriel Lena
VitaSport brachlewo
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Gauza Bartosz
KJ Sokół Damasławek
IBLUE (136)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
Gawęda Zuzanna
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Groth Paulina
GTH Gdynia
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-15
Gurazda Monika
Sopocki Klub Jeździecki
O'KEY (43)
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-15
Hana Zuzia
KJ KOKO BRZEŹNIKi
OLIMPIA (123)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
FABIA (73)
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
EROZJA (74)
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Joppek Marcin
Sopocki KJ
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
Kamińska Lena
JKS Barłomino
CZARNA (54)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
KLIPER (55)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino
2019-12-13
2019-12-13
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-12-13
2019-12-13
Kaus Dominika
Pomorska Liga Jeździecka
2019-12-13
2019-12-13
Kiempa Mateusz
SCSJ Coval Pogórze
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
QUIDAMO (135)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
Kierznikiewicz Patrycja
KJ Polonez Damnica
CARMEN LG (108)
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-15
Klota Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
Kokowska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
GAJA (117)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-15
GROM (118)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-15
Kołodzińska Aleksandra
JKS Melloni Horses
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
Kopeć Anna
KJ Bonin
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
SPARTAN (68)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Kościelska Barbara
KJ Leśna Podkowa Damaszka
ALL NIGHT (112)
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-15
Koss Klaudia
JKS SENNY NOWĘCIN
ELITA (129)
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-15
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
ELIPSIS P (109)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Kozar Olga
KJ Stajnia Jarużyn
DORINA (64)
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-15
Koźlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-14
Kozłowska Aleksandra
Sopocki KJ
GRAFFA (102)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Kozłowska Maria
KJ Cavallino
2019-12-13
2019-12-13
Kuczkowiak Hanna
KS Forest Pony Club
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-13
Kujawa Wiktoria
Petrico Pony Karlino
LOGAN (37)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-15
Laskowska Maria
JKS FOLWARK PODKOWA SZCZECIN
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Ludwicka Karina
LKJ GAŁKOWO
KORUND (84)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Miechowicz Alan
JKS Melloni Horses
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
NITROX (89)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
Miś Karolina
Kj Koko Brzezniki
ACAPULCO (131)
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-15
SOKRATES (132)
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-15
Misztal Maggie
Sopocki Klub Jeździecki
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-15
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NORKAN (121)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-15
2019-12-15
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (120)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
MORWA (44)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-15
Naumiuk Kornelia
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
JAWA (4)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
DOMINO (5)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
TOPAZ (3)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
Padalak Hanna
Otomiński KJ Tabun
2019-12-13
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
2019-12-13
Pakur Antonina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
LEMINUS (53)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Pakur Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
CENNA (51)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
POLAR (52)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
CYRANO (61)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
IROS (90)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
Pasternak Julia
UKJ Petrico Pony Karlino
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Pawlicka Nikola
KJ KOKO BRZEŹNIKI
IZYDA (116)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
JOWISZ (58)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
NADIA (60)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Peterson Agata
KJ Black Horse Team Gdańsk
ROMINA (128)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Piotrowska Maja
KJ Equistro Wierzawice
2019-12-13
2019-12-13
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
NADAL (124)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-15
2019-12-15
Przybyła Natalia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
FENIKS (7)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Pyzdrowska Zuzanna
KJ Pegaz Reda
MARIANO (97)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Rajnert Jacek
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
CZAR (126)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
Rajnert Kamil
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
ICARA (127)
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-15
Reimann Monika
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
ALLEGRO (125)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
Rybarczyk Paulina
Bez Przynależności Klubowej
SINUS (141)
2019-12-13
2019-12-13
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
KALI (56)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
VERONA (57)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
Sadka Klaudia
Bez Przynależności Klubowej
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-15
Sałapatek Maja
Ukj karmen nieklonice
CASKADA (86)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Sawa Blanka
JKS Melloni Horses
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
APLA (26)
2019-12-13
2019-12-13
SZOGUN (27)
2019-12-13
2019-12-13
Smura Kornelia
bpk
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Sondej Zofia
KKJ
MAKS (8)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
FIGARO (22)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-13
BEN GUN (23)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-13
Stachura Nadia
Xx
NAGATO (119)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-15
2019-12-15
Stachura Pola
UKJ Karmen Niekłonice
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
Stawarz Izabella
KS Forrest Pony Club
LIZA (32)
2019-12-13
2019-12-13
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
MAGGIE (107)
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Synoradzka Zofia
Klub Jeździecki Arpav
OLSTAR (42)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Tabaka Liliana
KJ Cavallino Brzoza
HARA (82)
2019-12-13
2019-12-13
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
ENZO (113)
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-15
Tokarz Lena Anna
Klub Jeździecki Cavallino
HIPOLIT (62)
2019-12-13
2019-12-13
Tomaszewski Beniamin
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2019-12-13
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2019-12-13
CASPELLO (104)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-13
AZALIA (106)
2019-12-13
2019-12-13
Tomczyk Marta
Ukj Karmen Niekłonice
AKCENT (96)
2019-12-13
2019-12-13
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
LUBAR (122)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-15
2019-12-15
Walczak Oliwia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Walorek Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
WEIDA (30)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Wawrzkiewicz Inka
Sopocki Klub Jeździecki
ISGAAR (79)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-15
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki Klub Jeździecki
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
ISGAAR (79)
2019-12-14
2019-12-14
TOPAZ (80)
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-15
Wawrzkowicz Julia
KJ Cavallino Brzoza
2019-12-13
2019-12-13
Witkowska Maja
KJ Bracia Romanowscy
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
Wróblewska Dagmara
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
DRZEWIEC (114)
2019-12-13
2019-12-13
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
CANDY (98)
2019-12-13
2019-12-13
DONALD (99)
2019-12-13
2019-12-13

Number of Riders: 98

Number of Horses: 131

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Hipodrom Sopot
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-012014-1, Hipodrom Sopot Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl