Atviras Lietuvos dailiojo jojimo čempionatas

2018 09 22 - 23
Vazgaikiemis Lithuania

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Atviras Lietuvos dailiojo jojimo čempionatas
Vazgaikiemis Lithuania, 2018 09 22 - 23

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:28:54
2018-09-18 21:34:17
Sandra Sysojeva BREND
  • 1x 4//Nr. 4 FEI Prix St Mažojo rato suaugusiųjų čempionatas
  • 1x 15//Nr. 15 FEI Intermediate I test Mažojo rato suaugusiųjų čempionatas
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 06:28:39
2018-09-18 21:04:40
Barbora Jakilaite ROHLSDORFS HAVANNA
  • 1x 7V//Nr. 7 FEI Preliminary test A children Vaikų II grupės čempionato įskaita
  • 1x 18V//Nr. 18 FEI Preliminary test B children Vaikų II grupės čempionato įskaita
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 06:28:35
2018-09-18 20:27:00
Barbora Jakilaite QUA VADIS G
  • 1x 2J//Nr. 2 FEI Preliminary test juniors Jaunių grupės čempionato įskaita
  • 1x 13J//Nr. 13 FEI Team test juniors Jaunių grupės čempionato įskaita
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 06:28:50
2018-09-18 20:02:49
Viktorija Kundrotaitė HEFAISTAS
  • 1x 3//Nr. 3 FEI Preliminary test young riders Jaunimo grupės čempionatas
  • 1x 4//Nr. 4 FEI Prix St Mažojo rato suaugusiųjų čempionatas
  • 1x 14//Nr. 14 FEI Team test young riders Jaunimo grupės čempionatas
  • 1x 15//Nr. 15 FEI Intermediate I test Mažojo rato suaugusiųjų čempionatas
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 06:28:46
2018-09-18 19:31:57
Laura Lumbytė SAFARIS
  • 1x 7V//Nr. 7 FEI Preliminary test A children Vaikų II grupės čempionato įskaita
  • 1x 18V//Nr. 18 FEI Preliminary test B children Vaikų II grupės čempionato įskaita
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 06:28:42
2018-09-18 19:22:21
Laura Lumbytė CAPUCCINO
  • 1x 6V//Nr. 6 E-2 testas Vaiku I grupės čempionato įskaita
  • 1x 7V//Nr. 7 FEI Preliminary test A children Vaikų II grupės čempionato įskaita
  • 1x 17V//Nr. 17 E-3 Testas Vaikų I grupės čempionato įskaita
  • 1x 18V//Nr. 18 FEI Preliminary test B children Vaikų II grupės čempionato įskaita
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 06:28:57
2018-09-18 19:21:29
Milda Lisauskaitė CAPUCCINO
  • 1x 6V//Nr. 6 E-2 testas Vaiku I grupės čempionato įskaita
  • 1x 17V//Nr. 17 E-3 Testas Vaikų I grupės čempionato įskaita
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 06:28:54
2018-09-18 19:13:28
Milda Lisauskaitė SAFARIS
  • 1x 6V//Nr. 6 E-2 testas Vaiku I grupės čempionato įskaita
  • 1x 7V//Nr. 7 FEI Preliminary test A children Vaikų II grupės čempionato įskaita
  • 1x 17V//Nr. 17 E-3 Testas Vaikų I grupės čempionato įskaita
  • 1x 18V//Nr. 18 FEI Preliminary test B children Vaikų II grupės čempionato įskaita
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 06:29:00
2018-09-18 15:50:13
Nora Petrauskaitė ADVOKATAS
  • 1x 6A/Open/Nr. 6 E-2 testas Atvira E lygio įskaita
  • 1x 7A/Open/Nr. 7 FEI Preliminary test A children Atvira E lygio įskaita
  • 1x 17A//Nr. 17 E-3 Testas Atvira E lygio įskaita
  • 1x 18A/Open/Nr. 18 FEI Preliminary test B children Atvira E lygio įskaita
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:37:12
2018-09-18 09:54:43
Emilija Svetuleviciute LAFONTENAS MG
  • 1x 2J//Nr. 2 FEI Preliminary test juniors Jaunių grupės čempionato įskaita
  • 1x 13J//Nr. 13 FEI Team test juniors Jaunių grupės čempionato įskaita
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:37:15
2018-09-18 09:53:59
Ada Stankeviciute CHORDENA MG
  • 1x 2J//Nr. 2 FEI Preliminary test juniors Jaunių grupės čempionato įskaita
  • 1x 13J//Nr. 13 FEI Team test juniors Jaunių grupės čempionato įskaita
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:37:18
2018-09-18 09:51:56
Dalia Katinaite - Pranckeviciene AMICA
  • 1x 6A/Open/Nr. 6 E-2 testas Atvira E lygio įskaita
  • 1x 9//Nr. 9 FEI test for 4 y.o. Jaunų 4 m. žirgų įskaita
  • 1x 17A//Nr. 17 E-3 Testas Atvira E lygio įskaita
  • 1x 20//Nr. 20 FEI test for 4 y.o. horses Jaunų 4 m. žirgų įskaita
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:37:21
2018-09-18 06:31:30
Eglė Drackytė SEVILIJA
  • 1x 6M//Nr. 6 E-2 testas Megėjų I grupės čempionato įskaita
  • 1x 17M//Nr. 17 E-3 Testas Mėgėjų I grupės čempionato įskaita
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 06:29:04
2018-09-17 20:20:47
Agnė Chlostauskaitė RAUL'S LADY
  • 1x 6M//Nr. 6 E-2 testas Megėjų I grupės čempionato įskaita
  • 1x 17M//Nr. 17 E-3 Testas Mėgėjų I grupės čempionato įskaita
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:37:26
2018-09-17 19:45:22
Mante Malinauskiene VASILIJUS
  • 1x 2A/Open/Nr. 2 FEI Preliminary test juniors Atvira M lygio įskaita
  • 1x 4//Nr. 4 FEI Prix St Mažojo rato suaugusiųjų čempionatas
  • 1x 13A/Open/Nr. 13 FEI Team test juniors Atvira M lygio įskaita
  • 1x 15//Nr. 15 FEI Intermediate I test Mažojo rato suaugusiųjų čempionatas
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:37:30
2018-09-17 11:55:05
Saulė Kilčiauskaitė TENORAS
  • 1x 8J//Nr. 8 FEI Team test children Jaunučiu grupės čempionato įskaita
  • 1x 19J//Nr. 19 A-4 testas Jaunučių grupės čempionato įskaita
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:37:34
2018-09-17 11:45:12
Marija Vaškevičiūtė CHULIO CHAN MG
  • 1x 9//Nr. 9 FEI test for 4 y.o. Jaunų 4 m. žirgų įskaita
  • 1x 20//Nr. 20 FEI test for 4 y.o. horses Jaunų 4 m. žirgų įskaita
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:37:39
2018-09-17 11:13:48
Raimonda Palionytė BAVARAS
  • 1x 4//Nr. 4 FEI Prix St Mažojo rato suaugusiųjų čempionatas
  • 1x 15//Nr. 15 FEI Intermediate I test Mažojo rato suaugusiųjų čempionatas
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:37:43
2018-09-17 10:35:33
Sandra Sysojeva BOSS DIAMANT
  • 1x 4//Nr. 4 FEI Prix St Mažojo rato suaugusiųjų čempionatas
  • 1x 15//Nr. 15 FEI Intermediate I test Mažojo rato suaugusiųjų čempionatas
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:37:46
2018-09-17 10:34:50
Sandra Sysojeva BEST BOY
  • 1x 4//Nr. 4 FEI Prix St Mažojo rato suaugusiųjų čempionatas
  • 1x 15//Nr. 15 FEI Intermediate I test Mažojo rato suaugusiųjų čempionatas
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:37:52
2018-09-16 21:11:10
Liudmila Karpenko PFFEFER-G
  • 1x 4//Nr. 4 FEI Prix St Mažojo rato suaugusiųjų čempionatas
  • 1x 15//Nr. 15 FEI Intermediate I test Mažojo rato suaugusiųjų čempionatas
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:37:55
2018-09-13 18:53:06
Kornelija Zubrytė POKERFACE WE
  • 1x 1P//Nr. 1 FEI Preliminary test ponies Poni klasės žirgų čempionato įskaita
  • 1x 8J//Nr. 8 FEI Team test children Jaunučiu grupės čempionato įskaita
  • 1x 12P//Nr. 12 FEI Team test Ponies Poni klasės žirgų čempionato įskaita
  • 1x 19J//Nr. 19 A-4 testas Jaunučių grupės čempionato įskaita
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 20:23:12
2018-09-12 09:10:14
Aiste Balciunaite SIR PAUL
  • 1x 2A/Open/Nr. 2 FEI Preliminary test juniors Atvira M lygio įskaita
  • 1x 4//Nr. 4 FEI Prix St Mažojo rato suaugusiųjų čempionatas
  • 1x 13A/Open/Nr. 13 FEI Team test juniors Atvira M lygio įskaita
  • 1x 15//Nr. 15 FEI Intermediate I test Mažojo rato suaugusiųjų čempionatas
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:37:58
2018-09-12 09:02:55
Deimante Budnikaite LARGO II MG
  • 1x 6A/Open/Nr. 6 E-2 testas Atvira E lygio įskaita
  • 1x 9//Nr. 9 FEI test for 4 y.o. Jaunų 4 m. žirgų įskaita
  • 1x 17A//Nr. 17 E-3 Testas Atvira E lygio įskaita
  • 1x 20//Nr. 20 FEI test for 4 y.o. horses Jaunų 4 m. žirgų įskaita
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:38:01
2018-09-12 08:59:04
Malgozata Buzinska CHURCHIL MG
  • 1x 6A/Open/Nr. 6 E-2 testas Atvira E lygio įskaita
  • 1x 9//Nr. 9 FEI test for 4 y.o. Jaunų 4 m. žirgų įskaita
  • 1x 17A//Nr. 17 E-3 Testas Atvira E lygio įskaita
  • 1x 20//Nr. 20 FEI test for 4 y.o. horses Jaunų 4 m. žirgų įskaita
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 20:23:18
2018-09-11 18:52:39
Jolita Grigaliuniene ARAS
  • 1x 8M//Nr. 8 FEI Team test children Megėjų II grupės čempionato įskaita
  • 1x 19M//Nr. 19 A-4 testas Megėjų II grupės čempionato įskaita
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 20:23:20
2018-09-11 08:33:57
Ivona Čekenienė LAILIS
  • 1x 6M//Nr. 6 E-2 testas Megėjų I grupės čempionato įskaita
  • 1x 17M//Nr. 17 E-3 Testas Mėgėjų I grupės čempionato įskaita
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 16:10:09
2018-09-07 09:31:49
Rinel Libman MAYAMI
  • 1x 6V//Nr. 6 E-2 testas Vaiku I grupės čempionato įskaita
  • 1x 7V//Nr. 7 FEI Preliminary test A children Vaikų II grupės čempionato įskaita
  • 1x 17V//Nr. 17 E-3 Testas Vaikų I grupės čempionato įskaita
  • 1x 18V//Nr. 18 FEI Preliminary test B children Vaikų II grupės čempionato įskaita
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Balčiūnaitė Aistė Vilniaus jojimo klubas
none
2. Budnikaite Deimante Vilniaus jojimo klubas
none
3. Buzinska Malgozata Vilniaus jojimo klubas
S
none
4. Čekenienė Ivona Vilniaus jojimo klubas
S
none
5. Chlostauskaitė Agnė Kauno Plaukimo mokykla
S
48406261679
6. Drackytė Eglė Individual
S
24498237
7. Grigaliuniene Jolita PASAGA
S
LTU14794430
8. Jakilaite Barbora UAB žirgų pasaulis
2004 (JM.)
10136894
10136894
9. Karpenko Liudmila L.Karpenko
S
ne
10. Katinaite - Pranckeviciene Dalia Klubas Zirgo zingsnis
S
none
11. Kilčiauskaitė Saulė Sporto klubas Pasaga
2002 (J.)
None
12. Kundrotaitė Viktorija Žirgu pasaulis
1997 (MJ.)
none
13. Libman Rinel Lietuvos dailiojo jojimo klubas
2006 (JM.)
18004
14. Lisauskaitė Milda Laumžirgis
2006 (JM.)
17250
15. Lumbytė Laura Laumžirgis
2005 (JM.)
17888
16. Palionytė Raimonda Šiauliai sport club Miražas
S
17111
1090677
17. Petrauskaitė Nora Laumžirgis
2003 (JM.)
20030821
18. Stankeviciute Ada Klubas Zirgo zingsnis
2002 (J.)
none
19. Svetuleviciute Emilija Klubas Zirgo zingsnis
2002 (J.)
none
20. Sysojeva Sandra UAB ZIRGU PASAULIS
S
NONE
10087086
21. Vaškevičiūtė Marija Pasaga
S
ne
22. Zubrytė Kornelija none
2002 (J.)
none
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

26

ADVOKATAS MIXED LTU 2010 Wałach kasztanowata/kuc: F: Failas
M: Astra
O: Loreta Augaitytė
B: Ona Lialienė
LTU008000388210
2.

11

AMICA HANN GER 2014 Klacz gniada F: Ampere
M: Rodiwa
O: Dalia Katinaite - Pranckevicien
B: Dr, Frank Nordhausen
none DE 431310425714
3.

7

ARAS Local Horse LTU 2005 Wałach siwa F: no data
M: no data
O: Jolita Grigaliuniene
B: Marijonas Kriauciunas
LTU008003395505 008457
4.

16

BAVARAS Trakhener LTU 2008 Wałach ciemnogniada F: Baitas Plius
M: -
O: Raimonda Palionytė
B: Gediminas Gutkauskas
17099
5.

18

BEST BOY Westfale GER 2009 Wałach gniada F: Expansion
M: Phantasie
O: Sandra Sysojeva
B: no info
DE441411259009
6.

17

BOSS DIAMANT UWB UKR 2007 Wałach ciemnogniada F: Sandros Diamant
M: Biruza
O: Sandra Sysojeva
B: no info
103OP48
7.

4

BREND KWPN NED 2006 Wałach biała/168 F: Up to date
M: Xxx
O: Sandra Sysojeva
B: No info
105JE90 105JE90
8.

23

CAPUCCINO Lithuanian Riding Horse LTU 2010 Wałach gniada/174 F: Rassvet
M: Kadarka
O: Daiva Strepetkaitė/Loreta Augaitytė
B: Audrius Šmulkštys
LTU005170079210 027005
9.

10

CHORDENA MG LRH LTU 2010 Klacz gniada F: Chanas
M: Chebrina II MG
O: Dalia Katinaite - Pranckevicien
B: Marius Grude
none 022122
10.

15

CHULIO CHAN MG Lietuvos Jojamasis LTU 2014 Wałach siwa F: Chulio MG
M: Karmelita
O: Marija Vaškevičiūtė
B: M.Grūdė
LTU005170151814
11.

2

CHURCHIL MG Lt Riding LTU 2014 Wałach ciemnogniada F: Charzaj MG
M: Dolores MG
O: Justina Vanagaite
B: Marius Grude
LTU005170160715
12.

25

HEFAISTAS BH LTU 2007 Wałach ciemnogniada F: Forsaitas
M: Herarchija
O: Viktorija Kundrotaitė
B: Petras Bočkus
none
13.

9

LAFONTENAS MG LRH LTU 2005 Wałach gniada F: Labradoras II MG
M: Valencija
O: Dalia Katinaite - Pranckevicien
B: Marius Grude
none 000665
14.

8

LAILIS Lv Jojamasis LAT 2012 Wałach siwa F: Levantos 1
M: Lapa
O: Kristina Lukauskaitė
B: O. Obelous
LV001000001106
15.

1

LARGO II MG Lt Riding LTU 2014 Wałach gniada F: Labradoras II MG
M: Lochnesa II MG
O: Deimante Budnikaite
B: Marius Grude
LTU005170152114
16.

5

MAYAMI Deutsches Reitpony DEU 2011 Klacz izabelowata/kuc:147 F: Cyrill WE
M: Miss Lagru
O: Oksana Libman
B: Friedhelm Huck
18202 DE434340154111
17.

19

PFFEFER-G Lietuvos Jojamieji LTU 2005 Wałach kara F: Piccolino
M: Harka
O: L.Karpenko
B: O.Gutkauskiene
LTU005170020705
18.

20

POKERFACE WE Deutches Reitpony GER 2009 Klacz gniada F: FS Chicago
M: Prinzess
O: K.Zubrytė/L.Augaitytė
B: -
DE 435350087309
19.

21

QUA VADIS G Gediminas Gutkauskas LTU 2009 Wałach gniada F: Queue Jump
M: Rover
O: Barbora Jakilaitė
B: Gediminas Gutkauskas
Ltu005170083709
20.

3

RAUL'S LADY Deutsches Pferd GER 2013 Klacz kara F: Raul
M: Fantasie
O: Agnė Chlostauskaitė
B: Jens Beermann
410100863213 2764101008632134
21.

22

ROHLSDORFS HAVANNA Ingeborg Galow GER 2010 Klacz kara F: Trefoil Lord Nelson
M: Holsteins Woodstock
O: Barbora Jakilaite
B: Ingeborg Golow
150BY80
22.

24

SAFARIS Heavy Zhemaitukai LTU 2005 Wałach izabelowata F: Meteoras
M: Saulė
O: L. Augaitytė/M.Lisauskaitė
B: A. Augaitis
LTU004180026305
23.

12

SEVILIJA Trakehner LTU 2004 Klacz ciemnogniada F: Viskis
M: Sirena
O: Eglė Drackytė
B: G. Jasas
LTU002520131104
24.

6

SIR PAUL OLD GER 2005 Ogier siwa F: Sandro Hit
M: Passionata
O: Justina Vanagaite
B: unknown
DE473 730313305
25.

14

TENORAS Trakėnas LTU 2006-01-0 Wałach kara F: Togas
M: Tichė
O: E.Malijauskas
B: E.Malijauskas
None
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Balčiūnaitė Aistė
Vilniaus jojimo klubas
2018-09-22
1
2018-09-22
7
2018-09-23
1
2018-09-23
6
Budnikaite Deimante
Vilniaus jojimo klubas
2018-09-22
2
2018-09-22
2
2018-09-23
4
2018-09-23
2
Buzinska Malgozata
Vilniaus jojimo klubas
2018-09-22
4
2018-09-22
4
Čekenienė Ivona
Vilniaus jojimo klubas
LAILIS (8)
2018-09-22
2018-09-23
2
2018-09-23
2
Chlostauskaitė Agnė
Kauno Plaukimo mokykla
2018-09-22
2
2018-09-23
3
Drackytė Eglė
Individual
2018-09-22
1
2018-09-23
1
Jakilaite Barbora
UAB žirgų pasaulis
2018-09-22
1
2018-09-23
1
2018-09-22
1
2018-09-23
1
Karpenko Liudmila
L.Karpenko
2018-09-22
4
2018-09-23
5
Katinaite - Pranckeviciene Dalia
Klubas Zirgo zingsnis
AMICA (11)
2018-09-22
1
2018-09-22
1
2018-09-23
1
2018-09-23
1
Kilčiauskaitė Saulė
Sporto klubas Pasaga
TENORAS (14)
2018-09-22
4
2018-09-23
4
Kundrotaitė Viktorija
Žirgu pasaulis
2018-09-22
1
2018-09-23
2
Lisauskaitė Milda
Laumžirgis
2018-09-22
2
2018-09-23
3
SAFARIS (24)
2018-09-22
3
2018-09-23
2
2018-09-22
2
2018-09-23
3
Lumbytė Laura
Laumžirgis
2018-09-22
1
2018-09-23
1
2018-09-22
1
2018-09-23
2
Palionytė Raimonda
Šiauliai sport club Miražas
BAVARAS (16)
2018-09-22
5
2018-09-23
4
2018-09-22
2
2018-09-23
2
Petrauskaitė Nora
Laumžirgis
2018-09-22
2
2018-09-22
3
2018-09-23
3
2018-09-23
3
Stankeviciute Ada
Klubas Zirgo zingsnis
2018-09-22
3
2018-09-23
3
Svetuleviciute Emilija
Klubas Zirgo zingsnis
2018-09-22
2
2018-09-23
2
Sysojeva Sandra
UAB ZIRGU PASAULIS
BREND (4)
2018-09-22
6
2018-09-22
3
2018-09-23
3
2018-09-22
2
2018-09-23
1
Vaškevičiūtė Marija
Pasaga
2018-09-22
3
2018-09-23
3
Zubrytė Kornelija
none
2018-09-22
3
2018-09-23
2
2018-09-22
3
2018-09-23
1

Number of Riders: 22

Number of Horses: 25

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Harmony Park (LTU)
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012018-1, Harmony Park)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl