Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
98 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:12:47
2017-06-12 23:58:22
Maciej Pekaniec RICHELIEU
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:14:44
2017-06-12 23:57:51
Maciej Pekaniec KASKADERKA
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:14:54
2017-06-12 23:57:24
Maciej Pekaniec KARMELKA
  • 2x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
95 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:15:03
2017-06-12 23:56:51
Maciej Pekaniec KAMELIA
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:15:12
2017-06-12 23:56:29
Maciej Pekaniec DIONIZOS
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:15:21
2017-06-12 23:56:06
Maciej Pekaniec DAKAR
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:15:33
2017-06-12 23:55:44
Maciej Pekaniec CALIPSO
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:15:43
2017-06-12 23:55:11
Maciej Pekaniec BELLA DONNA
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:15:52
2017-06-12 23:20:43
Marta Wylęga BANKIET
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/C/zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:16:06
2017-06-12 23:19:59
Marta Wylęga PALLADA
  • 1x 14/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:16:18
2017-06-12 23:19:32
Łukasz Wylęga MISS COTTONLAND
  • 1x 14/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:16:34
2017-06-12 23:18:59
Dobrochna Spizak GERA-S
  • 2x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
86 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:16:45
2017-06-12 22:42:47
Jarosław Górecki ARABELLA
  • 2x 1/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1.
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
85 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:21:56
2017-06-12 22:39:27
Aleksandra Lota DIEGO
  • 2x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 2x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 14/L/dokładności art.238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:22:08
2017-06-12 22:32:53
Arleta Kmita CZAR
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:22:27
2017-06-12 22:04:50
Maja Dzierżak DON HELIS
  • 1x 1/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1.
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
82 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:22:40
2017-06-12 21:56:01
Michał Siejek KAMINA D
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:22:52
2017-06-12 21:55:18
Michał Siejek CHELSEA L
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 14/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:23:02
2017-06-12 21:29:57
Aleksandra Walczak HAPPY RYTM
  • 2x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
79 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:23:14
2017-06-12 21:29:03
Róża Wągrodzka AVATAR
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:23:24
2017-06-12 21:00:30
Justyna Płatek HEAWY METAL
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:23:34
2017-06-12 20:59:55
Oliwia Płatek TIK TAK
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:23:55
2017-06-12 18:37:14
Marek Murlikiewicz GENF
  • 1x 11/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
75 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:24:05
2017-06-12 18:35:50
Kamila Smoderek HASZYSZ
  • 2x 1/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1.
74 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:24:15
2017-06-12 18:29:33
Kamila Smoderek OCEANE DU HEQUET
  • 1x 11/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:24:25
2017-06-12 17:13:56
Grażyna Niezgoda KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:24:36
2017-06-12 16:48:10
Paula Tronina TABASCO
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 14/L/dokładności art.238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:24:49
2017-06-12 16:33:24
Barbara Frontczak KARINO GB
  • 1x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
70 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:31:47
2017-06-12 06:44:04
Aurelia Von Mauberg PEPSI
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 14/L/dokładności art.238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:31:57
2017-06-12 06:42:53
Olga Roicka DE MARCO
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 14/L/dokładności art.238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:32:06
2017-06-12 06:42:05
Nadia Sochocka TUTTI FRUTTI
  • 2x 1/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1.
  • 2x 11/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:32:16
2017-06-12 06:35:34
Julia Ratajczak ESPARTO
  • 1x 1/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1.
  • 2x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:32:25
2017-06-12 06:34:51
Weronika Olejnik LARISSA
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:32:35
2017-06-11 23:19:50
Karolina Łaszkiewicz DON CORELLI P
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:32:45
2017-06-11 21:26:57
Mirzat Sabitov CALINA
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/C/zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:25:02
2017-06-11 21:06:15
Magdalena Zajcew SANRAJS
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:33:04
2017-06-11 19:47:30
Maja Borzęcka FRYKAS
  • 1x 11/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:33:14
2017-06-11 16:26:33
Magdalena Wcisło CARLO R
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 14/L/dokładności art.238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:33:24
2017-06-11 15:49:45
Klara Białasik LOVE STORY
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 14/L/dokładności art.238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:33:33
2017-06-10 21:34:11
Emilia Puch W-CORINA
  • 1x 1/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1.
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:33:45
2017-06-08 21:29:42
Anna Białas GILLETTE
  • 2x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 2x 14/L/dokładności art.238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:33:56
2017-06-08 21:29:09
Anna Białas DIARADO BOY II
  • 2x 1/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1.
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:34:06
2017-06-08 20:23:45
Roksana Chober MAXIMA CUM LAUDE
  • 1x 11/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:34:14
2017-06-08 20:22:50
Dariusz Chober MAXIMA CUM LAUDE
  • 1x 1/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1.
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:34:24
2017-06-08 20:22:13
Dariusz Chober KANON
  • 2x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 2x 14/L/dokładności art.238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 20:21:17
2017-06-07 21:52:28
Dominika Czyz CANTER
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 14/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:16:53
2017-06-07 15:05:57
Miłosz Kowalczyk JUNIPERA
  • 2x 1/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1.
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:17:06
2017-06-07 08:48:07
Maria Rzepkowska LAZUR
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 14/L/dokładności art.238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:17:20
2017-06-06 22:06:24
Julita Kowalik EUPHORIA
  • 2x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:17:32
2017-06-06 21:58:17
Julita Kowalik EXPERTUS
  • 2x 1/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1.
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:17:45
2017-06-06 21:47:53
Joanna Woszczyna KENIA
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:17:56
2017-06-06 21:47:19
Anna Michalska ROSOMAK
  • 1x 1/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1.
  • 1x 11/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:18:10
2017-06-06 21:46:12
Joanna Woszczyna ROSOMAK
  • 1x 1/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1.
  • 1x 11/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:18:25
2017-06-06 21:18:17
Zofia Poradomska ATENA
  • 2x 1/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1.
44 ENTRY CANCELED 2017-06-07 15:06:30
2017-06-06 21:12:55
Aleksandra Kwiatkowska JUNIPERA
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:18:37
2017-06-06 20:56:35
Mateusz Sputowski MYSZA
  • 1x 1/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1.
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:34:37
2017-06-06 20:55:41
Patryk Mordaka FUKS
  • 2x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 2x 14/L/dokładności art.238.1.1
41 ENTRY CANCELED 2017-06-08 20:57:15
2017-06-06 20:55:11
Patryk Mordaka BORA
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:19:15
2017-06-06 20:54:29
Anna Białas GOLDEN II
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:19:32
2017-06-06 20:54:02
Anna Białas GERY
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 20:21:28
2017-06-06 06:19:24
Alicja Węgrzyn KIA
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 14/L/dokładności art.238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:20:03
2017-06-05 17:41:27
Zuzanna Kumorek SALVATOR M
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:20:30
2017-06-05 17:40:53
Tomasz Kumorek GOSTERA
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/C/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/C/zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:20:49
2017-06-05 13:29:39
Ania Posyłek TARNINA
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 14/L/dokładności art.238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:21:03
2017-06-04 22:05:08
Paweł Strzechowski ZUZOU
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/C/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/C/zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:21:19
2017-06-04 22:04:51
Paweł Strzechowski BIZU BIZU
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:21:34
2017-06-04 22:04:32
Ewa Strzechowska ZINA
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 14/L/dokładności art.238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:21:52
2017-06-04 18:52:57
Elżbieta Bujna LUPIMAXI
  • 1x 1/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1.
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 14/L/dokładności art.238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:22:04
2017-06-04 17:35:03
Natalia Godela LIFE DREAM
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 14/L/dokładności art.238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:25:12
2017-06-04 12:39:34
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 2x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 2x 14/L/dokładności art.238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 09:53:01
2017-06-03 21:51:04
Ewa Mirosław LORD BIJOU
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 14/L/dokładności art.238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 09:53:30
2017-06-03 14:42:30
Irmina Szybka E-MAIL
  • 2x 1/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1.
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 09:53:13
2017-06-03 14:17:26
Karolina Dryńska JAGON
  • 2x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 19:55:10
2017-06-02 15:46:31
Natalia Rymarczyk SANTINO
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 19:55:52
2017-06-02 15:46:10
Marta Narolska ATOS
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 19:56:07
2017-06-02 12:04:16
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 19:56:19
2017-06-02 11:57:19
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1
21 ENTRY CANCELED 2017-06-07 11:16:32
2017-05-31 14:31:39
Paulina Skrzyńska ARIELKA
20 ENTRY CANCELED 2017-06-07 11:17:01
2017-05-31 14:31:11
Maria Chilarska KRAKOWIAK
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:41:31
2017-05-30 20:27:27
Klara Kozioł SCYTIA
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:41:37
2017-05-30 19:12:27
Magdalena Rajpal LIBERADO S
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 19:56:32
2017-05-30 10:05:23
Zuzanna Chrzanowska EKWADOR
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 2x 14/L/dokładności art.238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:41:51
2017-05-30 00:25:40
Szymon Weremczuk UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 2x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:41:58
2017-05-30 00:21:41
Agata Miazga WIKI
  • 1x 1/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1.
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:42:07
2017-05-30 00:20:54
Jagoda Niewiadomska SARTOLIAL
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:42:15
2017-05-30 00:20:10
Jagoda Niewiadomska CASTELLO BRANCO
  • 1x 1/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1.
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:42:23
2017-05-30 00:16:45
Szymon Weremczuk BALOU DEJA VU
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:42:31
2017-05-29 17:08:29
Joanna Florczak ŁOTSON
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:42:44
2017-05-29 14:14:21
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:42:51
2017-05-29 14:13:45
Vladimir Zaytsev DACOLINO
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 8/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:42:59
2017-05-29 14:13:13
Vladimir Zaytsev AGA
  • 1x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 14/L/dokładności art.238.1.1
7 ENTRY CANCELED 2017-06-10 15:35:38
2017-05-29 13:23:26
Emilia Gromek BRUTUS
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:43:13
2017-05-28 21:31:34
Lena Oleszkiewicz SUGAR BOY
  • 2x 1/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1.
  • 2x 11/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:43:21
2017-05-28 19:24:01
Sara Susperregui RODRIGO CASSIN
  • 2x 1/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1.
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:43:29
2017-05-28 19:23:31
Barbara Kozińska BEZA
  • 2x 5/L/Dokładności art.238.1.1.
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:43:36
2017-05-28 19:22:59
Karolina Kłos CANGELO V
  • 2x 1/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1.
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:43:44
2017-05-28 19:22:30
Zuzanna Celej OLFRAM
  • 2x 2/LL - towarzyski/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:43:53
2017-05-28 19:22:02
Paulina Antczak-Jakubek MALAGA
  • 2x 1/OPEN - towarzyski/80 cm dokładności art.238.1.1.
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (J.)
O038694
2. Antczak-Jakubek Paulina BPK
2004 (JM.)
brak
3. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
4. Białas Anna Bogusławicki KJ
S
O004792
5. Białasik Klara Largo sp. z o.o.
1999 (J.)
O020863
6. Borzęcka Maja KS Happy Horse Moszczenica
2005 (JM.)
O042854
7. Bujna Elżbieta niezrzeszona
S
152/Z/2017
8. Celej Zuzanna BPK
2001 (J.)
brak
9. Chober Dariusz KJ Janowice
S
-------
10. Chober Roksana KJ Janowice
1999 (J.)
-------
11. Chrzanowska Zuzanna Bractwo Konne św. Marcina
S
O013386
12. Czyz Dominika WKJ Lublin
2002 (JM.)
Brak
13. Dalewski Piotr
14. De Raad Ida JKS Equita Świętochów
2003 (JM.)
O035650
15. Dryńska Karolina Tuszyński KJ Garbówek
S
O043273
16. Dzierżak Maja WKJ Lublin
2001 (J.)
O039676
17. Florczak Joanna Łódzki KJ
S
O028132
18. Frontczak Barbara SJ Poster Lesznowola
2003 (JM.)
brak
19. Godela Natalia BARDA SZWADRON JANKOWICE
2001 (J.)
brak
20. Górecki Jarosław Stajnia Wito
S
brak
21. Górecki Patryk
22. Jankowski Krzysztof SKJ HorseProfi Łódź
S
O033524
23. Karczmarczuk Alicja Largo SA
1998 (MJ.)
24. Kłos Karolina BPK
2003 (JM.)
brak
25. Kowalczyk Miłosz bpk
2005 (JM.)
brak
26. Kowalik Julita bpk
2004 (JM.)
4405/17 ABC
27. Kozińska Barbara BPK
2001 (J.)
O030953
28. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
29. Kręgielska Nikola Łódzki KJ
2003 (JM.)
O042182
30. Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O026764
31. Kumorek Tomasz KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
S
O000324
32. Kumorek Zuzanna KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
2002 (JM.)
O035265
33. Lee Paulina Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
2001 (J.)
------
34. Łaszkiewicz Karolina SKJ Salio
2003 (JM.)
O031774
35. Miazga Agata WKJ Lublin
2004 (JM.)
O041392
36. Michalska Anna BPK
2007 (Mł.)
Brak
37. Mirosław Ewa WKJ Lublin
S
O002836
38. Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O019196
39. Murlikiewicz Marek Stowarzyszenie Agro - Aves Gajewniki
S
brak
40. Narolska Marta KJ Janowice
S
O002712
41. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (J.)
O022705
42. Olejnik Weronika KJ Wiktorowo
2000 (J.)
O024071
43. Oleszkiewicz Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O039679
44. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (J.)
O033511
45. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
46. Pekaniec Maciej Agro-Aves Gajewniki
S
0001374
47. Pekaniec Maciej AGRO-AVES
48. Płatek Justyna Kielecki Klub Jeździecki
S
O010050
49. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (JM.)
O034540
50. Poradomska Zofia bpk
2003 (JM.)
brak
51. Posyłek Ania Brak
2003 (JM.)
Brak
52. Puch Emilia BPK
2002 (JM.)
O042546
53. Rajpal Magdalena KJ Arabika Łódź
S
O012577
54. Rakowska Barbara Łódzki Klub Jeździecki
2000 (J.)
R030877
55. Rakowska Dorota
56. Ratajczak Julia Klub Jeździecki Wiktorowo
2004 (JM.)
O040060
57. Rogalska Rita SJ Poster Piaseczno
2002 (JM.)
O038349
58. Roicka Olga KJ Wiktorowo
2000 (J.)
brak
59. Rymarczyk Natalia KJ Janowice
S
O011217
60. Rzepkowska Maria ŁKJ
2001 (J.)
R027014
61. Sabitov Mirzat KJ Janowice
S
O006244
62. Siejek Michał KJ Akademia Kucania
S
O008830
63. Smoderek Kamila Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
S
O003497
64. Sochocka Nadia Klub Jeździecki Wiktorowo
2005 (JM.)
O040141
65. Spizak Dobrochna BPK
2004 (JM.)
brak
66. Sputowski Mateusz Bogusławicki KJ
2006 (Mł.)
O041775
67. Strzechowska Ewa JKS Salio
S
o001653
68. Strzechowski Paweł JKS Salio
S
O001625
69. Susperregui Sara BPK
2003 (JM.)
brak
70. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (JM.)
O034333
71. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (JM.)
O035710
72. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
73. Tronina Paula Soymax Horse Team
2000 (J.)
O036143
74. Wągrodzka Róża KJ Chrobry Warszawa
2002 (JM.)
O033880
75. Walczak Aleksandra KJ Chrobry Warszawa
2003 (JM.)
O039315
76. Wcisło Magdalena Largo Sp. z o. o.
2004 (JM.)
O032881
77. Wędzik Zuzanna
78. Węgrzyn Alicja JKS Barda Szwadron Jankowice
2002 (JM.)
O038871
79. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (J.)
O024273
80. Wieczorek Adrianna ŁKJ
1996 (MJ.)
81. Woszczyna Joanna JKS Szwadron Barda Jankowice
S
O033401
82. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
83. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
84. Zaytsev Vladimir SKJ HorseProfi Łódź
S
O006245
85. Żewłakow Maja St. SKJ Bobrowy Staw
2002 (JM.)
O034881
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

85

AGA Małopolska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Huzar
M: Nn
O: Włodzimierz Zajcew
B: _
Brak
2.

14

ARABELLA NN POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Jaroław Górecki
B: Jarosłw Górecki
brak
3.

55

ATENA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sprint
M: Adelina
O: Pedryc Zbigniew
B: Pilarski Leszek
brak
4.

71

ATOS SP POL 2004 Wałach gniada F: NN
M: Ariadna / Heptan
O: Tomasz Zalasa
B: Adam Świda
K013500 616999590010004
5.

21

AVATAR SP POL 2011 Wałach siwa F: Imequyl
M: Alameda
O: Milena Kowalczyk
B: Milena Kowalczyk
K023085
6.

77

BALOU DEJA VU HAN GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Francide / Baloubet Du Rouet
O: Andrzej Weremczuk
B: Gestut Lewitz
K016332 DE431310662310
7.

108

BAZYLIA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy / Renoir
M: Babet / Durello Top
O: Dominik Gronet
B: Dominik Gronet
K021565 616013640053209
8.

88

BEZA Mały Koń POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Spinawy Memento
M: Bella
O: Paweł Fąfara, Tadeusz Głoskowski
B: Elżbieta Grabowska-Piasecka
K022719
9.

63

BIZU BIZU SP POL 2008 Klacz F: Nobody
M: Bretania
O: Paweł Strzechowski
B: Paweł Strzechowski
k019915
10.

97

BORA SP 2007 klacz Bułana F: Liberatto P
M: Bossa
O: Kazimierz Mordaka
B:
11.

98

California SP Polska 2006 klacz gniada F: Faust Z
M: Citta
O: Maria Milewska
B: Janusz Majkowski
12.

38

CALINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Day Dream II
M: Callie Z
O: Dorota Brzezinska-Grabarczyk
B: Roman Barlik
K014764
13.

7

CALIPSO HAN POL 2012 Klacz gniada/165 F: Contendros
M: Bianka
O: Katarzyna Małecka-Pekaniec
B: Witold Szydelko
brak
14.

89

CANGELO V KWPN NLD 2007 Klacz kasztanowata F: Tangelo van de Zuuthoeve
M: Forever
O: Mikiland sp. z o.o.
B: E. van Veldhuizen
brak
15.

47

CANTER SP POL 2011 Wałach gniada F: Contendro
M: Fhh
O: Dominika Czyz
B: Sławomir Szlachta
Brak
16.

40

CARLO R Holsztyn GER 2010 Wałach siwa/168 F: Carlos DZ
M: Fidele Deern
O: Beata Wcisło
B: Siebert Anneliese
K018382 DE421000110610
17.

19

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire
M: Candy Girl
O: Anna Sobańska
B: Izabela Jastrzębska
brak
18.

107

Comor F:
M:
O:
B:
19.

84

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino
M: _
O: Włodzimierz Zajcew
B: _
Brak
20.

6

DAKAR M POL 2008 Wałach gniada F: Elman
M: Drena
O: Sk.Kalników
B: Sk.Kalników
xxx
21.

32

DE MARCO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Love Affair
M: Daisy PG
O: Olga Roicka
B: Jan Ratajczak
brak 12431
22.

43

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado
M: Hanna Obolensky M
O: Marcin Wolski
B: Xxxxxxx
DE433331014513 DE 433331014513
23.

37

DON CORELLI P SP POL 2007 Wałach siwa/173 F: Correro / Claudio
M: Dunka / Davidoff
O: Joanna Łaszkiewicz
B: Witold Polowczyk
K016700 POL009610207007
24.

17

DON HELIS Trakeńska POL 2013 Wałach kasztanowata F: Heliopolis
M: Dolce Vita
O: Izabela Kwiatkowska
B: Julita Mentel
brak POL 732 01 00644 13
25.

68

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Paweł Strzechowski
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
26.

74

EKWADOR SP POL 2004 Wałach gniada/175 F: Grawello Z
M: Elza
O: Zuzanna Chrzanowska
B: Jolanta Tulisow
K022240 POL009600139404
27.

116

EL DŻAMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Jakub Kubiak
B: SK Prudnik
K016595 00969001110408
28.

34

ESPARTO SP POL 2009 Wałach gniada F: Ramstein
M: Equitana
O: Monika Ratajczak
B: Niemcy
K022485
29.

51

EUPHORIA Małopolska POL 2008 Klacz gniada F: Emetyt
M: Elwira
O: Pedryc Zbigniew
B: Pedryc Zbigniew
2198/17 ABC
30.

52

EXPERTUS Małopolska POL 2010 Klacz gniada F: Drop
M: Etna
O: Pedryc Zbigniew
B: Pedryc Zbigniew
2199/17 ABC
31.

105

Fiord MŁP Polska 2008 F: Diafon
M: Florencja
O:
B:
32.

93

FIORD SM MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Diafon /
M: Florencja / Pluton
O: Krzysztof Jankowski
B:
K022339 0060049408
33.

39

FRYKAS KUC POL 2005 Wałach tarantowata/kuc:136 F: Taternik / Orkisz
M: Firma / Wampir
O: Paweł Borzęcki
B: Andrzej Kuświk
K010697 POL013610073605
34.

44

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022752 616009591054713
35.

25

GENF BWP POL 2006 Wałach gniada F: Cadillac Van De Helle
M: Kanelle Z
O: Andrzej Kubik
B: Andrzej Kubik
K011089 BELW256905BWP
36.

12

GERA-S SP POL 2011 Klacz F: Le Mistral
M: Galette
O: Łukasz Wylęga
B: Roman Stodolny
K020790
37.

99

Geronimo F:
M:
O:
B:
38.

58

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
39.

42

GILLETTE SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022753 616009591054813
40.

57

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
41.

60

GOSTERA SP POL 2007 Klacz gniada F: QULESTER
M: GODELLA
O: HENRYK BARDA
B: SK PRUDNIK
K012504
42.

101

GRACJA Typ Gorącokrwisty POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Barbara Rakowska
B:
43.

83

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski
M: Grandessa
O: Anna Woźna
B: Nowa Wioska
brak
44.

92

Hammer F:
M:
O:
B:
45.

20

HAPPY RYTM SP POL 2006 Wałach kara F: Rytm / Rio Branco
M: Happy Star / Louis
O: Aleksandra Walczak
B: SK Nowa Wioska
K012036 616009530147506
46.

73

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
47.

26

HASZYSZ SP POL 2009 Wałach gniada F: Czynel
M: Heroina
O: Kamila Smoderek
B: ...
brak
48.

22

HEAWY METAL SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/180 F: Baskir / Castilio
M: Hana / Cantanis
O: Rafał Płatek
B:
K014330 POL009640089507
49.

106

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
50.

95

IZKUDO SP POL 2010 Wałach siwa F: Eskudo
M: Izabelle de Quid
O: Joanna Grabowska
B:
616009610081210
51.

69

JAGON SP POL 2005 Wałach gniada F: Ghana /
M: Jagonda / Montevideo
O: Paulina Kińska
B: Huzar Sp. z o. o.
K014811 POL009590103905
52.

49

JUNIPERA Małopolska POL 2008 Klacz kara F: Emetyt
M: Jagoda
O: Pedryc Zbigniew
B: Pedryc Zbigniew
brak
53.

18

KAMINA D Trakeńska POL 2007 Klacz gniada F: Gluosnis
M: Kamelia
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K019940
54.

46

KANON SP POL 2008 Wałach F: nn
M: nn
O: Dariusz Chober
B: nn
brak
55.

30

KARINO GB Kuc Feliński POL 1996 Ogier izabelowata/kuc:137 cm F: Figaro /
M: Klisza /
O: Sławomir Frontczak
B: Jachymek Wojciech
brak POL013580333496
56.

3

KARMELKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Libretto
M: Kolistyna
O: Katarzyna Małecka-Pekaniec
B: Sk.Kalników
xxx
57.

94

KASHMIR DE REVE OLD GER 2001 Wałach gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Doxana / Quick Star
O: Wieslaw Leszczyński
B:
K005916 DE418180102201
58.

53

KENIA Wielkopolska POL 2002 Klacz gniada F: Mabant
M: Karima
O: J.Woszczyna
B: .
K010957 POL007670052502 11362
59.

48

KIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gawor
M: Kurosava
O: Renata Węgrzyn
B: Anna Pianka
K021414
60.

35

LARISSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Opar /
M: Larmena / Cotton Club
O: Tomasz Olejnik
B: Barbara Guniewicz
K013634 616009570339408
61.

50

LAZUR KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:144 F: DACAPO 154
M: LANDMAN`S SAMANTA
O: AGNIESZKA RZEPKOWSKA
B: M.J
K016459 013660526608
62.

76

LIBERADO S SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Liberado /
M: Saga / Fly High
O: Magdalena Rajpal
B: Rafał Skorupka
K020173 616009610127709
63.

113

Liberatto P SP Polska 2002 ogier kara F: Corofini
M: Loretta P
O:
B:
64.

66

LIFE DREAM Hanowerska GER 2002 Klacz gniada F: Landor S
M: Hauptstutbuch Kurmusic
O: Anna Rogowska-Godela
B: Volker Wiehe
brak
65.

67

LORD BIJOU SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Love Lady / Chestre
O: Ewa Mirosław
B: Leszek Kośnik
K023578 616009540054313
66.

102

Lord Oder I wlkp POL 2002 Ogier Siwa F: Oder
M: Lebioda
O: Joanna Trzopek
B: Michał Trzopek
67.

111

LORD OF THE RINGS W SP POL 2007 Wałach gniada F: Calderon / Carolus
M: Luna / Landadel
O: Anna Żewłakow
B: Stanisław Weresiński
K014564 POL009630261007
68.

41

LOVE STORY SP POL 2007 Klacz gniada F: rammstein
M: luna
O: beata Pankau
B: damian Prudziński
K020390
69.

65

LUPIMAXI Westfalska POL 2012 Klacz gniada/165 F: Lupicor
M: Jung Maksyma
O: Elżbieta Bujna
B: Agro
3690/17 DE
70.

82

ŁOTSON WLKP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Dargon /
M: Łotwa / Łan
O: Joanna Florczak
B: Joanna Florczak
K014813 POL007590110107
71.

91

MALAGA KUC POL 2003 Klacz bułana/kuc:146 F: Grafos
M: Grażka
O: Andrzej Kania
B: Polska
K012151
72.

45

MAXIMA CUM LAUDE SP POL 2003 Klacz F: Hurmak
M: Modra
O: Dariusz Chober
B: Elżbieta Biczyk
brak
73.

72

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
74.

56

MYSZA KUC POL 2004 Klacz inna F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kazimierz Mordaka
B:
K020706 616999590528304
75.

27

OCEANE DU HEQUET Selle Francais POL 2002 Klacz gniada F: Quidam de Revel
M: Chipie du Hequet
O: Justyna Kubik-Manitta
B: Hautteville Bocage
K009750
76.

90

OLFRAM SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Maram
M: Olivia
O: Paweł Fąfara
B: SK Prudnik
brak
77.

24

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:154 F: Olivier
M: Dona
O: Katarzyna Kręgielsk
B: Wiesław Borecki
K022214 009690002808
78.

103

ONE LADY SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Watson
M: Obstawa
O: Rita Rogalska
B: Polska
K023238 616009530286911
79.

10

PALLADA WLKP POL 2008 Klacz kara F: Liberatto P /
M: Polanka / Czaprak
O: Łukasz Wylęga
B: Przemysław Śniatała
K018684 POL007610057208
80.

1

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach kara F: Aktiv
M: Remonta
O: Joanna Trzopek
B: Michał Tropek
xxx
81.

87

RODRIGO CASSIN WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Quaide Cassin
M: Rewia
O: Adrianna Stempkowska
B: Janusz Skorupa
brak 616007640081610
82.

54

ROSOMAK SP POL 2011 Wałach gniada F: Gordon
M: Rosa
O: PMichalska
B: Leszek Kośnik
brak
83.

59

SALVATOR M SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Sokrates
M: Samarkanda
O: Zuzanna Kumorek
B: SK MOSZNA
K009584
84.

70

SANTINO SP POL 2007 Wałach gniada F: Santiego
M: Symfonia
O: Anna Rymarczyk
B: Anna Rymarczyk
K018238
85.

81

SARTOLIAL Niem.sport. POL 2012 Wałach kara F: Sarto / Samenco K
M: Sandra / Saccor
O: Marek Niewiadomski
B: Marek Niewiadomski
K020780 DE410100077612
86.

75

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/163 F: Caliro /
M: Sukcesja / Drawid
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Mieczysław Chomiak
K022427 616009530299009
87.

112

SHAKIRA 440 OS DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Conthargos
M: Stakkira/ Stakkato
O: Aniela Szlufik
B: Gestuet Lewitz
K023707 DE418184096109 104QN91
88.

86

SUGAR BOY Kuc Walijski POL 2009 Wałach /kuc:130 F: Wolling's Dante
M: Skellorn Sugar Plum
O: Marzena Jurzak
B: Marzena Jurzak
K016894 616013661616609
89.

29

TABASCO Wielkopolska POL 2006 Wałach kara F: Demut
M: Tamatawa
O: Paula Tronina
B: Andrzej Kuświk
K016873
90.

61

TARNINA SP POL 2005 Klacz siwa F: BOLERO DE RAVEl
M: Taczanka
O: Dariusz Donderowicz
B: SK JAROSZÓWKA
Brak
91.

23

TIK TAK SP POL 2008 Ogier gniada/168 F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
O: Rafał Płatek
B:
K018090 616009690190508
92.

33

TUTTI FRUTTI KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Linde Woeve S Optimist
M: Tara
O: Nadia Sochocka
B: NN
K014112 POL3610168607
93.

80

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Organo Sitte
M: Operette Du Pachis
O: Andrzej Weremczuk
B: Monsieur Michel Simon
K023693
94.

110

VABIO SP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Verna
O: Kamila Jarosz
B: Stanisław Diter
K005067 07143
95.

36

W-CORINA Holsztyńska POL 2006 Klacz siwa F: Colman
M: Sigrid
O: Tomasz Puch
B: Magens Michel
K018426 DE421000179306
96.

96

WERONA J SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Konig Sobieski
M: Warna
O: Snycerz Krzysztof
B:
K013522 POL009590061804
97.

79

WIKI SP POL 2003 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Miazga
B: -
brak
98.

64

ZINA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Kaliniec
M: Zyrikana
O: Ewa Strzechowska
B: Paweł Strzechowski
k019916
99.

62

ZUZOU SP POL 2005 Klacz F: Marino
M: Zizou
O: Pawel Strzechowski
B: Pawel Strzechowski
K010538
Rider Club
Competition
Prize
Florczak Joanna Łódzki KJ
120
SUM:
120.00
Karczmarczuk Alicja Largo SA
100
220
SUM:
320.00
Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
170
SUM:
170.00
Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
250
350
SUM:
600.00
Kumorek Tomasz KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
500
500
SUM:
1000.00
Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
200
300
SUM:
500.00
Narolska Marta KJ Janowice
300
300
SUM:
600.00
Olejnik Weronika KJ Wiktorowo
120
SUM:
120.00
Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
300
170
SUM:
470.00
Pekaniec Maciej Agro-Aves Gajewniki
100
SUM:
100.00
Płatek Justyna Kielecki Klub Jeździecki
70
SUM:
70.00
Płatek Oliwia Kielecki KJ
150
150
SUM:
300.00
Sabitov Mirzat KJ Janowice
400
250
SUM:
650.00
Strzechowska Ewa JKS Salio
250
200
SUM:
450.00
Strzechowski Paweł JKS Salio
400
200
SUM:
600.00
Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
2017-06-17
22
2017-06-17
2017-06-18
39
2017-06-18
28
Antczak-Jakubek Paulina
BPK
MALAGA (91)
2017-06-17
27
2017-06-17
1
2017-06-18
1
2017-06-18
1
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-06-17
18
2017-06-17
45
2017-06-18
5
2017-06-18
1
Białas Anna
Bogusławicki KJ
2017-06-17
1
2017-06-17
42
2017-06-18
20
2017-06-18
20
2017-06-17
32
2017-06-17
1
2017-06-18
2017-06-17
11
2017-06-17
11
2017-06-18
13
2017-06-18
14
GERY (58)
2017-06-17
1
2017-06-17
9
2017-06-18
15
2017-06-18
15
Białasik Klara
Largo sp. z o.o.
2017-06-17
15
2017-06-17
22
2017-06-18
4
2017-06-18
39
2017-06-18
17
Borzęcka Maja
KS Happy Horse Moszczenica
FRYKAS (39)
2017-06-18
1
2017-06-18
8
Bujna Elżbieta
niezrzeszona
2017-06-17
30
2017-06-17
22
2017-06-18
21
2017-06-18
1
2017-06-18
20
Celej Zuzanna
BPK
OLFRAM (90)
2017-06-17
9
2017-06-18
11
Chober Dariusz
KJ Janowice
2017-06-17
1
2017-06-17
23
KANON (46)
2017-06-17
39
2017-06-17
22
2017-06-18
45
2017-06-18
20
Chober Roksana
KJ Janowice
2017-06-18
1
2017-06-18
17
Chrzanowska Zuzanna
Bractwo Konne św. Marcina
EKWADOR (74)
2017-06-17
12
2017-06-17
22
2017-06-17
22
2017-06-18
1
2017-06-18
1
Czyz Dominika
WKJ Lublin
CANTER (47)
2017-06-17
1
2017-06-18
22
2017-06-18
Dalewski Piotr
2017-06-17
1
2017-06-17
1
2017-06-17
17
De Raad Ida
JKS Equita Świętochów
BAZYLIA (108)
2017-06-18
1
2017-06-18
1
Dryńska Karolina
Tuszyński KJ Garbówek
JAGON (69)
2017-06-17
1
2017-06-17
22
2017-06-18
1
2017-06-18
20
Dzierżak Maja
WKJ Lublin
2017-06-17
33
2017-06-17
27
2017-06-18
16
Florczak Joanna
Łódzki KJ
ŁOTSON (82)
2017-06-17
13
2017-06-17
10
2017-06-18
6
120
2017-06-18
17
Frontczak Barbara
SJ Poster Lesznowola
2017-06-18
24
Godela Natalia
BARDA SZWADRON JANKOWICE
2017-06-17
21
2017-06-17
2017-06-18
20
2017-06-18
1
Górecki Jarosław
Stajnia Wito
2017-06-17
28
2017-06-17
1
2017-06-18
1
2017-06-18
7
Górecki Patryk
Comor (107)
2017-06-18
28
2017-06-18
1
Jankowski Krzysztof
SKJ HorseProfi Łódź
2017-06-18
2017-06-18
50
2017-06-18
20
Fiord (105)
2017-06-17
22
2017-06-17
39
Karczmarczuk Alicja
Largo SA
2017-06-17
7
100
2017-06-17
4
220
2017-06-18
7
Kłos Karolina
BPK
2017-06-17
1
2017-06-17
1
2017-06-18
1
2017-06-18
1
Kowalczyk Miłosz
bpk
2017-06-17
2017-06-17
1
2017-06-18
2017-06-18
Kowalik Julita
bpk
2017-06-17
13
2017-06-17
2017-06-18
12
2017-06-18
38
2017-06-17
1
2017-06-17
23
2017-06-17
11
2017-06-18
39
2017-06-18
39
Kozińska Barbara
BPK
BEZA (88)
2017-06-17
2017-06-17
2017-06-18
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
SCYTIA (75)
2017-06-17
1
2017-06-17
12
2017-06-18
1
2017-06-18
4
170
Kręgielska Nikola
Łódzki KJ
OLIVIA (24)
2017-06-17
1
2017-06-17
1
2017-06-18
2017-06-18
Kubiak Jakub
Bogusławicki KJ
2017-06-18
2
250
2017-06-18
1
350
Kumorek Tomasz
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
GOSTERA (60)
2017-06-17
1
500
2017-06-17
2017-06-18
10
2017-06-18
1
500
Kumorek Zuzanna
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
2017-06-17
21
2017-06-17
12
2017-06-18
16
Lee Paulina
Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
2017-06-17
1
2017-06-17
22
2017-06-18
20
2017-06-18
1
Łaszkiewicz Karolina
SKJ Salio
2017-06-17
18
2017-06-18
24
Miazga Agata
WKJ Lublin
WIKI (79)
2017-06-17
1
2017-06-17
10
2017-06-18
1
2017-06-18
3
Michalska Anna
BPK
ROSOMAK (54)
2017-06-17
23
2017-06-18
22
2017-06-18
1
Mirosław Ewa
WKJ Lublin
2017-06-17
4
2017-06-17
1
2017-06-18
9
2017-06-18
1
Mordaka Patryk
Bogusławicki KJ
FUKS (44)
2017-06-17
1
2017-06-17
1
2017-06-18
37
2017-06-18
20
BORA (97)
2017-06-17
4
200
2017-06-17
5
2017-06-18
1
300
2017-06-18
19
Murlikiewicz Marek
Stowarzyszenie Agro - Aves Gajewniki
GENF (25)
2017-06-18
29
2017-06-18
15
Narolska Marta
KJ Janowice
SANTINO (70)
2017-06-18
48
2017-06-18
45
ATOS (71)
2017-06-17
2
300
2017-06-17
6
2017-06-18
18
2017-06-18
2
300
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
2017-06-17
8
2017-06-17
1
2017-06-18
1
2017-06-18
16
Olejnik Weronika
KJ Wiktorowo
LARISSA (35)
2017-06-17
22
2017-06-17
6
120
2017-06-18
9
2017-06-18
20
Oleszkiewicz Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2017-06-17
1
2017-06-17
1
2017-06-18
1
2017-06-18
1
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2017-06-17
20
2017-06-17
3
300
2017-06-18
19
2017-06-18
5
170
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (73)
2017-06-17
2017-06-17
2017-06-18
Pekaniec Maciej
Agro-Aves Gajewniki
2017-06-17
22
2017-06-17
24
2017-06-18
23
DAKAR (6)
2017-06-17
22
2017-06-18
26
2017-06-17
10
2017-06-18
7
100
Pekaniec Maciej
AGRO-AVES
2017-06-17
22
2017-06-17
22
2017-06-18
22
Płatek Justyna
Kielecki Klub Jeździecki
2017-06-17
8
70
2017-06-17
2017-06-18
11
2017-06-18
18
Płatek Oliwia
Kielecki KJ
TIK TAK (23)
2017-06-17
5
150
2017-06-17
7
2017-06-18
5
150
2017-06-18
13
Poradomska Zofia
bpk
ATENA (55)
2017-06-17
2017-06-17
34
2017-06-17
2017-06-18
22
2017-06-18
22
Posyłek Ania
Brak
TARNINA (61)
2017-06-17
20
2017-06-17
2017-06-17
2017-06-18
13
2017-06-18
2017-06-18
Puch Emilia
BPK
2017-06-17
23
2017-06-17
24
2017-06-18
1
2017-06-18
14
Rajpal Magdalena
KJ Arabika Łódź
2017-06-17
1
2017-06-17
14
Rakowska Barbara
Łódzki Klub Jeździecki
2017-06-17
26
2017-06-18
19
Rakowska Dorota
GRACJA (101)
2017-06-17
1
2017-06-17
1
Ratajczak Julia
Klub Jeździecki Wiktorowo
ESPARTO (34)
2017-06-17
22
2017-06-17
2
2017-06-18
22
2017-06-18
1
Rogalska Rita
SJ Poster Piaseczno
ONE LADY (103)
2017-06-17
3
2017-06-17
22
2017-06-18
49
2017-06-18
20
Roicka Olga
KJ Wiktorowo
2017-06-17
5
2017-06-17
17
2017-06-17
22
2017-06-18
1
2017-06-18
14
Rymarczyk Natalia
KJ Janowice
SANTINO (70)
2017-06-17
22
2017-06-17
Rzepkowska Maria
ŁKJ
LAZUR (50)
2017-06-17
19
2017-06-17
2017-06-17
44
2017-06-18
6
2017-06-18
39
2017-06-18
39
Sabitov Mirzat
KJ Janowice
CALINA (38)
2017-06-17
16
2017-06-17
2
400
2017-06-18
3
250
2017-06-18
2
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania
2017-06-17
37
2017-06-17
23
2017-06-18
21
2017-06-18
8
2017-06-18
Smoderek Kamila
Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
HASZYSZ (26)
2017-06-17
28
2017-06-17
1
2017-06-18
1
2017-06-18
2
Sochocka Nadia
Klub Jeździecki Wiktorowo
2017-06-17
26
2017-06-17
1
2017-06-18
22
2017-06-18
1
Spizak Dobrochna
BPK
GERA-S (12)
2017-06-18
23
Sputowski Mateusz
Bogusławicki KJ
MYSZA (56)
2017-06-17
1
2017-06-17
14
2017-06-18
10
Strzechowska Ewa
JKS Salio
ZINA (64)
2017-06-17
43
2017-06-17
3
250
2017-06-18
1
2017-06-18
3
200
Strzechowski Paweł
JKS Salio
ZUZOU (62)
2017-06-17
1
400
2017-06-17
9
2017-06-18
6
2017-06-18
2017-06-17
17
2017-06-17
8
2017-06-18
12
2017-06-18
4
200
Susperregui Sara
BPK
2017-06-17
2017-06-17
1
2017-06-18
1
2017-06-18
Szlufik Aniela
Tuszyński KJ Garbówek
2017-06-18
8
50
Szuran Olga
UKS Military Kąck
VABIO (110)
2017-06-18
20
2017-06-18
20
Szybka Irmina
KJ Janowice
E-MAIL (68)
2017-06-17
1
2017-06-17
1
2017-06-17
7
2017-06-18
1
2017-06-18
1
2017-06-18
20
Tronina Paula
Soymax Horse Team
TABASCO (29)
2017-06-17
16
2017-06-17
2017-06-17
2017-06-18
2017-06-18
45
Wągrodzka Róża
KJ Chrobry Warszawa
AVATAR (21)
2017-06-17
1
2017-06-17
2017-06-18
20
2017-06-18
1
Walczak Aleksandra
KJ Chrobry Warszawa
2017-06-17
46
2017-06-17
2017-06-18
2017-06-18
Wcisło Magdalena
Largo Sp. z o. o.
CARLO R (40)
2017-06-17
25
2017-06-18
18
2017-06-18
1
Wędzik Zuzanna
IZKUDO (95)
2017-06-17
39
2017-06-17
17
2017-06-18
20
2017-06-18
20
Węgrzyn Alicja
JKS Barda Szwadron Jankowice
KIA (48)
2017-06-17
6
2017-06-17
2017-06-18
2017-06-18
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2017-06-17
21
2017-06-17
19
2017-06-18
20
2017-06-18
27
2017-06-17
1
2017-06-17
17
2017-06-18
1
2017-06-18
10
Wieczorek Adrianna
ŁKJ
Hammer (92)
2017-06-17
2017-06-18
1
2017-06-18
22
Woszczyna Joanna
JKS Szwadron Barda Jankowice
KENIA (53)
2017-06-17
1
2017-06-18
20
2017-06-18
11
ROSOMAK (54)
2017-06-17
30
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (83)
2017-06-17
38
2017-06-17
2017-06-18
17
2017-06-18
Wylęga Marta
KJ Jumping Team Brynica
PALLADA (10)
2017-06-18
17
2017-06-18
25
2017-06-18
12
2017-06-18
3
Zaytsev Vladimir
SKJ HorseProfi Łódź
2017-06-17
17
2017-06-17
15
2017-06-18
17
2017-06-18
9
AGA (85)
2017-06-17
1
2017-06-18
2017-06-18
20
Żewłakow Maja
St. SKJ Bobrowy Staw
2017-06-18
2017-06-18
1

Number of Riders: 85

Number of Horses: 99

The sum of prizes: 6 120.00

Competition results developed by: Stajnia Gajewniki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012005-1, Stowarzyszenie AGRO-AVES Gajewniki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl