Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
123 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 11:16:18
2019-06-14 11:16:18
Katarzyna Murzyńska PROUD OF CARRY
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
122 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 11:14:40
2019-06-14 11:14:40
Emilia Kruk DELICJA
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
121 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:58:21
2019-06-12 21:28:48
Patrycja Przyborowska CHIP
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:58:18
2019-06-12 21:23:31
Dawid Kubiak CHIP
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:58:14
2019-06-12 20:55:26
Leszek Nieużyła FAJNA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:58:09
2019-06-12 20:48:16
Leszek Nieużyła NIGHT BOY VAN’T JENTINK
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
117 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 17:11:24
2019-06-12 15:29:35
Edyta Kędzierska NANDO
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
116 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 13:37:21
2019-06-12 11:58:00
Gloria Ciba ROTEX II
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:16:37
2019-06-12 11:12:32
Sławomir Paszkowski HELIOS
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
114 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:16:32
2019-06-12 11:11:56
Sławomir Paszkowski RAUL
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 09:29:27
2019-06-12 07:20:14
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
112 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 09:29:17
2019-06-12 07:19:53
Dawid Kubiak LANCELOT
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
111 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 09:29:12
2019-06-12 07:19:28
Dawid Kubiak CLINTESSA PRO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 09:29:00
2019-06-11 23:01:29
Michał Mordzelewski COLOSSEO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 09:28:54
2019-06-11 22:44:39
Michał Kubiak PANJAA
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
108 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 09:28:50
2019-06-11 22:43:57
Michał Kubiak BABILONIA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 09:28:44
2019-06-11 22:27:08
Bianka Kwiatkowska NEVIO 17
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
106 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 20:46:23
2019-06-11 19:52:22
Magdalena Wasilewska MONELLO
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
105 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 20:46:15
2019-06-11 19:51:18
Angelika Okolus ASTRA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
104 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 20:46:07
2019-06-11 19:50:43
Sebastian Grzeszczyk ASTRA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
103 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:58:02
2019-06-11 14:16:02
Aleksandra Kołodziejczyk EL- VIS
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
102 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 15:07:59
2019-06-11 14:15:08
Lena Jarecka DEBIUT
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
101 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 15:07:51
2019-06-11 14:14:24
Nikola Miłoszewska BIBI ZAGORKA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
100 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 15:07:44
2019-06-11 14:13:28
Basia Rostek DEBIUT
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
99 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 15:07:38
2019-06-11 14:12:07
Wiktoria Kabala MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 15:07:30
2019-06-11 14:11:27
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/licencyjny/LICENCYJNY
97 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 15:07:24
2019-06-11 10:26:17
Julia Michalska QUIDAM’S DUKE
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 12:03:38
2019-06-10 21:51:01
Anna Siwicka NESTOR
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
95 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 09:33:50
2019-06-10 21:50:35
Barbara Kozińska THIMOTE
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
94 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 09:33:47
2019-06-10 21:49:46
Paulina Antczak-Jakubek EVITA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 09:33:33
2019-06-10 21:03:10
Karolina Sujecka FUGA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 20:49:18
2019-06-10 18:44:26
Nela Wawryniuk CAPRIOLE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 14:49:59
2019-06-10 12:40:23
Alicja Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 11:15:36
2019-06-09 20:56:32
Maja Osęka HILUX
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 12/licencyjny/LICENCYJNY
89 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:55:11
2019-06-09 18:33:50
Olivia Boćkowska LEMA-WM
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 19:35:11
2019-06-09 18:32:10
Aleksandra Wołąs CASALLINA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 19:35:07
2019-06-09 14:08:01
Hanna Balcer EVO
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:58:56
2019-06-09 13:56:42
Patrycja Mikus KASHMIR DE REVE
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 13:39:54
2019-06-09 13:20:10
Aleksandra Dąbkowska HOLLIDAY
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 21:42:57
2019-06-09 13:19:23
Aleksandra Dąbkowska DJACK D'JONES
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 11:09:22
2019-06-09 12:40:57
Daria Danieluk AKITA R
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/licencyjny/LICENCYJNY
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 13:39:33
2019-06-09 08:45:13
Sylwia Radecka-Nowacka ENYA
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
81 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 13:39:27
2019-06-09 07:23:52
Michał Mordzelewski CASTIEL
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 13:39:12
2019-06-09 07:21:47
Michał Mordzelewski CARDIFF
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 13:39:07
2019-06-09 07:20:26
Michał Mordzelewski OMEGA 34
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 11:07:43
2019-06-08 19:58:09
Kamila Chrzanowska CIRI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 13:44:54
2019-06-08 11:45:25
Weronika Minkiewicz MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 13:44:50
2019-06-08 11:44:08
Weronika Minkiewicz HESTIA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 13:44:46
2019-06-08 11:43:30
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 13:44:26
2019-06-08 10:18:52
Zofia Banaszek HERMES
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 13:44:20
2019-06-07 23:12:05
Wiktoria Bunkowska KANON
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 13:44:15
2019-06-07 22:20:39
Monika Sikora JASPIS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 13:43:25
2019-06-07 22:06:55
Jacek Smolarczyk DEJV
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 13:43:22
2019-06-07 22:06:15
Maja Smolarczyk DEJV
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 11:05:40
2019-06-07 22:04:03
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 13:43:11
2019-06-07 20:36:36
Karolina Szlachcic ANONIEM
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:05:31
2019-06-07 20:35:59
Malwina Zdrzalik HERMES DE REVEL
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 11:18:10
2019-06-07 20:35:12
Malwina Zdrzalik KNIRPS JUNIOR
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 09:37:56
2019-06-06 22:57:56
Paulina Staromłyńska AVATAR
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 09:37:53
2019-06-06 22:55:49
Dominik Jaworski JAKADI NON STOP
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 21:51:32
2019-06-06 20:41:51
Wojciech Radwański HELIOS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:12:17
2019-06-06 11:45:57
Maria Majchrzak SZAFIRA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:05:40
2019-06-06 11:42:42
Izabela Jędrzejczyk SZRONKA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:05:32
2019-06-06 11:42:09
Małgorzata Graczyk OMENA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:05:26
2019-06-06 11:41:32
Gloria Kiwale SILVANA
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 21:51:17
2019-06-06 11:40:55
Michał Kubiak SILVANA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:05:01
2019-06-06 11:40:04
Aleksandra Molędzka BANDERAS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 20:45:57
2019-06-06 11:39:08
Jacek Gałkowski JAREMA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:04:52
2019-06-06 11:38:30
Jacek Gałkowski HERMAN
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:04:43
2019-06-06 11:37:09
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 21:46:22
2019-06-06 11:36:37
Michał Kubiak JAVALL - TWIGGY BB
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:04:34
2019-06-06 11:35:45
Jacek Gałkowski JACK DANIELS S
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:04:28
2019-06-06 11:13:41
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:04:24
2019-06-06 11:13:15
Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:04:20
2019-06-06 11:12:21
Anna Dziuba MAVANDA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:47:46
2019-06-06 10:40:31
Julia Niedzielska KORWETTA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:47:39
2019-06-06 10:39:14
Matylda Dębska GALIANO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:47:32
2019-06-06 10:38:14
Aleksandra Wojak JACSON
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:47:28
2019-06-06 10:37:06
Marianna Wawrzynowicz GARU
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:47:23
2019-06-06 10:35:53
Kasia Stypułkowska KORTINA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:47:16
2019-06-06 10:34:36
Aleksandra Kaszyńska FAMA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:33:48
2019-06-05 23:33:15
Karol Turowski CZANDRA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:33:42
2019-06-05 23:32:05
Anna Więcek PROTEUS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:35:02
2019-06-05 22:10:41
Hanna Błażejewska CELT
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:34:57
2019-06-05 22:10:08
Patrycja Matyjasik MONTE CHRISTO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:34:44
2019-06-05 21:58:35
Kinga Daszczyk JACKPOT
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:34:40
2019-06-05 21:57:52
Kinga Daszczyk IVARO RED WINE
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:34:33
2019-06-05 21:57:10
Kinga Daszczyk G - BISZKOPT
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 09:58:20
2019-06-05 20:16:17
Leszek Nieużyła ORCHIDEA-G
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 09:55:41
2019-06-05 20:14:05
Leszek Nieużyła CALLIA-L
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:34:07
2019-06-05 20:12:37
Leszek Nieużyła LET’S MAKE MONEY
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:33:52
2019-06-05 15:42:42
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 11:03:52
2019-06-05 13:46:14
Katarzyna Delekta ALI BOOM
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 14:08:04
2019-06-05 12:23:28
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:01:34
2019-06-05 12:22:56
Dagmara Rajchel MORIS-L
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 14:07:51
2019-06-05 12:20:34
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 14:07:46
2019-06-05 12:20:08
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 19:45:46
2019-06-05 11:40:09
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:16:24
2019-06-05 11:23:02
Marta Hejger COLETTA 33
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:16:16
2019-06-05 11:22:09
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 09:14:58
2019-06-05 07:44:23
Dorota Żołyniak IBIZA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/licencyjny/LICENCYJNY
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:33:39
2019-06-05 07:37:27
Joanna Paszkowska-Rogacz HUGO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:46:38
2019-06-05 07:05:20
Maria Piasecka BLANKAMPBEJA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 11:12:29
2019-06-05 01:08:36
Andrzej Missala FERRERO
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:25:15
2019-06-05 01:07:53
Magdalena Missala FERRERO
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 09:14:28
2019-06-05 01:06:55
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 15:06:59
2019-06-04 22:15:33
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 09:13:55
2019-06-04 22:14:11
Natalia Dragan NESKO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 11:02:37
2019-06-04 19:17:57
Melania Słopecka LABRADOR
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 16:51:23
2019-06-04 17:22:18
Hanna Miedziocha HARVARD
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:40:33
2019-06-04 17:21:02
Hanna Miedziocha LA SCALA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:40:20
2019-06-04 16:41:42
Maryia Mikhailava KEATON N
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:40:17
2019-06-04 16:39:34
Maryia Mikhailava DIASSINI
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:40:12
2019-06-04 16:38:40
Maryia Mikhailava BELINA JD
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:40:08
2019-06-04 16:31:57
Siarhei Kazlou STREISAND
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:40:02
2019-06-04 16:31:04
Siarhei Kazlou FLAMENCO SONG
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 13:38:47
2019-06-04 15:32:02
Emilia Michalska MILTON
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 16:46:59
2019-06-04 15:23:42
Maria Gonciarek ALPENLERCHE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:39:29
2019-06-04 15:10:34
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:53:10
2019-06-04 15:09:11
Łukasz Felczyk DI CAPRIO S
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 11:14:16
2019-06-04 14:59:26
Agnieszka Kułakowska GROS S
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:39:06
2019-06-04 14:36:50
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:42:07
2019-06-04 14:34:55
Katarzyna Mikulska-Sękalska CENNA - TO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak-Jakubek Paulina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O050385
2. Balcer Hanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
none
3. Błażejewska Hanna BPK
2003 (J.)
brak
4. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O053202
5. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
6. Bunkowska Wiktoria KJ Golden Horse Koryta
2004 (J.)
O046545
7. Ceranka Katarzyna BPK
S
brak
8. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
9. Ciesielski Piotr Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O000081
10. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
11. Danieluk Daria Stowarzyszenie KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O035291
12. Dębska Matylda Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (J.)
brak
13. Delekta Katarzyna BPK
S
brak
14. Dobrowolska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O004961
15. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048865
16. Dziuba Anna Bpk
2006 (JM.)
O041843
10172785
17. Felczyk Łukasz JKS Karolina
2000 (MJ.)
O055770
18. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
19. Gonciarek Maria Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (J.)
O031807
10143460
20. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
21. Graczyk Małgorzata KS AZS AWF Warszawa
2005 (JM.)
brak
22. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
23. Janusz Izabela Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2002 (J.)
O043256
24. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O044134
25. Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
S
O050835
26. Jędrzejczyk Izabela KS AZS AWF Warszawa
2004 (J.)
brak
27. Jończyk Łukasz bpk
S
O000790
10002083
28. Kabala Wiktoria KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037904
29. Kaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018 (Mł.)
brak
30. Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
S
O041330
10141245
31. Kiwale Gloria KS AZS AWF Warszawa
S
brak
32. Kołodziejczyk Aleksandra KJ Akademia Kucania
2004 (J.)
O039866
33. Kozińska Barbara BPK (MAZ)
2001 (MJ.)
O030953
34. Kruk Emilia BPK
2003 (J.)
35. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
36. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team
S
O002632
37. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
38. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
S
O002631
39. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
40. Kwiatkowska Bianka Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
41. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O049201
42. Majchrzak Maria KS AZS AWF Warszawa
2002 (J.)
brak
43. Matyjasik Patrycja Bpk
2005 (JM.)
O046279
44. Michalska Emilia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2007 (JM.)
O046006
45. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
46. Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042682
47. Mikhailava Maryia Klub Jeździecki Profil
S
O044192
10034677
48. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
49. Mikus Patrycja BPK (MAZ)
S
O023220
50. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
51. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
52. Missala Magdalena Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2005 (JM.)
O040709
53. Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
S
O018352
54. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O001972
55. Murzyńska Katarzyna BPK
2004 (J.)
56. Niedzielska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (J.)
O041582
57. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
58. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
59. Okolus Angelika KJ Skarb Kozienice
2001 (MJ.)
brak
60. Osęka Maja Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2001 (MJ.)
O033949
61. Paszkowska-Rogacz Joanna BPK
S
brak
62. Paszkowski Sławomir Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O003290
63. Piasecka Maria CKJ Jamka Ciepielów
2002 (J.)
O039527
64. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
65. Przyborowska Patrycja BPK (MAZ)
S
O022454
66. Radecka-Nowacka Sylwia BPK
S
brak
67. Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
S
O024888
68. Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O006240
69. Rostek Basia KJ Akademia Kucania Dawidy
2003 (J.)
O039516
70. Sikora Monika Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O006377
71. Siwicka Anna BPK
2006 (JM.)
brak
72. Słopecka Melania JKS Karolina
2003 (J.)
O042500
73. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (J.)
O042345
74. Staromłyńska Paulina KJ Skarb Kozienice
S
Brak
75. Stypułkowska Kasia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (J.)
brak
76. Szlachcic Karolina KJ Galop Kozienice
S
brak
77. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (J.)
O038032
78. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
79. Wasilewska Magdalena KJ Skarb Kozienice
S
Brak
80. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (J.)
O042191
81. Więcek Anna KJ Aromer Józefin
S
O003694
82. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
83. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
84. Żołyniak Dorota BPK
1999 (MJ.)
O023687
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

105

AKITA R WLKP POL 2004 Klacz siwa/161 F: Rubin
M: Anastazja / Genius
K011821 POL 007 66 00069 04
2.

31

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
K017957 POL 009 60 00079 08
3.

54

ALI BOOM TRK POL 2007 Wałach skarogniada/161 F: Gluosnis
M: Agada
brak -
4.

36

ALPENLERCHE OLD POL 2004 Klacz gniada/- F: Albatros / Acord II
M: Amelie / Landor S
K010704 DE418180083005
5.

90

ANONIEM KWPN GER 2005 Wałach gniada/172 F: Kojak
M: Madonna
brak -
6.

125

ASTRA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wars
M: Aradika
Brak
7.

86

AVATAR NN RUS 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
K025766
8.

128

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Bischof L
M: Brendy
K019544 616009580503811
9.

80

BANDERAS SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
K008845 POL009640071603
10.

39

BELINA JD WESTF GER 2015 klacz kara/171 F: Baloutelli / Baloubet Du Rouet
M: Hanka / FAN Holland
K027870 DE441410882515
11.

124

BIBI ZAGORKA KUC POL 2010 Klacz siwa/124 F: nn
M: nn
K024338 brak
12.

48

BLANKAMPBEJA MŁP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Kamp
M: Blanka
brak
13.

62

BORA WLKP POL 2007 Klacz bułana/168 F: Liberatto P
M: Bossa / Floren
K013437 0076101743
14.

78

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
K011876 POL009610072506 104PY81
15.

57

CALLIA-L SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Lescibard L
M: Conchita L / Cruzeiro L
K020570 -
16.

115

CAPRIOLE Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Candivolo
M: Gazelle
K020568 616009690171209
17.

101

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Carambole
M: Carrada
K023534
18.

110

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
K025110
19.

103

CASTIEL OLD POL 2008 Wałach gniada/168 F: Contendro I
M: Zenia / Zeus
K021162 -
20.

64

CELT SP POL 2006 Wałach gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Casablanca / Roland
brak
21.

30

CENNA - TO HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Quirado
M: Pana -To
K017909 DE 421000045410
22.

112

CHEEROKE TRK. POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Gluosnis xx / Gerodot
M: Charyzma / Ignam
K016938 POL732010030508
23.

140

CHIP HAN GER 2007 Wałach gniada F: Count Grannus / Contendro I
M: Ala / As di Villagana
K025406
24.

99

CIRI TYP SZLACH. POL 2012 Klacz skarogniada/167 F: NN
M: NN
brak -
25.

131

CLINTESSA PRO OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
K024059
26.

12

COLETTA 33 HAN GER 2010 Klacz gniada/170 F: Cloney / Contender
M: Scarlett / Stakkato
K024368 DE431317201710
27.

130

COLOSSEO WESTFALSKA POL 2004 Wałach siwa/172 F: CORNET OBOLENSKY
M: LUNA- Pia
BRAK BRAK
28.

67

CZANDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Sir Robin
M: Czarka
K011647
29.

74

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z ZANG BEL 2010 Wałach kasztanowata/. F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Vahinee Des Merisiers / Nonstop
K019876 056015255663810
30.

123

DEBIUT KUC POL 2014 Wałach kasztanowata/148 F: nn
M: nn
K027992 brak
31.

92

DEJV SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Kilian38
M: Dosia / Marino
K025635 616009600113014
32.

142

DELICJA WLKP 2006 ciemnogniada F: Denar
M: Dzida
33.

34

DI CAPRIO S NIEM.SPORT. POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Don Schufro
M: Giornata / Garantie
K020899 DE455879004610
34.

40

DIASSINI HOL POL 2009 Gelding grey/170 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: U-Cascada / Cassini I
K016085 DE421000582109
35.

106

DJACK D'JONES SF POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Tresor De Virton SFB
M: Nanie du Fort Vert / Bolero de Brecey
K026538 -
36.

53

DOMINO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
K015387 /
37.

11

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
K021535 616007520031711
38.

29

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
K014545 pol00650009402
39.

50

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido/Animo
M: Enigma/Le Voltaire
K014243 POL009610146308
40.

104

ENYA HOL. NLD 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Colandro
M: Evita IX
brak DE421000636207
41.

102

EROS SP POL 2015 Wałach kasztanowata/168 F: chapultepec la silla
M: erotyka
brak brak
42.

51

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
K024453 616009661360410
43.

117

EVITA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Perettie-B
K025855
44.

109

EVO KUC POL 2012 Gelding bay/kuc:KUC F: Strayer’s Samon
M: Euforia
K022467
45.

139

FAJNA / POL / Mare chestnut// F: /
M: /
/ /
46.

68

FAMA WLKP POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Bonaparte
M: n/n
brak
47.

47

FERRERO WLKP POL 2008 Wałach gniada/- F: Izaurus
M: Ferara / Contender Son
K016048
48.

37

FLAMENCO SONG HOL. POL 2013 klacz siwa/- F: Hickstead KWPN/ Hamlet
M: U-Cascada hol./ Cassini I hol.
K025658 DE421000600913
49.

116

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:157 F: Ramzes
M: Fala
K023944 Brak
50.

59

G - BISZKOPT SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Bischof
M: Gipsy Lady / Faust Z
K027458
51.

71

GALIANO KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc:147 F: Numero Uno
M: nn
brak
52.

70

GARU NN FRA 2007 Wałach skarogniada/kuc:146 F: nn
M: nn
brak
53.

145

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova
M: Rosita W
K019692
54.

121

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Larron
M: Grand Rivage / Grand Chef Bleus
K019278 056002W00293935
55.

32

GROS S WLKP POL 2013 Ogier siwa/165 F: Love Affair
M: Grosetta / Rytm
K028029 616007660867213
56.

43

HARVARD SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Landjonker S / Landjonker
M: Landjonker S / Landjonker
K009062 POL009530036004
57.

135

HELIOS XO POL 2006 Wałach kasztanowata F: Lais
M: Hanza
K019384
58.

84

HELIOS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colox Cup
M: Hawana / Kołczan
K024045 616009600000910
59.

79

HERMAN KWPN NED 2012 Ogier ciemnogniada/175 F: Think Twice D'ici / Burggraaf
M: Belle Miranda / Sarantos
K021644 528003201209826
60.

95

HERMES LUSITANO POR 2012 Wałach bułana/164cm F: Casanova
M: Zita / R-Kazan Coussoul
K025558 620001002879255
61.

89

HERMES DE REVEL HOL. GER 2015 Wałach siwa/170 F: Hermes de Lux
M: Olivia XX / Quidam de Revel
brak -
62.

97

HESTIA SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Hesja / Liban
K027237 616009640025712
63.

113

HILUX SP POL 2012 Wałach gniada/mk:mk F: Strayer’s Samson
M: Hesperyda
Brak
64.

107

HOLLIDAY KWPN NLD 2012 Klacz gniada F: Chello III VDL
M: Zelene
K024901
65.

9

HUGO SP POL 2010 Wałach skarogniada/169 F: Granilli S
M: Harfa
brak 16 999 59 02035 10
66.

144

IBAN - - - F: -
M: -
67.

49

IBIZA SP POL 2004 Klacz gniada/164 F: Flamenco
M: Igraszka
K023318 POL 009 58 00707 04
68.

60

IVARO RED WINE OS POL 2014 Ogier gniada/170 F: It's Me du Mesnil
M: ovinia / Ramiro
K027461
69.

76

JACK DANIELS S KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Inshallah De Muze/ Nabab De Reve
M: Bandette S/ Orlando BWP
K027797
70.

61

JACKPOT KWPN POL 2014 Wałach gniada/164 F: Etoulon VDL
M: Acobada / Acobat II
K026841
71.

65

JACSON SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: nn
M: nn
brak -
72.

85

JAKADI NON STOP BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/175 F: Non Stop
M: Orchidee Van Wittestein
K016443 056002W00290295
73.

17

JAREMA SP POL 2002 Wałach siwa F: Power Prince / Pilot
M: Janis / Louis
K007973 POL009690002502
74.

4

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
K025402 POL006660449406
75.

87

JASPIS MŁP POL 2003 Wałach gniada F: Noster
M: Jugusta
K021762
76.

93

JASPIS M POL 2003 Wałach gniada/161 F: Noster
M: Jugusta
K021762 066660228703
77.

77

JAVALL - TWIGGY BB KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Zavall VDL / Casall
M: Origgi / Burggraaf
K027795
78.

96

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
K017974 POL009600090508 105KP52
79.

94

KANON MŁP POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Pas
M: Karina / Fabel
K019527 006640077406
80.

141

KANTO WLKP. POL 2008 Wałach kara/170 F: Herkules
M: Kantra
K025979 007610116308
81.

108

KASHMIR DE REVE OLD POL 2001 Wałach gniada/170 F: Vulkan L
M: Diana
Brak 07965
82.

13

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
K013435 POL007610013807
83.

41

KEATON N KWPN NED 2015 wałach skarogniada/175 F: Fanlac / Arizona
M: Belle-Cantos / Cantos
K026829 528003201507980
84.

88

KNIRPS JUNIOR BRDBG GER 2014 Ogier siwa/- F: Knirps 10 / Kolibri
M: Fomena / Liostro
K025954 DE 456980009014
85.

69

KORTINA SP POL 2009 Klacz gniada/163 F: NN
M: NN
brak
86.

72

KORWETTA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/166 F: NN
M: NN
brak
87.

147

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Veracruz /
M: Kordoba / Justin Damiro
K018266 616009660034607
88.

42

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz gniada/172 F: Canabis
M: La Vawetta / Lugwig von Bayern
K020919 -
89.

44

LABRADOR TRK POL 2003 Wałach kara/- F: Arianin / Sopran
M: Literatka / Dziurawiec
K015802
90.

132

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata/- F: -
M: -
K016163 -
91.

111

LEMA-WM NIEM.SPORT. POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Wanderfurst
M: Lemanska-WM / Sanhedryn
K017756 Brak
92.

56

LET’S MAKE MONEY OLD POL 2007 Klacz gniada/. F: Ludwigs As
M: Annabella / Aircraft
K022727 -
93.

146

LIDER-P MAŁOPOLSKI POL 2012 Wałach gniada F: Agrest
M: Lara
brak
94.

20

LORIDA PP HANOWERSKA POL 2014 Klacz gniada/171 F: Lordanos
M: Alida
K027200 DE431316852214
95.

133

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
K019413 POL732010056011
96.

73

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Makabi / Maram
K020808 616009530174612
97.

98

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP POL 2012 Wałach gniada/180 F: Nabab de Reve
M: Cindy S/Tenerife VDL
K027828 056-002-W00303294
98.

1

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/138 F: NN
M: NN
K026563 616999660914805
99.

122

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP BEL 2012 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
K026990 056002W00303189
100.

91

MITUVA TRK LTU 2012 Mare bay/162 F: Luitas trk
M: Miledi / Fordas
K027667 LTU002520256612
101.

126

MONELLO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Tuhaj-Bej
M: Mexikana / Sopel
K026191
102.

63

MONTE CHRISTO SP POL 2004 Wałach kara F: Saganek / Sajan
M: Malwa / Lansjer
K022044
103.

52

MORIS-L SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/- F: Graf Stepp
M: Marcisa / Lord Star
K027932 -
104.

137

NANDO TYP SZL. POL 2010 Wałach gniada F: Emmen /
M: Nastazja /
K022037 616999590165810
105.

45

NESKO SP POL 2014 Wałach kara/167 F: Salomon / Darco
M: Neska / Taunus
K025403 616009640018614
106.

119

NESTOR ARABOKONIK POL 2000 Wałach gniada/kuc: F: Nestor
M: Basia
brak
107.

127

NEVIO 17 DRP POL 2006 Wałach skarogniada/kuc:149 F: Nibelungenheld
M: MHADINA
K026027 brak
108.

33

NEW GOLD SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
K010977 POL009661132206
109.

138

NIGHT BOY VAN’T JENTINK HAFLINGER POL 2013 Gelding other/kuc:/ F: /
M: /
/ /
110.

35

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
K020837 Pol/61600961014212
111.

100

OMEGA 34 OLD POL 2010 Klacz gniada/168 F: Lordanos
M: Onette / Chagallo
K027558 brak
112.

81

OMENA SP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Calderon
M: Obligacja
K013242 POL 009 61 01442 07
113.

58

ORCHIDEA-G SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Cotton Club
M: Olinde I-S / Power Prince
K024760 -
114.

129

PANJAA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Panja / Poet
K024787 A0014891S
115.

66

PROTEUS SP POL 2013 Wałach gniada/mk: F: Brentino
M: Perfecta
K024902
116.

143

PROUD OF CARRY SP 2011 klacz ciemnogniada F: Nightcarry
M: P-Hawaii-Hawajka
117.

120

QUIDAM’S DUKE HOLSZTYŃSKA GER 2011 Wałach siwa F: Quidam’s Rubin/Quidam De Revel
M: Zarin Calica/Calico
K020318
118.

134

RAUL SP POL 2006 Wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
K016410
119.

136

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
K017653 616009530316310
120.

18

SILVANA LIT LTU 2004 Klacz kara F: Sedans /
M: Galana /
brak
121.

38

STREISAND OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/170 F: Stakkato / Spartan
M: Silhouette / Silvio I
K018760 DE433331766110
122.

83

SZAFIRA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:- F: NN
M: NN
brak
123.

82

SZRONKA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
124.

114

T.GOLD QUIDAME Z ZANG POL 2013 klacz gniada/165 F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K018902 056015Z55850113
125.

118

THIMOTE HESKA GER 2005 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
K025507
126.

46

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
K011995
127.

75

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada/. F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
K017470 616009600108710
128.

55

VAL DE FRANCE SF FRA 2009 Ogier kasztanowata/177 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Princesse De France / Qredo De Paulstra
K020274 25000109223906P
Rider Club
Competition
Prize
Antczak-Jakubek Paulina BPK (MAZ)
38
25
SUM:
63.00
Dziuba Anna Bpk
100
50
SUM:
150.00
Gonciarek Maria Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
50
SUM:
50.00
Janusz Izabela Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
100
SUM:
100.00
Jończyk Łukasz bpk
500
500
300
300
SUM:
1600.00
Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
200
SUM:
200.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
100
SUM:
200.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team
100
50
SUM:
150.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
200
SUM:
200.00
Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
38
SUM:
38.00
Mikhailava Maryia Klub Jeździecki Profil
50
50
200
SUM:
300.00
Mikus Patrycja BPK (MAZ)
25
SUM:
25.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
100
SUM:
100.00
Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
25
SUM:
25.00
Mordzelewski Michał Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
300
500
850
SUM:
1650.00
Niedzielska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
150
SUM:
150.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
850
SUM:
850.00
Trojanowicz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
150
SUM:
150.00
Turowski Karol KJ Aromer Józefin
500
SUM:
500.00
Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
200
300
SUM:
500.00
Więcek Anna KJ Aromer Józefin
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak-Jakubek Paulina
BPK (MAZ)
EVITA (117)
2019-06-15
3
38
2019-06-16
5
25
Balcer Hanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
EVO (109)
2019-06-15
6
2019-06-15
Błażejewska Hanna
BPK
CELT (64)
2019-06-15
12
2019-06-15
2019-06-15
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
LEMA-WM (111)
2019-06-15
18
2019-06-15
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (53)
2019-06-15
2019-06-15
20
Bunkowska Wiktoria
KJ Golden Horse Koryta
KANON (94)
2019-06-15
25
2019-06-15
2019-06-15
27
2019-06-16
2
2019-06-16
25
2019-06-16
Ceranka Katarzyna
BPK
LIDER-P (146)
2019-06-16
21
2019-06-16
2019-06-16
9
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
ENDO (50)
2019-06-15
6
2019-06-15
15
2019-06-15
16
Ciesielski Piotr
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
KANTO (141)
2019-06-15
6
2019-06-16
15
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-06-15
10
2019-06-15
23
HOLLIDAY (107)
2019-06-15
12
2019-06-15
Danieluk Daria
Stowarzyszenie KJ Podkowa Leśna
AKITA R (105)
2019-06-15
1
2019-06-15
27
2019-06-15
29
2019-06-16
4
2019-06-16
4
2019-06-16
6
Dębska Matylda
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
GALIANO (71)
2019-06-15
12
2019-06-15
10
2019-06-15
13
Delekta Katarzyna
BPK
2019-06-16
4
2019-06-16
10
Dobrowolska Katarzyna
BPK (MAZ)
KASZMIR (13)
2019-06-16
12
2019-06-16
Dragan Natalia
BPK (MAZ)
JASPIS (4)
2019-06-15
14
2019-06-15
25
2019-06-16
19
2019-06-16
28
NESKO (45)
2019-06-15
31
2019-06-16
29
2019-06-15
Dziuba Anna
Bpk
MAVANDA (73)
2019-06-15
10
2019-06-15
3
100
2019-06-16
4
50
2019-06-16
10
Felczyk Łukasz
JKS Karolina
2019-06-15
3
2019-06-15
5
2019-06-16
2
2019-06-16
2
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
JAREMA (17)
2019-06-15
12
2019-06-16
16
2019-06-15
7
2019-06-16
2019-06-16
20
BRANDO (78)
2019-06-15
9
2019-06-15
7
2019-06-16
5
2019-06-16
9
HERMAN (79)
2019-06-15
23
2019-06-16
27
2019-06-16
Gonciarek Maria
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2019-06-15
4
50
2019-06-16
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (35)
2019-06-15
2019-06-15
16
2019-06-16
11
NESTOR (119)
2019-06-15
16
Graczyk Małgorzata
KS AZS AWF Warszawa
OMENA (81)
2019-06-15
2019-06-15
5
2019-06-15
2019-06-16
22
2019-06-16
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
ASTRA (125)
2019-06-15
1
Janusz Izabela
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
JASPIS (87)
2019-06-16
1
2019-06-16
2
100
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania Dawidy
DEBIUT (123)
2019-06-16
1
2019-06-16
5
2019-06-16
8
Jaworski Dominik
KJ Skarb Kozienice
2019-06-15
22
2019-06-15
8
2019-06-16
22
2019-06-16
2019-06-16
7
Jędrzejczyk Izabela
KS AZS AWF Warszawa
SZRONKA (82)
2019-06-15
2019-06-15
2019-06-16
1
2019-06-16
1
Jończyk Łukasz
bpk
2019-06-15
2
500
2019-06-16
2
500
TREZOR (75)
2019-06-15
13
2019-06-15
1
300
2019-06-16
1
300
2019-06-16
9
Kabala Wiktoria
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-06-15
20
2019-06-15
2
Kaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
FAMA (68)
2019-06-15
1
2019-06-15
11
2019-06-16
6
2019-06-16
13
Kazlou Siarhei
KJ Profil Piła
2019-06-15
2
200
2019-06-15
14
2019-06-16
8
2019-06-16
5
2019-06-15
20
2019-06-15
9
2019-06-16
9
2019-06-16
12
Kiwale Gloria
KS AZS AWF Warszawa
SILVANA (18)
2019-06-16
1
2019-06-16
19
Kołodziejczyk Aleksandra
KJ Akademia Kucania
EL- VIS (29)
2019-06-16
1
2019-06-16
8
2019-06-16
1
Kozińska Barbara
BPK (MAZ)
THIMOTE (118)
2019-06-15
2019-06-16
Kruk Emilia
BPK
DELICJA (142)
2019-06-16
7
2019-06-16
12
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2019-06-15
4
100
2019-06-16
4
100
LANCELOT (132)
2019-06-15
15
2019-06-15
5
2019-06-16
5
MAESTRO (133)
2019-06-15
3
2019-06-16
4
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team
CHIP (140)
2019-06-15
2
100
2019-06-16
3
50
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
SILVANA (18)
2019-06-15
8
2019-06-15
1
2019-06-15
19
2019-06-15
20
2019-06-16
10
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team
BABILONIA (128)
2019-06-15
18
2019-06-15
17
2019-06-16
2
200
2019-06-16
11
PANJAA (129)
2019-06-15
6
2019-06-16
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita Świętochów
GROS S (32)
2019-06-16
14
2019-06-16
10
Kwiatkowska Bianka
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
NEVIO 17 (127)
2019-06-15
2019-06-16
20
2019-06-16
15
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
2019-06-15
24
2019-06-15
19
2019-06-15
2019-06-16
2019-06-16
23
Majchrzak Maria
KS AZS AWF Warszawa
SZAFIRA (83)
2019-06-15
2019-06-15
2019-06-16
2019-06-16
1
Matyjasik Patrycja
Bpk
2019-06-15
23
2019-06-15
2019-06-15
30
Michalska Emilia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MILTON (1)
2019-06-15
1
2019-06-15
2019-06-16
1
2019-06-16
10
2019-06-16
18
2019-06-15
15
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2019-06-15
11
2019-06-16
6
Miedziocha Hanna
BPK (MAZ)
2019-06-15
9
2019-06-16
13
HARVARD (43)
2019-06-15
3
38
2019-06-16
20
Mikhailava Maryia
Klub Jeździecki Profil
2019-06-15
15
2019-06-15
2019-06-16
2019-06-16
13
2019-06-15
7
2019-06-15
5
50
2019-06-16
5
50
2019-06-16
3
200
2019-06-15
7
2019-06-15
26
2019-06-16
14
2019-06-16
25
Mikulska-Sękalska Katarzyna
BPK (MAZ)
2019-06-15
9
2019-06-15
26
2019-06-16
2019-06-16
24
2019-06-16
14
ALEX (31)
2019-06-16
12
2019-06-15
2019-06-15
Mikus Patrycja
BPK (MAZ)
2019-06-15
5
25
2019-06-15
13
Miłoszewska Nikola
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-06-15
1
2019-06-15
1
2019-06-15
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
JOGA (96)
2019-06-15
7
2019-06-16
3
HESTIA (97)
2019-06-15
19
2019-06-16
3
100
2019-06-15
11
2019-06-16
Missala Magdalena
Stowarzyszenie SSK Stare Babice
FERRERO (47)
2019-06-16
6
2019-06-16
17
Molędzka Aleksandra
KS AZS AWF Warszawa
2019-06-15
21
2019-06-16
4
25
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
OMEGA 34 (100)
2019-06-15
14
2019-06-15
2
300
CARDIFF (101)
2019-06-15
10
2019-06-15
19
CASTIEL (103)
2019-06-15
1
500
2019-06-15
1
850
COLOSSEO (130)
2019-06-15
11
2019-06-15
11
Murzyńska Katarzyna
BPK
2019-06-16
21
2019-06-16
17
Niedzielska Julia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2019-06-15
3
2019-06-15
1
150
2019-06-16
2019-06-16
6
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2019-06-15
22
2019-06-16
7
2019-06-15
21
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
IBAN (144)
2019-06-15
28
2019-06-15
2019-06-16
19
2019-06-16
11
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2019-06-15
4
2019-06-16
1
850
Okolus Angelika
KJ Skarb Kozienice
ASTRA (125)
2019-06-15
1
2019-06-15
19
Osęka Maja
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
HILUX (113)
2019-06-15
2019-06-15
14
2019-06-16
2
2019-06-16
3
Paszkowska-Rogacz Joanna
BPK
HUGO (9)
2019-06-15
10
2019-06-15
16
2019-06-15
2019-06-16
1
2019-06-16
16
2019-06-16
15
Paszkowski Sławomir
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
RAUL (134)
2019-06-16
18
HELIOS (135)
2019-06-16
Piasecka Maria
CKJ Jamka Ciepielów
2019-06-15
9
2019-06-15
17
2019-06-15
14
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
2019-06-15
6
2019-06-15
18
2019-06-16
23
FAJNA (139)
2019-06-15
6
2019-06-15
18
2019-06-16
6
Przyborowska Patrycja
BPK (MAZ)
CHIP (140)
2019-06-15
22
2019-06-16
18
Radecka-Nowacka Sylwia
BPK
ENYA (104)
2019-06-16
13
2019-06-16
11
2019-06-16
16
Radwański Wojciech
SKJ Bajardo Czosnów
HELIOS (84)
2019-06-15
17
2019-06-15
22
2019-06-16
7
2019-06-16
8
Rajchel Dagmara
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
MORIS-L (52)
2019-06-15
10
2019-06-15
2019-06-15
24
Rostek Basia
KJ Akademia Kucania Dawidy
DEBIUT (123)
2019-06-15
4
2019-06-15
2019-06-15
20
Sikora Monika
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
JASPIS (93)
2019-06-15
21
2019-06-15
8
Siwicka Anna
BPK
NESTOR (119)
2019-06-16
9
Słopecka Melania
JKS Karolina
2019-06-16
7
2019-06-16
21
Smolarczyk Maja
KJ Skarb Kozienice
MITUVA (91)
2019-06-15
4
2019-06-15
17
Staromłyńska Paulina
KJ Skarb Kozienice
AVATAR (86)
2019-06-15
2
2019-06-15
17
2019-06-16
3
2019-06-16
11
Stypułkowska Kasia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
KORTINA (69)
2019-06-15
2019-06-15
2019-06-16
1
2019-06-16
12
2019-06-16
17
Szlachcic Karolina
KJ Galop Kozienice
ANONIEM (90)
2019-06-15
2019-06-15
2019-06-16
2019-06-16
2019-06-16
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-06-16
1
150
2019-06-16
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
CZANDRA (67)
2019-06-15
9
2019-06-16
1
500
Wasilewska Magdalena
KJ Skarb Kozienice
MONELLO (126)
2019-06-15
1
2019-06-15
1
2019-06-15
13
Wawryniuk Nela
KJ Sielanka Warka
CAPRIOLE (115)
2019-06-15
3
200
2019-06-16
2
300
Więcek Anna
KJ Aromer Józefin
PROTEUS (66)
2019-06-15
15
2019-06-15
5
50
2019-06-16
7
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
CASALLINA (110)
2019-06-15
12
2019-06-15
7
2019-06-16
6
2019-06-16
8
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
2019-06-15
16
2019-06-15
8
2019-06-16
14
2019-06-15
18
2019-06-15
21
2019-06-16
2019-06-16
25
Żołyniak Dorota
BPK
IBIZA (49)
2019-06-15
8
2019-06-15
13
2019-06-15
2019-06-16
24
2019-06-16
5

Number of Riders: 84

Number of Horses: 128

The sum of prizes: 7 051.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl