Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
74 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 07:33:42
2017-09-21 22:08:16
Marta Wylęga PA LADY P
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 07:33:52
2017-09-21 22:06:37
Weronika Staszak BANKIET
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 07:34:01
2017-09-21 22:02:16
Marta Wylęga PALLADA
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 21:53:14
2017-09-21 21:09:30
Marek Murlikiewicz GENF
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 20:52:06
2017-09-21 19:09:03
Aneta Klawe FRUGO
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
69 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 14:33:30
2017-09-21 12:26:14
Monika Czechowicz ODYSEJA
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
68 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 20:51:43
2017-09-21 10:26:19
Magdalena Roza LIBERIA
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 14:36:22
2017-09-21 10:25:56
Dawid Kotecki STRZAŁKA
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
66 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 14:35:40
2017-09-21 10:25:39
Dawid Kotecki DUMKA
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
65 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 14:35:00
2017-09-21 07:20:47
Dorota Rakowska GRACJA
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 14:34:34
2017-09-20 19:58:44
Filip Milc ELISE
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11a/L/licencyjny
63 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 14:34:13
2017-09-20 19:41:21
Natasza Słabiak KARMELKA
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 14:33:51
2017-09-20 18:52:56
Zuzanna Rubacha BAJTEL
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 15:17:10
2017-09-20 14:24:59
Sandra Nowaczyk TULLAMORE DEW I
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13a/N1/dwufazowy art.274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 15:17:00
2017-09-20 14:02:07
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 14:01:02
2017-09-20 13:32:35
Kamil Grzelczyk BAD BOY
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
58 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 14:00:45
2017-09-20 12:55:03
Patrycja Kowacka GRYKA
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 14:00:34
2017-09-20 12:48:38
Wiktoria Andrzejewska RUBIN
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 07:44:16
2017-09-19 22:35:43
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 22:07:34
2017-09-19 22:01:34
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13a/N1/dwufazowy art.274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 22:07:45
2017-09-19 22:00:41
Sylwester Majdziński FOKUS
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 22:08:04
2017-09-19 21:57:16
Kamil Grzelczyk HERCULES
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 22:08:24
2017-09-19 21:55:22
Kamil Grzelczyk BORA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13a/N1/dwufazowy art.274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 22:08:13
2017-09-19 21:54:03
Kamil Grzelczyk WISARDA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 21:14:31
2017-09-19 21:12:31
Julita Kowalik EXPERTUS
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 21:14:41
2017-09-19 20:34:04
Agnieszka Środecka SANDRA DIAMOND S
  • 2x 11a/L/licencyjny
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 21:14:53
2017-09-19 20:14:26
Adam Kucia DANTE
  • 2x 11a/L/licencyjny
46 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 21:15:02
2017-09-19 16:09:27
Maciej Pekaniec RICHELIEU
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 21:15:27
2017-09-19 16:09:01
Maciej Pekaniec KASKADERKA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 21:15:42
2017-09-19 16:08:36
Maciej Pekaniec KAMELIA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 21:16:50
2017-09-19 16:08:10
Maciej Pekaniec DAKAR
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 21:17:05
2017-09-19 16:07:44
Maciej Pekaniec CALIPSO
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13a/N1/dwufazowy art.274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 21:16:30
2017-09-19 16:07:19
Maciej Pekaniec BELLA DONNA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 21:15:14
2017-09-19 16:06:53
Maciej Pekaniec AURIS
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 14:00:55
2017-09-19 13:45:31
Aleksandra Pliem-Perka TANGO
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 14:01:04
2017-09-19 13:44:36
Aleksandra Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 14:01:15
2017-09-19 13:43:40
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 14:01:25
2017-09-19 13:42:55
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak RAPHAELLA P
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 14:01:33
2017-09-19 13:42:18
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak JAMAL VAN ORTI
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 14:01:44
2017-09-19 09:53:48
Mateusz Leszczyński JUKA
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 14:01:53
2017-09-19 09:53:16
Paulina Jassa DRIADA ZK
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 14:02:02
2017-09-19 00:12:36
Mateusz Leszczyński KUADLINO
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 14:02:10
2017-09-18 23:03:49
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 14:02:19
2017-09-18 23:03:33
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 14:02:28
2017-09-18 22:04:32
Zofia Poradomska EXPERTUS
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 15:24:01
2017-09-18 14:13:52
Aleksandra Lota DIEGO
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 15:24:11
2017-09-18 14:02:22
Wiktoria Matusiak BELLA DONA ZK
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 15:24:43
2017-09-18 14:02:02
Wiktoria Matusiak SARAGOSSA ZK
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 15:25:19
2017-09-18 06:28:23
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 15:25:06
2017-09-18 06:27:41
Julia Burnos DONAT
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 15:24:55
2017-09-17 18:34:35
Aneta Klawe IL DE FONSE
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13a/N1/dwufazowy art.274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 10:18:43
2017-09-16 22:39:17
Małgorzata Król KASHMIR DE REVE
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 10:19:10
2017-09-16 21:59:40
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 10:19:20
2017-09-16 21:58:58
Patryk Mordaka GOLDEN II
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 10:19:30
2017-09-16 21:56:51
Anna Białas GERY
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 10:19:41
2017-09-16 21:56:14
Anna Białas DIARADO BOY II
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 10:19:52
2017-09-16 12:37:41
Julia Juszyńska DENIS
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 10:20:11
2017-09-15 20:56:28
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 10:20:21
2017-09-15 20:55:17
Julia Durkiewicz NIRVANA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 12:59:02
2017-09-15 08:42:47
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13a/N1/dwufazowy art.274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 07:43:03
2017-09-14 22:12:53
Jagoda Jaworska ARCAN
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13a/N1/dwufazowy art.274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 09:37:23
2017-09-13 12:55:48
Krzysztof Jankowski FIORD SM
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 09:37:33
2017-09-13 12:55:16
Dagmara Antczak KASHMIR DE REVE
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 09:37:44
2017-09-13 12:54:45
Vladimir Zaytsev DACOLINO
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 09:37:55
2017-09-13 12:53:45
Vladimir Zaytsev AGA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 09:37:08
2017-09-13 12:53:01
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 12:20:11
2017-09-13 09:09:14
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13a/N1/dwufazowy art.274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 12:20:02
2017-09-13 09:08:46
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6a/N1/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13a/N1/dwufazowy art.274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejewska Wiktoria Stajnia Wiki
2005 (JM.)
brak
2. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (J.)
O038694
3. Białas Anna Bogusławicki KJ
S
O004792
4. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
5. Czechowicz Monika KJ Arabika Łódź
S
O033516
6. Durkiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki
1999 (J.)
O014362
7. Grzelczyk Kamil KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O009181
8. Jankowski Krzysztof SKJ HorseProfi Łódź
S
O033524
9. Jassa Paulina FKJ Zbyszko
S
O004463
10. Jaworska Jagoda Łódzki Klub Jeździecki
1999 (J.)
O028676
11. Klawe Aneta St. Agro-Aves Gajewniki
S
O025805
12. Kotecki Dawid bpk
2004 (JM.)
brak
13. Kowacka Patrycja Stajnia Wiki
2004 (JM.)
brak
14. Kowalik Julita BPK
2004 (JM.)
4405/17 ABC
15. Król Małgorzata SKJ HORSEPROFI
2003 (JM.)
Brak
16. Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O026764
17. Kucia Adam UKS Trójka
1996 (MJ.)
0045688
18. Leszczyński Mateusz FUNDACJA KLUB JEŹDZIECKI ZBYSZKO
S
brak
19. Leszczyński Mateusz Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
S
O013303
20. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
1996 (MJ.)
O035551
21. Lota Aleksandra Łódzki Klub Jezdziecki
2001 (J.)
O035558
22. Markiewicz Patrycja TKJ Garbówek
2003 (JM.)
Brak
23. Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko
2000 (J.)
O034069
24. Milc Filip Bór Toporzysko
2003 (JM.)
O036158
25. Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O019196
26. Murlikiewicz Marek Agro-Aves Gajewniki
S
123456
27. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (J.)
O033511
28. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
29. Pekaniec Maciej Agro-Aves Gajewniki
S
0001374
30. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (Mł.)
O035554
31. Pliem-Perka Martyna JKS Salio
2009 (Mł.)
-
32. Poradomska Zofia BPK
2003 (JM.)
brak
33. Rakowska Dorota Łódzki Klub Jeździecki
S
Brak
34. Roza Magdalena KJ Arabika Łódź
S
O021048
35. Rubacha Zuzanna Stajnia El Dorado
2003 (JM.)
Brak
36. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (J.)
O035603
37. Słabiak Natasza Bpk
2000 (J.)
brak
38. Środecka Agnieszka LKJ Ostroga Opole
S
O032260
39. Staszak Weronika bpk
2002 (JM.)
O038448
40. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
41. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
42. Zaytsev Vladimir SKJ HorseProfi Łódź
S
O006245
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

63

AGA Małopolska POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Huzar
M: Aluzja
O: Włodzimierz Zajcew
B: _
Brak
2.

59

ARCAN SP POL 2000 Wałach siwa F: Lambado
M: Arabela
O: Tomasz Cajdler
B: Lucjan Kosnowicz
K007738
3.

34

AURIS X POL 2002 Klacz gniada F: x
M: x
O: x
B: x
xxx
4.

13

BAJTEL KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Małgorzata Dybała
B: NN
Brak
5.

2

BANKIET WLKP POL 2002 Ogier gniada F: Landos I /
M: Landos /
O: SO Gniezno
B: SK Racot
K017298 POL007640032902
6.

45

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz kara F: Dakar
M: Bryza
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
brak 616 009 59 0204911
7.

33

BELLA DONNA Anglo European Studbook POL 2011 Klacz F: arko III
M: bella canta r
O: xxxx
B: xxxx
brak
8.

23

BORA SP POL 2010 Klacz bułana F: Brak
M: Brak
O: Kazimierz Mordaka
B: Polska
Brak
9.

32

CALIPSO HAN POL 2012 Klacz gniada/165 F: Contendros
M: Bianka
O: Katarzyna Małecka-Pekaniec
B: Witold Szydelko
brak
10.

51

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
K020116 616009540097410
11.

47

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
12.

62

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino
M: _
O: Włodzimierz Zajcew
B: _
Brak
13.

31

DAKAR M POL 2008 Wałach gniada F: Elman
M: Drena
O: Sk.Kalników
B: Sk.Kalników
xxx
14.

27

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme
M: Drwina
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
KO17624
15.

54

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado
M: Hanna Obolensky M
O: Marcin Wolski
B: Xxxxxxx
DE433331014513 DE 433331014513
16.

44

DIEGO SP POL 2011 Wałach gniada F: Fuego Du Prelet s.f
M: Dunkierka sp
O: -
B: SK Walewice
K020372
17.

48

DONAT SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Dąbrówka / Romualdo
O: Julia Burnos
B: Leszek Pilarski
K018422 009540174307
18.

40

DRIADA ZK WLKP POL 2010 Klacz F: Dakar Z
M: Doria
O: Zbigniew Kruk
B: Kruk Zbigniew
KO20396 616007590061510
19.

10

DUMKA SP POL 2006 Klacz srokata/mk:150 F: Hort /
M: Dolina / Hazard
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
20.

67

EL DŻAMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Jakub Kubiak
B: SK Prudnik
K016595 00969001110408
21.

8

ELISE NN POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nn
M: Nn
O: Anna Kołdon
B: Stadnina Koni Starków
K021663
22.

25

EXPERTUS Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Drop
M: Etna
O: Zbigniew Pedryc
B: Zbigniew Pedryc
Brak
23.

60

FIORD SM MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Diafon /
M: Florencja / Pluton
O: Krzysztof Jankowski
B:
K022339 0060049408
24.

5

FRUGO SP POL 2012 Wałach gniada F: Robin II Z
M: Ferry
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak
25.

4

GENF BWP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Cadillac van de helle
M: Cannelle Z
O: Justyna Kubik
B: Kubik Andrzej
W-256905-BWP BEL-W-256905-BWP
26.

53

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
27.

52

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
28.

11

GRACJA Typ Gorącokrwisty POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Barbara Rakowska
B:
29.

64

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski
M: Grandessa
O: Anna Woźna
B: Nowa Wioska
brak
30.

58

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Rafał Siuciński
B: Mordaka Kazimierz
K014164 POL009590009208
31.

17

GRYKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz kasztanowata F: Dal
M: Gama
O: Janusz Andrzejewski
B: Wojciech Jastrzębski
brak POL 009520017403
32.

65

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
33.

22

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Hera
O: Michał Nojman
B: Michał Nojman
Brak
34.

49

IL DE FONSE SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado boy
M: Isna
O: Aneta Klawe
B: Katarzyna Bawłowicz
Brak
35.

39

JUKA MŁP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Hindus
M: Judyta
O: Zbigniew Kruk
B: SK Walewice
brak
36.

36

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc: F: NN
M: NN
O:
B:
K016458 616999590267306
37.

30

KAMELIA Anglo European Studbook POL 2011 Klacz F: arko III
M: kannele z
O: xxxx
B: xxxx
brak
38.

12

KARMELKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Libretto
M: Kolistyna
O: Katarzyna Małecka-Pekaniec
B: Sk.Kalników
brak
39.

56

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Love Affair
M: Kaloe
O: Paulina Lewandowska
B: Andrzej Herrmann
K013521
40.

50

KASHMIR DE REVE OLD POL 2001 Wałach gniada F: Kashmir Van Schuttershof
M: Doxana
O: Dagmara Antczak
B: -
K005916
41.

61

KASHMIR DE REVE OLD GER 2001 Wałach gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Doxana / Quick Star
O: Wieslaw Leszczyński
B:
K005916 DE418180102201
42.

29

KASKADERKA SP POL 2011 Klacz F: frazes
M: kaskada
O: xxxx
B: xxxxx
brak
43.

41

KUADLINO MŁP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Huzar
M: Kalina
O: Generoforma sp. Z O.O
B: Agnieszka Suchorzewska
K022672
44.

6

LIBERIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Wanderkoning Star II / Wanderkoenig
M: Little Less Conversation / Litas-star
O: Magdalena Roza
B: Przemysław Tomeczko
K017206 616009670142809
45.

66

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
46.

57

NIRVANA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lover Boy
M: New Star
O: Aneta Ostrowska
B: Wiesław Leszczyński
K013447
47.

7

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:148 F: STRAYER'S SAMSON
M: OMBRETTA
O: Janusz Zuchora
B: SK Jaroszówka
K023209 616013670098913
48.

1

PA LADY P SP POL 2010 Klacz siwa F: HBC Lake Bid
M: Pala Carra P
O: Łukasz Wylęga
B: Witold Polowczyk
brak
49.

3

PALLADA WLKP POL 2008 Klacz kara F: Liberatto P /
M: Polanka / Czaprak
O: Łukasz Wylęga
B: Przemysław Śniatała
K018684 POL007610057208
50.

15

PODIAVOLA SP POL 2010 Wałach siwa F: Condiavolo
M: Brak
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
Brak
51.

69

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Aktiv
M: Remonta
O: Joanna Trzopek
B: Michał Trzopek
00000
52.

28

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach kara F: Aktiv
M: Remonta
O: Joanna Trzopek
B: Michał Tropek
xxx
53.

18

RUBIN Typ Szlachetny POL 2004 Wałach srokata F: nn
M: nn
O: Janusz Andrzejewski
B: nn
brak POL 999590456704
54.

26

SANDRA DIAMOND S Niem. Sport. POL 2009 Klacz gniada F: Sandro Boy / Sandro Z
M: Apanaczi-Plus-S / Power Prince
O: Agnieszka Środecka
B: Zbigniew Szumlakowski
K023545 DE455879000109
55.

46

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z / Dutch Capitol
M: Sarasota / Enfield
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K020397 616009590205811
56.

68

SENIOR SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Robin II Z
M: Seniora Bella
O: Kamil Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak
57.

9

STRZAŁKA TS POL 2004 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Zuchora
B:
K021544 POL999630308604
58.

35

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
O:
B:
K014650 POL013640028005
59.

24

WISARDA SP POL 2008 Klacz kara F: Sword / Glimmerman
M: Wizna / Bonaparte
O: Kamil Grzelczyk
B: SK Prudnik
K013881 POL009690090408
Rider Club
Competition
Prize
Białas Anna Bogusławicki KJ
90
150
SUM:
240.00
Grzelczyk Kamil KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
80
280
200
200
SUM:
760.00
Jaworska Jagoda Łódzki Klub Jeździecki
250
SUM:
250.00
Klawe Aneta St. Agro-Aves Gajewniki
120
SUM:
120.00
Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
100
SUM:
100.00
Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko
80
SUM:
80.00
Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
100
150
SUM:
250.00
Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
300
SUM:
300.00
Pekaniec Maciej Agro-Aves Gajewniki
150
220
80
200
220
250
SUM:
1120.00
Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
100
SUM:
100.00
Zaytsev Vladimir SKJ HorseProfi Łódź
170
200
SUM:
370.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Wiktoria
Stajnia Wiki
RUBIN (18)
2017-09-23
4
2017-09-23
1
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
2017-09-23
16
Białas Anna
Bogusławicki KJ
GERY (53)
2017-09-23
11
2017-09-23
4
90
2017-09-24
2
150
2017-09-24
2017-09-23
13
2017-09-23
12
2017-09-24
8
2017-09-24
22
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2017-09-23
9
2017-09-23
9
2017-09-24
6
2017-09-24
7
DONAT (48)
2017-09-23
13
2017-09-24
6
Czechowicz Monika
KJ Arabika Łódź
2017-09-24
1
2017-09-24
2
Durkiewicz Julia
Łódzki Klub Jeździecki
NIRVANA (57)
2017-09-23
5
2017-09-23
10
Grzelczyk Kamil
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2017-09-23
3
2017-09-23
4
80
2017-09-24
12
BORA (23)
2017-09-23
11
2017-09-23
1
280
2017-09-24
9
2017-09-24
5
WISARDA (24)
2017-09-23
1
200
2017-09-24
2017-09-24
2
200
SENIOR (68)
2017-09-23
1
2017-09-23
2017-09-24
3
2017-09-24
1
Jankowski Krzysztof
SKJ HorseProfi Łódź
2017-09-23
10
2017-09-23
14
2017-09-24
18
2017-09-24
8
Jassa Paulina
FKJ Zbyszko
2017-09-23
7
2017-09-23
7
2017-09-24
8
2017-09-24
13
Jaworska Jagoda
Łódzki Klub Jeździecki
ARCAN (59)
2017-09-23
8
2017-09-23
7
2017-09-24
1
250
2017-09-24
Klawe Aneta
St. Agro-Aves Gajewniki
FRUGO (5)
2017-09-23
5
2017-09-23
2017-09-24
6
2017-09-24
2017-09-23
3
120
2017-09-23
3
2017-09-24
12
2017-09-24
6
Kotecki Dawid
bpk
2017-09-24
1
2017-09-24
1
2017-09-24
3
DUMKA (10)
2017-09-24
1
2017-09-24
10
2017-09-24
4
Kowacka Patrycja
Stajnia Wiki
GRYKA (17)
2017-09-23
2017-09-23
4
Kowalik Julita
BPK
2017-09-24
23
2017-09-24
14
Król Małgorzata
SKJ HORSEPROFI
2017-09-24
1
2017-09-24
5
Kubiak Jakub
Bogusławicki KJ
2017-09-24
9
2017-09-24
4
100
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (27)
2017-09-24
Leszczyński Mateusz
FUNDACJA KLUB JEŹDZIECKI ZBYSZKO
JUKA (39)
2017-09-23
17
2017-09-23
2017-09-24
4
2017-09-24
8
Leszczyński Mateusz
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
2017-09-23
5
2017-09-23
9
2017-09-24
18
2017-09-24
8
Lewandowska Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
2017-09-23
20
2017-09-23
2017-09-24
2017-09-24
Lota Aleksandra
Łódzki Klub Jezdziecki
DIEGO (44)
2017-09-23
18
2017-09-23
15
2017-09-24
2017-09-24
1
Markiewicz Patrycja
TKJ Garbówek
2017-09-23
2
2017-09-23
10
Matusiak Wiktoria
FKJ Zbyszko
2017-09-23
15
2017-09-23
8
2017-09-24
18
2017-09-24
7
2017-09-23
6
2017-09-23
12
2017-09-24
4
80
2017-09-24
15
Milc Filip
Bór Toporzysko
ELISE (8)
2017-09-23
2
2017-09-23
2017-09-23
2017-09-24
5
2017-09-24
Mordaka Patryk
Bogusławicki KJ
2017-09-23
11
2017-09-23
19
2017-09-24
1
2017-09-24
8
2017-09-23
3
100
2017-09-23
2017-09-24
11
2017-09-24
3
150
Murlikiewicz Marek
Agro-Aves Gajewniki
GENF (4)
2017-09-24
2017-09-24
24
2017-09-24
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2017-09-23
6
2017-09-23
6
2017-09-24
10
2017-09-24
1
300
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (65)
2017-09-23
2017-09-23
8
2017-09-24
14
2017-09-24
Pekaniec Maciej
Agro-Aves Gajewniki
2017-09-23
8
2017-09-23
2
150
2017-09-24
8
2017-09-23
1
220
2017-09-24
5
80
KAMELIA (30)
2017-09-24
1
200
DAKAR (31)
2017-09-23
16
CALIPSO (32)
2017-09-23
2
220
2017-09-24
2
250
2017-09-23
7
2017-09-24
11
AURIS (34)
2017-09-24
8
2017-09-24
8
2017-09-24
13
Pliem-Perka Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
TANGO (35)
2017-09-23
1
2017-09-23
4
2017-09-24
1
2017-09-24
16
JUNIOR (36)
2017-09-23
3
2017-09-24
1
Pliem-Perka Martyna
JKS Salio
JUNIOR (36)
2017-09-23
3
2017-09-23
1
2017-09-24
1
2017-09-24
1
Poradomska Zofia
BPK
2017-09-23
3
2017-09-23
2017-09-23
Rakowska Dorota
Łódzki Klub Jeździecki
GRACJA (11)
2017-09-24
2017-09-24
Roza Magdalena
KJ Arabika Łódź
2017-09-24
2
2017-09-24
17
2017-09-24
1
Rubacha Zuzanna
Stajnia El Dorado
BAJTEL (13)
2017-09-23
5
2017-09-23
1
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
GRENADA (58)
2017-09-23
5
2017-09-23
4
2017-09-24
8
2017-09-24
4
Słabiak Natasza
Bpk
2017-09-24
1
2017-09-24
1
Środecka Agnieszka
LKJ Ostroga Opole
2017-09-24
2017-09-24
Staszak Weronika
bpk
2017-09-24
1
2017-09-24
1
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (64)
2017-09-23
1
2017-09-23
14
2017-09-24
1
2017-09-24
3
100
Wylęga Marta
KJ Jumping Team Brynica
2017-09-24
7
2017-09-24
2017-09-24
10
2017-09-24
Zaytsev Vladimir
SKJ HorseProfi Łódź
2017-09-23
2
170
2017-09-23
5
2017-09-24
7
2017-09-24
3
200
AGA (63)
2017-09-23
4
2017-09-23
6
2017-09-24
18
2017-09-24
5

Number of Riders: 42

Number of Horses: 59

The sum of prizes: 3 690.00

Competition results developed by: Stajnia Gajewniki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012005-1, Stowarzyszenie AGRO-AVES Gajewniki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl