Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 19:03:13
2018-10-12 13:51:29
Gabriela Jurak JABARI
  • 2x 8/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:04:45
2018-10-11 19:48:41
Maja Banasik BUDRYS
  • 2x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:03:40
2018-10-11 19:41:07
Anna Nizielska HONEY
  • 1x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 19:16:59
2018-10-11 18:55:12
Daria Ciesielska SERAFITKA
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 19:15:05
2018-10-11 17:47:48
Marta Musiałek KAZAN
  • 2x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 19:13:54
2018-10-11 17:46:56
Katarzyna Bekiesz MIA ALEXANDRIA
  • 1x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 19:11:49
2018-10-11 15:18:11
Karolina Musiał SENIORITA L
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 09:59:33
2018-10-11 08:30:09
Małgorzata Zabrzycka LASCAR
  • 1x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 09:59:05
2018-10-11 06:15:07
Andżelika Romanowicz DISNEY
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 22:00:31
2018-10-10 21:53:04
Agnieszka Rojek FLASHPOINT
  • 2x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 21:58:19
2018-10-10 21:17:08
Anastazja Bąk TYTAN
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 20:51:43
2018-10-10 20:48:46
Natalia Gumuła JUFONIA VDL
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 20:51:09
2018-10-10 19:55:56
Olivia Boćkowska PARYS
  • 1x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 20:50:51
2018-10-10 19:10:29
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 20:50:33
2018-10-10 16:54:37
Malwina Zdrzalik DEXTER
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 20:50:07
2018-10-10 10:48:02
Łukasz Wysocki SYRIA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 20:49:42
2018-10-10 10:10:40
Natalia Szpilka BLACK BERRY BEAUTY
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 07:52:13
2018-10-10 07:44:07
Paulina Staromłyńska AVATAR
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 07:51:55
2018-10-10 07:43:41
Dominik Jaworski JASMIN
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 07:35:22
2018-10-09 22:12:20
Karolina Musiał KENA
  • 1x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:31:15
2018-10-09 21:13:16
Kinga Mirosław KAFAR
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:30:16
2018-10-09 19:58:35
Jakub Kłęk CLANET
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:29:52
2018-10-09 13:15:13
Małgorzata Górniak JAK SZALONY WIATR
  • 1x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 10:58:45
2018-10-09 06:18:00
Zuzanna Molenda SZAMAN HIPPICA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 22:55:11
2018-10-08 21:57:56
Michał Mordzelewski NORKAN
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 22:53:44
2018-10-08 21:55:14
Michał Mordzelewski DENDY
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 22:51:30
2018-10-08 21:30:57
Sebastian Grzeszczyk ZOJA
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 22:51:00
2018-10-08 17:07:07
Natalia Michałowska LONDON
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 22:50:33
2018-10-08 17:05:38
Julia Szypiło AMIRA
  • 2x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 22:49:56
2018-10-08 17:05:15
Piotr Piskorski CALIMERO A
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 22:46:47
2018-10-08 17:04:47
Natalia Michałowska MAESTRO ZK
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 22:46:21
2018-10-08 17:04:04
Mateusz Chojnowski MISISIPI
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 22:45:27
2018-10-08 16:50:39
Sylwia Początek MORWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 15:02:56
2018-10-08 14:10:15
Honorata Niedzielak ARKONA
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 13:48:01
2018-10-08 10:50:28
Monika Pieniążek GRAND S
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 13:47:37
2018-10-08 09:00:48
Zuzanna Nita WIENIAWSKI
  • 2x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 22:44:53
2018-10-07 20:25:26
Joanna Wójcik LUCKY LUCKE
  • 2x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 22:55:55
2018-10-07 20:20:16
Maria Pietrusińska DIOMEDES
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 22:55:38
2018-10-07 20:19:55
Maria Pietrusińska CZĄBER
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 22:55:17
2018-10-07 20:19:36
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 22:54:46
2018-10-07 20:14:23
India Sliwinska SUNBIRD
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 22:52:47
2018-10-07 20:10:16
Oliwia Matysiak ANDALUZJA
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 22:52:18
2018-10-07 19:34:56
Julia Matysiak SORAJA
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 22:51:51
2018-10-07 18:43:00
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 22:51:21
2018-10-07 18:42:17
Aleksandra Dudek RASCINA
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 22:50:53
2018-10-07 14:29:57
Sebastian Grzeszczyk MONELLO
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 22:50:25
2018-10-07 14:22:19
Zofia Nita ARSEN
  • 2x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 22:48:54
2018-10-07 14:21:18
Sebastian Grzeszczyk HORTENSJA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 12:07:48
2018-10-07 11:15:22
Agnieszka Duszyńska KARAFINN
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 12:07:24
2018-10-07 11:14:57
Agnieszka Duszyńska ETI QUEEN
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 15:35:58
2018-10-06 14:39:31
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 1x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 21:04:49
2018-10-05 17:50:58
Mikołaj Studziński TAMONA
  • 2x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 21:03:27
2018-10-05 17:49:47
Jakub Foks DRÓŻNIK
  • 1x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 21:02:31
2018-10-05 17:44:41
Kamila Czernaś SPAR
  • 1x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 21:00:23
2018-10-05 17:35:08
Inga Wach KARLA
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 20:59:50
2018-10-05 17:34:00
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 22:03:26
2018-10-04 20:59:05
Alicja Komsta LARIHORN
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 18:56:57
2018-10-04 16:31:20
Dagmara Seredyn SAMARA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 23:53:13
2018-10-03 20:36:30
Dominika Strąk COSTA Z
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 23:52:23
2018-10-03 20:35:36
Dominika Strąk FELLOW -TAR
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 23:51:36
2018-10-03 20:34:59
Aleksandra Kochańska NURMI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 23:51:12
2018-10-03 20:34:13
Kalina Borys OLIMPIC QUEST
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 23:50:41
2018-10-03 19:24:34
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 23:50:18
2018-10-03 19:24:00
Martyna Makowska KURTYNIA HAVBEK
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 12:02:35
2018-10-03 11:45:47
Anna Szrajer HIMEQUYL
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 22:48:28
2018-10-02 17:41:37
Maja Smolarczyk DEJV
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 12:53:58
2018-09-30 15:21:52
Zofia Hetman MATTERHORN
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:28:35
2018-09-29 10:24:35
Natalia Lipnicka GLICENIA
  • 1x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 11:11:26
2018-09-29 10:23:44
Aleksander Materek KOFEINA
  • 1x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:27:49
2018-09-29 10:23:09
Kornelia Cholewa KOFEINA
  • 1x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 07:04:37
2018-09-28 21:22:17
Kaja Klepacz STERYD
  • 1x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 09:31:18
2018-09-28 09:23:03
Gabriela Wawerek SANTA WELT
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 11:33:57
2018-09-28 09:20:38
Ewelina Polska-Fijałek JACK
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 11:33:33
2018-09-28 09:20:00
Ewelina Polska-Fijałek KEEN ON PLEASURE
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:36:00
2018-09-27 07:37:17
Artur Kufel ELANO
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:34:22
2018-09-27 07:36:52
Artur Kufel ARISTA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:34:04
2018-09-27 07:36:25
Artur Kufel ALABASTER
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 15:47:44
2018-09-26 23:03:36
Marcelina Czech KALINA
  • 1x 10/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 18:49:31
2018-09-26 22:18:40
Agata Zwolińska DOMINATOR
  • 2x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 22:14:31
2018-09-26 22:01:29
Małgorzata Wisowska ARTEMIDA
  • 2x 1/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(60)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 20:17:45
2018-09-26 19:53:01
Kornelia Łopacka HONDA
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 13:20:03
2018-09-26 19:52:14
Klaudia Olchowska HONDA
  • 1x 2/LL(80)/z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 20:15:58
2018-09-26 19:51:47
Oliwia Stankiewicz COENTRAO A
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 20:15:19
2018-09-26 19:50:44
Dawid Dubil COENTRAO A
  • 1x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
3 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 21:57:00
2018-09-26 19:50:20
Klaudia Olchowska SONATA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 22:44:23
2018-09-23 12:41:39
Zofia Brońka SUNBIRD
  • 2x 3/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bąk Anastazja BPK (LUL)
2002 (J.)
O039506
2. Banasik Maja BPK
2004 (JM.)
brak
3. Bekiesz Katarzyna WKJ Lublin / SJ Stajnia Dębina
S
O018524
4. Boćkowska Olivia BPK
2006 (JM.)
Brak
5. Borys Kalina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O041389
6. Chojnowski Mateusz WKJ Lublin
S
O023447
7. Cholewa Kornelia WKJ Lublin / SJ Stajnia Polesiówka
2005 (JM.)
O051037
8. Ciesielska Daria KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049276
9. Czech Marcelina BPK (LUL)
2002 (J.)
O042784
10. Czernaś Kamila WKJ Lublin
2003 (JM.)
brak
11. Dubil Dawid WKJ Lublin
S
O003060
12. Dudek Aleksandra WKJ Lublin
2002 (J.)
O036638
13. Duszyńska Agnieszka WKJ Lublin / SJ Fidelius
S
O013555
14. Foks Jakub WKJ Lublin
2005 (JM.)
O042767
15. Górniak Małgorzata WKJ Lublin / SJ Stajnia Polesiówka
2003 (JM.)
O043207
16. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
17. Gumuła Natalia KS Stangret Kielce
2001 (J.)
O037100
18. Hetman Zofia WKJ Lublin
2000 (J.)
O042765
19. Hetman Zofia WKJ Lublin / SJ Silver Horn
2000 (J.)
O042765
20. Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
S
O050835
21. Jurak Gabriela WKJ Lublin
2001 (J.)
brak
22. Klepacz Kaja Kraina Koni Bałtów
2004 (JM.)
brak
23. Kłęk Jakub Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2001 (J.)
O031303
24. Kochańska Aleksandra WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O046245
25. Komsta Alicja Equiclub Zamłyniec
2003 (JM.)
O031494
26. Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec
S
O000968
27. Lipnicka Natalia WKJ Lublin / SJ Stajnia Polesiówka
2005 (JM.)
O047716
28. Łopacka Kornelia WKJ Lublin / SJ Gershwin
2008 (Mł.)
O050932
29. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
30. Materek Aleksander WKJ Lublin / SJ Stajnia Polesiówka
2004 (JM.)
O050956
31. Matysiak Julia BPK (MAZ)
2001 (J.)
O042564
32. Matysiak Oliwia BPK
2006 (JM.)
brak
33. Michałowska Natalia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O042649
34. Mirosław Kinga WKJ Lublin / SJ Oxer
2004 (JM.)
O039583
35. Molenda Zuzanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2001 (J.)
O035040
36. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
37. Musiał Karolina KJ Skarb Kozienice
1997 (MJ.)
O024323
38. Musiałek Marta WKJ Lublin / SJ Stajnia Dębina
S
O041703
39. Niedzielak Honorata WKJ Lublin
S
O019674
40. Nita Zofia KJ Skarb Kozienice
2002 (J.)
Brak
41. Nita Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2002 (J.)
Brak
42. Nizielska Anna BPK
1997 (MJ.)
Brak
43. Olchowska Klaudia WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O007838
44. Pieniążek Monika WKJ Lublin / SJ Oxer
S
O025863
45. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
46. Piskorski Piotr WKJ Lublin / SJ Oxer
2001 (J.)
O031785
47. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
48. Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team Lublin
S
O023459
49. Rojek Agnieszka BPK
S
Brak
50. Romanowicz Andżelika WKJ Lublin
2003 (JM.)
O035482
51. Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
S
O001251
52. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
53. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (JM.)
O042345
54. Stankiewicz Oliwia WKJ Lublin / SJ Gershwin
2005 (JM.)
O043841
55. Staromłyńska Paulina KJ Skarb Kozienice
1997 (MJ.)
Brak
56. Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O038177
57. Studziński Mikołaj WKJ Lublin
2003 (JM.)
O049843
58. Szpilka Natalia WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O023561
59. Szrajer Anna Kielecki Klub Jeździecki
S
O002361
60. Szypiło Julia WKJ Lublin / SJ Oxer
2002 (J.)
O049555
61. Wach Inga Soymax Horse Team Lublin
2001 (J.)
O038870
62. Wawerek Gabriela WKJ Lublin
2004 (JM.)
O047198
63. Wisowska Małgorzata Kraina Koni Bałtów
2006 (JM.)
Brak
64. Wójcik Joanna Kraina Koni Bałtów
2001 (J.)
Brak
65. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
66. Zabrzycka Małgorzata Stajnia Carino
S
brak
67. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
68. Zwolińska Agata Kraina Koni Bałtów
2001 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

19

ALABASTER SP POL 2006 Ogier gniada F: Contender Son
M: Asteria
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K010617
2.

60

AMIRA WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Grand Master
M: Agwa
O: Katarzyna Szypiło
B: brak
K025221
3.

48

ANDALUZJA MŁP POL 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Wolant
M: Asturia
O: Robert Matysiak
B: Adam Ponikowski
brak POL 006 58 04059 07
4.

77

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
O: Justyna Śmietanka
B: SK Dębno
K023917 616007610036813
5.

55

ARKONA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Contender Son
M: Aldana 3
O: Honorata Niedzielak
B: Piotr Wilczewski
K014268 009 60 02241 05
6.

43

ARSEN SP POL 2012 Wałach gniada F: Pentagram
M: Arena
O: Zygmunt Jacek Nita
B: Bronisław Bobek
Brak
7.

18

ARTEMIDA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata/163 F: Drop
M: Arizona
O: Piotr Lichota
B: Andrzej Piwowarski
Brak 006550050507
8.

73

AVATAR NN RUS 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Paulina Staromłyńska
B: NN
K025766
9.

74

BLACK BERRY BEAUTY Typ Szlachetny POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Nn
M: Nn
O: Natalia Szpilka
B: Polska
Brak
10.

88

BUDRYS PKSP POL 2001 Wałach kasztanowata F: Wellington
M: Batalia
O: Marcin Banasik
B: Kraszewski Krzysztof
brak
11.

59

CALIMERO A SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Almanzor L
M: Candy Girl III PG
O: Piotr Piskorski
B: Agata Adrjanowska
K025473
12.

50

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
O: Rafał Kowalski
B:
K022560 056015Z55615311
13.

34

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Dżahil
M: Cyweta / Vittorio
O: Jolanta Latowska Wach
B: ANR Olsztyn
K025209
14.

69

CLANET Holsztyńska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Clinton I
M: New Origin
O: Beata Kłęk
B: Siergiej Małgorzata
K016736
15.

16

COENTRAO A HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Carentan
M: Walanda
O: Aleksandra Kaupke - Stankiewicz
B: Ketelsen Matthias
K019565 DE421000089710
16.

31

COSTA Z ZANG. BEL 2009 Ogier siwa F: Cicero Z
M: Loredane
O: Krzysztof Strąk
B: Belgia
K026274
17.

51

CZĄBER SP POL 2007 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
O: Rafał Kowalski
B:
K012952 POL009610200007
18.

13

DEJV SP POL 2014 Wałach gniada F: Kilian38
M: Dosia / Marino
O: Jacek Smolarczyk
B: Monika Pasik
K025635 616009600113014
19.

65

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca /
O: Michał Mordzelewski
B:
K022196 528003000802888
20.

76

DEXTER KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Warrant kwpn
M: Ulisina 8 kwpn/Rubert R kwpn
O: Robert Stasiuk
B: Holandia
K020126
21.

52

DIOMEDES SP POL 2007 Wałach gniada F: Dionizos/ Elvis
M: Diuna/ Rabiatos Z
O:
B:
K015929
22.

82

DISNEY SP POL 2012 Wałach kara F: Stilios
M: Darubina
O: Edyta Romanowicz
B: Piotr Tracz
brak
23.

5

DOMINATOR Czysta Krew Arabska POL 2008 Wałach siwa F: Ekstern
M: Dobra Rada
O: Andrzej Piwowarski
B: Andrzej Piwowarski
brak 080000005251
24.

37

DRÓŻNIK MŁP POL 2013 Wałach ciemnogniada/163 F: Emetyt
M: Dróżka
O: Sylwester Tkaczyk
B: Paweł Pochroń
brak
25.

40

ETI QUEEN PKSP POL 2008 Klacz gniada F: New World
M: Ethel
O: Karolina Badora
B: Justyna Jończyk
K020844
26.

30

FELLOW -TAR KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: Chello III VDL
M: Margriet / Flemmingh
O: Krzysztof Strąk
B: Holandia
K024121
27.

81

FLASHPOINT AES GBR 2004 Wałach ciemnogniada F: Darco
M: Whitewell Misty
O: Michał Rojek
B: Rachel Thurlow
Brak 04012115
28.

12

GLICENIA Małopolska POL 2009 Klacz gniada/167 F: Hindus/Emetyt
M: Gladiola/ First Des Termes
O: Ozga Karina
B: SK Walewice
K026129 616006590159209
29.

54

GRAND S WLKP. POL 2012 Wałach siwa F: Cefal
M: Grosetta
O: Monika Pieniążek
B: Robert Skibicki
K021238
30.

90

HESSEL-ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Ralina / Caretino
O: Michał Mordzelewski
B:
K024083 528003201203631
31.

25

HIMEQUYL PKSP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Imequyl
M: Hurganda / Barnaba
O: Oskar Szrajer
B: Wojciech Ciepliński
K024439 616 009 55 00008 13
32.

17

HONDA MŁP POL 2012 Klacz gniada F: Huzar
M: Heroina
O: Bożena Litwińska
B: Łój Aleksander
K026096
33.

87

HONEY MŁP POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Lancetnik
M: Halabarda
O: Anna Nizielska
B: Ryszard Różański
brak
34.

42

HORTENSJA SP POL 2004 Klacz gniada F: Turbud Imbir
M: Hiacynta
O: Katarzyna Grzeszczyk
B: Ryszard Morzelewski
K013703
35.

89

JABARI SP POL 2012 klacz kasztanowata F: Rivera L
M: Jagoda
O: Ewa Grudzień
B: Agnieszka Szymula
36.

8

JACK SP POL 2010 Wałach siwa F: Carlo Grande
M: Jenny / Cooper
O: Leszek Dubel
B: Andrzej Herrmann
K021946 616007600077310
37.

68

JAK SZALONY WIATR XX POL 2005 Wałach kasztanowata/174 F: Be My Chief
M: Janczaria
O: Marzena Kondeja
B: Krzysztof Dobosz
Brak POL050000003510
38.

72

JASMIN SP POL 2007 Wałach gniada/180 F: Acorino
M: Jurata
O: Dominik Jaworski
B: Procajło Jan Tomasz
K018608
39.

79

JUFONIA VDL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Baltic VDL
M: Bufonia
O: Mariusz Gumuła
B: VDL Stud
Brak
40.

70

KAFAR MŁP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Frazes
M: Kleopatra
O: Janusz Mirosław
B: Jan Zuber
K020028
41.

6

KALINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/174 F: Iloczyn
M: Kler
O: Czech Ewa
B: Augustynowicz Grzegorz
K020074 616009510264010
42.

41

KARAFINN PKSP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Riviera L
M: Karioka
O: Małgorzata Duszyńska
B: Małgorzata Duszyńska
K020948
43.

35

KARLA MŁP POL 2004 Klacz gniada/ 163 cm F: Plaster
M: Kastylia / Karo
O: Wójcik Ryszard
B: -
K012799
44.

85

KAZAN PKSP POL 2010 Wałach kasztanowata/162 F: Colox Cup
M: Kamila / Winds Of Light
O: Marta Musiałek
B: SK Rzeczna
K025888 616009600295110
45.

7

KEEN ON PLEASURE SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Kamasutra / Lubań
O: Ewelina Polska
B: Ewelina Polska
K013937 616009580441609
46.

71

KENA Trakeńska POL 2013 Klacz kasztanowata F: 331 Fetišas
M: Kemi
O: Sławomir Domański
B: Asociacija
Brak
47.

11

KOFEINA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/164 F: Lak/Judex
M: Kredka/Krym
O: Ozga Karina
B: Palak Stanisław
K026131 616006580401714
48.

26

KURTYNIA HAVBEK TRK. POL 2006 Klacz kara/mk:156 F: Havbek
M: Kubatura / Kesar
O: Agata Makowska
B: Lidia Chomentowska
K012848
49.

33

LARIHORN HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Bagina / Ahorn Z
O: Tomasz Komsta
B: Peters Timm
K022211 DE421000098512
50.

83

LASCAR Małopolska POL 2014 Ogier siwa F: Huzar
M: Lotta
O: Michał Wolski
B: Michał Wolski
brak
51.

61

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada F: Lider
M: Larissa
O: Natalia Michałowska
B: Jan Krzyżoszczak
K017212
52.

15

LUCKY LUCKE Śląska POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Butanol
M: Lena
O: Romuald Bożek
B: Woskowice Górne 12
Brak 008690090604
53.

58

MAESTRO ZK SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cancoon / Colman
M: Miss Neel / Sir Nee
O: Izabela Michałowska
B: Zbigniew Kruk
K019917 616009590205311
54.

24

MATTERHORN Małopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Top Gun
M: Maracuja
O: Zofia Hetman
B: Mirosław Janik
K021441
55.

84

MIA ALEXANDRIA PKSP POL 2010 Klacz gniada/167 F: Love Affair
M: Markiza / Romartiker
O: Katarzyna Bekiesz
B: Justyna Kaniewska
K018555 616009660387610
56.

57

MISISIPI WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Bakalar
M: Montana / Eskudo
O: Izabela Michałowska
B: Izabela Michałowska
K017311 616007610218610
57.

39

MITUVA Trakeńska POL 2012 Klacz gniada F: Luitas trak
M: Miledi trak
O: Jacek Smolarczyk
B: Vilniaus Žirgynas
brak
58.

44

MONELLO SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tuhaj-Bej
M: Mexikana
O: Karolina Detka
B: Anna Detka
Brak
59.

56

MORWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Karino
M: Malta
O: -
B: -
K025034
60.

66

NORKAN SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Woold kwpn
M: Nivea / Lavendel
O: Mordzelewski Michał
B: Dabrowski Robert
K024477
61.

29

NURMI PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco-Fly
M: Nutella
O: Artur Kochański
B: Nowielice
K022827
62.

28

OLIMPIC QUEST SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K
M: Oliquanta
O: Anita Borys
B: Polska
K025542
63.

78

PARYS SP POL 2001 Wałach gniada F: Loxley
M: Plomba
O: Ewa Sadal
B: -
brak
64.

27

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
O: Artur Gołaś
B: Kai Gerken
K011649 DE421000042506
65.

45

RASCINA HAN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rascin / Ramiro
M: Wonda / Wanderbursch II
O: Aleksandra Dudek
B: DCD
K016201 DE431310067906
66.

32

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada/158 F: Chaltarre Z
M: Sybilla / Quamiro
O: Dagmara Seredyn
B: Damian Wechta
K023297
67.

22

SANTA WELT SP POL 2006 Klacz gniada F: Welstein
M: Sirga
O: Gabriela Wawerek
B: Zbigniew Rzepecki
K012561
68.

14

SENIORITA L WLKP. POL 2008 Klacz kasztanowata F: Gayall
M: Szanel
O: Ludwiczak Jan
B: Ludwiczak Jan
K018322
69.

86

SERAFITKA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Boreas Rush
M: Sestercja / Saphir
O: Aleksander Kiljańczyk
B: -
K023181
70.

3

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro
O: Klaudia Olchowska
B: Justyna Wiese
K013394
71.

47

SORAJA MŁP POL 2007 Klacz gniada/166 F: Hebab
M: Sorbona
O: Robert Matysiak
B: Tomasz Nowak
K026184 POL 006 58 04059 07
72.

36

SPAR XX POL 2014 Wałach ciemnogniada/162 F: Past End Furios
M: Suralina
O: Marta Jaczyńska
B: KJ Skarb kozienice
brak
73.

23

STERYD Małopolska POL 2004 Wałach gniada F: Demon
M: Strefa
O: KJ Bałtów
B: KJ Bałtów
brak
74.

67

SZAMAN HIPPICA OS POL 2008 Wałach kara F: Stakkato
M: Metaxa/Metternich
O: Michał Mordzelewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K013615
75.

38

TAMONA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Candiavolo
M: Tuana-s
O: Wójcik Ryszard
B: Wasibauer Rudiger
K026031
76.

46

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Casilio
M: Tessa
O: Łukasz Wysocki
B: Andrzej Szeremeta
K025557
77.

80

TYTAN SP POL 2005 Wałach gniada F: Dakar
M: Trufla
O: Krzysztof Ciechoński
B: KJ Kapriola-Choiny
K012084
78.

53

WIENIAWSKI SP POL 1999 Wałach kara F: nn
M: nn
O: Jacek Zygmunt
B: -
Brak
79.

62

ZOJA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Fred
M: Zagadka
O: Sebastian Grzeszczyk
B: Gospodarstwo Rolne Mieczyslaw Czapka
K024963
Rider Club
Competition
Prize
Chojnowski Mateusz WKJ Lublin
100
SUM:
100.00
Dudek Aleksandra WKJ Lublin
200
100
400
100
SUM:
800.00
Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
300
SUM:
300.00
Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
100
400
SUM:
500.00
Olchowska Klaudia WKJ Lublin / SJ Gershwin
200
SUM:
200.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
50
300
300
500
500
50
SUM:
1700.00
Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team Lublin
100
SUM:
100.00
Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
50
SUM:
50.00
Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
300
SUM:
300.00
Szrajer Anna Kielecki Klub Jeździecki
200
SUM:
200.00
Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Anastazja
BPK (LUL)
TYTAN (80)
2018-10-13
16
2018-10-13
23
2018-10-14
7
2018-10-14
17
Banasik Maja
BPK
BUDRYS (88)
2018-10-13
16
2018-10-13
1
2018-10-13
19
2018-10-14
1
2018-10-14
8
2018-10-14
Bekiesz Katarzyna
WKJ Lublin / SJ Stajnia Dębina
2018-10-13
1
2018-10-13
12
2018-10-13
Boćkowska Olivia
BPK
PARYS (78)
2018-10-13
9
2018-10-13
2018-10-13
2018-10-14
2018-10-14
15
2018-10-14
Borys Kalina
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2018-10-13
16
2018-10-13
2018-10-14
14
2018-10-14
2
Chojnowski Mateusz
WKJ Lublin
2018-10-13
11
2018-10-13
6
2018-10-14
3
100
2018-10-14
10
Cholewa Kornelia
WKJ Lublin / SJ Stajnia Polesiówka
KOFEINA (11)
2018-10-13
Ciesielska Daria
KJ Skarb Kozienice
2018-10-13
19
2018-10-13
2018-10-14
2018-10-14
14
Czech Marcelina
BPK (LUL)
KALINA (6)
2018-10-14
1
2018-10-14
2
2018-10-14
Czernaś Kamila
WKJ Lublin
SPAR (36)
2018-10-13
13
2018-10-13
5
2018-10-14
1
2018-10-14
9
2018-10-14
2018-10-13
1
Dubil Dawid
WKJ Lublin
2018-10-13
15
Dudek Aleksandra
WKJ Lublin
RASCINA (45)
2018-10-13
3
200
2018-10-13
3
100
2018-10-14
1
400
2018-10-14
2
100
Duszyńska Agnieszka
WKJ Lublin / SJ Fidelius
2018-10-14
3
2018-10-14
12
2018-10-14
1
2018-10-14
10
Foks Jakub
WKJ Lublin
2018-10-13
1
2018-10-13
2018-10-13
9
2018-10-14
2
2018-10-14
12
2018-10-14
Górniak Małgorzata
WKJ Lublin / SJ Stajnia Polesiówka
2018-10-13
18
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
2018-10-13
9
2018-10-14
8
MONELLO (44)
2018-10-13
11
2018-10-13
25
2018-10-14
13
2018-10-14
16
ZOJA (62)
2018-10-13
4
2018-10-13
10
2018-10-14
6
2018-10-14
5
Gumuła Natalia
KS Stangret Kielce
2018-10-14
6
2018-10-14
18
Hetman Zofia
WKJ Lublin
2018-10-14
1
2018-10-14
1
Hetman Zofia
WKJ Lublin / SJ Silver Horn
2018-10-13
10
2018-10-13
6
2018-10-14
7
2018-10-14
17
Jaworski Dominik
KJ Skarb Kozienice
JASMIN (72)
2018-10-13
3
2018-10-13
3
Jurak Gabriela
WKJ Lublin
JABARI (89)
2018-10-14
15
2018-10-14
1
Klepacz Kaja
Kraina Koni Bałtów
STERYD (23)
2018-10-13
1
2018-10-13
17
2018-10-14
16
2018-10-14
2018-10-14
Kłęk Jakub
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
CLANET (69)
2018-10-13
5
2018-10-13
12
Kochańska Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
NURMI (29)
2018-10-13
9
2018-10-13
8
2018-10-14
12
2018-10-14
5
2018-10-14
6
Komsta Alicja
Equiclub Zamłyniec
2018-10-13
3
2018-10-13
2018-10-14
10
2018-10-14
Kufel Artur
WKJ Lublin / SJ Krupiec
2018-10-13
1
2018-10-13
Lipnicka Natalia
WKJ Lublin / SJ Stajnia Polesiówka
2018-10-13
Łopacka Kornelia
WKJ Lublin / SJ Gershwin
HONDA (17)
2018-10-13
23
2018-10-13
2018-10-14
16
2018-10-14
2018-10-14
10
Makowska Martyna
Largo Sp. z o. o. Warszawa
2018-10-13
2
2018-10-13
1
300
2018-10-14
2018-10-13
2018-10-14
9
2018-10-14
7
Materek Aleksander
WKJ Lublin / SJ Stajnia Polesiówka
KOFEINA (11)
2018-10-13
Matysiak Julia
BPK (MAZ)
SORAJA (47)
2018-10-13
6
2018-10-13
2018-10-13
11
Matysiak Oliwia
BPK
2018-10-13
24
2018-10-13
11
Michałowska Natalia
WKJ Lublin
2018-10-13
4
2018-10-13
24
2018-10-13
2018-10-14
3
2018-10-14
2018-10-14
5
LONDON (61)
2018-10-13
3
2018-10-13
14
2018-10-14
8
2018-10-14
6
Mirosław Kinga
WKJ Lublin / SJ Oxer
KAFAR (70)
2018-10-13
20
2018-10-13
22
2018-10-13
2018-10-14
2018-10-14
8
2018-10-14
18
Molenda Zuzanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-10-13
13
2018-10-13
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
DENDY (65)
2018-10-13
7
2018-10-13
2
100
NORKAN (66)
2018-10-13
17
2018-10-13
7
2018-10-13
1
400
Musiał Karolina
KJ Skarb Kozienice
2018-10-13
18
2018-10-13
15
2018-10-14
19
2018-10-14
16
KENA (71)
2018-10-13
18
2018-10-13
18
2018-10-14
13
2018-10-14
19
Musiałek Marta
WKJ Lublin / SJ Stajnia Dębina
KAZAN (85)
2018-10-13
16
2018-10-13
20
2018-10-13
21
Niedzielak Honorata
WKJ Lublin
ARKONA (55)
2018-10-13
8
2018-10-13
2018-10-14
4
2018-10-14
7
Nita Zofia
KJ Skarb Kozienice
ARSEN (43)
2018-10-13
2018-10-13
2018-10-14
2018-10-14
Nita Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2018-10-13
2018-10-13
2018-10-14
2018-10-14
Nizielska Anna
BPK
HONEY (87)
2018-10-13
1
2018-10-13
2
2018-10-13
1
2018-10-14
1
2018-10-14
1
2018-10-14
2
Olchowska Klaudia
WKJ Lublin / SJ Gershwin
SONATA (3)
2018-10-13
2
200
2018-10-13
11
2018-10-14
9
HONDA (17)
2018-10-13
10
Pieniążek Monika
WKJ Lublin / SJ Oxer
GRAND S (54)
2018-10-13
14
2018-10-13
2018-10-14
15
2018-10-14
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2018-10-13
4
50
2018-10-13
2
300
2018-10-14
2
300
CZĄBER (51)
2018-10-13
1
500
2018-10-14
1
500
2018-10-13
4
50
2018-10-14
6
Piskorski Piotr
WKJ Lublin / SJ Oxer
2018-10-13
14
2018-10-13
20
2018-10-14
15
2018-10-14
19
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
MORWA (56)
2018-10-13
5
2018-10-13
10
2018-10-14
5
2018-10-14
7
Polska-Fijałek Ewelina
Soymax Horse Team Lublin
2018-10-13
3
100
2018-10-13
9
JACK (8)
2018-10-13
12
2018-10-13
13
Rojek Agnieszka
BPK
2018-10-13
9
2018-10-13
13
2018-10-14
1
2018-10-14
12
2018-10-14
11
Romanowicz Andżelika
WKJ Lublin
DISNEY (82)
2018-10-14
3
2018-10-14
4
Seredyn Dagmara
KJ Skarb Kozienice
SAMARA (32)
2018-10-13
18
2018-10-13
2018-10-14
11
2018-10-14
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2018-10-13
13
2018-10-14
4
2018-10-14
4
50
Smolarczyk Maja
KJ Skarb Kozienice
DEJV (13)
2018-10-13
7
2018-10-14
20
MITUVA (39)
2018-10-13
9
2018-10-14
1
Stankiewicz Oliwia
WKJ Lublin / SJ Gershwin
2018-10-13
5
2018-10-13
19
2018-10-14
18
2018-10-14
1
Staromłyńska Paulina
KJ Skarb Kozienice
AVATAR (73)
2018-10-13
2018-10-13
13
Strąk Dominika
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2018-10-13
6
2018-10-13
12
2018-10-14
1
300
2018-10-14
8
COSTA Z (31)
2018-10-13
2018-10-13
16
2018-10-13
21
2018-10-14
2018-10-14
13
Studziński Mikołaj
WKJ Lublin
TAMONA (38)
2018-10-13
1
2018-10-13
2018-10-13
7
2018-10-14
12
2018-10-14
13
2018-10-14
Szpilka Natalia
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2018-10-13
22
2018-10-13
26
2018-10-13
Szrajer Anna
Kielecki Klub Jeździecki
2018-10-13
8
2018-10-13
5
2018-10-14
2
200
2018-10-14
5
Szypiło Julia
WKJ Lublin / SJ Oxer
AMIRA (60)
2018-10-13
14
2018-10-13
21
2018-10-13
2018-10-14
2018-10-14
2018-10-14
Wach Inga
Soymax Horse Team Lublin
2018-10-13
12
2018-10-13
2018-10-13
9
2018-10-14
9
2018-10-14
4
2018-10-14
KARLA (35)
2018-10-13
13
2018-10-13
2
2018-10-14
3
2018-10-14
6
Wawerek Gabriela
WKJ Lublin
2018-10-13
15
2018-10-13
17
2018-10-13
2018-10-14
14
2018-10-14
2018-10-14
11
Wisowska Małgorzata
Kraina Koni Bałtów
2018-10-13
1
2018-10-13
9
2018-10-13
6
2018-10-14
4
2018-10-14
1
2018-10-14
10
Wójcik Joanna
Kraina Koni Bałtów
2018-10-13
1
2018-10-13
15
2018-10-13
7
2018-10-14
1
2018-10-14
5
Wysocki Łukasz
WKJ Lublin
TOLEDO (46)
2018-10-13
10
2018-10-13
8
2018-10-14
9
Zabrzycka Małgorzata
Stajnia Carino
LASCAR (83)
2018-10-13
8
2018-10-13
20
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
DEXTER (76)
2018-10-14
11
2018-10-14
3
200
Zwolińska Agata
Kraina Koni Bałtów
2018-10-13
2018-10-13
2018-10-14
1
2018-10-14
13
2018-10-14
17

Number of Riders: 68

Number of Horses: 79

The sum of prizes: 4 450.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl