Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
224 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 11:39:17
2019-04-25 11:37:19
Michał Mordzelewski OMEGA 34
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
223 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 11:34:58
2019-04-25 11:34:58
Michał Mordzelewski CASTIEL
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
222 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 23:48:06
2019-04-24 23:48:06
Leszek Nieużyła ORCHIDEA-G
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
221 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 14:33:43
2019-04-24 14:31:51
Zuzanna Grzegorczyk JULIANA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
220 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 13:13:09
2019-04-24 13:10:32
Kacper Mróz BRACONTI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
219 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 10:02:17
2019-04-23 14:19:13
Leszek Nieużyła IRYDON L
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
218 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 10:01:58
2019-04-23 14:18:50
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
217 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 10:01:20
2019-04-23 14:16:43
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
216 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 10:04:50
2019-04-23 14:11:36
Robert Dubel DIABLO
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
214 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 10:31:12
2019-04-23 09:34:55
Aleksandra Wołąs CASALLINA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
213 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 10:34:04
2019-04-23 09:23:26
Michalina Polak BEAUTY MK
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
211 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 20:53:24
2019-04-22 20:42:54
Oliwia Wiśniewska BERGAMO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
210 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 20:53:13
2019-04-22 20:04:18
Julia Michalska QUIDAM’S DUKE
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
209 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 10:30:38
2019-04-22 12:36:11
Olivia Boćkowska LEMA-WM
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
207 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 22:36:33
2019-04-20 23:03:21
Matylda Dębska GALIANO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
206 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 11:28:17
2019-04-20 22:55:32
Marianka Wawrzynowicz GAROU DU ECLAT
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
205 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 22:36:21
2019-04-20 22:53:26
Olaf Pastorica GAROU DU ECLAT
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
204 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 11:07:20
2019-04-20 22:36:26
Michał Mordzelewski WIMMA
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 13:41:36
2019-04-20 18:19:00
Karolina Szlachcic ANONIEM
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
202 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 21:52:25
2019-04-19 22:19:20
Dawid Kubiak QUIDAM’S DUKE
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
201 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 13:34:49
2019-04-19 22:14:40
Dawid Kubiak STANDING OVATION 24
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
200 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 13:34:42
2019-04-19 22:14:22
Dawid Kubiak PUERTO RICO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
199 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 13:34:37
2019-04-19 22:13:58
Dawid Kubiak OTAMENDI
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 13:34:32
2019-04-19 22:13:36
Dawid Kubiak LANCELOT
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
197 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 13:34:28
2019-04-19 22:13:12
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 13:34:24
2019-04-19 22:12:27
Dawid Kubiak CLINTESSA PRO
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
195 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 13:34:20
2019-04-19 22:11:59
Dawid Kubiak CERTO SUCCESSO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
194 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 13:34:15
2019-04-19 22:11:34
Dawid Kubiak BAGAZZA M
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 13:34:10
2019-04-19 19:18:03
Nela Wawryniuk CAPRIOLE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 22:38:40
2019-04-18 23:02:26
Bianka Kwiatkowska NEVIO 17
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
191 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 11:17:36
2019-04-18 15:09:26
Wiktoria Leszek-Karwańska GRACJANA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 11:17:07
2019-04-18 15:08:32
Wiktoria Leszek-Karwańska CANDY
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 21:57:21
2019-04-17 23:00:48
Tomasz Patron TOP ALADIN
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
186 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 08:39:24
2019-04-17 22:54:36
Tomasz Patron DIEGO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
185 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 08:38:59
2019-04-17 19:27:43
Barbara Saulewicz RASPADO
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 19:39:09
2019-04-17 11:50:01
Patrycja Przyborowska CHIP
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
183 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 08:37:19
2019-04-17 08:08:13
Ewelina Kluska WIASTON
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
182 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 12:56:29
2019-04-16 23:39:02
Antoni Tomaszewski MELLECHOWICZ
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 12:56:05
2019-04-16 23:37:58
Antoni Tomaszewski GAMBIT
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 22:06:30
2019-04-16 22:43:29
Ewa Mulik FORIA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
179 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 12:55:17
2019-04-16 22:42:41
Ewa Mulik CATARINA 216
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
178 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 20:43:22
2019-04-16 20:36:40
Gabriela Kaźmirowska SAN LUCA V
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
177 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 17:56:17
2019-04-16 17:54:00
Sylwia Radecka-Nowacka ENYA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
176 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 13:25:11
2019-04-16 14:57:18
Aleksandra Ptaszyńska CZEKAN
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 15:08:07
2019-04-16 13:32:37
Antoni Tomaszewski CHACCO-LAUREN
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
174 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 11:58:36
2019-04-16 11:21:04
Tomasz Patron GALEON
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
173 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 21:46:05
2019-04-15 21:15:05
Weronika Wiszorowska OLIWIA
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
172 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 22:09:42
2019-04-15 20:48:54
Piotr Piskorski CALIMERO-A
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 20:10:35
2019-04-15 19:04:38
Ilona Turowska CHILI PJ
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 12:14:44
2019-04-15 12:10:35
Zuzanna Molenda JONATAN
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 22:14:05
2019-04-14 22:25:24
Daria Danieluk AKITA R
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 09:12:57
2019-04-14 21:24:56
Julia Szypiło AMIRA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
167 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 09:12:52
2019-04-14 21:10:46
Julia Kobiałka GROT
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
165 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 09:12:36
2019-04-14 21:01:33
Kinga Mirosław KAFAR
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
163 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 20:24:50
2019-04-14 19:38:02
Julia Kuszewska HIMENA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
162 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 19:37:45
2019-04-14 19:34:17
Kinga Daszczyk JARDE-LAND
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
161 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 19:37:39
2019-04-14 19:33:12
Kinga Daszczyk JACKPOT
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 19:37:34
2019-04-14 19:32:17
Kinga Daszczyk INVICTA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
159 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 19:37:30
2019-04-14 19:31:12
Kinga Daszczyk G - BISZKOPT
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 20:41:48
2019-04-14 19:17:12
Aleksandra Majewska CALVADOS
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
157 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 18:32:12
2019-04-14 17:07:35
Weronika Minkiewicz HESTIA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 18:32:05
2019-04-14 17:06:59
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 18:32:01
2019-04-14 17:05:54
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 18:31:57
2019-04-14 16:03:12
Rita Rogalska ONE LADY
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 18:31:53
2019-04-14 15:55:30
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
152 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 20:49:54
2019-04-14 14:46:20
Wiktoria Bunkowska KANON
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
151 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 21:04:51
2019-04-14 14:42:41
Wiktoria Bunkowska JAZON
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
148 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 15:33:49
2019-04-14 09:01:45
Julia Chudzik PREZYDENT II W
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 08:55:24
2019-04-14 07:35:17
Weronika Znosko LARISSA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
146 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 15:33:37
2019-04-13 22:59:36
Julia Słomkowska MY LITTLE PONY
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
145 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 15:33:32
2019-04-13 21:09:38
Wiktoria Salata ANION
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
144 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 20:00:17
2019-04-13 19:45:22
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 20:00:13
2019-04-13 19:44:15
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 20:06:44
2019-04-13 19:38:35
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
140 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 19:19:34
2019-04-13 18:48:14
Oliwia Kamińska JUBEA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 19:19:28
2019-04-13 18:21:34
Wiktoria Król CASARO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 19:19:22
2019-04-13 17:24:39
Oliwia Matysiak SORAJA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
137 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 15:58:58
2019-04-13 13:59:10
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
136 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 15:58:53
2019-04-13 11:46:11
Sebastian Grzeszczyk ELF
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
135 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 19:42:54
2019-04-13 09:07:15
Gabriela Drózd KASANDRA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 15:58:42
2019-04-12 21:43:55
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 17:34:42
2019-04-12 14:37:55
Maria Pietrusińska DIOMEDES
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 17:34:25
2019-04-12 14:37:22
Maria Pietrusińska A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
131 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 17:34:06
2019-04-12 14:36:34
Maria Pietrusińska CZĄBER MASTER FILM
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
130 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 16:02:05
2019-04-12 12:35:52
Julia Zawada GIBANTA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
129 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 17:32:45
2019-04-12 11:42:03
Edyta Kędzierska BACHMAT
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
126 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 19:55:54
2019-04-12 09:09:32
Marek Wacławik KADI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 17:28:50
2019-04-12 06:38:08
Alicja Komsta LARIHORN
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
124 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 17:28:20
2019-04-11 20:38:17
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
123 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 18:48:25
2019-04-11 14:18:24
Tomasz Matysiak LENOX
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 18:48:21
2019-04-11 12:12:44
Julia Niedzielska KORWETTA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 13:29:59
2019-04-11 12:05:23
Karolina Pogorzelska HULTAJ
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
120 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 15:18:58
2019-04-11 12:02:59
Aleksandra Kaszyńska FAMA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
119 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 18:48:04
2019-04-11 11:59:10
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 18:47:48
2019-04-11 11:58:32
Oliwia Grabowska KATHMANDAU
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 18:47:44
2019-04-11 11:14:18
Marek Wacławik DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
116 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 18:47:39
2019-04-11 11:13:45
Marek Wacławik CABO
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
114 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 18:47:29
2019-04-11 10:53:53
Maciej Kostrzewski KORSYKA HIPPICA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 18:47:25
2019-04-11 10:53:11
Maciej Kostrzewski KENTUCKY HIPPICA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 18:47:21
2019-04-11 10:52:17
Maciej Kostrzewski KEIRA HIPPICA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
111 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 18:47:17
2019-04-11 10:21:34
Zuzanna Karczewska VARIUS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 18:47:13
2019-04-11 10:20:44
Krystyna Pilkiewicz LAKRO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
109 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 18:47:09
2019-04-11 10:18:27
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 18:47:04
2019-04-11 09:41:56
Daria Ciesielska SERAFITKA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
106 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 23:10:57
2019-04-10 22:05:10
Sonia Czerwińska DAUGUST
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
105 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 23:10:47
2019-04-10 22:03:59
Sonia Czerwińska LAPIS
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
104 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 23:23:51
2019-04-10 21:23:57
Konstancja Von Mauberg GAPHIRA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 20:52:33
2019-04-10 20:58:03
Kinga Rębisz ALANYA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
102 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 23:10:33
2019-04-10 20:36:47
Amelia Siedlecka HERNANDA
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
101 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 23:10:29
2019-04-10 20:26:36
Zuzanna Wójcicka NANDO
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
100 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 23:10:24
2019-04-10 18:35:57
Agnieszka Rojek FLASHPOINT
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
99 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 11:45:34
2019-04-10 14:10:05
Marek Wacławik COFERTINO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 19:40:43
2019-04-10 12:55:59
Robert Kukułka BONSAI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
97 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 13:14:19
2019-04-10 12:43:17
Emilia Michalska MILTON
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
95 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 13:14:02
2019-04-10 09:58:36
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
94 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 13:13:45
2019-04-10 09:57:38
Weronika Rydzewska SILVER BOY
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 13:13:40
2019-04-10 09:56:42
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
92 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:30:25
2019-04-10 09:15:26
Sebastian Grzeszczyk EPILOG
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
91 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:30:18
2019-04-10 09:15:19
Julia Bednarczyk TAMIZA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 23:30:06
2019-04-10 06:12:31
Malwina Zdrzalik HERMES DE REVEL
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
89 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:10:42
2019-04-10 06:09:50
Malwina Zdrzalik KNIRPS JUNIOR
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:10:36
2019-04-10 06:09:09
Malwina Zdrzalik DEXTER
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
87 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:10:31
2019-04-10 06:08:25
Jarosław Płatos KASTOR MK
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:10:23
2019-04-10 06:07:24
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 18:46:44
2019-04-09 23:59:39
Gabriella Niklińska SZAMAN HIPPICA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:10:11
2019-04-09 23:00:26
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:10:06
2019-04-09 22:59:29
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
82 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:09:59
2019-04-09 22:49:20
Iga Głośniak FIODOR
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 22:16:34
2019-04-09 22:41:52
Katarzyna Stypułkowska KORTINA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 22:16:42
2019-04-09 22:41:10
Kamil Rusinek KORTINA
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:09:42
2019-04-09 22:39:50
Maja Osęka HILUX
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 11:30:18
2019-04-09 22:38:44
Hanna Balcer EVO
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:09:24
2019-04-09 22:36:19
Michał Mordzelewski CONTRA MELLONI
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:09:17
2019-04-09 22:35:27
Michał Mordzelewski DENDY
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 22:43:11
2019-04-09 20:02:08
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 22:31:34
2019-04-09 19:54:41
Martyna Wichiciel BLAZING DESERT JESTER
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 22:11:31
2019-04-09 18:59:07
Dagmara Seredyn SAMARA
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 10:52:14
2019-04-09 15:50:04
Zuzanna Strzelczyk CHAMPION DE NIGHT
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 14:03:07
2019-04-09 15:11:50
Zbigniew Płatos CHAPEAU BAS
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 22:11:11
2019-04-09 15:10:03
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 13:33:56
2019-04-08 22:55:49
Jacek Gałkowski JACK DANIELS S
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 13:33:50
2019-04-08 22:55:02
Jacek Gałkowski JAREMA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 22:10:57
2019-04-08 22:52:26
Izabela Jędrzejczyk SZRONKA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 23:45:56
2019-04-08 22:51:32
Małgorzata Graczyk OMENA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 22:10:44
2019-04-08 22:50:17
Aleksandra Molędzka BANDERAS
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 22:10:39
2019-04-08 22:48:08
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:07:44
2019-04-08 18:30:42
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 16:26:23
2019-04-08 16:41:33
Sebastian Grzeszczyk SENQUEST
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 16:25:51
2019-04-08 16:28:43
Sebastian Grzeszczyk ZOJA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 11:42:32
2019-04-08 14:52:53
Natalia Dragan NESKO
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 11:41:30
2019-04-08 14:51:24
Natalia Dragan JASPIS
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 20:18:48
2019-04-08 11:32:50
Helena Struss BONA FIDE
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 20:33:54
2019-04-08 10:54:20
Ewa Sekuła URANOS K
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 20:35:58
2019-04-08 10:52:21
Ewa Sekuła AMIRA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 20:18:21
2019-04-08 10:50:56
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 09:09:00
2019-04-07 19:43:06
Oliwia Madej CHEPETTO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 22:35:30
2019-04-07 19:41:44
Tomasz Mielcarek STAKKATOLIN
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 22:35:25
2019-04-07 19:40:42
Tomasz Mielcarek OBLADA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 22:35:21
2019-04-07 19:38:29
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 22:35:15
2019-04-07 19:18:27
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 14:02:52
2019-04-07 18:19:01
Natalia Pondo NADAL
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 22:34:47
2019-04-07 15:33:54
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 22:34:41
2019-04-07 15:32:19
Maja Smolarczyk DEJV
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 22:33:57
2019-04-07 12:36:05
Emilia Kociszewska QUATERBELL S
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 20:39:42
2019-04-07 11:25:00
Izabela Janusz JASPIS
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 23:19:08
2019-04-06 21:12:05
Michał Bazyl ABISSYNIA I
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:52:48
2019-04-06 20:14:41
Monika Sikora JASPIS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 23:18:55
2019-04-06 20:04:11
Zuzanna Kluczyk KINDER PONYSPORT
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 23:47:38
2019-04-06 19:57:40
Patrycja Świetlik VADROUILLE
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 20:04:58
2019-04-06 15:20:28
Katarzyna Steczowicz KUBA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 23:18:22
2019-04-06 15:18:14
Zofia Steczowicz CHARLIE REGENT
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 23:18:14
2019-04-06 15:16:07
Joanna Durka DAMASZEK
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 10:58:16
2019-04-06 15:09:48
Lidia Rębkowska KIRGIZ
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 23:17:50
2019-04-06 15:07:20
Maurycy Wyżykowski SERGIO M
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 23:17:40
2019-04-06 15:03:18
Maurycy Wyżykowski JACK BLACK
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 23:17:31
2019-04-06 15:01:24
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 23:20:02
2019-04-06 14:59:39
Natalia Kotyra NICE SILVER
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 23:33:14
2019-04-06 13:20:45
Wojciech Radwański HELIOS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 23:16:44
2019-04-06 09:20:54
Maria Piasecka BLANKAMPBEJA
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 20:52:24
2019-04-06 08:44:11
Dominik Jaworski JAKADI NON STOP
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 21:46:12
2019-04-05 18:07:44
Jakub Kłęk CLANET
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 22:58:25
2019-04-05 17:25:40
Franciszek Jurzak CRESCENDO Z
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 22:58:16
2019-04-05 17:24:54
Franciszek Jurzak CLAUS
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 21:45:47
2019-04-05 16:23:17
Natasza Kryszeń FUNNY KG
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 21:45:38
2019-04-05 16:19:05
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 21:45:31
2019-04-05 16:18:21
Karolina Rychter GLDEN BOY
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 21:45:16
2019-04-05 16:01:12
Natalia Domagała ZARIM
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 21:44:13
2019-04-05 14:08:39
Barbara Kozińska THIMOTE
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 21:44:09
2019-04-05 14:06:59
Helena Hamera TULLAMORE DEW
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 22:28:20
2019-04-05 13:03:10
Joanna Czyż GENTLE KR
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 21:27:28
2019-04-05 12:39:55
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 21:27:09
2019-04-05 12:39:13
Kamila Górecka DI CAPRIO S
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Balcer Hanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
2. Bazyl Michał JKS Karolina
S
O003631
3. Bednarczyk Julia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O029070
4. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O053202
5. Bunkowska Wiktoria KJ Golden Horse Koryta
2004 (JM.)
O046545
6. Chimkowska Karolina Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O018718
7. Chudzik Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2005 (JM.)
O039428
8. Ciesielska Daria KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049276
9. Czerwińska Sonia KJ Skarb Kozienice
S
O042193
10. Czyż Joanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O020866
11. Danieluk Daria Stowarzyszenie KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O035291
12. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
13. Dębska Matylda Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (JM.)
brak
14. Domagała Natalia KJ Aromer Józefin
2000 (MJ.)
O032898
15. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048865
16. Drózd Gabriela KJ Aldragho Piaseczno
S
O006793
17. Dubel Robert WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
S
O007767
18. Durka Joanna Stowarzyszenie SKJ Grobice
S
O027147
19. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
20. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
21. Głośniak Iga Klub Jeździecki Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O039424
22. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
23. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
24. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o.
S
O006099
25. Graczyk Małgorzata KS AZS AWF Warszawa
2005 (JM.)
brak
26. Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin
1998 (MJ.)
O023808
27. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
28. Hamera Helena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O035566
29. Janusz Izabela Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2002 (J.)
O043256
30. Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
S
O050835
31. Jędrzejczyk Izabela KS AZS AWF Warszawa
2004 (JM.)
brak
32. Jendrzejczak Blanka Jeździecki Klub Sportowy Equita
2001 (J.)
O030997
33. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
34. Kamińska Oliwia SJ Poster Piaseczno
1999 (MJ.)
o041585
35. Karczewska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Equita
2001 (J.)
O026868
36. Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
2005 (JM.)
O039308
37. Kaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018 (Mł.)
brak
38. Kaźmirowska Gabriela BPK
2003 (J.)
brak
39. Kędzierska Edyta Agroturystyka Safari Domaniewice
S
brak
40. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
41. Kluczyk Zuzanna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (J.)
brak
42. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
43. Kłęk Jakub Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2001 (J.)
O031303
44. Kobiałka Julia Stajnia Wilanów
2005 (JM.)
Brak
Brak
45. Kociszewska Emilia JKS Karolina
2004 (JM.)
brak
46. Komsta Alicja Equiclub Zamłyniec
2003 (J.)
O031494
47. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
48. Kotyra Natalia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (J.)
O027148
49. Kozińska Barbara BPK (MAZ)
2001 (J.)
O030953
50. Król Wiktoria UKS Primo Grodzisk Maz.
2001 (J.)
O025141
51. Kryszeń Natasza BPK
2004 (JM.)
Brak
52. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
53. Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
S
O000318
54. Kuliszewska Zofia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O020911
55. Kuszewska Julia Stajnia Wilanów
2008 (Mł.)
Brak
56. Kwiatkowska Bianka Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
57. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
58. Madej Oliwia JKS Sokóle
2005 (JM.)
O035308
59. Majewska Aleksandra BPK
2003 (J.)
brak
60. Marczyk Monika Largo Sp. z o.o.
2003 (J.)
O035587
61. Matysiak Oliwia BPK
2006 (JM.)
brak
62. Matysiak Tomasz KJ Aromer Józefin
S
O040585
63. Melich Oliwia BPK
2008 (Mł.)
Brak
64. Michalska Emilia Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
2007 (JM.)
O046006
65. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
66. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
67. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
68. Mirkowska Karolina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O003824
69. Mirosław Kinga KJ Aleksander Elizówka
2004 (JM.)
O039583
70. Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
S
O018352
71. Molenda Zuzanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2001 (J.)
O035040
72. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
73. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
10145798
74. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
10145798
75. Mulik Ewa Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
76. Niedzielska Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
2004 (JM.)
brak
77. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
78. Niklińska Gabriella KJ Szumawa Bobrowiec
S
O019682
79. Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O032321
80. Osęka Maja Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2001 (J.)
O033949
81. Pastorica Olaf SJ Poster
brak
82. Patron Tomasz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003997
83. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
84. Piasecka Maria CKJ Jamka Ciepielów
2002 (J.)
O039527
85. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
86. Pilkiewicz Krystyna Jeździecki Klub Sportowy Equita
2001 (J.)
O031627
87. Piskorski Piotr WKJ Lublin
2001 (J.)
O031785
88. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
89. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
90. Pogorzelska Karolina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
brak
91. Polak Michalina WKJ Lublin
2004 (JM.)
O039531
92. Pondo Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034837
93. Przyborowska Patrycja BPK (MAZ)
S
O022454
94. Ptaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037851
95. Radecka-Nowacka Sylwia BPK
S
brak
96. Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
S
O024888
97. Rębisz Kinga BPK
1999 (MJ.)
brak
98. Rębkowska Lidia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2005 (JM.)
O049955
99. Rogalska Rita Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2002 (J.)
O038349
100. Rojek Agnieszka KJ Skarb Kozienice
S
Brak
101. Rusinek Kamil SJ Poster Piaseczno
S
brak
102. Rychter Karolina BPK
2004 (JM.)
brak
103. Rydzewska Weronika Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
O039719
104. Salata Wiktoria BPK
2002 (J.)
brak
105. Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
S
O006515
106. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
107. Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
S
O001251
108. Siedlecka Amelia Stajnia Safari
2015 (Mł.)
brak
109. Sikora Monika Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O006377
110. Słomkowska Julia BPK
2001 (J.)
brak
111. Słowińska Marika BPK (MAZ)
S
O001532
10021323
112. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
113. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (J.)
O042345
114. Steczowicz Katarzyna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O050679
115. Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (J.)
O037425
116. Struss Helena SJ Poster Piaseczno
2001 (J.)
O024331
117. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049277
118. Stypułkowska Katarzyna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (JM.)
brak
119. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034160
120. Świetlik Patrycja Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (J.)
O039864
121. Szlachcic Karolina KJ Galop Kozienice
S
...
122. Szypiło Julia Klub Jeździecki Aleksander
2002 (J.)
Brak
123. Tomaszewska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Equita
2001 (J.)
O037371
124. Tomaszewski Antoni Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
O001385
125. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
126. Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o.
S
O012763
127. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
1999 (MJ.)
O020954
128. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
129. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (J.)
O042191
130. Wawrzynowicz Marianka SJ Poster
2007 (JM.)
brak
131. Wichiciel Martyna KJ Bielik Grzegorzewice
2004 (JM.)
O041223
132. Wiśniewska Oliwia bpk
2005 (JM.)
brak
133. Wiszorowska Weronika KJ Szumawa Bobrowiec
2002 (J.)
O043444
134. Wójcicka Zuzanna Agroturystyka Safari Domaniewice
2001 (J.)
O038295
135. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
136. Wyżykowski Maurycy Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (J.)
O028338
137. Zawada Julia BPK (MAZ)
S
O001955
138. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
139. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
140. Znosko Weronika BPK
2001 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

158

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada/168 F: Larimar/Lavall II
M: Quanta/Quidam's Rubin
O: Rafał Kowalski
B: Małgorzata Siergiej
K019679 DE 421000595010
2.

93

ABISSYNIA I OS GER 2014 Klacz gniada F: Armitage / Argentinus
M: Antonia / Landstreicher
O: Andrzej Bazyl
B: Mathias Bode
brak
3.

122

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Almeria / Anapolis
O: Jarosław Płatos
B: Alicja Hadryś
K019846 616007610110409
4.

188

AKITA R Wielkopolska POL 2004 Klacz siwa/161 F: Rubin
M: Anastazja
O: Katarzyna Klimowicz
B: Piotr Rembelski
K011821 POL 007 66 00069 04
5.

38

ALANYA SP POL 2010 Klacz gniada/167 F: Sword
M: Aschley
O: Marek Kucharski
B: Ewa Prus
brak 616009580587810
6.

103

AMIRA PKSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lascado
M: Aurelia
O: Ewa Sekuła
B: Mariusz Wasil
K026893 6160090468414
7.

187

AMIRA Wielkopolska POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Grand Master
M: Agawa
O: Katarzyna Szypiło
B: Mirosław Tomikowski
Brak
8.

169

ANION ŚL. POL 2006 Wałach kara F: Kanion
M: Alfa
O: Tadeusz Salata
B: Jacek Urbańczyk
brak
9.

58

ANONIEM KWPN GER 2005 Wałach gniada/172 F: ...
M: ...
O: ...
B: Niemcy
... ...
10.

97

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
O: Justyna Śmietanka
B: SK Dębno
K023917 616007610036813
11.

156

BACHMAT MŁP POL 2003 Wałach gniada F: Emetyt
M: Bieługa
O: Mirosław Kowalski
B: Gospodarstwo Pomocnicze Warsztaty Szkolne ,Studzieniec
brak 006660180203
12.

207

BAGAZZA M KWPN NED 2006 Klacz ciemnogniada F: QUIDAM DE REVEL
M: RAGAZZA DI OLYMPIA/G.RAMIRO Z
O: Dawid Kubiak
B: VEEHANDEL MUSTERD B.V., HOOGE ZWALUWE (NED)
K011098 528003 06.00032 103MI94
13.

109

BANDERAS SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
O: Karolina Gałkowska
B: SK Żelichów
K008845 POL009640071603
14.

129

BASTYLIA PKSP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Oder
M: Ballada
O: Anna Kasprzyszak
B: Piotr Pająk
K023151 616007530050911
15.

64

BEAUTY MK SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/mk:160 F: Rasch (Rekrut)
M: Bacardi MK / Nabucho Du Serein
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
K025437 61600960026713
16.

218

BERGAMO XX POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Alywar
M: Barbie
O: Agnieszka Urbaniak
B: Damis BT
brak
17.

81

BLANKAMPBEJA Małopolska POL 2012 Klacz gniada/169 F: Kamp
M: Blanka
O: Zygmunt Jamka
B: Zygmunt Jamka
brak
18.

115

BLAZING DESERT JESTER Cob Walijski POL 2005 Wałach gniada/kuc:146 F: Broomells Desert Monarch
M: Chelsea
O: Agnieszka Wichiciel
B: Susie Brooks
K027036
19.

105

BONA FIDE WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Czarownik xx / Freedom's Choice
M: Benetta / Quamiro
O: Jakub Tropiło
B: SK Racot
K020056 616007610219309
20.

133

BONSAI WLKP POL 2013 Ogier gniada F: Faust Z / Furiozo II
M: Balanga / Landjonker S
O: Elżbieta Wrona
B: Elżbieta Wrona
K025690
21.

221

BRACONTI WLKP POL 2014 Ogier gniada/160 F: Contender Son
M: Brawura / Landos
O: Kacper Mróz
B: Piotr Wilczewski
K026063 616007660524414
22.

108

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
O: Karolina Gałkowska
B: Waldemar John
K011876 POL009610072506 104PY81
23.

147

CABO MAKL GER 2008 Ogier gniada F: Concerto II
M: Coletta/ Cheenook
O: Largo sp. z o.o.
B: Niemcy
K016006 DE427271663208 104QY29
24.

191

CALIMERO-A SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Almanzor L
M: Candy Girl III PG / Roland
O: Piotr Piskorski
B: Agata Adrjanowska
K025473 -
25.

179

CALVADOS WLKP POL 2004 Wałach gniada/mk:156 F: Grey
M: Castella
O: Elżbieta Laszczka
B: SK Liski
brak
26.

141

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
O: Michał Pilkiewicz
B:
K016138 DE433311567303
27.

204

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
O: Grażyna Zajkowska
B: nn
K018656
28.

206

CAPRIOLE Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Candivolo
M: Gazelle
O: Izabella Rutkowska
B: Rudiger Wassibauer
K020568 616009690171209
29.

167

CARETANE ROSE Z ZANG NED 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
O: Natalia Zimnowodzka
B: De Beemdhoeve
K023811 056015Z55824412
30.

65

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
O: Tadeusz Boćkowski
B: Mariusz Janiszek
K025110
31.

165

CASARO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach siwa/178 F: Corrado Son
M: Caserta
O: Alicja Borowska
B: Juszczak Kwiron
brak 616009610010113
32.

224

CASTIEL OLD POL 2008 Wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Zenia / Zeus
O: Katarzyna Wiśniewska
B: Jarosław Sekuła
K021162
33.

195

CATARINA 216 OS GER 2011 Klacz gniada/175 F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
O: Adam Mulik
B: Gestuet Lewitz
K020513 DE418184042811
34.

208

CERTO SUCCESSO SP POL 2014 Klacz gniada F: Turbud Cicero
M: Chansonette de revel
O: Dawid Kubiak
B: Grzegorz Kubiak
K026247
35.

193

CHACCO-LAUREN OLD. POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Chacco-Blue
M: Laura
O: Andrzej Wojdalski
B: Andrzej Wojdalski
K020859 DE433331641010
36.

113

CHAMPION DE NIGHT OLD. POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
O: -
B: -
K022226 De 433330418910
37.

28

CHAPEAU BAS OLD POL 2011 Ogier siwa F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
O: Zbigniew Płatos
B: Zbigniew Płatos
K021676 DE418182524111
38.

89

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra
O: Monika Steczowicz
B: Anna Milewska
K021925
39.

101

CHEPETTO HOL GER 2013 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K025419
40.

189

CHILI PJ HAN. GER 2010 Klacz siwa F: Cassus / Cassini I
M: Silver Storm / Silvio I
O: Ilona Turowska
B: Pferdezucht Dr. Jacobs
K017737
41.

199

CHIP HAN GER 2007 Wałach gniada F: Count Grannus / Contendro I
M: Ala / As di Villagana
O: Marek Przyborowski
B: Jutta Schlichting
K025406
42.

176

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Carousa/Carinue
O: Weronika Minkiewicz
B: Gestut Lewitz
K020110
43.

80

CLANET HOL POL 2009 Wałach ciemnogniada/. F: Clinton I
M: New Origin
O: Beata Kłęk
B: Siergiej Małgorzata
K016736
44.

174

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
45.

4

CLAUS HOL. GER 2011 Wałach siwa F: Cormint
M: Viola XXXXV / Ladas
O: H&B Jakub Jurzak
B: Niemcy
K026183
46.

209

CLINTESSA PRO OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
O: Dawid Kubiak
B: -
K024059
47.

37

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
O: Marta Kotlarska
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
48.

117

CONTRA MELLONI Westfalska POL 2009 Klacz gniada/168 F: Contendro I
M: CIKILLIS
O: Mordzelewski Michał
B: niemcy
K017703 brak
49.

98

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K023218
50.

5

CRESCENDO Z Zangersheide POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z
M: Copia
O: Hs&B Jakub Jurzak
B: Belgia
K026975 104cu62 104cu62
51.

157

CZĄBER MASTER FILM SP POL 2007 Wałach gniada/167 F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
O: Rafał Kowalski
B: Staszczak Małgorzata
K012952 POL009610200007
52.

54

CZEKAN SP POL 2011 Wałach gniada/174 F: Posejdon
M: Czantoria
O: Jaroslaw Ptaszyński
B: Mirosław Cichy
K025138
53.

88

DAMASZEK SP POL 2010 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Dekada / Grey
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K021698 616009660588710
54.

153

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B:
K016425 528003000812206
55.

148

DARCO VAN OVERIS Z ZANG POL 2010 Ogier skarogniada/167 F: Darco
M: Ferline/ Romino
O: Michał Broniszewski
B: G Lenaerts
K019460 056015Z55708210
56.

139

DAUGUST SP POL 2001 Ogier siwa/173 cm F: Carbano
M: Daglezja
O: Sonia Czerwińska
B: Michał Tomaszek
K023874
57.

95

DEJV SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Kilian38
M: Dosia / Marino
O: Jacek Smolarczyk
B: Monika Pasik
K025635 616009600113014
58.

116

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca /
O: Michał Mordzelewski
B:
K022196 528003000802888
59.

63

DESALA SP POL 2006 Klacz gniada/166 F: Salut
M: Demencja
O: Michał Mordzelewski
B: Dariusz Frankowski
brak -
60.

124

DEXTER KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Warrant kwpn
M: Ulisina 8 kwpn/Rubert R kwpn
O: Robert Stasiuk
B: Holandia
K020126
61.

71

DI CAPRIO S Niemiecki Koń Sportowy POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Don Schufro
M: Giornata
O: Marcin Wolski
B: Zbigniew Szumlakowski
K020899 DE455879004610
62.

66

DIABLO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Talent/ Fortuin Z
M: Delicja
O: Robert Dubel
B: Agnieszka Jabłońska
K012760
63.

202

DIEGO SP POL 2011 Ogier kasztanowata/175 F: CORLEOLORD
M: DAiSY
O: Tomasz Patron
B: Józef Wielgosz
brak
64.

159

DIOMEDES SP POL 2007 Wałach gniada F: Dionizos/ Elvis
M: Diuna/ Rabiatos Z
O:
B:
K015929
65.

162

ELF Małopolski POL 2015 Wałach gniada/167 F: Jurand
M: Elza
O: Katarzyna Ozga
B: Polakowski Bogdan
Brak 616006580330615
66.

78

ELMO EZ KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Toulon
M: Amy
O: Witold Stempkowski
B: Holandia
K025512
67.

160

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472 DE431316105611
68.

194

ENYA HOL. NLD 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Colandro
M: Evita IX
O: Sylwia Radecka- Nowacka
B: Cents Manfred
brak DE421000636207
69.

128

EPILOG Wielkopolska POL 2013 Wałach tarantowata/173 F: Tabasko
M: Egeria
O: Ilona Strzelczyk
B: Danko hodowla roślin
Brak Brak
70.

210

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Harley VDL
M: Varea Fortuna / Indoctro
O: Dorota Zieniewicz
B: J. Oude Elbernik, Uden (NED)
K013792 104GY66
71.

32

EVO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Euforia
O: Michał Mordzelewski
B: SK Jaroszówka
K022467
72.

41

FAMA WLKP POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Bonaparte
M: n/n
O: Michał Mordzelewski
B: Sk Plenkity
brak
73.

119

FIODOR MŁP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Planet / Zoon
M: Furia / Łyk
O: Aleksandra Głośniak
B: Jarosław Pawlik
K017455 POL006550002107
74.

134

FLASHPOINT AES GBR 2004 Wałach ciemnogniada F: Darco
M: Whitewell Misty
O: Michał Rojek
B: Rachel Thurlow
Brak 04012115
75.

196

FORIA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso II
M: Hataria / Turbud Quirinus
O: Ewa Mulik
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K011408 DE418181542307
76.

67

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
77.

79

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Bolshoi
M: Finezja KG / Kastet
O: Marcin Kryszeń
B: Grzegorz Komin
Brak
78.

180

G - BISZKOPT SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Bischof
M: Gipsy Lady
O: Budziarska Marcelina
B: Budziarska Marcelina
Brak
79.

192

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
O: B. Tuwalski
B: Ewa Fabińska
K016932 616009510416009
80.

216

GALIANO KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:146 F: Numero Uno kwpn
M: gainer w
O: Mordzelewski Michał
B: Cieplinski Wojciech
brak brak
81.

197

GAMBIT PKSP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Kannan
M: Ginger
O: Antoni Tomaszewski
B: Antoni Tomaszewski
brak 616009661019414
82.

137

GAPHIRA KWPN NED 2011 Klacz gniada/163 F: Diamant de Semilly
M: Saphira / Mr. Blue
O: Marta von Mauberg
B: M. Maat, A.Swanborn
K027225 528003201109120
83.

60

GAROU DU ECLAT KUC POL 2011 Wałach skarogniada/kuc:145 F: nn
M: nn
O: Mordzelewski Michał
B: Zuchora Janusz
brak brak
84.

73

GENTLE KR KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Amourette / Heartbreaker
O: Joanna Czyż
B:
K019358 528003201100906
85.

45

GIBANTA KWPN NLD 2011 Klacz gniada F: Harley VDL
M: Zibanta
O: B.V.H. Sp. z o.o.
B: Holandia
K020276 528003201106593
86.

69

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
87.

77

GLDEN BOY SP POL 2015 Wałach skarogniada/167 F: /
M: /
O: /
B: /
Brak .
88.

205

GRACJANA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:156 F: Caliro
M: Groteska
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Brak
K017246 0000
89.

186

GROT MŁP POL 2000 Gleiding bay/170 F: Autokrata
M: Gerbera
O: Marek Janas
B: Marek Janas
Brak Brak
90.

82

HELIOS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colox Cup
M: Hawana / Kołczan
O: Radwański Wojciech
B: Tomasz Burzyński
K024045 616009600000910
91.

126

HERMES DE REVEL HOL. GER 2015 Wałach siwa/170 F: Hermes de Lux
M: Olivia XX (po QuidamdeRevel)
O: Cartus Sp. z o.o.
B: Böge Peter
- -
92.

136

HERNANDA Małopolska POL 2009 Klacz gniada/158 F: Demon
M: HASTA
O: Edyta Kędzierska
B: Aneta Skubik
brak 616006580575809
93.

178

HESTIA SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Hesja / Liban
O: Dominik Jaworski
B: SK Nowielice
K027237 616009640025712
94.

118

HILUX SP POL 2012 Wałach gniada/mk:. F: Strayer's Samson
M: Hesperyda
O: Michał Mordzelewski
B: SK Jaroszówka
K022502
95.

184

HIMENA SP POL 2012 Klacz gniada/mk:158 F: Comandor
M: Hawana
O: Iwona Kuszewska
B: Bartłomiej Talaga
Brak 616 009 57 01844 12
96.

42

HULTAJ - POL 2001 Wałach srokata/kuc:125 F: NN
M: NN
O: Michał Mordzelewski
B: -
brak
97.

120

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
98.

181

INVICTA KWPN POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Calvin Z
M: Orania
O: Egbert Schep
B: Egbert Schep
Brak
99.

68

IRYDON L SP POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Lescibard L / Lennon
M: Iranda L / Reval
O: Jerzy Korona
B: Sławomir Jarmuszczak
K023666 616009610079812
100.

168

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa F: B-H Voltaire
M: Carthaga Z / Carthago
O: Zimnowodzka
B: Stal Everse
K025818
101.

85

JACK BLACK XX POL 2010 Wałach kara F: Roulette
M: Jama / Royall Court
O: Anna Wyżykowska
B: Andrzej Walicki
K017681 616POL10006814T
102.

26

JACK DANIELS S KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Inshallah De Muze/ Nabab De Reve
M: Bandette S/ Orlando BWP
O: Karolina Gałkowska
B: Holandia
brak
103.

182

JACKPOT KWPN POL 2014 Wałach gniada/164 F: Etoulon VDL
M: Acobada
O: Magdalena Daszczyk
B: J. Wubs
Brak
104.

6

JAKADI NON STOP BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/175 F: Non Stop
M: Orchidee Van Wittestein
O: Dominik Jaworski
B: Raymond Thewissen
K016443 056002W00290295
105.

183

JARDE-LAND WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Landjonker S
M: Jaxa
O: Agnieszka Leśniak
B: Krzysztof Zdun
K016521 POL007590188507
106.

25

JAREMA SP POL 2002 Wałach siwa F: Power Prince / Pilot
M: Janis / Louis
O:
B: Roman Piwko
K007973 POL009690002502
107.

21

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
K025402 POL006660449406
108.

8

JASPIS MŁP POL 2003 Wałach gniada F: Noster
M: Jugusta
O: Monika Klama
B: Adam Stachurski
K021762
109.

7

JASPIS M POL 2003 Wałach gniada/161 F: Noster
M: Jugusta
O: Monika Klama
B: Adam Stachurski
K021762 066660228703
110.

172

JAZON SP POL 2001 Wałach ciemnogniada/. F: Jakobin
M: Dama
O: Lidia Wojciechowska
B: Andrzej Krawczykowski
K019549
111.

177

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508 105KP52
112.

53

JONATAN MŁP POL 2010 Wałach siwa/164 F: Frazes
M: Julita
O: Dorota Grudzień-Molenda
B: SK Walewice
K022561 616006590215810
113.

35

JUBEA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/160 F: Markies V
M: Jeżyca
O: Aneta Kitlitz
B: Stadnina Koni Rzeczna
k020285 616 009 60 01746 11
114.

222

JULIANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/. F: Lord Z
M: Julia Mariner / Julio Mariner
O: Zuzanna Grzegorczyk
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K014004
115.

155

KADI HOL POL 2014 Wałach siwa/- F: Korano B
M: Annabel / Askari
O: -
B: -
K027033 -
116.

185

KAFAR MŁP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Frazes
M: Kleopatra
O: Janusz Mirosław
B: Jan Zuber
K020028
117.

173

KANON MŁP POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Pas
M: Karina / Fabel
O: Ilona Bunkowska
B: Kazimierz Kamiński
K019527 006640077406
118.

161

KASANDRA SP POL 2005 Klacz siwa F: Cavallo
M: Kamena
O: Gabriela drozd
B: Grzegorz Kubiak
K011220
119.

123

KASTOR MK SP POL 2014 Ogier gniada F: Marino
M: Kampari
O: MK Stadnina Koni Filice
B: MK Stadnina Koni Filice
K025953
120.

149

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine/ Guidam
M: Kleopatra/ Samurai M
O: Oliwia Grabowska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K021758
121.

144

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 Klacz gniada F: Kannan / Voltaire
M: Cayenne Hippica / Cassini II
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023067 DE418182528312
122.

145

KENTUCKY HIPPICA OS POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Kannan
M: Stavolta Hippica
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K025864
123.

92

KINDER PONYSPORT KUC POL 2005 Wałach inna/kuc:148 F: El Djazair
M: Kabała
O: Iwona Kotyra
B: Małgorzata Bednarska
brak
124.

87

KIRGIZ SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/. F: Dan
M: Kama / Kasjan
O: Iwona Kotyra
B: Anna Francuz
K019470
125.

125

KNIRPS JUNIOR Brdbg GER 2014 Ogier siwa F: Knirps 10 / Kolibri
M: Fomena / Liostro
O: Malwina Zdrzalik
B: Jörg Böhnke
K025954 DE 456980009014
126.

146

KORSYKA HIPPICA OS POL 2013 Klacz gniada F: Kannan
M: Stavolta Hippica
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K025863
127.

219

KORTINA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: niels
M: kora
O: Mordzelewski Michał
B: Małkiewicz Karol
brak brak
128.

151

KORWETTA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/166 F: NN
M: NN
O: Michał Mordzelewski
B: NN
brak
129.

90

KUBA WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cedrus
M: Kenia
O: SO Starogard Gdański
B: SO Starogard Gdański
K026010
130.

142

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Lakrima / Rubin
O: Michał Pilkiewicz
B:
K019769 616009610226811
131.

211

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata/- F: -
M: -
O: Marek Rocki
B: -
K016163 -
132.

138

LAPIS SAKS. GER 2000 Ogier ciemnogniada F: Lagaro
M: Ramira
O: Sonia Czerwińska
B: Mike Bindernagel
K005426 07491 102NK09
133.

154

LARIHORN HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Bagina / Ahorn Z
O: Tomasz Komsta
B: Peters Timm
K022211 DE421000098512
134.

48

LARISSA WLKP POL 2011 Mare darkbay/177 F: Harpun/Askar
M: Lakota/Dżahil
O: Filip Znosko
B: Mariusz Groszkiewicx
None 616007660719011
135.

62

LEMA-WM Niemiecki Sportowy POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Wanderfurst
M: Lemanska-WM / Sanhedryn
O: Tadeusz Boćkowski
B: Wojciech Majewski
K017756 Brak
136.

152

LENOX Niem. Sport. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado / Landor S
M: Nordlicht / Nitendo
O: Tomasz Matysiak
B:
K011440 DE457000247505
137.

150

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
O: Marek Wacławik Usługi Jeździeckie
B: SK Walewice
K017722 616006590217010
138.

84

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K019638 616009660558309
139.

198

MELLECHOWICZ PKSP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Hippica Koh-J-Noor
M: Milady
O: Antoni Tomaszewski
B: Antoni Tomaszewski
brak 616009661363214
140.

132

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Mordzelewski Michał
B: -
brak
141.

96

MITUVA Trakeńska LTU 2012 Klacz gniada/161 F: Luitas trak
M: Miledi trak
O: Jacek Smolarczyk
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
brak
142.

170

MY LITTLE PONY KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
O: Kamila Głuszko
B: -
K022611
143.

14

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho
M: Niezapominajka
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Nowielice
K012424 POL009640033207 103ZR24
144.

135

NANDO Typ Szl. POL 2010 Wałach gniada F: Emmen /
M: Nastazja /
O: Edyta Kowalska
B: Zenon Czech
K022037 616999590165810
145.

22

NESKO SP POL 2014 Wałach kara/167 F: Salomon / Darco
M: Neska / Taunus
O: Anna Dragan
B: SK Nowielice
K025403 616009640018614
146.

57

NEVIO 17 DRP POL 2006 Wałach skarogniada/kuc:149 F: Nibelungenheld
M: MHADINA
O: Mordzelewski Michał
B: niemcy
K026027 brak
147.

83

NICE SILVER XX POL 2012 Wałach siwa/165 F: Silver Whistle
M: Notarian / Alywar
O: Iwona Kotyra
B: Tomasz Misiowiec
K026266
148.

72

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
O: Kamila Górecka
B: Alan Kinas
K020837 Pol/61600961014212
149.

99

OBLADA HOL GER 2007 Klacz siwa F: Clarimo
M: Olana B
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K010787
150.

190

OLIWIA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:148 F: Aragano / Aragon N
M: Ordina / Orcus II
O: Agnieszka Wiszorowska
B: Krzysztof Szumiński
K023223 616013661760210
151.

225

OMEGA 34 OLD POL 2010 Klacz gniada/168 F: Lordanos
M: Onette / Chagallo
O: Michał Mordzelewski
B: Niemcy
K027558 brak
152.

110

OMENA SP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Calderon
M: Obligacja
O: Maciej Graczyk
B: Henryk Malinowski
K013242 POL 009 61 01442 07
153.

175

ONE LADY SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Watson
M: Obstawa
O: Rita Rogalska
B: Polska
K023238 616009530286911
154.

223

ORCHIDEA-G SP POL 2012 Klacz gniada F: Cotton Club
M: Olinde I-S / Power Prince
O: Jerzy Korona
B: Tadeusz Godek
K024760
155.

212

OTAMENDI SP POL 2011 Klacz gniada F: Corrado Son / Corrado I
M: Oberża / Barbur
O: Dawid Kubiak
B: -
K018733
156.

171

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant SP
M: Prymulka
O: Grzegorz Chudzik
B: -
K008876
157.

213

PUERTO RICO SP POL 2013 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados
M: Perła / Dinar
O: -
B: -
K024110
158.

112

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
O: Fundacja One Energy
B: Varver Jeroen H.W
K018809 DE421000524310
159.

94

QUATERBELL S OLD POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Quaterback /
M: Sardynia /
O: Jakub Kociszewski
B: Adam Safinowski
brak DE456570167112
160.

217

QUIDAM’S DUKE Holsztyńska GER 2011 Wałach siwa F: Quidam’s Rubin/Quidam De Revel
M: Zarin Calica/Calico
O: Piotr Michalska
B: Graf Willi & Kerstin
K020318
161.

215

QUIDAM’S DUKE HOL POL 2011 Wałach siwa/- F: Quidams Rubin
M: Zarin Calica / Calico
O: -
B: -
K020318 -
162.

201

RASPADO SP POL 2012 Wałach gniada/169 F: Lascado hol.
M: Rewia / Hektor
O: Barbara Saulewicz
B: Jacek Dzido
K025811
163.

131

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
164.

29

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
O: Joanna Kuliszewska
B: Hernandez Alfredo BEL
K023624 056015Z55775410 105BB45
165.

102

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Salomea
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
brak 6160095804684
166.

114

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada/158 F: Chaltarre Z
M: Sybilla / Quamiro
O: Dagmara Seredyn
B: Damian Wechta
K023297
167.

46

SAN LUCA V SP POL 2009 Klacz siwa/173 F: Love Affair
M: Sparta V
O: Maria Sieklucka-Kaźmirowska
B: Koperski Zbigniew
brak 009660216409
168.

107

SENQUEST SP POL 2015 Wałach gniada/174 F: Qulester
M: Seniora
O: Agnieszka Kołomańska
B: Stadnina Koni Prudnik
brak -
169.

140

SERAFITKA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Boreas Rush
M: Sestercja / Saphir
O: Aleksander Kiljańczyk
B: -
K023181
170.

86

SERGIO M SP POL 2014 Wałach gniada/169 F: Rhodesian Winner
M: Sylwia
O: SK Moszna Spółka z o.o.
B: SK Moszna
brak brak
171.

130

SILVER BOY OLD. POL 2007 Wałach siwa F: Silverstone
M: Miss Amor
O: Andrzej Nietubyć
B: Roman Gmurowski
K011170
172.

121

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Devin du Maury
M: Skaluna
O: Michał Mordzelewski
B: Lump
K015692 616009540093107
173.

164

SORAJA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Hebab
M: Sorbona
O: Robert Matysiak
B: Tomasz Nowak
Brak
174.

100

STAKKATOLIN Oldenburg GER 2012 Wałach siwa F: Stakkatol
M: Caretina
O: -
B: Gestut Lewitz
K025737 DE 418185020312
175.

214

STANDING OVATION 24 HANN GER 2012 Wałach gniada/- F: -
M: -
O: COLOR ID Anna Sękalska
B: -
K026743 -
176.

34

SZAMAN HIPPICA OLD POL 2008 Wałach ciemnogniada/162 F: Stakkato
M: Metaxa/Metternich
O: Michał Mordzelewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K013615
177.

111

SZRONKA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Karolina Gałkowska
B:
brak
178.

127

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
O: Ewa Bednarczyk
B: Jan Szpunar
K014263 POL013630041605
179.

75

THIMOTE HESKA GER 2005 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Aleksandra Janiec
B: Niemcy
K025507
180.

203

TOP ALADIN SP POL 2014 Ogier gniada/171 F: Aladin 601
M: Tamona / Candavolo
O: Radosław Fijałek
B: Ryszard Wójcik
K024655
181.

74

TULLAMORE DEW OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Foria
O: Dorota Heidrich
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019496
182.

104

URANOS K PKSP POL 2013 Wałach ciemnogniada/175 F: Corleolord L
M: Urabelle
O: Ewa Sekuła
B: Krzysztof Ciechoński
K023536
183.

91

VADROUILLE XX BEL 2002 Klacz ciemnogniada/165 F: Sarhoob
M: Vareuse Bleue
O: Iwona Kotyra
B: Belgia
brak
184.

163

VAL DE FRANCE SF FRA 2009 Ogier kasztanowata/177 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Princesse De France / Qredo De Paulstra
O: Karolina Chimkowska
B:
K020274 25000109223906P
185.

143

VARIUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Varia
O: Zuzanna Karczewska
B: Pol
K021463
186.

166

WEDOG PRIDE N JOY Cob Walijski POL 2012 Klacz inna/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: Holly
O: Ewa Owczarz
B: Alina Kujawa
Brak
187.

24

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
188.

200

WIASTON SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston / Nobody KWPN
M: Wiara / Aravel Waro sp
O: SL
B: Marek Głowala
K026506
189.

70

WIMMA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/. F: Imequyl
M: Wichura / Chef Supreme
O: -
B: -
K027432 -
190.

61

ZAGATO KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Contendro / Contender
M: Orbarjolijn / Lux
O:
B:
K009985 5280030401853 102SW89
191.

76

ZARIM SP POL 2012 Wałach siwa/166 F: Imequyl/Luron
M: Zara/Bajou du Rouet
O: Elżbieta Domagała
B: -
K022770 616009590104412
192.

106

ZOJA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Fred
M: Zagadka
O: Sebastian Grzeszczyk
B: Gospodarstwo Rolne Mieczyslaw Czapka
K024963
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Balcer Hanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
EVO (32)
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-28
Bazyl Michał
JKS Karolina
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Bednarczyk Julia
WKJ Lublin
TAMIZA (127)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
LEMA-WM (62)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Bunkowska Wiktoria
KJ Golden Horse Koryta
JAZON (172)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
KANON (173)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
Chimkowska Karolina
Stowarzyszenie KS Chojnów
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Chudzik Julia
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Ciesielska Daria
KJ Skarb Kozienice
SERAFITKA (140)
2019-04-27
2019-04-27
Czerwińska Sonia
KJ Skarb Kozienice
LAPIS (138)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
DAUGUST (139)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Czyż Joanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Danieluk Daria
Stowarzyszenie KJ Podkowa Leśna
AKITA R (188)
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-28
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
INVICTA (181)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
JACKPOT (182)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
Dębska Matylda
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
GALIANO (216)
2019-04-27
2019-04-27
Domagała Natalia
KJ Aromer Józefin
ZARIM (76)
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Dragan Natalia
BPK (MAZ)
JASPIS (21)
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-28
NESKO (22)
2019-04-28
2019-04-28
Drózd Gabriela
KJ Aldragho Piaseczno
KASANDRA (161)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Dubel Robert
WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
DIABLO (66)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Durka Joanna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-04-28
2019-04-28
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
JAREMA (25)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
BRANDO (108)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
SKŁADNIA (121)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Głośniak Iga
Klub Jeździecki Bielik Grzegorzewice
FIODOR (119)
2019-04-27
2019-04-27
Górecka Kamila
JKS Karolina
2019-04-27
2019-04-27
NTENDER (72)
2019-04-27
2019-04-27
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (120)
2019-04-27
2019-04-28
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z o.o.
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
ŁAWNIK (150)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
Graczyk Małgorzata
KS AZS AWF Warszawa
OMENA (110)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Grzegorczyk Zuzanna
WKJ Lublin
JULIANA (222)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
ZOJA (106)
2019-04-27
2019-04-27
SENQUEST (107)
2019-04-27
2019-04-27
EPILOG (128)
2019-04-27
2019-04-27
ELF (162)
2019-04-27
2019-04-27
Hamera Helena
BPK (MAZ)
2019-04-27
2019-04-27
Janusz Izabela
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
JASPIS (8)
2019-04-28
2019-04-28
Jaworski Dominik
KJ Skarb Kozienice
2019-04-27
2019-04-28
Jędrzejczyk Izabela
KS AZS AWF Warszawa
SZRONKA (111)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Jendrzejczak Blanka
Jeździecki Klub Sportowy Equita
RAVECCO S (131)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
CLAUS (4)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
Kamińska Oliwia
SJ Poster Piaseczno
JUBEA (35)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Karczewska Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
VARIUS (143)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Kasprzyszak Ola
Jeździecki Klub Sportowy Equita
BASTYLIA (129)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-28
Kaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
FAMA (41)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Kaźmirowska Gabriela
BPK
2019-04-27
2019-04-27
Kędzierska Edyta
Agroturystyka Safari Domaniewice
BACHMAT (156)
2019-04-28
2019-04-28
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-28
Kluczyk Zuzanna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
WIASTON (200)
2019-04-27
2019-04-27
Kłęk Jakub
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
CLANET (80)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Kobiałka Julia
Stajnia Wilanów
GROT (186)
2019-04-27
2019-04-27
Kociszewska Emilia
JKS Karolina
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Komsta Alicja
Equiclub Zamłyniec
LARIHORN (154)
2019-04-27
2019-04-27
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Kotyra Natalia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
MADRYT (84)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Kozińska Barbara
BPK (MAZ)
THIMOTE (75)
2019-04-27
2019-04-27
Król Wiktoria
UKS Primo Grodzisk Maz.
CASARO (165)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Kryszeń Natasza
BPK
2019-04-27
2019-04-27
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
BAGAZZA M (207)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
LANCELOT (211)
2019-04-27
2019-04-27
OTAMENDI (212)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
Kukułka Robert
LKJ Solec Bieruń
BONSAI (133)
2019-04-27
2019-04-27
Kuliszewska Zofia
BPK (MAZ)
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-28
Kuszewska Julia
Stajnia Wilanów
HIMENA (184)
2019-04-27
2019-04-27
Kwiatkowska Bianka
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
CANDY (204)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
GRACJANA (205)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Madej Oliwia
JKS Sokóle
CHEPETTO (101)
2019-04-27
2019-04-27
Majewska Aleksandra
BPK
CALVADOS (179)
2019-04-27
2019-04-27
Marczyk Monika
Largo Sp. z o.o.
WERONA (24)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Matysiak Oliwia
BPK
SORAJA (164)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Matysiak Tomasz
KJ Aromer Józefin
LENOX (152)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
Melich Oliwia
BPK
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Michalska Emilia
Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
MILTON (132)
2019-04-27
2019-04-27
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2019-04-28
2019-04-28
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
CORNAT (98)
2019-04-27
2019-04-27
OBLADA (99)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-04-27
JOGA (177)
2019-04-27
HESTIA (178)
2019-04-27
2019-04-27
Mirkowska Karolina
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
DESALA (63)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Mirosław Kinga
KJ Aleksander Elizówka
KAFAR (185)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
Molędzka Aleksandra
KS AZS AWF Warszawa
BANDERAS (109)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Molenda Zuzanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
JONATAN (53)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
WIMMA (70)
2019-04-28
2019-04-28
DENDY (116)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
CASTIEL (224)
2019-04-27
2019-04-27
OMEGA 34 (225)
2019-04-28
2019-04-28
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
BRACONTI (221)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Mulik Ewa
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
FORIA (196)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
Niedzielska Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
KORWETTA (151)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-28
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
FREDORA (67)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Niklińska Gabriella
KJ Szumawa Bobrowiec
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Orlikowski Antoni
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-04-27
2019-04-27
Osęka Maja
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
HILUX (118)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Pastorica Olaf
SJ Poster
2019-04-27
2019-04-27
Patron Tomasz
Tuszyński KJ Garbówek
GALEON (192)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
DIEGO (202)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-27
2019-04-27
Piasecka Maria
CKJ Jamka Ciepielów
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-28
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
DIOMEDES (159)
2019-04-27
2019-04-28
Pilkiewicz Krystyna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
CAMARO (141)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
LAKRO (142)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Piskorski Piotr
WKJ Lublin
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
2019-04-27
2019-04-27
KASTOR MK (123)
2019-04-27
2019-04-27
Płatos Zbigniew
KJ Galop Kozienice
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Pogorzelska Karolina
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
HULTAJ (42)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Polak Michalina
WKJ Lublin
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Pondo Natalia
BPK (MAZ)
NADAL (14)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Przyborowska Patrycja
BPK (MAZ)
CHIP (199)
2019-04-27
2019-04-27
Ptaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie SKJ Grobice
CZEKAN (54)
2019-04-28
2019-04-28
Radecka-Nowacka Sylwia
BPK
ENYA (194)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
Radwański Wojciech
SKJ Bajardo Czosnów
HELIOS (82)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Rębisz Kinga
BPK
ALANYA (38)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
Rębkowska Lidia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
KIRGIZ (87)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Rogalska Rita
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ONE LADY (175)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Rojek Agnieszka
KJ Skarb Kozienice
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Rusinek Kamil
SJ Poster Piaseczno
KORTINA (219)
2019-04-28
2019-04-28
Rychter Karolina
BPK
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
Rydzewska Weronika
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Salata Wiktoria
BPK
ANION (169)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-28
Saulewicz Barbara
KU AZS Uniwersytet Warszawski
RASPADO (201)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-28
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
AMIRA (103)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
URANOS K (104)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Seredyn Dagmara
KJ Skarb Kozienice
SAMARA (114)
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-28
Siedlecka Amelia
Stajnia Safari
HERNANDA (136)
2019-04-28
2019-04-28
Sikora Monika
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
JASPIS (7)
2019-04-27
2019-04-27
Słomkowska Julia
BPK
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-28
Słowińska Marika
BPK (MAZ)
ZAGATO (61)
2019-04-27
2019-04-28
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2019-04-27
Smolarczyk Maja
KJ Skarb Kozienice
DEJV (95)
2019-04-28
2019-04-28
MITUVA (96)
2019-04-28
2019-04-28
Steczowicz Katarzyna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
KUBA (90)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
Steczowicz Zofia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-04-27
2019-04-27
Struss Helena
SJ Poster Piaseczno
BONA FIDE (105)
2019-04-28
2019-04-28
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2019-04-27
2019-04-27
Stypułkowska Katarzyna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
KORTINA (219)
2019-04-27
2019-04-27
Susperregui-Stempkowska Sara
BPK (MAZ)
ELMO EZ (78)
2019-04-27
Świetlik Patrycja
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Szlachcic Karolina
KJ Galop Kozienice
ANONIEM (58)
2019-04-27
2019-04-27
Szypiło Julia
Klub Jeździecki Aleksander
AMIRA (187)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-28
Tomaszewska Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
DANDY (153)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Tomaszewski Antoni
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
GAMBIT (197)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Turowska Ilona
Equiclub Zamłyniec
CHILI PJ (189)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Urbaniak Marek
Largo Sp. z o.o.
EMIRATES (160)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Von Mauberg Konstancja
Polski Polo Klub Brochów
GAPHIRA (137)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Wacławik Marek
Largo Sp. z o. o.
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
CABO (147)
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
KADI (155)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Wawryniuk Nela
KJ Sielanka Warka
CAPRIOLE (206)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Wawrzynowicz Marianka
SJ Poster
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-28
Wichiciel Martyna
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Wiśniewska Oliwia
bpk
BERGAMO (218)
2019-04-27
2019-04-27
Wiszorowska Weronika
KJ Szumawa Bobrowiec
OLIWIA (190)
2019-04-28
2019-04-28
Wójcicka Zuzanna
Agroturystyka Safari Domaniewice
NANDO (135)
2019-04-28
2019-04-28
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Wyżykowski Maurycy
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-28
Zawada Julia
BPK (MAZ)
GIBANTA (45)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
DEXTER (124)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo Czosnów
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
IVY (168)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
Znosko Weronika
BPK
LARISSA (48)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
2019-04-28

Number of Riders: 140

Number of Horses: 192

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl