Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 17:15:33
2019-08-01 17:02:18
Sylwia Trojecka LIZA
  • 1x 9/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 17:15:27
2019-08-01 15:20:11
Adrianna Śmietanka ESPANERA
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 17:15:17
2019-08-01 15:15:39
Robert Piecewicz SZI-LA
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 17:15:11
2019-08-01 15:14:50
Patryk Wolski ESPANERA
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 13:47:24
2019-08-01 12:33:53
Kaja Sosnowska TORINO
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 09:59:00
2019-08-01 08:30:05
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 2x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 09:58:56
2019-08-01 08:29:39
Aleksander Kiljańczyk BANGKOK
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 09:58:53
2019-08-01 08:28:42
Ewa Sekuła AMIRA
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 09:58:49
2019-08-01 08:28:17
Tomasz Patron AMIRA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 09:58:44
2019-08-01 08:24:22
Gloria Ciba ROTEX II
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 10:28:51
2019-08-01 01:55:04
Krzysztof Stępień ULCA
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 09:58:34
2019-08-01 01:53:56
Krzysztof Stępień ELUMBRIA
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 09:58:26
2019-07-31 22:17:11
Kamila Staros TSIRA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
57 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 17:22:03
2019-07-31 14:12:08
Anna Nizielska HONEY
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
56 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 17:22:00
2019-07-31 13:47:42
Wiktoria Leszek-Karwańska LADYKRACHER 8
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
55 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 13:34:56
2019-07-31 11:27:19
Zuzanna Strzelczyk CASSIO
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 09:58:31
2019-07-31 09:57:40
Ilona Strzelczyk EPILOG
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
53 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 09:58:26
2019-07-31 09:51:34
Zuzanna Strzelczyk CHAMPION DE NIGHT
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
52 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 09:58:20
2019-07-31 09:39:23
Zuzanna Wejner SAMURAJ
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 09:58:16
2019-07-31 07:12:19
Małgorzata Głuchowska SUPREME
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 12:22:10
2019-07-31 07:11:18
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
49 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 00:35:42
2019-07-30 23:19:40
Irmina Szybka OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
48 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 00:35:35
2019-07-30 23:15:32
Mariya Dorofeyeva LENOX
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
47 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 22:36:11
2019-07-30 19:29:19
Dagmara Seredyn SAMARA
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
46 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 19:09:20
2019-07-30 18:24:03
Magdalena Wasilewska MONELLO
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 19:09:11
2019-07-30 18:23:36
Angelika Okolus ASTRA
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 19:09:06
2019-07-30 18:07:15
Magdalena Drezno CLEMENS WS
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
43 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 17:14:22
2019-07-30 15:00:21
Aleksandra Kurdej AILLE LAS VEGAS
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 13:44:12
2019-07-30 12:41:10
Ewa Gac LATINO
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:44:40
2019-07-29 21:29:59
Arleta Konowałek GALISCO DU RICHE Z
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
40 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:44:26
2019-07-29 21:13:37
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 20:53:55
2019-07-29 19:35:00
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 20:27:27
2019-07-29 16:42:09
Tamara Tybulczuk PABLO I
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 17:27:28
2019-07-29 16:41:55
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 17:27:52
2019-07-29 16:41:13
Marta Kotlarska WINNETOU
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 17:27:47
2019-07-29 16:39:55
Ewelina Szczepanik COCAINA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 22:07:49
2019-07-29 14:36:49
Nadia Chełmińska IZIS
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 14:05:20
2019-07-29 12:15:19
Olga Rzycka KLONDAIKA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 14:05:15
2019-07-29 12:14:53
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 14:04:47
2019-07-29 12:14:00
Olga Rzycka VERLINDO
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 17:26:00
2019-07-29 09:46:32
Robert Kukułka BONSAI
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 21:17:48
2019-07-28 20:50:58
Marta Musiałek ROMINA
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 21:17:42
2019-07-28 20:49:49
Katarzyna Bekiesz MIA ALEXANDRIA
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 21:17:38
2019-07-28 13:23:37
Kornelia Łopacka HONDA
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 21:17:35
2019-07-28 13:22:01
Julia Poziomkowska NASTER
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 10:29:12
2019-07-28 07:45:54
Aleksandra Wiśniewska RASZKA MK
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 10:29:09
2019-07-28 07:43:44
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 10:29:06
2019-07-28 07:43:15
Aleksandra Zawiska MESCALERO
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 21:53:32
2019-07-28 07:41:44
Wiktoria Piątkowska KASZMIR
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 10:28:56
2019-07-28 07:40:41
Maria Kozłowska ASTERIA
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 15:37:49
2019-07-27 15:16:50
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 15:37:47
2019-07-27 10:27:43
Martyna Siuda TRUE QUEEN
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 21:49:09
2019-07-26 12:27:02
Wiktoria Bunkowska KANON
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 21:49:20
2019-07-25 19:15:49
Katarzyna Dobrowolska GRACJA
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 21:32:05
2019-07-25 18:58:49
Joanna Kiełbus BLACK JACK
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 21:31:56
2019-07-25 18:48:17
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 11:26:56
2019-07-24 21:27:30
Dagmara Rajchel MORIS-L
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 09:50:59
2019-07-24 21:27:12
Anna Pawłowska MONTE CHRISTO
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 23:31:19
2019-07-24 21:26:42
Hanna Błażejewska CELT
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 09:50:47
2019-07-24 21:26:22
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 09:50:30
2019-07-24 21:26:02
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 00:09:22
2019-07-24 21:25:03
Leszek Nieużyła IBAN
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 09:50:21
2019-07-24 21:24:43
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 09:50:17
2019-07-24 21:24:09
Leszek Nieużyła DA VINCI
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 12:14:27
2019-07-22 22:16:48
Maria Piasecka PIONIER
  • 1x 1/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 12:14:24
2019-07-22 22:16:15
Maria Piasecka BLANKAMPBEJA
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 08:59:25
2019-07-20 17:37:43
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 17:14:10
2019-07-19 17:28:51
Aleksandra Kurdej AILLE ARDAIGH ORGA
  • 1x 1/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 08:59:21
2019-07-19 17:25:49
Aleksandra Kurdej AILLE CLOONEY
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 13:34:50
2019-07-19 17:24:36
Wojciech Stasiuk CEDRIC
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bekiesz Katarzyna WKJ Lublin / SJ Stajnia Dębina
S
O018524
2. Błażejewska Hanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O055571
3. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
4. Bunkowska Wiktoria Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse Koryta
2004 (JM.)
O046545
5. Chełmińska Nadia Stajnia Chełmińscy
2008 (Mł.)
brak
6. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
7. Ciba Gloria KJ Aromer Józefin
S
O032308
10115300
8. Dobrowolska Katarzyna WKJ Lublin
2004 (JM.)
brak
9. Dorofeyeva Mariya KJ Janowice
2005 (JM.)
brak
10. Drezno Magdalena Kielecki KJ
S
O019325
11. Gac Ewa BPK
S
Brak
12. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
13. Grabowska Oliwia Largo Sp. z.o.o
S
O006099
14. Kiełbus Joanna WKJ Lublin SJ Wieża
S
O024268
15. Konowałek Arleta WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O014514
16. Kotlarska Marta Largo Sp. z o.o. Warszawa
2000 (MJ.)
O026072
17. Kozłowska Maria St. KJ Olimpia Warszawa
2001 (J.)
O043870
18. Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
S
O000318
19. Kurdej Aleksandra WKJ Lublin
S
O019150
20. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
21. Marczyk Monika Largo Sp. z o.o. Warszawa
2003 (J.)
O035587
22. Musiałek Marta WKJ Lublin / SJ Stajnia Dębina
S
O041703
23. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
24. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
25. Nizielska Anna BPK
S
Brak
26. Okolus Angelika KJ Skarb Kozienice
2001 (J.)
brak
27. Pawłowska Anna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (J.)
O049653
28. Piasecka Maria CKJ Jamka Ciepielów
2002 (J.)
O039527
29. Piątkowska Wiktoria Stow. KJ Olimpia Warszawa
2003 (J.)
brak
30. Piecewicz Robert Stajnia Kociołki
S
brak
31. Poziomkowska Julia WKJ Lublin
2006 (JM.)
O044883
32. Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O006240
33. Rojek Agnieszka KJ Skarb Kozienice
S
O055566
34. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
35. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
36. Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
S
O001251
37. Śmietanka Adrianna Stajnia Kociołki
2003 (J.)
brak
38. Sosnowska Kaja Kielecki KJ
S
O013932
39. Staros Kamila Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2000 (MJ.)
O048627
40. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
41. Stępień Krzysztof Stajnia Chełmińscy
S
Brak
42. Strzelczyk Ilona KJ Skarb Kozienice
S
Brak
43. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049277
44. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
45. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
46. Trojecka Sylwia Stajnia Krzewień
S
brak
47. Tybulczuk Tamara Łódzki KJ
2004 (JM.)
O032672
10152240
48. Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O012763
49. Wach Inga WKJ Lublin
2001 (J.)
O038870
50. Wasilewska Magdalena KJ Skarb Kozienice
S
Brak
51. Wejner Zuzanna Stajnia Krzewień
2001 (J.)
brak
52. Wiśniewska Aleksandra St. KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
53. Wolski Patryk Stajnia Kociołki
2004 (JM.)
brak
54. Zawiska Aleksandra SKJ OLIMPIA
2005 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

2

AILLE ARDAIGH ORGA Kuc Connemara IRL 2015 Wałach siwa/kuc:135 F: -
M: -
Brak -
2.

12

AILLE CLOONEY Kuc Connemara IRL 2015 Wałach siwa/kuc:145 F: -
M: -
Brak Brak
3.

47

AILLE LAS VEGAS Connemara POL 2015 Wałach siwa/kuc:146 F: .
M: .
Brak N
4.

68

AMIRA PKSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lascado
M: Aurelia
K026893 6160090468414
5.

30

ASTERIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Palermo
M: Aschley
brak
6.

49

ASTRA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wars
M: Aradika
Brak
7.

24

BLACK JACK Małopolska POL 2015 Ogier kasztanowata/mk:155 F: Joker-W
M: Bursa
K027672 616006660349315
8.

14

BLANKAMPBEJA MŁP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Kamp
M: Blanka
brak
9.

39

BONSAI WLKP POL 2013 Ogier gniada F: Faust Z / Furiozo II
M: Balanga / Landjonker S
K025690
10.

80

CALLIA L SP POL 2012 Klacz siwa F: Lescibard L
M: Conchita L
K020570
11.

54

CANTURA M Oldenburska GER 2005 Klacz skarogniada F: Canturo
M: Anneke
K016641
12.

59

CASSIO HOL GER 2005 Wałach gniada F: Cassiano / Cassini I
M: Panka / Calando I
K010067 DE421000403205 103GF81
13.

1

CEDRIC SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold /
M: Cherryl /
K024868
14.

21

CELT SP POL 2006 Wałach gniada/- F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Casablanca / Roland
K011429
15.

57

CHAMPION DE NIGHT OLD. POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
K022226 De 433330418910
16.

23

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dżahil/Luron
M: Cyweta/Vittorio
K025209
17.

48

CLEMENS WS Niem. Sport. GER 2005 Wałach gniada F: Chello II / Contender
M: Raphsodie / Rancher I
K018836 DE437000231505
18.

41

COCAINA SP POL 2011 Klacz kara F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
K023062 616009590267611
19.

40

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
K023581 DE421000600613
20.

20

DOMINO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
K015387 /
21.

65

ELUMBRIA KWPN POL 2009 Klacz gniada/164 F: Sit This One Out
M: Umbria / Democraat
K018332 528245000204411
22.

29

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
K023472 DE431316105611
23.

58

EPILOG WLKP POL 2013 Wałach tarantowata/173 F: Tabasko
M: Egeria
Brak -
24.

72

ESPANERA SP POL 2002 Klacz gniada/166 F: Rytm
M: Espa
brak 009690084802
25.

19

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
K024453 616009661360410
26.

45

GALISCO DU RICHE Z ZANG BEL 2011 Wałach gniada/- F: Galisco du Mesnil
M: Tille Fomia / Ahorn
K023108
27.

26

GRACJA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Eksodus/Spartakus
M: Grossa
Brak 616 999 58 07423 09
28.

61

HONEY MŁP POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Lancetnik
M: Halabarda
brak
29.

9

IZIS WLKP POL 2008 Klacz siwa/162 F: Czumen K
M: Ilia
brak 007 61 01160 08
30.

27

KANON MŁP POL 2006 Wałach ciemnogniada/- F: Pas
M: Karina
K019527
31.

78

KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE BWP POL 2010 Wałach siwa F: Heartbreaker
M: Hip Hop Van De Plataanhoeve
K024978
32.

31

KASZMIR SP POL 2013 Wałach srokata F: Czos
M: Kamelia
Pl
33.

75

KLONDAIKA Lot.gorac LAT 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carpaccio II
M: Fanta
K027064 0000023411
34.

60

LADYKRACHER 8 HAN GER 2002 Ogier gniada/165 F: Landclassic / Landadel
M: Beresina / Silvester
K009575 DE431316552402
35.

46

LATINO SP POL 1.04.2009 Wałach siwa/175 F: Hower
M: Lady
Brak 009600014509
36.

52

LENOX Niem.sport. POL 2005 Wałach kasztanowata/- F: -
M: -
brak
37.

79

LET’S MAKE MONEY OLD POL 2007 Klacz gniada/. F: Ludwigs As
M: Annabella / Aircraft
K022727 -
38.

76

LEVANTE OLD LAT 2012 Klacz gniada/170 F: Levantos I
M: Alakonte / Abke
K027723 DE418182501612
39.

74

LIZA Małopolska POL 2011 Klacz kasztanowata/mk:155 F: Bujak
M: Lea
Brak
40.

44

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach kara F: Huzar
M: Łysica
K017722
41.

32

MESCALERO SP POL 2006 Ogier kara F: -
M: -
brak
42.

37

MIA ALEXANDRIA PKSP POL 2010 Klacz gniada/167 F: Love Affair
M: Markiza / Romartiker
K018555 616009660387610
43.

50

MONELLO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Tuhaj-Bej
M: Mexikana / Sopel
K026191
44.

4

MONTE CHRISTO SP POL 2004 Wałach kara F: Saganek / Sajan
M: Malwa / Lansjer
K022044
45.

22

MORIS-L SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/- F: Graf Stepp
M: Marcisa / Lord Star
K027932 -
46.

35

NASTER MŁP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Awans
M: Nastka / Askar
K018672 -
47.

53

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 F: Lando
M: Taylor O
K010838 5280030509101 103FB85
48.

62

PABLO I OLD POL 2004 Wałach ciemnogniada/- F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
K008687 DE433330321904
49.

15

PIONIER Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/162 F: Kamp
M: Parysada
Brak 616009660044313
50.

34

RASZKA SP POL 2014 Klacz kara/163 F: Rash
M: Rihanna
C V
51.

38

ROMINA SP POL 2003 Klacz gniada/- F: Burgund
M: Rosana
K015259 POL009580103003
52.

67

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
K017653 616009530316310
53.

51

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada/158 F: Chaltarre Z
M: Sybilla / Quamiro
K023297
54.

56

SAMURAJ Małopolska POL 2008 Wałach gniada/mk:155 F: Nowator
M: Sewika
Brak POL 006 66 00269 08
55.

55

SUPREME Hanowerska POL 2009 Klacz kara/165 F: Edgar
M: Vorbuch 2
K023966 DE431319633809
56.

73

SZI-LA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Larron
M: Samarkanda
brak 61600964062311
57.

71

TORINO SP POL 2006 Wałach gniada/mk:158 F: Acorino
M: Tercja-Toyota
K010424 11107
58.

64

TSIRA KWPN POL - Klacz kasztanowata/- F: Voltaire
M: Isra / Bergerac
K006745 POL014590032400
59.

66

ULCA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/171 F: Ulco
M: Urane
brak 616009610034815
60.

43

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
K023738 616009640052010
61.

42

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
K009862 5280030305238 102XR45
62.

81

ZOJA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Fred
M: Zagadka
K024963
Rider Club
Competition
Prize
Bunkowska Wiktoria Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse Koryta
150
SUM:
150.00
Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
50
SUM:
50.00
Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
200
SUM:
200.00
Konowałek Arleta WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
50
SUM:
50.00
Kotlarska Marta Largo Sp. z o.o. Warszawa
50
SUM:
50.00
Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
300
300
450
SUM:
1050.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
200
650
500
450
650
SUM:
2450.00
Rzycka Olga BPK (MAZ)
200
SUM:
200.00
Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
100
SUM:
100.00
Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
30
SUM:
30.00
Sosnowska Kaja Kielecki KJ
30
100
300
SUM:
430.00
Staros Kamila Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
150
SUM:
150.00
Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
300
SUM:
300.00
Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
100
SUM:
100.00
Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
200
500
SUM:
700.00
Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
50
SUM:
50.00
Wach Inga WKJ Lublin
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bekiesz Katarzyna
WKJ Lublin / SJ Stajnia Dębina
2019-08-03
8
2019-08-03
6
2019-08-04
5
2019-08-04
Błażejewska Hanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
CELT (21)
2019-08-03
2
2019-08-03
10
2019-08-03
2019-08-04
8
2019-08-04
2
2019-08-04
1
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (20)
2019-08-03
7
2019-08-03
10
2019-08-04
9
Bunkowska Wiktoria
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse Koryta
KANON (27)
2019-08-03
1
150
2019-08-04
2019-08-04
2019-08-03
Chełmińska Nadia
Stajnia Chełmińscy
IZIS (9)
2019-08-03
1
2019-08-03
9
2019-08-03
5
2019-08-04
1
2019-08-04
8
2019-08-04
12
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2019-08-03
15
2019-08-03
12
2019-08-04
3
50
2019-08-04
9
Ciba Gloria
KJ Aromer Józefin
2019-08-03
7
2019-08-04
Dobrowolska Katarzyna
WKJ Lublin
GRACJA (26)
2019-08-03
2019-08-03
14
2019-08-03
22
2019-08-04
1
2019-08-04
14
2019-08-04
Dorofeyeva Mariya
KJ Janowice
LENOX (52)
2019-08-03
2019-08-03
Drezno Magdalena
Kielecki KJ
2019-08-03
4
2019-08-03
17
2019-08-04
7
2019-08-04
Gac Ewa
BPK
LATINO (46)
2019-08-04
1
2019-08-04
1
2019-08-04
1
Głuchowska Małgorzata
KJ Podkowa Leśna
2019-08-03
2019-08-03
2019-08-04
8
2019-08-04
2
200
SUPREME (55)
2019-08-03
2019-08-03
11
2019-08-04
8
2019-08-04
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z.o.o
ŁAWNIK (44)
2019-08-03
9
2019-08-03
5
Kiełbus Joanna
WKJ Lublin SJ Wieża
2019-08-03
2019-08-03
2019-08-04
2019-08-04
Konowałek Arleta
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
2019-08-03
6
2019-08-03
3
2019-08-04
4
50
2019-08-04
5
Kotlarska Marta
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2019-08-03
2019-08-03
12
2019-08-03
3
50
2019-08-03
Kozłowska Maria
St. KJ Olimpia Warszawa
ASTERIA (30)
2019-08-03
18
2019-08-03
10
2019-08-04
10
2019-08-04
13
Kukułka Robert
LKJ Solec Bieruń
BONSAI (39)
2019-08-03
1
300
2019-08-03
2
300
2019-08-04
6
2019-08-04
1
450
Kurdej Aleksandra
WKJ Lublin
2019-08-03
1
2019-08-03
9
2019-08-04
1
2019-08-04
1
2019-08-03
1
2019-08-03
17
2019-08-04
7
2019-08-04
2019-08-03
9
2019-08-03
1
2019-08-04
8
2019-08-04
11
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2019-08-03
5
2019-08-03
9
2019-08-04
8
2019-08-04
3
Marczyk Monika
Largo Sp. z o.o. Warszawa
WERONA (43)
2019-08-03
5
2019-08-03
13
Musiałek Marta
WKJ Lublin / SJ Stajnia Dębina
ROMINA (38)
2019-08-03
7
2019-08-03
13
2019-08-04
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
MORIS-L (22)
2019-08-04
7
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
MORIS-L (22)
2019-08-03
2
200
2019-08-03
10
2019-08-04
5
2019-08-03
1
650
2019-08-04
2
500
2019-08-03
1
450
2019-08-04
1
650
Nizielska Anna
BPK
HONEY (61)
2019-08-03
1
2019-08-03
4
2019-08-03
8
2019-08-04
1
2019-08-04
3
2019-08-04
3
Okolus Angelika
KJ Skarb Kozienice
ASTRA (49)
2019-08-03
1
2019-08-03
10
2019-08-04
2
2019-08-04
11
Pawłowska Anna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2019-08-03
6
2019-08-03
11
2019-08-04
6
2019-08-04
Piasecka Maria
CKJ Jamka Ciepielów
2019-08-03
13
2019-08-03
2019-08-03
11
PIONIER (15)
2019-08-03
2
2019-08-03
9
2019-08-03
16
Piątkowska Wiktoria
Stow. KJ Olimpia Warszawa
KASZMIR (31)
2019-08-03
1
2019-08-03
6
2019-08-04
6
2019-08-04
9
Piecewicz Robert
Stajnia Kociołki
SZI-LA (73)
2019-08-03
Poziomkowska Julia
WKJ Lublin
NASTER (35)
2019-08-03
9
2019-08-03
3
2019-08-03
12
2019-08-04
16
2019-08-04
6
2019-08-04
10
Rajchel Dagmara
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
MORIS-L (22)
2019-08-03
16
2019-08-04
9
Rojek Agnieszka
KJ Skarb Kozienice
ZOJA (81)
2019-08-03
3
2019-08-03
9
2019-08-04
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
2019-08-03
4
2019-08-04
3
200
LEVANTE (76)
2019-08-03
12
2019-08-04
10
2019-08-03
14
2019-08-04
10
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
AMIRA (68)
2019-08-04
7
2019-08-04
3
100
Seredyn Dagmara
KJ Skarb Kozienice
SAMARA (51)
2019-08-03
8
2019-08-03
2019-08-04
2019-08-04
4
30
Śmietanka Adrianna
Stajnia Kociołki
2019-08-03
1
2019-08-04
8
Sosnowska Kaja
Kielecki KJ
TORINO (71)
2019-08-03
4
30
2019-08-03
3
100
2019-08-04
1
300
2019-08-04
Staros Kamila
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
TSIRA (64)
2019-08-03
14
2019-08-03
8
2019-08-04
1
150
2019-08-04
5
Stasiuk Wojciech
WKJ Lublin
CEDRIC (1)
2019-08-03
2019-08-04
2
300
2019-08-04
Stępień Krzysztof
Stajnia Chełmińscy
2019-08-03
19
2019-08-03
5
ULCA (66)
2019-08-03
9
2019-08-03
15
Strzelczyk Ilona
KJ Skarb Kozienice
EPILOG (58)
2019-08-03
2
2019-08-03
9
2019-08-04
4
2019-08-04
5
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2019-08-03
7
2019-08-03
2019-08-04
2019-08-04
2
100
CASSIO (59)
2019-08-03
7
2019-08-04
2
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
COCAINA (41)
2019-08-03
3
200
2019-08-03
2
500
2019-08-04
7
2019-08-04
4
Szybka Irmina
KJ Janowice
2019-08-03
12
2019-08-03
1
Trojecka Sylwia
Stajnia Krzewień
LIZA (74)
2019-08-04
1
2019-08-04
13
2019-08-04
8
Tybulczuk Tamara
Łódzki KJ
PABLO I (62)
2019-08-03
8
2019-08-03
4
2019-08-04
6
2019-08-04
6
Urbaniak Marek
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2019-08-03
4
50
2019-08-03
11
Wach Inga
WKJ Lublin
2019-08-03
2
100
2019-08-03
6
2019-08-04
5
2019-08-04
4
Wasilewska Magdalena
KJ Skarb Kozienice
MONELLO (50)
2019-08-03
15
2019-08-03
21
2019-08-04
8
2019-08-04
13
Wejner Zuzanna
Stajnia Krzewień
SAMURAJ (56)
2019-08-04
1
2019-08-04
12
2019-08-04
12
Wiśniewska Aleksandra
St. KJ Olimpia Warszawa
RASZKA (34)
2019-08-03
1
2019-08-03
20
2019-08-04
4
Wolski Patryk
Stajnia Kociołki
2019-08-03
11
2019-08-03
16
2019-08-04
9
Zawiska Aleksandra
SKJ OLIMPIA
2019-08-03
1
2019-08-03
14
2019-08-04
2019-08-04
2019-08-04
15

Number of Riders: 54

Number of Horses: 62

The sum of prizes: 6 160.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl