Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
202 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:52:56
2018-09-18 17:23:31
Izabella Littwin DAMONA
  • 2x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
201 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:52:55
2018-09-18 16:57:48
Zoe Czako RIRONDINE
  • 1x 2/P/P
200 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:52:49
2018-09-18 16:52:12
Michalina Pazik GRYF POMORSKI
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
199 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:52:52
2018-09-18 15:16:06
Natan Szwichtenberg COMTESSE
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
198 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:52:47
2018-09-18 11:10:49
Zuzanna Ciecholewska DASSILIO
  • 1x 3/N/N
  • 1x 2/P/P
  • 1x 23/P/P
  • 1x 24/N1/N1
197 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:52:45
2018-09-18 11:09:00
Zuzanna Ciecholewska CIVIS
  • 1x 3/N/N
  • 1x 2/P/P
  • 1x 23/P/P
  • 1x 24/N1/N1
196 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:52:43
2018-09-18 10:00:44
Joanna Stankiewicz FLIPJE
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
195 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:42:14
2018-09-18 09:02:02
Przemysław Kalicki CAILLOU TF
  • 1x 12/SENIORZY/I półf. SENIORZY
  • 1x 13/SENIORZY/II półf. SENIORZY
  • 1x 20/SENIORZY/FINAŁ SENIORZY
194 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:52:41
2018-09-17 22:45:28
Miłosz Adach TINKERBELL 41
  • 1x 22/L/L
  • 1x 23/P/P
193 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:52:39
2018-09-17 22:45:09
Miłosz Adach CRAZY DAISY
  • 2x 22/L/L
192 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 08:06:51
2018-09-17 21:12:24
Amelia Borys LUNARIS
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
191 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 08:06:47
2018-09-17 21:11:04
Zuzanna Jurkowska WAAIKA
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
189 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:52:37
2018-09-17 20:25:34
Jakub Ołoś OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 2x 22/L/L
188 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:52:35
2018-09-17 20:14:41
Anna Woźniak BALOU SON
  • 1x 1/L/L
  • 1x 2/P/P
  • 1x 22/L/L
  • 1x 23/P/P
187 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 08:06:32
2018-09-17 18:52:10
Anna Rozkosz BASKIL
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
186 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 08:06:28
2018-09-17 15:27:48
Matylda Iglikowska - Cichosz PIKOTKA
  • 1x 12/SENIORZY/I półf. SENIORZY
  • 1x 13/SENIORZY/II półf. SENIORZY
  • 1x 20/SENIORZY/FINAŁ SENIORZY
185 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 08:06:25
2018-09-17 14:48:42
Tomasz Olszewski LUNA P
  • 1x 12/SENIORZY/I półf. SENIORZY
  • 1x 13/SENIORZY/II półf. SENIORZY
184 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 08:06:23
2018-09-17 14:46:17
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 12/SENIORZY/I półf. SENIORZY
  • 1x 13/SENIORZY/II półf. SENIORZY
  • 1x 20/SENIORZY/FINAŁ SENIORZY
183 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 08:06:19
2018-09-17 12:42:28
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
182 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 08:06:14
2018-09-17 11:23:05
Jakub Mroczek ALLEGRIA-LOTTI
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
180 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:52:32
2018-09-17 10:08:56
Zofia Kwiatkowska W-COLINA I
  • 1x 2/P/P
  • 1x 23/P/P
179 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 08:06:07
2018-09-17 09:43:37
Oliwia Chudzik PUMER FOR PLEASURE
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
178 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 07:50:16
2018-09-17 07:41:16
Paulina Kiempa MADDOX
  • 1x 6/JUN. MŁ. KUCE/I półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 7/JUN. MŁ. KUCE/II półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 17/JUN. MŁ. KUCE/FINAŁ JUN. MŁ. KUCE
177 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 07:50:11
2018-09-16 22:00:52
Izabella Stawrarz KATON
  • 1x 4/MŁODZICY/I półf. MŁODZICY 55cm
  • 1x 5/MŁODZICY/II półf. MŁODZICY 60cm
  • 1x 16/MŁODZICY/FINAŁ MŁODZICY
176 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 07:50:07
2018-09-16 21:59:54
Maria Rybska TENERYFA
  • 1x 6/JUN. MŁ. KUCE/I półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 7/JUN. MŁ. KUCE/II półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 17/JUN. MŁ. KUCE/FINAŁ JUN. MŁ. KUCE
175 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 07:50:03
2018-09-16 21:56:00
Maja Liszczak DOMINO
  • 1x 11/JUNIORZY/II półf. JUNIORZY
  • 1x 2/P/P
  • 1x 10/JUNIORZY/I półf. JUNIORZY
174 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 07:50:01
2018-09-16 21:45:54
Maja Psiuk FURIOSA
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
173 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:42:20
2018-09-16 21:26:28
Maria Rybska TENERYFA
  • 2x 4/MŁODZICY/I półf. MŁODZICY 55cm
  • 2x 5/MŁODZICY/II półf. MŁODZICY 60cm
  • 2x 6/JUN. MŁ. KUCE/I półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 2x 7/JUN. MŁ. KUCE/II półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 2x 16/MŁODZICY/FINAŁ MŁODZICY
  • 2x 17/JUN. MŁ. KUCE/FINAŁ JUN. MŁ. KUCE
172 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 07:49:52
2018-09-16 16:24:58
Monika Bartoszewicz KOMETA
  • 2x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 2x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
171 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:52:25
2018-09-16 15:42:06
Natalia Klebba OKTAWA
  • 1x 2/P/P
170 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:52:30
2018-09-16 14:09:59
Maria Malko HEYA
  • 2x 1/L/L
  • 2x 22/L/L
169 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 07:49:46
2018-09-16 11:28:29
Lena Gabriel VIPER
  • 1x 4/MŁODZICY/I półf. MŁODZICY 55cm
  • 1x 5/MŁODZICY/II półf. MŁODZICY 60cm
  • 1x 16/MŁODZICY/FINAŁ MŁODZICY
168 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 07:49:44
2018-09-16 11:28:21
Julia Lendzion DRAGA
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
167 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:52:27
2018-09-16 11:09:55
Natalia Rodak CASINO
  • 2x 1/L/L
  • 2x 22/L/L
166 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 07:49:39
2018-09-16 10:10:48
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 4/MŁODZICY/I półf. MŁODZICY 55cm
  • 1x 5/MŁODZICY/II półf. MŁODZICY 60cm
  • 1x 16/MŁODZICY/FINAŁ MŁODZICY
164 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 08:05:53
2018-09-15 20:40:15
Julia Lewandowska NARCYZ
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
163 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 07:49:29
2018-09-15 20:38:11
Anastasiia Yarmolyuk COMMAND
  • 1x 13/SENIORZY/II półf. SENIORZY
162 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 16:57:12
2018-09-15 18:59:46
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 12/SENIORZY/I półf. SENIORZY
  • 1x 13/SENIORZY/II półf. SENIORZY
  • 1x 20/SENIORZY/FINAŁ SENIORZY
161 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:52:21
2018-09-15 18:55:09
Paulina Tomaszewska HENRIKAS
  • 1x 3/N/N
  • 1x 2/P/P
160 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 07:49:16
2018-09-15 18:54:24
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 12/SENIORZY/I półf. SENIORZY
  • 1x 13/SENIORZY/II półf. SENIORZY
159 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:52:19
2018-09-15 18:53:00
Dominika Hestkowska WHO KNOWS
  • 1x 3/N/N
158 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:52:16
2018-09-15 18:52:10
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 3/N/N
  • 1x 2/P/P
157 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 07:49:12
2018-09-15 17:20:36
Marcin Nełka G-SHOCK
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
156 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 07:49:05
2018-09-15 16:37:44
Weronika Haase TULUZA
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
  • 1x 22/L/L
154 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:52:14
2018-09-15 15:08:29
Magdalena Wilkowska ORINOKO
  • 2x 1/L/L
  • 1x 22/L/L
  • 1x 23/P/P
152 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 07:48:53
2018-09-15 09:31:22
Katarzyna Kukowska KENIA CARCASES
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
  • 1x 23/P/P
151 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 07:48:50
2018-09-14 14:50:47
Katarzyna Boguszewska-Socha JAKOBIN J
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
  • 1x 22/L/L
150 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:48:33
2018-09-14 14:39:52
Paulina Pellowska KLIPER
  • 1x 4/MŁODZICY/I półf. MŁODZICY 55cm
  • 1x 5/MŁODZICY/II półf. MŁODZICY 60cm
  • 1x 16/MŁODZICY/FINAŁ MŁODZICY
149 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:48:34
2018-09-14 14:39:11
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 4/MŁODZICY/I półf. MŁODZICY 55cm
  • 1x 5/MŁODZICY/II półf. MŁODZICY 60cm
  • 1x 16/MŁODZICY/FINAŁ MŁODZICY
148 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:48:36
2018-09-14 14:34:08
Karolina Giczela EROTYK
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
147 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 08:05:43
2018-09-14 14:21:39
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 6/JUN. MŁ. KUCE/I półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 7/JUN. MŁ. KUCE/II półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 17/JUN. MŁ. KUCE/FINAŁ JUN. MŁ. KUCE
146 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:48:41
2018-09-14 14:20:54
Wiktoria Ryciak KLAUSINKA
  • 1x 4/MŁODZICY/I półf. MŁODZICY 55cm
  • 1x 5/MŁODZICY/II półf. MŁODZICY 60cm
  • 1x 16/MŁODZICY/FINAŁ MŁODZICY
145 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:48:42
2018-09-14 13:10:34
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
143 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:48:46
2018-09-13 23:22:15
Lea Frey BARAKUDA
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
142 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:48:48
2018-09-13 21:10:34
Jorn Bollmann GEROMIMO
  • 1x 1/L/L
  • 1x 2/P/P
  • 1x 22/L/L
  • 1x 23/P/P
141 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:48:50
2018-09-13 21:07:30
Jorn Bollmann SALOMON
  • 1x 1/L/L
  • 1x 2/P/P
  • 1x 22/L/L
  • 1x 23/P/P
140 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:48:52
2018-09-13 20:38:31
Alan Miechowicz TARA
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
139 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:48:55
2018-09-13 20:17:57
Lena Stryjek VATRA
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
138 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:48:57
2018-09-13 19:16:20
Dominika Januszewska HENDIA
  • 1x 22/L/L
137 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:48:59
2018-09-13 16:58:56
Klaudia Reinert ANDORA
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
136 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:49:00
2018-09-13 16:53:41
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 1x 4/MŁODZICY/I półf. MŁODZICY 55cm
  • 1x 5/MŁODZICY/II półf. MŁODZICY 60cm
  • 1x 16/MŁODZICY/FINAŁ MŁODZICY
134 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:49:04
2018-09-13 13:37:51
Anna Leśniewska HEBANA
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
133 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:49:07
2018-09-13 10:41:07
Joanna Tejchman-Konarzewska CELESTO
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
132 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:49:08
2018-09-13 10:22:10
Zuzanna Niziołek CONAN 1
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
130 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:49:13
2018-09-13 06:56:49
Katarzyna Stańczak JURA
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
129 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:49:17
2018-09-13 06:56:19
Artur Stańczak KARDROCK VAN NAVAGNE
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
128 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 07:48:46
2018-09-12 21:05:29
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
127 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:49:22
2018-09-12 14:57:49
Karolina Zielonka PRINCESSA
  • 1x 6/JUN. MŁ. KUCE/I półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 7/JUN. MŁ. KUCE/II półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 17/JUN. MŁ. KUCE/FINAŁ JUN. MŁ. KUCE
126 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:49:25
2018-09-12 14:53:29
Wiktoria Wąsowicz RAFA
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
125 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:49:27
2018-09-12 14:52:31
Karolina Szostawicka MACIEJKA
  • 1x 4/MŁODZICY/I półf. MŁODZICY 55cm
  • 1x 5/MŁODZICY/II półf. MŁODZICY 60cm
  • 1x 16/MŁODZICY/FINAŁ MŁODZICY
124 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:49:29
2018-09-12 14:51:30
Julia Parda ELZA - JUULTJE
  • 1x 4/MŁODZICY/I półf. MŁODZICY 55cm
  • 1x 5/MŁODZICY/II półf. MŁODZICY 60cm
  • 1x 16/MŁODZICY/FINAŁ MŁODZICY
123 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 14:30:24
2018-09-12 13:51:51
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 12/SENIORZY/I półf. SENIORZY
  • 1x 13/SENIORZY/II półf. SENIORZY
121 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 13:09:24
2018-09-12 12:57:40
Marta Sulewska GAMON
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
120 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 13:09:28
2018-09-12 12:45:06
Inka Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 4/MŁODZICY/I półf. MŁODZICY 55cm
  • 1x 5/MŁODZICY/II półf. MŁODZICY 60cm
  • 1x 16/MŁODZICY/FINAŁ MŁODZICY
119 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:50:10
2018-09-11 22:18:36
Agata Peterson BIANKA
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
118 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:50:12
2018-09-11 22:17:26
Hanna Kowalczyk LOUISO
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
117 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:49:32
2018-09-11 11:32:14
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
114 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:33:34
2018-09-10 22:38:53
Julia Erbel VENTO
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
113 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:33:38
2018-09-10 20:52:57
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 11/JUNIORZY/II półf. JUNIORZY
  • 1x 10/JUNIORZY/I półf. JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/FINAŁ JUNIORZY
112 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:49:34
2018-09-10 18:52:01
Julia Mattsson NARKOS
  • 2x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 2x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 2x 22/L/L
  • 2x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
110 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 11:26:04
2018-09-10 11:16:31
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x 11/JUNIORZY/II półf. JUNIORZY
  • 1x 10/JUNIORZY/I półf. JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/FINAŁ JUNIORZY
109 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 11:26:05
2018-09-10 11:15:22
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
105 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:00:40
2018-09-08 20:35:35
Katarzyna Ostapiuk WISTERIA LANE
  • 2x 1/L/L
  • 2x 22/L/L
104 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:00:41
2018-09-07 21:48:48
Agata Piastowska LORESCA J
  • 1x 12/SENIORZY/I półf. SENIORZY
  • 1x 13/SENIORZY/II półf. SENIORZY
103 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:00:42
2018-09-07 21:47:59
Agata Piastowska CAALISTENIA
  • 1x 1/L/L
  • 1x 2/P/P
102 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:00:42
2018-09-07 18:02:52
Alicja Matusewicz FINKA
  • 1x 6/JUN. MŁ. KUCE/I półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 7/JUN. MŁ. KUCE/II półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 17/JUN. MŁ. KUCE/FINAŁ JUN. MŁ. KUCE
101 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 13:32:31
2018-09-07 11:57:26
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 11/JUNIORZY/II półf. JUNIORZY
  • 1x 10/JUNIORZY/I półf. JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/FINAŁ JUNIORZY
99 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 13:32:33
2018-09-06 19:47:44
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
98 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 13:32:35
2018-09-06 19:46:28
Kaja Pietrzak CHEYENNE
  • 1x 11/JUNIORZY/II półf. JUNIORZY
  • 1x 10/JUNIORZY/I półf. JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/FINAŁ JUNIORZY
93 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 08:05:36
2018-09-06 18:29:03
Nina Czerniawska MAGIA
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
92 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 13:32:47
2018-09-06 18:26:29
Martyna Krawiec BLANKA
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
91 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 13:32:48
2018-09-06 18:25:34
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 11/JUNIORZY/II półf. JUNIORZY
  • 1x 10/JUNIORZY/I półf. JUNIORZY
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 13:32:49
2018-09-06 18:24:57
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 11/JUNIORZY/II półf. JUNIORZY
  • 1x 10/JUNIORZY/I półf. JUNIORZY
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 13:32:50
2018-09-06 18:24:35
Agata Górecka CRUELLA DE MON
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 13:32:52
2018-09-06 18:24:02
Zuzanna Gier FRANCESCO
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
87 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:47:58
2018-09-05 22:30:38
Maria Rzepkowska AGNESS J
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 15:32:29
2018-09-05 22:29:09
Anna Lenckowska TOPAZ
  • 1x 6/JUN. MŁ. KUCE/I półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 7/JUN. MŁ. KUCE/II półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 17/JUN. MŁ. KUCE/FINAŁ JUN. MŁ. KUCE
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 15:32:31
2018-09-05 22:19:56
Nadia Chojnacka NEW GEORGIA
  • 1x 6/JUN. MŁ. KUCE/I półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 7/JUN. MŁ. KUCE/II półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 17/JUN. MŁ. KUCE/FINAŁ JUN. MŁ. KUCE
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 15:32:32
2018-09-05 21:24:16
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 15:32:34
2018-09-05 14:25:56
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 4/MŁODZICY/I półf. MŁODZICY 55cm
  • 1x 5/MŁODZICY/II półf. MŁODZICY 60cm
  • 1x 16/MŁODZICY/FINAŁ MŁODZICY
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 15:32:38
2018-09-05 10:15:14
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 12/SENIORZY/I półf. SENIORZY
  • 1x 13/SENIORZY/II półf. SENIORZY
  • 1x 20/SENIORZY/FINAŁ SENIORZY
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 11:58:20
2018-09-04 09:46:32
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 6/JUN. MŁ. KUCE/I półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 7/JUN. MŁ. KUCE/II półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 17/JUN. MŁ. KUCE/FINAŁ JUN. MŁ. KUCE
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 11:58:21
2018-09-03 21:48:55
Marcin Joppek SID
  • 1x 3/N/N
  • 1x 2/P/P
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 07:48:44
2018-09-03 21:48:23
Marcin Joppek CADILLAC
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 11:58:25
2018-09-03 20:53:03
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 11:58:26
2018-09-03 18:09:37
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 3/N/N
  • 1x 2/P/P
  • 1x 23/P/P
  • 1x 24/N1/N1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 11:58:28
2018-09-03 14:57:52
Maja Drobny GANGES
  • 1x 4/MŁODZICY/I półf. MŁODZICY 55cm
  • 1x 5/MŁODZICY/II półf. MŁODZICY 60cm
  • 1x 16/MŁODZICY/FINAŁ MŁODZICY
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:47:56
2018-09-03 12:08:54
Julia Jarząbkiewicz IVAR VDL
  • 2x 1/L/L
  • 2x 22/L/L
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 11:58:30
2018-09-03 12:06:46
Julia Jarząbkiewicz BRAGO
  • 1x 2/P/P
  • 1x 23/P/P
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 11:58:37
2018-09-02 20:09:41
Maria Kozłowska NEVER LOSE
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 11:58:38
2018-09-02 20:06:15
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 11/JUNIORZY/II półf. JUNIORZY
  • 1x 10/JUNIORZY/I półf. JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/FINAŁ JUNIORZY
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 11:58:46
2018-09-02 14:01:15
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 11/JUNIORZY/II półf. JUNIORZY
  • 1x 10/JUNIORZY/I półf. JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/FINAŁ JUNIORZY
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 11:58:47
2018-09-02 13:23:18
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 11/JUNIORZY/II półf. JUNIORZY
  • 1x 10/JUNIORZY/I półf. JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/FINAŁ JUNIORZY
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 11:58:48
2018-09-02 10:07:12
Martyna Gerke KAMELIA J
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 11:58:50
2018-09-02 10:06:21
Martyna Gerke DUKAT
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 11:58:51
2018-09-01 18:48:08
Oliwia Klimkiewicz DRUHNA EWITA
  • 1x 6/JUN. MŁ. KUCE/I półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 7/JUN. MŁ. KUCE/II półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 17/JUN. MŁ. KUCE/FINAŁ JUN. MŁ. KUCE
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 11:58:56
2018-09-01 10:41:09
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 11/JUNIORZY/II półf. JUNIORZY
  • 1x 10/JUNIORZY/I półf. JUNIORZY
  • 1x 23/P/P
  • 1x 24/N1/N1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 11:58:57
2018-09-01 10:39:44
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 11/JUNIORZY/II półf. JUNIORZY
  • 1x 10/JUNIORZY/I półf. JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/FINAŁ JUNIORZY
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 10:25:50
2018-09-01 10:02:44
Agata Parolczyk G'MEDYK
  • 1x 6/JUN. MŁ. KUCE/I półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 7/JUN. MŁ. KUCE/II półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 17/JUN. MŁ. KUCE/FINAŁ JUN. MŁ. KUCE
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 15:32:41
2018-09-01 01:14:14
Julia Szamp GALILEO
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 10:25:53
2018-08-31 23:18:48
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 10:25:55
2018-08-31 16:54:45
Aleksandra Rykowska CANDILLO
  • 2x 1/L/L
  • 2x 22/L/L
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:49:43
2018-08-31 13:30:20
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 11/JUNIORZY/II półf. JUNIORZY
  • 1x 10/JUNIORZY/I półf. JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/FINAŁ JUNIORZY
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 10:25:59
2018-08-31 12:02:50
Bartłomiej Włodarski GRANTALA S
  • 1x 3/N/N
  • 1x 2/P/P
  • 1x 23/P/P
  • 1x 24/N1/N1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 10:26:00
2018-08-31 12:02:28
Bartłomiej Włodarski NICKY BOY
  • 1x 3/N/N
  • 1x 2/P/P
  • 1x 23/P/P
  • 1x 24/N1/N1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 10:26:02
2018-08-31 12:01:14
Bartłomiej Włodarski CEVILLA S
  • 1x 12/SENIORZY/I półf. SENIORZY
  • 1x 13/SENIORZY/II półf. SENIORZY
  • 1x 25/C1/C1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 10:26:07
2018-08-31 12:00:47
Bartłomiej Włodarski DARTAGO Z
  • 1x 12/SENIORZY/I półf. SENIORZY
  • 1x 13/SENIORZY/II półf. SENIORZY
  • 1x 20/SENIORZY/FINAŁ SENIORZY
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 11:58:59
2018-08-30 21:33:07
Edyta Kotkiewicz WATRA
  • 1x 6/JUN. MŁ. KUCE/I półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 7/JUN. MŁ. KUCE/II półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 17/JUN. MŁ. KUCE/FINAŁ JUN. MŁ. KUCE
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 21:00:28
2018-08-30 15:21:27
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 11/JUNIORZY/II półf. JUNIORZY
  • 1x 10/JUNIORZY/I półf. JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/FINAŁ JUNIORZY
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 21:00:32
2018-08-30 13:31:41
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:10:26
2018-08-30 12:14:14
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 3/N/N
  • 1x 2/P/P
  • 1x 23/P/P
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:10:27
2018-08-30 12:13:31
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 11/JUNIORZY/II półf. JUNIORZY
  • 1x 10/JUNIORZY/I półf. JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/FINAŁ JUNIORZY
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:10:30
2018-08-29 21:26:45
Zofia Teper EMIR
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:10:31
2018-08-29 21:21:19
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:10:32
2018-08-29 13:49:10
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 11/JUNIORZY/II półf. JUNIORZY
  • 1x 10/JUNIORZY/I półf. JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/FINAŁ JUNIORZY
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:10:34
2018-08-29 13:47:54
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:10:35
2018-08-29 13:46:38
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 1x 6/JUN. MŁ. KUCE/I półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 7/JUN. MŁ. KUCE/II półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 17/JUN. MŁ. KUCE/FINAŁ JUN. MŁ. KUCE
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:10:37
2018-08-29 13:44:58
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 1x 4/MŁODZICY/I półf. MŁODZICY 55cm
  • 1x 5/MŁODZICY/II półf. MŁODZICY 60cm
  • 1x 16/MŁODZICY/FINAŁ MŁODZICY
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 13:15:55
2018-08-28 19:30:49
Iga Biegalska KIAVOJ
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 13:15:56
2018-08-28 19:28:45
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 11/JUNIORZY/II półf. JUNIORZY
  • 1x 10/JUNIORZY/I półf. JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/FINAŁ JUNIORZY
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:47:44
2018-08-28 02:15:42
Klaudia Mańska ELZA
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 13:15:58
2018-08-28 02:15:19
Konrad Mański NOWITA
  • 1x 14/AMATORZY/I półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 15/AMATORZY/II półf. AMATORZY 90cm
  • 1x 21/AMATORZY/FINAŁ AMATORZY
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 17:40:00
2018-08-27 14:37:12
Marianna Pupiałło TIRAMISU
  • 1x 4/MŁODZICY/I półf. MŁODZICY 55cm
  • 1x 5/MŁODZICY/II półf. MŁODZICY 60cm
  • 1x 16/MŁODZICY/FINAŁ MŁODZICY
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 17:40:04
2018-08-27 14:35:49
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 1x 4/MŁODZICY/I półf. MŁODZICY 55cm
  • 1x 5/MŁODZICY/II półf. MŁODZICY 60cm
  • 1x 16/MŁODZICY/FINAŁ MŁODZICY
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 17:40:07
2018-08-26 20:28:35
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 17:40:10
2018-08-26 19:24:13
Sandra Irmer KASINIA
  • 1x 2/P/P
  • 1x 23/P/P
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 17:40:11
2018-08-26 19:22:46
Sandra Irmer ALL MY HEART
  • 1x 2/P/P
  • 1x 23/P/P
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 17:40:13
2018-08-26 19:21:38
Julia Chanaj CASTOR
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 17:40:26
2018-08-26 11:56:50
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 11/JUNIORZY/II półf. JUNIORZY
  • 1x 10/JUNIORZY/I półf. JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/FINAŁ JUNIORZY
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:49:52
2018-08-24 22:10:01
Aleksandra Grela PRIMERA
  • 1x 11/JUNIORZY/II półf. JUNIORZY
  • 1x 10/JUNIORZY/I półf. JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/FINAŁ JUNIORZY
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 17:40:30
2018-08-24 13:37:31
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 11/JUNIORZY/II półf. JUNIORZY
  • 1x 10/JUNIORZY/I półf. JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/FINAŁ JUNIORZY
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:00:43
2018-08-23 17:51:05
Katarzyna Piesik INDYKCJA
  • 2x 1/L/L
  • 1x 22/L/L
  • 1x 23/P/P
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 07:48:40
2018-08-23 12:49:32
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 17:40:34
2018-08-22 21:05:00
Aniela Spitulska EQUEENPASSION LEMON TREE
  • 1x 6/JUN. MŁ. KUCE/I półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 7/JUN. MŁ. KUCE/II półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 17/JUN. MŁ. KUCE/FINAŁ JUN. MŁ. KUCE
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 17:40:36
2018-08-22 21:04:13
Michalina Pazik SERWUS
  • 1x 1/L/L
  • 1x 2/P/P
  • 1x 22/L/L
  • 1x 23/P/P
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 17:40:37
2018-08-22 21:03:30
Barbara Kościelska WIKING PP
  • 1x 6/JUN. MŁ. KUCE/I półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 7/JUN. MŁ. KUCE/II półf. JUN.MŁ.KUCE 80cm
  • 1x 17/JUN. MŁ. KUCE/FINAŁ JUN. MŁ. KUCE
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 08:05:26
2018-08-22 21:02:50
Valeriia Chebotar DRAGON
  • 1x 8/JUN. MŁ/I półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 9/JUN. MŁ/II półf. JUN. MŁ. 100cm
  • 1x 18/JUN. MŁ/FINAŁ JUN. MŁ
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 08:05:17
2018-08-22 21:02:08
Valeriia Chebotar SCYPION
  • 1x 11/JUNIORZY/II półf. JUNIORZY
  • 1x 10/JUNIORZY/I półf. JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/FINAŁ JUNIORZY
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 17:40:43
2018-08-22 14:12:15
Inka Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 1x 4/MŁODZICY/I półf. MŁODZICY 55cm
  • 1x 5/MŁODZICY/II półf. MŁODZICY 60cm
  • 1x 16/MŁODZICY/FINAŁ MŁODZICY
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 15:32:43
2018-08-22 14:09:24
Kamila Pabian KAREN R
  • 1x 11/JUNIORZY/II półf. JUNIORZY
  • 1x 10/JUNIORZY/I półf. JUNIORZY
  • 1x 19/JUNIORZY/FINAŁ JUNIORZY
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (J.)
O032628
2. Bartoszewicz Monika Pomorska Liga Jeździecka
S
O049025
3. Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O036672
10171305
4. Bieganowska Julia JKS Tornado Szczecin
S
O004011
5. Bieńkowska Anna KJ Cavallino Brzoza
2005 (JM.)
O041488
6. Boguszewska-Socha Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022242
7. Bollmann Jorn Schapow
S
brak
8. Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O036886
9. Borys Amelia OSK Lipce
2004 (JM.)
brak
10. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (Mł.)
O046916
11. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (JM.)
O042760
12. Chebotar Valeriia KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039773
13. Chojnacka Nadia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O 052232
14. Chrzan Monika KJ Nad Stropną
S
O008452
15. Ciegert Martyna Jeździecki Klub Sportowy Ewro
2002 (J.)
O040922
16. Czerniawska Nina Klub Sportowy Verso La Natura
2005 (JM.)
Brak
17. Dąbrowska Agata KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
18. Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2003 (JM.)
O029091
19. Drobny Maja Ciechociński KJ Bonanza
2007 (Mł.)
O042933
20. Erbel Julia KJ Black Horse Team
2003 (JM.)
Brak
21. Falkowska Karina bpk
S
O008230
22. Ferjan Victoria KJ Contendros Barlinek
2008 (Mł.)
O050021
23. Frey Lea Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
O038627
24. Frydel Katarzyna JKS Senny Nowęcin
S
O014378
25. Gabriel Lena VitaSport brachlewo
2007 (Mł.)
0046541
26. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O022907
27. Gawęda Zuzanna VitaSport Brachlewo
2007 (Mł.)
O047345
28. Giczela Karolina Rancho Banderoza
2003 (JM.)
brak
29. Gier Zuzanna KS Verso La Natura
2001 (J.)
brak
30. Górecka Agata KS Verso La Natura
Brak
31. Haase Weronika Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O031932
32. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
33. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
34. Iglikowska - Cichosz Matylda OSK Lipce
S
O002447
35. Irmer Sandra JKS Elcon Szczecin
2000 (J.)
O028063
36. Jakubowska Weronika Niezrzeszony
2002 (J.)
72/18
37. Januszewska Dominika Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040928
38. Jarząbkiewicz Julia Sopocki KJ
S
O008457
39. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
40. Jurkowska Zuzanna OSK Lipce
2004 (JM.)
brak
41. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
1997 (MJ.)
O009854
42. Kaszubowska Oliwia Sopocki Klub Jeździecki
O044754
43. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
44. Klimkiewicz Oliwia KJ Cavallino Brzoza
2004 (JM.)
O033535
45. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
46. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (JM.)
O034079
47. Kowalczyk Hanna bpk
brak
48. Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O035523
49. Kozłowska Maria KJ Cavallino Brzoza
2004 (JM.)
O035241
50. Krawiec Martyna KS Verso La Natura
2002 (J.)
brak
51. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
52. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (JM.)
O038594
53. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O023486
54. Laskowska Maria BPK
2005 (JM.)
O037282
55. Lenckowska Anna Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
O039471
56. Lenczewska Martyna Bpk
2005 (JM.)
-
57. Lendzion Julia BPK
2004 (JM.)
brak
58. Leśniewska Anna BPK
S
O044187
59. Lewandowska Julia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O036361
60. Liszczak Maja Bpk
2001 (J.)
O025335
61. Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O005279
62. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (JM.)
O044637
63. Malko Maria PLJ
S
O009642
64. Mańska Klaudia JKS EWRO
2003 (JM.)
O046717
65. Mański Konrad JKS EWRO
2005 (JM.)
O049272
66. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (JM.)
O034596
67. Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (JM.)
O046661
68. Matusewicz Alicja PKJ Bracia Romanowscy
2006 (JM.)
Brak
69. Miechowicz Alan KJ Contendros Barlinek
2004 (JM.)
O036466
70. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
71. Nełka Marcin bpk
S
O005374
72. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
73. Ołoś Jakub J.J Darboven
2002 (J.)
O046924
74. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (JM.)
O034676
75. Ostapiuk Katarzyna JKS Senny Nowęcin
2002 (J.)
O037295
76. Pabian Kamila KJ Młyńska Struga
2002 (J.)
O031258
77. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (Mł.)
O038604
78. Parolczyk Agata Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O046381
79. Paszkiewicz Nikola bpk
2001 (J.)
O034724
80. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
81. Pellowska Paulina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2008 (Mł.)
Brak
82. Peterson Agata Bpk
2006 (JM.)
Brak
83. Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
S
O008330
84. Piesik Katarzyna Fundacja Sportu i Oświaty
2000 (J.)
O039479
85. Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
2005 (JM.)
O034646
86. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
87. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (Mł.)
O049877
88. Reinert Klaudia JKS EWRO MAŁOSZYCE
1999 (MJ.)
O028505
89. Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O050247
90. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven
2001 (J.)
O042667
91. Rybska Maria Bpk
2006 (JM.)
Brak
92. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
93. Rzepkowska Maria OJK Mierzeja
S
brak
94. Skalski Artur Sopocki Klub Jeździecki
S
O036946
95. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
96. Stańczak Artur KJ Pałac Pacółtowo
S
O020234
97. Stańczak Katarzyna KLUB JEŹDZIECKI PAŁAC PACÓŁTOWO
S
O020233
98. Stankiewicz Joanna Bpk
2000 (J.)
O043347
99. Stawarz Izabella Bpk
2009 (Mł.)
Brak
100. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039182
10179301
101. Stryjek Lena Black Horse Team
2001 (J.)
brak
102. Sulewska Marta KJ Black horse team
S
brak
103. Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O026068
104. Synoradzka Zofia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (JM.)
O038931
105. Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O048302
106. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
S
O045627
107. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O037535
108. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
109. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O029192
110. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
111. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
112. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O048954
113. Wilkowska Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
S
O025462
114. Wintoch Maria KJ Black Horse Team
2000 (J.)
O031453
115. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
116. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
117. Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O038237
118. Woźniak Anna Otomiński Klub Jeździecki TABUN
S
O023847
119. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
120. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (J.)
None
121. Zielonka Karolina Polish Pony Club
2006 (JM.)
O042811
122. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

184

AGNESS J Polski Kóń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: Neo
M: Anneke
O: Arkadiusz Szóstak
B: Jakimiak Mariusz
brak 616009600025413
2.

27

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada F: Ekwador /
M: Argenta / Lambado
O: Leszek Pawlak
B: Aleksandra Lusina
K024450 616009640065212
3.

147

ANDORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Klacz gniada F: Punkt
M: Arabeska
O: Klaudia Reinert
B: Ireneusz Gębski
K020379
4.

55

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
5.

57

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: Monika Zielińska
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K018476 12406
6.

162

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
7.

193

BALOU SON OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Balou du Rouet
M: Roseanne
O: Krzysztof Zieliński
B: Klaus Lehrfeld
K019775 DE433330535309
8.

141

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
O: Joanna Frey
B: Roman Siwek
K019728 616009640097309
9.

179

BASKIL Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada/163 F: Boliwar
M: Bukwa
O: Anna Rozkosz
B: Wiesław Gałązka
K021825 616 007 52 00399 11
10.

121

BIANKA SP POL 2006 Klacz gniada/165 F: Roland
M: Banisza
O: Aleksandra Furgo
B: Zawiślok Urszula
Brak POL 009 54 00284 06
11.

33

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
O: Mariusz Ciegert
B: -
K021809
12.

102

BLANKA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landor
M: NN
O: Natalia Czernik
B: NN
Brak
13.

81

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
O: Tomasz Tobiszewski
B: Dorota Zauszkiewicz
K014346 POL009661245008
14.

70

BRAGO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Day Dream II S
M: Bruna
O: Julia Jarząbkiewicz
B: Joanna Jankowska
K017663 POL 009530230307
15.

109

CAALISTENIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Maaik
M: Caroline
O: Agata Piastowska
B: Marek Romanowski
K022902
16.

66

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
O: Marcin Joppek / Partners Sp. z o. o.
B: Adam Mróz
K022195 616007520060012
17.

1

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
O: Adam Sałacki
B: Stefanie Kolthof
K022472 DE441411499709
18.

183

CAILLOU TF WESTF GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky /
M: Fille D'eclair / Florestan I
O: Waldemar Kalicki
B:
K020300 DE441411315206
19.

114

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
O: Klaudia Maruszak
B: .
K019773 DE418180005911
20.

48

CALYPSO SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Caretino K /
M: Caliope / Leo
O: Emillia Teper
B: Łukasz Haryk
K024463 616009610134312
21.

176

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
K021586 056007000C44861 104TM94
22.

175

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa F: cantanis
M: coco chanel
O: PPHU KONI Arkadiusz Wojtal
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229
23.

41

CARDHU OS DEU 2010 Klacz kara F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
O: Artur Biegalski
B: Gestuet Lewitz
K017099 DE418184084910 DE418184084910
24.

190

CASINO Oldenburska DEU 2010 Wałach ciemnogniada F: Canoso
M: Lolypop
O: Magda Cybulska
B: Brak
K022450 DE433331777410
25.

28

CASTOR HOL GER 2006 Wałach gniada/172 F: Concerto / Contender
M: Keley / Leonid
O: Leszek Pawlak
B: Frank Bensemer
K011970 DE421000273906
26.

62

CEVILLA S SP POL 2009 Klacz gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K018082 616009520043209
27.

120

CHELSEA BLUE BAW GER 2009 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Funny Girl /
O: Karina Falkowska
B:
brak
28.

96

CHEYENNE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Etos
M: Cegura
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Mićko Jerzy
K025055 616009600047411
29.

186

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Primavera Furniture Sp. z o.o.
B:
K011498 528003000704635
30.

49

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: ool Lady / Caretino Z
O: Andrzej Dąbrowski
B: Montis Sp. z o. o.
K020854 DE441411167811
31.

115

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
32.

163

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee I V / Calypso I I I
O: Vera Yarmolyuk
B: Agnieszka Dobkowska
K009596
33.

119

CORNETTA II WESTF GER 2014 Klacz siwa F: Cristallo II / Cornet Obolensky
M: Landia / Lancer III
O: Karina Falkowska
B: Robert i Agnieszka Michalak, Gut Neuenhof
brak
34.

67

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
O: Marcin Bieńkowski
B: Magdalena Matulewicz
K018478 616007600293610
35.

117

COTE D’OR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Carry Son
M: Hera XXXIV
O: Joanna Szałaś
B: Grzegorz Kerner
K018874
36.

204

CRACK S OLD 2006 WAŁACH GN. F: CONVERTER
M: CAIDA S / CARLOS
O:
B:
K025636 / LKRWZJ/302/18 DE 418180085606
37.

59

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711 105EA74
38.

105

CRUELLA DE MON HOL POL 2006 Klacz gniada F: Cristo /
M: Romina II /
O: Natalia Czernik
B: Brodersen Hans Asmus
brak
39.

86

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman /
M: Dongai / Fourth Of June
O: Katarzyna Loose-Kulinkowska
B: Marianna i Stanisław Wiśniewscy
K020105 POL070000004984
40.

63

DARTAGO Z ZANG POL 2010 Wałach gniada F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: C. Fabrina Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K017199 056015Z55795310
41.

21

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B:
K024200
42.

25

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Kaszubowska
B:
K024258
43.

54

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Jacek Kulpa
B:
K008077 POL009530041603
44.

169

DOMINO SP POL 2007 Wałach gniada F: Cantanis hol/Cantus hol
M: Dekada sp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
K015387
45.

165

DRAGA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz dereszowata/157 F: Paradoks
M: Druhna
O: Joanna Lendzion
B: Jerzy Bisewski
brak POL009530439704
46.

38

DRAGON Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Emis
M: Duma
O: Anna Chebotar
B: Mirosław Kulpiński
K022538
47.

76

DRUHNA EWITA DRP POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:139 F: V.I.P. Ewita / Visconti
M: Dalli / Don Carlos
O: Agnieszka Klimkiewicz
B: Aleksandra Apanasewicz
K017093 POL013670148308
48.

42

ELZA SP POL 2009 Klacz kara F: Łoskot
M: Emisja
O: Paweł Spisak
B: Dalmata Aleksander
brak 616006550096109
49.

157

ELZA - JUULTJE KUC AFG 2012 Klacz kara/kuc:131cm F: NN
M: NN
O: Jerzy Mićko
B: Holandia
K023955
50.

47

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Zofia Teper
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
51.

94

ENYA OS POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Palegro / Power
M: Evita / Edinburgh
O: Julia Bieganowska
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K010144 418181110105
52.

138

EROTYK SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170cm F: Lord Star
M: Erotessa
O: Bogdan Bujak
B: Kwiron Juszczak
brak 009610131106
53.

32

FARAMEE M KWPN NED 2010 Wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone / Indoctro
M: Aramee O. A. / Marlon Corland
O: Julia Bieganowska
B:
K020474 528003201006399
54.

103

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O: Małgorzata Zubrycka
B:
K020803 528003201010624
55.

24

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Monika Romanowska
B:
K026409 A0001674S
56.

110

FINKA Koń Mały POL 2007 Klacz gniada/mk: F: Fez
M: Frezja
O: Ewa Anna Gajewska
B: Korenkiewicz Arkadiusz
Brak 616013510078007
57.

195

FLIPJE KWPN NED 2010 Wałach gniada/175cm F: Carolus II
M: Bavanta v/d Renvillehoeve /Numero uno
O: Waldemar Kalicki
B: NL
K025560
58.

106

FRANCESCO SP POL 2008 Wałach siwa F: Landor /
M: Finezja /
O: Natalia Czernik
B: Ireneusz Ćwik
brak
59.

168

FURIOSA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Frezja
O: xx
B: xx
K022754
60.

161

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
O: D. Bednarska
B: E. Nikołajuk
K019802 616 009 51 03936 11
61.

56

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KORDULASIŃSKI ANDRZEJ
K020548 616013661480610
62.

11

GALILEO SP POL 2008 Wałach gniada/166 F: CALIRO
M: GUERNICA
O: Agnieszka Szamp
B: Leszek Szymański
K023100 POL009530232208
63.

34

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
64.

123

GAMON Westfalska POL 18.03.2012 Wałach gniada/175cm F: Dionizos
M: Gama
O: Marta Sulewska
B: Marek Romanowski
brak DE 441411456712
65.

69

GANGES KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
O: Katarzyna Kazimierska-Drobny
B: P. Łukomski
K019951 POLP013610240808
66.

142

GEROMIMO Hanower GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Goldfever
M: Qualina'
O: Joern Bollmann
B: Holger Hochmuth
brak
67.

95

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
68.

45

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: MARAM
M: GWADIANA
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Renata Wójcik
K011175 11473
69.

198

GRYF POMORSKI WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Biwak
M: Galanka/Bergamo
O: Magdalena Nosewicz - Pazik
B: .
K013949
70.

149

HEBANA SP POL 2010 Klacz kara F: Mors
M: Hrabina
O: Anna Leśniewska
B: Henryk Muchowski
K022612
71.

146

HENDIA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/167 F: Cento Sohn
M: Hano I
O: Wojciech Januszewski
B: SK Nowielice
K025167 616009640053911
72.

188

HENRIKAS TRAK. LTU 2010 Wałach gniada F: VEIMARAS
M: /GRET
O: Primavera Furniture Sp. z o..
B: UAB LIETUVOS ŽIRGYNAS
LTU002520237210
73.

191

HEYA SP POL 2014 Klacz gniada F: Salamon /
M: Henrietta / Turbud Quirinus
O: Maria Malko
B: SK Nowielice
K025578 616009640019214
74.

182

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
75.

93

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Nurjev / Guidam
M: Hiszpanka / Sofix
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
K009484 POL009600186403
76.

205

HOOK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Hingis
M: Hocza/ Czubaryk
O: Stanisław Iskierko
B: Marek Romanowski
K022159
77.

125

HURYSSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lando
M: Humoreska
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K016581
78.

6

INDYKCJA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Barbur
M: Inguri
O: Teresa Piesik
B: Stadnina Koni Pępowo Sp.z oo z/s w Gogolewie
K022317 616007610128609
79.

124

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
O: Jolanta Koczurowska
B:
K016211 103MX80
80.

14

IVAR VDL KWPN POL 2013 Ogier gniada F: Tinka’s Boy
M: Tolivia VDL/ Corrado I
O: Amelia Depta
B: -
Brak
81.

158

JAKOBIN J SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Karbon
M: Jawara
O: Katarzyna Boguszewska-Socha
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern, Januszewo
K026074 POL 009 60 03287 08
82.

152

JURA SP POL 2005 Klacz F: Revel
M: Jeżyca
O: Katarzyna Stańczak
B: SK Rzeczna
brak
83.

127

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
84.

153

KARDROCK VAN NAVAGNE BWP BEL 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Hardrock Z / Heartbreaker
M: Ewhirtini II Van Het Kaizerhof / Abiran / Abirian
O: Katarzyna Stańczak
B: Jean Otten
K020621 056002W00295694
85.

7

KAREN R SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Karmen / Epos
O: Dominika Zielińska
B: Arkadiusz Rydzewski
K019359 616009661621210
86.

140

KARIKA Maly Kon POL 2005 Klacz gniada/mk:152 F: Dobry
M: Karina
O: Artur Kiempa
B: Artur Kiempa
K016321 POL 013 52 00054 05
87.

68

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
88.

26

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cassini Kama /
M: Kanasta / Czandor
O: Krzysztof Walicki
B: Krzysztof Walicki
K024449 616009640067912
89.

171

KATON Konik Polski POL 2001 Wałach inna/kuc:137 F: Nn
M: Nn
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
90.

159

KENIA CARCASES WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Denetor
M: Kenija
O: Aleksandra Pawłowicz
B: Marek Romanowski
K019633
91.

40

KIAVOJ SP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Convoi
M: Kiara
O: Artur Biegalski
B: .
K016282 POL 009 53 01758 08
92.

87

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Klonowska - Brzeska
B:
K024201 616999520164810
93.

139

KLAUSINKA KUC POL 1997 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K005060 07136
94.

206

KLIPER KUC 2008 WAŁ F:
M:
O:
B:
95.

136

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K024146
96.

148

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
97.

167

KOMETA Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada F: Sedan
M: Kaleta
O: Monika Bartoszewicz
B: brak
K019515 POL 007 53 02429 04
98.

64

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
K019253 616013580270509
99.

73

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Landrette Z / Lagrain
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
100.

72

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump
M: Kathleen I
O: Gerken Kai
B: Dominium
K016463 DE421000414710
101.

108

LORESCA J SP POL 2010 Klacz kara F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Agata Piastowska
B: Kwiron Juszczak
K020941
102.

122

LOUISO OLD GER 2009 Wałach gniada/166 F: Lancer III
M: Lucie
O: Marcin Wnuczko
B: Georg Dierker
brak
103.

177

LUNA P Niem. Sportowa GER 2008 Klacz kasztanowata F: Ludwigs As / Ludwig Von Bayern
M: Bailey P / Barnaul
O: Adam Olszewski
B:
K016348 DE456570276408 104WZ40
104.

181

LUNARIS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Corde Star
M: Layla
O: Alicja Iglikowska
B: Alicja Iglikowska
K016285
105.

156

MACIEJKA Kuc Walijski POL 2005 Klacz siwa/kuc:110cm F: Folkert
M: Meggie
O: Karolina Szostawicka
B: Nn
K026510 POL013540037105
106.

172

MADDOX DRP POL 2006 Wałach kara/kuc: F: maestro
M: vorbuch 2
O: Anna Mańska
B: silke diers
de 434340052706
107.

173

MAGIA SP POL 2009 Klacz dereszowata F: Hiacynt /
M: Mewa /
O: Natalia Czernik
B:
brak
108.

44

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: MARKIES V
M: NIRWANA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: STADO OGIERÓW STAROGARD GDAŃSKI
K024599 616009600175011
109.

137

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Janusz Pelowski
B: NN
616999610284910
110.

133

NARCYZ SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/170 F: Domingo
M: Nubira
O: Oświata Lingwista
B: Oświata Lingwista
K024705
111.

19

NARKOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach inna F: Grikos
M: Narusa
O: Julia Mattsson
B: Marek Lesner
K014324 616009530019705
112.

71

NEVER LOSE SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello / Le Grand III
M: Nicoletta / Cabrol
O: Ewa Kozłowska
B: Jerzy Wysoczański
K015409 POL009530166106
113.

85

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: ANNA KARCZMARCZUK
K024742 616013640055613
114.

164

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita
M: Noemi Ewita
O: Tatiana Gawęda
B: Ryszard Łagowski
K011732 POL013660713404
115.

20

NOBIS COLORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Biskwit
M: Nicole / Luron
O: Agnieszka Godzwon
B: PL
K024278 616009520095609
116.

43

NOWITA SP POL 2000 Klacz gniada F: Alfaro
M: Nadzieja
O: Anna Mańska
B: Spisak Lesław
Brak POL009640045400
117.

104

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Johnny Boy II / Dollar Du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Kornel Matuszewski
K017852 616007520036610
118.

2

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
O:
B:
K021345 616009530069011
119.

185

ORINOKO SP POL 2010 Wałach inna/175 F: New World
M: Orieva
O: Magdalena Wilkowska
B: Michał Niczyporuk
K020385 616009530321210
120.

194

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 Wałach gniada/172 F: Lando
M: Taylor O
O: Piotr Ołoś
B: J A M. Van Oers
K010838 103FB85
121.

178

PIKOTKA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: Lavendel / Ramiro Z
M: Persona / Elf
O: Alicja Iglikowska
B: Pałyska
K008694 POL009600096701 104FG59
122.

90

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
123.

101

POKAZ J SP POL 2010 Wałach kara F: Karbon /
M: Pegi /
O: Natalia Czernik
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
brak
124.

154

PRINCESSA Typ Kuc POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:146cm F: NN
M: NN
O: Jerzy Mićko
B: NN
K026511 POL9995201845
125.

155

RAFA WLKP. POL 2004 Klacz gniada F: Endek
M: Henrysia
O: Jerzy Mićko
B: Grądek
K024820
126.

5

RÓŻA WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Adiutant
M: Ranga/Furon
O: Izabela Jakubowska
B: Dariusz Stochaj
124/18
127.

143

SALOMON Deutsches Sportpferd GER 2010 Klacz gniada F: Stationar (Bayer)
M: Korea (Brandenburger)
O: Joern Bollmann
B: Joern Bollmann
brak
128.

39

SCYPION SP POL 2007 Ogier gniada F: BALOUBET DU ROUET
M: S - LANDDIVA
O: Anna Chabotar
B: Zbigniew Wilski
K012421 104QD58
129.

36

SERWUS WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Helanis
M: A
O: Magdalena Nosewicz-Pazik
B: A
Brak
130.

65

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
131.

144

TARA SP POL 2006 Klacz tarantowata F: Nirkan / Fetysz
M: Terawita / Landos I
O: Daniel Miechowicz
B: Jan Paduch
K017443 POL009640073106
132.

170

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
O: Marzena Chociej
B: Janisz Lawin
Brak
133.

51

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
134.

23

TIRAMISU KUC POL 2014 Klacz tarantowata/kuc:121 F: Hermes / Amor
M: Tonika / Dethmer
O: Monika Romanowska
B: Agnieszka Burzyńska
K025480 616013600242514
135.

84

TOPAZ Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/mk: F: ROSENHOF MASSINO
M: THALIA VON UDA
O: Arkadiusz Szóstak
B: Benz Romuald
K025107
136.

91

TRE-RATINA Z Zangersheide POL 2005 Klacz gniada F: Treasura Z
M: Daniela II / Lombard
O: Artur Skalski
B: Krystian Sarnowski
K015314 Z698005
137.

160

TULUZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Viscount
M: Tonia
O: Tadeusz Haase
B: Izabela Kotowska
K012144
138.

145

VATRA Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz gniada F: Olivier
M: Veronica
O: Aleksandra Furgo
B: Witold Pietrzyk
brak
139.

131

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Mandola
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
K025061 616009640042813
140.

116

VENTO Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach siwa F: Lion's Call
M: Valea / Stato King
O: J.Erbel
B: Aleksandra Żyłkowska
K020594
141.

50

VERONA OS GER 2013 Klacz gniada/168 F: Valeron /
M: Fiorini Van De Nethe / Darco
O: Andrzej Dąbrowski
B: Marcus Stiekema
K025852 DE418182570913
142.

166

VIPER Kuc Islandzki POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Vallerie
O: Lena Gabriel
B: Janiszewski Karol
K013076
143.

180

WAAIKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Maaik
M: Wiwien
O: Alicja Iglikowska
B: Romanowski
K017111 009600085903
144.

82

WATRA Huculska POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: Lider
M: wolkowyja
O: Fundacja Ducha
B: Fundacja ducha
brak
145.

187

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Dominika Hestkowska
B: brak
K019354 DE431312320908
146.

37

WIKING PP KUC POL 2006 Wałach gniada F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
O: Rafał Kościelski
B: .
K010983 POL01367011200611379105LU75
147.

107

WISTERIA LANE SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: Etos
M: Winona/Rabiatos Z
O: Monika Ostapiuk
B: Marek Romanowski
K020632 616009600095112
148.

80

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
1200
SUM:
1200.00
Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
1300
SUM:
1300.00
Bollmann Jorn Schapow
100
SUM:
100.00
Chrzan Monika KJ Nad Stropną
200
SUM:
200.00
Frydel Katarzyna JKS Senny Nowęcin
900
SUM:
900.00
Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
80
50
SUM:
130.00
Górecka Agata KS Verso La Natura
150
SUM:
150.00
Haase Weronika Sopocki Klub Jeździecki
250
SUM:
250.00
Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
150
SUM:
150.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
1600
SUM:
1600.00
Iglikowska - Cichosz Matylda OSK Lipce
1300
SUM:
1300.00
Irmer Sandra JKS Elcon Szczecin
80
SUM:
80.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
60
600
SUM:
660.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
1000
SUM:
1000.00
Milewska Julia Sopocki KJ
250
100
150
SUM:
500.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000
SUM:
2000.00
Pazik Michalina KJ AS Dream
120
100
300
SUM:
520.00
Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
50
50
SUM:
100.00
Reinert Klaudia JKS EWRO MAŁOSZYCE
350
SUM:
350.00
Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
80
SUM:
80.00
Synoradzka Zofia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
150
SUM:
150.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki Klub Jeździecki
150
SUM:
150.00
Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
50
SUM:
50.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
400
SUM:
400.00
Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
60
SUM:
60.00
Wilkowska Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
70
SUM:
70.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
700
SUM:
700.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (34)
2018-09-22
1
2018-09-22
7
2018-09-23
2
1200
Bartoszewicz Monika
Pomorska Liga Jeździecka
KOMETA (167)
2018-09-22
2018-09-22
Biegalska Iga
Sopocki Klub Jeździecki
KIAVOJ (40)
2018-09-22
1
2018-09-22
3
2018-09-23
4
CARDHU (41)
2018-09-22
1
2018-09-22
5
2018-09-23
1
1300
Bieganowska Julia
JKS Tornado Szczecin
2018-09-23
Bieńkowska Anna
KJ Cavallino Brzoza
CORTEZ (67)
2018-09-22
7
2018-09-22
14
2018-09-23
11
Boguszewska-Socha Katarzyna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
JAKOBIN J (158)
2018-09-22
1
2018-09-22
1
2018-09-23
21
Bollmann Jorn
Schapow
GEROMIMO (142)
2018-09-21
1
100
2018-09-21
2018-09-23
SALOMON (143)
2018-09-21
6
2018-09-21
12
2018-09-23
Bonowicz Paulina
KJ Młyńska Struga
HOKUS (93)
2018-09-22
16
2018-09-22
12
2018-09-23
7
Borys Amelia
OSK Lipce
LUNARIS (181)
2018-09-22
1
2018-09-22
1
2018-09-23
9
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-09-22
9
2018-09-22
6
2018-09-23
7
Chanaj Julia
JKS Elcon Szczecin
CASTOR (28)
2018-09-22
19
2018-09-22
9
2018-09-23
16
Chebotar Valeriia
KJ AS Dream
DRAGON (38)
2018-09-22
18
2018-09-23
13
2018-09-22
17
SCYPION (39)
2018-09-22
20
2018-09-22
2
2018-09-23
17
Chojnacka Nadia
Sopocki Klub Jeździecki
2018-09-22
11
2018-09-22
4
2018-09-23
10
Chrzan Monika
KJ Nad Stropną
2018-09-22
1
2018-09-22
1
2018-09-23
4
200
Ciegert Martyna
Jeździecki Klub Sportowy Ewro
2018-09-22
1
2018-09-22
16
2018-09-23
13
Czerniawska Nina
Klub Sportowy Verso La Natura
POKAZ J (101)
2018-09-22
MAGIA (173)
2018-09-22
22
2018-09-22
26
2018-09-23
20
Dąbrowska Agata
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2018-09-22
4
2018-09-22
4
2018-09-23
4
Dąbrowska Magdalena
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2018-09-22
1
2018-09-22
9
2018-09-23
16
VERONA (50)
2018-09-22
2
2018-09-22
1
2018-09-23
3
Drobny Maja
Ciechociński KJ Bonanza
GANGES (69)
2018-09-22
7
2018-09-22
12
2018-09-23
9
Erbel Julia
KJ Black Horse Team
VENTO (116)
2018-09-22
1
2018-09-22
1
2018-09-23
12
Falkowska Karina
bpk
2018-09-22
2018-09-22
Ferjan Victoria
KJ Contendros Barlinek
KLIWIA (148)
2018-09-22
4
2018-09-22
7
2018-09-23
8
Frey Lea
Bez przynależności klubowej
BARAKUDA (141)
2018-09-22
1
2018-09-22
1
2018-09-23
6
Frydel Katarzyna
JKS Senny Nowęcin
HURYSSA (125)
2018-09-22
1
2018-09-22
1
2018-09-23
4
900
Gabriel Lena
VitaSport brachlewo
VIPER (166)
2018-09-22
3
2018-09-22
2
2018-09-23
1
Gagaryn Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
CRACK S (204)
2018-09-21
8
2018-09-21
3
80
2018-09-23
3
50
2018-09-23
10
Gawęda Zuzanna
VitaSport Brachlewo
2018-09-22
1
2018-09-22
1
2018-09-23
2
Giczela Karolina
Rancho Banderoza
EROTYK (138)
2018-09-22
1
2018-09-22
1
2018-09-23
8
Gier Zuzanna
KS Verso La Natura
FRANCESCO (106)
2018-09-22
1
2018-09-22
1
2018-09-23
10
Górecka Agata
KS Verso La Natura
2018-09-22
1
2018-09-22
1
2018-09-23
5
150
Haase Weronika
Sopocki Klub Jeździecki
TULUZA (160)
2018-09-22
1
2018-09-22
1
2018-09-23
3
250
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2018-09-21
8
2018-09-21
9
WHO KNOWS (187)
2018-09-21
2
150
2018-09-22
10
2018-09-22
7
2018-09-23
7
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
HIPOIDAS (182)
2018-09-22
1
2018-09-22
2
2018-09-23
2
1600
Iglikowska - Cichosz Matylda
OSK Lipce
PIKOTKA (178)
2018-09-22
8
2018-09-22
4
2018-09-23
3
1300
Irmer Sandra
JKS Elcon Szczecin
KASINIA (26)
2018-09-21
2018-09-23
5
2018-09-21
10
2018-09-23
2018-09-21
5
2018-09-23
3
80
2018-09-21
5
2018-09-23
5
Jakubowska Weronika
Niezrzeszony
RÓŻA (5)
2018-09-22
2018-09-22
Januszewska Dominika
Sopocki Klub Jeździecki
HENDIA (146)
2018-09-23
Jarząbkiewicz Julia
Sopocki KJ
2018-09-23
2018-09-23
5
BRAGO (70)
2018-09-23
9
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
SID (65)
2018-09-21
10
2018-09-21
8
2018-09-22
1
2018-09-22
1
2018-09-23
7
2018-09-21
2018-09-21
9
2018-09-22
22
2018-09-22
1
2018-09-23
13
Jurkowska Zuzanna
OSK Lipce
WAAIKA (180)
2018-09-22
2018-09-22
1
2018-09-23
28
Kalicki Przemysław
KJ Bertyn Piastowo
2018-09-22
1
2018-09-22
6
2018-09-23
10
Kaszubowska Oliwia
Sopocki Klub Jeździecki
2018-09-22
3
2018-09-22
22
2018-09-23
4
2018-09-23
7
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
KARIKA (140)
2018-09-22
3
2018-09-22
1
2018-09-23
9
MADDOX (172)
2018-09-22
7
2018-09-22
7
2018-09-23
6
Klimkiewicz Oliwia
KJ Cavallino Brzoza
2018-09-22
5
2018-09-22
1
2018-09-23
1
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
2018-09-22
2
2018-09-22
8
2018-09-23
4
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
WATRA (82)
2018-09-22
1
2018-09-22
10
2018-09-23
5
Kowalczyk Hanna
bpk
LOUISO (122)
2018-09-22
29
2018-09-22
22
2018-09-23
24
Kozłowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
NABAB (44)
2018-09-22
2018-09-21
11
2018-09-21
3
60
GRAFFA (45)
2018-09-22
1
2018-09-22
4
2018-09-23
4
600
Kozłowska Maria
KJ Cavallino Brzoza
2018-09-22
7
2018-09-22
6
2018-09-23
20
Krawiec Martyna
KS Verso La Natura
BLANKA (102)
2018-09-22
22
2018-09-22
22
2018-09-23
13
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2018-09-22
1
2018-09-22
6
2018-09-23
6
2018-09-21
4
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
2018-09-22
10
2018-09-22
13
2018-09-23
5
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (54)
2018-09-22
1
2018-09-22
8
2018-09-23
3
1000
Laskowska Maria
BPK
VENDETTA (131)
2018-09-22
22
2018-09-22
18
2018-09-23
18
Lenckowska Anna
Pomorska Liga Jeździecka
TOPAZ (84)
2018-09-22
3
2018-09-22
11
2018-09-23
7
Lenczewska Martyna
Bpk
HOOK (205)
2018-09-22
1
2018-09-22
1
2018-09-23
15
Lendzion Julia
BPK
DRAGA (165)
2018-09-22
2018-09-22
Leśniewska Anna
BPK
HEBANA (149)
2018-09-22
22
2018-09-22
26
2018-09-23
23
Lewandowska Julia
Sopocki Klub Jeździecki
NARCYZ (133)
2018-09-22
1
2018-09-22
1
2018-09-23
17
Liszczak Maja
Bpk
DOMINO (169)
2018-09-22
1
2018-09-22
19
2018-09-23
12
Loose-Kulinkowska Katarzyna
Sopocki KJ
DANJAZZ (86)
2018-09-22
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
KORUND (64)
2018-09-22
6
2018-09-22
3
2018-09-23
3
Malko Maria
PLJ
HEYA (191)
2018-09-23
6
2018-09-23
Mańska Klaudia
JKS EWRO
ELZA (42)
2018-09-22
1
2018-09-22
30
2018-09-23
22
Mański Konrad
JKS EWRO
NOWITA (43)
2018-09-22
1
2018-09-22
1
2018-09-23
29
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
CALANDRIA (114)
2018-09-22
9
2018-09-22
5
2018-09-23
2
Mattsson Julia
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
NARKOS (19)
2018-09-22
10
2018-09-22
20
2018-09-23
15
Matusewicz Alicja
PKJ Bracia Romanowscy
FINKA (110)
2018-09-22
10
2018-09-22
9
2018-09-23
9
Miechowicz Alan
KJ Contendros Barlinek
TARA (144)
2018-09-22
20
2018-09-22
21
2018-09-23
19
Milewska Julia
Sopocki KJ
2018-09-21
7
2018-09-21
1
250
2018-09-23
2
100
2018-09-23
1
150
Nełka Marcin
bpk
G-SHOCK (161)
2018-09-22
1
2018-09-22
26
2018-09-23
14
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-09-22
1
2018-09-22
5
2018-09-23
1
2000
LUNA P (177)
2018-09-22
1
2018-09-22
3
Ołoś Jakub
J.J Darboven
2018-09-23
2018-09-23
2018-09-22
1
2018-09-22
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2018-09-22
16
2018-09-22
12
2018-09-23
7
Ostapiuk Katarzyna
JKS Senny Nowęcin
2018-09-22
22
2018-09-22
26
2018-09-23
19
Pabian Kamila
KJ Młyńska Struga
2018-09-22
16
2018-09-22
1
2018-09-23
9
Parda Julia
Polish Pony Club
2018-09-22
11
2018-09-22
10
2018-09-23
11
Parolczyk Agata
Sopocki Klub Jeździecki
G'MEDYK (56)
2018-09-22
8
2018-09-22
4
2018-09-23
8
Paszkiewicz Nikola
bpk
ENYA (94)
2018-09-22
Pazik Michalina
KJ AS Dream
SERWUS (36)
2018-09-22
1
2018-09-22
1
2018-09-23
1
120
2018-09-23
8
2018-09-21
4
2018-09-21
2
100
2018-09-22
1
2018-09-22
22
2018-09-23
2
300
Pellowska Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
KLIPER (136)
2018-09-22
12
NADIA (137)
2018-09-22
1
2018-09-22
13
2018-09-23
5
KLIPER (206)
2018-09-22
5
Peterson Agata
Bpk
BIANKA (121)
2018-09-22
22
2018-09-22
1
2018-09-23
11
Piastowska Agata
Sopocki Klub Jeździecki
LORESCA J (108)
2018-09-22
10
2018-09-22
2018-09-23
8
2018-09-21
3
50
2018-09-21
6
2018-09-23
8
2018-09-23
4
50
Piesik Katarzyna
Fundacja Sportu i Oświaty
2018-09-23
7
2018-09-23
12
2018-09-21
13
2018-09-21
7
Pietrzak Kaja
KJ J.J. DARBOVEN
GOPLANA (95)
2018-09-22
17
2018-09-22
10
2018-09-23
8
2018-09-22
1
2018-09-22
17
2018-09-23
15
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
FURIOSA (168)
2018-09-22
15
2018-09-22
6
2018-09-23
6
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy
2018-09-22
13
2018-09-22
FENIKS (24)
2018-09-22
10
2018-09-22
7
2018-09-23
10
Reinert Klaudia
JKS EWRO MAŁOSZYCE
ANDORA (147)
2018-09-22
1
2018-09-22
1
2018-09-23
1
350
Rodak Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
CASINO (190)
2018-09-21
5
2018-09-21
2018-09-23
2
80
2018-09-23
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven
BASKIL (179)
2018-09-22
2018-09-22
Rybska Maria
Bpk
TENERYFA (170)
2018-09-22
9
2018-09-22
4
2018-09-23
12
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
KALI (127)
2018-09-22
3
2018-09-22
2
2018-09-23
2
KLAUSINKA (139)
2018-09-22
4
2018-09-22
2
2018-09-23
3
Rzepkowska Maria
OJK Mierzeja
AGNESS J (184)
2018-09-22
29
2018-09-22
22
2018-09-23
26
Skalski Artur
Sopocki Klub Jeździecki
2018-09-23
2018-09-23
Skowroński Łukasz
JKS Senny Nowęcin
COLADO (115)
2018-09-23
2018-09-23
Stańczak Artur
KJ Pałac Pacółtowo
2018-09-22
31
2018-09-22
1
2018-09-23
18
Stańczak Katarzyna
KLUB JEŹDZIECKI PAŁAC PACÓŁTOWO
JURA (152)
2018-09-22
2018-09-22
Stankiewicz Joanna
Bpk
FLIPJE (195)
2018-09-22
32
2018-09-22
30
2018-09-23
25
Stawarz Izabella
Bpk
KATON (171)
2018-09-22
16
2018-09-22
14
2018-09-23
12
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
ARIANA (57)
2018-09-22
3
2018-09-22
3
2018-09-23
1
Stryjek Lena
Black Horse Team
VATRA (145)
2018-09-22
1
2018-09-22
1
2018-09-23
16
Sulewska Marta
KJ Black horse team
GAMON (123)
2018-09-22
28
2018-09-22
1
2018-09-23
30
Suminska Ewa
KJ Młyńska Struga
2018-09-22
1
2018-09-22
14
2018-09-23
10
Synoradzka Zofia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
OLSTAR (2)
2018-09-22
13
2018-09-22
18
2018-09-23
17
2018-09-21
1
150
2018-09-21
7
Szamp Julia
Sopocki Klub Jeździecki
GALILEO (11)
2018-09-22
14
2018-09-22
8
2018-09-23
10
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club
MACIEJKA (156)
2018-09-22
14
2018-09-22
2018-09-23
13
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki Klub Jeździecki
LEGENDA (72)
2018-09-22
1
2018-09-22
20
2018-09-23
1
150
2018-09-23
4
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
EMIR (47)
2018-09-22
21
2018-09-22
15
2018-09-23
6
2018-09-23
2
50
CALYPSO (48)
2018-09-22
10
2018-09-22
10
2018-09-23
14
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (80)
2018-09-22
1
2018-09-22
11
2018-09-23
2018-09-23
3
2018-09-22
1
2018-09-22
3
2018-09-23
5
400
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
ASTERIX (162)
2018-09-22
1
2018-09-22
11
2018-09-23
6
HENRIKAS (188)
2018-09-21
4
60
2018-09-21
6
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club
RAFA (155)
2018-09-22
1
2018-09-22
32
2018-09-23
27
Wawrzkiewicz Inka
Sopocki Klub Jeździecki
2018-09-22
15
2018-09-22
11
ISGAAR (124)
2018-09-22
7
2018-09-22
9
2018-09-23
6
Wilkowska Magdalena
Sopocki Klub Jeździecki
ORINOKO (185)
2018-09-21
2
70
2018-09-21
2018-09-23
9
2018-09-23
11
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team
2018-09-22
16
2018-09-22
18
2018-09-23
14
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
2018-09-22
16
2018-09-22
13
2018-09-23
11
Włodarski Bartłomiej
KJ Młyńska Struga
2018-09-22
10
2018-09-22
10
2018-09-23
2018-09-22
1
2018-09-22
9
2018-09-23
5
700
Wojtal Julianna
Bertyn Piastowo
CANTANA (175)
2018-09-22
3
2018-09-22
16
2018-09-23
12
Woźniak Anna
Otomiński Klub Jeździecki TABUN
BALOU SON (193)
2018-09-23
2018-09-23
Wróblewski Bogdan
St. VitaSport Brachlewo
2018-09-22
2018-09-22
Yarmolyuk Anastasiia
JKS U Robsonów
COMMAND (163)
2018-09-22
8
2018-09-22
8
2018-09-23
9
Zielonka Karolina
Polish Pony Club
PRINCESSA (154)
2018-09-22
2018-09-22
12
2018-09-23
11
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2018-09-22
1
2018-09-22
15
OLIMPIA (104)
2018-09-22
1
2018-09-22
10
2018-09-23
8

Number of Riders: 122

Number of Horses: 148

The sum of prizes: 14 150.00

Competition results developed by: Hipodrom Sopot
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-012014-1, Hipodrom Sopot Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl