Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
88 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 22:30:58
2017-07-06 21:39:31
Marek Murlikiewicz GENF
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
87 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 22:31:08
2017-07-06 21:29:57
Patryk Mordaka BORA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 22:31:28
2017-07-06 19:50:59
Julia Rozpondek MEBORA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
85 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 19:35:04
2017-07-06 16:29:13
Arleta Kmita CZAR
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 19:34:55
2017-07-06 15:41:54
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 12:01:37
2017-07-06 09:57:28
Katarzyna Paradowska GOLIAT
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 12:01:47
2017-07-06 09:56:31
Marcelina Raczyńska MONA F
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 12:01:57
2017-07-06 09:55:57
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 12:02:17
2017-07-06 09:55:18
Eryk Urbaniak NOREK
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 12:02:26
2017-07-06 09:54:42
Weronika Natywo TUTSI
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 12:02:36
2017-07-06 09:53:56
Monika Gościak MARS
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
77 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 12:02:48
2017-07-06 09:53:08
Katarzyna Kowalska SAKE
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
76 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 12:02:59
2017-07-06 09:52:31
Adam Kucia DANTE
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1.
75 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 12:03:09
2017-07-06 09:51:51
Aleksandra Robak RICO
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1.
74 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 12:03:19
2017-07-06 08:31:33
Magdalena Roza LIBERIA
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1.
73 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:03:43
2017-07-05 23:13:46
Zofia Chrzanowska INDIANIN
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:03:53
2017-07-05 22:35:30
Monika Czechowicz P-ZOJKA
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
71 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:04:03
2017-07-05 21:58:03
Mateusz Leszczyński KUADLINO
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1.
70 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:04:14
2017-07-05 19:59:01
Dariusz Chober MAXIMA CUM LAUDE
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
69 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:04:44
2017-07-05 19:57:59
Dariusz Chober KANON
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1.
68 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:04:34
2017-07-05 18:45:53
Mirzat Sabitov CALINA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:17:59
2017-07-05 14:27:28
Joanna Tomaszewska HALA
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11a/L/licencyjny
66 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:18:20
2017-07-05 14:26:12
Karolina Szaniawska KUBA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:18:34
2017-07-05 14:25:23
Martyna Klimczak KAMINA D
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
64 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:18:54
2017-07-05 14:13:38
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:19:06
2017-07-05 13:29:03
Kamil Grzelczyk GEORGIA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:19:19
2017-07-05 13:27:24
Kamil Grzelczyk SZAMBELAN
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/dwufazowy art.274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:19:31
2017-07-05 13:26:54
Kamil Grzelczyk QUITANA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:19:47
2017-07-05 13:26:28
Kamil Grzelczyk WISARDA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:20:00
2017-07-05 13:25:59
Kamil Grzelczyk CASALLO
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:20:15
2017-07-05 13:25:29
Kamil Grzelczyk MR. DR. HEIGL
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:20:28
2017-07-05 13:24:55
Kamil Grzelczyk NUMBER ONE
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1.
56 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:21:16
2017-07-05 13:24:24
Kamil Grzelczyk SANDMAN
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1.
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:21:27
2017-07-05 13:23:45
Kamil Grzelczyk CALIDOS
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1.
54 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:21:41
2017-07-05 13:23:10
Kamil Grzelczyk NIKO
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
53 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:21:53
2017-07-05 10:30:41
Aleksandra Kostrzewa AMADEOS
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
52 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:22:05
2017-07-05 08:27:50
Aniela Lewandowska GWIAZDKA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:22:33
2017-07-05 08:25:42
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1.
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:22:47
2017-07-04 23:52:21
Maria Rzepkowska LAZUR
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1.
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:24:35
2017-07-04 23:16:57
Agata Kopera IWA
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1.
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:24:48
2017-07-04 23:14:37
Adam Ciechański CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
47 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:25:00
2017-07-04 23:12:21
Adam Ciechański ATRAKCJA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
46 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:25:16
2017-07-04 22:43:35
Julia Smuk BALSA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:25:28
2017-07-04 22:43:01
Aleksandra Kołodziejczyk ELWIS
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:25:52
2017-07-04 22:42:25
Alicja Pyrzyk POEZJA II
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:26:18
2017-07-04 22:41:16
Janina Burchard BIBI ZAGORKA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art.238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 19:59:05
2017-07-04 17:46:12
Magdalena Rajpal LIBERADO S
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 19:59:18
2017-07-04 16:01:22
Piotr Dalewski GERONIMO
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:33:25
2017-07-04 14:03:22
Emilia Trzcińska NIKOLA
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:33:36
2017-07-04 12:51:38
Adrianna Ostrowska SECRETTO
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:33:46
2017-07-04 12:51:05
Adrianna Ostrowska ZARIM
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:33:55
2017-07-04 12:50:20
Adrianna Ostrowska ANDORA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:34:05
2017-07-04 12:48:09
Wiktoria Kowalczyk ARKADA
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:34:16
2017-07-04 12:23:51
Maciej Makarewicz TARANTELLA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:34:25
2017-07-04 09:54:30
Damian Rytych PICASSO
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:34:35
2017-07-04 09:53:56
Damian Rytych AKROPOL
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:34:46
2017-07-04 08:01:58
Maciej Pekaniec RICHELIEU
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:34:56
2017-07-04 08:00:47
Maciej Pekaniec LORD ODER I
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:35:08
2017-07-04 08:00:11
Maciej Pekaniec KASKADERKA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:35:20
2017-07-04 07:59:33
Maciej Pekaniec KARMELKA
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:35:31
2017-07-04 07:58:53
Maciej Pekaniec KAMELIA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:35:41
2017-07-04 07:58:21
Maciej Pekaniec DIONIZOS
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:35:51
2017-07-04 07:57:57
Maciej Pekaniec DAKAR
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:36:00
2017-07-04 07:57:32
Maciej Pekaniec CALIPSO
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:36:09
2017-07-04 07:57:09
Maciej Pekaniec BELLA DONNA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 04:02:17
2017-07-03 23:35:29
Katarzyna Kapszewicz SAMBRA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 04:02:31
2017-07-03 23:34:48
Katarzyna Kapszewicz BONITA
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 04:02:43
2017-07-03 22:21:46
Grażyna Niezgoda KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 04:03:11
2017-07-03 20:42:18
Judyta Ziółkowska GENEO
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 04:03:26
2017-07-03 17:45:04
Nadia Sabitov CADILLAC
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 09:44:12
2017-07-03 08:50:21
Jarosław Górecki ARABELLA
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 06:18:45
2017-07-02 19:48:18
Maja Borzęcka FRYKAS
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 16:42:39
2017-07-02 15:51:50
Aneta Klawe IL DE FONSE
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 15:50:02
2017-07-02 12:17:23
Zuzanna Wędzik IZKUDO
  • 2x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/L/dokładności art.238.1.1.
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 15:49:49
2017-07-02 12:16:19
Zuzanna Wędzik EQUERCUS
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 1x 9/OPEN/80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 09:14:31
2017-07-01 19:32:39
Joanna Florczak ŁOTSON
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:04:24
2017-07-01 18:58:44
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11a/L/licencyjny
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 16:26:00
2017-07-01 13:26:54
Kamila Bystrzejewska HAWANA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 07:23:05
2017-07-01 07:58:40
Mateusz Sputowski MYSZA
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 08:48:15
2017-07-01 07:58:05
Patryk Mordaka FINLANDIA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 08:48:51
2017-07-01 07:56:32
Anna Białas GOLDEN II
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 08:49:04
2017-07-01 07:56:04
Anna Białas GERY
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 22:31:18
2017-07-01 00:37:43
Karolina Dryńska JAGON
  • 1x 4/L/szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dokładności art.238.1.1.
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
3 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 07:23:24
2017-06-30 22:29:02
Paweł Strzechowski ZUZOU
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 08:49:44
2017-06-30 22:28:33
Paweł Strzechowski BIZU BIZU
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 08:49:56
2017-06-30 22:27:58
Ewa Strzechowska ZINA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art.274.5.3.
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Białas Anna Bogusławicki KJ
S
O004792
2. Borzęcka Maja KS Happy Horse Moszczenica
2005 (JM.)
O042854
3. Burchard Janina KJ Akademia Kucania
2006 (Mł.)
brak
4. Bystrzejewska Kamila BKJ
S
O012507
5. Chober Dariusz KJ Janowice
S
-------
6. Chrzanowska Zofia -
2004 (JM.)
-
7. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
1996 (MJ.)
O044282
8. Czechowicz Monika KJ Arabika Łódź
S
O033516
9. Dalewski Piotr BPK
1996 (MJ.)
brak
10. Dryńska Karolina Tuszyński KJ Garbówek
S
O043273
11. Florczak Joanna Łódzki KJ
S
O028132
12. Górecki Jarosław Stajnia Wito
S
brak
13. Gościak Monika UKS Trójka
1998 (MJ.)
O027555
14. Grzelczyk Kamil KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O009181
15. Kapszewicz Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki
S
O006328
16. Klawe Aneta Agro Aves Gajewniki
S
O025805
17. Klimczak Martyna KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039324
18. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037775
19. Kołodziejczyk Aleksandra KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
brak
20. Kopera Agata CSJ Equestro Łódź
1997 (MJ.)
O036348
21. Kostrzewa Aleksandra JKS Moskit
1998 (MJ.)
R004713
22. Kowalska Katarzyna UKS Trójka
2003 (JM.)
O034752
23. Kucia Adam BPK
1996 (MJ.)
0045688
24. Leszczyński Mateusz Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
S
O013303
25. Lewandowska Aniela KJ Akademia Kucania
brak
26. Lubicka Jowita KJ Salio Besiekierz Rudny
1999 (J.)
O023050
27. Mańkowski Filip Agro-Aves Gajewniki
1999 (J.)
brak
28. Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O019196
29. Murlikiewicz Marek Agro-Aves Gajewniki
S
123456
30. Natywo Weronika UKS Trójka
1999 (J.)
O031756
31. Niezgoda Grażyna KJ Uniglob Gozdów
S
O006208
32. Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
1996 (MJ.)
O009229
33. Ostrowska Adrianna SJ Napoleońska Zagroda
34. Ostrowska Iga
35. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (J.)
O033511
36. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (J.)
O030846
37. Pekaniec Maciej Agro-Aves Gajewniki
S
0001374
38. Pyrzyk Alicja KJ Akademia Kucania
2006 (Mł.)
brak
39. Raczyńska Marcelina UKS Trójka
2000 (J.)
O022122
40. Rajpal Magdalena KJ Arabika Łódź
S
O012577
41. Rakowska Barbara Łódzki Klub Jeździecki
2000 (J.)
R030877
42. Robak Aleksandra UKS Trójka
S
O044627
43. Roza Magdalena KJ Arabika Łódź
S
O021048
44. Rozpondek Julia BPK
2001 (J.)
O034302
45. Rytych Damian Bogusławicki KJ
S
O001066
46. Rzepkowska Maria ŁKJ
2001 (J.)
R027014
47. Sabitov Mirzat KJ Janowice
S
O006244
48. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
brak
49. Sputowski Mateusz Bogusławicki KJ
2006 (Mł.)
O041775
50. Strzechowska Ewa JKS Salio
S
o001653
51. Strzechowski Paweł JKS Salio
S
O001625
52. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania
2006 (Mł.)
O045596
53. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
54. Tomaszewska Joanna KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O033950
55. Urbaniak Eryk UKS Trójka
1997 (MJ.)
O027552
56. Wędzik Zuzanna KJ Janowice
2001 (J.)
O027594
57. Ziółkowska Judyta BKJ Bogusławice
S
O009940
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

60

AKROPOL SP POL 2012 Wałach gniada F: Qulester
M: Armenia
O: Roman Jagieliński
B: K.Kluzowski
brak
2.

41

AMADEOS NN GER 2013 Wałach kasztanowata/mk:156 F: NN
M: NN
O: Aleksandra Kostrzewa
B: Niemcy (GER)
brak
3.

56

ANDORA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Qulester /
M: Ambrozja / Gilette
O: Aneta Ostrowska
B: K. Kluzowski
K021855 616009590011412
4.

75

ARABELLA NN POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Jaroław Górecki
B: Jarosłw Górecki
brak
5.

47

ATRAKCJA SP POL 2006 Klacz gniada F: Alcatraz /
M: Altaya / nn
O: Mateusz Kroc
B:
K023455 616009640071606
6.

30

BALSA SP POL 2005 Klacz siwa F: Winston
M: Bakara
O: Anna Sobańska
B: Tadeusz Kiempa
brak
7.

69

BELLA DONNA Anglo European Studbook POL 2011 Klacz F: arko III
M: bella canta r
O: xxxx
B: xxxx
brak
8.

50

BIBI ZAGORKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Monika Święcka
B: nn
brak
9.

85

BIZU BIZU SP POL 2008 Klacz F: Nobody
M: Bretania
O: Paweł Strzechowski
B: Paweł Strzechowski
k019915
10.

71

BONITA M POL 2012 Klacz ciemnogniada F: San Moritz
M: Bola
O: ŁKJ
B: Sławomir Wodan
K021179
11.

4

BORA SP POL 2007 Klacz bułana F: Liberatto P / Corofini
M: Bossa / Floren
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
K013437 POL007610174307 104QF57
12.

39

CALIDOS HOL POL 2013 Ogier siwa F: Calido I / Cantus
M: Komtess VI / Cantus
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K013364 DE421000591108
13.

25

CALINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Day Dream II
M: Callie Z
O: Dorota Brzezinska-Grabarczyk
B: Roman Barlik
K014764
14.

68

CALIPSO HAN POL 2012 Klacz gniada/165 F: Contendros
M: Bianka
O: Katarzyna Małecka-Pekaniec
B: Witold Szydelko
brak
15.

35

CASALLO HOL POL 2012 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: A-Conchita / Cassini I
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K022614 DE4211000506412
16.

46

CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z ZANG BEL 2002 Ogier gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Volage De Choisy / Jalisco B
O: Klaudia Rorbach
B: Maria Ghysens-Vanlangenaeker
K009530 Z528002 103FH55
17.

67

DAKAR M POL 2008 Wałach gniada F: Elman
M: Drena
O: Sk.Kalników
B: Sk.Kalników
xxx
18.

16

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme
M: Drwina
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624
19.

8

DUETTE B. KWPN POL 2008 Wałach gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
20.

22

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Paweł Strzechowski
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
21.

91

ELBERO H F:
M:
O:
B:
22.

48

ELWIS Kuc Feliński POL 2005 Wałach kara/kuc: F: Mandaryn
M: Energia
O: Anna Sobańska
B: Zofia Fulman
K019939
23.

90

ENDLESS LOVE KWPN Polska 2009 wałach c.gniada F: Warrant
M: Ajelsinna
O:
B:
24.

79

EQUERCUS SP POL 2003 Wałach siwa F: Vector
M: Etyka
O: Zuzanna Wędzik
B: BRAK
K008479 POL009660202003
25.

89

ESTIM SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl
M: Estella
O: Rafał Mańkowski
B: Stadnina Koni Prudnik
brak
26.

82

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
27.

76

FRYKAS KUC POL 2005 Wałach tarantowata/kuc:136 F: Taternik / Orkisz
M: Firma / Wampir
O: Paweł Borzęcki
B: Andrzej Kuświk
K010697 POL013610073605
28.

73

GENEO SP POL 2005 Wałach F: Qumball
M: Guera / Winner
O: Paweł Binek
B: Władysław Łopuszyński
K015294
29.

3

GENF BWP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Cadillac van de helle
M: Cannelle Z
O: Justyna Kubik
B: Kubik Andrzej
W-256905-BWP BEL-W-256905-BWP
30.

31

GEORGIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou de rouet
M: Brak
O: Michał Nojman
B: Brak
Brak
31.

52

GERONIMO SP POL 2004 Ogier ciemnogniada F: RAYMOND
M: GITTANE
O: Andrzej Jaroszczyk
B: Władysław Lopuszynski
12538 12538
32.

84

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
33.

83

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
34.

9

GOLIAT. WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Czumen K / Ariados
M: Gabi / Pionier
O: Katarzyna Paradowska
B: Józef Morawiec
K017567 POL007610064908
35.

42

GWIAZDKA Typ Szlachetny POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Maciuś
M: Hadora
O: Anna Sobańska
B: nn
K019024
36.

26

HALA WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Tioman Island
M: Havana
O: Damian Tomaszewski
B: SK Widzów
K020640
37.

81

HAWANA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/171 cm F: Donnerlord L
M: Hakne
O: Kamila Bystrzejewska
B: Bogdan Lęczner
K018000 616009590248003
38.

77

IL DE FONSE SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado boy
M: Isna
O: Aneta Klawe
B: Katarzyna Bawłowicz
Brak
39.

19

INDIANIN Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Atut
M: Inez
O: Paweł Chrzaowski
B: Krzemiński Witold
brak 616006540028410
40.

43

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Lord
M: Iza
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838
41.

45

IWA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Wisol/
M: Irka/
O: Mateusz Kroc
B:
K014458 POL009590223203
42.

78

IZKUDO SP POL 2010 Wałach siwa/176cm F: Eskudo
M: Izabelle de Quid / Balisco
O: Joanna Grabowska
B: Piotr Budzyńki
K018296 616009610081210
43.

5

JAGON SP POL 2005 Wałach gniada F: Ghana /
M: Jagonda / Montevideo
O: Paulina Kińska
B: Huzar Sp. z o. o.
K014811 POL009590103905
44.

92

JUDSON M Polska 2005 wałach c.gniada F: Saganek
M: Judyta
O:
B:
45.

65

KAMELIA Anglo European Studbook POL 2011 Klacz F: arko III
M: kannele z
O: xxxx
B: xxxx
brak
46.

28

KAMINA D Trakeńska POL 2007 Klacz gniada F: Gluosnis
M: Kamelia
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K019940
47.

24

KANON SP POL 2008 Wałach F: nn
M: nn
O: Dariusz Chober
B: nn
brak
48.

64

KARMELKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Libretto
M: Kolistyna
O: Katarzyna Małecka-Pekaniec
B: Sk.Kalników
xxx
49.

63

KASKADERKA SP POL 2011 Klacz F: frazes
M: kaskada
O: xxxx
B: xxxxx
brak
50.

72

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL Belgijska Gorąca Krew POL 2010 Wałach gniada F: Boris van het Kluizebos
M: Valelaika van de Noordheuvel
O: Grażyna Niezgoda
B: Corneel Franken
K017739
51.

21

KUADLINO MŁP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Huzar
M: Kalina
O: Generoforma sp. Z O.O
B: Agnieszka Suchorzewska
K022672
52.

27

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Morelos
M: Karina
O: Katarzyna Metelska-Szaniawska
B: Marian Sygnacki
K021564
53.

44

LAZUR KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:144 F: DACAPO 154
M: LANDMAN`S SAMANTA
O: AGNIESZKA RZEPKOWSKA
B: M.J
K016459 013660526608
54.

51

LIBERADO S PKSP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Liberado / Libertino I
M: Saga / Fly High
O: Magdalena Rajpal
B: Rafał Skorupka
K020173 616009610127709
55.

18

LIBERIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Wanderkoning Star II / Wanderkoenig
M: Little Less Conversation / Litas-star
O: Magdalena Roza
B: Przemysław Tomeczko
K017206 616009670142809
56.

62

LORD ODER I WLKP POL 2002 Ogier siwa F: Oder
M: Lebioda
O: Joanna Trzopek
B: Michał Tropek
xxx
57.

80

ŁOTSON WLKP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Dargon /
M: Łotwa / Łan
O: Joanna Florczak
B: Joanna Florczak
K014813 POL007590110107
58.

14

MARS SP POL 2007 Wałach siwa F: nn/nn
M: nn/nn
O: Marek Juszczak
B:
K019521 616999610310407
59.

23

MAXIMA CUM LAUDE SP POL 2003 Klacz F: Hurmak
M: Modra
O: Dariusz Chober
B: Elżbieta Biczyk
brak
60.

29

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
61.

6

MEBORA WLKP POL 2008 Klacz izabelowata/162 F: Bonsun
M: Meduza
O: Aleksandra Sosnowska-Krywult
B: Jan Gawron
K019048 POL007610203208
62.

10

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
O: Marek Juszczak
B: Marek Fimell
K013989 POL009611090402
63.

36

MR. DR. HEIGL WESTF GER 2012 Klacz gniada F: Mylord Carthago / Carthago
M: Larissa / Lamerto H
O: Zbigniew Szumlakowski
B:
K023592 DE441411329712
64.

2

MYSZA KUC POL 2004 Klacz inna F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kazimierz Mordaka
B:
K020706 616999590528304
65.

40

NIKO Holsteiner POL 2013 Ogier gniada F: Numero uno
M: Brak
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
Brak
66.

12

NOREK WLKP POL 2009 Wałach kara F: Junus / Rotmistrz
M: Natilla / Etos
O: Henryk Urbaniak
B: Szczęsny Dobrucki
K014846 616007610116309
67.

37

NUMBER ONE HAN POL 2013 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Sandra Diamond S / Sandro Boy
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K022613 DE455879010513
68.

20

P-ZOJKA SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Arianin
M: Paloma / Plomer
O: Janusz Zuchora
B: Fraszczyk Włodzimierz
K019623 616 009 59 00971 11
69.

59

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Roman Jagieliński
B: Aneta Ostrowska
K020801 616009590104512
70.

49

POEZJA II Kuc Feliński POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Bambo
M: Proza
O: Anna Sobańska
B: Katarzyna Ozimek
K014226
71.

33

QUITANA OLD POL 2007 Klacz gniada F: Cola / Contender
M: Quanta / Quidams Rubin
O: Kazimierz Mordaka
B: Małgorzata Siergiej
K013363 DE418181540907 104QF63
72.

61

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach kara F: Aktiv
M: Remonta
O: Joanna Trzopek
B: Michał Tropek
xxx
73.

17

RICO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Alcatraz / Acord II
M: Realia / Aravel Waro
O: Marek Juszczak
B: Grzegorz Stranz
K023226 616007610079310
74.

87

RUDBEKIA SP POLSKA 2010 KLACZ GNIADA F: FAUST Z
M: RAOLIA
O:
B:
75.

15

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada F: Correro / Claudio
M: Soja / Mangan
O: Błażej Kowalski
B: SK Racot
K012510 POL009611193703
76.

70

SAMBRA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: cordial
M: sulla
O: Katarzyna Kapszewicz
B: SK Udórz
KO 13453
77.

38

SANDMAN OLD POL 2013 Ogier gniada F: Sandro Boy /
M: nn /
O: Zbigniew Szumlakowski
B:
brak
78.

54

SECRETTO SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua /
M: Serbia / Empik
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K021438 616009590117611
79.

88

SIR LURON SP POLSKA 2007 OGIER KASZTANOWATA F: LURON
M: SALWA
O:
B:
80.

32

SZAMBELAN SP POL 2004 Wałach gniada F: Balisco II / Quidam De Revel
M: Szaki / Kissovo
O: Sławomir Grzelczyk
B: SK Ochaby
K009294 POL009540174904
81.

13

TUTSI SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Tesmiran / Creool
O: Weronika Natywo
B:
K018661 616009590267809
82.

34

WISARDA SP POL 2008 Klacz kara F: Sword / Glimmerman
M: Wizna / Bonaparte
O: Kamil Grzelczyk
B: SK Prudnik
K013881 POL009690090408
83.

55

ZARIM SP POL 2012 Wałach siwa F: Imequyl /
M: Zara /
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K022770 616009590104412
84.

86

ZINA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Kaliniec
M: Zyrikana
O: Ewa Strzechowska
B: Paweł Strzechowski
k019916
85.

1

ZUZOU SP POL 2005 Klacz F: Marino
M: Zizou
O: Pawel Strzechowski
B: Pawel Strzechowski
K010538
Rider Club
Competition
Prize
Florczak Joanna Łódzki KJ
50
SUM:
50.00
Grzelczyk Kamil KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
130
350
150
250
150
SUM:
1030.00
Kopera Agata CSJ Equestro Łódź
100
SUM:
100.00
Kowalska Katarzyna UKS Trójka
80
SUM:
80.00
Lubicka Jowita KJ Salio Besiekierz Rudny
50
SUM:
50.00
Mordaka Patryk Bogusławicki KJ
250
50
120
SUM:
420.00
Niezgoda Grażyna KJ Uniglob Gozdów
80
SUM:
80.00
Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
100
SUM:
100.00
Ostrowska Adrianna SJ Napoleońska Zagroda
180
SUM:
180.00
Paradowska Katarzyna UKS Trójka
300
250
SUM:
550.00
Pekaniec Maciej Agro-Aves Gajewniki
120
SUM:
120.00
Sabitov Mirzat KJ Janowice
100
220
SUM:
320.00
Strzechowska Ewa JKS Salio
150
SUM:
150.00
Strzechowski Paweł JKS Salio
280
220
200
180
SUM:
880.00
Urbaniak Eryk UKS Trójka
100
SUM:
100.00
Ziółkowska Judyta BKJ Bogusławice
180
400
400
SUM:
980.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Białas Anna
Bogusławicki KJ
2017-07-08
13
2017-07-08
17
GERY (84)
2017-07-08
8
2017-07-08
15
Borzęcka Maja
KS Happy Horse Moszczenica
FRYKAS (76)
2017-07-08
2
Burchard Janina
KJ Akademia Kucania
2017-07-08
2017-07-08
1
2017-07-09
1
2017-07-09
1
Bystrzejewska Kamila
BKJ
HAWANA (81)
2017-07-08
19
2017-07-08
24
Chober Dariusz
KJ Janowice
2017-07-08
1
2017-07-08
9
2017-07-09
9
2017-07-09
KANON (24)
2017-07-08
18
2017-07-08
17
2017-07-09
20
2017-07-09
25
Chrzanowska Zofia
-
2017-07-08
9
2017-07-08
1
2017-07-08
10
2017-07-09
5
2017-07-09
11
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
2017-07-08
16
2017-07-08
10
2017-07-09
1
2017-07-09
17
2017-07-08
20
2017-07-08
11
2017-07-09
25
2017-07-09
15
Czechowicz Monika
KJ Arabika Łódź
P-ZOJKA (20)
2017-07-09
1
2017-07-09
16
Dalewski Piotr
BPK
2017-07-08
1
2017-07-08
3
2017-07-09
8
2017-07-09
9
Dryńska Karolina
Tuszyński KJ Garbówek
JAGON (5)
2017-07-08
19
2017-07-08
16
2017-07-09
1
2017-07-09
19
Florczak Joanna
Łódzki KJ
ŁOTSON (80)
2017-07-08
12
2017-07-08
11
2017-07-09
7
50
2017-07-09
16
Górecki Jarosław
Stajnia Wito
2017-07-09
7
2017-07-09
6
Gościak Monika
UKS Trójka
MARS (14)
2017-07-09
2017-07-09
24
Grzelczyk Kamil
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
GEORGIA (31)
2017-07-08
27
2017-07-08
5
130
2017-07-08
20
2017-07-08
QUITANA (33)
2017-07-08
1
350
2017-07-08
2
2017-07-09
9
2017-07-09
3
WISARDA (34)
2017-07-08
3
150
2017-07-09
1
250
2017-07-09
10
CASALLO (35)
2017-07-08
9
2017-07-08
21
2017-07-09
20
2017-07-09
7
2017-07-08
1
2017-07-08
24
2017-07-09
9
2017-07-09
4
150
2017-07-08
2
2017-07-08
5
2017-07-09
20
2017-07-09
16
SANDMAN (38)
2017-07-08
3
2017-07-08
9
2017-07-09
16
2017-07-09
1
CALIDOS (39)
2017-07-08
10
2017-07-08
7
2017-07-09
1
2017-07-09
19
NIKO (40)
2017-07-08
8
2017-07-09
13
Kapszewicz Katarzyna
Łódzki Klub Jeździecki
SAMBRA (70)
2017-07-08
22
2017-07-08
12
2017-07-09
18
BONITA (71)
2017-07-08
11
2017-07-09
20
Klawe Aneta
Agro Aves Gajewniki
2017-07-08
14
2017-07-08
7
2017-07-09
19
Klimczak Martyna
KJ Akademia Kucania
2017-07-08
1
2017-07-08
1
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania
ISKRA (43)
2017-07-08
1
2017-07-09
7
2017-07-09
1
Kołodziejczyk Aleksandra
KJ Akademia Kucania
ELWIS (48)
2017-07-08
1
2017-07-08
6
2017-07-08
1
2017-07-09
1
2017-07-09
1
2017-07-09
3
Kopera Agata
CSJ Equestro Łódź
IWA (45)
2017-07-08
8
2017-07-09
5
100
Kostrzewa Aleksandra
JKS Moskit
AMADEOS (41)
2017-07-09
4
2017-07-09
8
Kowalska Katarzyna
UKS Trójka
SAKE (15)
2017-07-09
1
2017-07-09
6
80
Kucia Adam
BPK
DANTE (16)
2017-07-09
2
2017-07-09
1
Leszczyński Mateusz
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
2017-07-09
1
2017-07-09
16
Lewandowska Aniela
KJ Akademia Kucania
2017-07-08
10
2017-07-08
1
2017-07-09
10
2017-07-09
1
2017-07-09
2
Lubicka Jowita
KJ Salio Besiekierz Rudny
2017-07-08
6
2017-07-08
6
50
2017-07-09
13
2017-07-09
8
Mańkowski Filip
Agro-Aves Gajewniki
ESTIM (89)
2017-07-09
18
2017-07-09
Mordaka Patryk
Bogusławicki KJ
BORA (4)
2017-07-08
1
250
2017-07-08
16
2017-07-08
7
50
2017-07-08
22
2017-07-09
4
120
2017-07-09
Murlikiewicz Marek
Agro-Aves Gajewniki
GENF (3)
2017-07-09
6
2017-07-09
5
Natywo Weronika
UKS Trójka
TUTSI (13)
2017-07-09
14
Niezgoda Grażyna
KJ Uniglob Gozdów
2017-07-08
5
80
2017-07-08
18
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleońska Zagroda
2017-07-08
15
ZARIM (55)
2017-07-08
4
Ostrowska Adrianna
SJ Napoleońska Zagroda
ANDORA (56)
2017-07-09
22
2017-07-09
12
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleońska Zagroda
2017-07-08
6
100
Ostrowska Adrianna
SJ Napoleońska Zagroda
2017-07-08
13
2017-07-09
3
180
2017-07-09
Ostrowska Iga
JUDSON (92)
2017-07-09
2017-07-09
17
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2017-07-08
20
2017-07-08
8
Paradowska Katarzyna
UKS Trójka
2017-07-09
1
300
2017-07-09
2
250
Pekaniec Maciej
Agro-Aves Gajewniki
2017-07-08
25
2017-07-09
25
2017-07-08
23
2017-07-09
12
2017-07-08
14
2017-07-09
5
120
KAMELIA (65)
2017-07-08
23
DAKAR (67)
2017-07-08
18
CALIPSO (68)
2017-07-08
17
2017-07-09
14
2017-07-08
10
2017-07-09
11
Pyrzyk Alicja
KJ Akademia Kucania
2017-07-08
9
2017-07-08
1
2017-07-09
12
2017-07-09
1
Raczyńska Marcelina
UKS Trójka
MONA F (10)
2017-07-09
13
2017-07-09
4
Rajpal Magdalena
KJ Arabika Łódź
2017-07-09
2017-07-09
8
Rakowska Barbara
Łódzki Klub Jeździecki
2017-07-09
12
Robak Aleksandra
UKS Trójka
RICO (17)
2017-07-09
1
2017-07-09
24
Roza Magdalena
KJ Arabika Łódź
LIBERIA (18)
2017-07-09
3
2017-07-09
1
2017-07-09
1
Rozpondek Julia
BPK
MEBORA (6)
2017-07-08
12
2017-07-08
26
2017-07-09
2017-07-09
23
Rytych Damian
Bogusławicki KJ
PICASSO (59)
2017-07-09
1
2017-07-09
11
AKROPOL (60)
2017-07-09
1
2017-07-09
10
Rzepkowska Maria
ŁKJ
LAZUR (44)
2017-07-08
6
2017-07-08
2017-07-08
21
2017-07-09
10
2017-07-09
20
2017-07-09
27
Sabitov Mirzat
KJ Janowice
CALINA (25)
2017-07-08
4
100
2017-07-08
3
220
Smuk Julia
KJ Akademia Kucania
BALSA (30)
2017-07-08
8
2017-07-08
11
2017-07-09
1
2017-07-09
11
Sputowski Mateusz
Bogusławicki KJ
MYSZA (2)
2017-07-08
Strzechowska Ewa
JKS Salio
ZINA (86)
2017-07-08
21
2017-07-08
19
2017-07-09
3
150
2017-07-09
15
Strzechowski Paweł
JKS Salio
ZUZOU (1)
2017-07-08
2
280
2017-07-09
2
220
2017-07-09
5
2017-07-08
2
200
2017-07-08
9
2017-07-09
2
180
2017-07-09
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania
KUBA (27)
2017-07-08
7
2017-07-08
1
2017-07-09
1
2017-07-09
1
Szybka Irmina
KJ Janowice
E-MAIL (22)
2017-07-08
5
2017-07-08
14
2017-07-09
2017-07-09
Tomaszewska Joanna
KJ Aromer Józefin
HALA (26)
2017-07-08
1
2017-07-08
13
2017-07-09
2017-07-09
Urbaniak Eryk
UKS Trójka
NOREK (12)
2017-07-09
21
2017-07-09
6
100
Wędzik Zuzanna
KJ Janowice
IZKUDO (78)
2017-07-08
15
2017-07-08
4
2017-07-09
1
2017-07-09
1
2017-07-08
1
2017-07-08
7
2017-07-09
1
2017-07-09
4
Ziółkowska Judyta
BKJ Bogusławice
GENEO (73)
2017-07-08
4
180
2017-07-08
1
400
2017-07-09
1
400

Number of Riders: 57

Number of Horses: 85

The sum of prizes: 5 190.00

Competition results developed by: Stajnia Gajewniki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012005-1, Stowarzyszenie AGRO-AVES Gajewniki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl