Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:14:27
2019-05-13 19:14:27
Honorata Niedzielak ARKONA
  • 2x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 21:34:28
2019-05-09 21:30:05
Julia Jaworska BLU BOY
  • 2x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 17:55:40
2019-05-09 15:55:27
Zuzanna Piasecka BRANDY
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
94 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 21:53:15
2019-05-09 14:40:43
Eliza Gawryjołek BAZYLEA
  • 2x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 15:17:26
2019-05-09 13:13:05
Maja Ślepska DONNERDAMME L
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 11:59:14
2019-05-09 11:54:16
Kinga Rabijewska WANDAL I
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 11:45:17
2019-05-09 10:58:56
Kacper Michalik HAITI
  • 1x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:51:29
2019-05-09 05:51:58
Zofia Nita CALVI
  • 2x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:51:25
2019-05-09 05:51:07
Zofia Nita WIENIAWSKI
  • 1x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:51:21
2019-05-09 05:50:33
Zuzanna Nita WIENIAWSKI
  • 1x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:20:15
2019-05-09 00:08:43
Łukasz Częścik SIR CONUS ZW
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:51:12
2019-05-09 00:07:53
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 22:18:25
2019-05-08 22:14:17
Kacper Michalik MAHOMET
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 11:48:22
2019-05-08 22:09:20
Marcelina Wrona JANTAR
  • 1x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 22:18:19
2019-05-08 22:05:34
Marcelina Wrona GREAT PLEASURE III
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:37:10
2019-05-08 19:21:11
Maja Izdebska GAMMA
  • 2x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:37:05
2019-05-08 19:20:15
Nina Lemlich COCO
  • 2x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 17:30:06
2019-05-08 14:15:08
Anastazja Bąk BORA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:36:57
2019-05-08 08:18:02
Tomasz Patron GALEON
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:28:45
2019-05-08 08:15:59
Tomasz Patron DIEGO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:36:50
2019-05-07 22:05:14
Sebastian Grzeszczyk CORLEONE Z
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:36:46
2019-05-07 21:56:57
Sebastian Grzeszczyk SENQUEST
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:22:46
2019-05-07 21:56:23
Sebastian Grzeszczyk ELF
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:31:38
2019-05-07 21:43:38
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 20:36:53
2019-05-07 21:34:45
Monika Samojłowicz ARAGONIT
  • 1x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 21:48:47
2019-05-07 20:32:10
Zuzanna Strzelczyk CHAMPION DE NIGHT
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 21:48:43
2019-05-07 20:31:37
Daria Ciesielska SERAFITKA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 21:48:38
2019-05-07 20:30:44
Sebastian Grzeszczyk ZOJA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 20:47:00
2019-05-07 20:29:19
Angelika Okolus ASTRA
  • 2x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 16:33:28
2019-05-07 12:26:59
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 10:20:36
2019-05-07 08:51:17
Ewa Sekuła URANOS K
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 10:20:17
2019-05-07 08:50:22
Ewa Sekuła AMIRA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 20:30:28
2019-05-07 08:47:02
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 19:10:42
2019-05-06 23:36:15
Alicja Bolesta PROMYK
  • 1x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:26:15
2019-05-06 15:30:10
Natalia Lipnicka HOSKA
  • 2x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:33:49
2019-05-06 15:25:30
Aleksander Materek BAZYLEA
  • 2x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:33:43
2019-05-06 15:23:38
Eliza Gawryjołek GLICENIA
  • 2x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 14:49:41
2019-05-06 14:15:28
Aleksandra Wołąs GRAFITI
  • 2x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 14:49:37
2019-05-06 14:13:50
Olivia Boćkowska LEMA-WM
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 14:49:29
2019-05-06 14:11:40
Aleksandra Wołąs CASALLINA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 12:56:59
2019-05-05 22:15:59
Tomasz Zelek ULRIKA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:39:45
2019-05-05 22:14:24
Tomasz Zelek LEGROS
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 20:00:34
2019-05-05 19:47:06
Olga Rzycka VERLINDO
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 20:00:21
2019-05-05 19:46:37
Olga Szuran VABIO
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 20:00:17
2019-05-05 19:45:31
Olga Rzycka KLONDAIKA
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 12:43:36
2019-05-04 21:05:54
Agnieszka Rojek FLASHPOINT
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 07:15:48
2019-05-03 22:34:41
Ilona Turowska CHILI PJ
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 07:15:43
2019-05-03 20:18:25
Dagmara Seredyn SAMARA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:34:51
2019-05-03 19:29:44
Julia Smolich ALOE VERA BEAUTY
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 15:45:23
2019-05-03 18:45:23
Ewa Gac LATINO
  • 1x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 15:47:53
2019-05-03 15:32:55
Maria Szlenkier WIWA
  • 1x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 17:55:43
2019-05-03 09:24:26
Maria Piasecka BLANKAMPBEJA
  • 1x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 00:08:22
2019-05-02 21:56:28
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 00:08:18
2019-05-02 21:54:38
Aleksandra Czerska KARALIUS
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 00:08:14
2019-05-02 21:54:03
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 00:08:10
2019-05-02 21:53:29
Aleksandra Czerska ALMANZO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:58:54
2019-05-02 17:22:05
Justyna Kopko BONO
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:58:37
2019-05-02 17:20:00
Justyna Kopko BILLY ROUBLE
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:58:33
2019-05-02 17:18:22
Justyna Kopko GELUKSROOS
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 22:22:28
2019-05-02 16:32:07
Leszek Nieużyła INFERNO
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 11:42:12
2019-05-02 16:28:27
Leszek Nieużyła LET’S MAKE MONEY
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 11:44:20
2019-05-02 16:25:22
Leszek Nieużyła LAPITA
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:18:48
2019-05-02 16:12:43
Anna Pawłowska MONTE CHRISTO
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:58:15
2019-05-02 16:12:12
Hanna Błażejewska CELT
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:58:11
2019-05-02 16:11:24
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:58:07
2019-05-02 16:10:45
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:58:01
2019-05-02 16:10:07
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 23:01:57
2019-05-01 22:01:17
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 23:01:49
2019-05-01 22:00:08
Martyna Wichiciel BLAZING DESERT JESTER
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 21:15:20
2019-05-01 20:15:20
Marcelina Czech KALINA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 23:10:18
2019-05-01 19:34:14
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 15:54:29
2019-04-30 16:53:33
Iga Głośniak FIODOR
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:19:56
2019-04-29 21:22:24
Julia Chudzik PREZYDENT II W
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:14:23
2019-04-29 11:25:37
Magdalena Drezno CLEMENS WS
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 15:58:49
2019-04-28 16:34:57
Agnieszka Kołomańska RUPIA R
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 23:32:17
2019-04-28 15:05:17
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 20:41:31
2019-04-27 19:39:24
Paulina Szuba LIDKA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 20:10:31
2019-04-26 09:06:59
Sławomir Przybysz HARLEM
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 00:00:14
2019-04-26 09:02:26
Olga Ruta J-CONTENDRA AZ
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 09:50:37
2019-04-25 00:17:38
Anna Detka HECBEKAS
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 20:06:14
2019-04-24 14:55:32
Oliwia Postrożny ESKAPADA
  • 1x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 20:05:14
2019-04-23 17:35:21
Bartosz Szczepka PARIS
  • 1x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:24:24
2019-04-23 10:14:32
Julia Kowalczyk EŻEKTOR
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bąk Anastazja BPK (LUL)
2002 (J.)
O039506
2. Błażejewska Hanna BPK
2003 (J.)
brak
3. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O053202
4. Bolesta Alicja WKJ Lublin
2004 (JM.)
Brak
5. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
6. Chudzik Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2005 (JM.)
O039428
7. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
8. Ciesielska Daria KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049276
9. Czech Marcelina Equiclub Zamłyniec
2002 (J.)
O042784
10. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
11. Częścik Łukasz Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O004937
12. Detka Anna KS Dialog Brudzów
S
brak
13. Drezno Magdalena Kielecki KJ
S
O019325
14. Gac Ewa BPK
S
Brak
15. Gawryjołek Eliza WKJ Lublin/ SJ Stajnia Polesiówka
2002 (J.)
O051974
16. Głośniak Iga KJ Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O039424
17. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
18. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (MJ.)
O018498
19. Jaworska Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O051989
20. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
21. Kołomańska Agnieszka Kielecki KJ Maag
S
Brak
22. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
23. Kowalczyk Julia Kielecki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O029208
24. Lemlich Nina BPK
Brak
25. Lipnicka Natalia WKJ Lublin / SJ Stajnia Polesiówka
2005 (JM.)
O047716
26. Materek Aleksander WKJ Lublin / SJ Stajnia Polesiówka
2004 (JM.)
O050956
27. Melich Oliwia KJ Bielik Grzegorzewice
2008 (Mł.)
O051059
28. Michalik Kacper Stowarzyszenie KJ Manor House Dziedzictwo
2000 (MJ.)
brak
29. Niedzielak Honorata WKJ Lublin
S
O019674
30. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
31. Nita Zofia KJ Skarb Kozienice
2002 (J.)
Brak
32. Nita Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2002 (J.)
Brak
33. Okolus Angelika KJ Skarb Kozienice
2001 (J.)
brak
34. Paliszkiewicz Natalia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (J.)
O038967
35. Pawłowska Anna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (J.)
Brak
36. Piasecka Maria CKJ Jamka Ciepielów
2002 (J.)
O039527
37. Piasecka Zuzanna Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2002 (J.)
O045733
38. Postrożny Oliwia LKJ Ponidzie Pińczów
2005 (JM.)
O049225
39. Przybysz Sławomir KJ Dobrzyniec
S
O000528
40. Rabijewska Kinga KJ Skarb Kozienice
S
Brak
41. Rojek Agnieszka KJ Skarb Kozienice
S
Brak
42. Ruta-Kurek Olga KJ Dobrzyniec
S
O004222
43. Rzycka Olga BPK MAZ
S
O053523
44. Samojłowicz Monika BPK MAZ
2004 (JM.)
brak
45. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
46. Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
S
O001251
47. Ślepska Maja Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2002 (J.)
O050964
48. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (J.)
O042345
49. Smolich Julia Kielecki KJ Fullmet
2006 (JM.)
O041975
50. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049277
51. Szczepka Bartosz LKJ Ponidzie Pińczów
2004 (JM.)
O049056
52. Szlenkier Maria BPK
2000 (MJ.)
brak
53. Szuba Paulina KJ Wiktorowo
S
O023245
54. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (J.)
O035710
55. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
56. Wichiciel Martyna KJ Bielik Grzegorzewice
2004 (JM.)
O041223
57. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
58. Wrona Marcelina Stowarzyszenie KJ Manor House Dziedzictwo
S
1536/16 B(w) C(w)
59. Zelek Tomasz Konecki KJ Fullmet
S
O004072
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

3

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: -
M: -
O: Aleksandra Czerska
B: Wioletta Swoboda
brak
2.

46

ALMANZO WESTF GER 2015 Wałach gniada/165 F: Almanzor L
M: N
O: Aleksandra Czerska
B: N
Brak
3.

15

ALOE VERA BEAUTY Connemara IRL 2013 Klacz siwa/kuc:Kuc F: Nn
M: Nn
O: Smolich
B: Nn
Brak Brak
4.

67

AMIRA PKSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lascado
M: Aurelia
O: Ewa Sekuła
B: Mariusz Wasil
K026893 6160090468414
5.

18

ARAGONIT MŁP POL 2005 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Regiel
M: Argentyna
O: Olga Rzycka
B: xxx
K010464 POL006590007205
6.

95

ARKONA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Contender Son
M: Aldana 3
O: Honorata Niedzielak
B: Piotr Wilczewski
K014268 009 60 02241 05
7.

70

ASTRA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wars
M: Aradika
O: Gęborys Paweł Jan
B: Gęborys Paweł Jan
Brak
8.

63

BAZYLEA Małopolska POL 2009 Klacz gniada/166 F: Hindus/Emetyt
M: Bibułka/Campetot
O: Ozga Karina
B: SK Walewice
K026128 POL616006590159509
9.

44

BILLY ROUBLE AES GBR 2009 Wałach gniada/178 F: Hhh
M: Nn
O: Justyna
B: Wielka Brytania
K027089 9373474747
10.

14

BLANKAMPBEJA Małopolska POL 2012 Klacz gniada/169 F: Kamp
M: Blanka
O: Zygmunt Jamka
B: Zygmunt Jamka
brak
11.

33

BLAZING DESERT JESTER Cob Walijski POL 2005 Wałach gniada/kuc:146 F: Broomells Desert Monarch
M: Chelsea
O: Agnieszka Wichiciel
B: Susie Brooks
K027036
12.

93

BLU BOY Connemara GBR 2007 Wałach siwa/kuc:148 F: Nn
M: Nn
O: Justyna Kopko
B: Wielka Brytania
Brak **********
13.

45

BONO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Silver Dream
M: Bajdarka
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
K015755 616499920001020009
14.

80

BORA Wielkopolska POL 2007 Klacz bułana/168 F: Liberatto P
M: Bossa
O: Kamil Głowacki
B: Marian Dolata
K013437 0076101743
15.

11

BRANDY Typ Szlachetnty POL 2010 Klacz siwa/155 F: NN
M: NN
O: Mirosław Piasecki
B: Marta Kaleta
K023984
16.

89

CALVI Pełna Krew Angielska POL 2009 Wałach gniada/165 F: Zarewitsch
M: Conversa
O: Aleksander Kiljanczyk
B: SK Kozienice sp zoo
Pol 090000006272 Brak
17.

59

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
O: Tadeusz Boćkowski
B: Mariusz Janiszek
K025110
18.

38

CELT SP POL 2006 Wałach gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Casablanca / Roland
O: Agnieszka Błażejewsa
B: -
brak
19.

73

CHAMPION DE NIGHT OLD. POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
O: -
B: -
K022226 De 433330418910
20.

52

CHILI PJ HAN. GER 2010 Klacz siwa F: Cassus / Cassini I
M: Silver Storm / Silvio I
O: Ilona Turowska
B: Pferdezucht Dr. Jacobs
K017737
21.

28

CLEMENS WS Niem. Sport. GER 2005 Wałach gniada F: Chello II / Contender
M: Raphsodie / Rancher I
O: Magdalena Drezno
B: Wolfgang Schniebel
K018836 DE437000231505
22.

81

COCO KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:145 F: NN
M: NN
O: Olga Rzycka
B: Brak
Brak Brak
23.

77

CORLEONE Z SP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Marino
M: Celestyna
O: Karolina Musiał
B: .....
Brak Brak
24.

37

DOMINO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
O: Anita Skulska
B: /
K015387 /
25.

10

DONNERDAMME L SP POL 2012 Klacz gniada/179 F: Lescibard L
M: Dolores L
O: Agata Witkowska-Ślepska
B: Sławomir Jarmuszczak
K024199
26.

75

ELF Małopolski POL 2015 Wałach gniada/167 F: Jurand
M: Elza
O: Katarzyna Ozga
B: Polakowski Bogdan
Brak 616006580330615
27.

35

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido/Animo
M: Enigma/Le Voltaire
O: Maciej Chwalinski
B: Ewa Niestrawska
K014243 POL009610146308
28.

21

ESKAPADA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz siwa F: Fair Play
M: Escada PG
O: Izabela Postrożny
B: Paweł Żeromiński
K024977 616009550150309
29.

36

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
K024453 616009661360410
30.

19

EŻEKTOR MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Salix
M: Ekologia
O: Grażyna Kowalczyk
B: Bogusław Dąbrowski
K020131
31.

30

FIODOR MŁP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Planet / Zoon
M: Furia / Łyk
O: Aleksandra Głośniak
B: Jarosław Pawlik
K017455 POL006550002107
32.

53

FLASHPOINT AES GBR 2004 Wałach ciemnogniada F: Darco
M: Whitewell Misty
O: Michał Rojek
B: Rachel Thurlow
Brak 04012115
33.

96

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
34.

43

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: Con Polydor
M: Cedelroze / Sarantos
O: Justyna Kopko
B: Holandia
K025786
35.

62

GLICENIA Małopolska POL 2009 Klacz gniada/167 F: Hindus/Emetyt
M: Gladiola/ First Des Termes
O: Ozga Karina
B: SK Walewice
K026129 POL616006590159209
36.

61

GRAFITI Typ Kuc POL 2013 Klacz siwa/kuc:134 F: Nn
M: Nn
O: Aleksandra Wołąs
B: Brak
K027040 616999540116713
37.

83

GREAT PLEASURE III Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz kara/174 F: Ever for pleasure
M: Grace
O: Manor House Sp. z o.o.
B: Remigiusz Makowski
K015783 POL009660451207
38.

90

HAITI Małopolska POL 2006 Klacz gniada/160 F: Euroboss
M: Halba
O: Anna Garmulewicz
B: Marzec Renata i Robert
brak POL006550007106
39.

23

HARLEM SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Landino
M: Hionoza / Hartland
O: Olga Ruta-Kurek
B: Agata Świerczyńska
K021763 616 007 66 07986 12
40.

22

HECBEKAS Trakeńska LTU 2010 Wałach gniada/166 F: Vikis
M: Heiga
O: Karolina Detka
B: UAB Nemuno Zirgynas
Brak
41.

64

HOSKA Małopolska POL 2009 Klacz siwa/159 F: Luis
M: Hossa
O: Ewa Lipnicka
B: Zespół Szkół Rolniczych Pszczela Wola
brak
42.

42

INFERNO WLKP POL 2014 Wałach gniada/. F: Sokrates
M: Insygnia / Barbuz
O: Jerzy Korona
B: -
K025040 -
43.

69

INSYGNIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Barbur
M: Intara
O: Natalia Paliszkiewicz
B: SK Pępowo
K025016
44.

24

J-CONTENDRA AZ SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Contendro
M: Joda
O: Olga Ruta-Kurek
B: Andrzej Zdziebło
brak 616 009 60 02095 11
45.

84

JANTAR Małopolak POL 2012 Wałach tarantowata/mk:156 F: Ganges
M: Jamajka
O: Manor House Sp. z o.o.
B: Borkowska Zofia
brak 616006660205312
46.

32

KALINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/174 F: Iloczyn
M: Kler
O: Czech Ewa
B: Augustynowicz Grzegorz
K020074 616009510264010
47.

48

KARALIUS TRAK LTU 2014 Wałach kasztanowata F: Gluosnis / Gerodot
M: Karuna / Elektronas
O: Aleksandra Czerska
B:
K024660 030620
48.

54

KLONDAIKA Lot.gorac LAT 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carpaccio II
M: Fanta
O: Olga Rzycka
B: .
K027064 0000023411
49.

40

LAPITA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Ludger
M: Lady Lena / Placido
O: Jerzy Korona
B: -
K025042 -
50.

50

LATINO SP POL 1.04.2009 Wałach siwa/175 F: Hower
M: Lady
O: Ewa Gac
B: Renata bula
Brak 009600014509
51.

57

LEGROS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Van Gogh
M: Lizystrata L
O: Wojciech Cieplinski
B: Wojciech Cieplinski
K026032
52.

60

LEMA-WM Niemiecki Sportowy POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Wanderfurst
M: Lemanska-WM / Sanhedryn
O: Tadeusz Boćkowski
B: Wojciech Majewski
K017756 Brak
53.

74

LEVANTE OLD LAT 2012 Klacz gniada/170 F: Levantos I
M: Alakonte
O: Olga Rzycka
B: SIA 3 Vitolu Stalli
. .
54.

94

LEXUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Alvarez 17
M: Legenda
O: Aleksandra Wójcik, Andrzej Wójcik
B:
55.

25

LIDKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Maximus
M: Logika
O: Szuba Małgorzta
B: Szuba Małgorzata
K022609
56.

86

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
O: Anton Huber Prodatecc
B: Bogna Hupa
K017944 POL007660980406
57.

47

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
58.

85

MAHOMET Małopolak POL 2009 Wałach gniada/165 F: Talon
M: Mozaika
O: Manor House Sp. z o.o.
B: Czerniej Lech
K023943 POL006580177409
59.

26

MITUVA Trakeńska LTU 2012 Klacz gniada/161 F: Luitas trak
M: Miledi trak
O: Jacek Smolarczyk
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
brak
60.

39

MONTE CHRISTO SP POL 2004 Wałach kara F: Saganek / Sajan
M: Malwa / Lansjer
O: Anita Skulska
B:
K022044
61.

20

PARIS Małopolska POL 2011 Klacz siwa/165 F: Heban
M: Pamela
O: Magdalena Szczepka
B: Magdalena Szczepka
K024816 616006550006811
62.

29

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant SP
M: Prymulka
O: Grzegorz Chudzik
B: -
K008876
63.

65

PROMYK HC POL 2010 Wałach gniada/kuc:135 F: Wilczek
M: Petarda
O: Marcelina Czech
B: Wiesław oleszczuk
Brak
64.

27

RUPIA R SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/170 F: City boy
M: Romana
O: Kołomańska Agnieszka
B: Źywiec
Brak
65.

66

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Sekretyna / Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K024556 6160095804684
66.

51

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada/158 F: Chaltarre Z
M: Sybilla / Quamiro
O: Dagmara Seredyn
B: Damian Wechta
K023297
67.

76

SENQUEST SP POL 2015 Wałach gniada/174 F: Qulester
M: Seniora
O: Agnieszka Kołomańska
B: Stadnina Koni Prudnik
brak -
68.

72

SERAFITKA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Boreas Rush
M: Sestercja / Saphir
O: Aleksander Kiljańczyk
B: -
K023181
69.

87

SIR CONUS ZW SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Conus B
M: Safi
O: Prodatecc Anton Huber
B: Wojciech Zdebel
K020615 616009540005411
70.

68

URANOS K PKSP POL 2013 Wałach ciemnogniada/175 F: Corleolord L
M: Urabelle
O: Ewa Sekuła
B: Krzysztof Ciechoński
K023536
71.

55

VABIO SP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Verna
O: Kamila Jarosz
B: Diter Staniek
K005067 07143
72.

56

VERLINDO KWPN GBR 2002 Wałach gniada/165 F: Numero Uno/Libero H
M: Perlinda/Burggraf
O: Olga Rzycka
B: J.van den Heuvel
K027181 0203418
73.

92

WANDAL I SP POL 2013 Wałach siwa F: Arktos
M: Wisienka
O: Szczepański Zbigniew
B: Związek Hodowców Koni Wielkopolskich
Brak
74.

34

WEDOG PRIDE N JOY Cob Walijski POL 2012 Klacz inna/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: Holly / Bengad Whitebeam
O: Monika Miastowska-Melich
B: Alina Kujawa
K025821
75.

88

WIENIAWSKI SP POL 1999 Wałach kara F: nn
M: nn
O: Jacek Zygmunt
B: -
Brak
76.

49

WIWA Typ Szlachetny POL 2004 Klacz kasztanowata/167cm F: Woo-Doo Granat
M: Wieraszka
O: Olga Garlińska
B: Adam Kozłowski
brak POL 999 66 006 04 04
77.

71

ZOJA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Fred
M: Zagadka
O: Sebastian Grzeszczyk
B: Gospodarstwo Rolne Mieczyslaw Czapka
K024963
Rider Club
Competition
Prize
Chudzik Julia KJ Bielik Grzegorzewice
100
30
SUM:
130.00
Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
100
450
650
450
30
SUM:
1680.00
Częścik Łukasz Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
100
SUM:
100.00
Głośniak Iga KJ Bielik Grzegorzewice
100
SUM:
100.00
Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
150
200
300
150
SUM:
800.00
Kopko Justyna JKS Olsza
50
200
50
300
SUM:
600.00
Kowalczyk Julia Kielecki Klub Jeździecki
50
50
SUM:
100.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
650
SUM:
650.00
Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
300
SUM:
300.00
Zelek Tomasz Konecki KJ Fullmet
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Anastazja
BPK (LUL)
BORA (80)
2019-05-11
6
2019-05-11
3
2019-05-12
11
2019-05-12
4
Błażejewska Hanna
BPK
CELT (38)
2019-05-12
12
2019-05-12
5
2019-05-12
2
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
LEMA-WM (60)
2019-05-11
6
2019-05-11
2019-05-11
12
2019-05-12
7
2019-05-12
2019-05-12
18
Bolesta Alicja
WKJ Lublin
PROMYK (65)
2019-05-11
1
2019-05-11
20
2019-05-11
4
2019-05-12
13
2019-05-12
13
2019-05-12
24
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (37)
2019-05-12
6
2019-05-12
3
Chudzik Julia
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-05-11
2
100
2019-05-11
5
2019-05-12
4
30
2019-05-12
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
ENDO (35)
2019-05-12
14
2019-05-12
11
2019-05-12
9
Ciesielska Daria
KJ Skarb Kozienice
2019-05-11
8
2019-05-11
22
2019-05-12
6
2019-05-12
14
Czech Marcelina
Equiclub Zamłyniec
KALINA (32)
2019-05-11
9
2019-05-11
9
2019-05-12
17
2019-05-12
18
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2019-05-11
13
2019-05-11
8
2019-05-12
2
100
2019-05-12
ALMANZO (46)
2019-05-11
4
2019-05-11
7
2019-05-12
16
2019-05-12
MAGNUS (47)
2019-05-11
1
450
2019-05-11
1
650
2019-05-12
1
450
2019-05-12
2
2019-05-11
4
30
2019-05-11
7
2019-05-12
17
Częścik Łukasz
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2019-05-11
19
2019-05-11
12
2019-05-12
3
100
2019-05-12
20
Detka Anna
KS Dialog Brudzów
2019-05-11
25
2019-05-11
21
2019-05-12
11
2019-05-12
Drezno Magdalena
Kielecki KJ
2019-05-11
2019-05-12
21
2019-05-12
2019-05-11
16
Gac Ewa
BPK
LATINO (50)
2019-05-12
1
2019-05-12
16
2019-05-12
9
Gawryjołek Eliza
WKJ Lublin/ SJ Stajnia Polesiówka
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-12
2019-05-12
BAZYLEA (63)
2019-05-12
19
2019-05-12
16
Głośniak Iga
KJ Bielik Grzegorzewice
FIODOR (30)
2019-05-11
3
100
2019-05-11
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
ZOJA (71)
2019-05-11
5
2019-05-11
6
2019-05-12
6
2019-05-12
11
ELF (75)
2019-05-11
14
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-12
17
2019-05-12
18
2019-05-11
17
2019-05-11
23
2019-05-12
20
2019-05-12
20
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-05-11
1
150
2019-05-11
2
200
2019-05-12
1
300
2019-05-12
1
150
Jaworska Julia
JKS Olsza
BLU BOY (93)
2019-05-11
11
2019-05-11
1
2019-05-12
2019-05-12
23
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2019-05-11
1
2019-05-11
5
2019-05-12
19
2019-05-12
Kołomańska Agnieszka
Kielecki KJ Maag
RUPIA R (27)
2019-05-11
1
2019-05-11
11
2019-05-12
9
2019-05-12
Kopko Justyna
JKS Olsza
2019-05-11
15
2019-05-11
4
50
2019-05-12
5
2019-05-12
2
200
2019-05-11
10
2019-05-11
6
2019-05-12
4
50
BONO (45)
2019-05-11
1
300
2019-05-11
5
Kowalczyk Julia
Kielecki Klub Jeździecki
2019-05-11
3
50
2019-05-11
8
2019-05-12
3
50
2019-05-12
10
Lemlich Nina
BPK
COCO (81)
2019-05-12
11
2019-05-12
Lipnicka Natalia
WKJ Lublin / SJ Stajnia Polesiówka
HOSKA (64)
2019-05-11
1
2019-05-11
1
2019-05-12
21
2019-05-12
7
Materek Aleksander
WKJ Lublin / SJ Stajnia Polesiówka
BAZYLEA (63)
2019-05-11
18
2019-05-11
1
ELF (75)
2019-05-12
2019-05-12
11
Melich Oliwia
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-05-11
10
2019-05-11
22
2019-05-12
12
2019-05-12
10
2019-05-12
3
Michalik Kacper
Stowarzyszenie KJ Manor House Dziedzictwo
MAHOMET (85)
2019-05-11
11
2019-05-12
2019-05-12
25
HAITI (90)
2019-05-11
16
2019-05-12
1
2019-05-12
14
Niedzielak Honorata
WKJ Lublin
ARKONA (95)
2019-05-11
14
2019-05-11
2019-05-11
16
2019-05-12
16
2019-05-12
8
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
LAPITA (40)
2019-05-12
8
2019-05-12
4
INFERNO (42)
2019-05-12
19
2019-05-12
12
FREDORA (96)
2019-05-12
1
650
Nita Zofia
KJ Skarb Kozienice
2019-05-11
CALVI (89)
2019-05-11
1
2019-05-11
1
2019-05-12
1
2019-05-12
1
Nita Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2019-05-11
13
2019-05-12
17
2019-05-12
18
Okolus Angelika
KJ Skarb Kozienice
ASTRA (70)
2019-05-11
14
2019-05-11
15
2019-05-12
1
2019-05-12
1
Paliszkiewicz Natalia
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2019-05-12
23
2019-05-12
Pawłowska Anna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2019-05-12
2019-05-12
2
2019-05-12
1
Piasecka Maria
CKJ Jamka Ciepielów
2019-05-12
14
2019-05-12
4
2019-05-12
23
Piasecka Zuzanna
Sekcja Jeździecka Mar-Rom
BRANDY (11)
2019-05-11
9
2019-05-11
10
Postrożny Oliwia
LKJ Ponidzie Pińczów
2019-05-11
1
2019-05-11
18
2019-05-11
16
2019-05-12
1
2019-05-12
2019-05-12
3
Przybysz Sławomir
KJ Dobrzyniec
LIDKA (25)
2019-05-12
Rabijewska Kinga
KJ Skarb Kozienice
2019-05-11
21
2019-05-11
5
2019-05-12
19
2019-05-12
18
Rojek Agnieszka
KJ Skarb Kozienice
2019-05-11
10
2019-05-11
2019-05-12
2019-05-12
10
Ruta-Kurek Olga
KJ Dobrzyniec
HARLEM (23)
2019-05-11
18
2019-05-11
18
2019-05-11
2019-05-12
22
2019-05-12
2019-05-12
22
2019-05-11
9
2019-05-11
2019-05-11
20
2019-05-12
8
2019-05-12
2019-05-12
17
Rzycka Olga
BPK MAZ
2019-05-12
10
2019-05-12
14
2019-05-12
13
LEVANTE (74)
2019-05-12
15
2019-05-12
15
Samojłowicz Monika
BPK MAZ
2019-05-12
1
2019-05-12
22
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
AMIRA (67)
2019-05-11
12
2019-05-11
13
2019-05-12
2019-05-12
24
2019-05-11
11
2019-05-11
14
Seredyn Dagmara
KJ Skarb Kozienice
SAMARA (51)
2019-05-11
2
2019-05-11
11
2019-05-12
6
2019-05-12
9
Ślepska Maja
Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2019-05-11
15
2019-05-11
17
Smolarczyk Maja
KJ Skarb Kozienice
MITUVA (26)
2019-05-11
3
2019-05-12
15
Smolich Julia
Kielecki KJ Fullmet
2019-05-11
15
2019-05-11
19
2019-05-12
15
2019-05-12
13
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2019-05-11
8
2019-05-11
20
2019-05-12
8
2019-05-12
13
Szczepka Bartosz
LKJ Ponidzie Pińczów
PARIS (20)
2019-05-11
1
2019-05-11
19
2019-05-11
17
2019-05-12
1
2019-05-12
2
2019-05-12
1
Szlenkier Maria
BPK
WIWA (49)
2019-05-11
2019-05-11
13
2019-05-11
24
Szuba Paulina
KJ Wiktorowo
LIDKA (25)
2019-05-11
2019-05-11
23
2019-05-11
2019-05-12
2019-05-12
Szuran Olga
UKS Military Kąck
VABIO (55)
2019-05-12
7
2019-05-12
12
Turowska Ilona
Equiclub Zamłyniec
2019-05-11
11
2019-05-11
4
2019-05-12
5
2019-05-12
5
Wichiciel Martyna
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-12
1
2019-05-12
19
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
2019-05-11
13
2019-05-12
7
2019-05-12
2
300
2019-05-11
3
GRAFITI (61)
2019-05-11
11
2019-05-11
1
2019-05-12
1
2019-05-12
14
Wrona Marcelina
Stowarzyszenie KJ Manor House Dziedzictwo
2019-05-11
7
2019-05-12
5
JANTAR (84)
2019-05-11
17
2019-05-12
Zelek Tomasz
Konecki KJ Fullmet
LEGROS (57)
2019-05-11
6
2019-05-11
2
300
2019-05-12
16
2019-05-12
6
LEXUS (94)
2019-05-11
2
2019-05-11
7
2019-05-12
21
2019-05-12

Number of Riders: 59

Number of Horses: 77

The sum of prizes: 4 760.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl