Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
172 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 21:55:04
2019-06-20 21:49:13
Janina Burchard LIBRETTO
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
171 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 22:31:38
2019-06-20 21:48:30
Inga Olejarz INWOOD
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
170 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 21:54:52
2019-06-20 21:48:28
Janina Burchard PERSPEKTYWA
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
169 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 22:32:40
2019-06-20 21:47:38
Joanna Dąbek GANGSTER
  • 1x 9/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
168 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 22:33:57
2019-06-20 21:46:30
Ida Bogusz KAMINA D
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
167 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 22:35:32
2019-06-20 21:45:57
Monika Samojłowicz ARAGONIT
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
166 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 21:34:07
2019-06-20 21:23:34
Weronika Sobczak BOLIVAR
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
165 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 21:34:29
2019-06-20 21:22:22
Aleksandra Walczak HAPPY RYTM
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
164 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 21:34:53
2019-06-20 21:20:34
Nikola Miłoszewska BIBI ZAGORKA
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
163 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 21:20:02
2019-06-20 21:19:04
Wiktoria Kabala MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
162 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 21:35:21
2019-06-20 21:17:38
Basia Rostek EL- VIS
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
161 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 21:37:41
2019-06-20 20:46:05
Nina Lemlich CHRISTMAS BOY-G
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
160 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 21:38:52
2019-06-20 20:39:48
Dominika Rak MRS.BARESI
  • 2x 1/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
159 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 21:36:35
2019-06-20 20:30:54
Gabriela Wilczek COCO
  • 2x 1/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
158 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 21:09:33
2019-06-20 20:25:15
Olga Rzycka FELDORADO
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
157 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 21:17:55
2019-06-20 20:15:54
Wiktoria Głogowska KORNELIA
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
156 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 18:45:08
2019-06-20 13:45:40
Edyta Kędzierska NANDO
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
155 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 18:45:04
2019-06-20 12:54:34
Ada Stawarz HAJSTRA
  • 1x 1/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
154 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:51:19
2019-06-20 09:14:15
Jagna Grabowska PASJA
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
153 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:51:14
2019-06-20 09:13:19
Jagna Grabowska CYTRYNKA
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
151 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 11:42:39
2019-06-20 08:17:26
Ilona Strzelczyk EPILOG
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
150 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 08:32:16
2019-06-20 08:11:35
Sebastian Grzeszczyk SENQUEST
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
149 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 21:46:49
2019-06-19 21:46:29
Olga Szuran CALIGUL
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 23:32:48
2019-06-19 21:13:30
Leszek Nieużyła LET’S MAKE MONEY
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 23:32:40
2019-06-19 21:13:03
Leszek Nieużyła LAPITA
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 23:32:33
2019-06-19 21:12:35
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 07:38:16
2019-06-19 21:12:14
Leszek Nieużyła FAJNA
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 23:32:16
2019-06-19 21:08:46
Leszek Nieużyła CALLIA-L
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 07:32:46
2019-06-19 20:54:30
Lidia Wojciechowska JAZON
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
142 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 23:32:01
2019-06-19 20:53:17
Wiktoria Bunkowska KANON
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
141 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 23:31:49
2019-06-19 19:45:26
Ewa Gac LATINO
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
140 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 23:31:34
2019-06-19 19:28:40
Zuzanna Nita WIENIAWSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
139 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 23:31:26
2019-06-19 19:27:54
Zofia Nita WIENIAWSKI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
138 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 23:31:11
2019-06-19 19:26:25
Maciej Kostrzewski KENTUCKY HIPPICA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
137 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 23:31:01
2019-06-19 19:25:35
Maciej Kostrzewski KEIRA HIPPICA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
136 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 23:30:50
2019-06-19 19:07:34
Anna Pawłowska MONTE CHRISTO
  • 1x 1/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
135 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 23:30:16
2019-06-19 19:06:59
Dagmara Rajchel MORIS-L
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
134 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 23:30:06
2019-06-19 19:01:01
Kinga Ziętek TOLA
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
133 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 18:16:55
2019-06-19 17:53:55
Julia Chudzik PREZYDENT II W
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 2x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
131 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 10:03:18
2019-06-19 12:06:21
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:50:34
2019-06-19 12:05:22
Patrycja Petelska GALLA
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
129 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 09:28:46
2019-06-19 07:44:38
Jakub Foks DRÓŻNIK
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 09:28:39
2019-06-19 00:06:36
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 07:21:57
2019-06-18 23:17:10
Barbara Dzierżyńska RAMBO
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
126 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 09:28:25
2019-06-18 23:15:51
Zuzanna Bogłowska RIVALDO KG
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
125 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 09:28:17
2019-06-18 22:55:29
Paulina Kalinowska HVAR
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
124 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 09:28:12
2019-06-18 22:25:30
Patryk Wolski ESPANERA
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
123 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 09:28:05
2019-06-18 22:23:53
Marta Wachnik ESPANERA
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
122 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 09:27:53
2019-06-18 22:21:33
Robert Piecewicz SZI-LA
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
121 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 07:17:18
2019-06-18 21:53:35
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
120 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 21:52:50
2019-06-18 21:52:23
Michał Siejek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 21:52:43
2019-06-18 21:51:37
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 21:52:35
2019-06-18 21:30:55
Natalia Kapciak MODENA II
  • 1x 1/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
117 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 10:00:50
2019-06-18 21:19:26
Piotr Pietrzyk HIALIT
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
116 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 10:01:09
2019-06-18 21:17:56
Sylwia Pietrzyk VELO
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
115 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 08:14:41
2019-06-18 20:57:48
Julia Jaroszyńska PROTON
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
114 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 08:31:09
2019-06-18 20:22:59
Aleksandra Dąbkowska DJACK D'JONES
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 18:56:52
2019-06-18 16:35:07
Julia Zawada KADI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
111 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 20:38:14
2019-06-18 15:42:57
Małgorzata Głuchowska SUPREME
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
110 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:27:40
2019-06-18 14:51:18
Julia Staszewska ATENA
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
109 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 14:30:19
2019-06-18 13:38:21
Magdalena Wasilewska MONELLO
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
108 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 20:38:09
2019-06-18 13:37:20
Angelika Okolus ASTRA
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
107 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 14:30:05
2019-06-18 13:36:07
Daria Ciesielska SERAFITKA
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
106 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 14:30:03
2019-06-18 13:34:50
Zuzanna Strzelczyk CHAMPION DE NIGHT
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
105 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 14:29:58
2019-06-18 12:47:49
Aleksandra Mazurek HIGHT-PLEASURE
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
104 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 14:29:50
2019-06-18 12:47:02
Bartosz Wójcik HARAGOR
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
103 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 14:29:45
2019-06-18 12:46:19
Bartosz Wójcik NURMI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
102 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 14:29:40
2019-06-18 12:45:37
Aleksandra Kochańska NURMI
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
101 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 12:54:11
2019-06-18 09:17:48
Dominika Jamorska ANGELINA G
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
100 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 08:45:46
2019-06-18 09:16:35
Gabriela Jurak SANTANA
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 2x 14/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
99 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 12:53:43
2019-06-18 09:15:26
Alicja Grudzień BYRON EX BARONG
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
98 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 09:32:15
2019-06-18 08:42:31
Edmund Ślusarek DONATA
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
97 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 07:25:59
2019-06-18 06:53:24
Olga Ruta J-CONTENDRA AZ
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
96 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:00:39
2019-06-17 22:24:16
Karina Dzięgielewska OLSTER
  • 2x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
95 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:01:45
2019-06-17 22:23:33
Karina Dzięgielewska PLOTER
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
94 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 22:26:21
2019-06-17 21:56:38
Olga Sempioł LOGGIA
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
93 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 21:24:40
2019-06-17 21:04:35
Justyna Śliwa-Woźniak SAID
  • 2x 1/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 21:24:35
2019-06-17 21:03:46
Zofia Bogdańska PAGON
  • 2x 1/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
89 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:58:24
2019-06-17 20:41:33
Nadia Chełmińska IZIS
  • 2x 1/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 21:24:18
2019-06-17 20:40:05
Nikola Chełmińska LORENCJA
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:25:15
2019-06-17 20:18:25
Artur Kufel NET
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 20:20:49
2019-06-17 20:16:05
Artur Kufel ALABASTER
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 20:20:40
2019-06-17 19:43:17
Malwina Zdrzalik DEXTER
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 20:20:37
2019-06-17 19:42:50
Malwina Zdrzalik HERMES DE REVEL
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 20:20:31
2019-06-17 19:42:26
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 20:20:27
2019-06-17 19:41:57
Jarosław Płatos TIP TOP Q
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 06:29:26
2019-06-17 19:37:28
Krzysztof Stępień ULCA
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 20:20:17
2019-06-17 19:31:58
Krzysztof Stępień ELUMBRIA
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 07:13:02
2019-06-17 14:39:49
Justyna Kopko BEAN
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 15:20:42
2019-06-17 14:28:33
Katarzyna Kuptel HISZPAN
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 07:14:21
2019-06-17 14:22:04
Hanna Toporek RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 08:10:09
2019-06-17 14:20:54
Kaja Sosnowska MY LORD
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 15:20:29
2019-06-17 14:19:43
Kaja Sosnowska TORINO
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 15:20:26
2019-06-17 14:06:09
Bartosz Szewczyk DAYLIGHT
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 15:20:22
2019-06-17 13:25:41
Justyna Kopko BONO
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 07:09:30
2019-06-17 13:22:22
Justyna Kopko DON PIALOTTA
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 15:20:12
2019-06-17 13:20:05
Julia Jaworska JUNE
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 07:59:21
2019-06-17 12:53:40
Agnieszka Rojek FLASHPOINT
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:13:44
2019-06-17 11:18:42
Sandra Miszta NONA D
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 11:09:01
2019-06-17 11:02:28
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 11:08:56
2019-06-17 08:24:49
Ewa Sekuła URANOS K
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 11:08:52
2019-06-17 08:24:14
Ewa Sekuła AMIRA
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 11:08:48
2019-06-17 08:23:33
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 11:08:44
2019-06-17 06:26:32
Dagmara Seredyn SAMARA
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 11:08:06
2019-06-16 20:22:07
Zofia Banaszek HERMES
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 11:08:02
2019-06-16 18:38:58
Paulina Staromłyńska AVATAR
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 11:07:58
2019-06-16 18:38:01
Dominik Jaworski JAKADI NON STOP
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 14/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 06:57:54
2019-06-16 18:22:04
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 08:46:41
2019-06-16 18:19:31
Agata Jasnowska PESTKA
  • 1x 1/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 08:47:03
2019-06-16 18:18:51
Lena Jasnowska PESTKA
  • 1x 1/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 12:06:29
2019-06-16 11:10:34
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 12:06:25
2019-06-16 09:22:43
Jacek Smolarczyk DEJV
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 12:06:21
2019-06-16 09:21:17
Maja Smolarczyk DEJV
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 12:06:00
2019-06-15 18:05:10
Maria Pyzel ELTRES
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 12:05:56
2019-06-15 18:03:39
Aleksandra Dudek RASCINA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:39:08
2019-06-15 18:02:58
Wiktoria Bartylak FANABERIA
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 12:05:47
2019-06-15 18:02:05
Dominika Czyż CANTER BS
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 12:05:42
2019-06-15 18:01:19
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 20:52:06
2019-06-14 19:40:45
Klaudia Olchowska SONATA
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:56:08
2019-06-14 19:39:44
Dawid Dubil CHICAGO
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 07:29:59
2019-06-14 14:26:09
Julia Sopińska ORIESKA
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 20:51:41
2019-06-14 14:25:33
Julia Sopińska ONEDINE DS
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 10:43:33
2019-06-14 10:40:04
Zuzanna Piasecka BRANDY
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 10:43:24
2019-06-14 10:39:28
Bartosz Janiszek LUNATIC
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 10:43:19
2019-06-14 10:38:00
Bartosz Janiszek CRAZY GIRL
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 10:43:08
2019-06-13 14:35:57
Magda Mirosz LAVER
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 10:43:01
2019-06-13 11:29:56
Tatiana Chromińska FARTON
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:17:26
2019-06-13 11:08:40
Aleksandra Pacek HAGIRIA
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 11:20:23
2019-06-12 23:07:10
Łukasz Częścik SIR CONUS ZW
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 11:20:18
2019-06-12 23:00:50
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:21:47
2019-06-12 20:06:59
Alicja Tropiło ORDA II
  • 2x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:22:51
2019-06-12 20:05:19
Alicja Tropiło EREZ M
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 08:27:35
2019-06-12 13:39:24
Monika Płatek SZACHRAJ
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 08:25:21
2019-06-12 13:38:14
Maria Persona JOWISZ
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 14/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 08:21:01
2019-06-12 13:37:10
Natalia Kwiatkowska AVON
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 08:19:47
2019-06-12 13:36:11
Martyna Grzebieluch ITSI BITSI ZAGORKA
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:06:56
2019-06-12 12:24:54
Marta Dziak-Gierlicz COSTANZA
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:11:04
2019-06-12 12:24:22
Marta Dziak-Gierlicz ESKOBAR
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:18:50
2019-06-12 10:09:30
Oliwia Rapa Jm'03 EMILIUSZ
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:43:13
2019-06-12 08:59:54
Arleta Konowałek GALISCO DU RICHE Z
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 09:45:41
2019-06-12 08:58:52
Arleta Konowałek MILLIONAR
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 20:50:00
2019-06-10 18:36:02
Klaudia Cipiur JUVENALIA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 20:49:57
2019-06-10 18:35:25
Klaudia Cipiur CLEVER MK
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 20:49:53
2019-06-10 18:34:01
Klaudia Cipiur JESION
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 16:40:38
2019-06-10 11:16:23
Katarzyna Miciak SARAGOSSA-P
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 07:02:57
2019-06-09 23:29:30
Zuzanna Gawryjołek BAJRAM
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 06:44:29
2019-06-08 19:24:19
Martyna Wrona HEAVY METAL
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 13:45:43
2019-06-07 19:32:39
Aleksandra Więckowska CALERO Z
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 13:45:40
2019-06-07 19:32:10
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 13:45:27
2019-06-07 10:34:32
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:35:28
2019-06-05 14:48:46
Maria Piasecka BLANKAMPBEJA
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 14:08:38
2019-06-05 12:21:37
Hubert Kowalski NICCO
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 14:08:34
2019-06-05 12:20:32
Marta Hejger HIAWATHA
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 09:12:41
2019-06-04 23:22:20
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 09:38:23
2019-06-04 11:48:06
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 09:12:18
2019-06-04 10:28:09
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Banaszek Zofia WKJ Lublin
2002 (J.)
O026467
2. Bartylak Wiktoria WKJ Lublin / SJ Pijany Oxer
2003 (J.)
O049463
3. Bogdańska Zofia BPK
2006 (JM.)
brak
4. Bogłowska Zuzanna KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
O037773
5. Bogusz Ida KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
brak
6. Bunkowska Wiktoria KJ Golden Horse Koryta
2004 (JM.)
O046545
7. Burchard Janina KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
brak
8. Chełmińska Nadia Stajnia Chełmińscy
2008 (Mł.)
brak
9. Chełmińska Nikola Stajnia Chełmińscy
2002 (J.)
brak
10. Chromińska Tatiana KJ Galop Kozienice
S
O020163
11. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
12. Ciba Gloria KJ Aromer Józefin
S
O032308
10115300
13. Ciesielska Daria KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049276
14. Cipiur Klaudia KJ Galop Kozienice
S
O030629
15. Częścik Łukasz Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O004937
16. Czyż Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
O036160
17. Dąbek Joanna KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O050769
18. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
19. Dubil Dawid WKJ Lublin
S
O003060
20. Dudek Aleksandra WKJ Lublin
2002 (J.)
O036638
21. Dziak-Gierlicz Marta UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O002140
22. Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O036256
23. Dzierżyńska Barbara KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O045999
24. Gac Ewa BPK
S
Brak
25. Gawryjołek Zuzanna BPK (SWK)
2005 (JM.)
O047267
26. Gierlicz Artur UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O002615
27. Głogowska Wiktoria BPK
2002 (J.)
Brak
28. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
29. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
30. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O006099
31. Grudzień Alicja WKJ Lublin / SJ Poniatowa
2009 (Mł.)
O054736
32. Grzebieluch Martyna KS Equiright Warszawa
2009 (Mł.)
brak
33. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
34. Hejger Marta KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O006053
35. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (MJ.)
O018498
36. Inguenaud Sophia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O025610
37. Jamorska Dominika Kielecki KJ
S
O010043
38. Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
1999 (MJ.)
O021853
39. Jasnowska Agata Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
S
Brak
40. Jasnowska Lena Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
2010 (Mł.)
Brak
41. Jaworska Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O051989
42. Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
S
O050835
43. Jurak Gabriela WKJ Lublin / SJ Poniatowa
2001 (J.)
O038168
44. Kabala Wiktoria KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037904
45. Kalinowska Paulina WKJ Lublin / SJ Fidelius
2002 (J.)
O044451
46. Kapciak Natalia CKJ Jamka Ciepielów
2003 (J.)
Brak
47. Kędzierska Edyta Agroturystyka Safari Domaniewice
S
brak
48. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
49. Kochańska Aleksandra WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O046245
50. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
51. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
52. Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
S
O050057
53. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
54. Kuliszewska Zofia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O020911
55. Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses
S
O037724
56. Kwiatkowska Natalia KS Equiright Warszawa
2002 (J.)
brak
57. Lemlich Nina BPK
2005 (JM.)
brak
58. Marczyk Monika Largo Sp. z o.o. Warszawa
2003 (J.)
O035587
59. Mazurek Aleksandra WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O043826
60. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
61. Mirosz Magda UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O008241
62. Miszta Sandra UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O023611
63. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
64. Nita Zofia KJ Skarb Kozienice
2002 (J.)
Brak
65. Nita Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2002 (J.)
Brak
66. Okolus Angelika KJ Skarb Kozienice
2001 (J.)
brak
67. Olchowska Klaudia WKJ Lublin
S
O007838
68. Olejarz Inga KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O048619
69. Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O032321
70. Pacek Aleksandra UKS Vacat Eventing Sulbiny
2002 (J.)
O038244
71. Pawłowska Anna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (J.)
O049653
72. Persona Maria KS Equiright Warszawa
2002 (J.)
O040385
73. Petelska Patrycja WKJ Lublin / SJ Pijany Oxer
2005 (JM.)
O052945
74. Piasecka Maria CKJ Jamka Ciepielów
2002 (J.)
O039527
75. Piasecka Zuzanna Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2002 (J.)
O045733
76. Piecewicz Robert Stajnia Kociołki
S
brak
77. Pietrzyk Piotr KJ Galop Kozienice
S
O009275
78. Pietrzyk Sylwia KJ Galop Kozienice
S
O009355
79. Płatek Monika KS Equiright Warszawa
2000 (MJ.)
O026756
80. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
81. Pyzel Maria WKJ Lublin / SJ Oxer
2003 (J.)
O043691
82. Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O006240
83. Rak Dominika BPK
2001 (J.)
brak
84. Rapa Oliwia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2003 (J.)
O043881
85. Rojek Agnieszka KJ Skarb Kozienice
S
O055566
86. Rostek Basia KJ Akademia Kucania Dawidy
2003 (J.)
O039516
87. Ruta-Kurek Olga KJ Dobrzyniec
S
O004222
88. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
89. Samojłowicz Monika BPK
2004 (JM.)
brak
90. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
91. Sempioł Olga Stadnina Hubertus Sp. z o. o. Skaryszew
S
O045731
92. Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
S
O001251
93. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
94. Śliwa-Woźniak Justyna BPK
S
brak
95. Ślusarek Edmund KJ Dobrzyniec
2007 (JM.)
brak
96. Smolarczyk Jacek KJ Skarb Kozienice
S
O045430
97. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (J.)
O042345
98. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O041723
99. Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp. z o.o.
1999 (MJ.)
O013680
100. Sosnowska Kaja Kielecki KJ
S
O013932
101. Staromłyńska Paulina KJ Skarb Kozienice
S
Brak
102. Staszewska Julia WKJ Lublin
S
O034525
103. Stawarz Ada Stajnia Krzewień
2005 (JM.)
brak
104. Stępień Krzysztof Stajnia Chełmińscy
S
Brak
105. Strzelczyk Ilona KJ Skarb Kozienice
S
Brak
106. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049277
107. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
108. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (J.)
O035710
109. Toporek Hanna Kielecki KJ
2003 (J.)
Brak
110. Tropiło Alicja UKS Vacat Eventing Sulbiny
2001 (J.)
O031302
111. Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O012763
112. Wach Inga WKJ Lublin
2001 (J.)
O038870
113. Wachnik Marta Stajnia Kociołki
2004 (JM.)
brak
114. Walczak Aleksandra KJ Akademia Kucania Dawidy
2003 (J.)
O039315
115. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
116. Wilczek Gabriela BPK
2007 (JM.)
brak
117. Wójcik Bartosz WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O031493
118. Wolski Patryk Stajnia Kociołki
2004 (JM.)
brak
119. Wrona Martyna BPK (SWK)
2001 (J.)
O033364
120. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
121. Zawada Julia BPK (MAZ)
S
O001955
122. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
123. Ziętek Kinga WKJ Lublin
S
O012615
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

88

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Almeria / Anapolis
O: Jarosław Płatos
B: Alicja Hadryś
K019846 616007610110409
2.

91

ALABASTER SP POL 2006 Ogier gniada F: Contender Son
M: Asteria
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K010617
3.

71

AMIRA PKSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lascado
M: Aurelia
O: Ewa Sekuła
B: Mariusz Wasil
K026893 6160090468414
4.

102

ANGELINA G OLD POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Rotspon /Rubinstein I
M: Hauptstutbuch Argentina / Arizona
O: Dominika Jamorska
B: Paweł Gąsiński
K025831 DE433332206310
5.

162

ARAGONIT MŁP POL 2005 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Regiel
M: Argentyna
O: Olga Rzycka
B: -
K010464 POL006590007205
6.

16

ASTRA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wars
M: Aradika
O: Gęborys Paweł Jan
B: Gęborys Paweł Jan
Brak
7.

109

ATENA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/- F: Flamenco
M: Altamira / Olin
O: Julia Staszewska
B: Julia Staszewska
K021334
8.

67

AVATAR NN RUS 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Paulina Staromłyńska
B: NN
K025766
9.

38

AVON SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Baldini II
M: Aneline
O: Piotr Kamiński
B: .Katarzyna Pawluczuk
Brak .
10.

28

BAJRAM WLKP POL 2011 Wałach gniada/- F: Funt
M: Belle De Nuit / Magnat
O: Justyna Płatek
B: Jarosław Pacek
K026404
11.

84

BEAN ISH POL 2013 Klacz ciemnogniada/163 F: -
M: -
O: Justyna Kopko
B: Wielka Brytania
Brak 42292767789221
12.

158

BIBI ZAGORKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:124 F: nn
M: nn
O: Monika Swiecka
B: nn
K024338 brak
13.

23

BLANKAMPBEJA MŁP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Kamp
M: Blanka
O: Zygmunt Jamka
B: Zygmunt Jamka
brak
14.

160

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Iloczyn
M: Boliwia
O: Leszek Sobczak
B: Jarosław Pacek
k020704 brak
15.

78

BONO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Silver Dream
M: Bajdarka
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
K015755 616499920001020009
16.

51

BRANDY Typ Szlachetny POL 2010 Klacz siwa/155 F: NN
M: NN
O: Mirosław Piasecki
B: Marta Kaleta
K023984
17.

100

BYRON EX BARONG KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:148 F: Mister Man
M: Bourette / Cord
O: Ewa Grudzień
B: Jacek Ślotała
K006853 08839
18.

26

CALERO Z Z NED 2009 Wałach gniada F: Cicero Z
M: Shannon
O: Paweł Kozanecki
B: -
K018416 056015Z55678509 104QE29
19.

161

CALIGUL Łotewski Gorącokrwisty LAT 2013 Ogier gniada/178 F: COLARD
M: LIKSMA
O: Agnieszka Szuran
B: 3 VITOLU STALLI
K027725 428001000001668
20.

139

CALLIA-L SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Lescibard L
M: Conchita L / Cruzeiro L
O: Jerzy Korona
B: -
K020570 -
21.

58

CANTER BS OLD POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendor I
M: H-Lord Like / Lord
O: Dominika Czyż
B: Sławomir Szlachta
K022518 DE418185824611
22.

106

CHAMPION DE NIGHT OLD. POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
O: -
B: -
K022226 De 433330418910
23.

54

CHICAGO SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: Lasko
M: Cartagina / Love Affair
O: Norbert Dubil
B: Arkadiusz Mazurek
K027964 616009580203715
24.

155

CHRISTMAS BOY-G SP POL 2004 Wałach kara/165 F: Caruso
M: Harka
O: Olga Rzycka
B: nn
brak brak
25.

19

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dżahil/Luron
M: Cyweta/Vittorio
O: Jolanta Latowska-Wach
B: ANR Olsztyn
K025209
26.

73

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
27.

31

CLEVER MK SP POL 2012 Ogier kara F: Rasch ( Rekrut )
M: Cher
O: Piotr Kmieciak
B: Kucharski Marek
K025458 616009600223612
28.

153

COCO KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:145 F: NN
M: NN
O: Olga Rzycka
B: brak
brak brak
29.

36

COSTANZA SI ITA 2013 Klacz gniada/165 F: Cascari
M: Introversa delle Roane / Maigueside
O: Marta Dziak-Gierlicz
B: Chiara Fabiani
K023695 380007000150083
30.

49

CRAZY GIRL Oldenburg POL 2015 Klacz gniada/167 F: Lunatic
M: Zinna
O: Janiszek Mariusz
B: Janiszek Mariusz
brak
31.

147

CYTRYNKA KUC POL 2002 Klacz izabelowata/kuc: F: Filip / Epos
M: Crazy / Bagnet
O: Beata Grabowska
B: Beata Grabowska
K020282 POL013590144202
32.

62

DEJV SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Kilian38
M: Dosia / Marino
O: Jacek Smolarczyk
B: Monika Pasik
K025635 616009600113014
33.

90

DEXTER KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Warrant kwpn
M: Ulisina 8 kwpn/Rubert R kwpn
O: Robert Stasiuk
B: Holandia
K020126
34.

112

DJACK D'JONES SF POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Tresor De Virton SFB
M: Nanie du Fort Vert / Bolero de Brecey
O: -
B: -
K026538 -
35.

77

DON PIALOTTA ISH POL 2013 Wałach gniada/175 F: Don WHP Z
M: Pialotta Z / Pablo van Berkenbroek
O: Justyna Kopko
B: Anglia
K027370 3733945955959595
36.

99

DONATA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Elvis sf
M: Dolomira xx
O: Olga Ruta-Kurek
B: SK Prudnik
K011218 POL009681002002
37.

156

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K014545 pol00650009402
38.

61

ELTRES MŁP POL 2009 Wałach kasztanowata/. F: Emerson
M: Eureka / Plaster
O: Joanna Sionkowska
B: Jan Zuber
K026632
39.

85

ELUMBRIA KWPN POL 2009 Klacz gniada/164 F: SIT THIS ONE OUT
M: UMBRIA
O: Aleksandra Chełmińska
B: Namięta Renata
brak 528245000204411
40.

7

EMILIUSZ XO POL 2012 Wałach kasztanowata/168 F: Chesnut Park Allthat Jazz/ SS City Lights
M: Emina/Divisor
O: Marta Dziak-Gierlicz
B: SK Janów Podlaski
K023696 616006580249712
41.

63

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472 DE431316105611
42.

145

EPILOG WLKP POL 2013 Wałach tarantowata/173 F: Tabasko
M: Egeria
O: Ilona Strzelczyk
B: Danko Hodowla Roślin
Brak -
43.

41

EREZ M SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Montbard XX
M: Elegia / Le Voltaire
O: Jakub Tropiło
B: SK Moszna
K014898 12374
44.

35

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach skarogniada/168 F: Messenger
M: Espina / Vis Versa
O: -
B: -
K027665 -
45.

121

ESPANERA SP POL 2002 Klacz gniada/166 F: Rytm
M: Espa
O: Halina Kusek
B: SK Prudnik
brak 009690084802
46.

140

FAJNA KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata/- F: Zippo
M: Ines / Arizona
O: Jerzy Korona
B: -
K019691 -
47.

59

FANABERIA MŁP POL 2012 Klacz siwa/- F: Awans
M: Fatima / Vis Versa
O: Wiktoria Bartylak
B: Piecuch
K025139
48.

47

FARTON SP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Landos II
M: Fortuna
O: Tatiana Chrominska
B: L.Bieniek
K022771 616009592048913
49.

152

FELDORADO KWPN NED 2010 Wałach gniada/168 F: Eldorado Van De Zeshoek
M: Ladylike Lover
O: Olga Rzycka
B: H.Steeghs
K020867 528003201005838
50.

75

FLASHPOINT AES GBR 2004 Wałach ciemnogniada/170 F: Darco
M: Whitewell Misty / Able Albert
O: Michał Rojek
B: Rachel Thurlow
K028025 04012115
51.

141

FREDORA KWPN POL 2010 Klacz kara// F: Baanbreker HBC
M: Tandora
O: Jerzy Korona
B: /
K016717 528003201005223 105AT05
52.

20

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
O: Kamil Wiszniewski
B: -
K020695 -
53.

126

GALLA PKSP POL 2011 Klacz kara/170 F: Lansjer L
M: Gazelle L / Golden Cup
O: Patrycja Petelska
B: Aleksandrowicz
K027982 616009580503911
54.

164

GANGSTER KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Joanna Dąbek
B: nn
brak brak
55.

119

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Larron
M: Grand Rivage / Grand Chef Bleus
O: Katarzyna Szaniawska
B: -
K019278 056002W00293935
56.

46

HAGIRIA SP POL 2007 Klacz gniada/163 F: Grikos
M: Hajfa / Romario
O: Monika Pacek
B: Artur Kiempa
K013814 POL009530053907
57.

149

HAJSTRA Małopolska POL 1997 Klacz skarogniada/155 F: Tarantas
M: Haga
O: Aldona Kaim
B: Bogusław Dąbrowski
Brak POL 006660057997
58.

117

HAMILTON KWPN NLD 2012 Wałach siwa F: Cartano / Carthago
M: C'est sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
59.

159

HAPPY RYTM SP POL 2006 Wałach kara F: Rytm
M: Happy Star
O: Aleksandra Walczak
B: nn
K012036 616009530147506 brak
60.

104

HARAGOR PKSP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Almanzor L
M: Hrabianka / Maram
O: Bartosz Wójcik
B: Polska
K027312
61.

27

HEAVY METAL SP POL 2007 Wałach skarogniada/184 F: Baskir
M: Hana / Cantanis
O: Rafał Płatek
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K014330 brak
62.

68

HERMES Lusitano POR 2012 Wałach bułana/164cm F: Casanova
M: Zita / R-Kazan Coussoul
O: Leszek Banaszek
B: Joao Antonio Bras de Moura
K025558 620001002879255
63.

89

HERMES DE REVEL HOL. GER 2015 Wałach siwa/170 F: Hermes de Lux
M: Olivia XX / Quidam de Revel
O: Cartus Sp. z o.o.
B: Böge Peter
brak -
64.

115

HIALIT SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Le Voltaire /
M: Higiena / Golden Boy
O: Piotr Pietrzyk
B: SK Rzeczna
K018517 616009600114009
65.

21

HIAWATHA KWPN NED 2012 Wałach gniada/165 F: Crespo VDL
M: Doutzenminka
O: Monika Horodeńska
B: Holandia
K024552
66.

105

HIGHT-PLEASURE PKSP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Ever For Pleasure
M: Hurghanda / Barnaba
O: Beata Mazurek
B: Wojciech Ciepliński
K020337
67.

25

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
O: Agencja Reklamowa Punkt s. c.
B: G. L. Dirksen-Hoksbergen
K023810 528003201209132
68.

83

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
O: Tatiana Konstańczuk
B: Jan Kłosek
K013790 POL009510342508
69.

122

HVAR MŁP POL 2012 Wałach siwa/165 F: Berlin Bej
M: Hiszpanka / Kanion
O: Mariusz Warda
B: Mariusz Warda
K027464
70.

166

INWOOD XX POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Royal Court
M: Italia / Who Knows
O: Małgorzata Persona-Olejarz
B: Bogdan Marek Tomaszewski
K019061
71.

37

ITSI BITSI ZAGORKA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Monika Święcka
B: -
brak -
72.

5

IZIS WLKP. POL 2008 Klacz siwa F: Czumen K
M: Ilia
O: Aleksandra Chełmińska
B: Łukomski Wojciech
brak POL 007610116008
73.

98

J-CONTENDRA AZ SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Contendro
M: Joda / Enjoy Play
O: Olga Ruta-Kurek
B: Andrzej Zdziebło
K027724 616 009 60 02095 11
74.

66

JAKADI NON STOP BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/175 F: Non Stop
M: Orchidee Van Wittestein
O: Dominik Jaworski
B: Raymond Thewissen
K016443 056002W00290295
75.

30

JESION SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Lasko
M: Juvenalia
O: Piotr Kmieciak
B: Piotr Kmieciak
brak 616009590046415
76.

39

JOWISZ MŁP POL 2007 Wałach siwa/180 F: Fart
M: Jawa / As Trefl
O: Piotr Kamiński
B: Ryszard Wolanin
K017049 12267
77.

76

JUNE Tinker POL 2005 Klacz ciemnogniada/165 F: Z
M: Z
O: Mariusz Czarnomski
B: Anglia
Brak Brak
78.

32

JUVENALIA MŁP POL 2007 Klacz ciemnogniada/157 F: Drinck / Przedświt XIII-4
M: Jagoda / Wig
O: Piotr Kmieciak
B: Zbigniew Pedryc
K021776 POL006540073607
79.

111

KADI BRAND GER 2014 Wałach siwa/170 F: Korano B
M: Annabel / Askari
O: Janusz Zawada
B: Kaus Peter Krone
K027033 DE456560112114
80.

163

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K019940 POL732010026007
81.

137

KANON MŁP POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Pas
M: Karina / Fabel
O: Ilona Bunkowska
B: Kazimierz Kamiński
K019527 006640077406
82.

133

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 Klacz gniada F: Kannan / Voltaire
M: Cayenne Hippica / Cassini II
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023067 DE418182528312
83.

134

KENTUCKY HIPPICA OS POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Kannan
M: Stavolta Hippica
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K025864
84.

168

KLONDAIKA Lot.gorac LAT 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carpaccio II
M: Fanta
O: Olga Rzycka
B: .
K027064 0000023411
85.

151

KORNELIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Jacenty Ziętek
B: Balcerek Zbigniew
K021973 616999580713709
86.

142

LAPITA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Ludger
M: Lady Lena / Placido
O: Jerzy Korona
B: -
K025042 -
87.

136

LATINO SP POL 1.04.2009 Wałach siwa/175 F: Hower
M: Lady
O: Ewa Gac
B: Renata bula
Brak 009600014509
88.

48

LAVER M. POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Heron / Zoon
M: Lawa / Awans
O: Dorota Mirosz
B: Marzena Sadowska-Tomaśko
K016947 616006690025110
89.

143

LET’S MAKE MONEY OLD POL 2007 Klacz gniada/. F: Ludwigs As
M: Annabella / Aircraft
O: Jerzy Korona
B: -
K022727 -
90.

167

LIBRETTO WLKP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Maaik / Equador
M: Luśnia / Toast
O: Michał Siejek
B: SK Pępowo
K027268 616007610063714
91.

65

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
O: Edyta Mikołajczyk
B: Karl-Heinz Funke
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
92.

95

LOGGIA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Tandem / Niferak
M: Logika / Denver
O: Olga Sempioł
B: Bogusław Stępkowski
K023817 POL007661123808
93.

44

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
O: Anton Huber Prodatecc
B: Bogna Hupa
K017944 POL007660980406
94.

6

LORENCJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz tarantowata/164 F: RUFI
M: LANCA
O: Aleksandra Chełmińska
B: Krzyżoszczak Jan
brak POL 009610114705
95.

50

LUNATIC HOL. POL 2009 Ogier ciemnogniada F: Lightning
M: Norga
O: Mariusz Janiszek
B: Martensen Hark
K014144
96.

127

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
O: Marek Wacławik Usługi Jeździeckie
B: SK Walewice
K017722 616006590217010
97.

157

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP BEL 2012 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
O: Maciej Suwała
B: Maureen Holvoet
K026990 056002W00303189
98.

24

MITUVA TRK LTU 2012 Klacz gniada/161 F: Luitas trk
M: Miledi / Fordas
O: Jacek Smolarczyk
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K027667 LTU002520256612
99.

116

MODENA II Kuc Feliński POL 2004 Klacz gniada/kuc:130 F: Wersal
M: Mojra
O: Zygmunt Jamka
B: Zygmunt Jamka
Brak
100.

132

MONTE CHRISTO SP POL 2004 Wałach kara F: Saganek / Sajan
M: Malwa / Lansjer
O: Anita Skulska
B:
K022044
101.

131

MORIS-L SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/- F: Graf Stepp
M: Marcisa / Lord Star
O: Jerzy Korona
B: -
K027932 -
102.

154

MRS.BARESI Pełna Krew Angielska POL 2014 Klacz gniada/160 F: nn
M: nn
O: Olga Rzycka
B: nn
brak brak
103.

81

MY LORD WESTF POL 2012 Ogier siwa/- F: Mylord Cardhago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
O: Karol Niemczuk
B: Karol Niemczuk
K021638
104.

150

NANDO Typ Szl. POL 2010 Wałach gniada F: Emmen /
M: Nastazja /
O: Edyta Kowalska
B: Zenon Czech
K022037 616999590165810
105.

92

NET SP POL 2015 Wałach izabelowata/167 F: Alabaster
M: Nokia
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
Brak -
106.

118

NEVADA ROYAL Z HOL POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ziva Royal / Carlos D Z
O: Michał Siejek
B: Kristof Wellekens
K026683 056015Z55680812
107.

22

NICCO SP POL 2012 Wałach gniada/160 F: Gawrosz
M: Newada
O: Monika Żak
B: Monika Żak
Brak
108.

74

NONA D SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Le Duc / Lord Alexander
M: Notebook / Double Alleged
O: Sandra Miszta
B: Roman Drabiński
K022134 616009670026812
109.

103

NURMI PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco-Fly
M: Nutella
O: Artur Kochański
B: Nowielice
K022827
110.

97

OLSTER SP POL 2013 Wałach siwa/- F: Falbrus
M: Oaza / Orkisz
O: Anna Dzięgielewska
B: SK Nowielice
K023339 616009640040013
111.

52

ONEDINE DS SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Zinedine
M: Ofelia
O: Dariusz Sopiński
B: Dariusz Sopiński
Brak
112.

42

ORDA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata/- F: Love Affair
M: Orsini AD / Emetyt
O: Jakub Tropiło
B: Wojciech Górnicki
K018118
113.

53

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada F: König Sobieski / Riske Me
M: Oriola / Cabrol
O: Dariusz Sopiński
B: SK Nowielice
K010942 POL009640033807
114.

93

PAGON Hucuł POL 2008 Wałach gniada/kuc:145cm F: Flet
M: Pawia
O: Dorota Trojak
B: Zakład Przetwórstwa Mięsnego GROT
brak brak
115.

148

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
K023409 616999600472608
116.

165

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc:143 F: Nando Super
M: Penny
O: Janina Burchard
B: nn
brak asd646548
117.

64

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
O: Lena Jasnowska
B: Mordzelewski
Brak
118.

96

PLOTER SP POL 2012 Wałach kara/- F: Negro
M: Pokusa / Lord Aleksander
O: Anna Dzięgielewska
B: Paweł Mazurek
K023801 616009670043112
119.

18

RAMBO DRP GER 2003 Wałach gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
O: Monika Karpińska
B: -
K016230
120.

60

RASCINA HAN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rascin / Ramiro
M: Wonda / Wanderbursch II
O: Aleksandra Dudek
B: DCD
K016201 DE431310067906
121.

82

RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL NRPS GER 2002 Wałach kasztanowata/170 F: Rubiquil
M: Baccara
O: Kaja Sosnowska Karol Niemczuk
B: Comb. Schmitz & Heeren
K016252 60022232S
122.

123

RIVALDO KG SP POL 2006 Wałach gniada F: Landjonker S
M: Rosocha
O: Marcin Bogłowski
B: nn
K012663
123.

1

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
O: Joanna Kuliszewska
B: Hernandez Alfredo BEL
K023624 056015Z55775410 105BB45
124.

169

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
O: Gloria Ciba
B: Ewa Janiak
K017653 616009530316310
125.

94

SAID Hucuł POL 2007 Wałach kara/kuc:142cm F: Paw
M: Sara
O: Justyna Śliwa
B: Olszak Sławomir
brak brak
126.

70

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Sekretyna / Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K024556 6160095804684
127.

69

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada/158 F: Chaltarre Z
M: Sybilla / Quamiro
O: Dagmara Seredyn
B: Damian Wechta
K023297
128.

101

SANTANA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Lando
M: Sanacja
O: Ewa Grudzień
B: Paweł Pochroń
K018291
129.

144

SENQUEST SP POL 2015 Wałach gniada/174 F: Qulester
M: Seniora
O: Agnieszka Kołomańska
B: Stadnina Koni Prudnik
brak -
130.

107

SERAFITKA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Boreas Rush
M: Sestercja / Saphir
O: Aleksander Kiljańczyk
B: -
K023181
131.

45

SIR CONUS ZW SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Conus B
M: Safi
O: Prodatecc Anton Huber
B: Wojciech Zdebel
K020615 616009540005411
132.

55

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada/- F: Aravel II
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
O: Klaudia Olchowska
B: Justyna Wiese
K013394
133.

110

SUPREME Hanowerska POL 2009 Klacz kara/165 F: Edgar
M: Vorbuch 2
O: Joanna Głuchowska
B: Brak
K023966 DE431319633809
134.

40

SZACHRAJ WLKP POL 2006 Wałach gniada/- F: Viskis
M: Szajka / Wierny
O: Jarosław Płatek
B: Małgorzata Filipska
K011593
135.

120

SZI-LA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Larron
M: Samarkanda
O: Halina Kusek
B: Jankowski Tomasz
brak 61600964062311
136.

87

TIP TOP Q SP POL 2006 Wałach gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Tina / Tin Rocco
O: Adrianna Kaczmarek
B: Eco-A.B.I. Białystok
K010736 POL009510102206
137.

130

TOLA Ślaska POL 2015 Klacz skarogniada/170 F: Eden
M: Tina
O: Jacenty Ziętek
B: Jacenty Ziętek
Brak 616008660206115
138.

57

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Casilio
M: Tessa
O: Łukasz Wysocki
B: Andrzej Szeremeta
K025557
139.

80

TORINO SP POL 2006 Wałach gniada/mk:158 F: Acorino
M: Tercja-Toyota
O: Kaja Sosnowska
B: Janasz Jadwiga
K010424 11107
140.

86

ULCA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/171 F: Ulco
M: Urane
O: Aleksandra Chełmińska
B: Janina Glazer
brak 616009610034815
141.

72

URANOS K PKSP POL 2013 Wałach ciemnogniada/175 F: Corleolord L
M: Urabelle
O: Ewa Sekuła
B: Krzysztof Ciechoński
K023536
142.

114

VELO KWPN NED 2002 Wałach siwa F: Celano / Capitol I
M: Relaleen / Julio Mariner
O: Piotr Pietrzyk
B:
K006616 0204365
143.

124

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
144.

135

WIENIAWSKI SP POL 1999 Wałach kara F: nn
M: nn
O: Jacek Zygmunt
B: -
Brak
145.

170

ZOJA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Fred
M: Zagadka
O: Sebastian Grzeszczyk
B: Gospodarstwo Rolne Mieczyslaw Czapka
K024963
Rider Club
Competition
Prize
Bogłowska Zuzanna KJ Aldragho Piaseczno
50
SUM:
50.00
Czyż Dominika WKJ Lublin
100
300
SUM:
400.00
Dudek Aleksandra WKJ Lublin
50
50
150
SUM:
250.00
Dziak-Gierlicz Marta UKS Vacat Eventing Sulbiny
500
SUM:
500.00
Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie KSK Stare Babice
30
SUM:
30.00
Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
150
100
50
SUM:
300.00
Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
200
100
100
200
SUM:
600.00
Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
300
650
SUM:
950.00
Kufel Artur WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Marczyk Monika Largo Sp. z o.o. Warszawa
30
SUM:
30.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
300
500
300
650
SUM:
1750.00
Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
100
200
450
SUM:
750.00
Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
500
SUM:
500.00
Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
650
SUM:
650.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszek Zofia
WKJ Lublin
HERMES (68)
2019-06-22
2019-06-22
18
2019-06-23
10
2019-06-23
11
Bartylak Wiktoria
WKJ Lublin / SJ Pijany Oxer
2019-06-22
1
2019-06-22
36
2019-06-23
20
2019-06-23
26
Bogdańska Zofia
BPK
PAGON (93)
2019-06-22
9
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-23
Bogłowska Zuzanna
KJ Aldragho Piaseczno
2019-06-22
14
2019-06-22
2019-06-22
4
2019-06-23
8
2019-06-23
3
50
Bogusz Ida
KJ Akademia Kucania Dawidy
KAMINA D (163)
2019-06-23
7
2019-06-23
18
2019-06-23
Bunkowska Wiktoria
KJ Golden Horse Koryta
KANON (137)
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-23
42
2019-06-23
2019-06-23
27
Burchard Janina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-06-23
2019-06-23
2019-06-23
LIBRETTO (167)
2019-06-23
2019-06-23
26
Chełmińska Nadia
Stajnia Chełmińscy
IZIS (5)
2019-06-22
1
2019-06-22
10
2019-06-22
20
2019-06-23
1
2019-06-23
1
Chełmińska Nikola
Stajnia Chełmińscy
2019-06-22
20
2019-06-22
19
2019-06-23
18
2019-06-23
17
Chromińska Tatiana
KJ Galop Kozienice
FARTON (47)
2019-06-22
15
2019-06-22
5
2019-06-23
19
2019-06-23
2019-06-23
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
GAJA (20)
2019-06-22
10
2019-06-22
15
2019-06-23
11
Ciba Gloria
KJ Aromer Józefin
ROTEX II (169)
2019-06-22
29
2019-06-23
19
Ciesielska Daria
KJ Skarb Kozienice
SERAFITKA (107)
2019-06-22
5
2019-06-22
2019-06-23
31
2019-06-23
18
Cipiur Klaudia
KJ Galop Kozienice
JESION (30)
2019-06-22
20
2019-06-22
25
2019-06-23
15
2019-06-23
2019-06-22
40
2019-06-22
33
2019-06-23
36
2019-06-22
26
2019-06-22
11
2019-06-23
Częścik Łukasz
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2019-06-22
25
2019-06-22
5
2019-06-23
12
2019-06-23
13
Czyż Dominika
WKJ Lublin
2019-06-22
2
100
2019-06-22
20
2019-06-23
1
300
2019-06-23
Dąbek Joanna
KJ Akademia Kucania Dawidy
GANGSTER (164)
2019-06-23
2019-06-23
2019-06-23
1
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-06-22
14
2019-06-22
12
Dubil Dawid
WKJ Lublin
CHICAGO (54)
2019-06-22
24
2019-06-22
27
2019-06-23
2019-06-23
21
Dudek Aleksandra
WKJ Lublin
RASCINA (60)
2019-06-22
3
50
2019-06-22
4
50
2019-06-23
1
150
2019-06-23
5
Dziak-Gierlicz Marta
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2019-06-22
9
2019-06-22
2
500
Dzięgielewska Karina
Stowarzyszenie KSK Stare Babice
PLOTER (96)
2019-06-23
30
2019-06-23
OLSTER (97)
2019-06-23
21
2019-06-23
4
30
Dzierżyńska Barbara
KJ Aldragho Piaseczno
RAMBO (18)
2019-06-22
1
2019-06-22
18
2019-06-22
16
2019-06-23
1
2019-06-23
2019-06-23
6
Gac Ewa
BPK
LATINO (136)
2019-06-23
1
2019-06-23
3
2019-06-23
34
Gawryjołek Zuzanna
BPK (SWK)
BAJRAM (28)
2019-06-22
10
2019-06-22
2019-06-23
19
2019-06-23
38
Gierlicz Artur
UKS Vacat Eventing Sulbiny
ASTRA (16)
2019-06-22
1
ESKOBAR (35)
2019-06-22
19
2019-06-22
16
Głogowska Wiktoria
BPK
KORNELIA (151)
2019-06-23
15
2019-06-23
15
Głuchowska Małgorzata
KJ Podkowa Leśna
SUPREME (110)
2019-06-22
17
2019-06-22
2019-06-22
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
CYTRYNKA (147)
2019-06-22
15
2019-06-22
35
2019-06-22
2019-06-23
20
2019-06-23
37
2019-06-23
24
PASJA (148)
2019-06-22
26
2019-06-22
20
2019-06-23
25
2019-06-22
2019-06-23
25
2019-06-23
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z o.o. Warszawa
ŁAWNIK (127)
2019-06-22
19
2019-06-22
11
Grudzień Alicja
WKJ Lublin / SJ Poniatowa
2019-06-22
15
2019-06-22
7
2019-06-23
10
2019-06-23
25
Grzebieluch Martyna
KS Equiright Warszawa
2019-06-22
19
2019-06-22
34
2019-06-23
20
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
SENQUEST (144)
2019-06-22
1
2019-06-22
36
2019-06-23
14
2019-06-23
29
ZOJA (170)
2019-06-22
23
2019-06-23
6
Hejger Marta
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-06-23
3
2019-06-23
28
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-06-22
1
150
2019-06-22
10
2019-06-23
2
100
2019-06-23
4
50
Inguenaud Sophia
BPK (MAZ)
2019-06-22
2019-06-22
28
2019-06-23
2019-06-23
11
Jamorska Dominika
Kielecki KJ
2019-06-22
37
2019-06-22
39
2019-06-23
2019-06-23
Janiszek Bartosz
Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2019-06-22
30
2019-06-22
29
2019-06-23
22
2019-06-23
38
LUNATIC (50)
2019-06-22
2
200
2019-06-22
4
100
2019-06-23
3
100
2019-06-23
3
200
Jasnowska Agata
Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
PESTKA (64)
2019-06-22
1
2019-06-22
1
2019-06-23
10
2019-06-23
5
Jasnowska Lena
Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
PESTKA (64)
2019-06-22
2019-06-23
Jaworska Julia
JKS Olsza
JUNE (76)
2019-06-22
26
2019-06-22
29
2019-06-23
35
2019-06-23
33
Jaworski Dominik
KJ Skarb Kozienice
2019-06-22
28
2019-06-22
7
2019-06-23
3
2019-06-23
5
Jurak Gabriela
WKJ Lublin / SJ Poniatowa
SANTANA (101)
2019-06-22
15
2019-06-22
2019-06-23
35
2019-06-23
1
2019-06-23
8
Kabala Wiktoria
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-06-23
12
2019-06-23
14
2019-06-23
31
Kalinowska Paulina
WKJ Lublin / SJ Fidelius
HVAR (122)
2019-06-22
31
2019-06-22
13
2019-06-23
41
2019-06-23
40
Kapciak Natalia
CKJ Jamka Ciepielów
MODENA II (116)
2019-06-22
1
2019-06-22
2019-06-22
20
Kędzierska Edyta
Agroturystyka Safari Domaniewice
NANDO (150)
2019-06-22
28
2019-06-22
4
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2019-06-22
17
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-23
10
Kochańska Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
NURMI (103)
2019-06-22
10
2019-06-23
2019-06-23
4
Kopko Justyna
JKS Olsza
2019-06-22
7
2019-06-22
9
2019-06-23
5
BONO (78)
2019-06-22
6
2019-06-22
4
2019-06-23
BEAN (84)
2019-06-22
2019-06-22
25
2019-06-23
32
2019-06-23
22
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2019-06-23
2
300
2019-06-23
1
650
2019-06-23
22
2019-06-23
11
Kowalski Hubert
KS Equiright Warszawa
NICCO (22)
2019-06-23
21
2019-06-23
Kufel Artur
WKJ Lublin
2019-06-22
12
2019-06-22
14
2019-06-23
4
50
2019-06-23
8
NET (92)
2019-06-22
24
2019-06-22
2019-06-23
1
2019-06-23
9
Kuliszewska Zofia
BPK (MAZ)
2019-06-23
15
2019-06-23
18
Kuptel Katarzyna
KJ Rock Horses
HISZPAN (83)
2019-06-23
24
2019-06-23
6
Kwiatkowska Natalia
KS Equiright Warszawa
AVON (38)
2019-06-22
2019-06-22
21
2019-06-23
8
2019-06-23
Lemlich Nina
BPK
2019-06-22
2019-06-22
1
Marczyk Monika
Largo Sp. z o.o. Warszawa
WERONA (124)
2019-06-22
4
30
2019-06-22
17
Mazurek Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2019-06-22
31
2019-06-22
34
2019-06-22
2019-06-23
37
2019-06-23
9
2019-06-23
1
Miłoszewska Nikola
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-06-23
13
2019-06-23
2019-06-23
Mirosz Magda
UKS Vacat Eventing Sulbiny
LAVER (48)
2019-06-22
13
2019-06-22
Miszta Sandra
UKS Vacat Eventing Sulbiny
NONA D (74)
2019-06-22
32
2019-06-22
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
CALLIA-L (139)
2019-06-22
3
300
FAJNA (140)
2019-06-22
FREDORA (141)
2019-06-22
2
500
LAPITA (142)
2019-06-22
1
300
2019-06-22
14
2019-06-22
5
2019-06-22
1
650
Nita Zofia
KJ Skarb Kozienice
2019-06-22
25
2019-06-22
2019-06-23
27
Nita Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2019-06-22
2019-06-23
22
2019-06-23
26
Okolus Angelika
KJ Skarb Kozienice
ASTRA (16)
2019-06-22
32
2019-06-23
1
2019-06-23
19
Olchowska Klaudia
WKJ Lublin
SONATA (55)
2019-06-22
18
2019-06-22
2019-06-23
13
2019-06-23
7
Olejarz Inga
KJ Aromer Józefin
INWOOD (166)
2019-06-22
15
2019-06-22
2019-06-23
16
2019-06-23
16
Orlikowski Antoni
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-06-22
3
100
2019-06-22
8
2019-06-23
2
200
2019-06-23
1
450
Pacek Aleksandra
UKS Vacat Eventing Sulbiny
HAGIRIA (46)
2019-06-22
23
2019-06-22
2019-06-22
Pawłowska Anna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2019-06-22
2019-06-22
35
2019-06-22
24
Persona Maria
KS Equiright Warszawa
JOWISZ (39)
2019-06-22
6
2019-06-22
2019-06-23
7
2019-06-23
5
Petelska Patrycja
WKJ Lublin / SJ Pijany Oxer
GALLA (126)
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-23
21
2019-06-23
16
2019-06-23
Piasecka Maria
CKJ Jamka Ciepielów
2019-06-22
11
2019-06-22
33
2019-06-22
34
Piasecka Zuzanna
Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
BRANDY (51)
2019-06-22
2019-06-22
18
2019-06-23
8
2019-06-23
Piecewicz Robert
Stajnia Kociołki
SZI-LA (120)
2019-06-22
1
2019-06-22
8
2019-06-22
13
2019-06-23
13
2019-06-23
27
Pietrzyk Piotr
KJ Galop Kozienice
HIALIT (115)
2019-06-22
7
2019-06-22
38
2019-06-22
Pietrzyk Sylwia
KJ Galop Kozienice
VELO (114)
2019-06-22
24
2019-06-22
Płatek Monika
KS Equiright Warszawa
2019-06-22
33
2019-06-22
21
2019-06-23
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
2019-06-22
6
2019-06-22
2019-06-23
12
2019-06-23
15
2019-06-22
12
2019-06-22
3
2019-06-23
6
2019-06-23
2
500
Pyzel Maria
WKJ Lublin / SJ Oxer
ELTRES (61)
2019-06-22
19
2019-06-22
31
2019-06-23
5
2019-06-23
20
Rajchel Dagmara
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
MORIS-L (131)
2019-06-22
16
2019-06-22
2019-06-22
27
Rak Dominika
BPK
2019-06-22
1
2019-06-22
11
Rapa Oliwia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2019-06-22
21
2019-06-22
14
Rojek Agnieszka
KJ Skarb Kozienice
2019-06-22
11
2019-06-22
13
2019-06-23
19
2019-06-23
18
Rostek Basia
KJ Akademia Kucania Dawidy
EL- VIS (156)
2019-06-23
17
2019-06-23
7
2019-06-23
13
Ruta-Kurek Olga
KJ Dobrzyniec
2019-06-22
12
2019-06-22
2019-06-22
8
2019-06-23
9
2019-06-23
28
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
FELDORADO (152)
2019-06-22
16
KLONDAIKA (168)
2019-06-22
25
Samojłowicz Monika
BPK
ARAGONIT (162)
2019-06-22
25
2019-06-22
9
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
AMIRA (71)
2019-06-22
2019-06-22
9
2019-06-23
20
2019-06-22
2019-06-22
33
2019-06-23
33
2019-06-23
17
Sempioł Olga
Stadnina Hubertus Sp. z o. o. Skaryszew
LOGGIA (95)
2019-06-22
10
2019-06-22
23
Seredyn Dagmara
KJ Skarb Kozienice
SAMARA (69)
2019-06-22
3
2019-06-22
2019-06-22
11
2019-06-23
2019-06-23
17
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
HAMILTON (117)
2019-06-22
7
2019-06-22
6
2019-06-22
32
2019-06-22
17
Śliwa-Woźniak Justyna
BPK
SAID (94)
2019-06-22
2019-06-22
1
2019-06-22
1
2019-06-22
1
2019-06-23
1
2019-06-23
1
2019-06-23
15
Ślusarek Edmund
KJ Dobrzyniec
DONATA (99)
2019-06-22
15
2019-06-22
1
2019-06-23
1
2019-06-23
1
2019-06-22
1
2019-06-23
1
Smolarczyk Jacek
KJ Skarb Kozienice
DEJV (62)
2019-06-22
21
2019-06-23
14
Smolarczyk Maja
KJ Skarb Kozienice
MITUVA (24)
2019-06-22
2
2019-06-22
30
2019-06-23
23
2019-06-23
DEJV (62)
2019-06-22
22
2019-06-23
13
Sobczak Weronika
KJ Akademia Kucania Dawidy
BOLIVAR (160)
2019-06-23
2
2019-06-23
2
2019-06-23
12
Sopińska Julia
KJ Dziecinów Sp. z o.o.
2019-06-22
12
2019-06-22
29
ORIESKA (53)
2019-06-22
26
2019-06-22
16
Sosnowska Kaja
Kielecki KJ
TORINO (80)
2019-06-22
24
2019-06-22
8
2019-06-23
10
MY LORD (81)
2019-06-22
22
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-23
16
Staromłyńska Paulina
KJ Skarb Kozienice
AVATAR (67)
2019-06-22
17
2019-06-22
27
2019-06-23
11
2019-06-23
23
2019-06-23
7
Staszewska Julia
WKJ Lublin
ATENA (109)
2019-06-22
30
2019-06-22
37
2019-06-23
1
2019-06-23
21
Stawarz Ada
Stajnia Krzewień
HAJSTRA (149)
2019-06-22
1
2019-06-22
1
2019-06-22
1
Stępień Krzysztof
Stajnia Chełmińscy
2019-06-22
1
2019-06-22
20
2019-06-23
1
2019-06-23
6
ULCA (86)
2019-06-22
1
2019-06-22
22
2019-06-23
2019-06-23
24
Strzelczyk Ilona
KJ Skarb Kozienice
EPILOG (145)
2019-06-22
15
2019-06-22
1
2019-06-23
23
2019-06-23
1
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2019-06-22
2019-06-22
8
2019-06-23
2019-06-23
40
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
GOLDIKA (119)
2019-06-23
36
2019-06-23
9
Szuran Olga
UKS Military Kąck
CALIGUL (161)
2019-06-22
28
2019-06-22
18
Toporek Hanna
Kielecki KJ
2019-06-22
6
2019-06-22
3
2019-06-22
20
2019-06-23
4
2019-06-23
5
Tropiło Alicja
UKS Vacat Eventing Sulbiny
EREZ M (41)
2019-06-22
27
2019-06-22
13
ORDA II (42)
2019-06-22
15
Urbaniak Marek
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2019-06-22
22
2019-06-22
1
650
Wach Inga
WKJ Lublin
2019-06-22
5
2019-06-22
30
2019-06-23
14
2019-06-23
Wachnik Marta
Stajnia Kociołki
ESPANERA (121)
2019-06-22
1
2019-06-23
4
Walczak Aleksandra
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-06-23
10
2019-06-23
39
2019-06-23
Więckowska Aleksandra
KJ Rock Horses
HIRO (25)
2019-06-23
9
2019-06-23
10
2019-06-23
8
2019-06-23
9
Wilczek Gabriela
BPK
COCO (153)
2019-06-22
12
2019-06-22
1
Wójcik Bartosz
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
NURMI (103)
2019-06-22
9
2019-06-23
32
HARAGOR (104)
2019-06-22
38
2019-06-22
31
2019-06-23
15
2019-06-23
39
Wolski Patryk
Stajnia Kociołki
ESPANERA (121)
2019-06-22
1
2019-06-23
5
Wrona Martyna
BPK (SWK)
2019-06-22
22
2019-06-22
2019-06-23
30
2019-06-23
29
Wysocki Łukasz
WKJ Lublin
TOLEDO (57)
2019-06-22
2019-06-22
5
2019-06-23
12
GALLA (126)
2019-06-22
27
Zawada Julia
BPK (MAZ)
KADI (111)
2019-06-23
34
2019-06-23
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
2019-06-22
2019-06-22
32
2019-06-23
2019-06-23
43
DEXTER (90)
2019-06-22
6
2019-06-23
7
Ziętek Kinga
WKJ Lublin
TOLA (130)
2019-06-23
13
2019-06-23
10

Number of Riders: 123

Number of Horses: 145

The sum of prizes: 6 810.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl