Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
212 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 15:51:48
2019-05-23 17:13:35
Natalia Dragan NESKO
  • 2x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
211 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:28:59
2019-05-23 16:53:39
Julia Michalska QUIDAM'S DUKE
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 6 - R/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
210 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 12:05:17
2019-05-23 15:31:57
Gaja Raszewska CORELLA
  • 1x 8 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 2x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
209 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 21:37:59
2019-05-23 15:03:28
Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
208 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 15:50:41
2019-05-23 08:05:53
Łukasz Troszczyński DJARVI B
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
207 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:43:16
2019-05-23 08:04:23
Łukasz Troszczyński UTA
  • 2x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 2x 9/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
206 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:43:07
2019-05-23 08:03:44
Łukasz Troszczyński LIRYKA
  • 2x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 2x 8/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
205 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:43:00
2019-05-23 08:03:13
Łukasz Troszczyński EPIGRAM
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 8/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
204 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:42:55
2019-05-23 08:02:07
Łukasz Troszczyński ZABAWA
  • 2x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 2x 7/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
203 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 09:58:54
2019-05-22 19:36:23
Patrycja Przyborowska CHIP
  • 1x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 2x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
202 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 15:52:54
2019-05-22 11:40:20
Łucja Majka UNGARO DE LA POMME
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
201 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 12:00:40
2019-05-22 07:44:31
Antoni Tomaszewski GAMBIT
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 8/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 13/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
200 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 13:12:12
2019-05-21 22:56:58
Paulina Koza DINDEPENDENT Z
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 9/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
199 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 13:12:01
2019-05-21 22:54:23
Paulina Koza HI DIARADO
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 9/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 15/C - FRMK - 6 letnie/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 6 LETNIE
198 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:02:40
2019-05-21 22:53:42
Paulina Koza KONTADOR VD MOOLENDREF
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 18/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
197 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 10:29:43
2019-05-21 22:52:30
Łukasz Koza ELLE DARCO
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 18/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
196 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 10:11:58
2019-05-21 22:47:44
Łukasz Koza BALOU BALOU
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 9/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
195 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 13:27:34
2019-05-21 22:41:56
Łukasz Koza BALLANTINA
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 9/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 15/C - FRMK - 6 letnie/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 6 LETNIE
194 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 17:11:59
2019-05-21 21:17:50
Marta Fisiak RAVIVIA P
  • 2x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 2x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
193 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:42:19
2019-05-21 18:25:29
Maria Kolankowska HRABIANKA C
  • 1x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
192 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:42:13
2019-05-21 18:24:52
Wiktoria Roefler APOLLO S
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
191 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:42:06
2019-05-21 18:24:06
Aniela Kuczeriszka GUCCI
  • 2x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
190 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:42:00
2019-05-21 18:23:24
Magdalena Wcisło CARLO R
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
189 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:41:51
2019-05-21 18:22:56
Jarosław Krzemiński BALLADA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
188 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:41:45
2019-05-21 18:22:30
Katarzyna Kiliańska BERA
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
187 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:41:39
2019-05-21 18:21:57
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
186 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:41:18
2019-05-21 18:21:15
Aleksandra Madej DAMBIS-J
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
185 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:41:13
2019-05-21 18:20:50
Aleksandra Madej GIORGIO W
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
184 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:04:08
2019-05-21 18:20:19
Hubert Suchta BANQUISE DE RIVERLAND
  • 1x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
183 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:41:01
2019-05-21 18:17:53
Maria Kolankowska LIBERO A
  • 1x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
182 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:40:56
2019-05-21 18:14:26
Grzegorz Kubiak SILVER SELENO
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
181 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:40:51
2019-05-21 18:13:47
Grzegorz Kubiak ANTYLYA
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
180 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:39:36
2019-05-21 17:59:06
Weronika Rogalska MAKSIMUS
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
179 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:39:31
2019-05-21 17:58:26
Weronika Rogalska LIMBO
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6 - R/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 13/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
178 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:40:41
2019-05-21 17:45:34
Olga Wodzyńska ZAGORKA DURANTE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
177 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:40:36
2019-05-21 17:42:50
Olga Wodzyńska PRYMUS
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
176 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:40:30
2019-05-21 17:38:54
Olga Wodzyńska ASESOR
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
175 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 17:33:44
2019-05-21 16:17:49
Marta Kotlarska WINNETOU
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
174 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:08:22
2019-05-21 16:17:04
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
173 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 14:48:54
2019-05-21 16:00:26
Agnieszka Kiewrel TROK-K
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
172 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 14:49:02
2019-05-21 15:59:29
Agnieszka Kiewrel CENTOO
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
171 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 08:31:45
2019-05-21 14:31:06
Monika Święcka ALFI ZAGORKA
  • 2x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 8 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 11 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
170 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:40:17
2019-05-21 13:31:45
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 2x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 2x 17/P - SPECJALNY/(110 cm), szybkości art. 239 - KONKURS SPECJALNY
169 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:40:05
2019-05-21 13:29:59
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 2x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 2x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
168 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:39:58
2019-05-21 12:36:26
Wojciech Radwański HELIOS
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 6 - R/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
167 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 21:05:25
2019-05-21 11:58:23
Aleksandra Kawa WIENA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 18/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
166 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:39:49
2019-05-21 10:29:17
Anna Dziuba MAVANDA
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
165 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:39:43
2019-05-21 10:28:20
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
164 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:50:04
2019-05-21 08:11:00
Raman Kastsetski PICCOLO
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
163 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:50:09
2019-05-21 08:08:22
Raman Kastsetski CARRERAS
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
162 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:50:28
2019-05-21 08:07:10
Tomasz Chentkowski CANDOR
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 18/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
161 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:50:33
2019-05-21 08:06:05
Tomasz Chentkowski PRESTON
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
160 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 09:11:59
2019-05-20 22:40:01
Łucja Majka OH HAPPY DAY VAN’T MEULENHOF
  • 1x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
159 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 09:13:12
2019-05-20 22:38:32
Łucja Majka ETNA
  • 2x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
158 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 11:49:12
2019-05-20 22:35:51
Łucja Majka HEWELIANA
  • 2x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
157 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:32:45
2019-05-20 19:18:29
Weronika Lewandowska BIRMA
  • 2x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 2x 8 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 2x 11 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
156 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:23:31
2019-05-20 14:20:18
Iwona Strzałkowska-Jarocka CONNER
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
155 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:25:51
2019-05-20 14:18:37
Zuzanna Jarocka STIGMATICA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
154 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 10:05:02
2019-05-20 14:17:36
Gabriela Jendrych MAESTRO
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
153 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:25:56
2019-05-20 14:17:02
Zuzanna Jarocka CHITO BLUE
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
152 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 02:14:27
2019-05-20 08:30:51
Piotr Kalinowski JUVENTUS
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
151 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 02:10:41
2019-05-20 08:30:11
Piotr Kalinowski JURRY BLEU K
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
150 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:34:52
2019-05-20 08:29:25
Piotr Kalinowski JULIUS
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
149 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:30:37
2019-05-20 00:22:52
Sylwia Mikutel ESCARDO
  • 1x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 8 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 11 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
148 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:29:50
2019-05-20 00:22:07
Olivia Sijka IBERIA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
147 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 02:20:57
2019-05-19 22:48:46
Hanna Miedziocha LA SCALA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
146 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 13:55:58
2019-05-19 19:08:28
Szymon Stasiak KENTUCKY VDL
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 7/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
145 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 13:56:03
2019-05-19 19:05:50
Szymon Stasiak NILUS
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 18/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
144 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 19:25:53
2019-05-19 17:54:57
Kamila Rokita FEMKE
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
143 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:38:56
2019-05-19 16:59:34
Maciej Kostrzewski KENTUCKY HIPPICA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
142 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:38:51
2019-05-19 16:58:35
Maciej Kostrzewski KEIRA HIPPICA
  • 2x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 2x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
141 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:36:11
2019-05-19 15:20:58
Jacek Zagor C UTRECHT
  • 2x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 7/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
140 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:48:50
2019-05-19 14:51:40
Hanna Miedziocha HARVARD
  • 2x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
139 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 17:35:44
2019-05-19 13:24:07
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 2 - R/C - REG./(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
138 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:38:42
2019-05-19 09:54:59
Michał Mordzelewski CASTIEL
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
137 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:38:32
2019-05-19 09:52:55
Michał Mordzelewski OMEGA 34
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 6 - R/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
136 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:38:28
2019-05-19 09:47:42
Michał Mordzelewski DENDY
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
135 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 11:06:37
2019-05-19 09:20:27
Vivian Brattli ELOMAH
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
134 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:38:20
2019-05-18 21:11:29
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
133 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:38:16
2019-05-18 21:10:27
Przemysław Wójcik HIMENA
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
132 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 17:34:41
2019-05-18 11:29:24
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 17/P - SPECJALNY/(110 cm), szybkości art. 239 - KONKURS SPECJALNY
131 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:38:07
2019-05-17 22:29:31
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
130 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:38:02
2019-05-17 22:28:07
Klara Kozioł CHAMBERTINA
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
129 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:37:58
2019-05-17 22:25:31
Klara Kozioł VOILA
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 7/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
128 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:27:09
2019-05-17 17:52:32
Maria Pietrusińska CZĄBER MASTER FILM
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
127 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:27:13
2019-05-17 17:51:41
Maria Pietrusińska A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
126 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 13:22:55
2019-05-17 17:30:39
Juliana Suska TOKAJER 8
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
125 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 13:16:14
2019-05-17 17:29:17
Juliana Suska CHARLIE BOY
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
124 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 08:41:53
2019-05-17 17:26:58
Juliana Suska HASSAN VAN DE WITTEMOERE
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 18/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
123 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:19:09
2019-05-17 17:24:01
Wiktoria Hojda ILOVE YOU DU BEAUMONT
  • 2x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 2x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
122 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 12:08:47
2019-05-17 16:19:11
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
121 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 12:08:54
2019-05-17 16:17:53
Martyna Makowska KURTYNIA HAVBEK
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
120 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 17:33:06
2019-05-17 14:29:14
Marek Wacławik DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
119 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 10:44:13
2019-05-17 14:28:39
Marek Wacławik CABO
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 18/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
118 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 10:44:18
2019-05-17 14:28:09
Marek Wacławik CRAZY CLASSIC
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
117 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 17:37:29
2019-05-17 14:09:47
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6 - R/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
116 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 17:36:36
2019-05-17 13:27:26
Julia Poschauko MR. CINNAMON
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
115 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:20:06
2019-05-17 13:01:05
Beata Szumińska DABECJA
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 8/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 13/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
114 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:31:25
2019-05-17 01:15:49
Ewelina Kluska WIASTON
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6 - R/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
113 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 10:55:48
2019-05-17 00:57:22
Maja Ślepska DONNERDAMME L
  • 2x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
112 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 16:27:14
2019-05-17 00:53:28
Zuzanna Piasecka BRANDY
  • 1x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
111 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 17:39:49
2019-05-17 00:47:47
Bartosz Janiszek LUNATIC
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
110 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 13:30:22
2019-05-17 00:46:53
Bartosz Janiszek LANDGRAF II
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
109 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 19:48:42
2019-05-16 21:48:53
Wiktor Kajetan Piechota CESARZ SOYMAX
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
108 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 22:58:13
2019-05-16 21:48:06
Wiktor Kajetan Piechota SORELLA SOYMAX
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
107 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 19:56:15
2019-05-16 21:48:04
Paweł Kaliciński WILLIE
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
106 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 23:37:36
2019-05-16 21:47:06
Paweł Kaliciński FAMATA B
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
105 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 23:37:40
2019-05-16 21:46:17
Paweł Kaliciński ELDORENUS Z
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
104 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:32:10
2019-05-16 16:55:21
Wiktoria Leszek-Karwańska GRACJANA
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
103 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:36:20
2019-05-16 13:53:25
Jacek Zagor EPOPEJA
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
102 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 22:59:20
2019-05-16 13:51:51
Jacek Zagor HANNIBAL DE REVEL SOYMAX
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 7/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
101 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:36:29
2019-05-16 13:50:37
Jacek Zagor DORDRECHT H VDL Z
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 7/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:36:37
2019-05-16 13:49:56
Jacek Zagor COLOMBINA
  • 1x 2 - R/C - REG./(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:36:44
2019-05-16 13:48:48
Jacek Zagor COLDWATER
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 8/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 13/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 00:47:29
2019-05-16 10:17:23
Julia Kurosz LUNA
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 11:47:02
2019-05-14 23:34:27
Jacek Miziołek BALOU CARETINO
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 7/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 23:27:02
2019-05-14 21:39:23
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:42:34
2019-05-14 21:35:09
Joanna Pomiankowska JACTION BREAKER RV
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
94 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 23:20:43
2019-05-14 21:34:30
Joanna Pomiankowska GIRL RV
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:39:34
2019-05-14 16:07:59
Anna Więcek PROTEUS
  • 2x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:40:18
2019-05-14 16:05:54
Karol Turowski CZANDRA
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:37:18
2019-05-14 13:58:38
Jacek Gałkowski HERMAN
  • 2x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 8 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 11 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:32:46
2019-05-14 13:57:59
Aleksandra Molędzka BANDERAS
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:32:39
2019-05-14 13:57:15
Jacek Gałkowski JAREMA
  • 1x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:41:45
2019-05-14 12:09:52
Alicja Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 8 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 11 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:32:25
2019-05-13 18:22:50
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:32:18
2019-05-13 18:20:37
Malwina Zdrzalik DEXTER
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:32:11
2019-05-13 18:09:12
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:32:06
2019-05-13 18:07:43
Leszek Nieużyła LAPITA
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 8/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 13/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 21:37:29
2019-05-13 11:34:36
Alicja Ciarczyńska CHELBY
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 11:41:58
2019-05-13 11:20:58
Weronika Minkiewicz HESTIA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 08:58:20
2019-05-13 11:20:22
Weronika Minkiewicz MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 6 - R/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 11:41:47
2019-05-13 11:19:26
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 18/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 11:41:42
2019-05-13 11:18:31
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 18/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 09:56:12
2019-05-13 09:47:57
Ewa Mazurowska LAZINO
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 6 - R/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 09:56:19
2019-05-13 09:46:55
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 2 - R/C - REG./(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 7 - R/C - REG./(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 09:56:25
2019-05-13 09:44:05
Ewa Mazurowska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 11:45:39
2019-05-12 21:29:00
Maria Gonciarek ALPENLERCHE
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:37:15
2019-05-12 11:49:35
Julia Kapel ULILEN
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:47:54
2019-05-12 11:13:04
Jan Żurowski ETOILE
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:47:13
2019-05-12 11:10:52
Wiesław Nowak BAIKA COT CHAT
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:47:19
2019-05-12 11:09:14
Wiesław Nowak CASUS BELLI
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:47:26
2019-05-12 11:07:24
Wiesław Nowak HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:47:30
2019-05-12 11:04:54
Wiesław Nowak FABIAN J Z
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 2 - R/C - REG./(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:51:53
2019-05-11 15:36:03
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 10:01:00
2019-05-10 23:38:57
Dominik Jaworski JAKADI NON STOP
  • 1x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 11 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 23:25:57
2019-05-10 20:14:07
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 09:25:06
2019-05-10 12:29:00
Wojciech Stasiuk KORINA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 09:25:11
2019-05-10 12:27:28
Wojciech Stasiuk ROTAN
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 19:59:52
2019-05-09 21:13:05
Krzysztof Prasek VENCLOVA
  • 2x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:31:13
2019-05-09 21:09:53
Krzysztof Prasek DARE DE LUX
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:31:06
2019-05-09 21:07:26
Krzysztof Prasek COLE PORTER
  • 2x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:31:00
2019-05-09 21:03:18
Krzysztof Prasek CORRADINO
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 20:01:20
2019-05-09 20:53:49
Magdalena Prasek USHER Z
  • 2x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 08:46:00
2019-05-09 20:49:20
Krzysztof Prasek KING LEPANTINO
  • 2x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:18:09
2019-05-09 20:26:31
Magdalena Prasek GASKONIA
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 23:26:34
2019-05-09 20:22:21
Gabriela Maciaszek BERNADINE LAN
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:12:58
2019-05-09 20:20:10
Ewelina Derda SUNDAY
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 19:54:39
2019-05-09 20:16:44
Vanessa Nowaczyk ERUDYTA
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 16:26:46
2019-05-09 20:15:17
Vanessa Nowaczyk U TERNA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 20:17:12
2019-05-09 16:11:56
Natalia Szczepańska DOMINACJA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:30:46
2019-05-09 14:52:20
Łukasz Appel V-STAR D’IVE Z
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 8/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 13/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:30:40
2019-05-09 14:51:42
Łukasz Appel OREO D.R.
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 8/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 13/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:30:34
2019-05-09 14:50:51
Łukasz Appel JANNEMAN
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 8/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 13/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:30:27
2019-05-09 14:50:04
Łukasz Appel ISABEAU
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:30:19
2019-05-09 14:49:12
Łukasz Appel CASANOVA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:30:11
2019-05-09 12:57:28
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:30:06
2019-05-09 11:26:48
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 18/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:29:56
2019-05-09 11:25:05
Tomasz Wójtowicz SHATTI
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 9/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:29:51
2019-05-09 11:23:32
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:29:45
2019-05-09 11:21:22
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:31:53
2019-05-09 08:24:55
Karolina Rychter GOLDEN BOY
  • 1x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:32:41
2019-05-09 08:24:24
Natasza Kryszeń FUNNY KG
  • 2x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:32:19
2019-05-09 08:22:57
Barbara Kozińska THIMOTE
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:32:59
2019-05-09 08:22:09
Paulina Antczak-Jakubek EVITA
  • 2x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 20:11:22
2019-05-08 23:00:41
Stanisław Przedpełski DELEKTA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:29:30
2019-05-08 22:18:22
Stanisław Przedpełski EL VITELLO
  • 2x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 2x 8 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 2x 11 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:16:06
2019-05-08 18:02:10
Julia Kozerska LEON Q
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:14:23
2019-05-08 18:01:04
Antoni Strzałkowski OZZY OSBOURNE
  • 2x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:14:28
2019-05-08 17:59:29
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:14:34
2019-05-08 17:58:37
Antoni Strzałkowski GALOUBET
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:14:39
2019-05-08 17:57:43
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 23:21:28
2019-05-08 17:08:14
Zuzanna Prymek ROLEX
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 20:13:46
2019-05-08 16:09:39
Krzysztof Retka NINTO CHICO
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:29:07
2019-05-08 16:09:01
Krzysztof Retka MISTER STAKKATO S
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:29:02
2019-05-08 16:07:55
Krzysztof Retka MISTER ZINEDINE S
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:28:54
2019-05-08 16:06:26
Krzysztof Retka ALO SILIO P
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 19:52:07
2019-05-08 15:05:39
Karolina Kicińska NOTA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 23:35:54
2019-05-08 15:04:45
Karolina Kicińska ANARION D’OZ
  • 1x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 11:59:11
2019-05-08 07:24:47
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:28:34
2019-05-07 23:27:30
Joanna Sukiennik CARENZO
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:31:56
2019-05-07 22:02:45
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:28:23
2019-05-07 21:30:12
Stanisław Przedpełski LA PETITE GUERRIERE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:28:14
2019-05-07 21:27:36
Stanisław Przedpełski COCO LADY
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:28:07
2019-05-07 21:26:36
Stanisław Przedpełski CALIPSO DU MESNIL
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 10:41:08
2019-05-07 20:59:06
Aleksandra Dąbkowska FLASH BLUE B
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 18/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 10:41:13
2019-05-07 20:57:46
Aleksandra Dąbkowska DRUMILLER TRUE BLUE
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 9/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 15/C - FRMK - 6 letnie/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 6 LETNIE
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:27:56
2019-05-07 20:40:30
Łukasz Jończyk EXTRA DOLLARS
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 09:14:59
2019-05-07 20:36:53
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 16:26:04
2019-05-07 20:19:54
Klara Kostrzewa I-ROCK FLOWER
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 9/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 15/C - FRMK - 6 letnie/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 6 LETNIE
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:10:38
2019-05-07 17:46:38
Franciszek Jurzak CRESCENDO Z
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:10:42
2019-05-07 17:44:35
Franciszek Jurzak CLAUS
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 23:19:12
2019-05-07 14:20:33
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:33:15
2019-05-07 13:14:30
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:33:34
2019-05-07 13:14:01
Helena Hamera TULLAMORE DEW
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:52:19
2019-05-07 11:46:10
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6 - R/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:39:27
2019-05-07 10:31:07
Wiktoria Penar DARCO J
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:38:39
2019-05-07 10:30:45
Bartosz Kut CONLOU
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:38:33
2019-05-07 10:30:05
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:38:27
2019-05-07 10:29:43
Łukasz Kut CHACCO-TWO
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:38:21
2019-05-07 10:28:46
Łukasz Kut BALOU DU CHATEU
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 23:33:39
2019-05-07 03:14:40
Rafał Janusz STAVROS
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak-Jakubek Paulina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O050385
2. Appel Łukasz Tuszyński KJ Garbówek
S
O001440
3. Brattli Vivian Stowarzyszenie KS KJK Szary Michałowice
2002 (J.)
O027333
10112215
4. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
5. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
6. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
7. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
8. Derda Ewelina Koniński KJ Sawanna
S
O001961
9. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048865
10. Dziuba Anna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
11. Fisiak Marta BPK (LOD)
S
O004344
12. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
O041726
13. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
14. Gonciarek Maria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (J.)
O031807
10143460
15. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
16. Hamera Helena BPK (MAZ)
2004 (J.)
O035566
17. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola Głogów Młp
2001 (MJ.)
O034202
18. Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
2000 (MJ.)
O020386
19. Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
1999 (MJ.)
O021853
20. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
21. Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
2003 (J.)
O036061
22. Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
S
O050835
23. Jendrych Gabriela Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2000 (MJ.)
O027472
24. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
25. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
FEI10002083
26. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
27. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
28. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
29. Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002660
30. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
31. Kastsetski Raman KJ Welt Opypy
S
O054435
32. Kawa Aleksandra OJK Barcice
2001 (MJ.)
O033387
33. Kicińska Karolina Stowarzyszenia SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
34. Kiewrel Agnieszka RC Riding Center Sosnowice
2002 (J.)
O029172
10121214
35. Kiliańska Katarzyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2001 (MJ.)
O033625
36. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
37. Kolankowska Maria BPK
2005 (JM.)
Brak
38. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
39. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
40. Kotlarska Marta Largo Sp. z o.o. Warszawa
2000 (MJ.)
O026072
41. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
42. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O001974
43. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (MJ.)
O033177
44. Kozińska Barbara BPK (MAZ)
2001 (MJ.)
O030953
45. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
46. Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
2004 (J.)
O050244
47. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
48. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
49. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
50. Kuczeriszka Aniela Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (J.)
O040853
51. Kurosz Julia Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (J.)
O037563
52. Kut Bartosz UKJ Lalin
S
O009034
53. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
54. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
55. Lach Agata BPK (KPO)
S
O021879
56. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
57. Lewandowska Weronika KS Centurion Zaręby
2005 (JM.)
O038650
58. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O020738
59. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O049201
60. Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O023727
61. Madej Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O008378
62. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
63. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
10067410
64. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
65. Marczyk Monika Largo Sp. z o.o. Warszawa
2003 (J.)
O035587
66. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
67. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
68. Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042682
69. Mikutel Sylwia Klub Sportowy Stangret
2006 (JM.)
Brak
70. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
71. Miziołek Jacek Equiclub Zamłyniec
S
O023316
72. Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
S
O018352
73. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
74. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
10145798
75. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
76. Nowaczyk Vanessa Stowarzyszenie Interhorse Dobra Nadzieja
2002 (J.)
O026451
77. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
78. Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
2004 (J.)
O031618
79. Penar Wiktoria UKJ Lalin
2003 (J.)
O031838
80. Piasecka Zuzanna Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2002 (J.)
O045733
81. Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel Gutkowo
2007 (JM.)
O038528
82. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
83. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
84. Pomiankowska Joanna KS Jumping Team Wiercany
S
O003873
85. Poschauko Julia Largo Sp. z o.o. Warszawa
1999 (MJ.)
O014122
10085827
86. Prasek Krzysztof Stowarzyszenie Interhorse Dobra Nadzieja
S
O001059
87. Prasek Magdalena Stowarzyszenie Interhorse Dobra Nadzieja
S
O000912
88. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
89. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O001821
10025825
90. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
S
O001821
10025825
91. Przyborowska Patrycja BPK (MAZ)
S
O022454
92. Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
S
O024888
93. Raszewska Gaja KJ Rock Horses
2005 (JM.)
O046522
94. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003131
95. Roefler Wiktoria BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O048238
96. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (J.)
O024452
97. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
S
O013049
98. Rudy Monika Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O022452
99. Rudy Monika Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O022452
100. Rychter Karolina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O054889
101. Sijka Olivia Klub Sportowy Stangret
2006 (JM.)
O051789
102. Ślepska Maja Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2002 (J.)
O050964
103. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (MJ.)
O027454
104. Sobolewska Paulina Bogusławicki KJ
S
brak
105. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
106. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
107. Strzałkowska-Jarocka Iwona KJ Trachy Śośnicowice
S
O022992
108. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
109. Suchta Hubert Stowarzyszenie KS Chojnów
2002 (J.)
O039867
110. Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
2000 (MJ.)
O037246
111. Suska Juliana KS Euro Holding Warszawa
2003 (J.)
O036369
112. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034160
113. Święcka Monika LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O004390
114. Szczepańska Natalia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
2004 (J.)
O053550
115. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
116. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
117. Tomaszewski Antoni Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
O001385
118. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
119. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
120. Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O012763
121. Wach Inga Soymax Horse Team Lublin
2001 (MJ.)
O038870
122. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
123. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (J.)
O042191
124. Wcisło Magdalena BPK (MAZ)
2004 (J.)
O032881
125. Więcek Anna KJ Aromer Józefin
S
O003694
126. Wodzyńska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O047107
127. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
128. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
129. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
130. Zielińska Maja
131. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
132. Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
S
O025545
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

150

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada/168 F: Larimar/Lavall II
M: Quanta/Quidam's Rubin
K019679 DE 421000595010
2.

111

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Almeria / Anapolis
K019846 616007610110409
3.

210

ALFI ZAGORKA PONY POL 2014 Wałach siwa/kuc:146 F: Zachodni Wiatr / oo
M: My Lady / kuc
K027865 616013530056914
4.

36

ALO SILIO P SP POL 2014 Ogier siwa/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Aloverien P / Avero
K025687 616009610008414
5.

100

ALPENLERCHE OLD POL 2004 Klacz gniada/- F: Albatros / Acord II
M: Amelie / Landor S
K010704 DE418180083005
6.

34

ANARION D’OZ SF FRA 2010 Wałach gniada/170 F: Kannan
M: Tiwele D’Oz / Calvaro
K019753
7.

220

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
K024088 616006580220913
8.

231

APOLLO S KWPN NED 2005 Wałach gniada F: Indoctro / Capitol I
M: Ratharina / Libero H
K011632 5280030505434
9.

57

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
K023917 616007610036813
10.

217

ASESOR SP POL 2004 Ogier kasztanowata/165 F: Sir Neel / Darco
M: Andora / Faust Z
K009259 POL009660027604 103MY21
11.

282

BABILONIA SP POL 2011 Klacz F: Bischof L
M: Brendy / Liverpool
K019544
12.

96

BAIKA COT CHAT SF FRA 2011 Klacz gniada/175 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Nacre De Presle / Damiro B
K020710 25000111532839E
13.

228

BALLADA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lancer III / Landgraf I
M: Bachantka / Bachus
K012102 POL009510207908 104GJ38
14.

256

BALLANTINA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Aky II / Clinton II
K023902 616009540065813
15.

257

BALOU BALOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Bijou Be
M: Sofia po wantoz
K023192
16.

127

BALOU CARETINO PKSP POL 2015 Ogier gniada/165 F: BIJOU BE
M: WHOOPEE
K027250 616009580305915
17.

2

BALOU DU CHATEU OLD GER 2010 Ogier ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Helle Des Hautes / Ulak Du Chatea
K019326 DE418184002810
18.

53

BALOUSSINIA PLDENBURG POL 2011 Klacz gniada F: Baloussini / Baloubet du Rout
M: Straciatella / Stalypso
K024112 DE41818250011
19.

118

BANDERAS SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
K008845 POL009640071603
20.

223

BANQUISE DE RIVERLAND SF FRA 2011 Klacz gniada/176 F: Quatro De Riverland / Diamant De Semilly
M: Nelly De Riverland / Emir Platiere
K018946 25000111460439A
21.

227

BERA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Caretino K / Caretino
M: Bezela / Eskudo
K021271 616007610129809
22.

70

BERNADINE LAN KWPN NED 2006 Klacz gniada/- F: Landlord / Landgraf I
M: Verina L.N. / Indoctor
K025056 5280030608757
23.

192

BIRMA Deutsche Reitpony POL 2007 Klacz gniada/kuc:137 F: Durello Top / Durello
M: Banitka / Eros
K016340 -
24.

144

BRANDY TYP SZLACHETNY POL 2010 Klacz siwa/155 F: NN
M: NN
K023984
25.

173

C UTRECHT SP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Elvaro
M: C Utopia / Wizzerd WV
K026915
26.

158

CABO MAKL GER 2008 Ogier gniada F: Concerto II
M: Coletta/ Cheenook
K016006 DE427271663208 104QY29
27.

22

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach gniada/174 F: Galisco Du Mesnil / Jalisco B
M: Caranba / Carbid
K009666 POL009670094704
28.

197

CANDOR HAN GER 2006 Ogier siwa F: Calido / Cantus
M: Lagune 44465 / Lear
K010434 DE431310730106 104RI78
29.

126

CAPRIOLE Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Candivolo
M: Gazelle
K020568 616009690171209
30.

29

CARENZO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/178 F: Maram / Aram
M: Celesta / Gorset
K011666 POL009660962007 103MK83
31.

208

CARETANE ROSE Z ZANG NED 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
K023811 056015Z55824412
32.

229

CARLO R HOL GER 2010 Wałach siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Fidele Deern / Coriolan
K018382
33.

198

CARRERAS HAN GER 2010 Ogier kara F: Cloney / Contender
M: Fortissimo / For Pleasure
K016556 DE431312317110
34.

58

CASANOVA HOLSZTYN NED 2011 Wałach gniada/174 F: Carrino
M: S-Dream Girl
K026113 Brak
35.

170

CASTIEL OLD POL 2012 Wałach gniada/168 F: Contendro
M: Zenia / Zeus
K021162 -
36.

95

CASUS BELLI NIEM. SPORT. GER 2011 Wałach gniada/164 F: Casdorff / Casall
M: L-Carisma / Cola
K019423 DE455878144611
37.

211

CENTOO SWB SWE 2005 Wałach ciemnogniada F: Cardento / Capitol I
M: Aqua / Aram
K022594 752004540501001 103EO35
38.

140

CESARZ SOYMAX SP POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Life and Liberty
M: Cesarka / Seul
K021645 616007600073009
39.

3

CHACCO-TWO OLD GER 2009 Wałach siwa F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Casablanca / Capitan Paul I
K019325 DE418184089909
40.

162

CHAMBERTINA OLDENBURDZKA POL 2011 Klacz gniada/167 F: Chamberland
M: Sandra/Turbus Quirinus
106LU21 Brak
41.

152

CHARLIE BOY ANGLO EUROPEAN CHE 2010 Wałach siwa/X F: Irco Miro Gii
M: Quella S
K026991 x
42.

104

CHELBY HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Casparino / Carpaccio
M: Irina VI / Alcatraz
K024928 DE421000190212
43.

250

CHIP HAN GER 2007 Wałach gniada F: Count Grannus / Contendro I
M: Ala / As di Villagana
K025406
44.

188

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue/ Chambertin
M: Quantahara Z / Quinar
K010812 DE418180122205
45.

243

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Carousa/Carinue
K020110
46.

166

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Dżahil
M: Cyweta / Vittorio
K025209
47.

11

CLAUS HOL. GER 2011 Wałach siwa F: Cormint
M: Viola XXXXV / Ladas
K026183
48.

125

COCO CHANEL DE LAUBRY Z BWP BEL 2012 Klacz gniada/. F: Cornet Obolensky
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
K024586 -
49.

23

COCO LADY HOL GER 2010 Klacz siwa F: Cancara / Cassini I
M: Lassandra / Levantos II
K016394
50.

213

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
K023581 DE421000600613
51.

130

COLDWATER SP POL 2014 Wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K026103 616009510134814
52.

201

COLE PORTER SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: F-ONE USA
M: C DALANDRO- RETTO/ COLANDRO
K026913 616009510293715
53.

131

COLOMBINA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Action - breaker / Heartbreaker
M: C Dalandro - Retto / Colandro
K022587 616009510342712
54.

5

CONLOU OLD GER 2011 Ogier dereszowata F: Contendros / Contendro I
M: Namula / Balou Du Rouet
K019324 DE418184047611 105LQ44
55.

191

CONNER HOL NPL 2005 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Perfectlady / Candillo
K009678 DE421000027605
56.

270

CORELLA OLDENBURSKI POL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
K027869 LKGRPZJ/221/19 103QP71
57.

74

CORRADINO HOL GER 2012 Wałach gniada F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nikita VII / Libertino I
K022657 DE421000013712
58.

159

CRAZY CLASSIC OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Air/ Contender
M: Ristona/ Balou du Rouet
K017579 DE 418181419007
59.

12

CRESCENDO Z ZANGERSHEIDE POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z
M: Copia
K026975 104cu62 104cu62
60.

149

CZĄBER MASTER FILM SP POL 2007 Wałach gniada/167 F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
K012952 POL009610200007
61.

121

CZANDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Sir Robin
M: Czarka
K011647
62.

147

DABECJA SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Corleolord L
M: Deportacja
K025355
63.

251

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Z BEL 2010 Wałach kasztanowata/. F: Diament de Semilly
M: Vahinee des Merisiers / Nonstop
K019876 056015255663810
64.

225

DAMBIS-J SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Qumball / Kimball
M: Dambarta / Miami Prince
K010992 616009670032504
65.

6

DARCO J KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Roko / Iroko
K014647 528003000802829
66.

157

DARCO VAN OVERIS Z ZANG POL 2010 Ogier skarogniada/167 F: Darco
M: Ferline/ Romino
K019460 056015Z55708210
67.

202

DARE DE LUX SP POL 2013 Ogier kasztanowata/167 F: HERMES DE LUX
M: DAROLA / CABROL
K025894 616009530046213
68.

48

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/164 F: Talent
M: Delicja / Borsuk
K014340 616009610107206
69.

168

DENDY KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Wallenberg
M: Zinca / Silverstar
K022196
70.

283

DESTINO MŁP POL 2013 Ogier siwa F: Dionizos
M: Druzja / Baryt
brak
71.

109

DEXTER KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Warrant kwpn
M: Ulisina 8 kwpn/Rubert R kwpn
K020126
72.

7

DIANA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/. F: Bishof L
M: Donnerdamme L / Dobrock
K011520 11593 POL009580228105
73.

226

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
K021590 528003000809008 104LM68
74.

261

DINDEPENDENT Z Z POL 2013 Wałach siwa/168 F: Dallas VDL
M: nn
nn nn
75.

277

DJARVI B KWPN NED 2008 Klacz kara F: Zento / Quasimodo Z
M: Passe Partout B / Karlstad
K012079 528003000804968 103XJ65
76.

63

DOMINACJA SP POL 1999 Klacz gniada/167 F: Louis
M: Dracena / Orkisz
K010332 POL009530003799
77.

145

DONNERDAMME L SP POL 2012 Klacz gniada/179 F: Lescibard L
M: Dolores L
K024199
78.

132

DORDRECHT H VDL Z ZANG. POL 2015 Ogier ciemnogniada/170 F: Douglas
M: Guusje H Z / Glasgow W vh Merelsnest
K027733 -
79.

19

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Wałach gniada F: Plot Blue / Mr. Blue
M: Armagh / Cavalier Royale
K026111 372414005774223
80.

47

EL VITELLO SP POL 2013 Wałach siwa/160 F: Vitalis
M: Eti Queen / New World
K026827 616009530076313
81.

135

ELDORENUS Z ZANG NED 2011 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Catharena Z / Carthago Z
K019570 056015Z55622711
82.

258

ELLE DARCO SP POL 2011 Klacz kasztanowata/172 F: Ogano Sitte
M: Emmy
K021609 616009550139711
83.

9

ELMO EZ KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Toulon
M: Amy
K025512
84.

167

ELOMAH KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Campbell VDL / Cassini I
M: Whynonah / Haarlem
K022418 528003200905507 104WF62
85.

160

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
K023472 DE431316105611
86.

235

EPIGRAM SP POL 2014 Wałach kasztanowata/- F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Erynia / Palegro
K025943 616009510135014
87.

134

EPOPEJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quasimodo Van De Molendreef /
M: Erynia / Palegro
K022588 61600951025311
88.

68

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa/173 F: Erebus / Contender
M: Equesta Chariee SJ / Kwartet
K017219 POL009540017406
89.

184

ESCARDO MALOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada/165 F: Jurand
M: Essa
Brak 616 006 59 01491 11
90.

253

ETNA HAN POL 2012 Klacz kasztanowata/171 F: Escudo I
M: Romina-Rosse
Brak
91.

97

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
K014422 DE431314606007
92.

49

EVITA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Perettie-B
K025855
93.

17

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
K014995 528003200912965
94.

88

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
K020403 528003201006544
95.

93

FABIAN J Z ZANG BEL 2012 Wałach ciemnogniada F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
K023793 056015Z55804012
96.

137

FAMATA B KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Tamata / Nijinski
K018950 528003201011753
97.

27

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro
M: Kamalve/Ramiro Z
K017816
98.

241

FELINE WM HAN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
K023128 DE431310391711
99.

176

FEMKE KWPN NED 2010 Klacz gniada/160 F: Azteca VDL / Indoctro
M: Reality / Landeur
K022885 528003201003967 105OK03
100.

20

FLASH BLUE B KWPN NED 2010 Wałach gniada/168 F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
K024541 528003201002887
101.

101

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
K011507 POL009670100607
102.

108

FREDORA KWPN POL 2010 Klacz kara// F: Baanbreker HBC
M: Tandora
K016717 528003201005223 105AT05
103.

51

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Bolshoi
M: Finezja KG / Kastet
K020664
104.

43

GALOUBET KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Diamant de Semilly
M: Ulmerette
K019622
105.

266

GAMBIT PKSP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Kannan
M: Ginger
K027608 616009661019414
106.

71

GASKONIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Gafa / Faust Z
K023431 616009510253813
107.

224

GIORGIO W OLD DEU 2004 Wałach ciemnogniada F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Ola-Ola / Giorgio
K008736
108.

123

GIRL RV KWPN POL 2011 Klacz gniada/165 F: Quality Time
M: Cottica II RV
K021259 -
109.

52

GOLDEN BOY SP POL 2015 Wałach skarogniada/167 F: Farmer
M: Goldmarie / Carry Gold
K027687 .
110.

28

GRACJANA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:156 F: Caliro
M: Groteska
K017246 0000
111.

230

GUCCI KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada F: Flamenco de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Boderna B / Colandro
K018947
112.

133

HANNIBAL DE REVEL SOYMAX SP POL 2015 Ogier kasztanowata/170 F: Colomb Cup
M: Hipnoza
K027092 Brak
113.

172

HARVARD SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Landjonker S / Landjonker
M: Landjonker S / Landjonker
K009062 POL009530036004
114.

153

HASSAN VAN DE WITTEMOERE BWP POL 2007 Wałach gniada/- F: Contact V/D Heffinck
M: Dahlia VD Heffinck / Orlando
K027454 -
115.

207

HELIOS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colox Cup
M: Hawana / Kołczan
K024045 616009600000910
116.

240

HERMAN KWPN NED 2012 Ogier ciemnogniada/175 F: Think Twice D'ici / Burggraaf
M: Belle Miranda / Sarantos
K021644 528003201209826
117.

246

HESTIA SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Hesja / Liban
K027237 616009640025712
118.

193

HEWELIANA SP POL 2012 Klacz gniada F: Song
M: Humoreska
K023299
119.

260

HI DIARADO NIEM. SPORT. POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sardynia / Wantoz
K022620 DE456570175613
120.

94

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Klacz gniada/168 F: Balou du Rouet Z / Baloubet Du Rouet
M: Legata / Damiro
K023069 528003201204117
121.

165

HIMENA SP POL 2010 Klacz siwa F: Castilio / Cassini I
M: Hita / Talent
K018375 616009610048510
122.

232

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/164 F: Conquest Boy / Contendro I
M: Hrabina C / Caletto's Son
K018491 -
123.

14

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
124.

183

IBERIA WKP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Bajou Du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Izolda
K016299 616007610167607
125.

154

ILOVE YOU DU BEAUMONT BWP BEL 2008 Klacz kasztanowata/- F: Domino De Moyon / Jalisco
M: Ti Fany Du Beaumont / Skippy II
K015620L 056002W00270308 104QN36
126.

54

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
K018903 616009580593111
127.

171

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
K007335 09248 102YT08
128.

59

ISABEAU KWPN NED 2013 Klacz gniada F: Andiamo / Animo
M: Landgrafin / Lancer II
K024295 528003201308586
129.

209

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa F: B-H Voltaire
M: Carthaga Z / Carthago
K025818
130.

124

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 Wałach gniada/165 F: Action Breaker
M: D Livia RV
brak -
131.

82

JAKADI NON STOP BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/175 F: Non Stop
M: Orchidee Van Wittestein
K016443 056002W00290295
132.

60

JANNEMAN KWPN NED 2014 Ogier ciemnogniada/- F: Indoctro
M: Ravenna II
Brak
133.

117

JAREMA SP POL 2002 Wałach siwa F: Power Prince / Pilot
M: Janis / Louis
K007973 POL009690002502
134.

244

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
K017974 POL009600090508 105KP52
135.

185

JULIUS KWPN NED 2014 Wałach gniada F: Cidane
M: Elle-Fomia / Warrant
K025576
136.

186

JURRY BLEU K KWPN NED 2014 Ogier kasztanowata/- F: Zirocco Blue VDL
M: Naomi / Couleur Rubin
K026343
137.

187

JUVENTUS KWPN POL 2014 Ogier kasztanowata/- F: Harley VDL
M: Fiechique D.N. / Nabab de Reve
K025453
138.

174

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 Klacz gniada F: Kannan / Voltaire
M: Cayenne Hippica / Cassini II
K023067 DE418182528312
139.

175

KENTUCKY HIPPICA OS POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Kannan
M: Stavolta Hippica
K025864
140.

179

KENTUCKY VDL KWPN NED 2015 Ogier gniada F: Crespo VDL /
M: nn / nn
brak
141.

72

KING LEPANTINO KWPN NED 2015 Wałach gniada/171 F: Arezzo VDL
M: Last Edition / Lord Z
K027459 528003201509214
142.

287

KOLIBRA - - - - F: -
M: -
143.

259

KONTADOR VD MOOLENDREF BWP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Cooper vd Heffink
M: Urga / Heartbreaker
K020516 -
144.

80

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
K018566 616009580856407
145.

156

KURTYNIA HAVBEK TRK POL 2006 Klacz kara/mk:156 F: Havbek / Knecht
M: Kubatura / Kesar
K012848 POL732010029506
146.

25

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo
M: Alina
K026862 brak
147.

182

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz gniada/172 F: Canabis
M: La Vawetta / Lugwig von Bayern
K020919 -
148.

142

LANDGRAF II HOL. POL 2011 Wałach gniada F: Lasino
M: Obira
K018688
149.

107

LAPITA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Ludger
M: Lady Lena / Placido
K025042 -
150.

103

LAZINO HOL POL 2011 Ogier ciemnogniada/167 F: Lasino
M: R-Castellina
K019375 DE 421000580411
151.

46

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada F: Quidam's Rubin
M: Sprehe All the Best
K011126
152.

222

LIBERO A HOL GER 2007 Wałach gniada/165 F: Larius W / Landgraf I
M: Lira II / Julio Mariner xx
K012634 DE421000017907
153.

248

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
K017646 DE418184070109
154.

42

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
K022002 056002W00297758
155.

236

LIRYKA SP POL 2014 Klacz gniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Liberia / Livello
K025944 616009510237714
156.

129

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
K016430 616009510444710 105DC76
157.

143

LUNATIC HOL. POL 2009 Ogier ciemnogniada F: Lightning
M: Norga
K014144
158.

189

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
K019413 POL732010056011
159.

249

MAKSIMUS WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Vandamme / Guidam
K023494 616007610100210
160.

205

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Makabi / Maram
K020808 616009530174612
161.

245

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP POL 2012 Wałach gniada/180 F: Nabab de Reve
M: Cindy S/Tenerife VDL
K027828 056-002-W00303294
162.

44

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
K022027 056002W00301556
163.

38

MISTER STAKKATO S PZHK POL 2011 Wałach gniada F:
M: Magia
K020359
164.

37

MISTER ZINEDINE S WLKP POL 2014 Ogier ciemnogniada/172 F: Zinedine
M: Magia
K024736 616007670081114
165.

148

MR. CINNAMON SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Sword
M: Morgen / Rhytmus
K023721 616009580444631
166.

279

NESKO SP POL 2014 Wałach kara/167 F: Salomon / Darco
M: Neska / Taunus
K025403 616009640018614
167.

178

NILUS HOL POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno / Libero
M: Zypresse / Contender
K019292 DE421000406811
168.

39

NINTO CHICO WESTF POL 2008 Wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
K013858
169.

35

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
K018105 104TY80
170.

81

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
K020837 Pol/61600961014212
171.

284

Oak Grove's CCO HOL DEU 2015 - siwa F: -
M: -
172.

252

OH HAPPY DAY VAN’T MEULENHOF BWP BEL 2014 Wałach kasztanowata/172 F: Mylord carthago
M: Sarona
Brak 056-200-W00307392
173.

169

OMEGA 34 OLD POL 2012 Klacz gniada/168 F: Lordanos
M: Onette / Chagallo
K027558
174.

61

OREO D.R. BWP BEL 2014 Ogier kara F: Kannan / Voltaire
M: Bright Eyes VD Smis Z / Balougran
K025758 056002W00308872
175.

45

OZZY OSBOURNE SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Kannan
M: Odeur-M
K026734 616009661386214
176.

199

PICCOLO SP POL 2008 Ogier gniada F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
K015893 POL009660212408
177.

155

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
K011649 DE421000042506
178.

196

PRESTON SP POL 2011 Ogier gniada F: Solaris / Stalypso
M: Poussette Z / Pucci
K021712 616009660474211
179.

242

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
K017297 056002W00296284
180.

122

PROTEUS SP POL 2013 Wałach gniada/mk: F: Brentino
M: Perfecta
K024902
181.

218

PRYMUS WLKP POL 2008 Wałach kara/165 F: Trawers / Grand As
M: Peja / Seul
K025669 616007520149708
182.

15

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
K018809 DE421000524310
183.

288

Q7 HAN. - 2012 Wałach sk.gn. F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Eika / Embassy I
K023903
184.

239

QUIDAM'S DUKE HOL. GER 2011 Wałach siwa F: Quidam's Rubin
M: Zarin Calica / Calico
K020318 DE421000533311
185.

264

RAVIVIA P SP POL 2014 Klacz siwa/160 F: Coriano's Ass
M: Raphaella P / Correro
K025418 616 009 61 00085 14
186.

102

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
K020740 616009610012912
187.

163

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
K020494 616009660709309 105FT01
188.

200

ROLEX WLKP POL 2006 Wałach gniada/. F: Himen /Oder
M: Rita/Arak
K018756 .
189.

79

ROTAN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano’s Ass
M: Rota
K024867
190.

55

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Walburga / Werther
K023051 DE431319616713
191.

221

SILVER SELENO WESTF POL 2013 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Falkenhof’s Lancis / Lancer III
K026556 DE441411386513
192.

139

SORELLA SOYMAX SP POL 2009 Klacz gniada F: Rammstein
M: Solina
K023992
193.

1

STAVROS HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Zora / Zuenftiger
K014790 DE431314801008
194.

190

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Suerte / Stalypso
K022326 DE431314407411
195.

69

SUNDAY HOLST POL 2002 Klacz skarogniada/171 F: Conteur
M: Naomi XXXXII / Corrado I
K007685
196.

4

SURPRISE BALOU OLD POL 2012 Klacz inna F: Spartacus
M: Barielle/Balou du Rouet
K020908
197.

114

T.GOLD QUIDAME Z ZANGERSHEIDE POL 2013 Klacz gniada/165 F: TANGELO VD ZUUTHOEVE
M: GOLD QUIDAME L
K018902 056015Z55850113
198.

50

THIMOTE HESKA GER 2005 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
K025507
199.

151

TOKAJER 8 OLD GER 2008 Klacz gniada F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Axina / Acord II
K016742 DE418180171608 104ZT81
200.

204

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada/. F: Colox Cup/Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
K017470 616009600108710
201.

212

TROK-K SP POL 2007 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Titina / Biskwit
K011424 616009610154107 104WG93
202.

8

TULLAMORE DEW OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Foria
K019496
203.

67

U TERNA HOL GER 2004 Klacz gniada/170 F: Askari / Acord II
M: Maria / Concerto II
K027569 DE421000062704 102XH76
204.

98

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Ulinela / Sir Neel
K018975 616009610227310
205.

56

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL009580333708 104QP07
206.

281

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago
M: Nais De La Pomme / Darco
K023573 25000108787592T
207.

73

USHER Z SP POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: U Can’t Lose
M: Chilli/ Turbud Quirinus
Brak -
208.

237

UTA SP POL 2013 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: U Cassara (NDL) / Utopie
K024614 616009510253713
209.

62

V-STAR D’IVE Z ZANG BEL 2014 Ogier gniada F: Vigo D’Arsouilles / Nabab De Reve
M: True Star D’Ive / Quick Star
K025756 056015Z55651114
210.

203

VENCLOVA SP POL 2015 Wałach siwa/167 F: Wizzerd WV
M: V Emy / Verdi
K026919 616009510293815
211.

161

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero
M: Volterra / Van Helsing
K027116 -
212.

164

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
K023738 616009640052010
213.

146

WIASTON SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston / Nobody KWPN
M: Wiara / Aravel Waro sp
K026506
214.

247

WIENA HOLSZTYŃSKA GER 2011 Klacz siwa/170 F: Clarimo
M: Wachtel
K021948 DE421000045611 105TE66
215.

138

WILLIE SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Cola / Contender
M: Wortuna / Stalon
K022982 616009661492612
216.

214

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
K009862 5280030305238 102XR45
217.

115

WOLF`S MORITZ V DRP GER 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
K018713 DE434340050807
218.

234

ZABAWA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Biscayo /
M: Z Farina / Zacharov
K026918 616009510236215
219.

219

ZAGORKA DURANTE KWPN POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Centurano / Canturo
M: Pescara / Lennard
K022070 528003000805948
Rider Club
Competition
Prize
Appel Łukasz Tuszyński KJ Garbówek
22
22
450
450
SUM:
944.00
Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
22
50
SUM:
72.00
Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
50
SUM:
50.00
Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
900
250
SUM:
1150.00
Derda Ewelina Koniński KJ Sawanna
200
300
200
SUM:
700.00
Dziuba Anna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
200
SUM:
200.00
Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
50
200
SUM:
250.00
Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
100
SUM:
100.00
Gonciarek Maria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska Warszawa
200
SUM:
200.00
Hamera Helena BPK (MAZ)
25
SUM:
25.00
Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
50
650
SUM:
700.00
Janusz Rafał KS Garo
300
SUM:
300.00
Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
200
SUM:
200.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
300
1700
SUM:
2000.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
500
SUM:
500.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
300
300
SUM:
600.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
450
450
3900
SUM:
4800.00
Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
13
350
SUM:
363.00
Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
50
250
SUM:
300.00
Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
100
200
SUM:
300.00
Kawa Aleksandra OJK Barcice
200
SUM:
200.00
Kiewrel Agnieszka RC Riding Center Sosnowice
13
13
SUM:
26.00
Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
50
SUM:
50.00
Kolankowska Maria BPK
25
SUM:
25.00
Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
200
SUM:
200.00
Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
100
250
SUM:
350.00
Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
300
50
500
200
150
500
SUM:
1700.00
Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
250
400
450
SUM:
1100.00
Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
13
SUM:
13.00
Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
50
350
SUM:
400.00
Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
300
SUM:
300.00
Kut Bartosz UKJ Lalin
100
SUM:
100.00
Kut Ewa UKJ Lalin
100
SUM:
100.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
13
200
SUM:
213.00
Madej Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
100
SUM:
100.00
Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
100
SUM:
100.00
Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
650
450
SUM:
1100.00
Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
200
850
SUM:
1050.00
Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
100
SUM:
100.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1100
50
SUM:
1150.00
Miziołek Jacek Equiclub Zamłyniec
50
SUM:
50.00
Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
150
150
SUM:
300.00
Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
400
SUM:
400.00
Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
100
2800
SUM:
2900.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
100
SUM:
100.00
Nowaczyk Vanessa Stowarzyszenie Interhorse Dobra Nadzieja
200
SUM:
200.00
Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
13
100
100
450
1950
SUM:
2613.00
Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
50
900
SUM:
950.00
Penar Wiktoria UKJ Lalin
50
SUM:
50.00
Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel Gutkowo
25
100
SUM:
125.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
150
22
100
SUM:
272.00
Pomiankowska Joanna KS Jumping Team Wiercany
22
200
600
650
SUM:
1472.00
Prasek Krzysztof Stowarzyszenie Interhorse Dobra Nadzieja
100
22
200
50
SUM:
372.00
Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski KJ
100
SUM:
100.00
Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
200
100
SUM:
300.00
Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
250
600
700
SUM:
1550.00
Sijka Olivia Klub Sportowy Stangret
100
200
25
SUM:
325.00
Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
300
50
300
SUM:
650.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
300
SUM:
300.00
Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
1200
SUM:
1200.00
Strzałkowska-Jarocka Iwona KJ Trachy Śośnicowice
100
SUM:
100.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
700
100
SUM:
800.00
Suska Juliana KS Euro Holding Warszawa
100
22
SUM:
122.00
Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
100
SUM:
100.00
Szczepańska Natalia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
250
SUM:
250.00
Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
300
450
SUM:
750.00
Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
50
200
250
650
1200
1200
SUM:
3550.00
Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
50
50
SUM:
100.00
Wach Inga Soymax Horse Team Lublin
50
SUM:
50.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
22
350
850
300
5700
50
SUM:
7272.00
Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
50
100
50
SUM:
200.00
Więcek Anna KJ Aromer Józefin
50
SUM:
50.00
Wodzyńska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
100
150
350
SUM:
600.00
Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
22
500
SUM:
522.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
350
600
650
50
200
400
SUM:
2250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak-Jakubek Paulina
BPK (MAZ)
EVITA (49)
2019-05-31
30
2019-05-31
2019-06-01
7
2019-05-31
2019-05-31
2019-06-01
Appel Łukasz
Tuszyński KJ Garbówek
2019-05-31
13
22
2019-06-01
15
ISABEAU (59)
2019-05-31
10
22
2019-06-01
2
450
2019-05-31
2019-06-01
3
2019-06-02
8
2019-05-31
2
2019-06-01
6
2019-06-02
2
2019-05-31
2
2019-06-01
7
Brattli Vivian
Stowarzyszenie KS KJK Szary Michałowice
ELOMAH (167)
2019-05-31
18
2019-06-01
25
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
2019-05-31
41
2019-06-01
26
2019-06-02
17
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
PRESTON (196)
2019-05-31
27
2019-06-02
24
2019-06-01
12
22
CANDOR (197)
2019-05-31
8
50
2019-06-01
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
CHELBY (104)
2019-05-31
16
2019-05-31
15
2019-06-01
8
50
2019-06-02
20
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-05-31
1
2019-06-01
3
2019-06-02
1
900
2019-05-31
5
250
2019-06-01
19
Derda Ewelina
Koniński KJ Sawanna
SUNDAY (69)
2019-05-31
3
200
2019-06-01
2
300
2019-06-02
5
200
Dragan Natalia
BPK (MAZ)
NESKO (279)
2019-06-02
3
Dziuba Anna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
MAVANDA (205)
2019-05-31
47
2019-05-31
13
2019-06-01
25
2019-06-01
2019-06-02
2
200
Fisiak Marta
BPK (LOD)
RAVIVIA P (264)
2019-05-31
31
2019-05-31
2019-06-01
13
2019-06-01
Florczak Aleksandra
Equikam Sp. z o.o.
2019-05-31
6
50
2019-05-31
8
2019-06-01
3
200
2019-06-01
16
2019-06-02
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
JAREMA (117)
2019-05-31
11
2019-06-01
35
2019-06-02
6
HERMAN (240)
2019-05-31
1
2019-06-01
12
2019-06-01
2019-06-02
2
100
Gonciarek Maria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska Warszawa
2019-06-01
16
2019-05-31
2019-05-31
3
200
2019-06-01
2019-06-02
8
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (81)
2019-05-31
40
2019-05-31
16
2019-06-01
14
2019-06-01
17
2019-06-02
1
Hamera Helena
BPK (MAZ)
2019-05-31
4
25
2019-05-31
8
2019-06-01
9
Hojda Wiktoria
KJ Leśna Wola Głogów Młp
2019-05-31
24
2019-05-31
33
2019-06-01
2019-06-01
2019-06-02
26
Janekovic Marie
KJ J.J. Darboven Rumia
DIANITA-H (226)
2019-05-31
14
2019-06-01
34
2019-06-02
10
Janiszek Bartosz
Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2019-05-31
32
2019-05-31
2019-06-01
14
2019-06-02
23
LUNATIC (143)
2019-05-31
23
2019-06-01
8
50
2019-06-02
2
650
Janusz Rafał
KS Garo
2019-05-31
35
2019-06-01
11
2019-06-02
4
300
Jarocka Zuzanna
KJ Trachy Sośnicowice
2019-05-31
21
2019-05-31
23
2019-06-01
41
2019-06-01
2019-06-02
6
200
Jaworski Dominik
KJ Skarb Kozienice
2019-05-31
1
2019-05-31
32
2019-06-02
Jendrych Gabriela
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
MAESTRO (189)
2019-05-31
17
2019-06-01
10
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
2019-05-31
4
300
2019-06-02
4
1700
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
TREZOR (204)
2019-05-31
1
500
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
TREZOR (204)
2019-06-01
11
2019-06-01
1
300
2019-06-02
1
300
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
2019-05-31
3
450
2019-06-01
3
450
2019-06-02
2
3900
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
CLAUS (11)
2019-05-31
13
13
2019-05-31
3
350
2019-06-01
24
2019-06-01
17
2019-05-31
30
2019-06-01
2019-06-02
13
2019-05-31
12
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2019-05-31
25
2019-06-01
9
2019-06-02
9
FAMATA B (137)
2019-05-31
8
50
2019-05-31
39
2019-06-01
2019-06-02
22
WILLIE (138)
2019-05-31
19
2019-05-31
40
2019-06-01
4
250
2019-06-02
15
Kalinowski Piotr
KU AZS Politechniki Warszawskiej
JULIUS (185)
2019-05-31
9
2019-06-01
9
2019-06-02
9
2019-05-31
7
2019-06-01
10
2019-06-02
7
JUVENTUS (187)
2019-05-31
3
2019-06-01
6
2019-06-01
2019-06-02
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
ULILEN (98)
2019-05-31
44
2019-05-31
49
2019-06-01
24
2019-06-02
15
Kastsetski Raman
KJ Welt Opypy
CARRERAS (198)
2019-05-31
2019-06-01
PICCOLO (199)
2019-05-31
31
2019-05-31
42
2019-06-01
37
Kawa Aleksandra
OJK Barcice
WIENA (247)
2019-05-31
6
200
2019-06-01
17
Kicińska Karolina
Stowarzyszenia SKJ Bobrowy Staw
2019-05-31
10
2019-06-01
1
NOTA (35)
2019-05-31
23
2019-05-31
2019-06-01
17
Kiewrel Agnieszka
RC Riding Center Sosnowice
CENTOO (211)
2019-05-31
34
2019-06-01
16
2019-06-02
20
2019-05-31
14
13
TROK-K (212)
2019-05-31
35
2019-06-01
2019-05-31
9
13
Kiliańska Katarzyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
BERA (227)
2019-05-31
28
2019-06-01
2019-06-02
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
WIASTON (146)
2019-05-31
29
2019-05-31
5
50
2019-06-01
2019-06-02
9
2019-06-01
34
Kolankowska Maria
BPK
LIBERO A (222)
2019-05-31
1
2019-05-31
7
2019-06-01
5
25
2019-06-01
Kostrzewa Klara
KJ Rock Horses
2019-05-31
2
2019-06-01
4
2019-06-02
6
200
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2019-05-31
4
100
2019-05-31
22
2019-06-01
18
2019-06-02
5
250
2019-05-31
48
2019-05-31
21
2019-06-01
24
2019-06-01
14
2019-06-02
Kotlarska Marta
Largo Sp. z o.o. Warszawa
COFERTINO (213)
2019-05-31
28
WINNETOU (214)
2019-05-31
41
2019-05-31
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
2019-05-31
5
2019-05-31
19
2019-06-01
1
2019-06-02
4
300
2019-05-31
6
2019-05-31
7
50
2019-06-01
1
500
2019-06-02
5
200
2019-05-31
18
2019-05-31
25
2019-06-01
6
150
2019-06-01
2019-06-02
17
Q7 (288)
2019-05-31
36
2019-05-31
21
2019-06-01
14
2019-06-01
2
500
2019-06-02
18
Koza Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
2019-05-31
17
2019-05-31
11
2019-06-01
5
250
2019-06-02
8
400
2019-05-31
7
2019-05-31
28
2019-06-01
13
2019-06-01
3
2019-06-02
20
2019-05-31
3
2019-05-31
34
2019-06-01
2
2019-06-02
3
450
Kozerska Julia
KJ Strzała Krubiczew
LEON Q (46)
2019-05-31
10
13
2019-05-31
31
2019-06-01
22
2019-06-02
16
Kozińska Barbara
BPK (MAZ)
THIMOTE (50)
2019-05-31
7
2019-05-31
46
2019-06-01
33
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
VOILA (161)
2019-05-31
8
2019-06-01
2
2019-05-31
30
2019-06-01
20
2019-06-02
34
ROCKY (163)
2019-05-31
26
2019-06-01
3
350
Kryszeń Natasza
BPK (MAZ)
2019-05-31
2019-05-31
34
2019-06-01
3
50
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
LUNA (129)
2019-05-31
38
ANTYLYA (220)
2019-05-31
46
2019-06-01
19
2019-06-02
29
2019-05-31
9
2019-06-01
19
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
BABILONIA (282)
2019-05-31
27
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
BABILONIA (282)
2019-05-31
1
300
Kuczeriszka Aniela
Stowarzyszenie KS Chojnów
GUCCI (230)
2019-05-31
2019-05-31
25
2019-06-01
20
2019-06-01
Kurosz Julia
Stowarzyszenie KS Chojnów
LUNA (129)
2019-06-01
22
Kut Bartosz
UKJ Lalin
CONLOU (5)
2019-05-31
47
2019-05-31
8
100
2019-06-01
28
2019-06-02
14
Kut Ewa
UKJ Lalin
2019-05-31
17
2019-06-01
5
100
2019-06-02
14
Kut Łukasz
UKJ Lalin
2019-05-31
43
2019-06-01
40
2019-06-02
30
KOLIBRA (287)
2019-05-31
48
2019-06-01
15
2019-06-02
Lach Agata
BPK (KPO)
2019-05-31
2019-06-01
2019-06-02
32
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2019-05-31
44
2019-06-01
35
2019-06-02
19
2019-05-31
22
2019-05-31
39
2019-06-01
13
Lewandowska Weronika
KS Centurion Zaręby
BIRMA (192)
2019-05-31
11
2019-05-31
11
2019-06-01
13
2019-06-01
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2019-05-31
11
13
2019-05-31
24
2019-06-01
5
200
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
2019-06-01
1
2019-06-01
Maciaszek Gabriela
Koniński KJ Sawanna
2019-05-31
50
2019-06-01
12
2019-06-02
27
Madej Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
GIORGIO W (224)
2019-05-31
2019-06-01
2019-06-02
31
DAMBIS-J (225)
2019-05-31
26
2019-05-31
29
2019-06-01
31
2019-06-02
8
100
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
HEWELIANA (193)
2019-05-31
20
2019-05-31
2019-06-01
18
2019-05-31
15
2019-05-31
18
2019-06-01
23
2019-06-01
ETNA (253)
2019-05-31
35
2019-05-31
2019-06-01
18
2019-06-01
31
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
2019-05-31
25
2019-05-31
16
2019-06-01
23
2019-06-02
8
100
Makowska Martyna
Largo Sp. z o. o. Warszawa
POLECZKA (155)
2019-05-31
13
2019-05-31
6
2019-06-01
30
2019-06-02
1
650
2019-05-31
2019-05-31
8
2019-06-01
12
2019-06-02
2
450
Marczyk Monika
Largo Sp. z o.o. Warszawa
WERONA (164)
2019-05-31
47
2019-05-31
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
2019-05-31
5
200
2019-06-01
15
2019-06-02
12
RIANA P (102)
2019-05-31
1
850
2019-06-01
4
LAZINO (103)
2019-05-31
7
2019-06-01
7
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2019-06-01
8
2019-06-01
27
Miedziocha Hanna
BPK (MAZ)
HARVARD (172)
2019-05-31
16
2019-05-31
2019-06-01
2
100
2019-06-02
5
LA SCALA (182)
2019-05-31
19
2019-06-01
10
2019-06-02
4
Mikutel Sylwia
Klub Sportowy Stangret
ESCARDO (184)
2019-05-31
1
2019-06-01
6
2019-06-01
32
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-05-31
9
JOGA (244)
2019-05-31
20
2019-06-01
16
2019-06-02
5
1100
2019-05-31
19
2019-06-02
6
2019-06-01
9
HESTIA (246)
2019-05-31
9
2019-05-31
4
50
2019-06-01
6
Miziołek Jacek
Equiclub Zamłyniec
2019-05-31
5
2019-06-01
8
Molędzka Aleksandra
KS AZS AWF Warszawa
BANDERAS (118)
2019-05-31
1
150
2019-05-31
11
2019-06-01
11
2019-06-02
1
150
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
DENDY (168)
2019-05-31
45
2019-06-01
26
2019-06-02
9
2019-06-01
1
400
OMEGA 34 (169)
2019-05-31
14
2019-06-01
12
CASTIEL (170)
2019-05-31
23
2019-06-01
30
2019-06-02
12
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2019-05-31
20
2019-05-31
18
2019-06-01
8
100
2019-06-02
3
2800
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
LAPITA (107)
2019-05-31
6
2019-06-01
13
2019-06-02
6
FREDORA (108)
2019-05-31
15
2019-06-01
21
Nowaczyk Vanessa
Stowarzyszenie Interhorse Dobra Nadzieja
U TERNA (67)
2019-05-31
6
2019-06-01
3
200
ERUDYTA (68)
2019-05-31
2019-05-31
22
2019-06-01
2019-06-01
8
Nowak Wiesław
LKS Stragona Strzegom
2019-05-31
15
2019-06-01
29
2019-06-01
15
2019-06-02
33
2019-05-31
12
13
2019-05-31
7
100
2019-06-01
7
100
2019-06-02
3
450
2019-05-31
32
2019-06-01
19
2019-06-02
1
1950
2019-05-31
10
2019-06-01
11
2019-06-02
Patejko Sara
Largo Sp. z o.o. Warszawa
IRYDION L (171)
2019-05-31
37
2019-05-31
2
2019-06-01
9
50
2019-06-02
1
900
Penar Wiktoria
UKJ Lalin
2019-05-31
29
2019-06-01
7
50
2019-06-01
6
2019-06-02
25
Piasecka Zuzanna
Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
BRANDY (144)
2019-05-31
11
2019-05-31
42
2019-06-01
31
2019-06-01
2019-06-02
4
Piechota Wiktor Kajetan
SKJ Revel Gutkowo
2019-05-31
39
2019-05-31
14
2019-06-01
21
2019-06-02
7
2019-06-01
26
2019-05-31
5
25
2019-05-31
18
2019-06-01
27
2019-06-02
3
100
2019-06-01
23
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2019-05-31
6
150
2019-06-01
39
2019-05-31
27
2019-06-01
9
22
2019-06-02
7
100
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
2019-05-31
43
2019-05-31
48
2019-06-01
22
2019-06-01
38
2019-06-02
19
Pomiankowska Joanna
KS Jumping Team Wiercany
GIRL RV (123)
2019-05-31
11
22
2019-05-31
16
2019-06-01
6
200
2019-06-02
6
600
2019-05-31
1
2019-06-01
1
2019-06-02
1
Poschauko Julia
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2019-05-31
10
2019-06-01
32
Prasek Krzysztof
Stowarzyszenie Interhorse Dobra Nadzieja
2019-05-31
2
2019-06-01
2019-06-01
33
2019-05-31
5
100
2019-06-01
10
22
2019-06-02
6
200
2019-05-31
11
2019-06-01
2019-06-01
2019-05-31
11
2019-06-01
14
VENCLOVA (203)
2019-05-31
5
2019-06-01
5
Prasek Magdalena
Stowarzyszenie Interhorse Dobra Nadzieja
2019-05-31
7
2019-05-31
36
2019-06-01
4
2019-06-02
USHER Z (73)
2019-05-31
15
2019-05-31
1
2019-06-01
1
2019-06-01
10
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
2019-06-01
2019-06-01
6
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2019-05-31
41
2019-06-01
20
2019-06-02
16
2019-05-31
7
100
2019-06-01
2019-05-31
17
2019-05-31
12
2019-06-01
28
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2019-05-31
1
2019-06-01
1
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie Warszawski KJ
DELEKTA (48)
2019-05-31
9
2019-06-01
11
Przyborowska Patrycja
BPK (MAZ)
CHIP (250)
2019-05-31
1
2019-05-31
15
2019-06-01
28
2019-06-01
2019-06-02
Radwański Wojciech
SKJ Bajardo Czosnów
HELIOS (207)
2019-05-31
12
2019-05-31
2
200
2019-06-01
10
2019-06-01
3
100
Raszewska Gaja
KJ Rock Horses
CORELLA (270)
2019-06-01
10
2019-06-01
Retka Krzysztof
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2019-05-31
5
2019-06-01
2
2019-05-31
22
2019-05-31
15
2019-06-01
25
2019-05-31
4
250
2019-06-01
1
600
2019-05-31
2
700
2019-06-01
18
Roefler Wiktoria
BPK (MAZ)
APOLLO S (231)
2019-05-31
18
2019-05-31
2019-06-01
6
2019-06-01
Rogalska Weronika
KJ Aldragho Piaseczno
LIMBO (248)
2019-05-31
23
2019-06-01
13
MAKSIMUS (249)
2019-06-01
28
2019-06-02
13
2019-06-01
36
Rokita Kamila
RC Riding Center Sosnowice
FEMKE (176)
2019-05-31
51
2019-05-31
37
2019-06-01
27
2019-06-02
Rudy Monika
Stowarzyszenie KS Chojnów
BABILONIA (282)
2019-06-01
26
Rudy Monika
Stowarzyszenie KS Chojnów
BABILONIA (282)
2019-06-01
16
Rychter Karolina
BPK (MAZ)
2019-05-31
36
2019-05-31
2019-06-01
34
Sijka Olivia
Klub Sportowy Stangret
IBERIA (183)
2019-05-31
2
100
2019-06-01
2
200
2019-06-01
4
25
Ślepska Maja
Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2019-05-31
2019-05-31
2019-06-01
12
2019-06-01
6
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2019-05-31
2019-05-31
2
300
2019-06-01
6
50
2019-06-01
2
300
2019-06-02
Sobolewska Paulina
Bogusławicki KJ
DESTINO (283)
2019-06-01
9
2019-06-01
1
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
NILUS (178)
2019-05-31
19
2019-06-01
12
2019-05-31
1
2019-06-01
1
Stasiuk Wojciech
WKJ Lublin
ROTAN (79)
2019-05-31
2019-05-31
38
2019-06-01
6
2019-06-02
KORINA (80)
2019-05-31
13
2019-05-31
22
2019-06-01
20
2019-06-02
2
1200
Strzałkowska-Jarocka Iwona
KJ Trachy Śośnicowice
CONNER (191)
2019-05-31
10
2019-05-31
21
2019-06-01
4
100
2019-06-02
28
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
2019-05-31
24
2019-06-01
2
700
2019-05-31
46
2019-06-01
21
2019-06-02
21
2019-05-31
40
2019-06-01
33
2019-06-02
7
100
2019-05-31
2019-05-31
43
2019-06-01
19
2019-06-01
Suchta Hubert
Stowarzyszenie KS Chojnów
2019-05-31
15
2019-05-31
24
2019-06-01
29
2019-06-01
Sukiennik Joanna
SKJ Beckersport Raszyn
CARENZO (29)
2019-05-31
12
2019-06-01
7
Suska Juliana
KS Euro Holding Warszawa
TOKAJER 8 (151)
2019-06-01
7
100
2019-06-01
11
22
2019-06-01
10
Susperregui-Stempkowska Sara
BPK (MAZ)
2019-05-31
2019-05-31
4
100
2019-06-01
2019-06-01
21
Święcka Monika
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-05-31
11
2019-05-31
2019-06-02
2019-06-01
25
2019-06-01
Szczepańska Natalia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
2019-05-31
6
2019-05-31
1
2019-06-01
29
2019-06-01
15
2019-06-02
4
250
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
FELINE WM (241)
2019-05-31
2
300
2019-05-31
2
450
2019-06-01
10
2019-06-01
2019-06-02
11
Szumińska Beata
KJ Szumawa Bobrowiec
DABECJA (147)
2019-05-31
10
2019-06-01
12
2019-06-02
10
Tomaszewski Antoni
Jeździecki Klub Sportowy Equita
GAMBIT (266)
2019-05-31
Troszczyński Łukasz
KS Nad Wigrami Mikołajewo
ZABAWA (234)
2019-05-31
10
2019-06-01
4
EPIGRAM (235)
2019-05-31
11
2019-06-01
11
2019-06-02
4
LIRYKA (236)
2019-05-31
7
2019-06-01
4
2019-06-02
5
UTA (237)
2019-05-31
3
2019-06-01
6
2019-06-02
2
650
DJARVI B (277)
2019-05-31
1
1200
2019-06-01
1
1200
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
CZANDRA (121)
2019-05-31
2019-06-01
27
2019-06-02
11
Urbaniak Marek
Largo Sp. z o.o. Warszawa
EMIRATES (160)
2019-05-31
45
2019-05-31
9
2019-06-01
18
2019-06-01
5
50
2019-06-02
10
50
Wach Inga
Soymax Horse Team Lublin
2019-05-31
26
2019-05-31
13
2019-06-01
8
2019-06-01
5
50
Wacławik Marek
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2019-05-31
9
22
2019-05-31
17
2019-06-02
4
350
2019-06-01
1
850
CABO (158)
2019-05-31
14
2019-06-01
4
300
2019-06-02
1
5700
2019-05-31
49
2019-06-01
23
2019-06-02
9
50
2019-06-01
13
COFERTINO (213)
2019-06-01
15
Wawryniuk Nela
KJ Sielanka Warka
CAPRIOLE (126)
2019-05-31
5
50
2019-06-01
4
100
2019-06-01
4
50
2019-06-02
5
Wcisło Magdalena
BPK (MAZ)
CARLO R (229)
2019-05-31
33
2019-06-01
17
2019-06-02
Więcek Anna
KJ Aromer Józefin
PROTEUS (122)
2019-05-31
2019-05-31
3
50
2019-06-01
22
2019-06-01
Wodzyńska Olga
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ASESOR (217)
2019-05-31
45
2019-05-31
20
2019-06-01
2019-06-01
2019-06-02
PRYMUS (218)
2019-05-31
44
2019-06-01
35
2019-06-01
2019-06-02
2019-05-31
21
2019-05-31
3
100
2019-06-01
1
150
2019-06-01
21
2019-06-02
3
350
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
2019-05-31
15
2019-06-01
30
2019-06-02
18
IRTYSZ (54)
2019-05-31
12
22
2019-06-01
2019-06-02
SHATTI (55)
2019-05-31
9
2019-06-01
7
2019-06-02
ULISSES (56)
2019-05-31
38
2019-06-01
13
2019-06-02
7
500
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
COLDWATER (130)
2019-05-31
4
2019-06-01
5
2019-06-02
3
COLOMBINA (131)
2019-05-31
1
600
2019-06-01
14
2019-06-02
3
650
2019-05-31
9
2019-06-01
6
2019-05-31
5
2019-06-01
3
EPOPEJA (134)
2019-05-31
1
400
2019-06-01
29
2019-06-02
22
C UTRECHT (173)
2019-05-31
2
2019-06-01
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
DEXTER (109)
2019-05-31
20
Zielińska Maja
2019-05-31
1
2019-05-31
33
2019-06-01
9
2019-06-01
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo Czosnów
2019-05-31
14
2019-05-31
2019-06-01
20
2019-06-01
16
IVY (209)
2019-05-31
2019-05-31
37
2019-06-01
24
2019-06-01
30
Żurowski Jan
LKS Stragona Strzegom
ETOILE (97)
2019-05-31
42
2019-05-31
50
2019-06-01
32
2019-06-02
23

Number of Riders: 132

Number of Horses: 219

The sum of prizes: 53 126.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl