Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
173 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 09:50:07
2019-07-05 09:50:07
Michał Mordzelewski CARDIFF
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 17/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 11:16:42
2019-07-04 11:09:46
Julia Cegłowska ESPERADO
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
171 ENTRY ACCEPTED 2019-07-07 10:25:48
2019-07-03 22:09:13
Bianka Kwiatkowska NEVIO 17
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
170 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 18:08:04
2019-07-03 17:43:03
Wojciech Ośka DAUGUST
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
169 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 18:01:35
2019-07-03 16:18:53
Natalia Pondo NADAL
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
168 ENTRY ACCEPTED 2019-07-07 09:47:15
2019-07-03 16:14:18
Maja Lipińska RAMZES
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
166 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 18:09:07
2019-07-03 15:46:57
Kaja Januszkiewicz TJUNMIRA LA NEBBIA
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
165 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 13:10:39
2019-07-03 12:57:36
Piotr Ciesielski KANTO
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 13:10:33
2019-07-03 12:38:43
Anna Nizielska HONEY
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
163 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 13:10:26
2019-07-03 12:36:45
Maja Banasik BUDRYS
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
162 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 13:10:19
2019-07-03 11:46:10
Aleksandra Miazga WILSON MK
  • 2x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 13:10:13
2019-07-03 11:19:02
Hubert Kowalski NICCO
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 13:10:08
2019-07-03 11:12:56
Natalia Gierszewska CLANDOR
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 10:39:51
2019-07-03 09:43:19
Leszek Nieużyła FAJNA
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 17/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 16:43:49
2019-07-03 09:42:44
Leszek Nieużyła MEKSYK
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 20:19:39
2019-07-03 00:13:24
Jacek Miziołek BALOU CARETINO
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 9/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
155 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:07:01
2019-07-02 22:23:57
Michał Mordzelewski CASTIEL
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 17/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 16:37:07
2019-07-02 22:22:23
Michał Mordzelewski CONTRA MELLONI
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 16:41:44
2019-07-02 22:12:26
Olaf Pastorica JEDYNA
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
152 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:43:56
2019-07-02 22:05:36
Alicja Pyrzyk CZEJEN
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
151 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:39:36
2019-07-02 22:02:55
Zofia Kulczycka KORDOBA
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
150 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:31:26
2019-07-02 21:59:25
Zuzanna Kachniarz CAREWICZ
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
149 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:33:11
2019-07-02 21:54:48
Julia Niedzielska KORWETTA II
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/licencyjny/LICENCYJNY
148 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 11:12:14
2019-07-02 21:53:09
Ewa Ciurzyńska DOMEYKO
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
147 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:38:44
2019-07-02 21:47:04
Karolina Krajewska GALIANO
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
146 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:24:20
2019-07-02 21:45:59
Zuzanna Babicz ROBINIA
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 14/licencyjny/LICENCYJNY
145 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:26:22
2019-07-02 21:44:38
Ewa Ciurzyńska IDRYS
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
144 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:06:10
2019-07-02 21:42:54
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:25:33
2019-07-02 21:39:51
Hanna Balcer EVO
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
142 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:37:52
2019-07-02 21:36:12
Aleksandra Kaszyńska FAMA
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
141 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:34:53
2019-07-02 21:35:03
Katarzyna Stypułkowska KORTINA
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
140 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:40:40
2019-07-02 21:32:58
Emilia Michalska MILTON
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
139 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:36:18
2019-07-02 21:32:06
Marianna Wawrzynowicz GAROU DU ECLAT
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
138 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 22:52:57
2019-07-02 21:30:46
Dominika Strąk FELLOW -TAR
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
137 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:43:07
2019-07-02 21:30:27
Karolina Pogorzelska HULTAJ KP
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
136 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:29:37
2019-07-02 21:27:23
Zuzanna Dębowska LONDON
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
135 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:30:40
2019-07-02 21:14:10
Gabriela Jendrych MAESTRO
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 20:18:17
2019-07-02 19:28:20
Grzegorz Andrzej Kubiak C FOEGANDRA
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
133 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 20:18:13
2019-07-02 19:27:23
Grzegorz Andrzej Kubiak MARCO POLO
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 20:18:08
2019-07-02 19:26:41
Grzegorz Andrzej Kubiak SONATINA BLUE
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
131 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 20:18:02
2019-07-02 19:25:43
Grzegorz Andrzej Kubiak SHANTUNG
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
130 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 20:17:56
2019-07-02 19:24:29
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 20:17:46
2019-07-02 18:40:42
Aleksandra Wołąs CALIGULA L
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
128 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 20:17:41
2019-07-02 18:37:01
Aleksandra Wołąs LOARA
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
127 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 20:17:34
2019-07-02 18:27:05
Aleksandra Wołąs CASALLINA
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 16:25:57
2019-07-02 17:40:04
Wiktoria Redek ABSTYNENCJA M
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 16:35:53
2019-07-02 17:39:30
Kornelia Redek CLEVER BOY
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
119 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:51:09
2019-07-02 14:32:03
Nina Dubowska BURZAN
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 14:35:21
2019-07-02 14:31:03
Patrycja Przyborowska CHIP
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:35:41
2019-07-02 14:05:44
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 14:35:14
2019-07-02 13:37:51
Aleksandra Mazurek HIGHT-PLEASURE
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 14:35:10
2019-07-02 13:37:13
Dominika Strąk LET ME FLY
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 14:35:06
2019-07-02 13:36:31
Aleksandra Kochańska NURMI
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 14:35:03
2019-07-02 13:35:37
Bartosz Wójcik NURMI
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 14:34:59
2019-07-02 13:33:26
Marta Banach PIŁAT
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:25:33
2019-07-02 13:03:14
Artur Gierlicz ESKOBAR
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
110 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:25:30
2019-07-02 13:02:19
Marta Dziak-Gierlicz IMPECABLE M
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:25:24
2019-07-02 12:37:45
Kinga Mirosław KAFAR
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:25:14
2019-07-02 11:25:28
Julia Michalska TASMAN 8
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 16:49:24
2019-07-02 11:25:00
Julia Michalska QUIDAM’S DUKE
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:25:08
2019-07-02 10:38:23
Mateusz Chojnowski DIARADA DE SEMILLY
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
105 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 16:40:21
2019-07-02 10:30:34
Mateusz Chojnowski JASMON
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
104 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 09:59:47
2019-07-02 09:23:06
Dagmara Rajchel MORIS-L
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 09:59:35
2019-07-02 08:12:40
Piotr Piskorski CALIMERO-A
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 23:22:11
2019-07-01 17:02:05
Antoni Tomaszewski MELLECHOWICZ
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 23:22:05
2019-07-01 16:08:49
Justyna Nagórka GIZELA
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
96 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 10:14:06
2019-07-01 09:12:40
Alicja Komsta LARIHORN
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 10:13:59
2019-07-01 08:29:58
Julia Praga J'02 POLAŃCZYK
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 10:13:41
2019-07-01 07:47:24
Tomasz Mielcarek STAKKATOLIN
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
93 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 10:13:35
2019-07-01 07:45:59
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:49:49
2019-06-30 22:23:02
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:49:23
2019-06-30 22:22:23
Maja Kołacz CON AMORE
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/licencyjny/LICENCYJNY
90 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 22:05:58
2019-06-30 19:36:10
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 22:05:55
2019-06-30 19:34:22
Paulina Laskowska DARG
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 14:45:54
2019-06-30 12:30:22
Piotr Kalinowski JUVENTUS
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 14:45:49
2019-06-30 12:29:39
Piotr Kalinowski JURRY BLEU K
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 16:51:32
2019-06-30 12:28:26
Piotr Kalinowski JULIUS
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 14:45:21
2019-06-30 11:56:22
Natasza Kryszeń FUNNY KG
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 14/licencyjny/LICENCYJNY
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 14:45:17
2019-06-30 10:50:17
Ludwika Kruszewska DOVER
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 16:47:29
2019-06-30 08:06:49
Karolina Korba-Białkowska NUMERENA
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
82 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 13:36:24
2019-06-29 16:41:44
Julia Kropielnicka GOTYK
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 00:01:17
2019-06-29 16:06:51
Hanna Miedziocha LA SCALA
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 00:01:12
2019-06-29 16:05:22
Hanna Miedziocha HARVARD
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 00:01:10
2019-06-29 14:46:58
Łucja Majka OH HAPPY DAY VAN’T MEULENHOF
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 00:01:03
2019-06-29 14:45:32
Łucja Majka ETNA
  • 2x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 00:00:54
2019-06-28 22:27:45
Anna Jagielak SADŻI
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
75 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 16:55:37
2019-06-28 21:00:59
Zofia Steczowicz CHARLIE REGENT
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 16:56:11
2019-06-28 20:59:44
Katarzyna Steczowicz KUBA
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/licencyjny/LICENCYJNY
73 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 16:56:43
2019-06-28 20:57:09
Maria Steczowicz WILHELM
  • 2x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 00:00:30
2019-06-28 20:22:53
Martyna Cegłowska STAKKATA
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 14/licencyjny/LICENCYJNY
71 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 16:48:33
2019-06-28 18:40:33
Anna Jagielak OLTEN
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 00:00:22
2019-06-28 18:39:00
Anna Jagielak LANCERO C
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:54:01
2019-06-28 10:08:14
Angelika Chudkiewicz WICHEREK
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
64 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:56:44
2019-06-28 00:02:39
Zofia Stasiak COLETT PRINCESS 19
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
63 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:58:05
2019-06-28 00:01:40
Katarzyna Szestowicka APRILIS
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
62 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:58:31
2019-06-28 00:00:27
Maja Szestowicka FENOMEN W
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
61 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:57:22
2019-06-27 23:59:10
Weronika Rydzewska SILVER BOY
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 16:38:58
2019-06-27 20:17:33
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 00:09:54
2019-06-27 19:53:17
Marta Fisiak RAVIVIA P
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 00:09:49
2019-06-27 19:13:17
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 17/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 00:09:45
2019-06-27 19:12:44
Karolina Szlachcic ANONIEM
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 00:09:41
2019-06-27 19:12:11
Malwina Zdrzalik HERMES DE REVEL
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 00:09:38
2019-06-27 19:11:20
Malwina Zdrzalik KNIRPS JUNIOR
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:24:56
2019-06-27 14:49:09
Ewelina Kluska WARTA
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 08:31:32
2019-06-27 14:47:44
Ewelina Kluska WIASTON
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 00:09:28
2019-06-27 13:24:44
Weronika Buchcar REBELIA
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 16:44:35
2019-06-27 09:17:54
Zbigniew Płatos MOULIN ROUGE
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
50 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 16:35:03
2019-06-27 09:16:59
Kaja Sosnowska CHAPEAU BAS
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 00:09:17
2019-06-27 09:16:12
Kaja Sosnowska MY LORD
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
48 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:03:46
2019-06-26 21:16:07
Julia Biedrzycka VADROUILLE
  • 2x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 16:26:50
2019-06-25 20:23:16
Julia Szypiło AMIRA
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 14:25:24
2019-06-25 13:29:35
Aleksandra Molędzka BANDERAS
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 01:05:24
2019-06-25 13:29:05
Małgorzata Graczyk OMENA
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 14:25:17
2019-06-25 13:28:17
Jacek Gałkowski JAREMA
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 14:25:14
2019-06-25 13:27:46
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 14:25:10
2019-06-25 13:26:30
Jacek Gałkowski HERMAN
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 14:25:07
2019-06-25 13:25:44
Jacek Gałkowski JACK DANIELS S
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:42:09
2019-06-24 23:31:36
Gabriella Niklińska SZAMAN HIPPICA
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 16:33:55
2019-06-24 23:11:37
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 21:02:14
2019-06-24 19:40:15
Joanna Durka DAMASZEK
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 14:23:44
2019-06-24 19:38:49
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 16:53:02
2019-06-24 19:37:04
Lidia Rębkowska KIRGIZ
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 14/licencyjny/LICENCYJNY
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 16:59:02
2019-06-24 19:34:03
Maurycy Wyżykowski SERGIO M
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 21:01:57
2019-06-24 18:05:03
Wojciech Radwański HELIOS
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 16:19:15
2019-06-24 14:49:22
Zuzanna Molenda JONATAN
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:44:57
2019-06-24 11:36:06
Monika Sikora JASPIS
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 10:15:20
2019-06-24 06:44:56
Dominik Jaworski JAKADI NON STOP
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 10:15:15
2019-06-24 06:41:25
Paulina Staromłyńska AVATAR
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 10:15:07
2019-06-23 19:50:01
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 10:15:02
2019-06-23 16:40:09
Leszek Nieużyła DA VINCI
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 17/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 10:14:57
2019-06-23 16:38:14
Leszek Nieużyła IBAN
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 10:14:52
2019-06-23 16:35:28
Leszek Nieużyła LET’S MAKE MONEY
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 17/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 10:14:47
2019-06-23 16:34:39
Leszek Nieużyła CALLIA-L
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 09:54:54
2019-06-23 09:23:48
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 18:27:02
2019-06-21 22:22:53
Ewa Ogonowska NOUBA DES DAMES Z
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 12:13:04
2019-06-21 11:52:55
Julia Bednarczyk TAMIZA
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 13:19:49
2019-06-19 21:53:42
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 16/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 23:21:44
2019-06-19 20:05:02
Alicja Ciarczyńska CARUNO 3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 13:19:42
2019-06-19 13:37:19
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 13:19:37
2019-06-19 13:36:08
Łukasz Felczyk DI CAPRIO S
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babicz Zuzanna Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2004 (JM.)
brak
2. Balcer Hanna Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
brak
3. Banach Marta WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O038174
4. Bednarczyk Julia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O029070
5. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
6. Biedrzycka Julia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2005 (JM.)
brak
7. Cegłowska Julia Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
brak
8. Cegłowska Martyna WKJ Lublin / SJ Dakar
2004 (JM.)
O036641
9. Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
S
brak
10. Chudkiewicz Angelika WKJ Lublin / SJ Stajnia Dębina
2003 (J.)
Brak
11. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
12. Ciesielski Piotr Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O000081
13. Ciurzyńska Ewa Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
brak
14. Daniłowska Karina KJ J.J. Darboven Rumia
2003 (J.)
O043383
15. Dębowska Zuzanna Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O013837
16. Dubowska Nina UKS Vacat Eventing Sulbiny
2005 (JM.)
O045589
17. Durka Joanna Stowarzyszenie SKJ Grobice
S
O027147
18. Felczyk Łukasz BPK
2000 (MJ.)
Brak
19. Fisiak Marta BPK (LOD)
S
O004344
20. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
O041726
21. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
22. Gierlicz Artur UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O002615
23. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
24. Graczyk Małgorzata KS AZS AWF Warszawa
2005 (JM.)
brak
25. Jagielak Anna KJ Aldragho Józefosław
S
O019271
26. Januszkiewicz Kaja Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O049107
27. Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
S
O050835
28. Jendrych Gabriela Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2000 (MJ.)
O027472
29. Kachniarz Zuzanna Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
brak
30. Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002660
31. Kaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
brak
32. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
33. Kochańska Aleksandra WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O046245
34. Kołacz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2003 (J.)
O040144
35. Komsta Alicja Equiclub Zamłyniec
2003 (J.)
O031494
36. Korba-Białkowska Karolina KJ Szwadron Jazdy RP Stara Miłosna
S
O033101
37. Kotyra Natalia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (J.)
O027148
38. Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
S
O050057
39. Krajewska Karolina Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2000 (MJ.)
Brak
40. Kropielnicka Julia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O048644
41. Kruszewska Ludwika KJ SO Łąck
1998 (MJ.)
O031416
42. Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050244
43. Kulczycka Zofia Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
Brak
44. Kwiatkowska Bianka Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O040541
45. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
1998 (MJ.)
O021487
46. Lipińska Maja BPK
2007 (JM.)
o
47. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
48. Mazurek Aleksandra WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O043826
49. Miazga Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O005342
50. Michalska Emilia Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2007 (JM.)
BRAK
51. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
52. Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042682
53. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
54. Mirosław Kinga KJ Aleksander Elizówka
2004 (JM.)
O039583
55. Miziołek Jacek Equiclub Zamłyniec
S
O023316
56. Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
S
O018352
57. Molenda Zuzanna Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2001 (J.)
O035040
58. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O001972
59. Nagórka Justyna Stowarzyszenie UKS Kucyk Serock
2006 (JM.)
O048642
60. Niedzielska Julia Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O041582
61. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
62. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
63. Niklińska Gabriella Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O019682
64. Ośka Wojciech BPK
2003 (J.)
Brak
65. Pastorica Olaf Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
brak
66. Piskorski Piotr WKJ Lublin
2001 (J.)
O031785
67. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
68. Pogorzelska Karolina Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
Brak
69. Praga J'02 Julia JKS Equita Świętochów
2002 (J.)
O035142
70. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
71. Przyborowska Patrycja BPK (MAZ)
S
O022454
72. Pyrzyk Alicja Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
Brak
73. Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
S
O024888
74. Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O006240
75. Rębkowska Lidia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2005 (JM.)
O049955
76. Redek Kornelia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2002 (J.)
O031763
77. Redek Wiktoria UKS Vacat Eventing Sulbiny
2004 (JM.)
O031764
78. Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
S
O039719
79. Sikora Monika Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O006377
80. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
81. Sobolewska Paulina BPK (LOD)
S
O006758
82. Sosnowska Kaja Kielecki KJ
S
O013932
83. Staromłyńska Paulina KJ Skarb Kozienice
S
Brak
84. Stasiak Zofia JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O044820
85. Steczowicz Katarzyna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O050679
86. Steczowicz Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (JM.)
O045595
87. Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (J.)
O037425
88. Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O038177
89. Stypułkowska Katarzyna Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2004 (JM.)
brak
90. Szestowicka Katarzyna JKS Equita Świętochów
S
brak
91. Szestowicka Maja JKS Equita Świętochów
2008 (Mł.)
O054330
92. Szlachcic Karolina KJ Galop Kozienice
S
brak
93. Szypiło Julia KJ Aleksander Elizówka
2002 (J.)
O049555
94. Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O003344
95. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
96. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
97. Wawrzynowicz Marianna Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2007 (JM.)
brak
98. Wójcik Bartosz WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O031493
99. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
100. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

124

ABSTYNENCJA M XX POL 2011 Klacz gniada/167 F: Rhodesian Winner
M: Adoracja
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: SK Moszna sp. z.o.o.
K024004 616POL11007380T
2.

60

AMIRA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Grand Master
M: Agawa
O: Katarzyna Szypiło
B: Mirosław Tomikowski
K025221
3.

69

ANONIEM KWPN GER 2005 Wałach gniada/172 F: Kojak
M: Madonna
O: Jarosław Płatos
B: Niemcy
brak -
4.

75

APRILIS Typ Szlachetny POL nn Klacz gniada/163 F: nn
M: nn
O: Katarzyna Szestowicka
B: nn
brak 616999661581211
5.

44

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
O: Justyna Śmietanka
B: SK Dębno
K023917 616007610036813
6.

45

AVATAR NN RUS 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Paulina Staromłyńska
B: NN
K025766
7.

154

BALOU CARETINO PKSP POL 2015 Ogier gniada/165 F: Bijou Be
M: Whoopee
O: Piotr Wejman
B: Piotr Wejman
K027250 616009580305915
8.

59

BANDERAS SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
O: Aleksandra Molędzka
B: SK Żelichów
K008845 POL009640071603
9.

57

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
O: Karolina Gałkowska
B: Waldemar John
K011876 POL009610072506 104PY81
10.

121

BURZAN XX POL 2006 Wałach gniada F: All Hands On Deck
M: Błyskawica / Diatmar
O: Natalie Wojtak
B: Tomasz i Dorota Drażba
K010700 POL060000004331
11.

128

CALIGULA L SP POL 2014 Wałach siwa/173 F: Corrado Son
M: Conchita L
O: Tadeusz Boćkowski
B: Jarmuszczak Sławomir
Brak 616 009 61 00786 14
12.

106

CALIMERO-A SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Almanzor L
M: Candy Girl III PG / Roland
O: Piotr Piskorski
B: Agata Adrjanowska
K025473 -
13.

40

CALLIA-L SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Lescibard L
M: Conchita L / Cruzeiro L
O: Jerzy Korona
B: -
K020570 -
14.

170

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Carambole
M: Carrara
O: O. Laferi- Sapiej
B: Eko Abi E. Fabińska
K023534
15.

148

CAREWICZ SP POL 2004 Wałach gniada/167 F: Revel
M: NN
O: Mordzelewski
B: SK Rzeczna
Brak Brak
16.

1

CARUNO 3 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Caretino / Caletto II
M: Gerona / Lord
O:
B:
K022024 DE421000319309
17.

126

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
O: Tadeusz Boćkowski
B: Mariusz Janiszek
K025110
18.

153

CASTIEL OLD GER 2008 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Zenia / Zeus
O: Katarzyna Wiśniewska
B: -
K021162 DE418180165408
19.

53

CHACCALL OLD GER 2015 Wałach gniada/165 F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco Blue
O: Robert Bernagiewicz
B: Gestut Lewitz
brak DE 418185006015
20.

64

CHAPEAU BAS OLD NED 2011 Ogier siwa/173 F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
O: Kaja Sosnowska Niemczuk
B: -
K021676 DE418182524111
21.

83

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra
O: Monika Steczowicz
B: Anna Milewska
K021925
22.

120

CHIP HAN GER 2007 Wałach gniada F: Count Grannus / Contendro I
M: Ala / As di Villagana
O: Marek Przyborowski
B: Jutta Schlichting
K025406
23.

123

CLEVER BOY PKSP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Landor
M: Cytia
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: Gerke Marcin
K016637 POL009520039409
24.

76

COLETT PRINCESS 19 PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Zinedine
M: Colett 18
O: Tomasz Stasiak
B: A.Zawada
brak 616009661355014
25.

98

CON AMORE KWPN NED 2007 Wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
O: Agnieszka Kołacz
B: brak
K021892
26.

152

CONTRA MELLONI WESTF POL 2009 Klacz gniada/168 F: Contendro I
M: CIKILLIS
O: Mordzelewski Michał
B: niemcy
K017703 brak
27.

101

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K023218
28.

150

CZEJEN WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Kołczan
M: Czantoria / Widłak
O: Mordzelewski Michał
B: Tomasz Burzyński
K013019
29.

52

DAMASZEK SP POL 2010 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Dekada / Grey
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K021698 616009660588710
30.

96

DARG M POL 2013 Wałach gniada F: Arbon
M: Denisa
O: Bogusław Święcki
B: Bogusław Święcki
K027688
31.

167

DAUGUST SP POL 2001 Ogier siwa/173 cm F: Carbano
M: Daglezja
O: Sonia Czerwińska
B: Michał Tomaszek
K023874
32.

72

DESTINO MŁP POL 2013 Ogier siwa/- F: Dionizos
M: Druzja
O: Eugeniusz Sobolewski
B: Bieńko Maria
K027629
33.

34

DI CAPRIO S Niem.sport. POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Don Schufro
M: Giornata / Garantie
O: Marcin Wolski
B: Zbigniew Szumlakowski
K020899 DE455879004610
34.

36

DIANA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/. F: Bishof L
M: Donnerdamme L / Dobrock
O: Florczak
B: KJ Alexander
K011520 11593 POL009580228105
35.

109

DIARADA Deutsches Sportpferd POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Diego de Semilly
M: Lavera
O: WKW Sp z o.o.
B: Jörg Böhnke
brak brak
36.

32

DOMEYKO WLKP POL 2006 Ogier gniada/166 F: Escudo
M: Dalia
O: Mordzelewska Michał
B: Pol
KO10136 Brak
37.

91

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada/// F: Marino
M: Deportacja
O: Ludwika Kruszewska
B: //
K023618 //
38.

114

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach skarogniada/168 F: Messenger
M: Espina / Vis Versa
O: -
B: -
K027665 -
39.

169

ESPERADO MŁP POL 2006 Wałach gniada/- F: Pluton
M: Elia
O: Strąk Krzysztof
B: Trochym Danuta
brak
40.

85

ETNA HAN POL 2012 Klacz kasztanowata/171 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Rafał Kiernikowski
B: Rafał Kiernikowski
K022302 DE431312366312
41.

142

EVO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Euforia
O: Michał Mordzelewski
B: SK Jaroszówka
K022467
42.

156

FAJNA KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata/- F: Zippo
M: Ines / Arizona
O: Jerzy Korona
B: -
K019691 -
43.

141

FAMA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Bonaparte
M: Frotka
O: Mordzelewski Michał
B: SK Plękity
K008764
44.

137

FELLOW -TAR KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: Chello III VDL
M: Margriet / Flemmingh
O: Krzysztof Strąk
B: Holandia
K024121
45.

74

FENOMEN W Kuc Feliński POL 2008 Wałach srokata/kuc:140 F: El-Vis
M: Fifi
O: Grzegorz Szestowicki
B: Ryszard Wójcik
K012587 013580374908
46.

92

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Bolshoi
M: Finezja KG / Kastet
O: Marcin Kryszeń
B: Grzegorz Komin
K020664
47.

146

GALIANO KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:146 F: Numero Uno kwpn
M: gainer w
O: Mordzelewski Michał
B: Cieplinski Wojciech
brak brak
48.

138

GAROU DU ECLAT KUC POL 2011 Wałach skarogniada/kuc:145 F: nn
M: nn
O: Mordzelewski Michał
B: Zuchora Janusz
brak brak
49.

104

GIZELA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:134 F: nn
M: Gabi AS / Rokset
O: Anna Nagórka
B: Dziechciarz Marian
K023968 616999580284510
50.

89

GOTYK SP POL 2009 Wałach siwa/167 F: Libretto
M: Gloria
O: Michał Kropielnicki
B: Nn
K019030 616 009 63 0148709
51.

87

HARVARD SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Landjonker S / Landjonker
M: Landjonker S / Landjonker
O: Dorota Miedziocha
B:
K009062 POL009530036004
52.

48

HELIOS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colox Cup
M: Hawana / Kołczan
O: Radwański Wojciech
B: Tomasz Burzyński
K024045 616009600000910
53.

56

HERMAN KWPN NED 2012 Ogier ciemnogniada/175 F: Think Twice D'ici / Burggraaf
M: Belle Miranda / Sarantos
O: Karolina Gałkowska
B: W.A.M. Oude Wesselink
K021644 528003201209826
54.

68

HERMES DE REVEL HOL. GER 2015 Wałach siwa/170 F: Hermes de Lux
M: Olivia XX / Quidam de Revel
O: Cartus Sp. z o.o.
B: Böge Peter
brak -
55.

118

HIGHT-PLEASURE PKSP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Ever For Pleasure
M: Hurghanda / Barnaba
O: Beata Mazurek
B: Wojciech Ciepliński
K020337
56.

136

HULTAJ KP KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc: F: nn
M: nn
O: Mordzelewski Michał
B: Deminiak Marian
brak
57.

171

INFERNO WLKP POL 2014 Wałach gniada/. F: Sokrates
M: Insygnia / Barbuz
O: Jerzy Korona
B: -
K025040 -
58.

55

JACK DANIELS S KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Inshallah De Muze/ Nabab De Reve
M: Bandette S/ Orlando BWP
O: Karolina Gałkowska
B: Holandia
K027797
59.

46

JAKADI NON STOP BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/175 F: Non Stop
M: Orchidee Van Wittestein
O: Dominik Jaworski
B: Raymond Thewissen
K016443 056002W00290295
60.

58

JAREMA SP POL 2002 Wałach siwa F: Power Prince / Pilot
M: Janis / Louis
O:
B: Roman Piwko
K007973 POL009690002502
61.

108

JASMON PKSP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Marino
M: Jara
O: WKW Sp z o.o.
B: SO Starogard Gdański
brak 616 009 60 01152 12
62.

10

JASPIS M POL 2003 Wałach gniada/161 F: Noster
M: Jugusta
O: Monika Klama
B: Adam Stachurski
K021762 066660228703
63.

151

JEDYNA MŁP POL 2007 Klacz gniada/148 F: Dereń
M: Jarka
O: Mordzelewski Michał
B: Polska
brak -
64.

47

JONATAN MŁP POL 2010 Wałach siwa/164 F: Frazes
M: Julita
O: Dorota Grudzień-Molenda
B: SK Walewice
K022561 616006590215810
65.

93

JULIUS KWPN NED 2014 Wałach gniada/- F: Cidane
M: Elle-Fomia / Warrant
O: Paweł Bado
B: -
K025576 528003201407776
66.

94

JURRY BLEU K KWPN NED 2014 Ogier kasztanowata/- F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Naomi / Couleur Rubin
O: Paweł Bado
B: -
K026343 528003201404214
67.

95

JUVENTUS KWPN NED 2014 Ogier kasztanowata/- F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Fiechique D.N. / Nabab De Reve
O: Paweł Bado
B: -
K025453 528003201408752
68.

112

KAFAR MŁP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Frazes
M: Kleopatra
O: Janusz Mirosław
B: Jan Zuber
K020028
69.

162

KANTO WLKP. POL 2008 Wałach kara/170 F: Herkules
M: Kantra
O: Włodzimierz Kupczyk
B: Hadryś Paweł
K025979 007610116308
70.

50

KIRGIZ SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/. F: Dan
M: Kama / Kasjan
O: Iwona Kotyra
B: Anna Francuz
K019470
71.

67

KNIRPS JUNIOR BRDBG GER 2014 Ogier siwa/- F: Knirps 10 / Kolibri
M: Fomena / Liostro
O: Malwina Zdrzalik
B: Jörg Böhnke
K025954 DE 456980009014
72.

149

KORDOBA SP POL 1998 Klacz kasztanowata/160 F: JUSTIN DAMIRO
M: KRONA
O: MORDZELEWSKI MICHAŁ
B: POLSKA
KO12051 BRAK
73.

140

KORTINA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: niels
M: kora
O: Mordzelewski Michał
B: Małkiewicz Karol
brak brak
74.

147

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Veracruz
M: Kordoba / Justin Damiro
O: Michał Mordzelewski
B: Ryszard Mordzelewski
K018266
75.

82

KUBA WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cedrus
M: Kenia
O: SO Starogard Gdański
B: SO Starogard Gdański
K026010
76.

88

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz gniada/172 F: Canabis
M: La Vawetta / Lugwig von Bayern
O: Dorota Miedziocha
B: Małgorzata & Tomasz Sergiej
K020919 -
77.

78

LANCERO C CDE ESP 2010 Wałach siwa F: Lucky Boy
M: Indra 05
O: Anna Jagielak
B: Yeguada Cuesta
K026442
78.

100

LARIHORN HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Bagina / Ahorn Z
O: Tomasz Komsta
B: Peters Timm
K022211 DE421000098512
79.

117

LET ME FLY OLD POL 2014 Wałach gniada/165 F: Lyjanero
M: Lacanda / Lenardo
O: Krzysztof Strąk
B: Kamil Dubiel
K027478
80.

41

LET’S MAKE MONEY OLD POL 2007 Klacz gniada/. F: Ludwigs As
M: Annabella / Aircraft
O: Jerzy Korona
B: -
K022727 -
81.

127

LOARA SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: Corrado Son
M: Lozanna L
O: Tadeusz Boćkowski
B: Juszczak Dariusz
Brak 616 009 61 0086 14
82.

135

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/167 F: LIDER
M: LARISSA
O: MORDZELEWSKI MICHAŁ
B: POLSKA
ko17212
83.

51

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K019638 616009660558309
84.

134

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
O: Beata Jendrych
B: Maciej Pietras
K019413 POL732010056011
85.

155

MEKSYK MŁP POL 2010 Wałach gniada/- F: Falkon
M: Madera / Hutor
O: Jerzy Korona
B: -
Brak -
86.

105

MELLECHOWICZ PKSP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Hippica Koh-J-Noor
M: Milady
O: Antoni Tomaszewski
B: Antoni Tomaszewski
K027607 616009661363214
87.

139

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
O: Mordzelewski Michał
B: -
Regionalna nr 4866/18
88.

107

MORIS-L SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/- F: Graf Stepp
M: Marcisa / Lord Star
O: Jerzy Korona
B: -
K027932 -
89.

65

MOULIN ROUGE OLD GER 2011 Wałach siwa/173 F: Mylord Carthago/ Carthago
M: Inspiration / Incolor
O: Zbigniew Płatos
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021119 DE418180200711
90.

63

MY LORD WESTF POL 2012 Ogier siwa/173 F: Mylord Carthago/ Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
O: Leo Jans
B: Karol Niemczuk
K021638 DE 441410044613
91.

97

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
92.

168

NEVIO 17 KUC POL 2006 Wałach skarogniada/149 F: Nibelungenheld
M: MHADINA
O: MIchał Mordzelewski
B: niemcy
K026027 brak
93.

158

NICCO SP POL 2012 Wałach gniada/160 F: Gawrosz
M: Newada
O: Monika Żak
B: Monika Żak
Brak
94.

35

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
O: Kamila Górecka
B: Alan Kinas
K020837 Pol/61600961014212
95.

90

NUMERENA WESTF GER 2012 Klacz gniada/159 F: Numero Uno
M: Marena
O: Karolina Korba-Białkowska
B: Agroterra sp.z.o.o.
K027936 DE441411082212
96.

116

NURMI PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco-Fly
M: Nutella
O: Artur Kochański
B: Nowielice
K022827
97.

86

OH HAPPY DAY VAN’T MEULENHOF BWP BEL 2014 Wałach kasztanowata/172 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Sarona / Emilion
O: Michał Szuba
B: Simon Heyligen
K027911 056002W003073
98.

79

OLTEN WLKP POL 2014 Wałach kara/167 F: Etos
M: Olimpiada
O: Anna Maria Jagielak
B: SK Liski
brak 616007600220214
99.

13

OMENA SP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Calderon
M: Obligacja
O: Maciej Graczyk
B: Henryk Malinowski
K013242 POL 009 61 01442 07
100.

115

PIŁAT TRK POL 2005 Wałach kasztanowata/- F: Alchimist
M: Pifiia / Poluver
O: Małgorzata Banach
B: Rosja
K026607
101.

103

POLAŃCZYK SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Praga / Dolus
O: Barbara Praga
B: Barbara Praga
K022368 616009661639209
102.

110

QUIDAM’S DUKE HOL GER 2011 Wałach siwa/- F: Quidam’s Rubin/Quidam De Revel
M: Zarin Calica/Calico
O: Piotr Michalska
B: Graf Willi & Kerstin
K020318
103.

165

RAMZES KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:- F: nn
M: nn
O: Piotr Lipiński, Ula Lipińska, Maja Lipińska, Jan Lipiński
B: Lipinski
brak
104.

71

RAVIVIA P SP POL 2014 Klacz siwa/160 F: Coriano's Ass
M: Raphaella P / Correro
O: Marta Fisiak
B: Witold Polowczyk
K025418 616 009 61 00085 14
105.

145

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral
M: Ronia
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240
106.

84

SADŻI WLKP POL 2014 Wałach skarogniada/165 F: Etos
M: Sanna
O: Aleksandra Jagielak
B: Sk liski
Brak
107.

73

SILVER BOY OLD. POL 2007 Wałach siwa F: Silverstone
M: Miss Amor
O: Andrzej Nietubyć
B: Roman Gmurowski
K011170
108.

80

STAKKATA SP POL 2006 Klacz gniada/. F: Stakkata Gold
M: Shakira / Sherlock Holmes
O: Katarzyna Babut
B: Damian Wechta
K011510
109.

102

STAKKATOLIN OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Stakkatol
M: Caretina / Caretano Z
O: -
B: Gestut Lewitz
K025737 DE 418185020312
110.

54

SZAMAN HIPPICA OLD POL 2008 Wałach ciemnogniada/162 F: Stakkato
M: Metaxa/Metternich
O: Michał Mordzelewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K013615
111.

119

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
112.

37

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
O: Ewa Bednarczyk
B: Jan Szpunar
K014263 POL013630041605
113.

163

TJUNMIRA LA NEBBIA WLKP POL 2010 Klacz siwa/164cm F: Tjungske / Carthago Z
M: Robertina / Quamiro
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: SK Racot
K021851 616007610059710
114.

99

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Jacek Trojanowicz
B: Justyna Wiese
K011995
115.

62

VADROUILLE XX BEL 2002 Klacz ciemnogniada/165 F: Sarhoob
M: Vareuse Bleue
O: Iwona Kotyra
B: Belgia
K005943
116.

21

WARTA WLKP POL 2014 Klacz kasztanowata/163 F: Song
M: Wena
O: Karolina Osiewicz
B: Henryk Dudek
Brak Brak
117.

20

WIASTON SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston / Nobody KWPN
M: Wiara / Aravel Waro sp
O: SL
B: Marek Głowala
K026506
118.

77

WICHEREK HC POL 2006 Wałach skarogniada/kuc:147 F: Baca
M: Wiza
O: Tadeusz Klęk
B: Tadeusz Klęk
Brak Brak
119.

81

WILHELM KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:128 F: NN
M: NN
O: Monika Steczowicz
B: NN
brak
120.

159

WILSON MK SP POL 2015 Ogier gniada/- F: Bolero de ravel
M: W.charon
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
Brak -
Rider Club
Competition
Prize
Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
25
SUM:
25.00
Cegłowska Martyna WKJ Lublin / SJ Dakar
100
SUM:
100.00
Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
100
SUM:
100.00
Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
200
500
SUM:
700.00
Górecka Kamila JKS Karolina
25
SUM:
25.00
Jagielak Anna KJ Aldragho Józefosław
50
100
SUM:
150.00
Januszkiewicz Kaja Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
50
SUM:
50.00
Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
50
SUM:
50.00
Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
25
150
SUM:
175.00
Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
300
850
300
SUM:
1450.00
Niedzielska Julia Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
150
SUM:
150.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
200
850
500
SUM:
1550.00
Piskorski Piotr WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
100
SUM:
100.00
Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
200
SUM:
200.00
Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
300
50
SUM:
350.00
Sikora Monika Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
300
SUM:
300.00
Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
200
SUM:
200.00
Sobolewska Paulina BPK (LOD)
25
SUM:
25.00
Stasiak Zofia JKS Equita Świętochów
50
SUM:
50.00
Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
50
SUM:
50.00
Trojanowicz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
100
SUM:
100.00
Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
50
100
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babicz Zuzanna
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
ROBINIA (145)
2019-07-06
8
2019-07-07
2019-07-07
22
2019-07-06
Balcer Hanna
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
EVO (142)
2019-07-06
6
2019-07-06
2019-07-07
20
2019-07-07
Banach Marta
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
PIŁAT (115)
2019-07-06
Bednarczyk Julia
WKJ Lublin
TAMIZA (37)
2019-07-06
10
2019-07-06
27
2019-07-07
17
2019-07-07
17
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
2019-07-06
2019-07-06
4
25
Biedrzycka Julia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-07-07
12
2019-07-07
20
2019-07-07
16
Cegłowska Julia
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
ESPERADO (169)
2019-07-06
18
2019-07-06
2019-07-07
1
2019-07-07
1
Cegłowska Martyna
WKJ Lublin / SJ Dakar
2019-07-06
2
100
2019-07-07
1
Chojnowski Mateusz
Klub Jeździecki Equireno
JASMON (108)
2019-07-06
18
2019-07-06
13
2019-07-06
16
2019-07-07
2019-07-07
9
2019-07-07
4
DIARADA (109)
2019-07-06
1
2019-07-06
1
2019-07-07
17
2019-07-07
8
Chudkiewicz Angelika
WKJ Lublin / SJ Stajnia Dębina
2019-07-06
26
2019-07-06
18
2019-07-07
18
2019-07-07
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
2019-07-06
4
100
2019-07-07
3
Ciesielski Piotr
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
KANTO (162)
2019-07-06
18
2019-07-07
41
Ciurzyńska Ewa
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
DOMEYKO (32)
2019-07-06
18
2019-07-06
1
2019-07-07
1
2019-07-07
1
Daniłowska Karina
KJ J.J. Darboven Rumia
NAOMI (97)
2019-07-07
31
2019-07-07
42
Dębowska Zuzanna
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
LONDON (135)
2019-07-06
1
2019-07-06
12
2019-07-07
12
2019-07-07
1
Dubowska Nina
UKS Vacat Eventing Sulbiny
BURZAN (121)
2019-07-06
18
2019-07-06
36
2019-07-06
Durka Joanna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-07-07
13
2019-07-07
13
Felczyk Łukasz
BPK
2019-07-06
8
2019-07-06
15
2019-07-07
39
2019-07-07
5
Fisiak Marta
BPK (LOD)
2019-07-06
2019-07-06
26
2019-07-07
11
2019-07-07
Florczak Aleksandra
Equikam Sp. z o.o.
DIANA L (36)
2019-07-06
2
200
2019-07-06
2019-07-07
27
2019-07-07
1
500
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
2019-07-06
17
2019-07-06
13
2019-07-07
2019-07-07
HERMAN (56)
2019-07-06
9
2019-07-06
15
2019-07-07
36
BRANDO (57)
2019-07-06
14
2019-07-06
2019-07-07
14
2019-07-07
JAREMA (58)
2019-07-06
32
2019-07-07
34
Gierlicz Artur
UKS Vacat Eventing Sulbiny
ESKOBAR (114)
2019-07-06
31
2019-07-06
11
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (35)
2019-07-06
10
2019-07-06
20
2019-07-07
4
25
2019-07-07
8
Graczyk Małgorzata
KS AZS AWF Warszawa
OMENA (13)
2019-07-06
7
2019-07-06
19
2019-07-07
28
2019-07-07
Jagielak Anna
KJ Aldragho Józefosław
2019-07-06
5
50
2019-07-06
11
2019-07-07
3
100
2019-07-07
16
OLTEN (79)
2019-07-06
21
2019-07-06
29
2019-07-07
27
2019-07-07
SADŻI (84)
2019-07-06
1
2019-07-06
23
2019-07-07
6
2019-07-07
25
Januszkiewicz Kaja
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2019-07-06
2019-07-06
3
50
2019-07-07
37
2019-07-07
2019-07-06
1
Jaworski Dominik
KJ Skarb Kozienice
2019-07-06
13
2019-07-07
26
2019-07-07
23
2019-07-06
Jendrych Gabriela
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
MAESTRO (134)
2019-07-07
15
Kachniarz Zuzanna
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
CAREWICZ (148)
2019-07-06
Kalinowski Piotr
KU AZS Politechniki Warszawskiej
JULIUS (93)
2019-07-06
17
2019-07-06
12
2019-07-07
7
2019-07-07
11
2019-07-06
15
2019-07-06
7
2019-07-07
9
2019-07-07
10
2019-07-06
18
2019-07-06
6
2019-07-07
14
2019-07-07
7
Kaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
FAMA (141)
2019-07-06
3
2019-07-06
4
2019-07-07
13
2019-07-07
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
WIASTON (20)
2019-07-06
38
2019-07-06
21
WARTA (21)
2019-07-06
4
2019-07-06
16
Kochańska Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
NURMI (116)
2019-07-07
31
2019-07-06
14
2019-07-07
14
Kołacz Maja
Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2019-07-06
24
2019-07-06
20
2019-07-06
2019-07-07
6
2019-07-07
9
2019-07-07
Komsta Alicja
Equiclub Zamłyniec
LARIHORN (100)
2019-07-06
44
2019-07-06
2019-07-07
19
2019-07-07
11
Korba-Białkowska Karolina
KJ Szwadron Jazdy RP Stara Miłosna
2019-07-06
10
2019-07-06
22
2019-07-07
8
2019-07-07
2019-07-06
12
Kotyra Natalia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MADRYT (51)
2019-07-07
28
2019-07-07
Kowalski Hubert
KS Equiright Warszawa
NICCO (158)
2019-07-07
29
2019-07-07
40
2019-07-07
Krajewska Karolina
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
GALIANO (146)
2019-07-06
1
2019-07-06
1
2019-07-07
1
2019-07-07
1
Kropielnicka Julia
BPK (MAZ)
GOTYK (89)
2019-07-06
20
2019-07-06
2019-07-06
24
2019-07-07
7
2019-07-07
3
2019-07-07
2
Kruszewska Ludwika
KJ SO Łąck
DOVER (91)
2019-07-06
9
2019-07-06
5
2019-07-07
7
2019-07-07
Kryszeń Natasza
BPK (MAZ)
2019-07-06
11
2019-07-07
4
2019-07-07
8
Kulczycka Zofia
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
KORDOBA (149)
2019-07-06
1
2019-07-06
1
2019-07-07
1
2019-07-07
1
Kwiatkowska Bianka
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
NEVIO 17 (168)
2019-07-07
22
2019-07-07
1
Laskowska Paulina
KJ J.J. Darboven Rumia
DARG (96)
2019-07-07
30
2019-07-07
25
Lipińska Maja
BPK
RAMZES (165)
2019-07-07
18
2019-07-07
1
2019-07-07
18
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
ETNA (85)
2019-07-07
12
2019-07-07
17
2019-07-06
2019-07-06
43
Mazurek Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
24
2019-07-07
2019-07-07
Miazga Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
WILSON MK (159)
2019-07-07
19
2019-07-07
33
Michalska Emilia
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
MILTON (139)
2019-07-06
1
2019-07-06
16
2019-07-07
1
2019-07-07
3
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2019-07-06
8
Miedziocha Hanna
BPK (MAZ)
HARVARD (87)
2019-07-06
35
2019-07-07
20
2019-07-06
24
2019-07-07
12
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
CORNAT (101)
2019-07-06
4
50
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-06
30
2019-07-06
19
2019-07-07
21
2019-07-07
16
Mirosław Kinga
KJ Aleksander Elizówka
KAFAR (112)
2019-07-06
17
2019-07-06
40
2019-07-06
2019-07-07
32
2019-07-07
9
2019-07-07
7
Miziołek Jacek
Equiclub Zamłyniec
2019-07-06
1
Molędzka Aleksandra
KS AZS AWF Warszawa
2019-07-06
5
25
2019-07-07
1
150
Molenda Zuzanna
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
JONATAN (47)
2019-07-06
39
2019-07-06
2019-07-07
12
2019-07-07
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2019-07-06
1
300
2019-07-06
13
2019-07-07
18
2019-07-07
18
CASTIEL (153)
2019-07-06
2019-07-06
1
850
2019-07-07
2
300
2019-07-07
2
CARDIFF (170)
2019-07-06
13
2019-07-06
2019-07-07
15
2019-07-07
6
Nagórka Justyna
Stowarzyszenie UKS Kucyk Serock
GIZELA (104)
2019-07-06
1
2019-07-06
1
2019-07-06
6
2019-07-07
1
2019-07-07
1
2019-07-07
19
Niedzielska Julia
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2019-07-06
2019-07-06
1
150
2019-07-07
8
2019-07-07
6
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2019-07-06
10
2019-07-07
8
2019-07-06
23
2019-07-07
2
200
2019-07-06
3
2019-07-07
1
850
2019-07-06
1
500
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
INFERNO (171)
2019-07-06
12
2019-07-06
25
2019-07-07
13
2019-07-07
24
Niklińska Gabriella
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2019-07-06
17
2019-07-06
2019-07-07
6
2019-07-07
Ośka Wojciech
BPK
DAUGUST (167)
2019-07-06
2019-07-06
Pastorica Olaf
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
JEDYNA (151)
2019-07-06
1
2019-07-06
18
2019-07-07
1
Piskorski Piotr
WKJ Lublin
2019-07-06
21
2019-07-06
8
2019-07-07
15
2019-07-07
5
50
Płatos Zbigniew
KJ Galop Kozienice
2019-07-06
23
2019-07-06
7
2019-07-07
18
2019-07-07
10
Pogorzelska Karolina
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
HULTAJ KP (136)
2019-07-06
24
2019-07-06
9
2019-07-07
9
2019-07-07
27
Praga J'02 Julia
JKS Equita Świętochów
2019-07-07
26
2019-07-07
21
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
MEKSYK (155)
2019-07-06
3
100
2019-07-06
2019-07-07
34
2019-07-07
25
FAJNA (156)
2019-07-06
2
2019-07-07
4
Przyborowska Patrycja
BPK (MAZ)
CHIP (120)
2019-07-06
23
2019-07-06
Pyrzyk Alicja
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
CZEJEN (150)
2019-07-06
1
2019-07-06
1
2019-07-07
1
2019-07-07
1
Radwański Wojciech
SKJ Bajardo Czosnów
HELIOS (48)
2019-07-06
10
2019-07-06
9
2019-07-07
11
2019-07-07
3
200
Rajchel Dagmara
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
MORIS-L (107)
2019-07-06
28
2019-07-07
28
2019-07-06
2019-07-07
29
Rębkowska Lidia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
KIRGIZ (50)
2019-07-07
13
2019-07-07
43
2019-07-07
Redek Kornelia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2019-07-06
14
2019-07-06
7
Redek Wiktoria
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2019-07-06
19
2019-07-06
Rydzewska Weronika
JKS Equita Świętochów
2019-07-06
22
2019-07-06
2
300
2019-07-07
5
50
Sikora Monika
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
JASPIS (10)
2019-07-07
1
300
2019-07-07
20
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2019-07-06
3
200
2019-07-07
9
Sobolewska Paulina
BPK (LOD)
DESTINO (72)
2019-07-07
5
25
2019-07-07
Sosnowska Kaja
Kielecki KJ
MY LORD (63)
2019-07-06
25
2019-07-06
12
2019-07-07
20
2019-07-07
23
2019-07-06
22
2019-07-06
2019-07-07
16
2019-07-07
22
Staromłyńska Paulina
KJ Skarb Kozienice
AVATAR (45)
2019-07-06
5
2019-07-06
2
2019-07-07
7
2019-07-07
4
2019-07-07
Stasiak Zofia
JKS Equita Świętochów
2019-07-06
3
2019-07-06
8
2019-07-07
3
2019-07-07
3
50
Steczowicz Katarzyna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
KUBA (82)
2019-07-07
2
2019-07-07
10
2019-07-07
Steczowicz Maria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
WILHELM (81)
2019-07-07
11
2019-07-07
21
Steczowicz Zofia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-07-07
19
2019-07-07
14
Strąk Dominika
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2019-07-06
2019-07-06
42
2019-07-07
30
2019-07-07
2019-07-06
34
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
5
2019-07-07
Stypułkowska Katarzyna
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
KORTINA (140)
2019-07-06
18
2019-07-06
20
2019-07-07
1
2019-07-07
23
Szestowicka Katarzyna
JKS Equita Świętochów
APRILIS (75)
2019-07-06
18
2019-07-06
18
2019-07-06
19
2019-07-07
16
2019-07-07
21
2019-07-07
24
Szestowicka Maja
JKS Equita Świętochów
2019-07-06
1
2019-07-06
1
2019-07-06
2
2019-07-07
15
2019-07-07
14
2019-07-07
18
Szlachcic Karolina
KJ Galop Kozienice
ANONIEM (69)
2019-07-06
2019-07-06
15
2019-07-07
10
2019-07-07
24
2019-07-07
23
Szypiło Julia
KJ Aleksander Elizówka
AMIRA (60)
2019-07-06
25
2019-07-06
11
2019-07-06
41
2019-07-07
32
2019-07-07
38
2019-07-07
Tomaszewska Izabella
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
SZIMANO (119)
2019-07-06
6
2019-07-06
5
50
2019-07-07
19
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
2019-07-06
37
2019-07-06
9
2019-07-07
6
2019-07-07
29
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2019-07-06
6
2019-07-06
16
2019-07-07
2
100
2019-07-07
17
Wawrzynowicz Marianna
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2019-07-06
2019-07-07
20
2019-07-07
1
2019-07-07
Wójcik Bartosz
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
PIŁAT (115)
2019-07-06
33
2019-07-07
NURMI (116)
2019-07-06
22
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
CASALLINA (126)
2019-07-07
4
50
2019-07-07
4
100
LOARA (127)
2019-07-06
18
2019-07-06
1
2019-07-07
2
2019-07-07
5
2019-07-06
11
2019-07-06
21
2019-07-07
10
2019-07-07
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
2019-07-06
7
2019-07-06
14
2019-07-07
22
2019-07-07
26
2019-07-06
25
2019-07-06
2019-07-07
15
2019-07-07

Number of Riders: 100

Number of Horses: 120

The sum of prizes: 6 100.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl