Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu
Gajewniki, 24-25.06.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 20:43:36
2017-06-22 20:53:28
Natasza Komorowska LAGUNA
  • 1x 3/L-1/L-1
  • 1x 4/P-1/P-1
  • 1x 11/L-2/L-2
  • 1x 12/P-2/P-2
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 20:43:52
2017-06-22 14:46:38
Ewa Kusideł SZASTER
  • 1x 3/L-1/L-1
  • 1x 4/P-1/P-1
  • 1x 11/L-2/L-2
  • 1x 12/P-2/P-2
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 20:44:08
2017-06-22 10:53:16
Anna Polakowska SHADOW DANCE
  • 1x 3/L-1/L-1
  • 1x 11/L-2/L-2
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:42:59
2017-06-22 09:22:48
Agnieszka Cieślak GRATIS
  • 1x 6/C-1/C-1
  • 1x 14/C-2/C-2
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:42:50
2017-06-21 22:44:32
Julia Ratajczak ESPARTO
  • 1x 3/L-1/L-1
  • 1x 4/P-1/P-1
  • 1x 11/L-2/L-2
  • 1x 12/P-2/P-2
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:42:37
2017-06-21 21:39:53
Agnieszka Szuszkiewicz-Jastrzębska ŁADNA
  • 1x 3/L-1/L-1
  • 1x 4/P-1/P-1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:42:27
2017-06-21 11:43:00
Dorota Urbańska CORENTIN
  • 1x 4/P-1/P-1
  • 1x 5/N-5/N-5
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 05:31:35
2017-06-20 23:48:19
Anna Bald ERMONA
  • 1x 3/L-1/L-1
  • 1x 4/P-1/P-1
  • 1x 11/L-2/L-2
  • 1x 12/P-2/P-2
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 05:31:44
2017-06-20 22:18:08
Agata Dylewska ARAGORN
  • 2x 4/P-1/P-1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 20:44:22
2017-06-20 14:54:21
Małgorzata Cybulska CHENARO 2
  • 1x 5/N-5/N-5
  • 1x 13/N-6/N-6
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 05:32:04
2017-06-20 13:06:53
Anna Awrejcewicz-Budzińska KONKLAWA-P
  • 1x 6/C-1/C-1
  • 1x 14/C-2/C-2
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 05:32:13
2017-06-20 13:05:19
Anna Awrejcewicz-Budzińska GIGUE
  • 1x 4/P-1/P-1
  • 1x 12/P-2/P-2
15 ENTRY CANCELED 2017-06-22 20:56:12
2017-06-19 11:08:28
Justyna Kroc REPLICA ROSARIO
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 05:32:32
2017-06-19 11:07:00
Justyna Kroc LUKSUS
  • 1x 6/C-1/C-1
  • 1x 14/C-2/C-2
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 05:33:11
2017-06-18 20:15:24
Marta Biniek NERRADO
  • 1x 4/P-1/P-1
  • 1x 12/P-2/P-2
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 05:33:20
2017-06-18 18:12:46
Justyna Olejnik KADET WELT
  • 1x 6/C-1/C-1
  • 1x 14/C-2/C-2
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 05:31:26
2017-06-18 08:26:47
Urszula Krzewicka JANTAR
  • 1x 4/P-1/P-1
  • 1x 12/P-2/P-2
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 08:58:57
2017-06-16 20:13:22
Katarzyna Anna Kaczmarska PACO RABANNE
  • 2x 3/L-1/L-1
  • 2x 11/L-2/L-2
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 08:59:16
2017-06-16 20:11:51
Eliza Skowerska LORENDO
  • 1x 4/P-1/P-1
  • 1x 6/C-1/C-1
  • 1x 12/P-2/P-2
  • 1x 14/C-2/C-2
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 08:59:27
2017-06-15 12:20:35
Maja Jankowska CANDY BOY 25
  • 1x 6/C-1/C-1
  • 1x 14/C-2/C-2
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 08:59:59
2017-06-15 12:20:09
Joanna Łajs-Kaniuk GOLDEN DREAM
  • 1x 4/P-1/P-1
  • 1x 12/P-2/P-2
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 09:00:13
2017-06-15 12:19:42
Urszula Krzewicka KADDAFFI
  • 1x 3/L-1/L-1
  • 1x 11/L-2/L-2
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 09:00:26
2017-06-15 12:19:12
Kaja Dembińska FOTOGRAFIA
  • 1x 3/L-1/L-1
  • 1x 11/L-2/L-2
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 09:00:49
2017-06-15 12:18:50
Nadia Peruga VICTORIA
  • 1x 3/L-1/L-1
  • 1x 11/L-2/L-2
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 09:01:02
2017-06-15 12:18:16
Yvette Czok VENTUS
  • 1x 3/L-1/L-1
  • 1x 11/L-2/L-2
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 09:01:14
2017-06-15 12:17:41
Urszula Krzewicka ELDOM
  • 1x 3/L-1/L-1
  • 1x 11/L-2/L-2
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 09:01:29
2017-06-15 11:47:35
Victoria Zamojska BURBON
  • 1x 6/C-1/C-1
  • 1x 14/C-2/C-2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Awrejcewicz-Budzińska Anna TKJ GARBÓWEK
S
O020736
2. Bald Anna BPK
S
Brak
3. Biniek Marta Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
1998 (MJ.)
O024066
4. Bryszewska Ada SKJ Golden Dream
5. Cieślak Agnieszka KJ JANOWICE
S
---
6. Cybulska Małgorzata Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O018484
7. Czok Yvette KJ Golden Dream
2006 (Mł.)
brak
8. Dembińska Kaja KJ Golden Dream
S
brak
9. Dylewska Agata Bogusławicki KJ
S
O007010
10. Jankowska Maja KJ Golden Dream
2001 (J.)
O026811
11. Kaczmarska Katarzyna Anna SKJ HORSEPROFI
S
brak
12. Komorowska Natasza CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
2004 (JM.)
Brak
13. Kroc Justyna CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
S
brak
14. Krzewicka Urszula KJ Golden Dream
1998 (MJ.)
brak
15. Kusideł Ewa Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O026966
16. Łajs-Kaniuk Joanna KJ Golden Dream
S
brak
17. Olejnik Justyna Bogusławicki Klub Jeździecki
S
brak
18. Peruga Nadia KJ Golden Dream
2007 (Mł.)
Brak
19. Polakowska Anna Horseprofi
S
Brak
20. Przybysz Marta SKJ Golden Dream
21. Ratajczak Julia Klub Jeździecki Wiktorowo
2004 (JM.)
O040060
22. Skowerska Eliza Klub Jeździecki Arabika Łódź
S
O020737
23. Szuszkiewicz-Jastrzębska Agnieszka JKS OXER
S
O000625
24. Urbańska Dorota KS Chojnów
S
O001052
25. Zamojska Victoria KJ Arabika
S
O012508
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

10

ARAGORN SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl
M: Azalia
O: Agata Dylewska
B: Krzysztof Kluzowski
K019485
2.

19

BURBON SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/170 F: Nepos
M: Bell
O: Victoria Zamojska
B: Zbigniew Kijewski
K019005 POL 009590039704
3.

20

CANDY BOY 25 HAN. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Chequille/Caretano Z
M: Concetta/Concetto
O: Brak
B: Brak
K023829
4.

1

CHENARO 2 Oldenburski GER 2009 Wałach kasztanowata F: Chequille
M: Dayenne
O: Marzenna Walden
B: Antonius Schulte-Suedhoff
104QI94
5.

8

CORENTIN HOL GER 2006 Wałach gniada F: Contendro I
M: Miss Condina
O: Patrycja Zawirska
B: Niemcy
K011996 DE421000318107
6.

26

ELDOM BRAK POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
7.

9

ERMONA SP POL 2005 Klacz gniada F: Erebus
M: Inbra / Faust Z
O: Anna Bald
B: Witold Bieniek
K010113 616009590070805
8.

6

ESPARTO SP POL 2009 Wałach gniada F: Ramstein
M: Equitana
O: Monika Ratajczak
B: Niemcy
K022485
9.

23

FOTOGRAFIA BRAK POL 2012 Klacz kara F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
10.

13

GIGUE KWPN NLD 2011 Wałach gniada/kuc: F: VOICE
M: LADY COCKTAIL
O: ANNA AWREJCEWICZ-BUDZIŃSKA
B: W.G. DE GROOF
K022261
11.

21

GOLDEN DREAM SP POL 1999 Wałach kasztanowata F: Lais/Guidam
M: Gama/Judex
O: Brak
B: Brak
K004861
12.

5

GRATIS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1999 Wałach gniada F: Mercedes
M: Gejsza
O: Agata Łabędzka
B: Ireneusz Konc
---
13.

11

JANTAR SP POL 2006 Wałach gniada F: Helanis/Contanis
M: Jaruga/Japan Star
O: Brak
B: Brak
K019621
14.

22

KADDAFFI BRAK POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
15.

16

KADET WELT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Weltstein
M: Kalatea
O: Justyna Olejnik
B: Zbigniew Rzepecki
brak
16.

12

KONKLAWA-P SP POL 2005 Klacz siwa/174 F: INSIDER
M: KARENINA-P
O: ANNA AWREJCEWICZ-BUDZIŃSKA
B: BOGDAN PARKITNY
K016162 POL 009 67 00103 05
17.

2

LAGUNA SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Cakiel
M: Lawa
O: Justyna Kroc
B: Pol
Brak
18.

18

LORENDO Oldenburska GER 2006 Wałach kasztanowata F: Londonderry
M: Famous Girl
O: Eliza Skowerska
B: Karl Moormann
K017945 DE433331062006
19.

14

LUKSUS WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Tabun
M: Landrynka
O: Justyna Kroc
B: Pol
K012357
20.

7

ŁADNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz siwa/162 F: Corde
M: Ładoga
O: Agnieszka Szuszkiewicz-Jastrzębska
B: Stadnina Koni Walewice
K023675 009590415804
21.

15

NERRADO Holsztyńska GER 2006 Wałach inna/167 F: Nekton
M: Patrizia II
O: Danuta Biniek
B: Ramundt Klaus-Dietrich
K010094 DE421000132506
22.

17

PACO RABANNE MŁP POL 2006 Wałach gniada F: MONSUN
M: PLATYNA
O: Klaudia Nalepa
B: Skorupski Włodzimierz
K019797
23.

27

SANDROM wlkp POL 2012 wałach kasztanowata F: Grand Master
M: Sala
O: Marta Przybysz
B:
616007610064812
24.

4

SHADOW DANCE Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Klacz kara F:
M:
O: Anna polakowska
B:
Brak
25.

3

SZASTER PKSP POL 2008 Wałach gniada/170 F: SIR BALISCO
M: SZAKI
O: Ewa Kusideł
B: Stadnina Koni Ochaby
K018006 POL 616 009 54 01227 08
26.

25

VENTUS KUC POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: Sara
O: Katarzyna Majecka
B: NN
brak
27.

24

VICTORIA BRAK POL 2002 Klacz tarantowata/kuc: F: brak
M: brak
O: Joanna Szulc
B: brak
Brak
28.

28

WIERA wlkp POL 2010 klacz gniada F: West
M: Wilena
O: ASF Monika Bryszewska
B:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Awrejcewicz-Budzińska Anna
TKJ GARBÓWEK
2017-06-24
5
2017-06-25
GIGUE (13)
2017-06-24
7
2017-06-25
Bald Anna
BPK
ERMONA (9)
2017-06-24
5
2017-06-24
10
2017-06-25
2017-06-25
Biniek Marta
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
NERRADO (15)
2017-06-24
9
2017-06-25
Bryszewska Ada
SKJ Golden Dream
WIERA (28)
2017-06-24
8
2017-06-25
Cieślak Agnieszka
KJ JANOWICE
GRATIS (5)
2017-06-24
4
2017-06-25
Cybulska Małgorzata
Sopocki Klub Jeździecki
2017-06-24
2017-06-25
Czok Yvette
KJ Golden Dream
VENTUS (25)
2017-06-24
6
2017-06-25
Dembińska Kaja
KJ Golden Dream
2017-06-24
3
2017-06-25
Dylewska Agata
Bogusławicki KJ
ARAGORN (10)
2017-06-24
2017-06-24
Jankowska Maja
KJ Golden Dream
2017-06-24
2
2017-06-25
Kaczmarska Katarzyna Anna
SKJ HORSEPROFI
2017-06-24
2017-06-24
Komorowska Natasza
CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
LAGUNA (2)
2017-06-24
6
2017-06-24
10
2017-06-25
2017-06-25
Kroc Justyna
CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
LUKSUS (14)
2017-06-24
3
2017-06-25
Krzewicka Urszula
KJ Golden Dream
JANTAR (11)
2017-06-24
3
2017-06-25
2017-06-24
2
2017-06-25
ELDOM (26)
2017-06-24
10
2017-06-25
Kusideł Ewa
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2017-06-24
11
2017-06-24
12
2017-06-25
2017-06-25
Łajs-Kaniuk Joanna
KJ Golden Dream
2017-06-24
5
2017-06-25
Olejnik Justyna
Bogusławicki Klub Jeździecki
2017-06-24
6
2017-06-25
Peruga Nadia
KJ Golden Dream
2017-06-24
6
2017-06-25
Polakowska Anna
Horseprofi
2017-06-24
9
2017-06-25
Przybysz Marta
SKJ Golden Dream
SANDROM (27)
2017-06-24
13
2017-06-25
Ratajczak Julia
Klub Jeździecki Wiktorowo
2017-06-24
1
2017-06-24
6
2017-06-25
2017-06-25
Skowerska Eliza
Klub Jeździecki Arabika Łódź
LORENDO (18)
2017-06-24
1
2017-06-24
1
2017-06-25
2017-06-25
Szuszkiewicz-Jastrzębska Agnieszka
JKS OXER
ŁADNA (7)
2017-06-24
4
2017-06-24
3
Urbańska Dorota
KS Chojnów
2017-06-24
2
2017-06-24
1
Zamojska Victoria
KJ Arabika
BURBON (19)
2017-06-24
7
2017-06-25
2017-06-25

Number of Riders: 25

Number of Horses: 28

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Stajnia Gajewniki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012005-1, Stowarzyszenie AGRO-AVES Gajewniki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl