Baltic Dressage League Lithuania

2018 09 15 - 16
Vazgaikiemis Lithuania

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Baltic Dressage League Lithuania
Vazgaikiemis Lithuania, 2018 09 15 - 16

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:41:47
2018-09-13 12:37:46
Olga Osenenko VOLMIR
  • 1x 6/BDL Seniors I/Prix St.Georges (2018)
  • 1x 16/BDL Seniors II/Intermediate I Freestyle to Music (2017)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 21:41:38
2018-09-10 20:38:04
Eglė Drackytė SEVILIJA
  • 1x 1/BDL Amateurs I/FEI Children Preliminary Test B (2018)
  • 1x 11/BDL Amateurs II/FEI Children team Test B (2018)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 21:41:40
2018-09-10 20:16:27
Milda Lisauskaitė SAFARIS
  • 1x 2/BDL Children I/FEI Children Preliminary Test B (2018)
  • 1x 3/BDL U18/FEI Children Team Test (2018)
  • 1x 12/BDL Children II/FEI Children Team Test (2018)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 15:42:14
2018-09-10 09:23:15
Raimonda Palionytė BAVARAS
  • 1x 6/BDL Seniors I/Prix St.Georges (2018)
  • 1x 16/BDL Seniors II/Intermediate I Freestyle to Music (2017)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 15:42:12
2018-09-09 22:37:57
Evelin Rattus DADORIJKE
  • 1x 4/BDL Juniors I/FEI Team Test Juniors (2018)
  • 1x 14/BDL Juniors II/FEI Freestyle Juniors (2017)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 15:42:09
2018-09-09 22:18:06
Sintija Elizabete Apsīte DE LORDO
  • 2x 4/BDL Juniors I/FEI Team Test Juniors (2018)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 15:42:07
2018-09-09 19:02:58
Evelin Rattus HELANAS
  • 1x 5/BDL Young Riders/FEI Preliminary Young Rider Test (2018)
  • 1x 15/BDL Young Riders II/FEI Young Riders Freestyle (2017)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 15:42:05
2018-09-09 13:19:13
Sabine Andersone CARUZO
  • 1x 1/BDL Amateurs I/FEI Children Preliminary Test B (2018)
  • 1x 10/Open Class E I/FEI Children Preliminary Test A (2018)
  • 1x 20/Open Class E II/FEI Children Preliminary Test B (2018)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 15:42:01
2018-09-08 20:57:19
Viktorija Kundrotaitė HEFAISTAS
  • 1x 5/BDL Young Riders/FEI Preliminary Young Rider Test (2018)
  • 1x 15/BDL Young Riders II/FEI Young Riders Freestyle (2017)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 07:33:23
2018-09-08 17:20:52
Sonja Roberta Sedin SAHIB
  • 2x 3/BDL U18/FEI Children Team Test (2018)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 19:43:57
2018-09-06 17:48:54
Barbora Jakilaite QUA VADIS G
  • 1x 2/BDL Children I/FEI Children Preliminary Test B (2018)
  • 1x 4/BDL Juniors I/FEI Team Test Juniors (2018)
  • 1x 12/BDL Children II/FEI Children Team Test (2018)
  • 1x 14/BDL Juniors II/FEI Freestyle Juniors (2017)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 19:43:56
2018-09-06 14:41:50
Agnė Chlostauskaitė RAUL'S LADY
  • 1x 10/Open Class E I/FEI Children Preliminary Test A (2018)
  • 1x 20/Open Class E II/FEI Children Preliminary Test B (2018)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 19:43:54
2018-09-06 11:30:48
Ieva Aleksandrova-Eklone MILORDS
  • 1x 1/BDL Amateurs I/FEI Children Preliminary Test B (2018)
  • 1x 11/BDL Amateurs II/FEI Children team Test B (2018)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 19:43:53
2018-09-06 09:20:33
Ada Stankeviciute CHORDENA MG
  • 1x 4/BDL Juniors I/FEI Team Test Juniors (2018)
  • 1x 14/BDL Juniors II/FEI Freestyle Juniors (2017)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 19:43:52
2018-09-06 09:19:12
Maria Filimonenko FLIBUSTIER
  • 1x 4/BDL Juniors I/FEI Team Test Juniors (2018)
  • 1x 14/BDL Juniors II/FEI Freestyle Juniors (2017)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 19:43:52
2018-09-06 09:14:53
Emilija Svetuleviciute LAFONTENAS MG
  • 1x 4/BDL Juniors I/FEI Team Test Juniors (2018)
  • 1x 14/BDL Juniors II/FEI Freestyle Juniors (2017)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 19:43:51
2018-09-06 09:05:21
Dalia Katinaite - Pranckeviciene AMICA
  • 1x 10/Open Class E I/FEI Children Preliminary Test A (2018)
  • 1x 20/Open Class E II/FEI Children Preliminary Test B (2018)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 21:46:10
2018-09-05 21:29:41
Anda Cukermane ROXANDRA
  • 1x 2/BDL Children I/FEI Children Preliminary Test B (2018)
  • 1x 12/BDL Children II/FEI Children Team Test (2018)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 21:46:01
2018-09-05 21:26:54
Antra Cukermane ROXANDRA
  • 1x 8/Open Class M I/FEI Preliminary Test Juniors (2018)
  • 1x 18/Open Class M II/FEI Team Test Juniors (2018)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 21:45:53
2018-09-05 20:54:40
Yeva Bilokrynytska ELBRUS
  • 1x 2/BDL Children I/FEI Children Preliminary Test B (2018)
  • 1x 12/BDL Children II/FEI Children Team Test (2018)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 21:45:42
2018-09-05 16:52:07
Gunita Šumska-Žagata DUSTINOV V
  • 1x 1/BDL Amateurs I/FEI Children Preliminary Test B (2018)
  • 1x 11/BDL Amateurs II/FEI Children team Test B (2018)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 21:45:31
2018-09-05 14:38:22
Dominika Lela HILTONS
  • 1x 3/BDL U18/FEI Children Team Test (2018)
  • 1x 13/BDL U18 II/FEI Children Individual Test (2018)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 21:45:23
2018-09-05 09:03:43
Sandra Sysojeva BOSS DIAMANT
  • 1x 6/BDL Seniors I/Prix St.Georges (2018)
  • 1x 16/BDL Seniors II/Intermediate I Freestyle to Music (2017)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 21:45:14
2018-09-05 09:02:52
Sandra Sysojeva JACK DANIEL'S
  • 1x 9/Open Class L I/FEI Children Team Test (2018)
  • 1x 10/Open Class E I/FEI Children Preliminary Test A (2018)
  • 1x 19/Open Class L II/FEI Children Individual Test (2018)
  • 1x 20/Open Class E II/FEI Children Preliminary Test B (2018)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 21:45:05
2018-09-05 08:52:58
Sandra Sysojeva BEST BOY
  • 1x 6/BDL Seniors I/Prix St.Georges (2018)
  • 1x 16/BDL Seniors II/Intermediate I Freestyle to Music (2017)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 21:35:59
2018-09-04 14:35:16
Getter Kangur ASHWAN
  • 1x 7/Open Class GP I/FEI Grand Prix (2018)
  • 1x 17/Open Class GP II/FEI Grand Prix Freestyle (2017)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 21:36:08
2018-09-04 10:39:50
Letīcija Politere LASO
  • 1x 2/BDL Children I/FEI Children Preliminary Test B (2018)
  • 1x 12/BDL Children II/FEI Children Team Test (2018)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 21:36:17
2018-09-04 10:37:21
Kristiāna Politere LUPE
  • 1x 9/Open Class L I/FEI Children Team Test (2018)
  • 1x 19/Open Class L II/FEI Children Individual Test (2018)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 21:42:58
2018-09-04 10:01:38
Terēze Rozenberga KIVI
  • 1x 7/Open Class GP I/FEI Grand Prix (2018)
  • 1x 17/Open Class GP II/FEI Grand Prix Freestyle (2017)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 21:43:08
2018-09-03 20:38:24
Olga Shakurova LORD NELSON
  • 1x 6/BDL Seniors I/Prix St.Georges (2018)
  • 1x 16/BDL Seniors II/Intermediate I Freestyle to Music (2017)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 21:43:16
2018-09-03 20:38:00
Olga Shakurova ESTER
  • 1x 6/BDL Seniors I/Prix St.Georges (2018)
  • 1x 16/BDL Seniors II/Intermediate I Freestyle to Music (2017)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 21:43:25
2018-09-03 20:08:11
Sintija Gile GUNDEGA
  • 1x 4/BDL Juniors I/FEI Team Test Juniors (2018)
  • 1x 14/BDL Juniors II/FEI Freestyle Juniors (2017)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 21:43:35
2018-09-03 19:53:32
Dina Endzina CAMELOT
  • 1x 1/BDL Amateurs I/FEI Children Preliminary Test B (2018)
  • 1x 11/BDL Amateurs II/FEI Children team Test B (2018)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 21:43:44
2018-09-03 19:32:34
Aleksandra Sile LAUREN
  • 1x 4/BDL Juniors I/FEI Team Test Juniors (2018)
  • 1x 14/BDL Juniors II/FEI Freestyle Juniors (2017)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 21:43:53
2018-09-03 09:58:09
Laura Ivanova RADAMIRA
  • 1x 5/BDL Young Riders/FEI Preliminary Young Rider Test (2018)
  • 1x 15/BDL Young Riders II/FEI Young Riders Freestyle (2017)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 21:44:03
2018-09-02 21:47:11
Liudmila Karpenko PFFEFER-G
  • 1x 6/BDL Seniors I/Prix St.Georges (2018)
  • 1x 16/BDL Seniors II/Intermediate I Freestyle to Music (2017)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 21:44:12
2018-09-02 17:44:21
Maian Kesküll KEVINS
  • 1x 4/BDL Juniors I/FEI Team Test Juniors (2018)
  • 1x 14/BDL Juniors II/FEI Freestyle Juniors (2017)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 21:35:47
2018-09-01 19:02:09
Airisa Penele LICENCIADO JF
  • 1x 7/Open Class GP I/FEI Grand Prix (2018)
  • 1x 17/Open Class GP II/FEI Grand Prix Freestyle (2017)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 21:07:42
2018-08-28 20:59:12
Kornelija Zubrytė POKERFACE WE
  • 1x 3/BDL U18/FEI Children Team Test (2018)
  • 1x 9/Open Class L I/FEI Children Team Test (2018)
  • 1x 13/BDL U18 II/FEI Children Individual Test (2018)
  • 1x 19/Open Class L II/FEI Children Individual Test (2018)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 21:07:32
2018-08-26 09:41:16
Laurel Leisna CALENDULA
  • 1x 8/Open Class M I/FEI Preliminary Test Juniors (2018)
  • 1x 9/Open Class L I/FEI Children Team Test (2018)
  • 1x 18/Open Class M II/FEI Team Test Juniors (2018)
  • 1x 19/Open Class L II/FEI Children Individual Test (2018)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 21:07:24
2018-08-26 09:30:30
Kätlin Nõgu LILY
  • 1x 9/Open Class L I/FEI Children Team Test (2018)
  • 1x 10/Open Class E I/FEI Children Preliminary Test A (2018)
  • 1x 19/Open Class L II/FEI Children Individual Test (2018)
  • 1x 20/Open Class E II/FEI Children Preliminary Test B (2018)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 21:07:15
2018-08-25 12:21:54
Marii-Heleen Raidmets ROKIT
  • 1x 6/BDL Seniors I/Prix St.Georges (2018)
  • 1x 16/BDL Seniors II/Intermediate I Freestyle to Music (2017)
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Aleksandrova-Eklone Ieva LAT
S
2. Andersone Sabine LAT
S
3. Apsīte Sintija Elizabete LAT
2004 (JM.)
4. Bilokrynytska Yeva UKR
2005 (JM.)
10148368
5. Chlostauskaitė Agnė LTU
S
6. Cukermane Anda LAT
2005 (JM.)
7. Cukermane Antra LAT
S
8. Drackytė Eglė LTU
S
9. Endzina Dina LAT
S
10. Filimonenko Maria EST
2000 (J.)
11. Gile Sintija LAT
2001 (J.)
12. Ivanova Laura LAT
1997 (MJ.)
10112802
13. Jakilaite Barbora LTU
2004 (JM.)
10136894
14. Kangur Getter EST
S
10046736
15. Karpenko Liudmila LTU
S
16. Katinaite - Pranckeviciene Dalia LTU
S
17. Kesküll Maian EST
2001 (J.)
18. Kundrotaitė Viktorija LTU
1997 (MJ.)
19. Leisna Laurel EST
2003 (JM.)
20. Lela Dominika LAT
2003 (JM.)
21. Lisauskaitė Milda LTU
2006 (JM.)
22. Nõgu Kätlin EST
1999 (MJ.)
23. Osenenko Olga RUS
S
24. Palionytė Raimonda LTU
S
1090677
25. Penele Airisa LAT
S
26. Politere Kristiāna LAT
S
27. Politere Letīcija LAT
2004 (JM.)
28. Raidmets Marii-Heleen EST
29. Rattus Evelin EST
2000 (J.)
10177254
30. Rozenberga Terēze LAT
S
31. Sedin Sonja Roberta EST
2001 (J.)
32. Shakurova Olga LAT
S
33. Sile Aleksandra LAT
2002 (J.)
10168018
34. Stankeviciute Ada LTU
2002 (J.)
35. Šumska-Žagata Gunita LAT
S
36. Svetuleviciute Emilija LTU
2002 (J.)
37. Sysojeva Sandra LTU
S
10087086
38. Zubrytė Kornelija LTU
2002 (J.)
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

28

AMICA HANN GER 2014 Klacz gniada F: Ampere
M: Rodiwa
O: Dalia Katinaite - Pranckevicien
B: Dr, Frank Nordhausen
2.

19

ASHWAN KWPN NED 2005 Wałach ciemnogniada F: Sandreo
M:
O: Getter Kangur
B:
3.

41

BAVARAS Trakhener LTU 2008 Wałach ciemnogniada F: Baitas Plius
M: -
O: Raimonda Palionytė
B: Gediminas Gutkauskas
4.

21

BEST BOY Westfale GER 2009 Wałach gniada F: Expansion
M: Phantasie
O: Sandra Sysojeva
B: no info
5.

23

BOSS DIAMANT UWB UKR 2007 Wałach ciemnogniada F: Sandros Diamant
M: Biruza
O: Sandra Sysojeva
B: no info
6.

5

CALENDULA Estonian Sport Horse EST 2007 Klacz ciemnogniada F: Calibro
M: Futurama I
O: Niitvälja Ratsakool
B: Terje Anderson
7.

12

CAMELOT Latvian Warmblood LAT 2012 Wałach gniada F: Stolpegardens Castello
M: Laguna
O: Dina Endzina
B: z/s Zviedru Birzes zirgi
8.

37

CARUZO Latvian LAT 2003 Wałach siwa F: Cattio
M: Hrizantema
O: S. Andersone
B: S. Andersone
9.

31

CHORDENA MG LRH LTU 2010 Klacz gniada F: Chanas
M: Chebrina II MG
O: Dalia Katinaite - Pranckevicien
B: Marius Grude
10.

40

DADORIJKE KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Spielberg
M: Padorijke
O: Evelin Rattus
B: P A. Teurlinx
11.

39

DE LORDO LS LAT 2006 Ogier ciemnogniada/174 F: De Fiero
M: Džeina
O: Sanita Dombrovska
B: Sanita Dombrovska
12.

25

DUSTINOV V KWPN NED 2008 Wałach siwa/mk: F: Ustinov
M: Obalia V
O: Gunita Šumska-Žagata
B: Ria Hammink
13.

26

ELBRUS OLD UKR 2008 Ogier kara/175 F: Lancer |||
M: Rusiciana
O: Alena Lytvynenko
B: Ukrainian
104MQ68
14.

14

ESTER HANN GER 2009 Klacz gniada/mk: F: Embassy I
M: Cadence
O: Irina Sorokina
B: Claus Busch
15.

30

FLIBUSTIER Estonian Sport Horse EST 2008 Wałach gniada/mk:162 F: FUKS
M: GOLDEN SUNRISE
O: Maria Filimonenko
B: Regina Kudrjavaja
16.

13

GUNDEGA Latvian Warmblood LAT 2007 Klacz gniada F: Glazgo
M: Sakta
O: Agnese Kukaine
B: Agnese Kukaine
17.

36

HEFAISTAS BH LTU 2007 Wałach ciemnogniada F: Forsaitas
M: Herarchija
O: Viktorija Kundrotaitė
B: Petras Bočkus
18.

38

HELANAS Trakehner LTU 2001 Wałach ciemnogniada F: Ornamentas
M: Hemolize I
O: Evelin Rattus
B: UAB Nemuno Žirgynas
019182
19.

24

HILTONS LW LAT 2000 Wałach kara F: Hamlets
M: Doms
O: Latvian Equestrian Federation
B: -
20.

22

JACK DANIEL'S Rheinlander GER 2013 Wałach ciemnogniada/175 F: Charmeur
M: Renaissance
O: Sandra Sysojeva
B: no info
105ZB44
21.

8

KEVINS Latvian Horse LAT 2011 Wałach kasztanowata F: Calliano
M: Kosmeja
O: Maian Kesküll
B: Latvia
22.

16

KIVI Latvian Sport Horse LAT 2002 Ogier gniada F: Calano II
M: Vanda
O: Juris Meznieks
B: Kurzemes CMAS
23.

29

LAFONTENAS MG LRH LTU 2005 Wałach gniada F: Labradoras II MG
M: Valencija
O: Dalia Katinaite - Pranckevicien
B: Marius Grude
24.

18

LASO Latvian Sport Horse LAT 2005 Wałach gniada F: Lords
M: Strauja
O: LLU
B: Aivars Smits
25.

11

LAUREN EEST EST 2008 Klacz gniada/mk: F: Larso
M: Secret Dream ESH 210
O: Evija Sīle
B: Heli Junnila
26.

7

LICENCIADO JF Pura Rasa Espanol/ P.r.e. ESP 2007 Ogier kara F: Sevillano JF
M: Licenciada XI
O: Jekaterina Melnika
B: Yeguada Mino
27.

4

LILY Crossbreed EST 2008 Klacz gniada/mk: F: Ritsikas
M: Loes
O: Niitvälja Ratsakool
B: Lily Marlen
28.

15

LORD NELSON OLD GER 2007 Wałach kasztanowata F: Lord Weingard
M: Evita
O: Irina Sorokina
B: Gerhard Ehmann
29.

17

LUPE Latvian Sport Horse LAT 2010 Klacz siwa F: Lacapo
M: Prelūdija
O: SIA HM Agro
B: Sia Princis
30.

32

MILORDS LS LAT 2004 Wałach siwa F: Maliby
M: Larme
O: Ieva Aleksandrova-Eklone
B: Allaži
31.

9

PFFEFER-G Lietuvos Jojamieji LTU 2005 Wałach kara F: Piccolino
M: Harka
O: L.Karpenko
B: O.Gutkauskiene
32.

6

POKERFACE WE Deutches Reitpony GER 2009 Klacz gniada F: FS Chicago
M: Prinzess
O: K.Zubrytė/L.Augaitytė
B: -
33.

34

QUA VADIS G Gediminas Gutkauskas LTU 2009 Wałach gniada F: Queue Jump
M: Rover
O: Barbora Jakilaitė
B: Gediminas Gutkauskas
34.

10

RADAMIRA OLD LAT 2003 Klacz kasztanowata F: Relevant
M: Dubai Blue
O: Juris Savickis
B: Suhlmann Rainer
35.

33

RAUL'S LADY Deutsches Pferd GER 2013 Klacz kara F: Raul
M: Fantasie
O: Agnė Chlostauskaitė
B: Jens Beermann
36.

3

ROKIT EST EST 2003 Wałach bułana/kuc: F: Ruttar
M: Emma
O: Krista Raidmets
B: Toomas Aarma
37.

27

ROXANDRA LS LAT 2008 Klacz ciemnogniada F: Rubin Class
M: Doloresa
O: Antra Cukermane
B: Kaspars Cukermanis
38.

43

SAFARIS Heavy Zhemaitukai LTU 2005 Wałach izabelowata F: Meteoras
M: Saulė
O: L. Augaitytė/M.Lisauskaitė
B: A. Augaitis
39.

35

SAHIB Eesti Sporthobune EST 2009 Wałach ciemnogniada F: SCHWADRONEUR
M: HESLEGARDS LOUSIA
O: Sonja Roberta Sedin
B: Liivaku tallid OÜ
40.

42

SEVILIJA Trakehner LTU 2004 Klacz ciemnogniada F: Viskis
M: Sirena
O: Eglė Drackytė
B: G. Jasas
41.

44

VOLMIR - POL 2011 Ogier ciemnogniada F: -
M: -
O: Olga Osenenko
B: -
Rider Country
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aleksandrova-Eklone Ieva
MILORDS (32)
2018-09-15
2018-09-16
Andersone Sabine
CARUZO (37)
2018-09-15
2018-09-15
2018-09-16
Apsīte Sintija Elizabete
2018-09-15
2018-09-16
Bilokrynytska Yeva
ELBRUS (26)
2018-09-15
2018-09-16
Chlostauskaitė Agnė
2018-09-15
2018-09-16
Cukermane Anda
2018-09-15
2018-09-16
Cukermane Antra
2018-09-15
2018-09-16
Drackytė Eglė
2018-09-15
2018-09-16
Endzina Dina
CAMELOT (12)
2018-09-15
2018-09-16
Filimonenko Maria
2018-09-15
2018-09-16
Gile Sintija
GUNDEGA (13)
2018-09-15
2018-09-16
Ivanova Laura
2018-09-15
2018-09-16
Jakilaite Barbora
2018-09-15
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-16
Kangur Getter
ASHWAN (19)
2018-09-15
2018-09-16
Karpenko Liudmila
2018-09-15
2018-09-16
Katinaite - Pranckeviciene Dalia
AMICA (28)
2018-09-15
2018-09-16
Kesküll Maian
KEVINS (8)
2018-09-15
2018-09-16
Kundrotaitė Viktorija
2018-09-15
2018-09-16
Leisna Laurel
2018-09-15
1
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-16
Lela Dominika
HILTONS (24)
2018-09-15
2018-09-16
Lisauskaitė Milda
SAFARIS (43)
2018-09-15
2018-09-15
2018-09-16
Nõgu Kätlin
LILY (4)
2018-09-15
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-16
Osenenko Olga
VOLMIR (44)
2018-09-15
2018-09-16
Palionytė Raimonda
BAVARAS (41)
2018-09-15
2018-09-16
Penele Airisa
2018-09-15
2018-09-16
Politere Kristiāna
LUPE (17)
2018-09-15
2018-09-16
Politere Letīcija
LASO (18)
2018-09-15
2018-09-16
Raidmets Marii-Heleen
ROKIT (3)
2018-09-15
2018-09-16
Rattus Evelin
HELANAS (38)
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-15
2018-09-16
Rozenberga Terēze
KIVI (16)
2018-09-15
2018-09-16
Sedin Sonja Roberta
SAHIB (35)
2018-09-15
2018-09-16
Shakurova Olga
ESTER (14)
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-15
2018-09-16
Sile Aleksandra
LAUREN (11)
2018-09-15
2018-09-16
Stankeviciute Ada
2018-09-15
2018-09-16
Šumska-Žagata Gunita
2018-09-15
2018-09-16
Svetuleviciute Emilija
2018-09-15
2018-09-16
Sysojeva Sandra
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-15
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-16
2018-09-15
2018-09-16
Zubrytė Kornelija
2018-09-15
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-16

Number of Riders: 38

Number of Horses: 41

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Harmony Park (LTU)
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012018-1, Harmony Park)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl