Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
119 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 20:19:44
2018-09-26 18:23:19
Martyna Makowska POLECZKA
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 15:32:31
2018-09-26 15:01:21
Julia Michalska ATLANTA I
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa P/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
117 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 14:05:01
2018-09-26 12:55:45
Aleksandra Wołąs CASALLINA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa L/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
116 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 13:45:47
2018-09-26 12:49:23
Olivia Boćkowska PARYS
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
115 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 13:40:24
2018-09-26 11:19:46
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa L/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
114 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 13:38:34
2018-09-26 11:13:27
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
113 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 10:07:40
2018-09-26 06:49:03
Michał Mordzelewski DENDY
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa N/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
112 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 10:00:53
2018-09-26 06:47:44
Zuzanna Babicz ROBINIA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
111 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 10:00:29
2018-09-26 06:46:41
Michał Mordzelewski HESSEL-ST
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa P/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
110 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:58:37
2018-09-25 22:00:11
Oliwia Korecka HRABINKA C
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:57:35
2018-09-25 21:59:48
Maria Kilian CESAR
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:55:53
2018-09-25 21:59:09
Michał Kubiak CARO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa N/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
107 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:54:08
2018-09-25 21:58:27
Michał Kubiak GALAKTYKA
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa C/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
106 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:52:45
2018-09-25 21:55:04
Maja Oryga -Siwiak FLORIS T
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa P/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
105 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:50:45
2018-09-25 21:53:35
Urszula Oryga - Siwiak LADY CANTA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:50:37
2018-09-25 21:52:57
Urszula Oryga - Siwiak HIDALGO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
103 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:49:41
2018-09-25 21:51:26
Wiktoria Roefler APOLLO S
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa L/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
102 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:47:09
2018-09-25 21:49:19
Marie Janekovic BANQUISE DE RIVERLAND
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa N/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
101 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:44:45
2018-09-25 21:48:59
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa C/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
100 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:43:12
2018-09-25 21:48:36
Grzegorz Kubiak EL QUANDO
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa C/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
99 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:37:21
2018-09-25 21:47:59
Grzegorz Kubiak MY QUEST
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa N/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
98 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:26:50
2018-09-25 21:09:13
Julia Ostrowska EYE CATCHER
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:24:27
2018-09-25 15:24:57
Agata Miazga WIKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 15:35:11
2018-09-25 14:31:35
Gabriela Jendrych MAESTRO
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 15:32:08
2018-09-25 12:58:50
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 15:30:25
2018-09-25 09:53:04
Julia Stryczyńska ALWARO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa N/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
91 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 15:27:20
2018-09-25 09:27:41
Dawid Kubiak SZIMANO
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 15:26:49
2018-09-25 09:27:11
Dawid Kubiak OTAMENDI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 15:26:23
2018-09-25 09:26:41
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 15:25:53
2018-09-25 09:25:53
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa P/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
87 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 15:25:32
2018-09-25 09:25:24
Dawid Kubiak DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa C/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 15:25:09
2018-09-25 09:24:52
Dawid Kubiak CLINTESSA PRO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 15:24:46
2018-09-25 09:24:29
Dawid Kubiak ANASTACIA III
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa N/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 22:26:20
2018-09-24 21:58:59
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa L/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 22:25:03
2018-09-24 21:58:39
Nina Oleszkiewicz CLYDAGH JUSTICE
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa L/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 22:10:57
2018-09-24 16:31:45
Karina Daniłowska NAOMI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 22:10:50
2018-09-24 16:30:39
Paulina Laskowska DARG
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 22:10:39
2018-09-24 14:54:58
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa N/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 12:16:11
2018-09-24 13:49:35
Antoni Tomaszewski CHACCO-LAUREN
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa C/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 16:24:07
2018-09-24 13:47:57
Ola Kasprzyszak NEMO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 22:06:36
2018-09-24 13:47:01
Zofia Stasiak LAMBORGINI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 2x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 22:05:13
2018-09-24 13:45:58
Zuzanna Karczewska VARIUS
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa L/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
  • 1x -/PUCHAR - klasa P/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 21:25:43
2018-09-24 13:44:01
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa N/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 20:14:21
2018-09-24 13:42:13
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa N/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 21:25:08
2018-09-24 13:40:31
Krystyna Pilkiewicz LAKRO
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa P/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 20:13:15
2018-09-24 13:39:18
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa N/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 13:38:20
2018-09-24 13:38:02
Marianna Cebula MAESTRO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:29:06
2018-09-24 08:47:58
Łukasz Jończyk HANTERKA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa N/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:26:19
2018-09-23 21:31:48
Gabriella Niklińska TRYNIDAD
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 2x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:24:56
2018-09-23 21:02:26
Karolina Badowska DABECJA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:23:58
2018-09-23 21:01:27
Karolina Badowska LETYCJA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:22:31
2018-09-23 20:57:29
Karolina Badowska TRYNIDAD
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 20:31:42
2018-09-23 18:10:23
Zofia Kacprzak SARASATI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 18:33:50
2018-09-23 10:44:38
Martyna Wójcik ALGIDA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 18:33:15
2018-09-23 08:16:02
Katarzyna Kuptel HISZPAN
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 15:27:09
2018-09-22 18:56:45
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 15:26:40
2018-09-22 18:55:42
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 15:20:00
2018-09-22 17:17:22
Jagoda Niewiadomska TORNADO
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 15:18:22
2018-09-22 15:45:52
Kinga Mirosław KAFAR
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 15:17:24
2018-09-22 09:18:02
Weronika Minkiewicz JASNY JAR
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 2x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 15:16:43
2018-09-22 09:17:24
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa C/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 13:32:13
2018-09-21 21:45:03
Leszek Nieużyła IRYDON L
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa P/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 13:31:04
2018-09-21 21:44:31
Leszek Nieużyła LEMA WM
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 12:14:05
2018-09-21 21:42:52
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa C/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 13:29:37
2018-09-21 21:42:09
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa N/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 01:13:53
2018-09-21 20:41:44
Maria Pietrusińska DIOMEDES
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 01:13:01
2018-09-21 20:41:25
Maria Pietrusińska CZĄBER
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa P/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:18:26
2018-09-21 20:40:51
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa N/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 01:06:55
2018-09-21 20:26:21
Monika Marczyk WERONA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 12:11:56
2018-09-21 20:06:14
Izabella Tomaszewska NADAL
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa N/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 01:02:55
2018-09-21 19:51:18
Róża Konieczna TREZOR
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa P/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 01:01:49
2018-09-21 17:46:57
Patrycja Przyborowska CHIP
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 2x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa L/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 01:00:30
2018-09-21 15:20:35
Tatiana Chromińska ENZO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 2x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 15:10:42
2018-09-21 14:39:47
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa L/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 15:09:10
2018-09-21 14:39:07
Anna Siwicka NESTOR
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 15:09:02
2018-09-21 14:38:36
Natasza Kryszeń CANGELO V
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 15:08:48
2018-09-21 14:37:57
Barbara Kozińska THIMOTE
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa L/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 15:07:04
2018-09-21 14:37:18
Helena Hamera TULLAMORE DEW
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa L/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 15:05:24
2018-09-21 14:36:32
Paulina Antczak-Jakubek EVITA
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa L/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 12:36:17
2018-09-21 11:44:30
Michalina Łącka WOLF`S MORITZ "V"
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 12:36:00
2018-09-21 11:34:57
Alicja Łącka LADY
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 12:34:55
2018-09-21 11:30:02
Paulina Staromłyńska AVATAR
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 12:34:42
2018-09-21 11:29:24
Dominik Jaworski JASMIN
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 12:34:03
2018-09-21 09:56:58
Julia Słomkowska MY LITTLE PONY
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 12:31:34
2018-09-21 09:56:25
Maria Kawczyńska LOVE ME BMF
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 00:58:46
2018-09-21 04:52:46
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 12:15:54
2018-09-21 00:58:23
Małgorzata Gawryluk BALOUSSINI II
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 2x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa L/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 12:10:34
2018-09-20 23:14:22
Alicja Trojanowska FINEZJA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 11:45:06
2018-09-20 21:58:41
Anna Ratajczak JACKSON
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 11:44:07
2018-09-20 21:51:43
Wojciech Radwański MALIBU
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa P/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 11:40:32
2018-09-20 20:39:56
Aleksandra Ptaszyńska CZEKAN
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa L/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 00:49:23
2018-09-20 20:37:16
Rita Rogalska ONE LADY
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 11:21:32
2018-09-20 20:26:50
Zuzanna Roefler THE NEIGHBOUR
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 11:20:58
2018-09-20 20:25:47
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 10/C1/(135 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa C/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 09:49:15
2018-09-20 20:23:53
Karolina Majewska HEKTOR
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 09:48:10
2018-09-20 20:12:52
Anna Jagielak LANCERO C
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 09:46:58
2018-09-20 20:12:18
Anna Jagielak BORA BORA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 11:10:32
2018-09-20 20:08:03
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa L/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 11:08:51
2018-09-20 20:07:43
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa P/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 10:16:21
2018-09-20 19:51:38
Malwina Zdrzalik DEXTER
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 10:13:23
2018-09-20 19:48:21
Jarosław Płatos TIP TOP Q
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 00:35:15
2018-09-20 19:47:53
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 10:07:43
2018-09-20 19:29:04
Karolina Leszko AXOR
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa L/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 10:30:59
2018-09-20 19:25:42
Martyna Makowska KURTYNIA HAVBEK
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 00:41:20
2018-09-20 17:15:07
Barbara Saulewicz RASPADO
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 2x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa L/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 09:38:24
2018-09-20 16:47:58
Natalia Michałowska LONDON
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa L/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 09:37:53
2018-09-20 16:46:17
Mateusz Chojnowski MISISIPI
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 11/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa N/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 09:39:21
2018-09-20 16:32:47
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 8/L1/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x 9/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodników biorących udział w PUCHARZE MAZOVIA EQUI CUP 2018)
  • 1x -/PUCHAR - klasa L/KLASYFIKACJA KOŃCOWA - PUCHAR MAZOVIA EQUI CUP 2018
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 09:33:27
2018-09-20 16:00:59
Anna Dudek FURST VON METTERNICH II
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak-Jakubek Paulina BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050385
2. Babicz Zuzanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (JM.)
brak
3. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
4. Boćkowska Olivia BPK
2006 (JM.)
Brak
5. Cebula Marianna JKS Equita Świętochów
2004 (JM.)
brak
6. Chojnowski Mateusz WKJ Lublin
S
O023447
7. Ciba Gloria KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
O032308
10115300
8. Dudek Anna KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
Brak
9. Ferenstein-Kraśko Karolina LKJ Gałkowo
S
10. Gawryluk Małgorzata KJ Largo Sp z o.o. Warszawa
1997 (MJ.)
O013249
11. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
12. Hamera Helena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O035566
13. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
14. Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
S
O019271
15. Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
2000 (J.)
O020386
16. Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
S
O050835
17. Jendrych Gabriela Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2000 (J.)
O027472
18. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
19. Jończyk Łukasz BPK (POM)
000000
20. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
21. Kacprzak Zofia KJ Aromer Józefin
S
O012237
22. Karczewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O026868
23. Kasprzyszak Ola JKS Equita w Świętochowie
2005 (JM.)
O039308
24. Kawczyńska Maria BPK
2000 (J.)
O034431
25. Kolankowska Maria BPK
2005 (JM.)
Brak
26. Konieczna Róża SKJ Bajardo Czosnów
2004 (JM.)
O039319
27. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
28. Kozińska Barbara BPK (MAZ)
2001 (J.)
O030953
29. Kryszeń Natasza BPK
2004 (JM.)
Brak
30. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
31. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
32. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
33. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
34. Kuczeriszka Aniela Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (JM.)
O040853
35. Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses
S
O037724
36. Lach Agata BPK (KPO)
S
O021879
37. Leszko Karolina KJ Strzała Krubiczew
S
O003038
38. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O049201
39. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
brak
40. Majewska Karolina SJ Poster Piaseczno
S
O004821
41. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
42. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
43. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
44. Michałowska Natalia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O042649
45. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1997 (MJ.)
O021314
10147770
46. Mirosław Kinga WKJ Lublin / SJ Oxer Lublin
2004 (JM.)
brak
47. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
48. Mordzelewski Michał SJ Poster Piaseczno
S
O001972
49. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
50. Niklińska Gabriella KJ Szumawa Bobrowiec
S
O019682
51. Oleszkiewicz Lena Klub Jeździecki Aldragho Piaseczno
2005 (JM.)
O039679
52. Oleszkiewicz Nina Klub Jeździecki Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O039837
53. Oryga - Siwiak Urszula BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042187
54. Oryga -Siwiak Maja BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O042186
55. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
56. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
57. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
58. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
59. Przyborowska Patrycja BPK (MAZ)
S
O022454
60. Ptaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037851
61. Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
S
O024888
62. Ratajczak Anna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
1997 (MJ.)
O014507
63. Roefler Zuzanna SKJ Bajardo Czosnów
S
O002578
64. Roszczyk Maja KJ Rakowiec Kwidzyn
2007 (Mł.)
O047408
65. Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
S
O006515
66. Siwicka Anna BPK
2006 (JM.)
brak
67. Słomkowska Julia BPK
2001 (J.)
brak
68. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
69. Sobolewska Paulina Bogusławicki KJ
S
O006758
70. Staromłyńska Paulina KJ Skarb Kozienice
1997 (MJ.)
Brak
71. Stasiak Zofia JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O044820
72. Stryczyńska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O012811
73. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O034160
74. Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O003344
75. Tomaszewska Izabella St. J Poster Piaseczno
S
O003344
76. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
77. Trojanowska Alicja WKJ Lublin / SJ Oxer Lublin
2007 (Mł.)
O048068
78. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
79. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

94

ALWARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Aldona
O: Julia Stryczyńska
B: Staniek Diter
K015874 12116
2.

87

ANASTACIA III HOL. GER 2008 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel
M: Heide II / Lavall II
O: Dorota Zieniewicz
B: ZG Krohan/Van Hamond, Kaiser-Wilhelm-Koog (GER)
K012526
3.

54

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
O: Justyna Śmietanka
B: SK Dębno
K023917 616007610036813
4.

122

ARMSTRONG HOL 2004 ogier gniaga F: Alboretto
M: Kyara / Calido I
O:
B:
5.

118

ATLANTA I HOL GER 2008 Klacz gniada F: Caretino / Caletto ll
M: Shacira / Carolus l
O: Agnieszka Łeska-Badowska
B: Knickrehm Leon
K016160 DE421000092408
6.

45

AVATAR NN RUS 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Paulina Staromłyńska
B: NN
K025766
7.

30

AXOR SP POL 2013 Ogier siwa F: Con Calma
M: Arkadia
O: Karolina Leszko
B: Mirosław Tchórz
K024006 616009670060713
8.

41

BALOUSSINI II OLD. GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Baloussini
M: Sawannah
O: Paweł Gawryluk
B: -
K023604 DE 418182502811
9.

102

BANQUISE DE RIVERLAND SF FRA 2011 Klacz gniada F: Quatro De Riverland / Diamant De Semilly
M: Nelly De Riverland / Emir Platiere
O: Grzegorz Kubiak & Anna Jones
B: SCEA Riverland
K018946 25000111460439A
10.

7

BORA BORA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: Anna Jagielak
B: -
K021107
11.

75

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
O: Michał Pilkiewicz
B:
K016138 DE433311567303
12.

51

CANGELO V KWPN NLD 2007 Klacz kasztanowata F: Tangelo van de Zuuthoeve
M: Forever
O: Mikiland sp. z o.o.
B: E. van Veldhuizen
brak
13.

19

CARETANE ROSE Z ZANG NED 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
O: Natalia Zimnowodzka
B: De Beemdhoeve
K023811 056015Z55824412
14.

108

CARO WESTF GER 2009 Wałach kasztanowata F: Cassico / Cassini I
M: Feiner Lady / Feiner Stern
O: Anna Pietrzak
B:
K017152 DE441410913409
15.

29

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
O: Tadeusz Boćkowski
B: Mariusz Janiszek
K025110
16.

128

CATHERINA F Niem. Sport. GER 2005 Klacz gniada F: Con Capitol / Contender
M: Chandra / Carpaccio
O: R. B. Stables
B: Niemcy
K026278
17.

27

CHACCO-LAUREN OLD. POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Chacco-Blue
M: Laura
O: Andrzej Wojdalski
B: Andrzej Wojdalski
K020859 DE433331641010
18.

18

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
O: Rafał Kowalski
B:
K022560 056015Z55615311
19.

56

CHIP HAN GER 2007 Wałach gniada F: Count Grannus / Contendro I
M: Ala / As di Villagana
O: Marek Przyborowski
B: Jutta Schlichting
K025406
20.

85

CLYDAGH JUSTICE Kuc Conemara IRL 2011 Wałach siwa/kuc:147 F: Bawn Dusty / Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom / Owens Blossom
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024191 372004000010695
21.

3

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
O: Marta Kotlarska
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
22.

59

CZĄBER SP POL 2007 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
O: Rafał Kowalski
B:
K012952 POL009610200007
23.

37

CZEKAN SP POL 2011 Wałach gniada/174 cm F: Posejdon (sp.)
M: Czantoria (sp.)
O: Jarosław Ptaszyński
B: Mirosław Cichy
K025138
24.

72

DABECJA SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Corleolord L
M: Deportacja
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
brak
25.

126

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Z FRA 2010 Wałach kasztanowata F: Diamant de Semilly
M: Vahinee des Merisiers
O: Jan Waga
B: Belgia
K019876
26.

78

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B:
K016425 528003000812206
27.

82

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: EMPIRE
M: DIAMANTINA
O: ANNA HIPSZ
B: REMIGIUSZ MAKOWSKI
K020906 616009661132009
28.

89

DARCO VAN OVERIS Z ZANG BEL 2010 Ogier kara F: Darco
M: Ferline/Romino
O: -
B: -
K019460
29.

113

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca /
O: Michał Mordzelewski
B:
K022196 528003000802888
30.

115

DESTINO Małopolska POL 2013 Ogier siwa F: Dionizos
M: Druzja
O: Eugeniusz Sobolewski
B: Bieńko Maria
brak
31.

101

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
O: Borno Janekovic
B:
K021590 528003000809008 104LM68
32.

60

DIOMEDES SP POL 2007 Wałach gniada F: Dionizos/ Elvis
M: Diuna/ Rabiatos Z
O:
B:
K015929
33.

100

EL QUANDO KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Carthino Z / Carthago Z
M: Bella Viona / Quantum
O: Łukasz Wasilewski & Bogna Sąsiadek
B:
K021049 528003200910734 105EG48
34.

53

ELMO EZ KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Toulon
M: Amy
O: Witold Stempkowski
B: Holandia
K025512
35.

120

ESPERANTO II SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Pluspunkt
M: Espoir
O: Paweł Kozakiewicz
B: Polska
Brak
36.

90

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Harley VDL
M: Varea Fortuna / Indoctro
O: Dorota Zieniewicz
B: J. Oude Elbernik, Uden (NED)
K013792 104GY66
37.

48

EVITA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Perettie-B
O: Agnieszka Antczak
B: Holandia
K025855
38.

98

EYE CATCHER KWPN POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nabab de Reve
M: Tolia / Indoctro
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: Holandia
K024780 104ZS80
39.

40

FINEZJA KUC POL 2009 Klacz bułana/kuc: F: NN
M: NN
O: Krzysztof Trojanowski
B: Małgorzata Bobrownicka
K026055 616999610327509
40.

106

FLORIS T BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Cjussica T / Kashmir Van't Schuttershof
O: Anna Siwiak
B:
K023846 10368E
41.

22

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
42.

1

FURST VON METTERNICH II Rheinlander POL 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Floribot
M: Puppe
O: Aleksandra Mossakowska
B: Niemcy
Brak DE 443430387505
43.

107

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
O: Michał Kubiak
B: SK Nad Wigrami
K013984 616009510414309 104HO89
44.

69

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
45.

86

GLENLO FIONNUALA Kuc Conemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024190 372004000025626
46.

129

GUCCI KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada F: Flamenco de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Boderna B / Colandro
O: Grzegorz Kuczeriszka
B: Holandia
K018947
47.

74

HANTERKA OLD POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Corvallo / Coriano
M: Highvellya / Highvalley
O: Paweł Piotrowski
B: M i T Siergiej
K012163 DE418181111005
48.

9

HEKTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38
M: Hanka/ Nirkan
O: Karolina Majewska
B: Herman Natalia
K016144 12141
49.

111

HESSEL-ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Ralina / Caretino
O: Michał Mordzelewski
B:
K024083 528003201203631
50.

104

HIDALGO KUC ITA 2003 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Siwiak
B:
K022201 380011013003735
51.

66

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
O: Tatiana Konstańczuk
B: Jan Kłosek
K013790 POL009510342508
52.

33

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
O: Zbigniew Patejko
B: KJ Alexander Elizówka
K007335 09248 102YT08
53.

24

IRYDON L SP POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Lescibard L / Lennon
M: Iranda L / Reval
O: Jerzy Korona
B: Sławomir Jarmuszczak
K023666 616009610079812
54.

65

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa F: B-H Voltaire
M: Carthaga Z / Carthago
O: Zimnowodzka
B: Stal Everse
K025818
55.

39

JACKSON SP POL 2010 Wałach gniada F: Candiavolo
M: Janis
O: Michał Mordzelewski
B: Jakubek Ewa
K018248
56.

44

JASMIN SP POL 2007 Wałach gniada/180 F: Acorino
M: Jurata
O: Dominik Jaworski
B: Procajło Jan Tomasz
K018608
57.

62

JASNY JAR SP POL 2014 Wałach gniada F: Jarema/Maram
M: Jasna Gwiazda/Quatar de Plape
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Jan Zuber
K026391 616009630028214
58.

61

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508 105KP52
59.

63

KAFAR Małopolska POL 2011 Wałach siwa/172 F: Frazes
M: Kleopatra
O: Janusz Mirosław
B: Jan Zuber
brak
60.

91

KARDAMON HOLST GER 2012 Ogier siwa F: Corrado I / Cor de la Bryere
M: Kati H / Carthago
O: Dorota Zieniewicz
B: Dieter Hackenbeck
K025810 DE421000191812 106CA48
61.

10

KURTYNIA HAVBEK TRK. POL 2006 Klacz kara/mk:156 F: Havbek
M: Kubatura / Kesar
O: Agata Makowska
B: Lidia Chomentowska
K012848
62.

46

LADY SP POL 2007 Klacz gniada/174 F: Niels / Los Angels
M: Legenda / Mywill
O: Aldona Łącka
B: Katarzyna Niedźwiecka
K020194 616009600310207
63.

105

LADY CANTA SP POL 2009 Klacz gniada F: Cantanis / Cantus
M: Lady / Lad
O: Grzegorz Kubiak, Aleksandra Pachnik
B: Robert Stasiuk
K017379 616009580348709
64.

77

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Lakrima / Rubin
O: Michał Pilkiewicz
B:
K019769 616009610226811
65.

81

LAMBORGINI WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Quito MB
M: Lisa
O: Tomasz Stasiak
B: POL
K008794 10128
66.

23

LEMA WM Niem.sport. POL 2007 Klacz ciemnogniada/174 F: Wanderfurst
M: Lemańska WM
O: Jerzy Korona
B: Wojciech Majewski
K017756 DE 455-8770023-07
67.

71

LETYCJA SP POL 2013 Klacz gniada F: Markies V
M: Lady Black
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
brak
68.

5

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada F: Lider
M: Larissa
O: Natalia Michałowska
B: Jan Krzyżoszczak
K017212
69.

42

LOVE ME BMF Mały Koń POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn
M: nn
O: Paweł Sujecki
B: -
brak
70.

25

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa F: Lambado
M: Mara
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Lucjan Kosnowicz
brak
71.

96

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
O: Beata Jendrych
B: Maciej Pietras
K019413 POL732010056011
72.

38

MALIBU TRK POL 2008 Wałach gniada F: Viskis
M: Marka / Hamlet Go
O: Radwański Wojciech
B: Krzysztof Wojsiat
K014464
73.

4

MISISIPI WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Bakalar
M: Montana / Eskudo
O: Izabela Michałowska
B: Izabela Michałowska
K017311 616007610218610
74.

43

MY LITTLE PONY SP LTU 2012 Klacz gniada/kuc:- F: nn
M: nn
O: Kamila Głuszko
B: -
Brak
75.

99

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Conquest Boy / Contendro I
M: My Little Problem / Puissance
O: Małgorzata Kwiatkowska
B: Małgorzata Kwiatkowska
K023473 616009590177712
76.

17

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho
M: Niezapominajka
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Nowielice
K012424 POL009640033207 103ZR24
77.

26

NEMO DR DEU 2008 Wałach kara/kuc:149 F: Nastral-R
M: Hanny
O: Marek Starzak
B: Frank Bachem
K016937 DE456370007208
78.

52

NESTOR Arabokonik POL 2000 Wałach gniada/kuc: F: Nestor
M: Basia
O: Kamila Górecka
B: Piotr Skwira
brak
79.

125

NORKAN SP 2008 wałach gniada F: Woold
M: Nivea / Lavendel
O:
B:
80.

92

OTAMENDI SP POL 2011 Klacz gniada F: Corrado Son / Corrado I
M: Oberża / Barbur
O: Dawid Kubiak
B: -
K018733
81.

117

PARYS SP POL 2001 Wałach gniada F: Loxley
M: Plomba
O: Ewa Sadal
B: -
brak
82.

119

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
O: Artur Gołaś
B: Kai Gerken
K011649 DE421000042506
83.

35

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
O: Lach Agata
B:
K017297 056002W00296284 104SX91
84.

127

PUERTO RICO WLKP POL 2013 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados
M: Perła / Dinar
O: Sebastian Niemirski
B: Sławomir Pietras
K024110 616007610123113
85.

2

RASPADO SP POL 2012 Wałach gniada/169 F: Lascado hol.
M: Rewia / Hektor
O: Barbara Saulewicz
B: Jacek Dzido
K025811
86.

76

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
87.

112

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral
M: Ronia
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240
88.

124

S-TAJFUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Galant
M: Siren
O: Monika Bartoszewicz
B: -
K019562
89.

68

SARASATI SP POL 2006 Wałach gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
O: Zofia Kacprzak
B: Piotr Wiese
K013384
90.

116

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Devin du Maury
M: Skaluna
O: Michał Mordzelewski
B: Lump
K015692 616009540093107
91.

93

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
O: -
B: -
K019371
92.

36

THE NEIGHBOUR KWPN NED 2000 Wałach kasztanowata F: Madison / Guidam
M: Nelissa / Burggraaf
O: Barbara Dzikowska-Lach
B:
K005114 0010265
93.

50

THIMOTE HESKA GER 2005 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Aleksandra Janiec
B: Niemcy
K025507
94.

57

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017470 616009600108710
95.

70

TRYNIDAD SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: Tiffany
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
brak
96.

73

TRYNIDAD SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: Tiffany
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
brak
97.

49

TULLAMORE DEW OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Foria
O: Dorota Heidrich
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019496
98.

80

VARIUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Varia
O: Zuzanna Karczewska
B: Pol
K021463
99.

58

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
100.

121

WIQUIM SP POL 2014 wałach gniada F: Imequyl
M: Wikquesta / Luron
O:
B: SK Prudnik
101.

47

WOLF`S MORITZ W DRP GER 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
O: Michał Łącki
B:
K018713 DE434340050807
102.

34

ZAVIRA A HAN GER 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias / Zeus
M: Diamond / Drosselklang
O: Zbigniew Patejko
B: Erwin Von Dehsen
K008915 DE431315422303 103EJ12
Rider Club
Competition
Prize
Antczak-Jakubek Paulina BPK (MAZ)
1800
SUM:
1800.00
Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
250
600
SUM:
850.00
Hamera Helena BPK (MAZ)
1200
SUM:
1200.00
Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
250
3500
SUM:
3750.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
400
SUM:
400.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
100
5000
600
SUM:
5700.00
Konieczna Róża SKJ Bajardo Czosnów
2200
SUM:
2200.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
2600
1200
2600
100
SUM:
6500.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
1400
SUM:
1400.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
50
3600
400
250
12000
SUM:
16300.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
600
7000
50
200
2200
SUM:
10050.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2500
SUM:
2500.00
Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2000
2000
SUM:
4000.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
300
50
1600
200
50
SUM:
2200.00
Oryga -Siwiak Maja BPK (MAZ)
800
SUM:
800.00
Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
400
SUM:
400.00
Patejko Sara KJ Aromer Józefin
150
150
1800
1600
SUM:
3700.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
50
50
100
400
SUM:
600.00
Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
50
SUM:
50.00
Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
250
1400
SUM:
1650.00
Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
50
2000
SUM:
2050.00
Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
300
1000
SUM:
1300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak-Jakubek Paulina
BPK (MAZ)
EVITA (48)
2018-09-29
2
2018-09-29
2018-09-30
7
2018-09-30
2
1800
Babicz Zuzanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ROBINIA (112)
2018-09-29
7
2018-09-29
2018-09-29
9
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2018-09-29
16
LETYCJA (71)
2018-09-29
8
2018-09-29
DABECJA (72)
2018-09-29
10
Boćkowska Olivia
BPK
PARYS (117)
2018-09-29
1
2018-09-29
9
2018-09-29
2
Cebula Marianna
JKS Equita Świętochów
MAESTRO (25)
2018-09-29
1
2018-09-29
6
Chojnowski Mateusz
WKJ Lublin
2018-09-29
23
2018-09-30
15
2018-09-30
12
Ciba Gloria
KJ Aromer Józefin
2018-09-29
29
2018-09-29
2018-09-30
13
2018-09-30
8
WIQUIM (121)
2018-09-29
11
2018-09-29
17
Dudek Anna
KJ Aromer Józefin
2018-09-29
2018-09-29
Ferenstein-Kraśko Karolina
LKJ Gałkowo
ARMSTRONG (122)
2018-09-29
21
Gawryluk Małgorzata
KJ Largo Sp z o.o. Warszawa
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-30
2018-09-30
2018-09-30
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
SKŁADNIA (116)
2018-09-29
18
2018-09-29
1
250
2018-09-30
9
2018-09-30
6
600
Hamera Helena
BPK (MAZ)
2018-09-29
25
2018-09-29
13
2018-09-30
6
2018-09-30
5
1200
Hipsz Kaja
JKS Equita Świętochów
2018-09-29
16
2018-09-29
7
2018-09-30
9
2018-09-30
8
Jagielak Anna
KJ Aldragho Piaseczno
2018-09-29
6
2018-09-29
2018-09-30
Janekovic Marie
KJ J.J. Darboven Rumia
DIANITA-H (101)
2018-09-29
3
250
2018-09-30
5
2018-09-30
4
3500
2018-09-29
2018-09-30
16
Jaworski Dominik
KJ Skarb Kozienice
JASMIN (44)
2018-09-29
1
2018-09-29
10
Jendrych Gabriela
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
MAESTRO (96)
2018-09-29
10
2018-09-29
21
2018-09-30
12
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
2018-09-29
12
2018-09-30
13
2018-09-30
10
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
2018-09-29
22
2018-09-30
1
400
2018-09-30
7
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
2018-09-29
4
100
2018-09-30
3
5000
2018-09-30
1
600
Kacprzak Zofia
KJ Aromer Józefin
2018-09-29
6
2018-09-29
18
2018-09-30
16
2018-09-30
Karczewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
VARIUS (80)
2018-09-29
13
2018-09-29
25
2018-09-30
15
2018-09-30
9
Kasprzyszak Ola
JKS Equita w Świętochowie
NEMO (26)
2018-09-29
14
2018-09-29
1
2018-09-29
Kawczyńska Maria
BPK
2018-09-29
2018-09-29
4
2018-09-29
7
Kolankowska Maria
BPK
2018-09-29
13
2018-09-29
2018-09-29
Konieczna Róża
SKJ Bajardo Czosnów
TREZOR (57)
2018-09-29
15
2018-09-30
6
2018-09-30
2
2200
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
2018-09-29
7
2018-09-30
10
2018-09-30
7
Kozińska Barbara
BPK (MAZ)
THIMOTE (50)
2018-09-29
19
2018-09-29
32
2018-09-30
14
2018-09-30
9
Kryszeń Natasza
BPK
2018-09-29
7
2018-09-29
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-09-29
8
2018-09-30
2
2600
2018-09-30
11
2018-09-29
6
2018-09-30
6
1200
2018-09-30
8
2018-09-29
9
2018-09-30
1
2600
2018-09-30
7
2018-09-29
15
2018-09-30
10
2018-09-29
22
2018-09-30
3
100
SZIMANO (93)
2018-09-29
11
2018-09-29
13
2018-09-30
9
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-09-29
2018-09-29
24
2018-09-30
4
2018-09-30
4
1400
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
2018-09-29
11
2018-09-30
4
50
2018-09-30
1
3600
EL QUANDO (100)
2018-09-29
2
400
2018-09-30
3
250
2018-09-30
1
12000
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
GALAKTYKA (107)
2018-09-29
1
600
2018-09-30
4
2018-09-30
2
7000
CARO (108)
2018-09-29
5
50
2018-09-30
3
200
2018-09-30
3
2200
Kuczeriszka Aniela
Stowarzyszenie KS Chojnów
GUCCI (129)
2018-09-29
4
2018-09-29
14
2018-09-30
12
Kuptel Katarzyna
KJ Rock Horses
HISZPAN (66)
2018-09-29
14
2018-09-29
29
2018-09-30
2018-09-30
19
Lach Agata
BPK (KPO)
2018-09-29
11
2018-09-30
9
2018-09-30
8
Leszko Karolina
KJ Strzała Krubiczew
AXOR (30)
2018-09-29
16
2018-09-29
33
2018-09-30
18
2018-09-30
18
2018-09-30
11
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
LADY (46)
2018-09-29
2018-09-29
28
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
2018-09-29
Majewska Karolina
SJ Poster Piaseczno
HEKTOR (9)
2018-09-29
20
2018-09-29
8
2018-09-30
15
Makowska Martyna
Largo Sp. z o. o. Warszawa
2018-09-29
3
2018-09-29
2018-09-29
31
2018-09-30
1
2018-09-30
POLECZKA (119)
2018-09-29
12
2018-09-29
23
2018-09-30
2018-09-30
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (58)
2018-09-29
8
2018-09-29
2018-09-29
11
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
ATLANTA I (118)
2018-09-29
30
Michałowska Natalia
WKJ Lublin
LONDON (5)
2018-09-29
22
2018-09-29
24
2018-09-30
2018-09-30
2018-09-30
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
JOGA (61)
2018-09-29
7
2018-09-30
7
2018-09-30
5
2500
2018-09-29
2018-09-29
17
2018-09-30
8
Mirosław Kinga
WKJ Lublin / SJ Oxer Lublin
KAFAR (63)
2018-09-29
15
2018-09-29
26
2018-09-29
2018-09-30
20
2018-09-30
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
HESSEL-ST (111)
2018-09-29
20
2018-09-30
11
2018-09-30
3
2000
DENDY (113)
2018-09-29
14
2018-09-29
2018-09-30
8
2018-09-30
4
2000
Mordzelewski Michał
SJ Poster Piaseczno
NORKAN (125)
2018-09-29
15
2018-09-29
28
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
FREDORA (22)
2018-09-29
2
300
2018-09-30
5
50
2018-09-30
5
1600
LEMA WM (23)
2018-09-29
3
200
2018-09-29
8
2018-09-30
6
2018-09-29
17
2018-09-29
10
2018-09-30
4
50
2018-09-30
7
2018-09-29
9
2018-09-30
6
2018-09-30
7
Niklińska Gabriella
KJ Szumawa Bobrowiec
2018-09-29
12
Oleszkiewicz Lena
Klub Jeździecki Aldragho Piaseczno
2018-09-29
3
2018-09-30
8
2018-09-29
26
Oleszkiewicz Nina
Klub Jeździecki Aldragho Piaseczno
2018-09-29
5
2018-09-29
14
2018-09-30
17
Oryga - Siwiak Urszula
BPK (MAZ)
HIDALGO (104)
2018-09-29
3
2018-09-30
16
2018-09-29
Oryga -Siwiak Maja
BPK (MAZ)
FLORIS T (106)
2018-09-29
18
2018-09-30
10
2018-09-30
6
800
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
2018-09-29
6
2018-09-29
5
2018-09-30
2
400
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
2018-09-29
2
150
2018-09-30
2
150
2018-09-30
4
1800
2018-09-29
1
2018-09-30
11
2018-09-30
3
1600
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2018-09-29
5
50
2018-09-29
4
50
2018-09-30
2018-09-30
CZĄBER (59)
2018-09-29
3
100
2018-09-29
1
400
2018-09-30
14
2018-09-30
2018-09-29
16
2018-09-30
12
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
CAMARO (75)
2018-09-29
10
2018-09-30
2018-09-30
LAKRO (77)
2018-09-29
12
2018-09-30
5
50
2018-09-30
Przyborowska Patrycja
BPK (MAZ)
CHIP (56)
2018-09-29
11
2018-09-30
2018-09-30
Ptaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie SKJ Grobice
CZEKAN (37)
2018-09-29
4
2018-09-29
7
Radwański Wojciech
SKJ Bajardo Czosnów
MALIBU (38)
2018-09-29
27
2018-09-30
1
250
2018-09-30
5
1400
Ratajczak Anna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
JACKSON (39)
2018-09-29
21
2018-09-29
31
Roefler Zuzanna
SKJ Bajardo Czosnów
2018-09-29
30
2018-09-29
2018-09-30
3
Roszczyk Maja
KJ Rakowiec Kwidzyn
S-TAJFUN (124)
2018-09-29
8
2018-09-29
1
2018-09-29
9
Saulewicz Barbara
KU AZS Uniwersytet Warszawski
2018-09-29
32
2018-09-29
2018-09-30
2018-09-30
17
2018-09-30
12
Siwicka Anna
BPK
NESTOR (52)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Słomkowska Julia
BPK
2018-09-29
2018-09-29
12
2018-09-29
1
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2018-09-29
Sobolewska Paulina
Bogusławicki KJ
DESTINO (115)
2018-09-29
13
2018-09-29
5
Staromłyńska Paulina
KJ Skarb Kozienice
AVATAR (45)
2018-09-29
5
2018-09-29
6
Stasiak Zofia
JKS Equita Świętochów
2018-09-29
2
2018-09-29
23
2018-09-30
5
Stryczyńska Julia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ALWARO (94)
2018-09-29
19
2018-09-29
2018-09-30
7
2018-09-30
9
Susperregui-Stempkowska Sara
BPK (MAZ)
ELMO EZ (53)
2018-09-29
10
2018-09-29
4
50
2018-09-30
2
2018-09-30
1
2000
Tomaszewska Izabella
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
NADAL (17)
2018-09-29
9
2018-09-30
2
300
2018-09-30
6
1000
Tomaszewska Izabella
St. J Poster Piaseczno
2018-09-29
20
Tomaszewska Izabella
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-09-29
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (78)
2018-09-29
17
2018-09-30
14
2018-09-30
11
Trojanowska Alicja
WKJ Lublin / SJ Oxer Lublin
FINEZJA (40)
2018-09-29
10
2018-09-29
2018-09-29
15
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
2018-09-29
9
2018-09-30
13
2018-09-30
8
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo Czosnów
2018-09-29
8
2018-09-29
19
2018-09-30
2018-09-30
IVY (65)
2018-09-29
27
2018-09-29

Number of Riders: 79

Number of Horses: 102

The sum of prizes: 69 400.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl