Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:13:01
2017-06-12 22:55:11
Milena Dobkowska COMMAND
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:13:15
2017-06-12 21:27:50
Julia Szopa CASH FLOW 21
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:13:24
2017-06-12 21:26:52
Róża Wągrodzka CHAGAL
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:13:39
2017-06-12 20:11:47
Alicja Lipkowska RESZKA
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:13:48
2017-06-12 20:11:00
Rita Rogalska PRINCESSA
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:13:59
2017-06-12 20:06:24
Rita Rogalska ONE LADY
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:14:08
2017-06-12 13:10:45
Zofia Gintowt FAMA
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:14:17
2017-06-12 12:48:13
Maja Marchwicka SZAFIR "M"
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:14:28
2017-06-12 12:22:26
Maja Marchwicka ERYK PONYSPORT
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:30:25
2017-06-12 06:33:37
Magdalena Piskorska NANDO SUPER
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:30:35
2017-06-11 20:03:27
Żaneta Zwierzyńska CASTEL-L
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:30:44
2017-06-11 20:00:14
Żaneta Zwierzyńska FAZA AS
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 20:21:47
2017-06-08 19:29:01
Marianna Klimczak MANCHESTER 0012
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 20:21:59
2017-06-08 09:42:43
Maria Gonciarek KARMEN
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:12:42
2017-06-07 08:08:24
Tamara Tybulczuk REGIEL
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:12:59
2017-06-06 22:11:42
Tamara Tybulczuk BONA
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:13:14
2017-06-06 19:37:33
Gabriela Grzymała MAKS
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:13:31
2017-06-06 12:28:51
Aniela Szlufik SHAKIRA 440
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:13:49
2017-06-06 12:23:35
Tamara Ferenc EQUUS
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:14:03
2017-06-06 12:23:11
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:14:17
2017-06-06 12:22:46
Karolina Bar IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:14:30
2017-06-05 19:00:11
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:14:48
2017-06-05 07:20:20
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:15:03
2017-06-04 20:17:50
Zofia Steczowicz MERLE
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:15:18
2017-06-04 20:16:30
Kornelia Redek TOSCA
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 17:15:56
2017-06-04 19:50:12
Olga Szuran VABIO
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
36 ENTRY CANCELED 2017-06-11 23:18:46
2017-06-04 12:13:23
Karolina Łaszkiewicz DON CORELLI P
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 19:57:03
2017-06-02 13:17:31
Mikołaj Barański CHACCIMA
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 19:56:50
2017-06-02 13:17:05
Laura Barańska CYPRIANO
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:44:04
2017-06-02 09:47:04
Natasza Alicja Tomaszewicz NOVELLA PP
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:44:14
2017-06-02 09:46:12
Wiktoria Starzak NEMO
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:44:22
2017-06-02 09:45:16
Ola Kasprzyszak AVRIL
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:44:30
2017-06-02 09:44:37
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:44:39
2017-06-02 09:43:44
Ida De Raad BAZYLIA
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 09:05:51
2017-06-01 16:52:27
Zofia Dudkiewicz HRABIANKA C
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
27 ENTRY CANCELED 2017-06-13 11:13:41
2017-06-01 15:40:48
Weronika Wiszorowska OLIWIA
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 09:06:17
2017-06-01 08:29:08
Aleksandra Dudek RASCINA
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 09:06:31
2017-05-31 11:37:36
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 09:06:44
2017-05-31 11:36:28
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 09:06:57
2017-05-31 10:22:58
Aurelia Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 09:07:10
2017-05-31 07:40:41
Maria Gonciarek KARMEN
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 09:07:22
2017-05-30 14:51:43
Karolina Łaszkiewicz GALA GB
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 09:07:38
2017-05-30 10:52:22
Klara Kozioł ROLEX 2
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:44:47
2017-05-30 10:51:52
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:44:54
2017-05-30 00:30:01
Kacper Niewiadomski PREZYDENT II W
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:45:02
2017-05-30 00:29:20
Kacper Niewiadomski MIDNIGHT MAGIC
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:45:11
2017-05-30 00:28:44
Konrad Duk ZUCCERO
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:45:18
2017-05-29 17:13:32
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:45:26
2017-05-29 10:23:06
Julia Bednarczyk TAMIZA
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:45:34
2017-05-29 10:21:44
Zofia Banaszek SOFIA
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:45:41
2017-05-28 23:01:39
Natalia Stefańska ISGAAR
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:45:48
2017-05-28 23:00:55
Natalia Stefańska COPIENE Z
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:45:56
2017-05-28 21:28:54
Laura Tralewicz Pielak BALLYHANE FRADDY
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:46:03
2017-05-28 21:26:57
Nina Oleszkiewicz ISLAND
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:46:15
2017-05-28 21:25:46
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:46:22
2017-05-28 21:24:31
Franciszek Jurzak CHARLIE'S BOOMERANG
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:46:30
2017-05-28 21:23:20
Iga Bors SHADOW
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:46:39
2017-05-28 19:53:01
Natalia Michałowska EPSILON
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:46:48
2017-05-28 19:20:51
Helena Hamera MISTER HANEK
  • 1x 3/LL/I półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 4/LL/II półfinał el.OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca, wys.90 cm
  • 1x 13/LL1/I i II nawrót finału el.OOM Kuce, dokładności, wys.95 cm
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:46:56
2017-05-27 22:32:28
Maja Żewłakow LORD OF THE RINGS W
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
2 ENTRY CANCELED 2017-06-07 14:38:38
2017-05-27 17:22:49
Wiktoria Okupny LOGOS
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 11:47:11
2017-05-27 11:57:59
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 6/P/I półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.110 cm
  • 1x 7/P1/II półfinał el.OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca, wys.115 cm
  • 1x 15/N/I i II nawrót finału el.OOM Duże Konie, dokładności, wys.120 cm
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banaszek Zofia WKJ Lublin
2002 (JM.)
O026467
2. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
3. Barańska Laura St. Agro-Aves Gajewniki
2004 (JM.)
O031776
4. Bednarczyk Julia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O029070
5. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
6. De Raad Ida JKS Equita Świętochów
2003 (JM.)
O035650
7. Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
2003 (JM.)
O040047
8. Dudek Aleksandra WKJ Lublin
2002 (JM.)
O036638
9. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (JM.)
O025882
10. Duk Konrad WKJ Lublin
2002 (JM.)
O035314
11. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
12. Gintowt Zofia SJ Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
13. Głuchowska Małgorzata TKKF Ognisko Podkowa Leśna
2002 (JM.)
O031654
14. Gogolińska Oliwia ŁKJ
2004 (JM.)
15. Gonciarek Maria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (JM.)
O031807
16. Gonciarek Maria SKJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (JM.)
O031807
10143460
17. Grzymała Gabriela SKJ Potęga Piekary
2003 (JM.)
O035305
18. Hamera Helena BPK
2004 (JM.)
O035566
19. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
20. Jannasz Wiktoria Sportowy Klub Jeździecki Poczernin
2005 (JM.)
O038818
21. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O028335
22. Kasprzyszak Ola KJ Dziecinów Sp. z o.o.
2005 (JM.)
O039308
23. Klimczak Marianna Largo
2002 (JM.)
O033480
24. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037775
25. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
26. Lipkowska Alicja KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
O035966
27. Łaszkiewicz Karolina SKJ Salio
2003 (JM.)
O031774
28. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (JM.)
O024451
29. Malinowska Julia KJ Aldragho
2003 (JM.)
30. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
31. Michałowska Natalia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O042649
32. Misior Paulina KJ Akademia Kucania
2002 (JM.)
O031610
33. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (JM.)
O029332
34. Oleszkiewicz Nina SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O039837
35. Ostapczuk Martyna KJ Chraboly
2004 (JM.)
BRAK
36. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (JM.)
O032979
37. Redek Kornelia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (JM.)
O031763
38. Rogalska Rita SJ Poster Piaseczno
2002 (JM.)
O038349
39. Starzak Wiktoria JKS Equita Świętochów
2004 (JM.)
O039854
40. Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (JM.)
O037425
41. Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
2004 (JM.)
O032890
42. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (JM.)
O034333
43. Szopa Julia KJ Chrobry Warszawa
2003 (JM.)
O039547
44. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (JM.)
O035710
45. Tomaszewicz Natasza Alicja JKS Equita Świętochów
2003 (JM.)
O031778
46. Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O037910
47. Tybulczuk Tamara ŁKJ
2004 (JM.)
O032672
48. Tybulczuk Tamara Łódzki KJ
2004 (JM.)
O032672
49. Von Mauberg Aurelia KJ Aromer
2002 (JM.)
O024680
50. Wągrodzka Róża KJ Chrobry Warszawa
2002 (JM.)
O033880
51. Żewłakow Maja St. SKJ Bobrowy Staw
2002 (JM.)
O034881
52. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (JM.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

31

AVRIL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
O: Kazimierz Karczewski
B:
K017181 POL013640008007
2.

51

BALLYHANE FRADDY Conemara IRL 2010 Klacz bułana/kuc:145 F: Nn
M: Nn
O: Jarosław Pielak
B: Irlandia
K023216
3.

33

BAZYLIA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy / Renoir
M: Babet / Durello Top
O: Dominik Gronet
B: Dominik Gronet
K021565 616013640053209
4.

16

BONA KUC POL 2001 Klacz siwa/kuc: F: Walor / Corde
M: Balerina / Farah- Kajus
O: Łódzki KJ
B: Janusz Lawin
K011147 POL013670085401
5.

46

CANTURA M OLD. GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Mueller
K016641
6.

2

CASH FLOW 21 HOL GER 2002 Klacz ciemnogniada F: Cashandcarry / Cash
M: Eibe III / Capitol I
O: Milena Kowalczyk
B:
K007303 DE421000327502
7.

3

CHAGAL KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: Very Top / Going Top
M: Chanel / Cyma
O: Agnieszka Kowalczyk
B: D. Gronet
K011834 POL013640015705 104IA89
8.

54

CHARLIE'S BOOMERANG Kuc Wal GER 2008 Wałach inna/kuc:148 F: Thers Billy Budd / Talon Toreth
M: Lamona / Stemel Ceidrych
O: Marzena Jurzak
B:
K017378 DE422220079008 105FE01
9.

22

CLICQUOT Deutsches Sportpferd GER 2010 Wałach biała F: Candiauolo
M: Abraxis
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE 455-8701278-10
10.

1

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee IV / Calypso III
O: Agnieszka Dobkowska
B: Gerhard Nohrn
K009596 DE421000172903
11.

28

CYPRIANO WLKP POL 2011 Wałach kara F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Ceramika / Cyrak
O: Lidia Barańska
B: Gizela Laskowska
K019841 616007670075011
12.

32

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Empire
M: Diamantina
O: Hipsz Anna
B: Remigiusz Makowski
K020906 616 009 66 11320 09
13.

56

EPSILON KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:149 F: Elektron
M: Mgiełka
O: Izabela Michałowska
B: Józef Koczułap
K022272 616999580317810
14.

19

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico- K
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
15.

9

ERYK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Nico-K / Nandy Man
M: Eufemia / Pepton
O: Stanisław Marchwicki
B: Barbara Guniewicz
K013361 616013570344907
16.

7

FAMA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Bonaparte
M: Frotka
O: Mordzelewski Michał
B: SK Plękity
brak
17.

12

FAZA AS Kuc Felijski POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Fanta / Mrówkojad
O: Piotr Zwierzyński
B:
K016234 POL013580189807
18.

40

GALA GB Kuc Feliński POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: Gargamel GB / Witalis
M: Galaktyka GB / Klejnot GB
O: Joanna Łaszkiewicz
B: Wojciech Jachymek
K010870 POL013580259404
19.

34

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Conquest Boy / Contendro
M: Hrabina C / Caletto's Son
O: Zofia Dudkiewicz
B: Witold Brodewicz
K018491 616009660841211
20.

49

ISGAAR DRP GER 2005 Klacz bułana/kuc: F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
O: DIM S. A.
B: Klaus Kudliński
K016211 DE422220048005
21.

37

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
22.

52

ISLAND Kuc Walijski POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Spiky
M: Ice- Road's Emily
O: Marzena Jurzak
B: Marzena Jurzak
K022340
23.

36

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iluzjon
M: Jejmościanka
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
24.

14

KARMEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Kanasta / Czandor
O: Maria Gonciarek
B:
K016777 POL009640045707
25.

39

KARMEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Bolero de ravel
M: Kanasta
O: Maria Gonciarek
B: Krzysztof Walicki
K016777
26.

38

KOEKOEKSHOF MARISKA Welsh Pony NED 2003 Klacz F: Casperhof's Freddy
M: Koekoekshof Rolette
O: Marta von Mauberg
B: J. Flier
03.01032
27.

53

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/157 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: KS Nad Wigrami
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
28.

58

LORD OF THE RINGS W SP POL 2007 Wałach gniada F: Calderon / Carolus
M: Luna / Landadel
O: Anna Żewłakow
B: Stanisław Weresiński
K014564 POL009630261007
29.

17

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138cm F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
O: Joanna Majkowska
B: Ryszard Grams
K018799 POL013610202007
30.

13

MANCHESTER 0012 DRP DEU 2001 Wałach kasztanowata/kuc: F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Mariusz Klimczak
B: Gerd Andersen
K007299
31.

20

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
32.

24

MERLE HAFL GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Abendsturm
M: Maiglockchem
O: Monika Steczowicz
B: De
K022777 DE434340246804
33.

44

MIDNIGHT MAGIC KUC POL 2006 Ogier siwa/kuc:144 F: -
M: -
O: Marek Niewiadomski
B: -
K018584
34.

57

MISTER HANEK KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Durello Top / Durello
M: Maskotka / Domingo
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Tomasz Kowala
K014016 POL013680046207
35.

10

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Mariusz Piskorski
B: Tomasz Gronet
K014382 POL013520094805
36.

30

NEMO DR DEU 2008 Wałach kara/kuc:149 F: Nastral-R
M: Hanny
O: Marek Starzak
B: Frank Bachem
K016937 DE456370007208
37.

29

NOVELLA PP KUC POL 2003 Klacz gniada/kuc:149 F: Cocky Dundee / Cocky Dundas BB
M: Nasma PP / Nantano
O: Kapella Sp. z o. o.
B: Procima Sp. z o. o.
K013822 POL013670029103
38.

59

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
O: Artur Gołaś
B: Kai Gerken
K011649 DE421000042506
39.

45

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Prunelka / Premix
O: Marek Niewiadomski
B: Marek Niewiadomski
K008876 POL009540042004
40.

5

PRINCESSA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc: F: Opium
M: Prima
O: Michał Mordzelewski
B:
brak
41.

35

RASCINA HAN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rascin /
M: Ratafia /
O: Aleksandra Dudek
B: DCD
brak
42.

15

REGIEL Malopolska POL 1998 Ogier gniada F: Arcus
M: Rea
O: Sławomir Grzelczyk
B: SO Boguslawice
K004155 POL006590012098
43.

4

RESZKA KUC POL 2002 Klacz kasztanowata/kuc: F: Berberys
M: Rosa / Nero
O: Monika Karpińska
B: Stajnia Napiwoda
K012238
44.

42

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
45.

41

ROLEX 2 DRP POL 2004 Ogier siwa/kuc: F: Martell /
M: Rita /
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
46.

55

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Klaudia Bors
B:
K018247 616999670162409
47.

18

SHAKIRA 440 OS DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Conthargos
M: Stakkira/ Stakkato
O: Aniela Szlufik
B: Gestuet Lewitz
K023707 DE418184096109 104QN91
48.

23

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus
M: Arenda
O: Martyna Ostapczuk
B: Koperski Zbigniew
09284
49.

48

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris /
M: Sonja / nn
O: Leszek Banaszek
B: Ilona Lubińska
K014194 POL013640083408
50.

8

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: SELENE M
O: Jacek Bogalecki
B: SK Moszna
11912
51.

47

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Top Evita
M: Farsa
O: Ewa Bednarczyk
B: brak
K014263
52.

60

Tancerz kuc 2006 wałach kasztanowata F: Promyczek
M: Tosca
O:
B:
53.

61

Teksas Kuc siwy 2005 wałach F: Wersal
M: Tasmiania
O:
B:
54.

25

TOSCA KM POL 2004 Klacz kasztanowata/mk: F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: Katarzyna Kowalczewska
K009324 POL01366084610
55.

26

VABIO SP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Verna
O: Kamila Jarosz
B: Stanisław Diter
K005067 07143
56.

43

ZUCCERO KUC POL 2006 Ogier ciemnogniada/kuc:142 F: -
M: -
O: Marek Niewiadomski
B: -
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszek Zofia
WKJ Lublin
SOFIA (48)
2017-06-17
5
2017-06-17
7
2017-06-18
18
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MARKIZA (20)
2017-06-17
17
2017-06-17
29
2017-06-18
16
Barańska Laura
St. Agro-Aves Gajewniki
2017-06-17
11
2017-06-17
11
2017-06-18
10
Bednarczyk Julia
WKJ Lublin
TAMIZA (47)
2017-06-17
10
2017-06-17
10
2017-06-18
3
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (55)
2017-06-17
8
2017-06-17
5
2017-06-18
9
De Raad Ida
JKS Equita Świętochów
BAZYLIA (33)
2017-06-17
24
2017-06-17
32
Dobkowska Milena
St. Warszawski KJ
2017-06-17
1
2017-06-17
1
2017-06-18
6
Dudek Aleksandra
WKJ Lublin
RASCINA (35)
2017-06-17
7
2017-06-17
10
2017-06-18
4
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
2017-06-17
5
2017-06-17
7
2017-06-18
11
Duk Konrad
WKJ Lublin
ZUCCERO (43)
2017-06-17
29
2017-06-17
19
2017-06-18
26
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (19)
2017-06-17
34
2017-06-17
26
2017-06-18
17
Gintowt Zofia
SJ Poster Piaseczno
FAMA (7)
2017-06-17
32
2017-06-17
18
2017-06-18
Głuchowska Małgorzata
TKKF Ognisko Podkowa Leśna
2017-06-17
4
2017-06-17
8
2017-06-18
Gogolińska Oliwia
ŁKJ
Tancerz (60)
2017-06-17
30
2017-06-17
31
2017-06-18
Gonciarek Maria
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
KARMEN (14)
2017-06-17
9
Gonciarek Maria
SKJ Legia Kozielska Warszawa
KARMEN (39)
2017-06-17
13
2017-06-18
12
Grzymała Gabriela
SKJ Potęga Piekary
MAKS (17)
2017-06-17
12
2017-06-17
23
2017-06-18
8
Hamera Helena
BPK
2017-06-17
2
2017-06-17
4
2017-06-18
28
Hipsz Kaja
JKS Equita Świętochów
2017-06-17
14
2017-06-17
16
2017-06-18
14
Jannasz Wiktoria
Sportowy Klub Jeździecki Poczernin
2017-06-17
15
2017-06-17
15
2017-06-18
13
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2017-06-17
13
2017-06-17
9
2017-06-18
7
2017-06-17
16
2017-06-17
11
2017-06-18
7
Kasprzyszak Ola
KJ Dziecinów Sp. z o.o.
AVRIL (31)
2017-06-17
34
2017-06-17
32
Klimczak Marianna
Largo
2017-06-17
18
2017-06-17
15
2017-06-18
23
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania
ISKRA (37)
2017-06-17
11
2017-06-17
16
2017-06-18
25
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
ROLEX 2 (41)
2017-06-17
19
2017-06-17
8
2017-06-18
13
ROCKY (42)
2017-06-17
2
2017-06-17
3
2017-06-18
3
Lipkowska Alicja
KJ Aldragho Piaseczno
RESZKA (4)
2017-06-17
22
2017-06-17
28
2017-06-18
20
Łaszkiewicz Karolina
SKJ Salio
GALA GB (40)
2017-06-17
7
2017-06-17
1
2017-06-18
1
Makowska Martyna
Largo Sp. z o. o. Warszawa
2017-06-17
17
2017-06-17
18
2017-06-18
2
Malinowska Julia
KJ Aldragho
Teksas (61)
2017-06-17
31
2017-06-17
32
2017-06-18
Marchwicka Maja
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2017-06-17
16
2017-06-17
12
2017-06-18
8
2017-06-17
20
2017-06-17
12
2017-06-18
19
Michałowska Natalia
WKJ Lublin
EPSILON (56)
2017-06-17
15
2017-06-17
27
2017-06-18
14
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania
2017-06-17
18
2017-06-17
6
2017-06-18
15
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin
2017-06-17
3
2017-06-17
6
2017-06-18
11
2017-06-17
6
2017-06-17
2
2017-06-18
5
Oleszkiewicz Nina
SKJ Ponylandia Wojciechowice
ISLAND (52)
2017-06-17
27
2017-06-17
25
2017-06-18
27
Ostapczuk Martyna
KJ Chraboly
2017-06-17
12
2017-06-17
14
2017-06-18
1
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
2017-06-17
25
2017-06-17
13
2017-06-18
22
Redek Kornelia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
TOSCA (25)
2017-06-17
28
2017-06-17
20
2017-06-18
21
Rogalska Rita
SJ Poster Piaseczno
2017-06-17
23
2017-06-17
30
2017-06-18
24
Starzak Wiktoria
JKS Equita Świętochów
NEMO (30)
2017-06-17
26
2017-06-17
22
2017-06-18
15
Steczowicz Zofia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MERLE (24)
2017-06-17
33
2017-06-17
32
2017-06-18
Stefańska Natalia
JKS DIM Warszawa
ISGAAR (49)
2017-06-17
1
2017-06-17
2
2017-06-18
2
Szlufik Aniela
Tuszyński KJ Garbówek
2017-06-17
8
2017-06-17
17
2017-06-18
Szopa Julia
KJ Chrobry Warszawa
2017-06-17
3
2017-06-17
4
2017-06-18
9
Szuran Olga
UKS Military Kąck
VABIO (26)
2017-06-17
19
Tomaszewicz Natasza Alicja
JKS Equita Świętochów
2017-06-17
21
2017-06-17
24
Tralewicz Pielak Laura
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2017-06-17
14
2017-06-17
17
2017-06-18
12
Tybulczuk Tamara
ŁKJ
REGIEL (15)
2017-06-17
10
2017-06-17
5
2017-06-18
16
Tybulczuk Tamara
Łódzki KJ
BONA (16)
2017-06-17
13
2017-06-17
21
2017-06-18
4
Von Mauberg Aurelia
KJ Aromer
2017-06-17
4
2017-06-17
3
2017-06-18
5
Wągrodzka Róża
KJ Chrobry Warszawa
CHAGAL (3)
2017-06-17
9
2017-06-17
14
2017-06-18
6
Żewłakow Maja
St. SKJ Bobrowy Staw
2017-06-17
19
2017-06-17
Zwierzyńska Żaneta
KJ Aromer Józefin
FAZA AS (12)
2017-06-17
6
2017-06-17
9
2017-06-18
10

Number of Riders: 52

Number of Horses: 56

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Stajnia Gajewniki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012005-1, Stowarzyszenie AGRO-AVES Gajewniki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl