Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
104 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 22:40:33
2017-07-20 22:24:50
Krzysztof Mikołajczyk LEONARDO ZOF
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 22:40:20
2017-07-20 22:23:52
Sylwester Januszewski CHARIOT
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 21:55:03
2017-07-20 21:32:16
Marek Murlikiewicz GENF
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
101 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 20:38:29
2017-07-20 19:28:30
Karolina Kunikowska RASPBERRY
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
100 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 20:38:39
2017-07-20 19:25:35
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak RAPHAELLA P
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 20:38:50
2017-07-20 19:24:39
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak GIMMICK FIELD
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 20:39:00
2017-07-20 19:24:02
Aleksandra Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 20:39:11
2017-07-20 19:23:24
Aleksandra Pliem-Perka TANGO
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
96 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 20:39:22
2017-07-20 19:22:28
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 20:39:33
2017-07-20 19:21:49
Aleksandra Pliem-Perka ERINA
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 20:39:57
2017-07-20 18:42:48
Patryk Górecki CONOR
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
93 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 20:39:47
2017-07-20 18:12:49
Kinga Daszczyk LA LOXLEY L
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 10:29:09
2017-07-20 09:53:45
Anna Ciszewska ETRES
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
91 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 09:38:07
2017-07-20 09:18:33
Sebastian Bąk KOCANKA
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 09:38:31
2017-07-20 09:17:45
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 09:38:49
2017-07-20 09:17:14
Sebastian Bąk DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 09:39:00
2017-07-20 09:16:45
Gabriela Ratajska JAGIENKA
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
87 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 09:39:10
2017-07-20 09:15:52
Gabriela Ratajska PASJONATA LOTAR
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
86 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 09:39:23
2017-07-20 09:15:01
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 09:39:34
2017-07-20 09:14:25
Roksana Galanciak KORD
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
84 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 09:41:01
2017-07-20 09:13:13
Maja Bella Friedman WILLA NOVA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 09:41:12
2017-07-20 09:12:42
Maja Bella Friedman GRACJANA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 09:41:22
2017-07-20 09:12:15
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 09:41:48
2017-07-20 09:11:33
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
80 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 09:41:33
2017-07-20 09:11:01
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
79 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 11:07:25
2017-07-20 09:10:24
Dorota Anszpergier EASY MK
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
78 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 08:24:23
2017-07-19 23:14:05
Nina Milczarek RISOTTO
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 08:24:37
2017-07-19 23:13:46
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 08:25:30
2017-07-19 23:13:26
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 08:25:50
2017-07-19 23:13:04
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 08:26:01
2017-07-19 23:12:32
Andrzej Głoskowski BED BOY
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 08:26:18
2017-07-19 23:11:48
Klaudia Bulzacka BACHELOR LAD
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 08:26:29
2017-07-19 23:11:30
Salih Barlas DUCATI
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 08:26:43
2017-07-19 21:56:29
Roza Sobierajska FLUKS
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 08:27:09
2017-07-19 21:42:37
Kinga Daszczyk JARDE-LAND
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 14:35:59
2017-07-19 19:30:10
Gabriela Ratajska 168643 EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 08:28:46
2017-07-19 19:29:51
Ewa Machniewicz 168643 EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 08:28:34
2017-07-19 18:32:03
Zuzanna Wójcicka NANDO
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 08:28:07
2017-07-19 17:32:18
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 08:24:06
2017-07-19 16:52:43
Laura Barańska CYPRIANO
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:45:54
2017-07-19 11:22:32
Maria Rzepkowska LAZUR
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
62 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:32:57
2017-07-19 08:38:25
Mirzat Sabitov CALINA
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:33:07
2017-07-19 07:23:52
Mateusz Sputowski MYSZA
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
60 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:33:18
2017-07-19 07:22:30
Patryk Mordaka BORA
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:33:29
2017-07-19 07:21:51
Patryk Mordaka FINLANDIA
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:33:42
2017-07-19 07:21:09
Anna Białas GOLDEN II
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:33:52
2017-07-19 07:19:12
Anna Białas GERY
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:34:02
2017-07-18 22:24:15
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:34:12
2017-07-18 22:23:25
Paulina Lewandowska DARIDA
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
54 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:34:23
2017-07-18 22:22:05
Katarzyna Kapszewicz SAMBRA
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:34:36
2017-07-18 21:52:24
Antoni Szmytka ELIXIR DE LA ESPERANCE
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:34:53
2017-07-18 20:44:57
Michał Siejek CHELSEA L
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:35:03
2017-07-18 20:44:16
Karolina Szaniawska KUBA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:35:14
2017-07-18 20:40:11
Katarzyna Suwała ELWIS
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 18:09:36
2017-07-18 20:39:00
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:35:34
2017-07-18 20:38:20
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
47 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:35:45
2017-07-18 20:32:54
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 11a/L/licencyjny
46 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:35:56
2017-07-18 20:32:16
Martyna Klimczak KAMINA D
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:36:11
2017-07-18 20:31:40
Kaja Kamieniecka POEZJA II
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:36:21
2017-07-18 20:31:01
Wiktoria Kabala GWIAZDKA
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:36:33
2017-07-18 20:30:25
Lena Jarecka EMMA
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:36:51
2017-07-18 20:29:46
Janina Burchard BIBI ZAGORKA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:37:01
2017-07-18 20:17:42
Dorota Rakowska GRACJA
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:37:11
2017-07-18 19:55:23
Katarzyna Kamola WERMUT
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:37:22
2017-07-18 18:42:29
Maciej Pekaniec RICHELIEU
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:37:42
2017-07-18 18:41:54
Maciej Pekaniec LORD ODER I
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:37:52
2017-07-18 18:41:26
Maciej Pekaniec KASKADERKA
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:38:15
2017-07-18 18:41:01
Maciej Pekaniec KARMELKA
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:38:24
2017-07-18 18:40:35
Maciej Pekaniec KAMELIA
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:38:34
2017-07-18 18:40:08
Maciej Pekaniec DIONIZOS
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:38:44
2017-07-18 18:39:46
Maciej Pekaniec DAKAR
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:38:55
2017-07-18 18:39:20
Maciej Pekaniec CALIPSO
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:39:07
2017-07-18 18:38:56
Maciej Pekaniec BELLA DONNA
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:39:21
2017-07-18 18:30:54
Roksana Nawrocka HIPSY
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:40:03
2017-07-18 17:58:27
Aneta Klawe IL DE FONSE
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 09:39:53
2017-07-18 16:43:06
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 14:18:37
2017-07-18 14:17:04
Maria Jama MALINA
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 13:21:12
2017-07-18 13:19:15
Julita Kowalik EXPERTUS
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 11:09:18
2017-07-18 09:13:17
Zofia Raczyńska CYRANO
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11a/L/licencyjny
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 11:09:28
2017-07-18 06:10:07
Zuzanna Kumorek SALVATOR M
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 11:09:44
2017-07-18 06:09:36
Tomasz Kumorek GOSTERA
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 11:09:55
2017-07-17 21:17:13
Zuzanna Bald SEFURIA
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 11:10:08
2017-07-17 20:04:31
Felix Domański-Kruppa CALIMERO
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art.274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 11:10:22
2017-07-17 20:00:00
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 11:10:48
2017-07-17 19:59:28
Tomasz Paradowski MAXIMUS ZK
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 11:11:08
2017-07-17 19:58:59
Maria Malinowska-Goncalves MAXIMUS ZK
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 11:11:28
2017-07-17 16:45:07
Maja Gutorska AROMAT
  • 2x 11a/L/licencyjny
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 11:11:40
2017-07-17 15:10:40
Róża Wągrodzka CHAGAL
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 11:11:51
2017-07-17 15:09:52
Aleksandra Walczak HAPPY RYTM
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 11:12:11
2017-07-17 15:09:02
Natalia Mitukiewicz ERICE
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 11:12:25
2017-07-17 15:08:42
Emilia Trzcińska NIKOLA
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 11:12:37
2017-07-17 15:08:21
Dariusz Krupa PADYSZACH
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 11:08:08
2017-07-17 10:38:41
Magdalena Rajpal LIBERADO S
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-16 21:26:13
2017-07-16 21:07:00
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11a/L/licencyjny
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-16 21:25:57
2017-07-16 16:07:30
Karolina Kubat ARIELKA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-07-16 21:25:47
2017-07-16 16:06:41
Maria Chilarska KRAKOWIAK
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
7 ENTRY ACCEPTED 2017-07-16 10:34:07
2017-07-14 17:48:20
Agata Kopera IWA
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-16 10:34:16
2017-07-14 17:45:14
Adam Ciechański SISCO DU MESNIL
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-16 10:34:27
2017-07-14 17:41:46
Adam Ciechański CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-16 10:34:36
2017-07-14 17:40:44
Adam Ciechański ATRAKCJA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:45:43
2017-07-13 22:35:32
Agata Recha SLOGAN
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 08:46:32
2017-07-12 20:46:17
Agnieszka Środecka SANDRA DIAMOND S
  • 2x 11a/L/licencyjny
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Anszpergier Dorota KJ HorseProfi
S
0035543
2. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
3. Bald Zuzanna JKS Salio Besiekierz Rudny
1998 (MJ.)
O032676
4. Barańska Laura St. Agro-Aves Gajewniki
2004 (JM.)
O031776
5. Barlas Salih TUszyński KJ Garboówek
S
O037642
6. Białas Anna Bogusławicki KJ
S
O004792
7. Bulzacka Klaudia Tuszyński KJ Garbówek
1998 (MJ.)
O028677
8. Burchard Janina KJ Akademia Kucania
2007 (Mł.)
brak
9. Chilarska Maria Stajnia Bukowiec
2002 (JM.)
brak
brak
10. Chmaj Julia BPK
2002 (JM.)
Brak
11. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
1996 (MJ.)
O044282
12. Ciszewska Anna KJ Oxer
S
O042020
13. Daszczyk Kinga Klub Jeździecki Jantar Stryków
1996 (MJ.)
0004796
14. Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
S
O028911
15. Friedman Maja bpk
2003 (JM.)
O031354
16. Galanciak Roksana BPK
2002 (JM.)
brak
17. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
18. Grzesiek Paula Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O034398
19. Jama Maria Jeździecki Klub Sportowy OXER
1998 (MJ.)
Brak
20. Janiszewska Gabriela bpk
2003 (JM.)
O039284
21. Januszewski Sylwester BKJ BOGUSŁAWICE
S
O001126
22. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
23. Kabala Wiktoria KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037904
24. Kamieniecka Kaja nz
2005 (JM.)
brak
25. Kamola Katarzyna KJ Equest Łąck
2000 (J.)
O031414
26. Kapszewicz Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki
S
O006328
27. Klawe Aneta Agro Aves Gajewniki
S
O025805
28. Klimczak Martyna KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039324
29. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037775
30. Kopera Agata CSJ Equestro Łódź
1997 (MJ.)
O036348
31. Kowalik Julita Nie zrzeszona
2004 (JM.)
4405/17
32. Krupa Dariusz KJ Chrobry Warszawa
S
O039618
33. Krywult Amelia bpk
2004 (JM.)
O036779
34. Kubat Karolina Stajnia Bukowiec
2005 (JM.)
brak
35. Kumorek Tomasz KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
S
O000324
36. Kumorek Zuzanna KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
2002 (JM.)
O035265
37. Kunikowska Karolina JKS Salio
S
brak
38. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
1996 (MJ.)
O035551
39. Lubicka Jowita KJ Salio Besiekierz Rudny
1999 (J.)
O023050
40. Machniewicz Ewa BPK
2004 (JM.)
brak
41. Malinowska-Goncalves Maria SKJ Horseprofi Łódź
2003 (JM.)
O038136
42. Mikołajczyk Krzysztof AGRO AVES GAJEWNIKI
S
R000240
43. Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O026267
44. Misior Paulina KJ Akademia Kucania
2002 (JM.)
O031610
45. Mitukiewicz Natalia KJ Chrobry Warszawa
2001 (J.)
O037838
46. Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O019196
47. Murlikiewicz Marek Agro-Aves Gajewniki
S
123456
48. Nawrocka Roksana BZK
2008 (Mł.)
Brak
49. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (J.)
O033511
50. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
51. Pekaniec Maciej Agro-Aves Gajewniki
S
0001374
52. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (Mł.)
O035554
53. Pliem-Perka Martyna JKS Salio
2009 (Mł.)
-
54. Raczyńska Zofia Łódzki Klub Jeździecki
2002 (JM.)
BRAK
55. Rajpal Magdalena KJ Arabika Łódź
S
O012577
56. Rakowska Barbara Łódzki Klub Jeździecki
2000 (J.)
R030877
57. Rakowska Dorota Łódzki Klub Jeździecki
S
Brak
58. Ratajska Gabriela bpk
2005 (JM.)
O036019
59. Recha Agata Jeździecki Klub Sportowy Barda-Szwadron Jankowice
1998 (MJ.)
O024597
60. Rzepkowska Maria ŁKJ
2001 (J.)
R027014
61. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
62. Sobierajska Roza KJ AKADEMIA KUCANIA
2004 (JM.)
brak
63. Sputowski Mateusz Bogusławicki KJ
2006 (Mł.)
O041775
64. Środecka Agnieszka LKJ Ostroga Opole
S
O032260
65. Suwała Katarzyna KJ Akademia Kucania
2003 (JM.)
brak
66. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania
2006 (Mł.)
brak
67. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O039640
68. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
69. Trzcińska Emilia KJ Janowice
S
O024097
70. Wągrodzka Róża KJ Chrobry Warszawa
2002 (JM.)
O033880
71. Walczak Aleksandra KJ Chrobry Warszawa
2003 (JM.)
O039315
72. Wójcicka Zuzanna Agroturystyka Safari
2001 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

13

168643 EQUEENPASSION LAVITA Welsh Pony POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: CARRWOOD SUNBIRD 75372
M: 147272 MILLCROFT LYRA
O: Machniewicz Marek
B: Ms. S. MOSIEZNY
Brak
2.

31

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
3.

93

ARIELKA Deutsches Reitpony POL 2013 Klacz kara/kuc:142 F: Aragano G
M: Nicola
O: Olga Sosińska-Majko
B: Olga Sosińska-Majko
brak DE 434340743513
4.

98

ATRAKCJA SP POL 2006 Klacz gniada F: Alcatraz /
M: Altaya / nn
O: Mateusz Kroc
B:
K023455 616009640071606
5.

33

BACHELOR LAD ISH IRL 2008 Wałach gniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Tullahyland Lyllie / Ruffo
O: Klaudia Bulzacka
B:
K018434 372414005064060 104OY54
6.

32

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
O: Katarzyna Sendalska
B:
K015557 DE433331040409
7.

72

BELLA DONNA Anglo European Studbook POL 2011 Klacz F: arko III
M: bella canta r
O: xxxx
B: xxxx
brak
8.

61

BIBI ZAGORKA KUC POL 2010 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: Monika Swiecka
B: nn
brak brak
9.

44

BORA SP POL 2007 Klacz bułana F: Liberatto P / Corofini
M: Bossa / Floren
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
K013437 POL007610174307 104QF57
10.

82

CALIMERO HAN GER 2008 Ogier kara/167 F: Calido / Cantus
M: Cornetta / Contender
O: Siegfried Müller
B: Siegfried Müller
K023315 DE431310108508
11.

71

CALIPSO HAN POL 2012 Klacz gniada/165 F: Contendros
M: Bianka
O: Katarzyna Małecka-Pekaniec
B: Witold Szydelko
brak
12.

86

CHAGAL KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: Very Top / Going Top
M: Chanel / Cyma
O: Agnieszka Kowalczyk
B: D. Gronet
K011834 POL013640015705 104IA89
13.

2

CHARIOT XX POL 2013 Ogier gniada F: SORBIE TOWER
M: CZENEKA
O: SYLWESTER JANUSZEWSKI
B: SK KRASNE
BRAK
14.

30

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
15.

21

CIA MALICA Holsztynska DEU 2009 Klacz gniada F: Caretino
M: Vivienn IV
O: Rafał Janiszewski
B: an
K016875
16.

97

CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z ZANG BEL 2002 Ogier gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Volage De Choisy / Jalisco B
O: Klaudia Rorbach
B: Maria Ghysens-Vanlangenaeker
K009530 Z528002 103FH55
17.

29

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B:
K014412 DE421000254404
18.

39

CYPRIANO WLKP POL 2011 Wałach kara F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Ceramika / Cyrak
O: Lidia Barańska
B: Gizela Laskowska
K019841 616007670075011
19.

78

CYRANO DSP POL 2011 Wałach gniada/171 F: Levistano
M: Cyferka
O: Zosia Raczyńska
B: S,K, Bielin
BRAK DE456570239611
20.

70

DAKAR M POL 2008 Wałach gniada F: Elman
M: Drena
O: Sk.Kalników
B: Sk.Kalników
xxx
21.

49

DARIDA Małopolska POL 2005 Klacz gniada F: Harnaś
M: Dolina
O: ŁKJ
B: Władysław Wójcik
KO21177
22.

18

DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT Hosztyńska POL 2009 Wałach gniada F: Clarimo
M: Uthlande
O: Daniel Winnicki
B: Roerden Zg Kirsten, Olaf
brak
23.

34

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
24.

75

DUETTE B. KWPN POL 2008 Wałach gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
25.

92

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Paweł Strzechowski
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
26.

14

EASY MK SP POL 2013 Klacz gniada F: RASH
M: ECHEVERIA
O: Dorota Anszpergier
B: Marek Kucharski
brak
27.

17

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker
M: Winning Girl
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
brak
28.

51

ELIXIR DE LA ESPERANCE HOL POL 2004 Wałach gniada F: Ephebe F. Ever / Galoubet A
M: Noblesse XXII / Baldini I
O: Antoni Szmytka
B:
K009525 DE421000103504
29.

54

ELWIS Kuc Feliński POL 2005 Wałach kara/kuc:139 F: Mandaryn
M: Energia
O: Anna Sobańska
B: Zofia Fulman
K019939 pol013580372805
30.

60

EMMA Kuc Feliński POL 2008 Klacz siwa/140 F: Romus
M: Empatia
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362
31.

88

ERICE SP POL 2008 Klacz gniada F: Charisma 115 / Calido I
M: Ehrendame / Ehrentusch
O: Milena Kowalczyk
B: KJ Nad Wigrami
K012100 POL009510208208 104JR94
32.

4

ERINA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Van Gogh / Numero Uno
M: Sarina / Furore
O: Łukasz Wyszkowski
B: R .A. Wassenaar
K018060 528003200903752
33.

15

ETRES Czysta Krew Arabska POL 2010 Wałach siwa/mk:158 F: Odys
M: Emanza
O: Anna Jasińska- Ciszewska
B: Wiesław Brudnicki
K022992
34.

77

EXPERTUS Małopolska POL 2010 Ogier gniada F: DROP
M: ETNA
O: PEDRYC ZBIGNIEW
B: PEDRYC ZBIGNIEW
BRAK
35.

38

FARAMIR Trakenska POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw
M: Falka
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
LKPZJ/1617/16
36.

45

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
37.

35

FLUKS KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak
38.

3

GENF BWP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Cadillac van de helle
M: Cannelle Z
O: Justyna Kubik
B: Kubik Andrzej
W-256905-BWP BEL-W-256905-BWP
39.

47

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
40.

7

GIMMICK FIELD KWPN NED 2011 Wałach siwa/168 F: Zirocco Blue VDL /
M: Rikina-Field / Ahorn
O: Łukasz Wyszkowski
B:
K018789 528003201105821
41.

27

GINARETTI H KWPN NLD 2001 Klacz gniada F: Andretti
M: Historie
O: Aneta Chmaj
B: H. Van De Heuvel
brak
42.

46

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
43.

80

GOSTERA SP POL 2007 Klacz gniada F: QULESTER
M: GODELLA
O: HENRYK BARDA
B: SK PRUDNIK
K012504
44.

62

GRACJA Typ Gorącokrwisty POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Barbara Rakowska
B:
45.

24

GRACJANA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz siwa/mk: F: CALIRO
M: GROTESKA
O: Alina Zagrodzka Kulczyk
B: Wioletta i Leszek Szymańscy
616 009 53 00802 10
46.

59

GWIAZDKA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Maciuś
M: Hadora
O: Anna Sobańska
B: nn
brak 999540183107
47.

87

HAPPY RYTM SP POL 2006 Wałach kara F: Rytm / Rio Branco
M: Happy Star / Louis
O: Aleksandra Walczak
B: SK Nowa Wioska
K012036 616009530147506
48.

83

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
49.

73

HIPSY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Olga Nawrocka
B: Brak
Brak
50.

74

IL DE FONSE SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado boy
M: Isna
O: Aneta Klawe
B: Katarzyna Bawłowicz
Brak
51.

56

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
52.

95

IWA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Wisol/
M: Irka/
O: Mateusz Kroc
B:
K014458 POL009590223203
53.

19

JAGIENKA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: Strayers Samson
M: Koekoekehof Jannique
O: Andrzej Gos
B: Zdzisław Śniegucki
brak
54.

36

JARDE-LAND WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Landjonker S
M: Jaxa
O: Agnieszka Leśniak
B: Krzysztof Zdun
K016521 POL007590188507
55.

5

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc: F: NN
M: NN
O:
B:
K016458 616999590267306
56.

12

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iluzjon
M: Jejmościanka
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
57.

26

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
58.

57

KAMINA D Trakeńska POL 2007 Klacz gniada F: Gluosnis
M: Kamelia
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K019940
59.

67

KARMELKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Libretto
M: Kolistyna
O: Katarzyna Małecka-Pekaniec
B: Sk.Kalników
xxx
60.

48

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Love Affair
M: Kaloe
O: Paulina Lewandowska
B: Andrzej Herrmann
K013521
61.

66

KASKADERKA SP POL 2011 Klacz F: frazes
M: kaskada
O: xxxx
B: xxxxx
brak
62.

16

KOCANKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Winword
M: Kordula
O: Artur Poprawa
B: Andrzej Gos
LKPZJ/1618/16
63.

22

KORD Traeński POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad
M: Kocanka
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
64.

94

KRAKOWIAK NN POL 2003 Wałach kara/175 F: NN
M: NN
O: Kinga Rucka
B: NN
brak 616999590249103 brak
65.

53

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
66.

40

LAZUR KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:144 F: DACAPO 154
M: LANDMAN`S SAMANTA
O: AGNIESZKA RZEPKOWSKA
B: M.J
K016459 013660526608
67.

1

LEONARDO ZOF MŁP POL 2008 Wałach F: DIABEŁEK
M: LEADY
O: KRZYSZTOF MIKOŁAJCZYK
B: STANISŁAW ZARĘBA
K013457
68.

91

LIBERADO S PKSP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Liberado / Libertino I
M: Saga / Fly High
O: Magdalena Rajpal
B: Rafał Skorupka
K020173 616009610127709
69.

65

LORD ODER I WLKP POL 2002 Ogier siwa F: Oder
M: Lebioda
O: Joanna Trzopek
B: Michał Tropek
xxx
70.

76

MALINA Wielkopolska POL 2005 Klacz kasztanowata F: Ramiro
M: Malwa
O: Kamila Cieślak
B: -
Brak
71.

84

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
72.

43

MYSZA KUC POL 2004 Klacz inna F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kazimierz Mordaka
B:
K020706 616999590528304
73.

37

NANDO TS POL 2010 Wałach gniada F: Emmen /
M: Nastazja /
O: Edyta Kowalska
B: Zenon Czech
brak 616999590165810
74.

23

NEFFI MK SP POL 2010 Klacz siwa F: Avero
M: Nadzieja II
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
brak
75.

89

NIKOLA Szlachetna Półkrew POL 2005 Klacz gniada F: Pawlin
M: Nicea
O: Emilia Trzcińska
B: .
K022167 009610180505
76.

90

PADYSZACH WLKP POL 2002 Wałach gniada F: Niels
M: Prima
O: Milena Kowalczyk
B: Milena Kowalczyk
brak
77.

20

PASJONATA LOTAR KUC POL 2009 Wałach /kuc:130 F: TIJD VLIJT'S SANTIAGO
M: TIJD VLIJT'S LAVENDEL
O: Karolina Ratajska
B: -
brak POL616013610206709
78.

58

POEZJA II Kuc Feliński POL 2006 Klacz siwa/kuc:132 F: Bambo
M: Proza
O: Anna Sobańska
B: Katarzyna Ozimek
K014226 pol013670096106
79.

9

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
O: Witold Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K018637 POL009610010308
80.

8

RASPBERRY - POL 2009 Klacz gniada F: --
M: --
O: --
B: --
--
81.

28

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Roman Jagieliński
B:
K013503 POL009590047507
82.

79

SALVATOR M SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Sokrates
M: Samarkanda
O: Zuzanna Kumorek
B: SK MOSZNA
K009584
83.

50

SAMBRA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: cordial
M: sulla
O: Katarzyna Kapszewicz
B: SK Udórz
KO 13453
84.

99

SANDRA DIAMOND S Niem. Sport. POL 2009 Klacz gniada F: Sandro Boy / Sandro Z
M: Apanaczi-Plus-S / Power Prince
O: Agnieszka Środecka
B: Zbigniew Szumlakowski
K023545 DE455879000109
85.

81

SEFURIA Szlachetna Półkrew POL 2002 Klacz gniada F: Furiel de Baugy
M: Sewilla
O: Anna Bald
B: Stadnina Koni Ochaby
Brak 009540064402
86.

96

SISCO DU MESNIL Selle Francais FRA 2006 Wałach gniada F: Allegreto
M: Elma Du Mesnil
O: Adam Ciechański
B: Mlle Valerie Aumont
brak
87.

41

SLOGAN SP POL 2002 Wałach gniada F: Lactat
M: Szarotka
O: Agata Recha
B: Kloc Edmund
K006495
88.

25

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
89.

6

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
O:
B:
K014650 POL013640028005
90.

55

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel
M: Vales Molly
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
brak 826082001201313
91.

63

WERMUT WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Lew/
M: Wygrana/
O: Marcin Wieczorkowski
B: Gospodarstwo Agroturystyczne Lidia Woźniczka
brak
Rider Club
Competition
Prize
Białas Anna Bogusławicki KJ
150
SUM:
150.00
Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
80
SUM:
80.00
Daszczyk Kinga Klub Jeździecki Jantar Stryków
300
SUM:
300.00
Friedman Maja bpk
170
SUM:
170.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
230
SUM:
230.00
Kapszewicz Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki
100
100
SUM:
200.00
Kumorek Tomasz KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
280
450
300
300
SUM:
1330.00
Kumorek Zuzanna KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
200
SUM:
200.00
Lubicka Jowita KJ Salio Besiekierz Rudny
230
200
SUM:
430.00
Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
270
130
400
SUM:
800.00
Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
350
200
250
SUM:
800.00
Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
130
SUM:
130.00
Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
300
170
SUM:
470.00
Rajpal Magdalena KJ Arabika Łódź
130
SUM:
130.00
Recha Agata Jeździecki Klub Sportowy Barda-Szwadron Jankowice
170
SUM:
170.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
230
100
SUM:
330.00
Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
80
SUM:
80.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Anszpergier Dorota
KJ HorseProfi
EASY MK (14)
2017-07-22
1
2017-07-22
1
2017-07-23
1
Bąk Sebastian
bpk
KOCANKA (16)
2017-07-22
8
2017-07-22
4
2017-07-22
6
2017-07-22
6
2017-07-22
2017-07-22
5
Bald Zuzanna
JKS Salio Besiekierz Rudny
SEFURIA (81)
2017-07-22
1
2017-07-22
19
2017-07-23
13
2017-07-23
Barańska Laura
St. Agro-Aves Gajewniki
2017-07-22
4
2017-07-22
10
Barlas Salih
TUszyński KJ Garboówek
DUCATI (34)
2017-07-23
20
2017-07-23
15
Białas Anna
Bogusławicki KJ
2017-07-22
13
2017-07-22
5
150
2017-07-23
13
2017-07-23
11
GERY (47)
2017-07-22
12
2017-07-22
7
2017-07-23
16
2017-07-23
13
Bulzacka Klaudia
Tuszyński KJ Garbówek
2017-07-23
22
Burchard Janina
KJ Akademia Kucania
2017-07-22
20
2017-07-22
1
2017-07-23
1
2017-07-23
10
2017-07-23
14
Chilarska Maria
Stajnia Bukowiec
2017-07-22
1
2017-07-22
1
2017-07-22
20
Chmaj Julia
BPK
2017-07-22
5
2017-07-22
9
2017-07-22
20
2017-07-22
1
2017-07-22
14
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
2017-07-22
19
2017-07-22
9
2017-07-23
14
2017-07-23
12
2017-07-22
15
2017-07-22
7
80
2017-07-23
10
2017-07-22
25
2017-07-22
23
2017-07-23
12
2017-07-23
21
Ciszewska Anna
KJ Oxer
ETRES (15)
2017-07-23
11
2017-07-23
12
Daszczyk Kinga
Klub Jeździecki Jantar Stryków
2017-07-22
2017-07-22
2
300
Domański-Kruppa Felix
KJ SO Łąck
2017-07-23
19
2017-07-23
Friedman Maja
bpk
2017-07-22
10
2017-07-22
22
2017-07-22
5
2017-07-22
20
2017-07-22
4
170
2017-07-22
15
Galanciak Roksana
BPK
KORD (22)
2017-07-22
19
2017-07-22
17
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
BED BOY (32)
2017-07-23
8
2017-07-23
3
230
2017-07-23
4
Grzesiek Paula
Tuszyński KJ Garbówek
AKORD (31)
2017-07-23
11
2017-07-23
21
Jama Maria
Jeździecki Klub Sportowy OXER
MALINA (76)
2017-07-23
2017-07-23
Janiszewska Gabriela
bpk
2017-07-22
1
2017-07-22
2017-07-22
16
2017-07-22
18
Januszewski Sylwester
BKJ BOGUSŁAWICE
2017-07-22
7
2017-07-22
21
2017-07-23
3
2017-07-23
1
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania
EMMA (60)
2017-07-22
1
2017-07-22
1
2017-07-22
4
2017-07-23
15
2017-07-23
2017-07-23
Kabala Wiktoria
KJ Akademia Kucania
2017-07-22
1
2017-07-22
1
2017-07-22
2017-07-23
1
2017-07-23
9
2017-07-23
17
Kamieniecka Kaja
nz
2017-07-22
1
2017-07-22
1
2017-07-22
1
2017-07-23
1
2017-07-23
3
Kamola Katarzyna
KJ Equest Łąck
WERMUT (63)
2017-07-23
1
2017-07-23
1
Kapszewicz Katarzyna
Łódzki Klub Jeździecki
SAMBRA (50)
2017-07-22
6
100
2017-07-22
16
2017-07-23
5
100
2017-07-23
16
Klawe Aneta
Agro Aves Gajewniki
2017-07-22
9
2017-07-22
13
2017-07-23
18
Klimczak Martyna
KJ Akademia Kucania
2017-07-23
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania
2017-07-22
1
2017-07-22
1
2017-07-22
1
2017-07-23
2
2017-07-23
13
ISKRA (56)
2017-07-22
15
2017-07-22
12
2017-07-23
1
2017-07-23
Kopera Agata
CSJ Equestro Łódź
IWA (95)
2017-07-22
25
2017-07-23
7
Kowalik Julita
Nie zrzeszona
2017-07-22
1
2017-07-22
12
2017-07-23
2
2017-07-23
2017-07-23
Krupa Dariusz
KJ Chrobry Warszawa
2017-07-22
13
2017-07-22
2017-07-23
11
2017-07-23
17
Krywult Amelia
bpk
2017-07-23
14
2017-07-23
12
Kubat Karolina
Stajnia Bukowiec
ARIELKA (93)
2017-07-22
1
2017-07-22
1
Kumorek Tomasz
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
GOSTERA (80)
2017-07-22
2
280
2017-07-22
1
450
2017-07-23
1
300
2017-07-23
2
300
Kumorek Zuzanna
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
2017-07-22
3
200
2017-07-22
2017-07-23
7
Kunikowska Karolina
JKS Salio
2017-07-22
3
2017-07-23
10
Lewandowska Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
2017-07-22
24
2017-07-22
17
2017-07-23
1
2017-07-23
1
DARIDA (49)
2017-07-22
1
2017-07-22
23
2017-07-22
18
2017-07-23
8
2017-07-23
16
Lubicka Jowita
KJ Salio Besiekierz Rudny
2017-07-22
8
2017-07-22
3
230
2017-07-23
2
200
2017-07-23
8
Machniewicz Ewa
BPK
2017-07-22
1
FARAMIR (38)
2017-07-22
1
2017-07-22
1
Malinowska-Goncalves Maria
SKJ Horseprofi Łódź
2017-07-22
26
2017-07-22
27
Mikołajczyk Krzysztof
AGRO AVES GAJEWNIKI
2017-07-22
14
2017-07-22
19
2017-07-23
1
2017-07-23
17
Milczarek Nina
Tuszyński KJ Garbówek
RISOTTO (28)
2017-07-23
2
270
2017-07-23
3
CYANDRA (29)
2017-07-23
5
130
2017-07-23
1
400
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania
2017-07-22
3
2017-07-22
11
Mitukiewicz Natalia
KJ Chrobry Warszawa
ERICE (88)
2017-07-22
13
2017-07-22
22
2017-07-23
1
Mordaka Patryk
Bogusławicki KJ
BORA (44)
2017-07-22
17
2017-07-22
1
350
2017-07-23
10
2017-07-22
26
2017-07-22
4
200
2017-07-23
1
250
Murlikiewicz Marek
Agro-Aves Gajewniki
GENF (3)
2017-07-23
10
2017-07-23
4
Nawrocka Roksana
BZK
HIPSY (73)
2017-07-22
2017-07-23
2017-07-23
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2017-07-23
9
2017-07-23
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (83)
2017-07-22
11
2017-07-22
15
2017-07-23
12
2017-07-23
4
130
Pekaniec Maciej
Agro-Aves Gajewniki
2017-07-22
24
2017-07-23
18
2017-07-22
9
2017-07-23
17
DAKAR (70)
2017-07-22
1
2017-07-22
21
2017-07-23
15
CALIPSO (71)
2017-07-22
11
2017-07-23
14
2017-07-22
17
Pliem-Perka Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
ERINA (4)
2017-07-22
1
300
2017-07-23
3
170
JUNIOR (5)
2017-07-22
1
2017-07-23
6
TANGO (6)
2017-07-22
1
2017-07-22
6
2017-07-23
16
2017-07-23
1
Pliem-Perka Martyna
JKS Salio
JUNIOR (5)
2017-07-22
1
2017-07-23
1
Raczyńska Zofia
Łódzki Klub Jeździecki
CYRANO (78)
2017-07-22
23
2017-07-22
19
2017-07-23
2017-07-23
Rajpal Magdalena
KJ Arabika Łódź
2017-07-22
6
2017-07-22
5
130
2017-07-23
1
2017-07-23
12
Rakowska Barbara
Łódzki Klub Jeździecki
2017-07-22
22
Rakowska Dorota
Łódzki Klub Jeździecki
GRACJA (62)
2017-07-23
4
2017-07-23
6
Ratajska Gabriela
bpk
2017-07-22
1
2017-07-22
1
2017-07-22
10
2017-07-22
1
2017-07-22
19
2017-07-22
21
Recha Agata
Jeździecki Klub Sportowy Barda-Szwadron Jankowice
SLOGAN (41)
2017-07-22
16
2017-07-22
10
2017-07-23
2017-07-23
4
170
Rzepkowska Maria
ŁKJ
LAZUR (40)
2017-07-22
1
2017-07-22
1
2017-07-23
7
2017-07-23
7
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
2017-07-22
2
230
2017-07-23
19
2017-07-23
6
100
2017-07-22
14
2017-07-22
3
2017-07-23
9
2017-07-23
5
Sobierajska Roza
KJ AKADEMIA KUCANIA
FLUKS (35)
2017-07-22
1
2017-07-22
1
2017-07-23
1
2017-07-23
1
2017-07-23
Sputowski Mateusz
Bogusławicki KJ
MYSZA (43)
2017-07-22
16
2017-07-23
5
Środecka Agnieszka
LKJ Ostroga Opole
2017-07-23
2017-07-23
Suwała Katarzyna
KJ Akademia Kucania
ELWIS (54)
2017-07-22
1
2017-07-22
19
2017-07-22
23
2017-07-23
1
2017-07-23
15
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania
KUBA (53)
2017-07-22
1
2017-07-22
1
2017-07-23
1
2017-07-23
1
2017-07-23
5
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
2017-07-22
14
2017-07-22
12
2017-07-23
6
80
2017-07-23
20
Szybka Irmina
KJ Janowice
E-MAIL (92)
2017-07-22
11
2017-07-22
18
2017-07-23
9
2017-07-23
12
2017-07-23
1
Trzcińska Emilia
KJ Janowice
NIKOLA (89)
2017-07-22
8
2017-07-22
7
Wągrodzka Róża
KJ Chrobry Warszawa
CHAGAL (86)
2017-07-22
8
2017-07-22
2
2017-07-23
8
2017-07-23
1
Walczak Aleksandra
KJ Chrobry Warszawa
2017-07-22
2
2017-07-22
28
2017-07-22
2017-07-23
2017-07-23
Wójcicka Zuzanna
Agroturystyka Safari
NANDO (37)
2017-07-23
12

Number of Riders: 72

Number of Horses: 91

The sum of prizes: 6 000.00

Competition results developed by: Stajnia Gajewniki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012005-1, Stowarzyszenie AGRO-AVES Gajewniki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl