Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
106 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 22:59:10
2018-07-05 22:58:51
Krzysztof Mikolajczyk LEONARDO ZOF
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 22:58:55
2018-07-05 22:44:32
Agnieszka Wierzbołowska-Staszak PRESTIŻ BER
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 22:58:19
2018-07-05 22:44:00
Milena Kołodziejczyk PYRRUS
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 13:54:35
2018-07-05 13:51:19
Izabela Łyżwa BELLA DONNA
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 12:03:13
2018-07-05 11:39:15
Grzegorz Wypchlak NOTIS
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 12:03:03
2018-07-05 11:17:14
Zuzanna Bald ERMONA
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 12:02:53
2018-07-05 11:07:03
Joanna Dąbek PRAGA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 23:14:57
2018-07-04 22:09:07
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 23:14:21
2018-07-04 22:08:18
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 21:40:52
2018-07-04 21:34:26
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 21:41:06
2018-07-04 21:23:24
Pola Narloch KAMINA D
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 21:41:19
2018-07-04 21:20:33
Aleksandra Hejduk PEDRO
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 21:41:49
2018-07-04 20:59:43
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13a/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 21:42:03
2018-07-04 20:28:20
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13a/N1/zwykły art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 21:42:37
2018-07-04 20:04:22
Tomasz Kwapisz JOY OF LIFE
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 21:42:50
2018-07-04 19:51:34
Julia Badora KORYNT
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 21:43:03
2018-07-04 19:39:43
Dominik Słodczyk QUICKY B Z
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 21:43:17
2018-07-04 19:37:06
Dominik Słodczyk DRAKO
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/dwufazowy art.274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 21:43:34
2018-07-04 19:36:02
Dominik Słodczyk LUCKY M
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 21:43:46
2018-07-04 19:34:50
Dominik Słodczyk BAJADERA
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 21:43:59
2018-07-04 19:33:18
Angelika Kucias ATLANTO
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 21:44:14
2018-07-04 19:23:53
Dominik Słodczyk MARCEPAN
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 21:40:40
2018-07-04 18:18:07
Barbara Frontczak BUHAWI
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 16:35:54
2018-07-04 16:28:29
Julia Radzikowska SZAMANKA
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 15:54:13
2018-07-04 15:03:29
Sebastian Bąk RAPHAELLA P
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13a/N1/zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 15:54:23
2018-07-04 15:02:03
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 15:54:33
2018-07-04 15:00:44
Michalina Sierakowska MAIDI
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 15:54:42
2018-07-04 14:59:27
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 15:55:19
2018-07-04 14:58:17
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 15:55:28
2018-07-04 14:57:43
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 16:01:03
2018-07-04 14:57:10
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 16:00:50
2018-07-04 14:56:39
Gabriela Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 15:57:17
2018-07-04 14:55:58
Sebastian Bąk EPSON MK
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 15:54:04
2018-07-04 14:55:08
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13a/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 21:49:24
2018-07-04 14:53:55
Alicja Węgrzyn KIA
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 13:42:17
2018-07-04 13:36:30
Jagna Silarska CON CALYPSO
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:45:29
2018-07-04 12:19:27
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:46:13
2018-07-04 12:19:11
Monika Czechowicz PLAMKA
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:46:36
2018-07-04 12:18:32
Alicja Pyrzyk POEZJA II
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:46:48
2018-07-04 12:17:24
Weronika Sobczak DAMROKA
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:46:58
2018-07-04 12:16:46
Julia Smuk RONALDINI
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:49:05
2018-07-04 12:15:53
Aleksandra Kołodziejczyk HALOGEN
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:49:16
2018-07-04 12:15:15
Zuzanna Jobda SPONECK
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:49:25
2018-07-04 12:14:29
Janina Burchard PERSPEKTYWA
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 13:20:00
2018-07-04 11:41:29
Malena Kotecka DUMKA
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:49:55
2018-07-04 11:40:16
Dawid Kotecki BIZEL
  • 1x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:49:44
2018-07-04 11:39:56
Dawid Kotecki STRZAŁKA
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 12:46:27
2018-07-04 11:39:38
Magdalena Roza LIBERIA
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 11:34:32
2018-07-04 11:29:09
Karolina Szaniawska KUBA
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 10:33:03
2018-07-04 09:54:12
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 10:32:52
2018-07-04 09:53:25
Jakub Kubiak EL DŻAMARA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 09:25:48
2018-07-04 07:59:11
Kamila Bystrzejewska HAWANA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 22:25:21
2018-07-03 21:23:22
Vanessa Martinez LIDER
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 22:24:59
2018-07-03 19:40:11
Paulina Maćczak ZAPPA
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 22:24:28
2018-07-03 19:39:31
Mateusz Maćczak DEREK
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 18:15:16
2018-07-03 17:49:32
Aleksandra Antczak BATALIA
  • 1x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 18:15:28
2018-07-03 17:33:39
Agnieszka Snycerz JAGA
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 18:15:45
2018-07-03 17:32:32
Hanna Masztakow GENIUSZ
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 18:15:54
2018-07-03 17:31:59
Mateusz Majdzinski NOVITA
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 18:16:13
2018-07-03 17:31:20
Julka Kempska AVANTI
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 18:16:04
2018-07-03 17:30:47
Julia Górska PUNNAR
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 16:31:49
2018-07-03 16:06:58
Alicja Gabrysiak FOKUS
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 11:29:35
2018-07-03 09:38:17
Marta Fisiak RAVIVIA P
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 08:34:02
2018-07-03 08:23:22
Małgorzata Jańczak FARNES
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 02:02:32
2018-07-02 22:57:21
Adam Ciechański CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13a/N1/zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 02:02:19
2018-07-02 22:40:57
Marek Murlikiewicz GENF
  • 1x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 22:28:03
2018-07-02 22:11:59
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 21:50:26
2018-07-02 21:27:54
Maja Śledzik AGROPOINT LIBBENO
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 20:57:25
2018-07-02 20:40:24
Judyta Ziółkowska GENEO
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13a/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 17:45:36
2018-07-02 17:44:09
Łukasz Giełwanowski ROXY
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 17:45:24
2018-07-02 16:42:32
Wiktoria Suliborska RICHELIEU
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 17:55:47
2018-07-02 15:39:56
Patryk Górecki CONOR
  • 1x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 16:12:59
2018-07-02 15:26:55
Paulina Jassa HERSYLIA ZK
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 16:12:50
2018-07-02 15:26:29
Paulina Jassa NORMAN ZK
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 16:12:41
2018-07-02 15:26:02
Mateusz Leszczyński DALIA ZK
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 16:12:33
2018-07-02 15:24:18
Mateusz Leszczyński ŁUCZNIK ZK
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 23:29:18
2018-07-01 22:17:33
Klaudia Grudzińska MATRIX
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 23:29:37
2018-07-01 22:02:26
Arleta Kmita CZAR
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 23:29:58
2018-07-01 19:02:01
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 23:30:17
2018-07-01 18:59:35
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 23:29:06
2018-07-01 18:59:00
Natalia Kręgielska SANTA
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 15:42:46
2018-07-01 15:27:51
Eliza Starczak JAMAYKA
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13a/N1/zwykły art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 14:48:54
2018-07-01 14:47:42
Sonia Mysior ZORBA
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 11:31:36
2018-07-01 11:06:49
Zofia Lewandowska TOFIX
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 00:27:47
2018-06-30 19:51:50
Karolina Dryńska JAGON
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-30 19:25:25
2018-06-30 17:03:24
Sarah Zakrzewski EASTER GREY
  • 1x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-30 11:47:00
2018-06-30 10:44:21
Roksana Nawrocka HIPSY
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-30 11:46:46
2018-06-30 10:20:29
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/dwufazowy art.274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 21:29:20
2018-06-29 20:34:11
Joanna Woszczyna PANAMERA 13
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 19:28:06
2018-06-29 19:24:07
Julia Juszyńska DENIS
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 21:28:56
2018-06-29 16:29:09
Ada Dombrowska CHAOS
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 12:55:54
2018-06-29 11:24:00
Irmina Szybka E-MAIL
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 22:12:20
2018-06-28 21:55:19
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 22:12:10
2018-06-28 19:05:26
Natalia Rymarczyk SANTINO
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 12:50:31
2018-06-28 12:37:19
Zuzanna Kumorek SALVATOR M
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13a/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 12:50:23
2018-06-28 12:36:40
Tomasz Kumorek GOSTERA
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13a/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 08:35:08
2018-06-27 23:10:42
Krzysztof Jankowski FIORD SM
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 08:34:56
2018-06-27 23:09:59
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 08:34:44
2018-06-27 23:09:30
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 11:12:58
2018-06-26 09:05:57
Magdalena Rajpal LIBERADO S
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 11:12:49
2018-06-25 20:17:51
Martha Daberhut SULTAN OF SWING
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Aleksandra Klub Jeździecki Lambada
2001 (J.)
O042689
2. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (MJ.)
O038694
3. Badora Julia Bpk
2003 (JM.)
LZRWZJ/1183/18
4. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
5. Bald Zuzanna Łódzki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O032676
6. Burchard Janina KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O043877
7. Bystrzejewska Kamila Tuszyński KJ Garbówek
S
O012507
8. Chmaj Julia SKJ Horseprofi
2003 (JM.)
O025961
9. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
S
O044282
10. Cieślak Zuzanna St. R&S Stables
2001 (J.)
O038479
11. Czechowicz Monika SKJ HorseProfi Łódź
S
O033516
12. Dąbek Joanna Kj Akademia Kucania
2007 (Mł.)
Brak
13. Daberhut Martha Łódzki klub jeździecki
1997 (MJ.)
brak
14. Dombrowska Ada Bpk
2003 (JM.)
brak
15. Dryńska Karolina Tuszyński KJ Garbówek
S
O043273
16. Fisiak Marta BPK
S
O004344
17. Frontczak Barbara KS Happy Horse
2003 (JM.)
O034120
18. Gabrysiak Alicja ŁKJ
2004 (JM.)
O036581
19. Giełwanowski Łukasz SKJ Horseprofi Łódź
S
brak
20. Górecki Patryk SKJ Horseprofi Łódź
2004 (JM.)
O045964
21. Górska Julia St. Ranczo w Dolinie Wola Kozubowa
2005 (JM.)
O046772
22. Grudzińska Klaudia AGRO-AVES
2005 (JM.)
30896/17
23. Hejduk Aleksandra JKS Salio
2003 (JM.)
brak
24. Jańczak Małgorzata BPK
BRAK
25. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (JM.)
O039284
26. Jankowski Krzysztof SKJ HorseProfi Łódź
S
O033524
27. Jassa Paulina FKJ Zbyszko
S
O004463
28. Jobda Zuzanna KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
29. Juszyńska Julia SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI HORSEPROFI
2000 (J.)
O038680
30. Kempska Julka Stowarzyszenie ranczo w dolinie
2002 (J.)
Brak
31. Kmita Arleta Łódzki KJ
S
O000261
32. Kołodziejczyk Aleksandra KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039866
33. Kołodziejczyk Milena Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
brak
34. Kotecka Malena SKJ Horseprofi
2007 (Mł.)
brak
35. Kotecki Dawid SKJ Horseprofi
2004 (JM.)
O045959
36. Kręgielska Natalia Łódzki klub jeździecki
2009 (Mł.)
brak
37. Kręgielska Nikola Łódzki KJ
2003 (JM.)
O042182
38. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (J.)
O026764
10165106
39. Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
S
O014312
40. Kumorek Tomasz KJ Zbrosławice
S
O000324
41. Kumorek Zuzanna KJ Zbrosławice
2002 (J.)
O035265
42. Kwapisz Tomasz Tuszyński KJ Garbówek
S
Brak
43. Leszczyński Mateusz FUNDACJA KLUB JEŹDZIECKI ZBYSZKO
S
brak
44. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
45. Lewandowska Zofia SKJ Horseprofi Łódź
2006 (JM.)
O042827
46. Łyżwa Izabela bpk
S
brak
47. Maćczak Mateusz Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019680
48. Maćczak Paulina Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O008250
49. Machniewicz Ewa Stowarzyszenie R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
50. Majdzinski Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O038140
51. Masztakow Hanna Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
2005 (JM.)
0043276
52. Mikolajczyk Krzysztof AGRO--AVES Gajewniki
S
brak
53. Murlikiewicz Marek Agro-Aves Gajewniki
S
123456
54. Mysior Sonia Nn
2003 (JM.)
Brak
55. Narloch Pola KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
brak
56. Nawrocka Roksana Stowarzyszenie Agro-Aves
2008 (Mł.)
O046352
57. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
58. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
59. Pyrzyk Alicja KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
brak
60. Radzikowska Julia St. Ranczo w Dolinie Wola Kazubowa
2002 (J.)
O038626
61. Rajpal Magdalena SKJ Horseprofi Łódź
S
O012577
62. Roza Magdalena SKJ Horseprofi
S
O021048
63. Rymarczyk Natalia Klub Jeździecki Janowice
S
O011217
64. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
65. Sierakowska Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (Mł.)
O047679
66. Silarska Jagna bpk
2002 (J.)
O038001
67. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (J.)
O035603
68. Śledzik Maja Apollo
2005 (JM.)
brak
69. Słodczyk Dominik Klub Jeździecki Zbrosławice
S
PZJ: B(I) - LZPZJ/648/18
70. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
71. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O043875
72. Snycerz Agnieszka St. Ranczo w Dolinie Wola Kozubowa
S
O005620
73. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania
2002 (J.)
O041723
74. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
75. Suliborska Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki
2001 (J.)
Brak
76. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
77. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
78. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (JM.)
O042931
79. Walczak Aleksandra KJ Chrobry Warszawa
2003 (JM.)
O039315
80. Woszczyna Joanna Bpk
S
O033401
81. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
82. Wypchlak Grzegorz Stajnia Don Cmillo
S
O044039
83. Zakrzewski Sarah Bractwo Konne sw Marcina
1997 (MJ.)
none
84. Ziółkowska Judyta Tuszyński KJ Garbówek
S
O009940
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

77

168643 EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbira 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127 826046020168643
2.

41

AGROPOINT LIBBENO Hanowerska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Leonce
M: Persona
O: Dariusz Donderowicz
B: Dombóvari Imre
brak
3.

82

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
4.

85

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
O: Dominik Słodczyk
B: Herbert Meyer
K021916 DE431316584509
5.

49

AVANTI Typ Szlachetny POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Lyskacz
M: Ascania
O: Krzysztof Kempski
B: Mirosław Kaczor
Brak
6.

86

BAJADERA SP POL 2014 Klacz gniada F: De Quidams / Quidam's Rubin
M: Banisza / Rytm
O: Roland Kosmol
B: Roland Kosmol
K024771
7.

53

BATALIA SP POL 2012 Klacz gniada F: Obelisk
M: Bastia
O: Bogdan Wachelka
B: Bogdan Wachelka
K026124
8.

103

BELLA DONNA SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Arko III
M: Bella Canta
O: Damian Manita
B: Damian Manita
Brak
9.

84

BUHAWI Typ Szlachetny POL 2009 Wałach inna/mk: F: Monsun
M: Enja
O: Barbara Frontczak
B: NN
brak
10.

76

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: Violetta Jodłowska Cieślak
B: Piotr Wiese
K016223 POL009610190207
11.

20

CHAOS SP POL 2002 Wałach siwa F: Ignam
M: Charlotte
O: Anna Sawińska
B: Romanowski Marek
brak
12.

75

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
O: Rafał Janiszewski
B:
K016875 DE421000423009
13.

44

CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z ZANG BEL 2002 Ogier gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Volage De Choisy / Jalisco B
O: Adam Ciechański
B: Maria Ghysens-Vanlangenaeker
K009530 Z528002 103FH55
14.

72

CON CALYPSO Oldenburger POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Con Capitol
M: Hauptstutbuch Wendy
O: Aleksandra Ferdynandzka
B: Josef Muenzebrock
K012167
15.

3

CONOR XX POL 2002 Wałach gniada F: Professional (IRE)
M: Cortessa
O: Anna Górecka
B: Marian Pokrywka
brak
16.

32

CZAR SP POL 2005 Ogier siwa F: Carry Son / Carry
M: Czumka / Carewicz I
O: Arleta Kmita
B: SK Racot
K013087 POL009610208105
17.

11

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino
M: _
O: Włodzimierz Zajcew
B: _
Brak
18.

35

DALIA ZK SP POL 2013 Klacz siwa F: NICE BOY
M: DRACENA
O: ZBIGNIEW KRUK
B: ZBIGNIEW KRUK
BRAK
19.

67

DAMROKA NN POL 2005 Klacz srokata F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak
20.

111

Darling Junior UKR. Wierz 2011 ogier Gniada F: Pean
M: Daugare
O:
B:
21.

1

DENIS Typ Szlachetny POL 2008 Wałach gniada F: NIELS
M: DOZKA
O: PIOTR JUSZYŃSKI
B: MIROSŁAW GORDON
BRAK
22.

54

DEREK Małopolska POL 2014 Wałach gniada/169cm F: Efekt
M: Driada
O: Mateusz Maćczak
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K024825 616006580272214
23.

88

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
O: Maria Czuchryta i Manfred Słodczyk
B: Maria Czuchryta
K021627 616009670014912
24.

71

DUMKA SP POL 2006 Klacz srokata/mk:150 F: Hort /
M: Dolina / Hazard
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
25.

19

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Irmina Szybka
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
26.

24

EASTER GREY Malopolska POL 2010 Wałach gniada F: Grey
M: Euforia
O: Marek Zakrzewski
B: Marek Zakrzewski
616006630086010 616006630086010
27.

73

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
K023908 528003200912983 105GB16
28.

58

EL DŻAMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Jakub Kubiak
B: SK Prudnik
K016595 00969001110408
29.

74

EPSON MK SP POL 2014 Wałach gniada F: Mrino /
M: Elektra (Avero) /
O: Sebastian Bąk
B: Marek Kucharski
brak
30.

101

ERMONA SP POL 2005 Klacz gniada F: Erebus
M: Inbra / Faust Z
O: Anna Bald
B: Witold Bieniek
K010113 616009590070805
31.

78

FARAMIR Trakenska POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw
M: Falka
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016959
32.

45

FARNES SP POL 2006 Ogier kasztanowata F: For Feeling
M: Zula
O: Małgorzata Jańczak
B: Małgorzata Jańczak
brak
33.

12

FIORD SM MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Diafon /
M: Florencja / Pluton
O: Krzysztof Jankowski
B:
K022339 0060049408
34.

47

FOKUS WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Harwest
M: Flora
O: ŁKJ
B: Rafał Krzyżański
K006991
35.

108

Fokus MK SP Polska 2011 ogier gniada F: Corde Star
M: First Lady
O:
B:
36.

40

GENEO SP POL 2005 Wałach gniada F: Qumball / Kimball
M: Qumball / Kimball
O: Paweł Binek
B: Władysław Łopuszyński
K015294 POL009640029805
37.

43

GENF BWP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Cadillac van de helle
M: Cannelle Z
O: Justyna Kubik
B: Kubik Andrzej
W-256905-BWP BEL-W-256905-BWP
38.

51

GENIUSZ SP POL 1998 Klacz siwa/170 F: Rytm
M: Genewa
O: Gospdarstwo agroturystyczne ranczo w dolinie
B: Sk nowa wioska
K003674 616009660547298
39.

98

GINARETTI H KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada F: Andretti /
M: Historie / Belisar
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: H. Van De Heuvel
K023910 52800321106486
40.

70

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Larron
M: Grand Rivage
O: Katarzyna Metelska-Szaniawska
B: Jan Szpak
K019278
41.

13

GOSTERA SP POL 2007 Klacz gniada F: Qulester / Quinar
M: Godella / Luron
O: Henryk Barda
B: SK Prudnik
K012504 POL009690082307
42.

10

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski
M: Grandessa
O: Anna Woźna
B: Nowa Wioska
brak
43.

22

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Rafał Siuciński
B: Mordaka Kazimierz
K014164 POL009590009208
44.

80

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
O: Sebastian Bąk
B: Stanisław Myśliński
K024418 013630129306
45.

65

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
O: Michał Siejek
B: Marek Uszok
brak
46.

96

HAMILTON KWPN NLD 2012 Wałach siwa F: Cartano / Carthago
M: C'est sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
47.

107

HAPPY RYTM SP POL 2006 Wałach kara F: Rytm / Rio Branco
M: Happy Star / Louis
O: Aleksandra Walczak
B: SK Nowa Wioska
K012036 616009530147506
48.

42

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
49.

57

HAWANA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/171 cm F: Donnerlord L /
M: Hakne / Ajetr
O: Kamila Bystrzejewska
B: Bogdan Lęczner
K018000 616009590248003
50.

37

HERSYLIA ZK SP POL 2013 Klacz siwa F: PAUILLAC DE MEIA LUA
M: HUSARIA
O: ZBIGNIEW KRUK
B: ZBIGNIEW KRUK
BRAK
51.

23

HIPSY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Olga Nawrocka
B: Brak
K024943
52.

52

JAGA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Pigmalion /
M: Julka / Erkon
O: Gospodarstwo Agroturystyczne Ranczo W Dolinie
B:
K019143 POL007610180807
53.

25

JAGON SP POL 2005 Wałach gniada F: Ghana /
M: Jagonda / Montevideo
O: Paulina Kińska
B: Huzar Sp. z o. o.
K014811 POL009590103905
54.

28

JAMAYKA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Joy / Iterb
O: Jerzy Jakubczak
B: Jerzy Jakubczak
K014239 POL009580579906
55.

92

JOY OF LIFE SP POL 2008 Klacz F: Sir Robin
M: Jagonda
O: Paweł Binek
B: Nina Bielecka
K013379
56.

99

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
57.

95

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K019940 POL732010026007
58.

16

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata/164 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Paulina Lewandowska
B: Andrzej Herman
brak
59.

91

KORYNT WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Grandioso
M: -
O: Julia Badora
B: -
LKRWZJ/1736/18
60.

60

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Morelos /
M: Karina /
O: Katarzyna Metelska-Szaniawska
B: Marian Sygnacki
K021564 616013610232409
61.

106

LEONARDO ZOF MŁP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Diabełek
M: Lady
O: Krzysztof Mikołajczyk
B: Stanisław Zaremba
brak
62.

9

LIBERADO S PKSP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Liberado / Libertino I
M: Saga / Fly High
O: Magdalena Rajpal
B: Rafał Skorupka
K020173 616009610127709
63.

61

LIBERIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Wanderkoning Star II / Wanderkoenig
M: Little Less Conversation / Litas-star
O: Magdalena Roza
B: Przemysław Tomeczko
K017206 616009670142809
64.

87

LUCKY M SP POL 2013 Wałach gniada F: De Quidams
M: Layla F
O: Dominik Słodczyk i Manfred Słodczyk
B: Manfred Słodczyk
K023229
65.

34

ŁUCZNIK ZK MŁP POL 2013 Wałach kara F: HUZAR
M: ŁYSICA
O: ZBIGNIEW KRUK
B: ZBIGNIEW KRUK
BRAK
66.

79

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc: F: Max
M: Nn
O: Renata Bąk
B: Nn
Brak
67.

90

MARCEPAN Małopolska POL 2012 Wałach kara F: Huzar
M: Mocca
O: Justyna Korzeczek
B: Aleksander Łój
1609/18 ABC 616 006 58 01823 12
68.

33

MATRIX Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/175 F: MAGNET
M: LIMBA
O: Klaudia Grudzińska
B: Janusz Kalisz
brak POL007610104308
69.

93

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
70.

36

NORMAN ZK SP POL 2014 Wałach gniada F: LANDINO
M: NEVER LOSING R
O: ZBIGNIEW KRUK
B: ZBIGNIEW KRUK
BRAK
71.

102

NOTIS SP POL 2010 Wałach gniada/175cm F: Clear To Jump St Gyvan Z
M: Nota
O: Grzegorz Wypchlak
B: .
K023682
72.

50

NOVITA SP POL 2006 Klacz gniada F: Lover Boy /
M: New Star /
O: Krzysztof Snycerz
B: Wiesław Leszczyński
K013510 POL009590202606
73.

31

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:154 F: Olivier
M: Dona
O: Katarzyna Kręgielska
B: Wiesław Borecki
K022214 009690002808
74.

21

PANAMERA 13 Hanowerska POL 2008 Klacz gniada F: Perigueux/Pilot
M: Hauptstutbuch/Stakkato
O: Wo
B: Emil Wolni
Brak 431311325608
75.

94

PEDRO WLKP POL 2011 Wałach gniada F: GUFFI / GRANDEUR
M: POEZJA / PERSONA
O: Radosław Hejduk
B: Justyna Brzozowska - Wiśniewska
brak 616007520036811
76.

63

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc: F: Nando Super
M: Penny
O: -
B: Andrzej Dorszewski
brak
77.

69

PLAMKA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz srokata/mk:156 F: Hornet
M: Paloma
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023208
78.

68

POEZJA II Kuc Feliński POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Bambo
M: Proza
O: Anna Sobańska
B: Katarzyna Ozimek
K014226
79.

100

PRAGA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak 013670096109
80.

48

PUNNAR WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada/165 F: Arianin / Sopran
M: Puna / Huk
O: Robbert Snycerz
B: Marek Sablinski
K009181 POL007600096504
81.

104

PYRRUS SP POL 2005 Wałach kara F: Rumianek /
M: Panna /
O: KS Happy Horse
B: Jarosław Stankiewicz
brak
82.

59

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
O: Jakub Kubiak
B: Jessen Frank
K014795 DE421000369903
83.

81

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Landos
M: Rabella (CORRERO)
O: GR Łukasz Wyszkowski
B: W. Polowczyk
12789
84.

97

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
85.

46

RAVIVIA P SP POL 2014 Klacz siwa/160 F: CORIANO'S ASS
M: RAPHAELLA P
O: MARTA FISIAK
B: WITOLD POLOWCZYK
BRAK 616 009 61 00085 14
86.

38

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Activ
M: Remonta
O: Kossakowska Patrycja
B: Trzonek Michał
Brak
87.

66

RONALDINI Trakeńska POL 2005 Klacz kasztanowata F: Gluosnis
M: Regina
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K014546
88.

39

ROXY SP POL 2013 Klacz gniada F: First Fighter / For Pleasure
M: Rapsodia / Corde
O: Łukasz Giełwanowski
B: Mateusz Tomczak
K026034 616009590024513
89.

14

SALVATOR M SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Sokrates / Corrado I
M: Samarkanda / Le Voltaire
O: Zuzanna Kumorek
B: SK Moszna
K009584 POL009690012004
90.

29

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Kowalski Tomasz
brak 616 013 61 00389 11
91.

15

SANTINO SP POL 2007 Wałach gniada F: Santiego
M: Symfonia
O: Natalia Rymarczyk
B: Anna Rymarczyk
POL009610086107
92.

64

SPONECK Haflinger POL 2006 Wałach izabelowata/kuc: F: Special-Effect II
M: Hostiness
O: Anna Sobańska
B: CJD Berufshilfe Weimar
brak
93.

62

STRZAŁKA TS POL 2004 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Zuchora
B:
K021544 POL999630308604
94.

8

SULTAN OF SWING SP POL 2012 Wałach siwa F: Wieland
M: Samira
O: Jaroslav Daberhut
B: Dylewska Agata
brak 616009590122412
95.

83

SZAMANKA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada/165 F: Barbur /
M: Szata / Dar
O: Maciej Radzikowski
B: Czerniejewskie Przeds. Rolno Usługoweslu
K025641 POL007610191907
96.

26

TOFIX KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: Martell /
M: Tosca /
O: Anna Lewandowska
B: Ignacy Trela
K015289 12054
97.

30

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Aroland PG
M: Valeria
O: Nikola Kręgielska
B: Jan Jurkiewicz
K023453 616 009 53 00021 12
98.

55

ZAPPA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: paulina Maćczak
B: dariusz maćczak
K013406
99.

27

ZORBA SP POL 2007 Wałach gniada F: Klejnot
M: Zuza
O: Adrianna Jaroszewicz
B: ___
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Bąk Sebastian bpk
300
400
150
270
SUM:
1120.00
Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
270
SUM:
270.00
Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
300
SUM:
300.00
Kręgielska Nikola Łódzki KJ
200
120
SUM:
320.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
170
220
170
SUM:
560.00
Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
200
SUM:
200.00
Kumorek Tomasz KJ Zbrosławice
350
SUM:
350.00
Kumorek Zuzanna KJ Zbrosławice
350
SUM:
350.00
Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
250
330
SUM:
580.00
Rajpal Magdalena SKJ Horseprofi Łódź
100
80
SUM:
180.00
Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
250
SUM:
250.00
Siucińska Klaudia Łódzki KJ
400
SUM:
400.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
150
300
350
SUM:
800.00
Słodczyk Dominik Klub Jeździecki Zbrosławice
250
220
SUM:
470.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Aleksandra
Klub Jeździecki Lambada
BATALIA (53)
2018-07-08
2018-07-08
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
2018-07-07
11
2018-07-07
2018-07-08
15
2018-07-08
Badora Julia
Bpk
KORYNT (91)
2018-07-07
1
2018-07-07
10
2018-07-08
2018-07-08
Bąk Sebastian
bpk
2018-07-07
2
300
2018-07-07
1
400
2018-07-08
10
2018-07-08
2018-07-07
1
2018-07-07
23
2018-07-08
1
2018-07-08
1
2018-07-07
4
150
2018-07-07
9
2018-07-08
2
270
2018-07-08
6
Bald Zuzanna
Łódzki Klub Jeździecki
ERMONA (101)
2018-07-07
1
2018-07-07
8
Burchard Janina
KJ Akademia Kucania
2018-07-07
2018-07-07
1
2018-07-07
2018-07-08
1
2018-07-08
2018-07-08
Bystrzejewska Kamila
Tuszyński KJ Garbówek
HAWANA (57)
2018-07-07
7
2018-07-07
8
2018-07-08
8
2018-07-08
13
Chmaj Julia
SKJ Horseprofi
2018-07-07
36
2018-07-07
18
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-08
1
2018-07-08
2018-07-08
2018-07-07
5
2018-07-07
9
2018-07-08
21
2018-07-08
13
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
2018-07-08
10
2018-07-08
3
270
Cieślak Zuzanna
St. R&S Stables
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-07
28
2018-07-08
1
2018-07-08
26
2018-07-08
Czechowicz Monika
SKJ HorseProfi Łódź
PLAMKA (69)
2018-07-07
34
2018-07-07
1
2018-07-07
1
Dąbek Joanna
Kj Akademia Kucania
PRAGA (100)
2018-07-07
13
2018-07-07
14
2018-07-07
2018-07-08
1
2018-07-08
1
Daberhut Martha
Łódzki klub jeździecki
2018-07-07
18
2018-07-07
1
2018-07-07
21
2018-07-08
2018-07-08
28
2018-07-08
13
Dombrowska Ada
Bpk
CHAOS (20)
2018-07-07
37
2018-07-07
18
2018-07-08
2018-07-08
Dryńska Karolina
Tuszyński KJ Garbówek
JAGON (25)
2018-07-07
2018-07-07
Fisiak Marta
BPK
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-08
1
2018-07-08
1
Frontczak Barbara
KS Happy Horse
BUHAWI (84)
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-08
28
2018-07-08
28
Gabrysiak Alicja
ŁKJ
FOKUS (47)
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-07
23
2018-07-08
2018-07-08
1
2018-07-08
1
Giełwanowski Łukasz
SKJ Horseprofi Łódź
ROXY (39)
2018-07-07
1
2018-07-07
33
2018-07-07
25
2018-07-08
1
2018-07-08
36
2018-07-08
24
Górecki Patryk
SKJ Horseprofi Łódź
CONOR (3)
2018-07-08
28
2018-07-08
28
2018-07-08
Górska Julia
St. Ranczo w Dolinie Wola Kozubowa
PUNNAR (48)
2018-07-08
1
2018-07-08
1
Grudzińska Klaudia
AGRO-AVES
MATRIX (33)
2018-07-07
38
2018-07-07
23
2018-07-08
32
2018-07-08
1
Hejduk Aleksandra
JKS Salio
PEDRO (94)
2018-07-07
1
2018-07-07
18
2018-07-08
1
2018-07-08
6
Jańczak Małgorzata
BPK
FARNES (45)
2018-07-08
1
2018-07-08
1
Janiszewska Gabriela
St. R&S Stables
2018-07-07
3
2018-07-07
6
2018-07-08
11
2018-07-08
1
300
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-08
1
2018-07-08
1
2018-07-08
35
Jankowski Krzysztof
SKJ HorseProfi Łódź
2018-07-07
27
2018-07-07
2018-07-08
16
2018-07-08
Jassa Paulina
FKJ Zbyszko
2018-07-07
24
2018-07-07
2018-07-08
25
2018-07-08
2018-07-07
17
2018-07-07
8
2018-07-08
9
2018-07-08
14
Jobda Zuzanna
KJ Akademia Kucania
SPONECK (64)
2018-07-07
17
2018-07-07
12
2018-07-08
20
2018-07-08
1
Juszyńska Julia
SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI HORSEPROFI
DENIS (1)
2018-07-07
18
2018-07-07
2018-07-08
17
2018-07-08
Kempska Julka
Stowarzyszenie ranczo w dolinie
AVANTI (49)
2018-07-08
1
2018-07-08
1
2018-07-08
1
Kmita Arleta
Łódzki KJ
CZAR (32)
2018-07-07
2
2018-07-07
2018-07-08
17
2018-07-08
5
Kołodziejczyk Aleksandra
KJ Akademia Kucania
HALOGEN (65)
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-08
1
2018-07-08
1
2018-07-08
1
Kołodziejczyk Milena
Klub Sportowy Happy Horse
PYRRUS (104)
2018-07-08
1
2018-07-08
Kotecka Malena
SKJ Horseprofi
DUMKA (71)
2018-07-07
34
2018-07-07
1
2018-07-07
18
Kotecki Dawid
SKJ Horseprofi
2018-07-07
18
2018-07-07
23
2018-07-07
Kręgielska Natalia
Łódzki klub jeździecki
SANTA (29)
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-08
1
2018-07-08
32
Kręgielska Nikola
Łódzki KJ
2018-07-07
9
2018-07-07
2018-07-08
14
2018-07-08
15
OLIVIA (31)
2018-07-07
2
200
2018-07-07
8
2018-07-08
4
120
2018-07-08
6
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
2018-07-08
3
170
2018-07-08
3
220
2018-07-08
4
170
2018-07-08
8
2018-07-08
10
Kucias Angelika
St. KJ Preria Wilkowice
ATLANTO (85)
2018-07-07
3
200
2018-07-07
4
2018-07-08
7
2018-07-08
5
Kumorek Tomasz
KJ Zbrosławice
GOSTERA (13)
2018-07-07
1
350
2018-07-07
2018-07-08
7
2018-07-08
Kumorek Zuzanna
KJ Zbrosławice
2018-07-07
6
2018-07-07
2
350
2018-07-08
4
2018-07-08
Kwapisz Tomasz
Tuszyński KJ Garbówek
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-08
1
2018-07-08
1
2018-07-08
1
Leszczyński Mateusz
FUNDACJA KLUB JEŹDZIECKI ZBYSZKO
2018-07-07
13
2018-07-07
2018-07-08
10
2018-07-08
2018-07-07
33
2018-07-07
1
2018-07-08
28
2018-07-08
1
Lewandowska Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
2018-07-07
19
2018-07-07
12
Lewandowska Zofia
SKJ Horseprofi Łódź
TOFIX (26)
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-07
26
2018-07-08
1
2018-07-08
1
2018-07-08
Łyżwa Izabela
bpk
2018-07-07
1
2018-07-07
18
2018-07-08
1
2018-07-08
1
Maćczak Mateusz
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DEREK (54)
2018-07-08
21
2018-07-08
18
Maćczak Paulina
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
ZAPPA (55)
2018-07-08
1
2018-07-08
1
Machniewicz Ewa
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-07-07
1
2018-07-07
23
2018-07-07
1
2018-07-08
1
2018-07-08
1
2018-07-08
1
FARAMIR (78)
2018-07-07
1
2018-07-07
34
2018-07-07
18
2018-07-08
1
2018-07-08
1
2018-07-08
1
Majdzinski Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
NOVITA (50)
2018-07-08
8
2018-07-08
Masztakow Hanna
Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
GENIUSZ (51)
2018-07-08
1
2018-07-08
1
Mikolajczyk Krzysztof
AGRO--AVES Gajewniki
2018-07-08
20
2018-07-08
16
Murlikiewicz Marek
Agro-Aves Gajewniki
GENF (43)
2018-07-08
1
2018-07-08
5
Mysior Sonia
Nn
ZORBA (27)
2018-07-07
23
2018-07-07
18
2018-07-07
Narloch Pola
KJ Akademia Kucania
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-08
2018-07-08
2018-07-08
Nawrocka Roksana
Stowarzyszenie Agro-Aves
HIPSY (23)
2018-07-07
1
2018-07-07
23
2018-07-08
32
2018-07-08
1
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2018-07-07
2
250
2018-07-07
5
2018-07-08
2
330
2018-07-08
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (42)
2018-07-07
5
2018-07-07
5
2018-07-08
9
2018-07-08
13
Pyrzyk Alicja
KJ Akademia Kucania
2018-07-07
15
2018-07-07
1
2018-07-07
2018-07-08
1
2018-07-08
1
Radzikowska Julia
St. Ranczo w Dolinie Wola Kazubowa
2018-07-08
1
2018-07-08
1
2018-07-08
1
Rajpal Magdalena
SKJ Horseprofi Łódź
2018-07-07
7
2018-07-07
4
100
2018-07-08
3
2018-07-08
5
80
Roza Magdalena
SKJ Horseprofi
LIBERIA (61)
2018-07-07
1
2018-07-07
2018-07-07
Rymarczyk Natalia
Klub Jeździecki Janowice
SANTINO (15)
2018-07-07
15
2018-07-07
2018-07-08
22
2018-07-08
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
GOLDIKA (70)
2018-07-08
34
2018-07-07
6
2018-07-07
3
250
2018-07-08
9
2018-07-08
Sierakowska Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
MAIDI (79)
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-08
2018-07-08
18
2018-07-08
32
2018-07-08
1
2018-07-07
23
2018-07-07
1
2018-07-07
32
2018-07-08
1
2018-07-08
1
2018-07-08
33
Silarska Jagna
bpk
2018-07-07
1
2018-07-07
18
2018-07-07
14
2018-07-08
1
2018-07-08
23
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
GRENADA (22)
2018-07-07
7
2018-07-07
4
2018-07-08
1
400
2018-07-08
1
Śledzik Maja
Apollo
2018-07-07
18
2018-07-07
2018-07-08
1
2018-07-08
Słodczyk Dominik
Klub Jeździecki Zbrosławice
2018-07-08
1
2018-07-08
7
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
2018-07-07
1
2018-07-07
20
2018-07-08
1
2018-07-08
18
LUCKY M (87)
2018-07-07
3
150
2018-07-07
9
2018-07-08
12
DRAKO (88)
2018-07-07
1
300
2018-07-07
3
2018-07-08
1
350
2018-07-08
Słodczyk Dominik
Klub Jeździecki Zbrosławice
2018-07-07
1
2018-07-07
1
250
2018-07-08
2
2018-07-08
2
220
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
Fokus MK (108)
2018-07-07
12
2018-07-07
2018-07-08
27
2018-07-08
6
Smuk Julia
KJ Akademia Kucania
2018-07-07
23
2018-07-07
1
2018-07-07
18
2018-07-08
1
2018-07-08
1
2018-07-08
1
Snycerz Agnieszka
St. Ranczo w Dolinie Wola Kozubowa
JAGA (52)
2018-07-08
1
2018-07-08
Sobczak Weronika
KJ Akademia Kucania
DAMROKA (67)
2018-07-07
32
2018-07-07
23
2018-07-07
35
2018-07-08
32
2018-07-08
1
2018-07-08
37
Starczak Eliza
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
JAMAYKA (28)
2018-07-08
12
2018-07-08
11
Suliborska Wiktoria
Łódzki Klub Jeździecki
2018-07-07
22
2018-07-07
2018-07-08
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
KUBA (60)
2018-07-07
1
2018-07-07
2018-07-07
18
2018-07-08
1
2018-07-08
1
2018-07-08
1
GOLDIKA (70)
2018-07-07
15
2018-07-07
1
2018-07-07
1
2018-07-08
2018-07-08
1
Szybka Irmina
KJ Janowice
E-MAIL (19)
2018-07-07
1
2018-07-07
18
2018-07-07
4
2018-07-08
1
2018-07-08
1
2018-07-08
12
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
2018-07-07
16
2018-07-07
11
2018-07-08
1
2018-07-08
11
Walczak Aleksandra
KJ Chrobry Warszawa
2018-07-07
37
2018-07-07
34
2018-07-08
1
2018-07-08
1
2018-07-08
Woszczyna Joanna
Bpk
2018-07-07
2018-07-07
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (10)
2018-07-07
6
2018-07-07
10
2018-07-08
4
2018-07-08
8
Wypchlak Grzegorz
Stajnia Don Cmillo
NOTIS (102)
2018-07-07
7
2018-07-07
10
2018-07-08
7
2018-07-08
9
Zakrzewski Sarah
Bractwo Konne sw Marcina
2018-07-08
1
2018-07-08
19
2018-07-08
Ziółkowska Judyta
Tuszyński KJ Garbówek
GENEO (40)
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-08
11
2018-07-08
12

Number of Riders: 84

Number of Horses: 99

The sum of prizes: 6 150.00

Competition results developed by: Stajnia Gajewniki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012005-1, Stowarzyszenie AGRO-AVES Gajewniki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl