Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
104 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 09:02:10
2017-08-24 22:11:08
Marta Wylęga LIBERATTO P
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 09:02:22
2017-08-24 22:10:42
Marta Wylęga CEZANE
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 09:02:34
2017-08-24 22:09:56
Marta Wylęga PALLADA
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 09:02:44
2017-08-24 21:12:41
Barbara Frontczak PYRRUS
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
100 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 09:02:54
2017-08-24 20:14:38
Patrycja Trzeciak GRACJA
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 16:38:03
2017-08-24 16:07:36
Zuzanna Piotrowicz BOSTON
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:53:58
2017-08-24 13:59:19
Jakub Kubiak EL DŻAMARA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:53:40
2017-08-24 13:01:29
Wiktoria Matusiak ALCES
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
96 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:26:32
2017-08-24 09:37:44
Karolina Kunikowska DAKOTA
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
95 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:27:12
2017-08-24 09:36:51
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak JAMAL VAN ORTI
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:27:45
2017-08-24 09:35:23
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak ERINA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:28:22
2017-08-24 09:34:38
Aleksandra Pliem-Perka TANGO
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
92 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:28:46
2017-08-24 07:48:01
Krzysztof Mikolajczyk LEONARDO ZOF
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:29:05
2017-08-23 23:30:21
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:29:24
2017-08-23 23:29:57
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:02:47
2017-08-23 20:02:09
Julia Stasiak C.SIOUX
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:02:56
2017-08-23 19:58:48
Gabrysia Stasiak MARKUS
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:03:26
2017-08-23 19:48:51
Maja Borzęcka FRYKAS
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:03:37
2017-08-23 19:47:56
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:03:47
2017-08-23 19:47:07
Maja Marchwicka SILVANA
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
84 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:03:56
2017-08-23 19:45:58
Maja Marchwicka ARIS
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
83 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:04:07
2017-08-23 14:24:15
Julia Kałuzińska HIPSY
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:04:17
2017-08-23 13:02:48
Maciej Pekaniec AURIS
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:05:09
2017-08-23 13:00:49
Maciej Pekaniec RICHELIEU
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:05:18
2017-08-23 13:00:13
Maciej Pekaniec LORD ODER I
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:05:28
2017-08-23 12:59:42
Maciej Pekaniec KASKADERKA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:05:36
2017-08-23 12:59:17
Maciej Pekaniec KAMELIA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:06:47
2017-08-23 12:58:44
Maciej Pekaniec DIONIZOS
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:06:56
2017-08-23 12:58:11
Maciej Pekaniec DAKAR
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:07:06
2017-08-23 12:57:04
Maciej Pekaniec CALIPSO
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:07:15
2017-08-23 12:56:39
Maciej Pekaniec BELLA DONNA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:07:25
2017-08-23 12:56:15
Marek Murlikiewicz GENF
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 12:41:46
2017-08-23 11:29:32
Karolina Smereczanska ISSEM
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
71 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 12:41:34
2017-08-23 10:57:18
Oliwia Dregier FIGO L
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
70 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 23:30:35
2017-08-22 22:21:01
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 23:30:57
2017-08-22 22:08:52
Julia Durkiewicz PERŁA
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 23:30:12
2017-08-22 22:07:03
Julia Durkiewicz NIRVANA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 14:53:23
2017-08-22 20:21:45
Łukasz Kamiński BIQUEEN
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 22:00:27
2017-08-22 20:05:31
Aneta Klawe IL DE FONSE
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 22:00:47
2017-08-22 19:27:16
Alicja Węgrzyn KIA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 22:00:37
2017-08-22 17:39:30
Adrianna Waluch CISANA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 22:00:02
2017-08-22 17:39:21
Nadia Sabitov CADILLAC
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
62 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:41:37
2017-08-22 13:39:05
Piotr Dalewski GERONIMO
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:41:49
2017-08-22 12:26:32
Monika Daniel ROVETTO
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:43:13
2017-08-22 12:25:59
Monika Daniel CORTAS L
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:43:26
2017-08-22 12:22:43
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:43:42
2017-08-22 12:07:37
Patryk Mordaka QUITANA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:43:59
2017-08-22 12:06:52
Patryk Mordaka GOLDEN II
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:44:15
2017-08-22 12:06:12
Patryk Mordaka FINLANDIA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:44:42
2017-08-22 12:05:43
Patryk Mordaka DIARADO BOY II
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:44:58
2017-08-22 12:04:38
Mateusz Sputowski MYSZA
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:45:36
2017-08-22 12:02:51
Dorota Rakowska GRACJA
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:46:07
2017-08-22 12:02:22
Barbara Rakowska SINEY
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:46:23
2017-08-22 11:44:36
Weronika Polaczek LESTRUSESE
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:46:44
2017-08-21 22:35:21
Magdalena Rajpal LIBERADO S
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:47:03
2017-08-21 21:07:32
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA- TABUN
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:47:17
2017-08-21 21:05:19
Gabriela Ratajska PASJONATA LOTAR
  • 2x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:47:31
2017-08-21 21:04:55
Gabriela Ratajska JAGIENKA
  • 2x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:47:54
2017-08-21 21:04:17
Julia Koziczak GEWALIA
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:48:13
2017-08-21 21:03:33
Maja Friedman WILLA NOVA
  • 1x 11a/L/licencyjny
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:48:27
2017-08-21 21:03:04
Maja Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:48:39
2017-08-21 21:02:12
Michalina Dańczak HELGA
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:48:52
2017-08-21 21:00:59
Sebastian Bąk ECHO MK
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:49:06
2017-08-21 21:00:33
Sebastian Bąk ESCARDO
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:49:20
2017-08-21 21:00:04
Sebastian Bąk KOCANKA
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:49:33
2017-08-21 20:59:33
Sebastian Bąk DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:49:48
2017-08-21 20:59:14
Sebastian Bąk CIA MALICA
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 13:50:04
2017-08-21 20:50:34
Agnieszka Wierzbołowska-Staszak PRESTIŻ BER
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:21:16
2017-08-21 11:42:33
Michał Tyszko HESTRI
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:21:27
2017-08-21 11:39:10
Michał Tyszko COFERTINO
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:21:54
2017-08-20 20:49:18
Mirzat Sabitov CALINA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:22:07
2017-08-20 17:13:03
Michał Tyszko CANTAIR HBC
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:22:25
2017-08-20 17:12:20
Michał Tyszko NINO VD WATERTOREN
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:22:42
2017-08-20 17:11:36
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:32:16
2017-08-20 17:10:58
Michał Tyszko HELP ME BOY DU PETIT VIVIER
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:32:29
2017-08-20 11:26:19
Zuzanna Kumorek SALVATOR M
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:32:40
2017-08-20 11:25:35
Zuzanna Kumorek GOSTERA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:32:56
2017-08-19 14:45:26
Mateusz Leszczyński KUADLINO
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:33:12
2017-08-19 13:35:33
Agnieszka Środecka SANDRA DIAMOND S
  • 2x 11a/L/licencyjny
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:33:29
2017-08-18 18:24:59
Zuzanna Wędzik IZKUDO
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:33:40
2017-08-18 18:23:32
Zuzanna Wędzik EQUERCUS
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:33:52
2017-08-18 13:45:36
Zofia Poradomska EXPERTUS
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:21:01
2017-08-18 13:39:19
Julita Kowalik EXPERTUS
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:03:16
2017-08-17 19:02:56
Weronika Zajkiewicz EKWADOR
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 11:34:41
2017-08-17 10:47:35
Joanna Florczak ŁOTSON
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 11:35:22
2017-08-16 21:36:58
Irmina Szybka E-MAIL
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11a/L/licencyjny
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 11:35:50
2017-08-16 20:46:57
Dagmara Antczak KASHMIR DE REVE
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 11:36:01
2017-08-16 20:46:30
Krzysztof Jankowski FIORD SM
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 2x 11a/L/licencyjny
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 11:36:27
2017-08-16 20:45:20
Vladimir Zaytsev DACOLINO
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 11:36:56
2017-08-16 20:44:32
Vladimir Zaytsev GRANDA
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 11:37:15
2017-08-16 20:43:40
Vladimir Zaytsev AGA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 11:37:27
2017-08-16 20:41:58
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 11:37:05
2017-08-16 15:16:17
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 11:34:57
2017-08-16 15:15:54
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:54:55
2017-08-16 10:16:31
Julia Juszyńska DENIS
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 2x 11a/L/licencyjny
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:16:58
2017-08-15 14:18:33
Damian Rytych GWINEA BISSAU
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:16:46
2017-08-15 14:17:37
Damian Rytych RUBIN
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:16:37
2017-08-15 14:16:48
Damian Rytych CHOUETTE Z
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (J.)
O038694
2. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
3. Barrera Natalye
4. Borzęcka Maja KS Happy Horse Moszczenica
2005 (JM.)
O042854
5. Dańczak Michalina BPK
2007 (Mł.)
brak
6. Daniel Monika KJ Jantar Stryków
S
O005852
7. Dregier Oliwia St.Agro Aves Gajewniki
2000 (J.)
brak
8. Durkiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki
1999 (J.)
O014362
9. Florczak Joanna Łódzki KJ
S
O028132
10. Friedman Maja bpk
2003 (JM.)
O031354
11. Frontczak Barbara KS Happy Horse
2003 (JM.)
Brak
12. Galanciak Roksana BPK
2002 (JM.)
brak
13. Jankowski Krzysztof SKJ HorseProfi Łódź
S
O033524
14. Jaroszczyk Marcelina BKJ
15. Juszyńska Julia SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI HORSEPROFI
2000 (J.)
O038680
16. Kałuzińska Julia bzk
2002 (JM.)
bzk
17. Kamiński Łukasz KU AZS Politechnika Warszawska
S
O011972
18. Klawe Aneta St. Agro-Aves Gajewniki
S
O025805
19. Kowalik Julita Nie zrzeszona
2004 (JM.)
4405/17
20. Koziczak Julia BPK
2006 (Mł.)
brak
21. Kręgielska Nikola Łódzki KJ
2003 (JM.)
O042182
22. Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O026764
23. Kumorek Zuzanna KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
2002 (JM.)
O035265
24. Kunikowska Karolina JKS Salio
S
brak
25. Leszczyński Mateusz Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
S
O013303
26. Lubicka Jowita KJ Salio Besiekierz Rudny
1999 (J.)
O023050
27. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
28. Markiewicz Patrycja TKJ Garbówek
2003 (JM.)
Brak
29. Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko
2000 (J.)
O034069
30. Mikolajczyk Krzysztof AGRO--AVES Gajewniki
S
brak
31. Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O019196
32. Murlikiewicz Marek Agro-Aves Gajewniki
S
123456
33. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (J.)
O033511
34. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
35. Pekaniec Maciej Agro-Aves Gajewniki
S
0001374
36. Piotrowicz Zuzanna Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa
1998 (MJ.)
O026125
37. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (Mł.)
O035554
38. Polaczek Weronika JKS Barda-Szwadron Jankowice
2001 (J.)
0033395
39. Poradomska Zofia NIERZESZONA
2003 (JM.)
BRAK
40. Rajpal Magdalena KJ Arabika Łódź
S
O012577
41. Rakowska Barbara Łódzki Klub Jeździecki
2000 (J.)
R030877
42. Rakowska Dorota Łódzki Klub Jeździecki
S
Brak
43. Ratajska Gabriela bpk
2005 (JM.)
O036019
44. Rytych Damian Bogusławicki KJ
S
O001066
45. Sabitov Mirzat KJ Janowice
S
O006244
46. Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (J.)
O024582
47. Sierakowska Michalina bkp
2007 (Mł.)
brak
48. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
49. Smereczanska Karolina Tuszynski Klub Jezdziecki
S
brak
50. Sputowski Mateusz Bogusławicki KJ
2006 (Mł.)
O041775
51. Stasiak Gabrysia BPK
2003 (JM.)
XXX
52. Stasiak Julia BPK
2007 (Mł.)
XXX
53. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
54. Trzeciak Patrycja Jumping Team Brynica
1998 (MJ.)
Brak
55. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
56. Waluch Adrianna SKJ Virako Olimpia
2001 (J.)
Brak
57. Wędzik Zuzanna KJ Janowice
2001 (J.)
O027594
58. Węgrzyn Alicja JKS Barda Szwadron Jankowice
2002 (JM.)
O038871
59. Wierzbołowska-Staszak Agnieszka Klub Sportowy Happy Horse
S
O002558
60. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
61. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
62. Zajkiewicz Weronika BPK
1998 (MJ.)
brak
63. Zaytsev Vladimir SKJ HorseProfi Łódź
S
O006245
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

91

AGA Małopolska POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Huzar
M: Aluzja
O: Włodzimierz Zajcew
B: _
Brak
2.

100

AKROPOL SP POL 2012 Wałach gniada F: Qulester
M: Armenia
O: Roman Jagieliński
B: K.Kluzowski
brak
3.

8

ALCES MŁP POL 2002 Wałach gniada F: Bolivar / Rahman
M: Awia / Fedrus
O: Zbigniew Kruk
B: Bogusław Dąbrowski
K013414 POL006550033602
4.

23

ARIS KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Angelo / Amstelhoeve's Anton
M: nn / nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Robert Stasiuk
K017710 616013580422605
5.

33

BELLA DONNA Anglo European Studbook POL 2011 Klacz F: arko III
M: bella canta r
O: xxxx
B: xxxx
brak
6.

9

BIQUEEN HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Quirado/Guidam de Revel
M: Pretty Woman/Limbus
O: Łukasz Kamiński
B: Clausen Heinrich
K024276 DE421000119209
7.

6

BOSTON Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach ciemnogniada/165 F: San
M: Bastia
O: Zuzanna Piotrowicz
B: Bogdan Wachelka
K016848 POL009540036807
8.

18

C.SIOUX KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: Apasjonata Sas
M: Coelenhage's Sally
O: Marta Kos-Stasiak
B: Tomaszewska Anna
XXX
9.

43

CADILLAC KWPN NLD 2007 Wałach gniada/168 F: Verdi
M: Elous
O: Katarzyna Sabitov
B: K.J. Kiestra
528003000708806
10.

72

CALINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Day Dream II
M: Callie Z
O: Dorota Brzezinska-Grabarczyk
B: Roman Barlik
K014764
11.

32

CALIPSO HAN POL 2012 Klacz gniada/165 F: Contendros
M: Bianka
O: Katarzyna Małecka-Pekaniec
B: Witold Szydelko
brak
12.

73

CANTAIR HBC HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Isabell XI / Cantus
O: Margarita Hubar
B:
K014064 DE42100061907
13.

2

CEZANE HOL POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Clarimo
M: Firstcaletta
O: Marta Wylęga
B: Małgorzata Siergiej
K017979
14.

47

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue
M: Chianta
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
616 009 54 00974 10
15.

68

CIA MALICA Holsztynska DEU 2009 Klacz gniada F: Caretino
M: Vivienn IV
O: Rafał Janiszewski
B: an
K016875
16.

42

CISANA Pełna Krew Angielska POL 2011 Klacz kara/160 F: Sergio
M: Ciszyca
O: Piotr Waluch
B: Marian Kozyra
Brak
17.

71

COFERTINO HOL POL 2013 Wałach siwa F: Cachas /
M: Nefertina / Baldini I
O: Kosicki Ryszard
B: Kosicki Ryszard
K023581 DE421000600613
18.

97

Con Te Partiró Han Niemcy 2011 wałach gniady F: Clinton II
M: Perla Donna
O: Heinz-Dieter Blumhoff
B:
19.

45

CORTAS L WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Cornado/
M: Pina/
O: Trax Sp. z o.o.
B: Hermann Wieseler
K011499 104GW10
20.

89

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino
M: _
O: Włodzimierz Zajcew
B: _
Brak
21.

31

DAKAR M POL 2008 Wałach gniada F: Elman
M: Drena
O: Sk.Kalników
B: Sk.Kalników
xxx
22.

10

DAKOTA KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Zurich
M: Irma Donna
O: Łukasz Wyszkowski
B: J.W.& A.P. Jurrius
K017880 528003000808119
23.

84

DENIS Typ Szlachetny POL 2008 Wałach gniada F: NIELS
M: DOZKA
O: PIOTR JUSZYŃSKI
B: MIROSŁAW GORDON
BRAK
24.

51

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado
M: Hanna Obolensky M
O: Marcin Wolski
B: Xxxxxxx
DE433331014513 DE 433331014513
25.

67

DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT Hosztyńska POL 2009 Wałach gniada F: Clarimo
M: Uthlande
O: Daniel Winnicki
B: Roerden Zg Kirsten, Olaf
brak
26.

30

DIONIZOS M POL 2006 Ogier F: Frazes
M: DIDA
O: Stowarzyszenie Agro_aves
B: SK Walewice
111
27.

21

DUETTE B. KWPN POL 2008 Klacz gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
28.

86

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Irmina Szybka
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
29.

64

ECHO MK SP POL 2010 Klacz gniada F: Carry Son / Carry
M: Echeveria / Landos
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
K020351 616009600231310
30.

17

EKWADOR SP POL 2004 Wałach gniada/175 F: Grawello Z
M: Elza
O: Zuzanna Chrzanowska
B: Jolanta Tulisow
K022240 POL009600139404
31.

7

EL DŻAMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Jakub Kubiak
B: SK Prudnik
K016595 00969001110408
32.

82

EQUERCUS SP POL 2003 Wałach siwa/172 F: Vector
M: Etyka
O: Zuzanna Wędzik
B: BRAK
K008479 POL009660202003
33.

12

ERINA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Van Gogh / Numero Uno
M: Sarina / Furore
O: Łukasz Wyszkowski
B: R .A. Wassenaar
K018060 528003200903752
34.

65

ESCARDO MŁP POL 2011 Wałach gniada F: Jurand
M: Essa
O: Kamila Kustosik
B: Kamila Kustosik
brak 616 006 59 01491 11
35.

83

EXPERTUS Małopolska POL 2010 Ogier gniada F: DROP
M: ETNA
O: PEDRYC ZBIGNIEW
B: PEDRYC ZBIGNIEW
BRAK
36.

98

Fellow KWPN 2010 wałach c.gniada F: Gentle-S
M: Cornelia
O:
B:
37.

36

FIGO L SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Escudero L
M: Fiona L
O: stowarzyszenie Agro Aves
B: stowarzyszenie Agro Aves
brak
38.

50

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
39.

88

FIORD SM MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Diafon /
M: Florencja / Pluton
O: Krzysztof Jankowski
B:
K022339 0060049408
40.

20

FRYKAS KUC POL 2005 Wałach tarantowata/kuc:136 F: Taternik / Orkisz
M: Firma / Wampir
O: Paweł Borzęcki
B: Andrzej Kuświk
K010697 POL013610073605
41.

34

GENF BWP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Cadillac van de helle
M: Cannelle Z
O: Justyna Kubik
B: Kubik Andrzej
W-256905-BWP BEL-W-256905-BWP
42.

60

GEWALIA Typ Szlachetny POL 2000 Klacz ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Monika Fojtuch
B: NN
LKRWZJ/1059/16
43.

49

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
44.

78

GOSTERA SP POL 2007 Klacz gniada F: QULESTER
M: GODELLA
O: HENRYK BARDA
B: SK PRUDNIK
K012504
45.

5

GRACJA Typ Szlachetny POL 2008 Klacz kara F: Łobuz
M: Husyta
O: Violetta Trzeciak
B: .
.
46.

53

GRACJA Typ Gorącokrwisty POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Barbara Rakowska
B:
47.

90

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski
M: Grandessa
O: Anna Woźna
B: Nowa Wioska
brak
48.

57

GWIAZDECZKA- TABUN Koń Mały POL 2006 Klacz gniada F: Jasmon
M: Gwiazdka
O: Sebastian Bąk
B: Myśliński Stanisław
brak
49.

94

GWINEA BISSAU SP POL 2007 Klacz kara F: Carenzo / Calido I
M: Georgina / Grannus
O: Roman Jagieliński
B: Lech Adamowicz
K012907 616009580872907
50.

92

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
51.

63

HELGA KUV POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
52.

76

HELP ME BOY DU PETIT VIVIER BWP BEL 2007 Wałach siwa F: Blue Boy / Poor Boy
M: Trust Me du Petit Vivier / Nonstop
O: Monika Chrzanowska
B:
K017155 BELW261186BWP 104EG30
53.

70

HESTRI KWPN GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Cantos
M: Vestri
O: Ewelina Derda
B: niemcy
K021911
54.

24

HIPSY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Olga Nawrocka
B: Brak
Brak
55.

40

IL DE FONSE SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado boy
M: Isna
O: Aneta Klawe
B: Katarzyna Bawłowicz
Brak
56.

35

ISSEM KWPN NLD 2013 Wałach kasztanowata F: Quality Time
M: Elle
O: Sylwia Grzegorzewska
B: Saaltink
Brak
57.

81

IZKUDO SP POL 2010 Wałach siwa/176cm F: Eskudo
M: Izabelle de Quid / Balisco
O: Joanna Grabowska
B: Piotr Budzyńki
K018296 616009610081210
58.

59

JAGIENKA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: Strayers Samson
M: Koekoekehof Jannique
O: Andrzej Gos
B: Zdzisław Śniegucki
K023715
59.

11

JAMAL VAN ORTI BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
O: Łukasz Wyszkowski
B: Johan Van Oost
K018394 056002W00293017
60.

29

KAMELIA Anglo European Studbook POL 2011 Klacz F: arko III
M: kannele z
O: xxxx
B: xxxx
brak
61.

101

KARMELKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Libretto
M: Kolistyna
O: Katarzyna Małecka-Pekaniec
B: Sk.Kalników
xxx
62.

87

KASHMIR DE REVE OLD GER 2001 Wałach gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Doxana / Quick Star
O: Wieslaw Leszczyński
B:
K005916 DE418180102201
63.

28

KASKADERKA SP POL 2011 Klacz F: frazes
M: kaskada
O: xxxx
B: xxxxx
brak
64.

41

KIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gawor
M: Kurosava
O: Renata Węgrzyn
B: Anna Pianka
K021414
65.

66

KOCANKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Winword
M: Kordula
O: Artur Poprawa
B: Andrzej Gos
LKPZJ/1618/16
66.

102

KORD Traeński POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad
M: Kocanka
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
67.

79

KUADLINO MŁP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Huzar
M: Kalina
O: Generoforma sp. Z O.O
B: Agnieszka Suchorzewska
K022672
68.

14

LEONARDO ZOF MŁP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Diabełek
M: Lady
O: Krzysztof Mikołajczyk
B: Stanisław Zaremba
brak
69.

55

LESTRUSESE Włoski Koń Wierzchowy ITA 2004 Wałach kasztanowata F: Ksar-Sitte
M: Zeja
O: Mariusz Polaczek
B: Lunesu Pietro Paolo JR.
129641
70.

56

LIBERADO S PKSP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Liberado / Libertino I
M: Saga / Fly High
O: Magdalena Rajpal
B: Rafał Skorupka
K020173 616009610127709
71.

1

LIBERATTO P SP POL 2002 Ogier kara F: Corofini
M: Loretta
O: Łukasz Wylęga
B: Witold Polowczyk
K011026
72.

27

LORD ODER I WLKP POL 2002 Ogier siwa F: Oder
M: Lebioda
O: Joanna Trzopek
B: Michał Tropek
xxx
73.

85

ŁOTSON WLKP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Dargon /
M: Łotwa / Łan
O: Joanna Florczak
B: Joanna Florczak
K014813 POL007590110107
74.

19

MARKUS SP POL 2008 Wałach gniada F: Hipol
M: Mila
O: Marta Kos-Stasiak
B: XXX
XXX
75.

93

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
76.

52

MYSZA KUC POL 2004 Klacz inna F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kazimierz Mordaka
B:
K020706 616999590528304
77.

74

NINO VD WATERTOREN BWP POL 2013 Klacz gniada F: Cornet Obolenski
M: Ivoir V.D. WATERTOREN
O: Michalina SZMYTKA
B: N.V. KEROS
brak
78.

39

NIRVANA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lover Boy
M: New Star
O: Aneta Ostrowska
B: Wiesław Leszczyński
K013447
79.

16

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:154 F: Olivier
M: Dona
O: Katarzyna Kręgielska
B: Wiesław Borecki
K022214 009690002808
80.

3

PALLADA WLKP POL 2008 Klacz kara F: Liberatto P /
M: Polanka / Czaprak
O: Łukasz Wylęga
B: Przemysław Śniatała
K018684 POL007610057208
81.

58

PASJONATA LOTAR KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: TIJD VLIJT'S SANTIAGO
M: TIJD VLIJT'S LAVENDEL
O: Karolina Ratajska
B: -
K020776 POL616013610206709
82.

38

PERŁA WLKP POL 2007 Klacz siwa F: Kreol
M: Poza
O: ŁKJ
B: Artur Telicki
brak
83.

99

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Roman Jagieliński
B: Aneta Ostrowska
K020801 616009590104512
84.

75

PODIAVOLA SP POL 2010 Wałach siwa F: Condiavolo
M: Brak
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
Brak
85.

69

PRESTIŻ BER Małopolska POL 2010 Ogier gniada F: Łowca
M: Promenada
O: Agnieszka Wierzbołowska-Staszak
B: Jacek Kosacki
brak
86.

4

PYRRUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach kara F: Rumianek
M: Panna
O: Sławomir Frontczak
B: Jarosław Stankiewicz
Brak
87.

48

QUITANA OLD GER 2007 Klacz gniada F: Cola / Contender
M: Quanta / Quidams Rubin
O: Kazimierz Mordaka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K013363 DE418181540907 104QF63
88.

26

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach kara F: Aktiv
M: Remonta
O: Joanna Trzopek
B: Michał Tropek
xxx
89.

46

ROVETTO Oldenburska GER 2002 Ogier F: RADIATOR
M: SEMIRAMIS
O: TRAX SP.Z O.O.
B: NIEMCY
K006820
90.

77

SALVATOR M SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Sokrates
M: Samarkanda
O: Zuzanna Kumorek
B: SK MOSZNA
K009584
91.

22

SILVANA SP POL 2011 Klacz gniada F: Wencco
M: Satyna
O: Stanisław Marchwicki
B: Sławomir Grzelczyk
Brak
92.

54

SINEY OLD GER 2001 Klacz gniada F: Quincy
M: Hauptstutbuch Santal
O: Barbara Rakowska
B:
Brak
93.

62

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
94.

13

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
O:
B:
K014650 POL013640028005
95.

15

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Aroland PG
M: Valeria
O: Nikola Kręgielska
B: Jan Jurkiewicz
K023453 616 009 53 00021 12
96.

61

WILLA NOVA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/176 F: Scandic / Solos Carex
M: Willa / Wilawander
O: Renata Michalska
B: Piotr Wiese
K015561 POL009590045704
Rider Club
Competition
Prize
Bąk Sebastian bpk
130
220
300
400
50
SUM:
1100.00
Florczak Joanna Łódzki KJ
50
SUM:
50.00
Friedman Maja bpk
80
SUM:
80.00
Klawe Aneta St. Agro-Aves Gajewniki
80
SUM:
80.00
Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
250
250
SUM:
500.00
Kumorek Zuzanna KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
170
SUM:
170.00
Lubicka Jowita KJ Salio Besiekierz Rudny
50
SUM:
50.00
Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
130
50
SUM:
180.00
Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
250
250
100
SUM:
600.00
Pekaniec Maciej Agro-Aves Gajewniki
50
170
100
170
SUM:
490.00
Polaczek Weronika JKS Barda-Szwadron Jankowice
100
SUM:
100.00
Rajpal Magdalena KJ Arabika Łódź
130
220
SUM:
350.00
Rakowska Barbara Łódzki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Rytych Damian Bogusławicki KJ
100
50
SUM:
150.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
300
50
300
SUM:
650.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
80
200
400
170
300
250
200
80
SUM:
1680.00
Zaytsev Vladimir SKJ HorseProfi Łódź
130
SUM:
130.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
2017-08-26
16
2017-08-26
31
2017-08-27
23
2017-08-27
19
Bąk Sebastian
bpk
ECHO MK (64)
2017-08-27
4
130
2017-08-27
3
220
ESCARDO (65)
2017-08-27
23
2017-08-27
23
KOCANKA (66)
2017-08-27
1
300
2017-08-27
1
400
2017-08-27
13
2017-08-27
4
2017-08-27
8
50
2017-08-27
12
Barrera Natalye
KARMELKA (101)
2017-08-26
1
2017-08-26
9
2017-08-27
1
2017-08-27
1
Borzęcka Maja
KS Happy Horse Moszczenica
FRYKAS (20)
2017-08-26
5
2017-08-26
2017-08-27
15
Dańczak Michalina
BPK
HELGA (63)
2017-08-27
1
2017-08-27
1
Daniel Monika
KJ Jantar Stryków
2017-08-26
5
2017-08-26
16
2017-08-27
1
2017-08-27
21
ROVETTO (46)
2017-08-26
28
2017-08-26
24
2017-08-27
1
2017-08-27
32
Dregier Oliwia
St.Agro Aves Gajewniki
FIGO L (36)
2017-08-26
2017-08-26
Durkiewicz Julia
Łódzki Klub Jeździecki
PERŁA (38)
2017-08-26
10
2017-08-26
29
2017-08-26
24
2017-08-27
10
2017-08-27
37
2017-08-27
31
NIRVANA (39)
2017-08-26
23
2017-08-26
23
2017-08-27
34
2017-08-27
25
Florczak Joanna
Łódzki KJ
ŁOTSON (85)
2017-08-26
21
2017-08-26
24
2017-08-27
10
50
2017-08-27
Friedman Maja
bpk
2017-08-27
2017-08-27
22
2017-08-27
17
2017-08-27
7
80
Frontczak Barbara
KS Happy Horse
PYRRUS (4)
2017-08-26
9
2017-08-26
1
2017-08-27
9
2017-08-27
Galanciak Roksana
BPK
KORD (102)
2017-08-27
6
2017-08-27
2017-08-27
17
Jankowski Krzysztof
SKJ HorseProfi Łódź
2017-08-26
20
2017-08-26
25
2017-08-27
1
2017-08-27
Jaroszczyk Marcelina
BKJ
2017-08-26
1
2017-08-26
1
2017-08-26
9
2017-08-27
16
2017-08-27
Juszyńska Julia
SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI HORSEPROFI
DENIS (84)
2017-08-26
23
2017-08-26
18
2017-08-27
1
2017-08-27
2017-08-27
Kałuzińska Julia
bzk
HIPSY (24)
2017-08-26
1
2017-08-26
1
2017-08-27
7
2017-08-27
5
Kamiński Łukasz
KU AZS Politechnika Warszawska
2017-08-26
11
2017-08-26
13
2017-08-27
1
2017-08-27
1
Klawe Aneta
St. Agro-Aves Gajewniki
2017-08-26
13
2017-08-26
7
80
2017-08-27
24
Kowalik Julita
Nie zrzeszona
2017-08-26
11
2017-08-26
2017-08-27
31
Koziczak Julia
BPK
GEWALIA (60)
2017-08-27
9
2017-08-27
7
Kręgielska Nikola
Łódzki KJ
2017-08-27
36
2017-08-27
1
OLIVIA (16)
2017-08-27
1
2017-08-27
26
Kubiak Jakub
Bogusławicki KJ
2017-08-26
19
2017-08-26
14
2017-08-27
1
250
2017-08-27
2
250
Kumorek Zuzanna
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
2017-08-26
18
2017-08-26
22
2017-08-27
3
170
2017-08-27
11
GOSTERA (78)
2017-08-26
25
2017-08-26
11
2017-08-27
35
Kunikowska Karolina
JKS Salio
DAKOTA (10)
2017-08-26
8
2017-08-26
2017-08-26
2017-08-27
31
Leszczyński Mateusz
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
2017-08-27
1
2017-08-27
1
Lubicka Jowita
KJ Salio Besiekierz Rudny
2017-08-26
9
50
2017-08-26
13
2017-08-27
28
2017-08-27
9
Marchwicka Maja
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
SILVANA (22)
2017-08-27
2
2017-08-27
2017-08-27
6
ARIS (23)
2017-08-27
5
2017-08-27
Markiewicz Patrycja
TKJ Garbówek
2017-08-26
8
2017-08-26
28
2017-08-27
2017-08-27
14
Matusiak Wiktoria
FKJ Zbyszko
ALCES (8)
2017-08-26
19
2017-08-26
29
2017-08-27
24
2017-08-27
Mikolajczyk Krzysztof
AGRO--AVES Gajewniki
2017-08-26
32
2017-08-26
Mordaka Patryk
Bogusławicki KJ
2017-08-26
33
2017-08-26
26
2017-08-27
30
2017-08-27
22
QUITANA (48)
2017-08-26
5
130
2017-08-26
6
2017-08-27
26
2017-08-27
8
2017-08-26
15
2017-08-26
9
2017-08-27
9
50
2017-08-27
16
2017-08-26
2017-08-26
2017-08-27
29
2017-08-27
2017-08-26
34
2017-08-26
30
2017-08-27
1
2017-08-27
23
Murlikiewicz Marek
Agro-Aves Gajewniki
GENF (34)
2017-08-27
14
2017-08-27
1
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2017-08-26
1
250
2017-08-26
2
250
2017-08-27
5
100
2017-08-27
21
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (92)
2017-08-26
26
2017-08-26
19
2017-08-27
25
2017-08-27
22
Pekaniec Maciej
Agro-Aves Gajewniki
2017-08-26
4
2017-08-26
14
2017-08-27
1
2017-08-27
16
2017-08-26
10
2017-08-27
7
50
2017-08-26
20
2017-08-27
17
KAMELIA (29)
2017-08-26
10
2017-08-27
14
2017-08-26
3
2017-08-27
1
DAKAR (31)
2017-08-26
3
170
2017-08-27
27
CALIPSO (32)
2017-08-26
6
100
2017-08-27
20
2017-08-26
21
2017-08-27
4
170
Piotrowicz Zuzanna
Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa
BOSTON (6)
2017-08-26
7
2017-08-26
20
2017-08-27
1
2017-08-27
37
Pliem-Perka Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
ERINA (12)
2017-08-27
15
TANGO (13)
2017-08-26
1
2017-08-27
2
Polaczek Weronika
JKS Barda-Szwadron Jankowice
2017-08-26
22
2017-08-26
5
100
2017-08-27
36
Poradomska Zofia
NIERZESZONA
2017-08-27
8
2017-08-27
Rajpal Magdalena
KJ Arabika Łódź
2017-08-26
14
2017-08-26
4
130
2017-08-27
1
2017-08-27
2
220
Rakowska Barbara
Łódzki Klub Jeździecki
SINEY (54)
2017-08-26
8
50
Rakowska Dorota
Łódzki Klub Jeździecki
GRACJA (53)
2017-08-26
4
2017-08-26
2017-08-27
12
2017-08-27
1
Ratajska Gabriela
bpk
2017-08-27
2017-08-27
4
2017-08-27
4
2017-08-27
1
2017-08-27
2017-08-27
1
Rytych Damian
Bogusławicki KJ
2017-08-26
12
2017-08-26
5
2017-08-27
15
2017-08-27
5
PICASSO (99)
2017-08-26
27
2017-08-26
8
2017-08-27
12
2017-08-27
6
100
AKROPOL (100)
2017-08-26
12
2017-08-26
15
2017-08-27
13
2017-08-27
8
50
Sabitov Mirzat
KJ Janowice
CALINA (72)
2017-08-26
16
2017-08-26
4
Sabitov Nadia
SKJ Virako-Olimpia
2017-08-26
27
2017-08-26
17
Sierakowska Michalina
bkp
2017-08-27
1
2017-08-27
1
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
DAKOTA (10)
2017-08-27
38
2017-08-26
3
2017-08-27
2
300
ERINA (12)
2017-08-26
7
50
2017-08-26
1
300
Smereczanska Karolina
Tuszynski Klub Jezdziecki
ISSEM (35)
2017-08-26
2
2017-08-26
Sputowski Mateusz
Bogusławicki KJ
MYSZA (52)
2017-08-26
12
2017-08-26
2017-08-27
2017-08-27
7
Stasiak Gabrysia
BPK
MARKUS (19)
2017-08-26
2017-08-26
5
2017-08-27
2017-08-27
Stasiak Julia
BPK
C.SIOUX (18)
2017-08-26
2017-08-26
Szybka Irmina
KJ Janowice
E-MAIL (86)
2017-08-26
1
2017-08-26
1
2017-08-26
2017-08-27
3
2017-08-27
23
2017-08-27
31
Trzeciak Patrycja
Jumping Team Brynica
GRACJA (5)
2017-08-27
30
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
HESTRI (70)
2017-08-26
2
2017-08-26
6
80
2017-08-27
2017-08-27
11
2017-08-26
1
2017-08-26
6
2017-08-27
23
2017-08-27
1
2017-08-26
3
200
2017-08-26
1
400
2017-08-27
18
2017-08-27
7
2017-08-26
1
2017-08-26
6
2017-08-27
7
2017-08-27
11
2017-08-26
4
170
2017-08-26
2
300
2017-08-27
3
250
Fellow (98)
2017-08-26
2
200
2017-08-26
18
2017-08-27
6
80
2017-08-27
10
Waluch Adrianna
SKJ Virako Olimpia
CISANA (42)
2017-08-26
5
2017-08-26
5
Wędzik Zuzanna
KJ Janowice
IZKUDO (81)
2017-08-26
21
2017-08-26
15
2017-08-27
23
2017-08-27
31
2017-08-26
10
2017-08-26
7
2017-08-27
23
2017-08-27
1
Węgrzyn Alicja
JKS Barda Szwadron Jankowice
KIA (41)
2017-08-26
31
2017-08-26
30
2017-08-27
23
2017-08-27
31
Wierzbołowska-Staszak Agnieszka
Klub Sportowy Happy Horse
2017-08-26
5
2017-08-26
1
2017-08-26
1
2017-08-27
9
2017-08-27
3
2017-08-27
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (90)
2017-08-26
12
2017-08-26
17
2017-08-27
1
Wylęga Marta
KJ Jumping Team Brynica
2017-08-27
9
CEZANE (2)
2017-08-27
20
2017-08-27
2017-08-27
33
2017-08-27
19
Zajkiewicz Weronika
BPK
EKWADOR (17)
2017-08-26
1
2017-08-26
9
2017-08-26
3
2017-08-27
13
2017-08-27
Zaytsev Vladimir
SKJ HorseProfi Łódź
2017-08-26
11
2017-08-26
17
2017-08-27
5
130
2017-08-27
6
AGA (91)
2017-08-26
9
2017-08-26
22
2017-08-27
1
2017-08-27
18

Number of Riders: 63

Number of Horses: 96

The sum of prizes: 6 410.00

Competition results developed by: Stajnia Gajewniki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012005-1, Stowarzyszenie AGRO-AVES Gajewniki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl