Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO DiM
Sopot, 14-16 grudnia 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
98 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 23:54:18
2018-12-11 21:40:40
Lena Falkiewicz MELODIA
  • 1x 18//Kuce dokładności 50cm
  • 1x 19//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 27//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
97 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 13:29:45
2018-12-11 12:48:51
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 7//Kuce na styl jeźdźca 110cm
  • 1x 8//Kuce na styl jeźdźca 120cm
  • 1x 11//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 12//Duże Konie N dwufazowy
96 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 21:14:03
2018-12-10 21:09:10
Maja Psiuk LLANARTH PENNY
  • 2x 2//Kuce na styl jeźdźca 60cm
95 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 14:55:45
2018-12-10 14:45:20
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 12//Duże Konie N dwufazowy
  • 1x 16//Duże Konie na styl jeźdźca N
94 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:54:41
2018-12-09 22:08:42
Joanna Tejchman-Konarzewska CELESTO
  • 1x 12//Duże Konie N dwufazowy
  • 1x 16//Duże Konie na styl jeźdźca N
  • 1x 34//Grand Prix Dzieci I zwykły z rozgrywką 125cm
93 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:54:43
2018-12-09 22:07:32
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 11//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 15//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 1x 32//Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm
92 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 15:07:28
2018-12-09 22:01:39
Martyna Dubieniecka DRZEWIEC
  • 1x 10//Duże Konie L dokładności
  • 1x 14//Duże Konie na styl jeźdźca L
91 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:45:16
2018-12-09 21:25:07
Paulina Pellowska KLIPER
  • 1x 1//Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 2//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 18//Kuce dokładności 50cm
  • 1x 19//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 27//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
90 ENTRY ACCEPTED 2018-12-16 07:35:46
2018-12-09 21:23:45
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 2//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 19//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 27//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
89 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:44:58
2018-12-09 21:22:05
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 21//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 29//Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
88 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:44:48
2018-12-09 21:20:12
Wiktoria Ryciak CYRANO
  • 1x 2//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 19//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 20//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 27//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
87 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 17:03:48
2018-12-09 14:13:06
Olga Kozar HARA
  • 1x 2//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 21//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 37//Kuce pocieszenia dokładności 80/90 cm
86 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 11:51:50
2018-12-09 09:02:38
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 12//Duże Konie N dwufazowy
  • 1x 16//Duże Konie na styl jeźdźca N
84 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 23:02:25
2018-12-08 21:02:30
Jan Grzybowski KLEO
  • 2x 3//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 2x 4//Kuce na styl jeźdźca 80cm
83 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 23:02:19
2018-12-08 21:01:46
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 2x 10//Duże Konie L dokładności
  • 2x 14//Duże Konie na styl jeźdźca L
81 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 15:09:35
2018-12-06 19:35:58
Wiktoria Jannasz PHENIX
  • 1x 12//Duże Konie N dwufazowy
  • 1x 16//Duże Konie na styl jeźdźca N
  • 1x 17//Duże Konie na styl jeźdźca C
  • 1x 34//Grand Prix Dzieci I zwykły z rozgrywką 125cm
80 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 20:29:59
2018-12-06 16:23:46
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 10//Duże Konie L dokładności
  • 1x 11//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 14//Duże Konie na styl jeźdźca L
  • 1x 15//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 1x 39//Duże Konie pocieszenia dokładności 110/120 cm
79 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 11:50:31
2018-12-05 23:29:18
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 14//Duże Konie na styl jeźdźca L
  • 1x 15//Duże Konie na styl jeźdźca P
78 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 11:50:29
2018-12-05 23:27:08
Kornelia Naumiuk C.SIOUX
  • 1x 2//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 70cm
76 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 10:54:33
2018-12-05 10:15:26
Katarzyna Kubiak ROCCO
  • 1x 11//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 12//Duże Konie N dwufazowy
  • 1x 15//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 1x 16//Duże Konie na styl jeźdźca N
75 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 10:54:30
2018-12-05 10:14:08
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 11//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 12//Duże Konie N dwufazowy
  • 1x 15//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 1x 16//Duże Konie na styl jeźdźca N
74 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 21:47:08
2018-12-04 21:16:25
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 1x 10//Duże Konie L dokładności
  • 1x 11//Duże Konie P dwufazowy
73 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 17:07:29
2018-12-04 21:12:10
Wiktoria Kamińska FIGARO
  • 2x 1//Kuce na styl jeźdźca 50cm
72 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 16:34:09
2018-12-03 16:00:20
Liliana Tabaka KSIĘŻNICZKA
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 2x 21//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 28//Finał B, zwykły z rozgrywką 85cm
71 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:19:46
2018-12-03 13:10:48
Irena Pawłowska NINETTE L
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 90cm
70 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 21:59:10
2018-12-03 10:03:06
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 13//Duże Konie C dwufazowy
  • 1x 17//Duże Konie na styl jeźdźca C
  • 1x 35//Finał RJ i RM zwykły z rozgrywką 130/135cm
69 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 21:59:06
2018-12-03 10:02:01
Aleksander Lewandowski GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x 13//Duże Konie C dwufazowy
  • 1x 17//Duże Konie na styl jeźdźca C
  • 1x 35//Finał RJ i RM zwykły z rozgrywką 130/135cm
68 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 21:59:03
2018-12-03 10:00:54
Aleksander Lewandowski CONTESSA 183
  • 1x 12//Duże Konie N dwufazowy
  • 1x 16//Duże Konie na styl jeźdźca N
  • 1x 35//Finał RJ i RM zwykły z rozgrywką 130/135cm
67 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 10:13:58
2018-12-03 07:48:27
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 80cm
66 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 10:16:35
2018-12-03 07:46:58
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 2//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 70cm
65 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 01:24:27
2018-12-02 21:49:29
Julia Wawrzkowicz LUCKY BALOU
  • 2x 10//Duże Konie L dokładności
64 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 01:24:30
2018-12-02 18:59:18
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 2x 4//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 20//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 29//Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
63 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 01:24:33
2018-12-02 18:58:33
Nel Skotarczak LUNA
  • 2x 4//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 20//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 29//Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
62 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:26:22
2018-12-01 19:20:37
Weronika Rogalska MAKSIMUS
  • 2x 10//Duże Konie L dokładności
  • 1x 11//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 16//Duże Konie na styl jeźdźca N
  • 1x 32//Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm
61 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 23:02:14
2018-12-01 15:59:35
Julia Kapel ULILEN
  • 1x 11//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 12//Duże Konie N dwufazowy
60 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 23:02:08
2018-12-01 15:58:14
Julia Kapel NEVIO 17
  • 1x 10//Duże Konie L dokładności
  • 1x 11//Duże Konie P dwufazowy
59 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:26:09
2018-12-01 14:15:57
Julia Szamp GALILEO
  • 1x 10//Duże Konie L dokładności
  • 1x 11//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 16//Duże Konie na styl jeźdźca N
  • 1x 32//Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm
58 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:26:04
2018-11-29 20:23:18
Maria Kozłowska NEVER LOSE
  • 1x 6//Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 7//Kuce na styl jeźdźca 110cm
57 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:25:52
2018-11-29 18:04:52
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 12//Duże Konie N dwufazowy
  • 1x 16//Duże Konie na styl jeźdźca N
  • 1x 34//Grand Prix Dzieci I zwykły z rozgrywką 125cm
56 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:25:48
2018-11-29 18:03:36
Iga Biegalska KIAVOJ
  • 1x 11//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 15//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 1x 32//Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm
55 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:25:43
2018-11-29 13:59:45
Nadia Chojnacka NEW GEORGIA
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 21//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 22//Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 30//Finał C, zwykły z rozgrywką 95cm
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 21:58:20
2018-11-28 14:38:47
Oliwia Mycio RAIKEN
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 21//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 28//Finał B, zwykły z rozgrywką 85cm
53 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 21:57:53
2018-11-28 14:37:47
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 21//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 22//Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 30//Finał C, zwykły z rozgrywką 95cm
52 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 21:11:07
2018-11-27 18:44:34
Maja Dąbrowska MARINA
  • 2x 2//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 2x 19//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 27//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 21:10:55
2018-11-27 17:56:45
Natalia Potrzebowska OLMAR
  • 1x 10//Duże Konie L dokładności
  • 1x 11//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 14//Duże Konie na styl jeźdźca L
  • 1x 15//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 1x 32//Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm
50 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 21:10:49
2018-11-27 17:53:54
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 6//Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 22//Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 31//Finał D bis, zwykły z rozgrywką 105cm
48 ENTRY ACCEPTED 2018-12-16 07:35:14
2018-11-27 14:26:54
Aneta Gierszewska N'LUSI
  • 2x 1//Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 2x 18//Kuce dokładności 50cm
  • 2x 27//Finał A1, zwykły z rozgrywką 65cm
47 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:43:02
2018-11-27 09:24:37
Oliwia Roganowska BENJA LUNA
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 24//Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 31//Finał D bis, zwykły z rozgrywką 105cm
46 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:42:59
2018-11-27 09:12:45
Julia Adamczewska SAVINA
  • 1x 14//Duże Konie na styl jeźdźca L
  • 1x 15//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 1x 32//Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm
43 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:42:41
2018-11-26 20:46:52
Nina Oleszkiewicz CLYDAGH JUSTICE
  • 1x 6//Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 7//Kuce na styl jeźdźca 110cm
42 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:42:37
2018-11-26 20:45:25
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 6//Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 7//Kuce na styl jeźdźca 110cm
41 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 21:12:27
2018-11-26 14:28:16
Dorota Lost EGON
  • 2x 10//Duże Konie L dokładności
  • 1x 14//Duże Konie na styl jeźdźca L
40 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 16:16:30
2018-11-24 14:20:11
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 11//Duże Konie P dwufazowy
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 10:53:14
2018-11-22 21:09:17
Natalia Anduła DEPAS CORRINUS P.
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 6//Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 24//Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 31//Finał D bis, zwykły z rozgrywką 105cm
37 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 22:59:28
2018-11-21 11:54:22
Lea Frey BARAKUDA
  • 2x 14//Duże Konie na styl jeźdźca L
  • 1x 38//Kuce pocieszenia dokładności 100/110 cm
36 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 22:59:24
2018-11-21 11:50:44
Alan Miechowicz TARA
  • 1x 14//Duże Konie na styl jeźdźca L
  • 1x 15//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 1x 32//Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm
35 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 22:59:19
2018-11-21 11:48:46
Martyna Paluch DAVI-R
  • 1x 20//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 37//Kuce pocieszenia dokładności 80/90 cm
34 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 22:59:09
2018-11-21 11:47:41
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 1x 19//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 20//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 36//Kuce pocieszenia dokładności 50/60/70 cm
33 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 23:54:07
2018-11-19 19:47:12
Maria Padalak TIGRA FOREST
  • 2x 5//Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 2x 6//Kuce na styl jeźdźca 100cm
31 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:44:23
2018-11-19 16:22:53
Maggie Misztal ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 21//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 22//Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 30//Finał C, zwykły z rozgrywką 95cm
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 20:46:56
2018-11-17 22:41:32
Michalina Krzyżyńska SPARTAKUS
  • 1x 10//Duże Konie L dokładności
  • 1x 11//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 14//Duże Konie na styl jeźdźca L
  • 1x 15//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 1x 32//Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 11:03:54
2018-11-16 21:01:30
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 11//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 12//Duże Konie N dwufazowy
  • 1x 15//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 1x 16//Duże Konie na styl jeźdźca N
  • 1x 34//Grand Prix Dzieci I zwykły z rozgrywką 125cm
27 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 11:03:52
2018-11-16 17:11:13
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 11//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 12//Duże Konie N dwufazowy
  • 1x 15//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 1x 16//Duże Konie na styl jeźdźca N
  • 1x 32//Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm
26 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 11:03:48
2018-11-16 17:08:58
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 12//Duże Konie N dwufazowy
  • 1x 13//Duże Konie C dwufazowy
  • 1x 16//Duże Konie na styl jeźdźca N
  • 1x 17//Duże Konie na styl jeźdźca C
  • 1x 34//Grand Prix Dzieci I zwykły z rozgrywką 125cm
23 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 21:25:28
2018-11-13 16:46:56
Laura Tralewicz Pielak CONAN MC MURPHY
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 2x 6//Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 7//Kuce na styl jeźdźca 110cm
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 20:08:41
2018-11-13 16:45:47
Laura Tralewicz Pielak BALLYHANE FRADDY
  • 2x 7//Kuce na styl jeźdźca 110cm
  • 1x 8//Kuce na styl jeźdźca 120cm
  • 1x 24//Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 25//Kuce dwufazowy 120cm
21 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 20:08:39
2018-11-13 16:44:38
Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT
  • 2x 5//Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 6//Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 22//Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 100cm
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 20:08:35
2018-11-13 16:41:46
Iga Bors SHADOW
  • 2x 7//Kuce na styl jeźdźca 110cm
  • 1x 8//Kuce na styl jeźdźca 120cm
  • 1x 24//Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 25//Kuce dwufazowy 120cm
  • 1x 31//Finał D bis, zwykły z rozgrywką 105cm
19 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 08:41:52
2018-11-13 07:05:53
Franciszek Jurzak CLAUS
  • 1x 11//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 12//Duże Konie N dwufazowy
  • 2x 16//Duże Konie na styl jeźdźca N
  • 1x 32//Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 08:41:48
2018-11-13 07:02:48
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 2x 8//Kuce na styl jeźdźca 120cm
  • 1x 24//Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 25//Kuce dwufazowy 120cm
  • 1x 33//Grand Prix gr. D i E zwykły z rozgrywką 120cm
17 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:25:37
2018-11-12 20:36:42
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 16//Duże Konie na styl jeźdźca N
  • 1x 17//Duże Konie na styl jeźdźca C
  • 1x 35//Finał RJ i RM zwykły z rozgrywką 130/135cm
16 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 08:41:42
2018-11-12 19:40:36
Amelia Szczupakowska JOWISZ
  • 1x 5//Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 6//Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 22//Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 30//Finał C, zwykły z rozgrywką 95cm
15 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 22:26:30
2018-11-12 13:29:23
Lena Gabriel VIPER
  • 2x 3//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 2x 4//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 2x 20//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 29//Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
14 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 17:14:34
2018-11-11 18:56:16
Julianna Wojtal CANTANA
  • 2x 10//Duże Konie L dokładności
  • 2x 11//Duże Konie P dwufazowy
  • 2x 15//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 2x 16//Duże Konie na styl jeźdźca N
12 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 15:15:39
2018-11-11 10:51:54
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 2x 3//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 2x 4//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 2x 20//Kuce dokładności 70cm
  • 2x 21//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 29//Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
10 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 21:25:20
2018-11-08 13:41:56
Anna Lenckowska TOPAZ
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 20//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 28//Finał B, zwykły z rozgrywką 85cm
9 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 17:18:31
2018-11-08 13:23:10
Michalina Łącka WOLF`S MORITZ "V"
  • 1x 2//Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 19//Kuce dokładności 60cm
  • 1x 20//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 28//Finał B, zwykły z rozgrywką 85cm
8 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 13:14:12
2018-11-08 13:12:37
Alicja Łącka DOLOMIT
  • 1x 10//Duże Konie L dokładności
  • 1x 11//Duże Konie P dwufazowy
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 12:37:57
2018-11-08 11:47:02
Aniela Spitulska EQUEENPASSION LEMON TREE
  • 1x 3//Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 4//Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 20//Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21//Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 37//Kuce pocieszenia dokładności 80/90 cm
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 12:37:54
2018-11-08 11:45:51
Michalina Pazik SERWUS
  • 1x 10//Duże Konie L dokładności
  • 1x 11//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 14//Duże Konie na styl jeźdźca L
  • 1x 15//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 1x 39//Duże Konie pocieszenia dokładności 110/120 cm
5 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 12:37:46
2018-11-08 11:44:45
Valeriia Chebotar SCYPION
  • 1x 11//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 12//Duże Konie N dwufazowy
  • 1x 14//Duże Konie na styl jeźdźca L
  • 1x 15//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 1x 32//Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm
4 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 12:37:42
2018-11-08 11:43:33
Valeriia Chebotar DRAGON
  • 1x 10//Duże Konie L dokładności
  • 1x 11//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 23//Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 24//Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 39//Duże Konie pocieszenia dokładności 110/120 cm
3 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 15:01:24
2018-11-08 11:42:22
Barbara Kościelska ALL NIGHT
  • 1x 10//Duże Konie L dokładności
  • 1x 11//Duże Konie P dwufazowy
  • 1x 14//Duże Konie na styl jeźdźca L
  • 1x 15//Duże Konie na styl jeźdźca P
  • 1x 32//Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm
2 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 14:19:32
2018-11-07 14:18:08
Inka Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 2x 2//Kuce na styl jeźdźca 60cm
1 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 14:19:30
2018-11-07 14:17:40
Inka Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 2x 3//Kuce na styl jeźdźca 70cm
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczewska Julia JKS Amico Mołdawin
2006 (JM.)
O039433
2. Anduła Natalia Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041866
3. Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O036672
10171305
4. Bieńkowska Anna KJ Cavallino Brzoza
2005 (JM.)
O041488
5. Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O036886
6. Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O037996
7. Chebotar Valeriia KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039773
8. Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O026685
10135918
9. Chojnacka Nadia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O052232
10. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (Mł.)
O048025
11. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O040241
12. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
13. Falkiewicz Lena Otomiński KJ Tabun
2008 (Mł.)
-
14. Ferjan Victoria KJ Contendros Barlinek
2008 (Mł.)
O050021
15. Frey Lea Bpk
2002 (J.)
O038627
16. Gabriel Lena VitaSport brachlewo
2007 (JM.)
O046541
17. Gawęda Zuzanna VitaSport Brachlewo
2007 (JM.)
O047345
18. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (Mł.)
O053470
19. Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2006 (JM.)
O048802
20. Grzybowski Jan KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
O040856
21. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
22. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
23. Kamińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O050334
24. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
25. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
26. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
27. Kozar Olga KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
O037475
28. Kozłowska Maria KJ Cavallino Brzoza
2004 (JM.)
O035241
29. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
30. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
31. Lenckowska Anna Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
O039471
32. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (J.)
O041776
33. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (J.)
O041776
34. Lost Dorota Pomorska Liga Jeździecka
S
O024663
35. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (JM.)
O044637
36. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O049201
37. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
O052681
38. Miechowicz Alan KJ Contendros Barlinek
2004 (JM.)
O036466
39. Misztal Maggie KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O035341
40. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
41. Naumiuk Kornelia bpk
2009 (Mł.)
O047930
42. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
43. Oleszkiewicz Lena Aldragho
2005 (JM.)
O039679
44. Oleszkiewicz Nina Aldragho
2003 (J.)
O039837
45. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
46. Paluch Martyna KJ Contendros Barlinek
2005 (JM.)
O044962
47. Pawłowska Irena bpk
2007 (JM.)
O039852
48. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
49. Pellowska Paulina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
50. Pliem-Perka Martyna JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (Mł.)
O048671
51. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
O042948
52. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
53. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (J.)
O024452
54. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
55. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
56. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
57. Spitulska Aniela KJ AS Dream
2006 (JM.)
brak
58. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039182
10179301
59. Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O048302
60. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
2006 (JM.)
O035615
61. Tabaka Liliana KJ Cavallino Brzoza
2005 (JM.)
O039025
62. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O036686
63. Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O037910
64. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O048954
65. Wawrzkowicz Julia KJ Cavallino Brzoza
2003 (J.)
O037479
66. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
2000 (MJ.)
O031453
67. Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O038237
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder PONY Group National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

56

ALL NIGHT SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Nightcarry
M: Aida HL
O: .
B: .
K021361 105OG30
2.

12

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore
M: Jula Musical Mystery
O: Marek Lesner
B: Marek Malinowski
C K022823 616013640032412
3.

103

ANAWA SP POL 2011 Wałach siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Anais / Aloube Z
O: Stanisław Kapinos
B: SK nad Wigrami
K018541 616009510353211
4.

86

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: Monika Zielińska
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K018476 12406
5.

46

BALLYHANE FRADDY Conemara IRL 2010 Klacz bułana/kuc:145 F: Nn
M: Nn
O: Jarosław Pielak
B: Irlandia
D K023216 372414005999286
6.

53

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
O: Joanna Frey
B: Roman Siwek
K019728 616009640097309
7.

60

BENJA LUNA DRP GER 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
O: Agnieszka Roganowska
B: Jana Berg
D K022352 DE422220086308
8.

39

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: KONI Arkadiusz Wojtal
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229 616090600196410
9.

69

CARDHU OS POL 2010 Klacz kara/. F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
O: Artur Biegalski
B: Gestüt Lewitz
K017099 DE418184084910 DE418184084910
10.

95

CELESTO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calato kama
M: Celietta
O: Agnieszka Racka
B: Stadnina koni Nowielice
K018551
11.

43

CLAUS HOL. GER 2011 Wałach siwa F: Cormint
M: Viola XXXXV / Ladas
O: H&B Jakub Jurzak
B: Niemcy
K026183
12.

58

CLYDAGH JUSTICE Kuc Conemara IRL 2011 Wałach siwa/kuc:147 F: Bawn Dusty / Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom / Owens Blossom
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
D K024191 372004000010695
13.

7

CONAN MC MURPHY DRP GER 2012 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Creston Dundee / Cocky Duundee
M: Lonetta / Hagelkruis Monarch
O: Jarosław Pielak
B: Hans Peter Saile
D K024336 DE473730240712
14.

24

CONTESSA 183 OLD DEU 2007 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Argentina / Pirus Z
O: Bartłomiej Lewandowski
B: Ralf Blanke
K017806 DE433330339107 103YV69
15.

81

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
O: Marcin Bieńkowski
B: Magdalena Matulewicz
K018478 616007600293610
16.

97

COTE D’OR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/165 F: Carry Son /
M: Hera XXXIV / Corleone
O: Maria Wintoch
B: Grzegorz Kerner
K018874 DE421000105003
17.

49

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711 105EA74
18.

91

CYRANO KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:129 F: Psik
M: Czarna
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
B K018754 999530272004
19.

51

DAVI-R KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dafra / Dameto
O: Monika Paluch
B: Wiesław Apanasewicz
D K014769 POL013670132006
20.

88

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
O: Hubert Szurik
B: Stanisław Szurik
K023112 056015255838911
21.

32

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B:
A1 K024200
22.

54

DEPAS CORRINUS P. Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:149 F: Verona ' S BO-GI
M: Siepke ' S Evita
O: Łukasz Lesner
B: Holandia
D K020943
23.

62

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada F: Nando
M: Dumka
O: Adam Mycio
B: xxx
D K015364 POL01364006030712576
24.

55

DOLLAR DE NUEVO Westfale POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier/Jakości B
M: Lola II / Lancer III
O: Elżbieta Dziuba
B: Montis Sp. z o. o.
K012277 DE 441411221808 104OZ48
25.

37

DOLOMIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach siwa F: BAJOU DU RUET
M: DEIZI
O: Michał Łącki
B: Zbigniew Kowalewski
K010858 11312
26.

33

DRAGON Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Emis
M: Duma
O: Anna Chebotar
B: Mirosław Kulpiński
K022538
27.

30

DRZEWIEC Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Corde Star
M: Dąbianka
O: Marcin Dubieniecki
B: Marek Romanowski
K016398
28.

16

EGON Małopolska POL 2006 Wałach siwa/168 F: Krym
M: Elmadina
O: Katarzyna Sroka
B: Marek Kołcon
K011853 POL006580095806
29.

96

ENZO KWPN NLD 2009 Wałach kara/167 F: Diarado
M: Sefine
O: Małgorzata Tejchman
B: Hubert Kierznowski
K016512
30.

36

EQUEENPASSION LEMON TREE Kuc Walijski POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Lemonshill Red Kite /
M: Millcroft Lyra / Cwrtyc A Dno Caradog
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B:
C K020554 826046010092742
31.

80

FIGARO NN POL 2008 Wałach bułana/kuc:146 F: NN
M: NN
O: Klementyna Kamińska
B: Brak
K018250 616999530347008
32.

71

GALILEO SP POL 2008 Wałach gniada/166 F: CALIRO
M: GUERNICA
O: Agnieszka Szamp
B: Leszek Szymański
K023100 POL009530232208
33.

23

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Klacz gniada F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Vantana D / Darco
O: Bartłomiej Lewandowski
B: De Prins BVBA
K025777 BELW253076BWP 104ZX94
34.

57

GLENLO FIONNUALA Kuc Conemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
D K024190 372004000025626
35.

28

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
36.

90

HARA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Joanna Kozar
B: Joanna Kozar
D K025911 616999520166506
37.

6

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Nurjev / Guidam
M: Hiszpanka / Sofix
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
K009484 POL009600186403
38.

31

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
O: Jolanta Koczurowska
B:
D K016211 103MX80
39.

22

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
O: Bartłomiej Lewandowski
B: VERBELEN BVBA
K025776 056002W00290674 104SV21
40.

41

JOWISZ Kuc Wal POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: Strayers Samson / Wester Aikemas Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Amelia Szczupakowska
B: Zdzisław Śniegucki
C/A2 K011731 POL013670007906
41.

77

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Pliem-Perka
B:
A K016458 616999590267306
42.

92

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
C K012430 Pol013530136706
43.

29

KARIKA Maly Kon POL 2005 Klacz gniada/mk:152 F: Dobry
M: Karina
O: Artur Kiempa
B: Artur Kiempa
E K016321 POL 013 52 00054 05
44.

68

KIAVOJ SP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Convoi
M: Kiara
O: Artur Biegalski
B: .
K016282 POL 009 53 01758 08
45.

89

KLEO DRP POL 2009 Klacz kara/141 F: Kennedy We
M: K
O: Jan Grzybowski
B: Niemcy
K025007
46.

94

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
A K024146
47.

50

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
C K007824 POL013520075902
48.

102

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
C K019253 616013580270509
49.

79

KSIĘŻNICZKA KUC POL 2007 Klacz siwa/mk:130 F: Jantar /
M: Kama /
O: Ewa Tabaka
B: Katarzyna Kentzer
B K025319 616013520175907
50.

42

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/154 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jakub Jurzak
B: KS Nad Wigrami
E K012080 POL009510208108
51.

82

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
O: Katarzyna Kubiak
B:
K024127 418181004805
52.

98

LLANARTH PENNY Kuc Walijski POL 2010 Klacz siwa/kuc:112 F: Cwrtycadno Cymro
M: Llanarth Patience
O: Kaja Koczurowska Wawrzkiewicz
B: brak
K022022 826046021059122
53.

73

LUCKY BALOU HOL GER 2009 Wałach siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Rancune / Baloubet D. Ro
O: Maciej Wawrzkowicz
B:
K020026 DE421000269809
54.

75

LUNA NN POL 2010 Klacz gniada/kuc:140 F: nn
M: nn
O: Magdalena Skotarczak
B: NED
C K026657 528009101178093
55.

72

MAKSIMUS Wielkopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: VANDAMME
M: MELISA
O: Małgorzata Rogalska
B: Ryszard Piątek
K023494 616007610100210
56.

64

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
O: Dorota Uchman
B: Jarosław Bartkowiak
A K025307 POL013610128305
57.

99

MELODIA KUC POL 2011 Klacz gniada/129 F: Harnmoor's Davey / Eyarth Harlequin
M: Mżawka
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
A K020505 616013530059811
58.

65

MROCZEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata F: Santara Danny's Boy
M: Mona
O: Magdalena , Jacek Borkowscy
B: xxx
C K016405 616013680076009
59.

61

N'LUSI KUC POL 2012 Klacz bułana/kuc:131 F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: NELLY
O: Gierszewski Grzegorz
B: Obolewicz Ryszard
A K026694
60.

93

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada/126 F: NN
M: NN
O: Janusz Pelowski
B: NN
A K026291
61.

76

NANCY PONYSPORT Kuc Feliński POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
O: Janusz Pliem - Perka
B: Barbara Guniewicz
C K019967 POL013570009205
62.

70

NEVER LOSE SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello / Le Grand III
M: Nicoletta / Cabrol
O: Ewa Kozłowska
B: Jerzy Wysoczański
K015409 POL009530166106
63.

20

NEVIO 17 DRP DEU 2006 Wałach gniada/154 F: Nibelungenheld
M: Mhadina / Mentos
O: Jacek Kapel
B: Hedwig Buil
E K026027 DE 443430007906
64.

67

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: ANNA KARCZMARCZUK
C K024742 616013640055613
65.

4

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita
M: Noemi Ewita
O: Tatiana Gawęda
B: Ryszard Łagowski
C K011732 POL013660713404
66.

78

NINETTE L KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:144 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Nancy L / Czyżyk
O: Agata Pawłowska
B: KJ Alexander
D K021917 POL013580217605
67.

63

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Maram
M: Olivia
O: Iwona Berg-Potrzebowska
B: -
K018220 -
68.

45

ORCHID’S RILEY RJT NFP NLD 2011 Wałach bułana/kuc:149 F: Nn
M: Nn
O: Paweł Gorczyca
B: Holandia
D K024424
69.

101

P-DALILA kuc 2006 Klacz Gn. F: Di Caprio PP / Da Capo
M: Pabi
O:
B:
K020920 013661155006
70.

26

PHENIX WESTF POL 2003 Wałach gniada/183 F: Pilgrim
M: Holsatia X/Landgraf I
O: Largo sp z o.o.
B: Peter Nagel-Tom
K007202 09159
71.

48

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
72.

66

RAIKEN KUC POL 2012 Wałach kara/kuc:129 F: -
M: -
O: -
B: -
B -
73.

83

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ulco/Voltaire
M: Rawa/Lider
O: Katarzyna Kubiak
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
74.

59

SAVINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Hetman
M: Savona
O: Adamczewska Magdalena
B: Nn
K017232
75.

34

SCYPION SP POL 2007 Ogier gniada F: BALOUBET DU ROUET
M: S - LANDDIVA
O: Anna Chabotar
B: Zbigniew Wilski
K012421 104QD58
76.

35

SERWUS WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Helanis
M: A
O: Magdalena Nosewicz-Pazik
B: A
K016286
77.

10

SPARTAKUS HAN GER 2007 Wałach kara F: Stakkato/Spartan
M: Cher/Contendro I
O: Agrofood S.A. Grabowiec
B: Niemcy
K013485
78.

52

TARA SP POL 2006 Klacz tarantowata F: Nirkan / Fetysz
M: Terawita / Landos I
O: Daniel Miechowicz
B: Jan Paduch
K017443 POL009640073106
79.

14

TIGRA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Figaro
M: Titania
O: Krzysztof Głodowski
B: Krzysztof Głodowski
C K022969 POL 013640054608
80.

85

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa/149 F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
81.

2

TOPAZ Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: ROSENHOF MASSINO
M: THALIA VON UDA
O: Arkadiusz Szóstak
B: Benz Romuald
B K025107
82.

21

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: VANDAME
M: ULINELA
O: Jacek Kapel
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310 616009610227310
83.

40

VIPER Kuc Islandzki POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Vallerie
O: Lena Gabriel
B: Janiszewski Karol
C K013076
84.

74

WIKING PP DRP POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
O: Łukasz Skotarczak
B: Piątkowscy
C K010983 POL013670112006
85.

38

WOLF`S MORITZ V DRP GER 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
O: Michał Łącki
B: -
C K018713 DE434340050807
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewska Julia
JKS Amico Mołdawin
SAVINA (59)
2018-12-15
1
2018-12-15
9
2018-12-16
10
2018-12-14
1
2018-12-14
2
Anduła Natalia
Pegaz Reda
2018-12-14
2
2018-12-14
3
2018-12-16
6
Biegalska Iga
Sopocki Klub Jeździecki
KIAVOJ (68)
2018-12-14
5
2018-12-15
CARDHU (69)
2018-12-14
7
2018-12-15
2
2018-12-16
2
Bieńkowska Anna
KJ Cavallino Brzoza
CORTEZ (81)
2018-12-14
1
2018-12-14
18
2018-12-15
13
2018-12-15
11
2018-12-16
5
Bonowicz Paulina
KJ Młyńska Struga
HOKUS (6)
2018-12-15
1
2018-12-15
4
2018-12-16
3
Borkowska Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
MROCZEK (65)
2018-12-14
2018-12-14
9
2018-12-15
2018-12-15
11
2018-12-14
4
Chebotar Valeriia
KJ AS Dream
DRAGON (33)
2018-12-14
2018-12-14
22
2018-12-15
14
2018-12-15
10
2018-12-16
2
SCYPION (34)
2018-12-14
8
2018-12-14
1
2018-12-15
10
2018-12-15
14
2018-12-16
1
Chełchowska Helena
Sopocki Klub Jeździecki
GODECJA (28)
2018-12-14
13
2018-12-15
18
2018-12-16
5
120cm
Chojnacka Nadia
Sopocki Klub Jeździecki
2018-12-14
16
2018-12-14
2018-12-15
7
2018-12-15
9
2018-12-16
3
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
MARINA (64)
2018-12-14
10
2018-12-14
9
2018-12-15
1
2018-12-15
9
2018-12-16
4
Dubieniecka Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
2018-12-14
2018-12-15
Dziuba Anna
SKJ Bobrowy Staw
2018-12-14
11
2018-12-15
2018-12-15
15
2018-12-16
Falkiewicz Lena
Otomiński KJ Tabun
MELODIA (99)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
7
Ferjan Victoria
KJ Contendros Barlinek
KLIWIA (50)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
1
Frey Lea
Bpk
2018-12-15
7
2018-12-15
4
Gabriel Lena
VitaSport brachlewo
VIPER (40)
2018-12-14
2
2018-12-14
2018-12-14
2
2018-12-14
2018-12-15
2018-12-15
1
2018-12-15
13
2018-12-16
3
Gawęda Zuzanna
VitaSport Brachlewo
2018-12-14
12
2018-12-14
2018-12-14
2
2018-12-14
2018-12-15
1
2018-12-15
2018-12-15
8
2018-12-15
2018-12-16
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
N'LUSI (61)
2018-12-14
3
2018-12-14
2
2018-12-16
6
2018-12-15
1
2018-12-15
Gorczyca Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-12-14
1
2018-12-14
7
2018-12-15
5
2018-12-15
3
2018-12-16
Grzybowski Jan
KJ Stajnia Jarużyn
2018-12-14
1
2018-12-14
10
2018-12-15
6
2018-12-15
13
2018-12-16
12
KLEO (89)
2018-12-14
8
2018-12-14
2018-12-14
10
2018-12-14
2018-12-15
17
2018-12-15
10
2018-12-16
2
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
PHENIX (26)
2018-12-15
2
2018-12-14
7
2018-12-15
5
2018-12-16
7
PORTOS (48)
2018-12-14
6
2018-12-14
4
2018-12-15
5
2018-12-15
3
2018-12-16
5
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-12-14
1
2018-12-14
2
2018-12-15
2
2018-12-15
2
2018-12-16
1
CLAUS (43)
2018-12-14
17
2018-12-14
3
2018-12-15
7
2018-12-15
10
2018-12-16
2
Kamińska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
FIGARO (80)
2018-12-14
5
2018-12-14
1
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
2018-12-14
1
2018-12-14
2018-12-15
10
2018-12-15
1
2018-12-16
4
ULILEN (21)
2018-12-14
3
2018-12-14
2
2018-12-15
15
2018-12-15
12
2018-12-16
7
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
KARIKA (29)
2018-12-14
2018-12-14
2018-12-14
11
2018-12-14
14
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
3
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
2018-12-14
1
2018-12-14
13
2018-12-16
1
2018-12-15
17
2018-12-15
11
Kozar Olga
KJ Stajnia Jarużyn
HARA (90)
2018-12-14
2018-12-15
15
2018-12-16
1
2018-12-14
9
2018-12-14
17
2018-12-15
6
Kozłowska Maria
KJ Cavallino Brzoza
2018-12-14
6
2018-12-14
3
2018-12-15
2
2018-12-15
5
2018-12-16
14
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2018-12-14
1
2018-12-14
19
2018-12-15
4
2018-12-15
1
2018-12-16
9
2018-12-14
14
2018-12-14
8
2018-12-15
1
2018-12-15
2
2018-12-16
4
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (82)
2018-12-14
12
2018-12-14
6
2018-12-15
11
2018-12-15
21
2018-12-16
6
ROCCO (83)
2018-12-14
4
2018-12-14
9
2018-12-15
1
2018-12-15
7
2018-12-16
3
Lenckowska Anna
Pomorska Liga Jeździecka
TOPAZ (2)
2018-12-14
5
2018-12-14
12
2018-12-15
1
2018-12-15
2
2018-12-16
2
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
2018-12-14
1
2018-12-15
1
2018-12-16
4
135cm
2018-12-14
2
2018-12-15
2
2018-12-16
1
2018-12-14
10
2018-12-15
7
2018-12-16
1
120cm
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
ANAWA (103)
2018-12-15
10
2018-12-15
14
2018-12-16
4
Lost Dorota
Pomorska Liga Jeździecka
EGON (16)
2018-12-14
2018-12-14
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
KORUND (102)
2018-12-15
4
2018-12-16
4
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
DOLOMIT (37)
2018-12-14
13
2018-12-14
2018-12-15
10
2018-12-15
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
2018-12-14
4
2018-12-14
5
2018-12-15
2018-12-15
11
2018-12-16
4
Miechowicz Alan
KJ Contendros Barlinek
TARA (52)
2018-12-15
15
2018-12-15
22
2018-12-16
Misztal Maggie
KJ Pegaz Reda
2018-12-14
1
2018-12-14
3
2018-12-15
6
2018-12-15
8
2018-12-16
2
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (62)
2018-12-14
7
2018-12-14
4
2018-12-15
7
2018-12-15
5
2018-12-16
3
RAIKEN (66)
2018-12-14
15
2018-12-15
16
2018-12-16
1
2018-12-15
1
Naumiuk Kornelia
bpk
P-DALILA (101)
2018-12-14
6
2018-12-14
7
2018-12-15
13
2018-12-15
2018-12-16
1
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
TOPAZ (85)
2018-12-15
8
2018-12-15
14
2018-12-14
10
2018-12-14
15
2018-12-16
11
Oleszkiewicz Lena
Aldragho
2018-12-14
2
2018-12-14
2
2018-12-15
2018-12-16
4
Oleszkiewicz Nina
Aldragho
2018-12-14
1
2018-12-14
2018-12-15
2018-12-16
5
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
TIGRA (14)
2018-12-14
3
2018-12-14
8
2018-12-15
2
2018-12-15
1
2018-12-16
1
Paluch Martyna
KJ Contendros Barlinek
DAVI-R (51)
2018-12-15
12
2018-12-15
14
2018-12-16
1
Pawłowska Irena
bpk
2018-12-14
12
2018-12-14
6
2018-12-15
5
2018-12-15
3
2018-12-16
7
Pazik Michalina
KJ AS Dream
SERWUS (35)
2018-12-14
1
2018-12-14
23
2018-12-15
19
2018-12-15
19
2018-12-16
5
Pellowska Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
NADIA (93)
2018-12-14
3
2018-12-14
9
2018-12-15
1
2018-12-16
5
KLIPER (94)
2018-12-14
3
2018-12-14
2
2018-12-15
2018-12-15
13
2018-12-16
Pliem-Perka Martyna
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-12-14
9
2018-12-14
8
2018-12-15
1
2018-12-15
10
2018-12-16
1
JUNIOR (77)
2018-12-14
1
2018-12-14
16
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
2
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
OLMAR (63)
2018-12-14
13
2018-12-14
21
2018-12-15
2
2018-12-15
17
2018-12-16
13
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
2018-12-14
11
2018-12-14
7
2018-12-15
1
2018-12-15
2018-12-16
5
Rogalska Weronika
KJ Aldragho Piaseczno
2018-12-14
16
2018-12-16
8
2018-12-14
5
2018-12-15
5
2018-12-15
12
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2018-12-15
4
2018-12-15
4
2018-12-16
2
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
CYRANO (91)
2018-12-14
4
2018-12-14
12
2018-12-15
9
2018-12-15
1
2018-12-16
1
KALI (92)
2018-12-14
4
2018-12-14
2
2018-12-15
3
2018-12-16
6
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-12-14
2
2018-12-14
7
2018-12-15
1
2018-12-16
5
LUNA (75)
2018-12-14
2
2018-12-14
8
2018-12-15
4
2018-12-16
2
2018-12-15
1
Spitulska Aniela
KJ AS Dream
2018-12-14
12
2018-12-14
12
2018-12-15
1
2018-12-15
11
2018-12-16
1
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
ARIANA (86)
2018-12-14
1
2018-12-15
3
2018-12-15
5
2018-12-16
3
Szamp Julia
Sopocki Klub Jeździecki
GALILEO (71)
2018-12-14
1
2018-12-14
10
2018-12-15
5
2018-12-15
19
2018-12-16
5
Szczupakowska Amelia
KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
JOWISZ (41)
2018-12-14
2018-12-14
Tabaka Liliana
KJ Cavallino Brzoza
2018-12-14
12
2018-12-14
10
2018-12-16
3
2018-12-15
1
2018-12-15
12
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
CELESTO (95)
2018-12-14
ENZO (96)
2018-12-14
9
2018-12-15
8
2018-12-16
6
Tralewicz Pielak Laura
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-12-14
3
2018-12-14
7
2018-12-15
2018-12-15
2018-12-16
1
2018-12-14
3
2018-12-15
3
2018-12-15
3
2018-12-14
1
2018-12-16
2
Wawrzkiewicz Inka
Sopocki Klub Jeździecki
ISGAAR (31)
2018-12-14
1
2018-12-14
2
2018-12-15
1
2018-12-15
9
2018-12-16
8
2018-12-14
8
2018-12-14
5
2018-12-15
11
2018-12-15
1
2018-12-16
3
Wawrzkowicz Julia
KJ Cavallino Brzoza
2018-12-14
10
2018-12-14
13
2018-12-15
16
2018-12-15
8
2018-12-16
8
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team Gdańsk
2018-12-14
12
2018-12-15
15
2018-12-16
1
120cm
Wojtal Julianna
Bertyn Piastowo
CANTANA (39)
2018-12-14
1
2018-12-14
20
2018-12-15
21
2018-12-15
19
2018-12-16
1

Number of Riders: 67

Number of Horses: 85

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Hipodrom Sopot
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-012014-1, Hipodrom Sopot Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl