Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
146 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 13:51:36
2019-07-21 13:51:36
Weronika Sobczak BOLIVAR
  • 2x 12/licencyjny/LICENCYJNY
145 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 08:30:43
2019-07-21 08:30:43
Oliwia Stępień J'02 AMARETTO
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
144 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 20:38:28
2019-07-20 20:38:28
Julia Michalska QUIDAM’S DUKE
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
143 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 08:45:47
2019-07-17 23:51:46
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
142 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 08:45:44
2019-07-17 23:47:23
Antonina Kopacz DOMINO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
141 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 08:45:40
2019-07-17 23:11:48
Edyta Kędzierska NANDO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
140 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 08:52:26
2019-07-17 22:24:58
Jakub Bielecki HEARTBREAKER
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
139 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 08:45:33
2019-07-17 22:20:44
Jakub Bielecki ANDALUZJA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
138 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 08:45:29
2019-07-17 22:10:13
Bianka Kwiatkowska NEVIO 17
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
137 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 20:34:39
2019-07-17 19:00:33
Katarzyna Żuchowicka M'07 ARON
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 22:01:26
2019-07-17 18:59:45
Piotr Piasecki ARON
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
135 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 21:50:18
2019-07-17 17:43:03
Jacek Dębowski IDRYS
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
134 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 21:15:09
2019-07-17 17:36:05
Rita Rogalska DESALA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 18:20:44
2019-07-17 17:06:18
Karolina Mirkowska TANTRA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
132 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 18:20:38
2019-07-17 17:03:52
Oliwia Kamińska JUBEA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
131 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 21:47:23
2019-07-17 17:01:27
Izabela Janusz JASPIS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 18:20:25
2019-07-17 16:43:08
Weronika Wilkowiecka KORDOBA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
129 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 21:57:20
2019-07-17 16:33:45
Monika Kałowska ARAL
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
128 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 18:20:13
2019-07-17 16:01:02
Maciej Kostrzewski KENTUCKY HIPPICA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 2x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 21:52:55
2019-07-17 14:41:55
Gabriella Niklińska LOPEZ
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
126 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 16:08:58
2019-07-17 14:11:44
Zofia Presz ROMANIA
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 16:08:52
2019-07-17 14:03:08
Jakub Kłęk CLANET
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:42:20
2019-07-17 11:31:56
Gabriela Romanowska ERO
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
123 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:42:08
2019-07-17 09:34:33
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
122 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:42:02
2019-07-17 09:28:56
Patrycja Korczak CRAZY CHECK
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
121 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:41:56
2019-07-17 09:22:42
Aleksandra Szałaj LAST MINUTE
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
120 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:41:46
2019-07-17 09:00:25
Wiktoria Okupny LOGOS GR. E
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:41:42
2019-07-17 08:59:20
Wiktoria Okupny DIELEILA
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 08:23:19
2019-07-16 23:14:46
Julia Jeromin DOMEYKO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
117 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 22:31:07
2019-07-16 22:09:58
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 12/licencyjny/LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 16:08:44
2019-07-16 21:51:31
Alicja Trojanowska CYTRA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
115 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 12:00:12
2019-07-16 21:33:36
Zuzanna Dębowska LONDON
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
114 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 12:02:40
2019-07-16 20:41:43
Łukasz Jończyk PRINCE NOIR
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:56:13
2019-07-16 19:54:57
Zofia Lewandowska CARMEN
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
112 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:04:55
2019-07-16 18:25:28
Dawid Kubiak PUERTO RICO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
111 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:04:51
2019-07-16 18:25:04
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
110 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:04:47
2019-07-16 18:24:32
Dawid Kubiak CLINTESSA PRO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:04:43
2019-07-16 18:24:11
Dawid Kubiak CERTO SUCCESSO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
108 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:04:37
2019-07-16 17:06:32
Grzegorz Andrzej Kubiak C FOEGANDRA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:04:33
2019-07-16 17:04:43
Grzegorz Andrzej Kubiak MARCO POLO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:04:30
2019-07-16 17:03:33
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:04:26
2019-07-16 17:02:25
Zdzisław Wojtera C ALPACZINO Z
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:04:21
2019-07-16 17:00:09
Grzegorz Andrzej Kubiak SHANTUNG
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
103 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:16:27
2019-07-16 16:58:08
Grzegorz Andrzej Kubiak SONATINA BLUE
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
102 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:19:34
2019-07-16 16:25:41
Ewelina Szczepanik EASY MK
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 21:09:18
2019-07-16 15:28:07
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:03:57
2019-07-16 15:26:45
Leszek Nieużyła LAPITA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:13:19
2019-07-16 13:06:42
Anna Dziuba MAVANDA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:21:23
2019-07-16 12:47:51
Zuzanna Starkowicz GWIAZDKA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
97 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 15:04:09
2019-07-16 12:25:05
Barbara Saulewicz RASPADO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 12:14:56
2019-07-16 11:54:40
Paweł Kaliciński GUUS VAN'T KATTENBOS
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 12:37:42
2019-07-16 11:53:57
Paweł Kaliciński CHA-CHA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 12:14:51
2019-07-16 09:45:12
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 09:06:44
2019-07-15 23:47:53
Beata Szumińska DABECJA
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 21:19:57
2019-07-15 22:56:30
Julia Niedzielska KORWETTA II
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 2x 12/licencyjny/LICENCYJNY
91 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 21:11:20
2019-07-15 20:05:40
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
90 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 21:11:17
2019-07-15 20:05:11
Anna Siwicka HASTA LA VISTA T
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
89 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 19:27:14
2019-07-15 18:16:13
Karolina Szlachcic ANONIEM
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
88 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 19:27:09
2019-07-15 18:15:21
Malwina Zdrzalik KNIRPS JUNIOR
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
87 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 19:27:03
2019-07-15 18:14:04
Malwina Zdrzalik HERMES DE REVEL
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
86 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 19:25:12
2019-07-15 15:32:29
Nadia Boćkowska GRAFITI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
85 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 19:25:03
2019-07-15 15:31:03
Olivia Boćkowska LEMA-WM
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/licencyjny/LICENCYJNY
84 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 13:53:58
2019-07-15 12:45:32
Kornelia Redek CLEVER BOY
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
83 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 13:53:55
2019-07-15 12:44:48
Wiktoria Redek Jm'04 ABSTYNENCJA M
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
82 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 13:53:52
2019-07-15 12:07:35
Maja Lipińska RAMZES
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
81 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:06:28
2019-07-15 11:34:53
Malwina Urbańska KENZO VAN DE CRUMELHAEVE
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
80 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 12:11:03
2019-07-15 11:14:24
Wiktoria Król CASARO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 11:48:20
2019-07-15 11:13:21
Wiktoria Król CARLO ROSSI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
78 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 11:48:16
2019-07-15 10:51:37
Julia Jaworska BONMAHON EXPLOSION
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
77 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 11:48:11
2019-07-15 10:50:47
Justyna Kopko GELUKSROOS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 11:48:03
2019-07-15 10:47:46
Justyna Kopko RÓŻYCZKA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
75 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:53:53
2019-07-15 10:46:21
Leszek Nieużyła MEKSYK
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 11:47:54
2019-07-15 10:45:58
Leszek Nieużyła LET’S MAKE MONEY
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 11:47:51
2019-07-15 10:45:26
Leszek Nieużyła CALLIA-L
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:44:42
2019-07-14 21:06:46
Anna Królikowska ROMINA
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:44:38
2019-07-14 21:05:15
Piotr Piasecki AWANGARDA
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:33:29
2019-07-14 20:25:54
Zuzanna Olawa Vel Olawińska DALIA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:52:07
2019-07-14 19:45:28
Patrycja Mikus KASHMIR DE REVE
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:44:10
2019-07-14 18:23:23
Ewelina Szczepanik COCAINA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:44:04
2019-07-14 18:22:55
Ewelina Szczepanik CANBERRA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 12:12:53
2019-07-14 17:37:27
Ida De Raad CHILLOUT Z
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
65 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:34:20
2019-07-14 16:31:40
Tomasz Gałka COLOSSEO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
64 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:43:46
2019-07-14 16:30:44
Michał Mordzelewski OMEGA 34
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:43:42
2019-07-14 16:29:22
Michał Mordzelewski CONTRA MELLONI
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:43:35
2019-07-14 16:28:22
Michał Mordzelewski CASTIEL
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 21:11:38
2019-07-14 15:00:19
Maja Osęka HILUX
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:43:22
2019-07-14 14:47:30
Weronika Minkiewicz HESTIA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:43:13
2019-07-14 14:45:30
Weronika Minkiewicz MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-07-14 14:02:27
2019-07-14 13:14:16
Julia Sopińska ORIESKA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-07-14 14:02:22
2019-07-14 13:13:29
Julia Sopińska ONEDINE DS
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
56 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 14:00:23
2019-07-14 10:00:04
Agnieszka Kotwa-Grudzińska H-CARYLLO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
55 ENTRY ACCEPTED 2019-07-14 14:02:08
2019-07-13 22:29:20
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 2x 12/licencyjny/LICENCYJNY
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-14 14:02:04
2019-07-13 22:27:40
Marianna Cebula MAESTRO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
53 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:34:17
2019-07-13 18:06:47
Zuzanna Babicz ROBINIA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 2x 12/licencyjny/LICENCYJNY
52 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 21:37:58
2019-07-12 19:37:48
Katarzyna Szestowicka APRILIS
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 21:37:50
2019-07-12 19:36:40
Maja Szestowicka FENOMEN W
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
50 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 21:37:39
2019-07-12 19:35:07
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 21:37:34
2019-07-12 19:33:49
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:37:06
2019-07-12 16:16:07
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
47 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 16:08:54
2019-07-12 15:39:44
Alicja Tropiło EREZ M
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 16:08:51
2019-07-12 15:38:26
Alicja Tropiło ORDA II
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 16:08:46
2019-07-12 14:06:45
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:45:40
2019-07-12 10:59:59
Bartosz Goszczyński CASCH M.E.
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:55:02
2019-07-11 21:56:47
Gabriella Niklińska SZAMAN HIPPICA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:54:56
2019-07-11 21:54:11
Zuzanna Molenda JONATAN
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:42:07
2019-07-11 21:34:37
Marta Dziak-Gierlicz IMPECABLE M
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
40 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:54:48
2019-07-11 21:33:07
Marta Dziak-Gierlicz COSTANZA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:00:48
2019-07-11 21:07:32
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 08:59:05
2019-07-11 18:15:41
Maria Gonciarek ALPENLERCHE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:33:05
2019-07-11 16:34:51
Ada Wołąs LOCO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 14:48:30
2019-07-11 15:18:52
Agnieszka Kułakowska NEW GOLD
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:49:51
2019-07-11 15:17:17
Agnieszka Kułakowska GROS S
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:58:00
2019-07-11 14:25:11
Izabela Jędrzejczyk VITALIS
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 09:55:14
2019-07-11 14:21:30
Małgorzata Graczyk OMENA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 15:33:03
2019-07-11 14:21:00
Aleksandra Molędzka BANDERAS
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 15:32:59
2019-07-11 14:20:15
Jacek Gałkowski HERMAN
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 15:32:55
2019-07-11 14:19:43
Jacek Gałkowski JACK DANIELS S
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 15:32:51
2019-07-11 14:19:15
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 12:07:39
2019-07-11 13:35:45
Nela Wawryniuk CAPRIOLE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 15:32:42
2019-07-11 13:26:36
Karolina Korba-Białkowska NUMERENA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 08:57:10
2019-07-10 21:57:02
Agnieszka Paszkowska AJGOR
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 22:31:41
2019-07-10 21:56:03
Sławomir Paszkowski RAUL
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 20:29:48
2019-07-10 19:57:25
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 20:29:42
2019-07-10 19:55:51
Aleksandra Dąbkowska DJACK D'JONES
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 20:29:37
2019-07-10 19:47:10
Laura Trzaska POLONIA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 20:29:33
2019-07-10 19:46:42
Laura Trzaska KATNIS
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 20:29:29
2019-07-10 19:46:12
Cezary Kalinowski LORD OF THE RING KG
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 20:29:26
2019-07-10 19:45:30
Cezary Kalinowski EUFORIA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 18:55:11
2019-07-10 17:52:08
Joanna Czyż GENTLE KR
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 16:08:27
2019-07-09 22:40:47
Ewelina Rocka LANCELOT
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 23:11:02
2019-07-09 14:51:01
Malwina Urbańska FINNA W
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 23:10:58
2019-07-09 14:48:20
Malwina Urbańska QUAMAR
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 23:10:54
2019-07-09 14:42:34
Malwina Urbańska HAMILTON
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 23:10:49
2019-07-09 14:40:11
Malwina Urbańska KANE
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 11:47:45
2019-07-09 14:38:17
Malwina Urbańska CACHMER
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 12:10:02
2019-07-09 10:50:12
Bartosz Goszczyński LORINA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 12:09:59
2019-07-09 10:49:32
Bartosz Goszczyński HIJA LISA DADERO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 12:09:55
2019-07-09 10:48:52
Bartosz Goszczyński FLORENCJA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 12:09:52
2019-07-09 10:47:45
Bartosz Goszczyński FATIMA
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 12:09:49
2019-07-09 10:46:52
Bartosz Goszczyński CIABEAU
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 12:09:47
2019-07-09 10:45:45
Bartosz Goszczyński CHELSEA 163
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 23:23:19
2019-07-08 18:00:53
Katarzyna Mikulska-Sękalska CENNA - TO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 23:23:16
2019-07-08 17:59:54
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 23:23:12
2019-07-08 16:26:25
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 23:23:09
2019-07-08 16:24:53
Łukasz Felczyk DI CAPRIO S
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 23:23:06
2019-07-08 13:27:57
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Azad Susan USA
2. Babicz Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2004 (J.)
O041541
3. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
4. Bielecki Jakub BPK
S
brak
5. Boćkowska Nadia BPK
2008 (JM.)
Brak
6. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O053202
7. Cebula Marianna Jeździecki Klub Sportowy Equita
2004 (J.)
O052249
8. Cebula Olga Jeździecki Klub Sportowy Equita
2006 (JM.)
O049784
9. Czyż Joanna Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O020866
10. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
11. De Raad Ida Jeździecki Klub Sportowy Equita
2003 (J.)
O035650
12. Dębowska Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O013837
13. Dębowski Jacek Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
brak
14. Dziak-Gierlicz Marta UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O002140
15. Dziuba Anna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
16. Felczyk Łukasz JKS Karolina
2000 (MJ.)
O055770
17. Gałka Tomasz Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
brak
18. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
19. Gonciarek Maria Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (J.)
O031807
10143460
20. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
21. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
22. Graczyk Małgorzata KS AZS AWF Warszawa
2005 (JM.)
brak
23. Janusz Izabela Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2002 (J.)
O043256
24. Jaworska Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O051989
25. Jędrzejczyk Izabela KS AZS AWF Warszawa
2004 (J.)
brak
26. Jeromin Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2001 (MJ.)
O033877
27. Jonczyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
FEI10002083
28. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
29. Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ
S
O002026
30. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
31. Kałowska Monika Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
brak
32. Kamińska Oliwia Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
1999 (MJ.)
O041585
33. Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
2005 (JM.)
O039308
34. Kędzierska Edyta Agroturystyka Safari Domaniewice
S
brak
35. Kłęk Jakub St. J Poster Piaseczno
2001 (MJ.)
O031303
36. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (JM.)
O045416
37. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
38. Korba-Białkowska Karolina KJ Szwadron Jazdy RP Stara Miłosna
S
O033101
39. Korczak Patrycja Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2000 (MJ.)
brak
40. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
41. Kotwa-Grudzińska Agnieszka BPK (MAZ)
S
O009741
42. Król Wiktoria UKS Primo Grodzisk Maz.
2001 (MJ.)
O025141
43. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
44. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
45. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
46. Kwiatkowska Bianka Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
none
47. Lipińska Maja BPK
2007 (JM.)
48. Lipińska Oliwia BPK
2007 (JM.)
49. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
50. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
51. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
52. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
53. Mirkowska Karolina Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O003824
54. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
55. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
56. Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
S
O018352
57. Molenda Zuzanna Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2001 (MJ.)
O035040
58. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O001972
59. Niedzielska Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2004 (J.)
O041582
60. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
61. Niklińska Gabriella Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O019682
62. Niklińska Gabriella Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O019682
63. Olawa Vel Olawińska Zuzanna SKJ Horseprofi Łódź
2005 (JM.)
O052913
64. Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
2005 (JM.)
O039679
65. Osęka Maja Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2001 (MJ.)
O033949
66. Paszkowska Agnieszka Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O010171
67. Paszkowski Sławomir Stowarzyszenie J Szarża Popówek
S
O003290
68. Redek Kornelia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2002 (J.)
O031763
69. Redek Wiktoria UKS Vacat Eventing Sulbiny
2004 (J.)
O031764
70. Rocka Ewelina WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O022740
71. Rogalska Rita Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2002 (J.)
O038349
72. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (Mł.)
O052504
73. Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
S
O006515
74. Siwicka Anna BPK
2006 (JM.)
brak
75. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O041723
76. Sobolewska Paulina BPK (LOD)
S
O006758
77. Sopińska Julia KJ Dziecinów
1999 (MJ.)
O013680
78. Starkowicz Zuzanna BPK
S
brak
79. Stępień Oliwia WKJ Lublin / SJ Bałkanówka
2002 (J.)
O047718
80. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034160
81. Szałaj Aleksandra BPK
2000 (MJ.)
brak
82. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
83. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
84. Szestowicka Maja JKS Equita Świętochów
2008 (JM.)
O054330
85. Szlachcic Karolina KJ Galop Kozienice
S
brak
86. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
87. Trojanowska Alicja WKJ Lublin SJ Alexander Elizówka
2007 (JM.)
O048068
88. Tropiło Alicja UKS Vacat Eventing Sulbiny
2001 (MJ.)
O031302
89. Trzaska Laura KJ Strzała Krubiczew
2002 (J.)
O037494
90. Urbańska Malwina Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003252
91. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (J.)
O042191
92. Wilkowiecka Weronika Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2001 (MJ.)
Brak
93. Williamson Shayla USA
94. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
95. Wołąs Ada BPK (MAZ)
S
O007542
96. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
97. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
98. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (MJ.)
O026990
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

60

A CATOKI HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
K022778 DE431316680210
2.

104

ABSTYNENCJA M XX POL 2011 Klacz gniada/167 F: Rhodesian Winner
M: Adoracja
K024004 616POL11007380T
3.

50

AJGOR SP POL 2011 Wałach kasztanowata/166 F: Candiavolo
M: Akka
K023403 brak
4.

29

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
K017957 POL 009 60 00079 08
5.

59

ALPENLERCHE OLD POL 2004 Klacz gniada/- F: Albatros / Acord II
M: Amelie / Landor S
K010704 DE418180083005
6.

171

AMARETTO SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Rammstein
M: Andorra
brak 616009580428014
7.

158

ANDALUZJA TYP SZLACHETNY POL 2015 Klacz gniada/// F: Guinness
M: Aluzja
brak //
8.

111

ANONIEM KWPN GER 2005 Wałach gniada/172 F: Kojak
M: Madonna
brak -
9.

73

APRILIS TYP SZLACHETNY POL nn Klacz gniada/163 F: nn
M: nn
brak 616999661581211
10.

150

ARAL MŁP POL 2011 Gelding black/170 F: Emetyt
M: Almera
616006590132611 616006590132611
11.

156

ARON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Imequl / Luron
M: Aronia / Dixieland
K011039 POL009540044005 104KI28
12.

92

AWANGARDA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: Alegoria
K024767
13.

55

BANDERAS SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
K008845 POL009640071603
14.

116

BASTYLIA PKSP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Oder
M: Ballada
K023151 616007530050911
15.

170

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Iloczyn
M: Boliwia/ Jape
K020704
16.

106

BONA FIDE WLKP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Czarownik xx / Freedom's Choice
M: Benetta / Quamiro
K020056 616007610219309
17.

99

BONMAHON EXPLOSION ISH POL 2011 Wałach kasztanowata/180 F: Ish
M: Ish
Brak 7293939494494959
18.

52

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
K011876 POL009610072506 104PY81
19.

127

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
K012720 056015Z55702808
20.

130

C FOEGANDRA KWPN NED 2010 Klacz gniada/178 F: Carambole / Cassini I
M: Voegarda / Cavalier
K022589 528003201010694
21.

3

CACHMER WESTF POL 2015 Wałach kasztanowata/brak F: Cascadello I
M: Charlotte
brak DE441411454515
22.

94

CALLIA-L SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Lescibard L
M: Conchita L / Cruzeiro L
K020570 -
23.

88

CANBERRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rytm /
M: Corvetta / Giacomo
K027322 616007520034112
24.

5

CAPRIOLE SP POL 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Candivolo
M: Gazelle
K020568 616009690171209
25.

48

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
K021428 DE421000220511
26.

100

CARLO ROSSI OLD. POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Clinton I
M: Oh Wiskey
K024905
27.

135

CARMEN SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
K023061 616009591003312
28.

101

CASARO PKSP POL 2013 Wałach siwa/178 F: Corrado Son
M: Caserta / Cassini I
K027537 616009610010113
29.

65

CASCH M.E. KWPN POL 2007 Wałach gniada/167 F: Oklund
M: Wendyane / Indoctro
K015051 103ZQ09
30.

83

CASTIEL OLD GER 2008 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Zenia / Zeus
K021162 DE418180165408
31.

30

CENNA - TO HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Quirado
M: Pana -To
K017909 DE 421000045410
32.

131

CERTO SUCCESSO SP POL 2014 Klacz gniada F: Turbud Cicero
M: Chansonette de revel
K026247
33.

117

CHA-CHA AES POL 2015 Klacz gniada/- F: Eldorenus Z
M: Centra / Nurjev
K028053 826002150874251
34.

69

CHACCALL OLD GER 2015 Wałach gniada/165 F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco Blue
K027789 DE 418185006015
35.

31

CHELSEA 163 KWPN NED 2012 Klacz kasztanowata/170 F: Check In / Cordalme
M: Kyera De Lune / Kolibri
K020378 DE433331652312
36.

87

CHILLOUT Z PKSP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Zinedine / Guidam
M: Red Allegra / Rommel
brak 616009661355214
37.

32

CIABEAU KWPN NED 2007 Wałach siwa/170 F: Diabeau / Clinton
M: Watch Me Ville / Casco
K027827 528003000708905
38.

146

CLANET HOL POL 2009 Wałach ciemnogniada/- F: Clinton I / Carolus I
M: New Origin / Contender
K016736 DE421000402909
39.

105

CLEVER BOY PKSP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Landor
M: Cytia
K016637 POL009520039409
40.

132

CLINTESSA PRO OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
K024059
41.

89

COCAINA SP POL 2011 Klacz kara F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
K023062 616009590267611
42.

86

COLOSSEO WESTF GER 2004 Wałach siwa/172 F: Cornet Obolensky /
M: Luna / Pia
brak -
43.

84

CONTRA MELLONI WESTF POL 2009 Klacz gniada/168 F: Contendro I
M: CIKILLIS
K017703 brak
44.

61

COSTANZA SI ITA 2013 Klacz gniada/165 F: Cascari
M: Introversa delle Roane / Maigueside
K023695 380007000150083
45.

143

CRAZY CHECK PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Palermo
M: Crazy Coco
brak
46.

25

CYTRA SP POL 2004 Klacz gniada/165 F: Ludger
M: Czacza
K015026 12373
47.

115

DABECJA SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Corleolord L
M: Deportacja
K025355
48.

91

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Browar
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
K020297 616006610076511
49.

70

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
50.

154

DESALA SP POL 2006 Klacz gniada/166 F: Salut
M: Demencja
brak 0003824
51.

167

DESPINA SP POL 2011 gniada F: Nimmerdor I
M: Dracena / Granilli S
52.

66

DESTINO MŁP POL 2013 Ogier siwa/- F: Dionizos
M: Druzja
K027629
53.

27

DI CAPRIO S NIEM.SPORT. POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Don Schufro
M: Giornata / Garantie
K020899 DE455879004610
54.

140

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax / Calido I
M: D Nadia / Liberado
K018104 616009540099610
55.

46

DJACK D'JONES SF POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Tresor De Virton SFB
M: Nanie du Fort Vert / Bolero de Brecey
K026538 -
56.

139

DOMEYKO WLKP POL 2006 Ogier gniada/166 F: Escudo
M: Dalia
KO10136 Brak
57.

161

DOMINO KM POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan / Pers
M: Dora / nn
K018242 POL013530410304
58.

124

EASY MK SP POL 2013 Klacz gniada/177 F: Rasch
M: Echeveria / Landos
K023589 -
59.

113

ELMO EZ KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Toulon
M: Amy
K025512
60.

68

EREZ M SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Montbard XX
M: Elegia / Le Voltaire
K014898 12374
61.

145

ERO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop
M: Elwira / Amor
K027538 616013590107609
62.

42

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
63.

33

FATIMA KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Ultra / Habsburg
K023785 528003201003928
64.

72

FENOMEN W KUC FELIŃSKI POL 2008 Wałach srokata/kuc:140 F: El-Vis
M: Fifi
K012587 013580374908
65.

40

FINNA W KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Cally Z / Caretano Z
K024231 528003201011191 104QX59
66.

47

FLASH BLUE B KWPN NED 2010 Wałach gniada/168 F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
K024541 528003201002887
67.

34

FLORENCJA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Carry Son / Carry
M: Fantazja / Linaro
K020022 616009640008311
68.

98

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: Con Polydor
M: Cedelroze / Sarantos
K025786
69.

41

GENTLE KR KWPN NED 2011 Wałach siwa/- F: Corland
M: Amourette / Heartbreaker
K019358 -
70.

123

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Casanova
M: Rosita W / Kennedy
K019692 -
71.

144

GLENLO FIONNUALA KUC CONEMARA IRL 2011 Klacz siwa/144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
K024190 372004000025626
72.

76

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
K019360 528003201107648
73.

138

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Larron
M: Grand Rivage / Grand Chef Bleus
K019278 056002W00293935
74.

108

GRAFITI KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc:134 F: nn
M: nn
K027040 616999540116713
75.

56

GROS S WLKP POL 2013 Ogier siwa/165 F: Love Affair
M: Grosetta / Rytm
K028029 616007660867213
76.

118

GUUS VAN'T KATTENBOS KWPN NED 2011 Wałach siwa/1 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Civanta K-P / Odermus R
K018949 528003201103255
77.

120

GWIAZDKA MŁP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Minaret
M: Gejza
brak 616006570087612
78.

77

H-CARYLLO SP POL 2010 Wałach siwa F: Carry Son
M: Herma
K024228
79.

38

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Whitaker / Clinton
M: Wolinda / Ahorn
K022414 528003201202486 105PS55
80.

112

HASTA LA VISTA T KWPN NED 2012 Wałach siwa/167 F: Avantos
M: Pamina T
Brak 528003201205270
81.

159

HEARTBREAKER TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach skarogniada/160 F: Guinness
M: Havana
brak -
82.

54

HERMAN KWPN NED 2012 Ogier ciemnogniada/175 F: Think Twice D'ici / Burggraaf
M: Belle Miranda / Sarantos
K021644 528003201209826
83.

109

HERMES DE REVEL HOL. GER 2015 Wałach siwa/170 F: Hermes de Lux
M: Olivia XX / Quidam de Revel
K028166 -
84.

81

HESTIA SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Hesja / Liban
K027237 616009640025712
85.

35

HIJA LISA DADERO KWPN NED 2012 Klacz siwa/170 F: Lucky Boy / Lavall II
M: Monaliza / Quidam De Revel
K027721 528003201206560
86.

82

HILUX SP POL 2012 Wałach gniada/mk:- F: Strayer’s Samson
M: Hesperyda / Enjoy Plan
K022502
87.

155

IDRYS SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Cruzeiro l
M: Izadora / Castiglione L
K012051 -
88.

62

IMPECABLE M XX POL 2014 Klacz ciemnogniada/- F: Roulette
M: Implikacja / Royal Court
K026421 616POL14008468T
89.

162

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa/- F: B-H Voltaire
M: Carthaga Z / Carthago
K025818 528003201306579
90.

53

JACK DANIELS S KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Inshallah De Muze/ Nabab De Reve
M: Bandette S/ Orlando BWP
K027797
91.

172

JAKADI NON STOP BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/175 F: Non Stop
M: Orchidee Van Wittestein
K016443 056002W00290295
92.

152

JASPIS M POL 2003 Wałach gniada/161 F: Noster
M: Jugusta
K021762 066660228703
93.

63

JONATAN MŁP POL 2010 Wałach siwa/164 F: Frazes
M: Julita
K022561 616006590215810
94.

9

JUBEA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/160 F: Markies V
M: Jeżyca / Vilnius
K020285 616 009 60 01746 11
95.

37

KANE KWPN NED 2015 Wałach gniada/brak F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enora / Arezzo VDL
brak brak
96.

90

KASHMIR DE REVE OLD POL 2001 Wałach gniada/170 F: Kashmir van Schuttershof
M: Doxana / Quick Star
K005916 07965
97.

44

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
K021936 616009661572211
98.

149

KENTUCKY HIPPICA OS POL 2014 Ogier ciemnogniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Stavolta Hippica / Stakkato
K025864 DE418180173614
99.

102

KENZO VAN DE CRUMELHAEVE KWPN NED 2015 Wałach gniada/- F: Triomphe De Muze
M: F Rubertha R 7
brak -
100.

110

KNIRPS JUNIOR BRDBG GER 2014 Wałach siwa/- F: Knirps 10 / Kolibri
M: Lavera / Lesotho
K025954 DE 456980009014
101.

151

KORDOBA SP POL 1998 Mare chestnut/160 F: Justin Damiro
M: Krona
Brak Brak
102.

114

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Veracruz
M: Kordoba/Justin Damiro
K018266 616009660034607
103.

4

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lordanos / Landos
M: Quattro's Queen / Quattro B
K016163 DE418181041908 105AV13
104.

122

LAPITA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Ludger
M: Lady Lena / Placido
K025042 -
105.

142

LAST MINUTE HOL POL 2012 Klacz siwa/172 F: Last Man Standing
M: Vatanaly
brak DE 481810204012
106.

107

LEMA-WM NIEM.SPORT. POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Wanderfurst
M: Lemanska-WM / Sanhedryn
K017756 Brak
107.

95

LET’S MAKE MONEY OLD POL 2007 Klacz gniada/. F: Ludwigs As
M: Annabella / Aircraft
K022727 -
108.

58

LOCO LUSITANO ESP 2009 Wałach izabelowata/149 F: NN
M: NN
K025819 UELN72491000001
109.

141

LOGOS SP POL 2002 Wałach skarogniada/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
K007817 616009661015202
110.

137

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/167 F: Lider
M: Larissa
K017212 POL009611094104
111.

148

LOPEZ SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Chacco-Fly
M: Lama
brak
112.

43

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Vandamme
M: Larysa K
K017375 616009610115510
113.

36

LORINA SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Carlos DZ / Cantus
M: Carlos DZ / Cantus
K026381 Carlos DZ / Cantus
114.

168

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
K016430 616009510444710 105DC76
115.

133

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
K019413 POL732010056011
116.

75

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa F: Lambado
M: Mara
brak
117.

129

MARCO POLO HOL POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Mylord Cartha / Carthago
M: Pilotin / Esteban
K025208 DE421000600513
118.

121

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Makabi / Maram
K020808 616009530174612
119.

96

MEKSYK MŁP POL 2010 Wałach gniada/- F: Falkon
M: Madera / Hutor
K019026 -
120.

80

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP POL 2012 Wałach gniada/180 F: Nabab de Reve
M: Cindy S/Tenerife VDL
K027828 056-002-W00303294
121.

163

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:140 F: Ulen
M: nn
brak
122.

164

Miss Sunshine POL 2014 klacz izabelowata F: Arktos
M: Madera
123.

160

NANDO TYP SZL. POL 2010 Wałach gniada F: Emmen /
M: Nastazja /
K022037 616999590165810
124.

157

NEVIO 17 DRP POL 2006 Gelding darkbay/149 F: Nibelungenheld
M: MHADINA
K026027 brak
125.

57

NEW GOLD SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
K010977 POL009661132206
126.

166

NOUBA DES DAMES Z Z NED 2012 Klacz gniada/172 F: Numero Uno
M: Rumba des Dames / Adelfos
Brak Brak
127.

28

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
K020837 Pol/61600961014212
128.

51

NUMERENA WESTF GER 2012 Klacz gniada/159 F: Numero Uno
M: Marena
K027936 DE441411082212
129.

169

OASIS DE JOIE SP POL 2011 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet
M: Osama
K019476 616 009 60 01955 11
130.

85

OMEGA 34 OLD GER 2010 Klacz gniada/168 F: Lordanos / Landos
M: Onette / Chagallo
K027558 DE433330653910
131.

6

OMENA SP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Calderon
M: Obligacja
K013242 POL 009 61 01442 07
132.

78

ONEDINE DS SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/brak F: Zinedine
M: Ofelia
K023215 616009660246613
133.

67

ORDA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata/- F: Love Affair
M: Orsini AD / Emetyt
K018118
134.

79

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada F: König Sobieski / Riske Me
M: Oriola / Cabrol
K010942 POL009640033807
135.

45

POLONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Marino / Zeoliet
M: Prelekcja / Dziurawiec
K008447 POL009600056600
136.

136

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
K017297 056002W00296284
137.

134

PUERTO RICO SP POL 2013 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados
M: Perła / Dinar
K024110
138.

39

QUAMAR HAN GER 2011 Klacz gniada/brak F: Quaid
M: Luzy
brak brak
139.

165

QUIDAM’S DUKE HOL GER 2011 Wałach siwa/- F: Quidam’s Rubin/Quidam De Revel
M: Zarin Calica/Calico
K020318
140.

103

RAMZES KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: nn
M: nn
brak
141.

119

RASPADO SP POL 2012 Wałach gniada/169 F: Lascado hol.
M: Rewia / Hektor
K025811
142.

49

RAUL SP POL 2006 Wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
K016410
143.

71

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
K015466 POL009520048308
144.

74

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/164 F: Le mistral
M: Ronia
K023240
145.

147

ROMANIA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/160 F: Maik
M: Rakuza
K027622 brak
146.

93

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara F: Landino / Landgraf I
M: Rewelacja / Emetyt
K023397 616009590190809
147.

173

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
K017653 616009530316310
148.

97

RÓŻYCZKA SP POL 2014 Klacz kara/165 F: King Size/Rubin han
M: X
Brak 6163939484939349
149.

128

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage /
M: Sewilla / Landor S
K019567 616009590204610
150.

126

SHANTUNG SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: La calidad
M: Symfonia
K027392 Brak
151.

125

SONATINA BLUE SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco-Blue
M: Sonatina / Aravel II
K028132 -
152.

64

SZAMAN HIPPICA OLD POL 2008 Wałach ciemnogniada/162 F: Stakkato
M: Metaxa/Metternich
K013615
153.

153

TANTRA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Caraoki
M: Tsira
Brak 61699966142813
154.

26

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
K019369 POL732010049410
155.

7

VITALIS SP POL 2007 Wałach siwa/169 F: Imerquyl / Luron
M: Vicky / Bon Ami
K013877 POL009520135507
Rider Club
Competition
Prize
Azad Susan USA
25
25
SUM:
50.00
Dziuba Anna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
200
SUM:
200.00
Goszczyński Bartosz bpk
100
300
SUM:
400.00
Jonczyk Łukasz BPK (POM)
300
SUM:
300.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
850
SUM:
850.00
Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ
500
850
SUM:
1350.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
300
SUM:
300.00
Kłęk Jakub St. J Poster Piaseczno
300
SUM:
300.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
SUM:
100.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
100
100
SUM:
200.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
50
50
SUM:
100.00
Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
50
SUM:
50.00
Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
300
SUM:
300.00
Niedzielska Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
25
SUM:
25.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
200
500
200
500
SUM:
1400.00
Niklińska Gabriella Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
150
150
SUM:
300.00
Olawa Vel Olawińska Zuzanna SKJ Horseprofi Łódź
100
SUM:
100.00
Paszkowska Agnieszka Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
100
25
SUM:
125.00
Rocka Ewelina WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Sobolewska Paulina BPK (LOD)
50
SUM:
50.00
Urbańska Malwina Stowarzyszenie Warszawski KJ
50
200
SUM:
250.00
Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Azad Susan
USA
LORINA (36)
2019-07-20
21
2019-07-20
27
2019-07-21
13
2019-07-21
18
DESPINA (167)
2019-07-20
6
2019-07-20
2019-07-21
10
2019-07-21
LUNA (168)
2019-07-20
5
25
2019-07-21
5
25
Babicz Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
ROBINIA (74)
2019-07-20
2019-07-20
14
2019-07-21
2
2019-07-21
4
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
2019-07-20
39
2019-07-20
Bielecki Jakub
BPK
ANDALUZJA (158)
2019-07-20
10
2019-07-20
13
2019-07-21
6
2019-07-21
8
Boćkowska Nadia
BPK
GRAFITI (108)
2019-07-21
1
2019-07-21
1
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
LEMA-WM (107)
2019-07-21
7
2019-07-21
8
Cebula Marianna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
MAESTRO (75)
2019-07-20
1
2019-07-20
18
2019-07-20
38
2019-07-21
9
2019-07-21
21
2019-07-21
7
Cebula Olga
Jeździecki Klub Sportowy Equita
GLITTER (76)
2019-07-20
2019-07-21
3
2019-07-21
6
2019-07-20
Czyż Joanna
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2019-07-20
28
2019-07-20
25
2019-07-21
34
2019-07-21
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-07-20
35
2019-07-20
De Raad Ida
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-07-20
19
2019-07-20
8
2019-07-21
21
2019-07-21
Dębowska Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
LONDON (137)
2019-07-20
4
2019-07-20
2019-07-21
5
2019-07-21
19
Dębowski Jacek
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
IDRYS (155)
2019-07-20
1
2019-07-20
1
2019-07-21
1
2019-07-21
1
Dziak-Gierlicz Marta
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2019-07-20
7
2019-07-20
27
2019-07-20
12
2019-07-20
38
Dziuba Anna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
MAVANDA (121)
2019-07-20
10
2019-07-21
8
2019-07-20
16
2019-07-21
2
200
Felczyk Łukasz
JKS Karolina
2019-07-20
22
2019-07-20
36
2019-07-21
1
2019-07-21
29
2019-07-21
18
Gałka Tomasz
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2019-07-20
37
2019-07-20
2019-07-20
10
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
BRANDO (52)
2019-07-20
2
2019-07-20
25
2019-07-21
2019-07-21
28
2019-07-20
19
2019-07-21
12
2019-07-21
20
2019-07-20
Gonciarek Maria
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2019-07-20
28
2019-07-20
8
2019-07-21
12
2019-07-21
10
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (28)
2019-07-20
2019-07-21
11
2019-07-21
Goszczyński Bartosz
bpk
2019-07-20
4
100
FATIMA (33)
2019-07-20
3
300
Graczyk Małgorzata
KS AZS AWF Warszawa
OMENA (6)
2019-07-20
29
2019-07-20
4
2019-07-21
28
2019-07-21
29
Janusz Izabela
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
JASPIS (152)
2019-07-20
24
2019-07-21
26
2019-07-20
Jaworska Julia
JKS Olsza
2019-07-20
39
2019-07-20
34
2019-07-21
2019-07-21
19
Jędrzejczyk Izabela
KS AZS AWF Warszawa
2019-07-20
22
2019-07-20
21
2019-07-21
17
2019-07-21
11
Jeromin Julia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
DOMEYKO (139)
2019-07-20
14
2019-07-20
24
2019-07-21
5
2019-07-21
16
Jonczyk Łukasz
BPK (POM)
DABECJA (115)
2019-07-21
2
300
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
2019-07-20
26
2019-07-20
9
2019-07-21
5
2019-07-21
1
850
Kaliciński Paweł
St. Warszawski KJ
CHA-CHA (117)
2019-07-20
12
2019-07-20
2019-07-21
22
2019-07-21
2019-07-20
1
500
2019-07-20
1
850
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (42)
2019-07-20
2
300
2019-07-20
5
2019-07-20
29
2019-07-20
7
2019-07-21
7
Kałowska Monika
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
ARAL (150)
2019-07-20
2019-07-20
13
2019-07-21
23
2019-07-21
16
2019-07-20
6
Kamińska Oliwia
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
JUBEA (9)
2019-07-20
2019-07-20
9
Kasprzyszak Ola
Jeździecki Klub Sportowy Equita
BASTYLIA (116)
2019-07-20
10
2019-07-21
13
Kędzierska Edyta
Agroturystyka Safari Domaniewice
NANDO (160)
2019-07-20
10
2019-07-20
12
Kłęk Jakub
St. J Poster Piaseczno
CLANET (146)
2019-07-20
1
300
2019-07-20
15
2019-07-21
20
2019-07-21
11
Kopacz Antonina
KJ Aromer Józefin
DOMINO (161)
2019-07-20
16
2019-07-20
1
Kopko Justyna
JKS Olsza
2019-07-20
30
2019-07-20
27
2019-07-21
2019-07-21
2019-07-20
18
2019-07-20
11
Korba-Białkowska Karolina
KJ Szwadron Jazdy RP Stara Miłosna
2019-07-20
8
2019-07-20
3
2019-07-21
8
2019-07-21
30
Korczak Patrycja
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2019-07-20
1
2019-07-21
6
2019-07-21
3
2019-07-20
14
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2019-07-20
23
2019-07-20
37
2019-07-21
9
2019-07-21
25
Kotwa-Grudzińska Agnieszka
BPK (MAZ)
2019-07-20
21
2019-07-20
35
2019-07-20
2019-07-21
12
2019-07-21
12
Król Wiktoria
UKS Primo Grodzisk Maz.
2019-07-20
35
2019-07-20
7
2019-07-21
23
2019-07-21
6
2019-07-21
7
2019-07-20
32
2019-07-20
2019-07-21
25
2019-07-21
22
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2019-07-20
29
2019-07-20
2019-07-21
6
2019-07-20
16
MAESTRO (133)
2019-07-20
4
2019-07-20
3
100
2019-07-21
7
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
2019-07-20
17
2019-07-20
32
2019-07-20
2019-07-21
24
2019-07-21
SHANTUNG (126)
2019-07-20
33
2019-07-20
2019-07-21
35
2019-07-21
25
SAMURAI (128)
2019-07-20
9
2019-07-20
20
2019-07-21
8
2019-07-21
4
100
2019-07-20
17
2019-07-20
6
2019-07-21
19
2019-07-20
32
2019-07-20
23
2019-07-21
3
100
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita Świętochów
GROS S (56)
2019-07-20
18
2019-07-20
30
2019-07-21
25
2019-07-21
21
2019-07-20
2019-07-21
2019-07-21
16
Kwiatkowska Bianka
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
NEVIO 17 (157)
2019-07-20
23
2019-07-20
6
2019-07-21
2019-07-21
4
Lipińska Maja
BPK
RAMZES (103)
2019-07-20
19
2019-07-20
41
2019-07-21
9
2019-07-20
18
Lipińska Oliwia
BPK
MILTON (163)
2019-07-20
14
2019-07-20
1
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2019-07-20
21
Mikulska-Sękalska Katarzyna
BPK (MAZ)
ALEX (29)
2019-07-20
2019-07-20
16
2019-07-21
17
2019-07-20
17
2019-07-20
2019-07-20
2019-07-21
19
2019-07-21
2019-07-21
24
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-07-20
36
2019-07-21
22
HESTIA (81)
2019-07-20
4
50
2019-07-20
5
50
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-07-20
2019-07-20
11
2019-07-21
14
2019-07-21
Mirkowska Karolina
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
TANTRA (153)
2019-07-20
5
2019-07-20
28
2019-07-20
11
2019-07-21
15
2019-07-21
2019-07-21
9
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
MEKSYK (96)
2019-07-20
31
2019-07-21
13
2019-07-20
Mitrowska Martyna
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2019-07-20
8
2019-07-20
22
Molędzka Aleksandra
KS AZS AWF Warszawa
2019-07-20
3
50
2019-07-21
8
Molenda Zuzanna
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
JONATAN (63)
2019-07-20
8
2019-07-20
2019-07-21
9
2019-07-21
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
CASTIEL (83)
2019-07-20
2019-07-20
6
2019-07-21
2019-07-21
2
2019-07-20
21
2019-07-20
24
2019-07-21
1
300
2019-07-21
9
2019-07-20
22
2019-07-20
2019-07-21
2019-07-21
2019-07-20
14
2019-07-20
10
Niedzielska Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2019-07-20
4
25
2019-07-20
2019-07-21
5
2019-07-21
1
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2019-07-20
3
200
2019-07-21
6
2019-07-20
2
500
2019-07-21
3
LAPITA (122)
2019-07-20
2
200
2019-07-21
15
2019-07-20
8
2019-07-21
1
500
Niklińska Gabriella
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2019-07-20
1
150
2019-07-20
2019-07-21
2019-07-21
1
150
Niklińska Gabriella
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
LOPEZ (148)
2019-07-20
20
2019-07-20
7
2019-07-21
27
2019-07-21
3
Olawa Vel Olawińska Zuzanna
SKJ Horseprofi Łódź
DALIA (91)
2019-07-20
2019-07-20
26
2019-07-21
26
2019-07-21
2
100
2019-07-21
Oleszkiewicz Lena
KJ Aldragho Józefosław
2019-07-20
6
Osęka Maja
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
HILUX (82)
2019-07-20
2019-07-20
37
2019-07-21
2019-07-21
27
Paszkowska Agnieszka
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
AJGOR (50)
2019-07-20
13
2019-07-20
2
100
2019-07-21
4
25
2019-07-21
24
Paszkowski Sławomir
Stowarzyszenie J Szarża Popówek
RAUL (49)
2019-07-20
15
2019-07-20
27
2019-07-21
15
2019-07-21
21
Redek Kornelia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2019-07-20
1
2019-07-20
Redek Wiktoria
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2019-07-20
13
2019-07-20
23
Rocka Ewelina
WKJ Lublin
2019-07-20
5
50
2019-07-20
14
Rogalska Rita
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
DESALA (154)
2019-07-20
2019-07-20
2019-07-21
20
2019-07-21
14
Romanowska Gabriela
UKS Primo Kozery
ERO (145)
2019-07-20
1
2019-07-20
14
Saulewicz Barbara
KU AZS Uniwersytet Warszawski
RASPADO (119)
2019-07-20
9
2019-07-20
38
2019-07-21
30
2019-07-21
23
Siwicka Anna
BPK
2019-07-20
5
2019-07-20
2019-07-21
10
Sobczak Weronika
KJ Akademia Kucania Dawidy
BOLIVAR (170)
2019-07-21
7
Sobolewska Paulina
BPK (LOD)
DESTINO (66)
2019-07-21
2019-07-21
3
50
Sopińska Julia
KJ Dziecinów
2019-07-20
18
2019-07-20
ORIESKA (79)
2019-07-20
19
2019-07-20
17
Starkowicz Zuzanna
BPK
GWIAZDKA (120)
2019-07-20
15
2019-07-20
2
2019-07-21
24
2019-07-21
18
Stępień Oliwia
WKJ Lublin / SJ Bałkanówka
AMARETTO (171)
2019-07-21
10
2019-07-21
15
2019-07-21
Susperregui-Stempkowska Sara
BPK (MAZ)
ELMO EZ (113)
2019-07-20
34
2019-07-20
33
2019-07-21
33
2019-07-21
26
Szałaj Aleksandra
BPK
2019-07-20
25
2019-07-20
33
2019-07-21
8
2019-07-21
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
GOLDIKA (138)
2019-07-21
9
2019-07-21
11
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
2019-07-20
15
2019-07-20
11
2019-07-21
18
2019-07-21
10
COCAINA (89)
2019-07-20
13
2019-07-20
7
EASY MK (124)
2019-07-20
7
2019-07-20
30
2019-07-21
31
2019-07-21
17
Szestowicka Maja
JKS Equita Świętochów
2019-07-20
11
2019-07-20
16
2019-07-20
2019-07-21
20
2019-07-21
2019-07-21
6
Szlachcic Karolina
KJ Galop Kozienice
ANONIEM (111)
2019-07-20
40
2019-07-20
26
2019-07-20
2019-07-21
31
2019-07-21
2019-07-21
Szumińska Beata
KJ Szumawa Bobrowiec
DABECJA (115)
2019-07-21
27
2019-07-20
20
2019-07-20
19
Trojanowska Alicja
WKJ Lublin SJ Alexander Elizówka
CYTRA (25)
2019-07-20
1
2019-07-20
1
2019-07-20
31
2019-07-21
2
2019-07-21
14
2019-07-21
17
Tropiło Alicja
UKS Vacat Eventing Sulbiny
ORDA II (67)
2019-07-20
13
EREZ M (68)
2019-07-20
34
2019-07-20
9
Trzaska Laura
KJ Strzała Krubiczew
KATNIS (44)
2019-07-20
17
2019-07-20
2019-07-21
6
2019-07-21
POLONIA (45)
2019-07-20
22
2019-07-20
2019-07-21
23
2019-07-21
Urbańska Malwina
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2019-07-20
2019-07-20
14
2019-07-21
4
2019-07-21
22
KANE (37)
2019-07-20
36
2019-07-20
9
2019-07-21
13
2019-07-21
2019-07-20
14
QUAMAR (39)
2019-07-20
10
2019-07-20
2019-07-21
4
50
2019-07-21
3
200
FINNA W (40)
2019-07-20
12
2019-07-20
2019-07-20
20
2019-07-21
2019-07-21
14
Wawryniuk Nela
KJ Sielanka Warka
2019-07-20
15
2019-07-20
18
Wilkowiecka Weronika
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
KORDOBA (151)
2019-07-20
1
2019-07-20
10
2019-07-21
1
2019-07-21
13
Williamson Shayla
USA
CIABEAU (32)
2019-07-21
11
2019-07-21
Wojtera Zdzisław
KJ Uniglob Gozdów
2019-07-20
20
2019-07-20
26
2019-07-21
5
50
2019-07-21
12
Wołąs Ada
BPK (MAZ)
LOCO (58)
2019-07-20
3
2019-07-20
31
2019-07-21
2
2019-07-21
32
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
2019-07-20
23
2019-07-20
2019-07-21
1
2019-07-21
26
2019-07-20
24
2019-07-21
16
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo Czosnów
IVY (162)
2019-07-20
19
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
CARANJA (48)
2019-07-20
12
2019-07-20
25

Number of Riders: 98

Number of Horses: 155

The sum of prizes: 6 850.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl