Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B, II eliminacja JumpOFF 2018/2019
Sopot, 20-21 października 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
199 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 08:56:57
2018-10-18 08:53:23
Weronika Fryska COCO CHANEL
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
198 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 08:25:13
2018-10-18 08:20:36
Zofia Woźniak INFINITI
  • 1x 11/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 12/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
197 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 08:25:12
2018-10-18 08:19:02
Filip Falkiewicz PRETTY WOMAN
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
196 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 22:16:46
2018-10-17 22:15:13
Martyna Gerke KAMELIA J
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N dwufazowy
195 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 22:16:45
2018-10-17 22:14:35
Martyna Gerke DUKAT
  • 1x 15/L/L zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
194 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 21:49:04
2018-10-17 21:46:01
Ewa Dubieniecka DRZEWIEC
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 15/L/L zwykły
193 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 21:00:38
2018-10-17 21:00:20
Małgorzata Kubach BAJADERA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
192 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 20:57:24
2018-10-17 20:42:02
Janusz Pellowski WIARADO
  • 2x 5/L/L dwufazowy
191 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 20:57:14
2018-10-17 19:01:26
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 18/C/C zwykły
190 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 20:57:07
2018-10-17 18:08:05
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 9/C/C zwykły
189 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 20:57:05
2018-10-17 17:24:21
Amelia Kużel ATRIA
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 11/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
188 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 20:57:02
2018-10-17 17:14:35
Hanna Suszek ARNIKA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
187 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 20:56:59
2018-10-17 17:14:09
Emilia Karska ARNIKA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
186 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 16:56:28
2018-10-17 16:40:36
Alicja Olszewska PAOLA
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
185 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 15:24:38
2018-10-17 15:23:23
Daria Ekowska BARON
  • 2x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
183 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 15:24:42
2018-10-17 13:41:55
Filip Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
  • 1x 17/N/N dwufazowy
  • 1x 18/C/C zwykły
182 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 11:18:45
2018-10-17 11:01:27
Roksana Smolarska ILLANE ROSE
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
181 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 11:18:48
2018-10-17 10:55:31
Wiktoria Mielnik ILLANE ROSE
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
180 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 08:02:12
2018-10-17 10:54:51
Roksana Smolarska GALLANT
  • 2x 5/L/L dwufazowy
179 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:31:58
2018-10-17 09:27:07
Małgorzata Naryniecka Reszuta SPARTAN L
  • 2x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
178 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:31:54
2018-10-17 09:26:26
Maura Reszuta PORTOS
  • 2x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
177 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:14:32
2018-10-17 07:54:25
Martyna Horyd NEFRETETE
  • 1x 15/L/L zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
176 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 07:28:04
2018-10-17 01:35:19
Katarzyna Kukowska FRUCOLA PG
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
175 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 07:54:31
2018-10-16 23:09:25
Irena Matysiak DENVER
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 2x 15/L/L zwykły
174 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 07:27:58
2018-10-16 23:07:27
Irena Matysiak ALCZENTO
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
  • 1x 17/N/N dwufazowy
  • 1x 18/C/C zwykły
173 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 07:27:55
2018-10-16 23:06:23
Robert Falkowski GALAKTYKA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 15/L/L zwykły
172 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 07:27:52
2018-10-16 23:04:44
Roman Meger DEBIUT
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 2x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 15/L/L zwykły
171 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 21:41:20
2018-10-16 21:12:26
Julia Jarząbkiewicz IVAR VDL
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
170 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 21:07:46
2018-10-16 20:59:18
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
169 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 21:07:43
2018-10-16 20:58:59
Katarzyna Kukowska KENIA CARCASES
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
168 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 21:07:40
2018-10-16 20:27:48
Marta Sulewska GAMON
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
167 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 21:07:37
2018-10-16 20:11:49
Kacper Szatkowski SALSA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L dwufazowy
166 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 21:07:31
2018-10-16 18:32:44
Anna Piotrowska VOLF
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
165 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 21:07:27
2018-10-16 17:50:50
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
164 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 21:07:23
2018-10-16 17:01:27
Aleksandra Gagaryn CRACK S
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
163 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 18:08:04
2018-10-16 13:33:17
Maria Malko HEYA
  • 2x 15/L/L zwykły
162 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 13:08:00
2018-10-16 12:41:09
Izabella Littwin DAFNE
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
161 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:35:35
2018-10-16 09:13:21
Maja Miętek SORBONA
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 2x 15/L/L zwykły
160 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:35:33
2018-10-16 09:06:24
Natalia Wilkowska IKAR
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 2x 15/L/L zwykły
159 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:35:31
2018-10-16 08:21:47
Maria Padalak FORTUNA
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 2x 15/L/L zwykły
158 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:35:26
2018-10-16 08:17:28
Maria Padalak TIGRA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 15/L/L zwykły
157 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 08:14:43
2018-10-16 00:41:57
Natalia Klebba OKTAWA
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
156 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 23:38:17
2018-10-15 22:29:07
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N dwufazowy
155 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 20:23:22
2018-10-15 21:54:45
Alicja Rotter DABELLA Z
  • 1x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 15/L/L zwykły
154 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 23:37:35
2018-10-15 21:49:14
Aleksandra Halama ARGENTA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
153 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 21:36:53
2018-10-15 21:15:18
Robert Filipczak LIMERYK
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
152 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 21:36:31
2018-10-15 21:04:09
Marcin Puścikowski GALON
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 17/N/N dwufazowy
151 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 21:36:27
2018-10-15 20:29:47
Maria Cimoszko-Zauliczna CANDY
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
150 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 21:36:23
2018-10-15 19:39:12
Anna Woźniak JAY POWER
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 21:36:20
2018-10-15 19:19:28
Monika Nowicka CYNTIA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 21:36:17
2018-10-15 19:18:30
Angelika Grądzka DAKOTA TEXASS
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:46:36
2018-10-15 17:32:49
Tomasz Olszewski NÓTA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L dwufazowy
146 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:46:33
2018-10-15 17:27:09
Tomasz Olszewski CANNABIS DE LUX
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 15/L/L zwykły
145 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:46:29
2018-10-15 17:26:10
Tomasz Olszewski LORD FABIA
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
  • 1x 17/N/N dwufazowy
  • 1x 18/C/C zwykły
144 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 15:02:52
2018-10-15 14:41:23
Daria Wieczorek DAMONA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 15:03:14
2018-10-15 14:31:48
Katarzyna Piesik PRAGMATYK II G
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 15:02:54
2018-10-15 14:31:20
Katarzyna Piesik KARRAMBA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 15:03:10
2018-10-15 14:30:36
Katarzyna Piesik CENT I G.
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
140 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 20:51:06
2018-10-15 14:14:28
Sylvain Jakub Arquier ARAM - AS
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
139 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 15:03:06
2018-10-15 13:28:17
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 15/L/L zwykły
138 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 15:02:59
2018-10-15 13:27:28
Klaudia Hodowaniec BUTTERFLY
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 15:03:03
2018-10-15 13:26:33
Gabriela Ślifińska BELISSIMA
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 15:02:25
2018-10-15 12:23:26
Aleksandra Rykowska CANDILLO
  • 1x 15/L/L zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
134 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 11:10:19
2018-10-15 10:49:16
Julia Skrodzka PRISCILLA
  • 2x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 11:10:22
2018-10-15 09:45:22
Karolina Rosicka KASTRO-P
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 11:10:24
2018-10-15 09:44:40
Wiktoria Plewa KALINA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 11:10:27
2018-10-15 09:43:55
Karolina Kujawa JAGUAR
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 12/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 11:10:30
2018-10-15 09:37:47
Kamila Biskup WIRUS
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 07:32:48
2018-10-15 06:34:44
Zosia Suwała LIZA
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 07:27:46
2018-10-14 23:41:12
Adam Nicpoń SHANGRI-LA
  • 1x 9/C/C zwykły
  • 1x 10/CC/CC zwykły
  • 1x 18/C/C zwykły
  • 1x 19/CC/CC zwykły
126 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 07:27:42
2018-10-14 23:38:18
Adam Nicpoń DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 17/N/N dwufazowy
125 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 07:27:38
2018-10-14 23:36:22
Adam Nicpoń CADILLAC
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
123 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 07:27:35
2018-10-14 23:16:41
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 17/N/N dwufazowy
122 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 07:33:07
2018-10-14 21:14:49
Lesław Gerlaczyński GAZA
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 2x 15/L/L zwykły
121 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 07:33:09
2018-10-14 21:09:09
Joanna Michalec DOLMAN
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 2x 15/L/L zwykły
120 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 19:57:42
2018-10-14 19:51:07
Zuzanna Jurkowska WAAIKA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 19:57:18
2018-10-14 19:49:17
Amelia Borys LUNARIS
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 19:26:49
2018-10-14 19:13:31
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
117 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 19:26:34
2018-10-14 18:51:49
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
116 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 19:26:18
2018-10-14 18:37:31
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
115 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 20:56:55
2018-10-14 17:42:22
Piotr Tauba RIBANA
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 19:13:07
2018-10-14 17:05:05
Dorota Lost EGON
  • 2x 15/L/L zwykły
113 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:53:58
2018-10-14 17:03:58
Marcel Hiller FIGIEL
  • 2x 11/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 18:53:29
2018-10-14 15:49:32
Robert Musiał HUNTER
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
111 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 10:09:16
2018-10-13 21:45:43
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 8/N/N zwykły
110 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:35:22
2018-10-13 19:27:23
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
109 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 08:49:26
2018-10-13 19:27:06
Aleksander Lewandowski GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 08:49:23
2018-10-13 19:25:03
Aleksander Lewandowski CONTESSA 183
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
107 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 10:05:45
2018-10-13 19:24:21
Aleksander Lewandowski ANAWA
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
106 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 10:05:21
2018-10-13 16:37:43
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
  • 1x 17/N/N dwufazowy
  • 1x 18/C/C zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 10:05:07
2018-10-13 16:24:47
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N dwufazowy
104 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 10:04:53
2018-10-13 16:04:07
Waldemar Golisz LUCKY LOOK
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 15/L/L zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 14:58:28
2018-10-13 13:31:48
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N dwufazowy
102 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 14:55:24
2018-10-13 11:54:21
Natalia Rodak CASINO
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 2x 6/L/L licencyjny
  • 2x 15/L/L zwykły
101 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 14:53:23
2018-10-13 11:30:40
Zuzanna Żygowska RAVELLA
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 14:52:12
2018-10-13 11:30:20
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
99 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 14:51:56
2018-10-13 11:29:57
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
98 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 14:50:19
2018-10-13 11:23:07
Nadia Chojnacka NEW GEORGIA
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 14:49:58
2018-10-13 08:45:42
Piotr Tauba DARE DE LUX
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 15/L/L zwykły
96 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 20:56:48
2018-10-13 08:44:22
Ada Kosiróg ATRIA
  • 1x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 14:39:03
2018-10-12 22:19:19
Grzegorz Psiuk FURIOSA
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N dwufazowy
94 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 14:38:44
2018-10-12 22:18:40
Maja Psiuk FURIOSA
  • 1x 6/L/L licencyjny
  • 1x 15/L/L zwykły
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 14:38:28
2018-10-12 21:48:33
Paulina Pellowska KLIPER
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 2x 12/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 14:38:06
2018-10-12 21:47:54
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 12/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 14:37:20
2018-10-12 21:47:03
Zofia Łosińska WEZUWIUSZ
  • 2x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 14:36:55
2018-10-12 21:46:27
Karolina Giczela EROTYK
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 14:36:29
2018-10-12 21:44:31
Agnieszka Wujec WONDERFUL SON OF PSIK
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 14:36:08
2018-10-12 21:43:42
Antonina Pakur GABA ZAGORKA
  • 1x 12/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 14:35:19
2018-10-12 21:42:35
Zofia Pakur GABA ZAGORKA
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 14:34:56
2018-10-12 21:41:33
Wiktoria Ryciak CYRANO
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 12/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 14:34:21
2018-10-12 20:46:40
Nina Jendza PERSHIM
  • 2x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 14:33:55
2018-10-12 19:08:26
Paulina Jeszka KOTILLA
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 14:33:39
2018-10-12 19:07:36
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 14:33:24
2018-10-12 16:35:36
Iga Biegalska KIAVOJ
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 09:15:34
2018-10-12 09:12:15
Agata Piastowska LORESCA J
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
  • 1x 17/N/N dwufazowy
  • 1x 18/C/C zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 09:15:36
2018-10-12 09:11:44
Agata Piastowska CAALISTENIA
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:39:25
2018-10-11 21:58:01
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N dwufazowy
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:39:09
2018-10-11 21:56:58
Jacek Grzywacz GRASSI
  • 1x 9/C/C zwykły
  • 1x 10/CC/CC zwykły
  • 1x 18/C/C zwykły
  • 1x 19/CC/CC zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:38:45
2018-10-11 21:55:59
Jacek Grzywacz DORAVELLA
  • 1x 9/C/C zwykły
  • 1x 10/CC/CC zwykły
  • 1x 18/C/C zwykły
  • 1x 19/CC/CC zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:38:28
2018-10-11 21:54:34
Jacek Grzywacz CZAKRA
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N dwufazowy
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 20:56:45
2018-10-11 21:13:24
Anna Kołakowska TULUZA
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:29:15
2018-10-11 20:59:54
Sławomir Polikowski URUGWAJ
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:29:03
2018-10-11 20:59:22
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 1x 9/C/C zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:28:44
2018-10-11 20:58:53
Jacek Polikowski CHMARA
  • 1x 8/N/N zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:28:01
2018-10-11 20:58:23
Jacek Polikowski CATINA
  • 1x 8/N/N zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:27:37
2018-10-11 20:57:44
Jacek Polikowski CIQUENTO
  • 1x 7/P/P zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:26:54
2018-10-11 20:56:35
Jacek Polikowski CASSANO
  • 1x 7/P/P zwykły
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:26:30
2018-10-11 20:43:54
Weronika Haase TULUZA
  • 1x 15/L/L zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:26:02
2018-10-11 20:41:13
Zofia Miąskowska I-CAN
  • 2x 6/L/L licencyjny
  • 2x 15/L/L zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:25:36
2018-10-11 19:35:48
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N dwufazowy
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:24:46
2018-10-11 19:09:17
Artur Skalski TRE-RATINA Z
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N dwufazowy
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:24:29
2018-10-11 19:08:17
Julia Szamp GALILEO
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 12:36:40
2018-10-11 10:15:09
Bartłomiej Włodarski CAPTAIN JACK S
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 15/L/L zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 12:36:22
2018-10-11 10:14:18
Bartłomiej Włodarski GRANTALA S
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
  • 1x 17/N/N dwufazowy
  • 1x 18/C/C zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 12:35:57
2018-10-11 10:13:45
Bartłomiej Włodarski NICKY BOY
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
  • 1x 17/N/N dwufazowy
  • 1x 18/C/C zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 12:35:43
2018-10-11 10:13:08
Bartłomiej Włodarski CEVILLA S
  • 1x 9/C/C zwykły
  • 1x 10/CC/CC zwykły
  • 1x 18/C/C zwykły
  • 1x 19/CC/CC zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 12:35:26
2018-10-11 10:12:42
Bartłomiej Włodarski DARTAGO Z
  • 1x 9/C/C zwykły
  • 1x 10/CC/CC zwykły
  • 1x 18/C/C zwykły
  • 1x 19/CC/CC zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 12:35:05
2018-10-11 08:30:16
Klaudia Nowak JAWOR
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N dwufazowy
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 12:34:22
2018-10-11 08:21:58
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
  • 1x 19/CC/CC zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 12:33:58
2018-10-11 06:09:41
Zuzanna Golicka CONTESS
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 12:33:11
2018-10-11 06:08:40
Zuzanna Golicka KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N dwufazowy
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 12:32:57
2018-10-10 17:33:44
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 15:22:18
2018-10-10 14:45:31
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 14:14:26
2018-10-10 13:41:33
Malwina Kozak KAKTUS
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 12/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 14:14:12
2018-10-10 13:40:59
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 14:12:20
2018-10-10 13:40:13
Amelia Migza KAKTUS
  • 1x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 11/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 12/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 14:12:03
2018-10-10 13:39:35
Julia Karpiusz G-SHOCK
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 12:57:59
2018-10-10 12:01:54
Anna Kopeć SPARTAN
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N dwufazowy
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 12:57:42
2018-10-10 11:59:58
Anna Kopeć BARKO-FLY
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N dwufazowy
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 10:21:17
2018-10-10 10:15:04
Katarzyna Piesik INDYKCJA
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 11:18:54
2018-10-10 10:07:50
Antonina Kotowska GALILEO SEMPER INVICTA
  • 2x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 12/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 10:20:43
2018-10-10 09:53:56
Julia Osowiecka MARRY QUEEN
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 15/L/L zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 10:20:28
2018-10-10 09:17:32
Dominika Januszewska HENDIA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 15/L/L zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 11:02:52
2018-10-10 09:13:20
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 15/L/L zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 10:19:55
2018-10-10 09:10:52
Michalina Łącka WOLF`S MORITZ "V"
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 12/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 10:19:41
2018-10-10 09:09:15
Alicja Łącka LADY
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 10:19:18
2018-10-10 08:50:16
Katarzyna Ostapiuk WISTERIA LANE
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 15/L/L zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 10:18:42
2018-10-10 08:13:20
Magdalena Florkiewicz NOMINACJA
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N dwufazowy
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 10:18:26
2018-10-10 00:49:50
Marta Ledzion BABETTE
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 2x 15/L/L zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 07:33:11
2018-10-09 22:04:56
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N dwufazowy
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 22:21:28
2018-10-09 22:03:55
Agata Peterson BIANKA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 22:23:14
2018-10-09 22:03:18
Aleksandra Furgo MELISSA C
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 22:23:49
2018-10-09 21:59:16
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
  • 1x 17/N/N dwufazowy
  • 1x 18/C/C zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 07:33:16
2018-10-09 21:18:15
Marek Tomicki PEPPINA 25
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 15/L/L zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 22:24:18
2018-10-09 21:14:23
Małgorzata Tomicka CAMILLO 197
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N dwufazowy
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 22:24:44
2018-10-09 20:35:16
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N dwufazowy
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 22:25:19
2018-10-09 19:18:22
Marcin Joppek SID
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N dwufazowy
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 22:25:37
2018-10-09 19:16:45
Natalia Babiarz SEKWOJA
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 22:26:15
2018-10-09 18:52:38
Julia Mattsson NARKOS
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 15/L/L zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 10:04:36
2018-10-09 18:47:18
Laura Mular WALIA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 22:26:53
2018-10-09 17:32:56
Anna Smolarek BAJOU
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 22:27:12
2018-10-09 16:19:27
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 22:29:19
2018-10-09 15:56:32
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 15/L/L zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 22:29:38
2018-10-09 15:39:49
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N dwufazowy
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 22:30:32
2018-10-09 15:24:35
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 6/L/L licencyjny
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 22:30:57
2018-10-09 15:22:26
Julianna Gawęda ERA
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 2x 15/L/L zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 22:31:14
2018-10-09 15:21:22
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 22:31:29
2018-10-09 15:06:05
Monika Bartoszewicz KOMETA
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 14/LL/LL towarzyski (90cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 22:32:23
2018-10-09 15:03:26
Zofia Kamińska ŁOTYSZ
  • 2x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 2x 11/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 22:32:41
2018-10-09 15:03:02
Wiktoria Kamińska FIGARO
  • 1x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 11/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 12/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 15:02:11
2018-10-09 15:00:09
Inka Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 12/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 11:19:02
2018-10-09 15:00:07
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 17/N/N dwufazowy
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 15:02:13
2018-10-09 14:59:36
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 1x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 11/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 12/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 23:37:30
2018-10-09 14:55:12
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 5/L/L dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 15:02:16
2018-10-09 14:34:09
Aniela Lipińska GENESIS
  • 2x 5/L/L dwufazowy
  • 2x 15/L/L zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 15:02:17
2018-10-09 14:05:38
Aleksandra Grela PRIMERA
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N dwufazowy
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 21:07:14
2018-10-09 14:00:12
Weronika Wilska TJUNMIRA LA NEBBIA
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
1 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 15:02:20
2018-10-09 13:59:31
Weronika Wilska H. ELDORADO B.
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2002 (J.)
O026534
2. Babiarz Natalia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (J.)
brak
3. Bartoszewicz Monika Pomorska Liga Jeździecka
S
O049025
4. Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O036672
10171305
5. Biskup Kamila brak
2005 (JM.)
brak
6. Borys Amelia OSK Lipce
2004 (JM.)
brak
7. Chojnacka Nadia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O052232
8. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki Klub Jeździecki
S
O039477
9. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (Mł.)
O040241
10. Ekowska Daria Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
brak
11. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
12. Falkowski Robert Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O044435
13. Filipczak Robert Stajnia W Siodle Banino
2001 (J.)
brak
14. Florkiewicz Magdalena KJ Młynska Struga
S
O002138
15. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
10156120
16. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
17. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O022907
18. Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
2002 (J.)
O038545
19. Gawęda Zuzanna VitaSport Brachlewo
2007 (Mł.)
O047345
20. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
21. Gerlaczyński Lesław JKS Neksico Kędzierzyn
S
O002528
nie pamiętam
22. Giczela Karolina Rancho Banderoza
2003 (JM.)
brak
23. Gierszewska Kamila
24. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
25. Golisz Waldemar JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O026650
26. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
27. Górska Anna KJ Black Horse Team
S
O003325
10142807
28. Grądzka Angelika Stajnia Swarzewo
2003 (JM.)
brak
29. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (J.)
O034583
30. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
31. Haase Weronika Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O031932
32. Halama Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Neksico Kędzierzyn
S
O024362
33. Hiller Marcel BPK
2006 (JM.)
Brak
34. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O040907
35. Horyd Martyna Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O025503
36. Januszewska Dominika Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040928
37. Jarząbkiewicz Julia Sopocki KJ
S
O008457
38. Jendza Nina Stajnia z pasją Zamek Rzucewo
2004 (JM.)
O035310
39. Jeszka Aleksandra Stajnia u Rychertów
2004 (JM.)
O046664
40. Jeszka Paulina Stajnia u Rychertów
2003 (JM.)
O046665
41. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
42. Jurkowska Zuzanna OSK Lipce
2004 (JM.)
brak
43. Kamińska Wiktoria bpk
2006 (JM.)
brak
44. Kamińska Zofia bpk
brak
45. Karpiusz Julia bpk
2000 (J.)
O046373
46. Karska Emilia Ukj Neksico Kędzierzyn
2005 (JM.)
brak
47. Kaszubowska Oliwia Sopocki Klub Jeździecki
O044754
48. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
49. Kołakowska Anna Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
O038941
50. Kopeć Anna KJ Bonin
S
O019589
51. Kosiróg Ada Karlikowo
S
Brak
52. Kotowska Antonina JKS Rzucewo
2007 (Mł.)
34870/18
53. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (J.)
O042669
54. Kozak Malwina bpk
2005 (JM.)
O050331
55. Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O035523
56. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
57. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
58. Kubach Małgorzata Stajnia W Siodle Banino
2006 (JM.)
Brak
59. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
60. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (JM.)
O038594
61. Kukowska Katarzyna JJ Darboven
2003 (JM.)
0038594
62. Kużel Amelia Pegaz Reda
2007 (Mł.)
Brak
63. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
64. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
65. Ledzion Marta Sopocki klub jezdziecki
S
Brak
66. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
67. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
68. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O041486
69. Littwin Izabella Brak
2002 (J.)
Brak
70. Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O005279
71. Lost Dorota Pomorska Liga Jeździecka
1997 (MJ.)
O024663
72. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O049201
73. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
O052681
74. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
75. Łosińska Zofia Rancho Banderoza
2002 (J.)
brak
76. Malko Maria PLJ
S
O009642
77. Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (JM.)
O046661
78. Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
79. Miąskowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O033657
80. Michalec Joanna Sopocki Klub Jeździecki
O040934
81. Mielnik Wiktoria bbk
2005 (JM.)
brak
82. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
83. Migza Amelia bpk
2006 (JM.)
O050327
84. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
85. Mular Laura Otomiński KJ Tabun
2003 (JM.)
Brak
86. Musiał Robert KJ Stado Kętrzyn
S
O039856
87. Naryniecka Reszuta Małgorzata kj La Scalla
S
Brak
88. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
O001086
89. Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
2001 (J.)
O028061
90. Nowicka Monika Stajnia Swarzewo
S
brak
91. Olszewska Alicja LKS NADWISLANIN KWIDZYN
1999 (MJ.)
O025506
92. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
93. Osowiecka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O040278
94. Ostapiuk Katarzyna JKS Senny Nowęcin
2002 (J.)
O037295
95. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
96. Pakur Antonina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2006 (JM.)
Brak
97. Pakur Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2009 (Mł.)
Brak
98. Pellowska Paulina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
99. Piastowska Agata Sopocki Klub Sportowy
S
O008330
100. Piesik Katarzyna Fundacja Sportu i Oświaty
2000 (J.)
O039479
101. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
102. Piotrowska Anna bpk
S
brak
103. Plewa Wiktoria brak
2003 (JM.)
brak
104. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
105. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
106. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
107. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
108. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
109. Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O001325
110. Reszuta Maura kj la scalla
1997 (MJ.)
O023148
111. Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O050247
112. Rosicka Karolina Brak
2003 (JM.)
Brak
113. Rotter Alicja AKJ Trójmiasto
2001 (J.)
O020468
114. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
115. Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O012560
116. Skalski Artur Sopocki Klub Jeździecki
S
O036946
117. Skrodzka Julia Stajnia z pasją Zamek Rzucewo
2005 (JM.)
O039178
118. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
119. Smolarek Anna Klub Jeździecki Nad StropnA
S
O027200
120. Smolarska Roksana Pomorska LJ w Dziemianach
2001 (J.)
O030660
121. Sulewska Marta KJ Black horse team
S
brak
122. Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O026068
123. Suszek Hanna ukj neksico karlino
2005 (JM.)
brak
124. Suwała Zosia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
brak
125. Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O048302
126. Szatkowski Kacper Kociewski KJ Polar
2003 (JM.)
O041256
127. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
128. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O037535
129. Tomicka Małgorzata bpk
2001 (J.)
O026895
130. Tomicki Marek bpk
S
O033872
131. Usenko Aleksander KJ BONIN
132. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O048954
133. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
brak
134. Wieczorek Daria Bpk
1998 (MJ.)
O052449
135. Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2007 (Mł.)
Brak
136. Wilska Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
137. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
2000 (J.)
O031453
138. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
139. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team
S
O032560
140. Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O038237
141. Woźniak Anna Otomiński Klub Jeździecki TABUN
S
O023847
142. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
143. Woźniak Zofia Stajnia Swarzewo
2007 (Mł.)
brak
144. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
145. Wujec Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
S
brak
146. Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
1997 (MJ.)
O008294
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

169

ALCZENTO SP POL 2009 Ogier gniada/170 F: Cento Sohn/Cento
M: Aloza/Marcus
O: Irena Matysiak
B: Romuald Surmacz
K013742
2.

113

ANAWA SP POL 2011 Wałach siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Anais / Aloube Z
O: Stanisław Kapinos
B: SK nad Wigrami
K018541 616009510353211
3.

134

ARAM - AS SP POL 2011 Wałach gniada F: Matam
M: Atena
O: Dorota Szeferska Arquier
B: Magdalena Rebell
K018604 616009600202711
4.

149

ARGENTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz ciemnogniada F: LAMBADO
M: ANDALUZJA
O: Anna Krupska
B: Kosnowicz Lucjan
K007198
5.

181

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
O: Aleksandra Halama
B: Artur szczerba
K016803
6.

17

ATRIA SP POL 2013 Klacz skarogniada F: Cordess/Clinton
M: Afera/Mason
O: PIOTR OKOŃ
B: Piotr Okoń
Brak 616009530046113
7.

52

BABETTE SP POL 2012 Klacz kara F: Kilian 38
M: Bijou
O: Anna Martnowicz
B: ...
Brak
8.

184

BAJADERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada F: -
M: -
O: Małasiewicz Andrzej
B: -
Brak
9.

43

BAJOU NN POL 2010 Wałach siwa/175 F: NN
M: NN
O: Anna Smolarek
B: Anna Smolarek
K016408
10.

61

BARKO-FLY SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Barycza / Mywill
O: Jan Kopeć
B: Zdzisław Beredowski
K021193 616009640039912
11.

177

BARON Małopolska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Lubań
M: Basetla
O: Gosia Marcinkowska
B: Samociuk Jerzy
brak
12.

12

BEAUTY C KWPN NED 2006 Wałach siwa F: Untochable Z /
M: Victoria-C / Concorde /
O: Aleksandra Furgo
B: J W L Cuppers
K013478 528210000829320
13.

136

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
K012460
14.

135

BUTTERFLY SP POL 2008 Wałach gniada F: Czad /
M: Brawura /
O: Emilia Kostrzewska
B: Gilewicz Robert
brak
15.

90

CAALISTENIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Maaik
M: Caroline
O: Agata Piastowska
B: Marek Romanowski
K022902
16.

25

CADILLAC SP POL 2012 Wałach siwa F: corrado boy
M: celyna
O: xxx
B: xxx
xxx
17.

40

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
O: Adam Sałacki
B: Stefanie Kolthof
K022472 DE441411499709
18.

48

CAMILLO 197 HOL GER 2010 Wałach gniada/174 F: Cash H /
M: Leni I /
O: Marek Tomicki
B: Birgit Becker
K019874 DE421000524210
19.

131

CANDILLO Oldenburg POL 2008 Wałach ciemnogniada/169 F: Cola
M: Pianisa
O: Andrzej Małasiewicz
B: brak
K023149
20.

146

CANDY Oldenburg POL 2006 Klacz gniada/173 F: Cajero / Caretino
M: Illusion I I I / Lauries Crusador
O: Bogusława Cimoszko
B: Wilski
K010971 DE418181104506
21.

141

CANNABIS DE LUX Holsztyńska GER 2013 Wałach siwa F: Hermes de Lux
M: ///
O: Tomasz Olszewscy
B: Niemcy
Brak
22.

120

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: KONI Arkadiusz Wojtal
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229 616090600196410
23.

74

CAPTAIN JACK S WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Fabrinia Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K025750 616009520036613
24.

182

CARDHU OS DEU 2010 Klacz kara F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
O: Artur Biegalski
B: Gestuet Lewitz
K017099 DE418184084910 DE418184084910
25.

108

CASINO Oldenburska DEU 2010 Wałach ciemnogniada F: Canoso
M: Lolypop
O: Magda Cybulska
B: Brak
K022450 DE433331777410
26.

79

CASSANO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Cefalo /
M: Wyanetta / Calato
O: GR Sławomir Polikowski
B: David Krienke
K025070 421000505411
27.

105

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
O: Sławomir Żygowski
B:
K022627 616009530034112
28.

81

CATINA HOL GER 2010 Klacz gniada F: Clarimo / Clearway
M: Moreen I /
O: Sławomir Polikowski
B:
K023044 421000051810
29.

83

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Narina / Cassini
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
K023457 25000112770607E
30.

138

CENT I G. SP POL 2013 Ogier siwa F: Cros
M: Contessa I G.
O: Andrzej Gołaś
B: xx
brak
31.

71

CEVILLA S SP POL 2009 Klacz gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K018082 616009520043209
32.

82

CHMARA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Chmura / Landps
O: Sławomir Polikowski
B: SK Racot
K023755 616009610115211
33.

80

CIQUENTO HOL GER 2012 Wałach siwa/173 F: Colman /
M: Lavitta / Bernaul
O: GR Sławomir Polikowski
B: Ernst Otto
K025069 421000126312
34.

190

COCO CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Cassilio/Cassini I
M: Chanel/Alcado/Adlantus As
O: Piotr Dębowski
B: Paula Mańczak
K024076 616009530054313
35.

2

COLLARIO Oldenburska GER 2013 Wałach gniada/176 F: Collado/Cassini I
M: Osaria/Argentinus
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
K024279 DE433330254713
36.

67

CONTESS Deutsches Sportpferd GER 2009 Klacz siwa F: Con Sherry /
M: Cibell / Cincinatti
O: Zuzanna Golicka
B: Zuchtgemeinschaft Schmiedeberg
K026045 DE456570294409
37.

18

CONTESSA 183 OLD DEU 2007 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Argentina / Pirus Z
O: Bartłomiej Lewandowski
B: Ralf Blanke
K017806 DE433330339107 103YV69
38.

1

COTE D’OR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Carry Son /
M: Hera XXXIV / Corleone
O: Joanna Szałaś
B: Grzegorz Kerner
K018874 DE421000105003
39.

27

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: CACHAS
M: RAVENNA
O: ADAM NICPON
B: MAŁGORZATA SIERGIEJ
K023540 DE 421000693111
40.

159

CRACK S Oldenburski DEU 2006 Wałach gniada F: Converter
M: Caida S
O: Tomasz Gagaryn
B: -
K025636
41.

114

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711 105EA74
42.

144

CYNTIA SP POL 2008 Klacz kara F: Rytm
M: Chestia
O: Monika Nowicka
B: Anna Rott
brak POL 009530035108
43.

95

CYRANO KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc: F: Psik
M: Czarna
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
Brak 999530272004
44.

85

CZAKRA SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Lord Star / Lord
M: Czarina / Turbud Quirinus
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K022162 616009530069111
45.

118

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: SOLARIS
M: CHIQITA
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K022781
46.

150

DABELLA Z Zangersheide POL 2002 Klacz gniada/166 F: Dutch Capitol
M: Arabella Z
O: Jarosław Androsiuk
B: Stoeterij Bosel
K010728 Z626702
47.

157

DAFNE SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Dal
M: NN
O: Izabella Littwin
B: Brak
Brak
48.

143

DAKOTA TEXASS Mały Koń POL 1997 Wałach gniada/mk:156 F: Nando
M: Dębina
O: Monika Nowicka
B: Texass ranch company sp. z o.o
Brak pol 013660201097
49.

24

DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z ZANG BEL 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Diamant De Semilly / Le Tot de Semilly
M: Catwalk Z / Caretano Z
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K022718 056015Z55705513 105XQ15
50.

132

DAMONA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Arktos
M: Dominanta
O: Wieczorek Daria
B: Jasiak Stanisław
brak
51.

64

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman /
M: Dongai / Fourth Of June
O: Katarzyna Loose-Kulinkowska
B: Marianna i Stanisław Wiśniewscy
K020105 POL070000004984
52.

103

DARE DE LUX SP POL 2013 Ogier kasztanowata/165 F: Hermes de Lux
M: Darola/Cabrol
O: PIOTR OKOŃ
B: Piotr Okoń
K025894 616009530046213
53.

70

DARTAGO Z ZANG POL 2010 Wałach gniada F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: C. Fabrina Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K017199 056015Z55795310
54.

30

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B:
K024200
55.

170

DENVER Deutsche Sport Pferde GER 2010 Wałach gniada F: Falkenhof's Dijon
M: Monarchin
O: Irena Matysiak
B: Niemcy
Brak
56.

65

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Kaszubowska
B:
K024258
57.

179

DOLCE VENTO SP POL 2010 Wałach gniada F: NIGHT CARRY
M: DOLCE VITA
O: Filip Falkiewicz
B: Wilska Paulina
K019420
58.

125

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
brak
59.

92

DOMISIA NN POL 2011 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Dariusz Rychert
B: NN
brak
60.

86

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K014288 POL009610219108 104OY31
61.

185

DRZEWIEC Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Corde Star
M: Dąbianka
O: Marcin Dubieniecki
B: Marek Romanowski
K016398
62.

186

DUKAT WLKP POL 2008 Wałach kara/170 F: Rumianek
M: Dynastia
O: Piotr Kukawka
B: Polska
K015187 616007660765808
63.

117

EGON Małopolska POL 2006 Wałach siwa/168 F: Krym
M: Elmadina
O: Katarzyna Sroka
B: Marek Kołcon
K011853 POL006580095806
64.

38

ERA Polski Koń Szlachetny POL 2013 Klacz gniada F: Zahros R
M: Eligranta
O: Tatiana Gawęda
B: Goszczyński Bartosz
K024597 616009610202713
65.

98

EROTYK SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170cm F: Lord Star
M: Erotessa
O: Bogdan Bujak
B: Kwiron Juszczak
brak 009610131106
66.

34

FIGARO KUC POL 2007 Wałach bułana/kuc: F: NN
M: NN
O: Wiktoria Kamińska
B: nn
brak
67.

116

FIGIEL KUC POL 2002 Wałach kara/kuc: F: Elpar
M: Figa
O: Katarzyna Sroka
B: SK Plękity
Brak
68.

154

FORTUNA SP POL 2004 Klacz gniada F: Gluckespilz
M: Falanga
O: Karolina Agaciak
B: Głowacki
K009439 POL007611152804
69.

171

FRUCOLA PG SP POL 2013 Klacz gniada/172 F: Calderon
M: Frutina
O: Ewelina Kozłowska -Stegienta
B: Stanisław Pałczyński
Brak 616009520081813
70.

102

FURIOSA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Frezja
O: xx
B: xx
K022754
71.

62

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
O: D. Bednarska
B: E. Nikołajuk
K019802 616 009 51 03936 11
72.

96

GABA ZAGORKA Kuc Feliński POL 2010 Klacz inna/kuc: F: Haszysz
M: Gucja
O: Święcka Monika
B: Mierzejewska Halina
616013660866010
73.

168

GALAKTYKA WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Taxis / Orkisz
M: Grecja / Arcygraf
O: Roman Meger
B: Robert Grunwald
K023718 616007610102911
74.

75

GALILEO SP POL 2008 Wałach gniada/166 F: CALIRO
M: GUERNICA
O: Agnieszka Szamp
B: Leszek Szymański
K023100 POL009530232208
75.

14

GALILEO SEMPER INVICTA Mały Koń POL 2014 Wałach skarogniada/146 F: Prut
M: Gonza
O: Anna Kotowska
B: Monika Nowica
brak 616999530225414
76.

176

GALLANT SP POL 2008 Wałach siwa/174 F: Dżahil
M: Gracja
O: Arkadiusz Wojtal
B: Piecuch Zbigniew
Brak
77.

147

GALON SP POL 2010 Wałach siwa F: Rytm
M: Gandawa B
O: Marcin Puścikowski
B: Żuraw Stanisław
K016323
78.

163

GAMON Westfalska POL 18.03.2012 Wałach gniada/175cm F: Dionizos
M: Gama
O: Marta Sulewska
B: Marek Romanowski
brak DE 441411456712
79.

124

GAZA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Krater
M: Gardenia
O: Henryk Boroń
B: Henryk Boroń
K025949 616 009 64 00948 09
80.

31

GENESIS WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Niels / Los Angeles
M: Gwadiana / Czubaryk
O: Dariusz Lipiński
B: Renata Wójcik-Matelska
K012943 POL007520030802
81.

19

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Klacz gniada F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Vantana D / Darco
O: Bartłomiej Lewandowski
B: De Prins BVBA
K025777 BELW253076BWP 104ZX94
82.

77

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: MARAM
M: GWADIANA
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Renata Wójcik
K011175 11473
83.

73

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Hubert Szurik
B: Stanisław Szurik
K023351 616009520098612
84.

87

GRASSI SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Germina / Vittorio
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K019419 616009530345909 105FB50
85.

33

H. ELDORADO B. KWPN POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado vd Zeshoek
M: Woberlina B/ Lupicor
O: Weronika Wilska
B: brak
K026125
86.

57

HENDIA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/167 F: Cento Sohn
M: Hano I
O: Wojciech Januszewski
B: SK Nowielice
K025167 616009640053911
87.

158

HEYA SP POL 2014 Klacz gniada F: Salamon /
M: Henrietta / Turbud Quirinus
O: Maria Malko
B: SK Nowielice
K025578 616009640019214
88.

115

HUNTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Robert Musiał
B: NN
BRAK
89.

78

I-CAN KWPN AFG 2013 Wałach gniada F: Canabis Z
M: Cirane B
O: Marian Miąskowski
B: Jeroen H.W. Verver
K025790 528003201305552
90.

155

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
O: Magdalena Wilkowska
B: Siwek Roman
O POL 009640029608
91.

175

ILLANE ROSE Connemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:148 F: Cusack
M: Rose of Renare
O: Jolanta Mielnik
B: Thomas Vaughan
brak 499393393920000
92.

59

INDYKCJA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Barbur
M: Inguri
O: Teresa Piesik
B: Stadnina Koni Pępowo Sp.z oo z/s w Gogolewie
K022317 616007610128609
93.

189

INFINITI Typ Szlachetny POL 2011 Klacz kara/kuc:136 F: NN
M: NN
O: Monika Nowicka
B: NN
brak 616999530286011
94.

29

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
O: Jolanta Koczurowska
B:
K016211 103MX80
95.

166

IVAR VDL KWPN POL 2013 Ogier gniada F: Tinka’s Boy
M: Tolivia VDL/ Corrado I
O: Amelia Depta
B: -
K026315
96.

69

JAWOR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jenna
O: Dariusz Nowak
B: Grzegorz Maliszewski
K020958
97.

145

JAY POWER XX POL 2001 Ogier ciemnogniada F: Special Power
M: Jaskra
O: Anna Woźniak
B: Marian Krukowski
Brak
98.

20

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
O: Bartłomiej Lewandowski
B: VERBELEN BVBA
K025776 056002W00290674 104SV21
99.

63

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
O: D. Bednarska
B: M. Dziąg
K016358 POL013670078008
100.

128

KALINA Typ Pogrubiony POL 2014 Klacz kasztanowata/mk: F: Akant
M: Kafeteria
O: Gajda Paulina
B: Lipniewski Lucjan
brak
101.

37

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Aroland PG
M: Kolumbia
O: Tatiana Gawęda
B: x
K016670
102.

187

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis / Cantanis
M: Kanada / Maram
O: Marcin Gerke
B: Krzysztof Jędrzejewski
K018912 POL009520053506
103.

109

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
104.

133

KARRAMBA Zangersheide POL 2014 Ogier kasztanowata F: Kannan
M: Goldika II
O: Andrzej Gołaś
B: xx
brak
105.

127

KASTRO-P Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Wałach siwa F: Ron William
M: Kurrara- P
O: Gajda Paulina
B: Bogdan Parkitny
Brak
106.

164

KENIA CARCASES WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Denetor
M: Kenija
O: Aleksandra Pawłowicz
B: Marek Romanowski
K019633
107.

91

KIAVOJ SP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Convoi
M: Kiara
O: Artur Biegalski
B: .
K016282 POL 009 53 01758 08
108.

101

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K024146
109.

66

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 Wałach gniada F: Cherry Cordial /
M: Kariera / Sofix
O: Stefan Domienikowski
B: Stefan Domienikowski
K023432 616009530082613
110.

36

KOMETA Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada F: Sedan
M: Kaleta
O: Monika Bartoszewicz
B: brak
K019515 POL 007 53 02429 04
111.

93

KOTILLA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Otill
M: Koma
O: Dariusz Rychert
B: Gołuński
brak 616007530068911
112.

13

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
113.

55

LADY SP POL 2007 Klacz gniada/174 F: Niels / Los Angels
M: Legenda / Mywill
O: Aldona Łącka
B: Katarzyna Niedźwiecka
K020194 616009600310207
114.

42

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
O: Katarzyna Kubiak
B:
K024127 418181004805
115.

47

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump
M: Kathleen I
O: Gerken Kai
B: Dominium
K016463 DE421000414710
116.

160

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: Thomsen Christine
K014433 DE421000261506
117.

165

LEOPARD Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Grey
M: Leliwa
O: Wojciech Kukowski
B: Stadnina koni Liski
K010415 POL 007 60 01569 05
118.

148

LIMERYK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada F: Maik
M: -
O: Andrzej Małasiewicz
B: -
Brak
119.

123

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
O: Anna Krupska
B: nn
brak
120.

106

LORD SP POL 2008 Wałach gniada F: Landino / Landgraf I
M: Lora / Louis
O: Sławomir Żygowski
B:
K017167 POL009540055608
121.

140

LORD FABIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Lord Pezi / Lacros
M: Leinanie / Landgold
O: Adam Olszewski
B: Marita Niehaus
K024510 418180040510
122.

89

LORESCA J SP POL 2010 Klacz kara F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Agata Piastowska
B: Kwiron Juszczak
K020941
123.

41

LOUDWIG C Hanower GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Lauries Crusador
M: Werena
O: Katarzyna Łajewska
B: Katarzyna Łajewska
K023048
124.

110

LUCKY LOOK HAN GER 2004 Wałach gniada F: Laptop / Loredo
M: Laptop / Loredo
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
K010069 DE431314604604
125.

122

LUNARIS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Corde Star
M: Layla
O: Alicja Iglikowska
B: Alicja Iglikowska
K016285
126.

35

ŁOTYSZ Kuc Feliński POL 2013 Wałach siwa/kuc:136 F:
M:
O: Zofia Kamińska
B:
K024756
127.

58

MARRY QUEEN Oldenburska POL 2006 Klacz ciemnogniada/164 F: Quantum
M: Montana VI
O: Alicja Osowiecka
B: Andreas Kosicki
K012423
128.

50

MELISSA C SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Check In 2
M: Manga
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020471 616009530355709
129.

100

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Janusz Pelowski
B: NN
K026291
130.

44

NARKOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach inna F: Grikos
M: Narusa
O: Julia Mattsson
B: Marek Lesner
K014324 616009530019705
131.

137

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414 POL009640002903
132.

172

NEFRETETE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz siwa F: Caliro
M: Nigeria
O: Andrzej Horyd
B: Szymański Leszek
K013960
133.

104

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: ANNA KARCZMARCZUK
K024742 616013640055613
134.

72

NICKY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K019158 616009520030911
135.

39

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita
M: Noemi Ewita
O: Tatiana Gawęda
B: Ryszard Łagowski
K011732 POL013660713404
136.

53

NOMINACJA SP POL 07032007 Klacz gniada F: Landor/
M: Nastia
O: Magdalena Florkiewicz
B: Cwi Izabela i Marcin
K017079 POl009520014707
137.

142

NÓTA SP POL 2010 Wałach skarogniada F: Fr Hun
M: Unnep
O: Grzegorz Gierszewski
B: Szaller Balazs Gyorgy
brak
138.

152

OKTAWA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/166 F: Madison
M: Oriola
O: Łukasz Klebba
B: SK Nowielice
K018337 616009640024910
139.

68

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Oriola
O: Izabela Woźniak
B: SK Nowielice
K017563
140.

180

PAOLA Oldenburska POL 2002 Klacz gniada F: Pro Savage
M: Wientraum
O: ...
B: Hans Abel
K019516
141.

11

PEPPINA 25 OLD GER 2004 Klacz gniada/167 F: Paroli /
M: Frency /
O: Marek Tomicki
B: Jens Brehmer
K019946 DE418180118104
142.

94

PERSHIM Koń Małopolski POL 2011 Wałach kasztanowata F: RASHIM
M: PRINCESSA
O: JAROSŁAW JENDZA
B: JERZY OLEJNIK
BRAK
143.

49

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
144.

173

PORTOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Camelot
M: Pearl Night
O: Dariusz Reszuta
B: Dariusz Reszuta
Brak
145.

139

PRAGMATYK II G SP POL 2014 Klacz gniada F: Ekwador
M: Princessa
O: Andrzej Gołaś
B: xx
brak
146.

188

PRETTY WOMAN SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Night Carry
M: Princess P
O: Maja Falkiewicz
B: Jzabela Bartoszewicz
brak
147.

32

PRIMERA SP POL 25.03.2002 Klacz kasztanowata/168 F: Rubin
M: Prakseda
O: Krzysztof Grela
B: Joanna Jagoda
K013777
148.

126

PRISCILLA SP POL 1999 Klacz gniada/170 cm F: Jankes
M: Promocja
O: Katarzyna Lipska
B: Stadnina koni Nowa Wioska
brak POL 009530102799
149.

107

RAVELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel Waro
M: Roxana Waro
O: Sławomir Żygowski
B: --
K015438 12172 104KT06
150.

21

RIBANA SP POL 2014 Klacz skarogniada F: It's me du Mensil /Narcos II
M: Rewia/Lascadell
O: Piotr Tauba
B: Polska
Brak 616007640073214
151.

112

ROKSANA SP POL 2005 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 616007610065011
152.

162

SALSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz ciemnogniada/169 F: Homerus
M: Samba
O: Kamila Szatkowska
B: Goździor Ewa
K015932 POL009610085906
153.

45

SEKWOJA SP POL 2009 Klacz gniada F: Index /
M: Sigma /
O:
B:
brak
154.

23

SHANGRI-LA OLD GER 2009 Klacz siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Baronara / Balou Gu Rouet
O: SK Ciekocinko
B:
K020308 DE418184082709 104YC70
155.

46

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
156.

156

SORBONA SP POL 2011 Klacz gniada F: Windsor /
M: Salamanka / Windwurf
O: Marta Mirska-Miętek
B: Danuta Tarnowska
K025064 616009640069611
157.

60

SPARTAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Vandamme / Guidam
M: Space Girl / Calando V
O: Jan Kopeć
B: Andrzej Żejmo
K021192 616009610140812
158.

174

SPARTAN L WESTF GER 2007 Wałach siwa F: Satkatto Gold
M: Romira
O: malgorzata reszuta
B: ludwiczak
K011502
159.

153

TIGRA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Figaro
M: Titania
O: Krzysztof Głodowski
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
160.

3

TJUNMIRA LA NEBBIA SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: Tjungske
M: By Quamiro
O: Weronika Wilska
B: Xyz
K021851
161.

76

TRE-RATINA Z Zangersheide POL 2005 Klacz gniada F: Treasura Z
M: Daniela II / Lombard
O: Artur Skalski
B: Krystian Sarnowski
K015314 Z698005
162.

16

TULUZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Viscount
M: Tonia
O: Tadeusz Haase
B: Izabela Kotowska
K012144
163.

84

URUGWAJ SP POL 2005 Ogier kasztanowata F: O'Key / Orly T
M: Uroda / Qumball
O: Sławomir Polikowski
B: Beata Szuber
K011013 POL009670071505
164.

161

VOLF KUC POL 2014 Klacz bułana/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Karolina Siatkowska
B:
brak
165.

121

WAAIKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Maaik
M: Wiwien
O: Alicja Iglikowska
B: Romanowski
K017111 009600085903
166.

8

WALIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Walonia
O: Michał Mular
B: Justyna Bogusz
616009530282209
167.

99

WEZUWIUSZ Mały Koń POL 2004 Wałach gniada/mk:155 cm F: Psik
M: Werona
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
brak POL013530271904
168.

183

WIARADO SP POL 2014 Ogier kara/169 F: Clavius
M: Witara
O: Pellowski Janusz
B: Grabowski mariusz
brak 616009640053814
169.

130

WIRUS Typ Prymitywny POL 2003 Wałach bułana F: NN
M: NN
O: Dominika Biskup
B: NN
brak
170.

54

WISTERIA LANE SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: Etos
M: Winona/Rabiatos Z
O: Monika Ostapiuk
B: Marek Romanowski
K020632 616009600095112
171.

56

WOLF`S MORITZ W DRP GER 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
O: Michał Łącki
B:
K018713 DE434340050807
172.

97

WONDERFUL SON OF PSIK Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Psik
M: Wndalia
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
brak
173.

88

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
174.

151

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K022161 616009610131111
175.

111

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
Rider Club
Competition
Prize
Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
90
300
SUM:
390.00
Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
180
470
SUM:
650.00
Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
20
SUM:
20.00
Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
20
SUM:
20.00
Florkiewicz Magdalena KJ Młynska Struga
30
SUM:
30.00
Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
90
SUM:
90.00
Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
20
SUM:
20.00
Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
120
SUM:
120.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
30
140
SUM:
170.00
Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
270
SUM:
270.00
Górska Anna KJ Black Horse Team
50
SUM:
50.00
Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
30
SUM:
30.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
250
280
340
400
300
350
530
310
210
30
SUM:
3000.00
Horyd Martyna Nadwiślanin Kwidzyn
30
SUM:
30.00
Kaszubowska Oliwia Sopocki Klub Jeździecki
90
SUM:
90.00
Klebba Natalia KJ Arpav
30
35
SUM:
65.00
Kopeć Anna KJ Bonin
30
SUM:
30.00
Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
40
SUM:
40.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
70
SUM:
70.00
Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
35
SUM:
35.00
Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
60
SUM:
60.00
Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
30
SUM:
30.00
Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
190
140
SUM:
330.00
Ledzion Marta Sopocki klub jezdziecki
30
SUM:
30.00
Lewandowski Aleksander OSK Lipce
110
140
20
SUM:
270.00
Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
30
60
SUM:
90.00
Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
210
SUM:
210.00
Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
40
20
SUM:
60.00
Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
210
100
SUM:
310.00
Milewska Julia Sopocki KJ
30
60
SUM:
90.00
Musiał Robert KJ Stado Kętrzyn
20
SUM:
20.00
Nicpoń Adam SK Ciekocinko
370
420
120
40
SUM:
950.00
Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
50
SUM:
50.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
340
SUM:
340.00
Ostapiuk Katarzyna JKS Senny Nowęcin
20
50
SUM:
70.00
Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
60
170
230
130
SUM:
590.00
Piastowska Agata Sopocki Klub Sportowy
120
20
20
SUM:
160.00
Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
30
40
350
SUM:
420.00
Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
80
SUM:
80.00
Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
40
SUM:
40.00
Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
30
100
SUM:
130.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki Klub Jeździecki
190
230
SUM:
420.00
Wilska Weronika Sopocki KJ
50
80
40
90
40
190
SUM:
490.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
60
280
80
40
SUM:
460.00
Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
130
SUM:
130.00
Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
30
240
40
SUM:
310.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arquier Sylvain Jakub
Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
ARAM - AS (134)
2018-10-20
45
2018-10-20
38
2018-10-21
4
90
2018-10-21
1
300
Babiarz Natalia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
SEKWOJA (45)
2018-10-20
1
2018-10-20
29
2018-10-21
28
2018-10-21
Bartoszewicz Monika
Pomorska Liga Jeździecka
KOMETA (36)
2018-10-20
1
2018-10-20
29
2018-10-20
1
Biegalska Iga
Sopocki Klub Jeździecki
KIAVOJ (91)
2018-10-20
19
2018-10-21
3
180
CARDHU (182)
2018-10-21
1
470
Biskup Kamila
brak
WIRUS (130)
2018-10-20
46
2018-10-20
1
2018-10-21
2018-10-21
3
Borys Amelia
OSK Lipce
LUNARIS (122)
2018-10-20
29
2018-10-20
1
2018-10-21
30
2018-10-21
Chojnacka Nadia
Sopocki Klub Jeździecki
2018-10-21
7
2018-10-21
27
2018-10-21
Cimoszko-Zauliczna Maria
Sopocki Klub Jeździecki
CANDY (146)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
34
2018-10-21
20
Dubieniecka Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
DRZEWIEC (185)
2018-10-20
1
2018-10-20
25
2018-10-21
19
2018-10-21
11
20
Ekowska Daria
Bez przynależności klubowej
BARON (177)
2018-10-21
18
2018-10-21
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
2018-10-20
27
2018-10-20
15
2018-10-21
15
2018-10-21
16
2018-10-20
48
2018-10-20
11
20
2018-10-21
46
Falkowski Robert
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
GALAKTYKA (168)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Filipczak Robert
Stajnia W Siodle Banino
LIMERYK (148)
2018-10-20
2018-10-20
Florkiewicz Magdalena
KJ Młynska Struga
2018-10-20
10
30
2018-10-20
25
2018-10-21
38
2018-10-21
22
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
2018-10-20
39
2018-10-20
27
Furgo Aleksandra
Klub Jeździecki Black Horse Team
2018-10-20
5
90
2018-10-21
19
2018-10-21
32
Gagaryn Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
CRACK S (159)
2018-10-20
48
2018-10-20
25
2018-10-21
18
Gawęda Julianna
VITASPORT BRACHLEWO
KAMAEL (37)
2018-10-20
12
20
2018-10-20
20
2018-10-21
46
2018-10-21
35
ERA (38)
2018-10-20
40
2018-10-20
2018-10-21
31
2018-10-21
Gawęda Zuzanna
VitaSport Brachlewo
2018-10-20
1
2018-10-21
4
2018-10-21
2018-10-21
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
DUKAT (186)
2018-10-21
19
2018-10-21
23
KAMELIA J (187)
2018-10-21
4
120
2018-10-21
20
Gerlaczyński Lesław
JKS Neksico Kędzierzyn
GAZA (124)
2018-10-20
31
2018-10-20
2018-10-21
28
2018-10-21
Giczela Karolina
Rancho Banderoza
EROTYK (98)
2018-10-21
15
2018-10-21
1
Gierszewska Kamila
NÓTA (142)
2018-10-21
2018-10-21
14
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
2018-10-20
14
30
2018-10-20
35
2018-10-21
42
2018-10-21
4
140
CONTESS (67)
2018-10-20
49
2018-10-20
27
2018-10-21
14
2018-10-21
48
Golisz Waldemar
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2018-10-20
1
2018-10-20
36
2018-10-21
7
2018-10-21
30
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
ROKSANA (112)
2018-10-20
2
270
2018-10-20
7
2018-10-21
22
2018-10-21
15
Górska Anna
KJ Black Horse Team
2018-10-20
6
50
2018-10-20
49
2018-10-21
17
2018-10-21
32
Grądzka Angelika
Stajnia Swarzewo
2018-10-20
12
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Grela Aleksandra
VitaSport Brachlewo
PRIMERA (32)
2018-10-20
11
30
2018-10-20
26
2018-10-21
37
2018-10-21
30
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
CZAKRA (85)
2018-10-20
2
250
2018-10-20
19
2018-10-21
16
2018-10-21
2
280
2018-10-20
2018-10-20
2
340
2018-10-21
2018-10-21
2
400
GRASSI (87)
2018-10-20
2
300
2018-10-20
5
2018-10-21
2
350
2018-10-21
1
530
2018-10-20
1
310
2018-10-20
17
2018-10-21
2018-10-21
3
210
ZETINA (151)
2018-10-20
29
2018-10-20
24
2018-10-21
12
30
2018-10-21
18
WIARADO (183)
2018-10-20
22
2018-10-20
Haase Weronika
Sopocki Klub Jeździecki
TULUZA (16)
2018-10-21
29
Halama Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Neksico Kędzierzyn
ARGENTA (149)
2018-10-20
1
2018-10-20
2018-10-21
8
2018-10-21
Hiller Marcel
BPK
FIGIEL (116)
2018-10-21
2018-10-21
Hodowaniec Klaudia
UKJ Bukowiec Świdwin
BUTTERFLY (135)
2018-10-20
1
2018-10-20
1
2018-10-21
13
2018-10-21
NEBASCO (137)
2018-10-20
1
2018-10-20
46
2018-10-21
17
2018-10-21
32
Horyd Martyna
Nadwiślanin Kwidzyn
NEFRETETE (172)
2018-10-21
7
30
2018-10-21
Januszewska Dominika
Sopocki Klub Jeździecki
HENDIA (57)
2018-10-20
1
2018-10-20
35
2018-10-21
2018-10-21
Jarząbkiewicz Julia
Sopocki KJ
IVAR VDL (166)
2018-10-20
51
2018-10-20
37
2018-10-21
24
2018-10-21
22
Jendza Nina
Stajnia z pasją Zamek Rzucewo
PERSHIM (94)
2018-10-21
24
2018-10-21
Jeszka Aleksandra
Stajnia u Rychertów
DOMISIA (92)
2018-10-21
2
2018-10-21
26
2018-10-21
Jeszka Paulina
Stajnia u Rychertów
KOTILLA (93)
2018-10-21
13
2018-10-21
5
2018-10-21
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
SID (46)
2018-10-20
53
2018-10-20
2018-10-21
34
2018-10-21
22
Jurkowska Zuzanna
OSK Lipce
WAAIKA (121)
2018-10-20
1
2018-10-20
1
2018-10-21
14
2018-10-21
Kamińska Wiktoria
bpk
FIGARO (34)
2018-10-20
1
2018-10-20
1
2018-10-21
7
2018-10-21
10
Kamińska Zofia
bpk
ŁOTYSZ (35)
2018-10-20
1
2018-10-20
1
2018-10-21
5
2018-10-21
1
Karpiusz Julia
bpk
G-SHOCK (62)
2018-10-20
1
2018-10-21
9
Karska Emilia
Ukj Neksico Kędzierzyn
ARNIKA (181)
2018-10-20
29
2018-10-21
Kaszubowska Oliwia
Sopocki Klub Jeździecki
2018-10-20
4
90
2018-10-20
52
2018-10-21
40
2018-10-21
44
Klebba Natalia
KJ Arpav
OKTAWA (152)
2018-10-20
9
30
2018-10-20
40
2018-10-21
2018-10-21
9
35
Kołakowska Anna
Bez przynależności klubowej
TULUZA (16)
2018-10-21
6
2018-10-21
18
Kopeć Anna
KJ Bonin
SPARTAN (60)
2018-10-20
9
30
2018-10-20
18
2018-10-21
17
2018-10-21
22
2018-10-20
26
2018-10-20
22
2018-10-21
31
2018-10-21
21
Kosiróg Ada
Karlikowo
ATRIA (17)
2018-10-20
7
2018-10-20
12
2018-10-21
17
Kotowska Antonina
JKS Rzucewo
2018-10-20
1
2018-10-20
7
2018-10-20
10
2018-10-21
8
2018-10-21
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (111)
2018-10-20
8
40
2018-10-20
34
2018-10-21
25
Kozak Malwina
bpk
KAKTUS (63)
2018-10-20
2018-10-21
Kozłowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
GRAFFA (77)
2018-10-20
6
70
2018-10-21
28
2018-10-21
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
CZARIS (118)
2018-10-20
33
2018-10-20
42
2018-10-21
48
2018-10-21
9
35
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
CRISTIANO (114)
2018-10-20
33
2018-10-21
7
60
Kubach Małgorzata
Stajnia W Siodle Banino
BAJADERA (184)
2018-10-20
1
2018-10-20
29
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (42)
2018-10-20
38
2018-10-20
22
2018-10-21
8
30
2018-10-21
26
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
2018-10-20
16
2018-10-20
2
190
LEOPARD (165)
2018-10-20
24
2018-10-20
3
140
Kukowska Katarzyna
JJ Darboven
2018-10-20
47
2018-10-20
29
2018-10-20
Kużel Amelia
Pegaz Reda
ATRIA (17)
2018-10-20
1
2018-10-21
4
2018-10-21
16
Kwintkiewicz Pola
bpk
G-SHOCK (62)
2018-10-20
1
2018-10-21
10
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
LEONARDO (160)
2018-10-20
2018-10-20
38
Ledzion Marta
Sopocki klub jezdziecki
BABETTE (52)
2018-10-20
17
2018-10-20
2018-10-21
9
30
2018-10-21
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
2018-10-20
16
2018-10-20
13
2018-10-20
12
2018-10-20
5
110
2018-10-20
31
2018-10-20
4
140
ANAWA (113)
2018-10-20
14
20
2018-10-20
45
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (13)
2018-10-20
1
2018-10-20
34
2018-10-20
2018-10-21
2
2018-10-21
2018-10-21
Lipińska Aniela
KJ Młyńska Struga
GENESIS (31)
2018-10-20
8
30
2018-10-20
2018-10-21
5
60
2018-10-21
Littwin Izabella
Brak
DAFNE (157)
2018-10-20
29
2018-10-20
1
Loose-Kulinkowska Katarzyna
Sopocki KJ
DANJAZZ (64)
2018-10-20
24
2018-10-20
36
2018-10-21
1
210
2018-10-21
36
Lost Dorota
Pomorska Liga Jeździecka
EGON (117)
2018-10-21
37
2018-10-21
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
LADY (55)
2018-10-20
39
2018-10-20
17
2018-10-21
15
2018-10-21
49
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
2018-10-20
2018-10-20
1
2018-10-21
4
2018-10-21
11
2018-10-20
1
Łajewska Katarzyna
KJ Turze
2018-10-21
23
2018-10-21
33
Łosińska Zofia
Rancho Banderoza
2018-10-21
5
2018-10-21
Malko Maria
PLJ
HEYA (158)
2018-10-21
43
2018-10-21
Mattsson Julia
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
NARKOS (44)
2018-10-20
2018-10-20
7
40
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
13
20
2018-10-21
Matysiak Irena
KJ Pegaz Reda
ALCZENTO (169)
2018-10-20
3
210
2018-10-20
17
2018-10-21
5
100
2018-10-21
12
DENVER (170)
2018-10-20
29
2018-10-20
2018-10-21
39
2018-10-21
Miąskowska Zofia
Pomorska Liga Jeździecka
I-CAN (78)
2018-10-20
5
2018-10-20
3
2018-10-21
21
2018-10-21
Michalec Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
DOLMAN (125)
2018-10-20
28
2018-10-20
2018-10-21
33
2018-10-21
Mielnik Wiktoria
bbk
2018-10-20
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
SORBONA (156)
2018-10-20
15
2018-10-20
2018-10-21
26
2018-10-21
2018-10-21
40
Migza Amelia
bpk
KAKTUS (63)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
1
2018-10-21
Milewska Julia
Sopocki KJ
KARLSSON (109)
2018-10-20
12
30
2018-10-20
23
2018-10-21
6
60
2018-10-21
22
Mular Laura
Otomiński KJ Tabun
WALIA (8)
2018-10-20
47
2018-10-20
1
2018-10-21
2018-10-21
Musiał Robert
KJ Stado Kętrzyn
HUNTER (115)
2018-10-20
47
2018-10-20
43
2018-10-21
12
20
2018-10-21
50
Naryniecka Reszuta Małgorzata
kj La Scalla
SPARTAN L (174)
2018-10-21
9
2018-10-21
Nicpoń Adam
SK Ciekocinko
2018-10-20
1
370
2018-10-20
1
420
2018-10-21
10
2018-10-20
4
120
2018-10-20
15
2018-10-21
22
2018-10-20
28
2018-10-21
8
40
Nowak Klaudia
JKS Neksico Kędzierzyn
JAWOR (69)
2018-10-20
50
2018-10-20
2018-10-21
7
50
2018-10-21
27
Nowicka Monika
Stajnia Swarzewo
CYNTIA (144)
2018-10-20
29
2018-10-20
29
Olszewska Alicja
LKS NADWISLANIN KWIDZYN
PAOLA (180)
2018-10-20
18
2018-10-20
43
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-10-20
1
340
2018-10-20
10
2018-10-21
2018-10-20
1
2018-10-20
21
2018-10-21
22
2018-10-21
NÓTA (142)
2018-10-20
1
2018-10-20
30
Osowiecka Julia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-10-20
1
2018-10-20
2018-10-21
31
2018-10-21
47
Ostapiuk Katarzyna
JKS Senny Nowęcin
2018-10-20
10
20
2018-10-20
2018-10-21
6
50
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
TIGRA (153)
2018-10-20
1
2018-10-20
5
60
2018-10-20
2018-10-21
16
2018-10-21
2
170
2018-10-21
FORTUNA (154)
2018-10-20
1
230
2018-10-20
2018-10-21
3
130
2018-10-21
Pakur Antonina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2018-10-21
7
2018-10-21
Pakur Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2018-10-20
1
2018-10-20
1
Pellowska Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
NADIA (100)
2018-10-20
1
2018-10-20
1
2018-10-21
2
2018-10-21
3
KLIPER (101)
2018-10-20
1
2018-10-20
11
2018-10-21
1
2018-10-21
Piastowska Agata
Sopocki Klub Sportowy
2018-10-20
30
2018-10-20
18
2018-10-21
17
2018-10-21
5
120
2018-10-20
13
20
2018-10-20
34
2018-10-21
10
20
2018-10-21
29
Piesik Katarzyna
Fundacja Sportu i Oświaty
2018-10-20
26
2018-10-20
44
2018-10-21
36
2018-10-21
39
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
COUNTER (27)
2018-10-20
30
2018-10-20
14
2018-10-21
16
Piotrowska Anna
bpk
VOLF (161)
2018-10-20
16
2018-10-20
17
2018-10-20
29
Plewa Wiktoria
brak
KALINA (128)
2018-10-20
1
2018-10-20
29
2018-10-21
22
2018-10-21
Polikowski Jacek
JKS Agro-Pol Trzebiatów
CASSANO (79)
2018-10-20
31
2018-10-21
14
2018-10-20
33
2018-10-21
15
CATINA (81)
2018-10-20
28
2018-10-21
13
30
CHMARA (82)
2018-10-20
10
40
2018-10-21
1
350
2018-10-20
20
2018-10-21
6
Polikowski Sławomir
JKS Agro-Pol Trzebiatów
URUGWAJ (84)
2018-10-20
13
2018-10-20
11
2018-10-21
6
80
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
FURIOSA (102)
2018-10-20
2018-10-21
41
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
CRISTIANO (114)
2018-10-20
16
2018-10-21
8
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
FURIOSA (102)
2018-10-20
6
2018-10-21
18
2018-10-20
1
Puścikowski Marcin
Pomorska Liga Jeździecka
GALON (147)
2018-10-20
9
40
2018-10-21
13
Reszuta Maura
kj la scalla
PORTOS (173)
2018-10-21
32
2018-10-21
Rodak Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
CASINO (108)
2018-10-20
4
2018-10-20
2
2018-10-20
52
2018-10-21
49
2018-10-21
Rosicka Karolina
Brak
KASTRO-P (127)
2018-10-20
12
2018-10-20
47
2018-10-20
47
2018-10-21
15
2018-10-21
Rotter Alicja
AKJ Trójmiasto
DABELLA Z (150)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
4
2018-10-21
16
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
CYRANO (95)
2018-10-20
1
2018-10-20
1
2018-10-21
3
2018-10-21
1
Rykowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
CANDILLO (131)
2018-10-21
45
2018-10-21
43
Skalski Artur
Sopocki Klub Jeździecki
2018-10-20
41
2018-10-20
36
2018-10-21
Skrodzka Julia
Stajnia z pasją Zamek Rzucewo
PRISCILLA (126)
2018-10-21
33
2018-10-21
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
BELISSIMA (136)
2018-10-20
1
2018-10-20
1
2018-10-21
8
2018-10-21
12
Smolarek Anna
Klub Jeździecki Nad StropnA
BAJOU (43)
2018-10-20
16
2018-10-20
47
2018-10-21
44
2018-10-21
27
Smolarska Roksana
Pomorska LJ w Dziemianach
2018-10-20
GALLANT (176)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
Sulewska Marta
KJ Black horse team
GAMON (163)
2018-10-20
29
2018-10-20
29
2018-10-21
11
2018-10-21
Suminska Ewa
KJ Młyńska Struga
2018-10-20
13
30
2018-10-20
5
100
2018-10-21
24
2018-10-21
22
Suszek Hanna
ukj neksico karlino
ARNIKA (181)
2018-10-20
1
2018-10-21
6
Suwała Zosia
JKS Neksico Kędzierzyn
LIZA (123)
2018-10-20
1
2018-10-20
12
2018-10-21
12
2018-10-21
Szamp Julia
Sopocki Klub Jeździecki
GALILEO (75)
2018-10-20
44
2018-10-20
15
2018-10-21
21
Szatkowski Kacper
Kociewski KJ Polar
SALSA (162)
2018-10-20
1
2018-10-20
50
Tauba Piotr
Jks Barłomino
RIBANA (21)
2018-10-20
2018-10-20
29
2018-10-20
29
2018-10-21
10
2018-10-21
2018-10-20
47
2018-10-20
51
2018-10-21
21
2018-10-21
25
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki Klub Jeździecki
LEGENDA (47)
2018-10-20
3
190
2018-10-20
37
2018-10-21
2
230
2018-10-21
Tomicka Małgorzata
bpk
2018-10-20
41
2018-10-20
35
2018-10-21
47
2018-10-21
Tomicki Marek
bpk
2018-10-20
29
2018-10-20
23
2018-10-21
23
2018-10-21
35
Usenko Aleksander
KJ BONIN
KARRAMBA (133)
2018-10-20
53
2018-10-20
1
2018-10-21
29
2018-10-21
CENT I G. (138)
2018-10-20
18
2018-10-20
46
2018-10-21
41
2018-10-21
2018-10-20
47
2018-10-20
1
2018-10-21
2018-10-21
25
Wawrzkiewicz Inka
Sopocki Klub Jeździecki
ISGAAR (29)
2018-10-21
2018-10-20
1
2018-10-21
5
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki Klub Jeździecki
2018-10-20
1
2018-10-20
1
2018-10-20
1
2018-10-21
1
2018-10-21
6
Wieczorek Daria
Bpk
DAMONA (132)
2018-10-20
2018-10-20
Wilkowska Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
IKAR (155)
2018-10-20
42
2018-10-20
2018-10-21
38
2018-10-21
Wilska Weronika
Sopocki KJ
2018-10-20
7
50
2018-10-20
21
2018-10-21
5
80
2018-10-21
22
2018-10-20
8
40
2018-10-20
6
90
2018-10-21
10
40
2018-10-21
4
190
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team Gdańsk
2018-10-20
20
2018-10-21
19
Włodarski Bartłomiej
KJ Młyńska Struga
2018-10-20
21
2018-10-20
4
2018-10-21
14
2018-10-21
3
2018-10-20
12
2018-10-20
3
2018-10-21
9
2018-10-21
2018-10-20
7
60
2018-10-20
14
2018-10-21
12
2018-10-21
3
280
2018-10-20
6
80
2018-10-20
9
2018-10-21
9
40
2018-10-21
13
2018-10-20
1
2018-10-20
19
2018-10-21
42
2018-10-21
Wnuczko Marcin
KJ Black Horse Team
2018-10-20
23
2018-10-20
29
2018-10-21
14
2018-10-21
30
Wojtal Julianna
Bertyn Piastowo
CANTANA (120)
2018-10-20
37
2018-10-21
30
2018-10-20
32
Woźniak Anna
Otomiński Klub Jeździecki TABUN
JAY POWER (145)
2018-10-20
29
2018-10-20
1
2018-10-21
20
2018-10-21
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
ORBITAL (68)
2018-10-20
4
130
2018-10-20
8
2018-10-21
2018-10-21
7
Woźniak Zofia
Stajnia Swarzewo
INFINITI (189)
2018-10-21
6
2018-10-21
9
2018-10-21
Wróblewski Bogdan
St. VitaSport Brachlewo
2018-10-20
2018-10-20
19
2018-10-21
Wujec Agnieszka
Sopocki Klub Jeździecki
2018-10-20
2018-10-20
Żygowska Zuzanna
KJ Arpav Gdańsk
2018-10-20
20
2018-10-20
32
2018-10-21
20
2018-10-21
11
30
LORD (106)
2018-10-20
11
2018-10-20
3
240
2018-10-21
8
40
2018-10-21
11
RAVELLA (107)
2018-10-20
21
2018-10-20
32
2018-10-21
45
2018-10-21
11

Number of Riders: 146

Number of Horses: 175

The sum of prizes: 11 360.00

Competition results developed by: Hipodrom Sopot
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-012014-1, Hipodrom Sopot Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl