Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B, IV eliminacja JumpOFF 2018/2019
Sopot, 24-25 listopada 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
317 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 10:48:42
2018-11-21 23:01:06
Maja Psiuk PENNY
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
308 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 12:59:02
2018-11-21 11:52:00
Agata Koseda DOKER
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
307 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 12:58:58
2018-11-21 11:48:39
Dominika Reszuta GAMBLE
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
306 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 10:10:47
2018-11-21 10:10:20
Wiktoria Domaszk JASPER
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
305 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 22:55:05
2018-11-20 22:17:13
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 5/L/L
304 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:13:20
2018-11-20 18:28:07
Julia Erbel VENTO
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
303 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:13:02
2018-11-20 18:23:47
Zoe Czako RIRONDINE
  • 2x 14/L/L
302 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:12:59
2018-11-20 16:58:45
Izabella Littwin DAFNE
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
301 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:12:54
2018-11-20 16:46:40
Aleksandra Jeszka KOTILLA
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
300 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 16:15:26
2018-11-20 16:13:29
Joanna Jaguś BAJADERA
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
299 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 16:15:22
2018-11-20 16:11:53
Małgorzata Kubach BAJADERA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
298 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 16:15:18
2018-11-20 16:11:08
Robert Filipczak LIMERYK
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
297 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 15:58:46
2018-11-20 15:57:46
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
294 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 15:02:39
2018-11-20 14:56:24
Maja Psiuk ROKI
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
293 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 14:49:15
2018-11-20 14:48:52
Justyna Motyl ORA
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
292 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:23:33
2018-11-19 22:08:22
Zofia Kamińska ŁOTYSZ
  • 2x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 2x 10/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
291 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:23:29
2018-11-19 21:58:43
Wiktoria Kamińska FIGARO
  • 2x 2a/Kuce na styl/Kuce na styl jedźca
  • 2x 11a/Kuce na styl/Kuce na styl jedźca
290 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 21:41:15
2018-11-19 20:54:30
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 16/N/N
289 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 21:41:10
2018-11-19 20:54:02
Iga Biegalska KIAVOJ
  • 1x 7/N/N
  • 1x 16/N/N
288 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 21:41:04
2018-11-19 20:49:35
Zofia Kwiatkowska W-COLINA I
  • 1x 6/P/P
  • 1x 15/P/P
287 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 21:40:57
2018-11-19 17:52:47
Lena Falkiewicz MELODIA
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
286 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 10:46:32
2018-11-19 17:50:41
Filip Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 1x 16/N/N
  • 1x 17/C/C
285 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 10:46:36
2018-11-19 17:49:56
Filip Falkiewicz PRETTY WOMAN
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
284 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 21:40:47
2018-11-19 17:15:59
Zuzanna Niziołek CONAN I
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
283 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 13:35:47
2018-11-19 13:34:20
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
282 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:55:51
2018-11-19 12:42:46
Emma Kaszuba-Rakowska IKAR
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
281 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:55:45
2018-11-19 12:41:03
Maja Pęczek MISZA
  • 2x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 2x 10/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
280 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:55:39
2018-11-19 12:37:18
Wiktoria Ośmiałowska PL NEMO
  • 2x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 10/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
279 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 10:41:53
2018-11-19 12:20:33
Maja Wolny WEZYR
  • 2x 5/L/L
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
278 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:55:31
2018-11-19 12:13:22
Maria Cimoszko-Zauliczna CANDY
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
276 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:55:14
2018-11-19 11:26:34
Zofia Łosińska WEZUWIUSZ
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
275 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:55:10
2018-11-19 11:25:50
Karolina Giczela EROTYK
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
274 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:55:01
2018-11-19 11:13:29
Irena Matysiak SUPER STAR
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
273 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:54:56
2018-11-19 10:43:53
Irena Matysiak DENVER
  • 2x 5/L/L
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
272 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 11:52:58
2018-11-19 09:08:58
Janusz Pellowski WIARADO
  • 2x 5/L/L
  • 2x 14/L/L
271 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:54:52
2018-11-19 07:44:42
Malwina Kozak KAKTUS
  • 2x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 2x 10/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
269 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:54:40
2018-11-18 21:06:50
Julia Wapińska BIKSONA
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
268 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:54:36
2018-11-18 19:28:56
Julia Zambrzycka DOLMEN
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
266 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:54:25
2018-11-18 18:58:54
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 2x 5/L/L
  • 1x 14/L/L
264 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 13:36:01
2018-11-18 18:52:23
Matylda Błaszkiewicz AVONLY
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
263 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 10:41:37
2018-11-18 18:33:24
Agata Stępień PIKTOGRAM
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
262 ENTRY PRE-APPROVED 2018-11-22 10:41:26
2018-11-18 18:21:36
Oliwier Obialski PUŁASKI
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
260 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 10:40:54
2018-11-18 18:12:26
Andrzej Bedliński ROSOMAK
  • 1x 7/N/N
  • 1x 8/C/C
  • 1x 16/N/N
  • 1x 17/C/C
258 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 10:40:31
2018-11-18 16:53:23
Katarzyna Falkiewicz CERVANTES
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
254 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:52:16
2018-11-18 15:58:55
Joanna Tejchman-Konarzewska CELESTO
  • 1x 15/P/P
252 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 15:03:30
2018-11-18 14:03:40
Maria Padalak TIGRA FOREST
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 5/L/L
251 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 10:18:31
2018-11-18 12:32:28
Kamila Nowak KASTRO-P
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
250 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 15:00:34
2018-11-17 21:48:20
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
249 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 15:00:29
2018-11-17 21:46:46
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 15/P/P
248 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:23:14
2018-11-17 21:46:18
Zuzanna Żygowska RAVELLA
  • 1x 16/N/N
247 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:23:10
2018-11-17 21:45:30
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 16/N/N
  • 1x 17/C/C
246 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:51:49
2018-11-17 21:24:43
Marta Sulewska GAMON
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
245 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:51:43
2018-11-17 19:45:51
Marcin Olszewski CADORO
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
244 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:51:40
2018-11-17 19:45:09
Marcin Olszewski CON CONTADOR
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
243 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 10:39:43
2018-11-17 19:18:10
Karolina Fragstein-Niemsdorff BROOKLIN
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
242 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 10:21:12
2018-11-17 19:16:31
Piotr Fragstein-Niemsdorff BASTION
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
241 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 10:21:09
2018-11-17 19:10:37
Piotr Fragstein-Niemsdorff KREMONA
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
240 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 10:21:05
2018-11-17 19:06:24
Piotr Fragstein-Niemsdorff CARAVELL
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
239 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:51:02
2018-11-17 16:38:54
Weronika Haase TULUZA
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
238 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:50:57
2018-11-17 16:31:43
Joanna Michalec DOLMAN
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
237 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:50:53
2018-11-17 15:53:55
Maggie Misztal FABIEN SANANA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
234 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:50:06
2018-11-17 12:08:50
Wiktoria Plewa KALINA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
233 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:50:02
2018-11-17 11:10:21
Andżelika Olczak S-LILA
  • 2x 10/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
232 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:49:58
2018-11-17 10:47:59
Kornelia Rosiak EXEQUATOR
  • 2x 5/L/L
231 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:49:52
2018-11-17 09:03:13
Daria Ekowska BARON
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
230 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:49:46
2018-11-16 20:56:21
Dawid Czarnecki CORLEONE
  • 1x 7/N/N
  • 1x 16/N/N
229 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:49:42
2018-11-16 20:53:21
Dawid Czarnecki CORBELLA
  • 2x 5/L/L
  • 2x 14/L/L
228 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:49:39
2018-11-16 20:50:01
Dawid Czarnecki CHACCO ONE
  • 1x 9/CC/CC
  • 1x 18/CC/CC
227 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:49:36
2018-11-16 20:45:48
Dawid Czarnecki CASSINA ROYALE
  • 1x 7/N/N
  • 1x 16/N/N
226 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:49:31
2018-11-16 20:44:07
Dawid Czarnecki BERETTA
  • 1x 8/C/C
  • 1x 17/C/C
225 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:49:29
2018-11-16 20:38:36
Dawid Czarnecki BELLISIMA
  • 1x 7/N/N
  • 1x 16/N/N
224 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:48:40
2018-11-16 19:56:00
Karolina Hartman-Hanis CULUMBUS
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
223 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:48:33
2018-11-16 18:24:07
Pauline Wieczorek 2
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
222 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:48:27
2018-11-16 18:23:11
Jacek Bobik OLIMP FLY
  • 1x 7/N/N
  • 1x 8/C/C
221 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:48:22
2018-11-16 18:19:12
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
220 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:48:20
2018-11-16 18:17:51
Jacek Bobik CAREWICZ
  • 1x 8/C/C
  • 1x 9/CC/CC
219 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:47:48
2018-11-16 11:29:10
Anita Dowgiałło C-CHANELLE
  • 2x 5/L/L
  • 2x 14/L/L
218 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:47:43
2018-11-16 09:40:46
Anna Kopeć BARKO-FLY
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
217 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:47:39
2018-11-16 09:38:15
Natalia Potrykus ZORDON N
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
216 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:45:39
2018-11-15 22:00:49
Michalina Krzyżyńska CANNABIS DE LUX
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
215 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:45:31
2018-11-15 21:46:53
Iwona Tomaszewska FANTAZJA QUIRINA
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
214 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:45:25
2018-11-15 21:37:48
Paulina Piosik JUKA
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
213 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:45:22
2018-11-15 21:02:23
Mateusz Kiempa JALANDAHAR
  • 1x 17/C/C
212 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:45:15
2018-11-15 21:01:42
Mateusz Kiempa JAK CHEF
  • 1x 16/N/N
211 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:45:13
2018-11-15 20:17:07
Katarzyna Maksymiuk NORITO
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
210 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:45:08
2018-11-15 20:14:43
Hanna Załęska BLASZKA
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
209 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:43:16
2018-11-15 19:13:12
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
208 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:43:13
2018-11-15 19:10:52
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
206 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:43:03
2018-11-15 17:12:23
Aleksander Lewandowski ANAWA
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
205 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:42:58
2018-11-15 15:55:44
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
204 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:42:43
2018-11-15 12:03:40
Angelika Ojczenasz FOCUS
  • 1x 7/N/N
  • 1x 8/C/C
  • 1x 16/N/N
  • 1x 17/C/C
203 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:42:39
2018-11-15 12:01:37
Angelika Ojczenasz NOWIKA
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
202 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 11:53:09
2018-11-15 08:55:16
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
201 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 11:53:14
2018-11-15 08:53:25
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
200 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 11:53:11
2018-11-15 08:51:13
Jacek Grzywacz DORAVELLA
  • 1x 8/C/C
  • 1x 9/CC/CC
  • 1x 17/C/C
  • 1x 18/CC/CC
199 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 11:53:18
2018-11-15 08:48:27
Jacek Grzywacz CZAKRA
  • 1x 8/C/C
  • 1x 9/CC/CC
  • 1x 17/C/C
  • 1x 18/CC/CC
198 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:42:35
2018-11-15 08:32:04
Karolina Rosicka KASTRO-P
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
197 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:42:30
2018-11-14 23:23:53
Marcin Matelski HERR CATOO
  • 2x 5/L/L
196 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:12:43
2018-11-14 21:31:12
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 2a/Kuce na styl/Kuce na styl jedźca
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
195 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:10:05
2018-11-14 21:29:24
Paulina Pellowska KLIPER
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 2a/Kuce na styl/Kuce na styl jedźca
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 11a/Kuce na styl/Kuce na styl jedźca
194 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:11:28
2018-11-14 21:28:11
Zofia Pakur GABA ZAGORKA
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 2a/Kuce na styl/Kuce na styl jedźca
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 11a/Kuce na styl/Kuce na styl jedźca
193 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:12:31
2018-11-14 21:26:53
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 2a/Kuce na styl/Kuce na styl jedźca
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
192 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:11:41
2018-11-14 21:24:09
Wiktoria Ryciak CYRANO
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
191 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:40:32
2018-11-14 20:56:40
Magdalena Ćwik DAVINELL Z
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
190 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:40:25
2018-11-14 20:54:27
Magdalena Ćwik BIJZONDER S
  • 1x 8/C/C
  • 1x 17/C/C
189 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:40:18
2018-11-14 20:53:10
Bartosz Gauza CLOUD 27
  • 1x 7/N/N
  • 1x 8/C/C
  • 1x 16/N/N
  • 1x 17/C/C
188 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:40:13
2018-11-14 20:51:04
Bartosz Gauza INTELIGO
  • 1x 7/N/N
  • 1x 8/C/C
  • 1x 17/C/C
187 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:37:52
2018-11-14 19:57:31
Monika Skowrońska MORITZ
  • 2x 5/L/L
186 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:40:03
2018-11-14 19:53:50
Aleksandra Nowicka MORITZ
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
184 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:32:32
2018-11-14 17:31:34
Sylvain Jakub Arquier ARAM - AS
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
183 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 11:06:59
2018-11-14 17:15:30
Marta Zdziebłowska HURAGAN
  • 1x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 10/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
182 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 10:59:51
2018-11-14 17:12:21
Karolina Baranowska HOJANAS
  • 2x 5/L/L
181 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 11:00:10
2018-11-14 14:16:58
Patryk Miśkiewicz VALENTINA
  • 1x 5/L/L
  • 2x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 2x 15/P/P
180 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 12:52:55
2018-11-14 11:01:19
Anna Leśniewska HEBANA
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
178 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 12:53:00
2018-11-14 10:32:19
Agata Piastowska LUBAR
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
176 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 12:53:03
2018-11-14 09:29:11
Marcelina Detmer GOLDEN GIRL
  • 2x 5/L/L
175 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 12:53:06
2018-11-14 09:28:01
Marcelina Detmer KALILA J
  • 2x 5/L/L
174 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 20:07:41
2018-11-13 19:27:47
Tomasz Jasiński CORAZON 58
  • 1x 8/C/C
  • 1x 9/CC/CC
  • 1x 17/C/C
  • 1x 18/CC/CC
173 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 20:07:39
2018-11-13 19:26:29
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
172 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 20:07:32
2018-11-13 17:25:38
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
171 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 20:07:28
2018-11-13 17:25:12
Katarzyna Kukowska KENIA CARCASES
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
170 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 20:07:25
2018-11-13 16:40:05
Martyna Dubieniecka DRZEWIEC
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 14/L/L
169 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 20:07:22
2018-11-13 16:07:16
Agata Gietka ARPEGGIO
  • 1x 8/C/C
  • 1x 9/CC/CC
  • 1x 17/C/C
  • 1x 18/CC/CC
168 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 12:35:25
2018-11-13 12:33:15
Patrycja Kierznikiewicz CARMEN LG
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
167 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 12:35:23
2018-11-13 10:06:46
Bartłomiej Włodarski NICKY BOY
  • 1x 7/N/N
  • 1x 8/C/C
  • 1x 16/N/N
  • 1x 17/C/C
166 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 12:35:21
2018-11-13 10:06:01
Bartłomiej Włodarski GRANTALA S
  • 1x 7/N/N
  • 1x 8/C/C
  • 1x 16/N/N
  • 1x 17/C/C
165 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 12:35:19
2018-11-13 10:04:55
Bartłomiej Włodarski CAPTAIN JACK S
  • 2x 5/L/L
  • 2x 14/L/L
163 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 08:40:37
2018-11-12 21:55:28
Julianna Wojtal WIRGINIA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 08:40:34
2018-11-12 21:54:43
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
160 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 08:40:24
2018-11-12 20:43:13
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
159 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 08:40:20
2018-11-12 19:30:18
Laura Mular WALIA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 14/L/L
158 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 17:13:49
2018-11-12 17:07:03
Julia Mattsson NARKOS
  • 2x 5/L/L
  • 2x 14/L/L
155 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 17:13:40
2018-11-12 14:39:28
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
154 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 17:13:37
2018-11-12 14:38:31
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 7/N/N
  • 1x 16/N/N
153 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 18:54:37
2018-11-11 17:36:15
Natalia Mikołajczak HELLO KITTY
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 14/L/L
150 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 18:54:10
2018-11-11 14:45:49
Maria Malko HEYA
  • 1x 5/L/L
  • 1x 14/L/L
149 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 08:51:32
2018-11-11 07:00:21
Julia Cichal WHITE QUEEN
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 08:51:35
2018-11-10 21:08:26
Olga Trzosowska JOEY
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 08:51:33
2018-11-10 21:03:51
Paweł Spisak EDAM
  • 2x 5/L/L
  • 2x 6/P/P
  • 2x 14/L/L
  • 2x 15/P/P
146 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 08:51:37
2018-11-10 21:03:14
Paweł Spisak WERNISAŻ "M"
  • 2x 5/L/L
  • 2x 6/P/P
  • 2x 14/L/L
  • 2x 15/P/P
145 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 08:51:39
2018-11-10 21:02:17
Paweł Spisak I-MARK W
  • 2x 6/P/P
  • 2x 7/N/N
  • 2x 15/P/P
  • 2x 16/N/N
144 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 08:51:40
2018-11-10 21:00:11
Wiktoria Spisak STRONA II
  • 2x 5/L/L
  • 2x 6/P/P
  • 2x 14/L/L
  • 2x 15/P/P
142 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 10:57:03
2018-11-10 17:32:48
Zbigniew Szrejder CHACCO-BOY
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
141 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 08:51:45
2018-11-10 11:51:06
Katarzyna Kubiak ROCCO
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
140 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 08:51:47
2018-11-10 11:50:05
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
139 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:12:16
2018-11-10 11:35:58
Gaja Skorowska G'MEDYK
  • 2x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 2x 10/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 08:51:52
2018-11-10 11:30:29
Maja Szukalska LUKRECJA
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:11:52
2018-11-10 11:29:58
Antonia Romowicz LUKRECJA
  • 1x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 08:51:57
2018-11-10 11:04:29
Sara Zduńczyk WINTER LAKE
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
133 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:11:27
2018-11-08 22:44:33
Beniamin Tomaszewski FRANKE
  • 2x 5/L/L
132 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:11:23
2018-11-08 22:44:05
Beniamin Tomaszewski BALOU SON
  • 1x 7/N/N
131 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:11:20
2018-11-08 22:43:42
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 2x 5/L/L
128 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:11:10
2018-11-08 21:18:52
Marcin Olszewski AMY
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:11:04
2018-11-08 18:40:26
Natalia Zwiefka NIVA
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:10:59
2018-11-08 18:29:13
Lena Gabriel VIPER
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 12:36:54
2018-11-08 10:42:35
Oliwia Rogalewska PRETTY GIRL
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
123 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 12:36:50
2018-11-08 10:39:52
Martyna Rogalewska KOLUMBIA
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 12:36:49
2018-11-08 10:14:43
Paulina Rybarczyk ROYAL CASSIN
  • 1x 9/CC/CC
  • 1x 18/CC/CC
121 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 10:05:03
2018-11-08 09:53:45
Alicja Łącka DOLOMIT
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
120 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 10:05:00
2018-11-08 09:35:37
Michalina Łącka WOLF`S MORITZ "V"
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 10:04:58
2018-11-07 21:44:50
Jakub Ołoś OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 5/L/L
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 14/L/L
118 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 17:13:34
2018-11-07 21:14:03
Julia Ostrowska EYE CATCHER
  • 1x 8/C/C
  • 1x 9/CC/CC
117 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 10:04:53
2018-11-07 20:26:17
Aleksandra Buczynska MESTENIO
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 10:04:48
2018-11-07 18:44:19
Katarzyna Szymków GLADIATOR
  • 1x 7/N/N
  • 1x 8/C/C
115 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 10:04:45
2018-11-07 18:43:50
Katarzyna Szymków COURTNEY LOVE
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
114 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 12:50:29
2018-11-07 12:33:01
Stanisław Kuśmirek ROSI
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
113 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 12:43:57
2018-11-07 12:32:15
Aleksandra Rykowska CANDILLO
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
112 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 12:43:54
2018-11-07 12:31:57
Stanisław Kuśmirek CYCERA
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
110 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 11:07:07
2018-11-07 10:09:32
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
  • 1x 17/C/C
109 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 11:07:12
2018-11-07 10:09:08
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
107 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 14:34:07
2018-11-06 14:33:54
Aniela Lipińska GENESIS
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
106 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 12:14:49
2018-11-06 11:20:08
Natalia Rodak CASINO
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 5/L/L
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 14/L/L
105 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 12:53:12
2018-11-05 22:17:48
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 12:53:15
2018-11-05 22:16:59
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 1x 2a/Kuce na styl/Kuce na styl jedźca
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 11a/Kuce na styl/Kuce na styl jedźca
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 22:53:30
2018-11-05 22:13:13
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
102 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 22:53:25
2018-11-05 22:12:32
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 16/N/N
101 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 22:53:22
2018-11-05 21:23:45
Emilia Racinowska BARON
  • 2x 5/L/L
100 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:23:06
2018-11-05 21:19:43
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
99 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 22:53:15
2018-11-05 20:47:41
Grzegorz Psiuk SPARTAKUS
  • 1x 7/N/N
  • 1x 8/C/C
98 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 22:53:11
2018-11-05 20:46:39
Grzegorz Psiuk CINCINNATI
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
97 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 22:53:06
2018-11-05 20:42:01
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 7/N/N
  • 1x 8/C/C
  • 1x 16/N/N
  • 1x 17/C/C
94 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:32:29
2018-11-05 19:16:49
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 2x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
93 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:37:49
2018-11-05 18:52:46
Renata Wójcik-Matelska CORDESSO
  • 2x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
92 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:37:26
2018-11-05 18:52:05
Renata Wójcik-Matelska DIVA
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
91 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:37:01
2018-11-05 18:50:53
Krzysztof Pudełek MAXIMUS G
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
90 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:03:26
2018-11-05 15:41:24
Zuzanna Czub WENUS
  • 1x 2a/Kuce na styl/Kuce na styl jedźca
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 11a/Kuce na styl/Kuce na styl jedźca
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 20:36:44
2018-11-05 15:40:19
Anna Lenckowska TOPAZ
  • 1x 2a/Kuce na styl/Kuce na styl jedźca
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 11a/Kuce na styl/Kuce na styl jedźca
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 12:56:04
2018-11-05 12:52:56
Natalia Klóskowska SARATOW
  • 2x 5/L/L
  • 2x 14/L/L
87 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 12:32:01
2018-11-05 12:30:23
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 8/C/C
86 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 12:31:59
2018-11-05 12:30:03
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 7/N/N
84 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 12:29:17
2018-11-05 11:14:28
Agata Mazur EUVILLE UNIQUE
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 14/L/L
82 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 10:54:48
2018-11-05 10:24:08
Marek Łatosz RIVERA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
  • 2x 14/L/L
81 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 10:54:46
2018-11-05 10:22:58
Hanna Kuczkowiak SZLACHCIC
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 10:54:43
2018-11-05 10:21:11
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 2x 2a/Kuce na styl/Kuce na styl jedźca
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 09:30:59
2018-11-05 09:00:02
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 5/L/L
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 14/L/L
78 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 08:47:07
2018-11-05 08:12:25
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 2x 5/L/L
  • 2x 14/L/L
77 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 20:22:28
2018-11-04 20:02:11
Aleksandra Grela PRIMERA
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
75 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 20:22:04
2018-11-04 16:38:33
Michalina Binięda - Urbanowicz ZAFIRA T
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 20:22:01
2018-11-04 12:05:39
Karolina Osiczko-Aszyk CEL
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 20:22:06
2018-11-04 12:04:50
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 7/N/N
  • 1x 8/C/C
  • 1x 16/N/N
  • 1x 17/C/C
72 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 20:21:55
2018-11-04 10:14:24
Marek Tomicki PEPPINA 25
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 14/L/L
71 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 20:21:52
2018-11-04 10:13:54
Małgorzata Tomicka CAMILLO 197
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
69 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 20:21:48
2018-11-03 00:48:46
Katarzyna Piesik INDYKCJA
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
68 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 20:21:44
2018-11-02 16:04:54
Agata Peterson BIANKA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 20:21:41
2018-11-02 16:04:07
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 7/N/N
  • 1x 16/N/N
66 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 20:21:40
2018-11-02 16:02:59
Aleksandra Furgo MELISSA C
  • 1x 7/N/N
  • 1x 16/N/N
65 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 20:21:33
2018-11-02 13:36:35
Katarzyna Ostapiuk WISTERIA LANE
  • 2x 5/L/L
  • 1x 14/L/L
64 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 08:42:54
2018-11-02 08:36:27
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 2x 5/L/L
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
63 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 07:43:03
2018-11-01 21:16:21
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
62 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 07:43:06
2018-10-31 23:22:11
Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 07:43:05
2018-10-31 23:21:27
Tomasz Miśkiewicz QUINANKA LAZAR
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
60 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 07:43:08
2018-10-31 23:20:52
Tomasz Miśkiewicz CARMEN S
  • 1x 7/N/N
  • 1x 8/C/C
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 07:43:11
2018-10-31 19:30:09
Marcin Joppek SID PJT
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
58 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 07:43:12
2018-10-31 18:27:38
Monika Bartoszewicz KOMETA
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:14:25
2018-10-31 15:08:58
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 2x 2a/Kuce na styl/Kuce na styl jedźca
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 2x 11a/Kuce na styl/Kuce na styl jedźca
55 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:44:21
2018-10-31 15:03:16
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 2x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 07:31:03
2018-10-30 13:13:57
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 7/N/N
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 07:31:05
2018-10-30 13:13:23
Ewa Wikalińska UPPSALA DU THEIL
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 11:30:59
2018-10-30 11:07:12
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
47 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 12:56:02
2018-10-30 09:21:22
Monika Jackiewicz - Rąbca HIGH QUALITY
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 07:57:28
2018-10-29 20:58:06
Łucja Majka SAN REMO
  • 1x 7/N/N
  • 1x 8/C/C
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 07:57:30
2018-10-29 20:39:24
Alicja Ciarczyńska CHELBY
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 20:07:41
2018-10-29 19:12:47
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 16/N/N
  • 1x 17/C/C
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 20:07:39
2018-10-29 19:11:55
Marta Gapska LAGO DI LUGANO
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 14/L/L
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 15:17:14
2018-10-29 13:21:18
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 15:17:13
2018-10-29 13:20:36
Julia Karpiusz G-SHOCK
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 08:08:20
2018-10-28 16:06:59
Robert Musiał HUNTER
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 08:08:22
2018-10-28 16:05:42
Małgorzata Łastówka RALPH LAUREN
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:37:09
2018-10-25 19:45:05
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:37:07
2018-10-25 19:44:11
Aleksandra Maciejczyk ALCORA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 14/L/L
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:37:05
2018-10-25 19:43:22
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:37:02
2018-10-25 19:42:38
Julianna Gawęda ERA
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 10:56:55
2018-10-25 14:53:45
Anna Grzybowska-Skrodzka WIZARD M
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 10:56:46
2018-10-25 14:52:11
Anna Grzybowska-Skrodzka C-DINETTE
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 14:41:53
2018-10-25 14:07:48
Agata Piastowska LORESCA J
  • 1x 7/N/N
  • 1x 8/C/C
  • 1x 16/N/N
  • 1x 17/C/C
27 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 12:53:23
2018-10-25 14:07:08
Agata Piastowska CAALISTENIA
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 13:23:20
2018-10-25 12:37:26
Natasza Kryszeń CANGELO V
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 13:23:17
2018-10-25 12:36:58
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 13:23:15
2018-10-25 12:36:26
Anna Siwicka NESTOR
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 13:23:14
2018-10-25 12:35:41
Helena Hamera TULLAMORE DEW
  • 2x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 15:32:59
2018-10-24 14:39:02
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 09:13:03
2018-10-23 22:05:27
Tomasz Miśkiewicz JASKIER
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 15:58:08
2018-10-23 22:04:58
Justyna Majewska JASKIER
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 15:56:43
2018-10-23 22:04:06
Justyna Majewska FINITO
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 19:57:33
2018-10-22 11:15:07
Wiktoria Narloch MORWA
  • 2x 5/L/L
  • 2x 14/L/L
15 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 10:56:37
2018-10-22 09:35:41
Magdalena Prinz I CÓŻ
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 19:57:28
2018-10-22 09:35:09
Weronika Czarnecka FUNNY KG
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 08:39:53
2018-10-20 16:09:37
Dominika Januszewska HENDIA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 14/L/L
8 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 15:25:16
2018-10-17 13:15:52
Tomasz Miśkiewicz CLIPPER
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 15:25:18
2018-10-17 13:15:04
Tomasz Miśkiewicz NICO UNO
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 21:39:42
2018-10-17 07:26:43
Barbara Kościelska ALL NIGHT
  • 2x 5/L/L
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
5 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 10:56:21
2018-10-17 07:20:56
Aniela Spitulska EQUEENPASSION LEMON TREE
  • 1x 2a/Kuce na styl/Kuce na styl jedźca
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 11a/Kuce na styl/Kuce na styl jedźca
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:44:41
2018-10-17 07:18:31
Michalina Pazik SERWUS
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2002 (J.)
O026534
2. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (MJ.)
O032628
3. Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043736
4. Bartoszewicz Monika Pomorska Liga Jeździecka
S
O049025
5. Bedliński Andrzej Ośrodek Sportów Konnych
S
O002240
6. Bedliński Andrzej OSK Nowy Ciechocinek
S
7. Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O036672
10171305
8. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
9. Błaszkiewicz Matylda Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
2006 (JM.)
brak
10. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
11. Buczynska Aleksandra VitaSport Brachlewo
2003 (J.)
brak
12. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (JM.)
O042760
13. Chebotar Valeriia KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039773
14. Chrzan Monika KJ Nad Stropną
S
O008452
15. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
16. Cichal Julia BPK
2004 (JM.)
brak
17. Ciegert Martyna Jeździecki Klub Sportowy Ewro
2002 (J.)
O040922
18. Cimoszko Bogusława
S
19. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki Klub Jeździecki
S
O039477
20. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
21. Czako Zoe PZJ
2005 (JM.)
O051043
22. Czarnecka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
S
O009824
23. Czarnecki Dawid Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
S
O003411
24. Czub Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
brak
25. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
26. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
27. Detmer Marcelina TKKJ Toruń
2010 (Mł.)
Brak
28. Domaszk Wiktoria Brak
S
Brak
29. Dowgiałło Anita KJ Bonin
1998 (MJ.)
O030972
30. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O040241
31. Ekowska Daria Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
brak
32. Erbel Julia KJ Black Horse Team
2003 (J.)
Brak
33. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
S
O007117
34. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
BRAK
35. Filipczak Robert Stajnia W Siodle Banino
2001 (J.)
brak
36. Fragstein- Niemsdorff Piotr Uczniowski Klub Sportowy Podkowa w Moryniu
S
O002202
37. Fragstein-Niemsdorff Karolina Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
S
O001399
38. Fragstein-Niemsdorff Piotr Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
S
O002202
39. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
40. Gabriel Lena VitaSport brachlewo
2007 (JM.)
O046541
41. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O025871
42. Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
S
O006704
43. Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
2002 (J.)
O038545
44. Gawęda Zuzanna VitaSport Brachlewo
2007 (JM.)
O047345
45. Giczela Karolina Rancho Banderoza
2003 (J.)
brak
46. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
S
O027614
47. Górska Anna KJ Black Horse Team
S
O003325
10142807
48. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (MJ.)
O034583
49. Grzybowska-Skrodzka Anna JKS Senny Nowęcin
S
O037297
50. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
51. Haase Weronika Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O031932
52. Hamera Helena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O035566
53. Hartman-Hanis Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
54. Irmer Sandra JKS Elcon Szczecin
2000 (MJ.)
O028063
55. Jackiewicz - Rąbca Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
56. Jaguś Joanna Stajnia W Siodle Banino
2005 (JM.)
Brak
57. Januszewska Dominika Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040928
58. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
59. Jeszka Aleksandra Stajnia u Rychertów
2004 (JM.)
O046664
60. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
61. Kamińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
brak
62. Kamińska Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
brak
63. Kaszuba-Rakowska Emma Plj
2018 (Mł.)
B
64. Kaszubowska Oliwia Sopocki Klub Jeździecki
2018 (Mł.)
O044754
65. Kiempa Mateusz CSJ Coval
S
O007043
66. Kierznikiewicz Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O022248
67. Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2001 (J.)
O047536
68. Kopeć Anna KJ Bonin
S
O019589
69. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
70. Koseda Agata BPK
1998 (MJ.)
71. Kozak Malwina bpk
2005 (JM.)
O050331
72. Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O035523
73. Kryszeń Natasza BPK
2004 (JM.)
Brak
74. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
75. Kubach Małgorzata Stajnia W Siodle Banino
2006 (JM.)
Brak
76. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
77. Kuczkowiak Hanna JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
O046461
78. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
79. Kuśmirek Stanisław Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
S
brak
80. Kwiatkowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
2000 (MJ.)
O031442
81. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
82. Lenckowska Anna Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
O039471
83. Leśniewska Anna BPK
S
O044187
84. Lewandowska Zuzanna JKS Dako Galant Skibno
2003 (J.)
85. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (J.)
O041776
86. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
87. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O041486
88. Littwin Izabella Brak
2002 (J.)
Brak
89. Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O005279
90. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O049201
91. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
O052681
92. Łastówka Małgorzata Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
S
O033689
93. Łatosz Marek JKS FARMA MODRZEWIE
S
O046979
94. Łosińska Zofia Rancho Banderoza
2002 (J.)
brak
95. Maciejczyk Aleksandra VITASPORT BRACHLEWO
1999 (MJ.)
O038542
96. Majewska Justyna Klub Jeździecki ARPAV
S
O015043
97. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
98. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043964
99. Malko Maria PLJ
S
O009642
100. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
101. Matelski Marcin KJ Dilmar
S
O003420
102. Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (JM.)
O046661
103. Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
104. Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
105. Mazur Agata SKJ Sopot
S
brak
106. Miąskowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O033657
107. Michalec Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2018 (Mł.)
O040934
108. Mikołajczak Natalia JKS Rywal Grudziądz
S
O025456
109. Mikołajczak Natalia JKS Rywal Grudziądz
S
O025456
110. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
111. Miśkiewicz Patryk LKS Nadwiślanin Kwidzyn
brak
112. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
113. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
114. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
115. Misztal Maggie KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O035341
116. Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
2000 (MJ.)
O030561
117. Mular Laura Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
Brak
118. Musiał Robert KJ Stado Kętrzyn
S
O039856
119. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
120. Nełka Marcin bpk
S
O005374
121. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
122. Nowak Kamila Brak
2004 (JM.)
Brak
123. Nowicka Aleksandra bez przynależności klubowej
2003 (J.)
brak
124. Obialski Oliwier
125. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
126. Olczak Andżelika brak
2002 (J.)
brak
127. Olszewski Marcin LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
S
Brak
128. Ołoś Jakub J.J Darboven
2002 (J.)
O046924
129. Osiczko-Aszyk Karolina BPK
S
brak
130. Ośmiałowska Wiktoria BPK
2008 (Mł.)
Brak
131. Ostapiuk Katarzyna JKS Senny Nowęcin
2002 (J.)
O037295
132. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
133. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
134. Pakur Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2009 (Mł.)
O049348
135. Pawlik Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
S
O022286
136. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
137. Pęczek Maja Bpk
2018 (Mł.)
B
138. Pellowska Paulina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
139. Pellowski Janusz BPK POM
S
O019411
140. Piastowska Agata Sopocki Klub Sportowy
S
O008330
141. Piesik Katarzyna Fundacja Sportu i Oświaty
2000 (MJ.)
O039479
142. Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
2005 (JM.)
O034646
143. Piosik Paulina Stajnia Bolszewo
2003 (J.)
brak
144. Plewa Wiktoria brak
2003 (J.)
brak
145. Potrykus Natalia BPK
2004 (JM.)
brak
146. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
147. Prinz Magdalena Bpk
2005 (JM.)
Brak
148. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
149. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
150. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
151. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
0048957
152. Psiuk Maja bpk
2006 (JM.)
brak
153. Pudełek Krzysztof KJ Dilmar Kobylarnia
S
O028869
154. Racinowska Emilia KJ Dilmar
S
O001876
155. Reszuta Dominika la scalla
1999 (MJ.)
O023149
156. Reszuta Maura kj la scalla
S
O023148
157. Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O050247
158. Rogalewska Martyna bpk
2005 (JM.)
brak
159. Rogalewska Oliwia St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
2000 (MJ.)
O036305
160. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
161. Romowicz Antonia bpk
2010 (Mł.)
brak
162. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (JM.)
O044142
163. Rosicka Karolina Brak
2003 (J.)
Brak
164. Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko
S
O009731
165. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
166. Siwicka Anna BPK
2006 (JM.)
brak
167. Skorowska Gaja Brak
2008 (Mł.)
Brak
168. Skowrońska Monika Baskil Rzeczna
S
O014077
169. Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
S
O000998
170. Spitulska Aniela KJ AS Dream
2006 (JM.)
brak
171. Stępień Agata Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
172. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039182
10179301
173. Sulewska Marta KJ Black horse team
S
brak
174. Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O026068
175. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034160
176. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
177. Szukalska Maja bpk
2008 (Mł.)
brak
178. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O036686
179. Tomaszewska Iwona GTH Gdynia
S
O018978
180. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
181. Tomicka Małgorzata bpk
2001 (J.)
O026895
182. Tomicki Marek bpk
S
O033872
183. Trzosowska Olga bpk
S
brak
184. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy LOTNA Słupsk
S
O012417
185. Wapińska Julia SKJ SOPOT
S
brak
186. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
brak
187. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
188. Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
2002 (J.)
O038610
189. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
190. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team
S
O032560
191. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
192. Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O038237
193. Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
1998 (MJ.)
O023178
194. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
195. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043967
196. Zambrzycka Julia SKJ
2004 (JM.)
O043454
197. Zduńczyk Sara Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O028652
198. Zdziebłowska Marta Bez przynależności klubowej
S
Brak
199. Zwiefka Natalia brak
S
O006783
200. Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O008294
201. Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
2002 (J.)
O034183
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

227

2 2 POL 2000 Wałach ciemnogniada F: 2
M: 2
O: 2
B: 2
2
2.

33

ALCORA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada F: Corvus Z
M: Alida
O: Michał Kowalski
B: Augustyniak
Brak
3.

288

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada F: Ekwador /
M: Argenta / Lambado
O: Leszek Pawlak
B: Aleksandra Lusina
K024450 616009640065212
4.

79

ALL NIGHT SP POL . Wałach gniada/164 F: .
M: .
O: .
B: .
Brak .
5.

149

AMY Oldenburger POL 2008 Klacz gniada F: Acolito
M: Rising Sun
O: Krzysztof Babiarz
B: Nn
Brak DE 433330896108
6.

210

ANAWA SP POL 2011 Wałach siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Anais / Aloube Z
O: Stanisław Kapinos
B: SK nad Wigrami
K018541 616009510353211
7.

200

ARAM - AS SP POL 2011 Wałach gniada F: Matam
M: Atena
O: Dorota Szeferska Arquier
B: Magdalena Rebell
K018604 616009600202711
8.

244

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: Monika Zielińska
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K018476 12406
9.

300

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Stanisław Malek
B: SK Racot
K018792 616007610061110 105EZ01
10.

178

ARPEGGIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/163 F: Lumpi / Limelight
M: Atena / Grandios
O: Andrzej Ostrowski
B: Diter Staniek
K013109 POL009540042605
11.

257

AVONLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: Falck /
M: Amber / Wairan
O: Zbigniew Bedliński
B: Zbigniew Bedliński
K025551 616013520035711
12.

278

BAJADERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada F: -
M: -
O: Małasiewicz Andrzej
B: -
Brak
13.

153

BALOU SON OLD GER 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Roseanne / Ramiro's Son
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019775 DE433330535309
14.

222

BARKO-FLY SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Barycza / Mywill
O: Jan Kopeć
B: Zdzisław Beredowski
K021193 616009640039912
15.

130

BARON WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Czumak / Bujak
M: Bagatela / Mer
O: Emilia Racinowska
B: GR Czerniejewo
K023421 POL007610036809
16.

235

BARON Małopolska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Lubań
M: Basetla
O: Gosia Marcinkowska
B: Samociuk Jerzy
brak
17.

107

BEAUTY C KWPN NED 2006 Wałach siwa F: Untochable Z /
M: Victoria-C / Concorde /
O: Aleksandra Furgo
B: J W L Cuppers
K013478 528210000829320
18.

229

BELLISIMA SP POL 2012 Klacz gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: B Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
O:
B:
K023669 616009510342512
19.

230

BERETTA HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Cheetano / Coriano M
M: Hagitta / Leonid / Landgraf I
O:
B: Peters Timm
K020111 DE421000170409
20.

108

BIANKA SP POL 2006 Klacz gniada/165 F: Roland
M: Banisza
O: Aleksandra Furgo
B: Zawiślok Urszula
Brak POL 009 54 00284 06
21.

203

BIJZONDER S KWPN NED 2006 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Utoloma S / Libero H
O: Magdalena Ćwik
B:
K011435 52800300027376
22.

246

BIKSONA Małopolska POL 2014 Klacz gniada F: Armani
M: Bisbona
O: Agnieszka Racka
B: Aaa
Brak
23.

171

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
O: Mariusz Ciegert
B: -
K021809
24.

214

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada F: Aramus
M: Błachostka
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021
25.

299

BRANDO GRAND SP POL 2008 Wałach siwa F: Grand De La Cour / Graf Grannus
M: Bandola / Arszenik
O: Malgorzata Reszuta
B: Zygmunt Jendrzejczyk
K015450 POL007520171108
26.

91

BROOKLIN Niem. Sport. POL 2014 Wałach siwa/166 F: Calidrio /
M: Baby Balou / Balou Du Rouet
O: Karolina Fragstein
B: Stanisław Fabianczyk
K025427 DE456560543614
27.

223

C-CHANELLE Oldenburska POL 2009 Klacz gniada F: Chekandino/Contender
M: C-Alabama-Kopacz/Avero
O: Anita Dowgiałło
B: Piotr Kopacz
K024015
28.

29

C-DINETTE EX DINETTE KWPN NLD 2008 Klacz gniada F: Cantos
M: Arine
O: Anna Grzybowska-Skrodzka
B: Stadnina Nad Wigrami
K016540
29.

27

CAALISTENIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Maaik
M: Caroline
O: Agata Piastowska
B: Marek Romanowski
K022902
30.

191

CADORO Szlachetna Półkrew POL 2007 Ogier gniada/Nn F: Aviano
M: Colibria
O: Henryk Eron
B: Nn
Brak Nn
31.

98

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
O: Adam Sałacki
B: Stefanie Kolthof
K022472 DE441411499709
32.

306

CAMELOT 2 F:
M:
O:
B:
33.

109

CAMILLO 197 HOL GER 2010 Wałach gniada/174 F: Cash H /
M: Leni I /
O: Marek Tomicki
B: Birgit Becker
K019874 DE421000524210
34.

225

CAMPINO 1 POL 2012 Wałach gniada F: Chico's Boy
M: Dazzling Delight
O: -
B: -
K024277
35.

252

CANDY Oldenburg POL 2006 Klacz gniada/173 F: Cajero / Caretino
M: Illusion I I I / Lauries Crusador
O: Bogusława Cimoszko
B: Wilski
K010971 DE418181104506
36.

26

CANGELO V KWPN NLD 2007 Klacz kasztanowata F: Tangelo van de Zuuthoeve
M: Forever
O: Mikiland sp. z o.o.
B: E. van Veldhuizen
brak
37.

220

CANNABIS DE LUX Westfalska POL 2013 Wałach siwa/165 F: Hermes de Lux
M: Lasou
O: Monika Krzyżyńska
B: Niemcy
brak DE441411369613
38.

50

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: KONI Arkadiusz Wojtal
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229 616090600196410
39.

172

CAPTAIN JACK S WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Fabrinia Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K025750 616009520036613
40.

180

CAPTAIN KRYM Brandenburg-Anhalt POL 2013 Wałach siwa F: Captain Olimpic /
M: Kryza / Colman
O: Tomasz Jasiński
B: SK Bielin
K025517 DE456570206313
41.

88

CARAVELL Niem. Sportowa POL 2013 Wałach siwa F: Calidrio /
M: Bandera / Colman
O: SK Bielin
B: SK Bielin
K023411 DE456570256213
42.

264

CARDHU OS DEU 2010 Klacz kara F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
O: Artur Biegalski
B: Gestuet Lewitz
K017099 DE418184084910 DE418184084910
43.

224

CAREWICZ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Cyranka / Cavalliero
O:
B:
K021019 616009640003311 105IZ85
44.

310

CARLOS G F:
M:
O:
B:
45.

175

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
O: Patrycja Kierznikiewicz
B: Agro-Mazury
K014311 616009530276006
46.

101

CARMEN S Niem. Sport. GER 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Luna Llena / Landprinz I
O: Edmund Lazarewicz
B:
K020255 DE456570217309
47.

133

CASINO Oldenburska DEU 2010 Wałach ciemnogniada F: Canoso
M: Lolypop
O: Magda Cybulska
B: Brak
K022450 DE433331777410
48.

272

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
O: Sławomir Żygowski
B:
K022627 616009530034112
49.

231

CASSINA ROYALE HOL GER 2010 Klacz kasztanowata F: Claudio / Carthago
M: Toskania IV / Cassini I
O:
B: Peters Timm
K021157 DE421000138510
50.

290

CASTOR 2007 G F:
M:
O:
B:
51.

111

CEL SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Le Voltair
M: Czereśnia
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: -
brak
52.

242

CELESTO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calato kama
M: Celietta
O: Agnieszka Racka
B: Stadnina koni Nowielice
K018551
53.

291

Cervantes F:
M:
O:
B:
54.

298

CESOTHO SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Lesotho /
M: Czandora /
O: Prajwocki Adam
B: SK Nowielice Sp. z o. o.
K018611 009640075007
55.

232

CHACCO ONE OLD GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z / Quick Star
O:
B: Paul Schockemohle
K020332 DE418184010710
56.

70

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: orella / Primar
O: Zbigniew Szrejder
B: Kerstin Makowei
K026270 DE427270537609
57.

43

CHELBY HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Casparino / Carpaccio
M: Irina VI / Alcatraz
O: Alicja Ciarczyńska
B:
K024928 DE421000190212
58.

128

CINCINNATI HOL GER 2012 Wałach gniada F: Chin Champ Hol
M: E-Sophie Hol
O: Agrofood S.A Grabowiec
B: Bruehe Soeren (Niemcy)
K022364
59.

7

CLIPPER Holsztyńska POL 2013 Ogier gniada F: Connor
M: Bella Rose
O: Martyna Górska
B: Roma Kosicka
Brak
60.

202

CLOUD 27 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Cayado / Clearway
M: Vathia / Casall
O:
B:
K023054 DE421000060909
61.

131

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
O: Andrzej Dąbrowski
B: Montis Sp. z o. o.
K020854 DE441411167811
62.

61

COLLARIO Oldenburska GER 2013 Wałach gniada/176 F: Collado/Cassini I
M: Osaria/Argentinus
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
K024279 DE433330254713
63.

192

CON CONTADOR Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach gniada/Nn F: Con Air
M: Verona M
O: Henryk Eron
B: Nn
Brak Nn
64.

260

CONAN 1 SP POL 2011 Wałach siwa F: CALIRO
M: CASANDRA
O: Agnieszka Racka
B: Szymański
K023083
65.

181

CORAZON 58 HOL GER 2010 Klacz gniada F: Catoki / Cambridge
M: Sanita / Landjunge
O: Tomasz Jasiński
B:
K023077 DE421000596110
66.

126

CORDESSO WESTF POL 2013 Ogier gniada F: Cordess / Clinton
M: Cleine Queena / Cristallo I
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Agnieszka i Robert Michalak
K022638 441411169213
67.

234

CORLEONE HOL GER 2010 Wałach siwa F: Cachas / Caretino
M: Winona I / For Pleasure
O:
B: Peters Timm
K018371 DE421000138610
68.

65

COURTNEY LOVE HOL POL 2009 Klacz kasztanowata/174 F: Clarimo
M: L-Rovinia
O: Henryk Szymków
B: Red Wine Żelichów Małgorzata i Tomasz Siergiej
De 421000301210 De 421000301210 De 421000301210
69.

121

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711 105EA74
70.

228

CULUMBUS WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Fusain du Defey / Phosph'Or
M: Chmura / Arbór
O: Wiesław Hartman
B: Marek Romanowski
K018227 DE441411197610
71.

137

CYCERA Oldenburger Springpferd POL 2016 Klacz gniada F: Cador
M: Laviva
O: Magdalena Krempeć
B: Horst Schlusselburg
K023449
72.

81

CYRANO KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc: F: Psik
M: Czarna
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
Brak 999530272004
73.

279

DAFNE SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Dal
M: NN
O: Izabella Littwin
B: Brak
Brak
74.

22

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman /
M: Dongai / Fourth Of June
O: Katarzyna Loose-Kulinkowska
B: Marianna i Stanisław Wiśniewscy
K020105 POL070000004984
75.

204

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
O: Hubert Szurik
B: Stanisław Szurik
K023112 056015255838911
76.

97

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B:
K024200
77.

247

DENVER Deutsche Sport Pferde GER 2010 Wałach gniada F: Falkenhof's Dijon
M: Monarchin
O: Irena Matysiak
B: Niemcy
Brak
78.

296

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Kaszubowska
B:
K024258
79.

125

DIVA SP POL 2012 Klacz gniada F: Ekwador / Heraldik
M: Diuna / Romualdo
O: Piotr Duda
B: Piotr Duda
K026243 616009520045912
80.

286

DOKER WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Cedrus
M: Damaszka
O: xx
B: sk rzeczna
brak
81.

294

DOLCE VENTO sp POL 2010 G bay F: Nightcarry
M: Dolce Vita / Limbus
O:
B:
K019420
82.

240

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
brak
83.

245

DOLMEN Małopolska POL 2014 Wałach gniada/170 F: HUZAR
M: DOLINA
O: Agnieszka Eliks
B: Stadnina koni Walewice
brak
84.

143

DOLOMIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach siwa F: BAJOU DU RUET
M: DEIZI
O: Michał Łącki
B: Zbigniew Kowalewski
K010858 11312
85.

259

DOMISIA NN POL 2011 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Dariusz Rychert
B: NN
brak
86.

308

DON VITO F:
M:
O:
B:
87.

309

DONNA STAR F:
M:
O:
B:
88.

197

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K014288 POL009610219108 104OY31
89.

4

DRAGON Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Emis
M: Duma
O: Anna Chebotar
B: Mirosław Kulpiński
K022538
90.

256

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154 616009520122212
91.

179

DRZEWIEC Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Corde Star
M: Dąbianka
O: Marcin Dubieniecki
B: Marek Romanowski
K016398
92.

301

ELEAR sp GER 2002 S bay F: Nabucco ex Nulan
M: Elba/Elvis KWPN
O: Anna Jones
B:
103MY09
93.

25

ELMO EZ KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Toulon
M: Amy
O: Witold Stempkowski
B: Holandia
K025512
94.

115

ENZO KWPN NLD 2009 Wałach kara/167 F: Diarado
M: Sefine
O: Małgorzata Tejchman
B: Hubert Kierznowski
K016512
95.

3

EQUEENPASSION LEMON TREE Kuc Walijski POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Lemonshill Red Kite /
M: Millcroft Lyra / Cwrtyc A Dno Caradog
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B:
K020554 826046010092742
96.

31

ERA Polski Koń Szlachetny POL 2013 Klacz gniada F: Zahros R
M: Eligranta
O: Tatiana Gawęda
B: Goszczyński Bartosz
K024597 616009610202713
97.

249

EROTYK SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170cm F: Lord Star
M: Erotessa
O: Bogdan Bujak
B: Kwiron Juszczak
brak 009610131106
98.

120

EUVILLE UNIQUE Oldenburg POL 2011 Wałach siwa F: H-Ekwador
M: Liberta
O: Agata Mazur
B: Ewa Prus
brak
99.

236

EXEQUATOR Pełna Krew Angielska GBR 2006 Wałach gniada/163 F: Tamayaz /
M: Elly Fleetfoot / Elmaamul
O: Brygida Rosiak
B: J. F. WRIGHT
K013953 8260GB45077257T
100.

68

EYE CATCHER KWPN POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nabab de Reve
M: Tolia / Indoctro
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: Holandia
K024780 104ZS80
101.

152

F-CLARISSA Holsztyńska POL 2013 Klacz kasztanowata F: Catoki
M: Zabou I
O: Krzysztof Zieliński
B: Niemcy
K025344
102.

239

FABIEN SANANA SP POL 2004 Klacz gniada/165 F: Sir Neel
M: Fortuna
O: Dominika Bach
B: Dominika Bach
K009712 0
103.

45

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
K024409 009520029707
104.

219

FANTAZJA QUIRINA SP POL 2003 Klacz gniada F: Turbud Quirinus
M: Fortuna
O: Dominika Bach
B:
K009713
105.

267

FIGARO NN POL brak Wałach bułana/kuc:146 F: NN
M: NN
O: Klementyna Kamińska
B: Brak
brak
106.

20

FINITO SP POL 2001 Wałach gniada F: Desant
M: Fatima
O: Iwona Marek
B: Stajnia REMA
brak
107.

208

FOCUS OLD POL 2012 Ogier kara/170 F: Fidiy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Nanette / Calido I
O: Angelika Ojczenasz
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021995 DE418182536212
108.

243

FORTUNA SP POL 2004 Klacz gniada F: Gluckespilz
M: Falanga
O: Karolina Agaciak
B: Głowacki
K009439 POL007611152804
109.

154

FRANKE KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Campbell VDL
M: Mirda
O:
B: Holandia
K024563
110.

15

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi /
M: Finezja KG / Kastet
O: Weronika Czarnecka
B:
K020664 616009610148011
111.

37

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
O: D. Bednarska
B: E. Nikołajuk
K019802 616 009 51 03936 11
112.

71

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KORDULASIŃSKI ANDRZEJ
K020548 616013661480610
113.

83

GABA ZAGORKA Kuc Feliński POL 2010 Klacz inna/kuc: F: Haszysz
M: Gucja
O: Święcka Monika
B: Mierzejewska Halina
616013660866010
114.

113

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
115.

285

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
O: dariusz reszuta
B: Dariusz reszuta
k021041
116.

241

GAMON Westfalska POL 18.03.2012 Wałach gniada/175cm F: Dionizos
M: Gama
O: Marta Sulewska
B: Marek Romanowski
brak DE 441411456712
117.

134

GENESIS WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Niels / Los Angeles
M: Gwadiana / Czubaryk
O: Dariusz Lipiński
B: Renata Wójcik-Matelska
K012943 POL007520030802
118.

186

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K024573 616007520050612
119.

212

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
120.

166

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: MARAM
M: GWADIANA
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Renata Wójcik
K011175 11473
121.

173

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Hubert Szurik
B: Stanisław Szurik
K023351 616009520098612
122.

183

HEBANA SP POL 2010 Klacz kara F: Mors
M: Hrabina
O: Anna Leśniewska
B: Henryk Muchowski
K022612
123.

164

HELLO KITTY WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/166 F: Grand Master
M: Hera
O: Anna Surowiec
B: Mariusz Neuman
K026672 616007610185213
124.

14

HENDIA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/167 F: Cento Sohn
M: Hano I
O: Wojciech Januszewski
B: SK Nowielice
K025167 616009640053911
125.

205

HERR CATOO WLKP POL 2014 Klacz gniada F: CATOO
M: Himera
O: Marcin Matelski
B: Andrzej Herrmann
Brak
126.

165

HEYA SP POL 2014 Klacz gniada F: Salamon /
M: Henrietta / Turbud Quirinus
O: Maria Malko
B: SK Nowielice
K025578 616009640019214
127.

44

HIGH QUALITY SP POL 2011 Wałach gniada F: Cascall
M: Homily
O: Monika Jackiewicz
B: Monika Jackiewicz
K020708 616009530226911
128.

188

HOJANAS TRAK LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Huta / Heleris
O: Marek Baranowski
B: Asociacija Žirgu Augintoju
K024646 030619
129.

35

HUNTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Robert Musiał
B: NN
BRAK
130.

190

HURAGAN SP POL 2011 Wałach siwa/mk: F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak
131.

16

I CÓŻ SP POL 2008 Wałach gniada/167 F: Hetman
M: Italika
O: Weronika czarnecka
B: Artur kiempa
Brak
132.

18

I-CAN KWPN AFG 2013 Wałach gniada F: Canabis Z
M: Cirane B
O: Marian Miąskowski
B: Jeroen H.W. Verver
K025790 528003201305552
133.

159

I-MARK W KWPN NED 2013 Ogier ciemnogniada F: Montender
M: Curella
O: Mieszko Wędrowski
B: Jan Greve
K022673
134.

255

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
O: Magdalena Wilkowska
B: Siwek Roman
O POL 009640029608
135.

9

INDYKCJA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Barbur
M: Inguri
O: Teresa Piesik
B: Stadnina Koni Pępowo Sp.z oo z/s w Gogolewie
K022317 616007610128609
136.

201

INTELIGO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Ines / Voltaire
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K016877 616007610092610 105CF36
137.

49

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
O: Jolanta Koczurowska
B:
K016211 103MX80
138.

216

JAK CHEF M POL 2005 Wałach F: chef supreme
M: Juka
O: Paula Mańczak
B: Polska
K009464
139.

217

JALANDAHAR SP POL 2007 Klacz gniada F: Karandasj / Fedor
M: Juka / Kingsten
O: Paula Mańczak
B: Anna Mańczak
K010891 POL009530055007 105AZ41
140.

21

JASKIER Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Elaborat
M: Jutrzenka
O: Justyna Majewska
B: Andrzej Staniewicz
K018030 POL007530032505
141.

282

JASPER Pełna Krew Angielska POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Grand Presidium
M: Jaspissa
O: Wiktoria Domaszk
B: Polski Klub Wyścigów Konnych
Brak 616POL14008236T
142.

157

JOEY Mały Koń POL 2012 Wałach gniada F: jj
M: jj
O: OLGA TRZOSOWSKA
B: POLSKA
brak
143.

218

JUKA SP POL 0000 Klacz kara/164 F: 0000
M: 0000
O: 0000
B: 0000
K026392 0000
144.

38

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
O: D. Bednarska
B: M. Dziąg
K016358 POL013670078008
145.

82

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
146.

187

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jedrzejewski
K021672 616009520054311
147.

238

KALINA Typ Pogrubiony POL 2014 Klacz kasztanowata/mk: F: Akant
M: Kafeteria
O: Gajda Paulina
B: Lipniewski Lucjan
brak
148.

32

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Aroland PG
M: Kolumbia
O: Tatiana Gawęda
B: x
K016670
149.

209

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
150.

289

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cassini Kama /
M: Kanasta / Czandor
O: Krzysztof Walicki
B: Krzysztof Walicki
K024449 616009640067912
151.

206

KASTRO-P Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Wałach siwa F: Ron William
M: Kurrara- P
O: Gajda Paulina
B: Bogdan Parkitny
Brak
152.

176

KENIA CARCASES WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Denetor
M: Kenija
O: Aleksandra Pawłowicz
B: Marek Romanowski
K019633
153.

263

KIAVOJ SP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Convoi
M: Kiara
O: Artur Biegalski
B: .
K016282 POL 009 53 01758 08
154.

84

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K024146
155.

145

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
156.

103

KOMETA Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada F: Sedan
M: Kaleta
O: Monika Bartoszewicz
B: brak
K019515 POL 007 53 02429 04
157.

117

KORAL KUC POL 2008 Wałach srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: AGNIESZKA KUCZKOWIAK
B: BRAK
BRAK 616999611597804
158.

93

KOTILLA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Otill
M: Koma
O: Kamil Rychert
B: Elżbieta Gołuńska
brak 616007530068911
159.

116

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
160.

89

KREMONA Niem. Sport. POL 2012 Klacz siwa/170 F: Laspari / Levisto
M: Krymka / Elliot
O: SK Bielin
B: SK Bielin
K023410 DE3456570196512
161.

39

LAGO DI LUGANO SP POL 2011 Wałach gniada F: ..
M: ..
O: ..
B: ..
Brak
162.

162

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
O: Katarzyna Kubiak
B:
K024127 418181004805
163.

177

LEOPARD Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Grey
M: Leliwa
O: Wojciech Kukowski
B: Stadnina koni Liski
K010415 POL 007 60 01569 05
164.

302

LILIENTHAL 2011 Gniady F:
M:
O:
B:
165.

277

LIMERYK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/- F: Maik
M: -
O: Andrzej Małasiewicz
B: -
Brak
166.

265

LORD SP POL 2008 Wałach gniada F: Landino / Landgraf I
M: Lora / Louis
O: Sławomir Żygowski
B:
K017167 POL009540055608
167.

28

LORESCA J SP POL 2010 Klacz kara F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Agata Piastowska
B: Kwiron Juszczak
K020941
168.

185

LUBAR Pełna Krew Angielska POL 2013 Wałach kasztanowata F: Noel (GER)
M: Lady St. Moritz
O: Agata Piastowska
B: Marcin Kaszubowski
Brak
169.

213

LUISIANA XX POL 2007 Klacz gniada F: ALYWAR
M: LOLITA
O: PRZEDPEŁSKI
B: PRZEDPEŁSKI
K013721 POL007000000524
170.

73

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc: F: nn
M: Lilly
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Alicja Kalinka-Kozłowska
brak 616 999 53 02422 14
171.

268

ŁOTYSZ Kuc Feliński POL 2013 Wałach izabelowata/kuc:146 F: Harbin
M: Łezka
O: Klementyna Kamińska
B: brak
brak brak
172.

124

MAXIMUS G SP POL 2009 Wałach gniada F: Turbud Qurinus / Pavarotti Van De Helle
M: Malanda / Equader
O: Krzysztof Pudełek
B:
K020499 616009640074209
173.

106

MELISSA C SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Check In 2
M: Manga
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020471 616009530355709
174.

261

MELODIA KUC POL 2011 Klacz gniada F: Harnmoor's Davey / Eyarth Harlequin
M: Mżawka
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
K020505 616013530059811
175.

140

MESTENIO Konik Polski POL 2012 Wałach inna/kuc: F: Onufry
M: Monika
O: Regina Buczynska
B: Leszek Stenka
Brak 616011530138112
176.

254

MISZA KUC POL 2008 Wałach gniada/125 F: N
M: N
O: B
B: B
B POL
177.

80

MORITZ Małopolska POL 2011 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: -Monika Skowrońska
B: -
K026387
178.

17

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
O: Wiktoria Narloch
B: SK Rzeczna
K025853 616009600117814
179.

167

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: MARKIES V
M: NIRWANA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: STADO OGIERÓW STAROGARD GDAŃSKI
K024599 616009600175011
180.

85

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Janusz Pelowski
B: NN
K026291
181.

168

NARKOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach inna F: Grikos
M: Narusa
O: Julia Mattsson
B: Marek Lesner
K014324 616009530019705
182.

136

NATALA SP POL 2010 Klacz gniada F: calato kama
M: neretwa
O: Tykarska Aleksandra
B: Nowielice
K022549
183.

24

NESTOR Arabokonik POL 2000 Wałach gniada/kuc: F: Nestor
M: Basia
O: Kamila Górecka
B: Piotr Skwira
brak
184.

174

NICKY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K019158 616009520030911
185.

8

NICO UNO Holsztyńska POL 2014 Wałach ciemnogniada/175 F: Numero Uno/Libero H
M: Pilotin/Esteban
O: Martyna Górska
B: Ryszard Kosicki
K026330 421000549714
186.

34

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita
M: Noemi Ewita
O: Tatiana Gawęda
B: Ryszard Łagowski
K011732 POL013660713404
187.

148

NIVA Wielkopolska POL 2014 Klacz kasztanowata F: Noe d'Isle
M: Nebraska
O: Natalia Zwiefka
B: Staniewicz Andrzej
brak
188.

104

NOBIS COLORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Biskwit / Colorado
M: Nicole / Luron / Quidam
O: Agnieszka Godzwon
B: PL
K024278 616009520095609
189.

215

NORITO XX POL 2000 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
xx
190.

207

NOWIKA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Conte Grosso / Contendro
M: Nowanta / Nameless
O: Angelika Ojczenasz
B: Joanna Łuczaj
K022847 616009670073112
191.

226

OLIMP FLY SP POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Oquirina / Turbud Quirinus
O:
B:
K020812 616009640052711
192.

271

ORA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Sorbie Tower
M: Oaza
O: Wojciech Motyl
B: SK Nowielice
K021538
193.

141

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 Wałach gniada/172 F: Lando
M: Taylor O
O: Piotr Ołoś
B: J A M. Van Oers
K010838 103FB85
194.

96

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Agnieszka Pawlik
B: Zbigniew Wilski
K020068
195.

276

PENNY Kuc Walijski POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Kaja Koczurowska Wawrzkiewicz
B: brak
brak
196.

110

PEPPINA 25 OLD GER 2004 Klacz gniada/167 F: Paroli /
M: Frency /
O: Marek Tomicki
B: Jens Brehmer
K019946 DE418180118104
197.

297

Piktogram F:
M:
O:
B:
198.

127

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
199.

253

PL NEMO Kuc Walijski POL 2004 Ogier siwa/kuc:127 F: Baroko
M: Polle Gru Naomy
O: Magdalena Wilkowska
B: Magdalena Kiełbasińska
B POL 013611015204
200.

146

PRETTY GIRL SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Cador / Catoki
M: Pretty Wooman / Catoki
O: Marcin Rogalewski
B: Jan Szpak
K023465 616009640072511
201.

295

PRETTY WOMAN SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Night Carry
M: Princess P
O: Maja Falkiewicz
B: Jzabela Bartoszewicz
brak
202.

114

PRIMERA SP POL 25.03.2002 Klacz kasztanowata/168 F: Rubin
M: Prakseda
O: Krzysztof Grela
B: Joanna Jagoda
K013777
203.

293

Pułaski F:
M:
O:
B:
204.

273

QULUMBUS WESTF POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Arkana / Amaretto D I
O: Sławomir Żygowski
B:
K010066 DE441411821703 103HD09
205.

36

RALPH LAUREN Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Riposta / Spartakus
O: Łastówka Małgorzata
B: Marczak Przemysław
K017958
206.

266

RAVELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel Waro
M: Roxana Waro
O: Sławomir Żygowski
B: --
K015438 12172 104KT06
207.

58

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
O: Agnieszka Przybylska
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
208.

280

RIRONDINE SP POL 2011 Klacz gniada F: Arezzo VDL
M: Rebelia/Animo
O: Zoe Czako
B: xxx
K024528
209.

119

RIVERA SP POL 2004 Klacz siwa/170 F: FRED
M: ROMA
O: MAREK ŁATOSZ
B: JERZY JEZIOR
K022858
210.

161

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ulco/Voltaire
M: Rawa/Lider
O: Katarzyna Kubiak
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
211.

274

ROKI NN POL 2013 Wałach tarantowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Oświata Lingwista
B: Brak
Brak
212.

139

ROSI Hanowerska DEU 2012 Klacz kara/168 cm F: Dressage Royal
M: Anuschka
O: Magdalena Krempeć
B: Heinrich Tibke
LKRWZJ/2822/17 DE 431316758812
213.

292

ROSOMAK 2009 G F:
M:
O:
B:
214.

144

ROYAL CASSIN WLKP. POL 2010 Wałach gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rafa / Izyr
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: -
K017484
215.

237

S-LILA SP POL 2001 Klacz gniada/160 F: NN
M: NN
O: Małgorzata Marcinkowska
B: Stadnina Koni Rzeczna
brak 333
216.

42

SAN REMO SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Sokrates / Corrado I
M: Smirana / Creool
O: Łucja Majka
B: Weronika Sołtysiak
K024448 616009610158912
217.

122

SARATOW SP POL 2000 Wałach kasztanowata/173 F: Le Voltaire
M: Sangara
O: Monika Jackiewicz
B: SK Moszna
K005576 POL009530002800 POL40563
218.

5

SERWUS WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Helanis
M: A
O: Magdalena Nosewicz-Pazik
B: A
K016286
219.

102

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
220.

129

SPARTAKUS HAN POL 2006 Ogier kara F: Stakkato / Spartan
M: Cher / Contendro I
O: Agrofood S. A. Grabowiec
B:
K013485 DE431311302807
221.

248

SUPER STAR SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Comandor
M: Sala
O: Piotr Paszkowski
B: Łukasz Zając
Brak 616009610107710
222.

118

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
O: Aldona Łącka
B: Helena Rudnicka
K024954
223.

275

TIGRA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Figaro
M: Titania
O: Krzysztof Głodowski
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
224.

63

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
225.

123

TOPAZ Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/mk: F: ROSENHOF MASSINO
M: THALIA VON UDA
O: Arkadiusz Szóstak
B: Benz Romuald
K025107
226.

62

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:122 F: Twix /
M: Gaskonia /
O: Andrzej Dąbrowski
B: Grzegorz Kotwicki
K014651 POL013640024405
227.

23

TULLAMORE DEW OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Foria
O: Dorota Heidrich
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019496
228.

54

TULUZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Viscount
M: Tonia
O: Tadeusz Haase
B: Izabela Kotowska
K012144
229.

94

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z
M: Nais De La Pomme/ Darco
O: M. Jean-Christophe Lecorneur
B: M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA)
K023573
230.

95

UPPSALA DU THEIL SF FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Jaguar Mail
M: Orostar du Theil
O: -
B: -
K025992
231.

189

VALENTINA SP POL 2009 Klacz siwa F: Califax
M: Verna
O: Dariusz Miskiewicz
B: Staniek Diter
brak
232.

100

VELVET LAZAR OLD POL 2013 Klacz gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Angela De La Cruz / Numero Uno
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K025188 DE433331727513
233.

281

VENTO Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach siwa F: Lion's Call
M: Valea / Stato King
O: J.Erbel
B: Aleksandra Żyłkowska
K020594
234.

132

VERONA OS GER 2013 Klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini van de Nethe / Darco
O: Andrzej Dąbrowski
B: Marcus Stiekema
K025852 DE418182570913
235.

147

VIPER Kuc Islandzki POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Vallerie
O: Lena Gabriel
B: Janiszewski Karol
K013076
236.

262

W-COLINA I Wurttemberger GER 2006 Klacz siwa F: Colman
M: Top-Ten
O: Leszek Kwiatkowski
B: Michael Kahl
K022804 DE473730529806
237.

170

WALIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Walonia
O: Michał Mular
B: Justyna Bogusz
616009530282209
238.

57

WENUS KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc: F: Apel
M: Wika
O: Arkadiusz Szóstak
B: Jerzy Brzozowy
KO 25108 POL 013 66 11210 08
239.

158

WERNISAŻ M SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Wersja M
O: Wędrowski Mieszko
B: SK Moszna
brak
240.

250

WEZUWIUSZ Mały Koń POL 2004 Wałach gniada/mk:155 cm F: Psik
M: Werona
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
brak POL013530271904
241.

287

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
O: Piotr Wolny
B: Stanisław Mieszczański
K024077 616009640096609
242.

155

WHITE QUEEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Hetman
M: Wiklana
O: -
B: Ewelina Nastuniak
K018633
243.

195

WIARADO SP POL 2014 Ogier kara/169 F: Clavius
M: Witara
O: Pellowski Janusz
B: Grabowski mariusz
brak 616009640053814
244.

40

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
K019512 616007520002911
245.

163

WINTER LAKE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: HBC Lake Bid
M: Witara
O: Sara Zduńczyk
B: Mariusz Grabowski
K019448
246.

169

WIRGINIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: CON CALMA
M: WITARA
O: ARKADIUSZ WOJTAL
B: GRABOWSKI MARIUSZ
BRAK 616009640047112
247.

105

WISTERIA LANE SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: Etos
M: Winona/Rabiatos Z
O: Monika Ostapiuk
B: Marek Romanowski
K020632 616009600095112
248.

30

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello
M: Westa
O: Anna Grzybowska-Skrodzka
B: Stelmaszyk
K013815
249.

142

WOLF`S MORITZ W DRP GER 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
O: Michał Łącki
B:
K018713 DE434340050807
250.

198

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
251.

196

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K022161 616009610131111
252.

221

ZORDON Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada/165 F: RATRAK
M: ZORKA
O: Joanna Potrykus
B: Jolanta Namysłowska
- 616 007 61 01842 09
Rider Club
Competition
Prize
Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
40
SUM:
40.00
Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
40
250
SUM:
290.00
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
70
500
400
450
SUM:
1420.00
Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
180
SUM:
180.00
Ciegert Martyna Jeździecki Klub Sportowy Ewro
70
SUM:
70.00
Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
100
120
SUM:
220.00
Czarnecki Dawid Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
300
50
SUM:
350.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
120
50
SUM:
170.00
Detmer Marcelina TKKJ Toruń
40
SUM:
40.00
Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
20
SUM:
20.00
Fragstein-Niemsdorff Piotr Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
20
SUM:
20.00
Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
50
SUM:
50.00
Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
400
400
190
SUM:
990.00
Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
60
50
50
SUM:
160.00
Gietka Agata KJ Młyńska Struga
50
SUM:
50.00
Górska Anna KJ Black Horse Team
50
SUM:
50.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
20
140
600
800
550
700
380
250
SUM:
3440.00
Hartman-Hanis Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
50
SUM:
50.00
Irmer Sandra JKS Elcon Szczecin
50
SUM:
50.00
Jackiewicz - Rąbca Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
40
SUM:
40.00
Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
40
250
SUM:
290.00
Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
40
20
SUM:
60.00
Kaszubowska Oliwia Sopocki Klub Jeździecki
20
40
SUM:
60.00
Kiempa Mateusz CSJ Coval
450
SUM:
450.00
Kierznikiewicz Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
80
SUM:
80.00
Kopeć Anna KJ Bonin
50
SUM:
50.00
Kościelska Barbara KJ AS Dream
20
SUM:
20.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
200
SUM:
200.00
Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
320
SUM:
320.00
Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
70
90
200
50
50
SUM:
460.00
Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
20
SUM:
20.00
Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
160
350
SUM:
510.00
Łastówka Małgorzata Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
60
280
170
SUM:
510.00
Łatosz Marek JKS FARMA MODRZEWIE
20
20
SUM:
40.00
Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
90
SUM:
90.00
Matelski Marcin KJ Dilmar
20
SUM:
20.00
Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
20
SUM:
20.00
Milewska Julia Sopocki KJ
150
130
150
SUM:
430.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
20
SUM:
20.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
70
150
40
SUM:
260.00
Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
20
SUM:
20.00
Musiał Robert KJ Stado Kętrzyn
20
SUM:
20.00
Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
50
50
50
300
70
50
350
SUM:
920.00
Olszewski Marcin LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
50
300
SUM:
350.00
Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
90
SUM:
90.00
Pellowski Janusz BPK POM
20
SUM:
20.00
Piastowska Agata Sopocki Klub Sportowy
50
50
SUM:
100.00
Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
20
SUM:
20.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
20
100
SUM:
120.00
Pudełek Krzysztof KJ Dilmar Kobylarnia
200
250
SUM:
450.00
Reszuta Maura kj la scalla
20
SUM:
20.00
Rogalewska Oliwia St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
100
20
SUM:
120.00
Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
40
SUM:
40.00
Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
130
SUM:
130.00
Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
50
SUM:
50.00
Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
70
50
40
SUM:
160.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
20
SUM:
20.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
40
40
SUM:
80.00
Tomaszewska Iwona GTH Gdynia
20
SUM:
20.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
40
SUM:
40.00
Tomicki Marek bpk
120
20
SUM:
140.00
Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
250
40
50
SUM:
340.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
100
SUM:
100.00
Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
40
SUM:
40.00
Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
200
SUM:
200.00
Zduńczyk Sara Sopocki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
80
40
SUM:
120.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arquier Sylvain Jakub
Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
ARAM - AS (200)
2018-11-24
58
2018-11-24
35
2018-11-25
53
2018-11-25
71
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (113)
2018-11-24
2018-11-25
39
2018-11-25
14
40
Baranowska Karolina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
HOJANAS (188)
2018-11-24
47
2018-11-24
Bartoszewicz Monika
Pomorska Liga Jeździecka
KOMETA (103)
2018-11-24
1
2018-11-24
52
2018-11-24
54
2018-11-25
15
2018-11-25
Bedliński Andrzej
Ośrodek Sportów Konnych
ROSOMAK (292)
2018-11-24
20
2018-11-24
16
2018-11-25
3
Bedliński Andrzej
OSK Nowy Ciechocinek
Pułaski (293)
2018-11-24
60
2018-11-25
43
Biegalska Iga
Sopocki Klub Jeździecki
KIAVOJ (263)
2018-11-24
68
2018-11-25
12
40
CARDHU (264)
2018-11-25
4
250
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (256)
2018-11-25
2018-11-25
Błaszkiewicz Matylda
Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
AVONLY (257)
2018-11-24
31
2018-11-24
35
2018-11-25
2018-11-25
2018-11-25
2018-11-25
24
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
2018-11-24
7
70
2018-11-24
30
2018-11-25
40
2018-11-25
36
CAREWICZ (224)
2018-11-24
2
500
2018-11-24
2
2018-11-25
17
2018-11-25
2
400
OLIMP FLY (226)
2018-11-24
14
2018-11-24
22
2018-11-25
1
450
2018-11-25
10
Buczynska Aleksandra
VitaSport Brachlewo
MESTENIO (140)
2018-11-24
54
2018-11-24
54
2018-11-25
2018-11-25
8
Chanaj Julia
JKS Elcon Szczecin
CASTOR (290)
2018-11-24
45
2018-11-25
25
Chebotar Valeriia
KJ AS Dream
DRAGON (4)
2018-11-25
Chrzan Monika
KJ Nad Stropną
2018-11-24
2018-11-24
28
2018-11-25
2018-11-25
40
2018-11-25
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
CHELBY (43)
2018-11-24
41
2018-11-24
4
180
2018-11-25
44
Cichal Julia
BPK
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Ciegert Martyna
Jeździecki Klub Sportowy Ewro
BISZKOPT (171)
2018-11-24
46
2018-11-24
41
2018-11-25
8
70
2018-11-25
22
Cimoszko Bogusława
CANDY (252)
2018-11-24
34
2018-11-24
1
2018-11-25
26
2018-11-25
2018-11-25
2018-11-25
Cimoszko-Zauliczna Maria
Sopocki Klub Jeździecki
CANDY (252)
2018-11-25
2018-11-25
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-11-24
8
2018-11-25
7
100
2018-11-24
38
2018-11-24
44
2018-11-25
6
120
2018-11-25
50
Czako Zoe
PZJ
RIRONDINE (280)
2018-11-25
2018-11-25
Czarnecka Weronika
Pomorska Liga Jeździecka
2018-11-24
50
2018-11-24
33
2018-11-25
61
2018-11-25
45
Czarnecki Dawid
Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
BELLISIMA (229)
2018-11-24
40
2018-11-25
3
300
BERETTA (230)
2018-11-24
15
2018-11-25
19
2018-11-24
12
50
2018-11-25
33
2018-11-24
4
2018-11-25
CORLEONE (234)
2018-11-24
21
2018-11-25
Czub Zuzanna
Pomorska Liga Jeździecka
WENUS (57)
2018-11-24
9
2018-11-24
1
2018-11-25
5
2018-11-25
15
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
2018-11-24
1
2018-11-24
2018-11-25
4
2018-11-25
3
2018-11-24
1
2018-11-24
66
2018-11-25
30
2018-11-25
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
COLA CAO (131)
2018-11-24
5
120
2018-11-24
13
50
2018-11-25
31
VERONA (132)
2018-11-24
56
2018-11-24
64
2018-11-25
28
2018-11-25
27
Detmer Marcelina
TKKJ Toruń
2018-11-24
32
2018-11-24
2018-11-25
51
2018-11-25
KALILA J (187)
2018-11-24
35
2018-11-24
2018-11-25
8
40
2018-11-25
46
Domaszk Wiktoria
Brak
JASPER (282)
2018-11-24
2018-11-24
Dowgiałło Anita
KJ Bonin
2018-11-24
34
2018-11-24
2018-11-25
42
2018-11-25
Dubieniecka Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
DRZEWIEC (179)
2018-11-24
1
2018-11-24
29
2018-11-25
24
2018-11-25
Ekowska Daria
Bez przynależności klubowej
BARON (235)
2018-11-25
28
2018-11-25
Erbel Julia
KJ Black Horse Team
VENTO (281)
2018-11-25
2018-11-25
7
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
2018-11-24
2018-11-24
2018-11-25
25
2018-11-25
16
2018-11-24
15
20
2018-11-24
21
2018-11-25
2018-11-25
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki
MELODIA (261)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
2018-11-25
2018-11-25
Filipczak Robert
Stajnia W Siodle Banino
LIMERYK (277)
2018-11-24
66
2018-11-24
1
Fragstein- Niemsdorff Piotr
Uczniowski Klub Sportowy Podkowa w Moryniu
CAMELOT 2 (306)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Fragstein-Niemsdorff Karolina
Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
2018-11-24
54
2018-11-24
2018-11-25
44
2018-11-25
Fragstein-Niemsdorff Piotr
Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
2018-11-24
51
2018-11-24
63
2018-11-25
57
2018-11-25
63
KREMONA (89)
2018-11-24
20
20
2018-11-24
48
2018-11-25
26
2018-11-25
38
CAMELOT 2 (306)
2018-11-24
2018-11-25
25
2018-11-25
Furgo Aleksandra
Klub Jeździecki Black Horse Team
MELISSA C (106)
2018-11-24
48
2018-11-25
43
Gabriel Lena
VitaSport brachlewo
VIPER (147)
2018-11-24
1
2018-11-24
2018-11-24
1
2018-11-25
5
2018-11-25
4
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2018-11-24
68
2018-11-24
54
2018-11-25
66
2018-11-25
36
2018-11-24
17
50
2018-11-24
26
2018-11-25
53
2018-11-25
12
Gauza Bartosz
KJ Sokół Damasławek
INTELIGO (201)
2018-11-24
18
2018-11-24
28
2018-11-25
2018-11-25
24
CLOUD 27 (202)
2018-11-24
3
400
2018-11-24
1
400
2018-11-25
5
190
2018-11-25
Gawęda Julianna
VITASPORT BRACHLEWO
ERA (31)
2018-11-24
6
60
2018-11-24
12
50
2018-11-25
6
50
2018-11-25
43
KAMAEL (32)
2018-11-24
57
2018-11-24
50
2018-11-25
56
2018-11-25
52
Gawęda Zuzanna
VitaSport Brachlewo
2018-11-24
28
2018-11-24
54
2018-11-25
16
2018-11-25
21
Giczela Karolina
Rancho Banderoza
EROTYK (249)
2018-11-25
2
2018-11-25
1
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
ARPEGGIO (178)
2018-11-24
23
2018-11-24
2018-11-25
15
2018-11-25
10
50
Górska Anna
KJ Black Horse Team
2018-11-24
46
2018-11-24
14
50
2018-11-25
36
2018-11-25
47
Grela Aleksandra
VitaSport Brachlewo
PRIMERA (114)
2018-11-24
65
2018-11-24
39
2018-11-25
49
2018-11-25
54
Grzybowska-Skrodzka Anna
JKS Senny Nowęcin
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-24
2018-11-24
1
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
WIARADO (195)
2018-11-25
2018-11-25
12
20
ZETINA (196)
2018-11-24
27
2018-11-24
7
2018-11-25
11
2018-11-25
6
140
DORAVELLA (197)
2018-11-24
1
600
2018-11-24
1
800
2018-11-25
1
550
2018-11-25
1
700
2018-11-24
37
2018-11-24
2018-11-25
33
2018-11-25
2
380
ARNAT (300)
2018-11-24
2
250
2018-11-24
24
2018-11-25
34
2018-11-25
49
Haase Weronika
Sopocki Klub Jeździecki
TULUZA (54)
2018-11-24
49
2018-11-24
Hamera Helena
BPK (MAZ)
2018-11-24
2018-11-24
54
2018-11-24
34
2018-11-25
55
2018-11-25
Hartman-Hanis Karolina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CULUMBUS (228)
2018-11-24
15
50
2018-11-24
32
2018-11-25
2018-11-25
Irmer Sandra
JKS Elcon Szczecin
2018-11-24
58
2018-11-24
2018-11-25
2018-11-25
KASINIA (289)
2018-11-24
11
50
2018-11-25
39
2018-11-25
17
2018-11-24
52
Jackiewicz - Rąbca Monika
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2018-11-24
25
2018-11-24
16
2018-11-25
10
40
2018-11-25
29
Jaguś Joanna
Stajnia W Siodle Banino
BAJADERA (278)
2018-11-24
30
2018-11-24
1
Januszewska Dominika
Sopocki Klub Jeździecki
HENDIA (14)
2018-11-24
1
2018-11-24
30
2018-11-25
10
2018-11-25
56
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2018-11-24
55
2018-11-24
38
2018-11-25
15
40
2018-11-25
35
2018-11-24
10
2018-11-25
4
250
2018-11-25
Jeszka Aleksandra
Stajnia u Rychertów
KOTILLA (93)
2018-11-25
12
2018-11-25
16
2018-11-25
DOMISIA (259)
2018-11-25
14
2018-11-25
5
2018-11-25
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
SID (102)
2018-11-24
20
2018-11-25
16
40
2018-11-25
21
2018-11-24
11
20
Kamińska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
FIGARO (267)
2018-11-25
6
Kamińska Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
FIGARO (267)
2018-11-24
2018-11-24
ŁOTYSZ (268)
2018-11-24
2018-11-24
1
2018-11-25
5
2018-11-25
5
Kaszuba-Rakowska Emma
Plj
IKAR (255)
2018-11-25
19
2018-11-25
Kaszubowska Oliwia
Sopocki Klub Jeździecki
DEPUTY 8 (296)
2018-11-24
10
20
2018-11-24
67
2018-11-25
7
40
2018-11-25
41
Kiempa Mateusz
CSJ Coval
JAK CHEF (216)
2018-11-25
31
2018-11-25
2
450
Kierznikiewicz Patrycja
Pomorska Liga Jeździecka
CARMEN LG (175)
2018-11-25
5
80
2018-11-25
66
Klóskowska Natalia
Klub Jeździecki Jackiewiczów
SARATOW (122)
2018-11-24
49
2018-11-24
2018-11-25
29
2018-11-25
Kopeć Anna
KJ Bonin
BARKO-FLY (222)
2018-11-24
11
50
2018-11-24
35
2018-11-25
23
2018-11-25
48
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
2018-11-24
17
20
2018-11-24
2018-11-25
49
2018-11-25
21
Koseda Agata
BPK
DOKER (286)
2018-11-24
1
2018-11-24
31
Kozak Malwina
bpk
KAKTUS (38)
2018-11-24
1
2018-11-24
14
2018-11-25
1
2018-11-25
1
2018-11-25
12
2018-11-24
1
Kozłowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
GRAFFA (166)
2018-11-24
23
2018-11-25
42
2018-11-24
5
200
2018-11-25
9
NABAB (167)
2018-11-24
19
2018-11-24
2018-11-25
58
Kryszeń Natasza
BPK
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
41
2018-11-25
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
CRISTIANO (121)
2018-11-24
2
320
2018-11-25
40
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-24
24
2018-11-25
13
2018-11-25
62
Kubach Małgorzata
Stajnia W Siodle Banino
BAJADERA (278)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
ROCCO (161)
2018-11-24
4
70
2018-11-24
6
90
2018-11-25
4
200
2018-11-25
11
50
LASKANA (162)
2018-11-24
9
50
2018-11-24
25
2018-11-25
48
2018-11-25
41
Kuczkowiak Hanna
JKS FARMA MODRZEWIE
KORAL (117)
2018-11-24
4
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-24
2018-11-25
2
2018-11-25
4
2018-11-25
1
SZLACHCIC (118)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
4
2018-11-25
6
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
2018-11-24
2018-11-24
LEOPARD (177)
2018-11-24
2018-11-24
2018-11-25
2018-11-25
Kuśmirek Stanisław
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
CYCERA (137)
2018-11-24
2018-11-24
2018-11-25
6
2018-11-25
ROSI (139)
2018-11-24
1
2018-11-24
69
2018-11-24
2018-11-25
11
2018-11-25
Kwiatkowska Zofia
Pomorska Liga Jeździecka
2018-11-24
62
2018-11-25
24
Kwintkiewicz Pola
bpk
G-SHOCK (37)
2018-11-24
1
2018-11-25
10
2018-11-24
1
Lenckowska Anna
Pomorska Liga Jeździecka
TOPAZ (123)
2018-11-24
6
2018-11-24
1
2018-11-25
8
2018-11-25
22
Leśniewska Anna
BPK
HEBANA (183)
2018-11-25
27
2018-11-25
Lewandowska Zuzanna
JKS Dako Galant Skibno
2018-11-24
65
2018-11-24
2018-11-25
59
2018-11-25
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
ANAWA (210)
2018-11-24
22
2018-11-24
26
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (116)
2018-11-24
2018-11-24
2018-11-24
2018-11-25
40
2018-11-25
68
2018-11-25
2018-11-24
Lipińska Aniela
KJ Młyńska Struga
GENESIS (134)
2018-11-24
41
2018-11-24
40
2018-11-25
16
20
2018-11-25
73
Littwin Izabella
Brak
DAFNE (279)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Loose-Kulinkowska Katarzyna
Sopocki KJ
DANJAZZ (22)
2018-11-24
1
160
2018-11-24
61
2018-11-25
48
2018-11-25
1
350
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
DOLOMIT (143)
2018-11-24
2018-11-24
24
2018-11-25
47
2018-11-25
69
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
3
2018-11-25
7
Łastówka Małgorzata
Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
2018-11-24
5
60
2018-11-24
1
280
2018-11-25
2
170
2018-11-25
Łatosz Marek
JKS FARMA MODRZEWIE
RIVERA (119)
2018-11-24
1
2018-11-24
14
20
2018-11-25
2018-11-25
10
20
Łosińska Zofia
Rancho Banderoza
WEZUWIUSZ (250)
2018-11-25
13
2018-11-25
Maciejczyk Aleksandra
VITASPORT BRACHLEWO
ALCORA (33)
2018-11-24
1
2018-11-24
70
2018-11-25
33
2018-11-25
26
Majewska Justyna
Klub Jeździecki ARPAV
FINITO (20)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
37
2018-11-25
JASKIER (21)
2018-11-24
2018-11-25
35
2018-11-25
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
2018-11-24
6
90
2018-11-24
20
2018-11-25
16
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia w Pasłęku
NORITO (215)
2018-11-25
50
2018-11-25
45
Malko Maria
PLJ
HEYA (165)
2018-11-24
73
2018-11-24
2018-11-25
41
2018-11-25
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-11-24
2018-11-24
23
2018-11-25
19
2018-11-25
Matelski Marcin
KJ Dilmar
Cervantes (291)
2018-11-24
64
2018-11-24
2018-11-25
9
20
2018-11-25
60
Mattsson Julia
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
NARKOS (168)
2018-11-24
40
2018-11-24
2018-11-25
13
20
2018-11-25
Matysiak Irena
KJ Pegaz Reda
DENVER (247)
2018-11-24
69
2018-11-24
2018-11-25
2018-11-25
2018-11-24
74
2018-11-24
1
2018-11-25
2018-11-25
Matysiak Irena
KJ Pegaz Reda
2018-11-25
23
2018-11-25
Mazur Agata
SKJ Sopot
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
2018-11-25
19
Miąskowska Zofia
Pomorska Liga Jeździecka
I-CAN (18)
2018-11-25
2018-11-25
Michalec Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
DOLMAN (240)
2018-11-24
39
2018-11-24
2018-11-25
35
2018-11-25
74
Mikołajczak Natalia
JKS Rywal Grudziądz
2018-11-24
1
2018-11-24
71
2018-11-25
39
2018-11-25
67
Mikołajczak Natalia
JKS Rywal Grudziądz
CARLOS (310)
2018-11-25
2018-11-25
Milewska Julia
Sopocki KJ
KARLSSON (209)
2018-11-24
4
150
2018-11-24
5
130
2018-11-25
5
150
2018-11-25
15
Miśkiewicz Patryk
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
VALENTINA (189)
2018-11-24
52
2018-11-24
53
2018-11-25
23
2018-11-25
54
2018-11-25
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-11-24
55
2018-11-24
32
2018-11-25
14
20
2018-11-25
64
2018-11-24
2018-11-24
1
2018-11-24
26
2018-11-25
22
2018-11-25
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
JASKIER (21)
2018-11-24
1
2018-11-24
42
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-11-24
27
2018-11-24
29
2018-11-25
62
CARMEN S (101)
2018-11-24
8
70
2018-11-24
13
2018-11-25
5
150
DON VITO (308)
2018-11-24
28
2018-11-24
36
2018-11-25
18
40
2018-11-25
46
Misztal Maggie
KJ Pegaz Reda
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Motyl Justyna
Pomorska Liga Jeździecka
ORA (271)
2018-11-25
17
20
2018-11-25
53
Mular Laura
Otomiński KJ Tabun
WALIA (170)
2018-11-24
52
2018-11-24
1
2018-11-24
36
2018-11-25
20
2018-11-25
46
2018-11-25
Musiał Robert
KJ Stado Kętrzyn
HUNTER (35)
2018-11-24
13
20
2018-11-24
44
2018-11-25
32
2018-11-25
42
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
MORWA (17)
2018-11-24
63
2018-11-24
2018-11-25
2018-11-25
Nełka Marcin
bpk
G-SHOCK (37)
2018-11-25
2018-11-25
29
Niziołek Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
CONAN 1 (260)
2018-11-25
18
2018-11-25
Nowak Kamila
Brak
KASTRO-P (206)
2018-11-25
2018-11-25
11
2018-11-25
Nowicka Aleksandra
bez przynależności klubowej
MORITZ (80)
2018-11-25
20
2018-11-25
26
2018-11-25
Obialski Oliwier
Pułaski (293)
2018-11-24
73
2018-11-24
1
2018-11-25
2018-11-25
9
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
NOWIKA (207)
2018-11-24
16
50
2018-11-24
10
50
2018-11-25
2018-11-25
13
50
FOCUS (208)
2018-11-24
4
300
2018-11-24
7
70
2018-11-25
9
50
2018-11-25
3
350
Olczak Andżelika
brak
S-LILA (237)
2018-11-25
2018-11-25
Olszewski Marcin
LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
AMY (149)
2018-11-24
72
2018-11-24
69
2018-11-25
34
2018-11-25
CADORO (191)
2018-11-24
10
50
2018-11-24
17
2018-11-25
2
300
2018-11-25
2018-11-24
66
2018-11-24
54
2018-11-25
75
2018-11-25
18
Ołoś Jakub
J.J Darboven
2018-11-24
54
2018-11-24
2018-11-24
2018-11-25
2018-11-25
Osiczko-Aszyk Karolina
BPK
CEL (111)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
21
2018-11-25
42
2018-11-25
2018-11-24
1
Ośmiałowska Wiktoria
BPK
PL NEMO (253)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
9
2018-11-25
Ostapiuk Katarzyna
JKS Senny Nowęcin
2018-11-24
59
2018-11-24
2018-11-25
52
2018-11-25
57
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
2018-11-24
9
2018-11-24
3
2018-11-25
2018-11-25
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
FORTUNA (243)
2018-11-24
2018-11-24
TIGRA (275)
2018-11-24
1
2018-11-24
2018-11-24
3
90
2018-11-25
61
2018-11-25
2018-11-25
2
2018-11-25
Pakur Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2018-11-24
1
2018-11-24
8
2018-11-25
8
2018-11-25
6
Pawlik Agnieszka
Sopocki Klub Jeździecki
2018-11-24
2018-11-24
2018-11-25
2018-11-25
Pazik Michalina
KJ AS Dream
SERWUS (5)
2018-11-24
68
2018-11-24
56
2018-11-25
65
2018-11-25
51
Pęczek Maja
Bpk
MISZA (254)
2018-11-24
2018-11-24
2018-11-25
7
2018-11-25
1
Pellowska Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
KLIPER (84)
2018-11-24
2018-11-24
4
2018-11-25
2
2018-11-25
2
NADIA (85)
2018-11-24
6
2018-11-24
1
2018-11-25
1
2018-11-25
23
Pellowski Janusz
BPK POM
WIARADO (195)
2018-11-24
12
20
2018-11-24
Piastowska Agata
Sopocki Klub Sportowy
2018-11-24
23
2018-11-24
45
2018-11-25
20
2018-11-25
52
2018-11-24
9
50
2018-11-24
21
2018-11-25
12
50
2018-11-25
LUBAR (185)
2018-11-24
69
2018-11-24
1
2018-11-25
38
2018-11-25
Piesik Katarzyna
Fundacja Sportu i Oświaty
2018-11-24
2018-11-24
2018-11-25
2018-11-25
Pietrzak Kaja
KJ J.J. DARBOVEN
GOPLANA (212)
2018-11-25
30
2018-11-25
32
LUISIANA (213)
2018-11-25
65
2018-11-25
26
Piosik Paulina
Stajnia Bolszewo
JUKA (218)
2018-11-24
28
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Plewa Wiktoria
brak
KALINA (238)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
17
2018-11-25
Potrykus Natalia
BPK
ZORDON (221)
2018-11-24
2018-11-24
1
Prajwocki Adam
bpk
CESOTHO (298)
2018-11-24
1
2018-11-24
72
2018-11-25
32
2018-11-25
Prinz Magdalena
Bpk
I CÓŻ (16)
2018-11-24
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
12
2018-11-25
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
RESPECT (58)
2018-11-24
2018-11-24
16
20
2018-11-24
51
2018-11-25
39
2018-11-25
76
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
CRISTIANO (121)
2018-11-24
17
2018-11-25
18
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-11-24
19
20
2018-11-24
42
2018-11-25
45
2018-11-25
35
SPARTAKUS (129)
2018-11-24
22
2018-11-24
46
2018-11-25
7
100
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
ROKI (274)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
11
2018-11-25
2018-11-25
25
Psiuk Maja
bpk
PENNY (276)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Pudełek Krzysztof
KJ Dilmar Kobylarnia
MAXIMUS G (124)
2018-11-24
3
200
2018-11-24
42
2018-11-25
3
250
2018-11-25
34
Racinowska Emilia
KJ Dilmar
BARON (130)
2018-11-24
45
2018-11-24
2018-11-25
54
2018-11-25
67
Reszuta Dominika
la scalla
GAMBLE (285)
2018-11-25
31
2018-11-25
59
Reszuta Maura
kj la scalla
2018-11-25
18
20
2018-11-25
68
Rodak Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
CASINO (133)
2018-11-24
1
2018-11-24
25
2018-11-24
2018-11-25
2018-11-25
2018-11-25
Rogalewska Martyna
bpk
KOLUMBIA (145)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
18
Rogalewska Oliwia
St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
KOLUMBIA (145)
2018-11-24
37
2018-11-25
4
100
2018-11-24
18
20
2018-11-24
22
2018-11-25
24
2018-11-25
28
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2018-11-24
47
2018-11-24
43
2018-11-25
47
2018-11-25
51
Romowicz Antonia
bpk
2018-11-24
1
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
EXEQUATOR (236)
2018-11-24
62
2018-11-24
Rosicka Karolina
Brak
KASTRO-P (206)
2018-11-24
1
2018-11-24
2018-11-24
54
2018-11-24
54
Rybarczyk Paulina
Stadnina Koni Ciekocinko
2018-11-24
11
2018-11-25
13
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
CYRANO (81)
2018-11-24
14
2018-11-24
1
KALI (82)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
10
2018-11-25
1
Siwicka Anna
BPK
NESTOR (24)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
2018-11-25
Skorowska Gaja
Brak
G'MEDYK (71)
2018-11-24
2018-11-24
2018-11-24
2018-11-25
2018-11-25
1
2018-11-25
Skowrońska Monika
Baskil Rzeczna
MORITZ (80)
2018-11-24
61
2018-11-24
2018-11-24
1
Spisak Paweł
JKS Dako-Galant Skibno
2018-11-24
31
2018-11-24
2018-11-24
30
2018-11-25
38
2018-11-25
29
I-MARK W (159)
2018-11-24
31
2018-11-24
19
2018-11-25
20
40
ELEAR (301)
2018-11-24
53
2018-11-24
2018-11-24
59
2018-11-25
37
2018-11-25
63
Spitulska Aniela
KJ AS Dream
2018-11-24
2018-11-24
2018-11-24
1
2018-11-24
54
2018-11-25
2018-11-25
9
2018-11-25
Stępień Agata
Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
Piktogram (297)
2018-11-24
1
2018-11-24
36
2018-11-25
22
2018-11-25
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
ARIANA (244)
2018-11-24
43
2018-11-24
2018-11-25
3
130
Sulewska Marta
KJ Black horse team
BIANKA (108)
2018-11-24
2018-11-24
2018-11-25
2018-11-25
GAMON (241)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
2018-11-25
25
Suminska Ewa
KJ Młyńska Struga
2018-11-24
13
50
2018-11-24
31
2018-11-25
38
2018-11-25
19
Susperregui-Stempkowska Sara
BPK (MAZ)
ELMO EZ (25)
2018-11-24
8
70
2018-11-24
14
50
2018-11-25
11
40
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2018-11-24
67
2018-11-24
66
2018-11-25
14
20
2018-11-25
72
Szukalska Maja
bpk
2018-11-24
1
2018-11-25
2018-11-25
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
ENZO (115)
2018-11-24
8
40
2018-11-24
2018-11-25
2018-11-25
CELESTO (242)
2018-11-25
19
40
Tomaszewska Iwona
GTH Gdynia
2018-11-24
9
20
2018-11-24
2018-11-25
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2018-11-24
21
2018-11-24
2018-11-25
20
2018-11-25
BALOU SON (153)
2018-11-24
49
2018-11-25
FRANKE (154)
2018-11-24
50
2018-11-24
33
2018-11-25
21
2018-11-25
17
40
Tomicka Małgorzata
bpk
2018-11-24
38
2018-11-24
43
2018-11-25
64
2018-11-25
70
Tomicki Marek
bpk
2018-11-24
1
2018-11-24
2
120
2018-11-25
3
2018-11-25
11
20
Trzosowska Olga
bpk
JOEY (157)
2018-11-24
2018-11-24
Tykarska Aleksandra
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Słupsk
NATALA (136)
2018-11-25
50
2018-11-25
37
Wapińska Julia
SKJ SOPOT
BIKSONA (246)
2018-11-25
14
2018-11-25
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki Klub Jeździecki
ISGAAR (49)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
5
2018-11-24
1
2018-11-25
7
2018-11-25
27
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
CAMPINO (225)
2018-11-24
27
2018-11-24
18
2018-11-25
23
2 (227)
2018-11-24
2018-11-24
Wikalińska Ewa
BPK (MAZ)
2018-11-24
15
2018-11-24
12
2018-11-25
14
2018-11-24
39
2018-11-24
3
250
2018-11-25
13
40
2018-11-25
14
50
Włodarski Bartłomiej
KJ Młyńska Struga
2018-11-24
33
2018-11-24
2018-11-25
27
2018-11-25
2018-11-24
19
2018-11-24
37
2018-11-25
37
2018-11-25
6
NICKY BOY (174)
2018-11-24
6
100
2018-11-24
34
2018-11-25
32
2018-11-25
8
Wnuczko Marcin
KJ Black Horse Team
BEAUTY C (107)
2018-11-24
29
2018-11-25
28
Wójcik-Matelska Renata
KJ Dilmar Kobylarnia
DIVA (125)
2018-11-24
48
2018-11-24
36
2018-11-25
36
2018-11-25
30
CORDESSO (126)
2018-11-24
2018-11-24
57
2018-11-24
2018-11-25
60
2018-11-25
Wojtal Julianna
Bertyn Piastowo
CANTANA (50)
2018-11-24
7
40
2018-11-24
60
2018-11-25
2018-11-25
44
WIRGINIA (169)
2018-11-24
54
2018-11-24
54
2018-11-25
58
2018-11-25
Wolny Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
WEZYR (287)
2018-11-24
2018-11-24
44
2018-11-25
34
2018-11-25
55
Wróblewski Bogdan
St. VitaSport Brachlewo
2018-11-24
2018-11-24
2018-11-25
2018-11-25
Załęska Hanna
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (214)
2018-11-25
1
200
2018-11-25
77
Zambrzycka Julia
SKJ
DOLMEN (245)
2018-11-24
2018-11-24
2018-11-25
8
2018-11-25
17
Zduńczyk Sara
Sopocki Klub Jeździecki
2018-11-24
18
50
2018-11-24
47
2018-11-25
30
Zdziebłowska Marta
Bez przynależności klubowej
HURAGAN (190)
2018-11-24
1
2018-11-24
2018-11-24
2018-11-25
2018-11-25
2018-11-25
Zwiefka Natalia
brak
NIVA (148)
2018-11-24
31
2018-11-24
1
2018-11-25
2018-11-25
31
Żygowska Zuzanna
KJ Arpav Gdańsk
LORD (265)
2018-11-25
27
2018-11-25
7
RAVELLA (266)
2018-11-25
8
80
2018-11-25
9
40
Żygowski Mikołaj
KJ Arpav Gdańsk
QULUMBUS (273)
2018-11-25
33
2018-11-25
22

Number of Riders: 201

Number of Horses: 252

The sum of prizes: 15 390.00

Competition results developed by: Hipodrom Sopot
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-012014-1, Hipodrom Sopot Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl