Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
112 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 09:29:16
2017-08-03 22:29:03
Marek Murlikiewicz GENF
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 09:29:27
2017-08-03 21:53:10
Marek Strzyż DEMETER
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
110 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 09:29:38
2017-08-03 21:09:32
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
109 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 09:29:48
2017-08-03 20:56:46
Oliwia Gogolińska TANCERZ
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
108 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 09:30:02
2017-08-03 19:33:44
Bogusz Dąbrowski HERMA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 09:30:15
2017-08-03 19:33:21
Bogusz Dąbrowski FRODO L
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 09:30:26
2017-08-03 19:32:59
Judyta Koczorowska NERGAL
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 09:30:37
2017-08-03 19:32:25
Judyta Koczorowska BOSS
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 09:31:02
2017-08-03 16:49:42
Patryk Górecki CONOR
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
103 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 16:20:04
2017-08-03 15:31:55
Maja Margasińska PYRRUS
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
102 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 16:20:16
2017-08-03 14:20:50
Roksana Galanciak GEWALIA
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
101 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 13:52:28
2017-08-03 12:52:18
Krzysztof Jankowski FIORD SM
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 13:53:09
2017-08-03 10:33:16
Karolina Smereczanska ISSEM
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
99 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 10:01:55
2017-08-03 07:35:55
Michał Tyszko NINO VD WATERTOREN
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
98 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 07:00:33
2017-08-03 06:19:46
Natalia Jesman KARMELKA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 07:00:42
2017-08-03 06:17:37
Maciej Pekaniec RICHELIEU
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 07:00:53
2017-08-03 06:16:50
Maciej Pekaniec LORD ODER I
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 07:01:02
2017-08-03 06:16:01
Maciej Pekaniec DIONIZOS
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
94 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 07:01:13
2017-08-03 06:15:23
Maciej Pekaniec DAKAR
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 07:01:36
2017-08-03 06:14:43
Maciej Pekaniec CALIPSO
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 07:01:47
2017-08-03 06:14:19
Maciej Pekaniec BELLA DONNA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 07:02:00
2017-08-02 23:06:36
Marta Baczyńska - Nowak DO IT
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 07:02:50
2017-08-02 18:20:53
Damian Rytych PICASSO
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 07:02:39
2017-08-02 18:20:13
Damian Rytych AKROPOL
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 15:53:48
2017-08-02 14:28:58
Zuzanna Wójcicka BASTYL
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 15:53:59
2017-08-02 14:23:21
Zuzanna Wójcicka NANDO
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 10:02:07
2017-08-02 09:45:25
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 15:54:23
2017-08-02 09:43:34
Aleksandra Pacholczyk KAJUS
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
84 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 21:02:38
2017-08-01 20:36:55
Małgorzata Krawczyk BARS
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
83 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 21:02:17
2017-08-01 18:32:26
Aleksandra Antczak SURI
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11a/L/licencyjny
82 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 21:02:06
2017-08-01 18:15:32
Karolina Świącik CUBUS
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
81 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 16:24:16
2017-08-01 15:59:10
Magdalena Idzikowska KRONOS
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
80 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 13:44:08
2017-08-01 13:40:53
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 13:20:13
2017-08-01 11:30:35
Weronika Polaczek LESTRUSESE
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11a/L/licencyjny
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 13:19:55
2017-08-01 10:31:29
Zofia Raczyńska CYRANO
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
77 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 07:57:36
2017-08-01 00:06:36
Jakub Kubiak EL DŻAMARA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 07:57:46
2017-07-31 23:07:56
Julita Kowalik EXPERTUS
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 22:49:24
2017-07-31 22:30:37
Natalia Godela LIFE DREAM
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 21:51:13
2017-07-31 21:31:09
Zuzanna Kumorek SALVATOR M
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 21:51:52
2017-07-31 21:30:41
Tomasz Kumorek GOSTERA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 21:51:23
2017-07-31 21:29:26
Marek Strzyż OTELLO
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 21:51:02
2017-07-31 16:53:46
Łukasz Appel FANTASTICO B
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 15:33:21
2017-07-31 13:54:40
Agata Recha SLOGAN
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 11:25:44
2017-07-31 10:43:40
Adam Lenic GAJA
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
65 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 11:26:17
2017-07-31 10:30:36
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 11:26:29
2017-07-31 10:21:35
Klaudia Rorbach QUIDAM'S CAPITOL R
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 11:27:06
2017-07-31 10:20:07
Agata Kopera IWA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 11:26:54
2017-07-31 10:18:52
Adam Ciechański CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 11:26:42
2017-07-31 10:17:25
Adam Ciechański SISCO DU MESNIL
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 21:09:16
2017-07-30 20:34:46
Katarzyna Kamola WERMUT
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 21:09:37
2017-07-30 19:14:43
Mateusz Sputowski MYSZA
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
57 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 21:09:59
2017-07-30 19:13:21
Patryk Mordaka BORA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 21:10:09
2017-07-30 19:12:37
Anna Białas GOLDEN II
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 21:10:22
2017-07-30 19:12:09
Anna Białas GERY
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 21:10:33
2017-07-30 19:11:44
Anna Białas DIARADO BOY II
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 15:54:46
2017-07-30 18:15:23
Michalina Dańczak HELGA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 15:54:36
2017-07-30 18:14:57
Julia Koziczak ALABAMA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 21:11:09
2017-07-30 18:14:37
Julia Durkiewicz NIRVANA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 21:11:59
2017-07-30 18:14:13
Julia Durkiewicz PERŁA
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 21:12:09
2017-07-30 18:13:57
Ewa Machniewicz 168643 EQUEENPASSION LAVITA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 21:12:20
2017-07-30 18:13:27
Sebastian Bąk KOCANKA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 21:12:43
2017-07-30 18:11:03
Łukasz Appel MY LADY
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 21:12:32
2017-07-30 18:10:26
Łukasz Appel HEARTCOR F
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 21:11:47
2017-07-30 18:09:53
Łukasz Appel GREATEST
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 17:28:53
2017-07-30 16:06:12
Aleksandra Kostrzewa AMADEOS
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 17:29:04
2017-07-30 12:52:21
Gabriela Ratajska PASJONATA LOTAR
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 17:29:20
2017-07-30 12:51:37
Gabriela Ratajska JAGIENKA
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 17:29:31
2017-07-30 12:48:19
Dorota Anszpergier EASY MK
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 17:29:44
2017-07-30 12:46:57
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 17:29:58
2017-07-30 12:46:22
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 17:30:12
2017-07-30 12:40:20
Roksana Galanciak KORD
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 17:32:01
2017-07-30 12:39:29
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11a/L/licencyjny
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 17:32:23
2017-07-30 12:38:52
Maja Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 17:32:38
2017-07-30 12:38:19
Maja Friedman NEFFI MK
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11a/L/licencyjny
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 17:32:48
2017-07-30 12:37:35
Maja Friedman GRACJANA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11a/L/licencyjny
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 17:33:03
2017-07-30 12:36:50
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 17:33:18
2017-07-30 12:36:19
Sebastian Bąk DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 17:33:35
2017-07-29 21:30:05
Katarzyna Kapszewicz BONITA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 17:33:48
2017-07-29 21:29:18
Katarzyna Kapszewicz SAMBRA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 17:34:57
2017-07-29 21:28:02
Jagoda Jaworska ARCAN
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 17:34:06
2017-07-29 16:58:36
Małgorzata Janczak FARNES
  • 2x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 09:20:54
2017-07-29 08:21:36
Dagmara Antczak KASHMIR DE REVE
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 09:21:02
2017-07-29 08:20:41
Vladimir Zaytsev DACOLINO
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 09:21:21
2017-07-29 08:18:08
Vladimir Zaytsev AGA
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 09:21:12
2017-07-29 08:17:14
Vladimir Zaytsev GRANDA
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 09:20:46
2017-07-29 08:16:27
Anna Woźna GRANDA
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 21:31:55
2017-07-28 21:14:26
Elżbieta Bujna LUPIMAXI
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 2x 11a/L/licencyjny
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 07:02:27
2017-07-28 17:56:18
Alicja Węgrzyn KIA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 15:50:16
2017-07-28 15:23:06
Maja Borzęcka FRYKAS
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 15:50:27
2017-07-28 13:39:30
Dawid Kotecki STRZAŁKA
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 15:50:36
2017-07-28 13:38:17
Oliwia Kot PLAMKA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 15:50:44
2017-07-28 13:37:02
Malena Kotecka DUMKA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 15:50:08
2017-07-28 13:35:28
Magdalena Roza LIBERIA
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 15:49:56
2017-07-28 13:32:16
Monika Czechowicz P-ZOJKA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 21:10:52
2017-07-27 10:10:40
Magdalena Rajpal LIBERADO S
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 21:11:27
2017-07-26 22:45:44
Katarzyna Stążka STACHATO
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 21:11:43
2017-07-26 22:40:46
Karol Chrzanowski BRANKA
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 21:11:58
2017-07-26 22:39:47
Hubert Chrzanowski ROYAL
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
8 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 21:12:11
2017-07-26 22:38:51
Jan Chrzanowski ENDURO M
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 21:13:05
2017-07-26 22:38:03
Jan Chrzanowski KDW NOW OR NEVER Z
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 21:12:37
2017-07-26 22:36:51
Jan Chrzanowski QUENTIN TARANTINO AB
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 21:12:24
2017-07-26 22:35:52
Jan Chrzanowski SAGA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 16:19:53
2017-07-25 15:52:45
Alicja Rosak DAMA SERCA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 13:52:52
2017-07-25 13:40:25
Emilia Trzcińska NIKOLA
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 15:11:07
2017-07-25 12:11:20
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 15:10:58
2017-07-25 12:10:51
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/dwufazowy art.274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Aleksandra Klub Jeździecki Lambada
2001 (J.)
O042689
2. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (J.)
O038694
3. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
4. Baczyńska - Nowak Marta Tuszyński KJ Garbówek
S
O031995
5. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
6. Białas Anna Bogusławicki KJ
S
O004792
7. Borzęcka Maja KS Happy Horse Moszczenica
2005 (JM.)
O042854
8. Bujna Elżbieta niezrzeszona
S
152/Z/2017
9. Chmaj Julia BPK
2002 (JM.)
Brak
10. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
1996 (MJ.)
O044282
11. Czechowicz Monika KJ Arabika Łódź
S
O033516
12. Dańczak Michalina BPK
2007 (Mł.)
brak
13. Durkiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki
1999 (J.)
O014362
14. Friedman Maja bpk
2003 (JM.)
O031354
15. Galanciak Roksana BPK
2002 (JM.)
brak
16. Gogolińska Oliwia ŁKJ
2004 (JM.)
xxx
17. Górecki Patryk bpk
2004 (JM.)
brak
18. Grzegorzewski Adam
19. Idzikowska Magdalena KJ Equest Łąck
1998 (MJ.)
brak
20. Janczak Małgorzata niezrzeszona
S
brak
21. Janiszewska Gabriela bpk
2003 (JM.)
O039284
22. Jankowski Krzysztof SKJ HorseProfi Łódź
S
O033524
23. Jaworska Jagoda Łódzki Klub Jeździecki
1999 (J.)
O028676
24. Jesman Natalia bpk
2005 (JM.)
xxx
25. Kamola Katarzyna KJ Equest Łąck
2000 (J.)
O031414
26. Kapszewicz Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki
S
O006328
27. Karbowik Alicja TKJ Garbówek
28. Kopera Agata CSJ Equestro Łódź
1997 (MJ.)
O036348
29. Kostrzewa Aleksandra JKS Moskit
1998 (MJ.)
R004713
30. Kot Oliwia BPK
2003 (JM.)
brak
31. Kotecka Malena bpk
2007 (Mł.)
brak
32. Kotecki Dawid bpk
2004 (JM.)
brak
33. Kowalik Julita Nie zrzeszona
2004 (JM.)
4405/17
34. Koziczak Julia BPK
2006 (Mł.)
brak
35. Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O026764
36. Kumorek Zuzanna KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
2002 (JM.)
O035265
37. Lenic Adam CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
S
brak
38. Lubicka Jowita KJ Salio Besiekierz Rudny
1999 (J.)
O023050
39. Machniewicz Ewa BPK
2004 (JM.)
brak
40. Margasińska Maja Klub Sportowy Happy Horse
2000 (J.)
brak
41. Markiewicz Patrycja TKJ Garbówek
2003 (JM.)
Brak
42. Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O019196
43. Murlikiewicz Marek Agro-Aves Gajewniki
S
123456
44. Pacholczyk Aleksandra Bpk
S
Brak
45. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (J.)
O033511
46. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
47. Pekaniec Maciej Agro-Aves Gajewniki
S
0001374
48. Polaczek Weronika JKS Barda-Szwadron Jankowice
2001 (J.)
0033395
49. Raczyńska Zofia Łódzki Klub Jeździecki
2002 (JM.)
BRAK
50. Rajpal Magdalena KJ Arabika Łódź
S
O012577
51. Ratajska Gabriela bpk
2005 (JM.)
O036019
52. Rorbach Klaudia CSJ Equestro Łódź
S
O015185
53. Rosak Alicja SKJ Horseprofi Łódź
2002 (JM.)
O041550
54. Roza Magdalena KJ Arabika Łódź
S
O021048
55. Rytych Damian Bogusławicki KJ
S
O001066
56. Smereczanska Karolina Tuszynski Klub Jezdziecki
S
brak
57. Sputowski Mateusz Bogusławicki KJ
2006 (Mł.)
O041775
58. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
59. Świącik Karolina KJ Lambada
S
O026124
60. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
61. Trzcińska Emilia KJ Janowice
S
O024097
62. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
63. Węgrzyn Alicja JKS Barda Szwadron Jankowice
2002 (JM.)
O038871
64. Wójcicka Zuzanna Agroturystyka Safari
2001 (J.)
brak
65. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
66. Zaytsev Vladimir SKJ HorseProfi Łódź
S
O006245
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

63

168643 EQUEENPASSION LAVITA Welsh Pony POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: CARRWOOD SUNBIRD 75372
M: 147272 MILLCROFT LYRA
O: Machniewicz Marek
B: Ms. S. MOSIEZNY
Brak
2.

87

AGA Małopolska POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Huzar
M: Aluzja
O: Włodzimierz Zajcew
B: _
Brak
3.

27

AKROPOL SP POL 2012 Wałach gniada F: Qulester
M: Armenia
O: Roman Jagieliński
B: K.Kluzowski
brak
4.

32

ALABAMA WLKP POL 1997 Klacz gniada F: El Passo
M: Arfa
O: Renata Bąk
B: Władysław Obłokowski
brak
5.

106

ALINA SP Polska 2010 klacz j.gniada F: Candiavolo
M: Anabell
O:
B:
6.

68

AMADEOS NN GER 2013 Wałach kasztanowata/mk:157 F: NN
M: NN
O: Aleksandra Kostrzewa
B: Niemcy (GER)
brak
7.

83

ARCAN SP POL 2000 Wałach siwa F: Lambado / Levantos I I
M: Arabela / Labirynt
O: Tomasz Cajdler
B: Lucjan Kosnowicz
K007738 009640014500
8.

24

BELLA DONNA Anglo European Studbook POL 2011 Klacz F: arko III
M: bella canta r
O: xxxx
B: xxxx
brak
9.

57

BORA SP POL 2007 Klacz bułana F: Liberatto P / Corofini
M: Bossa / Floren
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
K013437 POL007610174307 104QF57
10.

75

CIA MALICA Holsztynska DEU 2009 Klacz gniada F: Caretino
M: Vivienn IV
O: Rafał Janiszewski
B: an
K016875
11.

53

CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z ZANG BEL 2002 Ogier gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Volage De Choisy / Jalisco B
O: Adam Ciechański
B: Maria Ghysens-Vanlangenaeker
K009530 Z528002 103FH55
12.

9

CONOR XX POL 2002 Wałach gniada F: Professional (IRE)
M: Cortessa
O: Anna Górecka
B: Marian Pokrywka
brak
13.

36

CUBUS OLD POL 2009 Wałach gniada F: Canto
M: Hanterka
O: Bogdan Wachelka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K018703
14.

40

CYRANO DSP POL 2011 Wałach gniada/171 F: Levistano
M: Cyferka
O: Zosia Raczyńska
B: S,K, Bielin
BRAK DE456570239611
15.

86

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino
M: _
O: Włodzimierz Zajcew
B: _
Brak
16.

22

DAKAR M POL 2008 Wałach gniada F: Elman
M: Drena
O: Sk.Kalników
B: Sk.Kalników
xxx
17.

11

DAMA SERCA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Emetyt /
M: Dama Dworu / Pick Wick
O: Hubert Rosak
B: SK Walewice
K013403 616006590280207
18.

2

DEMETER SP POL 2010 Klacz siwa/175 F: cantanis
M: dusza
O: Strzyz marek
B: stadnina walewice
616009590215310 616009590215310
19.

60

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado
M: Hanna Obolensky M
O: Marcin Wolski
B: Xxxxxxx
DE433331014513 DE 433331014513
20.

80

DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT Hosztyńska POL 2009 Wałach gniada F: Clarimo
M: Uthlande
O: Daniel Winnicki
B: Roerden Zg Kirsten, Olaf
brak
21.

21

DIONIZOS M POL 2006 Ogier F: Frazes
M: DIDA
O: Stowarzyszenie Agro_aves
B: SK Walewice
111
22.

25

DO IT KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Ultimo / Phin Phin
M: Nora / Argus
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: A. J. Klijntjes
K020438 528003000812106 104ZY77
23.

38

DUETTE B. KWPN POL 2008 Wałach gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
24.

93

DUMKA SP POL 2006 Klacz srokata/mk:150 F: Hort /
M: Dolina / Hazard
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
25.

3

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Paweł Strzechowski
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
26.

41

EL DŻAMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Jakub Kubiak
B: SK Prudnik
K016595 00969001110408
27.

42

EXPERTUS Małopolska POL 2010 Ogier gniada F: DROP
M: ETNA
O: PEDRYC ZBIGNIEW
B: PEDRYC ZBIGNIEW
BRAK
28.

47

FANTASTICO B KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Flamenco desemilly
M: Pleasure
O: Łukasz Appel
B: Paardenhouderij boeve V.O.F.
Brak
29.

84

FARNES Szlachetna Półkrew POL 2006 Ogier kasztanowata F: For Feeling
M: Zula
O: Małgorzata Janczak
B: Małgorzata Janczak
brak
30.

13

FIORD SM MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Diafon /
M: Florencja / Pluton
O: Krzysztof Jankowski
B:
K022339 0060049408
31.

90

FRYKAS KUC POL 2005 Wałach tarantowata/kuc:136 F: Taternik / Orkisz
M: Firma / Wampir
O: Paweł Borzęcki
B: Andrzej Kuświk
K010697 POL013610073605
32.

49

GAJA WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Eskudo
M: Gaisa
O: Justyna Kroc
B: Pol
brak
33.

1

GENF BWP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Cadillac van de helle
M: Cannelle Z
O: Justyna Kubik
B: Kubik Andrzej
W-256905-BWP BEL-W-256905-BWP
34.

59

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
35.

12

GEWALIA Typ Szlachetny POL 2000 Klacz ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Monika Fojtuch
B: NN
LKRWZJ/1059/16
36.

72

GINARETTI H KWPN NLD 2001 Klacz gniada F: Andretti
M: Historie
O: Aneta Chmaj
B: H. Van De Heuvel
brak
37.

58

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
38.

45

GOSTERA SP POL 2007 Klacz gniada F: QULESTER
M: GODELLA
O: HENRYK BARDA
B: SK PRUDNIK
K012504
39.

88

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski
M: Grandessa
O: Anna Woźna
B: Nowa Wioska
brak
40.

67

GREATEST KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Biscayo / Contendro I
M: nn / Quidam De Revel
O: Wanda Szmyt
B: J. Van Kooten BV
K023321 528003201108944 105PH45
41.

109

HANKY PANKY ST GIOVANNI KWPN NLD 2012 Klacz kasztanowata F: Xxx
M: Xxx
O: Sylwia Grzegorzewska
B: Ooo
Brak
42.

110

Happy Lina KWPN 2012 klacz c.gniada F: Lexicon
M: Roberlina
O:
B:
43.

104

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
44.

66

HEARTCOR F KWPN NED 2012 Ogier siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Cornville F / Heartbreaker
O: Wanda Szmyt
B: G.J.B. Fikken
K021144 528003201200970 105PH39
45.

33

HELGA KUV POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
46.

15

ISSEM KWPN NLD 2013 Wałach kasztanowata F: Quality Time
M: Elle
O: Sylwia Grzegorzewska
B: Saaltink
Brak
47.

52

IWA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Wisol/
M: Irka/
O: Mateusz Kroc
B:
K014458 POL009590223203
48.

70

JAGIENKA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: Strayers Samson
M: Koekoekehof Jannique
O: Andrzej Gos
B: Zdzisław Śniegucki
brak
49.

73

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
50.

31

KAJUS WLKP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Chellano's Boy DZ
M: Kalifornia
O: Marika Malinowska
B: Marcin Liszkowski
Brak
51.

18

KARMELKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Libretto
M: Kolistyna
O: Katarzyna Małecka-Pekaniec
B: Sk.Kalników
xxx
52.

85

KASHMIR DE REVE OLD GER 2001 Wałach gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Doxana / Quick Star
O: Wieslaw Leszczyński
B:
K005916 DE418180102201
53.

28

KIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gawor
M: Kurosava
O: Renata Węgrzyn
B: Anna Pianka
K021414
54.

64

KOCANKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Winword
M: Kordula
O: Artur Poprawa
B: Andrzej Gos
LKPZJ/1618/16
55.

74

KORD Traeński POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad
M: Kocanka
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
56.

37

KRONOS Wielkopolska POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Polder
M: Kryza
O: Robert Idzikowski
B: Jan Kowalski
brak
57.

39

LESTRUSESE Włoski Koń Wierzchowy ITA 2004 Wałach kasztanowata F: Ksar-Sitte
M: Zeja
O: Mariusz Polaczek
B: Lunesu Pietro Paolo JR.
129641
58.

96

LIBERADO S PKSP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Liberado / Libertino I
M: Saga / Fly High
O: Magdalena Rajpal
B: Rafał Skorupka
K020173 616009610127709
59.

94

LIBERIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Wanderkoning Star II / Wanderkoenig
M: Little Less Conversation / Litas-star
O: Magdalena Roza
B: Przemysław Tomeczko
K017206 616009670142809
60.

20

LORD ODER I WLKP POL 2002 Ogier siwa F: Oder
M: Lebioda
O: Joanna Trzopek
B: Michał Tropek
xxx
61.

89

LUPIMAXI Westfalska POL 2012 Klacz gniada/165 F: Lupicor
M: Jung Maksyma
O: Elżbieta Bujna
B: Agro
3690/17 DE
62.

105

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
63.

65

MY LADY HOL NED 2011 Klacz biała F: Mylord Cartha / Carthago
M: Tschita I / Acobat II
O: Wanda Szmyt
B: Weeghel H. Lodewijk Van
K022833 DE421000555211
64.

56

MYSZA KUC POL 2004 Klacz inna F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kazimierz Mordaka
B:
K020706 616999590528304
65.

30

NANDO TS POL 2010 Wałach gniada F: Emmen /
M: Nastazja /
O: Edyta Kowalska
B: Zenon Czech
brak 616999590165810
66.

77

NEFFI MK SP POL 2010 Klacz siwa F: Avero
M: Nadzieja II
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
brak
67.

14

NIKOLA Szlachetna Półkrew POL 2005 Klacz gniada F: Pawlin
M: Nicea
O: Emilia Trzcińska
B: .
K022167 009610180505
68.

16

NINO VD WATERTOREN BWP POL 2013 Klacz gniada F: Cornet Obolenski
M: Ivoir V.D. WATERTOREN
O: Michalina SZMYTKA
B: N.V. KEROS
brak
69.

61

NIRVANA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lover Boy
M: New Star
O: Aneta Ostrowska
B: Wiesław Leszczyński
K013447
70.

46

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
O: Marek Strzyż
B: Marek Strzyż
K017101 616009610180110
71.

95

P-ZOJKA SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Arianin
M: Paloma / Plomer
O: Janusz Zuchora
B: Fraszczyk Włodzimierz
K019623 616 009 59 00971 11
72.

69

PASJONATA LOTAR KUC POL 2009 Wałach /kuc:130 F: TIJD VLIJT'S SANTIAGO
M: TIJD VLIJT'S LAVENDEL
O: Karolina Ratajska
B: -
brak POL616013610206709
73.

62

PERŁA WLKP POL 2007 Klacz siwa F: Kreol
M: Poza
O: ŁKJ
B: Artur Telicki
brak
74.

26

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Roman Jagieliński
B: Aneta Ostrowska
K020801 616009590104512
75.

92

PLAMKA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz srokata/mk:150 F: Hornet
M: Paloma
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023208 616999590265110
76.

17

PODIAVOLA SP POL 2010 Wałach siwa F: Condiavolo
M: Brak
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
Brak
77.

10

PYRRUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach kara/165 F: Rumianek
M: Panna
O: Klub Sportowy Happy Horse
B: Stankiewicz Jarosław
Brak POL 009 66 04421 05
78.

51

QUIDAM'S CAPITOL R HOL POL 2011 Wałach siwa F: Quidam De Revel /
M: Zanetta I / Calato
O: Klaudia Rorbach
B: Ireneusz Sekula
K022746 DE421000000511
79.

19

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach kara F: Aktiv
M: Remonta
O: Joanna Trzopek
B: Michał Tropek
xxx
80.

82

SAMBRA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: cordial
M: sulla
O: Katarzyna Kapszewicz
B: SK Udórz
KO 13453
81.

54

SISCO DU MESNIL Selle Francais FRA 2006 Wałach gniada F: Allegreto
M: Elma Du Mesnil
O: Adam Ciechański
B: Mlle Valerie Aumont
brak
82.

91

STRZAŁKA TS POL 2004 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Zuchora
B:
K021544 POL999630308604
83.

35

SURI SP POL 2006 Klacz gniada F: San
M: Sonia
O: Aleksandra Załęcka
B: Bogdan Wachelka
Brak
84.

76

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
85.

4

TANCERZ KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc: F: Promyczek
M: Tosca
O: x
B: x
xxx
86.

55

WERMUT WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Lew/
M: Wygrana/
O: Marcin Wieczorkowski
B: Gospodarstwo Agroturystyczne Lidia Woźniczka
brak
Rider Club
Competition
Prize
Appel Łukasz Dom Koni Lazar
350
130
450
SUM:
930.00
Bąk Sebastian bpk
280
350
300
200
SUM:
1130.00
Białas Anna Bogusławicki KJ
180
250
80
220
50
200
SUM:
980.00
Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
130
SUM:
130.00
Friedman Maja bpk
230
SUM:
230.00
Grzegorzewski Adam
100
SUM:
100.00
Kapszewicz Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki
250
SUM:
250.00
Karbowik Alicja TKJ Garbówek
100
SUM:
100.00
Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
200
SUM:
200.00
Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
300
300
350
SUM:
950.00
Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
150
SUM:
150.00
Pekaniec Maciej Agro-Aves Gajewniki
50
80
SUM:
130.00
Polaczek Weronika JKS Barda-Szwadron Jankowice
180
150
SUM:
330.00
Rosak Alicja SKJ Horseprofi Łódź
50
SUM:
50.00
Rytych Damian Bogusławicki KJ
50
SUM:
50.00
Zaytsev Vladimir SKJ HorseProfi Łódź
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Aleksandra
Klub Jeździecki Lambada
SURI (35)
2017-08-05
2017-08-05
2017-08-06
2017-08-06
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
2017-08-06
18
2017-08-06
15
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
2017-08-05
3
MY LADY (65)
2017-08-05
11
2017-08-05
1
350
2017-08-05
5
130
2017-08-05
1
450
Baczyńska - Nowak Marta
Tuszyński KJ Garbówek
DO IT (25)
2017-08-05
17
2017-08-05
5
Bąk Sebastian
bpk
KOCANKA (64)
2017-08-05
7
2017-08-05
4
2017-08-06
11
2017-08-06
2
2017-08-05
2
280
2017-08-05
2
350
2017-08-06
2
300
2017-08-06
1
200
Białas Anna
Bogusławicki KJ
2017-08-05
24
2017-08-05
4
180
2017-08-06
27
2017-08-06
3
250
GERY (59)
2017-08-05
6
80
2017-08-05
3
220
2017-08-06
7
50
2017-08-06
4
200
2017-08-05
21
2017-08-05
1
2017-08-06
12
2017-08-06
Borzęcka Maja
KS Happy Horse Moszczenica
FRYKAS (90)
2017-08-06
2017-08-06
4
Bujna Elżbieta
niezrzeszona
2017-08-05
3
2017-08-05
2017-08-05
2017-08-06
Chmaj Julia
BPK
2017-08-05
17
2017-08-05
11
2017-08-06
1
2017-08-06
1
2017-08-06
2017-08-05
5
2017-08-05
2017-08-05
35
2017-08-06
5
2017-08-06
11
2017-08-06
1
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
2017-08-05
4
130
2017-08-05
9
2017-08-06
8
2017-08-05
4
2017-08-05
37
2017-08-06
14
2017-08-06
1
Czechowicz Monika
KJ Arabika Łódź
P-ZOJKA (95)
2017-08-05
40
2017-08-05
2017-08-06
1
2017-08-06
26
Dańczak Michalina
BPK
HELGA (33)
2017-08-05
1
2017-08-05
1
2017-08-06
1
2017-08-06
1
Durkiewicz Julia
Łódzki Klub Jeździecki
NIRVANA (61)
2017-08-05
28
2017-08-05
26
2017-08-06
1
2017-08-06
19
PERŁA (62)
2017-08-05
1
2017-08-05
1
2017-08-05
6
2017-08-06
14
2017-08-06
23
Friedman Maja
bpk
2017-08-05
2
230
2017-08-05
13
2017-08-05
30
2017-08-05
22
2017-08-06
2017-08-06
17
Galanciak Roksana
BPK
GEWALIA (12)
2017-08-05
17
2017-08-05
12
2017-08-06
2
2017-08-06
10
2017-08-06
KORD (74)
2017-08-05
1
2017-08-05
15
2017-08-06
11
2017-08-06
11
2017-08-06
Gogolińska Oliwia
ŁKJ
2017-08-05
1
2017-08-05
13
2017-08-06
4
2017-08-06
2017-08-06
Górecki Patryk
bpk
CONOR (9)
2017-08-05
1
2017-08-05
2017-08-06
14
2017-08-06
15
2017-08-06
Grzegorzewski Adam
2017-08-05
12
2017-08-05
6
100
Idzikowska Magdalena
KJ Equest Łąck
KRONOS (37)
2017-08-05
1
2017-08-05
10
2017-08-06
3
2017-08-06
3
Janczak Małgorzata
niezrzeszona
FARNES (84)
2017-08-06
13
2017-08-06
Janiszewska Gabriela
bpk
2017-08-05
21
2017-08-05
20
2017-08-06
2017-08-06
10
Jankowski Krzysztof
SKJ HorseProfi Łódź
2017-08-05
22
2017-08-05
33
2017-08-06
19
2017-08-06
1
Jaworska Jagoda
Łódzki Klub Jeździecki
ARCAN (83)
2017-08-05
17
2017-08-05
18
2017-08-06
13
2017-08-06
12
Jesman Natalia
bpk
2017-08-05
1
2017-08-05
1
Kamola Katarzyna
KJ Equest Łąck
WERMUT (55)
2017-08-05
34
2017-08-05
28
Kapszewicz Katarzyna
Łódzki Klub Jeździecki
SAMBRA (82)
2017-08-05
15
2017-08-05
16
2017-08-06
2
250
2017-08-06
10
Karbowik Alicja
TKJ Garbówek
ALINA (106)
2017-08-05
13
2017-08-05
5
100
Kopera Agata
CSJ Equestro Łódź
IWA (52)
2017-08-05
30
2017-08-06
Kostrzewa Aleksandra
JKS Moskit
AMADEOS (68)
2017-08-06
2
2017-08-06
1
Kot Oliwia
BPK
PLAMKA (92)
2017-08-05
12
2017-08-05
14
2017-08-05
1
2017-08-06
11
2017-08-06
1
2017-08-06
10
Kotecka Malena
bpk
DUMKA (93)
2017-08-05
12
2017-08-05
1
2017-08-06
1
2017-08-06
1
2017-08-06
8
Kotecki Dawid
bpk
2017-08-05
1
2017-08-05
22
2017-08-05
1
2017-08-06
9
2017-08-06
13
Kowalik Julita
Nie zrzeszona
2017-08-05
27
2017-08-05
29
2017-08-06
1
2017-08-06
25
Koziczak Julia
BPK
ALABAMA (32)
2017-08-05
14
2017-08-05
1
2017-08-06
1
2017-08-06
1
Kubiak Jakub
Bogusławicki KJ
2017-08-06
3
200
2017-08-06
15
Kumorek Zuzanna
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
GOSTERA (45)
2017-08-05
11
2017-08-05
8
2017-08-06
9
2017-08-06
14
Lenic Adam
CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
GAJA (49)
2017-08-05
1
2017-08-05
1
2017-08-06
6
2017-08-06
9
Lubicka Jowita
KJ Salio Besiekierz Rudny
2017-08-05
27
2017-08-05
10
2017-08-06
12
2017-08-06
7
Machniewicz Ewa
BPK
2017-08-05
1
2017-08-05
1
2017-08-06
1
2017-08-06
1
Margasińska Maja
Klub Sportowy Happy Horse
PYRRUS (10)
2017-08-06
1
2017-08-06
12
2017-08-06
5
Markiewicz Patrycja
TKJ Garbówek
2017-08-05
19
2017-08-05
18
Mordaka Patryk
Bogusławicki KJ
BORA (57)
2017-08-05
1
300
2017-08-05
14
2017-08-06
1
300
2017-08-06
1
350
Murlikiewicz Marek
Agro-Aves Gajewniki
GENF (1)
2017-08-06
16
2017-08-06
19
Pacholczyk Aleksandra
Bpk
KAJUS (31)
2017-08-05
1
2017-08-05
16
2017-08-05
17
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2017-08-05
23
2017-08-05
2017-08-06
18
2017-08-06
5
150
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (104)
2017-08-05
14
2017-08-05
19
2017-08-06
11
2017-08-06
16
Pekaniec Maciej
Agro-Aves Gajewniki
2017-08-05
16
2017-08-05
21
2017-08-06
1
2017-08-06
8
50
2017-08-05
10
2017-08-06
6
80
2017-08-05
18
DAKAR (22)
2017-08-05
19
2017-08-06
20
2017-08-05
15
2017-08-06
6
Polaczek Weronika
JKS Barda-Szwadron Jankowice
2017-08-05
26
2017-08-05
3
180
2017-08-06
14
2017-08-06
4
150
Raczyńska Zofia
Łódzki Klub Jeździecki
CYRANO (40)
2017-08-05
38
2017-08-05
29
Rajpal Magdalena
KJ Arabika Łódź
2017-08-05
25
2017-08-05
16
Ratajska Gabriela
bpk
2017-08-05
1
2017-08-05
2
2017-08-06
12
2017-08-06
17
2017-08-06
2017-08-05
1
2017-08-05
7
2017-08-06
7
2017-08-06
2017-08-06
7
Rorbach Klaudia
CSJ Equestro Łódź
2017-08-05
36
2017-08-05
12
2017-08-06
11
2017-08-06
24
Rosak Alicja
SKJ Horseprofi Łódź
2017-08-05
32
2017-08-05
7
50
2017-08-06
11
2017-08-06
16
Roza Magdalena
KJ Arabika Łódź
LIBERIA (94)
2017-08-05
39
2017-08-05
25
2017-08-06
1
2017-08-06
22
Rytych Damian
Bogusławicki KJ
PICASSO (26)
2017-08-05
14
2017-08-05
8
50
AKROPOL (27)
2017-08-05
15
2017-08-05
13
Smereczanska Karolina
Tuszynski Klub Jezdziecki
ISSEM (15)
2017-08-05
1
2017-08-06
8
2017-08-06
Sputowski Mateusz
Bogusławicki KJ
MYSZA (56)
2017-08-05
9
2017-08-06
2017-08-06
6
Strzyż Marek
JKS Moskit Kalisz
2017-08-05
2017-08-05
2017-08-06
22
2017-08-06
19
OTELLO (46)
2017-08-05
20
2017-08-05
2017-08-06
21
2017-08-06
Świącik Karolina
KJ Lambada
CUBUS (36)
2017-08-05
1
2017-08-05
31
2017-08-06
14
2017-08-06
14
Szybka Irmina
KJ Janowice
E-MAIL (3)
2017-08-05
8
2017-08-05
2017-08-05
Trzcińska Emilia
KJ Janowice
NIKOLA (14)
2017-08-05
2017-08-05
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2017-08-05
1
2017-08-05
14
Węgrzyn Alicja
JKS Barda Szwadron Jankowice
KIA (28)
2017-08-05
17
2017-08-05
2017-08-06
14
2017-08-06
Wójcicka Zuzanna
Agroturystyka Safari
NANDO (30)
2017-08-05
17
2017-08-05
1
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (88)
2017-08-05
12
2017-08-05
24
Zaytsev Vladimir
SKJ HorseProfi Łódź
2017-08-05
9
2017-08-06
5
100
2017-08-06
13
AGA (87)
2017-08-05
23
2017-08-05
20
2017-08-06
1
2017-08-06
24
GRANDA (88)
2017-08-06
23
2017-08-06
9

Number of Riders: 66

Number of Horses: 86

The sum of prizes: 5 810.00

Competition results developed by: Stajnia Gajewniki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012005-1, Stowarzyszenie AGRO-AVES Gajewniki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl