Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 22:27:30
2018-05-31 22:17:15
Patryk Górecki CONOR
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 10/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 22:12:25
2018-05-31 22:08:05
Jarosław Górecki MOZA
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 21:30:45
2018-05-31 21:05:55
Agnieszka Szlachta TALIA
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 20:18:09
2018-05-31 19:22:19
Maja Margasińska DECOLA
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 10/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 18:15:33
2018-05-31 18:11:46
Marek Murlikiewicz GENF
  • 1x 10/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 18:15:19
2018-05-31 18:01:38
Krzysztof Mikolajczyk LEONARDO ZOF
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 14:20:42
2018-05-31 13:14:08
Maja Waluch TIMUR
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 14:20:59
2018-05-31 12:11:35
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/dwufazowy art.274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 14:21:12
2018-05-31 09:48:48
Kamil Grzelczyk SENIOR
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 14:22:00
2018-05-31 09:48:08
Kamil Grzelczyk HOLLY TRUE
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 14:21:25
2018-05-31 09:47:37
Kamil Grzelczyk GREACE
  • 1x 3/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 23:08:24
2018-05-30 22:56:03
Tomasz Paradowski MAXIMUS ZK
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 23:08:35
2018-05-30 22:55:37
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 23:09:35
2018-05-30 22:29:56
Aleksandra Lota DIEGO
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 10/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 23:09:46
2018-05-30 22:26:48
Jacek Lasota INDIANA-UWE
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 23:13:33
2018-05-30 22:19:55
Judyta Ziółkowska GENEO
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13a/N1/zwykły art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 21:52:25
2018-05-30 21:19:12
Julia Przybyłek ROZETKA
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 21:52:10
2018-05-30 21:11:36
Alicja Kostrzewa KASKADER
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 22:27:08
2018-05-30 21:00:45
Barbara Frontczak BUHAWI
  • 2x 3/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 2x 10/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 16:15:27
2018-05-30 14:34:25
Eliza Starczak JAMAYKA
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13a/N1/zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 10:13:53
2018-05-30 08:36:45
Magdalena Roza LIBERIA
  • 1x 10/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 23:46:49
2018-05-29 23:36:44
Alicja Rosak DAMA SERCA
  • 1x 10/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 23:47:00
2018-05-29 22:42:14
Michał Lemański ZEPP Z
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/dwufazowy art.274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 23:47:37
2018-05-29 22:39:42
Michał Lemański ISPY
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 23:48:00
2018-05-29 22:39:12
Michał Lemański INFINITY
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 23:48:26
2018-05-29 22:38:44
Marta Gawlińska JACKSON PAULOWNA
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 23:48:38
2018-05-29 22:36:49
Marta Gawlińska BERNADINE LAN
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 23:49:06
2018-05-29 22:05:18
Maciej Makarewicz GLORIUS II
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13a/N1/zwykły art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 23:49:19
2018-05-29 21:05:32
Milena Kołodziejczyk PYRRUS
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 10/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 23:49:34
2018-05-29 21:03:18
Agnieszka Wierzbołowska-Staszak PRESTIŻ BER
  • 2x 3/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 2x 10/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 23:49:45
2018-05-29 21:02:36
Zuzanna Zasada COBAISHA
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 10/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 23:48:13
2018-05-29 21:01:55
Nina Terkiewicz PYRRUS
  • 1x 3/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 23:47:26
2018-05-29 21:00:47
Martyna Cichuta COBAISHA
  • 2x 3/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 19:03:43
2018-05-29 18:10:11
Weronika Bykowska SENCHA
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 16:49:07
2018-05-29 16:34:45
Wiktoria Suliborska RICHELIEU
  • 2x 3/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 16:49:20
2018-05-29 16:32:54
Paulina Jassa NORMAN ZK
  • 1x 3/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 16:49:32
2018-05-29 16:32:32
Paulina Jassa HERSYLIA ZK
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 16:49:43
2018-05-29 16:32:10
Mateusz Leszczyński ŁUCZNIK ZK
  • 1x 3/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 16:50:07
2018-05-29 16:31:49
Mateusz Leszczyński ORLIK
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 16:49:53
2018-05-29 15:53:58
Julia Juszyńska DENIS
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:20:35
2018-05-29 14:09:54
Nikola Krajewska EPOS
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:20:47
2018-05-29 14:09:09
Julia Kropielnicka HAJFA
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:21:21
2018-05-29 14:08:30
Adrianna Izmajłowicz GOOD MADDOX
  • 1x 3/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:21:34
2018-05-29 14:07:45
Liliana Harasim WOKSANA
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:22:26
2018-05-29 14:06:51
Nadia Cieplińska TENERIFE L
  • 2x 3/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 08:23:51
2018-05-28 22:00:13
Agnieszka Mlonka GORDIASZ
  • 2x 3/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 08:23:39
2018-05-28 21:47:52
Sonia Mysior ZORBA
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 08:23:28
2018-05-28 21:27:38
Małgorzata Jańczak FARNES
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 19:10:09
2018-05-28 18:46:57
Lucca Zakrzewski EASTER GREY
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 19:09:41
2018-05-28 18:46:35
Sarah Zakrzewski EASTER GREY
  • 1x 10/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 11:14:29
2018-05-28 08:42:29
Natalia Rymarczyk SANTINO
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 21:56:30
2018-05-27 21:54:26
Irmina Szybka E-MAIL
  • 2x 3/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 21:56:53
2018-05-27 21:17:54
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 21:57:27
2018-05-27 21:17:16
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 21:57:17
2018-05-27 20:32:07
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 21:57:05
2018-05-27 20:27:34
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 17:52:44
2018-05-27 15:48:04
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 17:53:03
2018-05-27 15:47:32
Krzysztof Jankowski FIORD SM
  • 1x 3/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 17:52:29
2018-05-27 15:46:49
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 19:43:13
2018-05-26 14:32:16
Mirzat Sabitov ARAMIS
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 23:13:49
2018-05-25 23:11:14
Paweł Strzechowski ZUZOU
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 23:13:18
2018-05-25 23:10:48
Ewa Strzechowska ZINA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 22:54:44
2018-05-25 22:44:54
Małgorzata Kuźmińska KUADLINO
  • 2x 3/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 21:40:36
2018-05-25 19:26:41
Magdalena Rajpal LIBERADO S
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 21:40:24
2018-05-25 19:21:41
Patryk Mordaka GOLDEN II
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/dwufazowy art.274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 19:19:27
2018-05-25 19:18:53
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/dwufazowy art.274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 19:19:56
2018-05-25 19:18:03
Kacper Roswag KASHMIR DE REVE
  • 1x 3/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 19:20:21
2018-05-25 19:10:34
Mateusz Sputowski BORA
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 19:20:40
2018-05-25 19:09:09
Maria Mordaka FINLANDIA
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 19:20:50
2018-05-25 19:07:49
Jowita Lubicka FUKS
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 19:21:04
2018-05-25 19:07:14
Emilia Krześlak MYSZA
  • 2x 3/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 07:37:57
2018-05-25 08:04:01
Karolina Dryńska JAGON
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 22:59:36
2018-05-24 22:14:48
Katarzyna Feret CZAR
  • 2x 3/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 22:39:11
2018-05-23 22:37:20
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 22:39:42
2018-05-23 22:36:26
Paulina Lewandowska FOKUS
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 12:32:50
2018-05-22 23:10:59
Zuzanna Kumorek SALVATOR M
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 12:33:02
2018-05-22 23:10:34
Tomasz Kumorek GOSTERA
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/dwufazowy art.274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 20:25:55
2018-05-22 15:13:13
Ada Dombrowska CHAOS
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 10/LL/90 cm zwykły art.238.2.1 - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (MJ.)
O038694
2. Białas Anna KJ INFERNAL TEAM
S
O004792
3. Bykowska Weronika KS Happy Horse
S
O018522
4. Cichuta Martyna Klub Sportowy Happy Horse
2001 (J.)
O038441
5. Dombrowska Ada Bpk
2003 (JM.)
brak
6. Feret Katarzyna Łódzki KJ
S
O038142
7. Frontczak Barbara KS Happy Horse
2003 (JM.)
O034120
8. Gawlińska Marta JKS Salio
S
123456
9. Górecki Jarosław Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
S
Brak
10. Górecki Patryk SKJ Horseprofi Łódź
2004 (JM.)
O045964
11. Grzelczyk Kamil Bpk
S
O009181
12. Harasim Liliana BPK
2007 (Mł.)
brak
13. Jańczak Małgorzata BPK
BRAK
14. Jankowski Krzysztof SKJ HorseProfi Łódź
S
O033524
15. Jassa Paulina FKJ Zbyszko
S
O004463
16. Kołodziejczyk Milena Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
brak
17. Kostrzewa Alicja Stajnia Paszka
1998 (MJ.)
O020155
18. Kręgielska Nikola Łódzki KJ
2003 (JM.)
O042182
19. Kropielnicka Julia BPK
2006 (JM.)
brak
20. Krześlak Emilia KJ Infernal Team
2006 (JM.)
O048393
21. Kumorek Tomasz KJ Zbrosławice
S
O000324
22. Kumorek Zuzanna KJ Zbrosławice
2002 (J.)
O035265
23. Kuźmińska Małgorzata Łódzki Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
brak
24. Lemański Michał Salio
S
O001208
25. Leszczyński Mateusz FUNDACJA KLUB JEŹDZIECKI ZBYSZKO
S
brak
26. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
27. Lota Aleksandra Łódzki Klub Jeździecki
2001 (J.)
brak
28. Lubicka Jowita KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
0023050
29. Lubicka Jowita KL Infernal Team
1999 (MJ.)
0023050
30. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
31. Makarewicz Maciej Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O033520
32. Marciniak Aleksandra
33. Margasińska Maja KS Happy Horse
2000 (J.)
O045163
34. Mlonka Agnieszka TKJ Garbówek
S
O036239
35. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (J.)
O019196
36. Mysior Sonia Nn
2003 (JM.)
Brak
37. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
38. Przybyłek Julia Stajnia Paszka
2004 (JM.)
brak
39. Rajpal Magdalena SKJ Horseprofi Łódź
S
O012577
40. Rosak Alicja SKJ Horseprofi Łódź
2002 (J.)
O041550
41. Roswag Kacper KJ Salio
S
brak
42. Roza Magdalena Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
S
O021048
43. Rymarczyk Natalia Klub Jeździecki Janowice
S
O011217
44. Sabitov Mirzat KJ Janowice
S
O006244
45. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
46. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
47. Strzechowska Ewa JKS Salio
S
o001653
48. Strzechowski Paweł JKS Salio
S
O001625
49. Suliborska Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki
2001 (J.)
Brak
50. Szlachta Agnieszka KJ Jeziorki-Osieczna
S
O030841
51. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
52. Terkiewicz Nina Klub Sportowy Happy Horse
2000 (J.)
O038440
53. Waluch Maja KJ Virako-Olimpia
2005 (JM.)
brak
54. Wierzbołowska-Staszak Agnieszka KS Happy Horse
S
O002558
55. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
56. Zakrzewski Lucca Bractwo Konne sw Marcina
2005 (JM.)
none
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

24

ARAMIS SP POL 2006 Wałach gniada F: Ludger
M: Alchemia
O: Dorota Brzezinska-Grabarczyk
B:
Pol 009680056006
2.

54

BERNADINE LAN KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Landlord
M: Indoctro
O: Marta Gawlińska
B: NL
Brak
3.

18

BORA SP POL 2007 Klacz bułana F: Liberatto P / Corofini
M: Bossa / Floren
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
K013437 POL007610174307 104QF57
4.

7

BUHAWI Typ Szlachetny POL 2009 Wałach inna/mk: F: Monsun
M: Enja
O: Barbara Frontczak
B: NN
brak
5.

9

CHAOS SP POL 2002 Wałach siwa F: Ignam
M: Charlotte
O: Anna Sawińska
B: Romanowski Marek
brak
6.

20

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
K020116 616009540097410
7.

50

COBAISHA Hanowerska POL 2007 Klacz gniada F: Colambo
M: Aisha
O: Sławomir Frontczak
B: Jorn Merzdorf
brak
8.

78

CONOR XX POL 2002 Wałach gniada F: Professional (IRE)
M: Cortessa
O: Anna Górecka
B: Marian Pokrywka
brak
9.

14

CZAR SP POL 2005 Ogier siwa F: Carry Son / Carry
M: Czumka / Carewicz I
O: Arleta Kmita
B: SK Racot
K013087 POL009610208105
10.

27

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino
M: _
O: Włodzimierz Zajcew
B: _
Brak
11.

59

DAMA SERCA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Emetyt /
M: Dama Dworu / Pick Wick
O: Hubert Rosak
B: SK Walewice
K013403 616006590280207
12.

75

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara F: Aktyw /
M: Deborah /
O: Milena Paszkiewicz
B: Krzysztof Nowotka
brak
13.

65

DIEGO SP POL 2011 Wałach gniada F: Fuego Du Prelet sf
M: Dunkierka sp
O: Krzysztof Lota
B: SK Walewice
K020372
14.

71

DUETTE B. KWPN POL 2008 Klacz gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
15.

32

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Irmina Szybka
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
16.

34

EASTER GREY Malopolska POL 2010 Wałach gniada F: Grey
M: Euforia
O: Marek Zakrzewski
B: Marek Zakrzewski
616006630086010 616006630086010
17.

79

ESTIM SP POL 2007 Wałach F: Imequyl
M: Estella
O: Rafał Mańkowski
B: xx
K013448
18.

35

FARNES SP POL 2006 Ogier kasztanowata F: For Feeling
M: Zula
O: Małgorzata Jańczak
B: Małgorzata Jańczak
brak
19.

80

FINISH SP POL 2014 Wałach gniada F: IMEQUYL
M: FALANGA
O: Kazimierz Mordaka
B: MORDAKA KAZIMIERZ
K024999
20.

26

FIORD SM MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Diafon /
M: Florencja / Pluton
O: Krzysztof Jankowski
B:
K022339 0060049408
21.

12

FOKUS WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Harwest
M: Flora
O: ŁKJ
B: Rafał Krzyżański
brak
22.

16

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022752 616009591054713
23.

53

GLORIUS II SP POL 2007 Wałach gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Granada P G / Calderon
O: Joanna Makarewicz
B: Remigiusz Makowski
K012120 POL009660371207
24.

21

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
25.

37

GORDIASZ SP POL 2012 Wałach gniada F: Szkrab
M: Gordia
O: Agnieszka Mlonka
B: SK Prudnik
K021430
26.

10

GOSTERA SP POL 2007 Klacz gniada F: Qulester / Quinar
M: Godella / Luron
O: Henryk Barda
B: SK Prudnik
K012504 POL009690082307
27.

25

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski
M: Grandessa
O: Anna Woźna
B: Nowa Wioska
brak
28.

68

GREACE SP POL 2011 Klacz siwa F: Falbrus
M: Georgia
O: Brak
B: Brak
Brak
29.

41

HAJFA SP POL 2002 Klacz gniada F: Romario /
M: Homilia /
O: Julia Kropielnicka
B:
brak
30.

66

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
31.

46

HERSYLIA ZK SP POL 2013 Klacz siwa F: PAUILLAC DE MEIA LUA
M: HUSARIA
O: ZBIGNIEW KRUK
B: ZBIGNIEW KRUK
BRAK
32.

69

HOLLY TRUE SP POL 2013 Klacz gniada F: Ekwador
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
33.

56

INFINITY KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Bustique
M: Iroko
O: Paul Hendrix
B: Paul Hendrix
brak
34.

57

ISPY KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Bustique
M: Favoritas
O: Paul Hendrix
B: Paul Hendrix
brak
35.

55

JACKSON PAULOWNA KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno
M: Carthago
O: Stal Hendrix
B: Paulowna
brak
36.

61

JAMAYKA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Joy / Iterb
O: Jerzy Jakubczak
B: Jerzy Jakubczak
K014239 POL009580579906
37.

28

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
O: Anna Majdzińska
B:
K018829 056002W00292665
38.

13

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata/164 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Paulina Lewandowska
B: Andrzej Herman
brak
39.

19

KASHMIR DE REVE OLD POL 2001 Wałach gniada F: Xxxxxx
M: Xxxxxx
O: Xxxxxx
B: Xxxxxx
K005916
40.

62

KASKADER SP POL 2008 Wałach gniada F: Cordian / Power Prince
M: Kaliszanka
O: Bogumił Ignaszak
B: Bogumił Ignaszak
brak
41.

23

KUADLINO Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Kalina
O: Generoforma sp.z o.o.
B: Agnieszka Suchorzewska
K022672
42.

22

LIBERADO S PKSP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Liberado / Libertino I
M: Saga / Fly High
O: Magdalena Rajpal
B: Rafał Skorupka
K020173 616009610127709
43.

60

LIBERIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Wanderkoning Star II / Wanderkoenig
M: Little Less Conversation / Litas-star
O: Magdalena Roza
B: Przemysław Tomeczko
K017206 616009670142809
44.

29

LITSE PANGAARDENHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: For Passion D'ive Z Z644007
M: Quandretta Pangaardenhof
O: Anna Majdzińska
B: Belgia
056-002-W00298853
45.

45

ŁUCZNIK ZK MŁP POL 2013 Wałach kara F: HUZAR
M: ŁYSICA
O: ZBIGNIEW KRUK
B: ZBIGNIEW KRUK
BRAK
46.

67

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
47.

77

MOZA XX POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Tempelwachter (GER)
M: Mozaika
O: Jarosław Górecki
B: SK Jaroszówka
Brak
48.

15

MYSZA KUC POL 2004 Klacz inna F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kazimierz Mordaka
B:
K020706 616999590528304
49.

47

NORMAN ZK SP POL 2014 Wałach gniada F: LANDINO
M: NEVER LOSING R
O: ZBIGNIEW KRUK
B: ZBIGNIEW KRUK
BRAK
50.

30

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:154 F: Olivier
M: Dona
O: Katarzyna Kręgielska
B: Wiesław Borecki
K022214 009690002808
51.

44

ORLIK SP POL 2013 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: ZBIGNIEW KRUK
B: NN
BRAK
52.

51

PRESTIŻ BER MŁP POL 2010 Ogier gniada F: Łowca /
M: Promenada /
O: Agnieszka Wierzbołowska-Staszak
B: Jacek Kosacki
brak
53.

52

PYRRUS SP POL 2005 Wałach kara F: Rumianek /
M: Panna /
O: KS Happy Horse
B: Jarosław Stankiewicz
brak
54.

48

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Activ
M: Remonta
O: Kossakowska Patrycja
B: Trzonek Michał
Brak
55.

63

ROZETKA Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: Grawer
M: Remia
O: Bogumił Ignaszak
B: Iwona Muszyńska
brak
56.

11

SALVATOR M SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Sokrates / Corrado I
M: Samarkanda / Le Voltaire
O: Zuzanna Kumorek
B: SK Moszna
K009584 POL009690012004
57.

33

SANTINO SP POL 2007 Wałach gniada F: Santiego
M: Symfonia
O: Natalia Rymarczyk
B: Anna Rymarczyk
POL009610086107
58.

49

SENCHA TRAK POL 2010 Klacz gniada/166 F: Komfortas /
M: Szabla /
O: Weronika Bykowska
B: Szturmowicz
K023842 POL732010081110
59.

70

SENIOR SP POL 2013 Wałach gniada F: Robin II Z
M: Seniora Bella
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak
60.

76

TALIA WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Carolus I /
M: Tamiza / Pionier
O: Tomasz Szlachta
B: Tomasz Szlachta
K022912 616007610057209
61.

72

TIMUR Konik Polski POL 2013 Wałach inna/kuc: F: Namorzyniec
M: Tumba
O: Maja Waluch
B: Leszczyński Jarosław
brak
62.

31

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Aroland PG
M: Valeria
O: Nikola Kręgielska
B: Jan Jurkiewicz
K023453 616 009 53 00021 12
63.

39

WOKSANA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Andos /
M: Wokanda /
O: Nikola Krajewska
B: Roman Siwek
brak
64.

58

ZEPP Z ZANG NED 2011 Wałach ciemnogniada F: Zandor Z / Zeus
M: Susy Gold / Lux
O: Stal Hendrix
B: Paul Hendrix
K023023 056015Z55646711
65.

4

ZINA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Kaliniec
M: Zyrikana
O: Ewa Strzechowska
B: Paweł Strzechowski
k019916
66.

36

ZORBA SP POL 2007 Wałach gniada F: Klejnot
M: Zuza
O: Adrianna Jaroszewicz
B: ___
Brak
67.

5

ZUZOU SP POL 2005 Klacz F: Marino
M: Zizou
O: Pawel Strzechowski
B: Pawel Strzechowski
K010538
Rider Club
Competition
Prize
Grzelczyk Kamil Bpk
80
SUM:
80.00
Jassa Paulina FKJ Zbyszko
100
SUM:
100.00
Kumorek Tomasz KJ Zbrosławice
300
SUM:
300.00
Kumorek Zuzanna KJ Zbrosławice
250
250
200
SUM:
700.00
Lubicka Jowita KL Infernal Team
250
SUM:
250.00
Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
200
250
250
200
300
SUM:
1200.00
Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
200
150
SUM:
350.00
Sabitov Mirzat KJ Janowice
150
SUM:
150.00
Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
250
SUM:
250.00
Strzechowska Ewa JKS Salio
100
200
SUM:
300.00
Strzechowski Paweł JKS Salio
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
2018-06-02
15
2018-06-02
2018-06-03
20
2018-06-03
9
Białas Anna
KJ INFERNAL TEAM
FINISH (80)
2018-06-02
20
2018-06-02
2018-06-03
12
2018-06-03
Bykowska Weronika
KS Happy Horse
SENCHA (49)
2018-06-02
23
2018-06-02
Cichuta Martyna
Klub Sportowy Happy Horse
2018-06-02
2018-06-02
8
Dombrowska Ada
Bpk
CHAOS (9)
2018-06-02
2018-06-02
4
2018-06-03
12
2018-06-03
Feret Katarzyna
Łódzki KJ
CZAR (14)
2018-06-02
1
2018-06-02
8
2018-06-03
4
2018-06-03
2018-06-03
Frontczak Barbara
KS Happy Horse
BUHAWI (7)
2018-06-02
13
2018-06-02
2018-06-03
9
2018-06-03
Gawlińska Marta
JKS Salio
2018-06-02
27
2018-06-02
2018-06-02
16
2018-06-02
Górecki Jarosław
Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
MOZA (77)
2018-06-03
1
2018-06-03
1
Górecki Patryk
SKJ Horseprofi Łódź
CONOR (78)
2018-06-03
1
2018-06-03
1
Grzelczyk Kamil
Bpk
GREACE (68)
2018-06-02
9
2018-06-02
18
2018-06-02
14
2018-06-02
11
SENIOR (70)
2018-06-02
25
2018-06-02
4
80
Harasim Liliana
BPK
WOKSANA (39)
2018-06-02
2018-06-02
2018-06-02
Jańczak Małgorzata
BPK
FARNES (35)
2018-06-03
8
2018-06-03
9
Jankowski Krzysztof
SKJ HorseProfi Łódź
2018-06-02
12
2018-06-02
6
2018-06-02
2018-06-03
3
2018-06-03
13
2018-06-03
Jassa Paulina
FKJ Zbyszko
2018-06-02
13
2018-06-02
7
2018-06-03
15
2018-06-03
3
100
2018-06-02
10
2018-06-02
19
2018-06-03
17
2018-06-03
Kołodziejczyk Milena
Klub Sportowy Happy Horse
PYRRUS (52)
2018-06-03
1
2018-06-03
Kostrzewa Alicja
Stajnia Paszka
2018-06-03
2018-06-03
12
2018-06-03
Kręgielska Nikola
Łódzki KJ
OLIVIA (30)
2018-06-02
4
2018-06-02
5
2018-06-03
2
2018-06-03
5
2018-06-02
17
2018-06-02
2018-06-03
16
2018-06-03
Kropielnicka Julia
BPK
HAJFA (41)
2018-06-02
2018-06-02
2018-06-02
Krześlak Emilia
KJ Infernal Team
MYSZA (15)
2018-06-02
5
2018-06-02
2018-06-02
2018-06-03
Kumorek Tomasz
KJ Zbrosławice
GOSTERA (10)
2018-06-02
2018-06-02
1
300
2018-06-03
3
2018-06-03
5
Kumorek Zuzanna
KJ Zbrosławice
2018-06-02
1
250
2018-06-02
3
2018-06-03
1
250
2018-06-03
2
200
Kuźmińska Małgorzata
Łódzki Klub Jeździecki
2018-06-02
15
2018-06-02
2018-06-03
8
2018-06-03
19
Lemański Michał
Salio
2018-06-02
9
2018-06-02
6
ISPY (57)
2018-06-02
10
2018-06-02
7
ZEPP Z (58)
2018-06-02
5
Leszczyński Mateusz
FUNDACJA KLUB JEŹDZIECKI ZBYSZKO
ORLIK (44)
2018-06-02
11
2018-06-02
2018-06-03
10
2018-06-03
2018-06-02
14
2018-06-02
26
2018-06-03
21
2018-06-03
Lewandowska Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
FOKUS (12)
2018-06-02
24
2018-06-02
2018-06-03
8
2018-06-03
4
2018-06-02
12
2018-06-02
13
2018-06-03
7
2018-06-03
8
Lota Aleksandra
Łódzki Klub Jeździecki
DIEGO (65)
2018-06-02
1
2018-06-02
2018-06-02
7
2018-06-03
1
2018-06-03
6
Lubicka Jowita
KJ Infernal Team
FUKS (16)
2018-06-02
22
2018-06-02
12
2018-06-03
4
2018-06-03
10
Lubicka Jowita
KL Infernal Team
2018-06-02
1
250
2018-06-02
4
2018-06-03
4
2018-06-03
3
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
2018-06-02
9
2018-06-02
28
2018-06-02
Makarewicz Maciej
Tuszyński KJ Garbówek
2018-06-02
4
2018-06-02
4
2018-06-03
4
2018-06-03
6
Marciniak Aleksandra
ESTIM (79)
2018-06-02
1
2018-06-03
10
2018-06-03
Margasińska Maja
KS Happy Horse
DECOLA (75)
2018-06-03
1
2018-06-03
10
2018-06-03
13
Mlonka Agnieszka
TKJ Garbówek
2018-06-02
3
2018-06-02
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
MYSZA (15)
2018-06-03
2018-06-02
2
200
2018-06-02
2
250
2018-06-03
5
2018-06-03
2
250
2018-06-02
5
2018-06-02
3
2018-06-03
2
200
2018-06-03
1
300
Mysior Sonia
Nn
ZORBA (36)
2018-06-02
1
2018-06-02
4
2018-06-03
2018-06-03
2018-06-03
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (66)
2018-06-02
3
2018-06-02
1
200
2018-06-03
2018-06-03
6
2018-06-02
1
2018-06-02
8
2018-06-03
3
2018-06-03
2
150
Przybyłek Julia
Stajnia Paszka
ROZETKA (63)
2018-06-03
4
2018-06-03
Rajpal Magdalena
SKJ Horseprofi Łódź
2018-06-03
2018-06-03
Rosak Alicja
SKJ Horseprofi Łódź
2018-06-03
5
2018-06-03
9
2018-06-03
Roswag Kacper
KJ Salio
2018-06-02
11
2018-06-02
10
2018-06-02
2018-06-03
2018-06-03
6
Roza Magdalena
Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
LIBERIA (60)
2018-06-03
11
2018-06-03
5
2018-06-03
Rymarczyk Natalia
Klub Jeździecki Janowice
SANTINO (33)
2018-06-02
21
2018-06-02
Sabitov Mirzat
KJ Janowice
ARAMIS (24)
2018-06-02
2
2018-06-02
2
150
Sputowski Mateusz
KJ Infernal Team Golesze Duże
BORA (18)
2018-06-02
5
2018-06-02
2018-06-03
2018-06-03
1
Starczak Eliza
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
JAMAYKA (61)
2018-06-03
6
2018-06-03
1
250
Strzechowska Ewa
JKS Salio
ZINA (4)
2018-06-02
3
100
2018-06-02
3
2018-06-03
1
200
2018-06-03
5
Strzechowski Paweł
JKS Salio
ZUZOU (5)
2018-06-02
2
200
2018-06-02
5
2018-06-03
3
2018-06-03
4
Suliborska Wiktoria
Łódzki Klub Jeździecki
2018-06-02
4
2018-06-02
2018-06-03
18
2018-06-03
Szlachta Agnieszka
KJ Jeziorki-Osieczna
TALIA (76)
2018-06-03
11
2018-06-03
Szybka Irmina
KJ Janowice
E-MAIL (32)
2018-06-02
2018-06-02
2
2018-06-03
1
2018-06-03
1
2018-06-03
2
Terkiewicz Nina
Klub Sportowy Happy Horse
PYRRUS (52)
2018-06-02
6
2018-06-02
Waluch Maja
KJ Virako-Olimpia
TIMUR (72)
2018-06-02
2018-06-02
Wierzbołowska-Staszak Agnieszka
KS Happy Horse
2018-06-03
7
2018-06-03
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (25)
2018-06-02
7
2018-06-02
6
2018-06-03
14
2018-06-03
7
Zakrzewski Lucca
Bractwo Konne sw Marcina
2018-06-03
1
2018-06-03
1
2018-06-03
10

Number of Riders: 56

Number of Horses: 67

The sum of prizes: 3 880.00

Competition results developed by: Stajnia Gajewniki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012005-1, Stowarzyszenie AGRO-AVES Gajewniki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl