Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 07:35:06
2018-04-13 21:33:01
Kamil Grzelczyk MISTER DR. HEIGL
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/zwykłu art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 07:35:19
2018-04-13 21:32:34
Kamil Grzelczyk HOLLY TRUE
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/z trafieniem w normę czasu dodatek S
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 07:35:32
2018-04-13 17:16:04
Patrycja Biernacka RATINO
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 11:55:54
2018-04-13 10:56:44
Judyta Ziółkowska KAZAR M
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/z trafieniem w normę czasu dodatek S
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 09:32:36
2018-04-12 20:43:03
Alicja Rosak DAMA SERCA
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 4/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/L/z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 16:07:48
2018-04-12 14:15:16
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/zwykłu art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 16:07:40
2018-04-12 13:55:00
Mateusz Sputowski BORA
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 4/L/dokładności art.238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 22:16:48
2018-04-11 21:36:57
Iza Lyżwa BELLA DONNA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 22:17:02
2018-04-11 21:15:41
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 13/N/zwykłu art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 22:17:12
2018-04-11 21:15:17
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 2x 11/L/z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 22:17:22
2018-04-11 17:34:50
Wiktoria Suliborska RICHELIEU
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 22:17:31
2018-04-11 17:32:12
Klaudia Grudzinska CYNIK
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 22:17:40
2018-04-11 17:21:35
Mateusz Leszczyński JUKA
  • 1x 4/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 22:17:49
2018-04-11 17:21:00
Mateusz Leszczyński ORLIK
  • 2x 4/L/dokładności art.238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 22:18:52
2018-04-11 17:20:36
Mateusz Leszczyński ŁUCZNIK ZK
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 22:18:33
2018-04-11 17:20:07
Paulina Jassa HERSYLIA ZK
  • 2x 4/L/dokładności art.238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 22:18:24
2018-04-11 17:19:37
Paulina Jassa NORMAN ZK
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 11:15:49
2018-04-11 11:08:48
Marek Murlikiewicz GENF
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 11:15:58
2018-04-11 11:07:41
Maciej Pekaniec LORD ODER I
  • 1x 4/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 11:16:07
2018-04-11 11:06:58
Maciej Pekaniec CANASTA L
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 11:16:17
2018-04-11 11:06:30
Maciej Pekaniec CALIPSO
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/zwykłu art.238.2.1
  • 1x 14/C/zwykłu art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 07:34:49
2018-04-11 08:23:55
Marek Strzyż DEMETER
  • 1x 4/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:46:22
2018-04-10 21:10:36
Weronika Moszynska BASKO B
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:46:33
2018-04-10 21:06:49
Agnieszka Wierzbołowska-Staszak PRESTIŻ BER
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:46:41
2018-04-10 21:06:17
Maria Sakrajda DECOLA
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:46:51
2018-04-10 21:05:34
Weronika Drechna GROM
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:47:12
2018-04-10 21:04:28
Otylia Nowakowska CHANEL
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:47:21
2018-04-10 21:03:44
Martyna Filipczak DECOLA
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:47:41
2018-04-10 21:03:18
Nina Terkiewicz PYRRUS
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:48:00
2018-04-10 21:02:43
Martyna Cichuta COBAISHA
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:47:50
2018-04-10 20:07:09
Aleksandra Pliem-Perka TANGO
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:47:32
2018-04-10 20:06:06
Aleksandra Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:47:03
2018-04-10 17:08:28
Monika Chodacka CINDERELLA
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 17:39:05
2018-04-10 17:07:58
Hanna Masztakow KOMO
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:46:13
2018-04-10 17:07:25
Julka Gorska PUNNAR
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 17:39:14
2018-04-10 17:06:26
Mateusz Majdzinski NOVITA
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/z trafieniem w normę czasu dodatek S
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 17:38:46
2018-04-10 17:05:38
Julka Kempska AVANTI
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 11:49:01
2018-04-10 10:20:59
Barbara Rakowska SINEY
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/zwykłu art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 11:29:22
2018-04-09 11:16:28
Wiktor Helbich MARINO
  • 2x 4/L/dokładności art.238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 11:29:12
2018-04-09 11:15:03
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 2x 4/L/dokładności art.238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 22:47:19
2018-04-08 17:21:21
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/zwykłu art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 11:58:53
2018-04-07 17:09:51
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 4/L/dokładności art.238.1.1
  • 2x 11/L/z trafieniem w normę czasu dodatek S
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 18:00:15
2018-04-06 13:03:16
Roksana Nawrocka HIPSY
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 10:18:05
2018-04-06 09:59:03
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 12:44:32
2018-04-05 11:49:47
Anna Lipińska GILLETTE
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 12:44:41
2018-04-05 11:48:22
Anna Lipińska FUKS
  • 1x 4/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 12:44:50
2018-04-05 11:47:44
Anna Lipińska FINISH
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 12:45:01
2018-04-05 11:46:33
Maria Mordaka FINLANDIA
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 4/L/dokładności art.238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 12:45:24
2018-04-05 11:45:33
Anna Białas GERY
  • 1x 4/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/zwykłu art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 12:46:10
2018-04-05 11:44:23
Patryk Mordaka GOLDEN II
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/zwykłu art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 12:47:00
2018-04-05 11:43:13
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/zwykłu art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 12:46:50
2018-04-05 11:30:44
Kacper Roswag KASHMIR DE REVE
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 12:46:21
2018-04-05 11:30:01
Emilia Krześlak MYSZA
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 10:06:40
2018-04-04 20:44:56
Julia Burnos DONAT
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 10:06:03
2018-04-04 20:44:38
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Białas Anna KJ INFERNAL TEAM
S
O004792
2. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
3. Chodacka Monika Stowarzyszenie ranczo w dolinie
2003 (JM.)
Brak
4. Cichuta Martyna Klub Sportowy Happy Horse
2001 (J.)
O038441
5. Drechna Weronika Klub Sportowy Happy Horse
2006 (JM.)
O045142
6. Filipczak Martyna Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
O049112
7. Gorska Julka Stowarzyszenie ranczo w dolinie
2005 (JM.)
Brak
8. Grudzinska Klaudia Bpk
2005 (JM.)
Brak
9. Grzelczyk Kamil Bpk
S
O009181
10. Helbich Wiktor JKS SALIO
2001 (J.)
O047941
11. Jassa Paulina FKJ Zbyszko
S
O004463
12. Kempska Julka Stowarzyszenie ranczo w dolinie
2002 (J.)
Brak
13. Krześlak Emilia KJ INFERNAL TEAM
2006 (JM.)
O048393
14. Leszczyński Mateusz FUNDACJA KLUB JEŹDZIECKI ZBYSZKO
S
brak
15. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
16. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko
1998 (MJ.)
O020738
17. Lubicka Jowita KL Infernal Team
1999 (MJ.)
0023050
18. Lyżwa Iza Bpk
2000 (J.)
Xxx
19. Majdzinski Mateusz Tkj garbowek
2002 (J.)
0038140
20. Masztakow Hanna Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
2005 (JM.)
0043276
21. Mordaka Maria KJ INFERNAL TEAM
2005 (JM.)
O048392
22. Mordaka Patryk KJ INFERNAL TEAM
2000 (J.)
O019196
23. Moszynska Weronika Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
2005 (JM.)
0043277
24. Murlikiewicz Marek Agroaves
Brak
25. Nawrocka Roksana Stowarzyszenie Agro-Aves
2008 (Mł.)
O046352
26. Nowakowska Otylia Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
O045544
27. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
28. Pekaniec Maciej SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O001374
29. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (JM.)
O035554
30. Rakowska Barbara SKJ HORSEPROFI Łódź
2000 (J.)
R030877
31. Rosak Alicja SKJ Horseprofi Łódź
2002 (J.)
O041550
32. Roswag Kacper bpk
S
brak
33. Sakrajda Maria Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
brak
34. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (J.)
O035603
35. Sputowski Mateusz KJ INFERNAL TEAM
2006 (JM.)
O041775
36. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
37. Suliborska Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki
2001 (J.)
Brak
38. Terkiewicz Nina Klub Sportowy Happy Horse
2000 (J.)
O038440
39. Wierzbołowska-Staszak Agnieszka Klub Sportowy Happy Horse
S
O002558
40. Ziółkowska Judyta TKJ Garbówek
S
O009940
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

22

AVANTI Typ Szlachetny POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Lyskacz
M: Ascania
O: Krzysztof Kempski
B: Mirosław Kaczor
Brak
2.

33

BASKO B SP POL 2000 Wałach siwa F: Liberado
M: Brenda
O: Snycerz Krzysztof
B: Buchowiecki Wiesław
K009262 Pol 009690092100
3.

49

BELLA DONNA Anglo European Studbook POL 2011 Klacz F: arko III
M: bella canta r
O: xxxx
B: xxxx
brak
4.

50

BORA SP POL 2007 Klacz bułana F: Liberatto P / Corofini
M: Bossa / Floren
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
K013437 POL007610174307 104QF57
5.

36

CALIPSO HAN POL 2012 Klacz gniada/165 F: Contendros
M: Bianka
O: Katarzyna Małecka-Pekaniec
B: Witold Szydelko
K021841
6.

37

CANASTA L SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma
M: Callas
O: Katarzyna Małecka-Pekaniec
B: Nicpoń Artur
K021840
7.

30

CHANEL Kuc Walisjki POL 2010 Klacz inna/kuc: F: Willow Tree Twice
M: Bokkesprong Camelia
O: Agnieszka Wierzbołowska-Staszak
B: Paweł Karpiński
brak
8.

7

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
K020116 616009540097410
9.

2

CINDERELLA Typ Szlachetny POL 22.04.2011 Klacz siwa/165 F: Louis
M: Centima
O: Robert Snycerz
B: Statkiewicz dominika
Brak 616999590271011
10.

27

COBAISHA Hanowerska POL 2007 Klacz gniada F: Colambo
M: Aisha
O: Sławomir Frontczak
B: Jorn Merzdorf
brak
11.

3

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
12.

45

CYNIK M POL 2013 Wałach gniada F: X
M: X
O: X
B: X
Brak
13.

52

DAMA SERCA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Emetyt /
M: Dama Dworu / Pick Wick
O: Hubert Rosak
B: SK Walewice
K013403 616006590280207
14.

29

DECOLA Koń Pogrubiony POL 2011 Klacz kara F: Aktyw
M: Deborah
O: Milena Paszkiewicz
B: Krzysztof Nowotka
brak
15.

35

DEMETER SP POL 2010 Klacz siwa/175 F: Cantanis / Cantus
M: Dusza / Lais
O: Marek Strzyż
B: SK Walewice
K021439 616009590215310
16.

4

DONAT SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Dąbrówka / Romualdo
O: Julia Burnos
B: Leszek Pilarski
K018422 009540174307
17.

51

DUETTE B. KWPN POL 2008 Klacz gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
18.

11

FINISH SP POL 2014 Wałach gniada F: IMEQUYL
M: FALANGA
O: Kazimierz Mordaka
B: MORDAKA KAZIMIERZ
K024999
19.

10

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
20.

12

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022752 616009591054713
21.

39

GENF SP POL 0000 Wałach gniada F: c
M: k
O: x
B: x
x
22.

9

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
23.

13

GILLETTE SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022753 616009591054813
24.

8

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
25.

14

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Rafał Siuciński
B: Mordaka Kazimierz
K014164 POL009590009208
26.

31

GROM Mały Koń POL 2000 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Klub Sportowy Happy Horse
B: nn
brak
27.

41

HERSYLIA ZK SP POL 2013 Klacz siwa F: PAUILLAC DE MEIA LUA
M: HUSARIA
O: ZBIGNIEW KRUK
B: ZBIGNIEW KRUK
BRAK
28.

15

HIPSY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Olga Nawrocka
B: Brak
K024943
29.

55

HOLLY TRUE SP POL 2013 Klacz gniada F: Ekwador
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
30.

44

JUKA MŁP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Hindus
M: Judyta
O: Zbigniew Kruk
B: SK Walewice
brak
31.

16

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata/164 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Paulina Lewandowska
B: Andrzej Herman
brak
32.

6

KASHMIR DE REVE OLD POL 2001 Wałach gniada F: Xxxxxx
M: Xxxxxx
O: Xxxxxx
B: Xxxxxx
K005916
33.

53

KAZAR M SP POL 2012 Ogier gniada/160 F: Solaris
M: Kastelka
O: Jarosław Maciołek
B: Jarosław Maciołek
Brak 616009590218512
34.

24

KOMO WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Maaik
M: Kwerenda
O: Robert snycerz
B: Jan soltysiak
Brak
35.

38

LORD ODER I WLKP POL 2002 Ogier siwa F: Oder
M: Lebioda
O: Joanna Trzopek
B: Michał Tropek
xxx
36.

42

ŁUCZNIK ZK MŁP POL 2013 Wałach kara F: HUZAR
M: ŁYSICA
O: ZBIGNIEW KRUK
B: ZBIGNIEW KRUK
BRAK
37.

19

MARINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Rumianek
M: Miranda
O: Roksana Wojciechowska
B: Mirosław Sadowski
11461 POL009590018306
38.

17

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
39.

18

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: --
M: --
O: Łukasz Wyszkowski
B: --
BRAK
40.

56

MISTER DR. HEIGL WESTF GER 2012 Wałach gniada F: Mylord Carthago / Carthago
M: Larissa / Lamerto H
O: Kamil Grzelczyk
B: Brak
K023592 DE441411329712
41.

5

MYSZA KUC POL 2004 Klacz inna F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kazimierz Mordaka
B:
K020706 616999590528304
42.

25

NANCY PONYSPORT Kuc Feliński POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron
M: Nirwana Pony Sport
O: Janusz Pliem - Perka
B: Guniewicz Barbara
K019967 POL 013 57 00092 05
43.

40

NORMAN ZK SP POL 2014 Wałach gniada F: LANDINO
M: NEVER LOSING R
O: ZBIGNIEW KRUK
B: ZBIGNIEW KRUK
BRAK
44.

23

NOVITA SP POL 2006 Klacz gniada F: Lover Boy
M: New Star
O: Snycerz Krzysztof
B: Leszczyński Wiesław
K013510 POL009590202606
45.

43

ORLIK SP POL 2013 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: ZBIGNIEW KRUK
B: NN
BRAK
46.

32

PRESTIŻ BER Małopolska POL 2010 Ogier gniada F: Łowca
M: Promenada
O: Agnieszka Wierzbołowska-Staszak
B: Jacek Kosacki
brak
47.

34

PUNNAR WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada/165 F: Arianin
M: Puna
O: Snycerz ROBERT
B: Szablinski marek
Brak Pol 007600096504
48.

28

PYRRUS SP POL 2005 Wałach kara F: Rumianek
M: Panna
O: Klub Sportowy Happy Horse
B: Jarosław Stankiewicz
brak
49.

46

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Activ
M: Remonta
O: Kossakowska Patrycja
B: Trzonek Michał
Brak
50.

20

SINEY OLD GER 2001 Klacz gniada F: Quincy
M: Hauptstutbuch Santal
O: Barbara Rakowska
B:
Brak
51.

26

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc:144 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
O: Janusz Pliem-Perka
B: SK Nowielice
K014650 POL013640028005
Rider Club
Competition
Prize
Białas Anna KJ INFERNAL TEAM
200
SUM:
200.00
Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
80
SUM:
80.00
Grzelczyk Kamil Bpk
150
SUM:
150.00
Lubicka Jowita KL Infernal Team
300
SUM:
300.00
Mordaka Patryk KJ INFERNAL TEAM
100
350
SUM:
450.00
Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
350
SUM:
350.00
Pekaniec Maciej SKJ HORSEPROFI Łódź
180
100
250
SUM:
530.00
Siucińska Klaudia Łódzki KJ
250
400
SUM:
650.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Białas Anna
KJ INFERNAL TEAM
GERY (9)
2018-04-14
1
2018-04-14
3
2018-04-15
2
200
2018-04-15
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-04-14
6
2018-04-14
6
2018-04-15
8
2018-04-15
4
80
DONAT (4)
2018-04-14
12
2018-04-14
5
2018-04-15
11
Chodacka Monika
Stowarzyszenie ranczo w dolinie
2018-04-15
2018-04-15
2018-04-15
Cichuta Martyna
Klub Sportowy Happy Horse
2018-04-14
1
2018-04-14
2018-04-14
Drechna Weronika
Klub Sportowy Happy Horse
GROM (31)
2018-04-15
2018-04-15
2018-04-15
Filipczak Martyna
Klub Sportowy Happy Horse
DECOLA (29)
2018-04-14
2018-04-14
Gorska Julka
Stowarzyszenie ranczo w dolinie
PUNNAR (34)
2018-04-15
2018-04-15
2018-04-15
Grudzinska Klaudia
Bpk
CYNIK (45)
2018-04-14
2018-04-14
Grzelczyk Kamil
Bpk
2018-04-15
6
2018-04-15
1
2018-04-15
6
2018-04-15
3
150
Helbich Wiktor
JKS SALIO
2018-04-14
13
2018-04-14
1
2018-04-15
12
2018-04-15
MARINO (19)
2018-04-14
13
2018-04-14
13
2018-04-15
3
Jassa Paulina
FKJ Zbyszko
2018-04-14
10
2018-04-14
1
2018-04-15
8
2018-04-15
2018-04-14
13
2018-04-14
13
2018-04-15
8
2018-04-15
Kempska Julka
Stowarzyszenie ranczo w dolinie
AVANTI (22)
2018-04-15
2018-04-15
2018-04-15
Krześlak Emilia
KJ INFERNAL TEAM
MYSZA (5)
2018-04-14
11
2018-04-14
13
2018-04-14
9
2018-04-15
2018-04-15
5
2018-04-15
Leszczyński Mateusz
FUNDACJA KLUB JEŹDZIECKI ZBYSZKO
2018-04-14
1
2018-04-14
8
2018-04-15
2018-04-15
1
ORLIK (43)
2018-04-14
13
2018-04-14
1
2018-04-15
10
2018-04-15
JUKA (44)
2018-04-14
13
2018-04-14
10
2018-04-15
9
2018-04-15
9
Lewandowska Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
2018-04-14
11
2018-04-14
13
2018-04-14
13
2018-04-15
16
2018-04-15
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko
FINISH (11)
2018-04-14
1
2018-04-14
1
2018-04-15
9
2018-04-15
FUKS (12)
2018-04-14
1
2018-04-14
4
2018-04-15
5
2018-04-15
10
2018-04-14
6
2018-04-14
2018-04-15
11
2018-04-15
Lubicka Jowita
KL Infernal Team
2018-04-15
1
300
2018-04-15
7
Lyżwa Iza
Bpk
2018-04-14
1
2018-04-14
1
2018-04-14
1
2018-04-15
2018-04-15
Majdzinski Mateusz
Tkj garbowek
NOVITA (23)
2018-04-15
4
2018-04-15
15
2018-04-15
Masztakow Hanna
Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
KOMO (24)
2018-04-15
2018-04-15
2018-04-15
Mordaka Maria
KJ INFERNAL TEAM
2018-04-14
7
2018-04-14
1
2018-04-14
1
2018-04-15
14
2018-04-15
Mordaka Patryk
KJ INFERNAL TEAM
2018-04-14
13
2018-04-14
2018-04-15
5
2018-04-15
9
2018-04-14
2
2018-04-14
7
2018-04-15
3
100
2018-04-15
1
350
Moszynska Weronika
Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
BASKO B (33)
2018-04-15
2018-04-15
2018-04-15
Murlikiewicz Marek
Agroaves
GENF (39)
2018-04-15
2018-04-15
11
2018-04-15
Nawrocka Roksana
Stowarzyszenie Agro-Aves
HIPSY (15)
2018-04-15
2018-04-15
Nowakowska Otylia
Klub Sportowy Happy Horse
CHANEL (30)
2018-04-14
1
2018-04-14
6
2018-04-15
2018-04-15
2018-04-15
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2018-04-14
8
2018-04-14
1
350
2018-04-15
5
2018-04-15
2
Pekaniec Maciej
SKJ HORSEPROFI Łódź
CALIPSO (36)
2018-04-14
3
180
2018-04-14
1
100
2018-04-15
2
250
2018-04-15
3
2018-04-14
1
2018-04-14
4
2018-04-15
8
2018-04-14
1
2018-04-14
5
2018-04-15
4
2018-04-15
10
Pliem-Perka Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-04-14
5
2018-04-14
1
2018-04-15
2018-04-15
TANGO (26)
2018-04-14
1
2018-04-14
2
2018-04-15
3
2018-04-15
4
Rakowska Barbara
SKJ HORSEPROFI Łódź
SINEY (20)
2018-04-14
11
2018-04-14
8
2018-04-15
Rosak Alicja
SKJ Horseprofi Łódź
2018-04-14
5
2018-04-14
1
2018-04-14
1
2018-04-15
6
2018-04-15
7
Roswag Kacper
bpk
2018-04-14
1
2018-04-14
4
2018-04-15
2018-04-15
7
2018-04-15
Sakrajda Maria
Klub Sportowy Happy Horse
DECOLA (29)
2018-04-15
2018-04-15
2018-04-15
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
GRENADA (14)
2018-04-14
7
2018-04-14
2
250
2018-04-15
6
2018-04-15
1
400
Sputowski Mateusz
KJ INFERNAL TEAM
BORA (50)
2018-04-14
1
2018-04-14
1
2018-04-15
2
2018-04-15
Strzyż Marek
JKS Moskit Kalisz
DEMETER (35)
2018-04-14
1
2018-04-14
2018-04-14
9
2018-04-14
2018-04-15
13
Suliborska Wiktoria
Łódzki Klub Jeździecki
2018-04-14
12
2018-04-14
10
2018-04-15
2018-04-15
10
Terkiewicz Nina
Klub Sportowy Happy Horse
PYRRUS (28)
2018-04-14
1
2018-04-14
1
2018-04-14
3
Wierzbołowska-Staszak Agnieszka
Klub Sportowy Happy Horse
2018-04-15
2018-04-15
2018-04-15
12
Ziółkowska Judyta
TKJ Garbówek
KAZAR M (53)
2018-04-15
2
2018-04-15
7
2018-04-15

Number of Riders: 40

Number of Horses: 51

The sum of prizes: 2 710.00

Competition results developed by: Stajnia Gajewniki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012005-1, Stowarzyszenie AGRO-AVES Gajewniki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl