Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B, VII eliminacja JumpOFF 2018/2019
Sopot, 16-17 lutego 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
214 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 22:44:43
2019-02-13 21:23:46
Pola Van Buuren SAYONARA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
213 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 22:44:40
2019-02-13 20:51:53
Jacek Zagor FLASH
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
  • 1x 17/C/C zwykły
212 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 22:44:36
2019-02-13 20:50:32
Jacek Zagor ERYSTYKA
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 15/P/P zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
211 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 22:44:27
2019-02-13 20:46:55
Jacek Zagor COLOMBINA
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
  • 1x 17/C/C zwykły
210 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 19:33:59
2019-02-13 19:21:14
Karolina Staroniewicz FIGARO - KG
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
209 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 19:33:54
2019-02-13 19:15:45
Wiktoria Smolińska I CÓŻ
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
208 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 18:35:55
2019-02-13 18:02:36
Ina Besciak EXEQUATOR
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
207 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 17:43:17
2019-02-13 17:41:12
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 17/C/C zwykły
206 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 17:43:13
2019-02-13 17:32:06
Daria Wasiołek CON CANTONIUS ZL
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
205 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 17:43:10
2019-02-13 16:34:17
Justyna Kotowska SUSA
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski
204 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 16:11:12
2019-02-13 15:46:42
Daria Wieczorek DAMONA
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
203 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 13:22:29
2019-02-13 13:00:09
Karolina Hartman-Hanis CULUMBUS
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
202 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 13:22:22
2019-02-13 09:55:32
Lena Gabriel VIPER
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
201 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 08:57:43
2019-02-13 08:57:11
Wiktoria Janiszewska MIGOTKA
  • 1x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski
200 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:44:03
2019-02-12 21:51:44
Martyna Sochacka SCADA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
199 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:44:00
2019-02-12 21:29:10
Natalia Sawicka KOKTAIL
  • 2x 5/L/L dwufazowy
198 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 17:31:55
2019-02-12 16:46:49
Maria Służewska ROMANTIC PRINCESS
  • 2x 5/L/L dwufazowy
197 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 17:31:51
2019-02-12 15:42:01
Marta Ledzion CHAJANO
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
196 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 17:31:43
2019-02-12 15:33:49
Dorota Formella WINCI
  • 2x 14/L/L zwykły
195 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 17:31:41
2019-02-12 14:55:02
Martyna Gerke KAMELIA J
  • 1x 15/P/P zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
194 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 17:31:39
2019-02-12 14:46:34
Julia Wutkowska ALLURE DE RIVERLAND
  • 2x 14/L/L zwykły
193 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 17:31:35
2019-02-12 14:25:45
Katarzyna Kukowska KENIA CARCASES
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
192 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 14:24:45
2019-02-12 13:34:36
Karolina Sabiniarz ORDON
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski
190 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 12:57:32
2019-02-12 11:04:15
Ilona Wańka OBERON
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski
188 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 10:33:32
2019-02-12 09:34:37
Zofia Specjalska BIEDRONKA
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
187 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 10:33:28
2019-02-12 08:49:17
Martyna Kwasek KARINA
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski
186 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 10:33:21
2019-02-12 08:48:43
Aleksandra Jeszka VALONIA
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
185 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 10:33:19
2019-02-12 08:48:06
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
184 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 23:45:53
2019-02-11 23:32:55
Magdalena Wilkowska CORTINA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
183 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 23:45:48
2019-02-11 23:07:47
Aleksandra Furgo CASTANELLO
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 15/P/P zwykły
182 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 23:45:43
2019-02-11 23:05:12
Agata Peterson BIANKA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
181 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 21:15:45
2019-02-11 21:07:15
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
180 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 21:15:48
2019-02-11 21:05:14
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
179 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 21:15:55
2019-02-11 20:38:41
Jakub Jarecki MY NAME IS NOBODY
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 15/P/P zwykły
178 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 21:15:58
2019-02-11 20:37:27
Jakub Jarecki NAOMI II C
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
177 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 21:16:01
2019-02-11 20:36:00
Jakub Jarecki AMARETTO
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 2x 14/L/L zwykły
176 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 21:16:05
2019-02-11 20:35:24
Marcin Orłowski FIGA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
  • 1x 14/L/L zwykły
174 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 21:16:12
2019-02-11 17:30:59
Marta Sulewska GAMON
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
173 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 21:16:17
2019-02-11 16:27:23
Robert Filipczak LIMERYK
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
172 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 21:16:22
2019-02-11 16:26:42
Małgorzata Kubach BAJADERA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
171 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 08:58:30
2019-02-11 14:48:48
Aleksandra Gagaryn CRACK S
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
170 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:12:15
2019-02-11 13:06:10
Anna Dąbrowska FOREVER
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
169 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 12:16:54
2019-02-11 12:15:11
Bartłomiej Włodarski DARTAGO Z
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
  • 1x 17/C/C zwykły
168 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 12:16:52
2019-02-11 12:14:47
Bartłomiej Włodarski NICKY BOY
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
  • 1x 17/C/C zwykły
167 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 12:16:50
2019-02-11 12:14:04
Bartłomiej Włodarski CAPTAIN JACK S
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 2x 14/L/L zwykły
166 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:56:54
2019-02-11 10:13:34
Bartosz Goszczyński FATIMA
  • 1x 8/C/C zwykły
165 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:56:51
2019-02-11 09:51:53
Bartosz Goszczyński CHELSEA 163
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
164 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:56:43
2019-02-11 09:51:11
Susan Azad QUENTIN TARANTINIO AB
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
163 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:56:40
2019-02-11 09:50:20
Susan Azad L-SERENA T
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
162 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:56:33
2019-02-11 09:49:12
Susan Azad ICI PARIS
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
161 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:56:31
2019-02-11 09:48:10
Susan Azad FLORENCJA
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
160 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:56:13
2019-02-11 09:45:44
Tomasz Miśkiewicz QUINANKA LAZAR
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
159 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:56:11
2019-02-11 09:44:52
Tomasz Miśkiewicz ANKA LAZAR
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
158 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:56:09
2019-02-11 09:43:40
Tomasz Miśkiewicz CORDELLI
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
157 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:56:07
2019-02-11 09:41:44
Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
156 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:56:05
2019-02-11 09:40:08
Tomasz Miśkiewicz CARMEN S
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 17/C/C zwykły
155 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:56:03
2019-02-11 09:11:36
Dawid Czarnecki CHACCO ONE
  • 1x 9/CC/CC zwykły
  • 1x 18/CC/CC zwykły
154 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:56:01
2019-02-11 09:10:26
Dawid Czarnecki CASSINA ROYALE
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 17/C/C zwykły
153 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:55:58
2019-02-11 09:09:06
Dawid Czarnecki BERETTA
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 17/C/C zwykły
152 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:55:56
2019-02-11 09:08:16
Dawid Czarnecki VAN PERSIE DH Z
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
151 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:55:54
2019-02-11 09:07:19
Dawid Czarnecki BELLISIMA
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
150 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:55:52
2019-02-11 09:06:18
Dawid Czarnecki CORBELLA
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 15/P/P zwykły
149 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:55:50
2019-02-11 08:39:38
Katarzyna Maksymiuk NORITO
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
148 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 10:55:49
2019-02-11 08:38:09
Hanna Załęska BLASZKA
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
147 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:36:42
2019-02-10 21:22:56
Natalia Zwiefka NIVA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
146 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:36:43
2019-02-10 20:19:07
Julia Zambrzycka DOLMEN
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
145 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:36:45
2019-02-10 18:37:07
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
144 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:36:47
2019-02-10 18:35:58
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
143 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:36:49
2019-02-10 18:33:53
Natalia Kasza ARIETA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L dwufazowy
142 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 14:50:38
2019-02-10 14:02:29
Zuzanna Żygowska QULUMBUS
  • 1x 6/P/P dwufazowy
141 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 14:50:26
2019-02-10 11:59:16
Natalia Klebba CASSI
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
  • 1x 14/L/L zwykły
140 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 14:50:22
2019-02-10 10:52:06
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
139 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 14:50:19
2019-02-10 10:51:32
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
138 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 21:16:25
2019-02-10 10:49:27
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
137 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 21:16:36
2019-02-09 16:10:24
Julian Chrzanowski ADONIS
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski
136 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 14:50:09
2019-02-09 16:03:25
Martyna Stankiewicz EUFORIA
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
135 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 07:36:51
2019-02-09 10:41:35
Natalia Potrzebowska OLMAR
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
134 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 14:50:04
2019-02-09 10:38:16
Karolina Miś SOKRATES
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
  • 1x 14/L/L zwykły
133 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 14:49:58
2019-02-09 10:26:52
Aniela Lipińska GENESIS
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
132 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 14:49:55
2019-02-09 09:37:58
Martyna Dubieniecka DRZEWIEC
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
  • 1x 14/L/L zwykły
131 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 14:49:53
2019-02-09 08:21:38
Natasza Wostal MOEL
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
130 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 14:49:49
2019-02-09 08:20:30
Natasza Wostal SZABLON
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 15/P/P zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
129 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 14:49:47
2019-02-09 00:23:23
Julia Mattsson NARKOS
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
128 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 14:49:45
2019-02-08 22:36:24
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
127 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 22:21:48
2019-02-08 22:16:52
Patryk Miśkiewicz CELINE
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 2x 14/L/L zwykły
126 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 22:01:10
2019-02-08 21:20:03
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
125 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 22:01:06
2019-02-08 21:19:18
Beniamin Tomaszewski COLANDRO
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
124 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 22:01:00
2019-02-08 21:18:44
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 8/C/C zwykły
123 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 22:00:50
2019-02-08 21:18:03
Beniamin Tomaszewski CASPELLO
  • 2x 5/L/L dwufazowy
122 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 22:00:48
2019-02-08 21:17:24
Beniamin Tomaszewski CACHADILLO
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
121 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 22:00:39
2019-02-08 17:03:13
Julia Lezner JAY POWER
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
119 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 14:11:18
2019-02-08 08:50:54
Justyna Łopato MACHORKA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L dwufazowy
118 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 14:11:19
2019-02-08 08:50:23
Justyna Łopato CERRANA S
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
117 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 22:53:58
2019-02-07 21:44:10
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
116 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 22:53:57
2019-02-07 21:43:39
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
115 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 22:53:55
2019-02-07 20:06:56
Paulina Rybarczyk ROYAL CASSIN
  • 1x 17/C/C zwykły
  • 1x 18/CC/CC zwykły
113 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 15:20:17
2019-02-07 14:27:25
Agata Kołodziej JUMPER
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
112 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:41:18
2019-02-07 09:16:19
Justyna Łopato GRAD
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
111 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:41:21
2019-02-07 09:15:50
Justyna Łopato PRETTY CENTO
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 9/CC/CC zwykły
110 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:41:23
2019-02-07 09:14:54
Weronika Łopato-Jędrasik GINGER 827
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
109 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:41:24
2019-02-07 09:13:39
Weronika Łopato-Jędrasik NAZIR
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
108 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:41:26
2019-02-07 00:52:50
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
106 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:41:30
2019-02-06 23:01:06
Marcin Matelski BARTONIA
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
105 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:41:33
2019-02-06 22:27:32
Julia Jarząbkiewicz IVAR VDL
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
104 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 10:33:15
2019-02-06 22:08:21
Justyna Badaszko COSIDA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
  • 1x 14/L/L zwykły
102 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:41:39
2019-02-06 21:32:48
Magdalena Ćwik BIJZONDER S
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
  • 1x 17/C/C zwykły
101 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:41:41
2019-02-06 21:31:26
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 14/L/L zwykły
99 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:41:45
2019-02-06 21:28:30
Bartosz Gauza ULIWI
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 2x 14/L/L zwykły
98 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:41:47
2019-02-06 21:27:30
Bartosz Gauza SORAYA
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
97 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:41:48
2019-02-06 21:26:45
Bartosz Gauza INTELIGO
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 9/CC/CC zwykły
  • 1x 18/CC/CC zwykły
96 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:41:50
2019-02-06 21:25:50
Bartosz Gauza CLOUD 27
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
  • 1x 17/C/C zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:41:51
2019-02-06 20:17:10
Sandra Kawała CHILLANDO BLUE
  • 2x 14/L/L zwykły
94 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:41:53
2019-02-06 19:27:11
Natalia Rodak CASINO
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
93 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 18:38:06
2019-02-06 18:35:27
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski
  • 2x 11/Kuce/Kuce towarzyski
92 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 18:38:01
2019-02-06 18:34:40
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski
90 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 18:37:48
2019-02-06 13:41:58
Daria Ekowska BARON
  • 2x 14/L/L zwykły
89 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 18:37:46
2019-02-06 13:29:53
Weronika Wilska PERFECT SON CH
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 11:47:51
2019-02-06 11:17:00
Maggie Misztal ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
87 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 20:46:35
2019-02-05 20:22:30
Dorota Lost EGON
  • 2x 14/L/L zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 20:10:26
2019-02-05 19:11:00
Piotr Sawicki ARIBA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L dwufazowy
85 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 20:10:22
2019-02-05 19:06:14
Piotr Sawicki LARIDOR
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 20:10:20
2019-02-05 19:03:21
Piotr Sawicki CHERY GOLD D
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 20:10:17
2019-02-05 19:01:59
Piotr Sawicki CHARIVARI
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 09:05:59
2019-02-05 11:45:55
Oliwia Trzeciak BRYLANT
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 17:11:49
2019-02-05 10:06:18
Zuzanna Golicka KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 7/N/N zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 17:11:47
2019-02-05 10:05:07
Zuzanna Golicka CONTESS
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 17:11:54
2019-02-04 23:38:57
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 17:12:00
2019-02-04 23:21:15
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 17:11:56
2019-02-04 20:56:35
Julia Erbel VENTO
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
  • 1x 14/L/L zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 20:11:12
2019-02-04 19:19:12
Marcin Matelski ASTERIX
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 2x 14/L/L zwykły
75 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 20:11:09
2019-02-04 19:14:55
Michał Tomczuk FALUCKY D
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 2x 14/L/L zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 17:39:49
2019-02-04 17:17:29
Natalia Schiller HAJFA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 17:39:43
2019-02-04 17:16:11
Anna Iglikowska WAAIKA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 12:41:48
2019-02-04 11:18:52
Sylvain Jakub Arquier ARAM - AS
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 12:41:46
2019-02-04 10:19:40
Łukasz Skowroński COLADO
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
68 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 21:30:08
2019-02-03 20:28:30
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 21:30:03
2019-02-03 19:47:40
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 2x 14/L/L zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 17:11:32
2019-02-03 19:35:51
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 21:29:58
2019-02-03 19:17:58
Marta Bednarz RUSŁAN
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L dwufazowy
62 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 21:29:50
2019-02-03 19:14:30
Wiesław Jędrzejewski CHAZAR
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L dwufazowy
59 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 16:25:00
2019-02-03 15:47:57
Anna Reglińska EL SANTO
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 15/P/P zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 16:25:45
2019-02-03 15:46:25
Anna Reglińska PANCHO
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 12:28:07
2019-02-03 09:43:07
Maja Psiuk ROKI
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 22:44:16
2019-02-03 09:20:51
Marta Tłok HARRIET
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
  • 1x 14/L/L zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 12:28:03
2019-02-02 22:46:40
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 12:28:01
2019-02-02 22:44:37
Aleksandra Furgo MELISSA C
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 21:10:51
2019-02-02 20:31:00
Zuzanna Twardowska J-LAWINA
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 21:10:49
2019-02-02 20:28:57
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 2x 14/L/L zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 21:10:47
2019-02-02 12:55:50
Katarzyna Kubiak ROCCO
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 21:10:46
2019-02-02 12:55:24
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 12:16:58
2019-02-01 12:19:28
Julia Karlsson MAGNUS
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 10:44:39
2019-02-01 06:57:38
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 17:11:29
2019-01-31 19:25:46
Julia Bisewska ICE ROSE W
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 10:44:36
2019-01-31 14:18:46
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:58:58
2019-01-31 09:30:54
Paulina Frankiewicz IRYDION
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:58:56
2019-01-30 22:25:40
Marcin Joppek SID
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
42 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 11:31:19
2019-01-30 10:33:19
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 09:55:26
2019-01-29 18:16:05
Martyna Piotrowska SPARTAKUS L
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 13:11:26
2019-01-29 13:10:27
Dominika Januszewska HENDIA
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 2x 14/L/L zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 08:34:30
2019-01-29 00:05:04
Grzegorz Psiuk BOLOGNA
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 08:34:26
2019-01-28 22:17:46
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 08:52:28
2019-01-27 22:54:51
Barbara Kościelska ALL NIGHT
  • 1x 6/P/P dwufazowy
35 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 08:52:23
2019-01-27 22:54:06
Michalina Pazik SERWUS
  • 1x 6/P/P dwufazowy
34 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 10:05:28
2019-01-27 14:17:08
Laura Mular WALIA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
  • 2x 14/L/L zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 13:22:09
2019-01-27 08:05:28
Oliwia Roganowska BENJA LUNA
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 2x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 10:05:36
2019-01-26 21:23:29
Natalia Wilkowska IKAR
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2019-01-26 19:45:30
2019-01-26 12:29:13
Paulina Kozłowska LE SOLEI
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2019-01-26 19:45:31
2019-01-25 16:16:47
Anna Leśniewska HEBANA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2019-01-26 19:45:34
2019-01-25 15:03:48
Dominika Felusiak KIDNEY
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 18:37:42
2019-01-25 15:00:12
Maja Baca DUKAT
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2019-01-26 19:45:44
2019-01-25 14:59:16
Julia Wojtas MARKUS
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2019-01-26 19:45:41
2019-01-25 14:58:32
Julia Adamczewska SAVINA
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 07:43:18
2019-01-24 20:12:57
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:01:01
2019-01-24 08:45:12
Weronika Wilska LADY VON BAYERN
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 9/CC/CC zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:01:03
2019-01-24 08:20:54
Katarzyna Falkiewicz TIGRA FOREST
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
21 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:01:04
2019-01-24 08:16:07
Katarzyna Falkiewicz VALENTINA
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 17:11:25
2019-01-23 15:47:34
Malwina Kozak KAKTUS
  • 2x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski
  • 2x 10/mini mini LL/mini mini LL towarzyski
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 09:55:24
2019-01-23 15:45:49
Marcin Nełka G-SHOCK
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 2x 14/L/L zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:01:10
2019-01-23 15:43:35
Julia Karpiusz G-SHOCK
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:01:12
2019-01-23 00:15:05
Grzegorz Psiuk SPARTAKUS
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:41:55
2019-01-23 00:11:40
Grzegorz Psiuk SIR STAKKATO
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 9/CC/CC zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:23:27
2019-01-22 18:50:59
Wiktoria Narloch MORWA
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:23:24
2019-01-22 18:08:40
Dominik Pieniaszek HERMUS PP
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
  • 1x 17/C/C zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:23:22
2019-01-22 12:40:50
Grzegorz Psiuk CANNABIS DE LUX
  • 1x 6/P/P dwufazowy
10 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:23:20
2019-01-22 12:39:31
Michalina Krzyżyńska CANNABIS DE LUX
  • 1x 5/L/L dwufazowy
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 18:37:36
2019-01-22 12:38:19
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 9/CC/CC zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 09:53:14
2019-01-19 18:26:56
Julianna Wojtal WIRGINIA
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 14/L/L zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 09:53:13
2019-01-19 18:25:48
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 12:48:13
2019-01-18 21:11:16
Weronika Wilska H. ELDORADO B.
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 12:48:11
2019-01-18 21:10:42
Weronika Wilska CIARA 82
  • 1x 5/L/L dwufazowy
3 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 12:48:10
2019-01-18 21:10:11
Weronika Wilska FANCY
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 9/CC/CC zwykły
1 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 07:17:59
2019-01-16 22:07:59
Kamila Pabian KAREN R
  • 1x 6/P/P dwufazowy
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczewska Julia JKS Amico Mołdawin
2006 (JM.)
O039433
2. Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2002 (J.)
O026534
3. Azad Susan -
S
-
10177889
4. Baca Maja Amico Mołdawin
2005 (JM.)
0000
5. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
10175246
6. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (JM.)
brak
7. Besciak Ina SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
Brak
8. Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O036672
10171305
9. Bisewska Julia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O015204
10. Chrzan Monika KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O008452
11. Chrzanowski Julian KJ Lipnik
2008 (Mł.)
Brak
12. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
13. Czarnecki Dawid Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
S
O003411
14. Dąbrowska Anna J.J. Darboven
S
brak
15. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O040241
16. Ekowska Daria Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
brak
17. Eliks Agnieszka Klub jezdziecki Arpav
S
O006607
18. Erbel Julia KJ Black Horse Team
2003 (J.)
Brak
19. Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki TABUN
S
O004332
20. Felusiak Dominika JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
0000
21. Filipczak Robert Stajnia W Siodle Banino
2001 (J.)
brak
22. Formella Dorota Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
brak
23. Frankiewicz Paulina KJ Dilmar
S
O041602
24. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
25. Gabriel Lena VitaSport brachlewo
2007 (JM.)
O046541
26. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O022907
27. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O025871
28. Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
S
O006704
29. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (J.)
O031837
30. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
31. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
32. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
O040856
33. Hartman-Hanis Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
34. Iglikowska Anna OSK Lipce
S
brak
35. Janiszewska Wiktoria Brak
2008 (Mł.)
Brak
36. Januszewska Dominika Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040928
37. Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O006299
38. Jarząbkiewicz Julia Sopocki KJ
S
O008457
39. Jędrzejewski Wiesław JKS SENNY NOWĘCIN
S
Brak
40. Jeszka Aleksandra Stajnia u Rychertów
2004 (JM.)
O046664
41. Joppek Marcin Sopocki Klub Jeździecki
S
O031799
42. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
43. Karlsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O015052
44. Karpiusz Julia bpk
2000 (MJ.)
O046373
45. Kasza Natalia Młodzieżowy Klub Jeździecki Nenia Pasłęk
2004 (JM.)
PZJ0046711
46. Kaszubowska Oliwia Sopocki Klub Jeździecki
2018 (Mł.)
O044754
47. Kawała Sandra Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O035507
48. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
49. Kołodziej Agata JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O027435
50. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
51. Kozak Malwina bpk
2005 (JM.)
O050331
52. Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O035523
53. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
54. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O025770
55. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
56. Kubach Małgorzata Stajnia W Siodle Banino
2006 (JM.)
Brak
57. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
58. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
59. Kuśmirek Stanisław Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
S
O053375
60. Kwasek Martyna Stajnia u Rychertów
2006 (JM.)
O050827
61. Ledzion Marta Sopocki klub jezdziecki
S
Brak
62. Leśniewska Anna KJ Black Horse Team
S
WO044187
63. Lezner Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2006 (JM.)
O036302
64. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O041486
65. Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O005279
66. Lost Dorota Pomorska Liga Jeździecka
S
O024663
67. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
68. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
69. Łopato-Jędrasik Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019291
70. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043964
71. Mast Sara bpk
72. Matelski Marcin Kj Dilmar
S
Brak
73. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
74. Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (JM.)
O046661
75. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
76. Miśkiewicz Patryk LKS Nadwiślanin Kwidzyn
brak
77. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
78. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
79. Mular Laura Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
Brak
80. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
81. Nełka Marcin PLJ
S
O005374
82. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
83. Pabian Kamila KJ Młyńska Struga
2002 (J.)
O031258
84. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
85. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
86. Pieniaszek Diego KJ Grek
2003 (J.)
O039628
87. Pietrzak Kaja Młodzieżowy Klub Jeździecki Nenia Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
88. Piotrowska Martyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O011296
89. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
O042948
90. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
91. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
92. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
93. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
94. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
0048957
95. Reglińska Anna Klub Jeździecki ARPAV
2000 (MJ.)
O034383
96. Reszuta Dominika KJ La Scalla
1999 (MJ.)
O023149
97. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
98. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
99. Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko
S
O009731
100. Sabiniarz Karolina Sopocki Klub Jeździecki
2018 (Mł.)
Brak
101. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O031797
102. Sawicka Natalia Klub Braci Romanowskich
S
Brak
103. Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
S
O000559
104. Schiller Natalia OSK Lipce
2001 (J.)
brak
105. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
106. Służewska Maria Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
R000615
107. Smolińska Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O038537
108. Sochacka Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
brak
109. Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
2003 (J.)
brak
110. Stankiewicz Martyna KJ LIPNIK
2007 (JM.)
O049941
111. Staroniewicz Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
0035529
112. Sulewska Marta KJ Black Horse Team Gdańsk
S
Brak
113. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O036686
114. Tłok Marta PLJ
S
none
115. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
116. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
117. Tomczuk Michał KJ Dilmar Kobylarnia
S
O013874
118. Trzeciak Oliwia -
2004 (JM.)
35592/18
119. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
120. Van Buuren Pola Bpk
2004 (JM.)
Brak
121. Wańka Ilona Bez przynależności klubowej
S
brak
122. Wasiołek Daria Sopocki Klub Jeżdziecki
S
O001990
123. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
124. Wieczorek Daria Bpk
1998 (MJ.)
O052449
125. Wilkowska Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
S
O025462
126. Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
Brak
127. Wilska Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
128. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
129. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team
S
O032560
130. Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O038237
10185778
131. Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
2004 (JM.)
O039240
132. Wostal Natasza Pomorska liga jeździecka
2003 (J.)
O035505
133. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (J.)
O031144
134. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
135. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043967
136. Zambrzycka Julia SKJ
2004 (JM.)
O043454
137. Zwiefka Natalia bpk
S
O006783
138. Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O008294
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

33

ADONIS Mały Koń POL 2007 Wałach siwa/mk:140 F: Uczony
M: Angelika
O: Barbara Chrzanowska
B: Łukaszonek Dariusz
Brak Pół 013530019907
2.

12

ALL NIGHT SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Nightcarry
M: Aida HL
O: .
B: .
K021361 105OG30
3.

189

ALLURE DE RIVERLAND SF FRA 2010 Klacz gniada F: Silvio I
M: Reine De Riverland
O: Piotr Wutkowski
B: Francja
K024777
4.

175

AMARETTO INNA GER 2007 Wałach kasztanowata F: Asti Frizzante /
M: Golden Girl / Landadel
O: Marcin Orłowski
B:
K021806 DE481819081307
5.

98

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore
M: Jula Musical Mystery
O: Marek Lesner
B: Marek Malinowski
K022823 616013640032412
6.

159

ANKA LAZAR HOL GER 2011 Ogier siwa F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
O: Edmund Lazarewicz
B: Hans Karsten
K020205 DE421000227711
7.

83

ARAM - AS SP POL 2011 Wałach gniada F: Matam
M: Atena
O: Dorota Szeferska Arquier
B: Magdalena Rebell
K018604 616009600202711
8.

96

ARIBA SP POL 2013 Wałach gniada/..... F: ......
M: ...
O: ..
B: .....,
Brak -........
9.

147

ARIETA Trakenska POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: PIGMALION
M: AJLALI
O: PIOTR KASZA
B: SK PLĘKITY
brak POL 73201078108
10.

87

ASTERIX SP POL 2011 Ogier gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Adriadna / Rancover
O: Filip i Włodzimierz Tomczuk
B: Joanna i Włodzimierz Tomczuk
K023988 616009530171111
11.

179

BAJADERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada F: -
M: -
O: Małasiewicz Andrzej
B: -
Brak
12.

100

BARON Małopolska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Lubań
M: Basetla
O: Gosia Marcinkowska
B: Samociuk Jerzy
brak
13.

109

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
O: Michał Buzała
B:
K021456 616007610161912
14.

74

BEAUTY C KWPN NED 2006 Wałach siwa F: Untochable Z /
M: Victoria-C / Concorde /
O: Aleksandra Furgo
B: J W L Cuppers
K013478 528210000829320
15.

151

BELLISIMA SP POL 2012 Klacz gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: B Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
O:
B:
K023669 616009510342512
16.

14

BENJA LUNA DRP GER 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
O: Agnieszka Roganowska
B: Jana Berg
K022352 DE422220086308
17.

153

BERETTA HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Cheetano / Coriano M
M: Hagitta / Leonid / Landgraf I
O:
B: Peters Timm
K020111 DE421000170409
18.

180

BIANKA SP POL 2006 Klacz gniada/165 F: Roland
M: Banisza
O: Aleksandra Furgo
B: Zawiślok Urszula
Brak POL 009 54 00284 06
19.

20

BIEDRONKA Wielkopolska POL 2005 Klacz gniada/mk:158 F: Grikos
M: Belle Femme
O: Jarosław Grzenkowicz
B: Dorota Włodarska
brak
20.

111

BIJZONDER S KWPN NED 2006 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Utoloma S / Libero H
O: Magdalena Ćwik
B:
K011435 52800300027376
21.

148

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada F: Aramus
M: Błachostka
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021
22.

60

BOLOGNA SP POL 2013 Klacz siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Bogini / Landor
O: Joanna Jagoda
B: Ireneusz Ćwik
K022539 616009520028313
23.

18

BRYLANT Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach siwa/175 F: Grikos
M: Biafa
O: Szkoła jazdy konnej Oświata Lingwista
B: Brak
K015645 -
24.

125

CACHADILLO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019772 DE421000240311
25.

45

CANNABIS DE LUX Westfalska POL 2013 Wałach siwa/165 F: Hermes de Lux
M: Lasou
O: Monika Krzyżyńska
B: Niemcy
K026721 DE441411369613
26.

43

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa/179 F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: KONI Arkadiusz Wojtal
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229 616090600196410
27.

167

CAPTAIN JACK S WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Fabrinia Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K025750 616009520036613
28.

202

CARDHU OS GER 2010 Klacz kara/. F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
O: Artur Biegalski
B: Gestüt Lewitz
K017099 DE418184084910 DE418184084910
29.

156

CARMEN S Niem. Sport. GER 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Luna Llena / Landprinz I
O: Edmund Lazarewicz
B:
K020255 DE456570217309
30.

126

CASPELLO HOL POL 2014 Ogier gniada F: Cascadello I / Casall
M: Parole I / Painter's Row
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K025346 DE421000400314
31.

141

CASSI HAN POL 2013 Klacz gniada/166 F: Cascadello I
M: Warena
O: Natalia Klebba
B: Marek Lesner
Brak Brak
32.

121

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
O: Sławomir Żygowski
B:
K022627 616009530034112
33.

154

CASSINA ROYALE HOL GER 2010 Klacz kasztanowata F: Claudio / Carthago
M: Toskania IV / Cassini I
O:
B: Peters Timm
K021157 DE421000138510
34.

181

CASTI HOL POL 2011 Wałach gniada/184 F: Cachas
M: xxx
O: Grzegorz Kerner
B: Niemcy
brak xxxx
35.

127

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019774 DE421000213711
36.

130

CELINE Westfalska GER 2014 Klacz siwa F: Cordess
M: Clerne
O: Dariusz Miśkiewicz
B: Agnieszka Michalak
brak
37.

123

CERRANA S OLD GER 2012 Klacz kara F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Fanama / Freedom
O: Eliza Chylińska-Karpus
B: Alma Saul
K022487 DE433332179312
38.

155

CHACCO ONE OLD GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z / Quick Star
O:
B: Paul Schockemohle
K020332 DE418184010710
39.

192

CHAJANO SP POL 2013 Ogier gniada/170 F: Quintero
M: Chajanna
O: Dariusz Słupczynski
B: Gestut lewitz
Brak De418185022813
40.

93

CHARIVARI HOL POL 2009 Klacz biała F: Calido I / Cantus
M: K-Anastasia / Acobat II
O:
B:
K022422 DE421000527809
41.

78

CHAZAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: COLOX CUP
M: CHARYZMA
O: JAN JURKIEWICZ
B: -
Brak
42.

165

CHELSEA 163 OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Check In / Cordalme
M: Kyera De Lune / Kolibri
O: Goszczyński Bartosz
B:
K020378 DE433331652312
43.

94

CHERY GOLD D SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Cordial
M: Chocolett
O: -
B: -
K014197 POL009530008909
44.

116

CHILLANDO BLUE SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Rasch ex Rekrut
M: Carmen
O: Izabela Kawała
B: Jacek Pruszkowski
K026258
45.

41

CIARA 82 Niem. Sport. GER 2009 Klacz siwa F: Calido I / Cantus
M: Kiara / Kolibri
O: Krzysztof Wilski
B:
K025053 DE456370059709 105ZA81
46.

115

CLOUD 27 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Cayado / Clearway
M: Vathia / Casall
O:
B:
K023054 DE421000060909
47.

82

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
48.

128

COLANDRO HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Com Air / Contender
M: K - Lina D / Leandro
O: Krzysztof Zieliński
B:
K024044 DE421000281610
49.

206

COLOMBINA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Action-Breaker
M: C Dalandro-Retto
O: SK Nad Wigrami
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K022587
50.

201

CON CANTONIUS ZL Niemiecki Koń Sportowy GER 2010 Wałach siwa F: Cancoon
M: Chantal HL
O: Daria Wasiołek
B: Zuchtgemeinschaft Linnenbrink GbR
K020569
51.

88

CONTESS Deutsches Sportpferd GER 2009 Klacz siwa F: Con Sherry /
M: Cibell / Cincinatti
O: Zuzanna Golicka
B: Zuchtgemeinschaft Schmiedeberg
K026045 DE456570294409
52.

150

CORBELLA Westfalski POL 2013 Klacz gniada F: Cordess/Clinton
M: Fariana de Laubry/Chin Chin
O: ———————
B: ——————-
—————
53.

158

CORDELLI WESTF POL 2013 Klacz siwa F: Cordess / Clinton
M: Winzerin As / Weinberg
O: Tomasz Miśkiewcz
B: Dr Alex Schürner, Gestüt Gut Neuenhof
K025211 DE441410264213
54.

182

CORTINA O POL B Klacz gniada/B F: B
M: B
O: Łukasz Skowroński
B: B
/// B
55.

27

COSIDA Holsztyńska POL 2009 Klacz gniada/177 F: Cosido/ Cosimo
M: Lenzia/ Carthago
O: Elżbieta Mallert
B: Bianka & Bernd Lorenzen
K026908 brak
56.

35

CRACK S Oldenburski DEU 2006 Wałach gniada F: Converter
M: Caida S
O: Tomasz Gagaryn
B: -
K025636
57.

3

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711 105EA74
58.

198

CULUMBUS WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Fusain du Defey / Phosph'Or
M: Chmura / Arbór
O: Wiesław Hartman
B: Marek Romanowski
K018227 DE441411197610
59.

199

DAMONA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Arktos
M: Dominanta
O: Wieczorek Daria
B: Jasiak Stanisław
brak
60.

67

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman /
M: Dongai / Fourth Of June
O: Katarzyna Loose-Kulinkowska
B: Marianna i Stanisław Wiśniewscy
K020105 POL070000004984
61.

169

DARTAGO Z ZANG POL 2010 Wałach gniada F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: C. Fabrina Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K017199 056015Z55795310
62.

28

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
O: Małgorzata Szczepaniak
B: Stanisław Szurik
K023112 056015255838911
63.

51

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/172 F: De Kooning
M: Fackeja
O: Małgorzata Kaszubowska
B: Helmut Osterkamp
K024258
64.

144

DOLMEN Małopolska POL 2014 Wałach gniada/170 F: HUZAR
M: DOLINA
O: Agnieszka Eliks
B: Stadnina koni Walewice
brak
65.

183

DOMISIA NN POL 2011 Klacz siwa/156 F: NN
M: NN
O: Dariusz Rychert
B: NN
brak 616999530280911
66.

135

DRZEWIEC Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Corde Star
M: Dąbianka
O: Marcin Dubieniecki
B: Marek Romanowski
K016398
67.

10

DUKAT WLKP POL 2001 Wałach inna F: Hornoch / Hipokras
M: Dalia / Savoire Vivre
O: Beata Niewiadomska
B:
K019286 POL007611066301
68.

34

EAGLE EH Z Zangersheide POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Emerald van’t Ruttershof
M: Krisja de l’esperance
O: Alicja Kalinka Kozłowska
B: Euro Horse Bvba
Brak X
69.

108

EGIDA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: Equin
M: Esencja
O: Joanna Augustyniak
B: Saganowska Ewa
brak 616013661752810
70.

97

EGON Małopolska POL 2006 Wałach siwa/168 F: Krym
M: Elmadina
O: Katarzyna Sroka
B: Marek Kołcon
K011853 POL006580095806
71.

77

EL SANTO Hanover GER 2009 Ogier ciemnogniada/172 F: El Bundy
M: Rasa S
O: Andrzej Regliński
B: Jutta Schlichtig
brak brak
72.

81

ENZO KWPN NLD 2009 Wałach kara/167 F: Diarado
M: Sefine
O: Małgorzata Tejchman
B: Hubert Kierznowski
K016512
73.

207

ERYSTYKA SP POL 2012 Klacz gniada/172 F: Quality Time
M: Erotyka
O: KJ Nad Wigrami
B: KJ Nad Wigrami
K024612 0000
74.

138

EUFORIA Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada F: CUGNOT
M: ELBRA
O: RENATA OSIECKA
B: LEWANDOWSKI TOMASZ
BRAK 616007600276811
75.

203

EXEQUATOR Pełna Krew Angielska GBR 2006 Wałach gniada/163 F: Tamayaz
M: Elly Fleetfoot / Elmaamul
O: Ina Besciak
B: J. F. WRIGHT
brak 8260GB45077257T
76.

129

F-CLARISSA Holsztyńska POL 2013 Klacz kasztanowata F: Catoki
M: Zabou I
O: Krzysztof Zieliński
B: Niemcy
K025344
77.

59

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
K024409 009520029707
78.

86

FALUCKY D SP POL 2005 Wałach kara F: Lascatraz L / Linaro
M: Farsa / Araks
O: Filip Tomczuk
B: Stefan Stubba
K010450 POL009530089105
79.

40

FANCY KWPN NLD 2010 Klacz gniada F: Vigaro
M: T/ Numero Uno
O: Weronika Wilska
B: H
K026515
80.

166

FATIMA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata/169 F: Tangelo van de zuuthoeve
M: Ultra
O: .
B: .
Nr PZJ: K023785 528003201003928
81.

216

FATIMA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Ultra / Habsburg
O: Brill
B:
K023785 528003201003928
82.

176

FIGA YY LTU 2013 Klacz kasztanowata/170 F: X
M: X
O: M Orlowski
B: X
Brak Xxxx
83.

205

FIGARO - KG SP POL 2012 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
O: Adam Potrykus
B: Machowski Edward
brak
84.

208

FLASH KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada F: Indoctro/Capitol I
M: Sunshine/Corland
O: Krzysztof Maik
B:
K019941 528003201005726
85.

161

FLORENCJA SP POL 2011 Klacz siwa F: Carry Son / Carry
M: Fantazja / Linaro
O: Michał Mordzelewski
B:
K020022 616009640008311 105XV81
86.

170

FOREVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Labrador
M: Flora
O: Dorota Formella
B: Sławomir Rokicki
brak
87.

8

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
O: D. Bednarska
B: E. Nikołajuk
K019802 616 009 51 03936 11
88.

213

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
O: dariusz reszuta
B: Dariusz reszuta
K021041
89.

177

GAMON Westfalska POL 18.03.2012 Wałach gniada/175cm F: Dionizos
M: Gama
O: Marta Sulewska
B: Marek Romanowski
brak DE 441411456712
90.

136

GENESIS WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Niels / Los Angeles
M: Gwadiana / Czubaryk
O: Dariusz Lipiński
B: Renata Wójcik-Matelska
K012943 POL007520030802
91.

105

GINGER 827 HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Cartani / Carthago
M: G-Chiara / Caletto I
O: Łopato Krzysztof
B: Gestuet Charlottenhof
K015271 DE421000201507
92.

146

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
93.

103

GRAD MŁP POL 2009 Ogier siwa F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
O: Krzysztof Łopato
B: SK Ochaby
K014099 616006540115709
94.

139

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: MARAM
M: GWADIANA
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Renata Wójcik
K011175 11473
95.

71

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
96.

42

H. ELDORADO B. KWPN POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado vd Zeshoek
M: Woberlina B/ Lupicor
O: Weronika Wilska
B: brak
K026125
97.

85

HAJFA TRAK POL 2002 Klacz gniada F: Rabiatoz
M: Hajda
O: Alicja Iglikowska
B: Romanowski
brak
98.

16

HARRIET SP POL 2011 Mare bay/164 F: Feniks
M: Holly Song
O: Hathor Artur Skrzynski
B: Filip Falkiewicz
none
99.

53

HEBANA SP POL 2010 Klacz kara F: Mors
M: Hrabina
O: Anna Leśniewska
B: Henryk Muchowski
K022612
100.

61

HENDIA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/167 F: Cento Sohn
M: Hano I
O: Wojciech Januszewski
B: SK Nowielice
K025167 616009640053911
101.

211

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
O: dariusz reszuta
B: holandia
K020857
102.

204

I CÓŻ SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Hetman
M: Italika
O: Anna Smolińska
B: Krzysztof Kulpa
KO26982 POL0095300110208
103.

15

ICE ROSE W Polish Warmblood POL 2014 Klacz siwa/167 F: Discar// Diarado
M: Inez W
O: Adriana Bisewska
B: Jacek Wilczyński
K025792 616009610025714
104.

162

ICI PARIS KWPN NED . Wałach gniada/. F: .
M: .
O: .
B: .
brak .
105.

58

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
O: Magdalena Wilkowska
B: Siwek Roman
O POL 009640029608
106.

114

INTELIGO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Ines / Voltaire
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K016877 616007610092610 105CF36
107.

65

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
O: Paulina Frankiewicz
B: SK Racot
K022379 616007610117912
108.

101

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
O: Jolanta Koczurowska
B:
K016211 103MX80
109.

110

IVAR VDL KWPN POL 2013 Wałach gniada/165 F: Tinka’s Boy
M: Tolivia VDL/ Corrado I
O: Amelia Depta
B: -
K026315
110.

72

J-LAWINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: J-Ligia / Lagrain
O: Anna Twardowska
B:
K013730 616009610190607
111.

124

JAY POWER XX POL 2001 Ogier ciemnogniada F: Special Power
M: Jaskra
O: Anna Woźniak
B: Marian Krukowski
Brak
112.

118

JUMPER WLKP POL 2004 Ogier gniada F: Harwest / Indoctro
M: Juta / Burnus
O: Krzysztof Przybyszewski
B: Stanisław Kujawa
K009555 POL007611060404
113.

7

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
O: D. Bednarska
B: M. Dziąg
K016358 POL013670078008
114.

190

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis / Cantanis
M: Kanada / Maram
O: Marcin Gerke
B: Krzysztof Jędrzejewski
K018912 POL009520053506
115.

39

KAREN R SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Karmen / Epos
O: Dominika Zielińska
B: Artur Jerzy Rydzewski
K019359 616009661621210
116.

185

KARINA Typ Prymitywny POL 2004 Klacz skarogniada/kuc:142 F: NN
M: NN
O: Dariusz Rychert
B: NN
Brak POL999530464004
117.

63

KARINO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Dakron
M: Kasztanka
O: Piotr Kropidłowska
B:
K015264
118.

107

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
119.

188

KENIA CARCASES WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Denetor
M: Kenija
O: Aleksandra Pawłowicz
B: Marek Romanowski
K019633
120.

54

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Elżbieta Sobczak
B:
K020783 999640119504
121.

92

KOBER WLKP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Widam / Guidam
M: Koblencja / Lascadell
O: Kamilla Sarnowska
B: Robert Śliwiński
K018945 616007610210710
122.

194

KOKTAIL Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Ludger
M: Kurrara
O: Eliza Rewers- Knitter
B: Sylwester Kosiński
Brak 009680043905
123.

89

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 Wałach gniada F: Cherry Cordial /
M: Kariera / Sofix
O: Stefan Domienikowski
B: Stefan Domienikowski
K023432 616009530082613
124.

214

L-Serena.T F:
M:
O:
B:
125.

48

LADY VON BAYERN HOL POL 2007 Klacz gniada F: Ludwig Von Bayern / Landor S
M: Petite II / Literat
O: Krzysztof Wilski
B: Zbigniew Wilski
K012422 DE418181520207 104KC52
126.

95

LARIDOR HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Julischka / Nimmerdor
O:
B:
K023129 DE421000042312
127.

69

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
O: Katarzyna Kubiak
B:
K024127 418181004805
128.

23

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
129.

52

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada F: SOLARIS
M: Lunia
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
brak
130.

178

LIMERYK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/- F: Maik
M: -
O: Andrzej Małasiewicz
B: -
Brak
131.

210

LINTON Wiolkopolska POL 2010 Ogier gniada F: heleris
M: lemioniada
O: Stado Ogierów Starogard Gdańśki
B: Stado Liski
K017466 616007600248210
132.

120

LORD SP POL 2008 Wałach gniada F: Landino / Landgraf I
M: Lora / Louis
O: Sławomir Żygowski
B:
K017167 POL009540055608
133.

131

LOUDWIG C Hanower GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Lauries Crusador
M: Werena
O: Katarzyna Łajewska
B: Katarzyna Łajewska
K023048
134.

145

LUISIANA XX POL 2007 Klacz gniada F: ALYWAR
M: LOLITA
O: PRZEDPEŁSKI
B: PRZEDPEŁSKI
K013721 POL007000000524
135.

122

MACHORKA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Midas
M: Marihuana
O: Daniel Olszanowski
B: Zenon Brzozowski
brak 616009520042514
136.

68

MAGNUS Trakeńska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ajbek
M: Malwa
O: Maria Karlsson
B: Marek Przeczewski
K015263 POL732010019406
137.

56

MARKUS SP POL 2007 Wałach gniada F: Castor /
M: Mitropa /
O: Paulina Rzeplińska
B:
K017675 POL007610237807
138.

73

MELISSA C SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Check In 2
M: Manga
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020471 616009530355709
139.

196

MIGOTKA BRAK POL 2004 Klacz dereszowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
O: Łukasz Lesner
B: Brak
Brak Xxxx
140.

134

MOEL Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Noel
M: Malia
O: Wostal
B: Marcin Kaszubowski
K024706
141.

186

MONTOJA SP POL 2014 Klacz gniada/157 F: Literat
M: Montana
O: Agnieszka Eliks
B: Gardyjas Ryszard
Brak Brak
142.

47

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
O: Wiktoria Narloch
B: SK Rzeczna
K025853 616009600117814
143.

140

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: MARKIES V
M: NIRWANA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: STADO OGIERÓW STAROGARD GDAŃSKI
K024599 616009600175011
144.

174

NAOMI II C SP POL 2013 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
O: M. Orłowski
B: M. Ćwik
K024898 616009520026612
145.

132

NARKOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach inna F: Grikos
M: Narusa
O: Julia Mattsson
B: Marek Lesner
K014324 616009530019705
146.

106

NAZIR SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Farmer
M: Nektaryna
O: Weronika Łopato-Jędrasik
B: Tomasz Jankowski
K024802 616009640073414
147.

168

NICKY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K019158 616009520030911
148.

143

NIVA Wielkopolska POL 2014 Klacz kasztanowata F: Noe d'Isle
M: Nebraska
O: Natalia Zwiefka
B: Staniewicz Andrzej
brak
149.

80

NOBIS COLORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Biskwit / Colorado
M: Nicole / Luron / Quidam
O: Agnieszka Godzwon
B: PL
K024278 616009520095609
150.

149

NORITO XX POL 2000 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
xx
151.

38

OBERON Traken POL 2002 Wałach ciemnogniada/165 F: Trawers
M: Odyseja
O: Gosia Marcinkowska
B: Romanowski
Brak
152.

32

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata/Xx F: Maram
M: Olivia
O: Iwona Berg-Potrzebowska
B: Xx
K018220 Xx
153.

187

ORDON SP POL 2002 Wałach gniada/165 F: Quirinus
M: Oriola
O: Malgorzata Sabiniarz
B: Sławomir Polikowski
Brak
154.

76

PANCHO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Penni / Avero
O: Andrzej Regliński
B: SK Racot
K015121 616007610218809
155.

212

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
O: dariusz reszuta
B: wilski zbigniew
K015455
156.

99

PERFECT SON CH SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ares
M: P-Hawaii / Candillo
O: Krzysztof Wilski
B: Krzysztof Wilski
brak brak
157.

104

PRETTY CENTO OLD GER 2002 Klacz gniada F: Cento / Capitol
M: Pretty Silvia / Silvio I
O: Krzysztof Łopato
B: Gestuet Lewitz
K016371 DE418180031902
158.

164

QUENTIN TARANTINIO AB HOL GER 2011 Wałach gniada F: Canoso / Catoki
M: Mia I / Carthago
O:
B:
K018714 DE421000548411 106BX96
159.

160

QUINANKA LAZAR OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Quinto De B / Quinar Z
M: Granada / Graf Grannus
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K025194 DE433330956713
160.

142

QULUMBUS WESTF POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Arkana / Amaretto D I
O: Sławomir Żygowski
B:
K010066 DE441411821703 103HD09
161.

66

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
O: Agnieszka Przybylska
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
162.

70

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ulco/Voltaire
M: Rawa/Lider
O: Katarzyna Kubiak
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
163.

75

ROKI NN POL 2013 Wałach tarantowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Oświata Lingwista
B: Brak
Brak
164.

193

ROMANTIC PRINCESS SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Denetor
M: Romantyka
O: Alicja Hołownia
B: Łukasz Lesner
K016421 616 009 53 02847 09
165.

119

ROYAL CASSIN WLKP. POL 2010 Wałach gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rafa / Izyr
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: -
K017484
166.

79

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Widam
M: Rupia
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Gołąbek
K020736
167.

55

SAVINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Hetman
M: Savona
O: Adamczewska Magdalena
B: Nn
K017232
168.

209

SAYONARA WLKP POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Jegier
M: Sara
O: Aleksandra Furgo
B: ooo
brak brak
169.

195

SCADA Oldenburska GER 2011 Klacz gniada/160 F: Cadensky
M: Silvios Linda
O: Martyna Sochacka
B: Sergiej
brak
170.

215

SCHOCO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/159 F: Almanzor L
M: Sydney
O: Katarzyna Falkiewicz
B: Wąsiakowska Katarzyna
K026224
171.

13

SERWUS WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Helanis
M: A
O: Magdalena Nosewicz-Pazik
B: A
K016286
172.

64

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
173.

4

SIR STAKKATO HAN GER 2005 Ogier ciemnogniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Monique / Maurice
O: Agrofood S. A. Grabowiec
B:
K010830 DE431310833406
174.

113

SORAYA WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Sokorya / Le Voltaire
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K020631 616009610092810
175.

5

SPARTAKUS HAN POL 2006 Ogier kara F: Stakkato / Spartan
M: Cher / Contendro I
O: Agrofood S. A. Grabowiec
B:
K013485 DE431311302807
176.

62

SPARTAKUS L HOL GER 2010 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Irina VI / Capitol I
O: Martyna Piotrowska
B:
K018935 DE421000180110
177.

200

SUSA HANN GER 2012 Klacz gniada/xx F: Signum xx
M: Hann
O: Justyna Kotowska
B: Niemcy
brak brak
178.

133

SZABLON XX POL 2012 Wałach siwa F: San Moritz
M: Sztaluga Snow Kid
O: Patrycja Wostal
B: SK Widzów Anna Tyszko
K021310
179.

112

ULIWI WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Urielle / Silvio I
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K024790 616009610110412
180.

50

VALENTINA HAN POL 2012 Klacz gniada/170 F: Van Helsing
M: Galathea
O: Barbara Padalak
B: DE
K025150 DE431316510912
181.

184

VALONIA Pełna Krew Angielska POL 2005 Klacz gniada F: Stato King
M: Valeria
O: Dariusz Rychert
B: A. Derengowska
brak
182.

152

VAN PERSIE DH Z ZANG BEL 2010 Wałach gniada/168 F: Va-Vitte / Heartbreaker
M: Annabell V. D. Rampaarden
O: Ryszard Osowski
B:
K022055
183.

157

VELVET LAZAR OLD POL 2013 Klacz gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Angela De La Cruz / Numero Uno
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K025188 DE433331727513
184.

91

VENTO Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach siwa/168 F: Lion's Call
M: Valea / Stato King
O: J.Erbel
B: Aleksandra Żyłkowska
K020594
185.

197

VIPER Kuc Islandzki POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Vallerie
O: Lena Gabriel
B: Janiszewski Karol
K013076
186.

84

WAAIKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Maaik
M: Wiwien
O: Alicja Iglikowska
B: Romanowski
K017111 009600085903
187.

57

WALIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Walonia
O: Michał Mular
B: Justyna Bogusz
616009530282209
188.

191

WINCI SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston
M: Wiagra
O: J.J.Darboven sp. z o.o.
B: Krzysztof Gąsiorowski
brak
189.

90

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
K019512 616007520002911
190.

44

WIRGINIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: CON CALMA
M: WITARA
O: ARKADIUSZ WOJTAL
B: GRABOWSKI MARIUSZ
K026722 616009640047112
Rider Club
Competition
Prize
Adamczewska Julia JKS Amico Mołdawin
40
260
SUM:
300.00
Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
360
SUM:
360.00
Czarnecki Dawid Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
30
40
40
SUM:
110.00
Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki TABUN
20
20
SUM:
40.00
Frankiewicz Paulina KJ Dilmar
20
SUM:
20.00
Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
30
SUM:
30.00
Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
250
150
190
400
500
450
110
SUM:
2050.00
Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
40
SUM:
40.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
40
80
SUM:
120.00
Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
40
30
SUM:
70.00
Hartman-Hanis Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
70
SUM:
70.00
Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
200
30
20
20
SUM:
270.00
Joppek Marcin Sopocki Klub Jeździecki
200
SUM:
200.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
30
50
SUM:
80.00
Karlsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
30
30
100
30
SUM:
190.00
Kawała Sandra Pomorska Liga Jeździecka
30
SUM:
30.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
30
40
SUM:
70.00
Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
70
40
SUM:
110.00
Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
100
190
SUM:
290.00
Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
50
SUM:
50.00
Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
50
30
SUM:
80.00
Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
50
SUM:
50.00
Łajewska Katarzyna KJ Turze
20
SUM:
20.00
Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
40
330
20
20
30
SUM:
440.00
Łopato-Jędrasik Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
30
SUM:
30.00
Mast Sara bpk
20
20
SUM:
40.00
Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
70
270
SUM:
340.00
Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
30
30
SUM:
60.00
Milewska Julia Sopocki KJ
130
SUM:
130.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
270
320
360
20
20
30
SUM:
1020.00
Mular Laura Otomiński KJ Tabun
20
SUM:
20.00
Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
20
SUM:
20.00
Pietrzak Kaja Młodzieżowy Klub Jeździecki Nenia Pasłęk
150
90
SUM:
240.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
380
270
500
SUM:
1150.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
50
SUM:
50.00
Reszuta Dominika KJ La Scalla
40
180
SUM:
220.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
90
40
SUM:
130.00
Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko
70
SUM:
70.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
40
200
30
90
SUM:
360.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
330
340
130
290
20
20
40
40
40
20
SUM:
1270.00
Tomczuk Michał KJ Dilmar Kobylarnia
20
SUM:
20.00
Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
240
SUM:
240.00
Wilska Weronika Sopocki KJ
100
20
SUM:
120.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
20
130
90
130
SUM:
370.00
Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
30
70
70
SUM:
170.00
Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
320
130
SUM:
450.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
160
20
220
SUM:
400.00
Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
90
240
30
60
SUM:
420.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewska Julia
JKS Amico Mołdawin
SAVINA (55)
2019-02-16
2019-02-16
62
2019-02-16
8
40
2019-02-17
2
260
2019-02-17
24
Arquier Sylvain Jakub
Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2019-02-16
30
2019-02-16
59
2019-02-17
37
2019-02-17
55
Azad Susan
-
FLORENCJA (161)
2019-02-16
44
2019-02-16
12
2019-02-17
26
2019-02-16
54
2019-02-16
14
2019-02-17
41
FATIMA (216)
2019-02-17
30
Baca Maja
Amico Mołdawin
DUKAT (10)
2019-02-16
33
2019-02-16
33
2019-02-17
7
2019-02-17
Badaszko Justyna
SKJ Sopot
COSIDA (27)
2019-02-16
49
2019-02-16
42
2019-02-17
42
2019-02-17
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
RUSŁAN (79)
2019-02-16
57
2019-02-16
28
2019-02-17
5
2019-02-17
39
Besciak Ina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
EXEQUATOR (203)
2019-02-16
33
2019-02-16
1
Biegalska Iga
Sopocki Klub Jeździecki
CARDHU (202)
2019-02-16
15
2019-02-17
10
2019-02-17
1
360
Bisewska Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2019-02-17
28
2019-02-17
25
Chrzan Monika
KJ Black Horse Team Gdańsk
2019-02-16
39
2019-02-16
2019-02-17
36
2019-02-17
Chrzanowski Julian
KJ Lipnik
ADONIS (33)
2019-02-16
1
2019-02-16
8
2019-02-16
1
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-02-16
47
2019-02-16
24
2019-02-17
2019-02-17
37
Czarnecki Dawid
Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
CORBELLA (150)
2019-02-16
15
30
2019-02-17
18
BELLISIMA (151)
2019-02-16
11
40
2019-02-17
28
2019-02-16
9
40
2019-02-17
27
BERETTA (153)
2019-02-16
16
2019-02-17
8
2019-02-16
17
2019-02-17
14
2019-02-16
4
2019-02-17
3
Dąbrowska Anna
J.J. Darboven
FOREVER (170)
2019-02-17
17
2019-02-17
Dubieniecka Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
DRZEWIEC (135)
2019-02-16
1
2019-02-16
51
2019-02-17
Ekowska Daria
Bez przynależności klubowej
BARON (100)
2019-02-17
2019-02-17
2
Eliks Agnieszka
Klub jezdziecki Arpav
MONTOJA (186)
2019-02-16
2019-02-16
2019-02-17
2019-02-17
Erbel Julia
KJ Black Horse Team
VENTO (91)
2019-02-16
1
2019-02-16
56
2019-02-17
2019-02-17
Falkiewicz Katarzyna
Otomiński Klub Jeździecki TABUN
2019-02-17
31
2019-02-17
20
2019-02-16
47
2019-02-16
21
SCHOCO (215)
2019-02-16
17
20
2019-02-16
2019-02-17
11
20
2019-02-17
32
Felusiak Dominika
JKS AMICO Mołdawin
KIDNEY (54)
2019-02-16
2019-02-16
1
2019-02-16
1
2019-02-17
2
2019-02-17
4
Filipczak Robert
Stajnia W Siodle Banino
LIMERYK (178)
2019-02-16
1
2019-02-16
45
Formella Dorota
Klub Jeździecki J.J.Darboven
WINCI (191)
2019-02-17
35
2019-02-17
Frankiewicz Paulina
KJ Dilmar
IRYDION (65)
2019-02-16
38
2019-02-16
34
2019-02-17
13
20
2019-02-17
29
Furgo Aleksandra
Klub Jeździecki Black Horse Team
2019-02-17
CASTI (181)
2019-02-16
46
2019-02-17
57
Gabriel Lena
VitaSport brachlewo
VIPER (197)
2019-02-17
2019-02-17
Gagaryn Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
CRACK S (35)
2019-02-16
63
2019-02-16
36
2019-02-17
35
2019-02-17
36
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2019-02-16
41
2019-02-16
29
2019-02-17
16
30
2019-02-17
17
Gauza Bartosz
KJ Sokół Damasławek
ULIWI (112)
2019-02-16
25
2019-02-16
2019-02-17
30
2019-02-17
SORAYA (113)
2019-02-16
1
250
2019-02-16
31
2019-02-17
3
150
2019-02-17
3
190
INTELIGO (114)
2019-02-16
1
400
2019-02-16
1
500
2019-02-17
1
450
CLOUD 27 (115)
2019-02-16
31
2019-02-16
5
110
2019-02-17
22
2019-02-17
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
KAMELIA J (190)
2019-02-17
9
40
2019-02-17
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
CONTESS (88)
2019-02-16
7
40
2019-02-16
50
2019-02-17
47
2019-02-17
59
2019-02-16
27
2019-02-17
6
80
2019-02-17
21
Goszczyński Bartosz
bpk
2019-02-16
2019-02-16
21
2019-02-17
36
FATIMA (166)
2019-02-16
12
2019-02-16
5
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-02-16
27
2019-02-16
2019-02-17
2019-02-17
7
40
2019-02-17
12
30
Hartman-Hanis Karolina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CULUMBUS (198)
2019-02-16
2019-02-16
6
70
Iglikowska Anna
OSK Lipce
WAAIKA (84)
2019-02-16
1
2019-02-16
1
2019-02-17
2019-02-17
Janiszewska Wiktoria
Brak
MIGOTKA (196)
2019-02-16
1
2019-02-16
Januszewska Dominika
Sopocki Klub Jeździecki
HENDIA (61)
2019-02-16
2019-02-16
2019-02-17
51
2019-02-17
Jarecki Jakub
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2019-02-16
3
200
2019-02-16
39
2019-02-17
15
30
2019-02-17
32
AMARETTO (175)
2019-02-16
19
20
2019-02-16
2019-02-17
12
20
2019-02-17
Jarząbkiewicz Julia
Sopocki KJ
IVAR VDL (110)
2019-02-16
48
2019-02-16
29
2019-02-17
21
2019-02-17
45
Jędrzejewski Wiesław
JKS SENNY NOWĘCIN
CHAZAR (78)
2019-02-16
45
2019-02-16
55
2019-02-17
13
2019-02-17
22
Jeszka Aleksandra
Stajnia u Rychertów
DOMISIA (183)
2019-02-17
1
2019-02-17
21
2019-02-17
VALONIA (184)
2019-02-17
3
2019-02-17
22
2019-02-17
Joppek Marcin
Sopocki Klub Jeździecki
SID (64)
2019-02-16
2
200
2019-02-16
55
2019-02-17
43
2019-02-17
33
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-02-16
10
30
2019-02-16
7
50
2019-02-17
25
2019-02-17
23
Karlsson Julia
Sopocki Klub Jeździecki
MAGNUS (68)
2019-02-16
8
30
2019-02-16
14
30
2019-02-17
4
100
2019-02-17
14
30
Karpiusz Julia
bpk
2019-02-16
1
2019-02-17
8
Kasza Natalia
Młodzieżowy Klub Jeździecki Nenia Pasłęk
ARIETA (147)
2019-02-16
33
2019-02-16
50
Kaszubowska Oliwia
Sopocki Klub Jeździecki
2019-02-16
36
2019-02-16
40
2019-02-17
22
2019-02-17
44
Kawała Sandra
Pomorska Liga Jeździecka
2019-02-17
2019-02-17
9
30
Klebba Natalia
KJ Arpav
CASSI (141)
2019-02-16
1
2019-02-16
2019-02-17
23
2019-02-16
1
2019-02-17
Kołodziej Agata
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
JUMPER (118)
2019-02-16
58
2019-02-16
2019-02-17
40
2019-02-17
46
2019-02-16
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
2019-02-16
Kozak Malwina
bpk
KAKTUS (7)
2019-02-16
1
2019-02-16
3
2019-02-16
5
2019-02-17
2
2019-02-17
1
2019-02-17
3
Kozłowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
2019-02-16
12
2019-02-16
14
2019-02-16
58
2019-02-17
2019-02-17
11
2019-02-17
12
GRAFFA (139)
2019-02-16
38
2019-02-16
23
NABAB (140)
2019-02-16
12
30
2019-02-16
13
2019-02-17
60
2019-02-17
12
40
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
2019-02-16
6
70
2019-02-16
10
40
2019-02-17
49
2019-02-17
Kropidłowska Marta
Pomorska Liga Jeździecka
KARINO (63)
2019-02-16
4
100
2019-02-16
51
2019-02-17
2
190
2019-02-17
48
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2019-02-17
24
2019-02-16
22
2019-02-17
38
Kubach Małgorzata
Stajnia W Siodle Banino
BAJADERA (179)
2019-02-16
1
2019-02-16
1
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (69)
2019-02-16
2019-02-16
ROCCO (70)
2019-02-16
7
50
2019-02-16
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
2019-02-16
6
50
2019-02-16
11
30
Kuśmirek Stanisław
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
SUSA (200)
2019-02-16
8
2019-02-16
1
Kwasek Martyna
Stajnia u Rychertów
KARINA (185)
2019-02-17
1
2019-02-17
2
2019-02-17
Ledzion Marta
Sopocki klub jezdziecki
CHAJANO (192)
2019-02-16
1
2019-02-16
1
2019-02-17
6
2019-02-17
Leśniewska Anna
KJ Black Horse Team
HEBANA (53)
2019-02-16
50
2019-02-16
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
JAY POWER (124)
2019-02-16
1
2019-02-16
33
2019-02-17
1
2019-02-17
Lipińska Aniela
KJ Młyńska Struga
GENESIS (136)
2019-02-16
31
2019-02-16
2019-02-17
6
50
2019-02-17
Loose-Kulinkowska Katarzyna
Sopocki KJ
DANJAZZ (67)
2019-02-16
2019-02-16
2019-02-17
2019-02-17
Lost Dorota
Pomorska Liga Jeździecka
EGON (97)
2019-02-17
29
2019-02-17
Łajewska Katarzyna
KJ Turze
LOUDWIG C (131)
2019-02-17
16
20
2019-02-17
54
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
GRAD (103)
2019-02-16
37
2019-02-16
20
2019-02-17
10
40
2019-02-17
12
2019-02-16
8
2019-02-16
6
2019-02-17
16
2019-02-17
2
330
MACHORKA (122)
2019-02-16
1
2019-02-16
20
20
2019-02-17
17
20
2019-02-17
CERRANA S (123)
2019-02-16
26
2019-02-16
38
2019-02-17
11
30
2019-02-17
43
Łopato-Jędrasik Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-02-16
41
2019-02-16
2019-02-17
13
30
2019-02-17
30
NAZIR (106)
2019-02-16
58
2019-02-16
33
2019-02-17
18
2019-02-17
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia w Pasłęku
NORITO (149)
2019-02-16
2019-02-16
Mast Sara
bpk
ICI PARIS (162)
2019-02-16
45
2019-02-16
1
2019-02-16
31
2019-02-17
10
2019-02-17
15
20
2019-02-16
1
2019-02-16
21
2019-02-17
11
2019-02-17
18
20
Matelski Marcin
Kj Dilmar
ASTERIX (87)
2019-02-16
43
2019-02-16
2019-02-17
37
2019-02-17
20
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
BARTONIA (109)
2019-02-16
5
70
2019-02-16
2
270
2019-02-17
53
2019-02-17
34
Mattsson Julia
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
NARKOS (132)
2019-02-16
9
30
2019-02-16
45
2019-02-17
8
30
2019-02-17
42
Milewska Julia
Sopocki KJ
KARLSSON (107)
2019-02-16
4
130
2019-02-16
42
2019-02-17
40
2019-02-17
46
Miśkiewicz Patryk
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CELINE (130)
2019-02-16
1
2019-02-16
46
2019-02-17
41
2019-02-17
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CARMEN S (156)
2019-02-16
2
270
2019-02-16
2
320
2019-02-17
2
360
2019-02-16
16
20
2019-02-16
20
2019-02-17
26
2019-02-17
50
CORDELLI (158)
2019-02-16
12
20
2019-02-16
18
2019-02-17
25
2019-02-17
34
2019-02-16
44
2019-02-16
16
30
2019-02-17
28
2019-02-17
14
2019-02-16
23
2019-02-16
48
2019-02-17
24
2019-02-17
51
Misztal Maggie
Sopocki Klub Jeździecki
2019-02-16
1
2019-02-16
29
2019-02-17
2019-02-17
Mular Laura
Otomiński KJ Tabun
WALIA (57)
2019-02-16
29
2019-02-16
2019-02-16
11
20
2019-02-17
2019-02-17
46
2019-02-17
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
MORWA (47)
2019-02-16
53
2019-02-16
37
2019-02-17
10
20
2019-02-17
19
Nełka Marcin
PLJ
2019-02-16
33
2019-02-16
54
2019-02-17
49
2019-02-17
Orłowski Marcin
Sopocki KJ
FIGA (176)
2019-02-16
50
2019-02-16
57
2019-02-17
9
2019-02-17
43
Pabian Kamila
KJ Młyńska Struga
KAREN R (39)
2019-02-16
24
2019-02-16
32
2019-02-17
38
2019-02-17
41
Pazik Michalina
KJ AS Dream
SERWUS (13)
2019-02-16
Peterson Agata
KJ Black Horse Team Gdańsk
BIANKA (180)
2019-02-16
1
2019-02-16
1
2019-02-17
3
2019-02-17
Pieniaszek Diego
KJ Grek
LINTON (210)
2019-02-16
34
2019-02-16
27
Pietrzak Kaja
Młodzieżowy Klub Jeździecki Nenia Pasłęk
LUISIANA (145)
2019-02-16
3
150
2019-02-16
5
90
GOPLANA (146)
2019-02-16
35
2019-02-16
35
Piotrowska Martyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-02-16
19
2019-02-16
30
2019-02-17
20
2019-02-17
15
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
OLMAR (32)
2019-02-17
27
2019-02-17
44
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
RESPECT (66)
2019-02-16
32
2019-02-16
60
2019-02-17
2019-02-17
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2019-02-16
13
2019-02-16
3
2019-02-17
31
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2019-02-16
9
2019-02-16
2
380
2019-02-17
3
270
2019-02-17
1
500
2019-02-16
33
2019-02-16
2019-02-17
19
2019-02-17
22
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2019-02-16
32
2019-02-17
52
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
BOLOGNA (60)
2019-02-16
28
2019-02-16
25
2019-02-17
7
50
2019-02-17
26
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
ROKI (75)
2019-02-16
2019-02-16
2019-02-16
2019-02-17
19
2019-02-17
2019-02-17
7
Reglińska Anna
Klub Jeździecki ARPAV
PANCHO (76)
2019-02-16
18
2019-02-17
13
2019-02-16
56
2019-02-17
58
Reszuta Dominika
KJ La Scalla
2019-02-17
9
40
2019-02-17
4
180
2019-02-17
21
2019-02-17
11
GAMBLE (213)
2019-02-17
38
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2019-02-16
2019-02-16
2019-02-16
2019-02-17
2019-02-17
2019-02-17
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2019-02-16
25
2019-02-16
34
2019-02-17
5
90
2019-02-17
11
40
Rybarczyk Paulina
Stadnina Koni Ciekocinko
2019-02-17
7
70
2019-02-17
5
Sabiniarz Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
ORDON (187)
2019-02-16
1
2019-02-16
1
2019-02-17
9
Sarnowska Julia
LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
KOBER (92)
2019-02-16
49
2019-02-16
33
2019-02-17
32
2019-02-17
33
Sawicka Natalia
Klub Braci Romanowskich
KOKTAIL (194)
2019-02-16
37
2019-02-16
Sawicki Piotr
Stadnina Koni Dębno
2019-02-16
2019-02-16
11
2019-02-17
19
2019-02-16
23
2019-02-16
2019-02-17
18
LARIDOR (95)
2019-02-16
22
2019-02-16
2019-02-17
45
ARIBA (96)
2019-02-16
31
2019-02-16
2019-02-16
45
2019-02-17
8
2019-02-17
Schiller Natalia
OSK Lipce
HAJFA (85)
2019-02-16
33
2019-02-16
50
2019-02-17
4
2019-02-17
Skowroński Łukasz
JKS Senny Nowęcin
COLADO (82)
2019-02-16
24
2019-02-16
58
2019-02-17
50
2019-02-17
61
Służewska Maria
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2019-02-16
29
2019-02-16
Smolińska Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
I CÓŻ (204)
2019-02-16
1
2019-02-16
1
Sochacka Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
SCADA (195)
2019-02-16
1
2019-02-16
1
2019-02-17
2019-02-17
Specjalska Zofia
JKS Senny Nowęcin
2019-02-16
1
2019-02-16
33
2019-02-17
5
2019-02-17
Stankiewicz Martyna
KJ LIPNIK
EUFORIA (138)
2019-02-16
10
2019-02-16
13
2019-02-16
1
Staroniewicz Karolina
Klub Jeździecki Arpav
2019-02-17
24
2019-02-17
Sulewska Marta
KJ Black Horse Team Gdańsk
GAMON (177)
2019-02-16
2019-02-16
50
2019-02-17
26
2019-02-17
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
ENZO (81)
2019-02-16
9
40
2019-02-16
3
200
2019-02-17
10
30
2019-02-17
5
90
DRZEWIEC (135)
2019-02-17
31
Tłok Marta
PLJ
HARRIET (16)
2019-02-16
33
2019-02-16
60
2019-02-16
33
2019-02-17
2019-02-17
34
Tocha Zofia
J.J.Darboven
EGIDA (108)
2019-02-16
2019-02-16
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2019-02-16
1
330
2019-02-16
1
340
2019-02-17
4
130
2019-02-17
2
290
CASPELLO (126)
2019-02-16
15
20
2019-02-16
2019-02-17
19
20
2019-02-17
CASVELLE (127)
2019-02-16
18
2019-02-17
9
COLANDRO (128)
2019-02-16
8
40
2019-02-16
28
2019-02-17
8
40
2019-02-17
8
40
2019-02-16
18
20
2019-02-16
57
2019-02-17
45
2019-02-17
27
Tomczuk Michał
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-02-16
13
20
2019-02-16
2019-02-17
48
2019-02-17
24
Trzeciak Oliwia
-
BRYLANT (18)
2019-02-16
1
2019-02-16
33
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-02-16
2019-02-16
2019-02-17
2019-02-17
2019-02-16
52
2019-02-16
2019-02-17
62
Van Buuren Pola
Bpk
SAYONARA (209)
2019-02-16
2019-02-16
2019-02-17
2019-02-17
Wańka Ilona
Bez przynależności klubowej
OBERON (38)
2019-02-17
6
2019-02-17
Wasiołek Daria
Sopocki Klub Jeżdziecki
2019-02-16
61
2019-02-16
20
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki Klub Jeździecki
ISGAAR (101)
2019-02-16
1
2019-02-16
1
2019-02-17
4
2019-02-17
10
Wieczorek Daria
Bpk
DAMONA (199)
2019-02-17
15
2019-02-17
Wilkowska Magdalena
Sopocki Klub Jeździecki
CORTINA (182)
2019-02-16
45
2019-02-16
56
2019-02-17
2019-02-17
25
2019-02-17
Wilkowska Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
IKAR (58)
2019-02-16
36
2019-02-16
39
2019-02-17
1
240
2019-02-17
56
Wilska Weronika
Sopocki KJ
FANCY (40)
2019-02-16
10
2019-02-16
2019-02-17
6
100
2019-02-17
4
2019-02-16
14
20
2019-02-17
23
2019-02-16
15
2019-02-16
19
2019-02-17
16
2019-02-17
15
2019-02-16
14
2019-02-16
2019-02-17
2019-02-16
1
2019-02-16
50
2019-02-17
14
2019-02-17
Włodarski Bartłomiej
KJ Młyńska Struga
2019-02-16
2019-02-16
26
2019-02-17
14
20
2019-02-17
NICKY BOY (168)
2019-02-16
22
2019-02-16
7
2019-02-17
29
2019-02-17
13
DARTAGO Z (169)
2019-02-16
4
130
2019-02-16
6
90
2019-02-17
23
2019-02-17
5
130
Wnuczko Marcin
KJ Black Horse Team
2019-02-17
Wojtal Julianna
Bertyn Piastowo
CANTANA (43)
2019-02-16
13
30
2019-02-16
35
2019-02-17
6
70
2019-02-17
40
2019-02-16
40
2019-02-16
53
2019-02-17
5
70
2019-02-17
47
Wojtas Julia
JKS Amico Mołdawin
MARKUS (56)
2019-02-16
2019-02-16
42
2019-02-16
26
2019-02-17
1
320
2019-02-17
4
130
Wostal Natasza
Pomorska liga jeździecka
SZABLON (133)
2019-02-16
43
2019-02-17
39
2019-02-17
42
MOEL (134)
2019-02-16
52
2019-02-16
2019-02-17
44
2019-02-17
Wutkowska Julia
JKS Rywal Grudziądz
2019-02-17
33
2019-02-17
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
COLOMBINA (206)
2019-02-16
19
2019-02-16
4
160
2019-02-17
18
ERYSTYKA (207)
2019-02-16
10
20
2019-02-16
49
2019-02-17
21
2019-02-17
35
FLASH (208)
2019-02-16
2019-02-16
17
2019-02-17
3
220
2019-02-17
20
Załęska Hanna
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (148)
2019-02-16
41
2019-02-16
40
Zambrzycka Julia
SKJ
DOLMEN (144)
2019-02-16
11
2019-02-16
33
2019-02-17
20
2019-02-17
Zwiefka Natalia
bpk
NIVA (143)
2019-02-16
1
2019-02-16
50
2019-02-17
16
2019-02-17
Żygowska Zuzanna
KJ Arpav Gdańsk
LORD (120)
2019-02-16
5
90
2019-02-16
3
240
2019-02-17
39
2019-02-17
17
2019-02-16
17
30
2019-02-16
16
2019-02-17
17
2019-02-17
7
60
QULUMBUS (142)
2019-02-16
30
2019-02-17
23

Number of Riders: 138

Number of Horses: 190

The sum of prizes: 12 430.00

Competition results developed by: Hipodrom Sopot
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-012014-1, Hipodrom Sopot Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl