Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B, VI eliminacja JumpOFF 2018/2019
Sopot, 26-27 stycznia 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
200 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 08:46:56
2019-01-23 22:58:44
Alessia Caravelli WICHER
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski
199 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 08:46:54
2019-01-23 22:56:41
Maja Pilska WICHER
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
198 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 08:46:51
2019-01-23 22:50:53
Helena Walukiewicz BOSANOWA B
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski
197 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 08:46:48
2019-01-23 22:46:28
Julia Wisłocka BOSANOWA B
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
196 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 08:46:44
2019-01-23 21:46:41
Joanna Michalec DOLMAN
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 14/L/L dwufazowy
195 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 08:46:42
2019-01-23 20:10:14
Daria Ekowska LILA
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski
194 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 08:46:40
2019-01-23 19:29:40
Tomasz Miśkiewicz JASKIER
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 5/L/L zwykły
193 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 08:46:37
2019-01-23 19:05:05
Wiktoria Janiszewska MIGOTKA
  • 1x 10/mini mini LL/mini mini LL towarzyski
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski
192 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 08:46:30
2019-01-23 18:58:41
Katarzyna Koroblewska WERBUNEK
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C dwufazowy
191 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 08:46:23
2019-01-23 18:07:40
Weronika Fryska GABURA
  • 2x 5/L/L zwykły
190 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 08:46:21
2019-01-23 17:31:11
Marta Ledzion CHAJANO
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski
189 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 08:46:19
2019-01-23 16:28:34
Filip Falkiewicz PRETTY WOMAN
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/L/L dwufazowy
  • 1x 15/P/P dwufazowy
188 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 08:46:16
2019-01-23 16:27:24
Lena Falkiewicz MELODIA
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski
  • 2x 11/Kuce/Kuce towarzyski
187 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 08:46:13
2019-01-23 16:24:42
Filip Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C dwufazowy
186 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 13:43:11
2019-01-23 13:40:19
Daniel Wróblewski ASHLEY S
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
185 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 13:43:14
2019-01-23 13:20:56
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P dwufazowy
  • 1x 16/N/N zwykły
184 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 10:05:28
2019-01-23 09:10:32
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 14/L/L dwufazowy
  • 1x 15/P/P dwufazowy
183 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 10:05:27
2019-01-23 00:45:24
Dominika Jankowska HURAGAN
  • 1x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski
182 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 10:05:23
2019-01-22 23:18:01
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 8/C/C dwufazowy
  • 1x 9/CC/CC dwufazowy
181 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:55:55
2019-01-22 22:54:08
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 8/C/C dwufazowy
  • 1x 9/CC/CC dwufazowy
  • 1x 17/C/C zwykły
  • 1x 18/CC/CC zwykły
180 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:55:20
2019-01-22 22:52:14
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C dwufazowy
  • 1x 16/N/N zwykły
  • 1x 17/C/C zwykły
179 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:55:11
2019-01-22 22:52:10
Martyna Pietroń RAPSODIA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
178 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:55:09
2019-01-22 22:50:26
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P dwufazowy
  • 1x 16/N/N zwykły
177 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:47:20
2019-01-22 22:46:37
Jacek Grzywacz SAAD VAN DE SCHIMMELSTAL
  • 2x 5/L/L zwykły
  • 1x 14/L/L dwufazowy
  • 1x 15/P/P dwufazowy
176 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:46:10
2019-01-22 22:30:26
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
175 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:17:22
2019-01-22 22:13:44
Maura Reszuta BRANDO GRAND
  • 1x 14/L/L dwufazowy
  • 1x 15/P/P dwufazowy
174 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:08:04
2019-01-22 21:43:08
Paulina Rybarczyk ROYAL CASSIN
  • 1x 18/CC/CC zwykły
172 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:07:59
2019-01-22 21:13:49
Marta Kucharska NELSON
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski
  • 2x 11/Kuce/Kuce towarzyski
171 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:07:56
2019-01-22 20:02:02
Amelia Ostrowska FORTUNA
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
170 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:07:50
2019-01-22 19:28:24
Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P zwykły
169 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:07:48
2019-01-22 19:28:02
Tomasz Miśkiewicz DON VITO
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
168 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:07:45
2019-01-22 19:27:36
Tomasz Miśkiewicz QUINANKA LAZAR
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P zwykły
167 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:07:38
2019-01-22 19:26:35
Tomasz Miśkiewicz CARMEN S
  • 2x 7/N/N zwykły
  • 2x 8/C/C dwufazowy
166 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:07:42
2019-01-22 15:52:31
Julia Jarząbkiewicz IVAR VDL
  • 2x 5/L/L zwykły
  • 1x 14/L/L dwufazowy
  • 1x 15/P/P dwufazowy
165 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 14:44:54
2019-01-22 13:59:12
Paulina Borawska GAJA
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski
164 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 11:07:30
2019-01-22 10:58:32
Daria Wasiołek CON CANTONIUS ZL
  • 1x 7/N/N zwykły
163 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 10:09:40
2019-01-22 10:05:06
Zofia Kamińska ŁOTYSZ
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski
162 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 10:09:42
2019-01-22 10:03:49
Wiktoria Kamińska FIGARO
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski
161 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 09:55:23
2019-01-22 09:10:46
Natalia Klebba CASSI
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
160 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 09:55:24
2019-01-22 00:14:18
Agata Pettersson BIANKA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
159 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 09:55:26
2019-01-22 00:00:26
Maria Malko HEYA
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/L/L dwufazowy
  • 1x 15/P/P dwufazowy
158 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 09:55:28
2019-01-21 22:09:41
Natalia Zwiefka NIVA
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
157 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 09:55:29
2019-01-21 21:39:42
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
156 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 09:55:31
2019-01-21 21:37:16
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
155 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 09:55:33
2019-01-21 21:27:31
Beniamin Tomaszewski KALILA J
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P zwykły
154 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 09:55:34
2019-01-21 21:26:55
Beniamin Tomaszewski GOLDEN GIRL
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
152 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 09:55:38
2019-01-21 21:25:39
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P zwykły
151 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 09:55:39
2019-01-21 21:24:03
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 8/C/C dwufazowy
150 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 09:55:41
2019-01-21 21:23:03
Beniamin Tomaszewski CASPELLO
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L zwykły
149 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 09:55:42
2019-01-21 21:21:08
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 8/C/C dwufazowy
148 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 09:55:45
2019-01-21 21:17:30
Martyna Jażdżewska BAJADERA
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski
147 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 09:55:46
2019-01-21 21:15:07
Pola Jarzembek LIMERYK
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski
146 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 09:55:48
2019-01-21 21:08:55
Małgorzata Kubach BAJADERA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
145 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 09:55:51
2019-01-21 21:05:34
Robert Filipczak LIMERYK
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
144 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 09:55:53
2019-01-21 18:56:32
Julia Zambrzycka DOLMEN
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski
143 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 09:55:54
2019-01-21 18:42:37
Karolina Klages SEKUNDO J
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/L/L dwufazowy
  • 1x 15/P/P dwufazowy
142 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 15:58:59
2019-01-21 14:54:16
Zuzanna Niziołek CONAN I
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
141 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 15:58:52
2019-01-21 14:52:23
Jacek Rajnert CZAR
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
140 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 15:58:48
2019-01-21 14:46:10
Karolina Sabiniarz ORDON
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski
139 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 14:04:52
2019-01-21 11:26:05
Kamil Rajnert AKROPOL
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/L/L dwufazowy
  • 1x 15/P/P dwufazowy
138 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 11:14:33
2019-01-21 10:21:15
Kamil Rajnert HORATA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P dwufazowy
  • 1x 16/N/N zwykły
137 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 11:14:30
2019-01-21 10:19:02
Kamil Rajnert ICARA
  • 2x 5/L/L zwykły
  • 2x 14/L/L dwufazowy
134 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:11:28
2019-01-20 22:24:10
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 14/L/L dwufazowy
  • 1x 15/P/P dwufazowy
133 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:11:31
2019-01-20 22:06:28
Agnieszka Eliks MONTOJA
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski
132 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:11:33
2019-01-20 21:39:10
Krystyna Kuźmicz G'MEDYK
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski
  • 2x 11/Kuce/Kuce towarzyski
131 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:11:36
2019-01-20 20:52:55
Maja Szukalska LUKRECJA
  • 1x 10/mini mini LL/mini mini LL towarzyski
  • 2x 11/Kuce/Kuce towarzyski
130 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:11:38
2019-01-20 20:52:31
Antonia Romowicz LUKRECJA
  • 1x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski
129 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:11:40
2019-01-20 20:51:58
Natalia Czech NEW GEORGIA
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski
  • 2x 11/Kuce/Kuce towarzyski
128 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:11:42
2019-01-20 20:14:56
Katarzyna Falkiewicz SCHOCO
  • 2x 5/L/L zwykły
  • 2x 14/L/L dwufazowy
127 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:11:46
2019-01-20 20:02:06
Natalia Rodak CARRY HOPE
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/L/L dwufazowy
  • 1x 15/P/P dwufazowy
126 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:11:48
2019-01-20 18:25:07
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
125 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:11:51
2019-01-20 17:29:58
Jakub Jarecki MY NAME IS NOBODY
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 15/P/P dwufazowy
124 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:11:53
2019-01-20 17:29:00
Jakub Jarecki FIGA
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/L/L dwufazowy
  • 1x 15/P/P dwufazowy
123 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 08:46:09
2019-01-20 17:28:10
Jakub Jarecki NAOMI II C
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P dwufazowy
  • 1x 16/N/N zwykły
122 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:12:02
2019-01-20 17:26:47
Jakub Jarecki AMARETTO
  • 2x 5/L/L zwykły
  • 2x 14/L/L dwufazowy
121 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:12:05
2019-01-20 17:10:47
Martyna Sochacka SCADA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
  • 1x 14/L/L dwufazowy
120 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:12:08
2019-01-20 16:51:09
Milena Chorążewska BAJER
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
  • 1x 14/L/L dwufazowy
119 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:12:10
2019-01-20 16:25:30
Milena Chorążewska BAJER
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
  • 1x 14/L/L dwufazowy
118 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:12:13
2019-01-20 14:56:24
Natalia Wilkowska IKAR
  • 2x 5/L/L zwykły
  • 2x 14/L/L dwufazowy
117 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:12:15
2019-01-20 14:55:11
Maja Pęczek MISZA
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski
  • 2x 11/Kuce/Kuce towarzyski
116 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:12:22
2019-01-20 14:49:56
Wiktoria Ośmiałowska PL NEMO
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski
  • 2x 11/Kuce/Kuce towarzyski
115 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:12:27
2019-01-20 13:24:04
Martyna Kwasek KARINA
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski
114 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:12:29
2019-01-20 13:21:46
Aleksandra Jeszka VALONIA
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
113 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:12:33
2019-01-20 13:21:00
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
112 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:12:35
2019-01-20 13:08:44
Zuzanna Kozikowska JESI
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
  • 1x 14/L/L dwufazowy
111 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 12:57:30
2019-01-20 12:56:16
Radosław Kozłowski BENITOL
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
  • 1x 14/L/L dwufazowy
110 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 12:49:48
2019-01-20 12:41:34
Zofia Wojtkiewicz WHITE QUEEN
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
109 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 09:51:06
2019-01-19 23:07:42
Marta Kucharska CONAN I
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
105 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 19:23:56
2019-01-19 18:20:14
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P dwufazowy
  • 1x 16/N/N zwykły
104 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 10:05:19
2019-01-19 15:49:32
Marta Zdziebłowska HURAGAN
  • 1x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski
103 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 12:47:54
2019-01-19 12:25:09
Wiktoria Klawitter DRACENA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
102 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 12:47:52
2019-01-18 21:39:37
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/L/L dwufazowy
  • 1x 15/P/P dwufazowy
101 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 12:47:47
2019-01-18 20:29:08
Marta Orłowska GENESIS KG
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P dwufazowy
  • 1x 16/N/N zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 12:47:45
2019-01-18 20:27:48
Marta Orłowska MARCO
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P dwufazowy
  • 1x 16/N/N zwykły
99 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 12:47:28
2019-01-18 16:03:19
Emilia Plata GAJA
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski
98 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 12:47:21
2019-01-18 15:50:58
Amelia Szczupakowska JOWISZ
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
  • 1x 14/L/L dwufazowy
97 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 12:47:18
2019-01-18 13:54:15
Ilona Wańka OBERON
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski
96 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 12:47:15
2019-01-18 11:09:48
Martyna Rogalewska KOLUMBIA
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski
95 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 11:06:20
2019-01-18 10:42:50
Marta Sulewska GAMON
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
94 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 11:06:17
2019-01-18 07:27:25
Justyna Motyl ORA
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/L/L dwufazowy
  • 1x 15/P/P dwufazowy
92 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 11:06:13
2019-01-17 22:22:55
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P dwufazowy
  • 1x 16/N/N zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 11:06:07
2019-01-17 14:41:21
Sandra Kawała CHILLANDO BLUE
  • 2x 14/L/L dwufazowy
89 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 12:01:28
2019-01-17 11:07:08
Aleksander Lewandowski CONTESSA 183
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C dwufazowy
88 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 12:01:25
2019-01-17 11:06:14
Aleksander Lewandowski ANAWA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
85 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 12:01:18
2019-01-17 09:25:01
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P dwufazowy
  • 1x 16/N/N zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 15:30:30
2019-01-16 21:57:48
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P dwufazowy
  • 1x 16/N/N zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 07:17:15
2019-01-16 19:10:31
Zofia Łosińska WEZUWIUSZ
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski
82 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 07:17:21
2019-01-16 19:09:27
Paulina Pellowska KLIPER
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski
  • 2x 11/Kuce/Kuce towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 07:17:26
2019-01-16 19:08:28
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 07:17:32
2019-01-16 19:07:38
Zofia Pakur CENNA
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski
  • 2x 11/Kuce/Kuce towarzyski
79 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 07:17:35
2019-01-16 18:52:01
Wiktoria Ryciak CYRANO
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski
78 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 07:17:37
2019-01-16 18:50:48
Wiktoria Ryciak WONDERFUL SON OF PSIK
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski
77 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 18:24:46
2019-01-16 18:03:33
Sara Zduńczyk WINTER LAKE
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 18:24:49
2019-01-16 16:11:54
Paulina Kozłowska LE SOLEI
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P dwufazowy
  • 1x 16/N/N zwykły
75 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 18:24:51
2019-01-16 15:10:02
Anna Rozkosz GODECJA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
  • 1x 14/L/L dwufazowy
74 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 18:24:53
2019-01-16 14:08:15
Jurand Goszczyński H.KARONA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
73 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 18:24:55
2019-01-16 14:05:07
Irena Matysiak KAMPIOEN FW
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 09:55:56
2019-01-16 12:41:29
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P dwufazowy
  • 1x 16/N/N zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 11:29:01
2019-01-16 11:06:18
Irena Matysiak WIWIANA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 11:29:03
2019-01-16 10:58:54
Irena Matysiak DONNA STAR
  • 2x 5/L/L zwykły
  • 1x 14/L/L dwufazowy
  • 1x 15/P/P dwufazowy
69 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 09:49:19
2019-01-16 08:31:34
Zofia Szopa SARDYNIA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 07:56:06
2019-01-16 07:24:01
Nicoll Ustjak MOONCANTA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2019-01-15 22:50:46
2019-01-15 22:35:23
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P dwufazowy
  • 1x 16/N/N zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2019-01-15 22:50:43
2019-01-15 22:26:30
Julia Karlsson MAGNUS
  • 2x 5/L/L zwykły
  • 2x 14/L/L dwufazowy
63 ENTRY ACCEPTED 2019-01-15 19:51:44
2019-01-15 13:23:59
Patrycja Kierznikiewicz CARMEN LG
  • 1x 6/P/P zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2019-01-15 10:01:23
2019-01-15 06:28:41
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
  • 1x 17/C/C zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2019-01-15 10:01:24
2019-01-15 06:27:52
Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 16/N/N zwykły
  • 1x 17/C/C zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2019-01-15 10:01:29
2019-01-14 21:44:34
Aleksandra Babiarz KARBON
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2019-01-15 10:01:33
2019-01-14 21:31:00
Matylda Iglikowska - Cichosz PIKOTKA
  • 1x 8/C/C dwufazowy
  • 1x 17/C/C zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2019-01-15 10:01:35
2019-01-14 21:30:21
Anna Iglikowska WAAIKA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2019-01-15 10:01:42
2019-01-14 21:28:06
Natalia Schiller HAJFA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2019-01-15 10:01:44
2019-01-14 21:27:23
Daria Rychłowska WANILLIA
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2019-01-15 10:01:46
2019-01-14 21:25:53
Zuzanna Jurkowska LUNARIS
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2019-01-15 10:02:13
2019-01-14 20:35:54
Hanna Padalak VALENTINA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 5/L/L zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2019-01-15 10:03:20
2019-01-14 20:19:03
Maria Padalak TIGRA FOREST
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 5/L/L zwykły
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
  • 2x 14/L/L dwufazowy
48 ENTRY ACCEPTED 2019-01-15 10:03:22
2019-01-14 20:13:49
Olga Wodzyńska ZAGORKA DURANTE
  • 2x 5/L/L zwykły
  • 2x 14/L/L dwufazowy
47 ENTRY ACCEPTED 2019-01-15 10:03:23
2019-01-14 18:33:33
Paulina Ślusarczyk FRUGO
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/L/L dwufazowy
  • 1x 15/P/P dwufazowy
41 ENTRY ACCEPTED 2019-01-14 13:19:10
2019-01-14 12:40:01
Marcin Nełka G-SHOCK
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 14/L/L dwufazowy
40 ENTRY ACCEPTED 2019-01-15 10:03:35
2019-01-14 12:38:22
Malwina Kozak KAKTUS
  • 2x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski
  • 2x 10/mini mini LL/mini mini LL towarzyski
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2019-01-26 08:28:18
2019-01-14 12:36:51
Julia Karpiusz G-SHOCK
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2019-01-14 13:19:04
2019-01-14 12:35:14
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2019-01-14 13:19:02
2019-01-14 11:47:29
Sylvain Jakub Arquier ARAM - AS
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/L/L dwufazowy
  • 1x 15/P/P dwufazowy
35 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 08:46:05
2019-01-14 10:12:03
Justyna Majewska JASKIER
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2019-01-14 10:37:51
2019-01-14 10:11:02
Justyna Majewska FINITO
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2019-01-14 07:54:57
2019-01-14 07:03:19
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/L/L dwufazowy
  • 1x 15/P/P dwufazowy
32 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 23:27:14
2019-01-13 21:41:33
Julia Mattsson NARKOS
  • 2x 5/L/L zwykły
  • 2x 14/L/L dwufazowy
30 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 23:27:06
2019-01-13 20:31:14
Martyna Dubieniecka DRZEWIEC
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
  • 1x 14/L/L dwufazowy
29 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:07:33
2019-01-13 19:43:01
Wiktoria Narloch MORWA
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/L/L dwufazowy
  • 1x 15/P/P dwufazowy
28 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 20:02:40
2019-01-13 18:01:36
Julia Erbel VENTO
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
  • 1x 14/L/L dwufazowy
27 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 20:02:38
2019-01-13 16:33:40
Marcin Joppek SID PJT
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 15:39:15
2019-01-13 15:30:49
Maria Półtorak JACOOP
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 12:12:46
2019-01-13 11:49:38
Dorota Lost EGON
  • 2x 14/L/L dwufazowy
22 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 12:12:51
2019-01-13 10:51:20
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P dwufazowy
  • 1x 16/N/N zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 22:07:28
2019-01-13 09:34:38
Weronika Figurska DEMON
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 12:47:13
2019-01-13 09:24:24
Agata Mazur EUVILLE UNIQUE
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
  • 1x 14/L/L dwufazowy
19 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 09:07:44
2019-01-13 01:37:06
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/P/P dwufazowy
  • 1x 16/N/N zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 09:07:46
2019-01-12 22:31:23
Dominika Januszewska HENDIA
  • 2x 5/L/L zwykły
  • 2x 14/L/L dwufazowy
17 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 14:04:48
2019-01-12 21:06:54
Nikola Maszner TINKA’S BOY L
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/L/L dwufazowy
  • 1x 15/P/P dwufazowy
16 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 14:04:42
2019-01-12 21:05:38
Nikola Maszner HAPPY NIGHT
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/L/L dwufazowy
  • 1x 15/P/P dwufazowy
14 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 09:07:54
2019-01-12 19:22:27
Anna Leśniewska HEBANA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 09:07:56
2019-01-12 19:14:36
Barbara Kościelska ALL NIGHT
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 15/P/P dwufazowy
12 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 09:07:57
2019-01-12 17:34:53
Michalina Pazik SERWUS
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 15/P/P dwufazowy
11 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 09:07:59
2019-01-12 17:16:17
Sylwia Rychlik UDINE
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 09:08:07
2019-01-12 17:02:30
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 5/L/L zwykły
  • 1x 6/P/P zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 09:08:11
2019-01-12 16:59:59
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 2x 5/L/L zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 09:08:13
2019-01-12 16:25:10
Lena Gabriel VIPER
  • 2x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 13/LL/LL towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 16:29:51
2019-01-12 15:01:36
Inka Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2019-01-12 15:02:18
2019-01-12 14:59:37
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 11:53:41
2019-01-12 14:07:58
Laura Mular WALIA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski
  • 2x 5/L/L zwykły
  • 1x 13/LL/LL towarzyski
  • 2x 14/L/L dwufazowy
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2002 (J.)
O026534
2. Babiarz Aleksandra LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
1999 (MJ.)
Brak
3. Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
0036672
4. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
5. Borawska Paulina brak klubu
2003 (J.)
brak
6. Caravelli Alessia Brak
2004 (JM.)
Brak
7. Chorążewska Milena Pegaz Reda
S
O006582
8. Chorążewska Milena Klub Jeździecki Pegaz Reda
S
Brak
9. Ciegert Martyna Jeździecki Klub Sportowy Ewro
2002 (J.)
O040922
10. Czech Natalia Brak
2008 (Mł.)
Brak
11. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O040241
12. Ekowska Daria Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
brak
13. Eliks Agnieszka Klub jezdziecki Arpav
S
O006607
14. Erbel Julia KJ Black Horse Team
2003 (J.)
Brak
15. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
S
O007117
16. Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O004332
17. Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O004332
18. Falkiewicz Lena Otomiński KJ Tabun
2008 (Mł.)
O053528
19. Figurska Weronika Brak
1999 (MJ.)
Brak
20. Filipczak Robert Stajnia W Siodle Banino
2001 (J.)
brak
21. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
10156120
22. Gabriel Lena VitaSport brachlewo
2007 (JM.)
O046541
23. Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
2002 (J.)
O038545
24. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (J.)
O031837
25. Górska Anna KJ Black Horse Team
S
O003325
10142807
26. Goszczyński Jurand KJ Pegaz Reda
S
brak
27. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
28. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O002741
29. Janiszewska Wiktoria Brak
2008 (Mł.)
Brak
30. Jankowska Dominika Brak
2009 (Mł.)
Brak
31. Januszewska Dominika Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040928
32. Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O006299
33. Jarząbkiewicz Julia Sopocki KJ
S
O008457
34. Jarzembek Pola Stajnia W Siodle Banino
2004 (JM.)
Brak
35. Jażdżewska Martyna Stajnia W Siodle Banino
2005 (JM.)
Brak
36. Jeszka Aleksandra Stajnia u Rychertów
2004 (JM.)
O046664
37. Joppek Marcin Sopocki Klub Jeździecki
S
O031799
38. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
39. Kamińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O050334
40. Kamińska Zofia brak
2008 (Mł.)
brak
41. Karlsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O015052
42. Karpiusz Julia bpk
2000 (MJ.)
O046373
43. Kaszubowska Oliwia Sopocki Klub Jeździecki
2018 (Mł.)
O044754
44. Kawała Sandra Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O035507
45. Kierznikiewicz Patrycja KJ Polonez Damnica
1998 (MJ.)
O022248
46. Klages Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O037489
47. Klawitter Wiktoria Brak
2002 (J.)
brak
48. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
49. Kokowska Katarzyna KJ KOKO Brzeźniki
S
O001603
50. Koroblewska Katarzyna SKJ Baskil Rzeczna
1998 (MJ.)
O024689
51. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
52. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (J.)
O038495
53. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (MJ.)
O042669
54. Kozak Malwina bpk
2005 (JM.)
O050331
55. Kozikowska Zuzanna Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049900
56. Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O035523
57. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
58. Kozłowski Radosław Klub Jeździecki Pegaz Reda
2002 (J.)
Brak
59. Kubach Małgorzata Stajnia W Siodle Banino
2006 (JM.)
Brak
60. Kucharska Marta Bez przynależności klubowej
2003 (J.)
Brak
61. Kuźmicz Krystyna brak
2006 (JM.)
brak
62. Kwasek Martyna Stajnia u Rychertów
2006 (JM.)
O050827
63. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
64. Ledzion Marta Sopocki Klub Jeździecki
S
O007513
65. Ledzion Marta Sopocki klub jezdziecki
S
Brak
66. Leśniewska Anna KJ Black Horse Team
S
WO044187
67. Lewandowski Aleksander Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O041776
68. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
69. Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O005279
70. Lost Dorota Pomorska Liga Jeździecka
S
O024663
71. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
72. Łosińska Zofia Rancho Banderoza
2002 (J.)
brak
73. Majewska Justyna Klub Jeździecki ARPAV
S
O015043
74. Malko Maria Klub Jeździecki Arpav
S
O009642
75. Maszner Nikola JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O046128
76. Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (JM.)
O046661
77. Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
78. Mazur Agata SKJ Sopot
S
brak
79. Michalec Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2018 (Mł.)
O040934
80. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
81. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
82. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
83. Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
2000 (MJ.)
O030561
84. Mular Laura Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
Brak
85. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
86. Nełka Marcin PLJ
S
O005374
87. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
88. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
nie pamiętam
89. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
90. Ośmiałowska Wiktoria BPK
2008 (Mł.)
Brak
91. Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
none
92. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O034991
93. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
94. Pakur Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2009 (Mł.)
O049348
95. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
96. Pęczek Maja Bpk
2018 (Mł.)
B
97. Pellowska Paulina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
98. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
99. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
100. Pilska Maja Brak
2004 (JM.)
Brak
101. Plata Emilia Brak Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
102. Półtorak Maria Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2005 (JM.)
none
103. Przytarska Julia Brak
2001 (J.)
Brak
104. Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2005 (JM.)
brak
105. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
106. Reszuta Dominika KJ La Scalla
1999 (MJ.)
O023149
107. Reszuta Maura KJ La Scalla
S
O023148
108. Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O050247
109. Rogalewska Martyna bpk
2005 (JM.)
brak
110. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
111. Romowicz Antonia bpk
2010 (Mł.)
brak
112. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (J.)
O042667
113. Rybarczyk Paulina BPK
S
O009731
114. Rychlik Grzegorz Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O025902
115. Rychlik Sylwia Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2000 (MJ.)
O025903
116. Rychłowska Daria OSK Lipce
2004 (JM.)
brak
117. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
118. Sabiniarz Karolina Sopocki Klub Jeździecki
2018 (Mł.)
Brak
119. Ślusarczyk Paulina Jeździecki Klub Sportowy ewro
2001 (J.)
O039824
120. Słoczyńska Karolina bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
brak
121. Sochacka Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
brak
122. Spitulska Aniela KJ AS Dream
2006 (JM.)
O050830
123. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039182
10179301
124. Sulewska Marta KJ Black horse team
S
brak
125. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
2006 (JM.)
O035615
126. Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O034983
127. Szukalska Maja bpk
2008 (Mł.)
brak
128. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O036686
129. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
130. Ustjak Nicoll Pomorska Liga Jeździecka
S
O041504
131. Walukiewicz Helena Brak
2003 (J.)
Brak
132. Wańka Ilona Bez przynależności klubowej
S
brak
133. Wasiołek Daria Sopocki Klub Jeżdziecki
S
O001990
134. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O048954
135. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
136. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
137. Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
Brak
138. Wisłocka Julia Brak
2003 (J.)
Brak
139. Wodzyńska Olga KJ Cavalier
2003 (J.)
O047107
140. Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O038237
141. Wojtkiewicz Zofia Bpk
2004 (JM.)
Brak
142. Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (MJ.)
O025505
143. Zambrzycka Julia SKJ
2004 (JM.)
O043454
144. Zduńczyk Sara KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2000 (MJ.)
O028652
145. Zdziebłowska Marta Bez przynależności klubowej
S
Brak
146. Zwiefka Natalia bpk
S
O006783
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

136

AKROPOL SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: kulester
M: xx
O: malgorzata garus
B: ostrowska
brak xx
2.

40

ALL NIGHT SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Nightcarry
M: Aida HL
O: .
B: .
K021361 105OG30
3.

123

AMARETTO INNA GER 2007 Wałach kasztanowata F: Asti Frizzante /
M: Golden Girl / Landadel
O: Marcin Orłowski
B:
K021806 DE481819081307
4.

93

ANAWA SP POL 2011 Wałach siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Anais / Aloube Z
O: Stanisław Kapinos
B: SK nad Wigrami
K018541 616009510353211
5.

58

ARAM - AS SP POL 2011 Wałach gniada F: Matam
M: Atena
O: Dorota Szeferska Arquier
B: Magdalena Rebell
K018604 616009600202711
6.

153

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K019771 616009530021811
7.

24

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: Monika Zielińska
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K018476 12406
8.

172

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Stanisław Malek
B: SK Racot
K018792 616007610061110 105EZ01
9.

178

ASHLEY S OLD GER 2003 Klacz kasztanowata F: Askari / Acord II
M: Pasadenia / Sadenio
O: Daniel Wróblewski
B:
K008432 DE418180181703
10.

141

BAJADERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada F: -
M: -
O: Małasiewicz Andrzej
B: -
Brak
11.

125

BAJER SP POL 2007 Wałach kara/167 cm F: Rabiates Turbud Z
M: Baśka-Łobzanka
O: Milena Chorążewska
B: Milena Chorążewska
K026809 POL009610183707
12.

126

BAJER SP POL 2007 Wałach kara/165 F: Rabiates Turbud Z
M: NN
O: Milena Chorążewska
B: Brak
Brak Brak
13.

112

BENITOL SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/169 F: Harwest
M: Benita
O: Marek Lesner
B: Brak
K017555 POL009670002999
14.

143

BIANKA SP POL 2006 Klacz gniada/165 F: Roland
M: Banisza
O: Aleksandra Furgo
B: Zawiślok Urszula
Brak POL 009 54 00284 06
15.

167

BIJOU QUEEN WESTF DEU 2012 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou du Rouet
M: Goldora / Drossan
O: Piotr Szczurowski
B: Marek Romanowski
K022945
16.

179

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
O: Mariusz Ciegert
B: -
K021809
17.

189

BOSANOWA B Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz skarogniada/160 F: Pas
M: Bora
O: Olga Kowiel
B: Brak
Brak 616009530340709
18.

169

BRANDO GRAND SP POL 2008 Wałach siwa F: Grand De La Cour / Graf Grannus
M: Bandola / Arszenik
O: Malgorzata Reszuta
B: Zygmunt Jendrzejczyk
K015450 POL007520171108
19.

198

BUBLE BOY ISH IRL 2007 G bay F: Dromllowan Rolex from Exas
M: Idol Fok'D Peg
O: Jonas Chaleckas
B:
104CK93
20.

147

CAMPINO 1 POL 2012 Wałach gniada F: Chico's Boy
M: Dazzling Delight
O: -
B: -
K024277
21.

197

CARDHU OS POL 2010 Klacz kara/. F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
O: Artur Biegalski
B: Gestüt Lewitz
K017099 DE418184084910 DE418184084910
22.

20

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
O: Patrycja Kierznikiewicz
B: Agro-Mazury
K014311 616009530276006
23.

160

CARMEN S Niem. Sport. GER 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Luna Llena / Landprinz I
O: Edmund Lazarewicz
B:
K020255 DE456570217309
24.

194

CASINO Oldenburska DEU 2010 Wałach ciemnogniada F: Canoso
M: Lolypop
O: Magda Cybulska
B: Brak
K022450 DE433331777410
25.

152

CASPELLO HOL POL 2014 Ogier gniada F: Cascadello I / Casall
M: Parole I / Painter's Row
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K025346 DE421000400314
26.

142

CASSI HAN POL 2013 Klacz gniada/166 F: Cascadello I
M: Warena
O: Natalia Klebba
B: Marek Lesner
Brak Brak
27.

151

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019774 DE421000213711
28.

87

CENNA Kuc Walijski POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
O: Klaudia Olejniczak
B: Jarosław Bartkowiak
Brak Brak
29.

183

CHAJANO SP POL 2013 Ogier gniada/170 F: Quintero
M: Chajanna
O: Dariusz Słupczynski
B: Gestut lewitz
Brak De418185022813
30.

95

CHILLANDO BLUE SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Rasch ex Rekrut
M: Carmen
O: Izabela Kawała
B: Jacek Pruszkowski
K026258
31.

49

COLLARIO OLD GER 2013 Wałach gniada/178 F: Collado/Cassini I
M: Osaria/Argentinus
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
K024279 DE433330254713
32.

158

CON CANTONIUS ZL Niemiecki Koń Sportowy GER 2010 Wałach siwa F: Cancoon
M: Chantal HL
O: Daria Wasiołek
B: Zuchtgemeinschaft Linnenbrink GbR
K020569
33.

139

CONAN 1 SP POL 2011 Wałach siwa F: CALIRO
M: CASANDRA
O: Agnieszka Racka
B: Szymański
K023083
34.

110

CONAN I SP POL 2011 Wałach siwa F: Caliro
M: Casandra/ Coriolan
O: Agnieszka Racka
B: Leszek Szymański
K023083
35.

94

CONTESSA 183 OLD DEU 2007 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Argentina / Pirus Z
O: Bartłomiej Lewandowski
B: Ralf Blanke
K017806 DE433330339107 103YV69
36.

170

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: CACHAS
M: RAVENNA
O: ADAM NICPON
B: MAŁGORZATA SIERGIEJ
K023540 DE 421000693111
37.

88

CYRANO KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:129 F: Psik
M: Czarna
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K018754 999530272004
38.

146

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Elżbieta Wieczorek
B: SK Nowielice
K020990 616009640007812
39.

138

CZAR SP POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: nn
M: nn
O: Krzysztof Zaręba
B: nn
brak brak
40.

56

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman /
M: Dongai / Fourth Of June
O: Katarzyna Loose-Kulinkowska
B: Marianna i Stanisław Wiśniewscy
K020105 POL070000004984
41.

6

DEMON Mały Koń POL 2004 Wałach gniada/mk:158 F: NN
M: NN
O: XX
B: XX
Brak POL013530101604
42.

34

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B:
K024200
43.

106

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Kaszubowska
B:
K024258
44.

180

DOLCE VENTO SP POL 2010 Wałach gniada F: NIGHT CARRY
M: DOLCE VITA
O: Filip Falkiewicz
B: Wilska Paulina
K019420
45.

188

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
brak
46.

154

DOLMEN Małopolska POL 2014 Wałach gniada/170 F: HUZAR
M: DOLINA
O: Agnieszka Eliks
B: Stadnina koni Walewice
brak
47.

132

DOMISIA NN POL 2011 Klacz siwa/156 F: NN
M: NN
O: Dariusz Rychert
B: NN
brak 616999530280911
48.

163

DON VITO SP POL 2013 Wałach gniada F: Vitalis / Imequyl
M: Dalia Z / Duch Capitol
O: D. Miśkiewicz
B: D. Miśkiewicz
K023883 616009530092613
49.

78

DONNA STAR SP POL 2012 Klacz gniada F: Lord Star
M: Darola
O: Irena Matysiak
B: Piotr Okoń
Brak
50.

107

DRACENA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/169 F: Mariot
M: Durette Z
O: Leszek Klawitter
B: Roman Barlik
brak
51.

90

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154 616009520122212
52.

53

DRZEWIEC Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Corde Star
M: Dąbianka
O: Marcin Dubieniecki
B: Marek Romanowski
K016398
53.

109

DUKAT WLKP POL 2008 Wałach kara/170 F: Rumianek
M: Dynastia
O: Piotr Kukawka
B: Polska
K015187 616007660765808
54.

48

EGON Małopolska POL 2006 Wałach siwa/168 F: Krym
M: Elmadina
O: Katarzyna Sroka
B: Marek Kołcon
K011853 POL006580095806
55.

23

ENZO KWPN NLD 2009 Wałach kara/167 F: Diarado
M: Sefine
O: Małgorzata Tejchman
B: Hubert Kierznowski
K016512
56.

38

EQUEENPASSION LEMON TREE Kuc Walijski POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Lemonshill Red Kite /
M: Millcroft Lyra / Cwrtyc A Dno Caradog
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B:
K020554 826046010092742
57.

45

ERA Polski Koń Szlachetny POL 2013 Klacz gniada F: Zahros R
M: Eligranta
O: Tatiana Gawęda
B: Goszczyński Bartosz
K024597 616009610202713
58.

5

EUVILLE UNIQUE Oldenburg POL 2011 Wałach siwa F: H-Ekwador
M: Liberta
O: Agata Mazur
B: Ewa Prus
brak
59.

150

F-CLARISSA Holsztyńska POL 2013 Klacz kasztanowata F: Catoki
M: Zabou I
O: Krzysztof Zieliński
B: Niemcy
K025344
60.

74

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
K024409 009520029707
61.

122

FIGA YY LTU 2013 Klacz kasztanowata/170 F: X
M: X
O: M Orlowski
B: X
Brak Xxxx
62.

157

FIGARO NN POL 2008 Wałach bułana/kuc:146 F: NN
M: NN
O: Klementyna Kamińska
B: Brak
K018250 616999530347008
63.

57

FINITO SP POL 2001 Wałach gniada F: Desant
M: Fatima
O: Iwona Marek
B: Stajnia REMA
brak
64.

44

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
O: Sylwia Rychlik
B: Henryk Święcicki
K019539 POL007610179708
65.

165

FORTUNA Wielkopolska POL 2004 Mare seal brown/167 F: Gluckspilz
M: Falanga
O: Michał Ostrowski
B: Święcicki Henryk
none 10562
66.

71

FRUGO Wielkopolsk POL 2012 Wałach siwa/166 F: Boss
M: Finezja
O: Bartosz Ślusarczyk
B: Włodarczyk Bogdan
K020692
67.

59

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
O: D. Bednarska
B: E. Nikołajuk
K019802 616 009 51 03936 11
68.

115

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KORDULASIŃSKI ANDRZEJ
K020548 616013661480610
69.

184

GABURA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Burgund /Juriste
M: Gawona /Garantie
O: Piotr Dębowski
B: Marek Romanowski
K021514 616009600215411
70.

103

GAJA Małopolska POL 2010 Klacz siwa/170 cm F: NN
M: NN
O: Małgorzata Marcinkowska
B: nieznany
brak
71.

159

GAJA Małopolska POL 2010 Klacz siwa/nzn F: nzn
M: nzn
O: nzn
B: nzn
brak brak
72.

99

GAMON Westfalska POL 18.03.2012 Wałach gniada/175cm F: Dionizos
M: Gama
O: Marta Sulewska
B: Marek Romanowski
brak DE 441411456712
73.

105

GENESIS KG SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Codec /
M: Glueckchen K / Metternich
O: Marta Orłowska
B: Grzegorz Komin
K021952 616009610175909
74.

81

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/168 F: Corleolord L
M: Gibara
O: Anna Rozkosz
B: Stadnina Koni Rzeczna
K026420 616 009 60 01192 14
75.

149

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K024573 616007520050612
76.

201

GROM SP POL 1996 Wałach ciemnogniada F: .
M: /
O: .
B: .
brak
77.

82

H.KARONA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/170 F: Christ
M: K-Rubine
O: Marek Lesner
B: Niemcy
Brak Brak
78.

4

HAPPY NIGHT SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Happy Star / Louis
O: Robert Lewandowski
B: SK Nowielice
K025553 616009530081810
79.

39

HEBANA SP POL 2010 Klacz kara F: Mors
M: Hrabina
O: Anna Leśniewska
B: Henryk Muchowski
K022612
80.

37

HENDIA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/167 F: Cento Sohn
M: Hano I
O: Wojciech Januszewski
B: SK Nowielice
K025167 616009640053911
81.

144

HEYA SP POL 2014 Klacz gniada F: Salamon /
M: Henrietta / Turbud Quirinus
O: Maria Malko
B: SK Nowielice
K025578 616009640019214
82.

192

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
O: dariusz reszuta
B: holandia
K020857
83.

135

HORATA Angloarab POL 2012 Klacz siwa/170 F: Huzar
M: Horka
O: Małgorzata Garus
B: SK Walewice
K022130 616006590203012
84.

91

HOT SCHERRY LADY SP POL 2014 Klacz gniada F: Chery Cordial
M: Hurysa
O: Katarzyna Jackiewicz - Wójcik
B: Katarzyna Jackiewicz - Wójcik
K024632 616009530075014
85.

28

HURAGAN SP POL 2011 Wałach siwa/mk: F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak
86.

134

ICARA KWPN POL 2013 Wałach gniada/171 F: STARPOWER PO CORRADO I
M: WHOOPY PO STAKKATO
O: DANIEL REIMANN
B: WOJCIECH FABIŃSKI
BRAK 528003201302126
87.

127

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
O: Magdalena Wilkowska
B: Siwek Roman
O POL 009640029608
88.

35

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
O: Jolanta Koczurowska
B:
K016211 103MX80
89.

92

IT'S A BIG BOY SP POL 2014 Wałach kara F: Black Jack
M: Isabell
O: Katarzyna Jackiewicz-Wójcik
B: Roman Jackiewicz
brak
90.

161

IVAR VDL KWPN POL 2013 Wałach gniada/165 F: Tinka’s Boy
M: Tolivia VDL/ Corrado I
O: Amelia Depta
B: -
K026315
91.

50

JACOOP Polski Koń Szlachetny Półkwi POL 2003 Wałach siwa/176 F: Cooper
M: Jasmina
O: Wiola Waśkiewicz
B: Andrzej Herrmann
brak 009600119003
92.

10

JASKIER Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Elaborat
M: Jutrzenka
O: Justyna Majewska
B: Andrzej Staniewicz
K018030 POL007530032505
93.

176

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
O: Bartłomiej Lewandowski
B: VERBELEN BVBA
K025776 056002W00290674 104SV21
94.

133

JESI SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Winston
M: Jacuzetta
O: Andrzej Kozikowski
B: Brak
K021207 616009530163410
95.

102

JOWISZ Kuc Wal POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: Strayers Samson / Wester Aikemas Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Amelia Szczupakowska
B: Zdzisław Śniegucki
K011731 POL013670007906
96.

11

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
O: D. Bednarska
B: M. Dziąg
K016358 POL013670078008
97.

148

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jedrzejewski
K021672 616009520054311
98.

43

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Aroland PG
M: Kolumbia
O: Tatiana Gawęda
B: x
K016670
99.

18

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis / Cantanis
M: Kanada / Maram
O: Marcin Gerke
B: Krzysztof Jędrzejewski
K018912 POL009520053506
100.

83

KAMPIOEN FW KWPN NED 2015 Wałach gniada/163 F: Baloubama
M: Bonique Trichta FW
O: Natalia Kukowska
B: Holandia
Brak Brak
101.

62

KARBON Oldenburger POL 2002 Ogier kara/166 F: Landor S
M: Barina
O: Krzysztof Babiarz
B: Wolff, Guenter
Brak DE 433330699802
102.

130

KARINA Typ Prymitywny POL 2004 Klacz skarogniada/kuc:142 F: NN
M: NN
O: Dariusz Rychert
B: NN
Brak POL999530464004
103.

97

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
104.

85

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K024146
105.

100

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
106.

72

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
107.

199

LA CASA sp POL 2009 M bay F: Clinton / Corrado I
M: La Paloma / Palegro
O:
B:
K013986
108.

120

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
109.

80

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada F: SOLARIS
M: Lunia
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
brak
110.

187

LILA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada/160 F: Lubań
M: Lilka
O: Gosia Marcinkowska
B: Romanowski
Brak
111.

140

LIMERYK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/- F: Maik
M: -
O: Andrzej Małasiewicz
B: -
Brak
112.

116

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc: F: nn
M: Lilly
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Alicja Kalinka-Kozłowska
brak 616 999 53 02422 14
113.

156

ŁOTYSZ Kuc Feliński POL 2013 Wałach izabelowata/kuc:146 F: Harbin
M: Łezka
O: Klementyna Kamińska
B: brak
brak brak
114.

73

MAGNUS Trakeńska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ajbek
M: Malwa
O: Maria Karlsson
B: Marek Przeczewski
K015263 POL732010019406
115.

104

MARCO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Marsala
O: Marcin Orłowski
B: SK Racot
K013961
116.

181

MELODIA KUC POL 2011 Klacz gniada F: Harnmoor's Davey / Eyarth Harlequin
M: Mżawka
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
K020505 616013530059811
117.

186

MIGOTKA BRAK POL 2004 Klacz dereszowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
O: Łukasz Lesner
B: Brak
Brak Xxxx
118.

128

MISZA KUC POL 2008 Wałach gniada/125 F: N
M: N
O: B
B: B
B POL
119.

114

MONTOJA SP POL 2014 Klacz gniada/157 F: Literat
M: Montana
O: Agnieszka Eliks
B: Gardyjas Ryszard
Brak Brak
120.

75

MOONCANTA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cantanis
M: Moonlight
O: Nicoll Ustjak
B: Stasiuk Robert
K012718
121.

9

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
O: Wiktoria Narloch
B: SK Rzeczna
K025853 616009600117814
122.

121

MY NAME IS NOBODY Z POL 2009 Wałach siwa/168 F: Xx
M: Xx
O: M Orlowski
B: Xx
Nwm Xx
123.

108

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: MARKIES V
M: NIRWANA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: STADO OGIERÓW STAROGARD GDAŃSKI
K024599 616009600175011
124.

86

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:126 F: NN
M: NN
O: Janusz Pelowski
B: NN
K026291
125.

200

NAGATO SP POL 2007 Wałach inna F: Karbon
M: Nauma
O: Katarzyna Wasilewska
B: SK Rzeczna
K022014 12736
126.

31

NAOMI II C SP POL 2013 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
O: M. Orłowski
B: M. Ćwik
K024898 616009520026612
127.

55

NARKOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach inna F: Grikos
M: Narusa
O: Julia Mattsson
B: Marek Lesner
K014324 616009530019705
128.

166

NELSON Kuc Walijski POL 2015 Wałach kasztanowata/kuc:139 F: Król Karo
M: N’Lusi/ Tijd Vlijt’s Victor
O: Agnieszka Racka
B: -
brak
129.

117

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: ANNA KARCZMARCZUK
K024742 616013640055613
130.

145

NIVA Wielkopolska POL 2014 Klacz kasztanowata F: Noe d'Isle
M: Nebraska
O: Natalia Zwiefka
B: Staniewicz Andrzej
brak
131.

101

OBERON Traken POL 2002 Wałach ciemnogniada/165 F: Trawers
M: Odyseja
O: Gosia Marcinkowska
B: Romanowski
Brak
132.

96

ODESKIJ DI Trakeńska POL 2006 Wałach kasztanowata/170 F: Dinar
M: Oportiun
O: Lech Słoczyński
B: Piotr Szmytkowski
brak POL 732010013406
133.

98

ORA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Sorbie Tower
M: Oaza
O: Wojciech Motyl
B: SK Nowielice
K021538
134.

137

ORDON SP POL 2002 Wałach gniada/165 F: Quirinus
M: Oriola
O: Malgorzata Sabiniarz
B: Sławomir Polikowski
Brak
135.

193

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
O: dariusz reszuta
B: wilski zbigniew
K015455
136.

129

PL NEMO Kuc Walijski POL 2004 Ogier siwa/kuc:127 F: Baroko
M: Polle Gru Naomy
O: Magdalena Wilkowska
B: Magdalena Kiełbasińska
B POL 013611015204
137.

182

PRETTY WOMAN SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Night Carry
M: Princess P
O: Maja Falkiewicz
B: Jzabela Bartoszewicz
K024991
138.

162

QUINANKA LAZAR OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Quinto De B / Quinar Z
M: Granada / Graf Grannus
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K025194 DE433330956713
139.

173

RAPSODIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Dżahil /
M: Rani /
O: Adam Nicpon
B: Ewa Husarska
K020634
140.

168

ROYAL CASSIN WLKP. POL 2010 Wałach gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rafa / Izyr
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: -
K017484
141.

171

SAAD VAN DE SCHIMMELSTAL NRPS NED 2011 Wałach siwa/170 F: STARTREK
M: NIGHTINGALE
O: STANISŁAW MALEK
B: J.A.van Hout
brak brak
142.

76

SARDYNIA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Chacco Fly
M: Santina
O: Adam Szopa
B: SK Nowielice
K024115 616 009 64 00047 13
143.

124

SCADA Oldenburska GER 2011 Klacz gniada/160 F: Cadensky
M: Silvios Linda
O: Martyna Sochacka
B: Sergiej
brak
144.

118

SCHOCO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/159 F: Almanzor L
M: Sydney
O: Katarzyna Falkiewicz
B: Wąsiakowska Katarzyna
K026224
145.

155

SEKUNDO J SP POL 2010 Wałach gniada F: Karbon
M: Serwantka
O: Karolina Klages
B: BLG Consulting
K022085 616009600306210
146.

41

SERWUS WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Helanis
M: A
O: Magdalena Nosewicz-Pazik
B: A
K016286
147.

51

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
148.

61

SINGULORD SAPHIR HOL GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Toskania / Acord II
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Schroeter Guido
K011133 DE421000203607
149.

46

SOFIA SP POL 2011 Klacz gniada/175 F: Sir Neel / Darco
M: Simone / Corland
O: Grzegorz Rychlik
B: Antoni Dahlke
K020954 616009610164911
150.

69

TIGRA FOREST KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Figaro
M: Titania
O: Marzena Chociej
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
151.

3

TINKA’S BOY L Westfalska POL 2009 Wałach kara/185 F: Ulisses
M: Tina/Tin Rocco
O: Marek Lewandowski
B: Marek Lewandowski
K021588
152.

42

UDINE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bolshoi
M: Ulinela
O: Sylwia Rychlik
B: Antoni Dahlke
brak 616009610161913
153.

68

VALENTINA HAN POL 2012 Klacz gniada/170 F: Van Helsing
M: Galathea
O: Barbara Padalak
B: DE
K025150 DE431316510912
154.

131

VALONIA Pełna Krew Angielska POL 2005 Klacz gniada F: Stato King
M: Valeria
O: Dariusz Rychert
B: A. Derengowska
brak
155.

164

VELVET LAZAR OLD POL 2013 Klacz gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Angela De La Cruz / Numero Uno
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K025188 DE433331727513
156.

52

VENTO Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach siwa/168 F: Lion's Call
M: Valea / Stato King
O: J.Erbel
B: Aleksandra Żyłkowska
K020594
157.

47

VIPER Kuc Islandzki POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Vallerie
O: Lena Gabriel
B: Janiszewski Karol
K013076
158.

33

WALIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Walonia
O: Michał Mular
B: Justyna Bogusz
616009530282209
159.

66

WANILLIA SP POL 2009 Klacz gniada/162 F: La Volter
M: Waaika
O: Alicja Iglikowska
B: Alicja Iglikowska
brak 100072
160.

185

WERBUNEK Wielkopolska POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Kaliniec
M: Wesoła
O: Katarzyna Koroblewska
B: SK Rzeczna
K015710
161.

84

WEZUWIUSZ Mały Koń POL 2004 Wałach gniada/mk:155 cm F: Psik
M: Werona
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
brak POL013530271904
162.

111

WHITE QUEEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Hetman
M: Wiklana
O: -
B: Ewelina Nastuniak
K018633
163.

190

WICHER NN POL NN Wałach srokata/165 F: NN
M: NN
O: Olga Kowiel
B: Brak
Brak POL 999611525104
164.

79

WINTER LAKE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: HBC Lake Bid
M: Witara
O: Sara Zduńczyk
B: Mariusz Grabowski
K019448
165.

191

WIRGINIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: CON CALMA
M: WITARA
O: ARKADIUSZ WOJTAL
B: GRABOWSKI MARIUSZ
BRAK 616009640047112
166.

77

WIWIANA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/162 F: Salamon
M: Witara
O: Marek Lesner
B: Mariusz Grabowski
Brak POL 616009640044515
167.

54

WOJ Hucuł POL brak Wałach gniada/kuc: F: brak
M: brak
O: szkoła Jazdy Konnej oświata-lingwista
B: brak
brak
168.

89

WONDERFUL SON OF PSIK Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Psik
M: Wndalia
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
brak
169.

60

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
170.

195

ZAGORKA DURANTE KWPN GER 2008 Klacz gniada F: Canturano
M: Pescara
O: Jacek Zagor
B: -
K022070
171.

70

ZAGORKA DURANTE KWPN POL 2008 Klacz gniada/170 F: Canturano
M: Pescara
O: Lidia Wodzyńska
B: NN
K022070 K022070
172.

174

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
173.

175

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K022161 616009610131111
174.

36

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
Rider Club
Competition
Prize
Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
200
SUM:
200.00
Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
150
SUM:
150.00
Chorążewska Milena Klub Jeździecki Pegaz Reda
60
30
SUM:
90.00
Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
20
SUM:
20.00
Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
150
SUM:
150.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
30
100
250
500
300
SUM:
1180.00
Januszewska Dominika Sopocki Klub Jeździecki
80
SUM:
80.00
Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
70
90
20
SUM:
180.00
Joppek Marcin Sopocki Klub Jeździecki
50
90
SUM:
140.00
Kokowska Katarzyna KJ KOKO Brzeźniki
100
SUM:
100.00
Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
60
30
SUM:
90.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
90
SUM:
90.00
Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
70
SUM:
70.00
Lewandowski Aleksander Klub Jeździecki Arpav
100
200
SUM:
300.00
Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
200
150
SUM:
350.00
Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
40
20
SUM:
60.00
Milewska Julia Sopocki KJ
80
250
250
SUM:
580.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
200
500
20
SUM:
720.00
Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
50
40
SUM:
90.00
Orłowska Marta Sopocki KJ
250
200
SUM:
450.00
Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
80
SUM:
80.00
Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
20
SUM:
20.00
Reszuta Dominika KJ La Scalla
300
350
SUM:
650.00
Reszuta Maura KJ La Scalla
80
SUM:
80.00
Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
150
SUM:
150.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
40
80
100
150
SUM:
370.00
Rybarczyk Paulina BPK
400
SUM:
400.00
Ślusarczyk Paulina Jeździecki Klub Sportowy ewro
70
70
SUM:
140.00
Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
90
SUM:
90.00
Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
30
60
SUM:
90.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
50
200
SUM:
250.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
30
150
60
200
40
30
20
SUM:
530.00
Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
40
100
SUM:
140.00
Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
100
SUM:
100.00
Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arquier Sylvain Jakub
Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2019-01-26
21
2019-01-26
38
2019-01-27
1
200
2019-01-27
28
Babiarz Aleksandra
LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
KARBON (62)
2019-01-26
1
2019-01-26
29
2019-01-27
17
Biegalska Iga
Sopocki Klub Jeździecki
CARDHU (197)
2019-01-27
5
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (90)
2019-01-26
37
2019-01-26
17
2019-01-27
3
150
2019-01-27
21
Borawska Paulina
brak klubu
GAJA (159)
2019-01-27
14
2019-01-27
Caravelli Alessia
Brak
WICHER (190)
2019-01-27
22
Chorążewska Milena
Pegaz Reda
BAJER (125)
2019-01-26
1
2019-01-26
2019-01-27
8
2019-01-27
Chorążewska Milena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
BAJER (126)
2019-01-26
2019-01-26
6
60
2019-01-27
2019-01-27
10
30
Ciegert Martyna
Jeździecki Klub Sportowy Ewro
BISZKOPT (179)
2019-01-26
44
2019-01-26
24
2019-01-27
30
2019-01-27
13
Czech Natalia
Brak
2019-01-26
1
2019-01-26
1
2019-01-27
11
2019-01-27
Dubieniecka Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
2019-01-26
1
2019-01-26
22
2019-01-27
4
2019-01-27
14
Ekowska Daria
Bez przynależności klubowej
LILA (187)
2019-01-27
2019-01-27
Eliks Agnieszka
Klub jezdziecki Arpav
MONTOJA (114)
2019-01-27
17
2019-01-27
2019-01-26
2019-01-26
Erbel Julia
KJ Black Horse Team
VENTO (52)
2019-01-26
1
2019-01-26
26
2019-01-27
22
2019-01-27
43
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
2019-01-26
20
2019-01-26
4
2019-01-26
32
2019-01-26
47
Falkiewicz Katarzyna
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2019-01-26
46
2019-01-26
17
Falkiewicz Katarzyna
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
SCHOCO (118)
2019-01-26
41
2019-01-26
2019-01-27
12
20
2019-01-27
Falkiewicz Lena
Otomiński KJ Tabun
MELODIA (181)
2019-01-26
1
2019-01-26
1
2019-01-27
6
2019-01-27
Figurska Weronika
Brak
DEMON (6)
2019-01-26
29
2019-01-26
32
2019-01-27
21
2019-01-27
27
Filipczak Robert
Stajnia W Siodle Banino
LIMERYK (140)
2019-01-26
2019-01-26
36
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
GABURA (184)
2019-01-26
2
150
2019-01-26
Gabriel Lena
VitaSport brachlewo
VIPER (47)
2019-01-26
1
2019-01-26
1
2019-01-27
2019-01-27
2
Gawęda Julianna
VITASPORT BRACHLEWO
KAMAEL (43)
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-27
2019-01-27
ERA (45)
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-27
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
2019-01-27
2019-01-27
DUKAT (109)
2019-01-27
2019-01-27
Górska Anna
KJ Black Horse Team
2019-01-26
35
2019-01-26
2019-01-27
14
2019-01-27
17
Goszczyński Jurand
KJ Pegaz Reda
2019-01-26
42
2019-01-26
29
2019-01-27
32
2019-01-27
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
2019-01-26
36
2019-01-26
2019-01-27
9
30
2019-01-27
16
ARNAT (172)
2019-01-26
4
100
2019-01-26
23
2019-01-27
27
2019-01-27
9
2019-01-26
2
250
2019-01-26
9
2019-01-27
8
2019-01-27
1
500
ZETINA (175)
2019-01-26
8
2019-01-27
8
2019-01-26
10
2019-01-27
1
300
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-27
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-27
2019-01-27
Janiszewska Wiktoria
Brak
MIGOTKA (186)
2019-01-27
1
2019-01-27
8
Jankowska Dominika
Brak
HURAGAN (28)
2019-01-26
Januszewska Dominika
Sopocki Klub Jeździecki
HENDIA (37)
2019-01-26
4
80
2019-01-26
2019-01-27
2019-01-27
Jarecki Jakub
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2019-01-26
7
70
2019-01-26
6
90
2019-01-27
17
2019-01-27
14
2019-01-26
18
2019-01-26
33
2019-01-27
13
2019-01-27
FIGA (122)
2019-01-26
19
2019-01-26
26
2019-01-27
31
2019-01-27
24
AMARETTO (123)
2019-01-26
11
20
2019-01-26
2019-01-27
21
2019-01-27
Jarząbkiewicz Julia
Sopocki KJ
IVAR VDL (161)
2019-01-26
15
2019-01-26
2019-01-27
20
2019-01-27
39
Jarzembek Pola
Stajnia W Siodle Banino
LIMERYK (140)
2019-01-26
1
2019-01-26
1
Jażdżewska Martyna
Stajnia W Siodle Banino
BAJADERA (141)
2019-01-26
1
2019-01-26
1
Jeszka Aleksandra
Stajnia u Rychertów
VALONIA (131)
2019-01-27
8
2019-01-27
24
2019-01-27
DOMISIA (132)
2019-01-27
4
2019-01-27
23
2019-01-27
Joppek Marcin
Sopocki Klub Jeździecki
SID (51)
2019-01-26
23
2019-01-26
30
2019-01-27
7
50
2019-01-27
5
90
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LASSINI N (120)
2019-01-26
2019-01-26
Kamińska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
FIGARO (157)
2019-01-26
14
2019-01-26
1
2019-01-27
14
2019-01-27
24
Kamińska Zofia
brak
ŁOTYSZ (156)
2019-01-26
18
2019-01-26
15
2019-01-27
7
Karlsson Julia
Sopocki Klub Jeździecki
MAGNUS (73)
2019-01-26
35
2019-01-26
Karpiusz Julia
bpk
G-SHOCK (59)
2019-01-27
18
2019-01-26
1
Kaszubowska Oliwia
Sopocki Klub Jeździecki
DEPUTY 8 (106)
2019-01-26
14
2019-01-27
34
2019-01-26
27
2019-01-27
19
Kawała Sandra
Pomorska Liga Jeździecka
2019-01-27
40
2019-01-27
Kierznikiewicz Patrycja
KJ Polonez Damnica
2019-01-26
Klages Karolina
Klub Jeździecki Arpav
SEKUNDO J (155)
2019-01-26
38
2019-01-26
39
2019-01-27
2019-01-27
44
Klawitter Wiktoria
Brak
DRACENA (107)
2019-01-26
1
2019-01-26
1
2019-01-27
28
2019-01-27
2019-01-26
1
Klebba Natalia
KJ Arpav
CASSI (142)
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-27
31
2019-01-27
Kokowska Katarzyna
KJ KOKO Brzeźniki
BUBLE BOY (198)
2019-01-27
3
2019-01-27
30
2019-01-27
LA CASA (199)
2019-01-27
2019-01-27
NAGATO (200)
2019-01-27
3
100
2019-01-27
GROM (201)
2019-01-27
25
2019-01-27
Koroblewska Katarzyna
SKJ Baskil Rzeczna
WERBUNEK (185)
2019-01-26
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
2019-01-26
16
2019-01-27
32
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
WOODY (60)
2019-01-26
8
60
2019-01-26
32
2019-01-27
24
2019-01-27
23
2019-01-26
12
30
2019-01-26
11
2019-01-27
10
2019-01-27
3
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (36)
2019-01-26
13
2019-01-26
30
2019-01-27
21
2019-01-27
18
Kozak Malwina
bpk
KAKTUS (11)
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-26
1
2019-01-27
1
2019-01-27
4
2019-01-27
12
Kozikowska Zuzanna
Klub Jeździecki Pegaz Reda
JESI (133)
2019-01-26
40
2019-01-26
45
2019-01-27
34
2019-01-27
27
Kozłowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
NABAB (108)
2019-01-26
27
2019-01-26
14
2019-01-27
22
2019-01-27
6
90
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
2019-01-26
25
2019-01-26
15
2019-01-27
7
70
2019-01-27
23
Kozłowski Radosław
Klub Jeździecki Pegaz Reda
BENITOL (112)
2019-01-26
19
2019-01-26
24
2019-01-27
1
2019-01-27
17
Kubach Małgorzata
Stajnia W Siodle Banino
BAJADERA (141)
2019-01-26
19
2019-01-26
Kucharska Marta
Bez przynależności klubowej
CONAN I (110)
2019-01-27
13
2019-01-27
NELSON (166)
2019-01-26
2019-01-26
Kuźmicz Krystyna
brak
G'MEDYK (115)
2019-01-26
1
2019-01-26
15
2019-01-27
5
2019-01-27
Kwasek Martyna
Stajnia u Rychertów
KARINA (130)
2019-01-27
20
2019-01-27
2019-01-27
6
Kwintkiewicz Pola
bpk
G-SHOCK (59)
2019-01-27
12
2019-01-26
1
Ledzion Marta
Sopocki Klub Jeździecki
NELSON (166)
2019-01-27
10
Ledzion Marta
Sopocki klub jezdziecki
CHAJANO (183)
2019-01-26
30
2019-01-26
23
2019-01-27
35
2019-01-27
9
Leśniewska Anna
KJ Black Horse Team
HEBANA (39)
2019-01-26
2019-01-26
36
Lewandowski Aleksander
Klub Jeździecki Arpav
ANAWA (93)
2019-01-26
36
2019-01-26
5
100
2019-01-26
22
2019-01-26
10
2019-01-26
3
200
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (72)
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-27
2019-01-27
2019-01-27
Loose-Kulinkowska Katarzyna
Sopocki KJ
DANJAZZ (56)
2019-01-26
1
200
2019-01-26
3
150
2019-01-27
26
2019-01-27
41
Lost Dorota
Pomorska Liga Jeździecka
EGON (48)
2019-01-27
34
2019-01-27
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2019-01-26
2019-01-26
Łosińska Zofia
Rancho Banderoza
2019-01-27
15
2019-01-27
Majewska Justyna
Klub Jeździecki ARPAV
JASKIER (10)
2019-01-27
26
2019-01-27
FINITO (57)
2019-01-26
42
2019-01-26
1
2019-01-27
19
2019-01-27
Malko Maria
Klub Jeździecki Arpav
HEYA (144)
2019-01-26
43
2019-01-26
48
2019-01-27
35
2019-01-27
40
Maszner Nikola
JKS Rywal Grudziądz
2019-01-26
37
2019-01-26
40
2019-01-27
44
2019-01-27
42
2019-01-26
25
2019-01-26
28
2019-01-27
19
2019-01-27
26
Mattsson Julia
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
NARKOS (55)
2019-01-26
2019-01-26
8
40
2019-01-27
13
20
2019-01-27
Matysiak Irena
KJ Pegaz Reda
WIWIANA (77)
2019-01-26
2019-01-26
1
2019-01-27
7
2019-01-27
2019-01-26
42
2019-01-26
2019-01-27
36
2019-01-27
2019-01-26
42
2019-01-26
36
2019-01-27
21
2019-01-27
Mazur Agata
SKJ Sopot
2019-01-26
42
2019-01-26
44
2019-01-27
9
2019-01-27
Michalec Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
DOLMAN (188)
2019-01-26
30
2019-01-27
28
2019-01-26
29
2019-01-27
31
Milewska Julia
Sopocki KJ
2019-01-26
6
80
2019-01-26
31
2019-01-27
1
250
2019-01-27
2
250
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
JASKIER (10)
2019-01-26
19
2019-01-26
2019-01-26
40
2019-01-26
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CARMEN S (160)
2019-01-26
3
200
2019-01-26
2019-01-26
1
500
2019-01-27
4
2019-01-26
33
2019-01-26
23
2019-01-27
36
DON VITO (163)
2019-01-26
20
2019-01-26
18
2019-01-27
12
2019-01-27
12
2019-01-26
10
20
2019-01-26
45
2019-01-27
22
2019-01-27
15
Motyl Justyna
Pomorska Liga Jeździecka
ORA (98)
2019-01-26
7
50
2019-01-26
42
2019-01-27
8
40
2019-01-27
29
Mular Laura
Otomiński KJ Tabun
WALIA (33)
2019-01-26
1
2019-01-26
28
2019-01-26
2019-01-27
36
2019-01-27
39
2019-01-27
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
MORWA (9)
2019-01-26
14
2019-01-26
32
2019-01-27
38
Nełka Marcin
PLJ
G-SHOCK (59)
2019-01-26
29
2019-01-27
47
Niziołek Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
CONAN 1 (139)
2019-01-26
1
2019-01-26
26
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
KARBON (62)
2019-01-27
23
2019-01-26
Orłowska Marta
Sopocki KJ
MARCO (104)
2019-01-26
1
250
2019-01-26
16
2019-01-27
20
2019-01-27
20
2019-01-26
2
200
2019-01-26
13
2019-01-27
19
2019-01-27
15
Ośmiałowska Wiktoria
BPK
PL NEMO (129)
2019-01-26
2019-01-26
20
2019-01-27
13
2019-01-27
Ostrowska Amelia
Sopocki Klub Jeździecki
FORTUNA (165)
2019-01-26
29
2019-01-26
1
2019-01-26
1
2019-01-27
10
2019-01-27
2019-01-27
15
Padalak Hanna
Otomiński KJ Tabun
2019-01-27
38
2019-01-27
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
2019-01-26
19
2019-01-26
31
2019-01-26
2019-01-27
18
2019-01-27
4
80
2019-01-27
Pakur Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
CENNA (87)
2019-01-26
1
2019-01-26
2019-01-27
4
2019-01-27
Pazik Michalina
KJ AS Dream
SERWUS (41)
2019-01-26
24
2019-01-27
42
Pęczek Maja
Bpk
MISZA (128)
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-27
15
2019-01-27
Pellowska Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
KLIPER (85)
2019-01-26
2019-01-26
17
2019-01-27
2
NADIA (86)
2019-01-26
1
2019-01-27
19
2019-01-26
26
2019-01-27
1
JOWISZ (102)
2019-01-27
3
Peterson Agata
KJ Black Horse Team Gdańsk
BIANKA (143)
2019-01-26
1
2019-01-26
1
2019-01-27
20
2019-01-27
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
COUNTER (170)
2019-01-26
2019-01-26
RAPSODIA (173)
2019-01-26
2019-01-26
Pilska Maja
Brak
WICHER (190)
2019-01-27
2019-01-27
Plata Emilia
Brak Przynależności Klubowej
GAJA (103)
2019-01-26
31
2019-01-26
1
Półtorak Maria
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
JACOOP (50)
2019-01-27
10
2019-01-27
2019-01-26
1
2019-01-26
1
Przytarska Julia
Brak
WOJ (54)
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-26
Rajnert Jacek
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
CZAR (138)
2019-01-26
19
2019-01-26
36
2019-01-27
6
2019-01-27
Rajnert Kamil
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
ICARA (134)
2019-01-26
20
2019-01-26
2019-01-27
37
2019-01-27
HORATA (135)
2019-01-26
17
2019-01-26
19
AKROPOL (136)
2019-01-26
12
20
2019-01-26
18
2019-01-27
18
Reszuta Dominika
KJ La Scalla
2019-01-26
1
300
2019-01-26
7
2019-01-26
21
2019-01-26
2
350
Reszuta Maura
KJ La Scalla
2019-01-27
29
2019-01-27
6
80
Rodak Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
CASINO (194)
2019-01-26
29
2019-01-26
41
2019-01-27
2
150
2019-01-27
37
Rogalewska Martyna
bpk
KOLUMBIA (100)
2019-01-26
1
2019-01-26
1
2019-01-27
13
2019-01-27
16
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2019-01-26
10
40
2019-01-26
7
80
2019-01-27
4
100
2019-01-27
4
150
Romowicz Antonia
bpk
LUKRECJA (116)
2019-01-26
2019-01-26
1
2019-01-26
1
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven w Rumii
GODECJA (81)
2019-01-26
1
2019-01-26
29
2019-01-27
2019-01-27
30
2019-01-27
16
Rybarczyk Paulina
BPK
2019-01-27
2
400
Rychlik Grzegorz
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
SOFIA (46)
2019-01-26
16
2019-01-26
2019-01-27
33
2019-01-27
Rychlik Sylwia
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
UDINE (42)
2019-01-26
19
2019-01-26
19
2019-01-27
12
2019-01-27
24
2019-01-26
13
2019-01-26
22
2019-01-27
32
2019-01-27
33
Rychłowska Daria
OSK Lipce
2019-01-26
2019-01-26
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
CYRANO (88)
2019-01-27
1
2019-01-27
3
2019-01-27
2
2019-01-27
2019-01-26
1
2019-01-26
1
Sabiniarz Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
ORDON (137)
2019-01-26
1
2019-01-26
1
2019-01-27
11
2019-01-27
Ślusarczyk Paulina
Jeździecki Klub Sportowy ewro
FRUGO (71)
2019-01-26
5
70
2019-01-26
43
2019-01-27
5
70
2019-01-27
35
Słoczyńska Karolina
bez przynależności klubowej
2019-01-26
2019-01-26
Sochacka Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
SCADA (124)
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-27
29
2019-01-27
16
Spitulska Aniela
KJ AS Dream
2019-01-27
2019-01-27
2019-01-27
2019-01-26
2019-01-26
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
ARIANA (24)
2019-01-26
5
90
2019-01-26
12
2019-01-27
18
2019-01-27
16
Sulewska Marta
KJ Black horse team
GAMON (99)
2019-01-26
2019-01-26
40
2019-01-27
11
2019-01-27
Szczupakowska Amelia
KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
JOWISZ (102)
2019-01-26
1
2019-01-26
9
30
2019-01-27
6
60
Szopa Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
2019-01-26
19
2019-01-26
29
2019-01-27
5
2019-01-27
Szukalska Maja
bpk
LUKRECJA (116)
2019-01-27
1
2019-01-27
9
2019-01-27
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
ENZO (23)
2019-01-26
9
50
2019-01-26
9
2019-01-27
2
200
2019-01-27
11
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
KALILA J (148)
2019-01-26
2019-01-26
11
30
2019-01-26
4
150
2019-01-27
8
60
2019-01-27
3
200
2019-01-26
19
2019-01-26
8
40
2019-01-27
11
30
2019-01-27
2019-01-26
34
2019-01-26
34
2019-01-27
11
20
2019-01-27
25
CASVELLE (151)
2019-01-26
6
2019-01-27
6
CASPELLO (152)
2019-01-26
46
2019-01-26
2019-01-26
19
2019-01-27
45
2019-01-27
2019-01-26
5
2019-01-27
7
Ustjak Nicoll
Pomorska Liga Jeździecka
2019-01-26
2019-01-26
Walukiewicz Helena
Brak
2019-01-27
2019-01-27
Wańka Ilona
Bez przynależności klubowej
OBERON (101)
2019-01-26
26
2019-01-26
1
Wasiołek Daria
Sopocki Klub Jeżdziecki
2019-01-26
29
Wawrzkiewicz Inka
Sopocki Klub Jeździecki
2019-01-26
1
2019-01-27
23
ISGAAR (35)
2019-01-26
1
2019-01-27
5
2019-01-26
1
2019-01-27
15
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki Klub Jeździecki
2019-01-26
19
2019-01-26
1
2019-01-27
2019-01-27
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
CZACZA (146)
2019-01-26
15
2019-01-26
28
2019-01-27
10
40
2019-01-27
5
100
CAMPINO (147)
2019-01-26
21
2019-01-26
25
2019-01-27
7
Wilkowska Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
IKAR (127)
2019-01-26
3
100
2019-01-26
2019-01-27
43
2019-01-27
41
Wisłocka Julia
Brak
2019-01-27
33
Wodzyńska Olga
KJ Cavalier
2019-01-26
2019-01-26
39
2019-01-27
2019-01-27
46
2019-01-26
19
2019-01-27
14
2019-01-27
Wojtal Julianna
Bertyn Piastowo
WIRGINIA (191)
2019-01-26
27
2019-01-26
Wojtkiewicz Zofia
Bpk
2019-01-26
1
2019-01-26
1
2019-01-26
1
Wróblewski Daniel
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ASHLEY S (178)
2019-01-26
31
2019-01-26
26
2019-01-27
9
50
2019-01-27
22
Zambrzycka Julia
SKJ
DOLMEN (154)
2019-01-27
7
2019-01-27
2019-01-26
2019-01-26
29
Zduńczyk Sara
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-27
Zdziebłowska Marta
Bez przynależności klubowej
HURAGAN (28)
2019-01-26
2019-01-26
23
2019-01-26
23
Zwiefka Natalia
bpk
NIVA (145)
2019-01-27
25
2019-01-27

Number of Riders: 146

Number of Horses: 174

The sum of prizes: 8 230.00

Competition results developed by: Hipodrom Sopot
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-012014-1, Hipodrom Sopot Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl