Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
96 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 07:18:40
2018-05-10 23:38:32
Irena Laprus OKAZ
  • 2x 11/L/100 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
95 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 21:58:03
2018-05-10 21:21:43
Cyryl Rosiak GIMMICK FIELD
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
94 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 21:58:17
2018-05-10 21:19:23
Patrycja Markiewicz DANTE ALIGHIERI
  • 2x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
93 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 21:58:33
2018-05-10 21:14:16
Joanna Rosicka-Tyszko ZEGNO D'IVE Z
  • 2x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 21:58:44
2018-05-10 21:13:12
Michał Tyszko E-COFERTINA
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 21:58:56
2018-05-10 21:12:40
Michał Tyszko CASCADEUCE
  • 2x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 21:59:21
2018-05-10 21:12:34
Marek Murlikiewicz GENF
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 21:59:44
2018-05-10 20:06:21
Paula Tronina HERCULES
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 16:48:01
2018-05-10 15:35:23
Michał Tyszko BIG MAL EH Z
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 16:47:52
2018-05-10 15:34:40
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 15:05:45
2018-05-10 15:02:49
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/100 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 14:59:49
2018-05-10 14:35:31
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/100 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
84 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 14:59:59
2018-05-10 14:34:50
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 1x 11/L/100 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 14:59:39
2018-05-10 13:07:23
Karolina Kunikowska MARIT P
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 10:39:42
2018-05-10 09:59:22
Roksana Nawrocka HIPSY
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 10:39:54
2018-05-10 08:21:24
Agata Kopera IWA
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 1x 11/L/100 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
80 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 10:40:10
2018-05-10 08:20:31
Adam Ciechański CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/100 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 10:40:24
2018-05-10 06:53:42
Kamila Bystrzejewska HAWANA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 06:19:36
2018-05-10 04:07:51
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13a/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 06:19:49
2018-05-10 04:07:06
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 06:20:03
2018-05-10 04:06:27
Michalina Sierakowska MAIDI
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 06:20:16
2018-05-10 04:05:47
Gabriela Ratajska JAGIENKA
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 2x 11/L/100 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 06:20:30
2018-05-10 04:05:16
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 2x 11/L/100 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 06:21:09
2018-05-10 04:04:21
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 06:21:22
2018-05-10 04:03:48
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 06:21:35
2018-05-10 04:03:19
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 06:21:48
2018-05-10 04:02:46
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 06:22:02
2018-05-10 04:02:10
Roksana Galanciak KORD
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 2x 11/L/100 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 06:22:13
2018-05-10 04:01:31
Michalina Dańczak KISS ME
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 06:22:24
2018-05-10 04:01:10
Michalina Dańczak HELGA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 06:22:37
2018-05-10 04:00:44
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 1x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 06:23:10
2018-05-10 04:00:06
Dorota Anszpergier EASY MK
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 06:22:59
2018-05-09 23:11:38
Małgorzata Kuźmińska KUADLINO
  • 2x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 21:44:09
2018-05-09 21:09:29
Krzysztof Mikolajczyk LEONARDO ZOF
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 21:03:19
2018-05-09 20:06:03
Monika Czechowicz P-ZOJKA
  • 1x 11/L/100 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 21:03:35
2018-05-09 20:05:42
Monika Czechowicz ODYSEJA
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 21:03:51
2018-05-09 19:49:16
Oliwia Kot PLAMKA
  • 1x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 21:04:03
2018-05-09 19:48:30
Dawid Kotecki STRZAŁKA
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/100 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 16:51:59
2018-05-09 16:14:06
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 12:26:11
2018-05-09 10:21:51
Aleksandra Szulc GENIUSZ
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 21:59:33
2018-05-09 08:27:35
Zuzanna Zasada EMAN
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 09:13:11
2018-05-09 08:20:17
Milena Kołodziejczyk PYRRUS
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 22:00:42
2018-05-09 08:16:24
Otylia Nowakowska CHANEL
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 09:14:03
2018-05-09 08:15:11
Agnieszka Wierzbołowska-Staszak PRESTIŻ BER
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 20:15:23
2018-05-08 16:04:33
Marcelina Jaroszczyk CON TE PARTIRO
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 2x 11/L/100 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 14:40:55
2018-05-08 13:50:46
Barbara Rakowska SINEY
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 13:38:36
2018-05-08 13:32:55
Joanna Rosicka-Tyszko CYPRIANO
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 10:39:28
2018-05-08 12:29:03
Maria Mrozowska MONSUN
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:59:14
2018-05-08 11:43:52
Kamil Grzelczyk FRUGO
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:59:06
2018-05-08 11:43:02
Kamil Grzelczyk SENIOR
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:58:57
2018-05-08 11:42:28
Kamil Grzelczyk HOLLY TRUE
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:58:48
2018-05-08 11:42:04
Kamil Grzelczyk GREACE
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 10:42:10
2018-05-08 10:24:20
Jacek Lasota INDIANA-UWE
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 08:37:54
2018-05-08 07:28:45
Joanna Rosicka-Tyszko NIVARD VAN DE CELIEBURG
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 08:37:40
2018-05-07 22:19:53
Tamara Tybulczuk BONA
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/100 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 20:14:59
2018-05-07 22:17:08
Paweł Strzechowski ZUZOU
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 07:18:28
2018-05-07 22:16:49
Paweł Strzechowski BIZU BIZU
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 07:18:15
2018-05-07 22:16:28
Ewa Strzechowska ZINA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 21:47:06
2018-05-07 20:38:26
Karolina Dryńska JAGON
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/100 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 21:47:18
2018-05-07 20:08:31
Amelia Mitman BERGS-AUG09-61 DM II
  • 1x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 21:47:42
2018-05-07 19:11:03
Karolina Stępień TOSKA
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 21:48:00
2018-05-07 19:10:17
Julia Radzikowska SZAMANKA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 21:49:03
2018-05-07 19:09:43
Julka Kempska AVANTI
  • 2x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 21:48:44
2018-05-07 19:09:16
Mateusz Majdzinski NOVITA
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 21:48:18
2018-05-07 19:08:44
Julia Górska PUNNAR
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 21:46:53
2018-05-07 19:08:10
Monika Chodacka CINDERELLA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:12:20
2018-05-07 10:54:27
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13a/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:12:10
2018-05-07 09:50:38
Magdalena Rajpal LIBERADO S
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 06:20:57
2018-05-07 00:37:02
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka DOW JONES HX
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 07:49:49
2018-05-07 00:31:13
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka PANTONINA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 07:50:11
2018-05-07 00:30:45
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka LEON
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 07:51:09
2018-05-07 00:30:20
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka LAVITA - L
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 07:51:40
2018-05-07 00:29:52
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka EIGHTY EIGHT
  • 1x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 07:51:26
2018-05-07 00:29:28
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka CAŁKA
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 07:49:13
2018-05-07 00:28:57
Julia Wąsiewicz ERYK PONYSPORT
  • 2x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 09:15:35
2018-05-06 21:36:42
Krzysztof Jankowski FIORD SM
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 22:47:57
2018-05-06 21:36:19
Sonia Mysior ZORBA
  • 2x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 09:15:49
2018-05-06 21:35:48
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 09:16:31
2018-05-06 21:35:14
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 22:48:59
2018-05-06 21:12:45
Ada Dombrowska CHAOS
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 22:49:09
2018-05-06 08:47:12
Zuzanna Grabowska LUNA
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 22:49:30
2018-05-05 20:34:44
Paulina Maćczak ZAPPA
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 2x 11/L/100 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 22:49:42
2018-05-05 19:49:15
Piotr Dalewski GERONIMO
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 2x 11/L/100 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 22:50:04
2018-05-05 14:53:40
Zuzanna Grabowska NATALIA
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 11:33:10
2018-05-04 19:49:09
Tamara Tybulczuk QUITANA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 11:33:28
2018-05-04 19:46:47
Tamara Tybulczuk SZAMBELAN
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 11:01:38
2018-05-02 20:20:24
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/100 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 11:01:23
2018-05-02 20:19:16
Paulina Lewandowska FOKUS
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/100 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 11:00:44
2018-05-02 17:59:50
Jagoda Jaworska ARCAN
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13a/N1/zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 09:35:35
2018-04-29 14:10:54
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 09:35:26
2018-04-29 14:10:16
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 09:35:17
2018-04-29 14:10:01
Natalia Kręgielska SANTA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (MJ.)
O038694
2. Bystrzejewska Kamila Tuszyński KJ Garbówek
S
O012507
3. Chmaj Julia SKJ Horseprofi
2003 (JM.)
O025961
4. Chodacka Monika Stowarzyszenie ranczo w dolinie
2003 (JM.)
Brak
5. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
S
O044282
6. Cieślak Zuzanna St. R&S Stables
2001 (J.)
O038479
7. Czechowicz Monika SKJ HorseProfi Łódź
S
O033516
8. Dalewski Piotr Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
O048395
9. Dańczak Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (Mł.)
O047648
10. Dombrowska Ada Bpk
2003 (JM.)
brak
11. Dryńska Karolina Tuszyński KJ Garbówek
S
O043273
12. Friedman Maja Bella bpk
2003 (JM.)
O031354
13. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
14. Grabowska Zuzanna Stajnia Pasat Wielki Bór
S
O005043
15. Grzelczyk Kamil Bpk
S
O009181
16. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (JM.)
O039284
17. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
18. Jankowski Krzysztof SKJ HorseProfi Łódź
S
O033524
19. Jaroszczyk Marcelina BKJ
1998 (MJ.)
O027551
20. Jaworska Jagoda Łódzki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O028676
21. Kempska Julka Stowarzyszenie ranczo w dolinie
2002 (J.)
Brak
22. Kołodziejczyk Milena Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
brak
23. Kopera Agata CSJ Equestro Łódź
1997 (MJ.)
O036348
24. Kot Oliwia BPK
2003 (JM.)
brak
25. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
2004 (JM.)
O045959
26. Kręgielska Natalia Łódzki klub jeździecki
2009 (Mł.)
brak
27. Kręgielska Nikola Łódzki KJ
2003 (JM.)
O042182
28. Kunikowska Karolina JKS Salio
S
brak
29. Kuźmińska Małgorzata Łódzki Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
brak
30. Laprus Irena KJ Arabika
S
O019218
31. Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda
S
O009929
32. Lendo Inez
33. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
34. Lubicka Jowita KJ Salio Besiekierz Rudny
1999 (MJ.)
O023050
35. Maćczak Paulina Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O008250
36. Machniewicz Ewa Stowarzyszenie R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
37. Majdzinski Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O038140
38. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
39. Markiewicz Patrycja TKJ Garbówek
2003 (JM.)
Brak
40. Mikolajczyk Krzysztof AGRO--AVES Gajewniki
S
brak
41. Mitman Amelia JKS Salio Besiekierz Rudny
2005 (JM.)
O033513
42. Mrozowska Maria Tuszyński KJ Garbówek
S
O022954
43. Murlikiewicz Marek Agro-Aves Gajewniki
S
123456
44. Mysior Sonia Nn
2003 (JM.)
Brak
45. Nawrocka Roksana Stowarzyszenie Agro-Aves
2008 (Mł.)
O046352
46. Nowakowska Otylia Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
O045544
47. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
48. Radzikowska Julia St. Ranczo w Dolinie Wola Kazubowa
2002 (J.)
O038626
49. Rajpal Magdalena SKJ Horseprofi Łódź
S
O012577
50. Rakowska Barbara SKJ HORSEPROFI Łódź
2000 (J.)
R030877
51. Ratajska Gabriela St. R&S Stables
2005 (JM.)
O036019
52. Rosiak Cyryl JKS Salio
2004 (JM.)
brak
53. Rosicka-Tyszko Joanna JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O001931
54. Sierakowska Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (Mł.)
O047679
55. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (J.)
O035603
56. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
57. Stępień Karolina St. Ranczo w Dolinie Wola Kozubowa
2001 (J.)
O044373
58. Strzechowska Ewa JKS Salio
S
o001653
59. Strzechowski Paweł JKS Salio
S
O001625
60. Szulc Aleksandra Stowarzyszenie ranczo w dolinie
2003 (JM.)
Brak
61. Tronina Paula Soymax Horse Team
2000 (J.)
O036143
62. Tybulczuk Tamara Łódzki KJ
2004 (JM.)
O032672
63. Tybulczuk Tamara ŁKJ
2004 (JM.)
O032672
64. Tybulczuk Tamara Łódzki KJ
2004 (JM.)
O032672
65. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
66. Wąsiewicz Julia BPK
2005 (JM.)
brak
67. Wierzbołowska-Staszak Agnieszka KS Happy Horse
S
O002558
68. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

72

168643 EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbira 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127 826046020168643
2.

71

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
3.

18

ARCAN SP POL 2000 Wałach siwa F: Lambado
M: Arabela
O: Tomasz Cajdler
B: Lucjan Kosnowicz
K007738
4.

40

AVANTI Typ Szlachetny POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Lyskacz
M: Ascania
O: Krzysztof Kempski
B: Mirosław Kaczor
Brak
5.

96

Beau du Sancy OLD Polska 2010 wałach kasztanowata F: Bueberry
M: Newada
O:
B:
6.

43

BERGS-AUG09-61 DM II KUC NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Amelia Mitman
B: Holandia
K022041
7.

87

BIG MAL EH Z BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou vd Mispelaere
M: Kantara di Magico
O: EH
B: Axel Verloy
K024576
8.

9

BIZU BIZU SP POL 2008 Klacz F: Nobody
M: Bretania
O: Paweł Strzechowski
B: Paweł Strzechowski
k019915
9.

45

BONA KUC POL 2001 Klacz siwa/kuc: F: Walor / Corde
M: Balerina / Farah- Kajus
O: Łódzki KJ
B: Janusz Lawin
K011147 POL013670085401
10.

30

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
O: Stanisław Marchwicki
B: Jan Krzyżoszczak
Brak
11.

66

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: Violetta Jodłowska Cieślak
B: Piotr Wiese
K016223 POL009610190207
12.

13

CHANEL Kuc Walisjki POL 2010 Klacz inna/kuc: F: Willow Tree Twice
M: Bokkesprong Camelia
O: Agnieszka Wierzbołowska-Staszak
B: Paweł Karpiński
brak
13.

27

CHAOS SP POL 2002 Wałach siwa F: Ignam
M: Charlotte
O: Anna Sawińska
B: Romanowski Marek
brak
14.

97

Chiba WLKP Polska 2009 klacz Kara F: Heleris
M: Chałwa
O:
B:
15.

70

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
O: Rafał Janiszewski
B:
K016875 DE421000423009
16.

37

CINDERELLA Typ Szlachetny POL 22.04.2011 Klacz siwa/165 F: Louis
M: Centima
O: Robert Snycerz
B: Statkiewicz dominika
Brak 616999590271011
17.

79

CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z ZANG BEL 2002 Ogier gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Volage De Choisy / Jalisco B
O: Adam Ciechański
B: Maria Ghysens-Vanlangenaeker
K009530 Z528002 103FH55
18.

54

CON TE PARTIRO Hanower GER 2011 Wałach gniada F: Clinton II
M: Perla Donna
O: Andrzej Jaroszczyk
B: Heinz-Dieter Blumhoff
Brak
19.

52

CYPRIANO SP POL 2011 Wałach kara F: Alvarez 17
M: Ceramika
O: Laura Barańska
B: pol
105OJ16
20.

4

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino
M: _
O: Włodzimierz Zajcew
B: _
Brak
21.

93

DANTE ALIGHIERI SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Cassilio
M: Demeter
O: Grutza Gerard
B: Grutza Gerard
brak
22.

7

DOW JONES HX Oldenburska NED 2008 Wałach gniada F: Ustinov
M: Burggraaf 08
O: Kaja Mitman
B: Paul Hendrix
X
23.

58

DUETTE B. KWPN POL 2008 Klacz gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
24.

91

E-COFERTINA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos
M: Nefertina
O: Roma Kosicka
B: Hodowla Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża
brak
25.

31

EIGHTY EIGHT * NED 2012 Wałach kasztanowata F: *
M: *
O: *
B: *
*
26.

73

FARAMIR Trakenska POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw
M: Falka
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016959
27.

6

FIORD SM MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Diafon /
M: Florencja / Pluton
O: Krzysztof Jankowski
B:
K022339 0060049408
28.

19

FOKUS WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Harwest
M: Flora
O: ŁKJ
B: Rafał Krzyżański
brak
29.

51

FRUGO SP POL 2012 Wałach gniada F: Robin II Z
M: Fairy Twig
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak
30.

89

GENF BWP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Cadillac van de helle
M: Cannelle Z
O: Justyna Kubik
B: Kubik Andrzej
W-256905-BWP BEL-W-256905-BWP
31.

57

GENIUSZ SP POL 1998 Klacz siwa/170 F: Rytm
M: Genewa
O: Gospdarstwo agroturystyczne ranczo w dolinie
B: Sk nowa wioska
K003674 616009660547298
32.

23

GERONIMO SP POL 2004 Ogier ciemnogniada F: RAYMOND
M: GITTANE
O: Andrzej Jaroszczyk
B: Władysław Lopuszynski
12538 12538
33.

94

GIMMICK FIELD KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Rikina-Field
O: Cyryl Rosiak
B: Cyryl Rosiak
brak
34.

83

GINARETTI H KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada F: Andretti /
M: Historie / Belisar
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: H. Van De Heuvel
K023910 52800321106486
35.

5

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski
M: Grandessa
O: Anna Woźna
B: Nowa Wioska
brak
36.

36

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Rafał Siuciński
B: Mordaka Kazimierz
K014164 POL009590009208
37.

77

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
O: Sebastian Bąk
B: Stanisław Myśliński
K024418 013630129306
38.

85

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
39.

1

HAWANA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/171 cm F: Donnerlord L /
M: Hakne / Ajetr
O: Kamila Bystrzejewska
B: Bogdan Lęczner
K018000 616009590248003
40.

67

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
41.

88

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Heraja
O: Paula Tronina
B: Violetta Nojman
K022156
42.

81

HIPSY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Olga Nawrocka
B: Brak
K024943
43.

49

HOLLY TRUE SP POL 2013 Klacz gniada F: Ekwador
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
44.

47

INDIANA-UWE SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: Imequyl / Luron
M: Irlandia / Ilasso
O: Jacek Lasota
B: Anetta Ostrowska
K014625 POL009590074608
45.

80

IWA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Wisol/
M: Irka/
O: Mateusz Kroc
B:
K014458 POL009590223203
46.

75

JAGIENKA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Andrzej Gos
B: Zdzisław Śniegucki
K023715 013670006908
47.

44

JAGON SP POL 2005 Wałach gniada F: Ghana /
M: Jagonda / Montevideo
O: Paulina Kińska
B: Huzar Sp. z o. o.
K014811 POL009590103905
48.

84

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
49.

20

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata/164 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Paulina Lewandowska
B: Andrzej Herman
brak
50.

68

KISS ME KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Michał Kaczmarek
B: Nn
Brak
51.

69

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
52.

64

KUADLINO Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Kalina
O: Generoforma sp.z o.o.
B: Agnieszka Suchorzewska
K022672
53.

32

LAVITA - L SP POL 2010 Klacz gniada F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Liberski Jan
B: Liberski Jan
K018953
54.

33

LEON SP POL 2012 Wałach gniada F: Bischof L
M: Lolanca
O: Stanisław Marchwicki
B: Stanisław Marchwicki
K020655
55.

63

LEONARDO ZOF MŁP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Diabełek
M: Lady
O: Krzysztof Mikołajczyk
B: Stanisław Zaremba
brak
56.

35

LIBERADO S PKSP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Liberado / Libertino I
M: Saga / Fly High
O: Magdalena Rajpal
B: Rafał Skorupka
K020173 616009610127709
57.

25

LUNA Szlachetna Półkrew POL 07.02.2013 Klacz siwa/170 F: Emetyt
M: Liwia S
O: Zuzanna Grabowska
B: Sawicki Marek
BP 616 009 58 02695 13
58.

76

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc: F: Max
M: Nn
O: Renata Bąk
B: Nn
Brak
59.

82

MARIT P SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calme
M: Rebella
O: Łukasz Wyszkowski
B: Witold Polowczyk
Brak
60.

10

MONSUN SP POL 2009 Wałach gniada F: Rumianek /
M: Majka / Emetic
O: Maria Mrozowska
B: Bogusława Majchrzak
K015218 616999590272109
61.

26

NATALIA Wielk0Polska POL 2013 Klacz siwa/170 F: Giewont
M: Newada
O: Zuzanna Grabowska
B: Zuzanna Grabowska
Brak 616 007 61 00372 13
62.

46

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP POL 2013 Wałach gniada F: EMERALD VAN'T RUYTERSHOF
M: GIRONDELLE DE QUIBERON
O: EUROHORSE
B: FREDERICK ENGELS
K024575
63.

39

NOVITA SP POL 2006 Klacz gniada F: Lover Boy /
M: New Star /
O: Krzysztof Snycerz
B: Wiesław Leszczyński
K013510 POL009590202606
64.

61

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:148 F: STRAYER'S SAMSON
M: OMBRETTA
O: Janusz Zuchora
B: SK Jaroszówka
K023209 616013670098913
65.

95

OKAZ Typ Szlachetny POL 2008 Wałach kasztanowata/175 cm F: Konig Sobieski
M: Olimpia
O: Irena Laprus
B: Ryszard Michał Kowalik
K020833 POL 999 67 00680 08
66.

16

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:154 F: Olivier
M: Dona
O: Katarzyna Kręgielska
B: Wiesław Borecki
K022214 009690002808
67.

34

PANTONINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Vandamme
M: Partita
O: Anna Królikowska
B: Andrzej Szewczykowski
K016417
68.

60

PLAMKA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz srokata/mk:150 F: Hornet
M: Paloma
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023208 616999590265110
69.

86

PODIAVOLA SP POL 2010 Wałach siwa F: Condiavolo
M: Brak
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
Brak
70.

56

PRESTIŻ BER MŁP POL 2010 Ogier gniada F: Łowca /
M: Promenada /
O: Agnieszka Wierzbołowska-Staszak
B: Jacek Kosacki
brak
71.

12

PYRRUS SP POL 2005 Wałach kara F: Rumianek /
M: Panna /
O: KS Happy Horse
B: Jarosław Stankiewicz
brak
72.

22

QUITANA OLD POL 2007 Klacz gniada F: Cola
M: Quanta
O: Kazimierz Mordaka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K013363 DE418181540907 104QF63
73.

15

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Kowalski Tomasz
brak 616 013 61 00389 11
74.

50

SENIOR SP POL 2013 Wałach gniada F: Robin II Z
M: Seniora Bella
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak
75.

53

SINEY OLD GER 2001 Klacz gniada F: Quincy
M: Hauptstutbuch Santal
O: Barbara Rakowska
B:
Brak
76.

59

STRZAŁKA TS POL 2004 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Zuchora
B:
K021544 POL999630308604
77.

74

SULAATIK'S PITTSBURGH New Forest Pony NED 2012 Wałach siwa/kuc:143 F: Sulaatik's Peter Pan He.Stb.261 /
M: Sulaatik's Moody Blue / Burley Moon River
O: Karolina Ratajska
B:
K025129 528018020121352
78.

78

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
79.

41

SZAMANKA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada/165 F: Barbur /
M: Szata / Dar
O: Maciej Radzikowski
B: Czerniejewskie Przeds. Rolno Usługoweslu
K025641 POL007610191907
80.

21

SZAMBELAN SP POL 2004 Wałach gniada F: Balisco II / Quidam De Revel
M: Szaki / Kissovo
O: Sławomir Grzelczyk
B: SK Ochaby
K009294 POL009540174904
81.

98

Tall kuc F:
M:
O:
B:
82.

42

TOSKA SP POL 2007 Klacz gniada/178 F: Cottonclub / Cantus
M: Tuluza / Caletto's Son
O: Daniel Stępień
B: Marcin Janowski
K018244 POL009610083307
83.

17

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Aroland PG
M: Valeria
O: Nikola Kręgielska
B: Jan Jurkiewicz
K023453 616 009 53 00021 12
84.

24

ZAPPA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: paulina Maćczak
B: dariusz maćczak
K013406
85.

92

ZEGNO D'IVE Z Zangersheide POL 2014 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Quilana D'ive Z
O: Agnieszka Nowak
B: holandia
brak
86.

8

ZINA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Kaliniec
M: Zyrikana
O: Ewa Strzechowska
B: Paweł Strzechowski
k019916
87.

28

ZORBA SP POL 2007 Wałach gniada F: Klejnot
M: Zuza
O: Adrianna Jaroszewicz
B: ___
Brak
88.

55

ZUZOU SP POL 2005 Klacz F: Marino
M: Zizou
O: Pawel Strzechowski
B: Pawel Strzechowski
K010538
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
2018-05-12
21
2018-05-12
15
Bystrzejewska Kamila
Tuszyński KJ Garbówek
HAWANA (1)
2018-05-12
10
2018-05-12
10
2018-05-13
7
Chmaj Julia
SKJ Horseprofi
2018-05-12
1
2018-05-12
28
2018-05-13
2
2018-05-12
2
2018-05-13
1
2018-05-13
11
Chodacka Monika
Stowarzyszenie ranczo w dolinie
2018-05-12
2018-05-12
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
2018-05-12
13
2018-05-12
14
2018-05-13
6
2018-05-13
12
Cieślak Zuzanna
St. R&S Stables
2018-05-12
16
2018-05-12
18
2018-05-12
18
2018-05-13
1
2018-05-13
8
2018-05-13
Czechowicz Monika
SKJ HorseProfi Łódź
ODYSEJA (61)
2018-05-13
Dalewski Piotr
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2018-05-12
1
2018-05-12
24
2018-05-12
2018-05-13
13
2018-05-13
10
2018-05-13
Dańczak Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
HELGA (67)
2018-05-12
1
2018-05-12
1
KISS ME (68)
2018-05-12
1
2018-05-12
20
Dombrowska Ada
Bpk
CHAOS (27)
2018-05-12
1
2018-05-13
1
2018-05-13
11
Dryńska Karolina
Tuszyński KJ Garbówek
JAGON (44)
2018-05-12
15
2018-05-12
17
2018-05-13
3
2018-05-13
10
Friedman Maja Bella
bpk
2018-05-12
1
400
2018-05-12
3
2018-05-13
5
2018-05-13
2
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
KORD (69)
2018-05-12
18
2018-05-12
2018-05-12
2018-05-13
6
2018-05-13
18
2018-05-13
Grabowska Zuzanna
Stajnia Pasat Wielki Bór
LUNA (25)
2018-05-12
1
2018-05-12
2
2018-05-13
1
2018-05-13
12
NATALIA (26)
2018-05-12
1
2018-05-12
18
2018-05-13
12
2018-05-13
14
Grzelczyk Kamil
Bpk
2018-05-12
8
2018-05-12
23
SENIOR (50)
2018-05-12
25
2018-05-12
13
FRUGO (51)
2018-05-12
16
2018-05-12
1
350
Janiszewska Gabriela
St. R&S Stables
2018-05-12
6
50
2018-05-12
9
2018-05-13
6
2018-05-13
3
Janiszewska Lena
St. R&S Stables
2018-05-12
1
2018-05-12
2018-05-12
12
Jankowski Krzysztof
SKJ HorseProfi Łódź
2018-05-12
1
2018-05-12
19
2018-05-12
Jaroszczyk Marcelina
BKJ
2018-05-12
23
2018-05-12
27
2018-05-12
26
2018-05-13
16
2018-05-13
16
2018-05-13
Jaworska Jagoda
Łódzki Klub Jeździecki
ARCAN (18)
2018-05-12
27
2018-05-12
16
2018-05-13
2018-05-13
6
Kempska Julka
Stowarzyszenie ranczo w dolinie
AVANTI (40)
2018-05-12
2018-05-12
9
2018-05-12
1
Kołodziejczyk Milena
Klub Sportowy Happy Horse
PYRRUS (12)
2018-05-13
1
2018-05-13
1
2018-05-13
1
Kopera Agata
CSJ Equestro Łódź
IWA (80)
2018-05-12
1
2018-05-12
1
2018-05-13
1
2018-05-13
15
Kot Oliwia
BPK
PLAMKA (60)
2018-05-12
2018-05-12
1
2018-05-12
1
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
2018-05-12
18
2018-05-12
23
2018-05-12
Kręgielska Natalia
Łódzki klub jeździecki
SANTA (15)
2018-05-12
1
2018-05-12
1
Kręgielska Nikola
Łódzki KJ
OLIVIA (16)
2018-05-12
9
2018-05-12
11
2018-05-12
17
2018-05-12
1
Kunikowska Karolina
JKS Salio
MARIT P (82)
2018-05-12
1
2018-05-12
3
Kuźmińska Małgorzata
Łódzki Klub Jeździecki
2018-05-12
2018-05-12
4
Laprus Irena
KJ Arabika
OKAZ (95)
2018-05-13
7
Lasota Jacek
St. J Napoleońska Zagroda
2018-05-12
2
200
2018-05-12
12
2018-05-13
15
2018-05-13
10
Lendo Inez
Chiba (97)
2018-05-12
5
2018-05-12
Lewandowska Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
FOKUS (19)
2018-05-12
10
2018-05-12
2018-05-13
2018-05-13
9
2018-05-12
2018-05-12
2018-05-13
11
2018-05-13
9
Lubicka Jowita
KJ Salio Besiekierz Rudny
2018-05-12
4
150
2018-05-12
5
Maćczak Paulina
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
ZAPPA (24)
2018-05-12
1
2018-05-12
2018-05-12
2018-05-13
2018-05-13
Machniewicz Ewa
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-05-12
1
2018-05-12
17
2018-05-12
2018-05-13
1
2018-05-13
11
2018-05-13
1
FARAMIR (73)
2018-05-12
1
2018-05-12
1
2018-05-12
2018-05-13
1
2018-05-13
1
2018-05-13
1
Majdzinski Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
NOVITA (39)
2018-05-12
7
2018-05-12
Marchwicka Maja
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
CAŁKA (30)
2018-05-12
12
2018-05-12
26
2018-05-13
17
2018-05-13
5
Markiewicz Patrycja
TKJ Garbówek
2018-05-12
4
2018-05-12
7
50
2018-05-13
7
2018-05-13
9
2018-05-12
11
2018-05-12
1
2018-05-13
7
Mikolajczyk Krzysztof
AGRO--AVES Gajewniki
2018-05-12
14
2018-05-12
28
Mitman Amelia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-05-12
10
2018-05-12
1
2018-05-13
5
2018-05-13
14
Mrozowska Maria
Tuszyński KJ Garbówek
MONSUN (10)
2018-05-12
29
2018-05-13
Murlikiewicz Marek
Agro-Aves Gajewniki
GENF (89)
2018-05-13
2018-05-13
Mysior Sonia
Nn
ZORBA (28)
2018-05-12
13
2018-05-12
Nawrocka Roksana
Stowarzyszenie Agro-Aves
HIPSY (81)
2018-05-12
1
2018-05-12
22
Nowakowska Otylia
Klub Sportowy Happy Horse
CHANEL (13)
2018-05-13
6
2018-05-13
6
2018-05-13
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (85)
2018-05-12
18
2018-05-12
21
2018-05-13
2
2018-05-13
13
Radzikowska Julia
St. Ranczo w Dolinie Wola Kazubowa
2018-05-12
1
2018-05-12
20
2018-05-12
6
Rajpal Magdalena
SKJ Horseprofi Łódź
2018-05-12
3
2018-05-12
9
Rakowska Barbara
SKJ HORSEPROFI Łódź
SINEY (53)
2018-05-12
12
Ratajska Gabriela
St. R&S Stables
2018-05-13
9
2018-05-13
2018-05-13
12
2018-05-13
3
2018-05-13
2018-05-13
Rosiak Cyryl
JKS Salio
2018-05-12
1
2018-05-12
8
Rosicka-Tyszko Joanna
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2018-05-12
19
2018-05-12
6
2018-05-13
8
2018-05-12
22
2018-05-12
24
2018-05-13
8
2018-05-13
8
2018-05-12
5
2018-05-12
1
2018-05-13
4
2018-05-13
Sierakowska Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
MAIDI (76)
2018-05-12
1
2018-05-12
1
2018-05-12
7
2018-05-12
1
2018-05-12
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
GRENADA (36)
2018-05-12
3
230
2018-05-12
6
2018-05-13
2
250
2018-05-13
3
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-05-12
16
2018-05-12
5
80
2018-05-13
3
100
2018-05-13
2
200
2018-05-12
14
2018-05-12
18
2018-05-13
10
2018-05-13
2018-05-12
8
2018-05-12
2
350
2018-05-13
1
250
2018-05-13
1
300
LEON (33)
2018-05-12
17
2018-05-12
18
2018-05-13
5
2018-05-13
14
2018-05-12
4
2018-05-12
2
2018-05-13
4
2018-05-13
4
Stępień Karolina
St. Ranczo w Dolinie Wola Kozubowa
TOSKA (42)
2018-05-12
1
2018-05-12
Strzechowska Ewa
JKS Salio
ZINA (8)
2018-05-12
8
50
2018-05-12
13
2018-05-13
2
150
2018-05-13
5
Strzechowski Paweł
JKS Salio
2018-05-12
1
250
2018-05-12
17
2018-05-13
4
80
ZUZOU (55)
2018-05-12
4
100
2018-05-12
7
2018-05-13
1
200
2018-05-13
4
Szulc Aleksandra
Stowarzyszenie ranczo w dolinie
GENIUSZ (57)
2018-05-12
1
2018-05-12
1
Tronina Paula
Soymax Horse Team
2018-05-12
25
2018-05-12
15
Tybulczuk Tamara
Łódzki KJ
2018-05-12
14
2018-05-12
7
Tybulczuk Tamara
ŁKJ
QUITANA (22)
2018-05-12
11
2018-05-12
3
Tybulczuk Tamara
Łódzki KJ
BONA (45)
2018-05-12
1
2018-05-12
6
2018-05-13
4
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2018-05-12
20
2018-05-12
5
100
2018-05-13
3
150
2018-05-12
20
2018-05-12
3
150
2018-05-13
13
2018-05-13
6
2018-05-12
2
280
2018-05-12
1
500
2018-05-13
2018-05-13
1
400
Wąsiewicz Julia
BPK
Tall (98)
2018-05-12
1
2018-05-12
2018-05-12
15
2018-05-13
1
2018-05-13
1
2018-05-13
1
Wierzbołowska-Staszak Agnieszka
KS Happy Horse
2018-05-13
10
2018-05-13
15
2018-05-13
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (5)
2018-05-12
11
2018-05-12
22

Number of Riders: 68

Number of Horses: 88

The sum of prizes: 5 370.00

Competition results developed by: Stajnia Gajewniki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012005-1, Stowarzyszenie AGRO-AVES Gajewniki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl