Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B, FINAŁ JumpOFF
Sopot, 12-14 kwietnia 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
197 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 23:03:29
2019-04-09 21:51:22
Laura Nowak CONAN 1
  • 2x 2/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
196 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 20:36:58
2019-04-09 19:30:45
Dorota Formella WINCI
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
195 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 20:36:55
2019-04-09 16:47:02
Robert Filipczak LIMERYK
  • 2x 12/L/L dwufazowy
194 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 20:36:52
2019-04-09 16:45:21
Małgorzata Kubach BAJADERA
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
193 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 20:36:45
2019-04-09 16:44:12
Małgorzata Kubach LIMERYK
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
192 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 20:36:43
2019-04-09 16:43:13
Joanna Jaguś BAJADERA
  • 1x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
191 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 20:36:42
2019-04-09 16:39:39
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
190 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 20:36:39
2019-04-09 16:15:31
Jagoda Kazana HUNTER
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
188 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 13:40:02
2019-04-09 13:23:59
Katarzyna Pawliczuk LIZA
  • 1x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
186 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:29:57
2019-04-08 22:08:05
Basia Przybyt NELSON
  • 2x 1/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 2x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
185 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:30:11
2019-04-08 20:25:59
Iga Szostak MILANO
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
183 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:30:21
2019-04-08 20:04:22
Agata Buchholc KUBIK
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
182 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:30:30
2019-04-08 19:43:01
Filip Falkiewicz WALIA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
181 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:30:39
2019-04-08 18:57:21
Wiktor Kajetan Piechota DUSZKA SOYMAX
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
180 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:30:48
2019-04-08 18:55:54
Wiktor Kajetan Piechota SORELLA SOYMAX
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
178 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:31:08
2019-04-08 18:33:48
Marcin Orłowski FIGA
  • 2x 12/L/L dwufazowy
177 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:31:16
2019-04-08 18:32:47
Marcin Orłowski AMARETTO
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
173 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:32:50
2019-04-08 18:23:53
Lena Gabriel VIPER
  • 1x 2/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 3/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
172 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:33:13
2019-04-08 18:13:54
Aleksandra Dudziec CADELLO
  • 2x 2/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 3/LL/LL towarzyski 90cm
171 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:33:39
2019-04-08 18:08:54
Zofia Kamińska ŁOTYSZ
  • 2x 1/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
170 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:33:46
2019-04-08 18:08:11
Wiktoria Kamińska FIGARO
  • 2x 1/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
169 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:33:54
2019-04-08 18:04:30
Julia Bieganowska WIARUS
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
168 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:34:01
2019-04-08 18:03:59
Julia Bieganowska FARAMEE M
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
167 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:34:22
2019-04-08 18:03:19
Julia Bieganowska PRINCESSA I G
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
166 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:34:28
2019-04-08 15:57:54
Agnieszka Przybylska BIKSONA
  • 2x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
165 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:34:39
2019-04-08 15:32:17
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
164 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:34:46
2019-04-08 15:11:24
Klaudia Nowak JAWOR
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
163 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:34:53
2019-04-08 14:07:38
Amelia Szczupakowska DOMEYKO
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
162 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 11:40:31
2019-04-08 10:56:46
Agata Tejchman-Konarzewska JENNY
  • 2x 3/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
161 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 11:40:33
2019-04-08 09:54:19
Natalia Klóskowska SARATOW
  • 2x 12/L/L dwufazowy
160 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 11:38:25
2019-04-08 00:36:19
Agata Pettersson BIANKA
  • 2x 3/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
159 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:25:12
2019-04-07 20:43:31
Natalia Zwiefka NIVA
  • 2x 3/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
158 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:25:10
2019-04-07 20:15:22
Alva Zwolińska Svensson LIZA
  • 2x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
157 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:25:05
2019-04-07 20:09:02
Agnieszka Racka CHALLENGER
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
156 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:24:58
2019-04-07 19:28:31
Martyna Woźniak AUSTRALIA
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
155 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:24:49
2019-04-07 19:27:52
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
154 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:24:47
2019-04-07 19:27:10
Dominika Reszuta PEARL NIGHT
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
153 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:24:46
2019-04-07 19:24:39
Grzegorz Psiuk HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
  • 1x 23/C1/Finał Runda Bursztynowa zwykły
152 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:24:44
2019-04-07 19:23:51
Grzegorz Psiuk GAMBLE
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
150 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:24:39
2019-04-07 19:16:51
Agata Piastowska C-DINETTE
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
149 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:24:37
2019-04-07 16:09:03
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 14/N/N zwykły
148 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:24:35
2019-04-07 16:08:38
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
146 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 15:57:51
2019-04-07 15:16:26
Julia Osowiecka GUIDO
  • 2x 3/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
145 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 15:57:49
2019-04-07 14:44:53
Grzegorz Psiuk SEKUNDO J
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
144 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 15:57:34
2019-04-07 13:27:30
Aleksandra Paziewska AL-ARISZ
  • 2x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
143 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 15:57:32
2019-04-07 12:06:45
Anna Smolarek BAJOU
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
142 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 15:57:31
2019-04-07 08:48:38
Marta Sulewska GAMON
  • 2x 3/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
141 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 15:57:29
2019-04-07 08:39:43
Adrianna Trzcińska SAYONARA
  • 2x 3/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
140 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 15:57:28
2019-04-06 20:47:34
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
139 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:47:15
2019-04-06 14:12:33
Martyna Kamińska LAGUNA
  • 2x 2/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
138 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 07:56:04
2019-04-05 19:06:10
Katarzyna Ostapiuk WISTERIA LANE
  • 2x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
137 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:47:10
2019-04-05 16:37:56
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
136 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:47:08
2019-04-05 14:36:20
Amelia Depta DORIA S
  • 1x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
135 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:47:00
2019-04-05 14:28:43
Paulina Endraszka IVAR
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
134 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 09:50:04
2019-04-05 09:20:44
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
133 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 09:50:07
2019-04-05 08:25:18
Emilia Laskowska PAVAROTTI
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
132 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 23:18:21
2019-04-04 22:21:59
Agnieszka Gacka BISQUIT R
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
131 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 23:18:19
2019-04-04 21:10:10
Grzegorz Psiuk ARAK
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
130 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 23:18:17
2019-04-04 21:06:29
Grzegorz Psiuk CON CONTADOR
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
129 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 23:18:15
2019-04-04 21:02:28
Grzegorz Psiuk CADORO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 23/C1/Finał Runda Bursztynowa zwykły
128 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 17:36:03
2019-04-04 15:52:15
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
126 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 13:24:11
2019-04-04 11:17:54
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 8/CC/CC zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 16/CC/CC zwykły
  • 1x 24/CC/Finał Runda Diamentowa zwykły
125 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 13:24:15
2019-04-04 11:16:15
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 23/C1/Finał Runda Bursztynowa zwykły
124 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 13:24:14
2019-04-04 11:06:49
Jacek Grzywacz CRUZ S
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
123 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 13:24:18
2019-04-04 11:04:53
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
122 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 07:34:12
2019-04-03 22:47:18
Maja Skorwider CARTAGENE
  • 2x 2/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
121 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:37:24
2019-04-03 22:37:03
Wiktoria Klawitter DRACENA
  • 1x 3/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 12/L/L dwufazowy
120 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:37:22
2019-04-03 22:01:36
Marta Kucharska CONAN I
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
119 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:35:00
2019-04-03 20:32:50
Martyna Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
118 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:35:11
2019-04-03 20:30:06
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
117 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:37:14
2019-04-03 17:47:04
Julia Zambrzycka EMPORIA
  • 2x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
116 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:37:13
2019-04-03 17:35:58
Julia Zambrzycka DOLMEN
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
115 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:37:05
2019-04-03 11:09:34
Katarzyna Wachowicz BERGAMO
  • 2x 2/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
114 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 15:57:26
2019-04-02 18:03:04
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
113 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 23:03:21
2019-04-02 14:40:03
Julia Wapińska BIKSONA
  • 2x 3/LL/LL towarzyski 90cm
110 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 23:10:32
2019-04-01 22:20:02
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
109 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 23:10:30
2019-04-01 22:19:26
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
108 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 23:10:22
2019-04-01 22:18:16
Wiktoria Ryciak WONDERFUL SON OF PSIK
  • 1x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
107 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 23:10:18
2019-04-01 22:14:21
Wiktoria Ryciak CYRANO
  • 1x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
106 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 23:10:11
2019-04-01 22:13:29
Zofia Pakur CENNA
  • 2x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 2x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
105 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 23:10:05
2019-04-01 22:12:34
Antonina Pakur POLAR
  • 1x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
104 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 23:09:55
2019-04-01 22:08:24
Karolina Agaciak SCHOCO
  • 2x 3/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 12/L/L dwufazowy
103 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:19:02
2019-04-01 15:33:04
Agata Piastowska LORESCA J
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
102 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 12:46:43
2019-04-01 12:01:51
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik IT'S A BIG BOY
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
101 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 12:46:46
2019-04-01 12:00:39
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik HOT SCHERRY LADY
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 18:58:32
2019-03-31 14:39:11
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 2/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 3/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 19:05:07
2019-03-30 18:31:47
Sylvain Jakub Arquier ARAM - AS
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 19:05:01
2019-03-30 17:46:37
Emilia Plata GAJA
  • 2x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 19:04:57
2019-03-30 15:45:35
Tomasz Olszewski BLUE CENTO
  • 2x 3/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 12/L/L dwufazowy
96 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 19:04:55
2019-03-30 13:40:10
Lucjan Tarnowski DRAGON
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 19:04:47
2019-03-30 13:38:31
Joanna Bembenek PADWA
  • 2x 2/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
94 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 19:04:45
2019-03-30 11:59:34
Monika Miler DE VITO R
  • 2x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
93 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 19:04:44
2019-03-30 09:53:00
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
92 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 09:42:35
2019-03-30 08:18:31
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 2x 12/L/L dwufazowy
91 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 20:02:22
2019-03-29 16:25:56
Lesław Gerlaczyński GAZA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
90 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 11:14:22
2019-03-29 09:36:02
Renata Wójcik-Matelska FEDERACJA S
  • 2x 3/LL/LL towarzyski 90cm
89 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 11:14:21
2019-03-29 09:35:15
Renata Wójcik-Matelska DIVA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
88 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 11:14:20
2019-03-29 09:33:33
Renata Wójcik-Matelska NASHVILLE S
  • 1x 2/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 3/LL/LL towarzyski 90cm
87 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 11:14:17
2019-03-28 18:53:00
Aleksandra Halama ARGENTA
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
86 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:53:04
2019-03-28 16:18:15
Grzegorz Psiuk SILVAN
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
85 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 16:05:57
2019-03-28 14:43:38
Zosia Suwała MAGGIE
  • 2x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 2x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 16:06:12
2019-03-28 14:41:56
Anna Krupska CALIDA
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:46:56
2019-03-27 21:51:25
Maggie Misztal VEJOTTIE
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 12/L/L dwufazowy
82 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 23:03:13
2019-03-26 22:35:51
Zofia Teper EMIR
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 23:03:02
2019-03-26 22:34:57
Anna Małkowska-Piotrowska DIACENT
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:35:18
2019-03-26 22:33:58
Dominika Osińska LINCOLN AK
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:35:26
2019-03-26 22:31:11
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
  • 1x 23/C1/Finał Runda Bursztynowa zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 16:06:04
2019-03-26 19:50:29
Weronika Figurska DEMON
  • 2x 3/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 10:06:55
2019-03-26 10:14:44
Aleksandra Borowiec MY LOVE
  • 2x 3/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 13:15:25
2019-03-26 10:13:09
Karolina Staroniewicz FIGARO - KG
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 2x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
72 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 21:53:59
2019-03-25 21:52:40
Martyna Dubieniecka DRZEWIEC
  • 1x 3/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:26:52
2019-03-24 20:36:00
Aneta Gierszewska BERGS 10-21
  • 2x 1/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 2/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
70 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:26:50
2019-03-24 20:35:23
Aneta Gierszewska N'LUSI
  • 1x 1/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 2x 2/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 2x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
69 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:26:47
2019-03-24 20:33:49
Kamila Gierszewska MISTER CANTERO
  • 1x 2/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 3/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
68 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:26:45
2019-03-24 17:15:07
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:26:42
2019-03-24 17:14:33
Katarzyna Sobczyk PHOENIX 03
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 12:31:10
2019-03-23 19:50:09
Paweł Zieliński NARCYZ
  • 1x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 12:31:10
2019-03-23 19:45:31
Daria Podbielska POSITANO
  • 2x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
64 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 12:31:09
2019-03-23 19:35:09
Julia Przytarska BRYLANT
  • 2x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 09:51:44
2019-03-22 23:54:54
Konrad Pawłowski RAVELLA
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 09:51:43
2019-03-22 23:53:56
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 09:51:40
2019-03-22 23:53:13
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 8/CC/CC zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 09:51:36
2019-03-22 23:52:21
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 09:51:32
2019-03-22 18:18:29
Aleksandra Maciejczyk ALCORA
  • 1x 3/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 09:51:29
2019-03-22 18:17:03
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 09:51:27
2019-03-22 18:16:13
Julianna Gawęda ERA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 09:51:25
2019-03-22 18:14:54
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 2/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 3/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:54:06
2019-03-22 09:44:15
Agata Wysokińska PER PORTO
  • 1x 2/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 3/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:43:27
2019-03-21 11:46:37
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 08:57:13
2019-03-20 23:13:28
Marcin Joppek SID PJT
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 10:25:33
2019-03-20 09:48:56
Natalia Rodak CASINO
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 10:25:31
2019-03-20 08:33:19
Natalia Czech NEW GEORGIA
  • 2x 1/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 2/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 10:25:28
2019-03-20 08:31:54
Maja Szukalska DOX
  • 2x 1/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 2x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 2x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 10:25:26
2019-03-20 08:28:24
Antonia Romowicz LUKRECJA
  • 2x 1/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 2x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 2x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
48 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 10:25:23
2019-03-20 08:26:32
Krystyna Kuźmicz G'MEDYK
  • 2x 1/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 2/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 10:25:20
2019-03-20 08:24:15
Nadia Chojnacka PANTEON
  • 2x 2/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 12:18:56
2019-03-19 11:41:15
Paulina Rybarczyk ROYAL CASSIN
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 8/CC/CC zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 16/CC/CC zwykły
  • 1x 23/C1/Finał Runda Bursztynowa zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 12:19:03
2019-03-19 09:59:59
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 17:41:42
2019-03-18 14:51:08
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 17:41:31
2019-03-18 12:58:03
Dominika Łepek GEJSZA
  • 1x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 17:41:28
2019-03-18 12:56:25
Jagoda Roeske GEJSZA
  • 1x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 17:41:22
2019-03-18 12:45:00
Adrianna Kosiróg ATRIA
  • 1x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 17:41:18
2019-03-18 12:42:43
Julia Fikus ATRIA
  • 1x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 17:41:13
2019-03-18 11:48:45
Dorota Lost EGON
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
34 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 10:52:57
2019-03-18 10:08:18
Bartłomiej Włodarski DARTAGO Z
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
  • 1x 23/C1/Finał Runda Bursztynowa zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 10:53:00
2019-03-18 10:07:51
Bartłomiej Włodarski NICKY BOY
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
  • 1x 23/C1/Finał Runda Bursztynowa zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 10:53:02
2019-03-18 10:06:38
Bartłomiej Włodarski CAFISSIMO
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
  • 1x 23/C1/Finał Runda Bursztynowa zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 10:53:07
2019-03-18 10:05:25
Bartłomiej Włodarski GRANTALA S
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 22:56:46
2019-03-17 19:25:33
Wiktoria Narloch MORWA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:35:50
2019-03-14 11:11:48
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 10:35:11
2019-03-14 02:32:03
Maja Psiuk ROCKY
  • 2x 2/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 3/LL/LL towarzyski 90cm
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:35:59
2019-03-12 20:22:31
Laura Mular WALIA
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
  • 2x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 17:42:36
2019-03-11 17:30:35
Monika Bartoszewicz CAALISTENIA
  • 2x 2/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 09:11:07
2019-03-11 08:56:04
Grzegorz Psiuk SIR STAKKATO
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 8/CC/CC zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 09:11:09
2019-03-11 08:37:01
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 8/CC/CC zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:46:55
2019-03-10 18:18:39
Dominika Januszewska HENDIA
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:36:09
2019-03-09 21:44:16
Julianna Wojtal WIRGINIA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:36:17
2019-03-09 21:43:08
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 21:37:05
2019-03-09 16:12:02
Natalia Klebba CASSI
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 2x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 21:37:03
2019-03-09 13:39:10
Paulina Borawska MISS NABLA
  • 2x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:24:27
2019-03-07 22:26:19
Filip Falkiewicz LANCELOT
  • 2x 2/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:01:57
2019-03-07 22:23:53
Maria Padalak TIGRA FOREST
  • 1x 3/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 4/L/L dwufazowy
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 14:24:49
2019-03-06 15:37:59
Inka Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 14:24:41
2019-03-06 15:36:44
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 2x 1/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 14:52:22
2019-03-06 13:33:19
Zuzanna Rzońca KAKTUS
  • 1x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 14:52:24
2019-03-06 13:31:59
Malwina Kozak KAKTUS
  • 1x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 14:52:26
2019-03-06 13:30:50
Julia Karpiusz G-SHOCK
  • 1x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 14:52:33
2019-03-06 13:29:03
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 1x 10/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 18/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 20:14:06
2019-03-06 13:27:00
Marcin Nełka G-SHOCK
  • 2x 4/L/L dwufazowy
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 09:21:35
2019-03-06 08:30:17
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 2x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2002 (J.)
O026534
2. Bartoszewicz Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O049025
3. Bembenek Joanna JKS U Robsonów
S
O022618
4. Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
S
O004011
5. Borawska Paulina brak klubu
2003 (J.)
brak
6. Borowiec Aleksandra Klub Jeździecki Arpav
S
brak
7. Buchholc Agata Klub Jeździecki Turze
2000 (MJ.)
O031015
8. Chojnacka Nadia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O052232
9. Chrzan Monika KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O008452
10. Czapiewska Anna Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
brak
11. Czech Natalia Brak
2008 (Mł.)
Brak
12. Depta Amelia bpk
2007 (JM.)
brak
13. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O040241
14. Dudziec Aleksandra KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2005 (JM.)
Brak
15. Endraszka Paulina Sopocki Klub Jeździecki
S
O003891
10074861
16. Falkiewicz Filip Otomiński Klub jeździecki Tabun
S
O007117
17. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
Brak
18. Figurska Weronika Brak
1999 (MJ.)
Brak
19. Fikus Julia Bpk
2003 (J.)
Brak
20. Filipczak Robert Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O050337
21. Formella Dorota Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
brak
22. Gabriel Lena VitaSport brachlewo
2007 (JM.)
O046541
23. Gacka Agnieszka Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
S
brak
24. Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
2002 (J.)
O038545
25. Gawęda Zuzanna VitaSport Brachlewo
2007 (JM.)
O047345
26. Gerlaczyński Lesław JKS Neksico Kędzierzyn
S
O002528
nie pamiętam
27. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (Mł.)
O053470
28. Gierszewska Kamila KJ Jarużyn
2006 (JM.)
brak
29. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
30. Górska Anna KJ Black Horse Team
S
O003325
10142807
31. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
32. Halama Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Neksico Kędzierzyn
S
O024362
33. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O002741
34. Jaguś Joanna Stajnia W Siodle Banino
2005 (JM.)
Brak
35. Januszewska Dominika Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040928
36. Joppek Marcin Sopocki Klub Jeździecki
S
O031799
37. Kamińska Martyna bez klubu
2005 (JM.)
brak
38. Kamińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O050334
39. Kamińska Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
brak
40. Karlsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O015052
41. Karpiusz Julia bpk
2000 (MJ.)
O046373
42. Kaszubowska Oliwia Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O044754
43. Kazana Jagoda Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
2001 (J.)
O020469
44. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
45. Klawitter Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
brak
46. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
47. Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2001 (J.)
O047536
48. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
49. Kosiróg Adrianna Bpk
S
Brak
50. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (MJ.)
O042669
51. Kowalski Michał Klub Jeździecki Turze
S
O020412
52. Kozak Malwina bpk
2005 (JM.)
O050331
53. Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O035523
54. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
55. Kubach Małgorzata Stajnia W Siodle Banino
2006 (JM.)
Brak
56. Kucharska Marta Bez przynależności klubowej
2003 (J.)
Brak
57. Kuźmicz Krystyna brak
2006 (JM.)
brak
58. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
59. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
60. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
61. Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O005279
62. Lost Dorota Pomorska Liga Jeździecka
S
O024663
63. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
64. Łepek Dominika Bpk
2002 (J.)
Brak
65. Maciejczyk Aleksandra VITASPORT BRACHLEWO
1999 (MJ.)
O038542
66. Małkowska-Piotrowska Anna bpk
S
O001159
67. Mazur Agata SKJ Sopot
S
brak
68. Michalec Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2018 (Mł.)
O040934
69. Miler Monika Brak
2002 (J.)
Brak
70. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
71. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
72. Mular Laura Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
Brak
73. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
74. Nełka Marcin PLJ
S
O005374
75. Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
2001 (J.)
O028061
76. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
77. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
78. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
79. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (J.)
O034676
80. Osowiecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
0040278
81. Ostapiuk Katarzyna KJ Polonez Damnica
2002 (J.)
O037295
82. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
83. Pakur Antonina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2006 (JM.)
Brak
84. Pakur Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2009 (Mł.)
O049348
85. Pawliczuk Katarzyna JKS Neksico Kędzierzyn
Brak
86. Pawłowski Konrad Klub Jeździecki Arpav
Z0003344
87. Paziewska Aleksandra bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
brak
88. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
89. Pellowska Paulina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
90. Pettersson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
91. Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
S
O008330
92. Piechota Wiktor Kajetan SKJ ,,REVEL
2007 (JM.)
O038528
93. Plata Emilia Brak Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
94. Podbielska Daria Brak
2004 (JM.)
Brak
95. Przybylska Agnieszka Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
96. Przybyt Basia brak
2005 (JM.)
brak
97. Przytarska Julia Brak
2001 (J.)
Brak
98. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
99. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
100. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
101. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
0001094
102. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
O001094
103. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
104. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
0048957
105. Racka Agnieszka Skj
S
O001012
106. Reszuta Dominika KJ La Scalla
1999 (MJ.)
O023149
107. Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O050247
108. Roeske Jagoda Bpk
2004 (JM.)
Brak
109. Rogalewska Martyna bpk
2005 (JM.)
brak
110. Rogalewska Oliwia St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
2000 (MJ.)
O036305
111. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
112. Romowicz Antonia bpk
2010 (Mł.)
brak
113. Rybarczyk Paulina BPK
S
O009731
114. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
115. Rzońca Zuzanna PLJ
2004 (JM.)
O043451
116. Sanik-Rinc Anna BPK
S
O022925
117. Skorwider Maja -
2003 (J.)
none
118. Smolarek Anna Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O027200
119. Smolarska Roksana Pomorska LJ w Dziemianach
2001 (J.)
O030660
120. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
121. Spitulska Aniela KJ AS Dream
2006 (JM.)
O050830
122. Staroniewicz Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
0035529
123. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039182
10179301
124. Sulewska Marta KJ Black Horse Team Gdańsk
S
Brak
125. Suwała Zosia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
brak
126. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
2006 (JM.)
O035615
127. Szostak Iga Kociewski KJ Polar
2003 (J.)
O029098
128. Szukalska Maja bpk
2008 (Mł.)
brak
129. Tarnowski Lucjan JKS U Robsonów
S
O006081
130. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O037535
131. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
132. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
133. Wachowicz Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
Brak
134. Wapińska Julia SKJ SOPOT
S
brak
135. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O048954
136. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
137. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
138. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
139. Wojtal Julianna Klub Jeździecki Bertyn
2004 (JM.)
O038237
10185778
140. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
10145765
141. Woźniak Martyna Pomorska Liga Jeździecka
S
O030663
142. Wysokińska Agata BPK
2007 (JM.)
O051600
143. Zambrzycka Julia SKJ
2004 (JM.)
O043454
144. Zieliński Paweł Sopocki Klub Jeździecki
S
O022259
145. Zwiefka Natalia bpk
S
O006783
146. Zwolińska Svensson Alva JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
brak
147. Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O008294
148. Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
2002 (J.)
O034183
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

140

AL-ARISZ NN POL 2004 Wałach kara/kuc: F: nn
M: nn
O: bn
B: nn
brak
2.

73

ALCORA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada/167 F: Corvus Z
M: Alida
O: Michał Kowalski
B: Augustyniak
K026524 616009530056913
3.

39

ALL NIGHT SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Nightcarry
M: Aida HL
O: .
B: .
K021361 105OG30
4.

164

AMARETTO INNA GER 2007 Wałach kasztanowata F: Asti Frizzante /
M: Golden Girl / Landadel
O: Marcin Orłowski
B:
K021806 DE481819081307
5.

128

ARAK Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/165 F: NN
M: Armila
O: Henryk Eron
B: Henryk Eron
brak 616999530279111
6.

103

ARAM - AS SP POL 2011 Wałach gniada F: Matam
M: Atena
O: Dorota Szeferska Arquier
B: Magdalena Rebell
K018604 616009600202711
7.

91

ARGENTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz ciemnogniada F: LAMBADO
M: ANDALUZJA
O: Anna Krupska
B: Kosnowicz Lucjan
K007198
8.

21

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
9.

68

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: Monika Zielińska
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K018476 12406
10.

123

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Stanisław Malek
B: SK Racot
K018792 616007610061110 105EZ01
11.

179

ASTERIA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz siwa/171 F: NN
M: NN
O: Marek Rynkiewicz
B: NN
Brak 616999530335810
12.

56

ATRIA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/165 F: Coress
M: Afera
O: Piotr okoń
B: Piotr okoń
Brak 616009
13.

149

AUSTRALIA Trakeńska POL 2009 Klacz kara F: Ajbek
M: Alpeja
O: Grzegorz Woźniak
B: Katarzyna, Przemysław Bolescy
K023800 POL 732 01 00552 09
14.

183

BAJADERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada F: -
M: -
O: Małasiewicz Andrzej
B: -
Brak
15.

139

BAJOU NN POL 2010 Wałach siwa/175 F: NN
M: NN
O: Anna Smolarek
B: Anna Smolarek
K016408
16.

114

BERGAMO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Marino
M: Bazia
O: Katarzyna Wachowicz
B: Rzeczna
Brak
17.

85

BERGS 10-21 KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:135 F: nn
M: nn
O: Grzegorz Gierszewski
B: nn
brak brak
18.

153

BIANKA SP POL 2006 Klacz gniada/165 F: Roland
M: Banisza
O: Aleksandra Furgo
B: Zawiślok Urszula
Brak POL 009 54 00284 06
19.

175

BIKSONA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/166 F: Armani
M: Bisbona
O: Agnieszka Racka
B: Aaa
Brak
20.

29

BIKSONA Małopolska POL 2014 Klacz gniada F: Armani
M: Bisbona
O: Agnieszka Racka
B: Aaa
Brak
21.

129

BISQUIT R SP POL 2008 Klacz gniada F: Hetman
M: Boliwia
O: Ewa Dyduła & Anna Chrzanowska
B: Artur Kiempa
K015436 POL009530067208
22.

101

BLUE CENTO OLD GER 2013 Wałach gniada/176 F: Chacco Blue
M: ///
O: Adam Olszewski
B: Gestut Lewitzg
Brak DE
23.

78

BRYLANT Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach siwa F: Grikos
M: Biafa
O: szkoła Jazdy Konnej oświata-lingwista
B: brak
K015645
24.

145

C-DINETTE SP POL 2008 Klacz gniada F: Cantos
M: Arine
O: Anna Grzybowska - Skrodzka
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K016540
25.

45

CAALISTENIA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz ciemnogniada/166 F: Maaik
M: Caroline
O: Monika Bartoszewicz
B: Romanowski Marek
Brak 616 009 60 02091
26.

169

CADELLO Holsztyn GER 2015 Wałach gniada/166 F: Cascadello II
M: Inka I / Quebec
O: Izabela Dudziec
B: Niemcy
Brak DE 421000177315
27.

126

CADORO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Ogier gniada/170cm F: Aviano
M: Colibria
O: Henryk Eron
B: Henryk Eron
brak 616009530290607
28.

52

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornadoi / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
O: Adam Sałacki
B: Stefanie Kolthof
K022472 441411499709
29.

90

CALIDA Hannover GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
O: Anna krupska
B: Klaus below
K019373 De 431316772110 Brak
30.

119

CARTAGENE SP POL 2013 Klacz siwa/161 F: Larron ex. Limerick Boy
M: Cardina
O: Paluszkiewicz Marta
B: Danilewicz Bolesław
brak 616009640075013
31.

66

CASINO Oldenburska DEU 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Canoso
M: Lolypop
O: Andrzej Małasiewicz
B: Andrzej Małasiewicz
K022450 DE433331777410
32.

42

CASSI HAN POL 2013 Klacz gniada/166 F: Cascadello I
M: Warena
O: Natalia Klebba
B: Marek Lesner
Brak Brak
33.

74

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
O: Sławomir Żygowski
B:
K022627 616009530034112
34.

109

CENNA Kuc Walijski POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
O: Klaudia Olejniczak
B: Jarosław Bartkowiak
Brak Brak
35.

150

CHALLENGER SP POL 2012 Wałach siwa/172 F: Agropoint cassiloc
M: Lady
O: Agnieszka Racka
B: Legalne Kele Anita
K022322 348001122420110
36.

162

CLAVEL HOL POL 2012 Wałach siwa/166 F: Xxx
M: Xxx
O: X
B: X
Xxx Xxx
37.

30

COLLARIO OLD GER 2013 Wałach gniada/178 F: Collado/Cassini I
M: Osaria/Argentinus
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
K024279 DE433330254713
38.

127

CON CONTADOR KWPN POL 2007 Wałach gniada/165 F: Con Air
M: Verona M
O: Henryk Eron
B: Henryk Eron
brak 528003000712412
39.

186

CONAN 1 SP POL 2011 Wałach siwa F: Caliro
M: Casandra
O: Agnieszka Racka
B: Szymański
Brak
40.

117

CONAN I SP POL 2011 Wałach siwa F: Caliro
M: Casandra/ Coriolan
O: Agnieszka Racka
B: Leszek Szymański
K023083
41.

188

CONCORDIA Z Zangersheide POL 2007 Klacz inna/165 F: Concorde
M: Chellina Z
O: Dominik Korecki
B: Krystian Sarnowski
Brak Z697507
42.

165

CRIMSON D’YSENBEECK Z BEL 2008 Wałach kasztanowata/166 F: Jahn’s Diamant
M: Magic Night’s Semilly
O: Xx
B: X
Brak X
43.

44

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711 105EA74
44.

121

CRUZ S SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: BLACK JACK
M: C.RAVENNA Z
O: STANISŁAW MALEK
B: STANISŁAW SZURIK
BRAK 616009520042014
45.

110

CYRANO KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:129 F: Psik
M: Czarna
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K018754 999530272004
46.

11

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman /
M: Dongai / Fourth Of June
O: Katarzyna Loose-Kulinkowska
B: Marianna i Stanisław Wiśniewscy
K020105 POL070000004984
47.

50

DARTAGO Z ZANG POL 2010 Wałach gniada F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: C. Fabrina Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K017199 056015Z55795310
48.

130

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z Zangersheide POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
O: Agata Mazur
B: Tom Delvaux
brak 056015Z55612914
49.

98

DE VITO R SP POL 2010 Wałach siwa/1,83 F: Azarro
M: Drygula
O: Julia Tokarska
B: Roman Katarzyna
Brak 616009660409810
50.

19

DEMON Mały Koń POL 2004 Wałach gniada/mk:158 F: NN
M: NN
O: XX
B: XX
Brak POL013530101604
51.

4

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B:
K024200
52.

182

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/172 F: De Kooning
M: Fackeja
O: Małgorzata Kaszubowska
B: Helmut Osterkamp
K024258
53.

23

DIACENT WLKP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Hiacynt
M: Diana
O: Anna Małkowska-Piotrowska
B: Zubel Natalia
K024704 616007530018014
54.

93

DIVA SP POL 2012 Klacz gniada F: Ekwador / Heraldik
M: Diuna / Romualdo
O: Piotr Duda
B: Piotr Duda
K026243 616009520045912
55.

125

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
brak
56.

115

DOLMEN Małopolska POL 2014 Wałach gniada/170 F: HUZAR
M: DOLINA
O: Agnieszka Eliks
B: Stadnina koni Walewice
brak
57.

178

DOMEYKO WLKP POL 2006 Ogier gniada/164 F: Eskudo/Dido
M: Dalia/Dionizos
O: Izabela Nyugen
B: Izabela Nyugen
K010136 POL007610048406
58.

133

DORIA S PZHK POL 2004 Klacz gniada/164 F: Grand de la Cour
M: Donwega
O: Endraszka
B: S.Szurik
brak brak
59.

82

DOUGLAS DES LUTHIERS SF FRA 2013 Ogier ciemnogniada F: Lux Z
M: Paprika des Luthiers / Quick Star
O: Patrycja Wołowicz
B: ..
K025141
60.

64

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:135 F: KYDROS
M: DISKRA
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Rafał Paszyński
brak 616013520078713
61.

118

DRACENA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/169 F: Mariot
M: Durette Z
O: Leszek Klawitter
B: Roman Barlik
brak
62.

100

DRAGON Wielkopolska Poch. Trakeńskieg POL 2003 Wałach gniada F: Ignam
M: Darling
O: Joanna Bembenek
B: brak danych
K013529
63.

86

DRZEWIEC Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Corde Star
M: Dąbianka
O: Marcin Dubieniecki
B: Marek Romanowski
K016398
64.

180

DUMKA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/160 F: MARAM
M: DEBATTE
O: Anna Czapiewska
B: Zenon Brzozowski
brak 616 009 52 00279 03
65.

160

DUSZKA SOYMAX SP POL 2010 Klacz siwa F: Leandro
M: Dzidzia
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Romanowski Marek
K019724 616009600112210
66.

96

EAGLE EH Z Zangersheide POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Emerald van’t Ruttershof
M: Krisja de l’esperance
O: Alicja Kalinka Kozłowska
B: Euro Horse Bvba
Brak X
67.

55

EGON Małopolska POL 2006 Wałach siwa/168 F: Krym
M: Elmadina
O: Katarzyna Sroka
B: Marek Kołcon
K011853 POL006580095806
68.

24

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Zofia Teper
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
69.

116

EMPORIA SP POL 2013 Klacz gniada/155 F: Imequyl
M: Eroika
O: Marcin Klepuszewski
B: Bartosz Kołodziejczyk
brak
70.

37

EQUEENPASSION LEMON TREE Kuc Walijski POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Lemonshill Red Kite /
M: Millcroft Lyra / Cwrtyc A Dno Caradog
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B:
K020554 826046010092742
71.

71

ERA Polski Koń Szlachetny POL 2013 Klacz gniada F: Zahros R
M: Eligranta
O: Tatiana Gawęda
B: Goszczyński Bartosz
K024597 616009610202713
72.

58

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
K024409 009520029707
73.

173

FARAMEE M KWPN NED 2010 Wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone / Indoctro
M: Aramee O. A. / Marlon Corland
O: Julia Bieganowska
B:
K020474 528003201006399
74.

94

FEDERACJA S SP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federacja / Concert
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
K024815 616009520042214
75.

163

FIGA YY LTU 2013 Klacz kasztanowata/170 F: X
M: X
O: M Orlowski
B: X
Brak Xxxx
76.

171

FIGARO NN POL 2008 Wałach bułana/kuc:146 F: NN
M: NN
O: Klementyna Kamińska
B: Brak
K018250 616999530347008
77.

88

FIGARO - KG SP POL 2012 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
O: Adam Potrykus
B: Machowski Edward
brak
78.

36

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
O: D. Bednarska
B: E. Nikołajuk
K019802 616 009 51 03936 11
79.

62

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KORDULASIŃSKI ANDRZEJ
K020548 616013661480610
80.

102

GAJA Małopolska POL 2010 Klacz siwa/170 cm F: NN
M: NN
O: Małgorzata Marcinkowska
B: nieznany
brak
81.

46

GALLANT SP POL 2008 Wałach siwa/174 F: Dżahil
M: Gracja
O: Arkadiusz Wojtal
B: Piecuch Zbigniew
Brak
82.

146

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
O: dariusz reszuta
B: Dariusz reszuta
K021041
83.

138

GAMON Westfalska POL 18.03.2012 Wałach gniada/175cm F: Dionizos
M: Gama
O: Marta Sulewska
B: Marek Romanowski
brak DE 441411456712
84.

95

GAZA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Krater
M: Gardenia
O: Henryk Boroń
B: Henryk Boroń
K025949 616 009 64 00948 09
85.

57

GEJSZA SP POL 200 Klacz siwa/159 F: Gironino
M: Lady
O: Karolina pająk
B: Zwoniarski Wojciech
Brak 616
86.

189

GRAFFA wlkp POL 2006 M bay F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
O: Agnieszka Skotnicka
B:
K011175
87.

53

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Włodarski Bartłomiej
B: Stanisław Szurik
K023351 616009520098612
88.

142

GUIDO Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/164 F: Chaltaire Z
M: Gioconda
O: Alicja Osowiecka
B: -
Brak -
89.

9

HENDIA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/167 F: Cento Sohn
M: Hano I
O: Wojciech Januszewski
B: SK Nowielice
K025167 616009640053911
90.

147

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
O: dariusz reszuta
B: holandia
K020857
91.

105

HOT SCHERRY LADY SP POL 2014 Klacz gniada F: Chery Cordial
M: Hurysa
O: Katarzyna Jackiewicz - Wójcik
B: Katarzyna Jackiewicz - Wójcik
K024632 616009530075014
92.

181

HUNTER SP POL 2005 Gleiding black/170 F: Weltstein
M: Hagia Anna
O: Adamowicz
B: Szatkowski
None 009600072805
93.

3

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
O: Jolanta Koczurowska
B:
K016211 103MX80
94.

104

IT'S A BIG BOY SP POL 2014 Wałach kara F: Black Jack
M: Isabell
O: Katarzyna Jackiewicz-Wójcik
B: Roman Jackiewicz
brak
95.

132

IVAR KWPN POL 2013 Ogier gniada F:
M:
O:
B:
96.

166

JARSINA HOL GER 2014 Klacz gniada/160 F: Numero Uno
M: X
O: M Orlowski
B: X
Brak X
97.

177

JAWOR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jenna
O: Dariusz Nowak
B: Grzegorz Maliszewski
K020958
98.

154

JENNY Wielkopolska POL 2013 Klacz kara/167 F: Czarczaf
M: Jurata II
O: Jan kowalski
B: Jan Kowalski
Brak 616007600246413
99.

113

JOWISZ Kuc Walijski POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
O: Amelia Szczupakowska
B: Zdzisław Śniegucki
K011731 POL013670007906
100.

35

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
O: D. Bednarska
B: M. Dziąg
K016358 POL013670078008
101.

72

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Aroland PG
M: Kolumbia
O: Tatiana Gawęda
B: x
K016670
102.

190

KARIKA Mały Koń POL 2005 Klacz gniada F: dobry
M: karina
O: artur kiempa
B: artur kiempa
K016321
103.

134

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
104.

31

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
105.

16

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
106.

159

KUBIK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada F: AROLAND PG
M: KURARA
O: Rafał Buchholc
B: Jan Jurkiewicz
K020575 616009530061610
107.

135

LAGUNA SP POL 2012 Klacz gniada/mk:153 F: AS TREFL
M: LUNA
O: Marcin Podpora
B: Jarosław Badowski
brak 616009590007712
108.

5

LANCELOT SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Ares
M: Landy
O: Barbara Padalak
B: Krzysztof Sobiecki
brak
109.

184

LIMERYK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Maaik
M: Lubnia
O: Andrzej Małasiewicz
B: S.K. Pępowo
K027145 616007610046312
110.

22

LINCOLN AK SP POL 2013 Wałach kasztanowata/167 F: Erebus / Coniender
M: Lizbona / Lissabon
O: Rajmund Osiński
B: Adsm Kolanowski
K027095 616009611000991
111.

151

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
O: Anna Krupska
B: nn
brak
112.

75

LORD SP POL 2008 Wałach gniada F: Landino / Landgraf I
M: Lora / Louis
O: Sławomir Żygowski
B:
K017167 POL009540055608
113.

106

LORESCA J SP POL 2010 Klacz kara F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Agata Piastowska
B: Kwiron Juszczak
K020941
114.

136

LOUDWIG C Hanower GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Lauries Crusador
M: Werena
O: Katarzyna Łajewska
B: Katarzyna Łajewska
K023048
115.

63

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc: F: nn
M: Lilly
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Alicja Kalinka-Kozłowska
brak 616 999 53 02422 14
116.

170

ŁOTYSZ Kuc Feliński POL 2013 Wałach izabelowata/kuc:146 F: Harbin
M: Łezka
O: Klementyna Kamińska
B: brak
brak brak
117.

89

MAGGIE Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc:121 F: NN
M: NN
O: Franciszek Suwała
B: NN
BRAK BRAK
118.

124

MAGNUS Trakeńska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ajbek
M: Malwa
O: Maria Karlsson
B: Marek Przeczewski
K015263 POL732010019406
119.

158

MILANO Małopolska POL 2011 Wałach gniada/164 F: Noel
M: Malia
O: Marcin Psiuk
B: Kaszubowski Marcin
brak 616006530000711
120.

41

MISS NABLA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/nzn F: Marino
M: Blabla
O: Małgorzata Marcinkowska
B: Zbigniew Lademann
brak brak
121.

83

MISTER CANTERO Holsztyńska POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Cantero
M: Mirian
O: Grzegorz Gierszewski
B: brak
K011426 POL007610127907
122.

48

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
O: Wiktoria Narloch
B: SK Rzeczna
K025853 616009600117814
123.

87

MY LOVE SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Larron
M: My Lady
O: Aleksandra Borowiec
B: Jerzy Michałowski
brak
124.

84

N'LUSI KUC POL 2012 Klacz bułana/kuc:131 F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: NELLY
O: Gierszewski Grzegorz
B: Obolewicz Ryszard
K026694 -
125.

144

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: MARKIES V
M: NIRWANA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: STADO OGIERÓW STAROGARD GDAŃSKI
K024599 616009600175011
126.

112

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:126 F: NN
M: NN
O: Janusz Pelowski
B: NN
K026291
127.

167

NAOMI II C SP POL 2013 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
O: M. Orłowski
B: M. Ćwik
K024898 616009520026612
128.

79

NARCYZ SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/170 F: Domingo
M: Nubira
O: Oświata Lingwista
B: Oświata Lingwista
K024705
129.

92

NASHVILLE SP POL 2015 Ogier kasztanowata/170 F: Leoville
M: Nevada
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
Brak
130.

157

NELSON Kuc Walijski POL 2015 Wałach kasztanowata/kuc:135 F: Król Karo
M: N'Lusi
O: Agnieszka Racka
B: Jan Kowalski
brak brak
131.

65

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: ANNA KARCZMARCZUK
K024742 616013640055613
132.

51

NICKY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K019158 616009520030911
133.

70

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita
M: Noemi Ewita
O: Tatiana Gawęda
B: Ryszard Łagowski
K011732 POL013660713404
134.

152

NIVA Wielkopolska POL 2014 Klacz kasztanowata F: Noe d'Isle
M: Nebraska
O: Natalia Zwiefka
B: Staniewicz Andrzej
brak
135.

34

NOBIS COLORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Biskwit / Colorado
M: Nicole / Luron / Quidam
O: Agnieszka Godzwon
B: PL
K024278 616009520095609
136.

176

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/172 F: Turbud Quirinus
M: Oriola
O: Izabela Woźniak
B: SK Nowielice
K017563 009640033003
137.

99

PADWA KWPN POL 2011 Klacz gniada/180 F: Markies V
M: Parada
O: Lucjan Tarnowski
B: SK Rzeczna
brak brak
138.

61

PANTEON Małopolska POL 2012 Wałach siwa F: AUDYTOR
M: PROMOCJA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: JERZY ORŁOWSKI
brak 616006580309012
139.

131

PAVAROTTI SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vigaro
M: Palmira / Landacord
O: Małgorzata Laskowska
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023978 616009510254413
140.

148

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
O: dariusz reszuta
B: wilski zbigniew
K015455
141.

69

PER PORTO Czysta Krew Arabska POL 2009 Wałach siwa F: Porto
M: Per Panna
O: Monika Wysokińska
B: Oświata Lingwista
Brak
142.

81

PHOENIX 03 SP POL 2011 Wałach gniada F: Colombo V
M: Piekna
O: Katarzyna Jachlewska
B: Tomasz Świątek
K024369
143.

108

POLAR Koń Mały POL 2006 Ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
O: Tomasz Szostak
B: Eugeniusz Witkowski
Brak 013530067806
144.

80

POSITANO Czysta Krew Arabska POL 2012 Wałach siwa/mk: F: Prado
M: Parmida
O: Oświata Lingwista
B: Katarzyna Ostrowska
Brak
145.

174

PRINCESSA I G SP POL 2013 Klacz siwa F: Canoso / Contact me
M: Princessa / Cassini I
O: Julia Bieganowska
B: Andrzej Gołaś
Brak
146.

76

QULUMBUS WESTF POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Arkana / Amaretto D I
O: Sławomir Żygowski
B:
K010066 DE441411821703 103HD09
147.

77

RAVELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel Waro
M: Roxana Waro
O: Sławomir Żygowski
B: --
K015438 12172 104KT06
148.

47

ROCKY NN POL 2013 Wałach tarantowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Oświata Lingwista
B: Brak
Brak
149.

97

ROKSANA SP POL 2005 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 616007610065011
150.

59

ROYAL CASSIN WLKP. POL 2010 Wałach gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rafa / Izyr
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: -
K017484
151.

155

SARATOW SP POL 2000 Wałach kasztanowata/173 F: Le Voltaire
M: Sangara
O: Monika Jackiewicz
B: SK Moszna
K005576 POL009530002800 POL40563
152.

137

SAYONARA Wielkopolska POL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Jegier
M: Sara
O: Aleksandra Furgo
B: Jerzy Brzeziński
Brak POL 007 53 01875 06
153.

141

SEKUNDO J SP POL 2010 Wałach gniada F: Karbon
M: Serwantka
O: Karolina Klages
B: BLG Consulting
K022085 616009600306210
154.

38

SERWUS WLKP POL 2006 Wałach siwa/. F: Helanis / Cantanis
M: Sida / Dzięgiel
O: Magdalena Nosewicz-Pazik
B: A
K016286 POL007600156506
155.

67

SID PJT SP POL 2007 Wałach siwa/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
156.

26

SILVAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Sillena / Helanis
O: Jarosław Psiuk
B:
K020762 616009600202311
157.

43

SIR STAKKATO HAN GER 2005 Ogier ciemnogniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Monique / Maurice
O: Agrofood S. A. Grabowiec
B:
K010830 DE431310833406
158.

161

SORELLA SOYMAX SP POL 2009 Klacz gniada F: Rammstein
M: Solina
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Czajka Janusz
K023992
159.

187

TANGO SP POL 2002 Wałach siwa F: Biskwit
M: Traviata
O: Kokot Agnieszka
B: xxx
K007601 09367
160.

40

TIGRA FOREST KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Figaro
M: Titania
O: Marzena Chociej
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
161.

25

VEJOTTIE KWPN POL 2002 Klacz gniada/mk:162 F: Faldo
M: Pejottie
O: Anna Misztal
B: A.Zoer B.V.
K008757 02.01743
162.

168

VIPER Kuc Islandzki POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Vallerie
O: Lena Gabriel
B: Janiszewski Karol
K013076
163.

10

WALIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Walonia
O: Michał Mular
B: Justyna Bogusz
616009530282209
164.

172

WIARUS WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Vascouel / Casco
M: Wektra / Rywal
O: Julia Bieganowska
B: Marek Markiewicz
K016850 616007640064507 104WD72
165.

185

WINCI SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston
M: Wiagra
O: J.J.Darboven sp. z o.o.
B: Krzysztof Gąsiorowski
brak
166.

8

WIRGINIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: CON CALMA
M: WITARA
O: ARKADIUSZ WOJTAL
B: GRABOWSKI MARIUSZ
K026722 616009640047112
167.

32

WISTERIA LANE SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: Etos
M: Winona/Rabiatos Z
O: Monika Ostapiuk
B: Marek Romanowski
K020632 616009600095112
168.

111

WONDERFUL SON OF PSIK Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Psik
M: Wndalia
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
brak
169.

122

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
170.

120

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K022161 616009610131111
171.

60

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
Rider Club
Competition
Prize
Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
120
SUM:
120.00
Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
30
SUM:
30.00
Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
40
SUM:
40.00
Gacka Agnieszka Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
30
150
SUM:
180.00
Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
80
30
40
90
50
30
SUM:
320.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
30
200
100
150
180
SUM:
660.00
Januszewska Dominika Sopocki Klub Jeździecki
80
SUM:
80.00
Joppek Marcin Sopocki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Kaszubowska Oliwia Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
200
SUM:
200.00
Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
120
200
SUM:
320.00
Michalec Joanna Sopocki Klub Jeździecki
100
SUM:
100.00
Milewska Julia Sopocki KJ
150
120
130
100
SUM:
500.00
Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
60
50
SUM:
110.00
Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
120
20
SUM:
140.00
Pawłowski Konrad Klub Jeździecki Arpav
90
350
SUM:
440.00
Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
50
70
40
40
SUM:
200.00
Piechota Wiktor Kajetan SKJ ,,REVEL
50
SUM:
50.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
300
350
400
SUM:
1050.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
280
300
SUM:
580.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
60
50
60
SUM:
170.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
30
SUM:
30.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
150
270
SUM:
420.00
Reszuta Dominika KJ La Scalla
130
250
SUM:
380.00
Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Rogalewska Oliwia St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
20
SUM:
20.00
Rybarczyk Paulina BPK
250
300
160
SUM:
710.00
Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
90
40
150
150
SUM:
430.00
Tarnowski Lucjan JKS U Robsonów
90
SUM:
90.00
Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
50
SUM:
50.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
100
170
120
60
200
250
220
200
250
SUM:
1570.00
Wojtal Julianna Klub Jeździecki Bertyn
60
SUM:
60.00
Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
90
220
SUM:
310.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arquier Sylvain Jakub
Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
ARAM - AS (103)
2019-04-12
1
120
2019-04-12
11
2019-04-13
28
2019-04-13
32
2019-04-14
12
2019-04-14
10
Bartoszewicz Monika
Sopocki Klub Jeździecki
2019-04-12
23
2019-04-12
17
2019-04-12
1
2019-04-13
1
2019-04-13
46
2019-04-13
1
Bembenek Joanna
JKS U Robsonów
PADWA (99)
2019-04-12
25
2019-04-12
17
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-13
30
2019-04-14
15
2019-04-12
23
Bieganowska Julia
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
WIARUS (172)
2019-04-12
7
2019-04-12
5
FARAMEE M (173)
2019-04-12
11
2019-04-12
2019-04-12
18
2019-04-12
7
30
2019-04-13
29
Borawska Paulina
brak klubu
2019-04-14
23
Borowiec Aleksandra
Klub Jeździecki Arpav
MY LOVE (87)
2019-04-12
23
2019-04-12
1
2019-04-13
30
2019-04-13
52
Buchholc Agata
Klub Jeździecki Turze
KUBIK (159)
2019-04-13
2019-04-13
30
2019-04-13
34
2019-04-14
24
Chojnacka Nadia
Sopocki Klub Jeździecki
PANTEON (61)
2019-04-12
2019-04-12
2019-04-13
1
2019-04-13
27
2019-04-14
7
2019-04-14
10
Chrzan Monika
KJ Black Horse Team Gdańsk
2019-04-13
15
2019-04-13
39
2019-04-14
9
Czapiewska Anna
Bez Przynależności Klubowej
DUMKA (180)
2019-04-13
2019-04-13
2019-04-14
Czech Natalia
Brak
2019-04-12
17
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
10
Depta Amelia
bpk
DORIA S (133)
2019-04-14
2019-04-12
21
2019-04-12
24
2019-04-13
1
2019-04-13
27
Dubieniecka Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
2019-04-12
23
2019-04-12
2019-04-13
1
2019-04-13
8
40
2019-04-14
12
2019-04-14
19
Dudziec Aleksandra
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
CADELLO (169)
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-13
2019-04-13
1
2019-04-13
30
Endraszka Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
IVAR (132)
2019-04-12
16
2019-04-12
15
2019-04-13
13
2019-04-13
11
2019-04-14
18
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub jeździecki Tabun
2019-04-12
26
2019-04-12
1
2019-04-13
1
2019-04-13
27
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
WALIA (10)
2019-04-12
2019-04-12
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub jeździecki Tabun
TANGO (187)
2019-04-12
2019-04-12
12
2019-04-13
12
2019-04-13
2019-04-14
Figurska Weronika
Brak
DEMON (19)
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-14
14
Fikus Julia
Bpk
ATRIA (56)
2019-04-14
12
Filipczak Robert
Sopocki Klub Jeździecki
LIMERYK (184)
2019-04-13
29
2019-04-13
Formella Dorota
Klub Jeździecki J.J.Darboven
WINCI (185)
2019-04-13
24
2019-04-13
35
Gabriel Lena
VitaSport brachlewo
VIPER (168)
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-13
1
2019-04-14
5
2019-04-14
9
Gacka Agnieszka
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
BISQUIT R (129)
2019-04-12
5
30
2019-04-12
23
2019-04-13
1
150
2019-04-13
25
2019-04-14
Gawęda Julianna
VITASPORT BRACHLEWO
ERA (71)
2019-04-12
3
80
2019-04-12
6
30
2019-04-13
8
40
2019-04-14
3
90
2019-04-14
5
50
KAMAEL (72)
2019-04-12
5
30
2019-04-12
2019-04-13
22
2019-04-14
17
Gawęda Zuzanna
VitaSport Brachlewo
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-13
24
2019-04-14
6
2019-04-14
4
Gerlaczyński Lesław
JKS Neksico Kędzierzyn
GAZA (95)
2019-04-12
13
2019-04-12
2019-04-13
30
2019-04-13
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
N'LUSI (84)
2019-04-12
1
2019-04-12
2019-04-12
1
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-13
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-13
Gierszewska Kamila
KJ Jarużyn
2019-04-12
1
2019-04-12
23
2019-04-12
1
2019-04-13
2019-04-13
1
2019-04-13
1
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
ROKSANA (97)
2019-04-13
38
2019-04-13
Górska Anna
KJ Black Horse Team
2019-04-13
12
2019-04-13
19
2019-04-14
6
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
ZETINA (120)
2019-04-12
8
2019-04-12
4
2019-04-13
3
2019-04-13
3
2019-04-14
2
CRUZ S (121)
2019-04-12
6
30
2019-04-12
2019-04-13
17
2019-04-13
2019-04-14
14
2019-04-12
1
200
2019-04-12
4
2019-04-13
21
2019-04-13
7
2019-04-14
8
ARNAT (123)
2019-04-12
10
2019-04-12
4
100
2019-04-13
2
150
2019-04-13
3
180
2019-04-14
7
Halama Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Neksico Kędzierzyn
ARGENTA (91)
2019-04-13
1
2019-04-13
30
2019-04-14
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2019-04-12
21
2019-04-12
2019-04-13
19
2019-04-14
15
2019-04-12
8
2019-04-12
18
2019-04-13
12
2019-04-14
14
Jaguś Joanna
Stajnia W Siodle Banino
BAJADERA (183)
2019-04-13
1
2019-04-13
27
Januszewska Dominika
Sopocki Klub Jeździecki
HENDIA (9)
2019-04-13
4
80
2019-04-13
2019-04-14
17
Joppek Marcin
Sopocki Klub Jeździecki
SID PJT (67)
2019-04-12
11
2019-04-12
22
2019-04-13
6
50
2019-04-13
2019-04-14
19
Kamińska Martyna
bez klubu
LAGUNA (135)
2019-04-12
21
2019-04-12
27
2019-04-13
37
2019-04-13
1
2019-04-14
11
Kamińska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
FIGARO (171)
2019-04-12
2019-04-12
1
2019-04-13
1
2019-04-13
2019-04-14
14
Kamińska Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
ŁOTYSZ (170)
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-13
1
2019-04-13
2019-04-14
13
Karlsson Julia
Sopocki Klub Jeździecki
MAGNUS (124)
2019-04-12
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-13
2019-04-14
Karpiusz Julia
bpk
G-SHOCK (36)
2019-04-13
27
2019-04-14
20
Kaszubowska Oliwia
Sopocki Klub Jeździecki
DEPUTY 8 (182)
2019-04-13
22
2019-04-13
9
30
Kazana Jagoda
Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
HUNTER (181)
2019-04-13
1
2019-04-13
30
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
KARIKA (190)
2019-04-13
2019-04-13
8
2019-04-13
Klawitter Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
DRACENA (118)
2019-04-12
23
2019-04-12
19
2019-04-12
2019-04-13
1
2019-04-13
25
2019-04-13
2019-04-14
16
Klebba Natalia
KJ Arpav
CASSI (42)
2019-04-12
20
2019-04-12
2019-04-13
18
2019-04-13
2019-04-14
Klóskowska Natalia
Klub Jeździecki Jackiewiczów
SARATOW (155)
2019-04-13
26
2019-04-13
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-14
2019-04-14
Kosiróg Adrianna
Bpk
ATRIA (56)
2019-04-14
22
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (60)
2019-04-13
15
2019-04-13
24
2019-04-14
12
2019-04-14
13
Kowalski Michał
Klub Jeździecki Turze
2019-04-13
2019-04-13
Kozak Malwina
bpk
KAKTUS (35)
2019-04-13
1
2019-04-14
12
Kozłowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
2019-04-12
2019-04-12
9
2019-04-14
10
NABAB (144)
2019-04-13
9
2019-04-14
2
200
GRAFFA (189)
2019-04-14
6
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
CALIDA (90)
2019-04-13
20
2019-04-13
33
2019-04-14
11
Kubach Małgorzata
Stajnia W Siodle Banino
BAJADERA (183)
2019-04-13
1
LIMERYK (184)
2019-04-13
53
Kucharska Marta
Bez przynależności klubowej
CONAN I (117)
2019-04-13
1
2019-04-13
30
Kuźmicz Krystyna
brak
G'MEDYK (62)
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-14
8
2019-04-13
27
2019-04-13
1
2019-04-13
1
Kwintkiewicz Pola
bpk
G-SHOCK (36)
2019-04-13
1
2019-04-14
13
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
PAVAROTTI (131)
2019-04-12
16
2019-04-13
23
2019-04-14
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (16)
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-13
30
2019-04-13
1
2019-04-14
8
Loose-Kulinkowska Katarzyna
Sopocki KJ
DANJAZZ (11)
2019-04-13
21
2019-04-13
24
2019-04-14
2
120
2019-04-14
1
200
Lost Dorota
Pomorska Liga Jeździecka
EGON (55)
2019-04-13
23
2019-04-13
22
Łajewska Katarzyna
KJ Turze
LOUDWIG C (136)
2019-04-13
28
2019-04-13
Łepek Dominika
Bpk
GEJSZA (57)
2019-04-14
10
2019-04-13
2019-04-13
Maciejczyk Aleksandra
VITASPORT BRACHLEWO
ALCORA (73)
2019-04-12
1
2019-04-13
1
2019-04-14
11
Małkowska-Piotrowska Anna
bpk
DIACENT (23)
2019-04-13
1
2019-04-13
31
2019-04-14
6
Mazur Agata
SKJ Sopot
2019-04-13
30
2019-04-13
46
Michalec Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
DOLMAN (125)
2019-04-13
3
100
2019-04-13
27
2019-04-14
7
Miler Monika
Brak
2019-04-14
25
Milewska Julia
Sopocki KJ
KARLSSON (134)
2019-04-12
1
150
2019-04-12
2019-04-13
3
120
2019-04-13
4
130
2019-04-14
3
100
2019-04-14
14
Misztal Maggie
Sopocki Klub Jeździecki
2019-04-13
1
2019-04-13
16
Mular Laura
Otomiński KJ Tabun
WALIA (10)
2019-04-13
2019-04-14
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
MORWA (48)
2019-04-12
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-13
2019-04-14
Nełka Marcin
PLJ
G-SHOCK (36)
2019-04-12
2019-04-12
17
Nowak Klaudia
JKS Neksico Kędzierzyn
JAWOR (177)
2019-04-13
18
2019-04-13
15
2019-04-14
8
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-04-13
24
2019-04-12
34
2019-04-12
1
2019-04-12
10
2019-04-12
2019-04-13
14
2019-04-13
Orłowska Marta
Sopocki KJ
CLAVEL (162)
2019-04-12
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-12
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-13
JARSINA (166)
2019-04-12
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-13
2019-04-12
Orłowski Marcin
Sopocki KJ
FIGA (163)
2019-04-13
32
2019-04-13
AMARETTO (164)
2019-04-13
30
2019-04-13
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2019-04-13
6
60
2019-04-13
6
2019-04-14
5
50
2019-04-14
7
2019-04-13
1
2019-04-13
10
2019-04-14
2
Osowiecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
GUIDO (142)
2019-04-12
1
2019-04-12
30
2019-04-13
54
2019-04-13
30
2019-04-14
19
Ostapiuk Katarzyna
KJ Polonez Damnica
2019-04-14
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
2019-04-12
2019-04-12
14
2019-04-12
2019-04-13
1
2019-04-13
2019-04-13
2
120
2019-04-14
3
2019-04-14
7
20
Pakur Antonina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
POLAR (108)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
5
2019-04-14
2
Pakur Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
CENNA (109)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
3
Pawliczuk Katarzyna
JKS Neksico Kędzierzyn
LIZA (151)
2019-04-13
38
2019-04-14
15
Pawłowski Konrad
Klub Jeździecki Arpav
RAVELLA (77)
2019-04-12
17
2019-04-12
6
2019-04-13
5
90
2019-04-13
1
350
2019-04-14
4
Paziewska Aleksandra
bez przynależności klubowej
AL-ARISZ (140)
2019-04-14
14
Pazik Michalina
KJ AS Dream
SERWUS (38)
2019-04-12
2019-04-13
Pellowska Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
NADIA (112)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
1
2019-04-14
16
JOWISZ (113)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
1
Pettersson Agata
KJ Black Horse Team Gdańsk
BIANKA (153)
2019-04-12
23
2019-04-12
1
2019-04-13
30
2019-04-13
1
2019-04-14
17
Piastowska Agata
Sopocki Klub Jeździecki
LORESCA J (106)
2019-04-13
6
50
2019-04-13
10
2019-04-14
4
70
2019-04-14
11
C-DINETTE (145)
2019-04-13
7
40
2019-04-13
17
2019-04-14
5
40
2019-04-14
9
Piechota Wiktor Kajetan
SKJ ,,REVEL
2019-04-13
33
2019-04-13
2019-04-13
5
50
2019-04-13
13
Plata Emilia
Brak Przynależności Klubowej
GAJA (102)
2019-04-14
21
Podbielska Daria
Brak
2019-04-13
2019-04-13
2019-04-13
Przybylska Agnieszka
Bez Przynależności Klubowej
BIKSONA (175)
2019-04-13
2019-04-13
1
Przybyt Basia
brak
NELSON (157)
2019-04-12
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-13
CONAN 1 (186)
2019-04-12
1
2019-04-12
1
Przytarska Julia
Brak
BRYLANT (78)
2019-04-13
27
2019-04-13
27
2019-04-13
1
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
SILVAN (26)
2019-04-12
9
2019-04-12
23
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2019-04-12
1
300
2019-04-12
1
350
2019-04-13
1
400
2019-04-14
5
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2019-04-12
2
280
2019-04-13
4
2019-04-14
1
300
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2019-04-12
1
2019-04-12
22
2019-04-13
2019-04-13
30
2019-04-13
30
2019-04-13
2019-04-13
27
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
CADORO (126)
2019-04-12
4
60
2019-04-12
13
2019-04-13
17
2019-04-13
5
50
2019-04-14
13
2019-04-12
14
2019-04-12
6
2019-04-13
30
2019-04-13
20
2019-04-14
4
60
ARAK (128)
2019-04-12
22
2019-04-12
21
2019-04-13
27
2019-04-13
36
2019-04-14
23
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
SEKUNDO J (141)
2019-04-12
20
2019-04-12
15
2019-04-12
2019-04-13
35
2019-04-13
10
30
2019-04-14
21
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
GAMBLE (146)
2019-04-14
3
150
2019-04-14
1
270
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
ROCKY (47)
2019-04-12
1
2019-04-12
2019-04-12
30
2019-04-13
1
2019-04-13
46
2019-04-14
4
Racka Agnieszka
Skj
2019-04-12
14
Reszuta Dominika
KJ La Scalla
2019-04-12
10
2019-04-12
9
2019-04-12
3
130
2019-04-12
2
250
Rodak Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
CASINO (66)
2019-04-12
18
2019-04-12
16
2019-04-13
9
20
2019-04-13
34
2019-04-14
16
Roeske Jagoda
Bpk
GEJSZA (57)
2019-04-14
17
Rogalewska Martyna
bpk
2019-04-13
27
2019-04-13
1
2019-04-14
9
Rogalewska Oliwia
St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
2019-04-12
24
2019-04-12
2019-04-14
6
20
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2019-04-13
21
2019-04-13
13
2019-04-14
11
2019-04-14
12
Romowicz Antonia
bpk
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-13
2019-04-13
1
2019-04-14
9
Rybarczyk Paulina
BPK
2019-04-12
7
2019-04-12
3
2019-04-13
2
250
2019-04-13
2
300
2019-04-14
3
160
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
CYRANO (110)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
2
2019-04-14
3
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
24
2019-04-14
1
Rzońca Zuzanna
PLJ
KAKTUS (35)
2019-04-13
16
2019-04-14
7
Sanik-Rinc Anna
BPK
ASTERIA (179)
2019-04-14
Skorwider Maja
-
CARTAGENE (119)
2019-04-12
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-13
1
Smolarek Anna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
BAJOU (139)
2019-04-13
23
2019-04-13
Smolarska Roksana
Pomorska LJ w Dziemianach
GALLANT (46)
2019-04-13
2019-04-13
2019-04-13
2019-04-14
Sobczyk Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2019-04-13
31
2019-04-13
2019-04-14
22
Spitulska Aniela
KJ AS Dream
2019-04-12
2019-04-12
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-13
2019-04-13
Staroniewicz Karolina
Klub Jeździecki Arpav
2019-04-13
36
2019-04-13
2019-04-14
20
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
ARIANA (68)
2019-04-12
2
90
2019-04-13
7
40
2019-04-14
1
150
2019-04-14
2
150
Sulewska Marta
KJ Black Horse Team Gdańsk
GAMON (138)
2019-04-12
29
2019-04-12
1
2019-04-13
1
2019-04-13
30
2019-04-14
5
Suwała Zosia
JKS Neksico Kędzierzyn
MAGGIE (89)
2019-04-13
19
2019-04-13
17
2019-04-14
6
Szczupakowska Amelia
KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
DOMEYKO (178)
2019-04-12
8
2019-04-12
2019-04-13
19
2019-04-13
14
2019-04-14
8
Szostak Iga
Kociewski KJ Polar
MILANO (158)
2019-04-13
11
2019-04-13
37
Szukalska Maja
bpk
2019-04-13
17
DOX (64)
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-13
1
2019-04-14
11
Tarnowski Lucjan
JKS U Robsonów
DRAGON (100)
2019-04-12
3
90
2019-04-12
2019-04-13
20
2019-04-13
16
2019-04-14
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki Klub Jeździecki
CARTAGENE (119)
2019-04-13
JENNY (154)
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-13
51
2019-04-13
46
2019-04-14
18
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
EMIR (24)
2019-04-13
26
2019-04-13
7
50
2019-04-14
6
Trzcińska Adrianna
KJ Black Horse Team
SAYONARA (137)
2019-04-12
30
2019-04-12
1
2019-04-13
45
2019-04-13
1
Wachowicz Katarzyna
Sopocki Klub Jeździecki
BERGAMO (114)
2019-04-12
1
2019-04-12
20
2019-04-13
27
2019-04-13
39
Wapińska Julia
SKJ SOPOT
BIKSONA (29)
2019-04-12
1
2019-04-12
1
Wawrzkiewicz Inka
Sopocki Klub Jeździecki
ISGAAR (3)
2019-04-13
1
2019-04-14
4
2019-04-14
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki Klub Jeździecki
2019-04-12
1
2019-04-12
2019-04-13
20
2019-04-14
15
2019-04-13
1
Włodarski Bartłomiej
KJ Młyńska Struga
2019-04-12
8
2019-04-12
10
2019-04-13
18
2019-04-13
5
2019-04-14
4
100
2019-04-14
9
2019-04-12
2
170
2019-04-13
11
2019-04-14
9
2019-04-12
2
120
2019-04-12
5
60
2019-04-12
3
200
2019-04-14
1
250
2019-04-14
2
220
2019-04-12
12
2019-04-12
12
2019-04-13
1
200
2019-04-13
1
250
2019-04-14
8
Wójcik-Matelska Renata
KJ Dilmar Kobylarnia
DIVA (93)
2019-04-12
25
2019-04-12
19
2019-04-13
2019-04-14
18
2019-04-12
35
2019-04-12
1
Wojtal Julianna
Klub Jeździecki Bertyn
2019-04-12
17
2019-04-12
4
60
2019-04-14
13
2019-04-14
15
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
ORBITAL (176)
2019-04-13
4
90
2019-04-13
2
220
2019-04-14
10
Woźniak Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
AUSTRALIA (149)
2019-04-14
7
Wysokińska Agata
BPK
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-13
27
2019-04-13
27
2019-04-14
18
Zambrzycka Julia
SKJ
DOLMEN (115)
2019-04-13
1
2019-04-13
46
2019-04-14
16
EMPORIA (116)
2019-04-13
24
2019-04-13
1
2019-04-14
8
Zieliński Paweł
Sopocki Klub Jeździecki
NARCYZ (79)
2019-04-13
41
2019-04-13
1
Zwiefka Natalia
bpk
NIVA (152)
2019-04-12
30
2019-04-12
1
2019-04-14
13
Zwolińska Svensson Alva
JKS Neksico Kędzierzyn
LIZA (151)
2019-04-13
1
2019-04-13
39
2019-04-14
19
Żygowska Zuzanna
KJ Arpav Gdańsk
2019-04-12
7
2019-04-12
9
2019-04-13
4
2019-04-14
LORD (75)
2019-04-12
5
2019-04-13
5
Żygowski Mikołaj
KJ Arpav Gdańsk
2019-04-12
13
2019-04-12
15
2019-04-13
16
2019-04-13
14
2019-04-14

Number of Riders: 148

Number of Horses: 171

The sum of prizes: 9 460.00

Competition results developed by: Hipodrom Sopot
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-012014-1, Hipodrom Sopot Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl