Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 20:42:59
2017-06-22 19:48:44
Bianka Wicher JANTAR
  • 1x 2/D-1/Pierwszy półfinał Duże Konie - konkurs wg programu D-1
  • 1x 8/D-2/Drugi półfinał Duże Konie - konkurs wg programu D-2
  • 1x 10/D-3/Finał Duże Konie - konkurs wg programu D-3
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 05:33:47
2017-06-19 22:57:19
Kornelia Redek FIRLEJ
  • 1x 2/D-1/Pierwszy półfinał Duże Konie - konkurs wg programu D-1
  • 1x 8/D-2/Drugi półfinał Duże Konie - konkurs wg programu D-2
  • 1x 10/D-3/Finał Duże Konie - konkurs wg programu D-3
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 05:33:57
2017-06-19 22:26:01
Katarzyna Kowalczyk VEXI D
  • 1x 1/P6/Pierwszy półfinał Kuce - konkurs wg programu P-6
  • 1x 7/P3/Drugi półfinał Kuce - konkurs wg programu P-3
  • 1x 9/P-4/Finał Kuce - konkurs wg programu P-4
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 05:34:06
2017-06-19 17:59:48
Tatiana Bierieżnow ROMANTICA
  • 1x 2/D-1/Pierwszy półfinał Duże Konie - konkurs wg programu D-1
  • 1x 8/D-2/Drugi półfinał Duże Konie - konkurs wg programu D-2
  • 1x 10/D-3/Finał Duże Konie - konkurs wg programu D-3
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 05:34:15
2017-06-19 17:59:08
Tatiana Bierieżnow GLUCKSPILZ 17
  • 1x 1/P6/Pierwszy półfinał Kuce - konkurs wg programu P-6
  • 1x 7/P3/Drugi półfinał Kuce - konkurs wg programu P-3
  • 1x 9/P-4/Finał Kuce - konkurs wg programu P-4
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 05:34:25
2017-06-18 21:35:38
Oliwia Kubiak DRUH HROBY HRON
  • 1x 1/P6/Pierwszy półfinał Kuce - konkurs wg programu P-6
  • 1x 7/P3/Drugi półfinał Kuce - konkurs wg programu P-3
  • 1x 9/P-4/Finał Kuce - konkurs wg programu P-4
14 ENTRY CANCELED 2017-06-19 23:00:11
2017-06-17 20:42:31
Kornelia Redek TOSCA
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 08:47:21
2017-06-17 16:35:37
Vartui Kehiaian KELPIE
  • 1x 1/P6/Pierwszy półfinał Kuce - konkurs wg programu P-6
  • 1x 7/P3/Drugi półfinał Kuce - konkurs wg programu P-3
  • 1x 9/P-4/Finał Kuce - konkurs wg programu P-4
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 08:50:26
2017-06-16 21:31:21
Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI
  • 1x 1/P6/Pierwszy półfinał Kuce - konkurs wg programu P-6
  • 1x 7/P3/Drugi półfinał Kuce - konkurs wg programu P-3
  • 1x 9/P-4/Finał Kuce - konkurs wg programu P-4
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 08:51:21
2017-06-16 21:03:33
Pola Zdybicka WICEK
  • 1x 1/P6/Pierwszy półfinał Kuce - konkurs wg programu P-6
  • 1x 7/P3/Drugi półfinał Kuce - konkurs wg programu P-3
  • 1x 9/P-4/Finał Kuce - konkurs wg programu P-4
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 08:53:17
2017-06-16 19:42:00
Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON
  • 1x 1/P6/Pierwszy półfinał Kuce - konkurs wg programu P-6
  • 1x 7/P3/Drugi półfinał Kuce - konkurs wg programu P-3
  • 1x 9/P-4/Finał Kuce - konkurs wg programu P-4
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 08:54:38
2017-06-15 21:08:56
Gloria Grudziąż ARPACO
  • 1x 1/P6/Pierwszy półfinał Kuce - konkurs wg programu P-6
  • 1x 7/P3/Drugi półfinał Kuce - konkurs wg programu P-3
  • 1x 9/P-4/Finał Kuce - konkurs wg programu P-4
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 08:55:10
2017-06-15 21:08:23
Gloria Grudziąż FIRO
  • 1x 2/D-1/Pierwszy półfinał Duże Konie - konkurs wg programu D-1
  • 1x 8/D-2/Drugi półfinał Duże Konie - konkurs wg programu D-2
  • 1x 10/D-3/Finał Duże Konie - konkurs wg programu D-3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 08:55:35
2017-06-15 13:23:06
Julia Ziółkowska NUGAT PP
  • 1x 1/P6/Pierwszy półfinał Kuce - konkurs wg programu P-6
  • 1x 7/P3/Drugi półfinał Kuce - konkurs wg programu P-3
  • 1x 9/P-4/Finał Kuce - konkurs wg programu P-4
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 08:55:50
2017-06-15 13:16:05
Karolina Łaszkiewicz EQUINE
  • 1x 1/P6/Pierwszy półfinał Kuce - konkurs wg programu P-6
  • 1x 7/P3/Drugi półfinał Kuce - konkurs wg programu P-3
  • 1x 9/P-4/Finał Kuce - konkurs wg programu P-4
5 ENTRY CANCELED 2017-06-22 21:24:32
2017-06-15 12:17:00
Tatiana Bierieżnow ROMANTICA R
4 ENTRY CANCELED 2017-06-22 21:24:45
2017-06-15 12:16:30
Tatiana Bierieżnow GLUCKSPILZ 17
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 08:56:51
2017-06-15 12:15:01
Julia Janecka MUPPET
  • 1x 1/P6/Pierwszy półfinał Kuce - konkurs wg programu P-6
  • 1x 7/P3/Drugi półfinał Kuce - konkurs wg programu P-3
  • 1x 9/P-4/Finał Kuce - konkurs wg programu P-4
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 08:57:38
2017-06-15 11:34:23
Ewa Kolasińska GRANNA
  • 1x 1/P6/Pierwszy półfinał Kuce - konkurs wg programu P-6
  • 1x 7/P3/Drugi półfinał Kuce - konkurs wg programu P-3
  • 1x 9/P-4/Finał Kuce - konkurs wg programu P-4
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 08:58:19
2017-06-15 11:20:10
Natalia Bujalska BETOVEN
  • 1x 1/P6/Pierwszy półfinał Kuce - konkurs wg programu P-6
  • 1x 7/P3/Drugi półfinał Kuce - konkurs wg programu P-3
  • 1x 9/P-4/Finał Kuce - konkurs wg programu P-4
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bierieżnow Tatiana BPK MAZ.
2004 (JM.)
O036896
2. Bujalska Natalia KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
O041040
3. Gogolińska Oliwia ŁKJ
2004 (JM.)
4. Golubińska Ewa KJ Plejada
2004 (JM.)
x
5. Grudziąż Gloria bpk
brak
6. Janecka Julia KJ Golden Dream
2005 (JM.)
brak
7. Kehiaian Vartui bpk
2004 (JM.)
brak
8. Kolasińska Ewa BPK
2004 (JM.)
4519/17
9. Kowalczyk Katarzyna SKJ Golden Dream
2004 (JM.)
O035915
10. Kubiak Oliwia MAZ/bpk
2003 (JM.)
O037902
-
11. Łaszkiewicz Karolina SKJ Salio
2003 (JM.)
O031774
12. Redek Kornelia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (JM.)
O031763
13. Von Mauberg Aurelia KJ Aromer
2002 (JM.)
O024680
14. Wicher Bianka KJ Golden Dream
2001 (J.)
Brak
15. Zdybicka Pola bpk maz
2002 (JM.)
brak
16. Ziółkowska Julia Largo Sp. z o. o.
2002 (JM.)
O035725
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

11

ARPACO 00 POL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Ps Pacos
M: Armenia
O: Gloria Grudziąż Klaudia Domżała
B: Krzysztof Grudziąż
brak
2.

17

BETOVEN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Rób Roy
M: Belle Lady
O: Radosław Bujalski
B: Pietrusiński
K023045
3.

8

COEDNEWYDD PEPSI Welsh Cob GBR 2010 Ogier kara/kuc:141 cm F: Coednewydd Express
M: Coednewydd Felicity
O: Marlena Gruca-Rucińska
B: D.I. Evans
87798 826046010087798
4.

6

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
O: Edyta Juszczuk-Kubiak
B: Krzysztof Chomicz
K020960
5.

14

EQUINE KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:144 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Joanna Łaszkiewicz
B:
K014912 POL999530469704
6.

2

FIRLEJ MŁP POL 2008 Wałach gniada/162 F: Nabucho du Serein
M: Fortuna
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: Iwona Kotyra
K019855 POL 006660086308
7.

12

FIRO 00 POL 2008 Ogier siwa/160 F: Armani
M: Fira
O: Klaudia Domżąła Gloria Grudziąż
B: Krzysztof Grudziąż
brak
8.

5

GLUCKSPILZ 17 DRP GER 2012 Wałach izabelowata/kuc:146 F: Golden Dream
M: Lucky Lao
O: Ludmiła Strypikowska
B: Gerald Meyerhoff
Brak
9.

16

GRANNA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:144 F: BONETTO-D
M: GRECJA
O: Anetta Kolasińska
B: Jerzy Łukomski
Brak PPL 013 61 01969 07
10.

1

JANTAR SP POL 2006 Wałach gniada F: Helanis/Contanis
M: Jaruga/Japan Star
O: Brak
B: Brak
K019621
11.

7

KELPIE KUC POL 2010 Klacz kara/mk: F: Asumpt
M: Kyniska
O: Rynkowski Marcin
B: Białek Monika
brak
12.

10

LEUNS VELD'S WINSTON WELSH NLD 2007 Wałach inna/kuc:147 F: Bodo
M: Leuns Veld's Heidi
O: jarosław Golubiński
B: A. Peeters
KO 22553
13.

19

MISRTAL kuc F:
M:
O:
B:
14.

15

MUPPET Kuc Conn. POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Atlantic Magic
M: Muffin/Spinway Comet
O: brak
B: brak
K019486
15.

13

NUGAT PP DRP POL 2011 Wałach gniada/kuc:149 F: NEMAX
M: NANOUK PP
O: Jacek Ziółkowski
B: Procima Sp. z o.o.
brak DE 434340719011
16.

4

ROMANTICA SP POL 2010 Klacz kara F: Swarovski
M: Rowa
O: Ludmiła Strypikowska
B: Piotr Wiese
K017986 616 009 59 02047 10
17.

18

SHERIDAN F:
M:
O:
B:
18.

3

VEXI D Niemiecki Kuc Wierzchowy GER 2002 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: Benetton
M: Vidi D
O: Sylwia Moczak
B: Dieter Dahme
nie pamiętam DE434340139602
19.

9

WICEK Typ Kuc POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc: F: Wiatr Ponysport
M: Veris Ponysport
O: Zdybicka Anna
B: Baraniok Stanisław
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bierieżnow Tatiana
BPK MAZ.
2017-06-24
1
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-24
2
2017-06-24
1
2017-06-25
Bujalska Natalia
KJ Aldragho Piaseczno
BETOVEN (17)
2017-06-24
9
2017-06-24
2017-06-25
Gogolińska Oliwia
ŁKJ
2017-06-24
3
2017-06-25
2017-06-25
MISRTAL (19)
2017-06-24
12
2017-06-24
2017-06-25
Golubińska Ewa
KJ Plejada
2017-06-24
1
2017-06-24
2017-06-25
Grudziąż Gloria
bpk
ARPACO (11)
2017-06-24
11
2017-06-24
2017-06-25
FIRO (12)
2017-06-24
1
2017-06-25
2017-06-25
Janecka Julia
KJ Golden Dream
MUPPET (15)
2017-06-24
13
2017-06-24
2017-06-25
Kehiaian Vartui
bpk
KELPIE (7)
2017-06-24
2017-06-24
Kolasińska Ewa
BPK
GRANNA (16)
2017-06-24
10
2017-06-24
2017-06-25
Kowalczyk Katarzyna
SKJ Golden Dream
VEXI D (3)
2017-06-24
7
2017-06-24
5
2017-06-25
Kubiak Oliwia
MAZ/bpk
2017-06-24
3
2017-06-24
4
2017-06-25
Łaszkiewicz Karolina
SKJ Salio
EQUINE (14)
2017-06-24
8
2017-06-24
2017-06-25
Redek Kornelia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
FIRLEJ (2)
2017-06-24
4
2017-06-25
2017-06-25
Von Mauberg Aurelia
KJ Aromer
2017-06-24
4
2017-06-24
2
2017-06-25
Wicher Bianka
KJ Golden Dream
JANTAR (1)
2017-06-24
Zdybicka Pola
bpk maz
WICEK (9)
2017-06-24
6
2017-06-24
3
2017-06-25
Ziółkowska Julia
Largo Sp. z o. o.
2017-06-24
5
2017-06-24
2017-06-25

Number of Riders: 16

Number of Horses: 19

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Stajnia Gajewniki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012005-1, Stowarzyszenie AGRO-AVES Gajewniki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl