Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B, I eliminacja JumpOFF 2018/2019
Sopot, 06-07 października 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
118 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:14:38
2018-10-04 15:11:31
Zoe Czako RIRONDINE
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/dwufazowy
117 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:50:14
2018-10-04 11:09:31
Konrad Mański NOWITA
  • 1x 13/L/zwykły
116 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:48:28
2018-10-04 11:02:12
Konrad Mański EŁZA
  • 1x 12/LL/towarzyski dwufazowy
  • 1x 13/L/zwykły
115 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:48:15
2018-10-04 11:00:26
Klaudia Mańska EŁZA
  • 1x 13/L/zwykły
114 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:48:02
2018-10-04 10:59:33
Klaudia Mańska NOWITA
  • 1x 12/LL/towarzyski dwufazowy
113 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:47:48
2018-10-04 10:02:32
Julia Cichal WHITE QUEEN
  • 2x 11/mini LL/towarzyski dwufazowy
  • 1x 12/LL/towarzyski dwufazowy
112 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:41:26
2018-10-03 22:28:42
Małgorzata Zubrycka FUNKY FILLY VM
  • 1x 16/C/zwykły
  • 1x 17/CC/zwykły
111 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:41:05
2018-10-03 22:28:25
Małgorzata Zubrycka ALEXA
  • 1x 16/C/zwykły
  • 1x 17/CC/zwykły
110 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 17:40:58
2018-10-03 15:31:47
Katarzyna Kukowska KENIA CARCASES
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 13/L/zwykły
  • 1x 14/P/zwykły
109 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 14:56:53
2018-10-03 14:54:52
Weronika Fryska GABURA
  • 2x 5/L/zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 14:56:37
2018-10-03 14:54:36
Weronika Fryska COCO CHANEL
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/dwufazowy
107 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:41:45
2018-10-03 13:31:44
Filip Falkiewicz PRETTY WOMAN
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 13/L/zwykły
  • 1x 14/P/zwykły
106 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 12:59:30
2018-10-03 12:46:13
Łukasz Skowroński COLADO
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 13/L/zwykły
  • 1x 14/P/zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 12:59:08
2018-10-03 12:29:46
Marika Szablewska ZAHIRA
  • 1x 1/mini mini LL/towarzyski dokładności
  • 1x 2/KUCE/towarzyski dokładności
  • 1x 10/mini mini LL/towarzyski dokładności
  • 1x 10a/KUCE/towarzyski dwufazowy
104 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 10:04:14
2018-10-02 23:40:40
Maria Padalak TIGRA
  • 1x 4/LL/towarzyski dokładności
  • 2x 5/L/zwykły
  • 1x 12/LL/towarzyski dwufazowy
  • 2x 13/L/zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 10:04:02
2018-10-02 23:39:32
Maria Padalak FORTUNA
  • 1x 4/LL/towarzyski dokładności
  • 2x 5/L/zwykły
  • 1x 12/LL/towarzyski dwufazowy
  • 2x 13/L/zwykły
102 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 22:34:11
2018-10-02 22:29:17
Marta Galuhn JORDANKA
  • 2x 11/mini LL/towarzyski dwufazowy
  • 1x 12/LL/towarzyski dwufazowy
101 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 22:33:49
2018-10-02 22:22:43
Laura Flisikowska CYRKONIA
  • 1x 11/mini LL/towarzyski dwufazowy
  • 2x 12/LL/towarzyski dwufazowy
100 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 22:33:18
2018-10-02 21:15:30
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 13/L/zwykły
  • 1x 14/P/zwykły
  • 1x 15/N/zwykły
99 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 22:31:46
2018-10-02 21:10:36
Zofia Łosińska WEZUWIUSZ
  • 2x 11/mini LL/towarzyski dwufazowy
98 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 22:31:18
2018-10-02 21:09:58
Karolina Giczela EROTYK
  • 1x 11/mini LL/towarzyski dwufazowy
  • 1x 12/LL/towarzyski dwufazowy
97 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 22:30:32
2018-10-02 21:08:42
Paulina Pellowska KLIPER
  • 2x 2/KUCE/towarzyski dokładności
96 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 22:29:38
2018-10-02 21:07:33
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 2/KUCE/towarzyski dokładności
  • 1x 3/mini LL/towarzyski dokładności
  • 1x 10a/KUCE/towarzyski dwufazowy
  • 1x 11/mini LL/towarzyski dwufazowy
95 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 22:29:16
2018-10-02 21:05:20
Maja Szukalska LUKRECJA
  • 2x 1/mini mini LL/towarzyski dokładności
94 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 22:29:01
2018-10-02 21:04:54
Antonina Romowicz LUKRECJA
  • 2x 1/mini mini LL/towarzyski dokładności
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 22:28:42
2018-10-02 20:03:02
Emilia Karska LIZA
  • 1x 12/LL/towarzyski dwufazowy
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 22:28:26
2018-10-02 18:54:10
Wiktoria Śliwińska LESANT
  • 1x 4/LL/towarzyski dokładności
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 22:28:08
2018-10-02 18:53:54
Klaudia Śliwińska LESANT
  • 1x 4/LL/towarzyski dokładności
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 14:57:59
2018-10-02 14:40:07
Hanna Suszek ARNIKA
  • 1x 11/mini LL/towarzyski dwufazowy
  • 1x 12/LL/towarzyski dwufazowy
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 14:57:23
2018-10-02 14:37:43
Hanna Suszek LIZA
  • 1x 4/LL/towarzyski dokładności
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 14:57:01
2018-10-02 14:34:16
Emilia Karska ARNIKA
  • 2x 3/mini LL/towarzyski dokładności
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 14:56:47
2018-10-02 14:31:38
Zosia Suwała LIZA
  • 1x 3/mini LL/towarzyski dokładności
  • 1x 11/mini LL/towarzyski dwufazowy
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 11:20:41
2018-10-02 09:42:23
Nina Jendza PERSHIM
  • 1x 11/mini LL/towarzyski dwufazowy
  • 1x 12/LL/towarzyski dwufazowy
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 11:20:25
2018-10-02 09:36:39
Paulina Rybarczyk ROYAL CASSIN
  • 1x 8/C/dwufazowy
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 08:35:37
2018-10-02 00:19:29
Miłosz Adach TINKERBELL 41
  • 1x 13/L/zwykły
  • 1x 14/P/zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 08:35:02
2018-10-02 00:19:06
Miłosz Adach CRAZY DAISY
  • 1x 13/L/zwykły
  • 1x 14/P/zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 22:59:46
2018-10-01 21:57:46
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 15/N/zwykły
  • 1x 16/C/zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:43:07
2018-10-01 20:42:20
Daria Wieczorek DAMONA
  • 2x 4/LL/towarzyski dokładności
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:42:16
2018-10-01 19:29:36
Aleksandra Halama ARGENTA
  • 2x 4/LL/towarzyski dokładności
  • 2x 12/LL/towarzyski dwufazowy
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 22:59:14
2018-10-01 15:05:43
Alicja Rotter DABELLA Z
  • 2x 4/LL/towarzyski dokładności
  • 2x 12/LL/towarzyski dwufazowy
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:41:44
2018-10-01 14:51:32
Martyna Barowicz MURZA
  • 2x 12/LL/towarzyski dwufazowy
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:41:31
2018-10-01 09:48:24
Zofia Kamińska ŁOTYSZ
  • 2x 1/mini mini LL/towarzyski dokładności
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 09:50:17
2018-10-01 09:48:00
Wiktoria Kamińska FIGARO
  • 1x 1/mini mini LL/towarzyski dokładności
  • 1x 2/KUCE/towarzyski dokładności
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 09:45:24
2018-10-01 07:55:38
Agnieszka Wujec WONDERFUL SON OF PSIK
  • 1x 3/mini LL/towarzyski dokładności
  • 1x 4/LL/towarzyski dokładności
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 09:45:07
2018-10-01 07:54:27
Wiktoria Ryciak CYRANO
  • 1x 2/KUCE/towarzyski dokładności
  • 1x 3/mini LL/towarzyski dokładności
  • 1x 10a/KUCE/towarzyski dwufazowy
  • 1x 11/mini LL/towarzyski dwufazowy
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:44:06
2018-09-29 22:44:58
Anna Grzybowska-Skrodzka WIZARD M
  • 2x 4/LL/towarzyski dokładności
  • 2x 12/LL/towarzyski dwufazowy
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:43:38
2018-09-29 21:50:52
Agata Piastowska C-DINETTE
  • 2x 5/L/zwykły
  • 1x 13/L/zwykły
  • 1x 14/P/zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:43:17
2018-09-29 13:08:05
Aleksandra Dąbkowska ASTEJA
  • 2x 5/L/zwykły
  • 2x 13/L/zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 14:05:22
2018-09-29 04:28:03
Natalia Klebba OKTAWA
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 14/P/zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 14:05:08
2018-09-28 18:15:26
Sławomir Polikowski URUGWAJ
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 7/N/dwufazowy
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 14:04:45
2018-09-28 18:14:04
Jacek Polikowski CHMARA
  • 1x 7/N/dwufazowy
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 14:04:26
2018-09-28 18:13:31
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 1x 7/N/dwufazowy
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 14:04:11
2018-09-28 18:12:50
Jacek Polikowski CATINA
  • 1x 6/P/dwufazowy
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 14:03:56
2018-09-28 18:12:18
Jacek Polikowski CASSANO
  • 1x 6/P/dwufazowy
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 14:03:40
2018-09-28 18:11:47
Jacek Polikowski CIQUENTO
  • 2x 5/L/zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:21:57
2018-09-28 12:15:53
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 14/P/zwykły
  • 1x 15/N/zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 14:03:09
2018-09-27 22:15:22
Agata Wysokińska PER PORTO
  • 2x 3/mini LL/towarzyski dokładności
  • 2x 11/mini LL/towarzyski dwufazowy
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:21:28
2018-09-26 22:15:19
Dorota Lost EGON
  • 2x 5/L/zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:21:08
2018-09-26 22:03:22
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 15/N/zwykły
  • 1x 16/C/zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:20:53
2018-09-26 21:28:40
Aleksandra Maciejczyk ALCORA
  • 2x 4/LL/towarzyski dokładności
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 12/LL/towarzyski dwufazowy
  • 1x 13/L/zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:20:38
2018-09-26 21:27:44
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 3/mini LL/towarzyski dokładności
  • 1x 4/LL/towarzyski dokładności
  • 1x 11/mini LL/towarzyski dwufazowy
  • 1x 12/LL/towarzyski dwufazowy
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:20:23
2018-09-26 21:26:42
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 13/L/zwykły
  • 1x 14/P/zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:20:08
2018-09-26 20:31:54
Agata Piastowska LORESCA J
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 15/N/zwykły
  • 1x 16/C/zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:19:52
2018-09-26 20:31:16
Agata Piastowska CAALISTENIA
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 13/L/zwykły
  • 1x 14/P/zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 17:40:27
2018-09-26 12:14:08
Katarzyna Boguszewska-Socha JAKOBIN J
  • 2x 5/L/zwykły
  • 2x 13/L/zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 13:31:11
2018-09-26 10:49:35
Martyna Rogalewska WERONKA
  • 2x 2/KUCE/towarzyski dokładności
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:21:57
2018-09-26 09:15:24
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 13/L/zwykły
  • 1x 14/P/zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:21:43
2018-09-26 06:52:41
Julia Bisewska ICE ROSE W
  • 2x 4/LL/towarzyski dokładności
  • 2x 12/LL/towarzyski dwufazowy
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 21:22:46
2018-09-25 19:49:12
Anna Krupska CALIDA
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 14/P/zwykły
  • 1x 15/N/zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:40:25
2018-09-25 14:23:14
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 4/LL/towarzyski dokładności
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 12/LL/towarzyski dwufazowy
  • 1x 13/L/zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 13:59:47
2018-09-25 12:41:35
Weronika Rudnicka RAMBO
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 14/P/zwykły
  • 1x 15/N/zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 13:59:50
2018-09-25 12:05:30
Zuzanna Majewska HONEY
  • 2x 4/LL/towarzyski dokładności
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 13:59:53
2018-09-25 10:35:29
Katarzyna Wasilewska NAGATO
  • 2x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 2x 13/L/zwykły
  • 1x 14/P/zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 13:53:15
2018-09-25 09:51:31
Joanna Michalec DOLMAN
  • 2x 5/L/zwykły
  • 2x 13/L/zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:33:17
2018-09-24 15:31:52
Klaudia Nowak JAWOR
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 14/P/zwykły
  • 1x 15/N/zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 14:02:52
2018-09-24 15:03:49
Magdalena Wilkowska ORINOKO
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 13/L/zwykły
  • 1x 14/P/zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 14:29:13
2018-09-24 14:22:20
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 16/C/zwykły
  • 1x 17/CC/zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 14:29:15
2018-09-24 13:40:19
Marcin Nełka G-SHOCK
  • 1x 4/LL/towarzyski dokładności
  • 1x 12/LL/towarzyski dwufazowy
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 14:29:16
2018-09-24 13:38:49
Malwina Kozak KAKTUS
  • 1x 2/KUCE/towarzyski dokładności
  • 1x 10a/KUCE/towarzyski dwufazowy
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 14:29:18
2018-09-24 13:37:58
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 1x 3/mini LL/towarzyski dokładności
  • 1x 11/mini LL/towarzyski dwufazowy
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 14:29:19
2018-09-24 13:37:14
Amelia Migza KAKTUS
  • 1x 2/KUCE/towarzyski dokładności
  • 1x 10a/KUCE/towarzyski dwufazowy
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 14:29:20
2018-09-24 13:36:39
Julia Karpiusz G-SHOCK
  • 1x 3/mini LL/towarzyski dokładności
  • 1x 11/mini LL/towarzyski dwufazowy
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:03:22
2018-09-24 11:05:42
Marek Tomicki PEPPINA 25
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 13/L/zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:03:23
2018-09-24 11:05:07
Małgorzata Tomicka CAMILLO 197
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 13/L/zwykły
  • 1x 14/P/zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 21:15:51
2018-09-24 11:01:56
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 1x 1/mini mini LL/towarzyski dokładności
  • 2x 2/KUCE/towarzyski dokładności
  • 1x 10/mini mini LL/towarzyski dokładności
  • 2x 10a/KUCE/towarzyski dwufazowy
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:03:27
2018-09-24 10:50:17
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 13/L/zwykły
  • 1x 14/P/zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:03:04
2018-09-23 22:32:30
Julia Szamp GALILEO
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 13/L/zwykły
  • 1x 14/P/zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:02:56
2018-09-23 22:31:41
Artur Skalski TRE-RATINA Z
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 14/P/zwykły
  • 1x 15/N/zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 08:32:22
2018-09-23 20:46:08
Dominika Januszewska HENDIA
  • 1x 4/LL/towarzyski dokładności
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 12/LL/towarzyski dwufazowy
  • 1x 13/L/zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 08:32:27
2018-09-23 18:11:46
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 7/N/dwufazowy
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:18:20
2018-09-23 12:59:49
Dominika Górecka NARCYZ
  • 1x 1/mini mini LL/towarzyski dokładności
  • 2x 3/mini LL/towarzyski dokładności
  • 2x 11/mini LL/towarzyski dwufazowy
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 16:19:19
2018-09-23 12:59:04
Nina Kotlicka WOJ
  • 1x 10/mini mini LL/towarzyski dokładności
  • 1x 10a/KUCE/towarzyski dwufazowy
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 16:18:59
2018-09-23 12:58:27
Nina Kotlicka ROKI
  • 1x 10/mini mini LL/towarzyski dokładności
  • 2x 10a/KUCE/towarzyski dwufazowy
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 08:32:36
2018-09-23 08:52:25
Katarzyna Piesik INDYKCJA
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 13/L/zwykły
  • 1x 14/P/zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:02:50
2018-09-22 21:04:32
Wiktoria Narloch MORWA
  • 2x 5/L/zwykły
  • 2x 13/L/zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:03:10
2018-09-22 17:42:47
Gabriela Ślifińska BELISSIMA
  • 1x 3/mini LL/towarzyski dokładności
  • 1x 4/LL/towarzyski dokładności
  • 1x 11/mini LL/towarzyski dwufazowy
  • 1x 12/LL/towarzyski dwufazowy
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:10:33
2018-09-22 17:20:30
Julia Mattsson NARKOS
  • 2x 5/L/zwykły
  • 2x 13/L/zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 14:56:25
2018-09-22 12:33:51
Maja Miętek SORBONA
  • 1x 4/LL/towarzyski dokładności
  • 1x 5/L/zwykły
  • 2x 13/L/zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:47:34
2018-09-22 12:30:19
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 1x 4/LL/towarzyski dokładności
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 12/LL/towarzyski dwufazowy
  • 1x 13/L/zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 00:05:51
2018-09-21 23:27:24
Monika Bartoszewicz KOMETA
  • 1x 3/mini LL/towarzyski dokładności
  • 2x 4/LL/towarzyski dokładności
  • 1x 11/mini LL/towarzyski dwufazowy
  • 2x 12/LL/towarzyski dwufazowy
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 00:05:54
2018-09-21 21:19:38
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 6/P/dwufazowy
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 14/P/zwykły
  • 1x 15/N/zwykły
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adach Miłosz kj Arpav
S
O003069
2. Barowicz Martyna Brak
2000 (J.)
O028615
3. Bartoszewicz Monika Pomorska Liga Jeździecka
S
O049025
4. Bisewska Julia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
brak
5. Boguszewska-Socha Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022242
6. Bytomska Wiktoria HKS Lotna Słupsk
7. Cichal Julia BPK
2004 (JM.)
brak
8. Czako Zoe PZJ
2005 (JM.)
O051043
9. Dąbkowska Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki VitaSport Brachlewo
S
O015041
10. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
11. Flisikowska Laura Stadnina Kaszubska
2001 (J.)
Brak
12. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
10156120
13. Galuhn Marta Stadnina Kaszubska
2002 (J.)
Brak
14. Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
2002 (J.)
O038545
15. Gawęda Zuzanna VitaSport Brachlewo
2007 (Mł.)
O047345
16. Giczela Karolina Rancho Banderoza
2003 (JM.)
brak
17. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
18. Górecka Dominika Brak
2006 (JM.)
Brak
19. Grzybowska-Skrodzka Anna JKS Senny Nowęcin
S
O037297
20. Halama Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Neksico Kędzierzyn
S
O024362
21. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O040907
22. Januszewska Dominika Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040928
23. Jendza Nina Stajnia z pasją Zamek Rzucewo
2004 (JM.)
brak
24. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
25. Kamińska Wiktoria bpk
2006 (JM.)
brak
26. Kamińska Zofia bpk
brak
27. Karpiusz Julia bpk
2000 (J.)
O046373
28. Karska Emilia Ukj Neksico Kędzierzyn
2005 (JM.)
brak
29. Klawikowska Paulina Sopocki Klub Jeździecki
S
Brak
30. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
31. Kotlicka Nina Brak
2007 (Mł.)
Brak
32. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (J.)
O042669
33. Kozak Malwina bpk
2005 (JM.)
O050331
34. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O025770
35. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
36. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (JM.)
O038594
37. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
38. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
39. Łosińska Zofia Rancho Banderoza
2002 (J.)
brak
40. Maciejczyk Aleksandra VITASPORT BRACHLEWO
1999 (MJ.)
O038542
41. Majewska Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
S
O008291
42. Mańska Klaudia JKS EWRO
2003 (JM.)
O046717
43. Mański Konrad JKS EWRO
2005 (JM.)
O049272
44. Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (JM.)
O046661
45. Michalec Joanna Sopocki Klub Jeździecki
S
O040934
46. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
47. Migza Amelia bpk
2006 (JM.)
O050327
48. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
49. Nełka Marcin bpk
S
O005374
50. Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
2001 (J.)
O028061
51. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
52. Pellowska Paulina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
53. Piastowska Agata Sopocki Klub Sportowy
S
O008330
54. Piesik Katarzyna Fundacja Sportu i Oświaty
2000 (J.)
O039479
55. Piotrowska Anna bpk
S
brak
56. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
57. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
58. Rogalewska Martyna bpk
2005 (JM.)
brak
59. Romowicz Antonina bpk
2010 (Mł.)
brak
60. Rotter Alicja AKJ Trójmiasto
2001 (J.)
O020468
61. Rudnicka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O031006
10124496
62. Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko
S
O009731
63. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
64. Skalski Artur Sopocki Klub Jeździecki
S
O036946
65. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
66. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
67. Śliwińska Klaudia Klub Jeździecki Turze
2005 (JM.)
304996/17
68. Śliwińska Wiktoria Klub Jeździecki Turze
2001 (J.)
brak
69. Suszek Hanna ukj neksico karlino
2005 (JM.)
brak
70. Suwała Zosia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
brak
71. Synoradzka Zofia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (JM.)
O038931
72. Szablewska Marika UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (Mł.)
brak
73. Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O048302
74. Szukalska Maja bpk
2008 (Mł.)
brak
75. Tomicka Małgorzata bpk
2001 (J.)
O026895
76. Tomicki Marek bpk
S
O033872
77. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
S
O012417
78. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
S
O012417
79. Wasilewska Katarzyna KJ Neksico Kędzierzyn
S
O037684
80. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O048954
81. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
brak
82. Wieczorek Daria Bpk
1998 (MJ.)
brak
83. Wilkowska Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
S
O025462
84. Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O038237
85. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
86. Wróblewska Anna Bpk
1998 (MJ.)
Brak
87. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
88. Wujec Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
S
brak
89. Wysokińska Agata BPK
2007 (Mł.)
O051600
90. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

55

ALCORA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada F: Corvus Z
M: Alida
O: Michał Kowalski
B: Augustyniak
Brak
2.

99

ALEXA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Clearway / Capitol I
M: Isabelle II / Loutano
O: Paweł Kruszyk
B: Kresin Eckhard/ Ger
K021382 DE421000033208 106AH85
3.

72

ARGENTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz ciemnogniada F: LAMBADO
M: ANDALUZJA
O: Anna Krupska
B: Kosnowicz Lucjan
K007198
4.

81

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
O: Aleksandra Halama
B: Artur szczerba
K016803
5.

18

ASTEJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada F: Corvus Z
M: Alzacja
O: Michał Kowalski
B: Augustyniak Beata i Krzysztof
K025577 616009530022510
6.

24

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
K012460
7.

66

C-DINETTE SP POL 2008 Klacz gniada F: Cantos
M: Arine
O: Anna Grzybowska - Skrodzka
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K016540
8.

51

CAALISTENIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Maaik
M: Caroline
O: Agata Piastowska
B: Marek Romanowski
K022902
9.

47

CALIDA Hannover GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
O: Anna krupska
B: Klaus below
K019373 De 431316772110 Brak
10.

34

CAMILLO 197 HOL GER 2010 Wałach gniada/174 F: Cash H /
M: Leni I /
O: Marek Tomicki
B: Birgit Becker
K019874 DE421000524210
11.

36

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: KONI Arkadiusz Wojtal
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229 616090600196410
12.

60

CASSANO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Cefalo /
M: Wyanetta / Calato
O: GR Sławomir Polikowski
B: David Krienke
K025070 421000505411
13.

61

CATINA HOL GER 2010 Klacz gniada F: Clarimo / Clearway
M: Moreen I /
O: Sławomir Polikowski
B:
K023044 421000051810
14.

62

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Narina / Cassini
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
K023457 25000112770607E
15.

63

CHMARA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Chmura / Landps
O: Sławomir Polikowski
B: SK Racot
K023755 616009610115211
16.

59

CIQUENTO HOL GER 2012 Wałach siwa/173 F: Colman /
M: Lavitta / Bernaul
O: GR Sławomir Polikowski
B: Ernst Otto
K025069 421000126312
17.

96

COCO CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Cassilio/Cassini I
M: Chanel/Alcado/Adlantus As
O: Piotr Dębowski
B: Paula Mańczak
K024076 616009530054313
18.

94

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
19.

77

CRAZY DAISY Niem.sport. GER 2013 Klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
O: Miłosz Adach
B:
K025057
20.

68

CYRANO KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc: F: Psik
M: Czarna
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
Brak 999530272004
21.

89

CYRKONIA Wielkopolska POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Cegiełka
O: Bogusław Teszka
B: Bogusław Teszka
Brak
22.

20

DABELLA Z Zangersheide POL 2002 Klacz gniada/166 F: Dutch Capitol
M: Arabella Z
O: Jarosław Androsiuk
B: Stoeterij Bosel
K010728 Z626702
23.

75

DAMONA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Arktos
M: Dominanta
O: Wieczorek Daria
B: Jasiak Stanisław
brak
24.

35

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B:
K024200
25.

41

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
brak
26.

103

EŁZA Małopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Łoskot
M: Emisja
O: Anna Mańska
B: Dalmata Aleksander
K023948
27.

86

EROTYK SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170cm F: Lord Star
M: Erotessa
O: Bogdan Bujak
B: Kwiron Juszczak
brak 009610131106
28.

70

FIGARO KUC POL 2007 Wałach bułana/kuc: F: NN
M: NN
O: Wiktoria Kamińska
B: nn
brak
29.

91

FORTUNA SP POL 2004 Klacz gniada F: Gluckespilz
M: Falanga
O: Karolina Agaciak
B: Głowacki
K009439 POL007611152804
30.

100

FUNKY FILLY VM KWPN NED 2010 Klacz gniada/172 F: Cleano / Capitol I
M: Bueleen VM / Collin L
O: KJ Złoty Rubin
B: J. Van Meever
K021527 528003201009728
31.

38

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
O: D. Bednarska
B: E. Nikołajuk
K019802 616 009 51 03936 11
32.

97

GABURA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Burgund /Juriste
M: Gawona /Garantie
O: Piotr Dębowski
B: Marek Romanowski
K021514 616009600215411
33.

28

GALILEO SP POL 2008 Wałach gniada/166 F: CALIRO
M: GUERNICA
O: Agnieszka Szamp
B: Leszek Szymański
K023100 POL009530232208
34.

43

GIOTTO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa F: Caliro
M: Groteska
O: szkoła Jazdy Konnej oświata-lingwista
B: brak
K016313
35.

74

HAWANA . POL 2012 Klacz siwa F: .
M: .
O: .
B: .
Brak
36.

30

HENDIA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/167 F: Cento Sohn
M: Hano I
O: Wojciech Januszewski
B: SK Nowielice
K025167 616009640053911
37.

44

HONEY SP POL 2013 Wałach siwa/178 F: KINGSTEN
M: HELLANA
O: Zuzanna Majewska
B:
K026367
38.

48

ICE ROSE W Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Klacz siwa/167 F: Discar
M: Inez W
O: Adriana Bisewska
B: Jacek Wilczyński
brak 616009610025714
39.

32

INDYKCJA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Barbur
M: Inguri
O: Teresa Piesik
B: Stadnina Koni Pępowo Sp.z oo z/s w Gogolewie
K022317 616007610128609
40.

8

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
O: Jolanta Koczurowska
B:
K016211 103MX80
41.

12

JAKOBIN J SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Karbon
M: Jawara
O: Katarzyna Boguszewska-Socha
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern, Januszewo
K026074 POL 009 60 03287 08
42.

40

JAWOR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jenna
O: Dariusz Nowak
B: Grzegorz Maliszewski
K020958
43.

90

JORDANKA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Dżahil
M: Jorka
O: Adrianna Miotk
B: Bogusław Teszka
Brak
44.

39

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
O: D. Bednarska
B: M. Dziąg
K016358 POL013670078008
45.

53

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Aroland PG
M: Kolumbia
O: Tatiana Gawęda
B: x
K016670
46.

49

KARINO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Dakron
M: Kasztanka
O: Piotr Kropidłowska
B:
K015264
47.

98

KENIA CARCASES WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Denetor
M: Kenija
O: Aleksandra Pawłowicz
B: Marek Romanowski
K019633
48.

85

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K024146
49.

26

KOMETA Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada F: Sedan
M: Kaleta
O: Monika Bartoszewicz
B: brak
K019515 POL 007 53 02429 04
50.

46

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
51.

31

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
52.

82

LESANT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach kasztanowata/165 F: Desant
M: Luisa14
O: Lademann Zbigniew
B: Lademann Zbigniew
brak POL 009 53 01143 05
53.

22

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
O: Anna Krupska
B: nn
brak
54.

52

LORESCA J SP POL 2010 Klacz kara F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Agata Piastowska
B: Kwiron Juszczak
K020941
55.

83

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc: F: nn
M: Lilly
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Alicja Kalinka-Kozłowska
brak 616 999 53 02422 14
56.

19

ŁOTYSZ Kuc Feliński POL 2013 Wałach siwa/kuc:136 F:
M:
O: Zofia Kamińska
B:
K024756
57.

23

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
O: Wiktoria Narloch
B: SK Rzeczna
K025853 616009600117814
58.

71

MURZA Typ Kuc POL 2000 Wałach inna/kuc: F: NN
M: NN
O: Pospieszny
B: Pospieszny
K017948
59.

84

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Janusz Pelowski
B: NN
K026291
60.

45

NAGATO SP POL 2007 Wałach inna F: Karbon
M: Nauma
O: Katarzyna Wasilewska
B: SK Rzeczna
K022014 12736
61.

5

NARCYZ SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/170 F: Domingo
M: Nubira
O: Oświata Lingwista
B: Oświata Lingwista
K024705
62.

25

NARKOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach inna F: Grikos
M: Narusa
O: Julia Mattsson
B: Marek Lesner
K014324 616009530019705
63.

88

NATALA SP POL 2010 Klacz gniada F: calato kama
M: neretwa
O: Aleksandra Tykarska
B: Stadnina Koni Nowielice
K022549
64.

2

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414 POL009640002903
65.

54

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita
M: Noemi Ewita
O: Tatiana Gawęda
B: Ryszard Łagowski
K011732 POL013660713404
66.

102

NOWITA SP POL 2000 Klacz gniada F: Alfaro
M: Nadzieja
O: Anna Mańska
B: Spisak Lesław
K024990
67.

105

Nuggets 2011 F: Sumovski
M: Kratka po Hebab
O: Marcin Pęski
B: Marcin Pęski
68.

65

OKTAWA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/166 F: Madison
M: Oriola
O: Łukasz Klebba
B: SK Nowielice
K018337 616009640024910
69.

27

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
O:
B:
K021345 616009530069011
70.

37

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Oriola
O: Izabela Woźniak
B: SK Nowielice
K017563
71.

9

ORINOKO SP POL 2010 Wałach inna/175 F: New World
M: Orieva
O: Magdalena Wilkowska
B: Michał Niczyporuk
K020385 616009530321210
72.

33

PEPPINA 25 OLD GER 2004 Klacz gniada/167 F: Paroli /
M: Frency /
O: Marek Tomicki
B: Jens Brehmer
K019946 DE418180118104
73.

13

PER PORTO Czysta Krew Arabska POL 2009 Wałach siwa F: Porto
M: Per Panna
O: Monika Wysokińska
B: Oświata Lingwista
Brak
74.

80

PERSHIM Koń Małopolski POL 2011 Wałach kasztanowata F: RASHIM
M: PRINCESSA
O: JAROSŁAW JENDZA
B: JERZY OLEJNIK
BRAK
75.

56

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
76.

95

PRETTY WOMAN SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Night Carry
M: Princess P
O: Maja Falkiewicz
B: Jzabela Bartoszewicz
brak
77.

42

RAMBO Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach gniada F: Jegier
M: Renoma
O: Magdalena Rudnicka
B: Roman Jackiewicz
K011027 POL009530138706
78.

104

RIRONDINE SP POL 2011 Klacz gniada F: Arezzo VDL
M: Rebelia/Animo
O: Zoe Czako
B: xxx
K024528
79.

7

ROKI NN POL 2013 Wałach tarantowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Oświata Lingwista
B: Brak
Brak
80.

76

ROKSANA SP POL 2005 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 616007610065011
81.

79

ROYAL CASSIN WLKP. POL 2010 Wałach gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rafa / Izyr
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: -
K017484
82.

1

SORBONA SP POL 2011 Klacz gniada F: Windsor /
M: Salamanka / Windwurf
O: Marta Mirska-Miętek
B: Danuta Tarnowska
K025064 616009640069611
83.

92

TIGRA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Figaro
M: Titania
O: Krzysztof Głodowski
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
84.

78

TINKERBELL 41 OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Toulouse / Toulon
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
O: Miłosz Adach
B:
K024455
85.

29

TRE-RATINA Z Zangersheide POL 2005 Klacz gniada F: Treasura Z
M: Daniela II / Lombard
O: Artur Skalski
B: Krystian Sarnowski
K015314 Z698005
86.

64

URUGWAJ SP POL 2005 Ogier kasztanowata F: O'Key / Orly T
M: Uroda / Qumball
O: Sławomir Polikowski
B: Beata Szuber
K011013 POL009670071505
87.

73

VOLF KUC POL 2014 Klacz bułana/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Karolina Siatkowska
B:
brak
88.

50

WERONKA NN POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Szkoła jazdy konnej Galoopka
B: nn
brak
89.

87

WEZUWIUSZ Mały Koń POL 2004 Wałach gniada/mk:155 cm F: Psik
M: Werona
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
brak POL013530271904
90.

101

WHITE QUEEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Hetman
M: Wiklana
O: -
B: Ewelina Nastuniak
K018633
91.

67

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello
M: Westa
O: Anna Grzybowska-Skrodzka
B: Stelmaszyk
K013815
92.

6

WOJ Hucuł POL brak Wałach gniada/kuc: F: brak
M: brak
O: szkoła Jazdy Konnej oświata-lingwista
B: brak
brak
93.

69

WONDERFUL SON OF PSIK Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Psik
M: Wndalia
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
brak
94.

93

ZAHIRA Typ Kuc POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Ewelina Kostrzewska
B: nieznany Holandia
brak
95.

58

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
Rider Club
Competition
Prize
Czako Zoe PZJ
30
SUM:
30.00
Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
40
50
SUM:
90.00
Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
210
250
200
SUM:
660.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
170
160
SUM:
330.00
Klebba Natalia KJ Arpav
50
50
SUM:
100.00
Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
160
SUM:
160.00
Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
20
60
SUM:
80.00
Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
30
SUM:
30.00
Mańska Klaudia JKS EWRO
20
SUM:
20.00
Mański Konrad JKS EWRO
100
SUM:
100.00
Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
90
SUM:
90.00
Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
190
150
120
SUM:
460.00
Piastowska Agata Sopocki Klub Sportowy
80
20
100
SUM:
200.00
Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
80
SUM:
80.00
Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
110
120
SUM:
230.00
Rudnicka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
50
80
SUM:
130.00
Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko
250
SUM:
250.00
Skalski Artur Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
110
SUM:
110.00
Tomicka Małgorzata bpk
120
SUM:
120.00
Tomicki Marek bpk
150
SUM:
150.00
Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
310
SUM:
310.00
Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
300
150
SUM:
450.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adach Miłosz
kj Arpav
2018-10-07
2018-10-07
2018-10-07
2018-10-07
Barowicz Martyna
Brak
MURZA (71)
2018-10-07
13
2018-10-07
Bartoszewicz Monika
Pomorska Liga Jeździecka
KOMETA (26)
2018-10-06
1
2018-10-06
22
2018-10-06
1
2018-10-07
2018-10-07
2018-10-07
Bisewska Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
12
2018-10-07
18
Boguszewska-Socha Katarzyna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2018-10-06
19
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
Bytomska Wiktoria
HKS Lotna Słupsk
Nuggets (105)
2018-10-07
14
2018-10-07
Cichal Julia
BPK
2018-10-07
2018-10-07
4
2018-10-07
10
Czako Zoe
PZJ
RIRONDINE (104)
2018-10-06
7
30
2018-10-06
Dąbkowska Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki VitaSport Brachlewo
ASTEJA (18)
2018-10-06
17
2018-10-06
2018-10-07
24
2018-10-07
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
2018-10-06
18
2018-10-06
12
2018-10-07
14
2018-10-07
13
Flisikowska Laura
Stadnina Kaszubska
2018-10-07
9
2018-10-07
17
2018-10-07
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
2018-10-06
9
2018-10-06
10
GABURA (97)
2018-10-06
11
2018-10-06
Galuhn Marta
Stadnina Kaszubska
2018-10-07
2018-10-07
7
2018-10-07
21
Gawęda Julianna
VITASPORT BRACHLEWO
KAMAEL (53)
2018-10-06
6
40
2018-10-06
14
2018-10-07
5
50
2018-10-07
8
Gawęda Zuzanna
VitaSport Brachlewo
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
5
2018-10-07
9
Giczela Karolina
Rancho Banderoza
EROTYK (86)
2018-10-07
1
2018-10-07
4
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
ROKSANA (76)
2018-10-06
1
210
2018-10-06
1
250
2018-10-07
1
200
2018-10-07
7
Górecka Dominika
Brak
NARCYZ (5)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
Grzybowska-Skrodzka Anna
JKS Senny Nowęcin
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
2018-10-07
Halama Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Neksico Kędzierzyn
ARGENTA (72)
2018-10-06
22
2018-10-06
1
2018-10-07
16
2018-10-07
Hodowaniec Klaudia
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-10-06
1
2018-10-06
22
2018-10-07
19
2018-10-07
19
Januszewska Dominika
Sopocki Klub Jeździecki
HENDIA (30)
2018-10-06
1
2018-10-06
2018-10-07
20
2018-10-07
23
Jendza Nina
Stajnia z pasją Zamek Rzucewo
PERSHIM (80)
2018-10-07
2018-10-07
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-10-06
2
170
2018-10-06
2
160
Kamińska Wiktoria
bpk
FIGARO (70)
2018-10-06
4
2018-10-06
8
Kamińska Zofia
bpk
ŁOTYSZ (19)
2018-10-06
2018-10-06
6
Karpiusz Julia
bpk
G-SHOCK (38)
2018-10-06
1
2018-10-07
8
Karska Emilia
Ukj Neksico Kędzierzyn
LIZA (22)
2018-10-07
12
ARNIKA (81)
2018-10-06
1
2018-10-06
10
Klawikowska Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
GIOTTO (43)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
Klebba Natalia
KJ Arpav
OKTAWA (65)
2018-10-06
5
50
2018-10-06
6
50
2018-10-07
Kotlicka Nina
Brak
WOJ (6)
2018-10-07
1
2018-10-07
ROKI (7)
2018-10-07
5
2018-10-07
5
2018-10-07
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (58)
2018-10-06
21
2018-10-06
6
2018-10-07
1
160
2018-10-07
6
Kozak Malwina
bpk
KAKTUS (39)
2018-10-06
10
2018-10-07
6
Kropidłowska Marta
Pomorska Liga Jeździecka
KARINO (49)
2018-10-06
8
20
2018-10-06
5
60
2018-10-07
10
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
CALIDA (47)
2018-10-06
20
2018-10-06
5
2018-10-07
5
30
2018-10-07
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
Kwintkiewicz Pola
bpk
G-SHOCK (38)
2018-10-06
12
2018-10-07
15
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (46)
2018-10-06
1
2018-10-06
20
2018-10-07
1
2018-10-07
20
Łosińska Zofia
Rancho Banderoza
2018-10-07
12
2018-10-07
Maciejczyk Aleksandra
VITASPORT BRACHLEWO
ALCORA (55)
2018-10-06
1
2018-10-06
22
2018-10-07
23
2018-10-07
Majewska Zuzanna
Pomorska Liga Jeździecka
HONEY (44)
2018-10-06
25
2018-10-06
25
2018-10-06
2018-10-07
22
2018-10-07
Mańska Klaudia
JKS EWRO
NOWITA (102)
2018-10-07
3
2018-10-07
22
EŁZA (103)
2018-10-07
7
20
Mański Konrad
JKS EWRO
NOWITA (102)
2018-10-07
3
100
EŁZA (103)
2018-10-07
7
2018-10-07
18
Mattsson Julia
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
NARKOS (25)
2018-10-06
10
2018-10-06
2018-10-06
1
2018-10-07
7
2018-10-07
25
Michalec Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
DOLMAN (41)
2018-10-06
2018-10-06
21
2018-10-07
21
2018-10-07
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-10-06
1
2018-10-06
23
2018-10-07
11
2018-10-07
Migza Amelia
bpk
KAKTUS (39)
2018-10-06
2018-10-07
7
2018-10-07
1
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
MORWA (23)
2018-10-06
28
2018-10-06
2018-10-07
15
2018-10-07
Nełka Marcin
bpk
G-SHOCK (38)
2018-10-06
1
2018-10-07
24
Nowak Klaudia
JKS Neksico Kędzierzyn
JAWOR (40)
2018-10-06
9
2018-10-06
7
2018-10-07
7
2018-10-07
3
90
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
FORTUNA (91)
2018-10-06
2018-10-06
1
190
2018-10-06
2018-10-07
16
2018-10-07
TIGRA (92)
2018-10-06
1
2018-10-06
2
150
2018-10-06
2018-10-07
2
2018-10-07
2
120
2018-10-07
Pellowska Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
NADIA (84)
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
2
2018-10-07
10
KLIPER (85)
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
2018-10-07
8
Piastowska Agata
Sopocki Klub Sportowy
2018-10-06
4
80
2018-10-06
11
2018-10-07
6
20
2018-10-07
3
100
2018-10-06
9
2018-10-06
4
2018-10-07
4
2018-10-07
4
2018-10-06
13
2018-10-06
2018-10-07
10
2018-10-07
14
Piesik Katarzyna
Fundacja Sportu i Oświaty
2018-10-06
12
2018-10-06
16
2018-10-07
26
2018-10-07
16
Piotrowska Anna
bpk
VOLF (73)
2018-10-06
2018-10-06
Polikowski Jacek
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2018-10-06
26
2018-10-06
2018-10-07
6
CASSANO (60)
2018-10-06
22
2018-10-07
15
CATINA (61)
2018-10-06
4
80
2018-10-07
8
2018-10-06
8
2018-10-07
6
CHMARA (63)
2018-10-06
12
2018-10-07
5
Polikowski Sławomir
JKS Agro-Pol Trzebiatów
URUGWAJ (64)
2018-10-06
8
2018-10-06
3
110
2018-10-07
7
2018-10-07
2
120
Rogalewska Martyna
bpk
WERONKA (50)
2018-10-06
2018-10-06
9
Romowicz Antonina
bpk
2018-10-06
5
Rotter Alicja
AKJ Trójmiasto
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
5
2018-10-07
Rudnicka Weronika
Pomorska Liga Jeździecka
RAMBO (42)
2018-10-06
14
2018-10-06
15
2018-10-07
4
50
2018-10-07
4
80
Rybarczyk Paulina
Stadnina Koni Ciekocinko
2018-10-06
3
2018-10-07
1
250
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
CYRANO (68)
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
4
2018-10-07
2
Skalski Artur
Sopocki Klub Jeździecki
2018-10-06
7
30
2018-10-06
2018-10-07
Skowroński Łukasz
JKS Senny Nowęcin
COLADO (94)
2018-10-06
24
2018-10-06
19
2018-10-07
27
2018-10-07
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-10-06
11
2018-10-06
1
2018-10-07
11
2018-10-07
15
Śliwińska Klaudia
Klub Jeździecki Turze
LESANT (82)
2018-10-06
1
2018-10-07
25
Śliwińska Wiktoria
Klub Jeździecki Turze
LESANT (82)
2018-10-06
25
2018-10-07
Suszek Hanna
ukj neksico karlino
LIZA (22)
2018-10-06
1
ARNIKA (81)
2018-10-07
6
2018-10-07
11
Suwała Zosia
JKS Neksico Kędzierzyn
LIZA (22)
2018-10-06
1
2018-10-07
14
Synoradzka Zofia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
OLSTAR (27)
2018-10-06
13
2018-10-06
11
2018-10-07
11
2018-10-07
9
Szablewska Marika
UKJ Bukowiec Świdwin
ZAHIRA (93)
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
1
2018-10-07
3
Szamp Julia
Sopocki Klub Jeździecki
GALILEO (28)
2018-10-06
3
110
2018-10-06
17
2018-10-07
10
Szukalska Maja
bpk
2018-10-06
1
Tomicka Małgorzata
bpk
2018-10-06
15
2018-10-06
3
120
2018-10-07
17
2018-10-07
17
Tomicki Marek
bpk
2018-10-06
29
2018-10-07
1
150
2018-10-06
2018-10-07
5
Tykarska Aleksandra
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
NATALA (88)
2018-10-07
13
2018-10-07
12
2018-10-07
Tykarska Aleksandra
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
Nuggets (105)
2018-10-07
8
Wasilewska Katarzyna
KJ Neksico Kędzierzyn
NAGATO (45)
2018-10-06
2018-10-06
27
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
9
2018-10-07
Wawrzkiewicz Inka
Sopocki Klub Jeździecki
ISGAAR (8)
2018-10-07
1
2018-10-07
13
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki Klub Jeździecki
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
1
2018-10-07
9
2018-10-07
Wieczorek Daria
Bpk
DAMONA (75)
2018-10-06
2018-10-06
Wilkowska Magdalena
Sopocki Klub Jeździecki
2018-10-06
16
2018-10-06
Wojtal Julianna
Bertyn Piastowo
CANTANA (36)
2018-10-06
25
2018-10-06
18
2018-10-07
9
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
ORBITAL (37)
2018-10-06
4
2018-10-06
2
2018-10-07
3
2018-10-07
1
310
Wróblewska Anna
Bpk
HAWANA (74)
2018-10-06
2018-10-06
Wróblewski Bogdan
St. VitaSport Brachlewo
2018-10-06
10
2018-10-06
1
300
2018-10-07
2
150
2018-10-07
Wujec Agnieszka
Sopocki Klub Jeździecki
2018-10-06
1
2018-10-06
1
Wysokińska Agata
BPK
2018-10-06
13
2018-10-06
1
2018-10-07
3
2018-10-07
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
ALEXA (99)
2018-10-07
2
200
2018-10-07
3
2018-10-07
5
2018-10-07
2

Number of Riders: 90

Number of Horses: 95

The sum of prizes: 4 410.00

Competition results developed by: Hipodrom Sopot
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-012014-1, Hipodrom Sopot Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl