Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
125 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 07:06:44
2019-07-25 22:55:04
Urszula Grodzka SPONECK
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 07:06:45
2019-07-25 22:53:35
Dominika Rajza EMMA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 07:06:47
2019-07-25 22:53:08
Maja Siek DAMROKA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 07:06:48
2019-07-25 22:51:47
Pola Jaczkowska BALSA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 07:06:49
2019-07-25 22:50:08
Iga Jaczkowska EL- VIS
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 07:06:50
2019-07-25 22:48:45
Aleksandra Wernerowicz TRADYCJA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 07:06:51
2019-07-25 22:45:12
Karolina Wernerowicz JUNIOR
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 21:34:51
2019-07-25 19:29:11
Julia Ucinska FICTION
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 21:34:55
2019-07-25 18:23:34
Natasza Kaczmarek KISS ME
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 17:22:18
2019-07-25 16:47:58
Natalia Stasiak SYNAMI
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 17:22:20
2019-07-25 16:40:54
Joanna Rosicka-Tyszko SUBOCZ
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 17:22:23
2019-07-25 16:39:32
Joanna Rosicka-Tyszko NIVARD VAN DE CELIEBURG
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 17:22:25
2019-07-25 16:38:57
Joanna Rosicka-Tyszko NACORADO
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 14:35:58
2019-07-25 13:57:27
Gabriela Borecka HELGA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 14:36:01
2019-07-25 13:56:51
Karolina Lisowska DIABLO
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 11:45:02
2019-07-24 23:16:53
Zuzanna Wejchert DIAMANTSTEIN
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 11:45:04
2019-07-24 23:09:28
Nikola Pieta FLAP
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 11:45:05
2019-07-24 22:55:01
Dagmara Willamowicz TALINA
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 21:45:57
2019-07-24 21:24:32
Marta Szrajer EMAELA
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 21:08:00
2019-07-24 20:20:38
Gabriela Janiszewska EPSON MK
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 21:08:02
2019-07-24 20:19:40
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 21:08:03
2019-07-24 19:36:58
Marta Barczak DUKAT
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 21:08:07
2019-07-24 19:34:07
Paula Tokalska ŁYK
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 21:34:56
2019-07-24 19:21:43
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 18:19:50
2019-07-24 18:03:53
Aleksandra Wypchło GILEA
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 18:19:54
2019-07-24 18:03:11
Aleksandra Wypchło ACANTUS DELLA CACCIA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 18:20:01
2019-07-24 18:02:41
Aleksandra Wypchło LIBRETTO
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 18:20:05
2019-07-24 17:53:06
Adam Ciechański CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 18:20:08
2019-07-24 17:50:22
Kornelia Wieczorek IWA
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 17:22:27
2019-07-24 17:24:25
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 17:22:30
2019-07-24 17:23:09
Patrycja Markiewicz DANTE ALIGHIERI
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 18:20:19
2019-07-24 17:21:09
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak WYRWIGROSZ
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 17:54:56
2019-07-24 17:20:11
Karolina Kunikowska DAKOTA
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 17:22:35
2019-07-24 16:55:20
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 17:41:17
2019-07-24 16:52:53
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 18:20:39
2019-07-24 16:03:59
Julia Kociołek EXODUS-W
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 18:05:43
2019-07-24 12:34:16
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 13:20:50
2019-07-24 11:41:28
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 11:04:45
2019-07-24 10:23:57
Kamil Grzelczyk EDITT-P
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 11:04:47
2019-07-24 10:23:29
Kamil Grzelczyk IL DE FONSE
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 11:04:49
2019-07-24 10:22:23
Kamil Grzelczyk BALOU BOMBANCE
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 12/P/dwufazowy art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 11:04:50
2019-07-24 10:10:18
Lena Janiszewska DANAWAY EVANDER 89885
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 11:04:52
2019-07-24 10:09:28
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 07:48:26
2019-07-23 22:30:41
Roksana Nawrocka HIPSY
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 07:48:28
2019-07-23 21:25:51
Alicja Gabrysiak ARCAN
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 07:48:29
2019-07-23 18:52:43
Izabela Wojtaszewska PAOLO
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 18:36:59
2019-07-23 18:07:44
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 18:37:03
2019-07-23 18:06:20
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 18:37:06
2019-07-23 18:05:10
Patryk Hernas WILLA NOVA
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 18:37:08
2019-07-23 18:04:15
Julia Koziczak FINEZJA
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 18:37:11
2019-07-23 18:02:55
Roksana Galanciak FINEZJA
  • 1x 10/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 18:37:14
2019-07-23 18:02:07
Roksana Galanciak KORD
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 18:37:16
2019-07-23 18:00:52
Sebastian Bąk CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 18:37:19
2019-07-23 18:00:33
Małgorzata Janczak FARNES
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 18:37:22
2019-07-23 17:59:46
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 18:37:28
2019-07-23 17:36:39
Eryka Mikołajczyk ASSADUR
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 18:37:40
2019-07-23 17:28:29
Agnieszka Olszewska C.SILESIA Z
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 18:37:43
2019-07-23 16:41:40
Filip Milc DON NATHANIEL PP
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 18:37:45
2019-07-23 16:34:12
Izabela Łyżwa BELLA DONNA
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 15:29:20
2019-07-23 13:21:57
Alicja Węgrzyn KIA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 09:01:30
2019-07-23 08:47:20
Julia Wąsiewicz TALL
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 09:01:34
2019-07-23 08:46:52
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka TOGO
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 09:01:37
2019-07-23 08:46:18
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka ROSA BELLA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 09:01:38
2019-07-23 08:45:18
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka CASALI
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 09:01:41
2019-07-23 08:44:51
Wiktoria Rochowska ARIS
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 09:01:46
2019-07-23 08:44:27
Joanna Papis EIGHTY EIGHT
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 09:01:49
2019-07-23 08:43:53
Maja Marchwicka SILVANA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 09:01:52
2019-07-23 08:43:28
Pola Lewczyk JARY
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 09:01:55
2019-07-23 08:42:55
Antonina Barzdo CAŁKA
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 09:01:58
2019-07-23 08:33:52
Karolina Korzuchowska R-FOOD JUNONA A-Z
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 09:02:02
2019-07-23 08:33:24
Karolina Korzuchowska LOTAR
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 18:37:48
2019-07-22 22:16:29
Klara Weber IMPRESA MISS NANDO
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 18:37:51
2019-07-22 22:15:12
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 18:37:53
2019-07-22 21:38:31
Aleksandra Robak CONQUEST
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 09:02:18
2019-07-22 21:13:49
Mariya Dorofeyeva LENOX
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 20:36:38
2019-07-22 19:40:51
Patrycja Biernacka RATINO
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 20:36:45
2019-07-22 17:26:00
Dariusz Chober KANON
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 20:36:47
2019-07-22 16:35:51
Tomasz Paradowski MAXIMUS ZK
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 20:36:50
2019-07-22 12:14:28
Marcin Bętkowski NICO UNO
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 20:36:52
2019-07-22 12:07:30
Marcin Bętkowski CLIPPER
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 20:36:54
2019-07-22 12:02:08
Marcin Bętkowski VASCO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 20:36:57
2019-07-22 11:58:59
Marcin Bętkowski LAYRO STW
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 09:10:38
2019-07-21 23:38:31
Dawid Kotecki EVEREST M
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 12/P/dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 09:10:41
2019-07-21 23:34:15
Irmina Szybka PANDA
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 09:10:44
2019-07-21 21:14:38
Monika Czechowicz WIKTOR
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 09:10:46
2019-07-21 18:24:22
Tamara Tybulczuk SZIFO
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 09:10:49
2019-07-21 17:23:09
Anna Szambelan ESTAR LIBRE
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 09:10:57
2019-07-21 15:34:06
Eryk Urbaniak UCELLO'S UNIKAT
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 09:11:02
2019-07-21 15:31:52
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 09:11:05
2019-07-21 12:26:13
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 09:11:09
2019-07-20 16:52:26
Weronika Polaczek FURTIVA
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 09:11:13
2019-07-20 00:35:15
Katarzyna Paradowska GOLIAT
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 09:11:15
2019-07-19 21:03:31
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 09:11:17
2019-07-19 21:02:34
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 09:11:20
2019-07-19 21:01:49
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 09:11:22
2019-07-19 19:47:25
Kaja Mitman DOW JONES HX
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 13:25:51
2019-07-19 12:07:07
Katarzyna Gugała RAJMARA
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 09:45:37
2019-07-19 11:28:51
Małgorzata Prochowska HELLADA
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 13:25:54
2019-07-19 11:06:42
Patrycja Szczech GRANDE CARLO
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 08:20:44
2019-07-19 07:48:18
Adam Kucia DANTE
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 08:20:47
2019-07-19 07:46:54
Alessandra Walkowska HERR CATOO
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 08:20:53
2019-07-19 06:25:17
Kamila Wichrowska RITA
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 08:20:56
2019-07-19 06:23:11
Kamila Wichrowska ATLETA
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 08:20:59
2019-07-18 21:59:50
Tomasz Kumorek GOSTERA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 09:11:28
2019-07-18 21:58:52
Zuzanna Kumorek SALVATOR M
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 08:21:04
2019-07-18 20:26:04
Beata Biczysko CHARITA
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 08:21:07
2019-07-18 17:51:43
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 08:21:10
2019-07-18 13:04:47
Kinga Nosalik AWANGARDA
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 08:21:14
2019-07-18 09:47:55
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 08:21:17
2019-07-18 09:46:46
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 21:08:12
2019-07-17 21:02:02
Aleksandra Grudzień LYANNA
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 15:25:16
2019-07-17 13:17:03
Julia Kowalik JAGUSIA
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 22:37:50
2019-07-17 13:15:29
Elżbieta Bujna NUMERIS ONE
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 15:25:22
2019-07-17 12:31:35
Aleksandra Suwała DAKOTA
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 15:25:23
2019-07-16 20:38:53
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 15:25:26
2019-07-16 18:27:25
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 15:25:28
2019-07-16 18:26:12
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 15:25:30
2019-07-16 18:25:17
Natalia Kręgielska SANTA
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 15:25:34
2019-07-16 16:34:11
Natalia Kot SALAMON DON DARCO
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 15:25:35
2019-07-16 16:33:02
Natalia Kot AWANTAŻ
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 15:25:37
2019-07-16 15:46:23
Joanna Janiszewska ŁOTSON
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 07:14:35
2019-07-13 21:35:11
Julita Biszewska LAQUINA W
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 07:14:37
2019-07-13 20:03:36
Małgorzata Sajda UCCELLA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 07:14:38
2019-07-13 20:03:07
Emilia Pękal AMANDA
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 11:45:10
2019-07-13 20:02:32
Sylwia Kotwica MAŚLAK
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Dagmara Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
1999 (MJ.)
O038694
2. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
3. Barczak Marta BPK
2000 (MJ.)
O026127
4. Barzdo Antonina Kj Zbyszko
2006 (JM.)
O047581
5. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
6. Biczysko Beata KJ Jantar Stryków
S
O009909
7. Biernacka Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
S
O020916
8. Biszewska Julita Kielecki Klub Jeździecki
S
O025702
9. Borecka Gabriela R&S STABLES
2008 (Mł.)
brak
10. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2015 (Mł.)
O042854
11. Bujna Elżbieta KJ Zbrosławice
S
152/Z/2017
12. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
13. Chober Dariusz KJ Janowice
S
-------
14. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
S
O044282
15. Czechowicz Monika SKJ HorseProfi Łódź
S
O033516
16. Dorofeyeva Mariya KJ Janowice
2005 (JM.)
brak
17. Gabrysiak Alicja ŁKJ
2004 (JM.)
O036581
18. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
19. Grodzka Urszula KJ Akdemia Kucania
2007 (JM.)
brak
20. Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
S
O005048
21. Grzelczyk Kamil KJ Agri
S
O009181
22. Gugała Katarzyna Brak
S
Brak
23. Hernas Patryk St. R&S STABLES
S
Brak
24. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
25. Hudzik Witold bpk
S
O039362
26. Jaczkowska Iga KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
27. Jaczkowska Pola KJ Akademia Kucania
2007 (JM.)
brak
28. Janczak Małgorzata BPK
S
BRAK
29. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (J.)
O039284
30. Janiszewska Joanna Łódzki KJ
S
O028132
31. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
32. Kaczmarek Natasza Brak
2010 (Mł.)
Brak
33. Kociołek Julia TKJ Garbówek
2000 (MJ.)
BRAK
34. Korzuchowska Karolina Płockie Centrum Zooterapii
2001 (J.)
brak
35. Kot Natalia bpk
2002 (J.)
O044046
36. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (JM.)
O045959
37. Kotwica Sylwia Kielecki Klub Jeździecki
S
O007203
38. Kowalik Julia brak
2003 (J.)
brak
39. Koziczak Julia Stowarzyszenie R&S STABLES
2006 (JM.)
brak
40. Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048927
41. Kręgielska Nikola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O042182
42. Kucia Adam UKS Trójka
S
O045688
43. Kumorek Tomasz KJ Zbrosławice
S
O000324
44. Kumorek Zuzanna KJ Zbrosławice
2002 (J.)
O035265
45. Kunikowska Karolina JKS Salio
S
O040265
46. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
47. Lewczyk Pola KJ Zbyszko
2010 (Mł.)
brak
48. Lisowska Karolina Stowarzyszenie R&S Stables
2005 (JM.)
Brak
49. Łyżwa Izabela Stowarzyszenie Agro-Aves
2000 (MJ.)
O041205
50. Machniewicz Ewa St. R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
51. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
52. Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O032501
53. Markiewicz Patrycja Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O033077
54. Milc Filip Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O036158
55. Mitman Kaja KJ Golden Dream
2003 (J.)
0033512
56. Nawrocka Roksana Klub Jeździecki Agri
2008 (Mł.)
O046352
57. Nosalik Kinga Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2000 (MJ.)
O036065
58. Papis Joanna *
S
Brak
59. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (MJ.)
O030846
60. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
61. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O041691
62. Pieta Nikola BPK
2007 (JM.)
BRAK
63. Polaczek Weronika KJ Zbrosławice
2001 (J.)
O033395
64. Prochowska Małgorzata KJ Jantar Stryków
S
brak
65. Raczyńska Marcelina Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O022122
66. Rajza Dominika KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
brak
67. Robak Aleksandra Brak
S
O044627
68. Rochowska Wiktoria Kj Zbyszko
2008 (Mł.)
brak
69. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
70. Sajda Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
S
O004661
71. Siek Maja KJ Akademia Kucania
2007 (JM.)
brak
72. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
73. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
74. Stasiak Natalia KJ Mar-Klin Turek
2003 (J.)
O048851
75. Suwała Aleksandra Kielecki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O039980
76. Szambelan Anna Bractwo Konne św. Marcina
S
O035556
77. Szczech Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Jantar
S
O013223
78. Szrajer Marta Kielecki KJ
S
O001883
10015749
79. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
80. Tokalska Paula bpk
1998 (MJ.)
brak
81. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
82. Tybulczuk Tamara ŁKJ
2004 (JM.)
O032672
10152240
83. Ucinska Julia TKJ Garbowek
2005 (JM.)
Brak
84. Urbaniak Eryk UKS Trójka
S
O027552
85. Walkowska Alessandra KJ Dilmar Kobylarnia
S
O020861
86. Wąsiewicz Julia KJ Zbyszko
2005 (JM.)
brak
87. Weber Klara KJ Infernal Team
2006 (JM.)
brak
88. Węgrzyn Alicja Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O038871
89. Wejchert Zuzanna KJ Oxer
S
O026375
90. Wernerowicz Aleksandra kj Akademia Kucania
2007 (JM.)
brak
91. Wernerowicz Karolina Klub Jeździecki Akademia Kucania
2018 (Mł.)
brak
92. Wichrowska Kamila Tuszyński KJ Garbowek
S
O012507
93. Wieczorek Kornelia CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
2008 (Mł.)
brak
94. Willamowicz Dagmara Łódzki klub jeździecki
2006 (JM.)
Brak
95. Wojtaszewska Izabela BPK
S
brak
96. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
97. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

16

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
K023720 POL013670073507
2.

111

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
K025128 826046020155322
3.

90

ARCAN SP POL 2000 Wałach siwa/172 F: LABIRYNT xx
M: ARABELA
K007738 POL009640014500
4.

67

ARIS KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:136 F: Angelo / Amstelhoeve's Anton
M: nn / nn
K017710 616013580422605
5.

30

ATLETA HOL POL 2004 Wałach gniada/Brak F: Ever for pleasure
M: Atletyka
K008358 616009590045504
6.

34

AWANGARDA Polski Koń Szlachetnej Pólkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata/163 F: Vittorio
M: Allez Pologne
K026631 616009520019112
7.

25

AWANTAŻ Małopolska POL 25.03.2010 Wałach gniada/165cm F: Frazes
M: Awelana
K020799 616006550027110
8.

94

BALOU BOMBANCE SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Balou Du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Benza / Silver
K027072 616009590119414
9.

130

BALSA SP POL 2005 Klacz siwa F: winston
M: bakara
K020629 pol009530128305
10.

36

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
11.

88

BELLA DONNA AES POL 2011 Klacz gniada/167 F: Arko III
M: Bella-Canta R
K021051 826002110873555
12.

71

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
Brak
13.

10

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
K018026 Xcc
14.

66

CASALI Holsteiner Warmblut POL 2014 Klacz siwa/168 F: Casall
M: Z-NewSunshine
K026729 Brak
15.

32

CHARITA SP POL 2013 Klacz gniada F: Chaltaire Z /
M: Casandra / Lasko
K024850 616009670094213
16.

96

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
K016875 DE421000423009
17.

46

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Alcatraz / Acord II
M: Cinderella / Cherubin
K018660 616009610079110
18.

101

CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z ZANG BEL 2002 Ogier gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Volage De Choisy / Jalisco B
K009530 Z528002 103FH55
19.

60

CLIPPER Holsteiner POL 2013 Ogier gniada/165 F: Connor/Casall
M: Bella Rose/Cassini I
Bvf Bgg
20.

11

CONQUEST HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Carrico / Catoki
M: Lady Jane / Laptop
K027418 DE431316678310
21.

82

CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z ZANG BEL 2015 Wałach gniada/172 F: Corydon Van't T&L /
M: Gracieuse vd Thijshove (WANDOR VAN DE MISPELAERE)
brak 056015Z55748015
22.

33

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
K022531 DE441410837009
23.

114

DACOLINO KWPN POL 2008 Wałach gniada/173 F: Acolino
M: Midurmie
K019988
24.

106

DAKOTA KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Zurich
M: Irma Donna
K017880 528003000808119
25.

19

DAKOTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/167 F: Salazar
M: Debra
K015388 POL009590032607
26.

129

DAMROKA SP POL 2005 Klacz srokata/kuc:148 F: nn
M: nn
brak 1239213678
27.

95

DANAWAY EVANDER 89885 Gipsy Cob GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
K026831 826046010089885
28.

27

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
K017624 POL008610082808
29.

104

DANTE ALIGHIERI SP POL 2012 Gleiding chestnut/160 F: Cassilio
M: Demeter
K022194
30.

120

DIABLO SP POL 2007 Wałach kara/165 F: Ancymon
M: Dolina
Brak Brak
31.

116

DIAMANTSTEIN Trakeńska POL 2014 Wałach kasztanowata F: EPOSSTEIN
M: DŻASTINA
K025734 POL732010071714
32.

87

DON NATHANIEL PP Deutsches Reit Pony POL 2010 Wałach izabelowata/kuc:156 F: Der Harlekin B
M: Novella PP
K018290
33.

53

DOW JONES HX KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Ustinov/Libero H
M: Petroesca/Burggraaf
00000
34.

112

DUKAT Małopolska POL 2011 Wałach siwa/163 cm F: Drop
M: Duma
brak 616006540050711
35.

92

EDITT-P SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Con Calma /
M: Etna /
brak
36.

68

EIGHTY EIGHT * NED 2012 Wałach kasztanowata F: *
M: *
*
37.

84

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
K023908 528003200912983 105GB16
38.

131

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
K014545 pol00650009402
39.

135

ELECA LANSERO G HOL GER 2013 WAŁACH GNIADA F: ACORADO
M: INTASIA
40.

115

EMAELA SP POL 2014 Klacz gniada F: Messenger / Montender
M: Emarilla / Decoration
K025986 616009580271514
41.

128

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
K020362 POL013580665307
42.

110

EPSON MK SP POL 2014 Wałach gniada F: Mrino /
M: Elektra MK / Anero
K026814 616009600086214
43.

77

EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbird 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
K025127 826046020168643
44.

43

ESTAR LIBRE Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach gniada F: Lord Star
M: Eunice
K023000
45.

39

EVEREST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/180 F: Nice boy
M: Eneida
K020685
46.

109

EXODUS-W SP POL 2003 Ogier siwa/174 F: GLUCKSPILZ
M: ENDYWIA
K018719
47.

78

FARAMIR TR POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw / Agar
M: Falka / Winword
K016959 POL732010048009
48.

83

FARNES SP POL 2006 Ogier kasztanowata F: For Feeling
M: Zula
brak
49.

125

FICTION KWPN POL 2012 Wałach siwa/170 F: Quantum
M: Xx
Zx Brak
50.

80

FINEZJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: NOBODY
M: Figurantka
Brak
51.

117

FLAP KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:128 F: NN
M: NN
brak brak
52.

48

FURTIVA Małopolska POL 2015 Klacz gniada/163 F: Ekoton
M: Florencja
Brak POL 616006550058015
53.

98

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
K016884 POL009680006806
54.

49

GOLIAT WLKP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Czumen K
M: Gabi
K017567 POL007610064908
55.

31

GOSTERA SP POL 2007 Klacz gniada F: Qulester / Quinar
M: Godella / Luron
K012504 POL009690082307
56.

38

GRANDE CARLO Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Wałach kara/172 F: Carlos DZ
M: Gordonka
K027719 616009590166912
57.

20

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
K017728 POL006590182505
58.

119

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
K020775 999590180102
59.

5

HELLADA SP POL 2012 Klacz skarogniada/170 F: Ekwador
M: Hakne
brak brak
60.

28

HERR CATOO Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/167 F: Catoo
M: Himera
Brak
61.

89

HIPSY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
K024943
62.

93

IL DE FONSE SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Isna / Mywill
K021395 616009680042312
63.

134

Ilseline VD Hagen Horst KWPN NED 2013 KLACZ GNIADA F: DIAMANT DE SEMILY
M: G-RAMIRO
64.

9

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz siwa F: Nando Super
M: Imka
brak
65.

102

IWA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Wisol/
M: Irka/
K014458 POL009590223203
66.

17

JAGUSIA Małopolska POL 2012 Klacz siwa/168 F: Lansjer
M: Juda
Brak 616006570149412
67.

52

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
K018829 056002W00292665
68.

70

JARY Kuc Walijski POL 1999 Ogier siwa/kuc: F: H-S Jason / Japhet
M: Mulaj /
K004933 616013580149599
69.

133

JUNIOR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: nn
M: nn
brak brak
70.

97

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
K016962 POL007640020404
71.

57

KANON SP POL 2008 Wałach F: nn
M: nn
brak
72.

47

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata/164 F: Love Affair
M: Kaloe
brak
73.

76

KIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gawor / Apasz
M: Kurosava / Hower
K021414 616009661575611
74.

126

KISS ME KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc: F: Nn
M: Nn
Brak
75.

81

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Aktyw /
M: Kocanka / Winword / Neshad
K025082 732010051310
76.

14

LAQUINA W HOL GER 2010 Klacz gniada/167 F: Larius W / Landgraf I
M: P-Quinara / Quinar
K020690 DE421000544910
77.

74

LENOX Niem.sport. POL 2005 Wałach kasztanowata/- F: -
M: -
brak
78.

100

LIBRETTO SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
K022578 616009510252313
79.

51

LITSE PANGAARDENHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: For Passion D'ive Z Z644007
M: Quandretta Pangaardenhof
056-002-W00298853
80.

73

LOTAR Haflinger POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:151 F: Sternfurst /
M: Luise /
brak
81.

3

LYANNA OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lyjanero / Landos
M: Newada / Dido
K024566 DE433330857412
82.

26

ŁOTSON WLKP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Dargon /
M: Łotwa / Łan
K014813 POL007590110107
83.

113

ŁYK NN POL 2000 Wałach siwa F: NN
M: NN
brak
84.

2

MAŚLAK SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Liguister
M: Macavi
K014855 POL009590057805
85.

58

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
K019919 616009590205211
86.

124

NACORADO BWP POL 2013 Wałach siwa/170 F: Adorado
M: -
K028078 Brak
87.

59

NICO UNO Holsztyńska POL 2014 Wałach gniada/175 F: Numero Uno
M: Pilotin
Bgg Hfg
88.

123

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP BEL 2013 Wałach gniada F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Girondelle de Quiberon / Contendro I
K024575 056002W00304505
89.

18

NUMERIS ONE Westfalska GER 2012 Klacz gniada/165 F: Numero Uno
M: Jung Maksyma
Brak DE441411085212
90.

22

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:157 F: Olivier
M: Dona
K022214 009690002808
91.

6

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 F: Lando
M: Taylor O
K010838 5280030509101 103FB85
92.

40

PANDA KUC POL 2004 Klacz siwa/kuc:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
K026646 999590485304
93.

91

PAOLO WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Avero
M: Parada
brak
94.

103

PODIAVOLA SP POL 2010 Gleiding grey/168 F: Condiavolo
M: Pot Marigola
K021639
95.

72

R-FOOD JUNONA A-Z Mały Koń POL 2015 Klacz inna/mk:150 F: TIJD VLIJT'S VICTOR /
M: J-Contendra AZ /
brak
96.

37

RAJMARA SP POL 2010 Klacz gniada F: Hetman
M: Renoma
Brak
97.

107

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
K018637 POL009610010308
98.

108

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
K017788 616009590268009
99.

54

RATINO SP POL 2006 Ogier ciemnogniada/- F: Le Voltaire / Voltaire
M: Roksana / Olimp
K010572 POL009600109506
100.

29

RITA SP POL 2008 Klacz gniada/162 F: Stalypso
M: Rytmika Waro
* POL009590243308
101.

65

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Rosa Fama
K012388 POL009670142607
102.

24

SALAMON DON DARCO Węgierski Koń Sportowy POL 09.04.2010 Wałach gniada/175 F: Salamon
M: Széplak XI Szépség
K021765 HUNMTA100050000
103.

4

SALVATOR M SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Sokrates / Corrado I
M: Samarkanda / Le Voltaire
K009584 POL009690012004
104.

23

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
K024725 616 013 61 00389 11
105.

69

SILVANA SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Wencco / Cacao Courcelle
M: Satyna / Tenor de la Cour
K025106 A0010024S
106.

35

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
K021200 POL732010014104
107.

127

SPONECK Haflinger POL 2007 Wałach izabelowata/kuc: F: nn
M: nn
brak
108.

122

SUBOCZ SP POL 2015 Ogier gniada/172 F: Cantero
M: -
Brak Brak
109.

121

SYNAMI WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Ignam / Akropol
M: Syga / Gawot
K010170 POL007600107004
110.

42

SZIFO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: If du reverdy
M: Szlachta
Brak Brak
111.

50

SZUN SP POL 2006 Wałach siwa F: Elf / Fanimo
M: Szleja / Jarabub
K013497 POL009590057706
112.

118

TALINA Typ Koń Mały POL 2012 Klacz siwa/kuc:137 F: Nn
M: Nn
Brak
113.

63

TALL KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:140 F: nn/nn
M: nn/nn
K019624 6169995805865100
114.

64

TOGO SP POL 2012 Wałach siwa F: La Calidat
M: Tesmiran
Brak
115.

132

TRADYCJA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:155 F: nn
M: nn
brak brak
116.

15

UCCELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
K022365 DE431314611812
117.

44

UCELLO'S UNIKAT HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/166 F: Ucello / Nou Or Never
M: Espania / Espri
K026659 DE431314500809
118.

21

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Aroland PG
M: Valeria
K023453 616 009 53 00021 12
119.

61

VASCO Hanover POL 2011 Wałach kasztanowata/177 F: Van helsing
M: Lucie
Hcgjm Vfhh
120.

41

WIKTOR Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/164 F: ALMANZOR L
M: WIKI
K027202 616007600053314
121.

79

WILLA NOVA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/176 F: Scandic / Solos Carex
M: Willa / Wilawander
K015561 POL009590045704
122.

105

WYRWIGROSZ MŁP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Irches
M: Wygrana
-- 616006690058613
Rider Club
Competition
Prize
Bąk Sebastian St. R&S STABLES
350
SUM:
350.00
Barzdo Antonina Kj Zbyszko
80
SUM:
80.00
Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
400
SUM:
400.00
Biszewska Julita Kielecki Klub Jeździecki
80
SUM:
80.00
Borzęcka Maja KJ Infernal Team
50
SUM:
50.00
Bujna Elżbieta KJ Zbrosławice
220
220
SUM:
440.00
Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
280
250
SUM:
530.00
Grzelczyk Kamil KJ Agri
170
300
SUM:
470.00
Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
350
SUM:
350.00
Janiszewska Joanna Łódzki KJ
170
SUM:
170.00
Kot Natalia bpk
120
120
SUM:
240.00
Kręgielska Nikola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
300
80
SUM:
380.00
Kumorek Tomasz KJ Zbrosławice
350
250
SUM:
600.00
Kunikowska Karolina JKS Salio
120
SUM:
120.00
Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
50
SUM:
50.00
Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
220
220
50
SUM:
490.00
Mitman Kaja KJ Golden Dream
50
SUM:
50.00
Paradowska Katarzyna UKS Trójka
350
SUM:
350.00
Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
220
50
220
SUM:
490.00
Sajda Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
170
120
SUM:
290.00
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
170
170
170
300
300
SUM:
1110.00
Urbaniak Eryk UKS Trójka
80
SUM:
80.00
Wypchło Aleksandra bpk
120
120
280
SUM:
520.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DACOLINO (114)
2019-07-27
15
2019-07-27
9
Bąk Sebastian
St. R&S STABLES
2019-07-27
21
2019-07-27
2019-07-28
17
2019-07-28
2
350
Barczak Marta
BPK
DUKAT (112)
2019-07-27
27
2019-07-27
24
2019-07-28
2019-07-28
Barzdo Antonina
Kj Zbyszko
CAŁKA (71)
2019-07-27
8
2019-07-27
5
80
2019-07-28
17
2019-07-28
8
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
2019-07-27
35
2019-07-27
20
2019-07-28
18
2019-07-28
23
CLIPPER (60)
2019-07-27
11
2019-07-28
16
2019-07-28
17
VASCO (61)
2019-07-27
2019-07-27
2019-07-28
1
400
2019-07-28
11
2019-07-27
13
2019-07-27
11
2019-07-28
8
Biczysko Beata
KJ Jantar Stryków
CHARITA (32)
2019-07-28
8
2019-07-28
Biernacka Patrycja
Tuszyński KJ Garbówek
RATINO (54)
2019-07-27
24
2019-07-28
14
2019-07-28
22
Biszewska Julita
Kielecki Klub Jeździecki
2019-07-27
5
80
2019-07-27
14
Borecka Gabriela
R&S STABLES
HELGA (119)
2019-07-27
1
2019-07-27
1
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
CARENZA (10)
2019-07-27
6
50
2019-07-27
18
Bujna Elżbieta
KJ Zbrosławice
2019-07-27
16
2019-07-27
3
220
2019-07-28
2
220
2019-07-28
Chmaj Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
2019-07-27
25
2019-07-28
14
2019-07-28
20
Chober Dariusz
KJ Janowice
KANON (57)
2019-07-27
1
2019-07-27
29
2019-07-27
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
2019-07-27
2
280
2019-07-27
1
250
2019-07-28
19
2019-07-28
7
Czechowicz Monika
SKJ HorseProfi Łódź
WIKTOR (41)
2019-07-27
30
2019-07-27
23
Dorofeyeva Mariya
KJ Janowice
LENOX (74)
2019-07-27
31
2019-07-27
1
2019-07-28
4
2019-07-28
Gabrysiak Alicja
ŁKJ
ARCAN (90)
2019-07-27
1
2019-07-27
28
2019-07-28
2019-07-28
2019-07-28
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
FINEZJA (80)
2019-07-28
1
2019-07-28
2019-07-28
KORD (81)
2019-07-27
27
2019-07-27
2019-07-28
24
2019-07-28
Grodzka Urszula
KJ Akdemia Kucania
SPONECK (127)
2019-07-27
1
2019-07-27
1
Grudzień Aleksandra
Tuszyński KJ Garbówek
LYANNA (3)
2019-07-27
2019-07-27
12
2019-07-28
5
2019-07-28
10
Grzelczyk Kamil
KJ Agri
EDITT-P (92)
2019-07-27
2019-07-27
2019-07-28
5
170
2019-07-28
6
2019-07-27
14
2019-07-27
2019-07-28
18
2019-07-28
13
2019-07-27
13
2019-07-27
2019-07-28
15
2019-07-28
1
300
Gugała Katarzyna
Brak
RAJMARA (37)
2019-07-27
2019-07-27
Hernas Patryk
St. R&S STABLES
2019-07-27
1
2019-07-27
1
2019-07-27
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
2019-07-27
2019-07-27
1
2019-07-27
19
2019-07-27
Hudzik Witold
bpk
2019-07-27
Jaczkowska Iga
KJ Akademia Kucania
EL- VIS (131)
2019-07-27
1
2019-07-27
1
2019-07-27
1
Jaczkowska Pola
KJ Akademia Kucania
BALSA (130)
2019-07-27
1
2019-07-27
2019-07-27
1
Janczak Małgorzata
BPK
FARNES (83)
2019-07-27
18
2019-07-27
17
Janiszewska Gabriela
St. R&S Stables
2019-07-28
1
350
2019-07-28
9
EPSON MK (110)
2019-07-27
1
2019-07-27
2019-07-28
12
2019-07-28
1
Janiszewska Joanna
Łódzki KJ
ŁOTSON (26)
2019-07-27
5
2019-07-27
3
170
2019-07-28
15
2019-07-28
12
Janiszewska Lena
St. R&S Stables
2019-07-27
2019-07-27
1
2019-07-27
1
2019-07-28
1
2019-07-27
27
2019-07-28
2019-07-28
2019-07-27
1
2019-07-27
19
2019-07-27
2019-07-28
Kaczmarek Natasza
Brak
KISS ME (126)
2019-07-27
1
2019-07-27
1
Kociołek Julia
TKJ Garbówek
EXODUS-W (109)
2019-07-27
2019-07-27
Korzuchowska Karolina
Płockie Centrum Zooterapii
2019-07-28
10
2019-07-28
1
LOTAR (73)
2019-07-28
1
2019-07-28
1
Kot Natalia
bpk
2019-07-27
4
120
2019-07-27
13
2019-07-28
16
2019-07-28
6
120
2019-07-27
20
2019-07-27
15
2019-07-28
10
2019-07-28
20
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-07-27
6
2019-07-27
Kotwica Sylwia
Kielecki Klub Jeździecki
2019-07-27
19
2019-07-27
25
2019-07-28
11
Kowalik Julia
brak
JAGUSIA (17)
2019-07-27
30
2019-07-27
19
2019-07-28
1
2019-07-28
12
Koziczak Julia
Stowarzyszenie R&S STABLES
FINEZJA (80)
2019-07-27
18
2019-07-27
19
2019-07-27
2019-07-27
34
Kręgielska Natalia
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
SANTA (23)
2019-07-27
1
2019-07-27
1
2019-07-28
2019-07-28
Kręgielska Nikola
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-07-27
1
300
2019-07-27
9
2019-07-28
5
80
2019-07-28
13
OLIVIA (22)
2019-07-27
2
2019-07-27
2019-07-28
1
2019-07-28
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (27)
2019-07-27
22
2019-07-27
22
2019-07-28
7
2019-07-28
22
Kumorek Tomasz
KJ Zbrosławice
GOSTERA (31)
2019-07-27
1
350
2019-07-27
2019-07-28
10
2019-07-28
3
250
Kumorek Zuzanna
KJ Zbrosławice
2019-07-27
7
2019-07-27
2019-07-28
22
2019-07-28
10
Kunikowska Karolina
JKS Salio
DAKOTA (106)
2019-07-27
9
2019-07-27
4
120
2019-07-28
6
2019-07-28
9
Lewandowska Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
2019-07-27
23
2019-07-27
2019-07-28
24
Lewczyk Pola
KJ Zbyszko
JARY (70)
2019-07-27
1
2019-07-27
1
2019-07-28
1
2019-07-28
1
Lisowska Karolina
Stowarzyszenie R&S Stables
DIABLO (120)
2019-07-27
1
2019-07-27
1
2019-07-27
18
2019-07-28
1
2019-07-28
12
2019-07-28
12
Łyżwa Izabela
Stowarzyszenie Agro-Aves
2019-07-27
16
2019-07-27
17
2019-07-28
12
2019-07-28
Machniewicz Ewa
St. R&S STABLES
2019-07-27
1
2019-07-27
1
2019-07-27
1
2019-07-28
1
2019-07-28
1
2019-07-28
12
FARAMIR (78)
2019-07-27
26
2019-07-27
2019-07-28
26
2019-07-28
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
SZUN (50)
2019-07-27
7
50
2019-07-27
2019-07-27
31
2019-07-27
21
Marchwicka Maja
KJ Agro-Handel Śrem
SILVANA (69)
2019-07-27
2
220
2019-07-27
2
220
2019-07-28
6
50
2019-07-28
15
Markiewicz Patrycja
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
PODIAVOLA (103)
2019-07-27
21
2019-07-27
8
2019-07-28
21
2019-07-28
23
2019-07-27
18
2019-07-27
19
2019-07-28
23
2019-07-28
23
Milc Filip
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-07-27
11
2019-07-27
2019-07-28
2019-07-28
21
Mitman Kaja
KJ Golden Dream
2019-07-27
8
2019-07-27
6
50
2019-07-28
11
2019-07-28
9
Nawrocka Roksana
Klub Jeździecki Agri
HIPSY (89)
2019-07-27
1
2019-07-27
1
2019-07-28
13
2019-07-28
1
Nosalik Kinga
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-07-27
Papis Joanna
*
2019-07-27
27
2019-07-27
14
2019-07-28
1
2019-07-28
9
Paradowska Katarzyna
UKS Trójka
GOLIAT (49)
2019-07-27
10
2019-07-27
2019-07-28
2
350
2019-07-28
11
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (20)
2019-07-27
2019-07-27
22
2019-07-28
16
2019-07-28
15
2019-07-27
2019-07-27
2019-07-28
19
2019-07-28
20
Pękal Emilia
Kielecki Klub Jeździecki
AMANDA (16)
2019-07-27
3
2019-07-27
25
2019-07-28
2
2019-07-28
21
Pieta Nikola
BPK
FLAP (117)
2019-07-27
2019-07-27
Polaczek Weronika
KJ Zbrosławice
FURTIVA (48)
2019-07-27
18
2019-07-27
19
2019-07-28
1
2019-07-28
25
Prochowska Małgorzata
KJ Jantar Stryków
2019-07-28
20
2019-07-28
11
Raczyńska Marcelina
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
CINDY (46)
2019-07-27
6
2019-07-27
2019-07-28
18
2019-07-28
8
Rajza Dominika
KJ Akademia Kucania
EMMA (128)
2019-07-27
1
2019-07-27
23
2019-07-27
1
Robak Aleksandra
Brak
2019-07-27
19
2019-07-27
32
2019-07-28
12
2019-07-28
13
Rochowska Wiktoria
Kj Zbyszko
ARIS (67)
2019-07-27
1
2019-07-27
1
2019-07-28
1
2019-07-28
1
Rosicka-Tyszko Joanna
Tuszyński KJ Garbówek
SUBOCZ (122)
2019-07-27
14
2019-07-27
14
2019-07-28
16
2019-07-28
2019-07-27
2019-07-27
2019-07-28
4
220
2019-07-28
5
NACORADO (124)
2019-07-27
7
50
2019-07-27
17
2019-07-28
2
220
2019-07-28
19
Sajda Małgorzata
Kielecki Klub Jeździecki
UCCELLA (15)
2019-07-27
15
2019-07-27
24
2019-07-28
6
50
2019-07-28
7
Siek Maja
KJ Akademia Kucania
DAMROKA (129)
2019-07-27
22
2019-07-27
1
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
2019-07-27
4
2019-07-27
14
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
TOGO (64)
2019-07-27
19
2019-07-27
10
2019-07-28
3
170
2019-07-28
4
120
2019-07-27
12
2019-07-27
2019-07-28
4
2019-07-28
21
CASALI (66)
2019-07-27
20
2019-07-27
10
2019-07-28
22
2019-07-28
17
Stasiak Natalia
KJ Mar-Klin Turek
SYNAMI (121)
2019-07-27
1
2019-07-27
10
Suwała Aleksandra
Kielecki Klub Jeździecki
DAKOTA (19)
2019-07-27
1
2019-07-27
33
2019-07-28
3
2019-07-28
Szambelan Anna
Bractwo Konne św. Marcina
2019-07-27
1
2019-07-27
18
Szczech Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Jantar
2019-07-28
19
2019-07-28
Szrajer Marta
Kielecki KJ
EMAELA (115)
2019-07-27
17
2019-07-27
12
2019-07-28
7
2019-07-28
9
Szybka Irmina
KJ Janowice
2019-07-28
1
2019-07-28
1
PANDA (40)
2019-07-27
19
2019-07-27
1
2019-07-28
1
Tokalska Paula
bpk
ŁYK (113)
2019-07-27
1
2019-07-27
1
2019-07-28
21
2019-07-28
12
2019-07-28
1
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
2019-07-27
3
170
2019-07-27
4
170
2019-07-28
3
170
2019-07-28
12
RASPBERRY (108)
2019-07-27
1
300
2019-07-27
8
2019-07-28
1
300
2019-07-28
14
Tybulczuk Tamara
ŁKJ
SZIFO (42)
2019-07-27
14
2019-07-27
18
2019-07-28
10
2019-07-28
Ucinska Julia
TKJ Garbowek
FICTION (125)
2019-07-27
1
2019-07-27
1
2019-07-28
1
2019-07-28
12
Urbaniak Eryk
UKS Trójka
2019-07-27
23
2019-07-27
16
2019-07-28
18
2019-07-28
5
80
Walkowska Alessandra
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-07-27
19
2019-07-27
14
2019-07-28
12
2019-07-28
Wąsiewicz Julia
KJ Zbyszko
TALL (63)
2019-07-27
1
2019-07-27
1
2019-07-28
10
2019-07-28
1
Weber Klara
KJ Infernal Team
2019-07-27
2019-07-27
7
Węgrzyn Alicja
Tuszyński KJ Garbówek
KIA (76)
2019-07-27
2019-07-28
8
2019-07-28
2019-07-27
9
Wejchert Zuzanna
KJ Oxer
2019-07-28
10
2019-07-28
12
Wernerowicz Aleksandra
kj Akademia Kucania
TRADYCJA (132)
2019-07-27
1
2019-07-27
Wernerowicz Karolina
Klub Jeździecki Akademia Kucania
JUNIOR (133)
2019-07-27
2019-07-27
2019-07-27
Wichrowska Kamila
Tuszyński KJ Garbowek
RITA (29)
2019-07-28
2019-07-28
1
ATLETA (30)
2019-07-28
27
2019-07-28
Wieczorek Kornelia
CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
IWA (102)
2019-07-27
1
2019-07-27
1
2019-07-28
1
2019-07-28
1
Willamowicz Dagmara
Łódzki klub jeździecki
TALINA (118)
2019-07-27
1
2019-07-27
18
Wojtaszewska Izabela
BPK
PAOLO (91)
2019-07-27
Wypchło Aleksandra
bpk
GILEA (98)
2019-07-27
15
2019-07-27
5
120
2019-07-28
13
2019-07-28
7
LIBRETTO (100)
2019-07-27
14
2019-07-27
11
2019-07-28
14
2019-07-28
4
120
2019-07-27
13
2019-07-27
12
2019-07-28
3
280
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2019-07-27
2019-07-27

Number of Riders: 97

Number of Horses: 122

The sum of prizes: 7 740.00

Competition results developed by: Stajnia Gajewniki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012005-1, Stowarzyszenie AGRO-AVES Gajewniki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl